PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplu Yürüyüş

Ömer Yüce
13.07.2011, 13:42
Sayın BMN yönetimi bu konuyu açtım kapatılabilir de farklı konuyla birleştirilebilirde ya da dikkate alınabilir.

Son zamanlarda yaşan gelişmeler(TFF açıklamaları, Kulüpler Birliği Açıklamaları) sanırım kulüplerce destek veriliyor ama bunu çoğu takım taraftarla onaylamıyor ve gerçekten aşırı bir etkilenme var. Bir yürüyüş organizasyonu düzenlenerek sadece Trabzonspor değil tüm takımlarında desteğini alarak hep beraber el ele kol kola suçluların her kimse hangi takımda yapılmışsa, TFF disiplin talimatları ve Futbolda şiddet yasası talimatlarına uyularak cezalandırılması için sesimizi duyuralım.

BMN yönetimi bu konuda diğer taraftar guruplarıyla irtibata geçerek bu konuyu gündeme taşımanızı istiyorum...

İdris Toksoy
13.07.2011, 13:52
çok önemli bir husus,şuanda bile geç kalınmış bir durum ama daha da geç kalmaktan iyidir.

U.Sadıkoğlu
13.07.2011, 13:52
Destekliyorum..

Celal Demir
13.07.2011, 13:54
bencede olabilir fakat burda top forum yöneticilerinde onların ne düşündükleri en önemlisi...

Samet Türkmen
13.07.2011, 13:55
Ne akası var ya. Bekleyin şu hukuk sürecinin sonunu biraz. Ne savunacağız neye karşı çıkacağız iyice anlarız o zaman. Aceleye gerek yok. Adamalrın bir sövmediği kaldı forumlarında Trabzonspor'a.

ziyaretci
13.07.2011, 13:55
yuruyusle ne kazandik 2005 deki hakkimizi geri mi aldik.. 2011 de ki haksizliklari geri mi kazandik.. ne kazanacagiz. 2 dk lik haber ve hikaye.. ise yaramiyor.. yarayacagina inanilsa istanbulu yikar tum taraftarlar ama yaramio iste... nedir yani FB nin taklidinimi yapacagiz... MALESEF ama malese tamamen aklanana kadar malesef TAMAMEN AKLANANA KADAR bir sey yapmamaliyiz.. burada adi gecen kuluplerden biri biziz..

Mehmet Ç.
13.07.2011, 13:58
Bence biraz beklenmeli..

Nevzat abi hastahane'den ciksin..

Yönetim aciklamasini yapsin, yalniz yönetim Tff'ye destek cikarsa, bilsinki bu yürüyüs'de onlarda protesto edilecekdir..

Temiz futbol !

Celal Demir
13.07.2011, 14:03
bjk ile bu işi ortak yürütebiliriz bence hemde çok güzel olur...

Ömer Yüce
13.07.2011, 14:04
Yanlı benim anlatmak istediğim şu. Futbolda şike operasyonunu destekleyen Trabzonsporlular değil Tüm taraftarlar. Galatasaraydan, Beşiktaşa, Bursadan Gaziantepe bank Asyadaki takımlarda ve Hatta bu görüşü destekleyen Fenerbahçeliler bile.Burda Trabzonspor'un hakkı yendi o ayrı bir dava. Biz zaten hukuk kuralları TFF disiplin yönetmeliği için devam edilirse zaten herkesin hakkı neyse ona geri dönecektir. Amacım tertemiz bir lig ve hak edenin mücadele ettiği bir süper ligdir.

FatihBayraktar
13.07.2011, 14:04
Yürüyüş Trabzonspor için değil temiz futbol için yapılsın. Tüm takım taraftarları elele kolkola federasyona yürüsün.

Ömer Yüce
13.07.2011, 14:12
Yürüyüş Trabzonspor için değil temiz futbol için yapılsın. Tüm takım taraftarları elele kolkola federasyona yürüsün.

Ben zaten bunu istiyorum. Ayrıca hiçbirşeyin beklenmesine gerek yok. Süreç tamamlandıktan sonra yapılmasının hiçbir anlamı yok. Ayrıca geç kalınmış birşey bence. Bakın TFF olsun Kulüpler birliği olsun hepsi Fenerden yana tavır almışlar. Sizce büyük bir kalabalık etkilemez mi hiç?

Burda biz kendi hakkımızı değil futbolun oynanması gereken sahaların açık masalarınsa kapanmasına çaba yapıyoruz. Burda hatalı olan Fenerbahçe mi adil yargılansın, Trabzonspor mu adil yargılansın. Yeterki futboldan zevk alalım. Sezon öncesi herkes umutlarla başlıyor lige. Yediği ekmeği ikiyse bir yapıp kenara bırakıp maça gidiyor forma alıyor. Bunun karşılığı şike olmamalı arkadaşlar...

Selçuk Aydın61
13.07.2011, 14:13
çok şiddet li bişeyler olsun ben varım....

Cengiz
daha erken bence, nevzat şakar beklenmeli

Külünkoğlu
Önümüzü görmeden böyle bir adım kesinlikle atmayacağız.

Daha öncede söyledim biz ahlaksız yüzsüz değiliz.