PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara Eski Yattara Degil !..

Sayfa : [1] 2

Berk Akçay
04.03.2006, 16:41
arakadaslar sizlerinde bildigi gibi yattara bugunkü maçlan birlikte 4 maçlan birlikte eski oyununu hiç oynamiyor (yada oynuyamiyor) neler oluyor yataraya o degilmiydi karsisinda kim olursa olsun çalim manyagi yapan bizide mutluluktan zevkten dört köse eden ama nerde o eski yattara bana kalirsa yattara bilerek oynamiyor..smileys/smiley7.gif

bi Altay maçi olsun ve bugunkü V.manisa maçi olsun adam bir çalim atar ya yok yok oda yok

NELER OLUYOR YATTARA!!!!

selokal61
04.03.2006, 16:42
kafasini futbola vermiyor herhalde

Emre B.
04.03.2006, 16:42
Niye bilerek oynamasin ki?Her oyuncunun düsüs zamanlari olabilir

U.Sadıkoğlu
04.03.2006, 16:43
yattara büyük maçlarin adami degil o yüzden fazla üzülmeyin

aleminkrali
04.03.2006, 16:43
i love you yattara

Kemal Musaoğlu
04.03.2006, 16:46
kendine olan güvenini kaybetmis.bir an önce toparlanmasi lazim.

selcuk
04.03.2006, 16:47
yattaraylan ugrasmayin arkadaslar o döner dagiltir yine ertarafi

hamucera
04.03.2006, 16:47
eskisi gibi bi adam gibi depar atamiyor kaç maçtir. bisiler var ama ne. çokmu yoruldu acaba.

selcjK
04.03.2006, 16:48
beyler böyle anlik çikislar takima zarardan baska birsey getirmez, sen simdi bana kötü oynadigi oyunlari sayarsin ben sana tek basina aldigi oyunlari sayarim, böyle konusur dururuz, yattaranin kisiligini biliyoruz. kötü bir dönem geçiriyor her futbolcunun böyle dönemleri olmustur, panige gerek yok dönüsü eskisi gibi olacaktir.

tamersoz
04.03.2006, 16:49
yattara yazik ya 100.maçinda yaptigin hareketle taraftarin büyük tepkisini aldin bunun yerine senin için bu denli önemli maçi golle süsleyip bizlerin sevgisini katlasaydin iyi olmazmiydi her seye ragmen seni çok seviyoruz...

kelkitli29
04.03.2006, 16:50
Ibrahim Yattara OOoOOOoooOOOoo

Zafer Keskin
04.03.2006, 16:50
bende buna inaniyorum yattara artik trabzonu benimsemis adam neden bilerek oynamasinki......

U.Sadıkoğlu
04.03.2006, 16:56
yaw tabiki bilerek oynayamayacak hali yok ama bu maçtada kirmizi gorulmezki kardes neyse ins. yeneriz gayleri

TSunami
04.03.2006, 16:58
arkadaslar böyle ani tepkiler vererek ortami germeyelim. daha çogumuz pozisyonu görmedik.
millet pusuda bekliyo su adami gönderseler diye. biz kovmayi degil kazanmayi bilelim. zaten krizden yeni çikiyoruz. yeni krizler olusmasin.

My
04.03.2006, 17:00
beyler böyle anlik çikislar takima zarardan baska birsey getirmez, sen simdi bana kötü oynadigi oyunlari sayarsin ben sana tek basina aldigi oyunlari sayarim, böyle konusur dururuz, yattaranin kisiligini biliyoruz. kötü bir dönem geçiriyor her futbolcunun böyle dönemleri olmustur, panige gerek yok dönüsü eskisi gibi olacaktir.

Baskanim gücünü göster konu basliginda ki yazina katilamam mümkün degil ama bu yazina tamamiyle katiliyorum.

Emre B.
04.03.2006, 17:02

Baskanim gücünü göster konu basliginda ki yazina katilamam mümkün degil ama bu yazina tamamiyle katiliyorum. Bende katiliyorum

diskus
04.03.2006, 17:04
iyi gene bi ceza verilmesi lazim,so uc maca gore bugun biraz daha iyi oynuyordu ama rakip futbolcunun hareketi yokken yattara adamin yuzunu penceledi yardimci hakemin gozu onunde,2 mac ceza alir gibime geliyor.kesinlikle yattaranin sucuydu

ozcan_asanoglu
04.03.2006, 17:08
pozisyonda kirmizi karti hak etmedi ama niye o hareketi yapiyorsun yeter artik, hangi önemli maçta olacaksin da maç kurtaracaksin...

çok agir para cezasi verilsin, bu kafayla 3. sinif futbolcu olarak kalacaksin,senden hiçbir halt olmaz...

sezon sonu satilip dogru dürüst adam alinsin...

ayrica gs. maçinda olmamasi hayirli oldu,1 kisi eksik oynayacaktik...

Zafer Keskin
04.03.2006, 17:10
sisssssssss hop arkadaslar yattara satilamaz satilmaz sakin olalim lütfen......

TRABZONLU_TS
04.03.2006, 17:12
Arkadaslar Yattara ne kadar kötü oynasada sahada kalmasi herzaman bize yeter. Bugun Hami Mandirali bir röportajinda Yattaranin ölüsü bile sahada kalmalidir dedi. Bende ayni görüse katiliyorum.
Hatirliyorsaniz Hamide öyleydi maclarda duran toplardan baska bir özelligi yoktu. Ama oyunda olmasi bize güven veriyordu. Ve herzaman 1-2 oyuncuyu pasifize ediyordu. Ayni seyi ben Yattara icinde düsünüyorum. Bence Haminin degisik bir verisyonu gibi geliyor. Ne Zaman ne yapacagi belli olmuyor.

Mayls
04.03.2006, 17:17
bence vahid hocanin antrenman veya oyun tarzi ona göre degil ama TRABZONLU_TSnin dedigi gibi onun sahada kalmasi yeter. ve eminimki cok yakinda düzelir yattara

izmirdenayhan
04.03.2006, 17:19
pozisyonda kirmizi karti hak etmedi ama niye o hareketi yapiyorsun yeter artik, hangi önemli maçta olacaksin da maç kurtaracaksin...

çok agir para cezasi verilsin, bu kafayla 3. sinif futbolcu olarak kalacaksin,senden hiçbir halt olmaz...

sezon sonu satilip dogru dürüst adam alinsin...

ayrica gs. maçinda olmamasi hayirli oldu,1 kisi eksik oynayacaktik...

Elbette taraftar olarak futbolcularimizi elestirecez,tam profesyonellik bekleyecegiz,yalniz sizin de dediginiz gibi yanlis yere oyundan atilan yattara nin bu 3.kirmizi karti..Çogunu dedigi gibi sürekli kirmizi karet görmüyor.....

Bu 3.sinif futbolcuyu yollayarak muhtesem karizmali,kariyerli hovaca yönetiminde pozisyon dahi üretemedigimiz maçlar seyretmeye devam ederiz...

Erbay
04.03.2006, 17:23
Yattara kirmizi kart görmeseydi ben ona yine kizardim.Denizli maçinda da bu hareketin daha fazlasini yapti.Ama kirmizi görmedi.Bu olaydan da akillanmadiysa daha ne diyelim.Bu maçta sifirdi.Hiç birsey yapamadi.3 kisi tutuyordu ama Yattara eski Yattara olsa en azindan bir kere çalim atardi.Bir pozisyonda pas vermedi sut atti.Yüzde yüzlük golü kaçirdi.O golü atsaydi bunlari konusmayacaktik belki de.

Muhalif
04.03.2006, 17:38
Yattara eski Yattara arkadaslar yormayin kafanizi:) Bizim yildizlara yildiz demememin sebebi bu tür mental eksiklikler... yeteneklerine bir sözüm yok.. Fatih-Gökdeniz-Yattara neden Avrupa'dan 1. sinif takimlardan teklif almiyorlar? bu soruya verecegimiz cevap aslinda Yattara'nin eski Yattara oldugunu anlamaya yeterli...

dr_st
04.03.2006, 17:41
KIRMIZI KART GÖRMESINE ÇOK ÜZÜLDÜM.. ÖZELLIKLE GS MAÇI ÖNCESI OLMASI BENI ÇOK ÜZDÜ.. ÇÜNKÜ GAYSE GIBI AÇIK FUTBOL OYANAYAN TAKIMLARA KARSI YATTARA ÇOK ETKILI BIR SILAH. V.MANISA GIBI KÜÇÜK TAKIMLAR DEFANSIF FUTBOL OYNADIGI IÇIN YATTARANIN DA ÇOK ETKILI OLAMAMASI GAYET DOGAL.. YATTARA BÜYÜK MAÇLARIN ADAMI BENCE.. GAYSE MAÇINDA OLSAYDI ÇOK IYI OLACAKTI.. HAFTAYA EKSIKLIGINI HEP BERABER GÖRECEGIZ..BUNA KARSIN MAÇI TRABZONSPORUMUZUN KAZANAÇAGINA INANIYORUM.. FATIH, SYMEK VE ÖMER RIZA GAYSE DEFANSINI ÇÖZERELER..

Alpayer
04.03.2006, 17:41
maalesef yapilacak tek sey.yattaranin keyfinin gelmesini beklemek.smileys/smiley5.gif

murat
04.03.2006, 17:47
yattara eski yattara degil bence daha iyi bir yattara. Defansa gelip yardim etmesini bekliyoruz onu yapinca hucumdaki etkinligi azaliyor tabiki. BUgun yine 3 net pozisyonun icindeydi atamadi ve pas verdigi arkadaslari atamadi belki ama yinede en cok tehlike yaratan futbolcumuzdu bence...

Her olaydan sonra bir futbolcuyu boyle elestirmek nekadar dogru acaba ?

baget55
04.03.2006, 17:51
Ben katilmiyorum bun yaa yattara her zaman klass bir futbolcudur bence cok gereksiz bir topic kapatilmasini istiyorum .. Bu ne ya her seye bunalim takiliyorsunuz adam afrika kupasi oynamis yorgun her zaman da super futbol beklemek olurmu ya bunu yazan arkadas bi ciksinda 45 dakika futbol oynasin bakalim kac dakika dayanacakmisss

rigormortis
04.03.2006, 17:52
bence kirmizi kart iyi oldu oda bunu istiodu ama zamanlamasi yanlis oldu... gs maçinda önce görmemeliydi... ceza dönüsü eski haline gelir insallah...

Şentürk
04.03.2006, 17:57
ama anortosis simdide bu çok zarar veriyor takima bizleri bu kadar üzmelerine haklari yok!!!!

tamam yattara çok katkisi oluyor çok seviyoruz onu birinin uyarmasi falan lazim, tam artik tüm futbolcular birlikte oynayabilecek diyoruz ille bir sey çikiyor..smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Punisher-61
04.03.2006, 17:57
abi yattara eski yattara degil diyorsun..szymek eski szymek mi?? Trabzonspor eski Trabzonspor mu??

kayseri macindan beri ynilmiyorsuz tamam ama her mactada zorlaniyorsuz..son dakikaya kadar tek nefes kaliyoruz..böyle rahat bir skorda elde edemiyoruz 3-0 gibi..

yattara bugün hata yapti sagilik olsun para cezasi yer birdaha yapmaz yapsada biraz zaman gecdikten sonrasmileys/smiley1.gif

Şentürk
04.03.2006, 18:02
abi yattara eski yattara degil diyorsun..szymek eski szymek mi?? Trabzonspor eski Trabzonspor mu??

kayseri macindan beri ynilmiyorsuz tamam ama her mactada zorlaniyorsuz..son dakikaya kadar tek nefes kaliyoruz..böyle rahat bir skorda elde edemiyoruz 3-0 gibi..

yattara bugün hata yapti sagilik olsun para cezasi yer birdaha yapmaz yapsada biraz zaman gecdikten sonrasmileys/smiley1.gif

kardes yattara konusunda söylediklerine tamamen katiliyorum..amaaa szymek hakkinda ki düsüncelerin çok yanlis szymek iki golünde pasini veren o aslanlar gibi mücadele eden o yattara gördügü kirmizi kart disinda ne pozisyonlari degerlendirdi ne birebir çok kalmasinaragmen adam geçebildi üstüne üstlük oyundan atildi ve gs maçinda yok yattara bunu herzaman yapiyo anorthosis maçini hatiirla kardes ilk geldiginde konyadaki gördügü kirmizi karttan sonra fener maçinda oynayamadi.

sonuç olarak szymek in yükselen bir grafigi var ve bu maçta ikide süpere bir pas atti daha ne yapsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Selman
04.03.2006, 18:05

Vestel maçi büyük maçmi arkadasim bende anlamiyorum bu yattaraya neler oluyor.smileys/smiley7.gif

Saygilarimla,

Tansu Onur Erdoğan
04.03.2006, 18:15
Arkadaslar Yattara ne kadar kötü oynasada sahada kalmasi herzaman bize yeter. Bugun Hami Mandirali bir röportajinda Yattaranin ölüsü bile sahada kalmalidir dedi. Bende ayni görüse katiliyorum.
Hatirliyorsaniz Hamide öyleydi maclarda duran toplardan baska bir özelligi yoktu. Ama oyunda olmasi bize güven veriyordu. Ve herzaman 1-2 oyuncuyu pasifize ediyordu. Ayni seyi ben Yattara icinde düsünüyorum. Bence Haminin degisik bir verisyonu gibi geliyor. Ne Zaman ne yapacagi belli olmuyor.
haminin duran toplardan baska özelligi yokmuydu????sen haminin yerine baskasini izledin heralde yillarca

1,hami zeki topcuydu

2 istedigi zaman cok iyi adam eksiltirdi uchenin belini kiracakdi az daha

TAMTÜRK61
04.03.2006, 18:32
Bu görüse katilmiyorum.

Zaman zaman futbolunda düsüs var. Bazen tahriklere kapiliyor ve kendisini kaybedip takimi da yakti ,kendisini de.

Simdi cezalari ver ve akillanir. Merak etmeyin!

61-firtina
04.03.2006, 18:35
nasil olsa gökdeniz dönüyor ama yattaraya iyi bir ceza verilmesi lazim

BDiler61
04.03.2006, 18:36
sadece formsuz her futbolcunun böyle dönemleri olur ama bügun yaptiginin cezasini almali

schumi
04.03.2006, 18:37

Vestel maçi büyük maçmi arkadasim bende anlamiyorum bu yattaraya neler oluyor.smileys/smiley7.gif

Saygilarimla,

gs maçini kastetti arkadas.. yani gs maçinda olmamasi büyük kayip deil demek istiyor.. malüm derbilerde iyi oynayamadigindan..

Mollasalihoğlu
04.03.2006, 18:39
Gökdeniz'i silelim,Fatih'i satalim,Yattara'yi kovalim...

Baya büyük düsünüyoruz haa...

Mustafa Mahmutoğlu
04.03.2006, 18:41
yahu sizde adamin üstüne çok gittiniz be yahu....adam bir kirmizi kart gördü diyee...Fatih SULTAN Tekke görse kirmizi kart(ALLAH KORUSUN)yine adamin üstüne bu kadar gelecekmisiniz...bence çok üstüne gidilmemesi lazim..ama gerçektende son haftalarda oyundan düstü..smileys/smiley19.gif

sadman
04.03.2006, 18:43
arkadaslar yattara'nin durumunun basit bir açiklamasi var yorgunluk ve formsuzluk. her oyuncunun düsüs yasadigi bir zaman olur. biraz sabredersek kendine gelecektir

kart konusuna gelince rakibinde ona yaptigi hareketler var fakat hakem onlari görmedi yattara'nin hareketini gördü. bana kalirsa kirmizi kart çok agirdi. sari kartlik bir pozisyondu bence.

sonuç olarak yattara bu takim için çok sey demektir. sabredilmeyi hakeden bir futbolcumuzdur.

saygilar...

TSezgin61
04.03.2006, 18:46
ya arkadaslar yattaranin düsüsünün sebebi bana göre emrahin gidisi oldu. cünkü paslasma konusunda en cok onunla anlasirdi... e simdi tayfunun futbolculugu belli, yattaraya istedigi pasi atamiyor. yattarayi gönderemiyor. fatih vestel macinda yoktu. birtek simek, oda topu dagattigi icin yattaraya sira gelmiyor. haliyle yattara buna sinirleniyor, ve futbol oynayanlar bilir, mac esnasinda birseye sinirlenince insan, agressiflesiyor, ve ne yapacagini sasiriyor. insanin hevesi kaciyor. yattaradada bu var. yattaraya pas atabilecek futbolcular fazlalasmasi lazim. takim tam kadro ciktimi hic süphe yokki yattarada eski formuna dönecek. fatih-simek-gökdeniz-yattara zincir bu. bu zincirden biri eksildimi, yattara yardimi emrahdan alirdi,artik o yok.

vahid hocanin ufukhani acilen yattaraya hazirlamasi sonucu degistirir

t-sat
04.03.2006, 18:50
Bence de normal bir olay Yattaranin form düsüklügü.Düzelir.

Selman
04.03.2006, 19:01

Saygilarimla,

gs maçini kastetti arkadas.. yani gs maçinda olmamasi büyük kayip deil demek istiyor.. malüm derbilerde iyi oynayamadigindan..

Açiklaman için sagol arkadasim çok sinirliyim ne yazdigimi bile bilmiyorum.Ama bence olmasi gerekiyodu gayse maçinda.Gökdenizde oynamazsa yattarasiz bir trabzonspor nasil atak yapacak gayse vestel degil.

Saygilarimla,

EmrahYalçınalp
04.03.2006, 19:13
Yattara eski Yattara arkadaslar yormayin kafanizi:) Bizim yildizlara yildiz demememin sebebi bu tür mental eksiklikler... yeteneklerine bir sözüm yok.. Fatih-Gökdeniz-Yattara neden Avrupa'dan 1. sinif takimlardan teklif almiyorlar? bu soruya verecegimiz cevap aslinda Yattara'nin eski Yattara oldugunu anlamaya yeterli...

Cenk'e katiliyorum. Bence de Yattara oldukça "eski" Yattara...

Yattara'ya takilmamak lazim. "Bu yeteneklere sahip bir adam niçin Avrupa'nin göbeginde yillarca kesfedilmedi de bizde oynuyor" sorusunun yaniti bu ve buna benzer sonuçlar doguran altyapi ve fundamental eksiklikler. Yani Yattara bu... Oynar, oynamaz, kart görür, kart göstertir... Yattara süper yetenekleri olan bir adam, ama bence futbolu bilmiyor. Nerde pas yapilir, nerde topsuz kosulur, nerde sut atilir, nerde adam geçilir, nerde top kesilir sorularina maç içinde verdigi cevaplarin hepsi "kafasina göre"... Ben onu bu haliyle sevdim, kabul ettim, o yüzden kizmiyorum da. Adamin istihap haddi bu, süper yetenekleri olan mizikçi çocuk gibi. Oynayip harikalar yaratmasi ile eli belinde gezip kirmizi kart görmesi arasinda çok ince bir çizgi var...

oumaer61
04.03.2006, 19:28
bencede yattarada pek problem olmaz her futbolcu form düsüklügü yasar 2009 a kadar kontrat imzalamis adam niye oynamasin

TRABZONLU_TS
04.03.2006, 19:29
haminin duran toplardan baska özelligi yokmuydu????sen haminin yerine baskasini izledin heralde yillarca

1,hami zeki topcuydu

2 istedigi zaman cok iyi adam eksiltirdi uchenin belini kiracakdi az daha

Simdi sen Hami Yattaradan dahami zeki futbolcu demek istiyon?? Anlamadim. Futbol zekasi olarak Ben Yattaradan daha büyük futbolcu tanimiyorum acikcasi. Yeterki oynamak istesin.

szymeks
04.03.2006, 19:30
noluyor arklar hemen adami astiniz yattarayida anlayin kolay degil yaninda bitek szymek ve ömer riza var üç kisiyle kalinca yipraniyor evet eskisi gibi degil ama bence taktik geregi hemen kesior topu çok üstüne gitmeyin o bize lazim onsuz oldugumuz maçlarida gördük neyse ii aksamlar artik futbolcularimiza sahipçikalim elestirirkende ondan bi halt olmaz satalim dersek fb bjk gs dahilçok alici buluruz ama bi daha yattara bulamayiz

ts_fan
04.03.2006, 19:31
Aslinda Emrah?in dedigine de paralel olacak; Yattara ince bir çizginin iki tarafina da kayabilecek bir oyuncu, bu ince çizginin iki yaninda ?var? ve ?yok? var, yani Yattara bir var bir yok, Ibo?nun sürekli var olabilmesi için mental yönden kendini gelistirmeli ve her türlü maddi manevi destegi almali.Yattara varla yok arasindaki dengeyi kurabildigi an zaten bizde degil Avrupa?da kalbur üstü bir takimda oynayacaktir.Aslinda üstünde çok fazla durulacak bir konuda degil, afacanlar vardir yaa iste Yattara onlara benziyor, kabullenmek lazim. <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Külünkoğlu
04.03.2006, 19:38
Istedigimiz gibi bir oyuncu olsaydi herhalde avrupanin 200 milyon euro'yu asmis kazanci olan klüplerden birisinde oynuyor olurdu. Yattara'yi böyle kabul edecegiz ve en azami verimi nasil aliriz onun peside olacagiz. Ne yapalim bu adamin bize diyeti de bu.

cIlgInIm
04.03.2006, 20:17
Yattara bunu hep yapiyor zaten alisigiz biz yattaraya bizim yattaramizda bu iste .. ooooooooo ibrahim yattara smileys/smiley36.gif

The Legend
04.03.2006, 20:39
Yattara eski yattara degil.ne oldu bu adama yahu.

ancibranoz
04.03.2006, 20:49
artistlige basladi. SIMARDI hersey bu kadar basit iste. Artist yattara ya adam gibi oyununu oyna yada çik oynamicam de zibidi herif smileys/smiley7.gif

Harun
04.03.2006, 21:00
Takimimizin en formsuz dönemlerinde sirf bu adamin bilek hareketlerini görmek için maçlarimizi izledigimi bilirim.Bende hayranlik uyandiran bir futbol stili var.Yattara'ninetkili olabilmesi için takimimizin ofansif yönünün güçlü olmasi lazim.Dikkat ettiniz mi bilmiyorum,Fatih Gökdeniz,Simek üçlüsünün ayni anda sahada oldugu maçlarda yattara hep show yapmistir.Ne zaman savunma agirlik kadro ile maç yapmaya basladikYattara etkisiz kaldi.Çünkü rakip oyuncularin ondan baska ekarte edecegi adam olmuyor herkes ona yogunlasiyor ayrica yattara'da takimin ileri ucunda adam bulamayinca ne çalim atmayi deniyornede baska yolara gidiyor.Yani olayi sadece Yattara'ya baglamayalim.Agresif hareketleri onun tek eksi yönü.

Onun sahada mücadele etmesi okadar önemli degil varligi bile rakipler için büyük bir korkudur.
''Görünen köy kilavuz istemez''

http://img410.imageshack.us/img410/6566/futbolcu32rj.jpg (http://imageshack.us)
http://img414.imageshack.us/img414/9287/futbolcu53yj.jpg (http://imageshack.us)

ftunsal
04.03.2006, 21:02
szmek,fatih,gökdeniz yokken takimi sirtlamaya çalisiyordu.sorumluluk aliyordu.simdi kadro genisledi ama o isibirakti.

afrika kupasinda kulagina biseyler fisildandi galiba..

baget55
04.03.2006, 21:07
harun resimler super...

iste bu kadar yaa herseyi özetliyorr.. hehehehesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

baget55
04.03.2006, 21:19
Artik yuklenmeyin su adama yaaa ovuneceginize yerden yere vuruyosunuzz moral bozmayin arkadaslar lütfenn

fincher
04.03.2006, 21:57
simdi trt de izledim maçin özetini.yattara o kadar kötü oynamamis.kirmizi kartta bence çok agir.adama vurma falan yok.manisalinin artisligi,hakemin eyyamciligi.yattarayi asip kesecek bir durum yok...

bordox
04.03.2006, 22:04
Hakem oyunun gidisine göre kural yapti,en fazla sari kartlik pozisyon ama rakip 10 kisi Trabzonspor'da 10 kisi kalsin istedi Cem bey.

Yattara eskiye nazaran durgun ama defansa yardima geldigi gerçek,yoruluyor ister isemez.

selcuk
04.03.2006, 22:12
nazar boncugumu versegik birde hocaya getirip biraz okutalimsmileys/smiley1.gif

Mollasalihoğlu
04.03.2006, 22:25
szmek,fatih,gökdeniz yokken takimi sirtlamaya çalisiyordu.sorumluluk aliyordu.simdi kadro genisledi ama o isibirakti.

afrika kupasinda kulagina biseyler fisildandi galiba..

2009'a kadar sözlesmesi oldugunu fisilda sen de bi yerde görürsen kulagina smileys/smiley2.gif

EmrahYalçınalp
04.03.2006, 23:02
Hakem oyunun gidisine göre kural yapti,en fazla sari kartlik pozisyon ama rakip 10 kisi Trabzonspor'da 10 kisi kalsin istedi Cem bey.

Kurallarda "nakavt etmeden kirmizi çikartmayin" mi diyor? Ya da "eger yumrugu tam oturtamadiysa sari yeter" gibi birsey?

Adamin yüzüne darp amaçlifiziksel temas iste, dogrudan kirmizi kart. Bunun nesini tartisiyoruz, biraz samimi olalim.

Mollasalihoğlu
04.03.2006, 23:07

Kurallarda "nakavt etmeden kirmizi çikartmayin" mi diyor? Ya da "eger yumrugu tam oturtamadiysa sari yeter" gibi birsey?

Adamin yüzüne darp amaçlifiziksel temas iste, dogrudan kirmizi kart. Bunun nesini tartisiyoruz, biraz samimi olalim.

abi haklisin da bu standart ne kadar uygulaniyor ki,bana dokunan o..yoksa yattara'nin savunulacak yani yok.

kutoz
04.03.2006, 23:07
Yattara'yi bu sekilde kabul etmek gerek. Onun profesyonellik anlayisi bu kadar.

Altay maçi öncesi, Asbaskan Hasim Sayitoglu ile sohbetimiz esnasinda, laf döndü dolasti Yattara'ya geldi. Sayitoglu Yattara için; "O takimin maskotudur. Ama ayni zamanda herkesi suya götürür, susuz getirir" demisti...

Bugün gördük... Suya gittik yedi kirmizi karti, susuz kaldik... Edited by: kutoz

Fanatik28
04.03.2006, 23:09
Baszi arkadaslar Yattara eski Yattara degil diye yazmis. Pekiyi Trabzonsporumuz eskisi gibimi. Hayir. Mac icine gelelim. Takimimizda Symek´ten baskaderinlemesine top atabilen baska topcu var mi? Yattara süratiyla defansin arkasina sarkan ve asist yapan biri. Bugün Symek´in siki markaj altinda oldugunuda görmüssünüzdür. Yattara onca müsait pozisyonda ( defansin öne ciktigi ) kactane top alabildi?

Bir diger konuda, Yattara kanatta topu aldiginda en az iki, hatta üclü bir kademeyle karsi karsiya kaliyor. Diger hücumcularimizda cezasahasina girerek ondan bu durumda orta yapmasini bekliyor. Hicbiri akil edip, onun 3 kisiyi üzerine cekip yarattigi bosalani kullanayim demiyor.

Dikkat ettiyseniz mac icinde Symek´te defans oyuncularimiza cok tepki gösteriyor, cok müsait pozisyonda kendisine top atamadiklari icin.

Yattara gereken toplari alamadigi ve yapabildigi hareketli yapamadigi zaman, kendi kendini strese sokuyor. O zaman da böyle manasiz hareketler yapabiliyor. Simdi yapilmasi gereken, Yönetimin ona gerekli cezayi vermesi, ama taraftarimizinda ona sahip cikmasi ve gerekli destegi vermesi.

EmrahYalçınalp
04.03.2006, 23:15

abi haklisin da bu standart ne kadar uygulaniyor ki,bana dokunan o..yoksa yattara'nin savunulacak yani yok.

Yani, aslinda sen de haklisin, herkes haklismileys/smiley1.gifYattara'nin ayni seyleri yapip sari kart görmedigi pozisyonlar da var. Ama sonuçta deplesmandasin, galip durumdasin, rakip de 10 kisi. Akilli bir adam ikili mücadelerde omuz koyarken bile iki kere düsünür, durum hassas diye. Sen git, topun oyunda oldugu bir noktada adama vur... Yani tamam, hakem kirmizi vermese bu ilk kez olmus bir sey olmayacakti ama vermesi de gerekiyordu zaten. Benim bozuldugum kisim buna ragmen tepki koymak... Yattara o hareketi yaptigi her deplesmanda kirmizi kart görür. Olayin bir de ayni hareketi kadiköy'de -mesela- Tuncay yapsa ne olur yönü var ama simdi konu o degil. Kaldi ki hakemler hangi dönemde bize daha toleransli davranmis ki simdi bu beklenti içindeyiz.

Basta dedigim gibi, aslinda kuralin standart olarak uygulanmasi konusunda haklisin. Ama bu yapilan "salakça" hareketi anlamli hale getirmiyor maalesef.

BDiler61
04.03.2006, 23:16

yattaranin yedigi karti tartismaya gerek yok çok siddetli olmasada direk rakibin yüzüne yapilmis bi hareketti fakat eziklerin futbolculari tekme tokat ounuyor kart gördükleri yok geçen bi cihan gördü iste oda istisna

okan61
04.03.2006, 23:21
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar her oyuncunun düsüs zamani olur buda o zamandir yattara bu durumdan en kisa zamanda kurtulur</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=711d7c3c></BLOCKQUOTE>

ancibranoz
04.03.2006, 23:33
ayni hareketi denizli maçinda ilk yarinin sonlarina dogru denizlili bir topçuyada yapmisti. kobel yattara. kovermis yattara smileys/smiley18.gifbirisinin kulagini çekmesi lazim bunu? naz çekecek vaktimiz yok. oyna la adam gibi smileys/smiley7.gif

İleli
04.03.2006, 23:34
cok simartiyoruz cok

hakantpl
04.03.2006, 23:49
Yattaranin Eski yattara olmamasi Eskiden Yattara Savunmaya yardim etmezdi. Aldigi Topu Illa iki üç çalim yapmadan vermez yada kaptirirdi.

Simdi Hem Savunmasina Yardim ediyor hem aldigi topu garanti oynamaya çalisiyor. Direk pas yapmaya çalisiyor. Bence Buda Hocadan Kaynakaniyor. Yattaranin Topla Fazla oynamasini istemiyor. Gs Maçinda Oynasa Iyi Olurdu. Fatih Etkisiz Kalacak. Özellikle Hava toplarinda Fatihin Istedigi Kafa toplari Zor gelecek.

Ayrica Yattaranin Kirmizi Kart Gördügü Pozisyonda Inanin Çogu Hakem O pozisyona Kart Vermez. Duygusal mi düsünüyorum Belki Evet. Ama Inannin Çogu Hakem O Pozisyona Kirmizi Vermezdi. Hekem Pozisyonu Görmedi Zaten Yan Hakemin ihtariyla Kirmizi Gösterdi. Tabi Yattaranin Böle Birsey yapmasina Gerek yoktu. Gereksiz Bir Agresiflik gösterdi.

Saglik Olsun Biraz Dinlensin de Kendine Gelsin.

Analyzer
04.03.2006, 23:54
Kaptan da hiçbir iddiasi olmayan bir hazirlik maçinda yan hakemi tokatlamis 5 maç ceza almisti. Ayrica geçen hafta Djokaj'in dirsegi çok daha agir bir hareketti. Hakem kirmizi kart vermeye cesaret edememisti.

Gökdeniz sike yapar bisey demeyiz, Fatih Tekke sigara içer bisey demeyiz, Yattara ishal oluptuvalete gidince disiplin bekçisi kesiliriz. Gücümüz gariban Gine'liye yetiyor anasini satiym. Senol Günes de böyleydi. Fatih'i Gökdeniz'i oyundan çikarmaya paçasi sikmaz, garibim Yattara'yi oyundan alirdi. Ziya Dogan gelir en siradan futbolcularin pesinden kosturur ama Yattara'yi yedek birakir. Yönetim adamiyillarca 250 bin dolara oynattiktan sonra iyilestirme yapar ama hala Emrah'tan Mehmet Yilmaz'dan daha az para verir. Helal olsun be Yattara'ya. Yedek kalir gikini çikarmaz, az para alir gikini çikarmaz, takimda sike yapan sigara içen adamlar varken en ufak olayda para cezasi alir gikini çikarmaz. Tuvalete gider, takim otobüsü onu beklemez. Yattara'nin degerini taraftar biliyor ama yöneticiler ve teknik direktörler ancak onu kaybedince anlayacaklar kiymetini. O giderse içi yanan yine taraftar olur. Yattara gidince yilda 1 er trilyondan fazla para verdikleri Emrah, Mehmet Yilmaz, Celaleddin v.s. kurtarir artik takimi.

Altay kupa maçi öncesi yazmistim bu yaziyi. Yattara o maç bu maçtir kayip. Tam da tahmin ettigim gibi.

Takim kaptani idmanlara çikmaz, sigara içer ve de sik sik sakatlanip arkadaslarini yalniz birakirsa,takiminsikeci hain futbolcusu hala el üstünde tutulursadiger futbolculardan çok sey beklememek gerekir.

Mollasalihoğlu
04.03.2006, 23:57
çok yüzeysel bir düsünce.hele ki yattara bilerek oynamiyor sonucuna variyorsa is,daha da vahim..

Berk Akçay
05.03.2006, 00:20
cok simartiyoruz cok

aynen kardesim sana katiliyorum tamam yattara iyi hos güzelde nereye kadar eger böyle sorumsuz davranmaya devam ederse bence trabzonsporumuza zarar verebilir

baget55
05.03.2006, 00:22
Abi birakin ugrasmayin adamla yattara'ya kadar daha nice konusulacak sey var onlardan bahsedin kendi kendinizi yiyorsunuz yaa vallahi burdaki seviyeyi daha fazla dusurmeyin yazik yaaa birakin bu islerii

canim TS
05.03.2006, 00:39
Kaptan da hiçbir iddiasi olmayan bir hazirlik maçinda yan hakemi tokatlamis 5 maç ceza almisti. Ayrica geçen hafta Djokaj'in dirsegi çok daha agir bir hareketti. Hakem kirmizi kart vermeye cesaret edememisti.

Gökdeniz sike yapar bisey demeyiz, Fatih Tekke sigara içer bisey demeyiz, Yattara ishal oluptuvalete gidince disiplin bekçisi kesiliriz. Gücümüz gariban Gine'liye yetiyor anasini satiym. Senol Günes de böyleydi. Fatih'i Gökdeniz'i oyundan çikarmaya paçasi sikmaz, garibim Yattara'yi oyundan alirdi. Ziya Dogan gelir en siradan futbolcularin pesinden kosturur ama Yattara'yi yedek birakir. Yönetim adamiyillarca 250 bin dolara oynattiktan sonra iyilestirme yapar ama hala Emrah'tan Mehmet Yilmaz'dan daha az para verir. Helal olsun be Yattara'ya. Yedek kalir gikini çikarmaz, az para alir gikini çikarmaz, takimda sike yapan sigara içen adamlar varken en ufak olayda para cezasi alir gikini çikarmaz. Tuvalete gider, takim otobüsü onu beklemez. Yattara'nin degerini taraftar biliyor ama yöneticiler ve teknik direktörler ancak onu kaybedince anlayacaklar kiymetini. O giderse içi yanan yine taraftar olur. Yattara gidince yilda 1 er trilyondan fazla para verdikleri Emrah, Mehmet Yilmaz, Celaleddin v.s. kurtarir artik takimi.

Altay kupa maçi öncesi yazmistim bu yaziyi. Yattara o maç bu maçtir kayip. Tam da tahmin ettigim gibi.

Takim kaptani idmanlara çikmaz, sigara içer ve de sik sik sakatlanip arkadaslarini yalniz birakirsa,takiminsikeci hain futbolcusu hala el üstünde tutulursadiger futbolculardan çok sey beklememek gerekir.

aynen katiliyorum cok iyi ve dogru yazmisin.

ancibranoz
05.03.2006, 00:48
Abi birakin ugrasmayin adamla yattara'ya kadar daha nice konusulacak sey var onlardan bahsedin kendi kendinizi yiyorsunuz yaa vallahi burdaki seviyeyi daha fazla dusurmeyin yazik yaaa birakin bu islerii

sanane la? sne kendi isine bak. smileys/smiley18.gifyok yazik ya falan birakin bu isleri falan. git baskasina akil ver. bize degil. smileys/smiley18.gif

Salih Kara
05.03.2006, 00:49
tamam yattara iyi oynamiyor ama her maçta yedigi tekmeler gözardi edilemez ayrica yattara topu aldiginda 3 kisi aninda etrafinda bitiyor.O da çalim atamayinca sinirleniyo bu tür hareketlerde bulunuyor.Çünkü yapmak istediklerini yapamiyor.Bir de her topçunun form düsüklügü olur o da böyle bir zaman geçiriyor bence tekrar oynamaya baslayinca eski yattarayi tekrar izleyecez.

Cyzio
05.03.2006, 00:52
Yasi benim civarimda olanlar hatirlayacaktir. 1986 ya da 1987 senesiydi. TRT'den canli olarak yayinlanan bir Samsunspor - Trabzonspor maçini seyrediyordum. Samsunspor'un sag beki Jovanowski (adinda yaniliyor olabilirim, galiba daha sonra gene Samsunspor'a teknik direktör olarak da geldi) bizim sol açikta oynayan Iskender'i (GÜNEN, su anda spor yazarligi yapan) her karsilasmasinda yaka paça asagi indiriyordu. Bunlarin bazilarinda hakem hiç faul vermiyori faul verdiklerinde de asla kart çikarmiyordu. Hakem de acaba Bugünkü hakemin babasi olan Sadik Deda imiydi sanki? Neyse, tam hatirlayamiyorum.

Durum böyle olunca, Iskender maç basladigi andan beri gerçek futbolunu oynayamadi. Ki Türkiye'de benim gördügüm en iyi sol açiklardan biridir. Hatta neredeyse hiç futbol oynayamiyordu. Ne zaman topla bulussa, Jovanowski gelip, tekmeyi basiyordu. Bir, iki, üç... derken, Iskender sinirlendi ve Jovanowski'yi Yattara'nin bugünkü hareketine göre oldukça hafif sayilacak bir siddette tartakladi. Ve sari karti yedi.

Ikinci yari ayni senaryo tekrarlandi. Top ne zaman Iskender'e gelse, Jovanowski tekmeyi basiyor, bunlarin yarisinda faul bile çalinmiyor, çalinanlarda da kart gösterilmiyordu. Sonunda korkulan an geldi ve Iskender Jovanowski'yi bir kere daha tartakladi. Ikinci sariyi da gördü be kirmizi kartla oyun disi kaldi.

Böylece hakem, futbol oynamak isteyen Iskender'i cezalandirip, anti-futbol'cu Jovanowski'yi ödüllendirmisti. O günkü maçi, K. Hasan'in (Vezir) golüyle 1-0 kazanmistik.

Bu film, Yattara bize geldiginden beri gene oynaniyor. Siz hiç, bu kadar teknik bir futbolcu olan Yattara'ya yapilan faulden dolayi bir futbolcunun atildigini gördünüz mü? Ben hatirlamiyorum. Soruyu bir de söyle sorayim: Eger Yattara Fenerbahçe'de oynasaydi ona yapilan faullerden dolayi, 100 maçta (bugün 100. maçini oynamis) rakip takimlardan kaç futbolcu atilirdi? Ben cevaplayayim: En az 20.

Onun için, Yattara'ya çok da yüklenmeyin. Yaptigi hareket sorumsuzcadir. Kirmizi karti hakketmis olabilir. Hatta rakibe dokunmamasi bile gerekir (Burada o ufak darbeyle kendini yere atan V. Manisa'li futbolcu için SayinSavas Ay ne söyleyecek, merak ediyorum). Ama onun yedigi tekmeleri biz yemiyoruz.

Burada klübe düsen büyük bir görev var: Yattara'ya bir psikolog tutulup, gerekli tedbirler alinmalidir. Ben güzel bir telkinle bu islerin düzelecegi kanaatindeyim. Aksi takdirde, fevri davranip Yattara'yi kapinin önüne koyarsak, pek çok arkadasin da söyledigi gibi, yarin Fenerbahçe'de oynarken seyrettigimizde, çok üzülürüz. Üstelik, hakemlerin de destegini arkasina alacagindan, pek çok adami attirip, çok daha verimli oynayacaktir.

Muhabbetle kalin.Edited by: Cyzio

baget55
05.03.2006, 01:21

sanane la? sne kendi isine bak. smileys/smiley18.gifyok yazik ya falan birakin bu isleri falan. git baskasina akil ver. bize degil. smileys/smiley18.gif

sen once uslubunu duzelt zaten burda gozume takiliyosun fikirlerin hep olumsuzz ve elestirel takiliyosun sen ne zannediyon kendini

ÇaGaTaY
05.03.2006, 01:43
yattaranin 4 haftadir oynamamasi ilginç,acaba hocadan mi kaynaklaniyor bilmiyorum ki,çalim bile atmiyor,bugün manisa maçinda tam onluk maç istese çalimlara folo fos etmisti defansi ama 1 çalima bile girmedi,hayret edilecek bi olay dogrusu..

ÇaGaTaY
05.03.2006, 02:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100 height=85>http://www.fotomac.com.tr/i/y/1266.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=10 rowSpan=4>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=338 rowSpan=3>
<TABLE height=44 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=338 colSpan=0 height=44>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1266.gif</TD></TR></T></TABLE>Açik futbol güzeldi

Trabzonspor da, Manisaspor da güzel futbol oynayip kazanmak için açik futbolu tercih etti. Böyle olunca sporculara pas yapabilecek ve yeteneklerini sergileyecek bos alan ve zaman da vardi. Fakat buna ragmen futbol seviyesi, son derece düsüktü. Trabzon'da defansif olarak kurulan oyun kurgusuna ragmen bireysel olarak yapilan hatalardan dolayi rakip net gol pozisyonlarini degerlendiremedi. Vestel, 10 kisi kaldiktan sonra yine açik oynamayi tercih etti. O zamana kadar çok daginik bir görüntü sergileyen Trabzon galibiyet golünü buldu. Trabzonspor'a baktigimiz zaman sol kanadin çalismadigini, bloklar arasinda büyük kopukluklar oldugunu, rakibe büyük bos alanlar birakildigini görüyoruz.

Yattara sorumsuzluk yapti
Sporculari bir hafta öncesiyle kiyasladigimizda, çok daha istekli, mücadele güçleri çok daha yüksek olmasina ragmen oyunun kontrolünü elinde bulunduran, olgunlasmis, pas yüzdesi yüksek, taktik disiplini ise yeterli buldugumuzu söyleyemeyiz. Yattara ilk defa bu maçta biraz oynamaya basladi ve takimin hücum gücü oldukça artti. Fakat bu kadar yetenekli ve üst düzey oyuncunun böyle sorumsuzca kart görmeye ve arkadaslarini yalniz birakmaya hiç hakki olmadigi gibi, haftaya oynanacak büyük derbide ona ihtiyaci olan arkadaslarini ve takimini yalniz birakmasi büyük bir sorumsuzluktur. Trabzonspor'u basariya ulastiracak en önemli sey düsünce birligi ve bütünlügüdür. </TD></TR></T></TABLE>

kaynak:fotomac

Analyzer
05.03.2006, 04:26

Demagoji yaptin deyince kiziyorsun perhaps ama nakavtla ilgisi yok. Kirmizi kartlik pozisyon degildi.

Uğurtan
05.03.2006, 05:21

Demagoji yaptin deyince kiziyorsun perhaps ama nakavtla ilgisi yok. Kirmizi kartlik pozisyon degildi.

Yattarayi savundum yok hatta belkide o an duydugumda ve izledigimde en fazla hakareti evet evet küfrü eden bendim..Nefret bile ettim ondan ancak gerçek su ki kirmizi bu pozisyona agir kesinlikle agir...Neler görüyoruz neler yumruk bile degildi yaptigi kupadaki denizli maçinda daha kötüsünü yaptinda sari vermisti asil kizmizi ordaydi bence...

Hüda Topaloğlu
05.03.2006, 05:32
Halilhodzic çalim tarzi futbolu sevmedigi belli, disiplini bozmamak için, buyuk ihtimal uyardi yattarayi çalima girmemesi için ve takim oyunu - pas atmak için

EmrahYalçınalp
05.03.2006, 08:26

Yooo, analyzer, kizmiyorum. Sadece kendinin yaptigi seyi baskalarina mal etmeye çalismana sasiriyorum. Ahan senin yazdiklarin, ve benimki, yukarda... Bakalim hangimiz demagoji yapiyoruz...

temelyilmaz
05.03.2006, 08:48
her futbolcunun inisi çikisi olabilir asil sorun bizde ne yapacaz hemen bi komplo teorisi üretmeye gerek yok tek basina aldigi maçlarida unutmamak lazim hemen hocadan mi kaynaklaniyo yok baska bisi gerek yuk bence aradaki kupa performansini düsürdü

temelyilmaz
05.03.2006, 08:51
Analyzer Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

Gökdeniz sike yapar bisey demeyiz, Fatih Tekke sigara içer bisey demeyiz, Yattara ishal oluptuvalete gidince disiplin bekçisi kesiliriz. Gücümüz gariban Gine'liye yetiyor anasini satiym. Senol Günes de böyleydi. Fatih'i Gökdeniz'i oyundan çikarmaya paçasi sikmaz, garibim Yattara'yi oyundan alirdi. Ziya Dogan gelir en siradan futbolcularin pesinden kosturur ama Yattara'yi yedek birakir. Yönetim adamiyillarca 250 bin dolara oynattiktan sonra iyilestirme yapar ama hala Emrah'tan Mehmet Yilmaz'dan daha az para verir. Helal olsun be Yattara'ya. Yedek kalir gikini çikarmaz, az para alir gikini çikarmaz, takimda sike yapan sigara içen adamlar varken en ufak olayda para cezasi alir gikini çikarmaz. Tuvalete gider, takim otobüsü onu beklemez. Yattara'nin degerini taraftar biliyor ama yöneticiler ve teknik direktörler ancak onu kaybedince anlayacaklar kiymetini. O giderse içi yanan yine taraftar olur. Yattara gidince yilda 1 er trilyondan fazla para verdikleri Emrah, Mehmet Yilmaz, Celaleddin v.s. kurtarir artik takimi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

bide bu var buradaki isimlerle yattarayi karsilastirin kanimca bi yattara çikmaz saol bak çok güzel yaklasim tesekkür ederim

gurbetçi 61
05.03.2006, 11:26
Analyzer Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">

Gökdeniz sike yapar bisey demeyiz, Fatih Tekke sigara içer bisey demeyiz, Yattara ishal oluptuvalete gidince disiplin bekçisi kesiliriz. Gücümüz gariban Gine'liye yetiyor anasini satiym. Senol Günes de böyleydi. Fatih'i Gökdeniz'i oyundan çikarmaya paçasi sikmaz, garibim Yattara'yi oyundan alirdi. Ziya Dogan gelir en siradan futbolcularin pesinden kosturur ama Yattara'yi yedek birakir. Yönetim adamiyillarca 250 bin dolara oynattiktan sonra iyilestirme yapar ama hala Emrah'tan Mehmet Yilmaz'dan daha az para verir. Helal olsun be Yattara'ya. Yedek kalir gikini çikarmaz, az para alir gikini çikarmaz, takimda sike yapan sigara içen adamlar varken en ufak olayda para cezasi alir gikini çikarmaz. Tuvalete gider, takim otobüsü onu beklemez. Yattara'nin degerini taraftar biliyor ama yöneticiler ve teknik direktörler ancak onu kaybedince anlayacaklar kiymetini. O giderse içi yanan yine taraftar olur. Yattara gidince yilda 1 er trilyondan fazla para verdikleri Emrah, Mehmet Yilmaz, Celaleddin v.s. kurtarir artik takimi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

helal sana kardes,herseyi özetledin

CaMoKa
05.03.2006, 12:02
ya artik yattara bazi seyleri ispatladi artik gözümüz alisti onun hallerine b u nedenle yaptiklarini göremiyorda olabiliriz artik daha fazla sey bekledigimiz için bize kötü gibi geliyor ben iyimser bakarak göz yanilgisi diyorum...

Mustafa Mahmutoğlu
05.03.2006, 13:13
tekrar vurguluyorum...bu adamin üstüne daha fazla gidip adami daha da fazla batirmayalim lütfen..

ancibranoz
05.03.2006, 13:29
tekrar vurguluyorum...bu adamin üstüne daha fazla gidip adami daha da fazla batirmayalim lütfen..

iyide kardes ne yapalim? hiçbisey yapmayalimmi?her terbiyesizligine sessizmi kalalim? iyi oyuncu süper oyuncu ama keyfinden oynamamazlik yaparsa baslarim iyi oyunculuguna.

gs maçinda yok simdi. bunu düsünmesi lazimdi smileys/smiley18.gif

DeAgLeMaNyAq
05.03.2006, 14:38
Son haftalarda bir seyler oldugu kesin. Bakalim hayirlisi...

Aslıhan
05.03.2006, 14:48
çok laubali oynamaya basladi çok agresif ve egoist davraniyo

baronkenan61
05.03.2006, 14:54
YATTARADÜSÜNDÜRME BIZI KARA KARA YEDINDE KIRMIZI KARTI ARTIK GOLDE ATAMAYAN GALATAYA NE OLDI SANA NE OLDI BÖYLE)))))) ARTIK ESKISI GIBI OYNA BIZDE MUTLU OLALIM TRABZON SPORDA by baron 61 kenan6161hotmail.de&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

FANATIK61
05.03.2006, 15:59
Kimse Trabzonspor'dan üstün degil. Yattara artik akillanmasi lazim, bu böyle devam etmez...

Şentürk
05.03.2006, 16:06
Analyzer Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">

Gökdeniz sike yapar bisey demeyiz, Fatih Tekke sigara içer bisey demeyiz, Yattara ishal oluptuvalete gidince disiplin bekçisi kesiliriz. Gücümüz gariban Gine'liye yetiyor anasini satiym. Senol Günes de böyleydi. Fatih'i Gökdeniz'i oyundan çikarmaya paçasi sikmaz, garibim Yattara'yi oyundan alirdi. Ziya Dogan gelir en siradan futbolcularin pesinden kosturur ama Yattara'yi yedek birakir. Yönetim adamiyillarca 250 bin dolara oynattiktan sonra iyilestirme yapar ama hala Emrah'tan Mehmet Yilmaz'dan daha az para verir. Helal olsun be Yattara'ya. Yedek kalir gikini çikarmaz, az para alir gikini çikarmaz, takimda sike yapan sigara içen adamlar varken en ufak olayda para cezasi alir gikini çikarmaz. Tuvalete gider, takim otobüsü onu beklemez. Yattara'nin degerini taraftar biliyor ama yöneticiler ve teknik direktörler ancak onu kaybedince anlayacaklar kiymetini. O giderse içi yanan yine taraftar olur. Yattara gidince yilda 1 er trilyondan fazla para verdikleri Emrah, Mehmet Yilmaz, Celaleddin v.s. kurtarir artik takimi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

kardesd her seyi özetlemisin yazdiklarinin hepsi dogru fakat bu yattaranin yaptiklarini hakli çikarmaz!!!ayrica yattara bunu ilk defa yapmiyo!!!! agir bir ceza gerekirrr..

baronkenan61
05.03.2006, 16:11
<UL>
<LI>futbolcular gelir gider ama trabzonspor kalici bunu unutmayalim</LI>[/list]

FirtinaTS
05.03.2006, 16:11
Yattaranin performansinin düsmesinde etkili nedenlerden en önemlisi Tayfun un (Trabzonsporun en kötü oyuncucusu) ona destek verememesi,pas atamamasi yardima gidememesidir.Digeride orta sahada szimek disinda topu oyuna adam akilli sokabilecek birinin olmamasidir.(Yetersiz kalan Hüseyin)

Hocamizin neden tayfunu uzun sürelim olarak yedege çekmemesini anlamiyorum.Ufukhan gibi kaliteli sahanin her yerinde rahatlikla oynayacak bir oyuncu varken hala Tayfunun saçmaliklarina katlanmasi hayret dogrusu.Bence hoca bu inadinda diretirse yakin zamanda gidicidir haberiniz ola...

Yönetim yurt içinden hoca istiyorsa bu takimi yönetecek,sistemini kuracak en iyi hoca Ziya Dogandir.Yurt disindan istiyorsa en iyisi Lucescu dur.

TRABZONLU_TS
05.03.2006, 16:29
Aslinda varya kimse diyemiyo ama Biz YAttarayi cok sevdigimizden onun hakkinda böyle konusuyoz. Hani insan cok sevdiginin kusursuz olmasini isterya biz hep onu en iyi olarak görmek istiyoruz. Hatta elestirirken bile icimizden bir sey kiriliyor elestirmek istemiyor insan. Ama sonucta elestiriyor.
Neden öteki futbolculari onun kadar elestirmiyoruz diye düsünelim...

Selman
05.03.2006, 17:06
Ya ben onun bu kadar üst üste hiçbirsey yapmadigi bir seri daha hatirlamiyorum.Ne olduysa Afrika kupasindan geldikten sonra oldu.Ama bunda hocaninda payi var bu kadar geri gelirse o güzel hareketleri yapamayacak kadar yoruluyor kanimca.

Saygilarimla,

omer61
05.03.2006, 17:49
ya şampiyonlar ligine katılamamamzdaki başlıca sebeplerden birde yattara diilmiydi.. kıbrısatki maçta bizi 10 kişi bıraktı ordaki maçı batırdı we sorası trabzondaki maç.. şimdida manisa maçını zora soktu gs maçı kim bilir nolcak..

ancibranoz
05.03.2006, 23:34
Aslinda varya kimse diyemiyo ama Biz YAttarayi cok sevdigimizden onun hakkinda böyle konusuyoz. Hani insan cok sevdiginin kusursuz olmasini isterya biz hep onu en iyi olarak görmek istiyoruz. Hatta elestirirken bile icimizden bir sey kiriliyor elestirmek istemiyor insan. Ama sonucta elestiriyor.
Neden öteki futbolculari onun kadar elestirmiyoruz diye düsünelim...

sevmezmiyiz kardesim. herhalde seviyoruz.

Ama fazla nazda asik usandirir.

Nytre
06.03.2006, 02:04
vahid h0ca yattaranin kartina a|istim demis...

bu yattaradan biktigini gösteren bir ifade 0|abi|ir.. ya da h0canin yattaraya söz geciremediginin.

farozlu61
06.03.2006, 02:15
Ibo ile Vahid arasindaki sorun takima olumsuz yansiyor.Bunun önlemi sene sonunda mutlaka alinacaktir.

Erdinç Dilek
06.03.2006, 08:22
hemen hemen herkeste olan sey yattaranin basina gelen ilk önce kafasina dank edecek bir olay ve bu olaydan belli bir süreligine ders çikarma ve ilgiden alakadan sevk alarak yine ayni hataya düsme, yattara azcik akili olsa, rakip on kisi ve bizide on kisi birakmak için rakibin psikolojik baski yapacagini bilse böyle davranmazdi, ama dün de bir yorumcunun dedigi gibi-aslinda sinir olunacak bir yorum ama tasi bence cuk diye gedigine oturtu-"zaten düsünseydi burada olmazdi(yani en azindan avrupanin köklü bir klübünde oynardi)" dedi. dogru söze ne denir.

TSunami
06.03.2006, 09:05
ya Allah askina bu adam ne yapmis ya. bu hareketin neresi kirmizi kart. federasyona itiraz edilip düsürülmeli cezasi. ............ler onun huyunu bilip onun üstüne oynuyorlar.

Erdinç Dilek
06.03.2006, 09:27
ya Allah askina bu adam ne yapmis ya. bu hareketin neresi kirmizi kart. federasyona itiraz edilip düsürülmeli cezasi. ............ler onun huyunu bilip onun üstüne oynuyorlar.

ilk basta bende senin gibi düsünüyordum yani çok çok sari kart verilird idiye isyan bile ettim ama bizim yattara dikkat edersen tirnaklarini geçirerek saliselik bile olsa rakibin yanagindan asagi dogru indirdi elini, e bu rakibini o kadar çok demoralize etmesede bizi on kisi birakmak için can atan rakibin ekmegine yag sürmeye yetti de artti...ve sonuç olarak bagirislar arasinda kendisini yere birakan rakip hakemin kirmizi kart göstermesinde yeterli bir sebep olusturmustur.

KuĞu
06.03.2006, 09:50
evet ya sanki daha farkli önceden saçlari daha açik sariydi rengini tuturamamislar bu sefer birde kilomu almis nesmileys/smiley4.gif

selcjK
06.03.2006, 10:10
cem deda iste babasina çekmis, bu kadar tepkiyi anlamak mümkün degil pozisyonda sari kart bile fazla, gs maçi öncesi nedense maç yerine yattaraya odaklanmaniz garip.

Faik Yılmaz
06.03.2006, 10:13
bi hafta hasta....

bi hafta yorgun...

bi hafta esi dogum yapti....

bi hafta kavga etti....

bi hafta moralssiz....

yeter ama profesyonel bi futbolcunun bu kadar mazereti olmaz ya... kaç haftadir adam gibi oynamiyor.... hagi babasi öldükten 2 gün sonra maça çikmisti....

ozcan_asanoglu
06.03.2006, 10:24
çok agir ceza verilmeli..

hakem karari hatali olabilir, sen niye takisiyorsun, niye hareket yapiyorsun..yeter artik..her önemli maçta kirmizi kartlar veya oynamama, oynasa bile etkisiz kalmalar..nedir bu..taraftar hak ettiginden fazla sevgi gösterisinde bulunuyor..araya mesafe koyup cezalarla yola getirilmeye çalisilmali..

sözlesmesinin sonunda da durumu dikkatle degerlendirilmeli..

Faik Yılmaz
06.03.2006, 10:29
hareketi kirmizi kart ise bu ligde kimse top oynayamaz....

ya azicik iteklemis...

o zaman fenerin maçinda bi pozisyon var 10 trane kirmizi gösterilmeliydi....smileys/smiley7.gif

Erdinç Dilek
06.03.2006, 10:33
hareketi kirmizi kart ise bu ligde kimse top oynayamaz....

ya azicik iteklemis...

o zaman fenerin maçinda bi pozisyon var 10 trane kirmizi gösterilmeliydi....smileys/smiley7.gif

fislenmeseceksin fislenirsen iste böyle her yaptigin hareket göze batar, bak nobreye faul dahi çaliniyor mu?

noname
06.03.2006, 10:45
Yattara çok profesyonel degil buna katiliyorum. (Gerçi hangi futbolcumuz tam profesyonel ki.. ) Benim bildigim maçlarda sürekli ona küfredildigidir. Bir yere kadar dayanabiliyor o da iste.

Zaten adam çogu oyuncudan az kazaniyor. Ne cezasi.. sadece küfürlere karsi duymamasini saglayacak sekilde psikolojik yardim düsünürüm ben.

Yattara eski Yattara degil.. daha iyi oynuyor bence. Bitiriciligi hiç yoktu onun. Ama kaptirdigi topun pesine kosuyor artik. Ankaragücü maçinda 2. yari etkisini çiplak gözle daha net gördüm.. Eskisinden iyi. Bir adam onunla normal yoldan basa çikamayinca biktirma yoluna gidiyor tabi.

Bence Yattara'ya gizli mikrofon takalim ya da uzaktan dinleme sistemleriyle dinleyelim. Sonra o kayitlarla basvuralim. Adama kimler küfrediyorsa cezalandiralim. Ki size bu sekilde küfretseler eminim o kelimelerin çiktigi agzi, agiz olmaktan çikarirsiniz!

mensure 61
06.03.2006, 10:59
Bu Yattara'yi anliyamiyorum derdi ne? bizi her zaman yari yolda birakiyor!..blackseastorm yazdiklarina aynen katiliyorum...

Berberoğlu
06.03.2006, 11:00
Yattara iyi oynayamadigi maçlarda daha bi sinirli, agresif oluyo. Gerçi her futbolcu biraz öyledir. Yaptigi hareket çok gereksizdi. Belki karsiligi direk kirmizi olmamaliydi ama kendisi öyle bi duruma sokmuycan kardesim. Bizim sana çok ihtiyacimiz var Yattara. Etme, gitme gözünü seveyim. Adam gibi çik, topunu oyna...

halil ibo
06.03.2006, 11:22
Hareketini görünce ve hakemin elini cebine götürdügünde ilk aklima gelen Famagusta maçi oldu.Basimdan asagi kaynar sular döküldü.YAKISMIYOR,O ESTETIK HAREKETLERI YAPAN,SIIR GIBI OYNAYAN,HELE HELE SIRTINDA BORDO-MAVI FORMAYI TASIYAN BIRINE BEN YAKISTIRAMIYORUM.Bazi arkadaslar hareketin o kadar önemli olmadigini yazmissada bence çok çirkin ve yapmamasi gereken bir hareketti.

TSunami
06.03.2006, 11:35
yine de,

bir sezon sahada bos bos gezip hiç kart görmeyen lee gibi oyunculardan sa, ort. 15 asist 10 gol ve tribüne taraftar çeken estetik dehasi ama 3-5 kirmizi kartli yattara yi tercih ederim.

worldmaster
06.03.2006, 11:38
Kirmizi kartlik bisey yok pozisyonda.hakemin artsitligi...

Oğuz
06.03.2006, 11:53
Herseyin bir bedeli var.. Saga sola adam yatirinca, al da at diye paslar verince, 4 kisiyi birden pazara yollayinca güzel.. Kirmizi kart görünce veya sürekliligi olmayinca kötü.. Ben katilmiyorum.. Yattara'nin sürekliligi olsa, Hüseyin'in pas yüzdesi yüksek olsa.....

mitralyoz61
06.03.2006, 12:23
Gün gelecek yattara yine eskisi gibi olacak merak etmeyin

Tekke
06.03.2006, 15:44
Takim iyi olunca Yattara da iyi ama hedeften kopunca Yattara da kopuyor, tribun adami kerata. Ama bu takimda Tekkeden sonra gozumun ilk aradigi adam:-) Szymeki bile dama atiyor benim icin.

uftinci
06.03.2006, 16:19
ishal oldu dedik tamam. Baska seylere hasta dedik onada tamam ama üst üste bu kadar köyü oynadigini hiç görmemistim. Toparla kendini kara oglan.

Badaloğlu
06.03.2006, 18:29
Yattara sana helal olsun...Geldigin sene ilk resmi maçin kirmizi kart gördün.100.maçina çiktin dalya dedin onda da kirmizi kart görerek bizim için önemli maç öncesi takimini eksik biraktin.

61 TS 1967
06.03.2006, 19:00
Dünyada hiçbir takim rakibin bir oyuncusunu markaj altinda tutmak için iki futbolcu görevlendirmez. Futbolcu Ronaldinho bile olsa.. Ama malesef Türkiyemizde futbol öyle bir hale gelmis ki, bu kural bizim için geçerli olmaktan çikmis..

Yattara'ya hiçbir takim teknik direktörü çare bulamiyordu.. ne yapsalar ne etseler Yattara her seferinde onlari alt etmeyi basariyordu. Ama sonuçta olan yine Yattara'ya oldu ve futbolun zevkini düsüren bi taktikle karsi karsiya kaldi.. Artik Yattara'yi 2 oyuncu birden markaj altinda bulunduruyordu.. Yattara deil midir 4 kisiyi 5 kisiyi ipe dizen diyeceksiniz.. Ancak sirayla gelseler tamam.. ama hepsi birden gelince Yattara'nin yapabilecegi pek birsey kalmiyor. Ve kendini eskisi gibi gösteremedigi için de agresiflesiyor.. Ama ne olursa olsun geçtigimiz manisa maçinda kirmizi kart gömemeliydi.. Çok yazik oldu.. Umarim Galatasaray maçini kazaniriz.

Lokman
06.03.2006, 19:19
yattaraya çokta kizmamak lazim takimda hangi oyuncu tam performans sergiliyorki ondan bunu bekliyoruz biraz haksizlik ediyoruz bence unutmayin malbahcenin 25 milyonluk .......lerini onlar bizde olsa kafayi yeriz alim allah sükürki yinede yattara var

Kemal Musaoğlu
07.03.2006, 11:39
yattaranin içimizde ap ayribir yeri var.oyunu güzellestiren ender adamlasrdan birisi.bir anda ne olduysa oldu.morali bozuk gibi duruyor.bir an önce toparlamasi lazim.

donvitoOFleone
08.03.2006, 12:18
Ya arkadaslar Yattaranin yeri tabi ayni. ama eskiden yaptiklarina bakarak böyle aptalca hareketler yapmasina göz yumamayiz.

Bir futbolcu gole giden oyuncuyu düsürür kirmizi yer anlarim, pozisyon geregi sert girer kirmizi yer anlarim, gole giden topu elle keser kirmizi yer anlarim

ama böyle adeta bir serseri gibi rakibine durduk yere saldirirsa kim olursa olsun onun ben....smileys/smiley7.gif neyse söylemiyeym.

anorthosis maçinda yapti terbiyesizligini, bizi iki maçta yakti.

denizli kupa maçinda ilk yarinin sonlarina dogru denizlili futbolcuya resmen vurdu hakem kirmizi vermedi

ve alin bakin manisa maçinda yaptigi harekete.

birisi buna buranin afrika yamyam kabilesinin maçlari olmadigini söylesin smileys/smiley7.gif

canavar
08.03.2006, 13:06
Dünyada hiçbir takim rakibin bir oyuncusunu markaj altinda tutmak için iki futbolcu görevlendirmez. Futbolcu Ronaldinho bile olsa.. Ama malesef Türkiyemizde futbol öyle bir hale gelmis ki, bu kural bizim için geçerli olmaktan çikmis..

Yattara'ya hiçbir takim teknik direktörü çare bulamiyordu.. ne yapsalar ne etseler Yattara her seferinde onlari alt etmeyi basariyordu. Ama sonuçta olan yine Yattara'ya oldu ve futbolun zevkini düsüren bi taktikle karsi karsiya kaldi.. Artik Yattara'yi 2 oyuncu birden markaj altinda bulunduruyordu.. Yattara deil midir 4 kisiyi 5 kisiyi ipe dizen diyeceksiniz.. Ancak sirayla gelseler tamam.. ama hepsi birden gelince Yattara'nin yapabilecegi pek birsey kalmiyor. Ve kendini eskisi gibi gösteremedigi için de agresiflesiyor.. Ama ne olursa olsun geçtigimiz manisa maçinda kirmizi kart gömemeliydi.. Çok yazik oldu.. Umarim Galatasaray maçini kazaniriz.

Cok Haklisin

Ama bunun asil nedeni Herkes biliyorki Yattarayi tutunca TS oyniyamiyor (sol Kanat Yok) onun icin Iki kisi ile Yattarayi tutuyorlar Su Gökdenizde Oynayinca Bakalim O Zamanda Tutabileceklermi Iki Kisi Ile.

Saygiyla

Murat'
08.03.2006, 14:21
kesinlikle yattara bu aralar kötü oynuyorrrr tavirlari falan da iii eeil

TS61_NL
08.03.2006, 14:36
Galatasaray maci oncesi boyle sacma sapan kirmizi kart gormesi cok ilginc.....Komplo teorilerine girmeyecegim fakat insan genede dusunuyor......Su Federasyon Baskanlik degisikligi acaba en cok hangi takima yaradi?smileys/smiley5.gif

lutfu61
08.03.2006, 14:44
ya yattaranin o pozisyon hiç bi suçu yok yapti hareketin kirmiziyla alakasi bile yok aptal bi hakem hatasi için canimizi küstürmenin ne manasi var yarin biraksa gitse ne yapacaz bana sota disinda onun gibi faydali bi adam gösterin

su an zaten onu bizden koparma kampanyasi baslamis durumda bide siz yapmayin

yok efendim yattara trabzona fazla lüksmüs, ya adam daha nesin ben trabzonda çok mutluyum diyo nerdeyse zorla herifi koparacaklar

tamam yattara bugün kötü oynayabilir ama umutmayinkisu kötü günlerde bile takimi ataga tasiyan tek kisi o olmasa napariz biz

yattara bizim canimiz ona sahip çikmaliyizonun için

YATTARAMIZA TAM DESTEK HEP DESTEK

IYIKI VARSIN YAGIZ OGLAN

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Akın_61
08.03.2006, 19:16
Arkadaslar ortami germeyelim bence yattarada bi sorun yok daha bize çok faydasi olacak.....

lutfu61
09.03.2006, 14:31
yattara bizimdir bizim kalacak diye bi pankart açsaniz veya buna benzer bisi güzel olur valla

ya da gökdenizin ilk maçina çikisi ile ilgili ne kadar kötüde olsa evlat inkar edilemez

UğuR
09.03.2006, 21:45
Bu kirmizi kart ona iyi bir uyari olmustur herhalde bunla 10 hafta daha gider.

Berk Akçay
10.03.2006, 01:47
Arkadaslar ortami germeyelim bence yattarada bi sorun yok daha bize çok faydasi olacak.....

ortam gerilmiyorki sadece yattaranin artik sorumluluk almasi gerekmiyormu bence çok yüz verdik oda bu yüzvermemizi çok güzel kullaniyor oynadigi zaman bomba gibi oynuyor çalimlarina doyamiyorum ama son 5 maçtir yattaradan eser yok buda beni sinir ediyor adam bir çalim dahi atmaz mi?

nemo_61
10.03.2006, 11:42
bencede yattara bu aralar biraz kötü oynuyo ..ama bu geçici bi durum bence ..insallah en yakin zaman da eski yattar geri gelir..

ama her ne olusa olsun geçen maç gördügüü kirmizi kartin özürü olamaz

Berk Eren
10.03.2006, 13:28
yattaranin cocugu olmustu ve cocugunu ole cok goremedi galiba,aileside uzaktaydi gecen gun tekrar trabzonda donduler..bence sebeb buydu,ki yattara bu ailesi yanindayken neler yapmisti simdi neler yapmistir,artik eski yattara donecek,show kaldigi yerden devam edeceksmileys/smiley2.gif

Cabri61
10.03.2006, 13:32
ya simdi gs maçinda

ooooooooooooooooooo ibrahim yattara ooooooooooooooooooooo

diye bagirmak ne güzel olurdu...atmosfer çok güzel olacak....

Faik Yılmaz
10.03.2006, 13:33
yattarnin sorunu o degil.....

seyirciye çok semopatik görünen yattara aslinda çok hirçin bi futbolcu....

ayrica alem isleriylede fazlasiyla mesgul....

ailesi burdaykende yapiyor bunlari bence kulaginin çekilmesi gerekirse kizaga alinmasi lazim....

cakal 61
10.03.2006, 13:39
yattarnin sorunu o degil.....

seyirciye çok semopatik görünen yattara aslinda çok hirçin bi futbolcu....

ayrica alem isleriylede fazlasiyla mesgul....

ailesi burdaykende yapiyor bunlari bence kulaginin çekilmesi gerekirse kizaga alinmasi lazim.... AYNEN KATILIYORUM yattaranin iyice bir kulagi cekilmesi lazim bu kadarda olmazki en lazim yerde yattara yok olmaz

Özsu
10.03.2006, 13:43
en az bende sizin kadar uzuluyorum yattaranin performans dusuklugune ama sabir arkadaslar... galatasarayida yenecegiz.. kardes takimmis. bizim kardesimizde abimizde yok biz tekiz... 61herzaman 34den buyuktur matematik yalan söylemez

Sacit
10.03.2006, 16:30
simarmis bu adam biraz ders vermek lazim buna

Nytre
10.03.2006, 17:16
nasi| vere|im mi...

ceza yedi kadr disi ka|di...

döve|im...

bu yas|ada i|gi|i bi sey...

Hüda Topaloğlu
10.03.2006, 18:15
nytre yorumlarini begeniyorum ancak okuyana kadar canim çikiyorsmileys/smiley4.gif, ama yattarayi hakketten bi dowmedigimiz kaldi, fatih iki hafta antremana çikmadi yerden yere vuruldu, yattara az problemli donem geçirior yine ayni sekil, iki guzel hareket yapar eskiyiunuturuz, ama o bu yazilari okursa kolay kolay unutmaz bence

donvitoOFleone
10.03.2006, 18:28
al oku benim yazimi yattara

yetenekli olabilirsin, belki müthis topçusun... ama Trabzonumuz sana bagli degil. Senin keyfini bekleyemeyiz. Geldigin ilk yil, ilk maçinda gol attiktan sonra gidip kayseri taraftarina hareket çekmistin hatirladin?

ya o anorthosis maçi?

ve son olarak da gayse ile olan maçta bizi eksik birakiyorsun?

ayip ediyon ibram yattara ayip...

bak biz bikere sinirlenirsek ganaya kaçsan kurtulamazsin smileys/smiley18.gif

toslu6861
10.03.2006, 20:04
eger yattara profesyonel bi futbolcu olsa elimizde tutamayiz.kesinlikle avrupa takimlari alir bizden.istikrarsiz olmasi bizim için iyi.yoksa tutamayiz yattarayi.iyiki devamliligi yok

toslu6861
10.03.2006, 20:06
eger yattara profesyonel bi futbolcu olsa elimizde tutamayiz.kesinlikle avrupa takimlari alir bizden.istikrarsiz olmasi bizim için iyi.yoksa tutamayiz yattarayi.iyiki devamliligi yok

Taner Gündoğdu
11.03.2006, 15:16
trt de ki spr programindaki kel kafali herifi hiç sevmem ama bir yorumuna ilk defa katildim. dediki yattara zaten bunlari yapmasa türkiyede isi ne? evet bu adam müthis bir yetenek... yapamiyacagi sey yok... ama devamliligi olmadigi için suan türkiyede. ilk geldiginde fanatik gazetsinde yattara kimdir diye bir yazi çikmisti. orada diyorduki belçika liginde orta siralar oynayan bir takimin oyuncusu. sürekli taraftara oynar. sovu sever. sürekliligi yoktur... diye uzayip giden bir tanitim yazisiydi. bu adami ya böyle kabul etcez yada etmeyip göndercez. düzelmez yattara. bir de su açidan bakmak lazim. devre arasi tatili diye bir sey yapmadi. gitti milli takim kampina üst düzey maçlar yapti. takimi elendigi gün türkiyeye getirildi. sicak bir iklimden gelip ertsi gün buzlu bir sahada ankaragücü maçina çikti. yorgunluk ve iklim degisikligi sebebiyle hastaneye kaldirildi. bir hafta serum tedavisi gördü. kupa ve lig maçlarinin ard arda geldigi bir dönemde o da haliyle kötü oynadi. 45 dklik denilen adam bir haftada 3 maça çikti. onada biraz hak vermek lazim. böyle bir kalemde silip atmayalim bu yetenegi!

lutfu61
11.03.2006, 17:31
her futbolcunun düsüs dönemi olur hep ceza hep ceza futbolcuyu kazandirmaz yildirir kaçinci yy yasiyoruz biz bu kafalarla çok yattaralar kaybederiz eet arkadaslar haklisiniz para cezasi yetmez ogüne yaptigimizi yapalim tekme tokat dalalim,apoya yaptigimizi yapalim ana avrat sövelim sonunda onuda kaçiralim en iyisi bu yattara bize fazla lüks

adam ne yapsa yaranamiyo su anda yattaraya çikan gereksiz karti tartiscagimiza oturmus yattarayi tartisiyoz adam böle napalim

adam açikça ben böleyim diyo

yildiz dedigin giden oyunu çevirendirki yattara bunu yeterince yapti ve herseye ragmende yapmaya devam edecek

fatihide elestirin o zaman hatirlayin besiktas maçini çok gereksiz bi kart al sana 5-0,hadi onuda dislayalim gereksiz hareketleriyle kaçirdigi bir sürü gol,bencilligiyle harcadigi pozisyonlar ve sonunda giden maçlar

ya ben anlayamiyorum bazi arkadaslari smileys/smiley5.gif

Oğuzhan Görkan
11.03.2006, 18:08
hep boyle onemli maçlarin öncesindeyapio bunusmileys/smiley7.gif

Atmaca
11.03.2006, 18:19
nasi| vere|im mi...

ceza yedi kadr disi ka|di...

döve|im...

bu yas|ada i|gi|i bi sey...

Ayagina sikalim. O zamanda oynayamaz degil mi?

osman__61
11.03.2006, 18:31
bir adam 7 sinde neyse 70 indede odur. degistirmeye kalkarsaniz ne onun nede bizim için iyi olur.

telha23
11.03.2006, 18:45
oldu olacak satin gitsin siz ne yapiyorsunuz arkadaslar

Burhan61
12.03.2006, 01:26
yattara ile ilgili çok ilginç bir istatistik..

ligin en çok top çalan forvet oyuncusu YATTARA.

ligtv'de istatistik üzerine kurulu bir program var. adini hatirlayamadim. orada çikarmislar. Edited by: vectra29

aleminkrali
12.03.2006, 02:30
ALEMIN KRALI YATTARA

I LOVE YOU YATTARA

Nytre
12.03.2006, 23:08
oynatilmasin bu adam iki üç maç kadroy bile alinmasin!....

lutfu61
13.03.2006, 00:09
smileys/smiley7.gif

sen ciddimisin yoksa bu bir saka mi

ya siz anlamiyomusunuz bu adam oynamayinca takimda oynamiyo

arkadaslar lütfen kendinize gelin

hamucera
13.03.2006, 00:22
nasil oynamiyo

oynicak arkadas takim onsuz da onunlada oynicak

Faik Yılmaz
13.03.2006, 08:52

ligtv'de istatistik üzerine kurulu bir program var. adini hatirlayamadim. orada çikarmislar.

ayni zamanda ligin en çok top kaybeden futbolcusuda ayni zamanda....

ancibranoz
13.03.2006, 09:02
argh yattara smileys/smiley7.gif

EmrahYalçınalp
13.03.2006, 09:28

ligtv'de istatistik üzerine kurulu bir program var. adini hatirlayamadim. orada çikarmislar.

ayni zamanda ligin en çok top kaybeden futbolcusuda ayni zamanda....

Ilk lig maçinda kirmizi kart gören, Dinamo Kiev rövans maçinda -o dönemki takim arkadaslarindan birinin ifadesiyle- olmayan sakatligi yüzünden, Anorthosis maçinda sari karti varken düdükten sonra topa vurdugu, 3. lük sansini kaybettigimizGS maçinda ise bir hafta önce girtlak sikma operasyonuna giristigi için oynayamayan adam... Yani artik kabullendik, bir sey de demiyoruz ama bu adam tüm toplari kapsa ne olur? Alalim ona 6-7 tane top, kapsin dursun tesislerde... Bir insan bu kadar kendi yeteneklerinin düsmani olabilir mi, aklim almiyor...

TSunami
13.03.2006, 09:43
oooo hayirli olsun. yeni kurbani seçmissiniz.

bu takimda isini düzgün yapmayan gönderilecek veya tepki konacak sondan 3. kisidir yattara.

birileri ruhsuz ruhsuz sahada dolsirken, hüseyin samsun maçinda kaptan olarak kirmizi görürken, erdinç takimin içine ederken, birisi 6 aydir takimi yanliz birakirken, ötekilerin varliklarinda bile faydasi olmazken, kahrolsun yattara. yok öyle yagma. adamin bir saniyelik görüntüsü 3 sampiyonluga bedel.

ayrica dünkü maç gösterdi ki yattara bu takim için büyük nimet. onsuz biz bu kadariz.

ancibranoz
13.03.2006, 09:50
önce adam olsun. yemisim onun yeteneklerini yaw... kurban yattara evet. smileys/smiley7.gif

mahmuter61
13.03.2006, 09:51
Arkadaslar dünkü maçta Hüseyin bu takimin oyuncusu olamiyacagini hepimize göstermistir.Adam topçu degilya!90 dk gezindi durdu.Yazikoldu sunlari yenemiyoruz buna kahroluyorum!

Barış BAKIRTAŞ
13.03.2006, 09:52
oooo hayirli olsun. yeni kurbani seçmissiniz.bu takimda isini düzgün yapmayan gönderilecek veya tepki konacak sondan 3. kisidir yattara.birileri ruhsuz ruhsuz sahada dolsirken, hüseyin samsun maçinda kaptan olarak kirmizi görürken, erdinç takimin içine ederken, birisi 6 aydir takimi yanliz birakirken, ötekilerin varliklarinda bile faydasi olmazken, kahrolsun yattara. yok öyle yagma. adamin bir saniyelik görüntüsü 3 sampiyonluga bedel.ayrica dünkü maç gösterdi ki yattara bu takim için büyük nimet. onsuz biz bu kadariz.
Kismen hak veriyorum ama hiç kimse 3 sampiyonluga bedel degildir. Yattara fatih szymek gökdeniz bu takimdan gittiklerinde sampiyon olacsak gitsinler derim benim için önemli olan sampiyonluk.
Dünde gördük yattaranin sahada olmasi yetiyor en azindan arkadaslarina bos alan birakiyor bir tane ilerde top tutan oyuncumuz yoktu. Oynasa bir dert oynamasa bir dert.

TSunami
13.03.2006, 09:55
ve yattara ya asiri tepkileri protesto için avatarimi yattara yapiyorum.
smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: TSunami

Nytre
13.03.2006, 09:57
bana hayirli evlat lazim!.. der büyüklerimiz... yattaranin yaptigi nedir?.

hala ona karsi sinirim geçmedi bi türlü..

yaptigi bu is kaçinci?

ancibranoz
13.03.2006, 10:03
ne son ne ilk. her zaman yaptigi pislik. artik yeter... yeni gelin gibi nazinimi çekecez..? smileys/smiley7.gif

attirmasaydin kendinide oynasaydinda su maçi alsaydik olmazmiydi yani? smileys/smiley7.gif

ulan yattara samsunu yenmek için sana ihtiyacimiz yok. gs bjk ve fb maçlarinda oyna oyununu..

Afrikada kabilende maç yapmiyorsunki gidip hafiften sert giren adamin bogazina daliyorsun? smileys/smiley18.gif

TSunami
13.03.2006, 10:03
ya arkadaslar. bu adam 23-24 yasinda deli dolu dengesiz hafif sorunlu kaçik bi adam. yaptiklarini asla tasvip etmiyorum. ama bunu düzeltecek olan teknikdirektör ve yönetimdir. psikolog mu tutarlar ne yaparlar bilmem. ama bu adamdan faydalanmak gerek.

atay aktug anorthosis maçindan sonra saçma bi konusma yapti. yattara hesap verecek dedi. ne hesap verdi ne bisey oldu. simdi bu adam ne düsünür.
ya bu adam müslüman oldugu halde noel de izin isteyecek kadar acayip bi adam. zaten bu yetenekle bu kadar dengesiz olmasa ronaldinho kadar yetenegi var.
anlatabiliyormuyum. derdim yattara degil. derdim trabzon.

ancibranoz
13.03.2006, 10:08
anliyorum kardesim. haklisinaslinda buna samet aybaba gibi biri lazim. oynatmicak süründürecek bunu bikaç hafta smileys/smiley18.gif

canim TS
13.03.2006, 11:05
Yaw dün yenseydik, ne yazacaktiniz merak ediyorum? Zaten Yattara büyük takimlarin adami degil diyorsun, oynamamisi iyi oldu diyorsunuz. Biliyordum, yine herkes Yattaraya yüklenecek diye. Adam olmasi kismina katiliyorum. Kizmanisi dogal olarak anliyorum, ama bütün sucu ona vurmiyalim, dün oynayip, hic bir varlik göstermeseydi, ne diyecektik ozaman? Yok büyük takimlara oyniyamiyor, yok bilmemne. Yine suclu Yattara olacakdi. Bulsun Trabzonspor Yattaradan daha iyisini daha faydalasini o zaman gidebilir.

EmrahYalçınalp
13.03.2006, 11:27
Iyi de zaten millet konu Yattara oldugu için bu kadar kizgin. Farkli bir sey söylemiyoruz ki, kizanlara tepki gösterenler de her yazilarinda kiziyorlar...

Dün Hasan o asisti yapamasa kimse elbette bir sey demeyecekti. Çünkü beklenti/gerçeklestirilen orani açisindan üst sinir belli. Ama konu Yattara olunca is degisiyor. Savastayiz, elimizde lazer tabancasi var, bir vurdu mu 15 m çukur açiyor... Gel gör ki bi çakmaz, serçeyi vurur düelloda çalismaz... Mesele bu. Adam yetenekli, ama oynamiyor iste. Bazen kirmizi kart görüp oynamiyor, bazen kafasi bozuldugu için oynamiyor... Dünyanin en çabuk ve kolay adam eksilten adami, Riza gibi, Lemi gibi orta sahadan "doldurma" yapiyor... Bekliyoruz bakalim, birine patlar, sonra yine yeteneklerini nadasa birakir.

Adam böyle, keyfi isteyince oynuyor, isinize gelirse diyebilirsiniz. E o zaman ben de taraftarim, konusurum, o'nun isine gelirse...Edited by: perhaps

canim TS
13.03.2006, 11:38
Iyi de zaten millet konu Yattara oldugu için bu kadar kizgin. Farkli bir sey söylemiyoruz ki, kizanlara tepki gösterenler de her yazilarinda kiziyorlar...

Dün Hasan o asisti yapamasa kimse elbette bir sey demeyecekti. Çünkü beklenti/gerçeklestirilen orani açisindan üst sinir belli. Ama konu Yattara olunca is degisiyor. Savastayiz, elimizde lazer tabancasi var, bir vurdu mu 15 m çukur açiyor... Gel gör ki bi çakmaz, serçeyi vurur düelloda çalismaz... Mesele bu. Adam yetenekli, ama oynamiyor iste. Bazen kirmizi kart görüp oynamiyor, bazen kafasi bozuldugu için oynamiyor... Dünyanin en çabuk ve kolay adam eksilten adami, Riza gibi, Lemi gibi orta sahadan "doldurma" yapiyor... Bekliyoruz bakalim, birine patlar, sonra yine yeteneklerini nadasa birakir.

Adam böyle, keyfi isteyince oynuyor, isinize gelirse diyebilirsiniz. E o zaman ben de taraftarim, konusurum, o'nun isine gelirse...

tabi dostum dogru diyorsun iste. Katiliyorum. Tabi adama hersey diyebilirsiniz, ama herseyde onu sorumlu tutmak biraz yanlis olur. Bende diyorum zaten, faydalisi ve ondan iyisi bulursak gidebilir. Yattaranin keyfine kalmamis Trabzonspor, ama onun alternativi yok, dün macta olup yine keyfi olmasaydi, yine Yattara suclu olacakti. Ama bu böyle biz hep kiziyoruz sinirleniyoruz, ama bizim görevimiz mi onun böyle huylarini degistirmek. Onunlan hergün Antreman yapan kisiler görüyor. Ceza versinlen ne bilim, uyari alsin, baktik yine Yattara ayni gidiyor, o zaman ben bu adamin aklindan süphe ederim. Sadece onun degil, baska kisilerin de degismesi lazim huylari.

lutfu61
13.03.2006, 23:48
ya futbolu bilmeyen bir sürü kisi yorum yapiyo malesef

aferin size haftaya yattara disari diye bagirirsiniz

fatihide suçlayin hadi yapmadigi kalmadi kurban edin bu takima

trabzon futbol sehridir herseyi bilir diyoruz kendi yildizlarimizi kaçiriyoruz,su takimdan kimler kaçmadiki sayenizde

artik yeter bu takimin sampiyon olmasi için önce kafalarin degismesi lazim

bu takima destek olun köstek degil

Nytre
14.03.2006, 00:01
rum maçinda yoktu ... gs. maçinda yok... geçen senede bir iki büyük maçta yoktu...

simdi bu konuda yorum yapmak için futbolu bilmeye gerek yok istatistiklere bakan kisilerde bu kizginliga bürünür...

burada tepki gösteren insanlar futbola degil insanlarin sorumsuz davranisina tepki gösteriyor.

Burhan61
14.03.2006, 00:03
vazgeçilmez futbolcu tabiki yoktur. daha iyisi bulununca herkes gidebilir. ancak yattara gibi birini bulabilir miyiz? yanlis ama çogu zaman onun keyfini beklemekten baska yapacak bir seyimiz yok. var mi elimizde onun gibi yaratici bir futbolcu. keske olsa da onun keyfini beklemesek.

bir de bu tip futbolculara gaz vermek gerekir. onun yarisi kadar olmayan pascal için bjk tribünleri neler yapti.

lutfu61
14.03.2006, 00:17
ya gerçekten ya bütün maçlarin cezasini yattaraya kesmek dogrumu

kimsenin gitmek istedigi falan yok onu bu takimdan su yakismayan yorumlari yapanlar bile koparamayacaklar

oh be ne güzel çikacak asistini golünü atacak kahraman olacak ama iki üç hata yapinca yerden yere vurulacak

dinamo maçinda maçi çeviren kimdi,2 sene önce gsyi 2-1 yendigimizde gsyi rezil eden maçi alan kim di,çogu maçta yedek kalmasinaragmen son 10 dakka girip maçi geri alan kimdi,milli takimdan yorgun dönmesine ragmen 45 dakkada maçi bitiren kimdi,

bu liste daha uzar gider ama sizin ekleye listenizde sadece 3 maç var bilemedin 4 maç ki vestel maçinda hiç bir suçu yok

rumlara elenmemizin sebebini bence yattaraya degilde futbola siyaset bulastiranlara sorun yada bu rum takiminin bizim ancak 3 ligde oynayabilecegini hesaba katarak 10 kisi yenemeyen futbolcu arkadaslarimiza sormak lazim

madem yattara oynamayinca biz hep kaybediyoruz ve siz bunun için kiziyorsunuz peki niye kazanmaya kurtardigi maçlardaki performansina ulasmasi için destek olmuyosunuzda köstek oluyonuz

ya defol git yattarasmileys/smiley11.gif

canim TS
14.03.2006, 12:47
lufunun cogu noktada katiliyorum, ve Rum macinda bilmiyorum, herkes bilerek kirmizi kart gördü diyor, düdük calindi ve iki saniye sonra karti verdi hakem. Simdi ben bu sezon Eurosporta Fransa ligini izlemistim, hakem düdügü caldi, oyuncu hakemin önünde topu nerdeyse tribünlere atti, hic kart mart yok. Bir tane daha maca sahit oldum, Mainz takimi DSF maci Canli veriyor (Alman Kanali), Avrupa takiminlan oynuyor Uefa Galiba tam bilmiyorum, yine aynisi dakika 87 ve Mainz önde rakip takimin oyuncu Hakeme sitem ediyor, topu inadina düdük calindiktan sonra vuruyor hic Kart cikartmiyor. Ve onlari gördükten sonra hemen Yattaranin hareketi geldi aklima. Yani demek istedigim, her elestirdigmizde, Rum macini örnek veriyorsunuz, yok Yattara yakti yok bilmenne, bende diyorum size, bunu yapan cok kisi var, ve vermeyen Hakemlerde var. Ben Yattarin avukati degilim, ama Rum macini Yattara yakti derseniz, bende size Mehmet Yilmaz Volkan ve Senol Günes yakti derim o kadar basit, Mehmet bos kaleye atsaydi, Volkan net posizyonlari atsaydi, Gökdeniz 1:1 den sonra net posizyonu atsaydi, Senol Günes Tayfunu oyuna sokmasaydi, Yattarada kimse suc bulmucakti.

Tabiki bende elestirenler gibi Yattarin yaptigi bazi hareketleri yanlis buluyorum. Ama bunu kim düzeltir bizmi? Yoksa hergün gören Baskan mi, Hoca mi Antrenör mü?

EmrahYalçınalp
14.03.2006, 13:39
ya gerçekten ya bütün maçlarin cezasini yattaraya kesmek dogrumu

kimsenin gitmek istedigi falan yok onu bu takimdan su yakismayan yorumlari yapanlar bile koparamayacaklar

oh be ne güzel çikacak asistini golünü atacak kahraman olacak ama iki üç hata yapinca yerden yere vurulacak

dinamo maçinda maçi çeviren kimdi,2 sene önce gsyi 2-1 yendigimizde gsyi rezil eden maçi alan kim di,çogu maçta yedek kalmasinaragmen son 10 dakka girip maçi geri alan kimdi,milli takimdan yorgun dönmesine ragmen 45 dakkada maçi bitiren kimdi,

bu liste daha uzar gider ama sizin ekleye listenizde sadece 3 maç var bilemedin 4 maç ki vestel maçinda hiç bir suçu yok

rumlara elenmemizin sebebini bence yattaraya degilde futbola siyaset bulastiranlara sorun yada bu rum takiminin bizim ancak 3 ligde oynayabilecegini hesaba katarak 10 kisi yenemeyen futbolcu arkadaslarimiza sormak lazim

madem yattara oynamayinca biz hep kaybediyoruz ve siz bunun için kiziyorsunuz peki niye kazanmaya kurtardigi maçlardaki performansina ulasmasi için destek olmuyosunuzda köstek oluyonuz

ya defol git yattarasmileys/smiley11.gif

Kendi kendini gaza getirip milletin söylemedigi seyleri dillendiriyor, sonra da bu laflara kiziyorsun. Yattara'ya defol diyen yok! Kurtardigi maçlarda hakkini teslim etmedigimizi nerden çikarttin bilmiyorum ama o da hezeyan. Sen futbolu bilmeye devam et, yorumlarini yapmaya da... Karsi görüsün üzerine koyacak hiç bir sey yazamadan sadece "futbolu bilmiyorsunuz" diyorsun. Kisisel olarak bunu ispat etmek gibi bir zorunlulukta hissetmiyorum kendimi. Diyelim ki bilmiyorum, Yattara'yi da elestiriyorum. Ama hiç degilse bunu yaparken "içeri girmek yerine vasat topçular gibi içeri kesiyor" gibi somut seyler söylüyorum. Ortaya "siz ne anlarsiniz futboldan" demiyorum. Açik bir sekilde "hayati öneme sahip 3 maçta yoktu" diyorum. Bunlardan Kiev maçinda o dönemde takimda oynayan bir topçu bana "valla ben sakat oldugunu sanmiyorum" demisti, hadi onu da söyleyeyim... Dogru ya da yanlis. Ama takim arkadasinin bile kafasinda "acaba" var. Dedigim gibi, ben Trabzonspor'a "zirnik" kadar hizmet eden her adami alkislarim. Yattara'yi da alkislarim, çok da alkisladim, yüzyüze muhabbet edip tebrik ettim. Hatta çok da sevimli buluyorum, kesinlikle bir renk, bir katma deger kattigi görüsündeyim. Bunlarla elestiriler arasindaki farki iyi anlayabilmek lazim.

Kaldi ki yeter ki Yattara hep böyle olsun, futbol hayatinin sonuna kadar üç 30 paraya Trabzonspor için oynasin... Benim Trabzonsporlu olarak isime geliyor. Bu adami almak isteyecekler herhalde senin kadar futbolu biliyorlardir, geçmis maçlarda ne yapmis diye bir bakarlar.

Bir de Allah askina surda is olsun diye yazmaktan vazgeçip kendimizin spordan daha iyi anladigi, Trabzonsporluluk degerlerini daha çok tasidigi iddialarinda bulunmayalim. Herkes kendince bir barem olusturmus... Gökdeniz'i sevenler gerçek Trabzon'lu degil, Fatih Akyel'i kabul edenler hepten hain, Yattara'ya laf söyleyenler yildiz düsmani... Bana ne yaw Yattara'dan, ne diye kaçirmak isteyeyim?Pazardan beri agriyan basim daha çok agirsin, Fb'ye yenilelim, Kayseri'nin pastirma kokusu midemi bulandirsindiye mi?

lutfu61
14.03.2006, 15:10
benim gaza geldigim falan yok

bütün sorumlulugu yattaraya yikiyosunuz

geçmistede böle seyler yaptilar noldu yildizlar hep kaçti

ben bunu sölüyorum

futbolcu dövmekle , ona küfür etmekle , onu elestirmekle taraftar olunmuyo.bou davranislar takima zarar veriyo.olan hep trabzonsporumuza oluyo

tamam agir hitamlarda bulunmus olabilirim ama israrla yattaranin kellesini isteyen arkadaslar var

insallah fatihin herseyine pankart açan taraftarimiz bu haftada yattaramiza ufak bir jest yapar

Adem Erdoğan
14.03.2006, 15:13
yattra nin ölüsü bile is yapar.her futbolcunun düsüs yasadigi zaman dilimleri vardir.Son gs maçinda o oynasaydi skor farkli olurdu.Onun oynamasi demek rakipten en az iki kisinin eksilmesi demektir.Gökdenizle beraber simdi estirecekler.

sinancan
14.03.2006, 15:15
Beyler yattaranin bu inisli çikisli grafigi olamasa, ne zaman ne yapacagi belli olmayan bir adam oldugu için Hala Türkiyede yoksa onu elimizde zaten tutamazdik.

sbay
14.03.2006, 15:28
yattaranin eskisi de yeniside trabzonsporda oynar.h. ücüncünün hüseyinin oynadigi yerde hayli hayli oynar

halil ibo
14.03.2006, 15:40
Yattara'nin yada herhangi bir futbolcumuzun katkilarini alkislamak kadar onlarin yanlislarini elestirmekte hakkimizdir.Simdi Manisa maçinda akilli olsa o hareketle kirmiziyi görmese,geyse maçinda rakibin sol kanadina kabus gibi çökse kötü mü olurdu? Yada Famagusta maçinda sahada kalsa yine elenir miydik?

Son haftalarda üzerinde bir durgunluk oldugu kesin.Konuyu açanda yorum yapan arkadaslarda bundan bahsediyor sanirim.Ortami germenin anlami yok.Ziya Hocasöyle demisti hatirlarsaniz: ''Milli maçtan döndükten sonra kendine gelmesi,kafasini toparlamasi için çok çalisiyoruz.''

Bir an önce kendine gelmesi,asistleriyle ve golleriylerenk katmasi dileklerimle...

szymeks
14.03.2006, 15:45
http://www.gunebakis.com.tr/resim/futbolakizdi.jpg

sinancan
14.03.2006, 15:51
Bak basina kan gitsinakli basina gelsidiye ters çevimisler smileys/smiley4.gif

lutfu61
14.03.2006, 15:56
samsun maçinda sovunu izliyeceksiniz

donvitoOFleone
14.03.2006, 23:06
samsun maçindaki sovunu simdi smileys/smiley7.gifgs maçinda olsaydi en az 2 gol atar veya attirirdi. o ne yapti? gitti durup dururken kendine kirmizi gördüRTTü.

bu bir degil iki degil üç de degil smileys/smiley7.gif

UğuR
14.03.2006, 23:39
Ya bu adamin mizaci bu bu adam karisini kaç kez dövdü bilmiyormusunuz bu adam faul yapildimi helede karsisindaki futbolcu diklendimi sakin olamiyor kendini kaybediyor.Samsun maçinda show yapar çünkü akli basina gelmistir.

FANATIK61
14.03.2006, 23:57
Gökdeniz geri döndü artik, Yattara dört dönüyor simdi mecbur eski Yattara olacak yoksa yedekte kalir....

onurkaradeniz
15.03.2006, 00:22
yattara çok klas bi oyuncu buna laf yok ama trabzonspor formasini giyiyorsa kendine ve yasantisina daha çok dikkat etmesi gerekir! biz bugünlere yattarasiz geldik o olmadan da devam edebiliriz ben yattarayi çok begeniyorum ama böyle devam edecekse hemen göndersinler lazim degil yani bu haliyle... bize vizyonu düsük maçlarda çikip top oynayan ama büyük maçlarda sorumluluk almaktan kaçan oyuncular lazim degil !

ancibranoz
15.03.2006, 09:39
onur

düsüncelerimi dile getirmissin.

aynen katiliyorum smileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
15.03.2006, 09:42
yattaraya laf yok.ona hersey serbest.

halil ibo
15.03.2006, 10:31
Takimi eksik birakmasi,ihtiyaç duyulan maçlarda yatmasi normal yani.smileys/smiley5.gif

SessizKral
15.03.2006, 10:53
bence o harakete dünyanin hiçbiryerinde kirmizi kart verilmez...bizans takimlarina verebilirlermi böyle bir kirmizi kart.bence yönetimde sinifta kalmistir...bu konuda tabiki....maçi tam izlemedim ama heralde tahrik vardir .....yattara eski formuna döner..................

lutfu61
15.03.2006, 12:36
al yine tekrar basa döndük

dandik bi kirmizi karta kurban ediyoruz gelmis geçmis en iyi ikinci yabanci oyuncumuzu

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

gönül isterdiki bu hassasiyetinizi diger hata yapan oyuncularada yapsaniz mesela FATIH TEKKE

toslu6861
15.03.2006, 17:59
eger yattara profesyonel bi futbolcu olsa elimizde tutamayiz.kesinlikle avrupa takimlari alir bizden.istikrarsiz olmasi bizim için iyi.yoksa tutamayiz yattarayi.iyiki devamliligi yok...

ancibranoz
15.03.2006, 18:05
al yine tekrar basa döndük

dandik bi kirmizi karta kurban ediyoruz gelmis geçmis en iyi ikinci yabanci oyuncumuzu

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

gönül isterdiki bu hassasiyetinizi diger hata yapan oyuncularada yapsaniz mesela FATIH TEKKE

bi futbolcu mutlak pozisyonu degerlendiremeyebilir. gol atamayabilir kötü oynayabilir ama bi futbolcu ZIBIDI olamaz. hiç alakasiz yerden kirmizi görüpte takimini yalniz birakamaz. smileys/smiley18.gif

ancibranoz
15.03.2006, 18:06

seninki lafmi simdi?

onurkaradeniz
15.03.2006, 18:13

seninki lafmi simdi?

aynen bu laf mi simdi yani ona hersey serbest ne demek yani bu adam bizim formamizi karalarsa yaptigi hareketlerle yine serbest mi olacak...yanlis bi kelime kullanmissin smileys/smiley5.gif

lutfu61
15.03.2006, 19:45
benim kastettigim sey gol kaçirma falan degil

fatihte kirmizi kart gördü hemde besiktas maçinda 5-0 yenildik sonra

bunu ben belirtmistim daha önce

maçlara silahla geldi bunada ben takimdan ve taraftarlarda tepki göstermedi

tamam yattara hata yapmis olabilir gereksiz bi hareket yapmis olabilir ama suda unutulmasin tekrar sölüyorum dünyanin hiç bir yerinde kirmizi kart gerektirmez

ya nie bu olay büyüdüki bu kadar birakin bu olay burda kapansin

herkes kendi düsüncesini içine atsin sadece takima destek versin

bu sekilde takima zarar veriyoruz bizim birlik olmamiz lazim

bakin son senelre damgasini vuran efsane 3 lü ilk defa bu hafta bi arada sahaya çikiyo

tekrar rica ediyorum bu tartismanin burda bitmesi dilegiyle

trabzonsporumuz için smileys/smiley32.gif

hay1699
15.03.2006, 19:48
bence yattara ayni yattara... istikrarsiz, bir maç oynar bir maç oynamaz..böyle.. onu boyle sevecegiz seveceksek.

Nytre
15.03.2006, 20:03

seninki lafmi simdi?

aynen bu laf mi simdi yani ona hersey serbest ne demek yani bu adam bizim formamizi karalarsa yaptigi hareketlerle yine serbest mi olacak...yanlis bi kelime kullanmissin smileys/smiley5.gif

bencede.. belki "ne dedimki" diyeceksin kardes ama bunu senin söylemen degil aslinda önemli olan böyle bir sözün çikmasi...

tyfn61
18.03.2006, 17:29
ben bi yattara hastasiyim arkadaslar... ya belki bu aralar düsüste ama diger arkadaslarin dedigi gibi düsünüyorum bende yattaraya HERSSEY SERBEST.. o ne yapsa yeridir......smileys/smiley20.gif

***Lazkopat***
18.03.2006, 17:47
herkez bazen inis çikis yasayabilir olagan karsilamak gerek. bence

Nytre
18.03.2006, 18:21
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bizde yattara düsmani degiliz herhalde...

yattara bu kadar dinlenmeden sonra yarin kosmazsa sorarim ben ona!...

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=4186a827>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

biz de yattara düsmani degiliyiz herhalde...

si</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

Cenkhan
18.03.2006, 19:06
fatihte kirmizi kart gördü hemde besiktas maçinda 5-0 yenildik sonra

bunu ben belirtmistim daha önce

maçlara silahla geldi bunada ben takimdan ve taraftarlarda tepki göstermedi

Yahu bir insafa gelin de Telegol gibi magazin programlarini izleyip oyunculari suçlamayin. Gitti evet, biz de anlamadik basta, sonra adamin arabasi kursunlandi. Silah ruhsati "Bu zevkim." diyen adama verilmez. Kafalar hala burda. Artik yükselen Fatih düsmanligi Yattara basligina bile tasindi..

tamam yattara hata yapmis olabilir gereksiz bi hareket yapmis olabilir ama suda unutulmasin tekrar sölüyorum dünyanin hiç bir yerinde kirmizi kart gerektirmez

ya nie bu olay büyüdüki bu kadar birakin bu olay burda kapansin

herkes kendi düsüncesini içine atsin sadece takima destek versin

bu sekilde takima zarar veriyoruz bizim birlik olmamiz lazim.
Bir degil, iki degil; Yattara her maç kendine kasti tekme atan futbolculara el kol hareketi yapiyor. Bezmis olabilir, zaten o tekmeyi atanlarin istedigi de bu ama hakliyken haksiz duruma düsüyor; üstüne üstlük bir de takimi yalniz birakiyor. Biraz sorumluluk sahibi olmayi ögrensin artik.

61-firtina
18.03.2006, 20:17
yariki maçta kendini affettirir.o eski yattarayi istiyoruz yarin

İ.Öztel
18.03.2006, 22:22
Dönüsü insallah güzel olur da kendine gelir bizi de sevindirir.

Selman
18.03.2006, 23:50
Gökdenizde geldigine göre yattara daha çok bos alan bulur diye düsünüyorum.Ikiside gününde olursa kim durduracak onlarismileys/smiley1.gif

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 01:31
bu hafta gorecez

selcjK
19.03.2006, 19:11
her halde kapak olmustur yattaraya laf atanlara samsun maçi.

Selman
19.03.2006, 19:16
Onun attigi çalimlari yeter rakiplere ayni Syzmek gibi ne olursa olsun sahada kalmasi gerektigini düsünüyorum.Heran herseyi yapabilecek ender futbolcularimizdan bir tanesi Tesekkürler Yattara

oooooooo Ibrahim Yattara oooooooo

TSelif
19.03.2006, 19:20
evet bu maçta eski yattara geri geldismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif..devamini bekliyoruz artik

Oğuzhan Görkan
19.03.2006, 19:26
bence gole ragmen eski performansina uzak...
ama yinede kötü oynasada rakibe verdigi rahatsizlik bile yetiyor bu yüzden oynamali..ah bide istikrarli ve disiplinli olsasmileys/smiley19.gif

Adem Erdoğan
19.03.2006, 19:40
her halde kapak olmustur yattaraya laf atanlara samsun maçi.

Yattaraya hersey serbest sözünü ilk ben dedim.Yattara sahada gezinsede bize yeter.Ama kimseye kapak olmaz bu .Yattarayi sevmeyen bi trabzonsporlu düsünemiyorum çünkü.Yorum yapanlar dogrulari söylüyolar aslinda.

TSelif
19.03.2006, 19:52
tabi ya ..onun varligi bile düsmani ürkütmeye yeter..O gs maçinda olsaydi 1-1 mi biter o maç

hay1699
19.03.2006, 19:54
bu golunden sonra bu topic anlamini yitirdi herhaldesmileys/smiley4.gif

mini FaNaTiK
19.03.2006, 20:03
Bence gol disinda bir faydali hareket yapmadi.Takimin hala yildizi ama bu takimdan kaynaklanan birsey.Yattara mantalite degistirmesi gerekiyor geri gelip top almasina gerek yok veya birebirde adami rahat geçebiliyor aldigi topu içerde 1 kisiye karsi 3-4 kisi varken orta yapmasina gerek yok..Simdi diyebilirsiniz adamin attigirdigi gole bak ama bu pozisyon her maçta olacak is degil yinede bu hali beni pek tatmin etmedi..

FANATIK61
19.03.2006, 20:24
Bugün güzel bir Gol atti, ondan sonra niye simariyorlar bizim Futbolcular anlamiyorum. Fatih ile aralari yok herhalde, birtürlü istedigi son Pasi atamadi ona.

zafer6161
19.03.2006, 21:55
evet eski yattara degil baksaniza eskiden 4 kisiyi ipe dizemezdismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Adem Erdoğan
19.03.2006, 22:09
Napsin daha yattara .yaptigi ortalara gökdeniz yükseldi hep olsun artik o kadar.

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 22:40
oooooooooooooooooooooo ibrahim yattaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa oooooooooooooooooooooo ibrahim yattaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooo ibrahim yattaraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hakantpl
19.03.2006, 22:43
Keske istikrarli oLabilse... Bugünki Golü Çok güzeldi.. Ayaklarina saglik

Punisher-61
19.03.2006, 23:46
yattara iyi oynamazsa bile ayagina top geldimi Rakip Takimin defans futbolcularin dizleri titriyor bu yeter artarda bilesmileys/smiley32.gif

Nytre
19.03.2006, 23:55
istikrar|i 0|masi tek di|egimiz..

İ.Öztel
20.03.2006, 00:21
aynen sana katiliyorum Nytre smileys/smiley20.gif

izmirdenayhan
20.03.2006, 00:36
Hangi futbolcumuz her maç 90 dk.benzer performansla oynuyor acaba????

Bu adam takimda bazi futbolcularimiz tarafindan sevilmese de en yararli adamlarimizdan biri,onun kosmamaya da lüksü var...

Defansif görev her topa olur olmaz bos kosu atmak degildir......

yakup midi
20.03.2006, 01:06
eskisinden daha iyi.....

TRABZONLU_TS
20.03.2006, 02:07
Arkadaslar hala neyi elestiriyo anlamadim. Burda maci izliyoz angutlusu olsun cinconlusu olsun Yattarayi izlerken agizlarinin suyu akiyor. Öyle bir adamimiz yok diyolar. Biz ise elimizdekinin kiymetini bilmiyoz!!!!

Çakır
20.03.2006, 08:34
Eski Yattara eski smileys/smiley2.gif

EmrahYalçınalp
20.03.2006, 10:15
Yattara'nin maç içerisinde yapmasi gereken primer seyleri yapmadigini düsünüyorum. Yapamadigini degil, yapmadigini. Bunun için kizgin degilim. Hayat pragmatizm üzerine kurulu. Minimum enerji ile maksimum kazanç herkesin kafasinda, yasamsal genlerinde yazili. Alt yapisi iyi adamlar kisisel gelisimlerinin sürekliligini saglamak için zaferlerin acilardan geçtigini biliyor ve çok çaba sarfediyorlar. Yattara gibi yaptiklari/yapabilecekleri oranini yeterli görenler ise en kötü halleriyle bir-iki ilüzyon yapip günlerini ve kendilerini kurtariveriyorlar.

Ona kizgin, belki de kirgin olma nedenim kendisinin maç sonundaki açiklamasinda sakli. "Normal sey, ben hep böyle yapiyorum. Normal sey. Anormal sey yok. Ben hep geçiyorum adamlari"

Bence de çok normal... Yattara gibi bir adama sahip olmak çok güzel. Güzel de, senin de söyledigin gibi, bu kadar normal bir seyi niye bir maçta bir kez yapmayi deniyorsun?

Türkiye liginde benim gözlemledigim kadariyla çizgiye en az inen sag açik Yattara. Ilginç olan bunu en kolay yapabilecek adamin da o olmasi. Yeteneklerine ve seyrek seyrek yaptigi olaganüstü katkilarina zaten sözümüz yok.

Oruç
20.03.2006, 10:23
Evet belki TR liginde çizgiye en az inen sag açik olabilir Yattara ama bunun da bir nedeni olmali.Yattara topu aldigi zaman 2 kisiden az olmamak kaydiyla pres yiyiyor.Tabii bizim de sag bek'lerimizin O'na yardim etmeyi aklina getirmemeleri çok ilginç.Taraftarin ve Otoriter (!) hocamizin gönderdigi Emrah diger oyuncularimiza nazaran O'na daha çok destek veren biriyid.Bkz:Ilk yaridaki Samsun maçi,geçen yil Ist'te oynanan Fb maçi gibi...

lutfu61
20.03.2006, 12:29
adam daha ne yapsin anlayamadim herneyse

gereken cvp sahada verilmistir bence adami rakip takim taraftarlari futbol dehasi olarak nitelendiriyo

bütün spor yazarlari aksam ayakta alkisladi

bide yattaram golden sora onu hala elestirenlere yaranmak içingitti tribünlere horon tepti

harikaydin yattara hep böle

Alptuğ
20.03.2006, 13:29
türkiye liginin en rahat calim atabilen oyuncusu dunyada da ilk siralardadir ligimizde ceza sahasina en cok isabetli orta yapan oyuncu

yattaradan daha ne bekliyosunuz

Çakır
20.03.2006, 14:04
Evet belki TR liginde çizgiye en az inen sag açik olabilir Yattara ama bunun da bir nedeni olmali.Yattara topu aldigi zaman 2 kisiden az olmamak kaydiyla pres yiyiyor.Tabii bizim de sag bek'lerimizin O'na yardim etmeyi aklina getirmemeleri çok ilginç.Taraftarin ve Otoriter (!) hocamizin gönderdigi Emrah diger oyuncularimiza nazaran O'na daha çok destek veren biriyid.Bkz:Ilk yaridaki Samsun maçi,geçen yil Ist'te oynanan Fb maçi gibi...

Istanbul'da oynanan 2-2'lik Fb maçinda Yattara'ya destek veren sag kanat oyuncusu Emrah degil Ufukhan'di dikkatini çekerim. Çok iyi bir maç çikarmisti, tüm akinlara ileri uçtakatilmisti Ufukhan.

Erbay
20.03.2006, 15:01
Ben o maç sag tarafta Tayfunu hatirliyorum.Solda da Ufukhan.Aman her neyse.Yattaranin tek eksigi istikrarsizlik.Bunun önüne geçse zaten Ronaldinho'nun rakibi olarak Real Madriddeydi

Hüseyin Çümen
20.03.2006, 15:12
yattara bizim takimda çok yipraniyo her topu alan yattara ya atiyo adam i iyi savunuyolar 10 kisi var etrafinda takimin düz oynculari hemen yattara ya dönüyo oakadar adamdan kurtulmasi da zor oluyo halbuki orta saahada top yapabilicek 2 kaliteli adam yattara nin performansinin 10 katlamasini saglar

fanatikdevri
20.03.2006, 15:30
yattara diyorum baska bisey dememe gerek kalmaz zaten

trapzonely_54
20.03.2006, 16:20
aynen smileys/smiley32.gif

Murat'
20.03.2006, 16:55
artik eski yattara geri geldi

selokal61
20.03.2006, 16:57
Yattara dün maçi tek basina alan adam oldu.Su oynadigi futbolu gs maçinda olup oynasaydivallaalirdik maçi smileys/smiley5.gif

BDiler61
20.03.2006, 17:04
yattara bizim takimda çok yipraniyo her topu alan yattara ya atiyo adam i iyi savunuyolar 10 kisi var etrafinda takimin düz oynculari hemen yattara ya dönüyo oakadar adamdan kurtulmasi da zor oluyo halbuki orta saahada top yapabilicek 2 kaliteli adam yattara nin performansinin 10 katlamasini saglar

çok dogru bir tespit

TAMTÜRK61
20.03.2006, 17:11
Eski Yattara böyle show yapiyorsa , acaba bunun yeni versiyonu neler yapmaz.

Izleyelim Ha bu kara usagu baska daha neler yapacak.

Diyorum ki bu oyununu Fb macinda ortaya koysa da sunlarin siradanb belini kirsa smileys/smiley36.gif

ozcan_asanoglu
20.03.2006, 17:14
yattara etkisiz gibi gözükse de her an bir hareketiyle sonucu degistirme ihtimali hayli yüksek oldugu için mutlaka oyunda tutulmalidir.

ama bir takim en fazla bir tane yattara kaldirir...

Akın_61
20.03.2006, 17:33
Yattara dün takimi kurtaran adam oldu ,helel olsun bu kabilyettir iste..insallah bidaha olur olmaz kart görmez bide bu mükemmel show larini büyük maçlarda görsek dahada memlun olcagiz .insallah ezikfenerin defansini maymuna çevirir....

canim TS
20.03.2006, 17:50

çok dogru bir tespit

evet cok dogru bir tespit gercekten, katiliyorum sana

Adem Erdoğan
20.03.2006, 19:15
Yattaranin omuzuna yüklüyolar yükü.Gs maçindada gördügümüz gibi yattarasiz adamlarin üstüne suurlu bir sekilde gittigimiz ozisyon yok neredeyse.Yattara nin ölüsü oynasa rakipte 2 oyuncuyu oyundan düsürür.