PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA A.Ligi Athletic Bilbao 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Helvacı61
05.08.2011, 17:22
valla bu takıma transfer yapılsa bişey değişirmi emin değilim takımın 3-4 oyuncu dışında komple değişmesi lazım . hele bir pozisyonda burak sağdan bir top getirdi rakip ceza alanında bizden bir kişi yoktu bu nasıl takım ve taktık tir anlamadım. o pozisyonu gelenler hatırlayacaktır ikinci yarıda oldu. o gol olsa belki maçın kaderi değişecekti

Oğuzhan
05.08.2011, 17:23
oğuzhan
kesin mi
zülümpiyat

Abi öyledir herhalde zannetmiyorum başka bir yeri versinler.

Emirhan Yazıcı
05.08.2011, 17:23
Pawel-Piotr Göndericeksin

2defans 1 forvet alıcaksın adam gibi

Paraya kıyp ozanı ve iyi bir orta saha alıcksın

Selçuk Demircioğlu
05.08.2011, 17:24
İlk maçın deplasmanda olması turu kaybetmek olurdu.. Alınacak olası bir kötü sonuçta Olimpiyat'ta istenilen rakama ulaşılamazdı Benfica maçında olduğu gibi.

Şimdi iyi oldu.. İlk maçta büyük tribün desteği ile 2-0 gibi bir skor peşinde olmalıyız.

Doğru bir yaklaşım... ama bu takımın ben gol yemeden maç bitiremiyeceğini düşünüyorum...Yani 3-1 daha mantıklı :rolleyes:

Alihan Ertürk
05.08.2011, 17:24
Abi öyledir herhalde zannetmiyorum başka bir yeri versinler.

Kulübe mail attılar, gelen cevap ile kulüp ''Maç Olimpiyat'ta'' dedi.

meseco
05.08.2011, 17:29
Arkadaşlar maç olimpiyatta olacak madem kulübe şöyle ortak bir mail atsak bilet fiyatlarıyla ilgili. Gerçi ne kadar olursa olsun oradaki seyirci benfica maçında belli etti kendini ama bu sefer daha kalabalık olmalıyız.
Forum olarak bir mesaj yayınlansa ve kulübe atsak fiyatlar açıklanmadan önce yoksa gene "bilet fiyatına tepki" diye başlık açılır :D

Helvacı61
05.08.2011, 17:31
Takımın yetersiz olduğu konusunda sonuna kadar haklısın canlı izleyince eksiklikler göze daha iyi çarpıyor.Sonuçta dediğin gibi nerde olursa olsun önemli olan elemek ama ne yazık ki bu eksiklerle ve kadroyla cidden çok zor gözüküyor.Inşallah yanılırım
aynen bunu demek istiyorum bizim için asıl konu takımın genel durumu içler acısı hali yapılması gereken transferler yönetim şike olylarından sonra uyuttu bizi. nerde oynanacağiı hiç önemli değil emin ol millet stadı terketti ve o an yaşadığım üzüntü çok büyük. istanbul istanbul olalı trabzonspor taraftarı böyle bir zulüm görmedi. defanstan ileriye atılan öyle toplar vardıkı. akıllara zarar mahalle takımlarında olmaz

Serdar Dilekoğlu
05.08.2011, 17:32
Zaten bu maç olimpiyat stadında olursa bir daha batı tribününde maç izlemem arkadaş.

Ayağa kalkıyoruz oturun diyorlar.

La madem oturacaktım niye geldim stada.

Burak 1967
05.08.2011, 17:33
Yener, Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları (EYOF) nedeniyle zeminin bozulduğunu ve bakım çalışmalarının sürdüğünü, dolayısıyla ilk maçın İstanbul'da oynanacağını sözlerine ekledi.

Mesut
05.08.2011, 17:34
Uefa'ya bildirilen 2 stad
1-Avni Aker
2-Olimpiyat bence maçın adresi belli
Olimpiyat

meseco
05.08.2011, 17:34
Zaten bu maç olimpiyat stadında olursa bir daha batı tribününde maç izlemem arkadaş.

Ayağa kalkıyoruz oturun diyorlar.

La madem oturacaktım niye geldim stada.

Aynen bende basın tirübünündeydim. Oradada çekirdek yiyen ( ama gerçekten ellerinde çekirdek yiyorlardı) bir sürü kişi gördüm. Allah'tan bana hiç otur demediler :)
Bu maç resmen ölüm,kalım maçı bizim için inşallah yönetimde gerekli özveriyi gösterir taraftarı oraya çekmeyi başarır

Serdar Dilekoğlu
05.08.2011, 17:35
Aynen bende basın tirübünündeydim. Oradada çekirdek yiyen ( ama gerçekten ellerinde çekirdek yiyorlardı) bir sürü kişi gördüm. Allah'tan bana hiç otur demediler :)
Bu maç resmen ölüm,kalım maçı bizim için inşallah yönetimde gerekli özveriyi gösterir taraftarı oraya çekmeyi başarır

Doğu tribünün gözünü seveyim.

Tüm eğlence orada.

h@msi61
05.08.2011, 17:36
Fena kura cekmedik bu sefer... Adrian'i aramayiz fakat Zokora'nin yerine kimi oynatacagiz acaba? Henrique ise insallah yetisir...

Oğuzhan
05.08.2011, 17:37
Doğu tribünün gözünü seveyim.

Tüm eğlence orada.

Evet güzeldi baya doğu tribünü, bu maç da oradan alacağım.

Ama boş stat bize yakışmıyor, yönetimin bu sefer doldurmayı başarması lazım orayı.

Fiyatları bu seferlik 30 liraya çekerek, belediyelerden de ekstra otobüsler talep etmesi lazım.

pekdemir21
05.08.2011, 17:39
portekızdekı mac bizim taraftarı cok etkılemış.ıslıktan tezahurata gecemedi :)

MonteCristo
05.08.2011, 17:39

Ama boş stat bize yakışmıyor, yönetimin bu sefer doldurmayı başarması lazım orayı.

Fiyatları bu seferlik 30 liraya çekerek, belediyelerden de ekstra otobüsler talep etmesi lazım.

Güngören Belediyesi'nin ordan ücretsiz 3 otobüs kalktı. Çoğu kişide ayakta gitti 5-6 tane olsa gene dolardı. Edit: Belediye değil bir dernek yaptı bu işi.

USTA Abdurrahman
05.08.2011, 17:40
aynen bunu demek istiyorum bizim için asıl konu takımın genel durumu içler acısı hali yapılması gereken transferler yönetim şike olylarından sonra uyuttu bizi. nerde oynanacağiı hiç önemli değil emin ol millet stadı terketti ve o an yaşadığım üzüntü çok büyük. istanbul istanbul olalı trabzonspor taraftarı böyle bir zulüm görmedi. defanstan ileriye atılan öyle toplar vardıkı. akıllara zarar mahalle takımlarında olmaz

O TOPLAR GİRAY'ın atmaya çalıştığı UZUN toplar.. Ben anlamıyorum ki , Giray'ın amacı ne?
Neyin Peşinde :)

meseco
Gerçekten yönetimin bu işe el atması lazım. BMN olarak yönetime mail atalım. Hem bilet hem organizasyon için. Bize imkan versinler bizde yaparız organizasyon ama seyirciyi çekmesi için şart birşeyler yapmak.

ibrahim
Stadin dolmasi yetmiyo. Urfadaki kupa macindakine yakin bi ambians yaratmamiz lazim. Yoksa ne kadar dolarsa dolsun hakem gene sahanin hakimi olur, gollerimiz verilmez, kart manyagina döneriz, evin yolunu tutariz. Sonrada takim Avrupada niye basarisiz diye kendi kendimizi yeriz burda...

Serdar Dilekoğlu
05.08.2011, 17:41

Zaten dikkat ettim de belediye otobüslerini göremedim.

Korsan servisler renktaşları akbaba gibi sömürdüler maç çıkışı.

Açık tribün:20

Doğu tribün:30

Diğer tribünleri istediği gibi fiyatlandırsın yönetim ama bunlar bu şekilde olmalı.

Taner Gündoğdu
05.08.2011, 17:41
yine sıkıntılı bir kura. inşallah yönetim bu sefer biraz daha mantıklı bir fiyat belirler de stat tamamen dolar

Oğuzhan
05.08.2011, 17:43
Islık işini fena yapmadık, top rakibe geçince özellikle ilk dakikalarda ama insanın morali bozuluyor bir süre sonra.

Adam ceza alanına giriyor tek başına cirit ata ata, bizim 3 savunmacı geriye doğru kaçıyor. Islıkladıkça üzerlerine gidiyor adam bizimkiler de kendine güven eksikliği vardı özellikle savunmada.

ibrahim
05.08.2011, 17:47
yine sıkıntılı bir kura. inşallah yönetim bu sefer biraz daha mantıklı bir fiyat belirler de stat tamamen dolar
Abi o degilde. Oldumu simdi o avatar oruclu oruclu? :D

Oruç
05.08.2011, 17:48
En zor iki takım vardı gittik onlardan biriyle eşleştik. Hey Allah'ım.

Numan Yerlikaya
05.08.2011, 17:49
--------------------Tolga----------------
---Serkan------Giray-------Glowacki-----Çeluştka----

------------Colman----------Aykut-----------

-----Burak--------Alanzinho----------Halil----

--------------------Brozek--------------

Enginde Oynamaz Bence Kadro Böyle Olur Bu Kadroylada Ne Yapılabilir Bilmiyorum...

Kasım Hilal
05.08.2011, 17:49
En çok istediğim takımdı Bilbao.. İnşallah eleriz de o Yeste şerefsizinin bize yaptığı hareket yanına kar kalmaz..

Helvacı61
05.08.2011, 17:50
taraftar maça iyi başladı ıslık sesinden kulaklarım sağır oldu ama gel görki takım galibiyete çok uzak olduğunu dah 5. dakkadan verdi. akabinde evlere şenlik gol adamlar bizim sahada pres yapıyor. biz kendi seyircimiz önünde pres yapmıyoruz. 40 bin taraftarın önünde bu şekilde ruhsuz bir oyun hayret bu maçta taraftara diyecek bişey yok. kimsede bana trübinde otur diyemez. zaten doğudaydım. herkes ayakta idi o taraftara üzüldüm iftarı bile leş gibi köftelerle yaptık. acaba yönetim utanmadımı

Numan Yerlikaya
O TOPLAR GİRAY'ın atmaya çalıştığı UZUN toplar.. Ben anlamıyorum ki , Giray'ın amacı ne?
Neyin Peşinde :)

Kendini Puyol Zannediyo Garibim :)

Oruç
Deplasmanda işimiz çok zor. Kendi sahamızda gol yemeden en az iki farklı kazanabilelim ki turu geçelim. Takım henüz takım olabilimiş değil, çok dağınık ve kopuk oynuyoruz. Yine işimiz Allah'a kaldı maalesef.

Mesut
Bence fiyat düşer.
Şampiyonlar Ligi ön elemesi nere
Uefa Ligi play off'u nere

Kaan
En çok istediğim takımdı Bilbao.. İnşallah eleriz de o Yeste şerefsizinin bize yaptığı hareket yanına kar kalmaz..

Yeste'nin nereden haberi olacak abi Yunanistan'dan maçı izlerse belki... :)

futbalski60
05.08.2011, 17:51
A.Bilbao'nun Avrupa arenasında deplasman karnesi iyi değil en son A.Wien'i yenmişler Young Boys,Tromso, Werder Bremen, Nacional ve Anderlecht'i yenememişler deplasmanda.

agahozlu
05.08.2011, 17:52
Şenol Güneş'in bir açıklamasında " İstanbul da başka statlar için girişimimiz oldu fakat başarılı olmadı " diye bölüm vardı. Bunun üzerine çok ta tartışmaya gerek yok. Olimpiyat stadının o kadar dolduran taraftara hiç kimse kendi stadı vermez arkadaş bu bir gerçek. Eğer vermeme gibi bir hakkı varsa vermez. Ben de dağ başına gitmekten memnun olmuyorum ama İstanbul için başka bir çözüm yok.

Helvacı61
05.08.2011, 17:52
--------------------Tolga----------------
---Serkan------Giray-------Glowacki-----Çeluştka----

------------Colman----------Aykut-----------

-----Burak--------Alanzinho----------Halil----

--------------------Brozek--------------

Enginde Oynamaz Bence Kadro Böyle Olur Bu Kadroylada Ne Yapılabilir Bilmiyorum...
henrige olmazsa bırak gölü atak bile yapamayız. adrıyanda fena değil. zaten ikisi çıkınca mahalle takımına döndük. rezil oldular ortada sıçan diye bir oyun oynardık aynen o hale geldi.

Kasım Hilal
05.08.2011, 17:53
Olsun.. Hala sinirim..

Gökhan Baymak
05.08.2011, 17:55
Engin, Henrique ve Piotr yetişirse ilk maçı alırız. İkinci maça zaten zokora'da geliyor...

İlk maç... Tolga-Serkan-Celustka-Glowacki-Piotr-Aykut-Colman-Engin-Alanzinho-Burak- Henrique... İnşallah sakatlar düzelir....

MaDDoX_61
05.08.2011, 17:56
A.Bilbao'nun Avrupa arenasında deplasman karnesi iyi değil en son A.Wien'i yenmişler Young Boys,Tromso, Werder Bremen, Nacional ve Anderlecht'i yenememişler deplasmanda.

hocam tamam da bizim elimizde ne kaldı ki onları yenebilelim

h@msi61
05.08.2011, 17:57
Engin, Henrique ve Piotr yetişirse ilk maçı alırız. İkinci maça zaten zokora'da geliyor...

İlk maç... Tolga-Serkan-Celustka-Glowacki-Piotr-Aykut-Colman-Engin-Alanzinho-Burak- Henrique... İnşallah sakatlar düzelir....

Piotr'un sakatligi bayagi bir uzun surecek...

MaDDoX_61
05.08.2011, 17:59
Piotr'un sakatligi bayagi bir uzun surecek...

pawel,piotr ve glo kendilerine bakmıyorlar ki,pawel bize zaten sakat geldi piotr ise bir sezon maç yapmadan geldi ve müzmin sakat çıktı,gloyu hepimiz biliyoruz zaten

outoftime
05.08.2011, 18:01
tolga
m.yumlu giray glowacki celustka
serkan aykut
burak colman engin
pawel

bora,ferhat,sezer,barış,alanzinho,halil

sezer ve barış da ön libero için kullanılabilir sonuçta colmanın performansı ortada
mehmet çakır bile oynatılabilir...yerli oyuncuların fazla olması bana göre avantaj

h@msi61
05.08.2011, 18:01
pawel,piotr ve glo kendilerine bakmıyorlar ki,pawel bize zaten sakat geldi piotr ise bir sezon maç yapmadan geldi ve müzmin sakat çıktı,gloyu hepimiz biliyoruz zaten

Abi oyle deme, Polonyalilar muthis profosyoneller !! Ya su adamlari ambulansa koyup Polonyada bir cami kapisina biraksak, elbet gelen gecen bir kulup baskani, bir teknik direktor alir herhalde...

Kaan
05.08.2011, 18:02
Eren Albayrak iyileşirse maç vaktine kadar ben oynatılması taraftarıyım.

Şimdi kimse kaldıramaz falan demesin zaten kimse doğru düzgün oynayamıyor -ki Eren'in ben Avrupa arenasında oynayabilecek bir olgunluğa sahip olduğunu düşünüyorum.

futbalski60
05.08.2011, 18:02
hocam tamam da bizim elimizde ne kaldı ki onları yenebilelim

Defans sağlam olsa Adrian ve Zokora da oynasa ben bu maçtan baya ümitli olurdum ama suan zor gözüküyor tabiki.

Helvacı61
05.08.2011, 18:04
kısaca yapılan transferler fiyasko paraları kimlere peşkeş çekiyorlar. bu adamlar bu paraların adamları değil

MaDDoX_61
05.08.2011, 18:04
Abi oyle deme, Polonyalilar muthis profosyoneller !! Ya su adamlari ambulansa koyup Polonyada bir cami kapisina biraksak, elbet gelen gecen bir kulup baskani, bir teknik direktor alir herhalde...

burda çokca yazmışımdır brozek kardeşler gelmeden önce ve geldikten sonra pawel stuttgart'a gidiyordu ama kardeşimi de alırsanız gelirim demişti tabi onlar almayında biz 3 milyon euroya yakın para vererek aldık ve elimizde patladılar menajerler sayesinde.

Ogün YAZICI
05.08.2011, 18:05
ben adrianı aramayacağımızı düşünüyorum koy engini takıma hem defansif hem ofansif anlamda çok daha büyük katkı verecek. sorun zokoranın yokluğudur.oradada aykuta büyük iş düşüyor.

Mesut
Aykut'un bende oynamasını istiyordum ancak Portekiz'deki ilk maçda baya hayal kırıklığına uğratdı benı.
Sezer Badur mu Aykut mu

Gökhan Baymak
Biz bu takımı eleriz.. Kesinlikle.. Şimdi Tottenham'ı da konuşuyor olabilirdik... :)

seyduna_efil
yanlız kadro sıkıntısından yine disiplinsiz engin efendiye ihtiyacımız doğdu...oynatsan bi dert,oynamasan bi dert...

Helvacı61
05.08.2011, 18:08
ben adrianı aramayacağımızı düşünüyorum koy engini takıma hem defansif hem ofansif anlamda çok daha büyük katkı verecek. sorun zokoranın yokluğudur.oradada aykuta büyük iş düşüyor.
şenol hoca inattır hayatta almaz eskişehirde engini şampiyonluk pahasına bile oynatmadı bu adamda bole yapacak bişe yok. üstelik sattırmıyor bedava gitmesini bekliyor. yazık olacak

futbalski60
Adrian'ı nasıl aramıycaz 2 Benfica maçında da girdiğimiz pozisyonlar attığımız goller de onun imzası var onun dışında ince pas atcak bir Colman var.

outoftime
öncelikle yedeklerimize güvenmeliyiz
aykut,sercan ve eren gibi oyuncuların bir tanesinin ilk 11 de başlaması neyi kaybettirir
zaten risk almadan kadro kuran bir hocamız var neyi elde ettik ki?
mehmet çakır,sercan,eren,aykut,ferhat ilk 11 de en az polonyalılar kadar şans bulmalı
7 yabancıyla avrupada oynamanın hiçbir avantajı olmadığını gördük
canını dişine takacak futbolcu dediğin
colman gibi alanzinho gibi yumuşak oynayarak bu takımları sindiremezsin
turu zaten genelde geçemiyoruz o zaman risk alabilmeliyiz

Ibrahim Gaygusuz
05.08.2011, 18:09
Ne kadromuz var, 3 adam yok diye Engini mecburi affetik, Paweli yolluyorduk ilk 11 i garanti gibi :)

Fanatik34
05.08.2011, 18:09
Su anda ki eksikliklerle Partizan veya Wien ciksa sansimiz %50 iken Bilbao karsisinda mucize gerek! Gercekci olmak baska, tura gönülden inanmak baska

Ayni bundan önceki ilk macimizda oldugu gibi..hic beklenmedik sekilde 3:0 öne gectik ama beklenildigi koruyamadik skoru

Diyorum ya bu Kura, en cok Yönetim´in isine gelmistir..."Güclü bir rakibe elendik..." diyerek yine kendi beceriksizliklerini örtecekler

outoftime
05.08.2011, 18:10
paweli de bu kadar aşağılamayın
teofiloyu gördük gol atamıyor dedik dedik
adam bize yarım vole attı gitti

Berat Akçay
05.08.2011, 18:11
Bence iyi kura.Eleyebiliriz.

Ogün YAZICI
05.08.2011, 18:12
şenol hoca inattır hayatta almaz eskişehirde engini şampiyonluk pahasına bile oynatmadı bu adamda bole yapacak bişe yok. üstelik sattırmıyor bedava gitmesini bekliyor. yazık olacak
şu anda inat yapacak durumda değil hoca görürsünüz engin 11 de olacak ...

marcusjava
05.08.2011, 18:13
bilbao kim ya. rahat eleriz. onlar daha güçlüyken biz daha zayıfken bile elimizden zor kurtuldular. şimdi parçalıcaz Allahın izniyle.

outoftime
05.08.2011, 18:14
serkan,sezer,barış ve aykut kesici oynayabilecek adamlar
aralarından serkanı tercih etmek çok mantıklı en azından sağdan adam kaçırmayacak 80 de kırmızı görüp çıkacak
yanında kim oynasa fark etmez colmanın ağırlığından daha hızlı bir şey çıkacağı kesin ben aykut derim

exelans_25
05.08.2011, 18:14
gurpegi tamamen gazımızı almaya çalışmış.evimideki maçta gol yememeliyiz.yersek bu iş baştan biter

Berat Akçay
05.08.2011, 18:15
İlk maçın evimizde olması daha avantajlı bence.Neden hep ilk maç deplasman isteniyor anlamış değilim

Full HD
05.08.2011, 18:16
bilbao kim ya. rahat eleriz. onlar daha güçlüyken biz daha zayıfken bile elimizden zor kurtuldular. şimdi parçalıcaz Allahın izniyle.

En az 6:1 aliriz maci hadi Firtinam sert es!!!:meşale2:

MaDDoX_61
05.08.2011, 18:16
Adrian'ı nasıl aramıycaz 2 Benfica maçında da girdiğimiz pozisyonlar attığımız goller de onun imzası var onun dışında ince pas atcak bir Colman var.

futbalski60 kesinlikle bu takımın en önemlisi oyuncusu olacaktır adrian ama yerinde kullanmalıyız.Ayrıca geriye kalan 3 polonyalı oyuncuyu pol.ligi takımları ile takas yapabiliriz
piotr brozek ile dudu paraiba
glowacki le Maciej Sadlok
pawel ile Patryk Malecki

futbalski60
05.08.2011, 18:19
futbalski60 kesinlikle bu takımın en önemlisi oyuncusu olacaktır adrian ama yerinde kullanmalıyız.Ayrıca geriye kalan 3 polonyalı oyuncuyu pol.ligi takımları ile takas yapabiliriz
pawel ile Patryk Malecki

Saydığın 3 isim gitse kimse neden yolluyosunuz demez ben de istiyorum gitmelerini daha iyilerini de alacağımıza eminim ama burda teknik heyetin ve yönetimin zamanlama hatası var bu oyuncuların uzun soluklu takıma katkısı olmayacağı belliydi sezon biterken önlemini alacaktın şimdi uğraş dur.

Mustafa Umut
05.08.2011, 18:19
İlk maç evimizde olması çok iyi.
Olimpiyatta yenilme ihtimalimiz çok az.(Ya da her hangi bir stad)
Tabi eksikler düşündürüyor.
Adrian'ı çok fazla arayacağımızı sanmam ama ilk maç için Zokora ve Henrique büyük eksikler.Umarım Henrique yetişir.
Zokora'nın 2. maçta olması iyi olacak.O stada ve seyirciye yaabancı değil ne de olsa:)))

esra61
05.08.2011, 18:20
bizdeki bu şans kimsede yok valla......
elenmşcek takım değil ama ilk maçtaki zokora eksikliği var bakalım ne olcak..adrianın yerine alanzinho oynar.....
enginede ilk 11 yolu gözüküyo sanki......

Sercan Keleş
Maç Trabzonda Oynansın Bence.

Helvacı61
şu anda inat yapacak durumda değil hoca görürsünüz engin 11 de olacak ...
yönetimin ve şenol hocanın avrupada bir hedefi yok olsa gidip çorumspordan oyuncumu alır yoksa sağlam bir stopermi. yönetim bu maçları para kazanmak için bir araç görüyor. istanbulda oynanacak olması ekmeğine yağ sürdü. bu yılda avrupada yapacağımız son maçımıza gitmek düşecek bize allah yönetimin belasını versin şu adamlar niye hala takımda
ferhat
sercan
sezer
mehmet
barış ataş
barış özbek
brozekler
bunların hangisi trabzonspor da oynayabilir. arkadaşlar trabzonspor talan ediliyor. bunların hangisini oynatıpta gidenlerin yerini dolduracağız

Berat Akçay
Yönetim göreve...
Bizde böyle yönetim var mı

Mustafa Umut
05.08.2011, 18:22
Müthiş bir ambians var arenada.Koşu pistinin olmaması nedeniyle tribünler sahaya daha yakın ve bu şekilde iyi bir taraftar baskısı oluşuyor.
Ulaşım şartlarına falan bakarsak Olimpiyat'a göre çok iyi. Dolacağı kesin gibi.
Ama yönetimin biraz aktif olması lazım bu konularda.

outoftime
05.08.2011, 18:22
pawel ile Patryk Malecki

oynatmak zorunda değilsin yedek bırak
sonuçta 6 yabancı oynuyor diye 10 tane yıldız alacak değiliz
yerlileri de takasa gönder istersen
takım oyunu diye bir şey var
atletic bilbao maçında gösterirler
isimlerin hiçbir önemi yok
sistemsizlik almış gidiyor

Emirhan Ömeroğlu
05.08.2011, 18:23
Urfa'da oynayalım. gesenin stadında ne işimz var.

MaDDoX_61
05.08.2011, 18:24
Saydığın 3 isim gitse kimse neden yolluyosunuz demez ben de istiyorum gitmelerini daha iyilerini de alacağımıza eminim ama burda teknik heyetin ve yönetimin zamanlama hatası var bu oyuncuların uzun soluklu takıma katkısı olmayacağı belliydi sezon biterken önlemini alacaktın şimdi uğraş dur.

gönderemiyorsan ver paralarını defolsunlar adamlara kendinize kulüp bulun demiyorsun ki.Lig başlayacak ve biz yine 12-13 oyuncu ile oynayacağız

Emirhan Ömeroğlu
05.08.2011, 18:24
Gaz verme şişirme işlemleri çoktan başlamış. İşimiz zor Allah kolaylık versin.

Ali Yerlikaya
05.08.2011, 18:26
Serefsiz GS nin vermeme yetkisi varsa kesinlikle vermez...
Cünkü full cekdigimiz durumda bu durmadan GS taraftarlarinin yüzüne vurulcakdir en kücük azalmada...

MaDDoX_61
05.08.2011, 18:27
oynatmak zorunda değilsin yedek bırak
sonuçta 6 yabancı oynuyor diye 10 tane yıldız alacak değiliz
yerlileri de takasa gönder istersen
takım oyunu diye bir şey var
atletic bilbao maçında gösterirler
isimlerin hiçbir önemi yok
sistemsizlik almış gidiyor

önce tezmilik yapılsaydı şimdi bunları konuşuyor olmazdık şenol hocada göndermek istiyor ama yönetim yapmıyor.Şenol hoca ist.götürmediği yeni transfer eren hariç diğerlerini istediğini zannetmiyorum,yönetim bu işin tek sorumlusudur

outoftime
cale geldiği yıl ne maçlar çıkardı
glowacki de ilk maçlarında kalitesini ortaya koymuştu
pawel için yeterli şansın verildiğine inanmıyorum
bu oyunculara takmayı bırakalım artık
sanki her sene avrupada tur atlıyormuş gibi davranmayalım
20 yılda 2 takım eledik başka da yok a.villa ve perugia
perugiayı da saymayacaktım ama ne de olsa italyan
oturmuş takım her zaman her takımı eleyebilir ama yeni kurulmuş takımlar için bu imkansız gibi

Numan Yerlikaya
Ander Herrera Diye Bi Futbolcu Almış Bilbao Tanıyan Var Mı İyide Para Vermiş Galiba

DNA-TS
adamlar forumlarında La "Zokomotora" es un mákina!!! yazmışlar ama haberleri yok herhalde oynamadığından.
birde bizde ganso diye bir adam olduğunu sanıyorlar.

juliant
en korktugum rakıplerın basında gelıyodu lanet olsunya gene zor cektık atletıco evınde cok etkılı ozellıkle ılk 20 dakka cok gol atıyolar deplasmanda ıyı degıller evımızde 3 0 bıle kazansak ben turu garantı gormem orda mutlaka gol bulmamız lazım burdada 2 0 ın altındakı her skora elenırız

Mustafa Umut
05.08.2011, 18:28
Ben merak ediyorum acaba Luisao gibi bir defans oyuncusunu, Evra gibi bir bek oyuncusunu, Di Maria gibi bir kanat oyuncusunu, Yaya Toure gibi bir orta saha oyuncusunu ve Benzema gibi bir golcüyü ne zaman bordo-mavi forma altında göreceğim acaba:))

Numan Yerlikaya
05.08.2011, 18:29
adamlar forumlarında La "Zokomotora" es un mákina!!! yazmışlar ama haberleri yok herhalde oynamadığından.

adresi verebilirmisin

MaDDoX_61
05.08.2011, 18:30
cale geldiği yıl ne maçlar çıkardı
glowacki de ilk maçlarında kalitesini ortaya koymuştu
pawel için yeterli şansın verildiğine inanmıyorum
bu oyunculara takmayı bırakalım artık
sanki her sene avrupada tur atlıyormuş gibi davranmayalım
20 yılda 2 takım eledik başka da yok a.villa ve perugia
perugiayı da saymayacaktım ama ne de olsa italyan
oturmuş takım her zaman her takımı eleyebilir ama yeni kurulmuş takımlar için bu imkansız gibi

hocam taktığımız yok kimseye bu isimler gündeme geldiğinden beri bize yaramayacağını söyledik.Bu dünyada sadece polonya ile belçika'mı var sadece oralardan isim alıyoruz.

Ali Yerlikaya
05.08.2011, 18:31

Fatih herhalde bizim Henriqueyi su Ganso´ylan karistiriyorlar, bizim taraftarda alisana kadar uzun zaman gecdi nede olsa... :D

2. macda ins. yerini alicak Zoko reis...

Royal Heart
05.08.2011, 18:32
Tur gelirse taraftar faktörüyle gelir diğer türlü zor. Takımın hele de Zoko yokken, ortasaha yokken futbolu pek ümit vermiyor. Olağanüstü bir taraftar performansı lâzım ilk maçta.

Helvacı61
trabzonsporda birçok oyuncu şu an bankamatik memuru gibi kimse sormazmı bu sezer bariş ferhat mehmet ve onlara eklenen sercan piotr pavel bu adamlar niye bu takımda bekletiliyor. takımda 3 oyuncu yok ama kimse bunlardan birini düşünmüyor. madem celuska solbek oynayacak ferhat piotr,eren bu adamlrın ikiisi fazla değilmi. yazık değilmi bu adamlara verilen paralara bunca eksiğe ramen oynatamadığın adamı ne diye tutuyorsun. trabzonspor istihdam kapısı olmuş yazıklar olsun bu yönetime

Erol Koç
İlk maçın kendi sahamızda olması beni umutlandırıyo Her elendiğimiz maçlarda hep ilk maçı demplasmanda oynuyoduk kendi sahamızda 1-0 bile yensek şanslı taraf biz oluruz ikinci maçta kontröllü top oynarız inşallah tutu geçen taraf oluruz.

outoftime
05.08.2011, 18:33
gönderemiyorsan ver paralarını defolsunlar adamlara kendinize kulüp bulun demiyorsun ki.Lig başlayacak ve biz yine 12-13 oyuncu ile oynayacağız

daha iyilerini alamayız hiç de alamadık
ilk geldiğinde cale de glowacki de beğenilmişti umarım
celustkayı da seneye takasla gönderme düşüncesine girmeyiz
alanzinhoya ne demeli iyidir yeteneklidir diyoruz ama başka bir şey yok
adrianın da öyle olmayacağı ne malum
demem o ki bunlardan iyi transfer beklemeyin olanı göndermek de iyi fikir değil,
caleyi ben de beğenmiyorum ama bu maçta olsaydı kötü mü olurdu
bedavaya göndermek daha mı iyi
adam kaç sene ilk 11 oynadı
ben bu yabancı işni anlamadım kötüdür hemen gönder
teofilo ve vugrinec gibi oyuncular yarım sezon topu kaleye gönderemediler ama bir sonraki sezon yıldızdılar
ben geçmişi çok iyi biliyorum ve pawel gibi poyunculardan gol kralı bile çıkarabilecek futbol adamları olduğuna inanıyorum
şenol hoca çok cesaretsiz biri oldu buna üzülüyorum

Erol Koç
05.08.2011, 18:34
Benfica'da Twente'len eşleşmiş

Yasin T.
05.08.2011, 18:35
Gerçekçi olmak gerekirse turu geçme şansımız çok zor bana göre.Eksiklerimiz de gereğinden fazla zaten.Geçen seneki kadroyu tutabilip üstüne takviye yapsaydık bugün çok farklı şeyler konuşabilirdik belkide.

MaDDoX_61
trabzonsporda birçok oyuncu şu an bankamatik memuru gibi kimse sormazmı bu sezer bariş ferhat mehmet ve onlara eklenen sercan piotr pavel bu adamlar niye bu takımda bekletiliyor. takımda 3 oyuncu yok ama kimse bunlardan birini düşünmüyor. madem celuska solbek oynayacak ferhat piotr,eren bu adamlrın ikiisi fazla değilmi. yazık değilmi bu adamlara verilen paralara bunca eksiğe ramen oynatamadığın adamı ne diye tutuyorsun. trabzonspor istihdam kapısı olmuş yazıklar olsun bu yönetime

taraftar olarak tepkimizi göstermeliyiz son 3 yılda ferhat,tayfun kaç maç oynamış.o kadar para veriilen işe yaramaz isimler var takımda saysak 11 kurarız rahat.ben bu kulübe para kazandırıyorum ama istediğim coşku o paraları alan bazı futbolcularda yok bu isimler hemen takımdan gönderilmeli

Numan Yerlikaya
Bilbao Forum Adresi Verebilecek Olan Var Mı ?

AŞK-I TS_61
05.08.2011, 18:36
kadro yetersiz acaba bizmi görüyoz bitek yetersiz oldugunu??

Berat Akçay
İlk maçın kendi sahamızda olması beni umutlandırıyo Her elendiğimiz maçlarda hep ilk maçı demplasmanda oynuyoduk kendi sahamızda 1-0 bile yensek şanslı taraf biz oluruz ikinci maçta kontröllü top oynarız inşallah tutu geçen taraf oluruz.
Aynen öyle .Sadece ilk maç gol yemeyelim

kemal koç
helal osun cok doğru bi tespit

outoftime
05.08.2011, 18:37
şimdi yeni transfer yapıp 3 ay sonra yararlanacağımızı da biliyoruz
yerli bir oyuncu alıp transferi kapamalıyız
biraz gerçekçi düşünelim artık
önceki seneler yedek oyuncumuz yoktu şimdi bakıyorsunuz
halil,alanzinho,engin gibi oyuncular yedekte oturuyor
yenilerini alıp ne yapacağız
uefada final mi oynayacağız allahınızı severseniz

Berat Akçay
05.08.2011, 18:38
Müthiş bir ambians var arenada.Koşu pistinin olmaması nedeniyle tribünler sahaya daha yakın ve bu şekilde iyi bir taraftar baskısı oluşuyor.
Ulaşım şartlarına falan bakarsak Olimpiyat'a göre çok iyi. Dolacağı kesin gibi.
Ama yönetimin biraz aktif olması lazım bu konularda.
Bize ne zaman böyle stad yapacaklar diye kendi kendime sormuyor da değilim.

kemal koç
05.08.2011, 18:38
bakı yine söylüyorum korkak oynarsak ilk maçta eleniriz yine adam gibi oynayalım eleriz kesin adamlar en zor kurayı çektik demeye başladılar bizi ziden dah iyi tanıyolar be

Numan Yerlikaya
05.08.2011, 18:39
Trabzonun Başına Geçen Başkanlar Aziz Yıldırımın Adamı Felan Mı Acaba Arkadaş 1 Kerede Eksikleri Görün Yahu Bi Başarı Görelim Artık Büyük Takımız Büyük Takımız Demesini Biliyosunuz ! ! !

Sercan Keleş
İlk Maç Deplasman Olsa , Sonra Kendi Sahamıza Adam Toplamakta Zorlanıyoruz. Turu Zora Giriyormuşta.

İlk Maç Evimizde Olması İyi Arkadaşlar..

Berat Akçay
bakı yine söylüyorum korkak oynarsak ilk maçta eleniriz yine adam gibi oynayalım eleriz kesin adamlar en zor kurayı çektik demeye başladılar bizi ziden dah iyi tanıyolar be
Öyle diyecek .Basit mi diyecek.Gazımızı alıyor.

outoftime
05.08.2011, 18:41
şenol hocanın bir huyu var 14 oyuncuyla bütün kadroyu dolduruyor
sağa mustafa
sola celustka
sağa piotr
sağa engin
o zaman tayfun,ferhat ve gençler ne yapsın
sen de çıkar bir necip uysal
emre aygün,barış memiş,göksu ne oldu bunlar kayboldu
altyapının kökünü kuruttuk
2 tane genç yeteneğimiz yok be başlarım 10 yabancıya ben

Necmi6161
05.08.2011, 18:42
Öyle diyecek .Basit mi diyecek.Gazımızı alıyor.

zor diyecek tabi ki,

mevcut takımların arasında en güçlüsü bizdik, onlar da bizi çekti

KÖKSAL AYDIN
05.08.2011, 18:42
Umutsuz vakayız.

Şenol hoca şimdiden elenişe Felsefi kılıflar aramaya başlamıştır bile.

sgathan61
05.08.2011, 18:43
Almeida, Simao, Guti, Quaresma, Bebe, Fernandes. Beşiktaş bunlardan 2 kat daha iyi takım ama ligi 20 küsür puan gerimizde bitirdiler. Bence fazla büyütmeye gerek yok. Biz Benfica' ya bile 4 atmış takımız. Tabi biri sayıldı o ayrı :))

Helvacı61
taraftar olarak tepkimizi göstermeliyiz son 3 yılda ferhat,tayfun kaç maç oynamış.o kadar para veriilen işe yaramaz isimler var takımda saysak 11 kurarız rahat.ben bu kulübe para kazandırıyorum ama istediğim coşku o paraları alan bazı futbolcularda yok bu isimler hemen takımdan gönderilmeli
taraftar futbolcu gönderemez tepkisini yönetime yapar ve artık yapmalı bu yönetim miyadını doldurdu. olimpiyatta olası bir kötü sonuç yönetimin sonu olur olmalıdır. bu yönetimde öyle adamlar varkı 5 tane koyun bekleyemez hele şu yaptıkları transfere bak çorumsporun solbeki elimizde 4 tane solkanat oyuncusu varken inanılır gibi değil. hiçmi saygısı yok taraftara

Numan Yerlikaya
Bu Arada Bilbaodan İraola,Javi Martinez,Llorente İspanya Milli Takım Kadrosuna Çağırılmış Zaten Sürekli Çağırılıyorlar

Almanyadan Fati
05.08.2011, 18:44
Benfica bunlardan daha iyi takimdi insallah geceriz ama ilk macta Zokarasiz ne yapcaz :(

MaDDoX_61
05.08.2011, 18:47
daha iyilerini alamayız hiç de alamadık
ilk geldiğinde cale de glowacki de beğenilmişti umarım
celustkayı da seneye takasla gönderme düşüncesine girmeyiz
alanzinhoya ne demeli iyidir yeteneklidir diyoruz ama başka bir şey yok
adrianın da öyle olmayacağı ne malum
demem o ki bunlardan iyi transfer beklemeyin olanı göndermek de iyi fikir değil,
caleyi ben de beğenmiyorum ama bu maçta olsaydı kötü mü olurdu
bedavaya göndermek daha mı iyi
adam kaç sene ilk 11 oynadı
ben bu yabancı işni anlamadım kötüdür hemen gönder
teofilo ve vugrinec gibi oyuncular yarım sezon topu kaleye gönderemediler ama bir sonraki sezon yıldızdılar
ben geçmişi çok iyi biliyorum ve pawel gibi poyunculardan gol kralı bile çıkarabilecek futbol adamları olduğuna inanıyorum
şenol hoca çok cesaretsiz biri oldu buna üzülüyorum

takımı çalıştıran performanslarını bilen kişi şenol hocadır.
şenol hoca devre arası sadece forvet alalım demiş ise forveti alacaksın hocada oynatacak.
bu sene 15 milyon euro harcadık iyi ya da kötü desteğimiz herzaman sürer ama 15 milyon'a sana 11 yazayım buraya transfermarkt fiyatlarına göre

Richard Kingson-bonservisi yok genç kalecilerimiz için iyi bir kaleci
Efe Ambrose--22 yaşında stoper nijerya milli 150bin euro
Erdal Akdari--sol bek 200bin euro
Cüneyt Köz--- sağ bek 100bin euro
Nosa Igiebor- orta saha 1milyon euro
Kim Ojo---- forvet 1milyon euro

------------------Richard Kingson-----------------

Cüneyt Köz--Celutska---Efe Ambrose---Erdal Akdari

-------Colman---------Zokora---------- Adrian----

--------Burak---------Kim Ojo----Paulo Henrique---

Murat Erdem
05.08.2011, 18:47
m.çakır-eren-sercan-ferhat-badur-engin-tayfun-m.tosun...

bunların biri bile adam olsaydı...şu maç kadrosu açıklandıktan sonra..."hocam üçüncü kaleciyi aldığın kulübe de bile oturamayacaksam, benim önümü açın...aldığım parayı hak etmek isterim" derdi...

nerede...ay sonu banka hesabına para yatıyor nasıl olsa...klasik Türk işi...nerede beleş, orada yerleş...ne diye zorlasın adam kendini...kadroya girmeyen parasını alıyor tıkır tıkır...

11 oynayan da "nasıl olsa yerim garanti, ne kasayım" hesabına large takılıyor saha da...

a f s
05.08.2011, 18:48
UEFA ligi karşılaşması olduğu için maçın 20:00'da oynanma ihtimali de var hatta 22:05 diyenler bile var.

Türk Telekom bizim de sponsorumuz değil mi? Yapsınlar bir kıyak işte. Stadyumu devlet yapmadı mı oynayalım işte Arena'da.

Olimpiyatta o zulmü yaşayanlar tekrar gitmek için içinde istek bulur mu bilemem ama maç Arena'da derseniz herkes gelir. Sadece İstanbul değil çevre ildekiler de rahat rahat gelir bu maça böylece.

Hem adam gibi maç izlemiş oluruz böylece. Stadın akustiğinde o kadar bağırmamızın bir anlamı olmuş olur.

Yol yakınken Arena değerlendirilmeli.

Trabzonspor taraftarı hangi stada giderse gitsin ruhunu o mekana yansıtıyor zaten.

outoftime
05.08.2011, 18:49
vesselam trabzonspor barcelona değil
transferleri de ona göre değerlendirin
barcelona olsaydık zaten şampiyonluğu da başkaları gibi satın alırdık
biz trabzonsporuz her sene şampiyonluk parolasıyla oynarız
sonuçta ne olursa olsun kim oynarsan oynasın destekleriz
farkımız da budur beğenmeyenlere duyurulurrrrrr......

Murat Erdem
05.08.2011, 18:49
mesela Serkan Balcı...bu adamın kadro da bir tek alternatifi olsa...formanın sıkı olduğunu hissetse...6 aydır yan gelip yatar mı...adamın göbeğinin benimkinden farkı yok...50. dakikadan sonra nefes alamıyor...eee ne oluyor...hiç bir şey...adam banko 11 çıkmaya devam ediyor...ne diye kassın o göbeği eritmeye ?

h@msi61
05.08.2011, 18:51
Gonderdigimiz Ceyhun vari bir adama ihtiyacimiz var. Hocanin cok cekinmeden formayi verecegi, 11deki bir eksiklik durumunda direk gorev alacak biri. Zokora cezali, kim oynayacak bilmiyoruz.

talip yavuz
05.08.2011, 18:51
http://www.athletic-club.net

Bunu bulabildim :)

outoftime
05.08.2011, 18:52
takımı çalıştıran performanslarını bilen kişi şenol hocadır.
şenol hoca devre arası sadece forvet alalım demiş ise forveti alacaksın hocada oynatacak.
bu sene 15 milyon euro harcadık iyi ya da kötü desteğimiz herzaman sürer ama 15 milyon'a sana 11 yazayım buraya transfermarkt fiyatlarına göre

Richard Kingson-bonservisi yok genç kalecilerimiz için iyi bir kaleci
Efe Ambrose--22 yaşında stoper nijerya milli 150bin euro
Erdal Akdari--sol bek 200bin euro
Cüneyt Köz--- sağ bek 100bin euro
Nosa Igiebor- orta saha 1milyon euro
Kim Ojo---- forvet 1milyon euro

transfermarkta bakıp önündeki bilgisayarda her şeyi çözdün bravo
bırakın bu işleri siz transfer yapsanız takım kümeye düşer be
güldürdünüz beni yine yahu transkermarkt mı?
ha ha ha ha hahaha

Barış Burak
05.08.2011, 18:52
ben gs nin stadında maç oynamamızı istemem.

yetimin hakkı yenilerek yapılan stat orası!!!! deplasman için giderim ama ev sahibi olmak istemem.

çile çekerim avni akere giderim ses çıkarmam.

Helvacı61
05.08.2011, 18:54
beni en çokta kızdıran hasan yenerin çıkıp zor kura çektik demesi ulan ...... hersene ilk turda elenirsen oyle olur. seribaşı olan takımların en zayıfı beşktaş zaten angoloz. sonuçta atletik bilbao. spartak moskova olsa kolaymı olacaktı yada totnem ,yönetici takımın gücünü biliyor. eleneceğinide biliyor kılıf hazırlıyor zor diye. biz takımımızı koruyup 2-3 takviye yapsaydık kolay diyecektik. takımın en iyi oyuncusu alanzınyo kalmış gördüğüm tek yaratıcı oyuncu oydu

Royal Heart
05.08.2011, 18:54
Gonderdigimiz Ceyhun vari bir adama ihtiyacimiz var. Hocanin cok cekinmeden formayi verecegi, 11deki bir eksiklik durumunda direk gorev alacak biri. Zokora cezali, kim oynayacak bilmiyoruz.
Aykut oynayacaktır, Sezer sürprizi de beklenebilir (mi acaba)

Abdülkadir Kılıç
05.08.2011, 18:55
Herhalde adamlar en zor kurayı çektik diyecekler çünkü o takımlar içinde en zorlu olan biziz. Ama o takımlar içinde. Bunu deyip de kendimizi büyük görmemiz çok saçma.

outoftime
05.08.2011, 18:55
olimpiyattaki gibi oynamayalım yeter
elenmeyi kabul etmeden oynayacak 11 adam sadece...

MaDDoX_61
05.08.2011, 18:56
transfermarkta bakıp önündeki bilgisayarda her şeyi çözdün bravo
bırakın bu işleri siz transfer yapsanız takım kümeye düşer be
güldürdünüz beni yine yahu transkermarkt mı?
ha ha ha ha hahaha

sen gülmeye devam et bakalım ben ordan fiyatlarını yazdım sadece hepsi izlenmiş isimlerdir onlar

a f s
05.08.2011, 18:56
Olimpiyatın dezavantajları uzak oluşu, ısrarla her maç taraftarımızın belli eziyetler eşliğinde stada sokulması ve çıkarılması, trafik çilesi, tirübünlerin sahaya çok uzak oluşu, ne kadar kalabalık olsan da koca stadda görünmeyişi, ne kadar bağırsak ta akustiğin kötü oluşu, maça gidişin de dönüşünde tam bir eziyet olması v.s. v.s.

TT Arena'da maç oynanırsa stadın dolma ihtimali daha yüksek.
Olimpiyata gidip ikinci kez gitmeyi düşünmeyenler bile merak ettikleri için Arena'ya gitmek ister,
Hiç maça gitmemiş olanlar, yeni stadda Trabzonspor'u izlemek için gider,
Çevre ilden gelenler için daha yakın bir mesafe,
Ulaşımı daha kolay,
Cem Yılmaz'ın dediği gibi mekan oynatıyorsa, iyi bir stadda iyi bir futbol beklentisi,
Kesinlikle daha iyi bir görüş açısı, seyir zevki,
Dolu tribünlerle meksika dalgasından tezaruhatlara kadar etkili bir şov ortamı,
Daha iyi bir akustik ortam,
Avrupada maç oynamayacak ve ligin başlamasına bu kadar varken Galatasaray için havadan gelen bir para.
Stad içi mağazalarda lisanslı ürünlerin satışı.

Daha ne olsun. Arena'da olsun.

h@msi61
05.08.2011, 18:57
Aykut oynayacaktır, Sezer sürprizi de beklenebilir (mi acaba)

Aykut'a guvenmenin cok mantikli oldugunu dusunmuyorum, nitekim Sezer'e de. Hocadan Serkan Balci'yi ortasahaya cekme hamlesi gorebilriz ama bu da takimi orta alanda cok kisaltacaktir. Gorecegiz.

Murat Erdem
05.08.2011, 18:58
Trabzonspor bütünün de atalet her yere sirayet etmiş...
eğrisi doğrusuna bir şekil de denk gelir, kaliteli yerli iskelet kadro oluşur...yabancılar fiyasko olur...
yabancıların 4/4'lük olur, yerli oyuncu zaafiyeti baş gösterir...
golcün olur...kalecin olmaz...
kalecin olur...golcün olmaz...
her şeyin olması gerektiği gibi olması için extra gayrete, özene, itinaya gerek yoktur...
biz ayak takımı taraftar her şeye eyvallah çekmek zorundayızdır...
taraftarın görevi sineye çekmek...görmemek-duymamak-bilmemektir...
taraftrarın fikri olamaz...
fikir beyan edersek, temennide bulunursak...
iyi gün taraftarı oluruz...
bu devran böyle sürer gider...

macka61
05.08.2011, 18:58
yine zor bir kura birde bugüne kadar yanlış bilmiyorsam hiç ispanyol takımını eleyemedik inşallah bu ilk olucak

Erol Koç
05.08.2011, 19:00
http://www.youtube.com/watch?v=K6RxC9UwY-4

Athletic de bilbao - trabzonspor Yenildiğimiz maç aynı benfica maçı herkesin ayakları birbirine dolanıyo.

macka61
05.08.2011, 19:00
bende şahsen olimpiyatta bu maçta gişe vb sıkıntı yaşamadım ama bu diğer renkdaşlarımızın yaşamadığı anlamına gelmez birde Şenol hoca İstanbulda başka stadlarda oynamak için talepte bulunduğumuzu ama olumlu cevap alamadığımızı söylemişti bu stadlar hangisi bilgim yok

EROS87
05.08.2011, 19:01
keşke ttarenada oynama durumumuz olsa ancak olmayacaksa da burada bazılarının yaptığı gibi rizenin stadına burun kıvırmanın anlamı yok. 20binlik avniakerde oynuyoruz da, kutu gibi üstü kapalı 15binlik rize stadının nesini beğenmiyoruz. olimpiyatı şu zamanda yarı yarıya ancak doldurabileceğimiz gerçeği varken rize seçeneği neden değerlendirilmiyor.

Berk
Trabzonspor Yöneticisi Hasan Yener: Geçtiğimiz sezondan beri hep Avrupa Ligi hayalini kuruyorduk. Şimdi bu hedefimize Bilbao'yu eleyerek bir adım daha yaklaşmak istiyoruz.

Vay be!!!
Demekki 9 puan farkla önde bitirdiğimiz ilk yarı sonunda bile biz UEFA'yı hayal ediyorduk, aklımızda Şampiyonlar Ligi yoktu.
Biz de Şampiyonlar Ligi'ne direk gireceğiz diye heyecanlanıyorduk.
Yazıklar olsun size vizyonsuz herifler!!

Serkan Miletli
yine zor bir kura birde bugüne kadar yanlış bilmiyorsam hiç ispanyol takımını eleyemedik inşallah bu ilk olucak

zaten bu zamana kadar kimi eledikki adam gibi takım hatırlamıyorum...

OZDEN61
05.08.2011, 19:02
neden hiçbir yöneticimiz , çıkıpta şampiyonlar ligi ne direkt katılım bizim hakkımız diye veryansın etmiyorlar. hakkımız yendi. tff hala karar almıyor. yöneticiler susuyor neden?

Serkan Miletli
05.08.2011, 19:04
bu maç kalecimiz ve defansımız hata yapmasın yeter. onların sayesinde her zaman bir sıfır yenik başlıyoruz. yoksa yeneriz bunları biz.

İskender YILMAZ
05.08.2011, 19:05
Renktaşlar maç Olimpiyat'ta mı olacak ? Nedir ?

Emre ÖZTÜRK
05.08.2011, 19:05

Athletic de bilbao - trabzonspor Yenildiğimiz maç aynı benfica maçı herkesin ayakları birbirine dolanıyo.

Kaleciye bak evlere şenlik..

Barış Bağcıoğlu
05.08.2011, 19:06
Yine olimpiyattamı oynayacağız 30.000 rtezaletinden sonra yine mii
rize de bari oynayalımda seyirci baskısı olsun o maç trabzonda olsa
hakem o kartı veremezdi.....

Barış Bağcıoğlu
05.08.2011, 19:07

aston villaları lyonları hatırlatayım o zaman

Erol Koç
05.08.2011, 19:10
Yine olimpiyattamı oynayacağız 30.000 rtezaletinden sonra yine mii
rize de bari oynayalımda seyirci baskısı olsun o maç trabzonda olsa
hakem o kartı veremezdi.....

Madem istanbulda oynanacak neden arenada oynanmıyo ne zevk alıyolar olimpiyat stadından anlamıyorum. Rize Uefa Kreterlerine uymayabilir.

Helvacı61
05.08.2011, 19:11
olimpik liyon
aston villa
benim hatırladıklarım. ama en önmlisi sahamızda herkesi yeniyorduk. ben deportivo mçına gittim trabzonda o zmanlar bizim kötü deportivonun en iyi zamanları o maçta yenildik ama direkten dönen toplarımız. boş kaleye kaçan goller hani derler ya yenildik ama ezilmedik. ben çarşam günü utandım sonuçta o zaman deportivo takımı şimdiki benficadan çok daha iyidi keza lazio maçı lazıo ya kalecinin yediği saçma bir golden elendik yine lazıonun en iyi zamanları idi trabzonspor avrupa vizyonunu maalesef kapatmış biz avrupanın sayılı takımlarından biriydik FİFA sıralamasında 40 lı rakamlarda idik. şimdi çıkmış lavuk zor kura çektik diyor. sen takımı dağıtırsan tabi zor olur

DNA-TS
05.08.2011, 19:11
http://www.miathletic.com/uefa_europa_league_2011_2012_post_oficial-itemap-79-24106-10.htm#790510
bu başlıkta bizimle ilgili bilgileri paylaşıyorlar.

Berat Akçay
05.08.2011, 19:13
zor diyecek tabi ki,

mevcut takımların arasında en güçlüsü bizdik, onlar da bizi çekti
Ama bizim taraftar öyle demiyor.Eler diyor hemen

Helvacı61
05.08.2011, 19:14
Trabzonspor Yöneticisi Hasan Yener: Geçtiğimiz sezondan beri hep Avrupa Ligi hayalini kuruyorduk. Şimdi bu hedefimize Bilbao'yu eleyerek bir adım daha yaklaşmak istiyoruz.

Vay be!!!
Demekki 9 puan farkla önde bitirdiğimiz ilk yarı sonunda bile biz UEFA'yı hayal ediyorduk, aklımızda Şampiyonlar Ligi yoktu.
bu adamların vizyonu bu taraftar bunlara daha fazla izin vermemeli bu adamları trabzonspordan uzaklaştırma zamanı geldi

Barış Burak
ilk maçta gelecek olan bir golsüz beraberlk tur getirir.ciddiyim.

ikinci maçta çok daha rahat olacağız. ikinci maçta eksiklerimiz düzelmiş olacak ve daha rahat olacağız inşaallah.

Mustafa Umut
Düşündükçe ayar oluyorum ya.
Şimdi Şampiyonlar Ligi grubundaki rakiplerimizi düşünüyor olacakken nelerle uğraşıyoruz.
Neyse bunları gören var yukarda.Şu mübarek günde bir şey demeye gerek yok. Değmez sıfatsızlar için.

Berat Akçay

Tecrübe eksikliği .Elleri ayakları titriyor

Fanatik34
05.08.2011, 19:16
Su sike olaylarindan sonra bu Bizanslilarin bizim Kongre sürecine de el attiklarini düsünmeye basladim...ya bu kadar vizyonsuz ve beceriksiz bir Yönetim olabilir mi???

Resmen acmislar ellerini göge "Yarabbim bize sakatlik, eksiklik verme yoksa batar foyamiz ortaya cikar..." diyorlarrrrr

Barış Burak
pawel sanırım artık kullanılmayacak oyunda, maça kadar sir stoper/sol bek, birde santrofor transferi görebiliriz.

pawel gönderilebilir bu süreçte,yerine bir hücum oyuncusu alınabilir.

Berk
Bir Türk takımı ile bir yabancı takım eşleştiğinde yabancı takımın başkanı, teknik direktörü yada futbolcusunun ''rakipten çekiniyoruz, zor olacak'' açıklamalarını kendimi bildim bileli bu maçlar öncesinde dinlerim.Ve sonunda turu geçen takım %90 ihtimalle bu yabancı takım olur.''Ooo bak ne dedi, adamlar bizden fena tırsıyor'' işlerinden sıyrılmak gerek..

asimavi
05.08.2011, 19:17
...az önce toulosue yi 1-0 yendiğimiz maçı izledim....gökhan ne gol kaçırmış öyle ...aman ALLAHIM......

...yok ya yok biz kısmetsiz bir takımız arkadaş....son 10 yılda bu kadar eleme maçı oynayıpta ...hiç bir zaman guruplara kalamayan başka bir takım varmı acaba çok merak ediyorum....

Barış Bağcıoğlu
05.08.2011, 19:18
Madem istanbulda oynanacak neden arenada oynanmıyo ne zevk alıyolar olimpiyat stadından anlamıyorum. Rize Uefa Kreterlerine uymayabilir.
GS izin vermemiş

Berat Akçay
05.08.2011, 19:18
Olimpiyatın dezavantajları uzak oluşu, ısrarla her maç taraftarımızın belli eziyetler eşliğinde stada sokulması ve çıkarılması, trafik çilesi, tirübünlerin sahaya çok uzak oluşu, ne kadar kalabalık olsan da koca stadda görünmeyişi, ne kadar bağırsak ta akustiğin kötü oluşu, maça gidişin de dönüşünde tam bir eziyet olması v.s. v.s.

Olimpiyata gidip ikinci kez gitmeyi düşünmeyenler bile merak ettikleri için Arena'ya gitmek ister,
Ulaşımı daha kolay,
Cem Yılmaz'ın dediği gibi mekan oynatıyorsa, iyi bir stadda iyi bir futbol beklentisi,
Avrupada maç oynamayacak ve ligin başlamasına bu kadar varken Galatasaray için havadan gelen bir para.

Daha ne olsun. Arena'da olsun.:alkış::alkış::alkış: İmza

Barış Burak
05.08.2011, 19:19
bakın benim tek çekincem ilk maç. ilk maçta ki 3 eksiğimiz.inş henri yetişir ama zor gözüküyor,yetişirse daha güzel olur.

eğer ideal kadromuz olsaydı affetmez yenerdik.

benficanın defansından daha sağlam defansı yok bilbaonun...ne olursa olsun gol yiyeceklerdir ideal kadroya karşı.deplasmanda gol/goller atabiliriz.

önemli olan 3 eksiğimiz varken gol yememek burda.

Fatih Özkan
05.08.2011, 19:20

Ulaşımı daha kolay,

Keşke olsa abi...

~UniCef~
05.08.2011, 19:20

Vay be!!!

Zaten cogu zaman görüyorum vizyonsuz , vizyonsuz, su Vizyonu biri bana anlatirmi . Biim su vizyonlu Taraftar ne yapti?

Adamin söylemk istedgi Avrupaya gitmek. Aynisini Beficayi gecsek de diyecekti.

Bülent AKBULUT61
05.08.2011, 19:22
İnşallah olur TTnet Arena stadı

Murat Erdem
05.08.2011, 19:22
bilbao maçına çıkacağız...kimi süreceksin sahaya ? 15 gün önce üçüncü kaleciye tercih etmediğin, İstanbul'a bile getirmediğin x-y-z'i...ne diyeceksin adama ? hadi koçum !!! mu ??? o işler tarih oldu be anam...15 gün sonrasını hesap etmekten aciz kişilerin eline kalmışız, halimiz yaman...

emretrabzon61
05.08.2011, 19:23
Arkadaşlar bir anket yapalım.Süper ligde bu kadro yeterlimi ? şeklinde.Sitedeki üyelerin bu soruya vereceği cevabı çok önemsiyorum.

.....
05.08.2011, 19:25

Bilbao'nun forum sitesinin adresi ne ?

Baktım da bulamadım.

Helvacı61
05.08.2011, 19:27
Zaten cogu zaman görüyorum vizyonsuz , vizyonsuz, su Vizyonu biri bana anlatirmi . Biim su vizyonlu Taraftar ne yapti?

Bak kardeşim takımının iskelet kadrosunu dağıtmak önemli oyuncularını önce seçim kozu olsun diye bekletip sonrada bedava gitmesini seyretmekle avrupada olamazsın şim düşün geçen yılkı kadroya henrige.zokora. celuskayı alsak avrupada benficada dahil birçok takımı elerdik. atletico bilbaoyu rahat elerdik vizyon budur

DNA-TS
05.08.2011, 19:30
şimdi youtube da nekadar avrupa macımız varsa bakmaya calışıyorumda çoğu hüsran arkadaş bu takım büyük takım ama edirneden öteye geememişiz çoğuzaman. hadi ilk elendiklerimizde kadro kalitesi farkı ekonomik nedenler falan var ama son yıllardada durum farklı değil osasuna anorthosis bilbao touluse bochum bunedir arkadaş hepsine elenmişiz.
bence sorun mantalite zihinsel odaklanma. eğer gene aynı düşünceyle çıkarsak gene sonumuz hüsran.
ee bide yöneticin cıkıp derseki en büyük hayalimize ulaşmak üzereyiz diye fazla görmemek lazım.

Barış Burak
05.08.2011, 19:33
yahu Allah aşkına benficaya elenince hemen kara bağlamayın ya;

Benficaya elenirken hakem hatalarına suç bulmayın,

gidin hemen teknik heyetin tercihlerine hata bulun.

yahu Allah aşkına adamların ikisi de gitmek istemiş işte bal gibi ortada, ne yapacaktınız? gitmek isteyen adamı mı oynatacaktık,aynı parayı daha iyi teklifi sunduk kalmadılar,ne yapsaydık?

hala çözüm arayacağımıza teknik heyete vuruyoruz yahu.

Şu andaki takım geçen seneden daha iyi.Varmı aksini iddia edebilecek?

tek eksiğimiz stoper/sol bek. bu kadar. bu seneki kadronun alternatifleri bile daha iyi yahu.Neyine kızıyorsunuz...

Kadro kalitesinden şüphem yok benim,benim şüphem 3 as oyuncumuzun oynayamayacak olması.İkinci maçta onları orda yeneriz BENCE. Kadromuz kötü değil. Zokora-Adrian-Henrique... 3 ünün oykluğu önemli eksikler, bunu düşünüyorum ben,

sizin gibi kadro kalitesi igibi yanlış bir ynaılgıda değilim...kadro kalitesi daha iyi bu sene.

geçen sene şikelere suç bulmayıpta, nasıl 9 puanı erittiniz diye suçlarken de bugün de aynı hatayı yapıyorsunuz.

Anlamıyorum ya,vallahi anlayamıyorum.

Berk
05.08.2011, 19:34

Vizyon sahibi yöneticiden kastımız takımın gelecekte Avrupa'da ve Türkiye'de daha başarılı olması için bu doğrultuda kulübün imkanları çerçevesinde gerekli ve doğru adımları atmasıdır.Duvara toslayacağını bile bile oturup olan biteni seyreden adamlara ihtiyacımız yok.

Adamın söylemek istediği şeyi ben bilmem, söylediğine bakacaksın.Avrupa Ligi diyor orada.Ayrıca ''artık hedefimiz Avrupa Ligi'ne katılmak'' başka birşeydir, ''geçtiğimiz sezondan beri tek hayalimiz Avrupa Ligi'ydi'' demek başka şeydir.

Şurada hala taraftara laf sokmaya çalışacağınıza gidip hem AL'de hem ŞL'de senden kat be kat güçlü takımlarla eşleşeceğini bile bile bu takıma gerekli takviyeleri yapmayanlara hesap sorun..

Mesut
Benfica maçında olimpiyatda takım sahaya çıkarken marş çalıyordu kim geliyor şeklinde nerden bulabiliriz o marşı yahu bilen eden yokmu

Mustafa Umut
Tecrübe eksikliği .Elleri ayakları titriyor

Malesef.Aynen öyle..

Erol Koç
05.08.2011, 19:37
GS izin vermemiş

9 eylüle kadar ne yapacak o stadı

Helvacı61
05.08.2011, 19:39
şenol hocanın trabzonsporda avrupa karnesi çok kötü ve yine değişen bişey olmayacak

h@msi61
05.08.2011, 19:41
şenol hocanın trabzonsporda avrupa karnesi çok kötü ve yine değişen bişey olmayacak

Hangi hocanin Avrupa karnesi iyi Trabzonspor'da? Aston Villa'yi eledigimizde Senol hoca vardi takimin basinda.

Çetocan
05.08.2011, 19:42
9 eylüle kadar ne yapacak o stadı

Alsınlar bir yerlerine ...

amour_61
05.08.2011, 19:42
bu oyunla bu takımada eleniriz

amour_61
05.08.2011, 19:44
zaten İstanbul'da maç yani iki maçıda deplasmanda oynayacağız

legurhan
05.08.2011, 19:48
İstanbul'daki maçlarımızı sürekli Olimpiyat'ta oynayalım...Böylece Avni Aker dışında psikolojik olarak ikinci bir stadımız olmuş oluyor..Oraya maçlarımızla birlikte ruhumuzu veriyoruz..Bizim haricimizde İBB dahil herkes için orası deplasman iken bizim evimiz gibi ...
TT Arena İnönü vs verseler bile oynamayalım derim...O stadların tribünlerine gidince acayip bir ruh haline giriyor insan aidiyet duygusu olsa gerek empati kurulmuyor bir türlü...
Yarın öbürgün bizim oynayacağımız bir kupa maçı olursa Olimpiyata vermezler o maçı bileseniz..İbb'den çok bizimle özdeşleşti Olimpiyat, varsın öyle olsun gidişi gelişi uzaklığı vs zor ama Şükrü Sracoğlu TT Arena ve İnönü'de oynamaktan çok daha iyidir diye düşünüyorum...

Helvacı61
Hangi hocanin Avrupa karnesi iyi Trabzonspor'da? Aston Villa'yi eledigimizde Senol hoca vardi takimin basinda.
benim aklımda anortosise elendiğimiz geldi daha avrupada gruplara kalamadık çok ayıp toulus çıkar zor. o zor bu zor eee o zaman niye avrupada oynuyoruz.

Hüdai Pervaneli
Insallah O Gün Stad da Olmaya Calisacagiz:)

memozcan
05.08.2011, 19:50
iyide stadı sanki gs kendisi yapmış gibi sahiplendiler, devletin o stad da tüm stadlar gibi, ya arena olsun yada inönü olsun, yeter ya olimpiyat yolunda dur kalk yapmaktan dizime kıramplar girdi, birde dönüşte köprüdeki asfalt çalışması yokmu, bütün belediye çalışanlarının kulakları çınlamıştır..

h@msi61
05.08.2011, 19:51
benim aklımda anortosise elendiğimiz geldi daha avrupada gruplara kalamadık çok ayıp toulus çıkar zor. o zor bu zor eee o zaman niye avrupada oynuyoruz.

Ben de onu diyorum zaten, 2000'li yillarda hocamiz kim olursa olsun Avrupa'da dogru durust tur yuzu goremedik ne yazik ki...

Mehmet Yusuf
05.08.2011, 19:52
Benfica maçında olimpiyatda takım sahaya çıkarken marş çalıyordu kim geliyor şeklinde nerden bulabiliriz o marşı yahu bilen eden yokmu

hakkaten ya bende çok merak ettim aradım bulamadım.
bilen varsa paylaşabilirmi acaba.

yaranozlu
05.08.2011, 19:53
yine zor kura, yine zor kura. bıktım arkadaş, ne anasını sattığımın işidir bu, yıllardır bi tane düzgün kura çekemedik. d.kiev, s.liege ve panathinaikos ş.liginden elenmişler. seribaşıyken. şimdi görürsünüz, paok, h.teleaviv ve s.moskovada elenecekler. öyle bir olay ki ya tottenham ya da bilbao kaldı bize. bu bilbaodan 5 sene evvel de korkmuştk ama amatörce 3-0dan 3-2ye getirip hediye ettik. tabi bir de emrah erenin hediyesi vardı. çok şanssızız arkadaş, en kilit oyuncular maçta yok, engin serserilik yapıyor, burdan anlıyoruz ki kadromuzda derinlik yok maalesef.

tolga
serkan giray glowacki celutska
aykut colman
burak alanzinho halil
pawel

tek avantajımız ilk maçtan 3 gün sonra bilbao la liga ilk maçına deplasmanda r.madridle çıkacak sonra 3 gün sonra bizle oynayacak.

Barış Burak
05.08.2011, 19:53
rakibin defansı benfica kadar iyi değil. dezavantajımız zokora adrian henri eksikliği.

ilk maç çok dikkatli olmalıyız,ikinci maç alırız o maçı. yer mekan farketmez.

Helvacı61
05.08.2011, 19:56
Insallah O Gün Stad da Olmaya Calisacagiz:)
statta olacağız orası ayrı ama hakket bu yöneticiler trabzonspora yakışmıyor. eleneceğimizi bile bile gidiyoruz yazık değilmi insanda biraz utanma olur şimdi beğenmedikleri jaja olsa gününde olsa yeneriz diyebilirdik. yerine alınan adrian ilk avrupa maçında kırmızı zokora sarı kart cezalısı jajanın o kadar tekmeye ramen sarı kart cezalısı olduğunu hatırlamıyorum. yönetimi hemen istifaya davet etmeliyiz hemde güçlü bir sesle

aaahmet61
05.08.2011, 19:56
daha egemen ve selçuğun yerini dolduramadık.iskeleti yeni yaptık.turu geçmemmiz yüzde birdir.

Helvacı61
05.08.2011, 20:01
gidenlerden en çok egemeni arıyorum selçuğu aramam beğenmiyordum zaten. egemenin yeri asla dolmayacak

Ogün YAZICI
05.08.2011, 20:04
maç saati 8 ya da 10 olacak eğer 8 olursa benfica maçındaki çoğunluk bile sağlanamaz taraftar anlamında . rakip üzerinde baskı kurduğumuz bi maç bile görmeden eleneceğiz şu avrupadan .

orkun kır
şu pawele kova kürek alacam gitsin kumda oynasın.hiç bu takımın adamı değil bu pawel ya... zokara yerine aykut adrian yerine alanzinho pawel yerinede halil ile çıkıp bitirelim şu işi...henrique yetişir inş...

Fatih
Bilbao elenmeyecek bir takım değil yeter ki işi 2. maça bırakmayalım.Yıllar önce 3-0'dan turu vermiştik o dönem Ziya Doğan vardı şimdi Şenol Güneş var...

Hüdai Pervaneli
05.08.2011, 20:06
Bilbao elenmeyecek bir takım değil yeter ki işi 2. maça bırakmayalım.Yıllar önce 3-0'dan turu vermiştik o dönem Ziya Doğan vardı şimdi Şenol Güneş var...
Ozamanki Kadroyla Simdiki Kadro Bir Degil Erdincle -Tolga Ikilisi vardi Defansda

ts_tuncay_ts
05.08.2011, 20:08
Orta sahamız felç durumda...Ben bu maçı alacağımızı pek düşünmüyorum...Heleki benfica maçını izledikten sonra...

cınar#7
yinemi bilbao! yok bizi direk göndermeleri gerek şampiyonlar ligine böyle olmaz! itiraz edilmeli artık ne zaman sonuçlanır bu süreç?

Bahattin Aydın
Umut var olmadıkça başarı asla gelmez.İnanıyorum inanıyoruz.Atletico Bilbao'yu geçeceğiz.Adamlar bile korkusunu dile getirirken bu ümitsizlik neden ? Gruplardayız !

DeAgLeMaNyAq
05.08.2011, 20:10
maç saati 8 ya da 10 olacak eğer 8 olursa benfica maçındaki çoğunluk bile sağlanamaz taraftar anlamında . rakip üzerinde baskı kurduğumuz bi maç bile görmeden eleneceğiz şu avrupadan .

Organizasyon başlığında da yazmıştım. 8 ve 10 olayı grup maçları için geçerli. Ön eleme maçlarında maç saatini ev sahibi takım belirliyor...

Fatih
05.08.2011, 20:10
Ozamanki Kadroyla Simdiki Kadro Bir Degil Erdincle -Tolga Ikilisi vardi Defansda
Bireysel olarak baktığımızda şimdiki oyuncularımız tabiki daha kaliteli fakat o dönemde Erdinç ve Tolga'nın uyumu da mükemmeldi.

Bilâl ÇOBAN
05.08.2011, 20:11
son dakika: İlk maç bilbao'da..

ligtv.

Mert Özsarı
Hep zorlu rakiplerle karsılasıyoruz. Eksigimizde cok. Takım tam oturmus degil. Orta saha tam vasat durumda. Cok zorlanabiliriz insallah ilk macta saha avantajını kullanp güzel bi skor elde ederiz.

Fatih
İlk maç Bilbao'ya alınmış bence iyi haber.

Mustafa ÖZDEMİR
05.08.2011, 20:12
ilk maç deplasmanda .eksik kadromuzla rahat yeniliriz...

Bilâl ÇOBAN
05.08.2011, 20:13
Maç zamanına kadar yapacağımız transferleri kadroya alabiliyor muyuz?

İHSAN
05.08.2011, 20:14
eleyebiliriz, sakin olun.

Mert Özsarı
05.08.2011, 20:15
Ntv spor 18 agustosda evinde oynayacak diyor ?

gabriel omar
05.08.2011, 20:16
Biliyorum takımın eksikleri var,uyum sağlanamadı ,eksik oyuncular var ama olsun umrumda değil.Trabzonsporun olduğu her yerde umut vardır.Ben yine eleyeceğimizden zerre şüphem olmadn izleyeceğim maçları.Varsın bana iyimser desinler.

DeAgLeMaNyAq
05.08.2011, 20:16
Hayda neden böyle bir şey olmuş ki? Acaba Avni Aker'i ikinci maça yetiştirmeye mi çalışıyorlar? Belli ki Bilbao ile karşılıklı anlaşılarak bunu sağladılar...

Cağaloğlu
05.08.2011, 20:17
ben gs nin stadında maç oynamamızı istemem.

yetimin hakkı yenilerek yapılan stat orası!!!! deplasman için giderim ama ev sahibi olmak istemem.

çile çekerim avni akere giderim ses çıkarmam.

kardeş kendindemisin tt arenayı yapan adamlar şimdi bizim akyazı stadını yapıyorlar.

ne alakası var yetim hakkıyla falan bu işin.

yorumsuz6117
İlk maç sağlam fark yiyip geliriz yedek kadroyla.

Samet Yildirim
Zoko-Adrianyok..Henrique belirsiz...

Isimiz zor...

Mustafa Umut

Ulaşımı daha kolay,

Budur işte.

Fatih
05.08.2011, 20:18
Çanakkale geçilmezi oynayacağız Bilbao'da.:)

Mert Özsarı
Resmi sitede hala öyle birsey yazmıyor? Nereden edinildi bu bilgi acaba ?

Murat SİSMAN
Diğer rakiplerden iyidir,bana kalırsa!
Dişimize göre düşüncesi içerisindeyim umarım turu geçen biz oluruz.Avrupa gruplarını istiyorum artık.

Samet Yildirim
Insallah burda oynariz..

Mustafa Ayazoğlu
Olimpiyat futboldan soğutuyor. Maç izlemek bile sarmıyor.

Türk Futbolu için, Arena !

Murat SİSMAN
05.08.2011, 20:20
Diğer rakiplerden iyidir,bana kalırsa!
Dişimize göre düşüncesi içerisindeyim umarım turu geçen biz oluruz.Avrupa gruplarını istiyorum artık.

Ogün YAZICI
05.08.2011, 20:21
eğer yönetim avni akeri yetiştirmek için böyle bir adım falan attıysa ilk defa akıllı bir iş yapmış olacaklar. 21 inde real madrid ile oynayacaklar maçın yorgunluğu ile 4 gün sonraki trabzon maçı için trabzon yolculuğy yapacaklar . bu onları yıpratır.

Mustafa Umut
Neden böyle bir şey yapıldı?
Eğer ilk maç Bilbao da oynanırsa 2. maç için Avni Aker'in zemini tamamen düzelir mi?

asimavi
....ilk maçın deplasmanda oynanacağı nerden çıktı....?

Firtina52
05.08.2011, 20:22
Inter Barcaya ve Chelseaye karsi nasil oynadiysa bizde aynen öyle oynamaliyiz.
9 adam ile defans yapip, kontra atak ile golü bulmamiz lazim.
Bizim oyun kalitemiz maalesef Bilbaounun kisi ile ayni seviyede degil

-----------Tolga----------
Serkan--Giray---Glo---Celu
Burak---Colman--Aykut--Eren
----------Alan-------------
---------------------------
----------Halil---------------

Enes Ünal Kaya
05.08.2011, 20:22
ttnet değil ya türk telekom sadece

Enes Ünal Kaya
05.08.2011, 20:23
nasıl ilk maç oraya alınabiliyor ki.
kurada kim çıkdıysa ilk onun evindedir maç

Emirhan Çorumlu
05.08.2011, 20:24
Ilk Mac disarda olacak LigTv' de okudugum kadariyla... Uefa ilk Mac Ispanyada oynanacak demis... :p

Erol Koç
05.08.2011, 20:25
Inter Barcaya ve Chelseaye karsi nasil oynadiysa bizde aynen öyle oynamaliyiz.
9 adam ile defans yapip, kontra atak ile golü bulmamiz lazim.
Bizim oyun kalitemiz maalesef Bilbaounun kisi ile ayni seviyede degil

-----------Tolga----------
Serkan--Giray---Glo---Celu
Burak---Colman--Aykut--Eren
----------Alan-------------
----------Halil---------------

En azından Engin baytar yetişse maça

Cagdas Topal
05.08.2011, 20:26
Bence uefa.com yanlıs yazmıs siteye :D

Kuralara girdiğimde Trabzonspor-Atl.Bilbao yazıyor maça gelince tam tersi :D

Emirhan Çorumlu
05.08.2011, 20:27
nasıl ilk maç oraya alınabiliyor ki.
kurada kim çıkdıysa ilk onun evindedir maç

Bizim Takim Avni Aker i bahane göstermisdir yetismiyor diye... Trabzon Takimiyiz Trabzonda Taraftarlarimizla oynamak istiyoruz diye felan... Istanbulda Benfica ya karsi oynadik daha oynamak istemiyoruz olasi elenme durumunda takimin oldugu sehir de avrupa havasi koklamis olsun diyedir herhalde... Senes Erzik belki kolaylik saglamistir ama bizim icin daha iyi oldu bence... ilk macta atmamiz lazim bu sefer... =)

DeAgLeMaNyAq
05.08.2011, 20:27
Bence uefa.com yanlıs yazmıs siteye :D

Kuralara girdiğimde Trabzonspor-Atl.Bilbao yazıyor maça gelince tam tersi :D

Aynı şeyi düşündüm. Lig TV oradaki yanlış yazıma bakarak ezbere bir haber yapmış olabilir. Diğer türlü UEFA bu tür değişmelere kolay kolay izin vermiyor...

Emirhan Çorumlu
05.08.2011, 20:28
Zoko-Adrianyok..Henrique belirsiz...

Isimiz zor...

Hayirdir Zokora Sari Kart Cezalisimi? :(

Emirhan Çorumlu
05.08.2011, 20:29
....ilk maçın deplasmanda oynanacağı nerden çıktı....?

Lig TV Son dk. Haberi gecti...

Mustafa Umut
05.08.2011, 20:29
__________________ Tolga _________________

_______ Mustafa __ Glowacki __ Giray ________

Serkan ___________________________ Celustka

_________ Colman __ Aykut __ Engin _________

_____________ Alanzinho(Halil) ______________

_________________ Burak __________________

Yedekler; Bora,Ferhat,Barış,Sezer,Halil(Alanzinho),Pawel,Ere n
Deplasman kadrosu olabilir.

Ogün YAZICI
05.08.2011, 20:33
__________________ Tolga _________________

_______ Mustafa __ Glowacki __ Giray ________

Serkan ___________________________ Celustka

_________ Colman __ Aykut __ Engin _________

_____________ Alanzinho(Halil) ______________

_________________ Burak __________________

Yedekler; Bora,Ferhat,Barış,Sezer,Halil(Alanzinho),Pawel,Ere n
Deplasman kadrosu olabilir.
deplasmanda gol atmadan tur falan geçemeyiz bunu hale daha anlayamadık

MaDDoX_61
Uefa takviminde degisiklik yapmasi nedeniyle Trabzonspor - Athletic Bilbao ilk maci Bilbao da oynanacak

Mustafa Ayazoğlu
Kadere bak ! Yine Athletic Bilbao..

Athletic Bilbao ne oynadığı belli bir takım. Futbol felsefesi, ekolü olan bir takım. En önemlisi bu.

İlk maç gol yemeden, atacağımız her gol avantaj sağlayacak, İspanyada işimiz zor olsada

Real Madrid ile oynayacaklar. 1 haftada 3 maç , 2 Trabzonspor , 1 Real Madrid

18/08/2011 Trabzonspor - Athletic Bilbao
21/08/2011 Real Madrid - Athletic Bilbao
25/08/2011 Athletic Bilbao - Trabzonspor

Muhammed
05.08.2011, 20:35
İlk maç deplasmanı avantaj görenlere acayip şaşıyorum. Zokora, Adrian, Henrique olmadan gider deplasmanda 2-3 fark yeyipte rahatlarız tur da biter. Bunu mu istiyorlar acaba?

yunushanilce
05.08.2011, 20:35
Uefa takviminde degisiklik yapmasi nedeniyle Trabzonspor - Athletic Bilbao ilk maci Bilbao da oynanacak
bu haber kesin mi? arkadaşlar inşallah bizim için iyi olur

Punisher-61
05.08.2011, 20:36
Benficaya karsida avantajdi.. Adamlar öne gecti ciz oldu

zorba78
05.08.2011, 20:37
Ntvspordada yazdı ilk maçın ispanyada olduğu. Bu kadar çok eksik varken keşke ilk maç türkiyede olsaydı tam kadromuzla ispanyada goller bulurduk turu geçmemiz kolay olurdu hem Bilbao türkiyede kontrollü olurdu 0-0 a razı olabilirdi.

Hürgün Aygün
05.08.2011, 20:37
Kötü oldu bu ilk maçın deplasmanda olması yaramıyo bize nerden çıktı bu yaa.:S

Punisher-61
05.08.2011, 20:38
Hangi gerekce ile ilk mac ispanyaya alindi

Mustafa Ayazoğlu
05.08.2011, 20:39
uefa amma çakal heee... elenmemizi istiyor...

hakem hataları falan..

Ogün YAZICI
05.08.2011, 20:41
ben yönetimin isteğidir falan sandım maçı trabzonda oynamak için ama resmi sitedeki açıklamaya göre uefanın kendi kararı o zaman neye göre verebiliyorlar bu kararı.resmen skandal...

kemaLAZ61
05.08.2011, 20:41
Iste bu! Ilk macin disarda olmasi cok iyi oldu bence. Cok önemli 3 futbolcumuz yok, bu yüzden ilk mac deplasmanda kontra atak oynariz. Ikinci maca hem 3 önemli futbolcumuzun katilmasiyla, hemde taraftar destegiyle avantajli cikacagiz. Sevindim bu habere.

Tolga Kurt
05.08.2011, 20:45
Bunun mantıklı bir açıklamasını yapması lazım uefanın..!

Barış Burak
obaaaa ilk maçın deplasman olması çok iyi oldu yaa:))) nasıl oldu la bu:)

interin barcaya oynadığı gibi çanakkale geçilmez oynarsak:) yakarız onları burda Allahın izniyle:)

yunushanilce
Iste bu! Ilk macin disarda olmasi cok iyi oldu bence. Cok önemli 3 futbolcumuz yok, bu yüzden ilk mac deplasmanda kontra atak oynariz. Ikinci maca hem 3 önemli futbolcumuzun katilmasiyla, hemde taraftar destegiyle avantajli cikacagiz. Sevindim bu habere.
iyide biz kontra atağa dayalı oynamasını beceremiyoruz ki

Ogün YAZICI
05.08.2011, 20:46
obaaaa ilk maçın deplasman olması çok iyi oldu yaa:))) nasıl oldu la bu:)

interin barcaya oynadığı gibi çanakkale geçilmez oynarsak:) yakarız onları burda Allahın izniyle:)
abi o iş olmaz mutlaka gol atmalıyız deplasmanda mutlaka hale daha ders almadık mı .

matrix5782
05.08.2011, 20:47
Eğer böyle bir şey varsa bu Bizim için Avantajdır.2 Kart cezalımız takıma Dönecek 1 Sakat Oyuncumuzda Dönebilir.

2.Maçta zaten deplasmanda kötü oynayan bir takımı yenebiliriz.

Orada yapacağımız tek şley çok iyi savunma yapmak ve asgari bir zararla İstanbulda hesabı görmek.

İlk Maç burada olsaydı Açıkçası pek bir şey yapacağımız sanmıyorum.

Herşeyde Bir Hayır Vardır....

Şimdi Avantaj Bizde

yunushanilce
05.08.2011, 20:48
Eğer böyle bir şey varsa bu Bizim için Avantajdır.2 Kart cezalımız takıma Dönecek 1 Sakat Oyuncumuzda Dönebilir.

Orada yapacağımız tek şley çok iyi savunma yapmak ve asgari bir zararla İstanbulda hesabı görmek.

Şimdi Avantaj Bizde

inşallah uğur abi inşallah ama bize gol gerekli değilmi en azından?

yorumsuz6117
05.08.2011, 20:49
Uefa neden böyle bir değişikşik yaptı acaba :confused:

Barış Burak
abi o iş olmaz mutlaka gol atmalıyız deplasmanda mutlaka hale daha ders almadık mı .

gol atma silahlarmız sakatlandığı için ilk maçı deplasmanda istiyordum zaten:)

bence turu geçme ihtimalimiz bilbaodan daha yüksek artık.

benfica kadar fazla sayıda yetenekli oyuncuları yok kimin ne yapacağı belli.

üstelik benfica kadar katı müdafaaları da yok. güzel haber oldu bu bence.

inşaallah hayırlısıda budur:)

Öztürk Adem
Nasıl oluyor bu ya :) benımde kafam karmakarısık oldu sımdı :( Bır acıklama yapmaları gerekıyor bu durum ıcın

Barış Bağcıoğlu
05.08.2011, 20:50
adrian dönmez 2, maça direk kırmızı olduğu için 2 maç caza lacaktır. zokara tek maç zaten henriqe de yetişir umsrım ilk maç kötü skorla bitmez se 2. maçı burada oyar alırız..

Emre Yavuz

:alkış::alkış::alkış:

Emirhan Uludüz
İlk maç yiyeceğimiz gol sayısı minimum 3 tür. Şerefsizler neden böyle birşey yaptı. Ulan ramazan ramazan ana bacı sövdürüyorlar.

Mert Oğuzlu61
05.08.2011, 20:51
o kadar eksikle deplesmana gidicez kafanız mı güzel uşaklar ne çanakkale geçilmezi karşıyakadan gelen aykut u oynatıcaz orta sahada varın gerisini siz düşünün ! ilk maç içerde olsa belki rakip temkinli oynardı bizde oyunu kontrol altında tutup gol yememek için çabalardık, 0-0 lokum gibi olurdu... şimdi ilk maç deplesmanda, bu sevinenleri anlamakta güçlük çekiyorum, beyler ilk maçta gol atmadan yersek 2-3 tane avni akeri istediğimiz kadar cehenneme çevirelim bunları eleyemeyiz, anlayın durumu.

uefa bize sormadan nasıl olurda böyle aptalca bir karar verebilir, avantajımızı yediler bana göre !

ibrahim
05.08.2011, 20:51
Bende tam ilk macin deplasmanda olmasi kötü oldu diye yazmaya gelmistim. Bakiyorumda herkes memnunmus. :)

Canberk
05.08.2011, 20:52

Şimdi Avantaj Bizde

Haklısın Uğur abi helal sana :alkış: boşuna ahlamayın burda vallahi en güzel haber oldu bu gece gece ...