PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'a Düşman Medyanın ''Amiral''i Hürriyet !

mete61bordomavi
25.07.2011, 02:05
Yahu beyler bir kere açtım kapattınız başlığı...
Başka yere yönlendirdiniz doğal olarak...
Fakat şu Hürriyet gazetesi için bilhassa bu gazete için bir başlık açıkta dursun...Lütfen....
Çünkü bize düşman medyanın amiral gazetesi bu gazete!

Bu gazeteyi bir şekilde protesto edelim. Almayalım aldırmayalım!
Lütfen bu gazeteyle ilgili birşeyler planlayalım.
Bu basın açıklaması olur yürüyüş olur vs vs...
Ama sessiz kalmayalım.
Başka düşman gazetelerin sayfasında değerlendirmeyelim olayı lütfen! Hukuki süreç devam ederken bizi pisliğin içine çekmeye çalışan bu gazete!
Buna özel olarak bir eylem yapalım yasal sınırlar çerçevesinde...

yalniz adam
25.07.2011, 02:06
adı hürriyet olsa nolur.fener tasmayı takmış.

mete61bordomavi
25.07.2011, 02:11
Eskiden beridir İstanbul medyası bize hoş bakmaz doğrudur!
Bölücülüğün Allah'ını yapar! Ama suç sayılmaz!
Ama son kertede gemi öyle azıya aldılar ki mide lazım adamda!

Hele Aziz Yıldırım'a duygusal mektuplar!
Bir mektup da sen yaz kampanyaları vs!
Sanki adam fikir suçundan içerdeymiş gibi...
Rezalete bak!

Arkadaş bu rezilliğe ne sinir dayanır da ne de mide!

Emre Dumangöz
25.07.2011, 02:12
ben yıllardır bir tane gazete almıyorm ne hürriyetinden bahsediyorsun :)

bana haber61. ve bordomavi yetiyor malum arada interntten baska spor gazetelerini okuyoruz

Canberk
25.07.2011, 02:22
Abi haklı olabilirsin ama bu konuyu siyasete bulamazlar inşallah bu sayfalarda . Amacından sapmaz umarım bura.

mete61bordomavi
25.07.2011, 02:31
Abi haklı olabilirsin ama bu konuyu siyasete bulamazlar inşallah bu sayfalarda . Amacından sapmaz umarım bura.

Şu konuya siyaset yapacak adamda kıl kadar akıl yoktur!
Bence bu forumda bu denli gerizekalı olan kimse yoktur olamaz...
Sence?

Canberk
25.07.2011, 02:41
Şu genel konu varya Tüm gazetelerle doldu başlığı. Ayıpları yazan. Bir gir incele istersen ne denli insanımız var görürsün. Adam zaten evime bunu sokmam ne yazdıkları neye hizmet ettikleri malum mis gibi ******* gazetesi varken ne gerek var Hürriyete diyor böyle adamlarla burda tartışıyoruz düşün :D

------------------------------------

Neyse Siyaset Sokulmaz derken biz konuşmayalım bunu. Allah yardımcın olsun :)

outoftime
29.07.2011, 03:48
2 golümüzün ofsayt diye sayılmadığı eskişehir maçının ertesi günü o gazetenin spor sayfasını açtım...koca 1 sayfa bu maça ayrılmış,maçın kritiği yapılmış,dakika dakika pozisyonlar sıralanmış,auta giden şutlar da dahil ama bu sivrizekalılar bizim 2 golden nedense bahsetmemişler...o günden sonra siyasi sayfalarını da okumadığım bir gazete oldu...bize hürriyetimizi hatırlatanlar ne yazık ki zaruretlerini unutamamışlar ne diyelim para para para...

temel_yilmaz
29.07.2011, 08:09
Geçenlerde bizim evin önündeki bakkalda iki tane vardı satın aldım çöpe attım kimseyi zehirlenesinler diye fakat yine para kazandiriyorsun böyle oluncada en iyisi bakkala baskı uygulamak kesinlikle az biraz naziniz geçiyorsa sizde deneyin,ben dedimki bakkala sen hürriyet gazetesi alma gazeteyi satarken kaybettiğin kazancı benim aldığım diğer ürünlerin Üstüne ilave et dedim güldü ama artık bizim mahalle bakkalında hürriyet satilmiyor:)

zafer6161
29.07.2011, 09:51
hani derler ya ülkenin en büyük ve en çok satan gazeteleri,
hürriyet,milliyet,sabah

peki ben neden hiç bir yerde bu gazeteleri okuyan görmüyorum,
işyeri olsun park olsun,esnaf olsun,
inanın hiç bir yerde bunları okuyan yok,,ya türkiye ya zaman okuyorlar,diğerleri posta,güneş vs

poetricus
29.07.2011, 10:03
Üniversite öğrencisiyken, Türkçe'nin 38 lhçesinin yanısıra 8-10 kadar yabancı dil bilen, zihninden bilgisar programı yazan dahi hocam Prof. Dr. Efrasiyap Gemalmaz kendisine medya ile ilgili sorulan bir soruya; "Bu gazeteler var ya bu gazeteler... Bunları alıp tuvalet kâğıdı olarak kullamak vardı ama mürekkepli kâğıt sıhhî açıdan zararlı." diye cevap vermişti. Ne tesadüftür(!) ki hoca o sırada eline tutuşturulmuş olan Hürriyet Gazatesi'ni tutuyordu.

Hocam haklıymış.

mete61bordomavi
07.08.2011, 08:17
Ya benim anlamadığım biz bunlara ne yaptık ki bize bu kadar düşmanlar!

Ulan Mehmetçikleri şehit eden namussuzlara bile hoşgörüyle yaklaşan bu medya taifesi sözkonusu Trabzonspor olunca ya İNKAR! ya da İFTİRA! yolunu seçiyor!
Bunlar bizi neden normal bir takım olarak görmüyorlar?
Cidden anlamıyorum...

fanatikdevri
07.08.2011, 08:26
Trabzonspor onlara ne kadar yavşak ve aşşağılık olduklarını fark ettiriyor,biz olmasak ne kadar güzel namuslu edebiyatı yaparız hayalini kuruyorlar.

SEDAT
07.08.2011, 14:10
- Alma , Aldırtma bu şeref yoksunu medya maşası gazeteyi...

Doğukan Uçan
07.08.2011, 14:13
fanatik gazetesini okuyun www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr) bundan iyi haber yapan yoktur.

lazibere
07.08.2011, 14:15
Şikeci olacaksan medaya ayağında Hürriyet i kullanman lazım. Çünkü Hürriyet en çok satan gazetedir... Bu bir çıkar ilişkisidir. Trabzonspor'da böyle bir şeye ihtiyaç duysa once hurriyeti bağlamaya çalıırdı. O açıdan bu medya v.s ilişkileirnde gazetelerin karalanması çok doğru bir tavır değil..

Genel anlamda spor medyası kirlidir... A gazetesi b gazetesi değil..

Öve öve bitiremediğiniz YEREL GAZETELERİN DE TEMİZ olduğu söylenemez... Kımse kendini kandırmasın.. Kım parayı fazla veirse ona göre üflerler..

pascalli
07.08.2011, 14:39
fanatik gazetesini okuyun www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr) bundan iyi haber yapan yoktur.

Fanatik okuyalım diyorsun ama o fanatik gazetesinide aynı grup çıkarıyor...
domuzdan post olduğu görülmüşmüdür?

ibrahim
07.08.2011, 16:57
Fanatik okuyalım diyorsun ama o fanatik gazetesinide aynı grup çıkarıyor...
domuzdan post olduğu görülmüşmüdür?
Arkadas galiba fanatikte calisiyor. Her basliga hürriyet alma fanatik al yaziyo mübarek...

oflubektas
08.08.2011, 10:23
Doğma büyüme Trabzonlu, Trabzonsporlu bir gazeteci, gençliği ulusal ve yerel basında Trabzonspor'u yazmakla geçmiş Tahir Kum bile azizin yalakalığına soyunmuş, fenerbahçe adına ısmarlama haberler yapıyorsa İstanbul basınının yaptıklarına şaşırmamak lazım. İstanbul takımlarına hizmet eden nice Trabzon kökenli yöneticiler, "ağır abiler" , dalkavukluk yapan gazeteciler varken önce kendi kapımızın önünü temizlemeliyiz. Cerahati kendi bünyemizden attıktan sonra diğerleriyle uğraşmak daha kolay.

Sinan Engin bile Trabzonlu be !

Süleyman50
08.08.2011, 10:58
bizim yanımızda olan kaç tane medya varki, yıllardır böyle ve böyle olmayada devam edecek bizim yapmamız gereken bu tür gazeleteleri alıp okumamak...

cemoli5408
08.08.2011, 11:00
Bazen sinirlensem bile ben gocunmuyorum. İstediklerini yazıp çizsinler.. Puştların, Trabzonspor camiasına düşman olması beni üzmüyor. Ben bize karşı daha da alevli düşman olmalarını istiyorum.

Ilelioglu
08.08.2011, 23:11
Tahir Kum Fenerbahceli, Sinan Engin Besiktasli, Ridvan Dilmen Fenerbahceli, Ergün Gürsoy Galatasarayli degiller...

PARA nerde bunlar orada...

Yani bu takimli olduklarini söyleyerek bu arenada boy gösteriyorlar..

Bugün Sinan Engin cikip ben Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum dese kimse itibar etmez, kimse kale almaz, Istanbul'un parasini koklatmaz...

Olay budur...

Ilelioglu
08.08.2011, 23:13
Bir ülke tek basin...

Istanbul basini...

Ne yazikki...

Fanatik okuyordum ama o malum Basliktan sonra biraktim ve gördümkü bos yere okuyormusum.

Bera B.
08.08.2011, 23:15
Kendi adıma senelerdir;

- Hürriyeti almam,
- İnternetten okumam,
- Kaynak göstereni ciddiye almam.

Mustafa Ayazoğlu
08.08.2011, 23:20
1. sırada

http://www.hurriyet.com.tr/_yazarlar/images/185b.jpg

Uğur Dündar... bu yıl ki ocak-mayıs arasında yazdığı tüm yazılar okuyun.. başkada yazısı yok.. en büyük fenerbahçe amigosu.

26.Ocak.2011, Çarşamba Bu lig karakolda biter

23.Şubat.2011, Çarşamba Ceza ver ama gönderme
21.Şubat.2011, Pazartesi Derbi değil şampiyonluk maçı
16.Şubat.2011, Çarşamba Yumruk affedilmez ama...
08.Şubat.2011, Salı İşte Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü
02.Şubat.2011, Çarşamba Yıldırım'ın başarısı

29.Mart.2011, Salı Keşke Kıraç'ı dinleseydi
23.Mart.2011, Çarşamba İyi ki final maçı değildi
15.Mart.2011, Salı G.Saray A'dan Z'ye değişmeli
09.Mart.2011, Çarşamba Başka Güneş yok
02.Mart.2011, Çarşamba Hakemlere zorla hata yaptırıyorlar

27.Nisan.2011, Çarşamba Siyasetin gölgesi tribüne düşmemeli
20.Nisan.2011, Çarşamba İbretlik ceza verilmeli
13.Nisan.2011, Çarşamba Şampiyon olmadan asla
06.Nisan.2011, Çarşamba Fener yine puan yitirirse çok karışır

24.Mayıs.2011, Salı Sivas'ta kalbim çok yoruldu
18.Mayıs.2011, Çarşamba Galiptir bu yolda mağlup
11.Mayıs.2011, Çarşamba Hemen savcıya git!
04.Mayıs.2011, Çarşamba Penaltı terörü

ibilek
08.08.2011, 23:40
adı hürriyet olsa nolur.fener tasmayı takmış.

Aha bak bu lafı çok sevdim, böle tasmalı bi pankart yazıp stada asmak lazım...