PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Intertoto & Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4

Emre7
06.03.2006, 18:32
Arkadaslar bilmiyorum konu varmi ama... Merak ettim insallah olmaz ama 3 olamadik 4. olduk yanlista bilmiyorsam 4. ve 5. intertotoya gidiyo.merakim niçin trabzonspor intertotoda oynamasin ve bildigim kadariylada avrupada isim duyurmus takimlar katiliyo küçümseyecek takimlar degil.

Berat
06.03.2006, 18:37
Intertoto'ya katilmak için UEFA bize kontenjan verdi ama TFF temsilci yollamayacagimizi açikladi.. Bunu daha önce Kulüpler birligi toplantisinda sormuslardir muhtemelen..Çünkü kulüplere sormadan ferdi olarak böyle bir karar alamazlar.. Vel hasil-i kelam;bu sene de intertoto'da Türk temsilcisi olmayacak..

ozcan_asanoglu
06.03.2006, 18:37
inter toto'da maçlari çok erken basladigi için takimlar genelde sonradan düsüs yasiyor ve kendi ligine olumsuz yansiyor..çok genis ve kaliteli kadro olmasi lazim..

mini FaNaTiK
06.03.2006, 18:41
Intertoto zaman olarak futbolcularin tatilinikapsadigi için kulüpler tarafindan pek ragbet görmüyordu taki son 2 yila kadar..2 yil önce Villareal,Hamburg,Schalke,Marsilya ve Avrupada ismi sayili birkaç takiminin kupa girmesiyle birlikte bir anda kupafarkli bir hava kazandi.Bende kupaya gitmemizden yanayim fakat futbolculari da düsünmek gerek.

Ayrica bu konuyu düsünmek için biraz erken.Çünkü kaçinci biterecegimizin bilmememizin yani sira 4.cünün UEFA ya mi yoksa Intertotoya mi gidecegini de bilmiyoruz.Çünkü kupa finalistleri ilk 3 ten olursa 4.cü UEFA ya gideceksmileys/smiley2.gifEdited by: mini FaNaTiK

Uğurtan
06.03.2006, 18:45
Arkadaslar bu sene Uefa nin koydugu bir yönetmeligi duymadiniz sanirim artik intertoto ya katilmak mecburi...Yani katilmiyorum diyen avrupa kupalarindan men gibi celara çarptirilacakmis geçen Fatih terim bizzat söledi..ben söliyim de..

falcon61
06.03.2006, 18:49
Resmi yada güvenilir bi kaynaktan bu konuyla ilgili bilgi alabilen yokmu ya sankim hekes kafasina göre yaziyor gibime geldide..

lazutlarlivera
06.03.2006, 18:55
inter toto kupasinin statüsünübesiktas ve kayserispor arastirsin.

Biz nede olsa 3. olacaz Allahin izniyle http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

İleli
06.03.2006, 20:22
villareal bizi uefada eledigi sene intertotodan gelmisti baya ilerlemislerdi o senesi!

Burçak
06.03.2006, 20:49
inter toto kupasinin statüsünübesiktas ve kayserispor arastirsin.

Biz nede olsa 3. olacaz Allahin izniyle http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gif smileys/smiley14.gifsmileys/smiley14.gif

Bugatti
06.03.2006, 20:55
helal be

61-firtina
06.03.2006, 21:43
valla ben TRABZONSPORUMUZUN intertotoda oynamisina karsiyim.nedenini soracak olursaniz biz büyük bir takimiz öyle dandikbir organizasyonda yer almamaliyiz.zaten gerek kalmaz umarim uefaya gideriz

BDiler61
06.03.2006, 22:26
biz 1 kere katilmistik ama perugia yi eleyim hamburga elenmistik malesef

selcjK
06.03.2006, 22:27
intertoto için katilim süresi yaklasik 2 hafta önce bitti, 4-5-6. takimlar isterlerse katilabilirlerdi. zamaninda takilmistik 2000de sanirim yari finalde elenmistik. ingilizler bizim kontenjanlari kullanip 10.11. siradaki takimlarinida avrupaya gönderiyor. ugur meleke taktik programinda deginmisti biraz.

bu arada 61-firtina arkadasin yaptigi yoruma gülüyorum, bu gösteriyor ki bizden bi halt olmaz. büyük takimmisiz katilamazmisiz. hadi canim. valencia gibi bir takim 2 kez sampiyonlar liginde final oynamis 2 kere uefayi almis ispanya liginde sampiyon olmus, uefayi kazandigi yildan sonra intertotoya katiliyor. hamburga elendi yari finalde. sen kim oluryorsun be. bizde bu kafa varken bi halt edemeyiz. egitim sart

61-firtina
06.03.2006, 22:42
intertoto için katilim süresi yaklasik 2 hafta önce bitti, 4-5-6. takimlar isterlerse katilabilirlerdi. zamaninda takilmistik 2000de sanirim yari finalde elenmistik. ingilizler bizim kontenjanlari kullanip 10.11. siradaki takimlarinida avrupaya gönderiyor. ugur meleke taktik programinda deginmisti biraz.

bu arada 61-firtina arkadasin yaptigi yoruma gülüyorum, bu gösteriyor ki bizden bi halt olmaz. büyük takimmisiz katilamazmisiz. hadi canim. valencia gibi bir takim 2 kez sampiyonlar liginde final oynamis 2 kere uefayi almis ispanya liginde sampiyon olmus, uefayi kazandigi yildan sonra intertotoya katiliyor. hamburga elendi yari finalde. sen kim oluryorsun be. bizde bu kafa varken bi halt edemeyiz. egitim sart haklisin arkadasimda orasi ispanya ligi burda intertotoya kimler gidiyor pekibu sezon ankaraspor gitti.ne bileyim antep malatyavs sen bu takimlarla bizi esmi tutuyosun.

okan61
06.03.2006, 22:45
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar birakin inter totyu bizim sansizligimiz varken çikamayiz ordan ama bu yil üçüncüyüz onun endisesi yok bende bu haftada gs yeneriz aliriz öcümüzü biz giderken sampiyonluga yaktilar bizi bizde onlari yakariz</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

selcjK
06.03.2006, 22:47
intertotoya gitmek küçüklük göstergesi mi oluyor yani? ehh hadi 12 sampiyonlar ligi kupasi 21 uefa kupasi 12312 tane super kupamiz olsa, 123123 kere türkiye ligini kazanmis olsak haklisin, intertotoya gitmeyelim. ama en son 22 yil önce sampiyon olan, edirneden öteye 3.turdan fazlasini görmeyen bizim, intertotoyu kaale almama gibi bir durumumuz olmamali. antepten malatyadan bize ne biz girip uefaya akalim. ama öyle bir firsatimiz yok ne yazik ki.

61-firtina
06.03.2006, 22:53
intertotoya gitmek küçüklük göstergesi mi oluyor yani? ehh hadi 12 sampiyonlar ligi kupasi 21 uefa kupasi 12312 tane super kupamiz olsa, 123123 kere türkiye ligini kazanmis olsak haklisin, intertotoya gitmeyelim. ama en son 22 yil önce sampiyon olan, edirneden öteye 3.turdan fazlasini görmeyen bizim, intertotoyu kaale almama gibi bir durumumuz olmamali. antepten malatyadan bize ne biz girip uefaya akalim. ama öyle bir firsatimiz yok ne yazik ki. Trabzonsporumuz için ne iyiyse o olsun deyip kapatalim konuyu sonuçta hepimiz bu takimin en iyilere layik oldugunu düsünüyoruz.smileys/smiley2.gif

Emre7
07.03.2006, 00:02

bu arada 61-firtina arkadasin yaptigi yoruma gülüyorum, bu gösteriyor ki bizden bi halt olmaz. büyük takimmisiz katilamazmisiz. hadi canim. valencia gibi bir takim 2 kez sampiyonlar liginde final oynamis 2 kere uefayi almis ispanya liginde sampiyon olmus, uefayi kazandigi yildan sonra intertotoya katiliyor. hamburga elendi yari finalde. sen kim oluryorsun be. bizde bu kafa varken bi halt edemeyiz. egitim sart

haklisin arkadasimda orasi ispanya ligi burda intertotoya kimler gidiyor pekibu sezon ankaraspor gitti.ne bileyim antep malatyavs sen bu takimlarla bizi esmi tutuyosun.

arkadasim önemli olan türkiyeden kim katilmis diil... sezon basinda sen gidip düyanin en dandik takimina yenildin dimi....anladin sen devamini

hakantpl
07.03.2006, 00:33
Intertoto ya bildigim kadari il bu sene katilim mecburi.

Ayrica Uefa ya lig Dördüncüsü de Gider gibi Geliyor bana. Büyük ihtimal kupa finalistleri ilk üç takim arasindan olacak. böylece 4. ye gün dogacak.

Y.Sert
07.03.2006, 01:09
Intertoto ya bildigim kadari il bu sene katilim mecburi.

Ayrica Uefa ya lig Dördüncüsü de Gider gibi Geliyor bana. Büyük ihtimal kupa finalistleri ilk üç takim arasindan olacak. böylece 4. ye gün dogacak.

benim düsüncemde ayni.yani 4. gider uefa ya,ama dördüncü olmak ta zor.cepte degil yani.gençler iyi geliyor.bjk de bi düzelme var.bakalim .insallah 3. oluruzda bu hesaplarin hiç birine gerek kalmaz.

DeAgLeMaNyAq
07.03.2006, 04:20
Geçtigimiz sene Ankaraspor katildi ama duman oldular. Zamaninda Bursaspor cosupfinale kadar gelmisti...

Ahmet AYDIN-28
07.03.2006, 08:42
Ilk sayfada arkadasin bahsettigi programda (Taktik) bu yil intertoto'dan UEFA'ya 8 takimin gidecegi de söylendi. Yani bir bakima UEFA Kupasi ön elemesi gibi bir hal alacak. Bence gerekirse -ki umarim gerek kalmaz- katilmaliyiz.

Kemal Musaoğlu
07.03.2006, 11:24
insallah gerek kalmaz ama yinede ben katilmaktan yanayim.

halil ibo
07.03.2006, 12:26
UEFA'ya kalamadigimiz takdirde Intertoto'da yer almaktan yanayim.Sonuçta Avrupa tecrübesi sart.Yer alacagimiz gurubun durumuna göre gençlerin agirlikta oldugu bir kadroylada mücadele edilebilir.Hazirlik maçi yerine bu maçlar oynanmis olur.

hakantpl
07.03.2006, 12:54
Halil iboya katiliyorum. Eger bir sansizlik olurda uefa ya katilamazsak intertoto ya gidelim derim. En Azindan Tecrübe olur. Gerçi Takim Erken Maç yapmaya baslayacak ama Hazirlik maçi yerine saysinlar bu maçlari da.

Alpayer
07.03.2006, 12:56
tabiki katilmak gerekir zaten hiç avrupa tecrübemiz yok. dandik de olsa degisik tarzda takimlarla maç yapmak takima katki saglar.

Selman
07.03.2006, 13:26
Kesinlikle katilmaktan yanayim.Bu hiçbir kulübü küçük yapmaz.Ama insallah bunada gerek kalmaz uefaya gideriz.

Saygilarimla,

Reha
07.03.2006, 14:59
Kesinlikle katilinmali..Inter-toto finalisti takim UEFA da en az çeyrek final oynuyor...

Murat'
07.03.2006, 19:23
walla bence kesinlikle katilmak lazimmmm hem bu sene 10 takimdan fazla takim uefaya kalacak arkadaslarrrrr zamninda villareal burdan gelip biiz elememismiytdi

oumaer61
07.03.2006, 22:15
arkadaslar gerek yok böyle hesaplara 3. olacagimizdansmileys/smiley2.gif

UğuR
07.03.2006, 23:42
Insallah 3.olarak ligi bitiririz ancak olmazsa inter toto ya katilmaktan yanayim en iyi hazirlik maçtir.ayrica burada basarili olup üst turlara çikabiliriz.

Y.Sert
08.03.2006, 01:01
eger genis bir kadro kurulursa,yani su anki takima 3-4 direkt oynayacak adam alinirsa,degil inter totoy,ne kadar kupa varsa hepsine katilalim.

lige erken baslamak ilk 6 hafta için iiyi oluyor,sonra takim duruyor nedense.ama kodro genis olursa neden olmasin.

Mustafa Önal
08.03.2006, 14:59
arkadaslar bu sene intertotunu statüsü degisti. önceden 3 takim uefa ya çikiyordu. simdi 11 takim uefa ya katilcak uefaya. büyük taki9mlar katilmaz diye bisey yok. juventus intertotudan geldi final oynadi yillar önce keza bu gün viareal takimi takimsa inter toto dan uefa ya çikma basarisigösterdigindendir. ayrica her ülkeye tek kontejan ayrilcak. basvurmayan ülke olursa diger ülkeler basvurabilcek. bildigim kadariyla ingiltere bu ek kontejana bas vurdu. bizim ülkede her sey angerya görülüyo.

Murat'
08.03.2006, 15:12
arkadaslar bence sle bisey de war mesela kupa finalini ilk 3 ten iki takim oynarsa 4 de uefaya gidecek

Hasan Ayvenli
08.03.2006, 15:13
inter totoya katilip ne elde edecez ki gereksiz bence

yani amaç ne olacak sanki uefayi mi kazanacaz gidip de

ben kendi adima söyliyim uefaya gitmek de pek tatmin edici bisey degil yani uefada da oynamak çok sarmiyo artik

yeni sistem biraz daha ii oldu aslinda puan sistemi

ama intertoto çok gereksiz geliyo

selcjK
09.03.2006, 16:06
zaten basvurular geçeli ay oldu, anorhosisi elemeyen takimin intertotoda ne isi var. otursun milani barçayi beklesin

Emre7
09.03.2006, 22:18
zaten basvurular geçeli ay oldu, anorhosisi elemeyen takimin intertotoda ne isi var. otursun milani barçayi beklesin

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley32.gif

ben kendi adima söyliyim uefaya gitmek de pek tatmin edici bisey degil yani uefada da oynamak çok sarmiyo artik

smileys/smiley7.gifEdited by: units

Tansu Onur Erdoğan
10.03.2006, 02:47

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley7.gif trobrock bu ne bicim mantiktir abi o zamn sampiyonlar liginede hak kazanirsak girmeyelim milan juventus madrid fln heralde espri yapmak istedin

Egemen
10.03.2006, 04:40
saka yapti saka... allam yaaa hangi mantikla yazi yaziyosunuz buraya. sizi de anlamak zor. önce kafalari düzeltmek lazim abi. topçuyla olmuyo isler...

selimberkan
11.03.2006, 14:51
UEFA'ya kalamadigimiz takdirde Intertoto'da yer almaktan yanayim.Sonuçta Avrupa tecrübesi sart.Yer alacagimiz gurubun durumuna göre gençlerin agirlikta oldugu bir kadroylada mücadele edilebilir.Hazirlik maçi yerine bu maçlar oynanmis olur.

son derece haklisinsmileys/smiley32.gif

U.Sadıkoğlu
11.03.2006, 21:25
intertoto kalkmadimi

Emre7
11.03.2006, 21:32
hayir(cevabim önceki arkadasa).... arkadaslar msjlari okudum benimle ayni düsünüyorsunuz bana kalirsada katilmak lazim çünkü en azindan farkli milletten takimlarla oynamak daha iidir herhalde antalyada kendi liginden takimlarla maç yapmaktan Edited by: units

tonyali_61
11.03.2006, 21:46
bence de intertoto ya katilirsak bizim acimizdan iyi olur.

Adem Erdoğan
11.03.2006, 23:37
tabiki katilmamiz ii olur.ama bizim futbolcular öle yaz kis maç yapamaz beyefendiler tatil yapmak dururken.

Hasan Ayvenli
12.03.2006, 00:13
uefaya katilmak benim için çok önemli degil bunu söyledim katilsak iyi olur ama uefada oynamak heyecan vermiyo bunu söyledim

intertotoya zaten hiç gitmeyelim

selcuk
12.03.2006, 00:42
arkadaslar bir gercek varki intertotoya katildinmi sampiyon olmaya sansin cok azaliyor cünkü cok tez basliyor intertoto ilk yari sonuna dogru ozaman takimin performansi düsüyor bu seneki örnegi hsv ama tabiki ufak takimlar intertotoya gitmeli cünkü uefada yunanistan almanya portekiz iskocya gibi devletler intertotodan cok puan topluyor ve böylelikle avrupa kupalarina daha cok takim gönderebiliyorlar

selcjK
12.03.2006, 08:13
beyler anlamak mi istemiyorsunuz ben mi anlatamiyorum? intertoto için önceden basvurmak gerekiyo ve bu süre 1 ay önce doldu, o yüzden intertotoya katilma gibi bir durumumuz yok.

ayoga
12.03.2006, 11:23
ya ne ne 1 ayi simdi rize kümeye oynuyodu anormal maçlar aldi 5. oldu ne yapacaklar basvurmadilar diye intertotoya katilmayacaklarmi?

benim bildigim bu yil intertotoya katilmak mecburi oldu.

ayrica keske 4. veya 5. olsakta intertotoya katilabilsek.

selcjK
12.03.2006, 11:42
tamam

Lapina
12.03.2006, 12:03
Sanirim Marsilya Intertoto kontenjanindan UEFA kupasina gitmisti.Bence katilmamiz gerek.

Faik Yılmaz
13.03.2006, 08:59
GENÇ FUTBOLCULARI OYNATMAK AÇISINDAN KATILLALIM DERIM....

ne kazanirsak kardir....

Punisher-61
13.03.2006, 09:09
Türkiyenin Avrupa siralamasinda Puana ihtiyaci var o yüzden hangi takim olursa olsun intertotoya gitsin..

intertotoya katilmama gibi bir lüksümüz yok

Selçuk Sarı
13.03.2006, 12:12
Wallahi ya 3. olalim uefaya gidelim...ya fener-gayse final oynasin 4. olalim uefaya gidelim yada intertotoya gidelim uefaya gidelim...Ama gittigimizle kalmayalim...Eski günlere dönmeye basliyoruz bunu avrupadada gösterelim.....

trabzonline
13.03.2006, 15:13
intertotoya gidecez gitmezsek banane trabzponspordan benim hedefim avrupayi sallayn trabzonspor

Sacit
13.03.2006, 15:20
kala kala inter totoya da kalcak hale mi geldik yani smileys/smiley19.gif

Tansu Onur Erdoğan
13.03.2006, 18:59
inter toto kupasini begenmiyolar o zman türkiye kupasinada girmeyelim karagümrükle oynuyoruz töbe töbe

Nytre
14.03.2006, 00:16
beyler anlamak mi istemiyorsunuz ben mi anlatamiyorum? intertoto için önceden basvurmak gerekiyo ve bu süre 1 ay önce doldu, o yüzden intertotoya katilma gibi bir durumumuz yok.

bu bilgi dogruysa artik bu konuyu konusmanin da bir anlami yok

Nytre
15.03.2006, 07:17
arkadas|ar dün gazetede 0kudum 4.siradaki intert0t0ya gidi0rmus... ancak bir ay 0ncesinden basvuru fa|an gibi bisey yazmi0rdu

Adem Erdoğan
15.03.2006, 09:50
bizimkiler klasini düsürmez totoda motoda.onlar büyük futbolcu.

Çakır
15.03.2006, 11:47
Inter Toto'ya katilan takimlar erken form tuttuklari için ligin ilerleyen haftalarinda form düsüklügü yasayabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurmak lazim karar alirken.

Punisher-61
15.03.2006, 11:56
Inter Toto'ya katilan takimlar erken form tuttuklari için ligin ilerleyen haftalarinda form düsüklügü yasayabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurmak lazim karar alirken.

Bence Kadro yeterli ve genis oldumu Form düsüklügü yasanmaz..

irfanköse276
15.03.2006, 12:01

Bence Kadro yeterli ve genis oldumu Form düsüklügü yasanmaz..

bu dedigin ne zaman olur? yedek kulüben intertoto da yari finale çikacak seviyedeyse olur... Bence de form düsüklügü sorunu göz önüne alnmali

Jeffer
15.03.2006, 12:28
intertoto ya simdi 4 ve 5 mi katiliyor

Murat'
15.03.2006, 18:52
karisik valla bu intertoto isi ama bu sene daha çok takim gidecek uefa ya

selcjK
15.03.2006, 20:47
haftada 1 maç yapip sonrada ligde form düsüklügü yasiyacaksan bizlerden ne farki kalir futbolcularin, yok form düsüklügü olurmus fasa fiso hepsi avrupada takimlar 10 günde 4 maç yapiyor bizim beyfendiler haftada 1 maça yorulcaklar. hadi canim. gerçi intertotoya gitme gibi bir sansimiz yok hala bazilariniz anlamasada bunu.

falcon61
15.03.2006, 21:50
haftada 1 maç yapip sonrada ligde form düsüklügü yasiyacaksan bizlerden ne farki kalir futbolcularin, yok form düsüklügü olurmus fasa fiso hepsi avrupada takimlar 10 günde 4 maç yapiyor bizim beyfendiler haftada 1 maça yorulcaklar. hadi canim. gerçi intertotoya gitme gibi bir sansimiz yok hala bazilariniz anlamasada bunu.

smileys/smiley32.gif

Intertoto'nun kurallarini bilemiyorum ama siyahla yazili kisimlarda sonuna kadar haklisin..

Bülent Bayraktar
15.03.2006, 22:12
ya bu intertotoya katilan takimlar aptalmi yoksa bizimkiler mi çok akilli acaba merak ediyorum

Nytre
15.03.2006, 22:38
intertotoda üstün basari elde edenler uefayadan mi devam ediyor ki?

onurkaradeniz
15.03.2006, 22:42
intertoto'yu kazanan uefadan devam ediyor

Nytre
15.03.2006, 22:43
Format change
The format of the Intertoto Cup will change for the 2006/07 season. Under the new format, decided in September 2005, three rounds will be played instead of the previous five. The eleven victorious sides from the Intertoto Cup third round will go through to the second qualifying round of the UEFA Cup, which replaces the old system where the winners for three finals all progressed into the UEFA Cup first round. For all matches in the competition, clubs play two matches against each other on a home and away basis, with the club scoring the greater aggregate of goals qualifying for the next round.[/B]

©uefa.com 1998-2005. All rights reserved.
< =text/>var baseUrl='/Competitions/IntertotoCup/Format/index.html';

<H2 =clearFloats>yesil olan yerde intertotodan uefaya geçmeye hak kazanan takimlarin nasil geçtiklerini söylüyor.. bir seyler anladim ancak yanlis bilgi vermekte istemiyorum..</H2>

(http://www.uefa.com/video/index.ram)

Emre7
19.03.2006, 11:37
kisa bi açiklama
<H5>Finalde kazanan 3 takim yerine 3. turun galibi 11 takim UEFA Kupasi?na katilacak. Düzenleme yeni sezondan itibaren uygulanmaya baslanacak.</H5>

Avrupa Futbol Federasyonlari Birligi (UEFA), UEFA Intertoto Kupasi?nin yapisini degistirerek, gelecek sezondan itibaren yeni statüsüyle yapilmasina karar verdi. UEFA Yönetim Kurulu?nun Roma?da yaptigi toplantinin ardindan yapilan açiklamada, 2006-2007 sezonundan itibaren kupanin statüsünün degistirilerek, 5 tur üzerinden yapilan maçlarin 3 tura düsürülmesine ve finalde kazanan 3 takim yerine 3. turu geçen 11 takimin UEFA Kupasi?na katilmasina karar verildi.

biraz daha arastirma yapacam....

Emre7
19.03.2006, 11:42
intertoto dediginiz begenilmeyen kupaya bazi katilan takimlar
S.S. Lazio (ITA)
Valencia CF (ESP)
VfL Wolfsburg (GER)
RC Lens (FRA)
RC Deportivo La Coruña (ESP)
Hamburger SV (GER)
AS Saint-Etienne (FRA)
Athletic Club Bilbao (ESP)
BV Borussia Dortmund (GER)
Olympique de Marseille (FRA)
Newcastle United FC (ENG)
bi de digerleri
Roda JC (NED)
BSC Young Boys (SUI)
IFK Göteborg (SWE)
KAA Gent (BEL)Edited by: units

Emre7
19.03.2006, 11:53
buyrun

<TABLE borderColor=#999999 cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR style=": #bbddff">
<TD>April 10, 2006</TD>
<TD>draw for Intertoto Cup </TD></TR></T></TABLE>

yanlis tercüme etmiyorsam 10 nisan 2006 intertoto cupasi 2006 takimllari belli oluyo

Emre7
20.03.2006, 09:01
anladigim kadariylason bilgileri verdikten sonrakimsenin yorum yapma niyeti yok galiba son noktayi koydum ozaman yöneticiler kapatsin konuyu

Nytre
20.03.2006, 20:17
simdi yorum yapmayalim mi :)

anladigim kadariyla intertotoda mücadele eden takimlarin bazilari uefadan mi devam ediyor..

Emre7
20.03.2006, 20:25
"Finalde kazanan 3 takim yerine 3. turun galibi 11 takim UEFA Kupasi?na katilacak. Düzenleme yeni sezondan itibaren uygulanmaya baslanacak. "

bu senin soruna cevap galiba...

bunu bir internet sitesinden almistim bence dogruysa gayet ii bir tercih demiyorum oynamayalim da intertotota gidelim ama amaç avrupa tecrübesi kazanmaksa düsünülmeli.... takimlara baksaniza Edited by: units

mini FaNaTiK
29.03.2006, 07:45
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Avrupa yolu açik! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>

Trabzonspor ligi 4. bitirirse Intertoto Kupasi?na katilacak. Besiktas Kupa?yi alip da ligi 3. bitirse Karadeniz ekibine 5.?lik yetecek.</TD></TR></T></T></TABLE>

Haziran?da basliyor
Bu sezon Avrupa biletini kapabilmek için büyük ugras veren Trabzonspor?un UEFA Kupasi sansi oldukça yüksek. Bordo-Mavililer ligi üçüncü sirada tamamlamasa da sansini Intertoto Kupasi?nda deneyebilir. Eger Karadeniz ekibi bu sezonu 4. bitirse, Haziran ayinda baslayacak Intertoto Kupasi?nda Türkiye?yi temsil edecek. Genellikle zayif ekiplerle karsilasacak olan Trabzonspor ilk üç turu geçmesi halinde yoluna UEFA?dan devam edecek. Besiktas Kupa?yi alir, ligi de üçüncü tamamlarsa Trabzonspor 5. olsa bile Intertoto?ya katilabilecek.

Eski yönetim onay vermis
UEFA?nin talimatlarina göre federasyon bir takimini mutlaka Intertoto Kupasi?na göndermek zorunda. Bordo-Mavililer bu kupaya katilma konusunda karamsar olsa da, basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, eski yönetimin Kupa?ya katilmak için basvurdugunu belirtti. Gelecek sezon sampiyonlugu düsündüklerini ifade eden Kafkas, konuyla ilgili sunlari söyledi: ?Maçlarin haziran ayinda baslayacak olmasi dezavantaj. Ancak simdi bunu konusmak için erken. Çünkü hala UEFA Kupasi?na katilma sansimiz devam ediyor. Zamani geldiginde degerlendirecegiz.?

Üç tur geç UEFA?ya kal
Intertoto Kupasi?ni cazip hale getirmek isteyen UEFA, geçtigimiz Eylül ayinda Roma?da yapilan Icra Kurulu toplantisinda turnuvanin formatini degistirdi. Alinan yeni kararlar çerçevesinde takimlara kupaya katilma sarti getirildi ve bes tur üzerinden oynanan organizasyonda tur sayisi üçe indirildi. Intertoto?ya katilan 11 takim, üç tur geçtikten sonra finale kalacak ve bu noktadan sonra UEFA Kupasi?na ikinci ön eleme turundan itibaren katilacak. Eski formatta 5 tur sonunda finale kalan üç ekip, UEFA?ya 1. ön elemeden itibaren dahil oluyorlardi.

Kaynak:fanatik.com.trEdited by: mini FaNaTiK

ibrahim_yattara
29.03.2006, 09:01
bize nelerin hesabini yaptiriyorlar ayip be ayip..

bu takimin saha içerisindeki psikolojisi (bakin form, taktik, cart curt demiyorum psikolojisi)

degismezse 5.lik bile zor. rakibin ayaklarini titreten golü yediginde bile çikmaya korkan, rakibini buna zorlayan trabzonspor u öldürdüler. golü atinca ne yapacagini sasiran yediginde nasil atacagini bilemeyen aciz bir takim yarattilar. bu takim sezon sonuna kadar 8 maçin 4 ünde puan kaybetmezse ben bisey bilmiyorum. he vahid gider takim hocasiz oynarsa bilemem.

halil ibo
29.03.2006, 12:37
Yeni sene için erken form tutup sonra gevseme,tatil yapmadan yeni sezon baslandi,yasanacak sakatliklar gibi mazaretler üretilmemesi için illede katilacaksak PAF takim agirlikli bir kadroyla katilabiliriz.

TSunami
29.03.2006, 12:42
Yeni sene için erken form tutup sonra gevseme,tatil yapmadan yeni sezon baslandi,yasanacak sakatliklar gibi mazaretler üretilmemesi için illede katilacaksak PAF takim agirlikli bir kadroyla katilabiliriz.
smileys/smiley32.gif
paf takimi göndersen 1-2 tur geçer. geçemese de avrupa tecrübesi kazanir. sonra A takim devam eder. bizim insanimiz garip ya. efes kupasina sevinip intertoto yu begenmez. o zaman uefa ya da katilmayalim. SL varken

zafercalikoglu
29.03.2006, 13:36
bence ordada hüzün yasariz hiç katilmayalim faha iyi

Nytre
29.03.2006, 14:33

paf takimi için ciddi bir is olur aslinda... eger onlar iki tur geçerlerse son turu bizimkiler oynar :)

sbay
29.03.2006, 16:17
bu sene intertoto ya katilmak zorunlu diye biliyorum

Bülent Bayraktar
29.03.2006, 16:35
ewt zorunluu bnce çok iiiyi oldu zorunlu olmasi hele de bu sene bizim için 4. olursak gidebiliriz hatta bjk kupayi alirsa 5. olsak dahi gidebiliriz ama biz 4. olursak we bjk de kupayialirsauefaya direk gideriz o zmn intertotoya ihtiyaç olmazEdited by: lazikopat61

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
29.03.2006, 17:47
ne hallere düstük ya rabbim... smileys/smiley7.gif

Intertoto nimetmis gibi...

Bülent Bayraktar
29.03.2006, 18:00
eeee denize düsen yilana sarilir;

ancak biz denizden bir çikamadik gitti be kardesim

Nytre
29.03.2006, 18:21
bu sene intertoto ya katilmak zorunlu diye biliyorum

evet son dakikalardaki fanatiğin yazısında da öyle diyor..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
30.03.2006, 18:30
hakedene zorunlu
Halilodziç le biz anca Yayla Kupasina katiliriz...

Punisher-61
30.03.2006, 18:59
bu takimla intertotoda eziliriz beesmileys/smiley7.gif

kelkitli29
30.03.2006, 19:02
Gitmesek bence daha iyi olur Türk insani icin. Bu ne ya, ezer bizi Letonya, Belarus, Arnavut, Moldova, Litvanya takimlari. Otur oturdugun yerde, kalkip hakki olan takimlarin yerinide kapma. Zaten madara olduuk millete. Sikeci takim olduk resmen ya

Emre7
30.03.2006, 23:23
türkiyenin ve türk takimlarinin yenilme nedeni bu ya zaten diger ülkenin takimlarini kendinden güçsüz görmeleri...letonya mesela ve açik örnek anortosis ilk maçta kötü oynamamiza ragmen bu sitede takim olarak 3-10 arasinda salliyordunuz...intertotoyuda begenmiyorsunuz..demek intertotodaki takimlari görmüyonuz....ayrica bazi arkadaslar da yok katilmayalim bu takim ordakilerden hangisini eler diyonuz sallamayacaksiniz mantikli is yapacaksiniz takim en kötü halde olmasina ragmen konyaya 3 5 sallayan dahi vardi benim fikrim bu kupaya katinilsin çünkü pah takimi birakin tecrübeye ihtiyaç var avrupada takimlar villereal diye begenmediginiz intertoto takimi bile haftada 3 maç yapiyor bizi bu hale getiren futbolcular ve yönetimse o zaman tatilden kesecakler ve gelecek sene bu sene oynamadiklari maçlari oynayacaklar sanki sallar masal gibi geliyo dimi...ozaman öyle ise bu takim denizli ilemalatya ile savas altinda maça gider gibi diyarbakir maçlarina devam etsin ne gerek var uzaga gitmesine

Hasan Ayvenli
31.03.2006, 03:52
biz orda da ilk turda eleniriz
yüzümüz ne zaman güldü kismileys/smiley5.gif

fincher
31.03.2006, 05:49
bjk kayseri uefaya,gençler intertotoya,biz uefadan geçtik intertotoya da gidemeyiz.haftasonu konya da geçicek bizi...

zisinoli
31.03.2006, 09:54
SAMPIYONLAR LIGI basligindan INTERTOTO VE TRABZONSPOR basligina...

Yorumsuz!!!

61-firtina
31.03.2006, 09:55
SAMPIYONLAR LIGI basligindan INTERTOTO VE TRABZONSPOR basligina...

Yorumsuz!!! aynen

enmavi61
31.03.2006, 10:09
intertoto da olurrr ama orasi da zorrr be kardesimmmm tatil varken gidecen top oynayacannn ...

diskus
31.03.2006, 10:16
merak etmeyin arkadaslar bizim star oyuncularimiz yaz tatilleri kisa kalmasin diye ne gerekiyorsa onu yaparlar yani 7.ci olunca garanti hic bir yere katilmazlar ve tatilleri uzamis olur bu kadar basit.

Nytre
31.03.2006, 17:18
intertotoya kalirsak a takimi oynatmasin hoca.. çikarsin genç dinamik hirsli çocuklari trabzonspor aski ile yanan çocuklarimizi...

diskus
31.03.2006, 17:25
intertotoya kalirsak a takimi oynatmasin hoca.. çikarsin genç dinamik hirsli çocuklari trabzonspor aski ile yanan çocuklarimizi...

hocam merak etme sen futbolcularimiz kendini dusunuyor 7.olup tatil yapacaklar.

Bülent Bayraktar
31.03.2006, 18:08
büütün sezon haksiz yere aldik bi ton parayi tatil yaparak eglenerek yerler

İleli
10.04.2006, 19:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>UEFA Inter-Toto Kupasi'nda 2006-2007 sezonunda Türkiye'yi temsil edecek ekibin rakibi, çekilen kura sonucu Macaristan temsilcisi oldu.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, kupaya ikinci turdan katilacak Türk takimi, 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde Macaristan temsilcisiyle karsi karsiya gelecek.

Bu turu geçmesi halinde ekibimizin üçüncü turdaki rakibi Yunanistan'dan olacak.

Maçlar15-16 ve 22 Temmuz tarihlerinde yapilacak.

Türkiye'yi Inter-Toto Kupasi'nda temsil edecek takim, her iki eslesmede de ilk maçlarini deplasmanda oynayacak ve iki turu da geçtigi takdirde UEFA Kupasi'na 1. turdan katilmaya hak kazanacak.</TD></TR></T></TABLE>

nedersiniz millet olmazmi ?

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 19:49
konyaspor hemen altimizda önümüzdede fenerbahce ve besiktas maclari var.. YÜCE PATRONUMUZ VAHID sayesinde biz ligi 7. bitiririz. önceki baslik UEFA SANSIMIZ di... Simdi Intertoto :) Ama Buda Bos.. Her Gecen HAfta Hedef Kücültüyoruz ..

İleli
10.04.2006, 20:41
villareal bizi eledigi sene interododan geldi o senesi ceyrek finali oynadilar...adamlarin simdiki haline bi bakin sampiyonlar liginde yari finaldeler!

mini FaNaTiK
10.04.2006, 21:35
Villareal bizi eledigi sene Intertoto'dan gelerek Valencia ile yari final oynadi.Kupa Macar ve Yunan(geçen senenin rövansi olabilir)takimlari düsmesi bence güzel bir sans Türk takimlari adina.Fakat kupaya katilim tarihi biraz erken o yüzden katilim beni düsündürüyor.Kalan 5 haftada insallah bu durum söz konusu olmaz da,UEFA ya Intertotoya katilmadan gideriz.

Emre B.
10.04.2006, 21:47
Bu futbolla intertotoda zor

İ.Öztel
10.04.2006, 22:01
bizimkilere bu bile fazla gelir .. sonra sevinirler intertoto ya katildiklari icin. Ne hallere düstük suna bak. CL konusmamiz gerekirken intertoto konusuyoruz. Allah sonumuzu hayir eylesin.

BDiler61
10.04.2006, 22:44
bence katilmaliyiz

ctmeoy
10.04.2006, 22:50
bence bu hocayla becerip de intertotoya katilabilirsek sonra hocayi yollar ruhsuz topculara kapiyi gösterir intertotodan uefaya kaliriz benim umudum var

degok
11.04.2006, 01:18
Katilalim tabide hüsran olacak gene

DeAgLeMaNyAq
11.04.2006, 02:08
Bence katilalim diye bir sey yok zatenvu sezondan itibarenkatilma zorunlulugu var diye biliyorum...

fincher
11.04.2006, 03:17
nasil katilacaz intertotoya,siz inaniyor musunuz Trabzonsporun ligi 5. bitirebilecegine?en iyimser 7. oluruz bu sene.intertoto'ya burun kiviriyoruz ama biseye önce sahip olursun sonra burun kivirirsin.bizimkisi resmen ulasamadigi ete mundar deme muhabbeti.farkina varalim artik uefayi geçtim intertotoya dahi katilmayi basaramiyoruz,üzerimizde geçmemiz gereken bir kayseri veya gençlerbirligi var,tabi 1-2 maç içinde buna konya da katilacak.intertotoya katilim bizim gönlümüze göre olmuyo yani,bu konuda tercih yapacak durumda bile degiliz...

ahmetto
11.04.2006, 08:33
Zor Dostum zor bu futbolla bu hocayla bu yüreksiz hirssiz futbolcularla zor

Ama insallah 5.bitirip katiliriz.Yoksa bir sezonu avrupadamacoynamadan gecirecez. yazik ki ne yazik

Yildiz alicaz diyoruz Uefa ya gidemessek yildizlar nasil gelir bize

Faik Yılmaz
11.04.2006, 08:42
valla aglanacak halimize gülüyorum....

ozcan_asanoglu
11.04.2006, 08:46
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="hSpot">UEFA Inter-Toto Kupasi'nda 2006-2007 sezonunda Türkiye'yi temsil edecek ekibin rakibi, çekilen kura sonucu Macaristan temsilcisi oldu.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, kupaya ikinci turdan katilacak Türk takimi, 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde Macaristan temsilcisiyle karsi karsiya gelecek.

Türkiye'yi Inter-Toto Kupasi'nda temsil edecek takim, her iki eslesmede de ilk maçlarini deplasmanda oynayacak ve iki turu da geçtigi takdirde UEFA Kupasi'na 1. turdan katilmaya hak kazanacak.</TD></TR></T></T></TABLE>

ya niye olmasin uefa uefa diye kendimizi parçaliyoruz, alin iste 2 zayif rakiple oynayip uefa'ya 1. turdan katiliyoruz iste, daha ne ariyoruz..

sadece 4 maç fazla oynayacaz..hazirlik kampinda zaten en az 4 maç yapmicak miyiz..

yalniz burada transferler çok önemli..lig mayista bitiyor..maçlar temmuzun basinda bitiyor..bir ay kamp sürse ligin bitiminden en geç bir ay içinde transferlerin yapilmasi lazim...

Naim
11.04.2006, 08:54
Hangi Zayif Ekip??
Anorthosis ayarinda Zayif ekiplermi??

Bencede intertot sadece bizim için degil her takim için önemli
Avrupaya 6-7 takimla giden ingilizler bile Diger ülkelerin kullanmadigi kontenjanlar için avrupaya basvuruyordu benim ülkem ne diye bos geçiyor
ülke puanina 2-3 katkisi olur belki Trabzonun erken form tutsun belki bu sayede avrupa transferleri erken bite
belkide1 kupa almis olur avrupada intertoto inter loto fark etmez avrupaya gitmeli Trabzon ama yeni hoca ve kadrosuyla

ozcan_asanoglu
11.04.2006, 09:05
Anorthosis'e elenmemiz, onlarinzayif ekip oldugu gerçegini degistirmez sadece bizim rezilligimizi gösterir...normal topumuzu oynayalim banko uefa 1. turdayiz..

yogariköyli
11.04.2006, 10:28
begi bizda final oynaruk hemismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Murat'
11.04.2006, 16:45
eger katilirsak önce macar temsilcisiyle sonrada yunanlularla yapacagiz

Şentürk
11.04.2006, 16:48
ben ligi en az 4. bitirecegimize inaniyorum arkadaslar.

ctmeoy
11.04.2006, 16:51
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="hSpot">UEFA Inter-Toto Kupasi'nda 2006-2007 sezonunda Türkiye'yi temsil edecek ekibin rakibi, çekilen kura sonucu Macaristan temsilcisi oldu.</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

Türkiye'yi Inter-Toto Kupasi'nda temsil edecek takim, her iki eslesmede de ilk maçlarini deplasmanda oynayacak ve iki turu da geçtigi takdirde UEFA Kupasi'na 1. turdan katilmaya hak kazanacak.</TD></TR></T></T></T></TABLE>

ya niye olmasin uefa uefa diye kendimizi parçaliyoruz, alin iste 2 zayif rakiple oynayip uefa'ya 1. turdan katiliyoruz iste, daha ne ariyoruz..

sadece 4 maç fazla oynayacaz..hazirlik kampinda zaten en az 4 maç yapmicak miyiz..

yalniz burada transferler çok önemli..lig mayista bitiyor..maçlar temmuzun basinda bitiyor..bir ay kamp sürse ligin bitiminden en geç bir ay içinde transferlerin yapilmasi lazim... yanlis bildiginiz biseyidüzeltmek isterim intertotoda 2 tur gectikten sonra uefaya1.turdan degil 2.öneleme turunda baslanir sonra da 2 tur gecersek gruplara kalabiliriz

Emre7
11.04.2006, 17:58
bana kalinirsa katilnilsin en azindan yedek oyuncularin as oyunculari oynatma gazi dogar....

Miraç Atalay Çiftçi
11.04.2006, 18:14
bence de katilmak gerek profesyonel olmak için avrupa maçlarina isinmak tecrübe kazanmak için belkide sansimiz yaver gider bakarsiniz uefa ya bile kalaniliriz ki bu durum sene içinde moralleri tavan yapar ve takima ivme kazandirir.

ayrica liglerden önce basladigi için rahatta olan trabzonsporlu futbolcular biraz sikiya gelirler.sene içinde ki düsüs her ne olursa olsun bizde yasaniyor bunun uefa ya katilsakda bu böle olacak intertoto ya katilsakda.

bence bu konuda yönetimin tavri net olmali biran önce hocasorununu çözüp önümüzdeki senenin programini yapmalilar.

kudu_61
12.04.2006, 12:35
zaten bejekenin uefa si garanti kupa da febe ile final oynuyor febe s.l. ne gidecek böylece kupada final oynayan takim kupayi alsada almasa da uefa ya gidecek hal böyle olunca bejeke ligi 3. bitirise lig dördüncüsüde uefaya gidecek eger hiç gidemezsek gidelim intertotoya ne olur ki tecrübe olur iyi bir kadro ile ve kalabalik bir kadro ile belki de uefa ya çikariz

corleone
12.04.2006, 12:40
prosedürü tam bilmiyorum ama dün gazetede ilk tur macaristan ekibi, ikinci tur da yunan ekibi ile oynayarak ikisini de elersek uefa ya katilacagimiz yaziyordu, bence yedeklerle olusturulmus bir kadro bu turnuvaya katilmalidir, intertotodan gelip kupayi alan bir bordeux yari final oynayan villareal var...

BOZOHAN
12.04.2006, 20:00
BU GIDISLE INTER TOTOYA BILE KALAMIYCAZ.

Bartuğ13
12.04.2006, 20:48
bari intertotoya katilalim.yeni düzenlemelerle temmuz basinda katiliyorsun ve bir macar takimi bir yunan takimini eleyince uefadasin.ülke puani için de önemli bence kesinlikle bari intertotoya gitmeliyiz.hazirlik maçi yapilacagina bu maçlar yapilsin bence!

Emre7
13.04.2006, 00:13
bari intertotoya katilalim.yeni düzenlemelerle temmuz basinda katiliyorsun ve bir macar takimi bir yunan takimini eleyince uefadasin.ülke puani için de önemli bence kesinlikle bari intertotoya gitmeliyiz.hazirlik maçi yapilacagina bu maçlar yapilsin bence!

katiliyorum ama takimlari be olursa olsun sallamamaliyiz anortosis gibi oynamaliyiz kisaca.....tabi o zamana kadar transfer edilecek oyuncular alinacak gönderileceklere yol verilecek...

sayfalardan da okuduguma göre benim bastaki fikrime geldiniz hazirlik maçi oynayacagima her kademe artak takim güçlerine karsi oynayacagimiz maçlar daha ii olacaktir....

ctmeoy
13.04.2006, 01:16
bu yil zaten türkiyeden bir takimin intertotoya katilma zorunlulugu var intertotonun statüsünü degistirdiler toplam 11 takim intertotodan uefaya gececek eskiden 3 takim geciyodu bence bu bir firsattir intertotodan uefaya kalirsak hem takima moral olur lig öncesi hemde yapilacak transferler kolaylasir

Vkgz
06.05.2007, 02:02
Konuyu Hortlatmanın zamanı geldi anlaşılan :):(:):(:(

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 02:04
biraz şanslı olursak belki uefa olucak yeterki 4. olalım ama intertoto ya kesin katışmamız lazım bundab ii hazırlık maçı yok dediğiniz gibi

Ertuğrul ATALAY
06.05.2007, 02:06
ya beyler bırakın interi totoyu bütün hedefler gitti bi onamı kaldık
şimdi takımımız intertotoya konsantre olmalı diye başımızdakiler iyice musallat olacaklar Trabzonsporumuza..

Özkan
06.05.2007, 02:09
İnşallâh Play-Off ve Trabzonspor gibi başlıklar görmeyiz ileride. Bu çapsız yönetim ve teknik traktör takımı ikinci lige düşürmeyi başarır seneye.

Terzioğlu
06.05.2007, 02:17
intertotoyu niye begenmiyorsunuz anlamiyorum? sezon basinda almanyanin ücüncü lig takimlariyla hazirlik maclari yapmak daha mi hosunuza gidiyor?

sametaydin
06.05.2007, 02:23
ya bence intertotoyu önemsemeliyiz. yani alışık değil bizim taraftarımız böle intertoto falan ama bu bi hedef küçültme falan diil. ordan uefa ya geçersek güzel olur işte. yalnız intertotoya kalacagımız bile belli diil.

DeAgLeMaNyAq
06.05.2007, 05:14
Zaten İnter Toto'yu önemsemeyen de bir bizim ülke var. Birde Ziya Hoca'nın "İnter totoya katılırsak ne yapacağımıza henüz karar vermedik" tarzındaki açıklamaları komiğime gidiyor. Ne demek karar vermedik yahu. Bu federasyon sana katılma mecburiyeti koymuş, hocanın daha haberi yok...

Ertan 51
06.05.2007, 07:56
intertoto hesapları düştüğümüz vahim durumun resmidir.
hazırlık maçı açısından düşünülürse belki faydalı olabilir ama bize verdiği eziklik ve bizim sınıf atlayacağımıza sınıf düşmemiz içler acısıdır.ben istemem kalsın ayıbımızı el aleme reklam etmek gibi bişey.

Terzioğlu
06.05.2007, 08:31
intertoto hesapları düştüğümüz vahim durumun resmidir.
hazırlık maçı açısından düşünülürse belki faydalı olabilir ama bize verdiği eziklik ve bizim sınıf atlayacağımıza sınıf düşmemiz içler acısıdır.ben istemem kalsın ayıbımızı el aleme reklam etmek gibi bişey.

ya ne alakasi var eziklikle sinif düsmekle...bu sene almanyadada hamburg ayni bizim gibi kötü bir sezon yasadi ama onlarda bizim gibi büyük bir kulüp...adamlar herseyiyle intertotoya girme mücadelesi veriyor sende begenmiyorsun...

6Şafak Aydın1
06.05.2007, 08:33
bu kadroyla ve klup yönetiminin bu gidisatiyla aslen sorun olan agirligi Avrupa Kupalarinami yada Lig Sampiyonlugunami vereceksin
cünkü bence bu zayif ve oturmamis kadrodan dolayi birbirlerini engelledigi icin ikisi bu durumumuzda bir arada yürümez.

Kadroyu saglamlastirsan bile, takviye yapsan bile kadronun oturmasini bence engeller.

Bunun ekstra sakatlik riski var 1 , elenirken ki muhakkak fazla sürmiyecek moral bozuklugu var 2, ve eger Intertoto ise hedef lig sonuna dogru fiziksel ve zihinsel yorgunlugu var 3 .

--> politika Anti-Avrupa ve Anti-Bizans

Kral_Laz_61
06.05.2007, 10:03
Avrupaya gitmenin tek caresi bunlar :

Eyer besiktas turkiye kupasini kazanirsa...ve lig 3 olursa...4 siradaki takim uefa kupasi 2. on elemeden giriyor...5 siradaki takim inter totoya gidiyor...

Eyer besiktas kupayi alamazsa ve lig 3 olursa...4 siradaki takim inter totoya gidiyor...5 siradaki takim avrupa hayali bitiyor...

Besiktas Lig 2 olursa...3 uefa kupasina....4 inter totoya gidiyor...

yani besiktas kupayi alirsa ve lig 3 olursa biz inter toto biletini kapariz...kayseriyi gecmemize gerek yok...yok gecersek daha iyi uefa kupasi 2.on elemeden giriyoruz gecen seneki gibi...

bu yuzden ya kayseriyi gececez inter toto icin
yada besiktas kupayi ve lig 3 olacak 5 siradaki takim inter totoya gitmesin icin

Insallah seneye avrupada olacagiz...

agahozlu
06.05.2007, 10:19
inter toto ya katılma hakkı elde ediyorsak kesinlikle gitmeliyiz.Belki sezonu erken açıyorsun ama geniş kadroyu hazırlamakta bizim işimiz değil herhalde.

ÇAĞDAŞ AYDIN
06.05.2007, 10:38
Intertoto ya katılmak değilde, katılıpda UEFA ya geçememek kötü bence.

Furkan
06.05.2007, 10:41
eğer son şans intertotoysa mutlaka katılmalıyız ama portis de söylemiş katılıp uefaya geçemezsek büyük bi rezillik olur (zaten bu sene yeterince rezellik çektik!! )

h@msi61
06.05.2007, 11:37
intertotoya katılmak için sezonu çok erken açmak gerekiyor ve takım erken forma giriyor.bunun sonucu ligde başta fırtınalar estiren takım sonra ilk yarının sonunu getiremiyor, bu sene kayseri de bunu yaşadı,2004 te Skonto Riga maçı için sezona erken başlayan biz de. ama diğer taraftan da kolayca uefa şansı yakalayabileceğimiz bir kupa, 2 tane kötü balkan takımını eleyip uefaya kalabiliriz. keşke geniş bir kadromuz olsa da gençlerle ve takımda çok şans bulamayan isimlerle bu kupaya katılsak...

Ertan 51
06.05.2007, 11:51
ya ne alakasi var eziklikle sinif düsmekle...bu sene almanyadada hamburg ayni bizim gibi kötü bir sezon yasadi ama onlarda bizim gibi büyük bir kulüp...adamlar herseyiyle intertotoya girme mücadelesi veriyor sende begenmiyorsun...
baba haklısında sezon başındaki vaatleri ve konulan hedefleri bi düşün ve şimdi içinde bulunduğumuz konuma bi bak.ayrıca 2-3 hafta öncesine kadar küme düşme muhabbetleri yapan bi kadro nasıl olacakta intertotoda başarılı olacak.sana bana gene eziyet ve işkence çektiren sonuçlar başka ne bekliyorsun bu yönetim bu hoca ve 5-6 tane çok vasat futbolcu ile bize rahat yok haberin olsun.maalesef gerçek bu.

pReN@_61
06.05.2007, 11:54
gs 2.olup bjk 3.lüğe düşerse direk uefaya gideriz.

sonuç olarak şansımız devam ediyor,febeyi Mutlaka Yenmemiz Lazım...

Oemer61
06.05.2007, 12:07
Intertoto TRABZONSPOR'a göre degil! Zaten artik jimnastik kulübünün 3. olma sansi yüksek. Biz kalan maclarimizi kazanirsak insallah UEFA'dayiz!!!

yns61
06.05.2007, 12:11
intertoto bence avantaj takım için.. cunku erken hazırlanır takım.. transferler erken yapılır ( rüyada bile görsem inanmam) seazona erken hazırlanılır sezona girerken hazır şekilde gireriz.. bi nevi avantajlı oluruz diye düşünüyorum

Vkgz
06.05.2007, 12:13
Zaten İnter Toto'yu önemsemeyen de bir bizim ülke var. Birde Ziya Hoca'nın "İnter totoya katılırsak ne yapacağımıza henüz karar vermedik" tarzındaki açıklamaları komiğime gidiyor. Ne demek karar vermedik yahu. Bu federasyon sana katılma mecburiyeti koymuş, hocanın daha haberi yok...

:alkış: :alkış: umarız uefa olur tabi uefa ışığıda yandı dün akşam olmazsa toto

WERTHeR
06.05.2007, 13:08
:alkış: :alkış: umarız uefa olur tabi uefa ışığıda yandı dün akşam olmazsa toto

işimiz totoya kaldı desene:)

oguzkoc
06.05.2007, 14:01
perugia yı eleyip hamburga elendiğimiz senesi intertoto kupasından uefaya çıkmak çok zordu. sadece 3 takım çıkabiliyordu. ve o seneki 3 takımdan 2 si hamburg ve juventus idi...

juventustan bahsediyoruz ama hala intertoto ile küçük düşeceğimizi söyleyen arkadaşlar var... evet trabzon intertotyu haketmez hiçbir zaman ama elimizde avrupaya açılacak yol bu ise, bu yol bize para kazandıracaksa niye kabul etmiyelim????

ozturk
06.05.2007, 15:55
bence oynamalıyız intertotoda..

sessizkral_1
06.05.2007, 16:03
]gs 2.olup bjk 3.lüğe düşerse direk uefaya gideriz.[/B]

bu açıdan hiç bakmamıştım.:)

Terzioğlu
06.05.2007, 16:09
ayrica bjknin kupayi almasi lazim

Terzioğlu
06.05.2007, 16:11
perugia yı eleyip hamburga elendiğimiz senesi intertoto kupasından uefaya çıkmak çok zordu. sadece 3 takım çıkabiliyordu. ve o seneki 3 takımdan 2 si hamburg ve juventus idi...

juventustan bahsediyoruz ama hala intertoto ile küçük düşeceğimizi söyleyen arkadaşlar var... evet trabzon intertotyu haketmez hiçbir zaman ama elimizde avrupaya açılacak yol bu ise, bu yol bize para kazandıracaksa niye kabul etmiyelim????

iste bende bunu diyorum

Yavuz Hasan
06.05.2007, 16:30
bence gitmemizin bi zararı olamz en azından bizim uşaklar yabancı takımlarla maç yapmasını öğrenir

ergin cesit
06.05.2007, 17:36
gitmeliyiz avrupaya şansımızı orda arayabiliriz

Enes Berfin
06.05.2007, 17:37
En azindan Uefaya gitmek icin en kisa yol budur.

#10 Fietra
06.05.2007, 17:44
Artık Intertoto'ya gitmek zorunlu hale geldi benim bildiğim.Gelmese bile gitmeliyiz.

Bartuğ13
06.05.2007, 17:50
gidilmesi gerekli.eğer böyle bir şans varsa bizim için de çok iyi olur.erken form tutmamız gerekir ama bu sene çok yattıkları için tatili kısa kesip bir an evvel sezona başlarlar.intertotodan iki tur geçtik mi uefadayız.aynı zamanda lig öncesinde de hazırlığımız tam olmuş olur.13-15 haftalar arası ligin biraz yorgunluk kendisini gösterir ama avrupaya gidişte tek yok bu gibi duruyor.bunun yanında ülkemizi yine de temsil etme ve para kazanma açısından da önemli.heleki transferler için en azından biraz mücadele ile avrupaya kolaylıkla gideceğimizi gördüklerinden de bize gelme fırsatı doğar.sanmıyorum ki avrupadan kaliteli bir oyuncu türkiyeye gelsin,trabzonsporda oynamak için.heleki ziya ve bu yönetim varken ve avrupaya gidilmezken transfer imkansız gibi.bence kesinlikle gidilmeli.eğer bjk 3 biz 4. olmaz ve bjk kupayı alamazsa tek yol bu ve sonuna kadar zorlanmalı

Hekimoğlu
06.05.2007, 19:21
Trabzonspor intertoto da olsa avrupa kupalarından uzak kalmamalı.

A.Alper
06.05.2007, 20:08
hazırlık maçı yapacağımıza o kupaya katılalım ama sonradan performans düşüyor dibe vurabiliriz

OYılmaz
06.05.2007, 20:57
kesinlikle katılmalıyız yok performans düşüyor yok kondisyon bunlar bahane hiç olmazsa yedek oyuncularımız çıkar sahaya......

highlander
06.05.2007, 21:15
Bence de kesinlikle gitmeliyiz.UEFA'da oynama şansı hiçbir zaman küçümsenmemeli.Trabzonspor'a intertoto yakışmazmış!?.Cin olmadan adam çarpmak denir buna.Ona burun kıvır buna burun kıvır.ortada çok uzun süredir dişe dokunur bir başarı yok.ama hava 1500.Trabzonspor bu turnuvaya katılmalıdır.Erken form tutmak kötü birşey de dEğildir.Sorun form tutabilmekte.Bu sene erken de geç de form tutan bir takım izleyemedik.Kesinlikle gidilmeli.

Erkin
06.05.2007, 21:28
Intertoto'yu küçümsemek ne demek şartlar böyle. Farkındaysanız Avrupadaki başarısızlıklardan sonra şu an lig 4.süne kadar geldi bu olay, 2-3 sene önce 6.giderdi.

Intertotoya katılırsak illa da ligde belli bir haftadan sonra düşüşe geçecez diye bir şart yok, yani kaderimiz bu olmak zorunda değil.. Yeter ki kadro yeterli genişlikte ve birbirini aratmayan topçulardan kurulu olsun. Bu nedenle bir problem yaşayacağımız zannetmiyorum.. Şu son 3 hafta her şeyi gösterecek umarım katılırız.

Murat GENEL
06.05.2007, 21:34
sadece iki tur gidecegiz ve uefa...deportivo-newcastle gitmiş sen gitmiyosun....

Cafer KILIÇSOY
06.05.2007, 21:52
Şimdi bu yönetim eğer intertotoya kalırsak bunu başarı diye bizim gözümüze sokar mı? Bence sokar.

Bana sorarsanız katılmam. Adam gibi bir takım kurup sadece şampiyonluğu düşünürüm. İntertotoda harcayacağım cabayı eforu tamamen bize lazım olan şampiyonluğa harcarım.

Şu aşamada iki kulvarda yarışmak Trabzonspor için cok zor

Mayls
06.05.2007, 22:03
bence hic katilmayalim. Kendimizi süperligde bence yeterince rezil ettik bide avrupada ülkemizi rezil etmeyelim

Punisher-61
06.05.2007, 23:26
intertotya gidmeyelim..gidipte ne yapacagiz bu takimla.. zaten son yillara bakinca transferleri zamaninda yapamadilar...simdi intertoto yüzünden sezonu cok erken acmaliyiz..sizce bu beceriksizler zamaninda transfer yapabilecek mi??

Canİlker
06.05.2007, 23:34
intertotoya gitmeyelim diyen arkadaşlar bizi direk şampiyonlar liginemi alsınlar istiyo acaba :)

şaka bir tarafa demeki kadromuz intertotoya yetiyor intetoto kupasında oynayacak seviyede bir takımız biz bunda gücenecek birşey yok.. gidelim orda başarılı olup uefaya gidelim.. tabi bunlar hep hayal o ayrı dava

okan6161
06.05.2007, 23:35
aslında bu yönetimle intertoto bize şampiyonlar gibi geliyor ne yapalım

Semih GÜL
07.05.2007, 00:19
İntertotodan Uefaya geçiş var basamak olarak kullanılabilir diyeceğim lakin...lakin demektende geriş kalamayacağım...

KUTADGU
07.05.2007, 00:25
intertoto ve erken hazırlık

ligde bize çok büyük zorluk yaşatır.....

BDiler61
07.05.2007, 00:31
bi şekilde avrupada olmamız lazım

etocanislam
07.05.2007, 00:45
ya 4. takım direk uefaya gitmiyormu biz 4. olup direk gideriz weya hala 3, olma sansımız azda osla war gs ile puan farkımız 7 gs iki macını kaybeder birinde yenilir veya berarbere kalırsa iş tmm ama trabzonun tüm maclarını yenmesi lazım ayrıca fb ile oynuyacak hayırlısı ne ise o olsun

Vkgz
07.05.2007, 00:47
İntertotoya Ülkemizden Katılacak Takımın (Ligde 4. Olacak Takım) Rakipleri:

2. Turda : 1.turdaki, Arnavutluk Temsilcisi(Tetua, Vlaznia yada partizani) - NK Zagrep(Hırvatistan) Maçı Galibi

3. Turda : Romanyadan,Romanya Kupası Finali: Rapid Bükreş - Politehnica Timisoara, Kupayı Kaybeden
Romanya Kupası Mağlubu- (Bosna - Andorra) Maçı Galibi..

Misina
07.05.2007, 01:09
avrupaya çıkmak için bir umut intertoto.denenmeli

Vkgz
07.05.2007, 01:12

2. Turda : 1.turdaki, Arnavutluk Temsilcisi(Tetua, Vlaznia yada partizani) - NK Zagrep(Hırvatistan) Maçı Galibi

3. Turda : Romanyadan,Romanya Kupası Finali: Rapid Bükreş - Politehnica Timisoara, Kupayı Kaybeden
Romanya Kupası Mağlubu- (Bosna - Andorra) 2.tur Maçı Galibi

Hüseyin Çümen
07.05.2007, 07:41
intertoto gayet kolay görülüo

busene bizi çok üzdü butakım uefa için intertototdan da olsa mücadele edecekler hafife alma gibi bi lüxleri yok

Tolga_61
07.05.2007, 14:13
Arkadaşlar intertoto ya türkiyeden tek takım mı katılıyor acaba. Eğer öyleyse intertoto da baya zorda yani. Hadi hayırlısı ne diyelim bundan sonra

FcTRABZONSPOR
07.05.2007, 15:08

Romanya Kupası Mağlubu- (Bosna - Andorra) 2.tur Maçı Galibi

Katılsak bile yener bunlar bizi:)

Sefa Murat Dokuz
07.05.2007, 17:18
Katılsak bile yener bunlar bizi:)
yok artık lebram james kimki onlar zagrep miş bilmem neymiş
bilmemne bukreş mi ne eniileri o oda bir işe yaramaz

FcTRABZONSPOR
07.05.2007, 17:36
yok artık lebram james kimki onlar zagrep miş bilmem neymiş
bilmemne bukreş mi ne eniileri o oda bir işe yaramaz

Kardeş farkındaysan başımızda ZD var!!!

MarceloTS
07.05.2007, 18:11
bunlar kek takımlar ordan yükseliriz uefa ya

FcTRABZONSPOR
07.05.2007, 18:22

İNŞALLAH...

klidalı_4161
07.05.2007, 20:16
Tek umut şu an bizim için bu inş onuda hallederiz

Semih GÜL
07.05.2007, 20:19

Bazılarının bu anlayışı yüzünden famagusos macerasını yaşadık tüm TS li ler olarak..kek trakım yok.mücadele v ar.

Murat61
07.05.2007, 20:50
anorthosis famagusta sahadaki kel td de hep aklimda yeni bir mehmet yilmaz stili sut ve rezil bir takima elenme olmasinda ins

TSKara61
07.05.2007, 21:12
Rapid Bukres kek takimmi??? HAHAHA. Kardesler siz gecen sezonun UEFA Kupasini bi izleyin sonra gelin konusalim.

Vkgz
07.05.2007, 21:14
Rapid Bukres kek takimmi??? HAHAHA. Kardesler siz gecen sezonun UEFA Kupasini bi izleyin sonra gelin konusalim.

çok haklısın rapid kek değil tabiki ama rapid kupayı kazanıp uefaya gidecektir zaten. rapid avrupada fırtına gibiydi geçen sene

Taner Gündoğdu
07.05.2007, 21:46
intertotodan uefaya gitmekle iş bitmiyor ya neyse... ki zaten çok da kolay değil. 2 tur geçmek var işin ucunda. sonrası var bu işin. gruplara kalamadıktan sonra çokda getirisi yok uefanın.
intertotoya gitmemize gerek kalmayacak gibi görünüyor. bjk çok kötü oynuyor ve eğer 3. olurlarsa ki bence büyük bir ihtimalle öyle olacak, 4.lük halinde direk uefaya gideriz.

Adem Erdoğan
07.05.2007, 21:51
çıksınlar hazırlık maçı niyetine oynasınlar.

Adem Erdoğan
07.05.2007, 21:52
intertotodan uefaya gitmekle iş bitmiyor ya neyse... ki zaten çok da kolay değil. 2 tur geçmek var işin ucunda. sonrası var bu işin. gruplara kalamadıktan sonra çokda getirisi yok uefanın.
intertotoya gitmemize gerek kalmayacak gibi görünüyor. bjk çok kötü oynuyor ve eğer 3. olurlarsa ki bence büyük bir ihtimalle öyle olacak, 4.lük halinde direk uefaya gideriz.

tabi bjk ninde kupayı alması lazım.

A.T.R
07.05.2007, 22:08
İntertoto da neymiş, katılmayalım ne işimiz var o dandik kupada, o kadar düştük mü? Tarzı uçarak konuşan arkadaşlar öncelikle bilmelisiniz ki eğer katılma hakkı kazanırsak " ben katılmak istemiyorum" demek gibi bir lükse sahip değilsiniz çünkü katlım MECBURİ.Yok eger ille de katılmayalım istiyorsanız o zaman işi garantiye almak için ligi 6.SIRADA bitirmeliyiz ki bunu kimse istemez herhalde.

Ayrıca bizim için UEFA şansı kalmadı denecek kadar azaldı çünkü SALAK GS Antalyasporu yenemedi Jimnastik bundan sonra 2.liği vermez GS ye hele ki Gs'nin Fbeş'in keki olduğunu düşünürsek bu neredeyse imkansız artık. Ha sadece ligi ilk 4 içinde tamamlama mutluluğuna erişir ve en kötü halimizle bile lig 4. sü oluyoruz diye avunuruz. Hepsi bu.

Kasım Hilal
07.05.2007, 22:31
Ne idik ne olduk be..
Abi hala içime sinmiyor İnter Toto ve Trabzonspor..
Hoş onu da elde edemezsek iyice deliririm!

Hekimoğlu
14.05.2007, 15:41
büyük ihtimal intertoto olacak bu sene utanç verici gibi gözükse de uefaya katılmak ve lige hazır girmek açısından değerlendirilmesi gereken bir durum.

kudu_61
14.05.2007, 16:22
niye utanç verici olsun intertoto olsun avrupa olsun oradan çıkarız ve lige hazır gireriz yanlız alternatifi bol bir kadro şart intertoto ya gideceğiz inş kargalar 3. olur da uefa direk olursa çok daha iyi olur ama olmazsa intertoto

Oemer61
14.05.2007, 17:21
Arkadaslar TRABZONSPOR Inter Toto'ya katilmaz. böyle bir kupaya katilarak kendini kücük duruma düsürmez!!! Dua edelimde jimnastikciler 3. olsun, yoksa bu sezon hepten bosa gitmis olacak...

cınar#7
14.05.2007, 19:41
kesinlikle katılmamız gerek!

Kral_Laz_61
14.05.2007, 20:00
2007 UEFA Intertoto Cup first round
( Birinci Tur )
First leg: 23/24 June (Ilk Mac 23/24 Haziran)
Second leg: 30 June/1 July (Ikinci Mac 30/1 Haziran & Temmuz

MatchFixture1 Romania 2v
Montenegro2CroatiavAlbania (ikinci turdaki rakbimiz bu macin galibi)3CyprusvF.Y.R. Macedonia4MaltavSlovenia5Bosnia-HerzegovinavAndorra6KazakhstanvGeorgia7BelarusvArm enia8AzerbaijanvMoldova9LuxembourgvSlovakia10North ern IrelandvLatvia11SwedenvFaroe Islands12FinlandvEstonia13IcelandvRepublic of Ireland14LithuaniavWales

:tsbayrak::atki:

2007 UEFA Intertoto Cup second round
( Ikinci Tur )
First leg: 7/8 July (Ilk Mac 7/8 Temmuz)</B>
Second leg: 14/15 July (Ikinci Mac 14/15 Temmuz

MatchFixtureAWinners match 5vRomania 1BWinners match 3vBulgariaCWinners match 4vSerbiaDTurkey (TRABZONSPORUMUZ)vWinners match 2 (Croatia & Albania)EIsraelvWinners match 1FWinners match 8vSwitzerlandGHungaryvRussiaHAustriavWinners match 9IUkrainevWinners match 7JWinners match 6vCzech RepublicKWinners match 12vDenmarkLWinners match 14vPolandMBelgiumvWinners match 10NWinners match 13vWinners match 11

:meşale2::ts::meşale1:

2007 UEFA Intertoto Cup third round
( Ücüncü Tur )
First leg: 21/22 July (Ilk Mac 21/22 Temmuz)
Second leg: 28/29 July (Ikinci Mac 28/29 Temmuz)
Winners enter UEFA Cup second qualifying round
(Burdan tur atliyan takimlar uefa kupasi 2.ön eleme turundan girecekler kupaya...)

Winners match CvPortugalWinners match BvItalyWinners match EvSpainWinners match A (Bosna Hersek & Andorra & Romanya)vWinners match D (Trabzonsporumuz)Winners match JvGreeceWinners match FvGermanyWinners match IvFranceWinners match HvWinners match GWinners match LvEnglandWinners match NvNetherlandsWinners match MvWinners match K

:tsbayrak::tsbayrak:
Buraya Katilmamiz Gerekiyor...Basarirlar Trabzonsporum...:ts:

Kral_Laz_61
14.05.2007, 20:01
arkadaslar biraz karisik oldu
gerekli bilgiler burda var...

http://www.uefa.com/competitions/intertotocup/news/kind=1/newsid=530408.html

Vkgz
14.05.2007, 20:26

2. Turda : 1.turdaki, Arnavutluk Temsilcisi(Tetua, Vlaznia yada partizani) - NK Zagrep(Hırvatistan) Maçı Galibiyle karşılaşacağız

Romanya Kupası Mağlubu- (Bosna - Andorra) 2.tur Maçı Galibiyle karşılaşacağız

gerçekefsane
14.05.2007, 20:28
Denizli Kayserisporu yenip Bizde Bursasporu yendikmi intertoto ya gidiyoruz.

Adem Erdoğan
14.05.2007, 20:37
2 maçıda alalım gidelim.rakipleri gördüm.uefaya direk katılmak için kasmaya gerek yok.

A.T.R
14.05.2007, 22:06
Arkadaslar TRABZONSPOR Inter Toto'ya katilmaz. böyle bir kupaya katilarak kendini kücük duruma düsürmez!!! Dua edelimde jimnastikciler 3. olsun, yoksa bu sezon hepten bosa gitmis olacak...

Bu yazıyı yazarken neden azıcık yukarı bakıp yazdığım yazıya bir göz atmazsınız hayret ediyorum. KATILMAYALIM / KATILALIM YOOOOOOK.

EĞER O SONUCU ALIRSAK KATILMAK

M E C B U R İ M E C B U R İ

Anlatabildim mi?????

oguzkoc
14.05.2007, 22:09
juventusun bile gurur yapmayıp mücadele ettiği bir kupada biz neden beğenmiyoruz anlamıyorum. uefa için her yol mübahtır!

pReN@_61
14.05.2007, 22:16
Denizli Kayserisporu yenip Bizde Bursasporu yendikmi intertoto ya gidiyoruz.

İnşallah...

:tsatkı:

:tsbayrak:

Vkgz
14.05.2007, 22:22
juventusun bile gurur yapmayıp mücadele ettiği bir kupada biz neden beğenmiyoruz anlamıyorum. uefa için her yol mübahtır!

:) bende anlayamadım zaten ... enteresan bi haleti ruhiiyemiz var ... İntortoto ya gidince rezil oluyoruz.. hiç avrupaya gidemeyince rezil olmuyoruz...ilginç gerçekten... arkadaşında dediği gibi 4. olursan katılacaksın. Mecburi... yada gitmemek için maç satacaksın... Yada Galatasaray 2. olacak sen uefaya gideceksin

metehan
14.05.2007, 22:26
Bence Intertoto'ya kalmayız. Kalan 2 maçı kazanabilirsek muhtemelen UEFA kupasına gideceğiz çünkü GS'ın 2. olma ihtimali BJK'dan yüksek bana göre.

Vkgz
14.05.2007, 22:28
keşke öyle olsa metehan abi ama galatasaray ölmüş ağlayanı yok... derman kalmamış dizlerinde...

metehan
14.05.2007, 22:32
keşke öyle olsa metehan abi ama galatasaray ölmüş ağlayanı yok... derman kalmamış dizlerinde...

Evet GS bu sene kötü. Ama benim hesabıma göre BJK, kalan maçlarda galibiyet alamaz. GS'ı ikinciliğe yakın görüyorum. Önemli olan bizim 4. bitirebilmemiz.

Vkgz
14.05.2007, 22:33
haftaya yukarısı belli olur bana göre ilk 5 ,haftaya belli olur son haftaya kalmaz yukarısı... Haftaya stadın doldurulması lazım... uefa intertoto aşkına

pReN@_61
14.05.2007, 22:34

bence tam tersine bir durum mevcut...samiyende intikam için kazanacak gs ve son 2haftayı kayıpsız atlatacak...

biz de bir terslik olmazsa uefaya gideceğiz.

Vkgz
14.05.2007, 22:36
tamam bencede intikam için oynayacakta ... o kapasite yokki o takımda şuanda

pReN@_61
14.05.2007, 22:38
tamam bencede intikam için oynayacakta ... o kapasite yokki o takımda şuanda

ezikbahce futbol oynasa belki süpriz yaşanır ama o da top oynamıyor ki..

Kral_Laz_61
14.05.2007, 22:42
denizli kayseriyi yenerse
bizde bursayi yenersek is bitiyor
son maca 4luk garantileniyor
denizlinin olum kalim maci biz mutlak yenmeliyiz is bitsin
ja inter totodan girecez uefaya yada gs ikinci olacak
ama gidecez mutalaka onemli!

cIlgInIm
14.05.2007, 23:19
ARkadaşlar Trabzonspornun şuan intertoto ya gitmesi intihar demektir.. eger bi yanlışlık yapar intertoto ya giderseler bu takımla seneye ligi kaçıncı sırada bititirz tahmin bile edemiyorum.. daha millet kampa girmeden maclara baslıyacagız ne zaman transfer yapacak bunlar daha yönetim belli degil sakatlar cok mafoluruz resmenn..daha brezilyalarda yiyilecek paralar bitmedi bizde 2 3 ay gezecek bi babayigit bulup gezdirecez oralarda o yüzden inter toto ya hayır diyorum kesinlikle....

Emre7
15.05.2007, 11:31
şu an intertoto garanti bana kalırsa gayette güzel bişi en azından avrupa takımları ile oynar belki tam olmasada farklı takım olduğundan takımın bişey öğrenmesini sağlayabilir mesela kayserye elendiğimiz maçta biraz tecrübe olsa bizde son yarım saatte topu ayakta tutabilir ve de final oynayabilir şu anda uefa keyfgi yapar ligte eğlenirdik...

İslam Sezer
15.05.2007, 11:57
intertoto ya gitmekten utanılacak birşey yok arkadaşlar.aslanlar gibi gidelim,2 takımı geçip uefa dan devam edelim.lige hazır başlarız ve ilk maçları diğer takımlar daha hazır olmadığı için rahat kazanırız.sonra form düşüklüğü yaşamamak ise futbolculara bağlı.madem ki hedefi olan bir takımda oynuyorsun ve şampiyonluğu hayal ediyorsun bir sezon dişini sıkar ve iyi başladığın ligi iyi bir yerde bitirmek için elinden gelenin fazlasını yaparsın...

coolank
15.05.2007, 12:02
UEFA ya evet intertotoya hayır ..:D

ben kendi adıma şahsen istemem totoyu ...zaten çok geniş kadromuz ve müthiş yetenekli oyuncularımız oldugu için o kupada çok rahat ederiz ...:D

daha hiç erken form tutma ( gerçi öle bir sıkıntımız yok ama hani olursa yani )sonra düşüşe geçme olasılıgını düşünmedim bile ...

bu arada o rakipleri öle çok basit görmeyiniz rum kesimi takımına elendik ...benzer bir takıma baştan elenirsek bakın rezillige ...

üstelik daha bursa ve ankara maçlarını kazanalım...gerçi kayserinin durumu bizden daha kötü ...

Murat GENEL
15.05.2007, 12:05
ya anlayamıyorum artık uefa ile inter-toto arasında bi farkmı kaldı 2 takım eleyecez biri amcar diğeri yunan sonra yine uefadasın...hem inter-totodan uefaya gidersek büyük ihtimalle 6.torba değil 5.torbadan gireriz kuraya...ki buda daha kolay bi rakip demek oluyor

maskeli61
15.05.2007, 21:33
Bencede 4 . LÜgÜmÜz Garantİ Gİbİ Bu Satten Sonra Bjk Den Hayir Gelmez Gs Nİn Daha Çok Paraya İhtİyaci Var En Azindan Şampİyonlar Lİgİne Gİtmek İdtİcekler E Ezİklerdende İntİkam Alac Aklar Ezİklerİ Yendİlermİ Tamamdir İnŞallah....

Bakanay61
16.05.2007, 14:53

2. Turda : 1.turdaki, Arnavutluk Temsilcisi(Tetua, Vlaznia yada partizani) - NK Zagrep(Hırvatistan) Maçı Galibiyle karşılaşacağız

Romanya Kupası Mağlubu- (Bosna - Andorra) 2.tur Maçı Galibiyle karşılaşacağız

Eşleşmeler bence gayet güzel.maç tarihleri ise ilk tur 7 ve 14 temmuz ikinci tur ise 21 ve 28 temmuz.tarihlerde hiç fena değil.Almanya Avusturya'ya gidip 3.lig takımlarıyla hazırlık maçı yapacağımıza resmi maç oynarız daha iyi olur gibime geliyor.hem oynanıcak ilk maça kadar 6 haftalık bir zaman var.bence futbolcular için yeterli dinlenme zamanı olur.biz 3 kuruşa çalışıp senede 2 hafta zor izin yapıoruz onlar trilyonları götürüken 2 hafta nelerine yetmiyor.kıstlı kadrosuyla kayseri sezon sonu7na kadar iyi sonuçlar alıyorsa biz daha iyisini yapabiliriz.gerçi inşallah bu hesaplara gerek kalmadan UEFA ya gidecez ama gidersekte bunda tereddüt edecek bişi olacağını zannetmiyorum.

Murat Altun
16.05.2007, 15:07
intertotodan utanan takıma bakın snaki şampiyonlar ligi gediklisi bir takımda intertotoda kim oluyor diyoruz evet biz çok büyük bir klübüz ama bunun bilincinde olan yönetim vede td miz varmı acaba

neden utanılsın yaaa ben uefa olmazsa istiyorum katılsın intertotoya en azından maç seyrederiz takımında inşallaaaah yeni hocasıile tecrübe kazandığı maçşar olur :)

zahido
16.05.2007, 16:24

Trabzonsporun şu aşamada intertotoya gitmeme gibi lüksü yok Eğer 4. olursak ve beşiktaş 3. olmazsa mecburen gitmek zorunda olucağız.. Federasyonun kesin talimatı var bu hususta..

DeAgLeMaNyAq
16.05.2007, 16:44
İntertoto'yu beğenmeyenleri anlamak zor. Tabii benimde oraya katılıpta direk elenirsek diye korkum var...

Sefa Murat Dokuz
16.05.2007, 17:02
İntertoto'yu beğenmeyenleri anlamak zor. Tabii benimde oraya katılıpta direk elenirsek diye korkum var...
o işi başaran antrönör ve futbolcuları trabzondan saniyede kovarlar sakaryaspor düzeyinde takımlar gelecek karşımıza farkla geçebileceğimiz takımlar

Küçükalioğlu
16.05.2007, 17:04
Madem bu kadar kasıntı yapıyor futbolcular sende söz konusu iki maça gençlerle çıkarsın olur biter.

sweetrose
16.05.2007, 17:13
İntertoto için sağlam bir bütçe gerekir; eğer erken elenirsek büyük bir maliyet külfetinin altına girmiş oluruz.

POYRAZ
16.05.2007, 17:17
Intertoto&Trabzonspor...... Insanin yazasi gelmiyor.
Buradan UEFA'ya cikabiliriz.

pReN@_61
16.05.2007, 18:35
inşallah direk UEFA'ya gideriz...

Şuayip Aydın
16.05.2007, 18:38
cok para lazım cokkkkkkkkk en iyisi direk uefa

tek sans bjk 3 olması dır

Vkgz
16.05.2007, 18:59
intertotodan utanan takıma bakın snaki şampiyonlar ligi gediklisi bir takımda intertotoda kim oluyor diyoruz evet biz çok büyük bir klübüz ama bunun bilincinde olan yönetim vede td miz varmı acaba

neden utanılsın yaaa ben uefa olmazsa istiyorum katılsın intertotoya en azından maç seyrederiz takımında inşallaaaah yeni hocasıile tecrübe kazandığı maçşar olur :)

:):):):)):):) ilk paragraf çok gerçekçi olmuş
İngiltereden Blackburn bu sene İntertotoya katılıyor

Oğuzhan Görkan
16.05.2007, 19:50
bence şu sorulmalı avrupada olmak istiyor muyuz?3 tane amacımız war ligdeki son 2 maçımız kazanarak başkalarının maçlarını takip etmek buda olmadı 4.lüğü kaybetmemek(avrupayı istiyorsak şayet)bu yolla süpriz olmadan tur atlamayı beklemeli ve uefaya bu yolla katılmayı denemeliyiz ha bjk puan kaybeder die bekleyip 4. olmakta war galiba 4.zorunlu katılıyor arkadaşımızında dediği gibi gençleri oynatırsın çok önemli değilse ve başarırlarsa avrupada devam edersin.benim gönlüm intertotodan uefaya geçmeyi denemkten yana...

surmeneli_keles
16.05.2007, 20:31
inter totoda ne işimiz var yaw

Rasim YILMAZ
17.05.2007, 18:45
Ne olursa olsun kesinlikle katılmalıyız İntertotoya.. Uefa ya çıkmak kolaylaştı artık İntertotodan..

kelkitli29
17.05.2007, 19:48
Intertoto dedigimiz olay 2 turdan ibaret. Iki maci kazandinmi Uefadasin iste. Daha ne istiyoruz?

Murat GENEL
17.05.2007, 20:30
geniş bütçe lazım diyen arkadaşlara sadece 2 sıradan takımla oynayacaz şuanki takım bunları yenebilecek güçte

oguzkoc
17.05.2007, 22:52
bu eşleşen takımları trabzon gençleriyle bile yener. eğer az tatil yapıp kampın erken başlaması sorun oluyosa çağırın genç uşakları ve yedekleri.bak nasıl köpek gibi oynuyolar o maçlarda. tabi hüseyin,gökdeniz ve umut üçlüsü gelmek şartıyla :)

Kalkinmali
18.05.2007, 00:02
Gideriz Kardeslerim... Onu yener bunu gecer! sonunda UEFA'ya Gideriz!!!.... Bunu basaracagiz!.... Once takima destek olalim.. :) Uff puff ve ziya istifa demekle olmuyor bu isler... Artik agzimizi deyil kafamizi kullanalim!

Enes Berfin
18.05.2007, 00:18
arkadaslar gercetken uefaya katilmak icin 2 macmi yapacagiz?

yaranozlu
18.05.2007, 10:35
uefa olmazsa tabii ki intertotoya katılacağız. Bence bunu tartışmak anlamsız. Avrupa için elimizden geleni yapacağız ama neden bu kadar düştük diye düşünüp, seneye ligde başarılı olacağız. Olmadı galiba.. Ahh Ziya ah, seni hep unutuyorum

ahmetansu61
19.05.2007, 11:06
trabzonspor herzaman en kötü zamanında bile ilk 4 e girmeli ve avrupaya gitmelidir. bana kalırsa avrupanın önde gelen klupleri gibi ligi bırakıp direk avrupaya odaklanmalıyız. çünkü reklamına yapaıp parasal olarak finansını geliştireceğin tek yer orası. ligde şampiyonluk sadece taraftarın gönlünde yatan aslan. asıl amacımızın avrupa olması lazım. bunun içinde intertoto olsun isterse başka bişe hertürlü yolu deneyip gitmemiz lazım.
bazılar intertotoya katılıp elenirsek parasal olarak zararlarımızdan bahsetmiş. peki avrupaya gidemeyen bi trabzonsporun parasal kaybını düşündünüz mü?

Yavuz Hasan
19.05.2007, 13:45
futbolcuların yabancı takımlarla ve yabancı hakemlerle oynamayı ogrenmesi için gidilebilir

hamdi bey
19.05.2007, 21:42
inter totoda ne işimiz var yaw

evet değil mi ne işimiz var :D şampiyonlar ligi ,uefa fatihi bir takımız ya zaten, bari biraz tecrübe kazanalım avrupada her sene elemeyi bile geçemiyoruz,

Kasım Hilal
19.05.2007, 21:44
Bence Inter Toto'ya bizim gitmemiz lazım her ne kadar daha büyük hedeflerimiz olsa bile.
Çünkü Inter Toto'ya gitmekten daha beteri var.
Inter Toto'ya bile gidememek.

Fatih
19.05.2007, 21:45
intertotoya katılmak demek erken hazırlanmak erken form tutmak demek lige iyi başlarız belki ama sora manisa gibi tepetaklak gideriz bence

Murat GENEL
19.05.2007, 21:46
arkadaslar gercetken uefaya katilmak icin 2 macmi yapacagiz?

evet bildiğim kadarıyla bi macar bide yunan takımıyla oynuyo türkiyeden giden takım...

pReN@_61
19.05.2007, 21:48
artık tek şansımız İNTERTOTO...

inşallah oradan UEFA'ya gideriz

cınar#7
19.05.2007, 21:51
kesinlikle gidicez başka bi yolu yok en azından Avrupa kupası tecrubesi kazanırız zaten 2 tur geçtikten sonra sonra Uefaya gidiyoruz

Erdal
19.05.2007, 21:53
Gideriz Kardeslerim... Onu yener bunu gecer! sonunda UEFA'ya Gideriz!!!.... Bunu basaracagiz!.... Once takima destek olalim.. :) Uff puff ve ziya istifa demekle olmuyor bu isler... Artik agzimizi deyil kafamizi kullanalim!

çok haklısın birileri ağzılarını değil kafalarını yormalı ..... mesela TÜRKİYEde başarı çocuk oyuncağı. diyen ... yada İSTİFA ederekde kulübe hizmet edilir diyen birileri gerçekten kafalarını yormalı ... ağır olacak ama varsa ????..............