PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziya Dogan "Trabzonspor'u Asla Bırakmam"

Sayfa : [1] 2

KeLLoO
27.09.2004, 16:59
Bu nasil bir anlayistir.Bu nasil bir terbiyedir.Bu ne ahlaksizlik saygisizliktir.Benim aklim hayalim almiyor.Adam takimin kötü gidisatina bakiyor ben teknik direktörümü yolliyayim yerine de Trabzonsporun basarili teknik adamini aliyim.

-Niye?

-E benimteknik adamimkötü de ondan.

-E bu adamin eli armut mu topluyor yok mu isi gücü calistigi bir takim yok mu?

-Vaar banane.Ben istiyorum gene de.Gelsin benim takimimi oynatsin banane?

-E yakisiyor mu bu kadar taraftari temsil eden bir klübe,bu türkiyenin en eskibir klübüne böyle uygunsuz bi davranis?

-banane kardesim ben besiktasim ben kimi istersem alirim.

De sittir o zaman salak.

Heriflere bak ya.Böyle terbiyesizlik olur mu?.Haspam kafasina göre bulandiriyor ortaligi.Yeter lanet ettim ya artik.Gökdeniz parlar "getir alicaz onu biz" tolga parlar "getir alicaz onu biz2.Simdi de Ziya Dogan a basladilar sarkmaya.Niye kardesim niye bize.Neden "getir daumu alicaz biz" diyemiyorlar, neden "getir su Hagi yi de bi deneyelim" diyemiyorlar.Kücük takim miyiz biz?Bana dokunuyor arkadas bu heriflerin hep bos keseden sallamalari.Ha konusuyorlar konusuyorlar sonra gene 3 ün1 inialiyorlar mi aliyorlar.Olsun istmesinler kardesim dokunmasinlar bize.

Piyasa da cikmadi tabi bu haber ama atay Aktug vermiycez kesinlile Ziya Dogan i demis.Demek ki var böyle bir durum.Zaten su an icinde bulunduklari durum da bu haberi dogrular gibi.Edited by: Emorfo

Guests
27.09.2004, 17:03
böyle bir haber basinda çiktimi. ayrica onlar ne yaparsa yapsinlar ziya hoca gitmez zaten. o adam gibi adam

KeLLoO
27.09.2004, 17:05
http://www.ajansspor.com/futbol/haber.asp?HaberID=89750

ümit
27.09.2004, 17:13
Yuh artik yaww.Dahada neler.Samet Aybaba'yi istesinler.En son kuyruk acisi Samet hocadan.Ama Adam gibi adam bunlara adam gibi cevap verecektir.

Guests
27.09.2004, 17:16
baskan gerek cevabi verdi milliyet son dakikada görebilirsiniz

KeLLoO
27.09.2004, 17:17
http://spor.tnn.net/haber_detay.asp?ID=1046507&cat=SPO

Al bi tane daha

ozzyfast
27.09.2004, 17:20
Ortada fol yok yumurta yok, sadece Zürriyet'in bir yakistirmasi daha dogrusu Sülük taraftari spor muhabirinin gönlünden geçen bir temenninin dile getirilmesi var. BJK yönetimi Ziya hocayi istese bile asla bunu dile getiremez zaten. Baskanimiz yine aceleyle ve sülük medyasinin haberlerine dayanarak bir basin açiklamasi yapmis. BJK yönetimi böyle bir niyetlerinin olmadigini ve haberin uydurma oldugunu belirten bir açiklama yapar birazdan. Böyle her saçmaligia cevap yetistirirsek vay halimize...

Göktuğ Altuntaş
27.09.2004, 17:24
hiç bise olmaz her zamanki küstahliklari!!!

Oğuzhan Turhan
27.09.2004, 17:31
terbiyesizligin alasi ama bu isin altinda yine ist basini vardir,her türlü bize saldiriyorlar ama havalarini alirlar.

Emorfo
27.09.2004, 17:36
Aktug: "Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor"

Trabzon - Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Trabzonspor üzerinde oyunlar oynandigini iddia etti.

Aktug, kulüp binasinda düzenledigi basin toplantisinda, Trabzonspor'un ligde çok basarili bir performans gösterdigini belirterek, "Trabzonspor sampiyonluk yolunda mücadele ederken ve sampiyonluga kilitlenmisken, maalesef bu basari bazi çevreleri rahatsiz ediyor. Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor. Trabzonspor'un birligini bozmak için o çevreler ellerinden geleni yapiyorlar" dedi.

Trabzonspor'un çok büyük bir camia oldugunu ifade eden Aktug, söyle devam etti:

"Birlik ve bütünlügümüz bozulmadigi sürece, bütün engelleri asacak güçteyiz. Hocamiz hakkinda çikan dedikodular dogru degildir. Bu haberler gerçegi yansitmiyor. Ziya Dogan, daha uzun yillar Trabzonspor'a hizmet edecek ve kulübümüzü sampiyonluklara tasiyacaktir. Trabzonspor Kulübü'ne Ziya Dogan'la ilgili bir talep gelmemistir. Hocamiz bize lazimdir. Ligi Dogan ile bitirecegiz. Ondan sonra da uzun süreçli bir sözlesme yapacagiz."

Aktug, Ziya Dogan ile ilgili çikan haberlerin maksatli oldugunu savunarak, "Besiktasli dostlarima tavsiye ediyorum. Eger kendileri tarafindan bunlar basina yansitiliyorsa etik degerlere saygi duysunlar. Bu dedikodularla Trabzonspor'u ugrastirmasinlar. Bunlar daha önce Tolga'ya da yapilmisti. Trabzonspor basarili oldukça, bu tür olaylar yasanacaktir. Trabzonspor'u yikmaya kimsenin gücü yetmez" diye konustu.

Trabzonspor'un sampiyonluk mücadelesini, kadrosunu genisleterek sürdürecegini belirten Aktug, sunlari söyledi:

"Hocamiz Besiktasli. Besiktas'ta top oynamis. Ama su anda Trabzonspor'un Teknik Direktörü. Trabzonspor istemedigi sürece de bir yere gidemez. Ziya hocayi çok iyi taniyorum. Ne kadar dürüst ve karakterli oldugunu biliyorum. Ziya, biz istemedikçe hiçbir yere gitmez. Kulübünü, takimini ve futbolculari satmaz."

Baskanimizin açiklamalarini lütfen dikkatli okuyun. Gerçekten önümüzü kesmek için herseyi yapiyorlar. haddini bil istanbul medyasi sabrimizi tasirma.Edited by: Emorfo

Muhalif
27.09.2004, 18:55
smileys/smiley36.gifancak smileys/smiley36.gifçabuk gaza gelmeyin ya.. alacaklari en fazla riza dir.. öteye gitmez.. ziya hocanin gidecegi yönünde en ufak süphesi yok buradaki insanlarin.. bir kisim medyanin arzusu sadece bu.. bir tasla 2 kus misali.. bu haberle hem bizi karistiriyorlar önümüzdeki bjk maçi öncesi, hem fb nin ekmegine yag sürüyorlar... zirve gs-fb arasinda geçsin istiyor derin düsünenler.. ama zor oyunu bozar unutmasinlar! biz de gülüp geçelim simdilik...

selamlar..

Çebi
27.09.2004, 19:03
<CENTER>resmi siteden:</CENTER>
<CENTER></CENTER>
<CENTER>Atay Aktug "Ziya Dogan hiçbir yere gitmeyecek"
</CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/270904baskan.jpgBaskanimiz Atay Aktug, bazi televizyonlarda yayinlanan Teknik Direktörümüz Ziya Dogan?in Besiktas?a gidecegi yönündeki haberler üzerine basin toplantisi düzenledi. Aktug, bu haberlerin gerçegi yansitmadigini ve Ziya Hoca?nin uzun yillar Trabzonspor?da görev yapacagini açikladi.

Trabzonspor?un ligde çok basarili bir performans göstermesinin bazi çevreleri rahatsiz ettigini belirten Baskanimiz "Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor. Trabzonspor?un birlik ve beraberligini bozmak için bu çevreler ellerinden geleni hem medyada hem de basinda yapiyorlar. Ama Trabzonspor çok büyük bir camiadir birligi ve beraberligi bozulmadigi sürece bütün engelleri asacak güçtedir. Televizyonlarda çikan 'Ziya Dogan?in Trabzonspor?u birakip Besiktas?a gidecegi' haberleri asilsizdir. Ne Ziya Hoca?nin bu yönde bir talebi olmustur ne de Trabzonspor Kulübü'ne bu yönde bir talep gelmistir. Böyle bir talep gelse bile Ziya Dogan bize lazimdir, Trabzonspor?a lazimdir. Bu sezonu onunla bitirecegiz, sezon sonunda Ziya Hoca ile uzun süreli bir sözlesme imzalamayi planliyoruz" diye konustu.

Baskanimiz basin toplantisinda su görüslere yer verdi: "Çikan bu haberler eger spekülasyon degilse maksatli olarak yapilan haberlerdir. Eger haberler Besiktasli yöneticiler tarafindan basina yansitiliyorsa onlari etik degerlere uygun davranmaya çagiriyorum. Besiktas Kulübü saygi duydugum ve Türkiye?nin en iyi kulüplerinden birisidir. Bu dedikodularla Trabzonspor?u ugrastirmasinlar"

Basin toplantisinda son günlerde basinda çikan futbolcumuz Tolga ile Teknik Direktörümüz Ziya Dogan arasinda sorun olduguna dair haberlere de deginen Baskanimiz Atay Aktug, "Maalesef daha önce Tolga?yla Ziya Hoca arasinda sanki bir problem varmis gibi haberler yapildi. Trabzonspor Kulübü içerisindeki hiçbir futbolcunun böyle günlük olaylarin disinda hiçbir problemi yoktur. Tolga, saglam, karakterli, dürüst bir futbolcumuzdur. Futbolculugunun yaninda insani yönü çok güçlü bir oyuncumuzdur ve sözü geçen olaylarin hiçbirini yapmamistir. Tolga?nin ne hocasiyla ne de kulübü ile herhangi bir sorunu yoktur. Bu oyuncumuzun da daha önce Besiktas?a transfer olacagi yazildi. Ama Trabzonspor?un hedefinde sampiyonluklar oldugu için kendisini kesinlikle birakmayi düsünmüyoruz. Kimse heveslenmesin ve kimse Trabzonspor?u karistirmak için ugrasmasin, ben Trabzonspor?a ve Türkiye?deki tüm Trabzonsporlulara güveniyorum. Trabzonspor yükseldikçe, Trabzonspor basarili oldukça bu tür olaylarin olacaginida biliyorum. Taraftarlarimiz rahat olsunlar, huzur içerisinde olsunlar, biz burada oldugumuz sürece Trabzonspor'un sampiyonluk mücadelesi devam edecektir. Bu mücadeleyi kadromuzu daha da zenginlestirerek sürdürecegiz" seklinde konustu.

27.09.2004
17:52:04

FANATIK61
27.09.2004, 19:12
Hafta sonu onlar ile macimiz varya yine ayni senaryo biktik vallahi. Görün bakin o macicin planlar basladi,cok korku var icimde (Medya, Hakem, BJK'nin gelecegi).

Çebi
27.09.2004, 19:16
HABER TURK canli yayinda Ziya Dogan'in BJK ile anlastigini söyledi....Az öncese flas haber seklinde Bosque simdilik BJK de kaldi haberini verdi....Tek amaç bizi karistirmak....akillanmicaklar bunlar...smileys/smiley7.gif

ozcan_asanoglu
27.09.2004, 19:27
haberturk de hergün bjk ile ilgili programlar,tartismalar var...tekrar tekrar veriyorlar, tam bjk yalakasi...hiçbirine inanmayin....bu sene baktilar ki niyetimiz gerçekten "kötü" ise erken basladilar.....haberleri yok ki, yaptiklari/yapacaklari hersey nafile...

sanatik
27.09.2004, 19:27
beziktas - trabzonspor maci öncesi yine trabzonsporu etkileyecek serefsiz adi bir yalan cikarmis medya.

amaclari beziktasin trabzondan puan koparmasi.

KEL BOSKE gitsinde kurtulalim artik. nedir bu yaaa. Beziktas yenemedi diye türkiyeyi aya kaldirdilar, kiyameti kopardilar

Haydi trabzonspor Haydi Ziya Dogan -Bizans bu sene avcunu yalasin.

Sampiyon Trabzonspor
Bizans kümeye

Göktuğ Altuntaş
27.09.2004, 19:37
arkadaslar oyuna gelmiyelim istanbul basini bu haberleri vermeye devam edecektir baskanimizin sözlerine güvenelim..

EmrahYalçınalp
27.09.2004, 20:00
Sampiyon olursak haritanin sol sayfasinda kalan yerlerde yas ilan edecekler sanirimsmileys/smiley36.gifBu ne ya böyle...

Eee... Niye Fatih ve Gökdeniz'i istemiyorlar? smileys/smiley4.gif

Daha önemlisi git kendi ayarindaki takimlarin hocalarina sulan. Büyüksehir Belediyesi, Diyarbakir, Kayseri... Sen kiiiim, Trabzonspor kim... Ezik jimnastikçiler

Edited by: perhaps

emireis
27.09.2004, 20:01
ben sahsen korkuyorum ziya hocanin dediklerinin çogu yapilmiyor transfer diye yirtti adam kendini lazim dedi sampiyonlar ligi kaçar dedi yapmadilar sonuç ortada uefa ya razi olduk. ziya hoca trabzonsporu sevmedigi için degil huzursuz oldugu için gidebiir. istekleri yerine gelmemeye devam ederse zaten gidicektir. ama belki aralik kongresini göz önüne alarak kalacaktir ki bizimde temennimiz budur. ama her zaman ziya dogana güvenelim unutmayalim ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN

Guests
27.09.2004, 20:22
bu konunun dipine kadar gidicek star emin olabilirsiniz. demin izledim bir sürü madde saydi yok hoca söz varmis falan filan gece izleyen olursa detayli sekilde anlatir

Guests
27.09.2004, 20:27
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">kadar hainlik olunmaz yani basin trabzonu karistirmak icin elinden geleni artina koymuyorlar transfer etmis gibi haber veriyorlar bu kadar ucuz olunmamali bunlara tazminat davalari acmali artikbu kadar yalancilik olmaz yani durmadan oyuncularimizi aliyorlar durmadan teknik direktorumuzu aliyorlar trabzonu karistirmak icin kiskirtici haber yapiyorlar artik yeter ya böyle basin özgürlügüne ben ... ndiktatorluk olsun daah iyi en azindan okadar yalan yazamazlar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=12b74721>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu </TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

Analyzer
27.09.2004, 20:41
Ziya Dogan'in hiçbir yere gitmeyecegini bizans basini da essek gibi biliyor. Tek amaçlari Trabzonspor'u karistirmak bu serefsizlerin. Üstelik bu bizim beziktasla yapacagimiz maçin öncesine denk getirilip bir tasla iki kus vurmaya çalisiliyor. Zaten bu kargalar haftalardir puan kaybediyor ama özellikle bu haftadan sonra sanki hayatlarinda ilk defa yeniliyorlarmis gibi medya kiyameti kopardi. Spor programlarinda, gazete sayfalarinda deli gibi bunlari konusuyorlar. Fener - cinconmedyasi bu ezik kargalari ipledikleri için degil megerse Trabzonspor'u karistirmak için bu kadar kiyamet kopartiyorlarmis. Tam da karga maçi öncesi kasitli çikarilan bu söylentiler, çifte amaç tasiyor dedigim gibi. Hafta içinde besiktasla aramizdaki gerginlik tirmandirilacak, "Trabzon'da besiktasa karsi büyük öfke var"seklinde haberler yapilacak, daha sonra bizim maça çikarken besiktasli futbolcularin dizlerinin titreyecegi, taraftarin taskinlik yapacagi, Trabzonspor taraftarinin zaten cani oldugu söylenecek. Böylece Trabzonspor ve de Trabzon sehri tipki geçen seneki cincon maçinda ve 96'daki fener maçindaoldugu gibi maçtan sogutulup yenilmesi saglanacak. Uzun vadede ise kargalar puan kaybettikçe Ziya Dogan olayi temcit pilavi gibi isitilip isitilip önümüze sürülecek. Trabzonspor'u karistirmak için yapilmadiknamussuzluk birakilmayacak. Ulan serefsiz bizans medyasi. Beziktas - Ankara maçindan bile Trabzonspor'a saldirmak için malzeme çikartiyorsunuz.Allah sizi bildigi gibi yapsin. Trabzonspor sizi bildigi gibi yapacak.

My
27.09.2004, 20:42
Benim Ziya hocadan en ufak bi süphem yokta taraftarin gaza gelipte hocaya karsi olumsuz fikirlere kapilmalarindan korkuyorum. Çünkü maalesef vede maalesef Trabzonspor' lu taraftarlarimizin bi kismi bizim burada düsündüümüz gibi pozitif düsünmüyor. Ve birazda düsüncesizce davraniyorlar...!!!

Oğuzhan Turhan
27.09.2004, 20:43
baktilar sampiyonlugumuzu sahada engelleyemiyecekler hemen masa basi oyunlarina basladilar.atay aktug açiklamada zatenyapmis ziya dogan bir yere gitmiyor diye.

Çebi
27.09.2004, 20:44
Benim Ziya hocadan en ufak bi süphem yokta taraftarin gaza gelipte hocaya karsi olumsuz fikirlere kapilmalarindan korkuyorum. Çünkü maalesef vede maalesef Trabzonspor' lu taraftarlarimizin bi kismi bizim burada düsündüümüz gibi pozitif düsünmüyor. Ve birazda düsüncesizce davraniyorlar...!!!

evet bence de..Allah korusun BEJEKE maçinda en ufak bi kötü sonuç olursa hain ilan edilir adam...smileys/smiley5.gif..dikkatli olmaliyiz medyanin amaci da bu zaten....

KeLLoO
27.09.2004, 21:06
arkadaslar su an ntv yi izleyen var mi varsa trabzonu konustular mi yoksa daha gelmedi mi bilgi verebilecek var mi bana?

sanatik
27.09.2004, 21:10
Riza calimbay a göz diktiler aslinda !

samet aybaba olmayacagini anlayinca sirada riza calimbay var.

Ziya dogan haberleri YALAN ve trabzon - besiktas macini besiktas lehine etkilemek icindir.

hersey ortada.

Göktuğ Altuntaş
27.09.2004, 21:11
hasmet babaoglu konustu yok ziya hocaya böle bi teklif eger kabula etmezse bi daha teklif etmezler falan dedi yavvv bunlar adami deli eder yaaaasmileys/smiley7.gifböle bir düsünce tarzi olabilirmi adam birinci takimin basindayken ortaligi karistiriyorlarsmileys/smiley7.gif

KeLLoO
27.09.2004, 21:13
yani esas sormak istedigim trabzonun gollerini gösterdiler mi?

Guests
27.09.2004, 21:37
Serefsizler iste

Illa iyi giderken karsimiza bisey çikaricaklar

Ziya Dogani bence gitmek istemez

Adam gibi adam o.Belki Içinden gitmek ister ama bunu yapmaz.Bizi yari yolda birakmaz

Giderse de yolu açik olsun

Hiçkimse vazgeçilmez degildir

Ama kolay kolay unutulmaz

Muhalif
27.09.2004, 22:21
ilk sayfada gülüp geçelim dedim ama cnn turk de baskani dinledim ziya hocaya bir teklif yapmis bjk yöneticiler.. bunlar bizi ne saniyor anlamadim.. siradan bir anadolu takimiyiz sanki istedikleri an hocamizi alabilecekler öyle mi? serefini yitirmis insan davranislari bunlar.. basta trabzonspor olmak üzere tüm kamuoyunda özür dilemeliler... ahlaksizlik resmen.. ziya hoca bir açiklama yapmadi henüz... yapsa iyi olurdu... ama herhaldeo da ileride bjk yi çalistirma durumu hepten ortadan kalkmasin diye susuyor... bizim hoca sorunumuz, hocanin bizle sorunu yok... fakat insan bekliyor iste ne bileyim çikip ben lider takimin hocasiyim bu yapilan teklif çok yersiz falan dese en azindan... demese de önemli degil ama medya yine amacina ulasmis olacak.. görürsünüz yukarida yazdigim gibi yazilar çikacak trabzondaki muhalif basindan.. içten içe senol günes çiler de kasiyacaktir bunu...

konu disi olsa da ziya hocanin bu olay için degil mesela yönetimle transferde anlasmazliga düsüp gittigini düsünürsek kafamda tek isim var.. orada denizli de bir gün siranin tekrar kendisine gelmesini bekleyen zamanla kendini gelistiren bir adam... giray bulak... yazmanin yeri degildi belki bunu ama ileride giray hocayi bir gün tekrar bu takimin basinda görmek isterim.. senol u asla!

Hüda Topaloğlu
27.09.2004, 22:48
Ya Ziya Dogan gibi basarili bir hocanin küme kalma mücadelesi veren bir takimda ne isi var????Akil var mantik var...Edited by: agantha

Academia
27.09.2004, 22:55
... BJK Z.D. teklif götürmüs ve söylentilere göre prensipte anlasilmaya varilmis!

Bu haberi yayinlayan TV CNN dir. CNN bu haberi neye dayanarak, hani cüretle yayinlar, sastim kaldim, bu haberi kim yapti, dogru olup olmadigini bilmeden bu haber nasil yayinlanabilir! Burada ANLASMADAN söz ediliyor!!!

Anlasma olup olmadigini kimse bilmiyor, ama bir sey cok dogru, BJK gercekten Z.D. teklif götürmüs bunu az önce canli yayinda sn. baskanimiz dogruladi! Ve tepkisi cok agir oldu!

Bu resmen savas ilani dir! Millet ne yapmamiz gerekiyorsa yapalim! Ben böyle adilik, serefsizlik görmedim! Bunlari hafta sonu yenmek, hemde tarihi fark ile, boynumuzun BORCU oldu!

Z.D. dan ben bir aciklama bekliyorum, cikip ortaya adam gibi bir aciklama yapip bu köpekleri susturmasi gerekiyor!

Guests
27.09.2004, 23:09
bence bu bayan jimnastik kulübünün yaptigi korkakiktir..niçin malatyadayken almadilar ziya hocayi..önümüzde besiktas maçi var...adamlarin niyeti belli;ziya hocayi alamasak bile hiç degilse trabzon maçinda olasi bi bozgunu engellemek...ama engelliyemeyecekler..besiktasi bozguna ugratacaz...bunun bas mimarida ziya dogan olacakayrica adam gibi adam ziya dogan bizi birakmaz...basladigi isi yarida birakmaz..

baris_aykan
27.09.2004, 23:14
http://www.ajansspor.com/resim/atayaktug001.jpg

Aktug, kulüp binasinda düzenledigi basin toplantisinda, Trabzonspor'un ligde çok basarili bir performans gösterdigini belirterek, ''Trabzonspor sampiyonluk yolunda mücadele ederken ve sampiyonluga kilitlenmisken, maalesef bu basari bazi çevreleri rahatsiz ediyor. Trabzonspor üzerinde oyunlar oynaniyor. Trabzonspor'un birlik ve beraberligini bozmak için o çevreler ellerinden geleni yapiyorlar'' dedi.

Trabzonspor'un çok büyük bir camia oldugunu ifade eden Aktug, söyle devam etti:
''Birlik ve beraberligimiz bozulmadigi sürece, bütün engelleri asacak güçteyiz. Hocamiz hakkinda çikan dedikodular dogdu degildir. Bu haberler gerçegi yansitmiyor. Ziya Dogan, daha uzun yillar Trabzonspor'a hizmet edecek ve kulübümüzü sampiyonluklara tasiyacaktir. Trabzonspor Kulübü'ne Ziya Dogan'la ilgili bir talep gelmemistir. Hocamiz bize lazimdir. Ligi Dogan ile bitirecegiz. Ondan sonra da uzun süreçli bir sözlesme yapacagiz.''

Aktug, Ziya Dogan ile ilgili çikan haberlerin maksatli oldugunu savunarak, ''Besiktasli dostlarima tavsiye ediyorum. Eger kendileri tarafindan bunlar basina yansitiliyorsa etik degerlere saygi duysunlar. Bu dedikodularla Trabzonspor'u ugrastirmasinlar. Bunlar daha önce Tolga'ya da yapilmisti. Trabzonspor basarili oldukça, bu tür olaylar yasanacaktir. Trabzonspor'u yikmaya kimsenin gücü yetmez'' diye konustu.

Trabzonspor'un sampiyonluk mücadelesini, kadrosunu genisleterek sürdürecegini belirten Aktug, sunlari söyledi:
''Hocamiz Besiktasli. Besiktas'ta top oynamis. Ama su anda Trabzonspor'un teknik direktörü. Trabzonspor istemedigi sürece de bir yere gidemez. Ziya hocayi çok iyi taniyorum. Ne kadar dürüst ve karakterli oldugunu biliyorum. Ziya, biz istemedikçe hiçbir yere gitmez. Kulübünü, takimini ve futbolculari satmaz.''

Baskan Aktug, Besiktas Kulübü Baskani Yildirim Demirören'i telefonla aradigini, fakat ulasamadigini da söyledi.

ALLAH sizi daha beter edecek serefsizler anca diliniz var

Göktuğ Altuntaş
27.09.2004, 23:24
... BJK Z.D. teklif götürmüs ve söylentilere göre prensipte anlasilmaya varilmis!

Bu haberi yayinlayan TV CNN dir. CNN bu haberi neye dayanarak, hani cüretle yayinlar, sastim kaldim, bu haberi kim yapti, dogru olup olmadigini bilmeden bu haber nasil yayinlanabilir! Burada ANLASMADAN söz ediliyor!!!

Anlasma olup olmadigini kimse bilmiyor, ama bir sey cok dogru, BJK gercekten Z.D. teklif götürmüs bunu az önce canli yayinda sn. baskanimiz dogruladi! Ve tepkisi cok agir oldu!

Bu resmen savas ilani dir! Millet ne yapmamiz gerekiyorsa yapalim! Ben böyle adilik, serefsizlik görmedim! Bunlari hafta sonu yenmek, hemde tarihi fark ile, boynumuzun BORCU oldu!

Z.D. dan ben bir aciklama bekliyorum, cikip ortaya adam gibi bir aciklama yapip bu köpekleri susturmasi gerekiyor! bu söylemlere tamamen katiliyorum....artik ziya dogandan bi açiklama bekliyoruz böle susmakla olmaz çikip gerçekleri açiklasin kardesim böyle böyle oldu desin...susmasin zaten istanbul basini susmuyor sürekli ortaya yeni biseyler atiyolar!!!

İleli
28.09.2004, 00:11
ne diyecegimi bilemiyorum allah hepsinin belasini versin serefsizler bunudayazdirdilarya ibne istanbul basini serefsiz eziktas karga kulubu!

allahim ya ne olursun avni akeri sunlara dar edelim gorsunler kiminle dans ettiklerini!

Harun-61
28.09.2004, 00:20
ziya hoca en kisa zamanda aciklma yapmasi lazim....

kein yalan haberdir...ziya hoca bizi birakmaz, birakamaz....Edited by: AvniAker

Muhalif
28.09.2004, 00:34
burada bile basladi herkes açiklama beklemeye ziya hocadan.. yukaridaki yazimda ben de deginmistim hafiften... medya budur iste.. kahretsin!

Harun-61
28.09.2004, 00:36
burada bile basladi herkes açiklama beklemeye ziya hocadan.. yukaridaki yazimda ben de deginmistim hafiften... medya budur iste.. kahretsin!

abi ziya hoca aciklama yapmadigi sürece bu dedikodular büyücek !!! ben kesinlikle bu haberin balon olduguna inaniyorum ama iste....hersey ortada...agdi insanlar !!!

olimpus
28.09.2004, 01:07
ntv de su an besiktas'i tartisiyorlar. hincal ve hasmet neler yorumlayacak izleyelim bakalim...

olimpus
28.09.2004, 01:27
Gerçekten de bu kadar serefsizlik olabir mi diye düsünüyorum bu sohbeti dinledikçe. Hasmet açik açik tek bir kisi var oda ziya dogan diyor. Bu TRABZONSPOR ile eziktasin arasi gerecek ama durum bu diyor... Edited by: olimpus

TURHAN
28.09.2004, 02:05
serefsiz istanbul basini yine gosteriyor marifetini bunlar ne zaman turkiyenin basini olduklarini ogrenecekler acaba

Analyzer
28.09.2004, 02:14
Baskan önce basin toplantisi yapti, sonra da televizyonlara canli baglanti yapip Ziya hocayi birakmayacagimizi defalarca söyledi. Ziya hocanin birakip gitmek gibi bir düsüncesi olmadigindan adim gibi eminim. Ona güvenim, inancim sonsuz. Ziya hocaya ne kadar güvensek de, ortaya çikip sert bir açiklamayla düsmanlarimizi susturmasi gerekiyor. Bu kesin. Konustukça sinirimi bozuyor bizanslilar. Serefsizler, köpek soylari, yalakalar. Ziya hoca çik ortaya lütfen de sustur sunlari.

FERO61
28.09.2004, 02:54
bunun cevabini pazar aksami avni akerde verecegiz...

sira delbosa geldi ....kimler gldi kimler gecti? ( kiev antrönörü , ve eski futbolcumuz osman) sirada delbos var

kapiyionada gösterecegiz:))

ozgur
28.09.2004, 04:10
Bu Takim uc gun sonra Bilbao onunde guya Turkiyeyi temsil edecek ama bizansin cikarlari ondan onde geliyor. Bu adamlar tam kansiz ben ziya dogana suna buna yuklenmek istemiyorum, iki sene once 13.ukende bu takimi destekliyordum. Bunlara yapacak birseyde yok cunku duzen toptan adaletsiz olunca (taslari baglayip, kopekleri saliverince) ne yapilabilirki? Umarim Trabzonlu futbolcular bu yazilanlardan fazla etkilenmez. Ama durust olalim siz olsaniz etkilenmez misiniz? Hocanizin eski oynadigi asagilik bizans klubu adama teklif goturmus.Mesela o serefli Turk milliyetcisi Bicakci bey bu olanlara niye ses cikarmiyor kahpe kargalarin puani Turk takimlarinin avrupadaki puanindan daha mi onemli? Bu mu Turkluk? Iste gordunuz bizi Gurcistan macinda kinayanlarin sozde milliyetciligini. Bu istanbul medyasi artik midemi bulandiriyor. Bence sembolik olarak yonetim Avni Akeri bu p...lara kapasin zaten yararirimiza birsey yazmiyorlar ne kaybimiz olacak en azindan dillerinden kurtulunur. Takim ile ilgili bilgiler gonullu uyelerce bizimweb sayfalarimizda ve yerel gazetelerden duyuralabilir. Yoksa bunlar bizi boyle daha cok enayi yerine koyar

TSMareNero
28.09.2004, 04:25
bunlarin bitmesini istiyorsak arkadaslar, cikacak ziya dogan ve ben biryere gitmiyorum diyecek. ha pazar günü bi kaza olupda yenilirsek o zaman da görev bize düser. ya kabul ya da???

Gerisbase
28.09.2004, 06:33
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Dogan kaosu </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Bosque'nin biletini kesen Besiktas Yönetimi, Ziya Dogan'a göz koydu. Basarili hoca gelmeye hazir. Ancak Atay Aktug'un onu vermeye niyeti yok </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>28.09.2004</TD></TR></T></TABLE>

Ümraniye?de önceki gece yapilan toplantida Del Bosque?yi Bodo maçi sonrasi yollama karari alan Besiktas Yönetimi, yeni hocasini bulmak için de hemen dügmeye basti. Ziya Dogan, Fatih Terim, Toshack, Scolari, Schaefer, Mustafa Denizli, Riza Çalimbay, Fuat Yaman gibi isimler gündeme gelirken, son karar Ziya Dogan oldu. Basarili teknik adamin, ?Kulübümü ikna edin, ben seve seve gelirim? sözleri de Siyah - Beyazlilar?i iyice cesaretlendirdi...

Tamam ya artik yeter bu bisans Medyasi smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Ziya Hoca artik mediya ciksin da desin ne gercek diyesmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

</TD></TR></T></TABLE>

61mehmet61
28.09.2004, 07:48
bence ziya dogan gidebilir de gitmeyebilir de. gidebilir çünkü, malatyadan bize nasil geldiyse eziktasa da gidebilir. gitmez çünkü, birinci siradaki sampiyonluga oynayan bir takimi birakip küme düsmemeye oynayan bir takimi çalistiracak kadar kafasiz degildir herhalde. bence ziya hocanin kafasi çalisiyor ve bizi satmayacaktir. yalniz bence senol günesin diger takimlardan kendisine yapilan teklifleri kabul etmemesinin arkasinda Trabzonsporu çalistirma hayali olabilir. buna da dikkat etmek lazim.

EmrahYalçınalp
28.09.2004, 07:58
Bu teklifi kabul etmemek için "çok haysiyetli, adam gibi adam, onurlu adam" olmaya gerek yok. Ziya Dogan'in standart bir onur anlayisi varsa -ki var diye biliyoruz- böyle bir teklif kafile Trabzon'dan ayriliyorken en olmasi gereken biçimde reddedilecektir.Samet olsa hemen gider derdim ama Ziya Hoca öyle olmayacak umarim. Yine de bana "sonuçta adam Besiktasli" diyen adamlara bir sey diyememek dokunuyor, ne yalan söyleyeyim.

Simdi Pazar'i iple çekiyorum... Ne de güzel yakisacak jimnastikçilere...

BESIKTAS KÜMEYE...!!!

Guests
28.09.2004, 08:04
Hoca hiç biryere gitmeyecek dert etmeyin

CAFER ÖZER
28.09.2004, 08:32
Sakaryada F.B 120 dk. küfür yedi BJK da Trabzonda 220 dakika küfür yer.Bu kadar serefsizligi hiç kimse yapmaz yapmaya cesaret edemez.

Demekki baskan dedigin mafya vari olacak bu haberleri yazanlara bu satirlari yalatacak özür diletecek.demekki baskan dedigin BJK li yöneticlere bunlari yalatacak yoksa sen essek olursan semer vuran çok olur.

Kimse kusura bakmasin eger senin hakkinda yazi yazan serefsizlere haddini bildirmiyorsan daha çok ugrasacaklar.Sayin ATAY AKTUG Takimi Sakaryadan Istanbula geldiginde Hürriyet ve Sabah Ayni yerdeler 20-30 bin kisi toplayip protosto yapmassan,bu adamlara haddini bildrimessen daha çok çekeriz biz.

BJK nin bu olaylara cesaraet dahi edememesi lazim,Medyanin cesareti dahi olmamasi lazim.ama cesaretleri var.

selçukabi
28.09.2004, 08:43
ya bizim yönetimimiz güçlü degilki, pinti adamlar ya

biz güçlü olsak bizans basini yalan haber yazabilir mi? masaya yumrugu biz vuralim söyle esasli bir protesto... bunlara hadlerini bildirmek lazim...

Akin-61
28.09.2004, 08:48
bjk TRABZON maçi öncesi baya etekleri tutusmus trabzonu nasil karistiririz hesabini yapiyorlar ama adamim yemez size burada 5tane atacaz.. amaçöalri ziyadogan degil trabzon karissin yeter.

Barış BAKIRTAŞ
28.09.2004, 08:51
Bazi arkadaslar Malatyadan bize nasil geldiyse Ziya Dogan'da öyle Besiktasa gider diyor.

1-Ziya hoca bize Malatyadan gelmedi. Konyayla anlasti ama transfer yapmadilar diye istifa etti daha sonra bize geldi.

2-Malatya siradan bir anadolu takimidir. Bizimle bir olamazlar..

Dün CnnTürkdeki spor programina katildi baskan Cem Yilmazin sundugu programda Milliyet yazi isleri müdürü sanirim ismi Cem Dündar dir konuktu ayrica ismini hatirlamadigim ama FB li oldugunu bildigim bir yazar daha vardi.

Baskanimizla baglantiya geçtiler ve baskan asiri sinirliydi ama korkuda vardi içinde (sürekli Ziya Doganin sözüne güvendiklerini ve sözlesmeye tazminat maddesi koymadigini söyledi). Baskanin sözleriyle bjkye nekadar sinir oldugunu belli etti ama Ziya Dogan gitmek istiyormu soruna bir türlü net cevap vermedi. Basini neden suçlu gösteriyor arkadaslar onuda anlamis degilim yazili basinda bir kaç serefsiz yazmis bazi seyler onlara inanmayin ama baskanin baglandigi her kanalda ne kadar hakli olduklarini dile getirdiler. Bunlari basin ortaya çikarmasaydi dahami iyi olurdu acaba ?

Son olarak eger Ziya hoca gitmezse (zor bir ihtimal) hafta sonu bjkye yeterli tepkiyi koyacagina inaniyorum taraftarimizin ama bu tepki Ziya DOGAN'a gösterilen destek öteye olmamali diyede düsünüyorum.

noname
28.09.2004, 08:52
bjk TRABZON maçi öncesi baya etekleri tutusmus trabzonu nasil karistiririz hesabini yapiyorlar ama adamim yemez size burada 5tane atacaz.. amaçöalri ziyadogan degil trabzon karissin yeter.

Kim karisir, kim kalir Pazar günü görürler. Terbiyesiz adamlar ne olacak smileys/smiley7.gif

Guests
28.09.2004, 08:56
buda milliyet gazetesinden

1- Del Bosque'nin, "Çalimbay'i yardimci al" önerisini reddedince bileti kesildi... 2- Ziya Dogan ile temasa geçildi ve prensipte "Evet" yanitini alindi... 3- Yönetim, Trabzonspor'a iki futbolcu ve 2 milyon dolar teklif etti... 4- Atay Aktug, Besiktas'i geri çevirdi, "Dedikodu çikarmasinlar" dedi

devami için

http://www.milliyet.com.tr/2004/09/28/spor/aspo.html

l-m
28.09.2004, 08:57
Zya Dogan gitmez ile gidemez arasinda çok büyük fark var.Basinin su anda istedigi ziya dogan gitmez yerine gidemez cümlesini kullanmamiz.Dikkatli olalim.

CAFER ÖZER
28.09.2004, 09:15
Buda Ergun Atadan

http://www.gazeteoku.com/go.php?link=http://www.fanatik.com (http://www.gazeteoku.com/go.php?link=http://www.fanatik.com.tr). tr

Kim ne derse desin ben daha güçlü masaya yumruk vuran yöneticilerin olmasini istiyorum.Sen istedigin kadar iyi yönetici ol güçlü olmadiktan sonra isler zor.

Eger Ziya Doganin gitmek istedigini zannetmiyorum.BJK ya bundan sonr akim giderse gitsin kurtaramaz.

Samet Aybaba yi tebrik ediyorum."Benim için attigim imza namusumdur."

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 09:20
abiler, kardesler!! çikan haberlere göre ziya dogan yönetime "beni istiyorlar" demis...eger bu dogruysa derhal ziya dogan gönderilmeli...ama bakin eger dogruysa diyorum...onurlu bi adam çikar bugün aksama kadar hiç bir yere gitmiyorum der....konusmazsa,anlayin ki gitmek istiyor..o zaman da güle güle denir...

trabzon ziyalarla var olmadi...ziya gider trabzona yeni bir "günes" dogar, SEN OLarak sampiyonluga yine kosar...

biraz sinirlendim arkadaslar ama ziya hocanin açiklama yapmasi lazimdi ki baskan'in açiklamasindan da ziya hocanin "gitmek istemiyorum" demedigi anlasiliyor....giderse kendine yazik eder, seneye 2. ligde takim arar kendine, trabzon bunu unutmaz.......gitmezse, onurlu,karakterli bir tavir sergilerse TRABZON YINE BUNU UNUTMAZ....

Guests
28.09.2004, 09:23
ya bence sakin olsak. gökdenizde çikip açiklama yapmadi sonra herkes gitmek istiyo dedi noldu 5 yillik imza atti

Badaloğlu
28.09.2004, 09:30
Lan serrefsizoglu serefsizler,onun bunun çocuklari,daha düne kadar hava atmiyormuydunuz?Dünyanin en iyi hocasini aldik yada bu Besiktasin bu kadroyla önünde kimse duramaz diyenler...Eyyy Hasmet köpegi sen ne anlarsin olum futboldan,isiniz gücünüz gudalistluk yapmak...Sen git gincalinla iyi dantel nasil olur onu anlat.

Ziya hoca Konyadayken nerdeydiniz?Bizi ne zannediyorsunuz?Ülen yavsak Adnan Aybaba beni burda dün radyo basinda delirtmeyi basardin seni bulursam suratina öyle bir tükürecemki tükürükten suratin gözükmeyecek...Serefsiz güya Samet Aybaba gitmeyecekmis Besiktasada geriye Riza ile Ziya kaldi ama ben konustum büyük ihtimalle Ziya gelecek Besiktasa diyor...Agabeyi sereflidir takimini(B.B.Ankara) satmaz ayagina getiriyor lafi...Lan cigersiz köpek,daha düne kadar önünüzü ilikliyordunuz DelBoskenin önünde ne oldu?ne cesaretle siz dünyanin en büyük hocasini hiçe sayiyorsunuz?

Adamcagizda sasirmistir.Nerden düstük bu çingenelerin arasina diye!...

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 09:31
serefsiz arabaci çingenler de badalim

Badaloğlu
28.09.2004, 09:43
Kusura bakmayin ben dün yetistirip yazamadim.Çok sinirliyim, argo konustugum için büyüklerimden vede genç kardeslerimden özür dilerim...Ama UEFA kupasi öncesi bu gibi salakça vede hiç amaci olmayan laflari üretenler Trabzon tur atlamasinda nasil olsa Ziyayi kopaririz mantigi güdüyorlar.Onlar için önemlsi olan EZIKTAS'in durumudur.Simdi haklarini yemeyelim adamlar uyanik erkenden tedbir aliyorlar yoksa EZIKTAS bu haliyle kesin küme dülser...Ziya Dogan olayini daha sene basindan beri biliyoruz hatta çikip kendi agzindan ne dedi: ben kesinlikle takimimi satmam dedi...Bu yüzden Ziyta Dogana herkes sahip çikmali...

Birde sunu anlamiyorum.Herkes yeri geldimi profösyonellikten bahsediyor yani yok ben profösyonelim istedigim parayi veren kimse o takimda oynarim diyenler,neden hoca olduklarinda birden amatörlesip ben falanca takimliyim oluyor?Parayi verende çalismiyormusun kardesim?Sonra ne oluyorda hersey degisiyor?Islerine geldikleri gibi ötüyorlar...

Academia
28.09.2004, 09:50
Z.D. dan hala bir aciklama yok!

Saat TR saatiyle 14.00 de LIG TV de Futbol haberleri var. Z.D. buraya hep naklen katilmistir gecmiste TS konusu oldugunda.

Bugün de sanirim sirf BJK ve Z.D. konusu enine boyuna konusulacaktir. Eger Z.D. burayabaglanip ADAM gibi bir ACIKLAMA yapmaz ise ... bir saniye kalmasin gitsin!!! Biz Z.D. ADAM bilirdik, bilmiyorum yanilmismiyiz???

Academia
28.09.2004, 09:53
INSALLAH BU HABER DOGRUDUR!!

Baskan Yildirim Demirören, geçtigimiz hafta Fransa?ya gidip, Real Sociedad?in eski teknik direktörüyle el sikisti. Raynald Denouix, Bodo maçindan sonra göreve baslayacak.

BESIKTAS, yollarini ayirma karari aldigi Teknik Direktör Vicente Del Bosque?nin yerine sürpriz bir ismi getiriyor. Siyah beyazlilar, Real Sociedad?da forma giyen Nihat Kahveci?nin eski hocasi Raynald Denouix ile anlasti. Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, görevine baslayacak.

Önce telefonla görüstü

Siyah beyazlilar, Denouix?nin transferini Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçindan önce bitirdi. Del Bosque?nin ipini çekme kararini geçtigimiz hafta ortasinda alan Baskan Yildirim Demirören, Ispanyol hocanin yerine getirecegi ismi çoktan belirlemisti. Demirören, önceki sezon Real Sociedad?i Ispanya Ligi?nde ikinci yapan Raynald Denouix?yi transfer etmek istiyordu. Fransiz teknik direktörle önce telefonla baglanti kurup nabiz yoklayan Demirören, olumlu cevap alinca Fransa?ya gitme karari aldi. Ardindan, eski yöneticilerden Hüsnü Güreli ve Menajer Sinan Serhatlioglu?nu yanina alip, Denouix ile pazarlik yapmak için Paris?e gitti. Beraberinde Besiktas?in maç kasetlerini de götüren Demirören, iki gün süren görüsmeler sonucunda Fransiz teknik adamla kesin anlasma sagladi.

Yardimcisi Türk olacak

Önceki gün Istanbul?a dönen Yildirim Demirören, Denouix ile anlastigini yönetici arkadaslarina bildirdi. Son derece gizli tutulan bu anlasmaya göre, Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, resmi sözlesmeyi imzalayip göreve baslayacak. Bu arada Raynald Denouix?nin yardimciligina bir Türk antrenör getirilecegi bildirildi. Bu ismin, Riza Çalimbay, Fuat Yaman veya Feyyaz Uçar?dan biri olacagi ifade edildi.

Yildirim Demirören?in getirdigi maç kasetlerini dikkatle inceleyen Denouix?nin, siyah beyazli takimi çok begendigi ve, ?Kadro çok iyi. Del Bosque de çok iyi bir antrenör. Ancak, teknik adamlar bazen böyle talihsizlikler yasar. Ben de Real Sociedad?daki ikinci sezonumda ayni seyleri yasamistim. Futbolun içinde bunlar var? dedigi bildirildi.
Baskan Yildirim Demirören, geçtigimiz hafta Fransa?ya gidip, Real Sociedad?in eski teknik direktörüyle el sikisti. Raynald Denouix, Bodo maçindan sonra göreve baslayacak.

BESIKTAS, yollarini ayirma karari aldigi Teknik Direktör Vicente Del Bosque?nin yerine sürpriz bir ismi getiriyor. Siyah beyazlilar, Real Sociedad?da forma giyen Nihat Kahveci?nin eski hocasi Raynald Denouix ile anlasti. Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, görevine baslayacak.

Önce telefonla görüstü

Siyah beyazlilar, Denouix?nin transferini Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor maçindan önce bitirdi. Del Bosque?nin ipini çekme kararini geçtigimiz hafta ortasinda alan Baskan Yildirim Demirören, Ispanyol hocanin yerine getirecegi ismi çoktan belirlemisti. Demirören, önceki sezon Real Sociedad?i Ispanya Ligi?nde ikinci yapan Raynald Denouix?yi transfer etmek istiyordu. Fransiz teknik direktörle önce telefonla baglanti kurup nabiz yoklayan Demirören, olumlu cevap alinca Fransa?ya gitme karari aldi. Ardindan, eski yöneticilerden Hüsnü Güreli ve Menajer Sinan Serhatlioglu?nu yanina alip, Denouix ile pazarlik yapmak için Paris?e gitti. Beraberinde Besiktas?in maç kasetlerini de götüren Demirören, iki gün süren görüsmeler sonucunda Fransiz teknik adamla kesin anlasma sagladi.

Yardimcisi Türk olacak

Önceki gün Istanbul?a dönen Yildirim Demirören, Denouix ile anlastigini yönetici arkadaslarina bildirdi. Son derece gizli tutulan bu anlasmaya göre, Fransiz çalistirici, Bodo maçindan sonra Istanbul?a gelerek, resmi sözlesmeyi imzalayip göreve baslayacak. Bu arada Raynald Denouix?nin yardimciligina bir Türk antrenör getirilecegi bildirildi. Bu ismin, Riza Çalimbay, Fuat Yaman veya Feyyaz Uçar?dan biri olacagi ifade edildi.

Yildirim Demirören?in getirdigi maç kasetlerini dikkatle inceleyen Denouix?nin, siyah beyazli takimi çok begendigi ve, ?Kadro çok iyi. Del Bosque de çok iyi bir antrenör. Ancak, teknik adamlar bazen böyle talihsizlikler yasar. Ben de Real Sociedad?daki ikinci sezonumda ayni seyleri yasamistim. Futbolun içinde bunlar var? dedigi bildirildi.

FEDAİ
28.09.2004, 09:55
Sukunet beyler sukunet,Ziya hoca saglam karakterli vedüzgün bi insandir.Yani adam gibi adam vebir o kadar da akilli bi adamdir.O'da biliyorki kendisi degilsihirbaz olsa bu kuslardan bi cacik olmaz.O yüzden TRABZONSPOR'umu bi çirpida silip atmak kolay degil ve bir okadarda akil kari degildir.RAHAT OLABILIRIZ.

Saygi ve sevgi ile...

Guests
28.09.2004, 09:58
demin bi yazi gösterdiler. imzam namusumdur diye. bunu bizzat ziya hoca demisti. simdi açiklama yapmiyo diye gökdenize dendigi gibi onudami kapi önüne koyalim. ulan medya haber yapiyo millette gaza geliyo takim yönetim taraftar hep karisiyo

Magnolia
28.09.2004, 10:02
Medya bir haberiyle bizi öyle bir duruma getirdiki ; neredeyse Besiktas'a iyi bir antrenör bulunacak diye sevinçle bekliyoruz!Medyanin gücü bu iste!
Ziya Dogan hiçbir yere gitmeyecek.Sakin olalim.Her önemli maçtan önce böyle gergin ortamlar yaratilmistir.Klübümüze,futbolcularimiza ve hocamiza güvenelim.Yapacagimiz tek sey destek...

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 10:02
tam tersi olsaydi, yani bjk lider olsaydi ziya hoca kosa kosa mi gidecekti...bjk kötü durumda oldugu için gitmicekse hiç durmasin bana göre....

Şahinoğlu
28.09.2004, 10:07
Ziya Dogan tüm emegini verdigi emekleri hiçe sayip küme düsmemeye ugrasan bejeke ye gidicek öylemi güldürmeyin beni , bejeke eziklerden aldi bu taktigi alamiycagini bile bile ortaligi karistirmak maksatli bu haberler hafta sonuda bejeke ile maç var o yüzden bizi karistirmaya çalisiyolar ama bilmiyolarki kendi sonlarini hazirliyolar arkadaslar hafta sonu Del Bosque degilde Yildirim Demirören'in de son maçi en az 3 olucak insallah böyle olaylar bizi kenetler kara kargalar hafta sonunu beklesin görsün ne oluyo Ziya Dogan'i bu serefsizlerin gazina gelipte sakin elestirmeyin arkadaslar adamin bir yere gittigi yok Samet gibi serefsiz degildir Ziya bosuna Laz Ziya demiyoz adama saygilar.

shipbroker61
28.09.2004, 10:08
Z.D. dan hala bir aciklama yok!

Saat TR saatiyle 14.00 de LIG TV de Futbol haberleri var. Z.D. buraya hep naklen katilmistir gecmiste TS konusu oldugunda.

Bugün de sanirim sirf BJK ve Z.D. konusu enine boyuna konusulacaktir. Eger Z.D. burayabaglanip ADAM gibi bir ACIKLAMA yapmaz ise ... bir saniye kalmasin gitsin!!! Biz Z.D. ADAM bilirdik, bilmiyorum yanilmismiyiz???

arkadasim sen sakarya macindada ayni sekilde davrandin ama takim galip geldigi zaman bir tane bile yazi yazmadin. simdi gene bulanik bir ortam var ve hemen ortaya cikmissin. once sakarya maciyla ilgili olarak bir ozur dile ondan sonrada ordan burdan duydugun seylere dayanarak buraya yorum yazma..

ha bu arada Ziya Dogan adam degil adamoglu adam.... Zannederim sen pek farkinda degilsin onun icin hatirlatayim dedim

ARAGORN01
28.09.2004, 10:15
1.Bizden Ziya'yi almaya cesaret edemezler.Bunun hem ahlaksiz bir tavir olacagi hem de Trabzonspor ile Besiktas arasinda sonu gelmeyecek bri savas açacagindan cesaret edemezler.

2.Ziya dürüst adamdir. Attigi imzayi reddeden kisinin kimsenin gözünde sayginligi kalmaz.

3.Bunlar sadece diger 2 ezigin masa basi oyunlarina eziktasi alet etmesinden kaynaklanmaktadir.

4. Demirören'in bu imzayi attirabilecek vakti bile olmayacaktir. bjk'ta Olaganüstü kongre yakindir.

aytunc2004
28.09.2004, 10:17
kisa ve öz:

eziktasin yaptigi serefsizliktir. ziya dogani bu günlere getiren trabzondur. sen hem de eski futbolcun olan bu adami gözardi et, adam gitsin orada burada takim çalistirsin. sonra trabzonun basina geçsin. bilmem kaç maçta sadece 1 maglubiyet alsin. 2005 sezonunda da 7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik alsin. sen de git aptal gibi sag ayakli 9 futbolcu al. real madrid'in hocasinin önüne koy. al bana takim yap de. sonra da adamin teknik adamligini tartis. bilmem kaç tane kupa kazandirmis real madrid'e. baktin takim kötü gidiyor. tam da trabzon maçindan önce ortaligi bulandir. akliniz biz bu kadar basarili olana kadar, ziya dogani bulup getirene kadar neredeydi kardesim. hem de senin evladin olan eski bir futbolcunu. ama yok onlar maymun istahli illaki gözleri dünyanin en büyük(kendilerince) futbolcularini, dünyanin en iyi hocalarini alacaklar ya. da ...iktir git kardesim. git rizayi al feyyazi al,metini al. yoooookkk olmaz. en iyi kim onu alacaklar illaki. ha ziya hocayi ben de çok severim. ama gidecekse de baskanimizin da dedigi gibi tazminatsiz gidebilir. ancak buna ihtimal vermiyorum. nolur giderse yeni bir hoca bulunur. senol hoca gelir. zaten takim rayina giriyor artik. fakat burada önemli olan ziya hoca ts veya eziktasi çalistirmis degil. sen bastan bir hedef koyup yola çik. amcan sene ortasinda gelsin senin olmus meyvani almak istesim. bu terbiyesizlik ve en hafif ifadeyle serefsizliktir. bu arada ziya dogani da hemen asmayalim arkadaslar. yok açiklama yapmamismis yok bilmem ne. belki baskanimiz öyle istiyordur sen onlara bulasma diyordur. bunu bilemeyiz. hem ziya hoca giderse 3 hafta sonra onu da göndermeyecekleri ne malum... sonra tekrar trabzona hangi yüzle gelecek (herhangi bir takimin basinda) giderse de yine de sagolsun. o geldiginden bu yana hep kazandik. eziklere tepeden baktik. vatan sagolsun.

Allaha emanet olun...

Mehmet
28.09.2004, 10:22
Besiktas'in Ziya Hocayi düsünmesi dogal.
ancak zamani degil. Ziya hoca da gitmez bu sartlarda.

Besiktas Senol Günes'i alsin.

Sayet Ziya hoca besiktasa gitse. Ben Trabzonspor için sadece 2 hoca
düsünüyorum.

Senol Günes ve Giray Bulak.

Tabiki su sartlarda Ziya Hocanin gitmesini kesinlikle istemiyorum.

Guests
28.09.2004, 10:23
besiktas böyle bir hareket yaparsa fenrden önce en büyük düsmanina aday olacaklar adamlarda fairplay centilmenlik yok SIKIyorsa gitsinler daumu geri alsinlar trabzon-besiktas maclarinda cikan olaylarda basin ve besiktas yönetimi sorumludur insallah olay molay cikmaz ama adamlar uefa da elenmemize neden olacaklar takimimizin huzurunu bozdular her istanbul maclarinda birseyler aliyorlar galatasaraya karsi oynarkende galatasaraylilar futbolcumuzu aliyoruz diye ddikodu yaparlar

Ferdi22
28.09.2004, 10:24
Besiktas bundan sonra dusmanimizdir !!

Ziya dogani da aciklama yapmiyip bunlara koz verdigi icin yaziklar olsun.

perfectstorm
28.09.2004, 10:26
ziya hocanin saglam karakterli oldugunu hepimiz biliyoruz fakat bu hafta sonu besiktasla maçimiz var.yine bazi güçler trabzonu karistirmaya çalisiyor.ne serefsizliktir...!hiçmi utanma yok bunlarda.?

Kazım Bostan
28.09.2004, 10:35
Yaw arkadaslar, hangi teknik direktorun sampiyon adayi bir takimi birakip küme düsmeme mücadelesi veren bir takimi aldigi görülmüs. kiskananlar ortaligi karistirmaya çalisiyo. kimse bir yere gitmez. besiktas da hoca aramaya devam etsin.çiçegi burnunda hocalarina da yazik olacak ilk haftasinda maglubiyet.

CAFER ÖZER
28.09.2004, 10:42
BU haftaki maçta Trabzonda olmak isterdim.O karakarga nin soysuz köpeklerine bildigim bütün Küfürleri sesim kisilana kadar etmek isterdim.Istanbulun soysuz köpek leri medyasina Bildigim bütün laflari saynak isterdim.acaba tersi olsaydi Bjk-FB-GS da Senol Günes Yada baska bir Trabzonlu olsaydi Trabzon kötü gitse bu hocalara teklifte bulunsaydi medya o zaman ne yapardi .

Adamin ne soyu kalirdi,ne adi ne sani salya sümük saldririlardi.BEn DÜNYANIN hiç bir ülkesinde Türkiyedeki kadar serefsiz soysuz haysiyetsiz alçak medya mensubu oldugunu zannetmiyorum.Ben medyanin Trabzonspora karsi takindigi tavir ile Siyaseten takindigi tavirlari Serbest kürsüde örnekleri ile açikladigimda bazi arkadaslar kizmisti ve ben o konuyu kaldirttim.simdi benim yaptigim kiyaslamanin ne kadar dogru oldugunu o kizan arkadaslar göreceklerdir.

2 gündür Trabzonsporlularin Ne kadar büyük strese girdiklererini çok iyi biliyorum kendimden.

furkanca
28.09.2004, 10:53
ÇOK SEVGILI ARKADASLAR!!!!!!!

Maalesef millet olarak her seyi çok fazla abartiyoruz,büyütüyoruz, sevgide, nefrette hep ölçüyü kaçiriyoruz.Ve hiç bir zaman profesyonelce davranamiyoruz.Duygusal ve hissi davraniyoruz.Daha önce de yazmistim.Futbol arenasi kurtlar sofrasidir.Ve bu sofrada her sey mübahtir.

Biz sogukkanli olacagiz ve sunu hiç unutmayacagiz.Futbolcu da teknik adam da yönetim de hep gelip geçicidir.Tek kalici olan TRABZON SPORDUR....Ne Ziya DOGAN nede baska bir unsur kulübün üzerinde degildir.Ziya hoca gitmese iyi olur.Çünkü çok iyi bir hava yakaladik.Ve her sey çok iyi gidiyor.Ama bu form sayfalarini aglama duvarina çevirmeye de gerek yok.Sayet Ziya DOGAN gerçekten adam gibi adamsa çiksin iki laf etsin de gerçekten ne oldugunu görelim.Iste adamlik böyle günlerde belli olur.

$FIRTINA61$
28.09.2004, 10:57
bugün gazete de okudum fanatik ne yalancilar ya ziya gelmek istiyormus bizim baskan birakmiyormus hepsi bizi batirmak icin bizim eski samet hocamis bile hayir demis bjk oh isalah antrenör bulamzlarda

Emorfo
28.09.2004, 11:01
çok asagilik bir medya var. bundan sonra özellikle istanbuldaki maçlarda medya mensuplarina ve özellikle yorumcu geçinen adilere operasyon sart oldu.

augustus
28.09.2004, 11:04
Çamur at izi kalsin.tek amaç bu, onlarda Ziya Dogan i alamayacaklarini biliyorlar.amaç mide bulandirmak.helede bu haftaki bejeke maçi düsünülürse hiç sasirmamak lazim.

ama beni rahatsiz eden nokta bizdeki bazi sivri akillilarinda bu oyunlara alet olabilmesi.tipki Gökdeniz olayindaki gibi.bir maçta kötü oynadimi "fenere gitmek istiyor ondan oynamiyor, birakalim gitsin" türü söylemlerin aynisini Ziya Dogan içinde duyabilecek olmaktan korkuyorum.helede bu hafta bejekeyi yenemezsek söylenecekleri simdiden duyuyor gibiyim.zaten amaçta bu.

bu olayda sadece bejekenin menfaatlerinin düsünüldügü zannedilmesin.basininda çanak tuttugu bu olayda digerlerininde büyük menfaati oldugunu hatirlatmak isterim.Edited by: augustus

noname
28.09.2004, 11:11
Dünden beri kendime gelemedim. Sabahtan beri de aklimda bütün bu olaylarin, bizans medyasinin iplerini.. pardon.. tasmalarini elinde tutan diger bir ezigin marifeti olabilecegi fikri var aklimda. Yani ne eziktas ve onun medyasi. Zaten bütün bunlar yalan çikacak. Bütün herseyi eziktas çikarmis gibi görünecek ama biyik altindan ezikbahçeliler gülecek.

sanatik
28.09.2004, 11:18
Lan serrefsizoglu serefsizler,onun bunun çocuklari,daha düne kadar hava atmiyormuydunuz?Dünyanin en iyi hocasini aldik yada bu Besiktasin bu kadroyla önünde kimse duramaz diyenler...Eyyy Hasmet köpegi sen ne anlarsin olum futboldan,isiniz gücünüz gudalistluk yapmak...Sen git gincalinla iyi dantel nasil olur onu anlat.

Ziya hoca Konyadayken nerdeydiniz?Bizi ne zannediyorsunuz?Ülen yavsak Adnan Aybaba beni burda dün radyo basinda delirtmeyi basardin seni bulursam suratina öyle bir tükürecemki tükürükten suratin gözükmeyecek...Serefsiz güya Samet Aybaba gitmeyecekmis Besiktasada geriye Riza ile Ziya kaldi ama ben konustum büyük ihtimalle Ziya gelecek Besiktasa diyor...Agabeyi sereflidir takimini(B.B.Ankara) satmaz ayagina getiriyor lafi...Lan cigersiz köpek,daha düne kadar önünüzü ilikliyordunuz DelBoskenin önünde ne oldu?ne cesaretle siz dünyanin en büyük hocasini hiçe sayiyorsunuz?

Adamcagizda sasirmistir.Nerden düstük bu çingenelerin arasina diye!...

tükürügüne yazik kardes.

del boske yide resmen "deli" boske yapdilar.

dün riza calimbay TRT 1 de "futbol vizyonu" programminda telefon ile baglandi. Rize baskanindan müsade istedigini ve müsade aldigini söyledi. Del Boskenin yerine gelir diyorum.

Ziya Dogan hic aciklama yapmasa bile trabzonsporu birakmaz.

$FIRTINA61$
28.09.2004, 11:23
franziz bir hiyarlan anlasmis diyor eger öyle se cok süper olcak bizim icin bjk maci icin yani bu sefer adam hic tanimiyo takimismileys/smiley2.gif

shipbroker61
28.09.2004, 11:32
çok asagilik bir medya var. bundan sonra özellikle istanbuldaki maçlarda medya mensuplarina ve özellikle yorumcu geçinen adilere operasyon sart oldu.

imza++++

ilave olarak sunu soylemek istiyorum. arkadaslar olaylar tamamen medyadan kaynaklaniyor. bu arala besiktas sayfalarini dolduramayan bu haysiyet yoksunlari tirajlarini artirmak icin bu senaryoyu gundeme getiriyorlar bence. bence olayin besiktaslada bir ilgisi yok yani adamlar bir teknik direktor degisimi dusunuyorlar ama emin olun ziya dogan ismini telaffuz etmedilkerini dusunuyorum ben sahsen.

olay tamamen medyanin suni gundem yaratip taarflari birbirine dusurmesi. ltf biraz akli selim olup gokdeniz olayi gibi olmayan bir sey icin insanlardan aciklama beklemeyelim veya onlara hakaret etmeyelim. biz tamamen hafta sonu yapacagimiz maca konsantre olalim....

Bülent Şirin
28.09.2004, 11:34
Sevgili Arkadaslar,
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Aslinda böylesi aktüel konulara fazla girmiyorum, biliyorsunuz. Bu benim aktüel konulari hafife aldigim için degil tabii, ancak herkesin sinirli bir zamani, sinirli bir enerjisi var. Ben de bu sinirli zaman ve enerjimi, daha çok yapisal problemlerin çözümlerine kafa yormak, kalem oynatmak seklinde harcamaya çalisiyorum. O yapisal problemler hal yoluna koyulmaya baslanirsa ?ki baslanmistir- bu gibi aktüel konularla karsilasmayiz. Karsilasirsak da böyle sayfalarca feryat etmeyiz. Hiç önemsememize bile gerek kalmadan olay kapanir gider.

Sevgili Arkadaslar, bir konuyu gözden kaçiriyoruz gibi geliyor bana. 2000 Aralik Kongresi Trabzonspor için bir milat olmustur. Ve bahsettigim yapisal problemler, birer birer çözülmeye baslanmistir. Onlar çözüm yoluna girdikten sonra, yani bir ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">sistem[/B]? olusturulmaya baslandiktan sonra, futbol takiminin basari grafigi de yükselis trendine girmistir.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Dikkatinizi çekerim, geçen yil bu takim 3 ayri yönetim ve üç ayri teknik kadro degistirmis ama kil payi sampiyonlugu kaçirmistir. Çünkü artik ortada gerçek anlamda bir kulüp ve simdilik yarim yamalak da olsa bir ?[/B]sistem<B style="mso-bidi-font-weight: normal">? vardir.[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">[/B]
Tüm bunlarin isiginda söyleyebiliriz ki, Ziya Dogan?in kulüpten ayrilmasi takimin iyi gidisini ve kulübün kurumsallasma sürecini olumsuz anlamda fazlaca etkilemeyecektir, hepinizin gönlü rahat olsun.

Bu konuda benim sahsi bir bilgim yok, dolayisiyla ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Ziya Dogan gidecek mi, yoksa gitmeyecek mi?[/B]? sorusuna benim verecegim cevap bir tahminden öteye gitmeyecektir. Acizane tahminim de ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">gitmeyecegi[/B]? yönündedir. Geçen aksam Samet Aybaba?nin dediklerini duymadiniz mi? Samet kiytirik bir takimi birakmaz da, takim arkadasi Ziya lider takimi birakir mi? Bu konuda geçmiste yasanmis çok tatsiz örnekler vardir. Ziya kör degil ya, bunlari görmüstür. Haaa, isin içine çok ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">yukarilardan[/B]? birileri karisirsa bilemem tabii? Ancak öyle bile olsa bir üstteki paragrafta söylediklerim geçerlidir, kafanizi ve kalbinizi yormayin. Ve tabii parmaklarinizi da?

Isin medya boyutuna gelince, onlardan farkli bir tavir beklemek safliktan baska bir sey degildir. Dinamo Kiev maçindan sonraki Gökdeniz Hadisesi?nde sergiledikleri tavirlara karsilik ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">durun bakalim, bunlar daha kina geceleri? Hele lig biraz kizissin, büyük maçlar gelsin, siz o zaman görürsünüz senligi(!)[/B]? diye yazdigimi hatirliyorum. Yine söylüyorum: Durun bakalim, bunlar isinma turlari daha? Insaallah o günleri görürsek, ligin son haftalarina dogru neler neler görecegiz... Hakkimizda hayirlisi olsun...

Simdilik hosçakalin?

murat
28.09.2004, 11:51
Bazi arkadaslar Ziya hocamiza yuklenmeye baslamislar, birkere aciklama yapma mecburiyetinde degildir Ziya hoca! Ziya hica gitmiyecektir cunku!

Gokdeniz olayinda tukurdugune yaliyanlar anlasilan akillanmamislar, kendinizi en buyuk Trabzonsporlu zannetmeyin.

Bu basliga yazmaya hic gerek yok aslinda bos haber cunku....

Guests
28.09.2004, 11:55
murat hoca gitmez dogru ama burdaki bazi arkadaslar bile gaza geldi nerdeyse hocayi kovalim diycekler. hem basta aksam gazetesi ve karadeniz gazeteleri ziya doganin agzindan su açiklamaya ver veriyor. hocaya demisler

besiktasli degilmisin

hocanin cevabi

önce adamim.

bence kisa ve öz artik bu konuda kapansa iyi olur çok önemli 2 maçimiz var

Emin
28.09.2004, 12:00
Arkadaslar sakin olun. Unutmayin ki Trabzonspor Ziya Dogan dan daha büyüktür. Eger dürüst, serefli ve meslegine saygili bir adamsa yani ADAM sa bu takimi birakip Istanbula gitmez. Ha bu saydigim meziyetlere sahip degilde tutup Istanbula giderse çok defolsun gitsin. Bizim böyle bir hocaya ihtiyacimiz yok. Trabzonspor Ziya Dogana muhtaç degildir. Ama Besiktasta devam eden 3-5 basarisiz haftadan sonra Ziya Dogan Trabzonspora mahkum kalacaktir. Ortada henüz kesin bir sey yok. Biz gitmiyecek diyoruz. Biz yani TS yönetimi böyle söyledikçe zaten hiç bir yere gidemez. Ancak Ziya Hocanin gitmek gibi bir niyeti var ise yani Samen Hocanin Ankara maçindan sonra söyledigi attigim imza namusumdur sözünün üzerine Besiktasa gitmeye kalkarsa çok ayip eder. Evet arkadaslar. BJK-Ankara B.B.Spor maçindan sonra Samet Hoca aynen bunlari söylemistir. Besiktasa gidermisiniz sorusuna verdigi cevap: Benim attigim imza namusumdur. Sezon sonuna kadar da bu imzama sahip çikarim. Sezon sonu görüsürüz. Ben takimimi birakacak kadar karaktersiz degilimseklinde olmustur. Ziya Dogan bu laflarin ardindan Besiktasa giderse kendi kendine eder. Trabzonspora zarari olmaz. Bülent Abinin de dedigi gibi bu takim geçen sene 2 yönetim 3 hoca degismistir. Yani Ziya Hocanin gidisi Trabzonsporda çok iz birakmaz ama bu gidis Ziya Doganin karakterinde çok aci izler birakir.

Ben sahsen Ziya Hocayi çok basarili buluyorum. Trabzonsporda kalmasini isterim. Ama giderse de zerre kadar üzülmem. Sadece kizarim....

metehan
28.09.2004, 12:05
Bence de bu konuda fazla yoruma gerek yok. Ziya Dogan'in bir açiklama yapma zorunlulugu yok. Birileri sorarsa, O da cevap verir ama tutup da bu konu için TV'de canli yayin falan talep edecek hali yok.

Bülent abiye katiliyorum, TS'da sistem yavas yavas oturuyor. Ama bu demek degilki, Ziya hoca gidebilir. Ziya hoca ile TS'un frekansi uyustu. Bizimle olan birlikteligi uzun süreli olmalidir ki baskan da ayni seyi söylüyor. BJK, Rize'nin veya baska bir takimin hocasini alabilir ama TS'un degil. Medyanin tavri hakkinda diycek birsey yok. Bunlara karsi sinirlerimizi saglam tutmaliyiz, hepsi bu.

Bazi arkadaslar medyadaki haberlere inanip Ziya hocaya yükleniyor. Arkadaslar hepsi yalan ve uydurma, bosuna hocaya haksizlik etmeyin, oyuna gelmeyin.Edited by: metehan

zisinoli
28.09.2004, 12:08
Ziya Hoca ? Sen de Samet AYBABA gibi ölümüne Besiktasli oldugunu söyleyeceksin belki 5 yil sonra ya sadece o koyuyor bize. Lanet olsun ama seni seviyoruz.

Edited by: zisinoli

Taner Uykuçeken
28.09.2004, 12:09
ZIYA DOGAN KARADENIZLIDIR ADAM SATMAZ

ADMINLERE SORU

-----ARNAVUTÇA KÜFÜR ETSEM CEZA VERIRMISINIZ------

Stresimi atmam lazimsmileys/smiley4.gif

calypso
28.09.2004, 12:22
Arkadaslar konu gayet basit aslinda, besiktasin 100. yil sampiyonlugunda yaptiklari taktik, o zaman oynayacaklari takimin kilit adamlarina transfer teklifi yapiyorlardi (S.Engin) mactan sonra bu adamlar bizde oynayacak kapasitede degil diyorlardi. Simdi medya araciligiyla yoklama yapiyorlar, tepki gelince de biz soylemedik diyecekler.( Dun aksam ntv de Hasmet Babaoglu yoneticilerin bunu dusunduklerini soyledi)

Burda benzer bir konuya ufaktan degineyim;

Trabzon taraftari neden Fener i sevmez? sadece bir sampiyonlugu elinden aldigi icin mi? hayir. Fenerbahce amacina ulasmak icin her yolu denedigi icin. Her turlu cirkefligi yaptigi icin. Gecen sezon da gorduk lig bitmeden medya da gokdenizin agzindan yazilmis gosterdikleri "birakin beni fenere gideyim" ifadelerini. Ve buna benzer bir suru rezillik.

Simdi besiktas ayni seyi yapmaya basladi. Bence yonetimin efendi kalmasi sadece bize zarar verir. Ama, rakiplerin cirkeflesiyorsa sende cirkefles demiyorum. Onlara haddini bildirecek sert cikislar yap. Aklima Inönü nün bir sözügeldi;

'bir ülkede namuslular, namussuzlar kadar cesaretli olmazsa o ülke batmayi hak etmistir'

bence yönetimin artik çok sert bir çikis yapmasi gerekiyor ki kimse bir daha cesaret etmesin, aksi halde kapi açilir arkasi gelir..

FERO61
28.09.2004, 12:23
peki neden hocamiz bi basin aciklamasi yapmiyor...biseyler desin dicem ama oda yok, belkide kritik mac öncesi konusmak istemiyor olabilir

ama 1.ci agizdan aciklama yapmak daha dogrudur..ne baskanimiz konussun ne bi baskasi..sadece ziya hoca biseyler desin yeter....

ama bizi satarsa hoca affetmem

ama gereken dersi verirse hafta sonu bjk ye ozaman canimi veririm...

olaylara bakarmisiniz..senol günes ismi dolasiyormus trabzon camiasinda..yani ziya hocam gidiyomu..yoksa budami bizans kerh.ne evlatlarinin bi oyunu

murat
28.09.2004, 12:32
ZIYA DOGAN KARADENIZLIDIR ADAM SATMAZ

ADMINLERE SORU

-----ARNAVUTÇA KÜFÜR ETSEM CEZA VERIRMISINIZ------

Stresimi atmam lazimsmileys/smiley4.gif

Birkere buyuk harflerle yazdigin icin zaten 3 gun ceza yiyorsun, anlamadigimiz dilde konustugun icin belki ayri bir ceza yersin smileys/smiley2.gif

3 gun sonra cevap yazarsin artik...

Emorfo
28.09.2004, 12:34
Trabzonspor sampiyonluga kosuyor isi yok küme düsme potasindaki takima teknik direktörünü verecek. Yok daha neler. Öyleki Ziya Dogan'i anlatmaya gerek yok. bosuna pankart açmadik. "Adam Gibi Adam Ziya Dogan" diye. BJK'den teklif gelmis olabilir. Dogan tabiki teklifi geri çevirmis. Insallahta uzun yillar bizimle çalisacak. Medya'nin Bjk prensipte ziya dogan'la anlasti vb haberler tamamen sinirlerimizi bozmaya, huzurumuzu kaçirmaya yönelik. Isin ilginç tarafi önümüzdeki günlerde UEFA maçlari var bir medya bu kadar adi nasil olur. Hani ülke futbolu herseyden önce gelirdi. Kisaca bu serefsiz medya için Türkiye futbolu hiç bir sey ifade etmiyor. Isleri güçleri Istanbul takimlarina yalakalik yapmak. BJk maçi öncesi iyice ortami gerecekler. Allah korusun bir Bjk malübiyeti ile Ziya Dogan'a yüklenecekler. Bjk'ye kiyak geçti vs açiklamalar yapilacak ve Trabzon ile baglantisi koparilmaya çalisilacak. Senaryo böyle. Dikkatli olmamiz lazim. Bu adi köpeklerin heveslerini gursaklarinda birakmak lazim. Bu hafta çok zor geçecek güçlü olmak zorundayiz. Yönetim dikkatli olmali. Ziya Hoca çikip açiklama yapmali. Yönetim medyayi önümüze atsin,desifre etsin,gerisini biz hallederiz.

Guests
28.09.2004, 12:36
bu aralarda habu 3 gün yasaklari artmaya basladi da

shipbroker61
28.09.2004, 12:45
Bazi arkadaslar Ziya hocamiza yuklenmeye baslamislar, birkere aciklama yapma mecburiyetinde degildir Ziya hoca! Ziya hica gitmiyecektir cunku!

Gokdeniz olayinda tukurdugune yaliyanlar anlasilan akillanmamislar, kendinizi en buyuk Trabzonsporlu zannetmeyin.

Bu basliga yazmaya hic gerek yok aslinda bos haber cunku....

kilitlesenize abicim bu topici...

EmrahYalçınalp
28.09.2004, 12:48
Tabi ki Ziya Dogan Trabzonspor'u birak(a)maz. Dün kendi yazarlari bile "böyle bir teklif onursuzluktur" dedi açik açik. Kendi camiasi bile böyle söylerken herseyden önce birakin onurlu olmayi, akilli bir adam olsan yeter gitmemeye... Benim canimi yakan ve sikan sey herkes "Ziya Dogan zaten Besiktas'lidir" dediginde bunu kabul etmek zorunda olmak. Nedir yani bu "en büyük emel" hikayesi... Ne olacak bir gün Besiktas'in basina geçeceksin de...

Ziya Hoca cidden sevdigimiz bir adam. Ama ben uzun vadede en büyük mutlulugu"Trabzonspor'un basinda olmak" olan bir hocayi tercih ederim sanirim.

Bu arada "Ziya Dogan açiklama yapmak zorunda degil" diyen arkadaslar... Elbette zorunlu degil, ama yapmali, ikisi farkli seyler.Sahsen ben "Benim isim bu takimi sampiyon yapmak. Teklifler sezon sonunda olur, su an böyle bir sey düsünmenin ve konusmanin zamani degil" gibi seyler duymak istiyorum.

Oooofff of... Darlandim sanirimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

Birseye sahit olmustum bir gün...Hami abivitrine koymakiçin falan küçük kayiklardan bakiyordu. Bir tanesini eline aldi, " iyyyy, bu sari-lacivert, aman haaa" deyip geri uzatti. Ziya Hoca kalmak istedigi kadar burda kalmali, çok sevdik onu. Ama o gittikten sonra ben Hami abi gibi aslen TRABZONSPORLU biri gelsin isterim. Ya da en kötü ihtimalle ecnebi biri. Nedir bu böyle... Adamlari hoca yapiyoruz (aldiklarimizi da inkar etmeden), sonra Besiktas hatirliyor bizim böyle bir adamimiz vardi diye, o da "evet, ben Besiktasliyim, dogru ya" diyor...

Evet, evet... Darlandimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

tsakrep61
28.09.2004, 12:49
ziya dogan hic bir yere gitmemeli ama kendi rizasiylada giderse bi daha trabzona gezmaya bile gelmemeli

Guests
28.09.2004, 12:50
Nedir yani bu "en büyük emel" hikayesi... Ne olacak bir gün Besiktas'in basina geçeceksin de...

ziya hocanin böle bi emeli oldugunu sanmiyorum. dergide okumustum sanirim bir anadolu takimini sampiyon yapmak diyordu.

Hüda Topaloğlu
28.09.2004, 12:54
Bencede kilitlense daha ii olur aslinda, ama bi yonuylede konunun devam etmeside ii, çunku bazi insanlar tatli bir dille gitmesinin çok dogal oldugunu dile getirmeye çalisiyorlar, yok profesyonellikmis, yo herzaman oluyormus, yok kardesim, herzaman oldu die herzaman olacak die birsey yok, bunlara en buyuk cevabi Gökdenizin 5 yili onlara koymasidir, Allahin izniyle bide Ziya Dogan bunlara koyar, geride bi cincon kalir...onlarda kasinsin, onlarada ayni tarife uygulariz, biz futbolcu + teknik direktor yetistirip eziklere çalisan takimlardan farkliyiz...cumleler yanlis olabilir,çok sinirliyim, ozellikle bu topic altinda herseyin normal bir durum oldugunu soleyen insanlara...

Guests
28.09.2004, 12:55
Trabzonspor Futbol Sube Sorumlusu Süleyman Atal, Teknik Direktör Ziya Dogan'in, Besiktas'tan teklif aldigini dogruladigini, ancak geri çevirdigini belirttigini söyledi.
Atal, Trabzonspor kafilesinin, persembe günü oynanacak UEFA Kupasi 1. tur rövans maçi için Ispanya'ya hareketinden önce yaptigi açiklamada, Athletic Bilbao karsisinda ilk maçta avantajli bir sonuç elde ettiklerini ve bu avantaji ikinci maçta lehlerine çevirmek istediklerini belirtti.
Besiktas'in Ziya Dogan'a teklif götürmesiyle ilgili olarak da Atal, ''Ziya hoca böyle bir teklif aldigini dogruladi, ama geri çevirdigini belirtti'' dedi.
Ziya Dogan'in sözlesmeli hocalari oldugunu da kaydeden Atal, ''Sözlesmeli bir hocaya teklif götürülmesi etik degil. Böyle bir teklifi kiniyorum. Trabzonspor, Ziya Dogan ile sonuna kadar devam edecektir'' diye konustu.
Öte yandan Teknik Direktör Dogan, basin mensuplarinin israrli sorularina ragmen konuyla ilgili konusmak istemedigini kaydetti.

buda kapak olsun

Hüda Topaloğlu
28.09.2004, 12:59
ziya dogan hic bir yere gitmemeli ama kendi rizasiylada giderse bi daha trabzona gezmaya bile gelmemeli

Ziya dogan bunu okuyunca taraftarlar hakkinda ne dusunur???

Nedir yani bu "en büyük emel" hikayesi... Ne olacak bir gün Besiktas'in basina geçeceksin de...

ziya hocanin böle bi emeli oldugunu sanmiyorum. dergide okumustum sanirim bir anadolu takimini sampiyon yapmak diyordu.

Bunu okuyunca ne dusunur???

Yani arkadaslar mesajlarimiz bence esenlerli nin formatinda yazilsa çok daha guzel olur, hani "eger giderse..." die yazarsak çok gereksiz ve bizans medyaninin istedigi kivama geldigimizi gostermis oluruz, bunlarin su anda en buyuk istegi Trabzonspor taraftarini Ziya hocadan sogutmasi...bazilarimizda ekmege yag suruyo...

shipbroker61
28.09.2004, 13:02
Trabzonspor Futbol Sube Sorumlusu Süleyman Atal, Teknik Direktör Ziya Dogan'in, Besiktas'tan teklif aldigini dogruladigini, ancak geri çevirdigini belirttigini söyledi.
Atal, Trabzonspor kafilesinin, persembe günü oynanacak UEFA Kupasi 1. tur rövans maçi için Ispanya'ya hareketinden önce yaptigi açiklamada, Athletic Bilbao karsisinda ilk maçta avantajli bir sonuç elde ettiklerini ve bu avantaji ikinci maçta lehlerine çevirmek istediklerini belirtti.
Besiktas'in Ziya Dogan'a teklif götürmesiyle ilgili olarak da Atal, ''Ziya hoca böyle bir teklif aldigini dogruladi, ama geri çevirdigini belirtti'' dedi.
Ziya Dogan'in sözlesmeli hocalari oldugunu da kaydeden Atal, ''Sözlesmeli bir hocaya teklif götürülmesi etik degil. Böyle bir teklifi kiniyorum. Trabzonspor, Ziya Dogan ile sonuna kadar devam edecektir'' diye konustu.
Öte yandan Teknik Direktör Dogan, basin mensuplarinin israrli sorularina ragmen konuyla ilgili konusmak istemedigini kaydetti.

buda kapak olsun

bu haberin kaynagi var mi arkadasim. yani resmi sitede falan yayinlandi mi?????

Guests
28.09.2004, 13:08
shipbroker61

bütün son dakika haberlerinde geçti kaynak bütün internet sitelerinde var. ayrica resmi siteyi beklersek 1 haftay bulur. takim ispanyaya haraket etti resmi sitede hala yok tesis günlügü yok geseli valiye ziyaret falan var.Edited by: EsenLerli_ÖzGüR

l-m
28.09.2004, 13:08
Nasreddin hocabir gün yolda yürürken 1tane at nali bulur,eve gelir oturur haniminin karsisina,
-hanim hanim der,1 tane nal buldum,3 tane nal ile 1 tane at bulursam hacca gidecegim.hanimi da bunun üzerine
-bey sen hacdan gelince ben de anneme giderim der.
Hoca sinirlenir,vay efendim sen terli ati nasil binersin.Nasreddin hoca ile karisi böylece kavgaya koyulur.

Efendim,besiktas 1 tane at kovacak,daha nal bile bulmamis,ne diye sunlarla olmayacak at için kavga ediyorsunuz?Hadi kari cak cak konusuyor,hocaya bunlarla ilgilenmek yakisir mi?Hafta sonu hoca cevabi sahada verecek.Bekleyin.

aytunc2004
28.09.2004, 13:12
<CENTER>arkadaslar son dakika haberi:..........</CENTER>
<CENTER></CENTER>
<CENTER>Atal: Ziya Dogan, Besiktas'tan teklif aldi ama geri çevirdi... </CENTER>
http://www.milliyet.com.tr/2004/09/28/s&#111;n/resim/s&#111;nspo13.jpg Trabzonspor Futbol Sube Sorumlusu Süleyman Atal, Teknik Direktör Ziya Dogan'in, Besiktas'tan teklif aldigini dogruladigini, ancak geri çevirdigini belirttigini söyledi.

shipbroker61
28.09.2004, 13:22
shipbroker61

bütün son dakika haberlerinde geçti kaynak bütün internet sitelerinde var. ayrica resmi siteyi beklersek 1 haftay bulur. takim ispanyaya haraket etti resmi sitede hala yok tesis günlügü yok geseli valiye ziyaret falan var.

arkadasim dogru diyorsun sana olan guvensizligimden degil ama bu seref haysiyet yoksunlari icin son dakika haberi yapmak o kadar zor birsey degilki.... simdi boyle bir haberi yapip besiktasi tamamen olayin icine cekmekte istiyor olabilirler.... gorun bakin bundan sonra besiktastan bir yalanlama haberi gelebilir... acikcasi ben tvde canli olarak bizim yonetici veya ziya dogandan duymadikca resmi sitede gormedikce hicbirseye inanmiyorum.

hatirlasaniza gokdeniz zamaninda son dakika haberleri cirit atiyodu ortaliklarda

Recep Çaltepe
28.09.2004, 13:30
allah kimseyi besiktasin durumuna düsürmesin ne yapacaklarini kime saldiracaklarini sasirmis durumdalar onlar da biliyo bazi seylerin imkansiz oldugunu . ayrica haftasonu yiyecekleri farkin da farkinda besiktasli cimnastikçiler. akillari sira ortami bulandirip tarihi bir hezimetten kurtulmaya çalisacaklar ama beceremeyecekler. ayrica taraftarlara bir ricam var, bugünkü gazeteleri okurken mizah dergisi okuyormussunuz gibi okuyun eminim ki çok güleceksiniz , ben yaptim ise yariyo smileys/smiley36.gif

shipbroker61
28.09.2004, 13:33
beyler ya su tezahurati yapalim mi biraz gerginligi dagitmak icin. (adminler no post cezasi vermeyin istisnai bir durum burdaki cunkusmileys/smiley2.gif

bu sehir seninle yatip kalkiyor

20yildir senden teksey istiyor

bordo ile mavi kefenim

ziya dogan bu hafta kartala koysun (veya TRABZONUM)

biiiiiiiiiiiirrrr ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uuuuuuucccccccccccc

BU SEHIR SENINLE YATIP KALKIYORRRRRRRRR

Academia
28.09.2004, 13:34
Z.D. resmen gelmeye sicak bakarcasina DEMEK vermis. Böyle sey olabilirmi??? Vermediyse madem, BJK nereden bu cesareti alip ta RESMI bir teklif yapti??? Bu teklif BJK tarafindan geldi,böyle bir teklif yapildi ve baskanimiz da dogruladi!

Ufak düsünmeyi birakin, burada Z.D. gidip gitmiyecegi söz konusu DEGIL! Z.D. elbet gitmiyecekt! Ama sorun Z.D. yeterince tavrini ortaya KOYMAMASIDIR. Bunun nedeni de apaciktir!

Bugün Z.D. mikrofon uzatiliyor ve Z.D. dedigi aynen su: BENI KONUSTUTTURMAYIN! Olacak sey degil. Zaten agzindan söz cikmis, konusuyorsun iste, versene herkezin agzinin payini, yani kac dakikasini alirdi bir ufak demec? "Ben takimim basindayim, BJK yaptigi hic etik degil, bir yere de gitmiyorum ... " yani üc söz ne kadar zaman alirdi???

Burada bir gercek var, Z.D. gönlünde BJK yatiyor, kimse egri oturup yanlis konusmasin. Dün NTV de Hasmetin de dedigi gibi, bu teklif Z.D. BIR KEREgelecekti, o da simdik geldi, eger simdik kabul etmez ise, bir daha bu teklif YAPILMAYACAKTIR. Bunu Z.D. bildigi icin, GELIRIM SINYALINI verdi, yoksa BJK CARSI BÖLÜMÜ adami bir sildimi, pir siler. Aybaba ya neden teklif gitmiyor, cünkü CARSI istemiyor. Bu riski Z.D. alabilirmiydi, ben bir yere gitmiyorum, bunu demek YÜREK ISTER, bu yüregi Z.D. ortaya koyamadi. YAZIKLAR OLSUN!

Iste sorun bu!!

Son sözüm: Madem hepinizin gönlünde BJK yatiyor, Riza, Samet, Ziya, Sifo, Feyyaz, S..... GIDEN O ZAMAN, BASKA KULÜPLERDE ANTRÖNÖRLÜK YAPMAYIN A... HERIFLER!!!

Bu kadar! Simdik tepki gösterebilrisiniz!!!

Edited by: Academia

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 13:44
simdi gitmek istemedigi ortaya çikti zaten aklin yolu bir...ama adam profesyonel, yarin ne olacagi belli mi, niye kesin konusup, açiktan reddetsin...üstelik eski takimi falan filan...

siyasette bir gün bile uzun derler ya futbolda da öyle...hele bir ziya hoca ile sampiyon olalim en az 6-7 sene firtina gibi esecez insallah..o zaman da gitmek istemiyecek zaten....ondan sonra da bjk. da kaç tane yönetim gelip gidecek bunlar unutulur,çok istiyorsa gene gider çalisir....sonuçta gidecegi yer çarsi, pazar takimi her zaman her fiyata bulabilirsin...

Guests
28.09.2004, 13:51
academia

Son sözüm: Madem hepinizin gönlünde BJK yatiyor, Riza, Samet, Ziya, Sifo, Feyyaz, S..... GIDEN O ZAMAN, BASKA KULÜPLERDE ANTRÖNÖRLÜK YAPMAYIN A... HERIFLER!!!

Bu kadar! Simdik tepki gösterebilrisiniz!!!

bu ne demek oluyor ayiptir birader hep aynisini yapiyorsun dikkatli ol

ATMACA61
28.09.2004, 13:54
Ziya baba adam gibi adamdir bizi satip hiç bir yer gitmez çünkü onun trabzonsporla olan isi bitmedi nezamn trabzonla sampiyonluk, sampiyomlarligi sampiyonluguve süper kupayi kazanirsa ozaman gider.Simdi gelelim besiktasin serefsizligine bizden tarihi fark yiyecegini anladi onun için bizim aklimizi karistirmaya çalisiyor ama bu olmayacak onlara kalemizde sehrimizde mabetimizde trabzonu ölümüne seven tarftarlar olarak gereken cevabimizi verecegiz.Herkezibesiktas maçina çagiriyorumHÜSEYIN AVNI AKERE ÇAGIRIYORUMki TRABZONSPORUN GÜCÜNÜ GÖRSÜNLER bu isin bos kahve basmayla olmayacagini anlasinlar.

Külünkoğlu
28.09.2004, 14:01

Neden Ziya Hoca neden ?????

zisinoli
28.09.2004, 14:01
Ziya DOGAN gereken tepkiyi verecektir. Vermek zorunda. O tepkiyi Trabzonspor taraftari görecek. Göremezsek zaten Trabzonda bogulur.

Adam gibi adam olmak Trabzonda, Trabzonsporu özünden çok sevmekte yatar. Maç kazanarak adam gibi adam olunmaz memleketimde. Haydi Ziya bekliyoruz !!!Bakalim adam gibi adam misin ?

AtalaY_BuğrA
28.09.2004, 14:04
Ben Ziya doganin bizi böyle yolun ortasinda birakip gidecegine inanmiyorum. daha cok yapacagimiz is var ziya hocayla.. Bir defa bizi birakip gitmek ziya doganin karakterine uymaz!!!!

Academia
28.09.2004, 14:09
simdi gitmek istemedigi ortaya çikti zaten aklin yolu bir...ama adam profesyonel, yarin ne olacagi belli mi, niye kesin konusup, açiktan reddetsin...üstelik eski takimi falan filan...

siyasette bir gün bile uzun derler ya futbolda da öyle...hele bir ziya hoca ile sampiyon olalim en az 6-7 sene firtina gibi esecez insallah..o zaman da gitmek istemiyecek zaten....ondan sonra da bjk. da kaç tane yönetim gelip gidecek bunlar unutulur,çok istiyorsa gene gider çalisir....sonuçta gidecegi yer çarsi, pazar takimi her zaman her fiyata bulabilirsin...

Iste bu düsünceyle biz 20 sene daha sampiyon olamayiz. Nedenini hafta sonu göreceksiniz! Saygilar!

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 14:10
kardes biraz daha açsana konuyu, hangi düsünce ile??

Guests
28.09.2004, 14:11
academia bakalim nedeni neymis hafta sonu bizede iyice bi anlat tamammi. ha bide formülü biliyorsan yönetime bi faks çekte uygulasinlar

ayrica su açiklaman içinde bir özür borcun var

bast ziya hocaya ve diger hocalara yaptigin hakaretler içinEdited by: EsenLerli_ÖzGüR

Academia
28.09.2004, 14:12
Ziya DOGAN gereken tepkiyi verecektir. Vermek zorunda. O tepkiyi Trabzonspor taraftari görecek. Göremezsek zaten Trabzonda bogulur.

Adam gibi adam olmak Trabzonda, Trabzonsporu özünden çok sevmekte yatar. Maç kazanarak adam gibi adam olunmaz memleketimde. Haydi Ziya bekliyoruz !!!Bakalim adam gibi adam misin ?

Ama Z.D. özünde BJK yi seviyor! Sorun burada! Ve bu sevgisini ilk defa disa yansitti! Yaziklar olsun, yaziklar! Biz adami VITRINE cikarttik, o BJK ya gerekn cevabi veremedi. Takim ile anlasmalarini önerdi BJK ya ... YAZIKLAR OLSUN! Baska bir sey demiyorum! Z.D. kalkip ya adam gibi bir yorum getirir, ya gider, is bu kadar basit! Ne Z.D. gelecektir, ama arkadasin dedigi gibi ADAM GIBI OLACAK, ÖZÜNDE BASKA SEVDASI OLMAYAN ADAM ISTIYORUM BEN!!!!

shipbroker61
28.09.2004, 14:12

Iste bu düsünceyle biz 20 sene daha sampiyon olamayiz. Nedenini hafta sonu göreceksiniz! Saygilar!

bu hafta sonu sakaryadada gorduk..... nereye kayboldun mactan sonra.... mac sirasinda kufurleri savurup duruyordun.... bu dusunceyle kac sene sampiyon olup olmayacagini bilemem ama senin dusuncenler bu takimda ne topcu kalir ne teknik adam ondan eminim

Academia
28.09.2004, 14:15
Samet Aybaba BJK yi kendi takimiyla yeniyor, ama sevinme cüretini göstermiyor! Bari aglasaydi yedek kulübesinde. Buna ben SEREFSIZLIK derim! Adilik derim ...

Madem bunlar BJK sevdalisi, neden baska takimlari calistiriyorlar! Bakin size bir örnek! BIZIM SU ANDA BEGENMEDIGIMIZ DELBOSQUE Real MAdrit den hic bir takim calistirmamis. Binlerce teklif geldigi halde, her teklife ret yanitini vermis! ISte ben sevda buna derim. Bu bizim les karga takimi sevdali, les kargalarina degil! Su Riza nin dedikleri dün aklima geldikce migdem bulaniyor, adi serefsiz herif! Bunu Rize nin yerinde olsam, derhal atardim, defolsun gitsin! Bir de KAradeniz takimlari basinda duruyorlar ya, isin cildirtici tarafi da o!

shipbroker61
28.09.2004, 14:16

Ama Z.D. özünde BJK yi seviyor! Sorun burada! Ve bu sevgisini ilk defa disa yansitti! Yaziklar olsun, yaziklar! Biz adami VITRINE cikarttik, o BJK ya gerekn cevabi veremedi. Takim ile anlasmalarini önerdi BJK ya ... YAZIKLAR OLSUN! Baska bir sey demiyorum! Z.D. kalkip ya adam gibi bir yorum getirir, ya gider, is bu kadar basit! Ne Z.D. gelecektir, ama arkadasin dedigi gibi ADAM GIBI OLACAK, ÖZÜNDE BASKA SEVDASI OLMAYAN ADAM ISTIYORUM BEN!!!!

ya kardesim nerden cikartiyosun ziya doganin "once takimla anlasmalarini onerdigini" bi laf atiyosun ortaya ondan sonra inaniyosun ve dahada ilginci bunla ilgili abuk sabuk yazialr yaziyosun.

ya jurnalcilik gibi olmasin ama adminlerden bu arkadasa daha dikkatl bir bakmalarini istiyorum. kotu olan herseyde ortaya cikiyor ama iyi olan hicbirseyde ortalikta yok. bunda bir is olmasin

Academia
28.09.2004, 14:18
Birakin Allah askina!

Benim derdim Sakarya degil! Eger sen Sakarya dan gol yiyorsan, ama galip geldigine seviniyorsan ufak karekterden düsünüyorsun! O kadar!

Bundan sonra, büyük düsünseydik, simdik SL oynardik, ama gel gör ki persembe günü halimiz bile berbat! Haa olur turu geceriz, ne mutlu bize, ama gecemez isek, bilin ki bu düsünce yüzünden gecemedik!

Simdik Lig TV Futbol haberi var, iki saat konu belli, izleyip, sinirimi bozacagim ... saygilar!

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 14:18
hiç sorma ya..kim bu academia, provakatör mü nedir

Academia
28.09.2004, 14:19

ya kardesim nerden cikartiyosun ziya doganin "once takimla anlasmalarini onerdigini" bi laf atiyosun ortaya ondan sonra inaniyosun ve dahada ilginci bunla ilgili abuk sabuk yazialr yaziyosun.

ya jurnalcilik gibi olmasin ama adminlerden bu arkadasa daha dikkatl bir bakmalarini istiyorum. kotu olan herseyde ortaya cikiyor ama iyi olan hicbirseyde ortalikta yok. bunda bir is olmasin

Manyak manyak konusmalari birak, senin TS lulugnu ben ona katlarim! Yazdiklarimi önce dikkatli oku! Bu laf söylenmis bir laf! Aksini cikar MEDYADA SÖYLE, O KADAR BASIT!! Dünki ... tövbe tövbe ...

Magnolia
28.09.2004, 14:21
Academia sende su iç karartici senaryolarini bir süreligine kendine sakla tamam mi?Senin ne hakkin var hocamiz hakkinda böyle konusmaya?Ziya hocamiz seni arayip birtek sana bilgi verdi herhalde.Sinir bozmaya devam edersen ilk kavgayi ben edicem seninle!
Ayrica hocamizin adi Ziya Dogan'dir Z.D degil.Ne öyle ismi saklanan zanlilar gibi kisaltma yapiyorsun!Sinirlerimizi bozma.Sakin ol,sakin!

shipbroker61
28.09.2004, 14:23
Birakin Allah askina!

Benim derdim Sakarya degil! Eger sen Sakarya dan gol yiyorsan, ama galip geldigine seviniyorsan ufak karekterden düsünüyorsun! O kadar!

Bundan sonra, büyük düsünseydik, simdik SL oynardik, ama gel gör ki persembe günü halimiz bile berbat! Haa olur turu geceriz, ne mutlu bize, ama gecemez isek, bilin ki bu düsünce yüzünden gecemedik!

Simdik Lig TV Futbol haberi var, iki saat konu belli, izleyip, sinirimi bozacagim ... saygilar!

git kendi sinirlerini boz kardesim burda bizim moralimizi bozma lutfen

Guests
28.09.2004, 14:25
academia birader bence sen burdan defol git herkesin sinirlerini bozuyorsun herkes yanlis tek dogruyu sen biliyorsun zaten. sakarya maçinin devre arasinda o kadar lafi sayanda senmissin. eger seni yasaklamazlarsa ben dahada girmiyorum bu siteye.Edited by: EsenLerli_ÖzGüR

noname
28.09.2004, 14:25
Academia kardesim.. Ziya Dogan'in agzindan duymadi kimse birsey. Sakin ol. Bizans medyasinin söylediklerine neden inanip bizleri yipratiyorsun? Biz ne zaman iyi gitsek çikmiyor mu böyle seyler? Bizim simdi "hocamiz gerekli cevabi verecektir" nasil olsa deyip takimimiza destek olamaya devam etmemiz lazim. Bu yogun ortamda hocadan bir açiklama beklemek yanlis olur, konsantrasyonunu böyle aptal bir dedikoduyla zedelemek istemez. Bekle gör.. En geç pazar günü aksam kendisine yakisan, BIZE yakisan cevabi verecektir. Edited by: noname

Emorfo
28.09.2004, 14:26
Academia nickli kullanici ilk ve son uyarim olacak. Forumda saçmalama. Nickin yabanci gelmiyor. Bjk'li olma ihtimalin yüksek.

shipbroker61
28.09.2004, 14:29

Manyak manyak konusmalari birak, senin TS lulugnu ben ona katlarim! Yazdiklarimi önce dikkatli oku! Bu laf söylenmis bir laf! Aksini cikar MEDYADA SÖYLE, O KADAR BASIT!! Dünki ... tövbe tövbe ...

istersen 100'e katla kardesim. senin bakis acindan baktigin taraftarlikla benim uzaktan yakindan alakam olmaz..... biz burda medyanin yarattigi gundemden bahsediyoruz sen dun soylendi diyorsun. ziya doganin agzindan duydun mu "takimla anlassinlar" diye.

shipbroker61
28.09.2004, 14:32
academia birader bence sen burdan defol git herkesin sinirlerini bozuyorsun herkes yanlis tek dogruyu sen biliyorsun zaten. sakarya maçinin devre arasinda o kadar lafi sayanda senmissin. eger seni yasaklamazlarsa ben dahada girmiyorum bu siteye.

ya esenlerli ne demek girmiyorum. allah allah adam gelecek kufuru savuracak takim icin her turlu kotumserligi ortaya koyacak ondan sonra sen siteye girmicem diyosun. sacmalama yasaklamazlarsa yasaklamasinlar. birakalim cevap vermeyelim kendi kendine konussun "kutlu bilge" academia.

herseyin en iyisini o biliyor en buyuk o dusunuyor en uzaga o gitti en cabukda o geldi.

o bir ennnn o bir academia

Analyzer
28.09.2004, 14:34
Iste gene karistik. Tam da birlige ihtiyacimiz oldugu zaman, birbirimizedüstük bile. Basinin asil amaci zaten buydu. Amaclarinin bugüne kadarki kismina ulastilar. Kulaktan dolma bilgilerle, bizans basininin uydurmalariyla hocamiza hemen düsman olduk.

Hele baskanin aceleyle cikip da "biryere gidemez" diye basin toplantisi yapmasi yapmasi iyice kötü etti herseyi. Bülent Abi'nin (momentus) yazdiklari cok dogru. Yapisal sorunlarin azaltilmis olmasindan dolayi herhangi bir hoca degisikliginin takimi cok fazla etkilemeyecegi dogrudur. Ancak artikZiya Dogan gidersebaskandagidebilir. Cünkü artik baskan cikip "biryere gidemez" demistir. Ziya hoca giderse baskan da istifa eder diye korkuyorum. Gecen sene medyanin, federasyonun oyunlarinin önüne gecemedigi ve camiasini koruyamadigi gerekcesiyle Özkan Sümer istifa etmisti. Ziya Dogan giderse pek birsey kaybetmeyiz ama yönetim giderse kaos cikar, geriye gideriz. Medyanin yoktan yere cikardigi bu krizi ertelersek, ileride temcit pilavi gibi tekrar tekrar önümüze süreceklerdir.

Bu tarz krizlerden hep yarali olarak cikiyoruz. Yapilmasi gerekenler yapilmayip, yapilmamasi gerekenler yapiliyor. Üstelik cözümü kolay olan bu krizde bile yönetim malesef hatali davranmistir. Eger Atay baskan hic ortaya cikmayip Ziya hocaya "Cik ortaya hicbir yere gitmeyecegini söyle. Herkesi sustur." deseydi de Ziya hoca bu konudaki kararini baskana aciklasaydi, yönetim ona göre hareket etseydi daha iyi olurdu. Cünkü bu krizi büyümeden kesip atacak tek sey Ziya hocanin agzindan cikacak sadece 3 adet kelimedir. "Bir yere gitmiyorum!". 3 kelime.

Guests
28.09.2004, 14:36
sorun o degil kardesim burda has trabzonlular büyük harf yazip 3 gün ceza aliyor burda binbir türlü tahrik yapan ne oldugu bilinmeyen kisiler küfürler savuruyor ceza almiyor. adminlerde suç

girmemeyide lafin gelisi dedim bi tane kendini bilmez yüzünden yapmam öle biseyde kurallar herkese ayni uygulanmaliEdited by: EsenLerli_ÖzGüR

emrem61
28.09.2004, 14:37
ben atay aktugu taniyosam ziya hocayi hicbir yere birakmaz hem ziya hocanin da böyle bi sey yapacagini zannetmiyorum bundan dolayi herkees içini rahat tutsun

bu arada hafta sonunu da merak etmiyo degilim ama ben yine de umutluyum

Emorfo
28.09.2004, 14:44
Ilginç degil mi bjk del boskeyi getirdiginda ligin tozunu aticaz önümüzde kimse duramaz gibi laflar söylüyorlardi. e ne oldu bjk paramparça yerlerde. o bir numarali teknik direktörlerinin papucu dama atildi, ondan kurtulmanin yollari araniyor. Ziya Dogan Maltya ve özellikle Trabzon'daki basarilarindan sonra degerli oldu. Pesine düsdüler.

Evet bjk serefsizce etik kurallari hiçe sayarak Ziya Dogan'a teklifte bulunmustur. Ziya Dogan'da bu teklifi geri çevirmistir. Medyaya da Trabzon'a saldirmak için huzurumuzu bozmak için malzeme çikti. Rahat durmazlar. Bilbao ve Bjk maçlarinin sonucuna göre çok sey degisebilir.

Bjk'nin tavri gerçekten çok ilginç yönetimleri ne yapacgini sasirdilar cümle aleme rezil oldular. Karizmayi kurtarmak için su anda en iyi yerli hocayi almak istiyorlar. Bir kere Bjk çapindan büyük islere giriyor. Trabzonspor siradan bir takim degil. Ve simdiden hadlerini astilar ve yönetim ve taraftar bazinda ortam iyice gerildi. Trabzon'da bunlara unutamayacklari bir ders vermemiz lazim.

Ziya Dogan gitmeyi aklina bile getirmemistir. Eskiden Bjk'de futbol oynadi diye kendini borçlu mu hisstmeli ya da minnet mi duymali. Ziya Dogan Anadolu futbolu ile özdeslemis biri. En büyük hedefim de Anadolu'da bir takimi sampiyon yapmaktir diyor.

Kimse keyfini bozmasin. Önce Bilbao maçini kazanalim. Bu bjk nin icabina Pazar günü bakariz. Onlarin o tüpçü baskani bakalim hangi yüzle gelecek Avni Aker'e.

ekrem_sezgin
28.09.2004, 14:47
Atay AKTUG bu bizans oyunlarini görsün, levent biçakçida bu çarkin içinde. besiktas maçina hazirlik bunlar. bizi gerip olay çikarmak istiyorlar. sagduyulu olalim. yönetim,futbolcular ve teknik kadro gerekeni yapar, yapacaktirda. birlik zamani, birlik olalim!

sanatik
28.09.2004, 14:50
Emorfo

seni gönülden alkisliyorum. smileys/smiley32.gif

sanatik
28.09.2004, 14:55

YETER ARTIK ACADEMIA

SEN ziya dogan hocamiza yazikalar olsun diyemezsin.

son sakarya macindadakonuyu sacma yazilarin ile karistirmisdin ve bu yazinada gercekden uydurulan haberlerden cok daha FAZLA KIZIYORUM.

AMACIN NEDIR SENIN ?

yeter be.

musti28
28.09.2004, 14:59
Yani "YUH" dencek baska bi sey yok. Bu kadar'mi olur ,bu kadar'mi kiskanilinir ya ?? Bu TRABZONSPORU'mu neden cekemiyorlar ?? ZIYA HOCA neden cikip demiyor "Hadi len ordan ben hic bi yere gitmiyorum,ben takimi'mi satmam" niye bunu bütün türkiye duymuyor.Besiktas yönetimi ne kadar adi,ne kadar serefsiz,ne kadar .... ki böyle bi harekata kalkisiyorlar inanamiyorum . Ulan INADINA DURUYORUZ AYAKTA !! TÜM TRABZONSPOR lulara SELAM ALMANYA DAN musti

objek
28.09.2004, 15:01
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Arkadaslar istanbul basininin her haberini burda masaya yatirirsak taraftari tahrik etmis oluruz ve bjk macinda istenmeyen bir sonuc alinirsa mac sonunda sinirlerine hakim olamayan birileri ziya hocaya tepki gosterebilir bu defa del boske gorevini devam ettirir ama ziya hoca zor durumda kalir ziya hocayi gercekten istiyorsak mac sonucu ne olursa olsun bunu ona hissettirmek lazim.saygilr</TD></TR>

Guests
28.09.2004, 15:02
hoca açiklama yapmazsa vatan hainimi ilan edecegiz gökdeniz gibi???

yönetim çikti yapti hoca reddetti dedi bu neden yeterli olmuyor???

önce bunlara bi açiklik getirelim sonra niye konusmadigina bakariz.

sanatik
28.09.2004, 15:04
BÜTÜN TÜRK ANTRENÖRLERI ASLINDA BEZIKTASI BOYKOTT ETMELIve onlara güzel bir ders vermeli.

SEN SEZON BASINDA TÜRK ANTRENÖRLERINI BEGENMENE YABANCI ANTRENÖRE DÜNYANIN PARASININ VER SONRADA ISTEDIGIN GIBI OLMAYINCA diger takimlarin hocalarin almak icin elinden gelen serefsizligi yap.

SEZON BASINDA NERDEYDIN EZIKTAS ?

AKLIN YENIMI BASINA GELDI ?

HAYDI GECMIS OLSUN - inschallahda küme düsersiniz - INSCHALLAH !

shipbroker61
28.09.2004, 15:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Arkadaslar istanbul basininin her haberini burda masaya yatirirsak taraftari tahrik etmis oluruz ve bjk macinda istenmeyen bir sonuc alinirsa mac sonunda sinirlerine hakim olamayan birileri ziya hocaya tepki gosterebilir bu defa del boske gorevini devam ettirir ama ziya hoca zor durumda kalir ziya hocayi gercekten istiyorsak mac sonucu ne olursa olsun bunu ona hissettirmek lazim.saygilr</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

evet arkadaslar burasi cok onemli bu hafta mac sonucu ne olursa olsun basindan sonuna kadar hem takim hem deziya dogan desteklenmeli. mactan sonra iki uc tane itin olumsuz hareketine mahal verilmemeli

metehan
28.09.2004, 15:27
Academia, Ziya hocaya en büyük destegi veren birisi olarak, daha birsey bilmeden ona "yuh" demen çok ayip. O zaman da ben sana "yuh" derim. Yani daha ne olup bitti bilmeden, gzetede yazilanlarla yorum yapiyoruz ya yazik ki yazik. Ziya Dogan'in BJK'yi sevmesi gayet dogal. BJK'yi çalistirmak da isteyebilir ama bunlarin hiçbirinin önemi yok. Siz Ziya Dogan'in yerinde olsaniz bugün TS'u birakip BJK'ye gider misiniz? Sizin cevabiniz neyse Ziya hocanin ki de odur, baska lafa gerek yok.

Bu arada Objek'in yazdiklari da çok dogru, bunu da ihmal etmeyelim.

ErDoCLG
28.09.2004, 15:37
nerden gitsin katliam çikar

Emorfo
28.09.2004, 15:46
Bu gün ki Sabah ve Hürriyet gazetelerine baktiniz mi. Bu kadar serefsizlik olmaz.

Ballistic
28.09.2004, 15:46
bunlar artik çizmeyi asmaya basladidal kimmöin elin den hoca aldiklarini saniyor bunlar kendi hocalari basaramadi bizinkine göçz dikkiyorlar bunlar ancak babayi alirlar

sunu okuyunca beynime kan firladi sadece sunu söylüyorum (kendine gel ''eziktas'')

1.5 milyon dolar ve 2 futbolcu
Isi, ?Özel uçak gönderelim, atla gel? teklifine kadar götüren yönetim, Trabzonspor Baskani Atay Aktug?a da, ?1.5 milyon dolar para ve ara transferde iki oyuncu? önerisini yapti. Vicente Del Bosque?ye yüklü bir tazminat ödemeyi de göze alan Baskan Yildirim Demirören ve arkadaslari, Bordo-Mavili ekibe baski yapmasi için 2. Baskan Murat Aksu?nun Içisleri Bakani olan babasi Abdülkadir Aksu?dan da yardim istedi.

Guests
28.09.2004, 15:47
ben bi tek aksama baktim oda çok güzel yazmis ziya doganin agzindan BEN ÖNCE ADAMIM

Guests
28.09.2004, 15:48
yemismi bakani ula biz gerekirse onuda aliriz assagi adma olsun ise karismasin sakin.

Muhalif
28.09.2004, 15:48
evet amaç hasil oldu.. konunun buralara gelebilecegini daha 2. sayfada yazmistim... ziya hocanin susmasi 2 seye delalet edebilir.. ya gerçekten bir gün bjk yi çalistirmak istiyor ve bir takim kozlar vermemek için susuyor bjk taraftarina, ya da önümüzdeki maçlari kazanarak en güzel cevabi vermek istiyor.. ki bjk maçindan sonra en geç konusmasi kuvvetle muhtemeldir... aslinda bir diger nokta da var.. zamaninda istedigim transferler yapilmadi gibi bir çikis yapti ardindan yönetimin açiklamalariyla sustu... bir nevi yönetime de mesaj veriyor olabilir.. 'bakin siz benim istedigim 5 milyon dolari ayirmadiniz ama benim istedigim oyunculari almaya hazir hatta üstüne size para verecek bir kulüp var... siz de bunu kendinize göre degerlendirin artik' diyor da olabilir...

tüm bunlarin sonunda yine 2. sayfada yazdigim mesajin son kisimlarini ilave ediyorum.. ziya hocanin konusmamasindan sonra bjk maçinda olasi bir aksi skorda tribünler hocayi ve takimi bagrina basarsa bu sene sampiyonuz demektir.. aksi bir durum yine eski günlere dönüs demektir ve o saatten sonra ziya hoca kalsa bile hersey eskisi gibi olmaz...

yine diyorum ziya hoca kalacaktir böyle bir sorun yok bence.. fakat sartlar geregi giderse veya gitmek zorunda kalirsa yerine gelecek isim senol günes olmamalidir kesinlikle... ziya hoca gibi aykut gibi tirnagiyla kaziyarak gelen biri var.. hem de kendi evladimiz... özellikle dünden bugüne her açidan mükemmele yaklasmis bir profil çiziyor... Giray Bulak... gerisi hikaye..

Tandogan
28.09.2004, 15:49
Bu konuda gazetelerde yazilanlara ve TV'lerdekonusulanlara söyle bir bakiyorum ve bütün bu olup bitenlerden sunu anliyorum ki;güzelce isleyen çarka çomak sokma faaliyetleri baslamis.Bilmiyorum geçen aksam Star'daki Telegol programini izleyenleriniz var mi???Orada bizle ilgili çok güzel yorumlarina daha önce de sahit oldugum Gökmen Özdenak; "Trabzonspor'u sampiyon yapmamak için belli bazi çevreler ellerinden geleni yaparak,kulübü ve camiayi yipratmaya çalisacaklardir.Öyle kolay kolay sampiyon olmasina izin vermezler" seklinde bir cümle kurmustu.Bu son günlerde olup bitenler de bu yipratip, karistirma politikasinin bir parçasi gibi görünüyor.

Açik konusmak gerekirse; Ziya Dogan'in gönlünde ilerde bir gün Besiktas'i çalistirma istegi olabilir.Bunu hepimizin normal karsilamasi lâzim.Nasil Turgay Semercioglu'nun,Ali Kemal'in ya da diger eski bazi topçularimizin gönlünde bir gün Trabzonspor'da çalisma istegi varsa,ayni durum Ziya Hoca için de olabilir.Böyle bir durumu ben sahsen fazla yadirgamam.Ama böyle bir durumun su an hiç yeri ve zamani degil.Ziya Hoca'mizin bizde yapacak isleri var.Zaten kendisi de bize ilk geldiginde en büyük ideallerinden birinin, bir Anadolu takimiyla sampiyonluk yasamak oldugunu söylemisti.Bizi debazilari gibi asla bir araç olarak görmedigine eminim.

BJK'ye gelince;kendi eski oyuncularina sirtini dön,yüzlerine bakma ve hiç bir sekilde güvenme,biz alalim,bizde Türkiye'nin en çok konusulan hocasi haline gelsinler...Ondan sonra böyle hazira kon.Yok öyle bir sey.

Zaten Ziya Hoca'yi da hepimiz taniyoruz.Böyle bir ortamda takimi yüzüstü birakmaz.Aslina bakarsaniz su an kendisine büyük baski yapildigindan ve büyük paralar teklif edildiginden eminim.Ama "adam gibi adamligini" gösterecektir.Bazilari gibi "bize teklif gelse de hemen gitsek" gibi bir düsünce içerisinde asla olmaz.Bu konuda endisem yok.Zaten Baskan da dün gerekli açiklamayi yapti.

Bazi çevreler halâ daha bizim büyüklügümüzü anlayamamislar.Biz istemedikten sonra bizden hiç kimse, hiç bir Allah'in kulunu alamaz.Kritik bir haftaya girerken bu konularla kafamizi mesgul etmeyelim.Tabii ki Ziya Hoca'dan da açiklama gelse iyi olur ama bu kulübün en yetkili kisisi Baskan'dir.Dolayisiyla Baskan'in dünkü açiklamalari da benim için yeterlidir.

ARAGORN01
28.09.2004, 15:58
Ziya Dogan konusunda niye odaklandik anlamiyorum. Burada daha çok tartisilmasi gereken Eziktas'in yaptigi ahlaksizliktir. Anlasildigi kadari ile bir yöneticileri arayip teklif yapmis. Tüm eziktas yöneticileri basta baskanlari olmak üzere iki takim arasinda onarilamaz yaralar açmislardir. Bununla birlikte tüm spor kamuoyu önünde ahlaksiz sifatini yemislerdir. Bu saatten sonra özür dilemekten , veya istifa etmekten baska sanslari yoktur.

Sereflerini kurtarmak istiyorlarsa bunu yaparlar. Ama nerdeeeee??????????????

metehan
28.09.2004, 15:58
yine diyorum ziya hoca kalacaktir böyle bir sorun yok bence.. fakat sartlar geregi giderse veya gitmek zorunda kalirsa yerine gelecek isim senol günes olmamalidir kesinlikle... ziya hoca gibi aykut gibi tirnagiyla kaziyarak gelen biri var.. hem de kendi evladimiz... özellikle dünden bugüne her açidan mükemmele yaklasmis bir profil çiziyor... Giray Bulak... gerisi hikaye..

Biz Ziya hoca gitmez diyoruz ama yerine hocayi bile bulduksmileys/smiley1.gif BJK'nin yaptigi etik degil, peki Giray Bulak nasil etik olacak? smileys/smiley1.gifEdited by: metehan

shipbroker61
28.09.2004, 15:59
evet amaç hasil oldu.. konunun buralara gelebilecegini daha 2. sayfada yazmistim... ziya hocanin susmasi 2 seye delalet edebilir.. ya gerçekten bir gün bjk yi çalistirmak istiyor ve bir takim kozlar vermemek için susuyor bjk taraftarina, ya da önümüzdeki maçlari kazanarak en güzel cevabi vermek istiyor.. ki bjk maçindan sonra en geç konusmasi kuvvetle muhtemeldir... aslinda bir diger nokta da var.. zamaninda istedigim transferler yapilmadi gibi bir çikis yapti ardindan yönetimin açiklamalariyla sustu... bir nevi yönetime de mesaj veriyor olabilir.. 'bakin siz benim istedigim 5 milyon dolari ayirmadiniz ama benim istedigim oyunculari almaya hazir hatta üstüne size para verecek bir kulüp var... siz de bunu kendinize göre degerlendirin artik' diyor da olabilir...

tüm bunlarin sonunda yine 2. sayfada yazdigim mesajin son kisimlarini ilave ediyorum.. ziya hocanin konusmamasindan sonra bjk maçinda olasi bir aksi skorda tribünler hocayi ve takimi bagrina basarsa bu sene sampiyonuz demektir.. aksi bir durum yine eski günlere dönüs demektir ve o saatten sonra ziya hoca kalsa bile hersey eskisi gibi olmaz...

kardes tamamen varsayimlar uzerinden konusuyoruz ondan dolayi ne kadar dogru ne kadar degil bilmiyorum ama boyle bir durum hasil olursa ve bizde giray bulaka teklif goturursek bizim onlardan ne farkimiz olacak.... o zaman giray bulaki bizim cocugumuz zaten tabiki bize gelecek diyerek olayi gecistirecek miyiz??

ama diyorum ya bu didisinin didisi senaryosu gerceklesmesi durumunda cevaplanacak bir soru.

sen olayi detayli olarak irdelemissin ama bence boyle birsey olmayacak. ne ziya dogan yonetime aba altindan sopa gosteriyor ne de yonetim ziya dogana birsey yapiyor. hatta ben bu "ozel ucak gonderelim atla gel" "1,5 milyon dolar+2 futbolcu" falan bunlarin hicbirisine inanmiyorum.

agzimi bozacam bosu bosuna no post yememk icin kufretmiycem ama o.ç. istanbul medyasinin uydurmasindan baska birsey degil.

anladiniz siz anladinizsmileys/smiley2.gif

Emorfo
28.09.2004, 16:02
Ziya Dogan neden sorgulaniyor onu anlamadim. Burda sorgulanmasi gereken. Bjk'nin serefsizce davranisi ve medyanin da adi haberler yapmasidir. Ziya Dogan yapilan teklifi kabul etmemistir. Baskanimizin ve Süleyman Atal'in açiklamalarini dinlemediniz mi hala.

Oğuzhan Turhan
28.09.2004, 16:03
bende fanatik gazetesine baktim,hesapta ziya dogan yönetimle anlasin demis bu kadarmi olur.yalanci ist basini bizi ne yaparsaniz yapin karistiramazsiniz.

CeSS
28.09.2004, 16:05
Ziya Hoca akilli insandir. Su esnada gidecegini sanmiyorum. ama bir gün bjk nin basina geçecektir. o gün bu gün degildir.

Ziya Hocanin karakterinde sunu gözlemliyorum. Paradan daha önemli seyleri var. ve o önemli seyleride Trabzonsporumuzda bulduguna eminim.

Içim müsterih, bizi sampiyon yapmadan hic bir yere gitmeyecektir.

kurt61
28.09.2004, 16:17
Bence eger bjk maçi olurda istenmeyen bir sonuçla bitersebence sunlari hemen yapalim:

1. Ziya Dogan istifa diye bagiralim..Hatta çikista yakalayabilirsek dövelim.

2.Hani oradan Emrah'a ulasirsak 34 nolu forma giyiyor diye iki tane de ona patlatalim.

3. Gökdeniz olanlara tepki gösterecektir zaten fenere de gitmek istiyordu basindan beri, onun da kulagini çekelim derim.

4. Ibrahim Ege'nin uçkurunu baglayalim, mümkünse kisirlastiralim.

5. Yattara'yi barda görürsek saçini çekelim. Türk aile sistemi hakkinda bilgilendirelim.

5. Thijs çok agir, onu gördügümüz yerde kovalayalim hizlansin biraz.

6. Petkoviçle Hüseyin'i baristiralim, barismazlarsa dövelim.

7. Pinti baskanimizi uyaralim, uyarilari dinlemezse Ulusoy'un posterinievineasalim. Deplasmanlara otobüs kaldirmaz, bedava bilet vermezseTSClub'in camini kiralim, çocugunu rehin alalim.

8. Takim galipken sahaya inelim ara sira. Ama maçtan sonra degil, maç esnasinda..

9. Medyada bir haber çikar çikmaz tepkimizi koyalim, suçlulari önce asalim, sonra yuhalayalim en son gerekirse dinleriz.

Reha
28.09.2004, 16:21
KURT61 Zaten neden bu haberlerin çikarildigini çok güzel özetlemis...Aferin!!

Guests
28.09.2004, 16:22
espiriler süpermis smileys/smiley2.gif

EmrahYalçınalp
28.09.2004, 16:24
Açik konusmak gerekirse; Ziya Dogan'in gönlünde ilerde bir gün Besiktas'i çalistirma istegi olabilir.Bunu hepimizin normal karsilamasi lâzim.Nasil Turgay Semercioglu'nun,Ali Kemal'in ya da diger eski bazi topçularimizin gönlünde bir gün Trabzonspor'da çalisma istegi varsa,ayni durum Ziya Hoca için de olabilir.

Iste benim zorlandigim nokta...smileys/smiley5.gifNiye ben bu kadar kötüyüm, niye hep "Trabzonspor'dan baska bir sey olamaz" diye düsünüyorum, niye bu konuda anlayissizim ??? Ya da cidden çoook sevdigimiz hocamiz hafta sonunda biz 3-5 muhabbeti yaparken, nasil bir gün basina geçmeyi bekledigi takimi perisan etmeyi isteyebilecek?

Artik fenerbostan'dan bile daha itici buldugum bir takim var sanirim... Ahlak kanseri kanatli yazarlarindan tüm camiaya bulasmis !!!

Tandogan
28.09.2004, 16:29
Açik konusmak gerekirse; Ziya Dogan'in gönlünde ilerde bir gün Besiktas'i çalistirma istegi olabilir.Bunu hepimizin normal karsilamasi lâzim.Nasil Turgay Semercioglu'nun,Ali Kemal'in ya da diger eski bazi topçularimizin gönlünde bir gün Trabzonspor'da çalisma istegi varsa,ayni durum Ziya Hoca için de olabilir.

Iste benim zorlandigim nokta...smileys/smiley5.gifNiye ben bu kadar kötüyüm, niye hep "Trabzonspor'dan baska bir sey olamaz" diye düsünüyorum, niye bu konuda anlayissizim ??? Ya da cidden çoook sevdigimiz hocamiz hafta sonunda biz 3-5 muhabbeti yaparken, nasil bir gün basina geçmeyi bekledigi takimi perisan etmeyi isteyebilecek?

Artik fenerbostan'dan bile daha itici buldugum bir takim var sanirim... Ahlak kanseri kanatli yazarlarindan tüm camiaya bulasmis !!!

Sen bu konuda gönlünü rahat tut kardes.Bu takim Ziya Hoca önderliginde hafta sonu sahada gereken dersi verecektir.

Son cümlendeki "Fenerbostan'dan bile daha itici buldugum takim var" seklindeki ifadelerine de söylenebilecek tek sey var .

Üçünün de birbirinden farki yok.

selçukabi
28.09.2004, 16:35
iste budur...ZIYA DOGAN besiktas'in teklifini geri çevirdi...linki tiklayin

http://www.sporsayfasi.com/haberanasayfa.asp?m=722&amp;hid=2 (http://www.sporsayfasi.com/haberanasayfa.asp?m=722&amp;hid=27275) 7275

shipbroker61
28.09.2004, 16:41
Bence eger bjk maçi olurda istenmeyen bir sonuçla bitersebence sunlari hemen yapalim:

1. Ziya Dogan istifa diye bagiralim..Hatta çikista yakalayabilirsek dövelim.

2.Hani oradan Emrah'a ulasirsak 34 nolu forma giyiyor diye iki tane de ona patlatalim.

3. Gökdeniz olanlara tepki gösterecektir zaten fenere de gitmek istiyordu basindan beri, onun da kulagini çekelim derim.

4. Ibrahim Ege'nin uçkurunu baglayalim, mümkünse kisirlastiralim.

5. Yattara'yi barda görürsek saçini çekelim. Türk aile sistemi hakkinda bilgilendirelim.

5. Thijs çok agir, onu gördügümüz yerde kovalayalim hizlansin biraz.

6. Petkoviçle Hüseyin'i baristiralim, barismazlarsa dövelim.

7. Pinti baskanimizi uyaralim, uyarilari dinlemezse Ulusoy'un posterinievineasalim. Deplasmanlara otobüs kaldirmaz, bedava bilet vermezseTSClub'in camini kiralim, çocugunu rehin alalim.

8. Takim galipken sahaya inelim ara sira. Ama maçtan sonra degil, maç esnasinda..

9. Medyada bir haber çikar çikmaz tepkimizi koyalim, suçlulari önce asalim, sonra yuhalayalim en son gerekirse dinleriz.

olmus ama bazi eksiklikler var ben tamamliyim elimden geldigince

10. 95/96 senesinde son dakikalarda golu kaciran orhan'i (ki bizim takimin teknik kadrosunda) yuhaliyip arkasindan dovelim

11. arcil ve sota bizi birakip gittigi icin gurcistan sinirina yiginak yapip giris cikislari engelleyelim

simdilik aklima gelenler bunlar

Emin
28.09.2004, 16:43
Tamam Istanbul basini bizi sevmiyor. Bilmukabele biz de onlari sevmiyoruz. Bu nedenle de onlara güvenmiyoruz. Bizim için kötü olan her haberin ardinda art niyet ariyoruz ve ne yazik ki her zaman da bu art niyeti buluyoruz. Istanbulun 3 takiminin satilmis kalemsörleri satilmis sermayesinin medyasi aralarindan siyrilan anadolu çocugunu sevmiyor. Bu herkesin bildigi bir gerçek. Ancak Ziya Dogan olayinda yasananlar daha önce görülmemis boyutlara ulasmaya basladi. Bir gün içinde Ziya Hoca BJK nin teknik direktör adayi olarak açiklandi. Ayni gün içerisinde Ziya Doganin önce yesil isik yaktigi daha sonra da BJK ile her konuda anlastigi konunun TS yönetiminin insiyatifine kaldigi yazildi. Bunlari yazan her zaman alistigimiz üç kurusluk haberlere minnet eden Istanbul medyasiydi. Ancak bu sefer CNN, NTV gibi büyük ve prestijli haber kanallari bile bu konulari canli yayinlarinda tartistilar. Hatta BJK yönetim kurulu toplantisi sürerken CNN'de canli yayinda TS yönetiminin Ziya Dogana anlayis gösterip göstermeyecegi bile tartisiliyordu. Sonuç olarak bu büyük medya balonunu patlatacak bir igne vardi o da Ziya Doganin elindeydi. Samet Aybaba'nin BJK-B.B. Ankaraspor maçndan sonra verdigi beyanatin yarisini verseydi. Simdi ne Trabzonspor taraftarlari kafalarinda senaryolar üretecek ne de BJK li taraftarlar agizlarinin suyunu akita akita bekleyeceklerdi.

Ziya Dogan iyi bir hoca. Trabzonsporun basina geldiginden beri yakaladigi performansi bu isi ne kadar iyi yaptigini gösteriyor. Bu nedenle de hakli taraftar destegini arkasina aliyor. Ziya Dogan Karadenizli Trabzonspor taraftarinin Samet Hocadan sonra ikinci bir Besiktasliya böyle sevgi göstermesindeki en büyük etkenlerden biri de bu. Gel gör ki Ziya Dogan Besiktasli. Islerine geldiginde ben profesyonelim Besiktas da olsa karsimdaki takim yenmek için oynar yada oynatirim diyenlerin islerine geldiklerinde bu kulüplere kapak atmak için kisiliklerinden taviz vermesi profesyonellikle bencilligi, egoistligi, hatta ölümcül bir günah olan hirsi ayni kefeye koyar. Bu da benim yillardir savundugum profesyonellik yoktur. Hirs ve para kazanma arzusu vardir tezimi dogrular. Herkes buna katilmayabilir. Ancak su an Türk Futbol kamuoyu BJK nin basina Ziya Dogan geçecek mi diye beklerken Ziya Hocanin basin toplantisi ile bunu yalanlamamasi yesil isigi yaktigini dogrular. Trabzonspor taraftari için gitmek neyse gitme istegi de odur. Fenerbahçeye gitmek isteyen Abdullah ve Ogünün daha o isteklerini belli ettikleri gün kredileri bitmisti. Ziya Hocanin çikip ben bu sezon sonuna kadar Trabzonspordan ayrilmak istemiyorum diyecek cesareti olmali....

Neyse fazla uzattik.... Daha önce söyledigim gibi kalirsa sevinirim basimizin üzerinde yeri var. Ama giderse zerre kadar üzülmem. Allah selamet versin.

ekrem_sezgin
28.09.2004, 16:54
Sonunda bizi istedikleri tartisma ortamina çektiler. Bu bir komple teorisi ve bu teoride federasyon baskani dahil olmak üzere istanbul basini var. Is öyle bir noktaya geldiki artik Ziya DOGAN'in olaylara bir tepki göstermesi gerekir. Muhtemelen besiktas maçindan sonra açiklama yapacaktir ama bu yeterli degil. Çünkü;Ziya DOGAN'in geçmiste besiktasli olmasi ve bugün gelinen noktanin( hernekadar hocadan kaynaklanan bir durum olmasada) etik olmamasi bunu gerekli kiliyor. Bu sebepten dolayi Ziya DOGAN besiktas maçindan önce bu olaylara tepkisini göstermeli. Yoksa TRABZONSPOR TARAFTARININ gözünden düser. Ve en küçük basarisizlikta taraftar bunu yüzüne vurur. Buda basarisizligi beraberinde getirir. DIKKAT!!!!!!!!!!!!!!!!

hasannuhoglu
28.09.2004, 16:57
lanet olsun istanbul basini! bu nasil bi anlayis,bu nasil insanlik.yetmedimi trabzon üstünde oynadiginiz oyunlar.bu sene sampiyonuz bunu kimse engelleyemeyecek.besiktasa ne demeli,topunuzda ayni be.futbolun butun pisliklerini yapiyorsunuz...ne diyelim belanizi bulmusunuz zaten

baba1212
28.09.2004, 16:59
YA arkadaslar ziya dogan gitse bile bu takima hiç bi sey olmaz butakim 5yila damgasini vurucak babamin zamaninda ist takimlari bizle berabere kalinca sevinirmis ohh bee trabzona yenilmedik diye bak gorürsunüz bu sene trabzon sampiyon olsun ist takimlari gine bizle oynarken beraberlige sevincek çünku trabzonsporda her sey var çok güzel bi hava yakalamis bu havayi ziya dogan gitse bile bozulmaz çünkü senol abimiz var ondaki günes trabzona yeter bu arada tabiki gitmesinden yana degilim ama gitsede hiç bir sey olmaz

Onur1967
28.09.2004, 17:02
Allah'in belasi istanbul medyasini isidir bence . Dikkatimi çekiyor 2 günde bir bir sey çikiyor. Trabzonspor'u yipratmak için ellerinden geleni yapiyorlar... Ama insallah basaramayacaklar..

Muhalif
28.09.2004, 17:11
bu arada konu disi gibi olan bir konuyu açikliga kavusturayim...
Arkadaslar yanlis anladiniz.. zaten yazdigim gibi ziya hocanin gitme durumu yok... ben sadece ayrilmak zorunda kalirsa yerine en uygun kisinin Giray Bulak olacagini belirttim o kadar.. yoksa dediginiz gibi bize yapilanin aynisini biz de diger takimlara yapamayiz.. zaten giray hoca da gelmez sene içinde takimini birakip... ama diyorum ya bu takimin basina ziya dogan dan sonra geçmesi en uygun kisi Bulak olacaktir o kadar...
Tabi tüm bunlar varsayimlar üzerine hareket.. belki biraz konu disina çiktim suç bende olabilir... kusura bakmayin bu yüzden... lakin senol günes diyen arkadaslar da vardi bu yüzden ben de tercihimi belirttim...
Selamlar...

yattara11
28.09.2004, 17:47
arkadaslar basinin bu serefsizliginin ardinda tabi ki en sevdigimiz kulüp fenerbahçe var...fenerlinin hesabini düsünün:haftasonu ts yanlislikla bjk'ya yenilirse ts taraftari ziya dogan'a yüklenecek ve ts camiasinda huzursuzluklar çikacak...

iste bu da fenerlilerin hesabi...ve bence bjk serefsizlik yapip teklif götürmüs olabilir ama asli serefsizligi her zamanki gibi hazirda bekleyenbasin yapti...

not:tabi haftasonu yenilmeyecegiz orasi ayri smileys/smiley4.gifonu hesap edemediler galiba

aytunc2004
28.09.2004, 18:42
Ziya Dogan neden sorgulaniyor onu anlamadim. Burda sorgulanmasi gereken. Bjk'nin serefsizce davranisi ve medyanin da adi haberler yapmasidir. Ziya Dogan yapilan teklifi kabul etmemistir. Baskanimizin ve Süleyman Atal'in açiklamalarini dinlemediniz mi hala.

sevgili kardesim aynen katiliyorum. burada konu bjk nin tavridir. az önce bjk li bir arkadasimla (ki kendisi saglam karakterli tek hatasi bjk li olmak) görüstüm. benden bjk adina özür diledi. olay budur yani Ziya Dogan baskan ve sn.Atal'in konusmalari sonrasinda bence saygili bir biçimde hiç cevap vermemis gereken söylenmistir demek istemistir. bjk kendini kurtarma çabasi içinde saçmaliyor sadece. fakat yaptiklari terbiyesizligin koca bir kenti ne kadar üzdügünü bilemiyorlar bence. konu Ziya hocanin gidip gitmemesi degil etik olmayan bu hareketin sergilenmesidir. bakin rize de açiklama yapmis. rizaya ve bize bjk den teklif gelmedi diye. oysa güya riza da teklifi kabul etmismis. :))

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 18:52
bazi insanlar beceriksizdir bazilari da terbiyesiz...bjk yönetiminde her ikisi de var...beceriksizlikleri, is bilmezlikleriile bjk.yi batiriyorlar (sükür) bi de terbiyesizlik yapip bizi karistirmak istiyorlar...fener medyasi da aç .öpekler gibi üstüne atlayip kasiyor....

bordox
28.09.2004, 19:03
Ne kadar garip sene basinda o kadar ugrastilar ama elimizden yildizlarimizi alamadilar,satmadik büyük kulüp rakibine futbolcu vermez dedik,6 defa sampiyon olduk,1967 de kurulup,ilk defa 76 da 1.lige çikip 6 defasampiyon olmussuz 100 yillik kulüplerin alamadigi kadar Müzemizde Kupa var.Avrupa'da onlarin aklindan geçiremiyeceklerini ilk defa yapmissiz hala da yapiyoruz.Taraftar olarak bjk den daha fazla taraftarimiz olduguna inaniyorum.Bunu da her defasinda gösteriyoruz.Ama bir türlü gerekli saygiyi görmüyoruz.Bu ülkede Istanbul disinda her hangi bir takimin kaale alinmamamasi gibi bir gizli kural mi var basin sektöründe,o kurumlarda çalisanlarin bilip de bizim bilmedigimiz gizli yeminler mi yapiliyor 'Anadoluya Ölüm' basligi altinda.

Nedir bu ya bir insan olarak sürekli kendimi sorgulamam mi gerekiyor Trabzonspr taraftari oldugum için,2.sinif vatandasmiyiz.Bu ülkede gerçekten is ahlaki olan ve her kim olursa olsun saygiyla yaklasasacak meslek ilkelerine sahip insanlar yokmudur.

Ben yönetimimize sahip çikmamiz gerektigini söylüyorum tek baslarina bu zor mücadelede basarili olmaya gayret gösteriyorlar.Ama ne yazik ki zamaninda Trabzonspor'un sirtindan bir yerlere gelenler çikipda iki kelam yapamayacak kadar vurdumduymazlar.Adamlar Iç Isleri bakanini bile devreye sokup is bitirmeye çalisirken bizde kimse olayi sahiplenmiyor sadece bu konuda degil genel olarak her konuda bu böyle.

Ziya Hoca ya saygi duyuyorum verecegi karar her türlü kendisinin gelecegini ilgilendirir.Ya bize imza attigi halde o imzayi yok sayar ya dabütün bu olan bitene ragmen görevine devam edip bos adam olmadigini gösterir.Yukarida bir arkadasim yazmis(özcanasanoglu)yanilmiyorsam burda önemli olan Ziya Hoca yönetime hangi durumda gitmistir.Eger medyada bana teklif olduguna dair haberler var bunlari benim agzimdan duyun, teklif vardir ama ben imzamin arkasindayim demek içinse sorun yoktur ama bjk bana teklif yapti bu konuda sizin görüsünüz, nedir gitmek istiyorum, anlayis gösterin diyorsa (hiç tahmin etmiyorum) bence Ziya Hoca ile yollari simdi degil ama sene sonunda ayirmak en dogrusudur.

Ne olursa olsun bizim için önemli olan Trabzonspor ve onun basarisidir.Kisiler bu basarinin yaninda olarak ancakseref kazanir Trabzonspor kimsenin bir sezonda bir yere getirdigi bir kulüp degildir ve son günlerde yasananlarin isiginda ne kadar assagilik yaratiklarla ne kadar zorlu mücadeler vererek bugünlere ulasmis olan tek kulüptür.Ikinci bir örnegi yoktur olmayacaktir çünkü Türk Futbol tarihinde iki dönem vardir :

Trabzonspor'dan Öncesi ve Trabzonspor'dan Sonrasi.

irfanparlak
28.09.2004, 20:04
ziya hocanin hemen bi açiklama yapmasi lazim ...

Kiraly
28.09.2004, 20:32
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bjk nin böyle bir talebi varsa bu gayet dogaldir,Burada önemli olan Ziya hocanin tutumu.Gitmek isteyecegini hic zannetmiyorum,eger gitmek yönünde bir talebi olursa hic ama hic kendisine yakistiramam.sanirim yarinki macdan sonra bir aciklama yapacaktir.</TD></TR>

Çebi
28.09.2004, 20:55
ziya hocanin hemen bi açiklama yapmasi lazim ...

hemde çok acil bi sekilde...

murat
28.09.2004, 20:56
simdi ligtv canli ispanyaya baglandi, takim hakkinda bilgi almak icin. Az sonra Ziya hoca basin toplantisi yapacakmis yani usan yapiyor galiba. Bulten icinde yetisirse ligtv tekrar baglanacak.

Çebi
28.09.2004, 21:02
ii güzel..haberleri hemen buraya iletelim...ama ziya hocadan bi süphem yok............

ADAM GIBI ADAM OLDUGUNU YINE ISPATLAYACAKTIR!!!

murat
28.09.2004, 21:08
ziya dogan, konustu:

Hicbir sekilde birsey dusunmek istemiyorum, Atletic Bilbao macini dusunuyorum. Ben trabzonsporum basindayim asla ayrilmayi dusunmuyorum demis. BJK ye yaptigi teklif icin tesekkur etmis... yani nazikce geri cevirmis!

Ziya hoca hakkinda tereddutu olan arkadaslari hic anlamiyorum!!

Oğuzhan Turhan
28.09.2004, 21:10
bu iyi oldu isteEdited by: köprübasiliQzi

yattara11
28.09.2004, 21:21
arkadaslar yerel bir kanalda çarsamba aksami ziya hoca'nin saat 22.15(galiba)te ispanyollarin stadinda bir basin toplantisi yapilacagi söylendi.bjk konusu ile ilgili bir açiklama yapacagi da tahmin ediliyomus.

ama bence basin toplantisinda gidip gitmeyecegi konusunda degil basinin terbiyesizligi konusunda önemli birseyler söylemesi lazim.çünkü ziya dogan'in hiçbir yere gitmesi söz konusu degil.''ben ziya hoca'nin gidecegine inanmiyorum'' demek bile yapilan en büyük yanlistir.çünkü böyle deli saçmasi bir haber için yorum yapmak BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARININ yapacagi en son istir.

bu arada yöneticilerimizden bazilari konuyla ilgili açiklama yapti...yusuf ziya yilmaz:''böyle ahlaksiz bir olayin bjk ile ilgisi olabilecegineinanmiyorum,çünkü bu durum ahlaksizca bir durumdur hatta 'ahlaksiz'dan daha kötü kelimeler de kullanilabilir ama o da bana yakismaz'' dedi... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifhelal olsun....

ziya dogan da yönetime açiklama olarakher zaman ki klasik lafini söylemis:''BENIM ADIM ZIYA DOGAN...''

memleketten haberler simdilik bu kadar...malum ulusal(!) basinimiz bu konulara pek yer ayirmiyor ben yardimci olayim dedim...

Çebi
28.09.2004, 21:27
""bu arada yöneticilerimizden bazilari konuyla ilgili açiklama yapti...yusuf ziya yilmaz:''böyle ahlaksiz bir olayin bjk ile ilgisi olabilecegineinanmiyorum,çünkü bu durum ahlaksizca bir durumdur hatta 'ahlaksiz'dan daha kötü kelimeler de kullanilabilir ama o da bana yakismaz'' dedi... http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhelal olsun....""

ya bu Yusuf Ziya Yilmaz çok hosuma gidio benim yaasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Semih58
28.09.2004, 21:48
Ziya Hoca akilli adamdir.Ne ettigi belirsiz bir kargaya gitmez.

My
28.09.2004, 21:55

Umarim Ziya Hoca' ya kuskuyla bakanlar tatmin olmustur. bu takima, hocamiza güvenmezsek zaten olay bitmistir. Güvenin kardesim takiminiza, hocaniza...!!! http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

$FIRTINA61$
28.09.2004, 22:45
alsinlar simdi bu cevapin koysunlar kos koca yaziyla gazetelere smileys/smiley32.gif

Harun-61
29.09.2004, 00:22
adam gibi adam: ziya dogan !!!

en güzel cevabi verdi....konuda netlik kazandi...bukadar, konusmaya bile degmez....!!!!

sanatik
29.09.2004, 00:25
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>28Eylül2004 22:05 ajansspor.com</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/ziyadogan_01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Ziya Dogan: "Ayrilmiyorum !.." </DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, Besiktas'tan teklif aldigini dogruladi.. Fakat tecrübeli hoca net konustu; "Trabzonspor'dan ayrilmayi asla düsünmüyorum".. Iste açiklamalar..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>

var now = new Date();
var index=now.getTime();
document.write('<s' + 'cript ="" src="http://ads.ajansspor.com/admentorserve.aspx?=js&z=11&target=_blank&a=7&mgr=aspcode.net"></scr' + 'ipt>');

< = src="http://ads.ajansspor.com/admentorserve.aspx?=js&amp;z=11&amp;target=_blank&amp;a=7&amp;mgr= aspcode.net">
<NO>
<a target=_blank href="http://ads.ajansspor.com/admentorserve.aspx?type=click&z=11&a=7&mgr=aspcode.net" target="_blank">
http://ads.ajansspor.com/admentorserve.aspxtype=img&z=11&a=7&mgr=aspcode
</a>
</NO></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Dogan düzenledigi basin toplantisinda, programinda olmamasina ragmen gündemdeki konu nedeniyle açiklama yapmasinin beklendigini ifade ederek, ''Ben de bu konuda sizin ve kamuoyunun beklentilerini karsilamak için bu toplantiyi düzenledim'' dedi.

''Ziya Dogan bugüne kadar kendine yakisani yapmistir, bundan sonra da yapacaktir'' diye konusan Dogan, söyle devam etti:
''Oyuncularimla onurlu bir mücadeleye giristik. Besiktas'tan teklif aldim. Ancak, Trabzonspor'dan ayrilmayi asla düsünmüyorum. Besiktas'in yapmis oydugu teklifle gurur duyuyorum. Ben etik degerlere uygun olarak hareket ediyorum. Maalesef Türkiye'de etik degerlere sahip olan hocalarin yeri ortada.''

Öte yandan Trabzonspor, Teknik Direktör Dogan yönetiminde maçin oynanacagi Lazeno Stadi'nda bir antrenman yapti. Bordo-mavili ekip idmanda düz kosu ve dar alanda pas çalismasi yapti. Futbolcularin idmanda oldukça neseli olmasi dikkati çekti. Ayrica, Ispanyol basininin da Trabzonspor'a yogun ilgi gösterdigi gözlendi. </TD></TR></T></TABLE>

Guests
29.09.2004, 00:34
Arkadaslar simdi yapmamiz gereken güçlü durmak.

Athletico Bilbao ve Besiktas maçlarinda hertürlü sonuç alinabilir

Böyle bir durum karsisinda saglam duralim.Hemen antrenörümüze takimimiza yüklenmeyelim.Zaten serefizlerde pusuya yatmis.

OYUNA GELMEYELIM!

Akilli ve saglam duralim olabilicektüm sonuclara karsin...

My
29.09.2004, 00:44
Milyon dolarlari geri tepen futbolcularimizla, adam gibi adam hocamiz Ziya DOGAN' lane kadar gurur duysak azdir smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Harun-61
29.09.2004, 01:01
Milyon dolarlari geri tepen futbolcularimizla, adam gibi adam hocamiz Ziya DOGAN' lane kadar gurur duysak azdir smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Analyzer
29.09.2004, 01:55
Ziya Dogan çikip da açiklama yapmali dedim, yapti iste olay bitti. Bu kadar basit birseyi yapmak için bile buraya 10 sayfa yazi yazdik. Dün kazanlar kaynarken Ziya hoca bu açiklamayi yapsaydi koskoca 24 saat boyunca yüregimizi yakan igrenç bizans oyunlari oynanmaya devam etmeyecekti.

Ziya Dogan basin toplantisi yaptiktan sonra LigTV'de Sansal Büyüka denen yalaka köpek, banttan yayinlanan programinda (yani bugün gündüz yaptigi yorumlarda)güvenilir kaynaklardan aldigi bilgilere göre Ziya hocanin cuma günü kara kargalara imza atacagini söylüyordu. Ulan serefsizler, ulan itler, ulan köpek soylari. Trabzonspor'u küçük göstermek, ensesine vur ekmegini al tarzinda bir kulüp olarak göstermek için elinizden geleni ardiniza koymayin. Bu Sansal serefsizi eskiden show tv grubunda degil kanalD grubundaydi. Kanal D'deyken, cine5 bize görüntüleri vermiyor. Bu etik degil diye yaygara kopartirdi. Etik degil derken cine5'e ahlaksiz demeye getirirdi. Ayni sansal birkaç hafta sonra cine5'e transfer oldu. Gene ayni sansal "etik degil" diyerek ahlaksizlikla suçladigi görüntü vermeme hareketini kendisi utanmadan yapti. Ulan sansal, ulan it senin geçmiste yaptigin ve su anda yapmakta oldugun serefsizlikler bant kayitlariyla televizyon arsivlerinde sakli. Güleryüzlü, babacan tavirlarla etraftaki herkese binbir yalakalik yaparsin, konu Trabzonspor olunca "Trabzonspor gönül güzelligi göstersin, Ziya Dogan'i Besiktas'a versin" dersin. Ulan serefsiz. Bize ne eziktastan. Küme düssünler. Amatör lige düssünler. Bize ne ulaan. Biz niye gönül güzelligi yapacakmisiz kargalara? Utan ulan it utan. Biz seni yola getirmesini biliriz.

Bu nasil basin ki taslari baglamislar, köpekleri serbest birakmislar. Ziya hocamiz basin toplantisi yapti kiçinizdan uydurdugunuz her lafi size yedirdi ya iste. Çikin istifa edin. Del bosque hata yaptigi zaman gönderiliyor ya. Siz, siz. Siz serefsiz, satilik bizans basini. Ulan siz yillardir hata üstüne hata yapiyorsunuz. Bir kere de siz kovulun ulan. Alternatifsiz misiniz? Bu dünyada sizin yerinizi dolduracak baska gerizekali yok mu? Siz birakin. Baska gerizekali satiliklarin önünü açin. Ulan bir taneniz çikip da yazin. Ziya Dogan'in basin toplantisi bana kapak oldu deyin. Yalan söylerken bir kerecik olsun yüzünüz kizarsin. Trabzonspor'u durdurmakla elinize geçecek olan paralar haram paradir. Bogaziniza dursun. Yiyemeyin. Siz afiyetle yiyorsaniz, Trabzonspor yedirmeyecek insallah.

tswonder
29.09.2004, 03:19
Analyzer kardes sakin yaw smileys/smiley4.gif

Ziya Dogan "Adam gibi adam" vesselam...

ozgur
29.09.2004, 04:49
Sonucta hop oturup hop kalktik ama bizansin bu oyunu kisa surdu. Dunde soylemistim bu takimin Turkiyeyi temsil etmesi bunlari zerre kadar ilgilendirmiyor. Zaten bostan korkuluklari tam korkuluk gibiydi bugun Turk futbolunun alnina bir kara leke daha surduler. Ulan serefsiz, yalaka basin fbyi kutlasaniza, manchaster zaferi icin. Eger Bilbaoyu elersek bence bu Avrupayida sallayacagiz gibime geliyor. Ha bu arada durust yorumlarda yapiliyor Trabzon hakkinda, mesela FOX World Sports da " Son 4-5 yilin en iyi Turk klup takimi olarak gosterildi Trabzonspor, Gokdenizin Bilbaoya attigi golun esliginde. Belkide Istanbuldan maas almadiklarindandir. Ha birde fenerbostan yorumu vardi, spiker bu adamlar grupta figuran olabilir anca dediler. Dun fanatikde besiktasi pazar gunu Trabzona Ziya doganin yardimcisi Palanci getirecek diye yazan fenerli serefsiz insallah maasini hastenede yersin.Neyse sinirlenmeyeyim daha fazla kullandigim kufurlerden dolayi ozur dilerim.

Muhalif
29.09.2004, 07:53
siradaki senaryoyu yaziyorum.. efendim ziya dogan yönetimin baskisiyla açiklama yapti.. bir 10 sayfada böyle yazariz artik.. malum bunlar bir yerlerinden uyduracaklar yine böyle haberler.. simdiden yazayim da böyle bir konu üzerinde durmayalim yine..

selamlar..

Guests
29.09.2004, 07:59
aman açma öle bi konu besincimevsim sonra bazi arkadaslar gerçek saniyo hocayi gene kovma senaryolari yaparlar smileys/smiley5.gifsmileys/smiley2.gif

noname
29.09.2004, 08:21
Bizi bu kadar geren muhabettin bittigine ve artik gerçek konularimiza yogunlasacagimiz için çok mutluyum. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

CAFER ÖZER
29.09.2004, 08:41
Simdi BJK li soysuzlar düsünsün

augustus
29.09.2004, 08:56

Böyle bir durum karsisinda saglam duralim.Hemen antrenörümüze takimimiza yüklenmeyelim.Zaten serefizlerde pusuya yatmis.

OYUNA GELMEYELIM!

evet arkadas hakli.bu tezgah asil bundan sonrasi için tezgahlanmisti.bir kaç olumsuz netice sonrasinda hocaya yüklenilmesi onlarin en büyük arzusudur.bu konuda tüm taraftarlarimiz dikkatli olmak zorundadir.

Emin
29.09.2004, 09:32
Bu kadar basit. Bundan sonra ne yaparlarsa yapsinlar. Ziya Hoca taraftarimizin gönlüne su serpmistir. Keski bu açiklamayi daha önce yapsaydi da bu kadar gerilmeseydik. Yusuf Ziya Yilmaz her ne kadar bu olayin BJK ile ilgisi yok çünkü çok ahlaksizca bir durum dese de. Ziya Hoca yaptigi açiklamada BJK nin bu ahlaksizca transfer teklifini kendisine yaptigini dogrulamistir. Ama Istanbul takimlarinin etikten sportmenlikten bihaber olduklari zaten bilinen bir gerçekti. Her neyse yolumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki Bilbao ve BJK maçlarini farkli kazanacagimizdan kuskum yok. Allahin izniyle bu sene de sampiyon olacagiz....

Harun-61
29.09.2004, 09:39

OYUNA GELMEYELIM!

evet arkadas hakli.bu tezgah asil bundan sonrasi için tezgahlanmisti.bir kaç olumsuz netice sonrasinda hocaya yüklenilmesi onlarin en büyük arzusudur.bu konuda tüm taraftarlarimiz dikkatli olmak zorundadir.

smileys/smiley32.gif

deco
29.09.2004, 09:41
Trabzona hangi yüzle gelecekler simdi bu eziktaslilar..Trabzonda olacaklarin sorumlusu kim olacak ortami gerdiler.Ziya Hocamiz cevabini vermistir.Tribunde görüsürüz demirörenbayan.

CeSS
29.09.2004, 09:45
Hocamiza ne kadar sahip çikiyoruz. hiç bir konu bu kadar kisa bir sürede , bu kadar raiting almamisti. bu cok güzel bir olay. ümit ediyorumki Ziya hocamda bu konuyu takip ediyordur.

Bu taraftar seni cok seviyor hocam smileys/smiley32.gif

ve hic bir yere gitmeyeceginide cok iyi biliyoruz smileys/smiley32.gifEdited by: CeSS

Guests
29.09.2004, 09:47
Hocamiza ne kadar sahip çikiyoruz. hiç bir konu bu kadar kisa bir sürede , bu kadar raiting almamisti. bu cok güzel bir olay. ümit ediyorumki Ziya hocamda bu konuyu takip ediyordur.

Bu taraftar seni cok seviyor hocam smileys/smiley32.gif

ve hic bir yere gitmeyeceginide cok iyi biliyoruz smileys/smiley32.gif

hoca insallah okumaz burda yazilanlari birçok mesaj hoca giderse gitsin türündeydi.

CeSS
29.09.2004, 09:54
herkesin dogrulari farklidir. ama cogunlugumuz hocamizin gitmemesi yönünde görüs belirttik,

giderse gitsin diyenlere diyecek bir sey bulamiyorum zaten smileys/smiley2.gif

Emorfo
29.09.2004, 10:01
Baska söze gerek yok herhalde. "ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN"

Korkunun ecele faydasi yok bizans medyasi Trabzon'dan uçanda kaçanda kurtulamayacak.

ozcan_asanoglu
29.09.2004, 10:09
adam gibi adam oldugunu bir kez daha kanitladi Laz Ziya..kanitlamak zorunda da degildi ayrica ama maalesef bu ortam yaratildi...

simdi en çok ezik medyasi üzüldü hatta yikildi...gökdenizden sonra Laz Ziya'nin da ist.a red çekmesi takimda futbolcularin kendi arasindaki ve futbolcu-hoca arasindaki birlikteligi artiracak, takim daha bir inançli,hirsli olacaktir....bjk maçinda hem taraftar hem takim daha atesli olacak...vay bjk.nin haline.....

shipbroker61
29.09.2004, 10:10
adminlerden ozellikle rica ediyorum "academia" rumuzlu uyenin burda butun forumun onunde ziya dogan'dan (aslinda bizden de ama ben kendi adima hicbisey istemiyorum) ozurdilemedikce yazilarinin yayinlanmamasin.

gercekten bunu istiyorum. bakin dun neler yaziyodu olay sicakken hic ortalikta gorunuyo mu su anda. aynisini sakarya macindada yapti

perfectstorm
29.09.2004, 10:11
bu hareketlerin hesabini hafta sonu unutamayacaklari bir skorla ödeyecekler..smileys/smiley7.gif

Emorfo
29.09.2004, 10:16
adminlerden ozellikle rica ediyorum "academia" rumuzlu uyenin burda butun forumun onunde ziya dogan'dan (aslinda bizden de ama ben kendi adima hicbisey istemiyorum) ozurdilemedikce yazilarinin yayinlanmamasin.

gercekten bunu istiyorum. bakin dun neler yaziyodu olay sicakken hic ortalikta gorunuyo mu su anda. aynisini sakarya macindada yapti

gereken yapilmistir üyeligi askiya alinip ip nosu banlanmistir. forumda bu üyenin yazdigi gibi yazilara izin verilmez aninda banlanir herkesin bilgisine.

Harun-61
29.09.2004, 10:22
faruk abi, bu konuyu aslinda kapatabilirsiniz...

ziya hoca herseyi acikca beyan etti, bosuna tartisma cikmasin ??? !

$FIRTINA61$
29.09.2004, 10:27
faruk abi, bu konuyu aslinda kapatabilirsiniz...

ziya hoca herseyi acikca beyan etti, bosuna tartisma cikmasin ??? !

bencede

shipbroker61
29.09.2004, 10:29

gereken yapilmistir üyeligi askiya alinip ip nosu banlanmistir. forumda bu üyenin yazdigi gibi yazilara izin verilmez aninda banlanir herkesin bilgisine.

tesekkurler..... her turlu tartismayi saygi sevgi sinirlari icinde olumlu bir sonuca varacak sekilde yapmaya varim ama amaci uzum yemek degil bagciyi dovmek olan ve egosunu tatmin edecek insanlara ve olaylara yokum.

tesekkurler ziya dogan sana olan guvenimizi ve inancimizi bosa cikarmadin. insallah hep beraber daha guzel gunlere ve sampiyonluklara hep beraber ulasir ve sende bu takimin sanli temiz saibesiz tarihinde hakettigin yerini alirsin.

calypso
29.09.2004, 11:06
Atilla Gökçe (Besiktas yazari) söyle yazmis;

Gerekçeler unutuldu
Besiktas'in 18 yöneticisi var. Baskan Demirören susuyor ve dinliyor... Adam ortada bir pozisyon aliyor. Üyelerin çogu Del Bosque'ye karsi. Artik hoca ile yollarin ayrilmasini istiyorlar. Daha bu görüsler tartisilmadan Ziya Dogan, Riza Çalimbay ve Aykut Kocaman isimleri alternatif olarak ortaya atiliyor. Hizli temaslar basliyor. Ön yoklamalar yapiliyor. Sorun daha da büyüyor. Türk antrenörlerinin Demirören'in ilk yilinda göreve gelmesini engelleyen mantikli gerekçeler, birer birer unutuluyor... Simdi inanilmaz bir mantiksizlikla en basta Ziya Dogan, yerli hocalar çözüm alternatifi oluyor...

Etik olarak yanlis
Ziya Dogan'a dönük niyetler dün resmen yalanlandi. Ama ortada gerçek temaslar var. Etik bakimdan yanlis. Stratejik bakimdan tehlikeli yoklamalar bunlar... Spor etigiyle hiç ilgili degil. Besiktas'ta ve çogu kulüpte öne geçen pratik arayislar, 'etik'in unutulmasina neden oluyor. Dahasi, Trabzonspor gibi sampiyonluga giden bir takimi zor duruma düsürecek, ezeli rakip Fenerbahçe'nin ekmegine yag sürecek stratejik bir hata bu. Ama telastan hiç kimse gerçekleri görmüyor.

Futbolun etik tartisi

Türkiye Futbol Federasyonu'nun 5 Nisan - 11 Haziran 2004 tarihleri arasinda Türkiye Etik Degerler Merkezi TEDMER'e yaptirdigi anketlerin toplu sonuçlari açiklandi.
Ulusoy Federasyonu'nun yaptirdigi çalisma, Biçakçi Fedearasyonu tarafindan duyarlilikla kabul edildi. Sonuçlar, hiçbir yorum katilmadan bilimsel yalinligi ile ilgililere ve medyaya dagitildi.
Buradan ortaya çikan gerçek, dehset verici... Tüyler ürpertici... Bizim yillardir dile getirdigimiz olaylara bilim, sogukkanli bir taniklikla onay veriyor.
Örnegin Türk futbolunun degerleri bölümünde dogruluk yüzde 27, dürüstlük yüzde 16 oraninda... Adil olmak yüzde 29, sportmenlik yüzde 32 yer bulabilmis kendine... Seffaflik ise ancak yüzde 28'i tutturabilmis.
Uluslararasi basari oranimiz yüzde 56...
Bu çalisma derinlemesine tartisilmali, eylem planlarinda rehber olmalidir.
Anketin ortaya çikardigi Türkiye gerçegi su:
Hayat hizla kirleniyordu... Birinciligi futbola verdiler!

Hüda Topaloğlu
29.09.2004, 13:06
SENI SEVIYORUZ LAZ ZIYA

UğurB
29.09.2004, 13:36
Ben Ziya Dogan'in açiklama yapmamasini dogal buluyorum. Çünkü ne kadar konusursa konussun, hiçbir cevap hafta sonu Avni Aker'de verecegi cevaptan daha etkili olamaz. Bu hafta sonu Laz Ziya BeJeKe'nin defterini dürer ve Kel Bosque'nin uçak biletini imzalar.

61_TS_1967
29.09.2004, 14:20
ONun ADi ziya dogan hey gidi bee bakalim o besiktasli yoneticiler a.akerden nasil cikacak????

Çebi
29.09.2004, 14:35
Beziktasli Güven Taner'in fanatikte bugünkü yazisindan Ziya Doganla ilgiliyazdigi bölüm:

Teklif yakisiksiz mi?
Besiktas Yönetim Kurulu, futbol takiminin basarisiz yarismasinin yarattigi panikle sivri kararlar aldi. Bunlara göre Del Bosque gönderilecek, yerine Ziya Dogan ya da bir baskasi alinmaya çalisilacak. Özet bu.
Del Bosque?nin gönderilmesinin irdelemesi yukaridaki yazida. Burada Ziya Dogan?i düsünmeyi ele alalim.
Genis bakarak, böyle bir durumda Ziya Dogan ile çalismayi istemek, son derece yerinde bir yaklasim.
Ne var ki Dogan, su sirada isleri çok iyi giden, UEFA Kupasi?nda güvenle yarisan, Süper Ligde zirvenin ortagi, istikrarli bir takimin basinda. O takim ligde ilk maçini oynayacagin takim! Böyle bir adama nasil ?orayi birak, bana gel? denir!
Teklif görünen yüzü ile YAKISIKSIZ.
Peki yakisiksiz sayilan öneri, enerjisini nereden aliyor? Yalnizca Ziya Dogan?in aranan adam olmasindan mi?
Hayir! Enerjisini Ziya Dogan?in durumunun görünmeyen yüzünden aliyor.
?Çünkü Dogan Trabzon?a çok sey vermesine karsin, mutlu edilemedi. Dogan kendisine verilen yatirim sözlerinin tutulmamasindan ötürü sikintili. Dogan, Baskan Aktug?un istedigi yeterlilikte bir yönetim kurulu olusturamamaktan ötürü sikinti çektigini, ise kendini veren bir kaç yönetici ile yönetimi zorlukla sürdürdügünü, her an bir çatlama olabilecegini biliyor. Dogan orada, isler azicik sarpa sarsa büyük çogunlugun üzerine çullanacaginin endisesini duyuyor. Zira böyle izlenimleri var. ?Iki maç kaybetsem beni darmadagin ederler? dedigi biliniyor.
Trabzon?daki problemlerini bir yana koyun, Ziya Dogan Besiktas?ta dogmus bir isim. Besiktas futbol takimina bas olmak onun basini döndürüyor. Dünyaca ünlü bir teknik adamin gönderilmesinin üzerine ?kurtarici? olarak seçilmek çok çekici, sorhos edecek bir olgu.
Bunlar Ziya?ya Besiktas için ?evet? dedirtmez mi?
Besiktas yönetiminin ona öneri götürmesi enerjisini bunlardan aliyor. Ve burada kulagima geleni sizlerle paylasayim: Olay patladiginda Atay Aktug, Dogan?a, ?Hemen simdi degil, ocak ayinda git? demis!
Besiktas?in Ziya Dogan?a gitmesi bunlara dayali.
Görünen yüzü etik degerlerle örtüsmüyor. Görünmeyen yüzünde de böyle bir görüntü var.
Besiktas kulübü bunlari degerlendiriyor. Ziya?nin durumunu bilerek, öneriyi Trabzonspor Kulübü?ne yapiyor. Görünmeyen yüze bakarak Besiktas?i suçlayamayiz. Bir alis-veris için nabiz yoklamak ayip sey degildir. Trabzonspor?u yok sayarak davranmak ayip olurdu. O zaman ne Besiktas yöneticilerine ne Dogan?a saygim, sevgim kalirdi.
----------------------------------------------------------

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif.....ulan güven taner.....smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

bunlar adam olsa BJK voleybol subesindeki inanilmaz skandali yazarlar..içerden bi arkadastan aldim haberi voleybol sube hocasi görevden alinmis bi sürü degisiklikler olmus,nedense bayan voleybolcularin soyunda oasindaki gizli kamera sistemi....arastirin bunu iste ey güzel objektif medyamiz....Adi güven taner yazabiliosan bunu yaz...önce bunu arastir..arastir ki yaptigin ise gazetecilik diyelim.....

(bu voleybol konusu bu baslikla alakali olmadi ama nereye gönderme yaptigim anlasilmistir umarim..hatamiz varsa affola)

Emorfo
29.09.2004, 15:54
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Taraftarlarimizdan Bjk'ye kinama!</TD></TR>
<TR>
<TD>

Taraftarlarimiz, Ziya Dogan'a transfer teklifinde bulunan Besiktas'a Kunduracilar Caddesi'ne astiklari 'Adam gibi Adam Ziya Dogan. Bizimdir bizim kalacak' pankartiyla tepki gösterdi.

Besiktas'in Teknik Direktörümüz Ziya Dogan'a yaptigi transfer teklifi, Bordo-mavili taraftarlarimizi ayaga kaldirdi. Trabzon'un en islek caddesi olan Kunduracilar Caddesi'ne astiklari 'Adam gibi Adam Ziya Dogan, Bizimdir. Bizim kalacak' pankartiyla Siyah-beyazli kulübe tepki gösteren taraftarlarimiz, ellerindeki bayraklarla, davullar ve mesaleler esliginde uzun süre Siyah beyazli kulüp aleyhinde tezahüratlarda bulundu.

Trabzonspor Taraftarlar DernegiEski BaskaniSelim Dogan, Ziya Dogan ile Ispanya'ya gitmeden görüstüklerini ve kendisinden güvence aldiklarini belirterek, "Kendisi bir yere gitmiyor. Besiktas kulübünün yaptigi hiç etik degildir. Türk futbolunda böyle seyler olmamasi gerekir. Bu yapilanlar Trabzon insanini kafasina bir seyler sokarak Trabzonspor'un basarisini engellemektir. Ama biz bu oyunlara gelmeyecegiz. Bu yapilan teklifi ahlaki bulmuyoruz ve kiniyoruz" dedi.

http://img11.exs.cx/img11/319/taraftar1.jpg

http://img49.exs.cx/img49/9079/taraftar2.jpg</TD></TR></T></TABLE>

Guests
29.09.2004, 15:59
ula helal olsun o bayraklardan maçtata bir sürü açilsin

ozcan_asanoglu
29.09.2004, 16:04
karaktersiz güven taner...bi de ocak ayi lafini çikartmis...adam gibi adam ziya dogan'in demeci deo kansiz yüzünü kizartmaz senin...

adam gibi adam, bjk.da dogmus....mus...hasbel kadar orada top oynadi diye nasi orada dogmus oluyor...su an iyi bir hoca...nerede hocaliga basladiysa orada veya nerede basarili ise orada dogmustur....sahte yildiz takan, avrupada esamesi okunmayan takima gelmek için mi can atacak...bak ne dedi "her takimdan teklif gelse gurur duyarim"..bitti, siz sadece her takimdan birisiniz.....

bu taraftar bjk maçinda süper olacak....adam gibi adama acayip sahip çikilacak....

Çebi
29.09.2004, 16:13
Ya resimler çok güzelde bu bayraklardaki "turuncu" olayi hosuma gitmiyo yaa...neyse gerçekten çok güzel..tesekkür ediyoruz...

Badaloğlu
29.09.2004, 17:11
adam gibi adam Ziya DOGAN; gerisi YALAN DOLANEdited by: L-M^

schumi
29.09.2004, 18:10
helal olsun iyi bir düsünce ve zaten ziya hocada açiklamasiyla dumura ugratti onlari

Erhan|TS
29.09.2004, 19:06
Helal Olsun Selim Dogan Istifa Etti Ama Icraatlarina Devam Ediyo.. helal olsun.. ona..

Murat BAYRAKTAR
29.09.2004, 19:17
hocamiz kendine yakisan cevabi vermistir. bundan sonra fazla konusmaya gerek bile yok. bunlar sadece bizim düzenimizi bozmak için yapilan oyunlardan bir tanesidir.

KeLLoO
29.09.2004, 20:06
Topici actim evet belki ama su an Topici actigima COK PISMANIM.Bu topici acarak bu konular üstüne konusarak bu BAYRAKLARI ASARAK, BU EYLEMERI YAPARAK,

KENDIMIZI KÜCÜLTÜYORUZ.Caykur RIze,Istanbulspor,diyarbakirspor hatta eski yuvasi Malatyaspor Ziya Dogana talip olsaydi bu kadar yaygara yapilir miydi?HAYIR.

Bunun olmasini istiyorlardi biz de tuzaga düstük.Simdi olanlari okuyup bize gülüyorlar."bak bi istedik herifler olagan üstü hal ilan ettiler" diye.

Trabzonspor taraftari bundan sonra sükunet saglamali ve bu konu hakkinda hicbir eylem yapmamalidir.

BÜYÜKLÜGÜMÜZÜ KORUMAK ICIN.Edited by: L-M^

My
29.09.2004, 20:38
Bizi karistirmak isteyenlerin elinde patliyor bu olaylar. Dahada bizi kenetliyor, dahada hirslandiriyor. Aramiza bir bomba brakip kenara çekiliyorlar sonrada sinsi sinsi bekliyor. Ziya hocamiz içinde bir bomba braktilar ama ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN' nin söyledikleriyle bizleri dahada kenetledi, morallendirdi. Daha öncede dediim gibi bu takimla, hocamizla ne kadar gurur duysak azdir. Öyle bir zaman gelicekki bu ahlak yoksunlari önümüzde diz çökücek. Lami cimi yok. Bu saltanat yikilacak...!!!

ekrem75-61
29.09.2004, 20:42
YIKILACAK BU SALTANAT 6 KERE YIKTIK YETMEDIMI ULAN GERISI GELIYOR

Panther
29.09.2004, 20:42
hepsi Bizans bunlarin !. Bizi yikmaya kimsenin gücü yetmez..

Guests
29.09.2004, 22:07
Besiktas yazarlari basta güven taner olmak üzere atif keçeci vs tutturmuslar bi gidiyolar neymis;

Ziya Doganla Trabzonspor yönetiminin arasi iyi degilmis, istedikleri transferler yapilmamis,ensesinde senol günesin nefesini hissedip rahat çalisamiyormus.Bunlar da besiktasin teklifine ortam hazirlamis.Güven Taner ezigi sen nerden biliyosun bunlari bunlar trabzonsporun iç sorunlari ?

Hadi ögrendin diyelim bi yerden ki;böyle birseyin olmadigini, sadece transfer konusunda biraz sorun yasandigini, sonra ortamin tatliya baglandigini;hepimiz biliyoruz.Öyle olsa bile Ziya Dogan mutlu olmasa bile yaptiginiz terbiyesizligin serefsizligin böyle saçma gerekçeleri olabilir mi?

Nedenülkemizde yazarlar dogruya dogru yalnisa yalnis diyemiyo ya da düsündüklerini objektif yazamiyo ve olaylara heptek tarafli bakiyo.Çünkü onlarin dabinevi koltukkorkusu var ve onlar taraftarlarina MAL olmak istiyolar.Böyle davranarak da ancak taraftarlarina MAL olabilirler

Özür dilemek büyüklüktür

O büyüklügü eziklerden beklemek de aptallik

Aptal olmiyalimsmileys/smiley17.gif

shipbroker61
29.09.2004, 22:34
Beziktasli Güven Taner'in fanatikte bugünkü yazisindan Ziya Doganla ilgiliyazdigi bölüm:

Teklif yakisiksiz mi?
Besiktas Yönetim Kurulu, futbol takiminin basarisiz yarismasinin yarattigi panikle sivri kararlar aldi. Bunlara göre Del Bosque gönderilecek, yerine Ziya Dogan ya da bir baskasi alinmaya çalisilacak. Özet bu.
Del Bosque?nin gönderilmesinin irdelemesi yukaridaki yazida. Burada Ziya Dogan?i düsünmeyi ele alalim.
Genis bakarak, böyle bir durumda Ziya Dogan ile çalismayi istemek, son derece yerinde bir yaklasim.
Ne var ki Dogan, su sirada isleri çok iyi giden, UEFA Kupasi?nda güvenle yarisan, Süper Ligde zirvenin ortagi, istikrarli bir takimin basinda. O takim ligde ilk maçini oynayacagin takim! Böyle bir adama nasil ?orayi birak, bana gel? denir!
Peki yakisiksiz sayilan öneri, enerjisini nereden aliyor? Yalnizca Ziya Dogan?in aranan adam olmasindan mi?
?Çünkü Dogan Trabzon?a çok sey vermesine karsin, mutlu edilemedi. Dogan kendisine verilen yatirim sözlerinin tutulmamasindan ötürü sikintili. Dogan, Baskan Aktug?un istedigi yeterlilikte bir yönetim kurulu olusturamamaktan ötürü sikinti çektigini, ise kendini veren bir kaç yönetici ile yönetimi zorlukla sürdürdügünü, her an bir çatlama olabilecegini biliyor. Dogan orada, isler azicik sarpa sarsa büyük çogunlugun üzerine çullanacaginin endisesini duyuyor. Zira böyle izlenimleri var. ?Iki maç kaybetsem beni darmadagin ederler? dedigi biliniyor.
Trabzon?daki problemlerini bir yana koyun, Ziya Dogan Besiktas?ta dogmus bir isim. Besiktas futbol takimina bas olmak onun basini döndürüyor. Dünyaca ünlü bir teknik adamin gönderilmesinin üzerine ?kurtarici? olarak seçilmek çok çekici, sorhos edecek bir olgu.
Besiktas yönetiminin ona öneri götürmesi enerjisini bunlardan aliyor. Ve burada kulagima geleni sizlerle paylasayim: Olay patladiginda Atay Aktug, Dogan?a, ?Hemen simdi degil, ocak ayinda git? demis!
Görünen yüzü etik degerlerle örtüsmüyor. Görünmeyen yüzünde de böyle bir görüntü var.
Besiktas kulübü bunlari degerlendiriyor. Ziya?nin durumunu bilerek, öneriyi Trabzonspor Kulübü?ne yapiyor. Görünmeyen yüze bakarak Besiktas?i suçlayamayiz. Bir alis-veris için nabiz yoklamak ayip sey degildir. Trabzonspor?u yok sayarak davranmak ayip olurdu. O zaman ne Besiktas yöneticilerine ne Dogan?a saygim, sevgim kalirdi.

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif.....ulan güven taner.....smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

bunlar adam olsa BJK voleybol subesindeki inanilmaz skandali yazarlar..içerden bi arkadastan aldim haberi voleybol sube hocasi görevden alinmis bi sürü degisiklikler olmus,nedense bayan voleybolcularin soyunda oasindaki gizli kamera sistemi....arastirin bunu iste ey güzel objektif medyamiz....Adi güven taner yazabiliosan bunu yaz...önce bunu arastir..arastir ki yaptigin ise gazetecilik diyelim.....

(bu voleybol konusu bu baslikla alakali olmadi ama nereye gönderme yaptigim anlasilmistir umarim..hatamiz varsa affola)

Simdi bu Guven Tanerin mantigindan cikarak oyle bir soru soracagimki ama burda bulunan butun arkadaslardan beni affetmelersni isteyerek baslayacagim yazima.

Simdi Guven amca kendine gore olaya cok yonlu bakip farkli bir gazetecilik ornegi sergiledigini zannetmis ama haltetmis. Soyleki herhalde bu Guven Amca evlidir ve esiyle yazili ve yazili olmayan bir hukuk sonucunda bir evlilik akdi imzalamistir. Ama birisi geliyor ve Guven Amcanin esine kendisiyle beraber olmasi icin teklifte bulunuyor. Simdi bu durumda bu teklif cok yakisiksiz oluyor. Ammaaaa obur tarafta olayin birde farkli bir tarafi var. Guven amca esinin isteklerini yerine getiremiyor ne bileyim ona istedigi hayat standartni saglayamiyor dahada ileri gideyim onun fiziksel ihtiyaclarini karsilayamiyor. Bu yonden baktigimizda ise Guven Amcanin bakis acisina gore adamin yaptigi teklif hicde yakisiksiz durmuyor.

Sizce abartili bir benzetme mi oldu yoksa Besiktasin yaptigi teklifle bu teklif tipa tip ayni mi. Adama sormazlar mi asagidakileri kardesim

- Trabzonspor Ziya Dogan'la bir mukavele imzalamis midir??

- Bu mukavelenin disinda bir kader birligine girmis midir??

- Ona Turkiyenin en iyi kadrolarindan bir tanesini emanet edip elinden geldigi kadar destekte bulunmus mudur

- Yonetimi, futbolcusu, taraftariyla ona sevgisini saygisini sunup yuceltmis midir??

Sorular uzarda uzar ama cevaplari hep evet olur veya baska bir deyisle Guven amcanin aleyhine olur.

Eeee be utanmaz herif daha neyin memnuniyetsizligi veya korkusundan bahsediyosun Ziya Doganin adina??? Cebi kardesimin dedigi gibi sen once kendi camiandaki pislikleri temizle ondan sonra gene kendi camianda ne halt yiyorsan ye. Bulasma bize...Sizin gibiler icin sozlugun tozlu sayfalarinda yer alan "ar, namus, haya, haysiyet,, seref" kelimeleri bizim icin hala kutsal ve herhangi bir takas degeri olan seyler degil. Bizim kalender dunyamizda bunlarla daha mutluyuz siz orda pislik uzerinde kurdugunuz saraylarinizda yasarken.smileys/smiley7.gif

Lazio61
29.09.2004, 23:01
SLM ARKADASLAR.ZIYA DOGAN TABI KI HIÇBIYERE GITMEYECEK..GIDERSE ORADA BASARILI OLUR..HAA NASIL BASARILI OLUR KÜME DÜSECEK BI TAKIMI ILK 8 E SOKAR ODA BASARI SAYILIR.MANTIKLI DÜSÜNDÜGÜMÜZ ZAMAN TRABZON HEDEFLERI OLAN BI TAKIM BU TAKIMI BIRAKIPTA BI YERE GITMEZ..HELEDE KULÜBÜN BASINDA ELI ÖPÜLECEK BIBASKAN VARSA...

Muhalif
29.09.2004, 23:44
shipbroker61smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gifya bu adamin maili varsa yazsana su teorini kendisinesmileys/smiley36.gif

Analyzer
29.09.2004, 23:57
shipbroker61smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gifya bu adamin maili varsa yazsana su teorini kendisinesmileys/smiley36.gif

shipbroker61smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Benzetme cok agir olmus, rencide edici olmus ama süper olmus. Hayatina "onur" kelimesinin anlamini bilmeden ve hatta ögrenmeye bile çalismadan devam eden bir bizansliya saglam bir kapak olmus. Tesbihte hata olmaz. Güven amcaya iyi olmus.

Guests
30.09.2004, 00:38

Teklif yakisiksiz mi?

Simdi bu Guven Tanerin mantigindan cikarak oyle bir soru soracagimki ama burda bulunan butun arkadaslardan beni affetmelersni isteyerek baslayacagim yazima.

Simdi Guven amca kendine gore olaya cok yonlu bakip farkli bir gazetecilik ornegi sergiledigini zannetmis ama haltetmis. Soyleki herhalde bu Guven Amca evlidir ve esiyle yazili ve yazili olmayan bir hukuk sonucunda bir evlilik akdi imzalamistir. Ama birisi geliyor ve Guven Amcanin esine kendisiyle beraber olmasi icin teklifte bulunuyor. Simdi bu durumda bu teklif cok yakisiksiz oluyor. Ammaaaa obur tarafta olayin birde farkli bir tarafi var. Guven amca esinin isteklerini yerine getiremiyor ne bileyim ona istedigi hayat standartni saglayamiyor dahada ileri gideyim onun fiziksel ihtiyaclarini karsilayamiyor. Bu yonden baktigimizda ise Guven Amcanin bakis acisina gore adamin yaptigi teklif hicde yakisiksiz durmuyor.

Sizce abartili bir benzetme mi oldu yoksa Besiktasin yaptigi teklifle bu teklif tipa tip ayni mi. Adama sormazlar mi asagidakileri kardesim

- Ona Turkiyenin en iyi kadrolarindan bir tanesini emanet edip elinden geldigi kadar destekte bulunmus mudur

- Yonetimi, futbolcusu, taraftariyla ona sevgisini saygisini sunup yuceltmis midir??

Sorular uzarda uzar ama cevaplari hep evet olur veya baska bir deyisle Guven amcanin aleyhine olur.

Eeee be utanmaz herif daha neyin memnuniyetsizligi veya korkusundan bahsediyosun Ziya Doganin adina??? Cebi kardesimin dedigi gibi sen once kendi camiandaki pislikleri temizle ondan sonra gene kendi camianda ne halt yiyorsan ye. Bulasma bize...Sizin gibiler icin sozlugun tozlu sayfalarinda yer alan "ar, namus, haya, haysiyet,, seref" kelimeleri bizim icin hala kutsal ve herhangi bir takas degeri olan seyler degil. Bizim kalender dunyamizda bunlarla daha mutluyuz siz orda pislik uzerinde kurdugunuz saraylarinizda yasarken.smileys/smiley7.gif

mauhaauauhauha

biraz agir kaçmis ama onlar bu dilden anlar

harbi mail adresi varsa atin bunu onun mailine:))

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

FERO61
30.09.2004, 03:04
laz ziya kendine yakisani yapti

lazkaya
30.09.2004, 07:25
Akil var mantik varsmileys/smiley4.gif

shipbroker61
30.09.2004, 10:21
gunaydin arkadaslar,

gun icinde guven tanerin mail adresine yollayacagim. bilginize.

ama tekrar soyliyim ben buraya yazarken bile utandim ondan dolayidirki yazima sizden ozurdileyerek basladim

EmrahYalçınalp
30.09.2004, 10:24
Bunlar daha bir sey degil... Neler neler yazilacak, çizilecek... Simdi sadece "ürktükleri" bir takima takmislar kafayi. Yakinda "kafalarina basan, ezen" bir takima ne saldirilar daha yapilacak. Türkiyeligleri adaletsiz...Yüzde bilmem kaçlik deplasman seyircisi kotasi geçen seneDenizli'de göz göre göre "piç" edildi...Bir arkadasin dedigi gibi, "ezik cumhuriyeti" pankarti suç degilse nedir, bir bilen açiklasin... (Bu cumhuriyete girmek için 6 tane sallamak gerekiyor herhalde, vize bedelismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif)

Çoook zaman bu kadar adaletsiz, yakisiksiz, adice seyler görmekten ve duymaktan utanç duyuyorum. Ögrencilik dönemimde yurt disindayken 1 dolar shopta gördügüm pasabahçe bardaklarinin üzerindeki Türk Bayragi çikartmalarini fark edince burnu sizlamis, gözleri dolmus bir adam olarak bir Türk takiminin 6 tane yemesine sevindigim için kendimden de utaniyorum. Adi herifler o kadar abarttilar ki, artik kontrolden çiktik... Yok Ziya Dogan gidecek, yok Trabzon karisti... Hiç bir halt istedigimiz yok, azicik delikanli olun da kesin sesinizi be kardesim! Isteseniz de istemeseniz de yakinda keseceksiniz zaten. Bu is bu sene bitecek!

Çebi
30.09.2004, 10:40

Teklif yakisiksiz mi?

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsüper yaa.....çok güldüm valla.....süper bi iliski kurmussunhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

perfectstorm
30.09.2004, 11:07
güven taner gibi satilmis kalemler,ne profesyonellikten nede dogruluk ve dürüstlükten anlamamalari normaldir.onlardan beklenende budur,ama artik bunlarada karsi koymayi ögrendik.hesaplariniz tutmayacak.bunun gibileri iyi belledik artik.

okkali bir tokat bu gibi serefsizlerin suratlarinda öyle bir patlayacak ki ayaklari yerden kesilecek.

Guests
30.09.2004, 11:14
gunaydin arkadaslar,

gun icinde guven tanerin mail adresine yollayacagim. bilginize.

ama tekrar soyliyim ben buraya yazarken bile utandim ondan dolayidirki yazima sizden ozurdileyerek basladim

ibrahim güven tanere yollarken de özür dileyerek basla abi nezaketen yanismileys/smiley1.gif