PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aklimizi basimiza almanin vakti...

Reha
27.02.2006, 11:55
1-Nuri baskan yildiz sözü verdi ama zamani hakkinda bir bilgi vermedi yani Allah kerim...

2-Baskan 24 saat yasayan stad sözü verdi, stat 2 saatlik maçta bile ölü...

3-Samsun açik tribünlerini kapatti, maraton tribününe kat çikmaya basladi;6 defa sampiyon olan Samsunmuydu bu ligde?

4-Halilhodziç karakterli bir adammidir? Maç sonucuna göre yorum yapan , kendini kurtarmak için futbolcuyu toplum önüne atan bir antrönör istedigi kadar kariyerli olsun, varsin ; yolu açik olsun!

5-Tayfun cora; hanginiz cesaret edip onu hali saha takimina alir?

6-Hasan Üçüncü futbolcumudur, findik çuvali tasiyicisi mi?

7-Djokaj gibi futbolcu Trabzon lisesinde o kadar çok ki hatta ondan daha verimlisi....

8-Ferhat gerçekten ÇÖKMÜS, bi Emrah-Volkan gitti bi baskalari geldi!

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.Trabzonspor siradan futbolcu fabrikasi degildir...Trabzonspor'un sabri kalmamistir...Trabzonspor futbolcusu bu kadar ruhsuz top oynayamaz...Burasi B.B ist spor kulubü degil Trabzonspor kulübüdür...Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...Burasi PSG degil- Gotsivar hiç degil TRABZONDUR...

Gözlerinizi açin dostlar; ayni yanlislar tekrar etmektedir...Elimizi masaya vuralim, oraya getirdigimiz ordan indirecegimizi bilmeli, taraftarlik "bordo-mavi" yapip , garip bir sekilde islik resitalisunmak degildir,bu tepkisizlik yarin savunacagin , arkasinda duracagin bir takimi bulamamaya kadar gidecektir AKLINI BASINA AL!

Bu sivas maçina bir tepki degil , gelecegin karanligina akl-i selim olarak bakabilmenin sesidir...

irfanköse276
27.02.2006, 12:05
Bu sivas maçina bir tepki degil , gelecegin karanligina akl-i selim olarak bakabilmenin sesidir...

yazi biraz agir olmus ama alinti yaptigim yere dikkat!!! gerçekten çok önemli bir konu. Sivas,altay manisa maçlari önemli degil. Kötü geçmis bir sezon var ortada. Bu sezon geçti artik. Yönetimimizden ve oyuncularimizdan(basta da hoca olmöak üzere) çok büyük beklentilerimiz var. Gelecek sezonun baslamasina 5ay var. Bu 5 ayi en iyi sekilde degerlendirip trabzonsporu en iyi yere tasimaliyiz.

Mustafa Önal
27.02.2006, 15:51
ya aslinda insanlar ni göreve talip olurken belli bir plamlari , projeleri olur. yildiz futbolcu sözünü vazgeçti ama stad isi ne oldu. daha nasil yapilcak 0nun karari bile verilmedi. gençlik ve spor bakanligi da projenin içinde . ünüversite oyunlari alcaz trabzona diyorlar peki stad nasil olcak pistlimi ? pistsiz mi? aslinda tüm bunlarin plani bastan yapilmaliydi. insallah yeni sezona hazirlik çok iyi yapilir.

#10 Fietra
27.02.2006, 16:02
Halilhodžić: ?Daha zinde olmaliydik?
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/260206hoca.jpgTeknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić Sivasspor karsilasmasi sonrasinda düzenledigi basin toplantisinda çesitli açiklamalarda bulundu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Karsilasmayi degerlendiren Halilhodžić, ?Bu aksamki maçi oynayabilmek için fiziksel olarak daha zinde olmaliydik. Eger hücumda daha kaliteli oyunculara sahip olsaydik, sadece bir gol bile atmamiz bu karsilasmadan galip ayrilmamiza yetecekti? diye konustu.

Halilhodžić söyle dedi: ?Takimda bir yorgunluk söz konusu. Oyuncularim su an %100 kapasite ile oynamalarina ragmen istedigimiz puanlari alamadik. Rakibimiz sadece defans yapmakla yetindi. Bizse yeterince atak gelistiremedik. Eger ataklarla gol bulamiyorsaniz serbest vuruslardan gol bulabilirsiniz. Ilginçtir ceza alanina yakin bir yerden hiç frikik kazanamadik.?

En büyük sorunun Fatih Tekke?nin yoklugu oldugunu belirten Bosnak teknik adam, ?Bu maçi çözebilecek tek futbolcu oydu? ifadesini kullandi.

Halilhodžić, oyuncularini da gösterdikleri performanstan ötürü kutladi.

(...)

---------------------------

Bu mudur maçtan sonra futbolcularini taraftarin önüne atmaksmileys/smiley5.gif

Emorfo
27.02.2006, 16:06
Reha abi kusura bakma saçmalamissin...

Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin...

selçukabi
27.02.2006, 16:15
Reha, kadro yetersizligine yaptigin vurgu agir olmus ama genel olarak hem fikiriz.Onun disinda yazdiklarin biraz fevri olmus,bana göre biraz daha bekleyip, sezon sonu icraatlarini görmeliyiz, Yönetim ve teknik direktör konularinda istikrari saglayamazsak basari hayal olur.Muhabbetle...

hamucera
27.02.2006, 16:15
iyide bu açiklamada topu futbolculara atavak bisi demedi ki adam. adam normal bi konusma yapti. adamlari bile tebrik etti. yalniz benim takildigim yer %100 kapasite ile oynuyoruz demesi. o zaman desene biz yandik. bize acilen iyi forvet lazim

ozcan_asanoglu
27.02.2006, 16:24
bu kadronun su haliyle sampiyonluga oynamayacak oldugu kesinlik kazanmis ve herkes tarafindan kabul edilmistir.

yönetim sezon sonunda o kadroyu olusturamazsa (söz verdigi üzere) en agir elestirileri hak etmis demektir..zaten bir dakka bile kalmamalidir is basinda...ama daha çok erken..

Mollasalihoğlu
27.02.2006, 16:26
4,5,6,7 mantikli gibi ama diger yorumlar biraz gölge yumruklamak gibi.devre arasinda alinan yildizdan ne bekleyecegiz ki? sezon sonu da alinmazsa ben de yanindayim bu yorumlarin orasi ayri..

zanoylu
27.02.2006, 17:08
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum...olumlu olan hiçmi bir durum yok sahsi ve kasitli vede maksatli bir yazi...(hocanin maç sonu yorumunu bir daha dinlemeni tavsiye ediyorum arkadas)</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

selçukabi
27.02.2006, 17:16
@zanoylu @greywolf

lütfen burayi Waterloo'ya çevirmeyin.

İHSAN
27.02.2006, 17:24
1-Nuri baskan yildiz sözü verdi ama zamani hakkinda bir bilgi vermedi yani Allah kerim...

3-Samsun açik tribünlerini kapatti, maraton tribününe kat çikmaya basladi;6 defa sampiyon olan Samsunmuydu bu ligde?

4-Halilhodziç karakterli bir adammidir? Maç sonucuna göre yorum yapan , kendini kurtarmak için futbolcuyu toplum önüne atan bir antrönör istedigi kadar kariyerli olsun, varsin ; yolu açik olsun!

7-Djokaj gibi futbolcu Trabzon lisesinde o kadar çok ki hatta ondan daha verimlisi....

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.Trabzonspor siradan futbolcu fabrikasi degildir...Trabzonspor'un sabri kalmamistir...Trabzonspor futbolcusu bu kadar ruhsuz top oynayamaz...Burasi B.B ist spor kulubü degil Trabzonspor kulübüdür...Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...Burasi PSG degil- Gotsivar hiç degil TRABZONDUR...

Gözlerinizi açin dostlar; ayni yanlislar tekrar etmektedir...Elimizi masaya vuralim, oraya getirdigimiz ordan indirecegimizi bilmeli, taraftarlik "bordo-mavi" yapip , garip bir sekilde islik resitalisunmak degildir,bu tepkisizlik yarin savunacagin , arkasinda duracagin bir takimi bulamamaya kadar gidecektir AKLINI BASINA AL!

KISMEN KATILMADIGIM noktalar var , onun disinda güzel yazmissin....

katilmadigim nokta HOCAMIZLA ilgili olan kisim .. Hoca miz asla oyuncusunu taraftarin önüne atmadi, atmazda....Dikkat edilirse aksini yapmistir..( Onlari çogu maçtan sonra kutladi)

emre81
27.02.2006, 17:30
son cümle tamam ihtiyatli olunmali ama bu denli karamsar olmak için erken bence biraz zaman verilmeli yönetime ve Ferhat konusunda bence biraz daha sakin olunmali bu adamin gerçek yeri degil ön libero ileride stoperde çok isimize yarayacak bence.

Tahir
27.02.2006, 17:36
Hiç bir konuda katilamayacagim sizlere.Gerek hoca gerek futbolcular gerekse yönetim hakkindaki yorumlariniz objektif olmamislar.Sinirli gününüze denk gelmis hisimla yapilmis yorumlar olduklarini düsünmekle beraber düsüncelerinize saygi duyuyorum.

Punisher-61
27.02.2006, 17:47

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.

1. Yildiz sözü verdiler ama su an o konuda yorum yapmak yanlis cünkü devre arasinda yildiz transferi birak siradan iyi bir futbolcu almak zor hangi takim sezon ortasinda iyi futbolcusunu satar??? Hem Yönetim gelecek sezon icin yildiz düsündügünü söylemistir...

2.böyle stad projeleri 1-2haftada olmaz bunun izinleri alinmasi lazim planlari yapilmasi lazim..biraz sabredin..

7. Djokaj bugüne kadar 4 mac yapti ve bence o kadar kötü oynamadi..hem 2 Golde atti.. simdi bos kaleye atti diyebilirsin ama JUN onu bile beceremedi...

8.Ferhat daha cok genc..takima yeni geldi her macta cok yüksek performans beklemek yanlis olur..o yavas yavas takima alisacak

son cümlenede katilmiyorum bu Yönetim eski Yönetimden farkli cünkü show yapma gibi bir düsüncesi yok..

Sevgi
27.02.2006, 17:56
önyargili bir yazi.Dogruluk payi yok denecek kadar az.

gerçekefsane
27.02.2006, 18:01
Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...

mesajinizda bu cümleki yorumum

bir spor forumuna siyaset karistirmayiniz.

Harun
27.02.2006, 18:28

Aynen katiliyorum.Bence Reha abi bu yaziyi yazarken savundugu partinin adami olarak yazmis bu yaziyi.Trabzonspor taraftari olarak degil.Ferhat'i hangi maçina baktinda begenmedin çok merak ediyorum.Hoca hakkinda gerekenleri zamaninda yazdim.Biz türk milleti olarak koyun gibi oldugumuzdan ,hakkimizi aramadigimizdan ,hep sessiz kaldigimizdan dolayi, hakkini arayani suçlu olani ortaya atani,dogrulari söyleyeni hep piyoncu gözüyle bakariz.Bugün hodsiçin yaptigini,dün Samet Aybaba,Ziya Dogan yada Senol Günes yapsaydi bu takim son 3 sezondur sampiyon olurdu.Ama kimse cesaret edemedi.Futbolculara bile söz geçiremeyenler oldu aralarinda.Su takima gerekli takviyeler yapiilsin kimse bilegimizi bükemez.Trabzonspor baskanligina gelen herkes için ayni elestirileri zaten yaptik.Yönetimi suan elestirecek bir durum yok.Daha iyisi olsa zaten baskan seçilirdi.

Tmac61
27.02.2006, 18:41
Baslik sana çok yakismis keske içine birsey yazmasaydin...

metehan
27.02.2006, 18:49
Reha, TS'un oyuncu kadrosunun kalitesi konusundaki endiselerine katiliyorum. Zaten bu forumda buna katilmayacak kimse yoktur herhalde. Yani, TS'un kadrosunun kaliteli ve TS'a yakisacak isimlerden olusmasindan bahsediyorum. Bu konuda hemfikiriz, kadro kalitesi daha da artmali. Ama bu is hemen ve lafla olacak bir is degil. Bunun için planlama gerekir. Bu yönetimde bu plan var mi emin degilim. Ama "Yoktur" demek için de çok erken.

Ferhat ve Djokaj'a bu kadar agir elestiri yöneltilmesini de anlayamiyorum. Bu adamlar daha TS'da çok yeni. Zamaninda TS'da yildizi parlayan oyuncular çiktiklari ilk maçta harikalar mi yaratmislardi? Mesela Sivas maçinda çok kötü oynasa da Ferhat'in futbol oynama stili benim hosuma gitti. Ileride ne olur bilinmez ama bu kadar çabuk hüküm verdigimiz sürece hiçbir yere varamayacagimiz kesin, onu biliyorum.

TS'da kadro açisinda sikintilar var ve hoca da bunu açikça söylüyor. Daha önceki yerli hocalar bu kadar açik konusamiyordu amabu konusuyor. Ha konusurken kendi üzerinde düseni de yapmali. Benim Vahid hocadan beklentim takimin futbol kalitesini artirmasidir. Herkesin gördügü gerçekleri söylemesi beni rahatsiz etmiyor.Ama artik TS'a asama yaptirmasi lazim.

Sonuç olarak, TS'da sene sonu hizmetlerinden dolayi tesekkür edilmesi gereken oyuncular var.Bunlarin yerlerine daha iyileri alinmali. Hangi hoca ile devam edilecekse, o hoca kendi takimini kurmali. Ve sonra da sabredilmeli. Kisir bir döngü içinde artik kendimize iskence etmekten vazgeçelim.

coach
27.02.2006, 18:52
Futbolcular ve hoca için yazdiklarin son derece anlamsiz ve yersiz diger yazdiklarini zaten her kez biliyor burasi trabzon psg degil falan filan...

Atmaca
27.02.2006, 19:03
Ula ne oldu daha bi mac berabere kalmisiz. Sanki hep yeniyorduk da.

Sivas geldi oyun oynamadan gitti. O kadar abartilacak ne var. Yok ......, yok bilmem neler. 7 sülalesini karistirdiniz.

Ben bu takima, hocasina ve baskanina çok güveniyorum, hemde hiç güvenmedigim kadar. Sizde güvenin, bence isik var.

gerisiyalan
27.02.2006, 19:09

Önce takimda sistemi oturtmak gerekli, yoksa yildiz, külüstür arabaya altin kaplama jant gibi durur.Sirf yildizla bu is oluyor mu? Takim oyunu oynatamadiktan sonra ne yapalim yildizlari? Önce eldeki kadroya takim oyunu oynatalim da, sonra yildizmonte etmesine bakilirkadroya.Önce sistem gelmeli, yildiz degil. Trabzonspor'un yapisina daha uygun olani yildizsiz, takim oyunu oynayabilmek degil mi?

Katiliyorum. Tribünlere ne oldu, hayret hakikaten. Son Sivas maçinda hakem maçi katletti, Sivaslilar sertlik yaptilar, artistlik yaptilar, her türlü "profesyonellik" yaptilar, ama dogru dürüst bir tepki yok stadta. Simkoviak yerde kaliyor, tribünlerde çit yok, insanlar maçi izlemiyor herhalde, o anda herkes yavasça yuh dese bile bir ses çikar toplamda. Vallahi anlamak zor. Ama yine bunda baskan ne yapabilir kisa vadede, onu da bilmiyorum.

Degildi tabii ki. Baskana biraz süre vermek lazim.

Karakterli bir adamdir, ona süphem yok benim. Futbolu da bizden çok daha iyi bildigine de süphe yok. yine biraz sabir göstermek lazim.

Ben alirim. Simdi Allahi var, topu taca çok güzelatiyor. Saka bir yana, aslinda iyi mücadele ediyor. Biraz özgüveni eksik, seyirciler de yuhlayinca hepten demoralize oluyor.

ikisi de olabilir, biri digerine mani degil.

o zaman idmanlara Trabzon lisesine gönderelim Djokaj'i, eger hakikaten ondan iyiler varsa, degis tokus yapilir Trabzon lisesiyle.

90 dakikacanla basla mücadele etti Sivas maçinda. Takim gibi oynayamadigimiz için ona fazlami yük biniyor acaba...Hem soyadlarina aldanmayalim lütfen. Bakin soyadi Karadeniz olan bir arkadas bizi rezil etti, soyadi Çökmüs olan belki bizi Çöküsten kurtarir smileys/smiley2.gif

Son olarak, Trabzonspor bir siyasi partinin oyuncagi olmayacaktir ban göre. Futbola siyaseti kim bulastirirsa, kongrede alir boyunun ölçüsünü. Özkan Sümer demoklesin kilici gibi duruyor yeni yönetimin basinda.

metehan
27.02.2006, 19:22
Aradaslar, Reha fikirlerini yazdi. Katiliriz katilmayiz ayri konu ama lütfen karsi fikir beyan ederken biraz dahadikkatli olalim.

zafer6161
27.02.2006, 19:25
beyler bu sene 4,üncü gidiyormu uefa ya

baget55
27.02.2006, 19:25
Bence herseyi cok guzel ozetlemis burada arkadasin yazdiklarini elestirmek icin degildedusuncelerine katilip katilmama konusunda gorus bildirirseniz daha anlamli olacagini dusunuyorum cunku bunlar onun dusuncesi ... Soyledikleri hersey bence cok dogru tesekkur ederim ...

denizgrsy
27.02.2006, 19:32
bu zor kosullara ragmen sanirim yaklasik 6 maç oldu(kupa dahil) yenilmeyen takimimi kutluyorum!bu sene için 3. olmakta bi sekilde yeterli,seneye avrupada olmamiz lazim!

bu yönetimi çok elestirdim ama düsündüm ki sezon sonunu beklememek haksizlik olur!zaten bizi bizden baska seven yok,hiç olmassa birbirimize,takimimiza simsiki sarilalim ki hiçbir darbenin bizi yikamayacagini gösterelim...eyvallah..kendinize iyi bakin

Taner Gündoğdu
27.02.2006, 19:53
bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? 2.yarinin en fazla puan toplayan takimini sirf "siyasi hirsin" yüzünden bu sekilde elestirmene anlam veremiyorum! burasi taraftar forumu! sirf muhalelefet olsun diye baskanin siyasi kimliginden yola çikarak yaptigin yorumlara için sadece senin dedigini diyorum AKLIMIZI BASIMIZA ALALIM!!!

Punisher-61
27.02.2006, 20:45

hayir..

Burçak
27.02.2006, 20:49
busene isler berbat basladi berbat devam ediyor .en kötü3.lükden baska çaremiz yok. uefaya kalmak zorundayiz. uefaya kalirsak yönetim daha ii transfer yapmaya mecbur kalir. avrupada yine hüsran yasamayalim diye.

unutmayin http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html

zafer6161
27.02.2006, 20:54

hayir..

neden puanimiz düstügü içinmi simdiye kadar gidiyordu

gerçekefsane
27.02.2006, 21:16

hayir..

neden puanimiz düstügü içinmi simdiye kadar gidiyordu

4.siradaki futbol takiminin uefa'ya gitmesi için kupada final oynayacak takimlarin kimler oldugu çok önemli.

selimberkan
27.02.2006, 22:42
Bizim aklimiz hep basimizda ancakFatih TEKKE oldugu zaman o gittigimizde basimiza gidio çünkü basi ile golll atacak adam yokkkk

Kardesim, forum kurallarini okursan sevinirim...Büyük harf ile yazdigin zaman insanlar seni daha mi çok anliyor???

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=24&amp;PR=3) amp;PN=1&amp;FID=24&amp;PR=3
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: Badaloglu

AyhanPe
28.02.2006, 02:31

hayir..

herhalde fener- gs galibiyle bjk-kayseri galibi eslesecek..bu durumda
da finale cikan bir takim bizim altimizdan olan bi takim olurki eger
kural degismediyse kupayi kazanan takim ilk 3 de olursa kupa finalisti
uefa ya gider.bu durumda gidemeyiz..eger kural degistiyse biz gideriz
4.bile olsak ama ücüncü olmaliyiz cünkü bizimle 3.lük icin yarisan
takimlar bizden üstün degil.

CAFER ÖZER
28.02.2006, 10:34
greywolf

Yildiz sözünün gelecek sene oldugu defalarca söylendi ama Reha galiba sen ön yargi ile yazdigindan bunu Bilerek yada bilmeyerek geçiyorsun.Ara transferde oyuncu almanin zorlugu her sefer dile getirildi.Ama malesef bence Ön yargi ile hareket etmissin reha kardes.

Stad sözü verildi ama daha bismillah 2 ayda hemen satadmi yapilacakti Pprojelerle ilgili çalismalarin Basladigini görmemezlikten gelmek gerçekten Ön yarginin sonucu

Samsun yada baskasinin satad yapmasi ile Bizim satad arasinda bag kurmadim Çünkü yönetim göreve gelirken söz verdi ve kisa süredir görevde.Bu Samsunun satad yapmasi Bizim yapmayacagimiz anlamini tasimaz

Halil hoca konusunda sana katiliyorum Bencede Yolu açik olsun Ben Ondan umutlu degilim.

Tayfun konusuna katilmamak mümkün degil.O kadar oyuncu gönderildi bu adam hala neden tutulur onu anlamiyorum.Bu sene Trabzonsporun felaket yasamasinda Bas sorumlu Tayfundur.Anostisi maçinda yaptigi 2 hata ile bizi 3-1 yenddirmis ve Trabzonspor Çöküse geçmistir.Halil hoca neden bu adami 90 dakika oynatip buna tahammül ediyor anlamiyorum.

Hasan i bilmiyorum Findik tasiyabilirmi.Bu konudada hemfikirim.

DJOKAJ konusunda sana katilmiyorum Ben bu oyuncuyu begeniyorum.Süratli bir oyuncu daha genç ve takima yeni geldi 3 maç oynadi 2 gol atti Bence Bu oyuncu senin bahsettegin gibi kötü oyuncu degil Gelecegi parlak.

Ferhat konusundada seninle ayni fikirde degilim Bence Ferhat Genç ve yetenekli oyuncu Antep maçinda da süperdi.

Trabzonsporun ...... nin Trabzon temsilciligi olmadigini Fedarsyon seçimlerinde hala görmediyrsen ,Basbakan a ve M.ali Sahine Ragmen Haluk Ulusoyu seçtirenin Trabzonspor oldugunu hala görmediysen sen bellik ...... ve ALBAYRAK KONUSUNDA ön yargili sartli ve o siyasi görüse karsi kin ve nefret içerisinde olan birisisin reha bunu sana yakistiramadim.Geçin artik ...... ve Trabzonspor arasinda bag kurmalari,onlar defalarca günlerce tartisildi.Bu konuda laf söyleyenlerin Kongrede mahçup olduklarini ve Özür dileyeceklerini beklerdim ama malesef bu konuda yanilmisim.

...... ye oy vermis birisi olarak FB li Basbakana karsi Trabzonsporun 2-0 galip oldugundan memnunluk duymaktayim.

Trabzonspor 2-FB li Basbakan 0

Goller :Trabzonspor belediye seçimleri Gol Volkan,Fedarsyon seçimleri Gol:NURI

Trabzonsporda KONGRE TARIHININ sezon ortasinda olmasinin saçma oldugunu defalarca söyledim.Bence kongreler sezon sonu liglerin bitimine alinmali.Bsarili insanlar varsa sezon sonunda devam etmeli.Basrisiz olanlarda sezon sonu gitmeliki yeni yönetim Sezon basinda adam gibi Transferler yapsin kafasina göre Hoca getirsin SEZON ORTASI YAPILAN KONGRELER takima faydali degildir.Bunu tartisalim.Ama ön yargidan dolayi Gereksiz yere yönetime satasip gereksiz yere tartisma ortami yaratmayalim.

Fatih Akyel konusunda Bu yönetime herkes demedigini birakmadi Ama bakiyorum Sivas maçinda FORMANIN hakkinin verenlerin basinda Fatih Akyel vardi.Taraftar Fatih Akyeli alkisliyordu.Stepenov mükemel Transfer Defansta büyük boslugu doldurdu.

Bana göre Bu yönetimi su an degerlendirmek için çok erken gelecek sezon baslarda Yildiz sözleri tutulmaz BÖYLE bir takimla yola devam edilirde HEDEFSIZ BIR TAKIM olursak o zaman Reha seninle beraber hemfikirim. Berber birseyler yapalim.Bunlari yaparkende siyasi görüsümüz Dogrultusunda degil Trabzonsporumuzun menfaatleri dogrultusunda hareket edelim.Bburda bizi bulusturan Trabzonsporlu olusumuzdur.Siyasi görüsten dolayi burda degiliz.Siyaset yapanlar zaten ilgili partilerde siyasetini yapiyor.Lütfen biz Trabzonsporumuzu bu isten uzak tutalim.Edited by: CAFER52

ozcan_asanoglu
28.02.2006, 10:41
bence su an yönetim yeni gelenlerden ön plana çikanlar ve eskilerden iyi olanlar/yildizlarla bin iskelet olusturacak veya olusmak üzere zaten;

akyel, milan, simek,fatih,gökdeniz,yattara,hüseyin,tolga,ufukhan ,ali,ömer gibi..bunlarin üzerine bir veya ikisi yildiz dört kaliteli adam eklendimi yarismaci takim ortaya çikar..digerleri de iyi yedek olur..yönetimin plani da bu yönde..

Kemal Musaoğlu
28.02.2006, 11:41
son iki maça bakarak bu yorumlar yapiliyor bence.iki maçtir da kilit futbolcular isteksiz.defans gol yemedigi gibi forvet hattinda gol atilamiyor.

Reha
28.02.2006, 12:02
Hayret ettigim nokta Harun ve Faruk'un biraz edebi asan laflaridir.Digerlerine cevap vermem zira beni tanimazlar.Ama siz beni tanir dururken bu tarz bir yaklasim göstermeniz çok yanlis...

Gitgide BMN'de sahsima karsi bir tavir oldugu asikardir.Beni taniyip bana "abi " diyen insanlar dahi böyle diyorsa durum vahim demektir.

Çakir kardesim siteyi ilk kurdugunda sitenin tanitimini yapmak site elemanlarini tribündeki insanlarla karsilastirmak için 2000 yilindaki G.S maçini seçtik.O zaman tribündeki arkadaslarim "sanal kolpaci" diye benle dalga geçtiler.Internet taraftarinin bizim misyonumuza(Gurbetçi Gençler) uymayacagini düsündüler.

Zira her gittigimiz maçta olay yasayan bir grup olarak ; yeni gelecek arkadaslardan da bu tarz seylere katilmalarini beklemek hayal olurdu.Tribündeki çok arkadasim bu yüzden bana mesafe bile koydu.

Tüm bu birlestirme çabalarima ragmen ; zaman malesef tribündeki arkadaslarimi hakli çikardi.Yasça ve yasadiklarinca sitedeki çogu kisiden daha tecrübeli olan sahsima her firsatta yapilan fütursuzca davranislar artik kabak tadi vermeye basladi.

Yasi genç ve kani deli akan kardeslerim hürmet ve saygi konusunda bayaga densiz olmayi tercih ediyorlar.

Ve ben internet ortami ile tribünleri bulusturma çabam ile ne kadar yanlis yaptigimin farkina vardim.Çünkü sizler ve "G.G" arasinda bazi misyon ve mantalite farkliliklari var.Biz saygiya, hürmete , büyüge eyvallah demeye inanmis ve 20 senedir bu sekilde ayakta kalmis bir grubun temsilcileriyiz.Dolayisiyla yasadigimiz olaylar,kavgalar ve yikimlar bizlerde bazen tahammülsüzlügü ve "küçügün haddini bilmesi" gerektigi gerçegini göstermistir.

Yaklasik 18 senesini bu gruba veren biri olarak BMN ve G.G arasinda yasadigim bu kültür çatismasinda anladim ki ben sizlere ait olamiyorum.Evlenip çocuk sahibi oldugumda artik tribünde kavga etmeyen eve hasarsiz dönen bir adam olmayi seçtim ve BMN'yi de bunda bir araç gördüm.

Ama gördüm ki tedavi sekli hastayi daha beter hala getirmis...

Su an öfkem ve üzüntüm beni taniyan insanlarin dahi bana karsi aldigi tavirdir...Bunu elbette çözücem ama 19 mart toplanti günü bu ekranlardan bana "caka " satan kardeslerimin yüzüme bakarak nasil konusacagini çok merak ediyorum?

Herkese tek tek ceap veriyorum asagida.Allaha sükür kurt daha KOCAMADI!!!

Reha
28.02.2006, 12:06

Senle toplanti günü görüsücez Faruk, burda konusup kalbini kirmak istemiyorum...

Reha
28.02.2006, 12:08
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum...olumlu olan hiçmi bir durum yok sahsi ve kasitli vede maksatli bir yazi...(hocanin maç sonu yorumunu bir daha dinlemeni tavsiye ediyorum arkadas)</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Sen muhatabim degilsin arkadas, olumlu yaklasmaya çaliscaktim ama bizim sonumuz senle çok tatsiz yerlere gidebilir...Sen beni döversin diyim bi de eyvallah diyim daha hayirli olacak galiba!

Reha
28.02.2006, 12:09

Sizin Fatih tekke yaziniz kadar önyargili olsun!

Reha
28.02.2006, 12:12
Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...

mesajinizda bu cümleki yorumum

bir spor forumuna siyaset karistirmayiniz.

Yine söylüyorum burasi malum parti temsilciligi degil...Foruma siyaset karismasi için sizden "oy" istemem lazim ama ben öyle bir sey yapmadim.Yaziyi begenmiyebilirsiniz ama bu sekilde saldirmayin , komik oluyorsunuz!

l

Reha
28.02.2006, 12:14

Aynen katiliyorum.Bence Reha abi bu yaziyi yazarken savundugu partinin adami olarak yazmis bu yaziyi.Trabzonspor taraftari olarak degil.Ferhat'i hangi maçina baktinda begenmedin çok merak ediyorum.Hoca hakkinda gerekenleri zamaninda yazdim.Biz türk milleti olarak koyun gibi oldugumuzdan ,hakkimizi aramadigimizdan ,hep sessiz kaldigimizdan dolayi, hakkini arayani suçlu olani ortaya atani,dogrulari söyleyeni hep piyoncu gözüyle bakariz.Bugün hodsiçin yaptigini,dün Samet Aybaba,Ziya Dogan yada Senol Günes yapsaydi bu takim son 3 sezondur sampiyon olurdu.Ama kimse cesaret edemedi.Futbolculara bile söz geçiremeyenler oldu aralarinda.Su takima gerekli takviyeler yapiilsin kimse bilegimizi bükemez.Trabzonspor baskanligina gelen herkes için ayni elestirileri zaten yaptik.Yönetimi suan elestirecek bir durum yok.Daha iyisi olsa zaten baskan seçilirdi.

Sana da eyvallah Harun , sen bu cümleleri kendini yakistiriyorsan eyvallah...Bu arada ben hangi partidenmisim , merak ettim? Toplanti günü bana bir brifing verirsin heralde!

Reha
28.02.2006, 12:17

Tanimadigin insanlar hakkinda bu kadar cüretkar olma bence! 33 yasindayim ve aklim dolu Allaha sükür ama sen buraya üstü kapali hakaret yazacak kadar düsebiliyorsun...

Reha
28.02.2006, 12:20
bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? 2.yarinin en fazla puan toplayan takimini sirf "siyasi hirsin" yüzünden bu sekilde elestirmene anlam veremiyorum! burasi taraftar forumu! sirf muhalelefet olsun diye baskanin siyasi kimliginden yola çikarak yaptigin yorumlara için sadece senin dedigini diyorum AKLIMIZI BASIMIZA ALALIM!!!

Hangi siyasi hirs..Ben parti yönetmiyorum, Ögrenci tasimaciligi yapan evli 1 çocuklu sade bir adam'im...Ama ADAM'im gözüm ben ADAM!!

Reha
28.02.2006, 12:24
Bu arada sevgili Metehan , Selçuk bey ve "gerisiyalan" a yaslarina ve kendilerine yakisir usluptaki elestrilerinden dolayi tesekkür ederim.

Bu bir fikirdir, katilir veya katilmazsin ama densizlik yapamazsin, dalga geçemezsin, asagilayamazsin...

Umarim sizin buüslubunuz bir çok gençve heyacanli arkadasa ders olur...smileys/smiley18.gif

Kemal Musaoğlu
28.02.2006, 12:39
reha abi ben seni tanimiyorum.yazdigin yazinin bazi kisimlarina katilabilirim.geneline katilmiyorum.lakin senin yerinde benolsaydim arkadaslaraçok kirilirdim.yazilarimiza biraz dikkat etmemiz gerekiyor.bu konuda sana hak veriyorum.

zanoylu
28.02.2006, 13:30
Yasi genç ve kani deli akan kardeslerim hürmet ve saygi konusunda bayaga densiz olmayi tercih ediyorlar.

Ve ben internet ortami ile tribünleri bulusturma çabam ile ne kadar yanlis yaptigimin farkina vardim.Çünkü sizler ve "G.G" arasinda bazi misyon ve mantalite farkliliklari var.Biz saygiya, hürmete , büyüge eyvallah demeye inanmis ve 20 senedir bu sekilde ayakta kalmis bir grubun temsilcileriyiz.Dolayisiyla yasadigimiz olaylar,kavgalar ve yikimlar bizlerde bazen tahammülsüzlügü ve "küçügün haddini bilmesi" gerektigi gerçegini göstermistir.

Yaklasik 18 senesini bu gruba veren biri olarak BMN ve G.G arasinda yasadigim bu kültür çatismasinda anladim ki ben sizlere ait olamiyorum.

Trabzonsporun 6 sampiyonlugunada imza atmis yasi seninkinin ve benimkinin toplamindan fazla olan efsane kaptanlarindan birine agza alinmayacak laflari söylerkende yukardaki görüslerin sahibi degilmiydin ...eeee arkadas ne ekersen onu biçersinEdited by: Külünkoglu

Emorfo
28.02.2006, 13:40

Senle toplanti günü görüsücez Faruk, burda konusup kalbini kirmak istemiyorum...

Toplantiya gelip gelemeyecegim henüz belli degil. Görüsmek istiyorsan seninle her zaman görüsürüm Reha abi. Yapilan yorumlar canini sikmis her halinden belli. Burda sana karsi bir cephe varmis gibi algilama, hele hele seni tribünlerden taniyanlar için böyle düsünmez çok yalnis... Edited by: Emorfo

metehan
28.02.2006, 14:08
Umarim sizin buüslubunuz bir çok gençve heyacanli arkadasa ders olur...smileys/smiley18.gif

Tabi olurReha, hersey zamanla smileys/smiley1.gifEdited by: metehan

FANATIK61
28.02.2006, 14:11
Turkcell Süper Ligi'nde, sahasinda Sivasspor ile golsüz berabere kalan Trabzonspor'da, teknik direktör Vahid Halilhodziç, Trabzonspor'un kalitesini ve zayif yanlarini iyi bildigini belirterek, "Ama bazi gerçekleri kimse görmek istemiyor. Ben de onun için konusmayacagim. Üçüncülük hedefi için elimizden geleni yapacagiz, ancak Trabzonspor'dan daha iyi takimlar var. Bunu görmek istemeyen varsa kendi sorunu" dedi.

Takim'da hala gizli bilmedigimiz sorunlar var bence, bu Adam böyle seyler söylüyorsa, birseyler var demek...

Reha
28.02.2006, 14:26
Kime ne kadar agir konustum? Senol'a mi? Hami ye mi?

Tunga
28.02.2006, 14:26
@ Greywolf

Sizi tanimiyorum ama umarim en kisa zamanda tanisiriz.

Bu konu ile alakali birseyler yazmak istiyorum. Öncelikle üzülerek söylemeliyim ki, sözlerinizin tamamina yakinina katilmiyorum. hatta bu nedenle bu konuya bir cevap da yazmayacaktim. Bu sizin görüslerinizdir ve ben katilmiyorum. Ama buradaki arkadaslarin çok önemli kisminin atladigi bir nokta var.

Arkadaslar,

Simdi ilk sayfaya dönün ve bu yaziyi tekrar okuyun. Greywolf'a katilmamak ayri bir konu, Trabzonspor için endiseler tasimasi ve bunu paylasmasi ise bence sadece takdir edilmesi gereken bir mevzu. Yahu fikirlerine katilmayabilirsiniz de, bu fikirlere sahip olmasi nedeniyle o ve onun kisiligi hakkinda yorum yapmaniz kabul edilebilecek birsey degil. Daha da önemlisi bunun yasla basla da alakasi yok. Zaman zaman densizce yazilar yaziliyor bu forumlara. Özel mesaj atiyorum ve diyorum ki "Bu nasil bir üslup kardesim" bana diyorlar ki "Abi büyüyümüzmüssün özür dilerim". Yahu büyüyün olmasam ne olacak. Insanlarin birbirine saygi göstermesi için illa birinin büyük olmasi mi gerekiyor.

Herhalde su filtreleme sistemi bir baska forumda daha yoktur. Ne ayip, kendimize yakistirabiliyor muyuz bunlari? Ben kendime yakistirmak bir tarafa, bu filtre yüzünden hicap duyuyorum. Ama sikintim adminler degil de forum üyelerimiz.

Lütfen dikkat edin arkadaslar üslubunuza. Ben daha bu foruma Trabzonspor'un kötülügünü düsünen bir üyenin mesaj attigini görmedim. Bu kadar acimasiz olmayin.

Reha
28.02.2006, 14:28
@ Greywolf

Sizi tanimiyorum ama umarim en kisa zamanda tanisiriz.

Lütfen dikkat edin arkadaslar üslubunuza. Ben daha bu foruma Trabzonspor'un kötülügünü düsünen bir üyenin mesaj attigini görmedim. Bu kadar acimasiz olmayin.

Beni tanidiginda ne kadar haksizliga ugradigimi anlayacaksin...Toplantida görüsürüz insallah!

Reha
28.02.2006, 14:37
Bu arada nick'im bazilarinda rahatsizlik yaratiyor galiba...Öyle anlasiliyor...Aslinda bu isim kayinpederimide rahatsiz ediyor ama biz bu hayati bir sekilde beraber sürdürmek zorundayiz...O soldan ben sagdan!

Fakat anliyamadigim, Trabzon'un gelecegi ile ilgili endiselerime ve siyasi bir partinin Trabzon sehrini ele geçirme çabasini daha önce bu sayfalarda tartismamiza ragmen ; neden benim siyasi kimligime taktiniz anlamak mümkün degil!!

Durup dururken, herhangi bir konuda fikir beyan etmem haricinde, yorum yapmam haricinde "siyasi bir sov" yaptigimi belgeliyecek ve ispat edecek kisiye ve sizlere; ispati halindeburda bir daha yazi yazmiyacagimin sözünü veriyorum!

Haydi bakalim isi gücü birakin bana burda yazi yazdirmamak için arastirmaya baslayinsmileys/smiley32.gif

bordox
28.02.2006, 14:42
Forumu yasatan yorumdur.Kisisel tartismalar kimseye bir kazandirmaz.Burada bulunan herkesin Trabzonspor'un basarisini istedigi gerçegini kimse gözardi etmemeli.Ve tabiki karsimizdakine olan saygiyi da.

Yasi ne olursa olsun.

Badaloğlu
28.02.2006, 15:00

Reha, toplanti kimse kimsenin kalbini kirmak için düzenlenmiyor.Hepimiz bu takima nasil daha faydali olabiliriz? diye çirpinirken; konularin kisisellesmesine müsade etmeyelim...

Keza, ayni seyler Reha kardesimize cevap yazma lütfunda bulunan diger arkadaslarimiz içinde geçerlidir.Reha kardesimiz kendi fikirlerini yazmistir.Bu fikirlere katilir ya da katilmazsiniz.Ama Rehanin fikirlerine katilmadiginiz halde ona cevap yazarken saygiyi ve sevgiyi kaybetmeyelim...Yazdiklarinizi tekrardan bir daha okuyun ondan sonra voteleyin.

zanoylu
28.02.2006, 15:15
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Senol mu ,hami mi diyorsun eger hamibu kadar sampiyonluk yasadiysa tamam o dur..Saygi sevgi diyorsun tamam tabiki ama sadece insanin yasi küçük diye elestri yapamayacak,sen bisey söyleyince karsilik veremeyecek verincede saygisiz olacak olmaz öyle sey. Sen kafana göre hakaretini yap (sehol hocaya lan lun de vehakaret et,trabzonsporun futbolcusuna ....... .......lu ....... de,sirf görüsleri senle bagdasmiyor diye insanlara hakaret et) ondan sonra vay efendim küçükler saygisiz ben buna kiziyorum her konuda sen haklisin veya kendini hakli çikarmaya çalisiyorsun.Benimde hatalarim olur kabulleniyorum ama sen hiç kendine toz kondurmuyorsun...

Herkesin bi isi mesguliyeti var bu site bizlerin ortakpaydasi bende 30 yasini devirdim ömrüm bu tribünlerde deplasmanlarda geçti adam ariyorsan bizde ADAM'iz arkadas bu böyle bil</TD></TR>

sbay
28.02.2006, 15:17
nuri baskan stad sözü verdi tutacaktir.yerel gazetelerde ünlü stadlari gösteriyolar bugün allianz arena yi gösterdiler.66000 kisilik 300 milyon avroya maloldu.bizim baskan bunun altindan nasil kalkar oda ayri bi konu

Mustafa Önal
28.02.2006, 15:35
reha abi geçen gün radyospora canli katilmistiniz. okula giderken telefondan son anlarina yetistim. orda dediginiz sezon basi yapilmayan transferler konusuna katiliyorum ama diger futbola siyaset karistirmizi hiç tasvif etniyom. belediye baskanimiz her zaman trabzonspor la içiçe ona hiç deginmemissin. bende diyorum keske yönetim daha planli programli gelseydi ve icraatlarina hemen baslasaydi. ama hepimiz gördük ki her gün yeni bir sorun çikti. artik sabir edilcek bi durum yok diyorsunuz ne gelir elimizden biraz bekleyelim. kongre üyesi oluyormussunuz. hayirli olsun. diger yönetimlere gösterdigimiz sabiri gösterelim. genel kurulda zaten gereken yapilir.

Taner Gündoğdu
28.02.2006, 15:59

Hangi siyasi hirs..Ben parti yönetmiyorum, Ögrenci tasimaciligi yapan evli 1 çocuklu sade bir adam'im...Ama ADAM'im gözüm ben ADAM!!

kim oldugunu bilmiyorum, merakda etmiyorum... ADAMLIK ünvanini bir kurum mu veriyor onuda bilmiyorum...

ama birsey sormak istiyorum; sen buraya TRABZONSPORu var edenleri ve yönetenleri elestirmek için bir yazi yazmissin. amenna! peki elestirmek bir haksa seni elestirenlere niye kiziyorsun? bende senin düsüncelerini elestiriyorum, yorumlarina siyaset karistirdigini söylüyorum... bundan daha dogal bisey olabilir mi? burada sana hakaret eden var mi? herkes yazin hakkinda düsüncelerini belirtmis. hepsini okudum, sana tam destek veren var mi? hayir! o zaman su sonuç çikiyor: ya herkesak pratiüyesi! yada sen yanlis düsünüyorsun! kizma sakin bu da elestiri... selametle....Edited by: golasaliyim

Rutubet
28.02.2006, 16:32
Greywolf söylediklerinin hiçbirine suan itibari ile katilmiyorum yeni seçilmis yönetimeatay aktug'a gösterilen toleransi gösteriyorumama ileri de senin dediklerine geliriz'e de inanmak da istemiyorum. yorum ve tartisma üslubunu bildigini zanneden arkadaslar vurun abaliya modunda tabiri caizse sallamislarda sallamislar.
"bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? kim oldugunu bilmiyorum merakda etmiyorum" demek bir yorum tarzi degildir. Tanimadigin birisine bunu söylemez iyi niyetli insan der ki kim oldugunu bilmiyorum umarim tanisiriz. bitti gitti bu kadar zor bunu söylemek, ince ayar kelime oyunu yapip insanlari kasmak ne derece dogru. siyaset karistirilmasindan rahatsizsan arkadasim, Greywolf'u bir dinle anla, burasi .....p temsilciligi degil diyor siyaset yapilmasin diyor. daha ne desin olaya paranoya bodoslomasi ile yaklasmak neden "Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum" göremiyorsun da masallah elestire de yorum da gani. perhiz lahana tursunu ikilemi tavan yapmis durumda "Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin..." dedigin adama "abi" diyorsun ilginç bir kisilik burada bulunanlar diyor ki yasindan dolayi mi saygi gösterecegiz bence evet eger diger sitelerden farkimiz var diger takimlarin seyircilerinden farkim var diyorsaniz göstermeniz gerekiyor arkadas saygi kimsenin kucagina düsmüyor Trabzonsporlu degilmisiniz ? ben hiç gocunmuyorum yasi büyük olanlara abi demekten saygi göstermekten çünkü ileride bende bu saygiyi istiyorum.

Emorfo
28.02.2006, 17:21
Rutubet "Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin..." bu yazim sadece bu konu için degildi forumun geneline ile ilgiliydi, alakasiz konular açiliyor alakasiz yorumlar yapiliyor örnekte görüldügü gibi...

Mustafa Mahmutoğlu
28.02.2006, 17:24
mutlaka aklimizi basimiza almaliyiz yoksa bizi kötü günler bekliyor malesef..smileys/smiley19.gif

coach
28.02.2006, 17:43
Tamam tamam okudum Ahmet abi geçti midemin bulantisismileys/smiley1.gif

Badaloğlu
28.02.2006, 18:25
Hey millet, bir silkelenin kendinize gelin bakalim...Beyler bir sakin olun , nedir bu birbirinize gider yapmalar felan...Herkes kafasina sunu soksun, kimse kimseyi burada sevmek zorunda degildir ammmmmaaaa ne zamanki bu sevgisiziliginiz birbirinize bu site üzerinden gider yapmalara varir ya da birbirimize hakaretler yapmaya baslariz o zaman isler degisir.

Herhalde bu bize has bir tarzdir.Baska takim taraftarlarida bizim gibi birbirini yiyorlarmi çok merak ediyorum.Biz bir bütün olmak için çaba sarf ederken böyle birbirimizi yememiz sizi rahatsiz etmiyormu?Hepimiz bu gemide degilmiyiz?Daha nedir derdiniz?

Harun
28.02.2006, 18:28

Sana da eyvallah Harun , sen bu cümleleri kendini yakistiriyorsan eyvallah...Bu arada ben hangi partidenmisim , merak ettim? Toplanti günü bana bir brifing verirsin heralde!

Reha abi cümlelerimi sana özel seçtimde yazdim.Bu yazin hariç bugüne kadarki tüm yazilarinin altina imzami attim.Benim kizdigim nokta ise olaya siyasi bakmiyorsan neden ...... harflarimi özellikle büyük yazdin.Bizi temsil eden baskanin partisi bir futbol taraftari olarak neden bu kadar önemli merak ediyorum.Elestirmek için elinde bir tonsebeb varken neden isin siyasi tarafini ortaya atiyorsun.Benimiçin TS baskaninin herhangibir partiye mensup olmasi hiç önemli degil.Ama sen öyle bir ince dokundurma yapmissinki yazinda sanki bu adam biton üç kaat yapmis,yapmadigi ahlâksizlik kalmamis,''Burasi ...... temsilciligi degil'' diyerek yaziyi baglamissin..Yazinin baslangici taraftar düsüncesi gibi gözüküyor,eksiklikleri belirtiyorsun fakat tüm bu yazdiklarinin altina siyasi bir cümle koyarak hedefini saptiriyorsun.Simdi ben nasil bu dokundurmani görerek senin baskanin yönetsel degilde partiden dolayi sevmedigini ,yaptiklarini ts baskani olarak degilde,......li albayrak olarak elestirdigini savunmayayim.

Gelelim elestirdigim diger noktaya.Sen ki çiplak gözle yüzlerce maç izlemis birisin.Artik oyuncunun topsuz alanda bile nasil biri oldugunu çözmüssündür.Peki Ferhat'i neye dayanarak begenmedim sasirdim valla.Bu adam elimizdeki Hüseyin,Adem,Celalettin,Tayfun,Lee ve Hasan Üçüncü'den kat ve kat iyidir bundan adim gibi eminim.Bu adam hakkindaki düsünceni neye göre yaptin açiklarsan sevinirim.

Seni taniyoruz ve ona göre yorum yapiyoruzsmileys/smiley2.gif

Tmac61
28.02.2006, 18:56

Tanimadigin insanlar hakkinda bu kadar cüretkar olma bence! 33
yasindayim ve aklim dolu Allaha sükür ama sen buraya üstü kapali
hakaret yazacak kadar düsebiliyorsun...

Madem yas konusunu açtiniz; burada herkese laf yetistirmeyi ne kadar yakistiriyorsunuz yasiniza bunu da siz düsünün...

Sorun bireylerde de degil forum hakkinda çok sey var söylenecek ama
elestiri=hakaret ve banlanmayi beraber getirdigi için böyle bir
hakkimiz yok...

Arz talep meselesidir, bunu ne siz ne ben degistirebilirim ama sonunda ikimiz de kaybediyoruz buradaki herkeste...

Adem Erdoğan
28.02.2006, 21:23
Bence çok zamansiz bir konu bu.Vede tam tersine sivas maçinin isyani.Bildigimiz bigi bizden 20 puan öndeki gs bile bu takima gol atamamisti.Çünkü ligimiz çok kalitesiz .Yani gol atmak üzerine deil go l yememek üzerine kurulu bir lig.Transfer konusuna gelince sezon sonunu bekleyip görelim ondan sonra taraftar olarak ortak kararimizi veririz.Birde ...... temsilciligi yakistirmasi hiç hos diil.Trabzonspor bir siyasi parti degildir.M.ali yilmaz döneminde dyp nin atay aktug döneminde ............ nin temsilciligi olmadigi gibi.Stad ise gerçekten berbat bir durumda bu konuda katiliyorum.Insallah onuda sezon sonunda hallederler.

Birde sunu belirtiyim.BU TÜR TARTISMALARLA BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM.YARIN ÖBÜRGÜN BELKI OMUZ OMUZA VERIP TRABZONSPORUMUZU BERABER DESTEKLEYECEGIZ.

TheRapZoNe
28.02.2006, 21:48

her seyi anladim da son cumlelerdek' ...... olayini anlayamadim . yani trabzonsporu sol kokenli ve deneyimi olmayan insanlar yonettigi zaman nedense ............ temsilciligi olmuyordu herhalde.. neyse yinede TRabzonspor icin guzel dilekler iceren bir baslik olduguna inaniyorum..

verilen sozler yerine gelir insallah ve acele edip yanlis yapmama korkusu ile hareket edilmez.. profesyonelce dusuunulur TRabzonspor icin hayirli isler yapilir.. cok bekledik. takim iskeleti oturtuyoruz yillardir. takim oturdu derken yine dagildi iskelet.. ama simdi iskeletin yine oturmasi lazim bu yuzden de zaman lazim. bu da yeni yonetimin sucu degil..

daha guzel ve en iyisine layik olan Trabzonspora

Nytre
28.02.2006, 22:16
yukaridaki sözler agir... bazilarida asilsiz.. tabi bu arkadasimizin görüsüdür..ancak ben bu kadar karamsar degilim...

Adem Erdoğan
28.02.2006, 23:37
takimin durumu kötü degil.3. ile 4 puan fark var arada.Fener kayseriye gidiyo bu arada.Uefa ya gidersek bütün dertler sorunlar biter.Yeni umutlara yelken açma zamani gelir o zaman.Avrupada 3 tür sanssiz bi sekilde elendik ama bu sefer BASARACAGIZ.

Emiroğlu
01.03.2006, 01:24
3 DEN ASSAYI YIK BE ABI CIZ ÜSTÜNÜ... COK YANLIS

Reha
01.03.2006, 13:32
ama ileri de senin dediklerine geliriz'e de inanmak da istemiyorum. yorum ve tartisma üslubunu bildigini zanneden arkadaslar vurun abaliya modunda tabiri caizse sallamislarda sallamislar.
"bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? kim oldugunu bilmiyorum merakda etmiyorum" demek bir yorum tarzi degildir. Tanimadigin birisine bunu söylemez iyi niyetli insan der ki kim oldugunu bilmiyorum umarim tanisiriz. bitti gitti bu kadar zor bunu söylemek, ince ayar kelime oyunu yapip insanlari kasmak ne derece dogru. siyaset karistirilmasindan rahatsizsan arkadasim, Greywolf'u bir dinle anla, burasi .....p temsilciligi degil diyor siyaset yapilmasin diyor. daha ne desin olaya paranoya bodoslomasi ile yaklasmak neden "Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum" göremiyorsun da masallah elestire de yorum da gani. perhiz lahana tursunu ikilemi tavan yapmis durumda "Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin..." dedigin adama "abi" diyorsun ilginç bir kisilik burada bulunanlar diyor ki yasindan dolayi mi saygi gösterecegiz bence evet eger diger sitelerden farkimiz var diger takimlarin seyircilerinden farkim var diyorsaniz göstermeniz gerekiyor arkadas saygi kimsenin kucagina düsmüyor Trabzonsporlu degilmisiniz ? ben hiç gocunmuyorum yasi büyük olanlara abi demekten saygi göstermekten çünkü ileride bende bu saygiyi istiyorum.

Söyliyeceklerimin hepsini bu arkadas söylemis...Umarim benim anlatmak istedigimi anlamayanlar onun anlattiklarini anlarlar.Zira ismim zikredilince elestriler ok gibi geliyor.Isim baska yorum ayni olunca belki bir seyler degisir...

Reha
01.03.2006, 13:34
3 DEN ASSAYI YIK BE ABI CIZ ÜSTÜNÜ... COK YANLIS

8 de yanilmis olabilirim , bekleyip görücez! Ama digerleri için görüsüm hala ayni!

Reha
01.03.2006, 13:36

kim oldugunu bilmiyorum, merakda etmiyorum... ADAMLIK ünvanini bir kurum mu veriyor onuda bilmiyorum...

ama birsey sormak istiyorum; sen buraya TRABZONSPORu var edenleri ve yönetenleri elestirmek için bir yazi yazmissin. amenna! peki elestirmek bir haksa seni elestirenlere niye kiziyorsun? bende senin düsüncelerini elestiriyorum, yorumlarina siyaset karistirdigini söylüyorum... bundan daha dogal bisey olabilir mi? burada sana hakaret eden var mi? herkes yazin hakkinda düsüncelerini belirtmis. hepsini okudum, sana tam destek veren var mi? hayir! o zaman su sonuç çikiyor: ya herkesak pratiüyesi! yada sen yanlis düsünüyorsun! kizma sakin bu da elestiri... selametle....

Bence yazdigin yaziyi bir daha oku, "elestri" tanimi sizlere bayagi uzak galiba...

Reha
01.03.2006, 13:37
yukaridaki sözler agir... bazilarida asilsiz.. tabi bu arkadasimizin görüsüdür..ancak ben bu kadar karamsar degilim...

Tesekkür ederim , olgun üslubuna..."Asilsiz" olup olmadigini zaman gösterecek...

Reha
01.03.2006, 13:39

Tanimadigin insanlar hakkinda bu kadar cüretkar olma bence! 33 yasindayim ve aklim dolu Allaha sükür ama sen buraya üstü kapali hakaret yazacak kadar düsebiliyorsun...

Madem yas konusunu açtiniz; burada herkese laf yetistirmeyi ne kadar yakistiriyorsunuz yasiniza bunu da siz düsünün...

Arz talep meselesidir, bunu ne siz ne ben degistirebilirim ama sonunda ikimiz de kaybediyoruz buradaki herkeste...

Ben laf yetistirmiyorum, yazilanlara cevap verme nezaketini gösteriyorum! Ve bu tavrinizla evet ikimizde kaybetmeye devam ederiz..

Reha
01.03.2006, 13:49
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

ondan sonra vay efendim küçükler saygisiz ben buna kiziyorum her konuda sen haklisin veya kendini hakli çikarmaya çalisiyorsun.Benimde hatalarim olur kabulleniyorum ama sen hiç kendine toz kondurmuyorsun...

Herkesin bi isi mesguliyeti var bu site bizlerin ortakpaydasi bende 30 yasini devirdim ömrüm bu tribünlerde deplasmanlarda geçti adam ariyorsan bizde ADAM'iz arkadas bu böyle bil</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Ben sizi hiç görmedim arkadasim, tribünlerdeki arkadaslara da sordum onlarda tanimiyorlar.Ama Istanbulda,Ankara da ,Trabzon da beni herkes tanir...Ben sizi çikartamadim, biraz yardimci olsaniz...Ayrica ADAM olabilirsin, ne güzel öyleysen...Fakat ben senin yazdigin bireysel hiç bir yaziya olumlu veya olumsuz yorum yapmadim...Aramizdaki sorunu baslatan senin yanlis ve gereksiz tavrin...Ben aynaya bakiyorum ama sen ayna da ensene bakiyorsun!

Elbet bir gün tribünde karsilasicaz, kimse burda yazdigi gibi degildir, burasi baska bir dünya ; tribünler baska...

Seni biraz arastirdim, Memurmussun..Devlete hizmet eden herkes ADAM dir , Ama bunu olumsuz elestrilerle yikmak ta sana nasip oldu,görev yerin Istanbul olursa çok karsilasiriz olmazsa herhangi bir maçta ....Ama mutlaka karsilasmaliyiz, sanal alem ne sana ne bana yaramiyacak galiba!

selcjK
01.03.2006, 17:22
valla merak ediyorum acaba tvden izledikten sonra yorum yapsam bende mi böyle olurum diye? ferhat zaten çökmüs ifadesi garip geliyor halbu ki sivas maçinda orta sahada birseyler yapmaya çalisan topa basan kosan pres yapan 1-2 adamdan birisiydi ilginç, ferhati böyle öne atmissin da hüseyinden tek kelime söz etmemissin kutluyorum.

kuzey_lee
03.03.2006, 16:03
bazi iddialari dogru oldugu halde size simdilik yanlis gelse de ya da dogrulugunu kabul etmeseniz de dogru.seçim öncesi vaat edilen yildiz için kimse agzini açip da ''sezon sonu için söylüyor'' demedigi halde,hepiniz gazla beraber ''alin bakin baskana,bi tane kendi bi tane de arkadasi yildiz alacak'' yorumlarinizi eksik etmediniz forumdan.daha sonradan baskanin agzindan duydugumuz ''takimin dengesini bozmayacak yildiz'' açiklamasinin üstünde de hiç durmadi bazilariniz.takimin dengelerini bozmayacak yildiz mali açidan en fazla begenmediginiz hüseyin kadar olacagini,bugun takimda yildiz denilecek oyunculara verilen para ile yurtdisindan,hele hele baskanin dedigi gibi avrupadan bir yildiz almak imkansiz bir olay.ama malesef bazilariniz hep baskalarina yönelttigi ''önyargi'' ithamini aslinda kendisi kullanarak olaylara bakmakta..

sezon sonunda avrupada milli takimlarda oynayan bir ''yildizin'' trabzonspora gelmesi sezon ortasindan daha zordur.zira önümüzde bir dünya kupasi var.o kupada yildiz denecek,veya milli takimlarinda oynayacak oyuncularin piyasalarinin hangi yönde gelisecegi malumunuz.bu durumda o oyuncularin trabzonspor'u tercih etmesi ne kadar imkansiz heralde akliniz aliyor.bu sehir ki futbolcusuna kursun sikilan,kilisedeki papazin öldürüldügü bir sehirdir.son gelismelerden sonra trabzon sehrine avrupanin göbeginden yildiz diye tabir edilen oyuncularin gelmesi imkansizdir.ancak ve ancak sirbistan karadag-arnavutluk-estonya-gürcistan (yakin oldugu için) tipi ülkelerden büyük (!) transfer yapabilir yönetim.bunun onlar da farkinda yalniz kraldan çok kralci üyelerimiz israrla ''sezon sonu yildiz'' cümlelerini tekrarliyor..

bazilarinin birisi elestiri yaptiginda ''önyargiyla bakiyorsun'' ithamlari aslinda tam tersine olaylara kendilerinin önyargiyla baktigini gösteriyor..dikkat edin bu ''önyargi'' kelimesini kullanan grup ayni grup.kendilerini yönetimin bas savunucusu olarak görüyorlar herhalde ki her elestiride körü körüne savunma geregi duyuyorlar..bu arkadaslarin aslinda kendilerinin ''önyargiyla'' olaya baktiklarinin en bariz ispati bu topice yazan birisinin yeni yönetimin yaptigi her hamleyi savundugu,eskinin yaptigi bi çok seye de yanlis dedigi posttur.önceki sayfalara gidip topici açan reha abinin maddelerine cevap veren bu postu görebilirsiniz.kimin önyargi ile baktigini da anlamaniz zor olmayacaktir.ha bu arada sun da belirtmek gerekir ki önyargi sadece olumsuz yönde olmaz.

faruk arkadasimiz gereksiz topicler/postlar demis.kendisine sormak lazim,elinde acaba gerekmetre mi var,o mu karar veriyor neyin gerekli olup olmadigina..sagduyu çagrisi yapan,elestiriye tahammul edemeyen arkadasimizin küfürlü sekilde açtigi topici hatirlayip bu ne perhiz bu ne lahana tursusu demek geçiyor içimizden.

neyse..bol önyargili günler

uftinci
03.03.2006, 16:08
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hekimoğlu
03.03.2006, 16:59
millet birbirini yiyor ,bu topicin kilitlenmesi için ne bekleniyor?yönetici arkadaslardan ricam sari bir kilit..

Külünkoğlu
03.03.2006, 17:15
Yok sari kilit mari kilit ondan sonra demokrasi havarileri çikageliyor.Bu basligi takip ediyoruz merak etmeyin,arkadaslarimizin ilk sayfadaki yanlisliklarindan geri döndügünü belirli bir düzeyde elestirdiklerini yani elestirinin dozajini iyi ayarladiklarini memnuniyetle gözlemliyoruz.

Onun için su anda kapatmayi gerektirecek bir durum yok. Ben arkadaslarima güveniyorum.

zanoylu
03.03.2006, 19:15
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=cebd9be0>

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">

ondan sonra vay efendim küçükler saygisiz ben buna kiziyorum her konuda sen haklisin veya kendini hakli çikarmaya çalisiyorsun.Benimde hatalarim olur kabulleniyorum ama sen hiç kendine toz kondurmuyorsun...

</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Ben sizi hiç görmedim arkadasim, tribünlerdeki arkadaslara da sordum onlarda tanimiyorlar.Ama Istanbulda,Ankara da ,Trabzon da beni herkes tanir...Ben sizi çikartamadim, biraz yardimci olsaniz...Ayrica ADAM olabilirsin, ne güzel öyleysen...Fakat ben senin yazdigin bireysel hiç bir yaziya olumlu veya olumsuz yorum yapmadim...Aramizdaki sorunu baslatan senin yanlis ve gereksiz tavrin...Ben aynaya bakiyorum ama sen ayna da ensene bakiyorsun!

Elbet bir gün tribünde karsilasicaz, kimse burda yazdigi gibi degildir, burasi baska bir dünya ; tribünler baska...

Seni biraz arastirdim, Memurmussun..Devlete hizmet eden herkes ADAM dir , Ama bunu olumsuz elestrilerle yikmak ta sana nasip oldu,görev yerin Istanbul olursa çok karsilasiriz olmazsa herhangi bir maçta ....Ama mutlaka karsilasmaliyiz, sanal alem ne sana ne bana yaramiyacak galiba!

1-neyin sorununu ben baslatmisim arkadas senin hafizanda da sorun var galiba ^daha siteye ilk katildigim günlerde bana bir cevabinda lan lun diye hitap edip sonrada istedigimi söylerim diye bilme cüretini göstermistin(özelden ettigin küfürleride unutmadim)..Sonradan anladim zaten tarzin buymus

2- Kimin adam kimin olmadigina sen karar veremezsin

3-Birgün karsilasacagiz elbet.....seneye bu zamanlar istanbulda tanisiriz

4- zahmet edip arastirmissin ben söylerdim...tamer erten: sark görevinin bitmesine 1 yil kalmis bir trafik polisiyim,evliyim trabzon maçka akmescit köyü nufusuna kayitliyim

5- söyle bakiyorumda yazina yine zeytinyagi gibi üst çikma çabasindasin</BLOCKQUOTE>

Taner Gündoğdu
03.03.2006, 21:58

ama birsey sormak istiyorum; sen buraya TRABZONSPORu var edenleri ve yönetenleri elestirmek için bir yazi yazmissin. amenna! peki elestirmek bir haksa seni elestirenlere niye kiziyorsun? bende senin düsüncelerini elestiriyorum, yorumlarina siyaset karistirdigini söylüyorum... bundan daha dogal bisey olabilir mi? burada sana hakaret eden var mi? herkes yazin hakkinda düsüncelerini belirtmis. hepsini okudum, sana tam destek veren var mi? hayir! o zaman su sonuç çikiyor: ya herkesak pratiüyesi! yada sen yanlis düsünüyorsun! kizma sakin bu da elestiri... selametle....

Bence yazdigin yaziyi bir daha oku, "elestri" tanimi sizlere bayagi uzak galiba...

istegin üzerine yazimi sakin kafayla tekrar okudum. ve yazdiklarimin arkasindayim. senin elestirine elestiriyle cevap vermisim. ama elestirin "tanimini" gerçekten merak ettim. eger bir büyügüm olarak açiklarsan sevinirim.

ve son olarak sunu söylemek istiyorum. bu basliga bu son yorumum. daha cevap vermicem. gerekirse özelden konusuruz. bir TRABZONSPORLU olarak BIR TRABZONSPORLU ile tartismak üstelik bir büyügümle, hiç hosuma gitmiyor. selametle...

Emorfo
06.03.2006, 10:06
edit oglu editEdited by: Emorfo

halil ibo
06.03.2006, 12:50
Önce bende baslarda yorum yapan arkadaslar gibi sert bir tepki verecegimden dolayi sessiz kalmayi düsündüm.Çünkü Sivas maçinda puan kaybedilmis ve oyun olarakta hayal kirikligi yasayinca birde üstüne böyle olumsuz düsünmek bile istemedigimiz fevri yorumlar eklenince akliselim yorum yapilamiyor.Neticedeiçimizden bir arkadasimizin kendine has yorumlarina verilmis anormal tepkiler var.Bu forumun misyonuTrabzonsporlularin birligini saglamakdegil mi ? O zaman neden fikirlerimizi yaristirmiyoruzda birbirimizle savasiyoruz.

Bu topik hakkindaki yorumlarima gelince yildiz ve stad konularinda bekliyorum.Çünkü bunlar dünden bugüne halledilecek seyler degil.Hele hele bize kümeye diye bagiranlarin Samsunspor'unu stad konusunda örnek göstermek pek sik degil.Daha iyisini yapacagimizdan süphem yok.Tayfun Cora konusunda hakli olabilirsin fakat arkadasim unutma ki kaybetmek çok kolaydir,hoca bu konuda zor olani yapiyor.Kazanmaya çalisiyor ve bunu zaten büyük bir beklentimiz olmayansezonda yapiyor.Sonuçta kazanan Tayfun ve Trabzonspor olabilir.Aksi takdirde kaybeden Tayfun'un kendisi olacak.Hasan Üçüncü'nün kapasitesi belli ama eldeki malzeme bu olduguna göre hoca ondanda olabildigince yararlanmaya çalisiyor.Bu ne bu yönetimin nede bu hocanin suçu bu yetenekte bir adami simdiye kadarneden göndermediler acaba ? Son zamanlarda düzelmis olmasina ragmen hocanin anlamsiz çikislari oldu ama bu ona saldirmamizi gerektirmez.Djokaj ve Ferhat konusunda ise çok aceleci davranmissin.Yorumlarinin siyasi kismina ise hiçbir yorum yapmiyorum.Keske o kismi hiç karistirmasaydin.Edited by: halil ibo

Taner Uykuçeken
06.03.2006, 14:56
Ilk 3 madde için yönetime biraz daha zaman taninmasi gerektigini düsünüyorum Hoca konusunda ISTIKRAR için devam etmeli baskasida gelse 3 maç sonra onunda yanlislari için elestirmeye baslayacagiz TAYFUN CORA da neden bukadar israr ettigini anlamak gerçekten mümkün degil hadi ufukhani oynatmamak için kendimce bir sebep buluyorum sag kanat oyuncusu degil oraya alistirmak istemiyor diye amam feridunu niye denemiyor anlamis degilim HASAN ÜÇÜNCÜ taraftarin %99 bu adami istemiyor tamam ama takimin basina geçen hocalarin hepside bu adamdan vazgeçmiyor sadece vahid degil.. DJOKAJ soldaki alternatifsizlikten mecburuz oynatmaya sene sonu hocenin tutacagini zannetmiyorum FERHAT sa bence hüseyinden çak daha iyi ve faydali olacak bu takima ... en azindan gol atma yetenegi varsmileys/smiley2.gif