PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Ankara Manisa Organizasyonu

Emin
27.02.2006, 15:43
4 Mart Cumartesi günü saat 14'de oynanacak TRABZONSPOR Vestel Manisaspor maçi için Ankara'dan maça gitmeyi planliyoruz. Mesafenin uzun ve maç saatinin erken olmasi nedeniyle büyük ihtimalle Cuma gecesinden yola çikmamiz gerekecek. Persembe gününe kadar gelebilecek arkadaslar lütfen isimlerini yazsin. Talebe göre gidip gitmeme durumumuz ve ücret belli olacaktir. HAYDI USAKLAR MAÇA.....

<LI>Emin
<LI>Can Kakisim
<LI>Sercan
<LI>Seçkin
<LI>Umut
<LI></LI>

Burçak
27.02.2006, 21:50
bunla ilgili bi baslik organizasyonlar topicin de var di sanirim.

omer61
27.02.2006, 22:11
beyler süpersiniz yaaa... BMN-İZMİR de gidecek bu maça.. orda buluşursunuz.. ben izmirde olmama rağmen maalsef gelemiorm.. gelmek için çabalıcam ama zor gibi gozukuo..

Can basten
27.02.2006, 22:27
<LI>Emin
<LI>Can Kakisim
<LI>Sercan
<LI>Seçkin
<LI>Umut </LI>
<LI>Çagri</LI>

falcon61
27.02.2006, 22:34
Ne diyelim helal olsun ben istanbuldan gidicem büyük bi aksilik olmazsa manisada görüsürüz..

farozlu61
28.02.2006, 00:55
Haydi Ankara ayaklanin daaaa

Bukadarcuk mu adam far ula

selçukabi
28.02.2006, 08:09
Bu organizasyonla ilgili bir kaç notum olacak,

1-(Sahsim ile alakali) Muhtemelen Persembe-Cuma günleri Izmir'de santiye denetlemesinde olacagimdan bir gün daha kalip Izmirden gitmeyi düsünüyorum.Dönüste sizinle olup olamayacagim konusunacuma günü bakariz.

2-Manisa 19 Mayis stadi yaklasik 5.000 kisilik, TFF'nin kuralina göre %5 rakip seyirci kontenjani ile 250(yazi ile ikiyüz elli) kisi yapar.Simdi, Ege'deki Trabzonsporlular maçtan bir gün önce bu biletleri bitirebilir.Bilet organizasyonu iyi yapilmali (bildigim kadariyla Vestel Manisa biletix veya ticketturk gibi organizasyonlarla anlasmali degil)

3-Üstelik Manisa stadinin kale arkasi tribünü 1 adet ve rakibe numaralidan bilet verebilirler.Bu da gidis-dönüs+maç bileti maliyetini 60-70 milyona çikartabilir.

Selam ve muhabbetle...

Oğuz
28.02.2006, 09:38
Selçukabi, önemli konulara deginmissin. Haydi maça sloganiyla maça gidilmez. Fizibilite lazim.. Zor bir organizasyon bence..

selçukabi
28.02.2006, 12:47
Arkadaslar az önce Manisaspor bilet sorumlusu arkadasla görüstüm. Trabzonspor taraftarina 500 kisilik bilet ayiracaklarini söyledi. Bilet fiyati 5 YTL olacakmis. Stadi bilenler için söylüyorum. Kapali türübünü arkamiza alirsak stadin sag tarafindaki kale arkasinin bir bölümü trabzon trafatarina ayrilmis durumda. Bu trübün yeni yapilmis prefabrik bir türübün. Daha önceki senelere göre yerimiz daha iyi olacak. Bilet sorumlusu arkadas gönül isterdiki daha fazla yer ayirabilelim ama kusura bakmasin arkadaslar diyor. Herkesi maça bekliyoruz. Bu arada biletler bir aksilik olmazsa Cuma günü satisa çikacakmis.

sorularin cevaplarinin bir kismi burada

izmirdenayhan
28.02.2006, 22:50
BMN IZMIR DEN SELAMLAR...Biz tahminen 10 kisi gibi oluruz manisa da BMN Izmir adina gelirseniz tanisiriz,mutluluk duyariz.....Ankara'da IZmir den çok daha kalabalik bir TRABZONSPOR taraftari oldugunu saniyorum...

BDiler61
28.02.2006, 23:03
cumartesi günü istanbulda olma ihtimalim yüksek ama dönebilirsem erken cuma günü haber veririm

Egemen
28.02.2006, 23:57
helal ankara bekliyoruz... bizde manisada olcaz isallah...

Nytre
01.03.2006, 00:12
insallah iyi olur...

Emin
01.03.2006, 08:57
Ankaradan katilmak isteyen arkadaslara son bir duyuru. Organizasyon ücreti tam olarak netlesmese de bu bedelbilet fiyati dahil 35 YTL yi asmayacaktir. Üniversitelerdeki arkadaslardan katilim bekliyoruz.Persembe gününekadarminibüs veya otobüs dolduracak sayiya ulasirsak Manisasehri taraftar görme onuruna erisecektir.

Saygilarimla...

Çakır
01.03.2006, 11:32
Ankara grubu olarak basarili bir deplasman organizasyonu daha gerçeklestirmeyi umuyoruz, tüm planlar yapiliyor, ayrintilar düsünülüyor. Basta Gazi, Hacettepe, ODTÜ ve Bilkent olmak üzereAnkara'daki üniversitelerden yeterli katilimi saglayabilirsek, organizasyonumuzçok daha iyi bir hale gelecek.

Manisa organizasyonun diger organizasyonlara göre tek farki, otobüsün ilk kez gece kalkacak olmasi. O da haftasonu oldugundan kimse için problem olmaz herhalde.

Katilim sayisina göre organizasyonun gerçeklesip gerçeklesmeyecegi 3 Mart Cuma günü belli olacak ve sizlere duyurulacak.

O zamana kadar katilmak isteyen arkadaslarin isimlerini yazdirmasini bekliyoruz ve Ankara'daki tüm Trabzonsporlulari Manisa maçina davet ediyoruz.

Haydi Ankara, takimimiza tam destek için hep birlikte,tek yürekManisa'ya!

kutoz
01.03.2006, 20:58
Insallah, yeterli sayiya ulasirsiniz da, omuz omuza bir basariya beraber sahit oluruz.

Manisa için yapabilecegimiz birsey olursa lütfen bize ulasin. BMN/Izmir olarak elimizden geleni yapacagimiza hiç süpheniz olmasin.

degok
01.03.2006, 23:20
Gelecek olan tüm arkadaslara kapimiz açiktir manisada. Biz izmir bmn olarak sizleri bekliyoruz. Gereken her türlü bilgi ve yardim için bana özel mesaj atabilirsiniz arkadaslar elimizden geleni yapmaya çalisiriz.

Bu arada stadda 500 kisilik kontenjan ayrilim durumda. Bilet fiyati 5 milyon haberiniz olsun.

farozlu61
02.03.2006, 12:03
Çakir kardesim üzülerek söylüyorum ki bu organizasyon gerektigi ilgiyi görmemistir.Bunun suçlusu Ank. olmasa gerek.Giderek3 sülüktaraftarina benziyoruz.Burdan bu cümlemi okuyan herkes üstüne alinsin sonra aynanin karsisina geçip sessizce ve uzunca bir baksin.Ne demek istedigimi anlarsiniz.Ben bu grubadahil olmamak için ugrasiyorum.Ugrasanlarin da oldugunu biliyorum ama kafi gelmiyor...

Ugrasan,kosturan,zamanlarini ve emeklerini harcayan güzel kardeslerimin ellerine,yüreklerine saglik.Sizler varsiniz ki bizler variz ki bu sevda var bu tutku var.

Hepsini öpüyorum

Saygi ve sevgiyle

farozlu61
02.03.2006, 12:06
Bu yaziyi yazmak için cumayi beklemeye gerek görmedim çünkü maddi sorunlar ve diger olumsuz sartlar da eklenince is içinden çikilmayacak bir hal aldi.

Burçak
02.03.2006, 20:12
gidebilecek durumda olanlar çevresindekileride tesvik etsin arkadaslar. gücümüzü göstermeliyiz.

Schoulzen'TS
03.03.2006, 04:42
Gelmek istiyorum.Lütfen iptal olmasin.

kaleönü
03.03.2006, 12:29
bakın arkadaşlar bu maça gidebilmek için sabah Trabzondan Ankara ya
geldim. Bu deplasman işine çok emek verildi ve iptal olmasını
istemiyorum. bu nedenle gelebilecek arkadaşların hiç düşünmeden
gelmesini rica ediyorum...

Can basten
03.03.2006, 14:19
Arkadaslarorganizasyonla ilgilenen sosyal akitivitelerden sorumlu arkadasimizBora Sönmez'den ögrendigime göre su anda üniversitedeki arkadaslarla birlikte toplam 13 kisi var listede... Takdir edersiniz ki çokdüsük bir rakam... Hele Manisa gibi uzak sayilabilecek bir deplasmana için oldukça az... O nedenle simdilik zor görünüyor açikçasi...

Nytre
03.03.2006, 15:16
arkadaslar eger gerekli katilim olmamasi durumunda bir teklifim var..

gazi üniversitelilerde maça gidecekler ancak onlarda ayni seyden sikayertçi isterseniz onlarla irtibat kurup tam bir otobüs için yeterli sayi saglanabilir.