PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paletli Yüzme Branşı

#10 Fietra
26.02.2006, 21:08
Yüzücüler hizli basladi
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/240206palet.jpgIzmir?de düzenlenen Paletli Yüzme Türkiye Sampiyonasi dün basladi. Ilk gün yarismalari sonunda 3 Trabzonsporlu yüzücü dereceye girdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor takim halinde bir ikincilik alirken, farkli kategorilerde dört 2.?lik, bir de 3.?lük elde etti.

Dereceye giren sporcular ve kategorileri söyle:

1500m Su üstü ? Esra Kolomuç 2.
1500m Su üstü ? Melda Adak 3.

100m Su üstü - Melda Adak 2.
400m Tüplü yaris ? Kübra Kolomuç 2.

Bu sonuçlarin yani sira Trabzonspor, 4x100 Su üstü bayrak yarisinda da takim halinde ikinci oldu.

Sampiyona?da ikinci gün yarismalari bugün saat 11.00?de baslayacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/240206palet1.jpg </CENTER>
<CENTER></CENTER>
<CENTER>---------------------------------------------------</CENTER>
<CENTER>Paletli Yüzme Sampiyonasi'nda ikinci gün sona erdi
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/240206palet.jpgIzmir'de düzenlenen Paletli Yüzme Türkiye Sampiyonasi'nda ikinci gün yarismalarinda Trabzonsporlu sporcular yeni dereceler elde ettiler.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Mahmut Bal 1500m Su üstünde ikinci, 50m su üstü finalinde ise dördüncü oldu.

4x200m bayanlar bayrak yarisinda da Trabzonspor takim halinde ikinci oldu.
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right> ------------------------------------------------------------ ------</DIV>
<DIV align=right>www.trabzonspor.com (http://www.trabz&#111;nspor.com) </DIV>
<DIV align=right></DIV></CENTER>

Nytre
26.02.2006, 21:48
aferin çocuklar!

BURAK DOGU
01.03.2006, 14:07
merhaba ben ankaradan burak... paletli yüzme ve su altiyla ilgileniyorum... Ankara Kurt Yüzmedeyim... mutlaka ismimizi duyussunuzdur... geçen sene trabzonda yapilan yüzme sampiyonalarina katilmistik... sizleri cani gönülden destekliyorum...

BURAK DOGU
01.03.2006, 14:09
insallah bu sene trabzonda olursa yüzme yada mono palet falan geliriz orada tanisma imkanimiz da olur... buradan sohbeti kopartmayalim... mutlaka devamini getirelim...

BURAK DOGU
01.03.2006, 14:10
o resimde arkada duran derya ablaniz mi?

#10 Fietra
02.03.2006, 11:51
Paletli Yüzme?de büyük hedefler
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/010306kemerkaya.jpgGeçtigimiz ay yapilan Türkiye Paletli Yüzme Sampiyonasi?nda 1 birincilik, 9 ikincilik ve 5 üçüncülük elde eden Paletli Yüzme Takimimizda, Antrenör Muharrem Kemerkaya, genç sporcularinin kulübü bu branstaki basarili günlere geri döndürecegine inaniyor.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

1997?de kurulan Trabzonspor Paletli Yüzme Takimi, bu tarihten itibaren en son katildigi sampiyona hariç toplam 84 Türkiye Birinciligi, 79 Türkiye Ikinciligi ve 82 Türkiye Üçüncülügü elde etti. Takim halinde ise 3 defa Türkiye Sampiyonu, 5 defa Türkiye Ikincisi, 8 defa da Türkiye Üçüncüsü oldu.

Milli takim antrenörlügü de yapmis olan Kemerkaya sahip oldugu tecrübe ve genç sporcularla çalisma arzusuyla Trabzonspor?u bu sporda yukarilara tasima hedefine sahip.

1997-2003 arasindaki yillari Trabonspor?un bu branstaki yükselis ve zirve yillari olarak degerlendiren Kemerkaya, ?2003-2005 arasini yeniden yapilanmayla geçirdik. Yeni yilda da bu çalismalarin meyvesini toplamaya basladik? diye konustu.

Trabzonspor?un diger takimlara oranla çok daha genç sporculardan olustugunun altini çizen Kemerkaya, ?Istikbal bizde. Adim adim takim halinde birincilik aldigimiz günlere geri dönecegiz ve Karadeniz rüzgârini havuzlarda estirecegiz? dedi.

Kendisine elde ettigi basarilarin sirrini sordugumuz Kemerkaya, sunlari söyledi: ?Sporcularima su sözü ögütlüyorum: Benim dedigimi yapin, antrenmanlari aksatmayin. Basarili olamazsiniz beni istediginiz kadar elestirin?

Bir sonraki turnuvanin 7-9 Nisan 2006?da düzenlenecek Gençler Türkiye Sampiyonasi oldugunu da hatirlatan Kemerkaya, ?Bu turnuvada bayanlarda birincilik, erkeklerde de ilk 3?e girmek istiyoruz. Müsabakalara toplam 10 sporcuyla katilacagiz? açiklamasini yapti.

by www.trabzonspor.com (http://www.trabz&#111;nspor.com)

macka61
25.04.2007, 17:50
Paletli Yüzme Bayan Takımımız Türkiye üçüncüsü
Paletli Yüzme Bayan Takımımız İstanbul’da gerçekleştirilen Kulüpler Arası Paletli Yüzme Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda üçüncülüğü elde etti. Aynı şampiyonada erkek takımımız altıncı oldu.

Müsabakalarda sporcularımız şu dereceleri elde ettiler:
200 m. Su Üstü - Melda ADAK (Türkiye Birincisi)
4x200 m. Bayrak - Takım halinde Türkiye ikincisi
400 m. Tüplü - Melda ADAK (Türkiye İkincisi)
800 m. Tüplü - Melda ADAK (Türkiye İkincisi)
50 m. Dip - Kübra KOLOMUÇ (Türkiye İkincisi)
4x100 m. Bayrak - Takım halinde Türkiye üçüncüsü
1500 m. - Melda ADAK (Türkiye Üçüncüsü)
100 m. Su Üstü - Kübra KOLOMUÇ (Türkiye Üçüncüsü)
800 m. Su Üstü - Kübra KOLMUÇ (Türkiye Üçüncüsü)
400 m. Tüplü - Mahmut BAL (Türkiye Üçüncüsü)

Paletli Yüzme Takımı Antrenörü Muharrem Kemerkaya önümüzdeki süreçte hedefin bireysel milli takım seçmelerinde Ay-Yıldızlı formaya fazla sporcu vermek olduğnu vurguladı.

Cengiz Çubukcu
25.04.2007, 18:06
Derginin nisan sayısında Nisan ayında yapılacak müsabakalarda takım halinde derece beklediklerini söylemişlerdi, helal olsun.
Ayrıca benim anlamadığım paletli yüzme normal yüzmeye göre daha mı zor daha az mı popüler? Buğra sen anlarsın bu işlerden ...

hayat61
25.04.2007, 18:19
Takımızın başarılarının devamını dilerim.İnşallah daha iyisini yapacaklar.
Bir tebrikte resmi siteye! 22.04 tarihinde ajansspor verdiği haberi sitemizde bizim takımımızın başarısı 3 gün sonra yer alıyor.

Burak
25.04.2007, 19:10
Derginin nisan sayısında Nisan ayında yapılacak müsabakalarda takım halinde derece beklediklerini söylemişlerdi, helal olsun.
Ayrıca benim anlamadığım paletli yüzme normal yüzmeye göre daha mı zor daha az mı popüler? Buğra sen anlarsın bu işlerden ...

ole gıbı gorunuyo ama paletlı yuzmenın zewkını tatmak apayrı bısey :) monopaletcıydım bende , bırakalı baya oldu , ozluyorum o gunlerı :)

macka61
25.04.2007, 19:53
vallah ben hiç bilmiyorun bi bilgim yok ben sadece resmi siteden kopyala yapıştır yapıyorum

Eren Uğur Ayar
30.04.2007, 22:21
Bugün ben sportürk te gördüm trabzonsporlu yüzücü kızlarımız 1.olmuş trabzonsporun bu tür branslarda 1.olması gurur verici.Bu basarıların devamını dilerim tebrikler yüzücü kızlarımıza:alkış:

macka61
10.05.2007, 19:22
Paletli Yüzücülerimiz ödüllendirildi
İstanbul'da 20-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Büyükler Paletli Yüzme Şampiyonası'nda dereceye giren sporcular ve antrenörleri Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törende ödüllendirildiler.

Ödül töreninde konuşan Genel Müdürümüz Sinan Zengin sporcuların elde ettiği başarıların kendilerini gururlandırdığını belirterek, "Trabzonspor kulübü olarak sadece futbolda değil, tüm spor branşlarında zirvede yer almak istiyoruz. Bu doğrultuda sizlerin almış olduğu dereceler bizi son derece mutlu ediyor. Bundan sonra gerek Türkiye gerekse de Avrupa'da daha büyük başarılar beklemekteyiz" dedi.

Antrenör Muharrem Kemerkaya ise çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini ifade ederek, "Bizim için başarının sonu yok. Bu nedenle sürekli daha çok çalışıp, kulübümüze yakışır sonuçlar elde etmek istiyoruz" diye konuştu.

Türkiye Büyükler Paletli Yüzme Şampiyonası'nda elde ettikleri dereceler sonrası Antrenörler Muharrem Kemerkaya ve Kevser Aslanoğlu ile Melda Adak, Kübra Kolomuç, Esra Kolomuç, Seren Kaymak ile Mahmut Bal ödüllendildiler.

macka61
18.05.2007, 18:13
Paletli Yüzme Bireysel Türkiye Şampiyonası başladı
Sualtı Sporları Federasyonu tarafından 18-20 Mayıs tarihleri arasında Trabzon'da düzenlenen Paletli Yüzme Bireysel Türkiye Şampiyonası bugün başladı.

Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu'nda yapılan şampiyonada takımımızı 4 bayan, 4 erkek olmak üzere toplam 8 sporcu temsil ediyor.

POYRAZ
18.05.2007, 18:22
Haydi bakalim basarilar.

BURAK DOGU
17.01.2008, 12:14
Paletli Yüzme Bireysel Türkiye Şampiyonası başladı
Sualtı Sporları Federasyonu tarafından 18-20 Mayıs tarihleri arasında Trabzon'da düzenlenen Paletli Yüzme Bireysel Türkiye Şampiyonası bugün başladı.

Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu'nda yapılan şampiyonada takımımızı 4 bayan, 4 erkek olmak üzere toplam 8 sporcu temsil ediyor.

eee sonucu ne oldu müsabakaların?

macka61
17.01.2008, 13:39
bilmiyorum ben resmi site ne yazarsa buraya yazıyorum

BURAK DOGU
17.01.2008, 13:58
hmmm anladım eskiden trabzonda balıkadamlar vardı ersin kalfa çalıştırıyordu o tayfadan kimseyi tanıyormusun peki,

macka61
17.01.2008, 14:21
yok kardeş tanımıyorum

BURAK DOGU
17.01.2008, 14:47
tamam eyvallah tanıyan olursa o ekibi lütfen bana yazsın

Mehmet Fırat
17.01.2008, 18:59
eee sonucu ne oldu müsabakaların?

Paletli yüzücülerimizden başarılı sonuçlar

Paletli Yüzme takımımız 10-13 Ocak 2008 tarihleri arasında Kocaeli’nde yapılan Kısa Kulvar Türkiye Paletli Yüzme Şampiyonasını başarılı sonuçlar alarak tamamladılar.

Antrenör Muharrem Kemerkaya nezaretinde Kısa Kulvar Türkiye Paletli Yüzme Şampiyonasına katılan sporcularımızın aldığı dereceler şöyle sıralandı;

Mahmut BAL (100mt Tüplü) Türkiye ikincisi
Mahmut BAL (400 mt suüstü) Türkiye ikincisi
Mahmut BAL (200 mt suüstü) Türkiye ikincisi
Mahmut BAL (100 mt suüstü) Türkiye üçüncüsü
Esra Kolomuç (100 mt suüstü) Türkiye ikincisi
Esra Kolomuç (400 mt suüstü) Türkiye ikincisi
Esra Kolomuç (200 mt suüstü) Türkiye üçüncüsü
Melda Adak (400 mt Tüplü) Türkiye ikincisi
Melda Adak (50 mt suüstü) Türkiye üçüncüsü
Melda Adak (100 mt suüstü) Türkiye üçüncüsü

(www.trabzonspor.org.tr)

macka61
17.01.2008, 19:48
tebrikler sporcularımız şu Bal nereli akraba filan olmayalım

BURAK DOGU
18.01.2008, 13:58
güzel sonuçlar almışız umarım sporcularımız daha fazla çalışarak 1. lik kürsüsündeki daimi yerlerini alırlar

EMine_61
06.03.2008, 14:41
Esra Kolomuç (100 mt suüstü) Türkiye ikincisi
Esra Kolomuç (400 mt suüstü) Türkiye ikincisi
Esra Kolomuç (200 mt suüstü) Türkiye üçüncüsü

afferim kuzi ee yıllardır yüzmenin faydası da bu olsa gerek :)

Külünkoğlu
06.03.2008, 16:32
Mahmut BAL, Esra Kolomuç, Melda Adak' a şampiyona da gümüş madalya ve bronz madalya kazanarak dereceye girdikleri için tebrikler.

Altın istediğimizi de söylemeden geçmeyelim. :)

EMine_61
07.03.2008, 09:23
alırlar inşallah :)

Burçak
08.03.2008, 14:13
Paletinize kuvvet :)

ÜNAL
08.03.2008, 14:29
Her yönüyle Trabzonspor...:alkış:

EMine_61
14.03.2008, 12:02
hafta sonu yine burda yarış mı varmış burda nee galiba dur ben iyice bi öğreniyim :)

BURAK DOGU
22.10.2009, 17:50
paletli yüzme kaldırıldı sanıyorum Trabzonsporda... bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim... yüzme takımı var ancak paletli yüzme yok resmi sitede de...