PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce Trabzon Sehri Sporda neden Basarili

TheRapZoNe
25.09.2004, 17:17
havasindan midir suyundan midir bilinmez gerçekten sehrimiz her sporda muhtesem bir basari örnegi sergiliyor.ne kadar imkanlar kisitli olsada ve futbol hariç diger sporlar popüler olmasada

örnegin boksta Trabzon bir numara.. simdi yanlis anlasilmasin ama Türkiyede Trabzonlulardançekinildigi apaçik bir gerçektir..Çünkü sinirli bir yapimiz oldugu için kavgaya meyilliyiz vekavga aninda da iyiyizdir .bu yüzden diyelim boksta basariliyiz genimizde var oldugu için..

ama simdi futbolu ele alacak olursak ..havasindan suyundan diyen olursa ; simdi rizedede, giresundada,artvindede ayni iklim hakim.. ama Trabzonun farki ne? o zaman durum degisiyor burada.. bizim spordaki basarimizda farkli etkenler var ama neler bunlar ?

Guests
26.09.2004, 08:57
kaninda var, havasi suyuda farkli smileys/smiley2.gif

#10 Fietra
26.09.2004, 16:00
Istanbul disindaki sehirlerden hangisinde bir mahalle takimi profesyonel ligde oynamis ? Hangisi deplasmanli 1.hentbol liginde oynamis ?

CEVAP : FAROZ; ( YALISPOR)

sonraki yillarda bir mahalle takiminin bu organizasyonlara parasi yetmemis ve tekrar amatör kümeye düsmüstür. TRABZONSPOR'UN DÜSÜSE GEÇTIGI günler bitmek üzere ve yakinda tekrar Futbol haricindeki sporlarda TRABZON takimlari TÜRKIYE'yi ayaga kaldiracaktir. LISE DÜNYA SAMPIYONU oldu . ULUSAL basin kisa geçti. O takimdaki sporculardan TRABZONSPOR ileriki yillarda faydalanacak.

GENÇLIK SPOR GENEL MÜDÜRÜDE TRABZON'LU TRABZON SEHRINE biraz olanak saglasa bakalim neler olacak.

saygilarimla

tsakrep61
26.09.2004, 17:29
ozgure katiliom kanimizda var

#10 Fietra
26.09.2004, 21:25
Istanbul disindaki sehirlerden hangisinde bir mahalle takimi profesyonel ligde oynamis ? Hangisi deplasmanli 1.hentbol liginde oynamis ?

CEVAP : FAROZ; ( YALISPOR)

sonraki yillarda bir mahalle takiminin bu organizasyonlara parasi yetmemis ve tekrar amatör kümeye düsmüstür. TRABZONSPOR'UN DÜSÜSE GEÇTIGI günler bitmek üzere ve yakinda tekrar Futbol haricindeki sporlarda TRABZON takimlari TÜRKIYE'yi ayaga kaldiracaktir. LISE DÜNYA SAMPIYONU oldu . ULUSAL basin kisa geçti. O takimdaki sporculardan TRABZONSPOR ileriki yillarda faydalanacak.

GENÇLIK SPOR GENEL MÜDÜRÜDE TRABZON'LU TRABZON SEHRINE biraz olanak saglasa bakalim neler olacak.

saygilarimla

Mesaj babama aittir

Guests
27.09.2004, 08:34
senden beklemezdim zaten öyle bi mesaj osman kardesim smileys/smiley2.gif

TheRapZoNe
27.09.2004, 16:42
senden beklemezdim zaten öyle bi mesaj osman kardesim smileys/smiley2.gif

:):):):):)

tigin
14.02.2005, 10:15
Serbest kürsüde bu konunun yeterince tartisilmamasi üzücü.

EmrahYalçınalp
12.05.2005, 16:12
Çünkü baska bir ilde bedeva cumhuriyet altini dagitilacak dense ancak toplanacak 30 bin kisi "kafasi bozuldugu" için bir araya gelip takiminin arkasinda oldugunu gösterebiliyor... Biraz deliyiz yani, ondan... :)

LazAnisT
12.05.2005, 17:57
aratirmalar cografi yapinin bunda en büyük etken oldugunu söylüyor..

Crazy_OfLu61_
12.05.2005, 22:18
E anam bile hasta trabzonlu olduguna göre kanimizda var.

Bakin bise anlatayim.

Sene tam olarak kaç bilmiyorum ama annemler köyde çay kesimine gittiklerinde büyük ablamin eli islemis ablami hastaneye yatirmislar, annemde refakatçi olarak yaninda kalmis. O gün trabzonsporun uefa kupasinda bir takimla maçi varmis annem sesleri duyup sormus ne oluyo bu sesler ne "trabzonsporun maçi var" demisler. Oda ablami hastanede birakip maça gitmis ve maçi kazanmisiz.

Sorunun cevabi burda aramaya gerek yok smileys/smiley36.gif

Ayrica geçen sene olimpiyat stadindaki galatasaray maçina götürdüm ve maçi 2-1 aldik.

Crazy_OfLu61_
12.05.2005, 22:20
Okulu bitiriyim istanbuldaki maçlarin hepsine götürcem smileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
13.05.2005, 10:22

AYNEN

sametaydin
13.05.2005, 15:17
bizim insanimiz hirsli, tuttugunu koparan, inatci ve birazda sinirli ban göre. kendimden biliyorum. bu nedenle basarili olabilir.

Beytullah
13.05.2005, 15:46

walla bence katilyorum kanimizda var.

61-firtina
14.05.2005, 15:05
yürek var onun için

Hünkar
14.05.2005, 16:39
cunku biz kutsal topraklarin atesli ve hircin cocuklariyiz

Gargamel
14.05.2005, 17:47
cunku biz kutsal topraklarin atesli ve hircin cocuklariyiz smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

CaMoKa
14.05.2005, 18:25
Kültürü spora uygun bence havasi suyuda ayri bir etken

SDanışmaz
14.05.2005, 18:39

OLay bu kara basit.FazLa söze gerek yok smileys/smiley2.gif