PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Mert'
05.01.2015, 22:21
Orta kesmeyi öğren be abicim

Sefa
05.01.2015, 22:26
Hedef 1 milyon isabetsiz orta..

İ. SARAL
05.01.2015, 22:58
Asıl acı olan, ne kadar kötü oynarsa oynasın 3,5 milyonluk Sefa'dan çok ama çok daha etkili.

Fatih Özkan
05.01.2015, 22:59
Erdoğdu Mahallesi, Dostlar Çay Ocağı'ndan kulaklarını fena çınlattılar.
Haksız da değildik hani...
Resmen eksik oynattın takımı!

Hunk
05.01.2015, 23:09
hep dedim, bu arkadas sadece iyi bir oyuncu olur, yildiz olacak kapasitesi yok malesef :/ orta acmayi bilmeyen kanat oyuncusumu olur ?

bahadır2561
05.01.2015, 23:45
Allah akıl fikir versin daha baska da bişey demiyorum
3-4 filan veren enayi bulursak satalım gitsin

Adem Akyüz'
06.01.2015, 00:17
Hiç orta çalışmıyor musun sen? Bir kez olur, iki kez olur da bütün sezon boyu böyle devam eder mi be kardeşim?

Nihat Güneş
06.01.2015, 00:49
Orta calissa ne olacak ki ...Gormeden karambole vur babam...Ishak girdi bakti zemin sıkıntılı garanti tarzda yumusak ortalar kesti...Yusuf ise sanirsin halisaha zemini var bam gum sert ortalar...Su basit olayin bile 25 orta sonrasi farkina varamayacak oyun zekasi var...Sorun sedece orta degil ki top kontrolu pas alisverisi herseyi vasatin alti...Bir hizi var iste...sampiyon adayi kadronun 18 ine dahi giremez.

Koray
06.01.2015, 00:52
Sen vucut gelistirme cocuk.

Ne zaman ki vucut gelistirmeye basladin daha cok gucsuzlestin hizini kaybettim bunlar da yetmezmis gibi colbazlastin.

Onur Akyüz
06.01.2015, 01:26
Bu akşam nefret ettirdin kendinden ya!

Ayhan2661
06.01.2015, 01:44
orta açma demiyorum ama sırf orta açmak için orta açıyor ve poziisyonu uygun olmadığı için orta güzel yerlere gitmiyor..bir şeyi kafasına koydu mu illa yapacak dönüşü yok..malesef yıldız olma potansiyeli yok..çalım atamayan ve orta kesemeyen kanat yıldız olamaz..

AdemS
06.01.2015, 09:49
Cardozo sabırlı çocukmuş vallahi, ben olsam Yusuf'u orda köteklerdim heralde.
1 tane adam akıllı orta açamaz mı bir insan?

Uğur Ö.
06.01.2015, 09:55
Kitap oku matematik çalış biraz zekani ilerlet ciddiyim su halinle orta yapamazsın karar veremiyorsun

Furkan S.
06.01.2015, 13:22
Ya bi isabetli orta kes ya bi tane yaa kes artık şunu kes be adam bi orta kes daaaaa keeeeessssss :(

Sefa
06.01.2015, 15:41
Topa bakarak vuran oyuncudan isabet bekleyemezsin. Her ortasında kafa yerde.. Bir kaldır bir bak ne var ne yok diye..

Oruç
06.01.2015, 19:06
Dün resmen Volkan Şen2 izledik. Az kafanı kaldır da orta yap Yusuf ya. Ayıptır kardeşim.

Öznur61
06.01.2015, 22:05
Ne zaman orta açmayı öğrenceksin acaba, ne zaman oyununu dahada güçlendirebileceksin.

Sen bi zaman söyle biz bekleriz :S :S :S

Anıl C
10.01.2015, 20:12
Senle işimiz zor Yusuf. Çok calisman gerekli

Mert Acar
23.01.2015, 21:59
biraz basit oyna,kafanı kaldır,sakin ol yusuf.orta çalış birde.olacaksın inanıyorum.

DeAgLeMaNyAq
23.01.2015, 22:07
Etkili ama verimsiz oynadı. Solbek de oynadığı vakit bölgesini orta sahadan kapatan yok bu yüzden kaptırdığı her top büyük tehlike...

Mert'
23.01.2015, 22:19
Erkan böyle devam ederse Yusuf baya gôzden düşer.

Çağatay_
23.01.2015, 22:28
Çok pas hatası yaptı ama hırsı ile katkı yapıyor. Biraz daha dikkatli ve olgun oynamalı. Oynadıkça gelişecektir.

Haydi Yusuf, çalışmaya devam.

Fatih Özkan
23.01.2015, 23:24
Maraton tribünü olarak illet olduk...
Stres yaptık, sıkıntıya girdik...
Yapma Yusuf!

Sefa
24.01.2015, 00:00
Neyleyim süper yeteneği kullanacak akıl yok ise..

Sibel
24.01.2015, 00:23
Verilmeyecek pasları verip verilecekleri vermemek, işte ince çizgi.
Sanırım kolay düştüğünden olsa gerek omuz ve diz yediği pozisyona penaltı yok.
Tabii ki ilginç değil.

Samet Yildirim
24.01.2015, 00:27
Facia...Oyun zekasi okadar düsük i...Inanilir gibi degil.

Adem Akyüz'
24.01.2015, 00:27
Pas vereceğin yerde vermiyor, verilmeyecek yerde veriyorsun. Yerden orta yapacağında havadan, havadan orta yapacağın zaman yerden yapıyorsun.. Hırsına, mücadelene ve yeteneğine çok yazık ediyorsun gerçekten..

Soner Albayrak
24.01.2015, 01:52
Sakinliği ve çevre kontrolü yok.

omondoles
24.01.2015, 02:13
Yetenek var futbol zekası yok.

ziyaretci
24.01.2015, 05:29
Ya allah askina bi istatistik yok mu. Sezon basindan beri ayagina gelen topu takim arkadasina atilan pasta takimin en kotusu cikar. Her top yusufta eziliyor. TAKIMIN EL FRENI. iyi niyetine hirsina en ufak lafim yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

ziyaretci
24.01.2015, 05:31
Su macta 60 dklik peroyodda ishak olsaydi o ortalardan en azindan yarisi cardozo ya da sefaya gelirdi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cengiz Çubukcu
24.01.2015, 07:58
Arkadaşlar Yusuf Trabzonlu değil, hadi başka kapıya!!

demir
24.01.2015, 08:08
tıpık turk gencı hastalıgı.... topu alıyor ayagına kafasını kaldırıp bakmıyorkı ahh ahhh bir kafasını kaldırsa neler yapacak neler futbol zekası var bence cokda ornek verebılırım ama kafasını kaldırmıor topu surerken bunu yaptıgı gun yusuf ıcın soyledıklerınızı komple degıstıreceksınız ınsallah ersun hocADA bunun farkındadır ve topa bakmadan top surme konusunda ona antreman verıyordur

İ. SARAL
24.01.2015, 08:42
Her türlü bu takımda yeri var. En etkili oyuncularımızdan.

Zurawski
24.01.2015, 09:59
yusuf bu takımın lokomotifi görelim bunu lütfen.

bir takımın aklıyla oynayan futbolcuya ihtiyacı olduğu kadar enerjisini yansıtacak oyunculara da ihtiyacı vardır.

Yusuf Ersun yanalın elinde bir yıldıza dönüşecek, ayrıca altyapıdan geldiği için önemli bir misyonuda var. Sahip çıkmak hepimizin görevi.

B.Yiğit
24.01.2015, 11:41
cok mücadele etti ortaları dısında iyiydi.

lizarazu
24.01.2015, 12:15
yusuf cok yetenekli cok hizli bir oyuncu dogal bir yetenegi var ama futbolun temel kurallarini bilmiyor basit oynama orta yapma ne zaman nasil pas verilir nasil oyuncu karsilanir bunlarda sorun var. almanya veya ispanya da yetismis olsa simdi avrupa da yildizdi altyapi eksikligi nasil duzelir bilemiyorum.ama ne olursa olsun takim icin onemli oyuncu her zaman yeri var.

Sibel
24.01.2015, 12:17
Eleştirilerin abartıldığını düşünüyorum.

Nihat Güneş
24.01.2015, 12:19
Yusuf un kendini yere attigi pozisyonda kirmizi ciksaydi ne olacakti...Kaptirdigi topta gol olsaydi ne olacakti...

Bi adam futbolun en basit gereklerinden bir haber , bi yol olmaz en fazla Olcan olur benden size tavsiye...Allaha sukur Erkan geldi de asist nedir tekrar gormus olduk...
11 de yeri yok .

artvints
24.01.2015, 12:19
erkan olcan 21, 22 yaşında nerdeydi merak ediyorum aslında. hemen iyi oynamaya mı başlamışlar acaba?

Sibel
24.01.2015, 12:22
Arkadaşlar Yusuf Trabzonlu değil, hadi başka kapıya!!

Hatta fenerli olduğu bile söyleniyor.:)
(belki sevilir) son moda.

artvints
24.01.2015, 12:24
Yusuf un kendini yere attigi pozisyonda kirmizi ciksaydi ne olacakti...Kaptirdigi topta gol olsaydi ne olacakti...

Bi adam futbolun en basit gereklerinden bir haber , bi yol olmaz en fazla Olcan olur benden size tavsiye...Allaha sukur Erkan geldi de asist nedir tekrar gormus olduk...
11 de yeri yok .

hiçbirşey olmayacaktı.oyun içinde olur böyle şeyler. bosingwa kaptırdı gol yedik bişey oldu mu? olmadı.yusuf hücum oyuncusu üstelik.

bazen çok iyi şeyler yaparken bazen çok kötü kararlar veriyor. oynayarak bu yüzdeyi artıyorsun başka çözüm yok.

zafer6161
24.01.2015, 12:26
Hatta fenerli olduğu bile söyleniyor.:)
(belki sevilir) son moda.

ama babası koyu fb li,,,gerrçi babasından bize ne :D

Nihat Güneş
24.01.2015, 12:27
hiçbirşey olmayacaktı.oyun içinde olur böyle şeyler. bosingwa kaptırdı gol yedik bişey oldu mu? olmadı.yusuf hücum oyuncusu üstelik.

bazen çok iyi şeyler yaparken bazen çok kötü kararlar veriyor. oynayarak bu yüzdeyi artıyorsun başka çözüm yok.
Ne demek olmayacakti :) Var mi boyle bir mantik o baska o baska soyle ki :)

Yusuf sari kartinin oldugunu bile bile kendini yere atiyor macta degil cunku kendi aleminde oynuyor topunu...10 kisi kalacaktin . Bir kere senin profil resmin Yusuf dolaysiyla onyargisiz bi sekilde tartisilamaz senle kusur abkama am boyle :) ( Hakkini helalet :) )
Mesela benle de Borceanu konusunda tartisilmaz cunku imzam :)

artvints
24.01.2015, 12:43
Ne demek olmayacakti :) Var mi boyle bir mantik o baska o baska soyle ki :)

Yusuf sari kartinin oldugunu bile bile kendini yere atiyor macta degil cunku kendi aleminde oynuyor topunu...10 kisi kalacaktin . Bir kere senin profil resmin Yusuf dolaysiyla onyargisiz bi sekilde tartisilamaz senle kusur abkama am boyle :) ( Hakkini helalet :) )
Mesela benle de Borceanu konusunda tartisilmaz cunku imzam :)

yoo hiç önyargım yoktur. yusuf un eksikleri çok tabi ama gereksiz eleştiriler yapılıyor. bir kere oyuncu tipini doğru belirlemek lazım. yusuf erkan gibi bir kanat oyuncusu değil. çevre kontrolü çok iyi değil ve topla zayıf.ama başka özellikleri var ve bu özellikleri hafife alınıyor.

spiker kaç kere yusuf diyor maç içinde bir bakmak lazım.sürekli koşu yapıyor, sürekli kendini gösteriyor rakibi yoruyor. şimdi erkan topu ayağına aldı kime asist yapacak? aynı şekilde ekici. bu adamlar sürekli yusufu arayacaklar çünkü yusuf mutlaka ileri doğru hamlesini yapmış oluyor.hiç saklanmıyor. bu oyuncularla oynaya oynaya da diğer özelliklerini geliştirecek. kesilmesi falan söz konusu değil.

İlkhan
24.01.2015, 12:57
Penaltı beklediği pozisyonda kesinlikle haklıydı. Çünkü nizami bir şarj yoktu orada. Tamamen futbolcuyu deaktif etme amaçlıydı. Yusufta bıraktı kendini. Sarı kart yemesi imkansızdı.

Hakan
24.01.2015, 13:03
Tekrar tekrar söylüyorum yetenekleri kısıtlı.Seneye olmamalı

Nihat Güneş
24.01.2015, 13:38
Penaltı beklediği pozisyonda kesinlikle haklıydı. Çünkü nizami bir şarj yoktu orada. Tamamen futbolcuyu deaktif etme amaçlıydı. Yusufta bıraktı kendini. Sarı kart yemesi imkansızdı.
O dediginiz ikinci pozisyon bence de orda penalti var...Benim bahsettigim Cardozo nun pasinda karsi karsiya kalacagi pozsiyon, saga cektigi...Orada net sari kart var ve dolaysiyla kirmizi.

Nihat Güneş
24.01.2015, 13:42
yoo hiç önyargım yoktur. yusuf un eksikleri çok tabi ama gereksiz eleştiriler yapılıyor. bir kere oyuncu tipini doğru belirlemek lazım. yusuf erkan gibi bir kanat oyuncusu değil. çevre kontrolü çok iyi değil ve topla zayıf.ama başka özellikleri var ve bu özellikleri hafife alınıyor.

spiker kaç kere yusuf diyor maç içinde bir bakmak lazım.sürekli koşu yapıyor, sürekli kendini gösteriyor rakibi yoruyor. şimdi erkan topu ayağına aldı kime asist yapacak? aynı şekilde ekici. bu adamlar sürekli yusufu arayacaklar çünkü yusuf mutlaka ileri doğru hamlesini yapmış oluyor.hiç saklanmıyor. bu oyuncularla oynaya oynaya da diğer özelliklerini geliştirecek. kesilmesi falan söz konusu değil.
Yusuf un topla koordinasyonu cok zayif bu gelisebilecek bir ozellik degil bence...Keza oyun zekasi ,dogustan olan yetenekler...Yoksa herkes Messi Ronaldo olurdu calismayla...Neyse zamana birakalim bakalim insallah dedigin gibi olur...

Onyargili oldugunu kabul etmemekte en basitinden bir onyargidir bu arada :) Ben bazen onyargiliyimdir mesela olmadigim zamanlarda vardir tabiii :)

Mert Oğuzlu61
24.01.2015, 13:57
caner top oynamayı öğrendiyse buda öğrenir. orta açmayı öğrenecek, kafayı kaldıracak, pas hatalarını minimuma indirecek ve top çalmayı öğrenecek. bunlar çalışarak halledilecek mevzular.

yok ben köşe bayrağıyla mutluyum, topu alır deli dana gibi koşar rakibin içinden geçmeye çalışırım diye devam ederse formayı kaptırır. şu aşamada hırsıyla ve istekli futboluyla sefa dan önde ama yetmez, forma aslanın ağzında.

Hüseyin Başoğlu
24.01.2015, 14:05
iyi niyetli çalışkan ama beyin yok.

Daha doğrusu beyni geç çalışıyor. Hemen pozisyonu algılayıp karar veremiyor.

artvints
24.01.2015, 14:14
Yusuf un topla koordinasyonu cok zayif bu gelisebilecek bir ozellik degil bence...Keza oyun zekasi ,dogustan olan yetenekler...Yoksa herkes Messi Ronaldo olurdu calismayla...Neyse zamana birakalim bakalim insallah dedigin gibi olur...

Onyargili oldugunu kabul etmemekte en basitinden bir onyargidir bu arada :) Ben bazen onyargiliyimdir mesela olmadigim zamanlarda vardir tabiii :)

senin yusufu avatar yaptığımı görüp önyargılı olduğumu söylemen daha bir önyargı :) ben sadece öle olmadığını belirttim.siz oyuncunun eksikliklerine yoğunlaşmışsınız.ben artılarına bakıyorum.bu da başka bir önyargı. görünürdeki iki özelliğe bakıp çok önemli özellikleri harcıyorsunuz ona yanıyorum. neyse ilerleyen zamanlarda çok daha net göreceğiz herşeyi. şimdilik erken. ersun hocanı koruması altında zaten, o yüzden ben rahatım.siz düşünün :)

Hüseyin Başoğlu
24.01.2015, 14:32
Arkadaşlar önyargı çok kötü bir şeydir yapmayın etmeyin. :D:D

Nihat Güneş
24.01.2015, 14:33
senin yusufu avatar yaptığımı görüp önyargılı olduğumu söylemen daha bir önyargı :) ben sadece öle olmadığını belirttim.siz oyuncunun eksikliklerine yoğunlaşmışsınız.ben artılarına bakıyorum.bu da başka bir önyargı. görünürdeki iki özelliğe bakıp çok önemli özellikleri harcıyorsunuz ona yanıyorum. neyse ilerleyen zamanlarda çok daha net göreceğiz herşeyi. şimdilik erken. ersun hocanı koruması altında zaten, o yüzden ben rahatım.siz düşünün :)
Dogru o da bir onyargi zaten ben onyargiliyimdir zaman zaman dedim bunu da :)

Arti ozellikleri var ancak su anda eksi ozellikleri cok daha fazla bence :) Neyse bu Huseyinle yaptigimiz Olcan tartismasina dogru yol aliyor, kazanani olmaz :)

Yusuf kotu oynarsa rahatsizim... Iyi oynarsa takima faydali olursa rahatsizlik yapmaz bende :)

atomantcum
24.01.2015, 19:31
Yusuf oynadığı maçların neredeyse tümünde maçın sonlarına doğru parlıyor. Yusuf müthiş bir enerji ve motivasyona sahip bir oyuncu. Maç boyu soldan bindiriyor, rakibi inanılmaz yoruyor. Maçın sonlarında ise rakip sağ bekleri artık bitmişken çok daha rahat adam geçiyor, goller asistler yapabiliyor.

Evet belki oyun görüşü kısıtlı ama fizik kondüsyon ve mücadele gücü denilen şey de öyle yabana atılır bir özellik değil.

Soner Albayrak
25.01.2015, 04:57
iyi niyetli çalışkan ama beyin yok.

Daha doğrusu beyni geç çalışıyor. Hemen pozisyonu algılayıp karar veremiyor.

''First Touch'' dedikleri özellik Yusuf'ta yok olsa zaten burda işi ne :)

ibrahim
25.01.2015, 05:21
First Touch, Second Touch, Last Touch, Touch and go hiç biri yok bu adamda. O da alt yapı eksikliğinden kaynaklanıyor. Az kafasını kullansada bunlada çalışsa...

artvints
25.01.2015, 14:24
penaltı olunca topu koşa koşa cardozo ya getirişi hoşuma gitti.bencil değil, samimi birinin yapacağı bir hareket.

Hüseyin Başoğlu
25.01.2015, 23:41
''First Touch'' dedikleri özellik Yusuf'ta yok olsa zaten burda işi ne :)

first touch ı kastetmiyorum.

Düşünüp karar verebilme yeteğinden bahsediyorum soner.

Yusuf top kendine gelmeden ne yapacağına karar vermiyor. Top bana bi gelsinde bakarız ayağında.

Dikkatli izle efektif olduğu pozisyonlar hep geriden geldiği pozisyonlar.

Top kendine gelmeden ne yapacağına karar verebilmeli benim demek istediğim.

artvints
26.01.2015, 00:40
first touch ı kastetmiyorum.

Düşünüp karar verebilme yeteğinden bahsediyorum soner.

Yusuf top kendine gelmeden ne yapacağına karar vermiyor. Top bana bi gelsinde bakarız ayağında.

Dikkatli izle efektif olduğu pozisyonlar hep geriden geldiği pozisyonlar.

Top kendine gelmeden ne yapacağına karar verebilmeli benim demek istediğim.

bence kararını önceden veriyor ama şimdilik kararları yüksek oranda doğru çıkmıyor. pozisyonun gelişimine göre karar değiştirme, çok kısa zamanda karar verme gibi özelliği yok. çabukluk problemi de var.bazen çok ağır kaldığı gözüküyor.

bunun ilacı kendini izleyip doğruları biriktirmesi yanlışlarını düzeltmesi. ezberine bir çok pozisyon durumunu almak zorunda. kararları doğru çıkmaya başladığında daha tehlikeli olur. işte 18 yaşında oynayacak durumda olsa şimdiye olmuştu.

sonuç olarak eveleyip geveleyen topla vedalaşmayan türk kanat oyuncularına kesinlikle benzemiyor. topla çok iyi değil ama topsuz koşuları, temposu iyi.burak yılmaza benzetiyorum biraz.

bir de şu pozisyon olgunlaşmadan yaptığı ortalardan vazgeçse çok iyi olacak. hastalık gibi bir türlü düzelmiyor. bu yüzden sol açıktan uzak tutulmalı.ya sağ açık ya da sol bek oynaması daha doğru. pozisyon olgunlaşmadan yusufa gelince istikbali iyi olmuyor o pozisyonun. yusuf koşusunu yapıp pozisyonu sonuçlandıracağı yerde topla buluşacak. özellikle sağ açıkta orta yapmayı bırakıp direk kaleciyle karşı karşıya kalcağı koşular yaparak etkili olabilir sanki.sol ayağıyla kaleyi de karşısına alır.gol vuruşu temiz zaten. yine çok yazdım.

Öznur61
27.01.2015, 10:43
Yeteneğinle futbol zekasını bir gün aynı ayna kullanabilecek misin ?

Kubilay ŞAHİN
27.01.2015, 11:06
Biraz akıllıca düşünsen çok şey yapacan ama.

Onur Akyüz
27.01.2015, 11:47
penaltı olunca topu koşa koşa cardozo ya getirişi hoşuma gitti.bencil değil, samimi birinin yapacağı bir hareket.

Cardozo'ya büyük saygı duyduğu belli. Ayakkabısını filan da silmişti.

Maçlarda en çok kızdığım adamdır Yusuf ama potansiyeline, yeteneğine, gücüne hep güveniyorum.

Harun-61
27.01.2015, 13:09
First Touch, Second Touch, Last Touch, Touch and go hiç biri yok bu adamda. O da alt yapı eksikliğinden kaynaklanıyor. Az kafasını kullansada bunlada çalışsa...

What ? :):)

ibrahim
27.01.2015, 13:10
What ? :):)
"Run nigga, run"dan başka bildiği bir şey yok diyorum. :D

Sadece koşmasıyla meşhur futbolcular aklıma hep bu şarkıyı getirir. :D

UXWFqxKU2qA

Uğur Ö.
27.01.2015, 19:51
Bek oynaması çok saçma.Kanatta oynayamaz.Bence komple oynamayaz.Boş bir oyuncu.

Erdinho_61
27.01.2015, 20:10
allahini seversen idmanlardan sonra orta acmayi calis yusuf. kendini biraz gelistir

ozzy!
27.01.2015, 20:14
Bu takımda banko her türlü oynar. Ortalarını düzeltmesi lazım. Mücadelesi, azmi ve hızı ve gol vuruşları gibi yetenekleri var. Daha iyi olacak.

Murathan
27.01.2015, 20:21
büyük topçu, ersunun prensi

61_Hasan_69
27.01.2015, 20:24
belki ilerde büyük topçu olabilir ama şuan oynadığı futboldan igreniyorum

TSemih61
27.01.2015, 20:29
Hadi Yusuf yine iyi, çalışkanlık, azim ve çabukluğuyla kapatıyor yeteneksizliğini, ya Sefa'ya ne demeli? Bir de son zamanlarda kendini yere bırakma sevdası var Yusuf'ta acilen vazgeçmesi lazım bu huyundan.

Öznur61
27.01.2015, 20:32
Kendine, yeteneğine yazık etmekten zevk mi alıyorsun Yusuf biraz kendine gelsen. Gözünü açsan günah olur de mi...

bahadır2561
27.01.2015, 20:51
Kiralayin gitsin 11 oyuncusu degil

Biraz beynini kullanmayi ogrenmeli

Onur
27.01.2015, 21:35
En büyük idolü Arif Erdem sanırım.

hamdi_61
27.01.2015, 22:34
Beyni ayaklarına hükmedemiyor ne yazık ki. Caner erkin den Yusuf olur ama Yusuf tan caner olmaz.

Sibel
27.01.2015, 23:26
Lütfen frikik sevdandan Cardozo varken vazgeç.
Topu sahiplenme.

a.fındıkoğlu
27.01.2015, 23:30
Kafasini kaldirmayi ve orta yapmayi ogrenirse cok buyuk futbolcu olacak.

Kadir
27.01.2015, 23:38

Öğrenemezse yıllar sonra bir tv programında ''kafamı kaldırmayı ve orta yapmayı becerseydim real madrid'de oynardım.'' der. :)

signal
28.01.2015, 08:40
Ben Yusuftan verim alabileceğimizi düşünmüyorum. Bugüne kadar oynadığı tüm maçlara bakın , istikrarlı bir performans çizememiştir. 2 maç iyi oynasa 4 maç kötü. Bundan sonra da böyle devam edecek gibi gözüküyor. Gençtir , ilerde daha iyi olacak beklentisi onu bu takımda oynatıyor.
Çok yetenekli bir oyuncu olmadığı gibi futbol aklı ile ayakları birbirinden bağımsız hareket ediyor. "Karar verme" noktasında da ciddi problemler yaşıyor.

B.Yiğit
28.01.2015, 08:48
Basit oynamayı öğrenmeli.

Adem Akyüz'
28.01.2015, 09:05
Hiç mi Yattara'yı izlemedin be arkadaşım? Kaç ay oldu bir orta açmayı öğrenemedin. İşin kötüsü ilerleme de yok, hâlâ yerinde sayıyorsun bu konuda..

Dip.Ing.Mag.
28.01.2015, 10:27
yeminle bir ara sabri oynuyor bizde sandim. onlar nasil ortalardi yaaa. yaptigi 10 ortadan 9 u taca cikti

Harun-61
28.01.2015, 11:45

Umut varmi ? :o:confused:

CEMEFKER
28.01.2015, 14:28
dünki maçta Yusuf ile Erkan'ın birbirine yakın oynamaya çalıştılar, pas alış verişlerine sık girmeye çalıştılar, ancak bir uyum süreci olacak...

Yusuf'un topa basıp, rakip sahada bizim 3. bölgemizde top ayağında iken vücudu ile rakibi karşılayıp Erkan veya başkasına zemin hazırlama eksikliği var....Ve bulduğu topları bitirici orta özelliği ile sonuçlandıramıyor...

en belirgin özelliği serbest vuruş ve rakip eksiltip rakip ceza sahasından 0 dan pozisyon hazırlama....

http://www.61saat.com/futbol/erkan-zengin-transferinde-yusuf-erdogan-faktoru-h170903.html

Steril61
31.01.2015, 21:27
Yusuf'un maçlara sol bekte çıkması hücum gücümüzün artması açısından çok önemli. En az Musa Nizam kadar iyi defans yapmakla birlikte sol kanattaki hızı ve defansın arkasına yaptığı koşular hücum zenginliği sunuyor. Aynı zamanda rakibi yıpratıyor. Ancak ortalarının isabetsiz oluşu bir çuval inciri berbat ediyor maalesef. Çizgiye kadar bin bir emekle gelen top genelde dışarı veya rakip oyuncuya ortalanıyor maalesef. Bir de fiziki yapısını biraz geliştirirse çok iyi olacak inşallah.

Tolga
01.02.2015, 14:40
Sol bek yapmaya çalışıp harcamamalıyız.

Yavuz Hasan
01.02.2015, 14:54
kariyerine sol bek olarak devam etmesi kendisi ve bizim adımıza daha faydalı olur

TSemih61
01.02.2015, 16:05
İyi bir ön liberomuz ve çift yönlü ortasahamız olsaydı Sefa ve Yusuf beklerde oynayabilirdi. Şuanki durumda Yusuf'u sol bek oynatmak demek rakibin o bölgeyi otobana çevirmesi demek olur. Önünde bir de defansa yardm etmeyen Erkan'ın oynadığı düşünülürse çok yanlış olur Yusuf'un sol bek oynatılması. Ancak geriye düştüğümüz maçlarda risk alıp Yusuf'u sol beke çekebiliriz.

selcuk
01.02.2015, 16:13
adam 6 milyonluk futbolcu simdiden
iddaya varim eger bir yerde istatistigi varsa,
türkiyede toplan en cok metre kat eden futbolcudur
son zamanlar orta teknigine fazla takti
her mac baska tekniklen orta acmaya calisiyor
bence aslinda gecen sezon sonu kullandigi teknik onun icin en uygunuydu
ama bu bilen ne kadar gelisime acik biri oldugunu gösteriyor

Arif Timurcioğlu
02.02.2015, 13:43
Sağ açık oynasın sol açık oynasın ama beklerde asla, yusufu çok seviyorum ama bek oynaması için mucize lazım.

Hun10
02.02.2015, 15:39
Lütfen frikik sevdandan Cardozo varken vazgeç.
Topu sahiplenme.

Bırak atsın . cardozo bugün var yarın yok. Neden gençlerimize şans vermiyoruz ? Genç adam hata yapa yapa yıldız olur. C.Ronaldo'nun MANU'daki ilk yıllarına bakın adam deneye deneye şimdi dünyanın en iyisi oldu.

Ben Çok beğeniyorum bu çocuğu bileklerine çok hakim umarım stadımızda yuhalanmaz hep desteklenir. Umarım hergeçen gün üstüne katar. Umarım başka takımlarda gözü yoktur.

maydin
02.02.2015, 16:16
bir gün orta yapmayı da öğrenecek.

calavera
02.02.2015, 19:05
Hiç mi Yattara'yı izlemedin be arkadaşım? Kaç ay oldu bir orta açmayı öğrenemedin. İşin kötüsü ilerleme de yok, hâlâ yerinde sayıyorsun bu konuda..

Umit Ozat ogrenmisti sen ogrenemiyosan orta acmayi yaziklar olsun

Öznur61
02.02.2015, 20:09
bir gün orta yapmayı da öğrenecek.
İşte o gün zafere ulaşacağımız gündür...

:D

CEMEFKER
04.02.2015, 14:04
ya bu delikanlı bana " iki dağ arasına gerilmiş çelik halat üzerinde elinde 10 metre sırık ile denge sağlamaya çalışan cambazları" hatırlatıyor....

genç....hızlı....çevik...birebirde etkili olma gayretinde....ancak top ayağında fazla kaldıkça bu cambaz tabiri daha derinleşiyor bünyesinde.....

yani "ayağında topla oyunu/top ayağında fazla kaldıkça zayıf yönü" daha bi ortaya çıkıyo....topu ayağına aldığında çabuk karar verip topu arkadaşına atmalı veya tek hamle orta yapmalı...

şimdilik adam geçip 0'a inerek topu ayağına dolaştırmaktan vazgeçmeli....

Yusuf'da bir de şu yok ( kanat hücumcularda olması gereken) top kontrolünde iken ( hemen 15-30 cm önünnde hakimiyet alanında) topun üzerinde ayaklarını geçirerek rakipi yanıltması, sağ sol yapması...vs. bu da ayaklarını daha hızlandırması gerektiğinin bir göstergesi.....kanat adamı olmak istiyorsa bu yönünü geliştirmesi lazım...

Kolpacı
04.02.2015, 14:16
beklenmedik yerlde , beklenmedik adamlara , beklenmedik ortalar açan adam

Cardozo'yu aldık sırf senin için sen henriqe arıyosun

Furkan Özdem
04.02.2015, 15:35
Kafasını kaldırdı. Sağ ayağıyla görerek, bilerek, isteyerek isabetli orta açtı.

Şunu her maç yap artık Yusuf.

Sadettin_
04.02.2015, 15:45
Fatih atik kadar oyun zekasi olsa bile isimizi gorurdu .
Ama malesef oyun zekasi serdar gurler seviyesinde

Aydın Danış
04.02.2015, 15:56
Hayatında ilk kez bilerek ve görerek orta açdın Yusuf bu nasıl bir duygu :D

Emrah Akcagöz
04.02.2015, 16:17
Sağ ayağıyla daha iyi orta açıyor. :)

Serdar A
04.02.2015, 16:56
Yusuf'un sorunu kendisi ile ilgili değil. Takımı ile ilgili.

Mental sorunu olduğuna asla inanmıyorum. Ondan Bosingwa'nın oyunundaki olgunluğu bekliyorsanız , çok beklersiniz ...

Teknik değilmiş orta yapamıyormuş ... Sanırsın ki Trabzonspor'un değil Premier ligde Arsenal'ın kanat oyuncusu tartışılıyor.

Bu çocuk 3 sezonda yaklaşık 100 resmi maçının(TSL-avrupa-ptt1. lig) hemen hemen yarısında ya gol atıyor ya asist yapıyor.

Burada yapamıyor diye eleştirildiği ekstra katkıyı vermeye başlarsa zaten Trabzonspor elinde tutamaz.

Çağatay_
04.02.2015, 18:05
Yusuf'a ara sıra kızsam da beğeniyorum. Herhalde sağ ya da sol bek oynasam, "kime karşı oynamak istemezsin" diye sorsalar Türkiye ligi için vereceğim birkaç isimden birisi Yusuf olurdu.

Rakibi hiç rahat bırakmıyor, topu kaybedince basıyor, 2 ye 1 yapıyor, üzerine gidip zorluyor, nereden fırlayacağı belli olmuyor. Gerçekten karşısındakini yıpratan bir isim. Ama bunun yanında bazen kendi takımını da yıpratıyor. Gereksiz top kayıpları, alakasız noktalara ortalar, pas-şut-dribling tercihlerinde hatalar vs vs...

Bunları düzeltirse -ki tam anlamı ile düzeltebileceğini sanmıyorum- , en azından geliştirebilirse gerçekten oyun verimliliği çok artacak.

Çok daha az teknik olan İbrahim Üzülmez senelerce sol bekte vazgeçilmez oldu. Direnci ve dinamizmi ile orada formayı kimseye vermedi. Milli takımın sol beki bile dönüp dolaşıp Deli İbo'ya emanet edildi. Çünkü hiç durmuyordu. Sağ bekte sorun yaşayan GS bu sene sorunu yine her zamanki gibi Sabri ile çözdü, çünkü adam dur durak bilmiyor. Millet dalga geçiyor ama Sabri gayet katkılı oynadığı gibi skora da etki ediyor.

Futbol maçları sadece Ronaldinho cambazlıkları, Zidane pasları, C.Ronaldo driblingleri ile kazanılmıyor. Takımda böyle düz adamlar da olabilir bazen. Yusuf ise tam ikisinin arası aslında. Hem çok düz diyemeyiz, hem de çok teknik falan değil.

Bence futbolunun gelişmesi için İbrahim Üzülmez(o takipçiliğini ve bindirmelerini örnek alabilir), Ergün Penbe, Abdullah Ercan(Sakin ve pasör özellikli tekniği ile ön plana çıkan iki bek oyuncusu), De Pedro(Sociedad'ın müthiş sol kanat oyuncusu) Samsunsporlu Celil gibi isimleri izlemesi lazım. İzleyerek kendini geliştirebilir.

Zaten Yusuf hırsı ve gelişim azmi ile önemli bir farka sahip altyapıdan çıkan diğer birçok isme göre. Bu hırsı işi bilen hocalar tarafından analiz edilmeli, doğru yönlere kanalize edilmelidir.

TSemih61
07.02.2015, 23:25
Yusuf şampiyonluğu hedefleyen bir takımda ancak son 10-20 dakika yıpranmış rakip defansa karşı kullanılabilir.

Tuğrul
07.02.2015, 23:33
1. adım. Top kontrolü sıfır.

2. adım. Takım arkadaşlarının dağılımına bakma sıfır( Kafası yerde )

3. adım. Pas ve şut tercihlerinin hepsi yanlış

4. adım. Kaliteli yerli oyuncuların takasında kullanılmalı.

Sibel
08.02.2015, 00:27
Bek hayalinden vazgeçelim.
İlerde de eksiği olsa bile, bu adam ofansif yönü güçlü oyuncu.
Geride hem onu hem takımı harcamaya gerek yok.
Hadi bu maç, mecburiyet diyelim.

yatara
08.02.2015, 01:19
vücüt calismasi lazim

Sefa
08.02.2015, 01:33
Sol bek olmayacağını er geç anlamış olduk diye umuyorum..

Açık konusu hala muamma..

ibrahim
08.02.2015, 02:46
Bekte oynarken ilk yarıda bir hareket yaptı. Allahım bu nasıl bir yetenek, öyle böyle değil. Muhteşem ötesi bir hareketti aferin...

Tatar Kemal
08.02.2015, 03:00
Kendisini sol bek olarak oynatan zihniyete teessüf ediyorum. Olsa olsa sol açık olur ama son yarım saatte oyuna girmeli.

28TS61
08.02.2015, 03:25
bos ve gereksiz

seyyah61
08.02.2015, 14:21
Böyle büyük bir macta sol bek oynatilmasi icin büyük cesaret gerekirdi. Yaptigi bariz hatadan o golü yeseydik Ersun hoca cok elestirilirdi. Sag acikta en azindan Sefa'dan daha faydali bir oyuncu. Bence Sefa'nin yerinde sag acikta oynatilmali.

Samet Yildirim
08.02.2015, 21:41
Futbol bilgisi oyun bilgisi oyun zekasi sifir oglu sifir..

Küçük Uğur
08.02.2015, 22:38
Trabzondaki seyircilerimize rica ediyorum su adami mac sonu ucluye sevince cagirmayin. Sabah akşam antreman yap calis yoksa TRABZONSPOR kariyerin cok uzun surmeyecek yusuf Erdoğan

Sezgin Öztürk
09.02.2015, 10:34
Ne yapacağı belli olmayan oyuncuya YUSUF ERDOĞAN denir. Bir maçta akıl almaz işler yapıyor pozitif anlamda diğer maçta sanki paf takımdan gelmiş yeni oyuncular gibi ne yaptığını bilmiyor. Yusuf sonradan oyuna girmeli,oynayacaksa sağ açık olarak oynatılmalı sol bek ve sol açıkta isteneni veremiyor.

Harun-61
09.02.2015, 13:16
Futbol bilgisi oyun bilgisi oyun zekasi sifir oglu sifir..

300 Sayfa yazmaya gerek yok, bu cümle herseyi özetliyor.

Adem Akyüz'
11.02.2015, 15:04
Dünkü maç ile Yusuf'un önemi biraz daha anlaşıldı sanırım. Peşinden İsveç'e kadar gittiğimiz Erkan bile dün çalımı neredeyse hiç düşünmedi. Yusuf başarılı oluyor veya olamıyor ayrı bir konu ama sürekli deneyen bir futbolcu.. Bu denemelerden 1-2 tanesi başarılı olsa zaten yeterli..

artvints
11.02.2015, 15:51
Dünkü maç ile Yusuf'un önemi biraz daha anlaşıldı sanırım. Peşinden İsveç'e kadar gittiğimiz Erkan bile dün çalımı neredeyse hiç düşünmedi. Yusuf başarılı oluyor veya olamıyor ayrı bir konu ama sürekli deneyen bir futbolcu.. Bu denemelerden 1-2 tanesi başarılı olsa zaten yeterli..

onu bırak, 10 kişiyken kontra tehditi yaratacak bir tane adam yoktu .

hofsaale
11.02.2015, 16:26
Çok eksiği var...ama süpriz Koşulari yapabilecek tek oyunucumuz...belki bide warisi i sayabiliriz...

Sağ kanat oynamasini istemiyordum tekniğive oyun zekasindan dolayı ama başka caremiz yok.

ozzy!
11.02.2015, 17:13
Yokluğunda değeri anlaşılıyor. Çalım atabilen, koşu çalımı atabilen tek oyuncumuz.

gökhants1966
11.02.2015, 18:01
Gelecek sezon yusufu yedek oyuncu olarak kullanırız.

MuratJ
15.02.2015, 14:18
Futbolu en az bilen faal forum burasıdır. Amatör yumlucu forum.

Futbolu nerenizle izliyorsunuz arkadaş siz! Yusuf mevcut en potansiyelli, en kaliteli yerli ofans çizgi oyuncusudur. Yıldız potansiyeli denilen şey kendisinde mevcuttur. Ersun hocanın üzerine ayrı bi düşmesi bundan dolayıdır. Yusuf Trabzonsporun özel bir değeridir. O potansiyelinede ulaşıp istikrarlı yıldız oyuncu olacaktır inşallah.

Uğur Ö.
15.02.2015, 15:26
Yusuf bir silah ama çok az fonksiyonlu.Yani defansın arkası boşsa koşu yapıyor diğer türlü kapanan defanslar için etkili olduğu maç çok az

B.Yiğit
15.02.2015, 16:54
Yusuf basit oynamayı bilmiyor.

Mert Acar
20.02.2015, 01:23
Taraftar sana ne kadar kizsada 11 oynamayi hakediyosun.Ve guveniyorum sana 3.5m euro verilen Sefa ortada.Onun yaninda Messi kalirsin.

Adem Akyüz'
21.02.2015, 19:40
Oynamadığı her maç eksikliği daha çok hissediliyor.

Yiğit SARI
21.02.2015, 20:29
Sefa oynayacağına Yusuf oynasın ya

ozzy!
01.03.2015, 22:07
Eksikliği bariz belli.

gabriel omar
02.03.2015, 01:24
Eh eksikleri var bu aşikar ama her halükarda Sefadan 40 kat iyidir.Hiç değilse arada sırada şapkadan tavşan çıkarabilecek yeteneğe sahip.Ha bu haliyle seneye,özellikle yabancı kuralı bu kadar serbestken yedeklikten ötesini biraz zor görür.Bu yüzden çok daha fazla çalışmalı,o basamağı atlamalı artık.

Hakan
02.03.2015, 01:25
Gözden ırak olunca kıymete bindi.

Mert Acar
03.03.2015, 00:16
uşak dön artık,enerjine ihtiyacımız var.

Vkgz
03.03.2015, 00:18
yusuf erkan zenginden 2 gömlek üstün.

Çağatay_
03.03.2015, 00:57
Dönmen lazım dostum.

OrkHun
03.03.2015, 01:05
la devre arasında çin'e falan mı sattı iho bu arkadaşı acaba?
nerde la bu adam??

Adem Akyüz'
03.03.2015, 01:20
Erkan Zengin, "şu haliyle" Yusuf'un tırnağı olamaz.
Bir an önce geri dön Yusuf..

Nazim Can
03.03.2015, 01:49
Acilen takima dönmeli, hic birsey yapmasa bile sirf o enerjisi yeter,hic degilse en kötü bekine yardim etsin yeter.

İ. SARAL
03.03.2015, 11:37
Bu adam olmayınca kontra atak bile yapamıyoruz.

Uğur Kalyoncu
06.03.2015, 17:51
Yoklugu belki kiymetinin anlasilmasina yol acmistir.

Öznur61
07.03.2015, 17:52
İlahi adalet.
Adam gitsin kutulalım diyenler, vasat diyenler vardı...

kyodou
07.03.2015, 19:26
İlahi adalet.
Adam gitsin kutulalım diyenler, vasat diyenler vardı...
Gitsin kurtulalım değil de vasat olduğu kesin. Ne orta açabiliyor, ne pas verebiliyor, ne şut atabiliyor. Tek olayı hız. Gelen gideni arattığı için değerli oldu ama 1 maç oynasın özleyen herkesin hevesi kaçar.

Ama yinede; doğuştan olması gereken özellikleri var. Eksikleri, geliştirebileceği eksikler... Çok çalışması lazım. Şöyle sene sonu Barçaya rica etsekte misafir olarak kampa alsalar, biraz kendini geliştirse fena olmazdı. :)

EcM812
07.03.2015, 20:02
PTT liginde sürüyle var denir ya aha işte Yusuf bu tanıma en uygun futbolcu.

diskus
08.03.2015, 22:24
Ya kardesim bizde de sakatlanan sezonu kapatiyor ya nerde bu adam?Ne bicim sakatligi vardi bunun?:

Yavuz Bektaş
08.03.2015, 23:03
bana gelsin 2-3 günde ayağa kaldırırım doktorlar sanki bilerek geç iyileştiriyorlar

cakalkerem
08.03.2015, 23:07
mersin maçı kadrosunda yok mu arkadaşlar...
ne oldu ayağımı koptu

Uğur Kalyoncu
09.03.2015, 06:02
Bu cocugun yoklugunda takim ileri gidemiyor hala yok öyle yok böyle. ..hicbir sey yapmasin sadece o depari atsin yeter.

İ. SARAL
09.03.2015, 13:41
Takımda her zaman yeri var.

halil ibo
09.03.2015, 15:46
Son noktadaki pas ve şut tercihleri yanlış olsa da yaşı gereği kendisinden umutlu olduğumuz ve düzelteceğine inandığımız bir kardeşimiz.
Kısa zamanda yeşil sahalarda görmeyi diliyoruz.Ersun Yanal ile aşama kaydedeceğini de düşünüyorum.

Hazar_
09.03.2015, 16:08
Şimdi de Yusuf mu oldu kurtarıcı. Oynamayan kıymete biniyor.

Uğur Kalyoncu
15.03.2015, 10:25
Ne oldu bu çocuğa arkadaş..

Mert Acar
16.03.2015, 22:03
sende gelmez oldun..taraftar yokluğunda anladı en azından tempon,hırsın ve isteğin var.

Ahmet T.
16.03.2015, 22:08
Sana karşı acımasızca yaptığım yorumlardan dolayı özür diliyorum. Orta açamasanda mücadele ediyordun en azından..

Mert Acar
22.03.2015, 18:47
sağlık ekibi size ne yediriyor içiriyor..

Bera B.
22.03.2015, 18:58
Bacak kessen isyan eder yenisi çıkar bu sürede.

Öznur61
22.03.2015, 19:07
Gitsin kurtulalım değil de vasat olduğu kesin. Ne orta açabiliyor, ne pas verebiliyor, ne şut atabiliyor. Tek olayı hız. Gelen gideni arattığı için değerli oldu ama 1 maç oynasın özleyen herkesin hevesi kaçar.

Ama yinede; doğuştan olması gereken özellikleri var. Eksikleri, geliştirebileceği eksikler... Çok çalışması lazım. Şöyle sene sonu Barçaya rica etsekte misafir olarak kampa alsalar, biraz kendini geliştirse fena olmazdı. :)

Yeteneği var, zekasını kullanıp kendini müthiş derecede geliştirebilir aslında. Hal böyle olunca tam anlamıyla vasat diyemeyiz bence. :)

Hakan
22.03.2015, 19:53
Seneye kiralanmalı.''Yüreğiyle oynayanlar'' kervanına katmışsınız ama yok yetenek yok.

artvints
22.03.2015, 20:22
seneye solbek oynayacak büyük ihtimal, ne kiralaması.

Yaşar
22.03.2015, 20:36
Elestiriyordum ama yokluğunda gözlerim onu arıyor. Bu takımda banko oynar, en etkili Kanat oyuncumuz.

Fatih Öztürk
22.03.2015, 20:56
Deplasmanda Yusuf gibi defansın arkasına koşu yapacak adamın olacak.umarım Konya maçına yetişir.

Firtina6117
25.03.2015, 03:43
Adam Sakatlandi Kontra atak namina birsey olmuyor dogru dürüst Insallah Cabuk döner

cakalkerem
25.03.2015, 09:06
ne zaman dönecek ki?
Bizde sakatlar ne hikmetse 4-5 aydan önce dönmüyor..
anlaşılır gibi değil....

deniz...yusuf-berkalem-yatabare-onur-son olarak aytaç..
bu nasıl sağlık ekibi

The Legend
25.03.2015, 10:01
Ne hikmetse sakatlanan 6 aydan önce dönemiyor. Sağlık ekibi ???

halil ibo
25.03.2015, 11:18
Artık daha fazla vakit kaybetmeden sağlık ekibine NEŞTER ! vurma zamanı geldi de geçiyor.

Harun-61
25.03.2015, 11:31
Rezalet Gercekten !!!

Kac hafta oldu be.

selcuk
25.03.2015, 12:16
yusufun sakatligina benzer kemik ödem mr resmi
http://legalmedicalexhibits.com/product_thumb.php?img=images/colorized_films_20090924_1327043143.jpg&w=371&h=480
bu sakatlikda zaten doktorun yapacagi bisey yok
kremle dinlet
bana araba kazasinda aynisi olmusdu, gaz pedalindan darbe almisdim
takmadim, yürüdüm gezdim vs...
agrilarin gecmesi 6 ayi bulmusdu
daha cok yusufun kendine bakmasi bu sakatlikda geri dönüsünü belirliyor, bildigim kadariyla

dağlıca61
25.03.2015, 22:35
Yokluğunda kanat akınlarını özledikte bu nasıl bir sakatlıktır anlamadım.

Furkan Özdem
25.03.2015, 23:59
Yurt dışından yeni bacak bekleniyor heralde.

Şanlı SanMarino
26.03.2015, 04:20
Öldü mü? Ses ver.

Adem Akyüz'
27.03.2015, 13:06
Yaşıyormuş..

https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10897979_942810109083981_602260570343864191_n.jpg? oh=72dd3168dd08db83666e6048c3ec1da0&oe=5574B7AA

Bera B.
27.03.2015, 13:53
Belden aşağısını çekmemişler özellikle fotoğrafta.

Uğur Ö.
27.03.2015, 14:11
Belden aşağısını çekmemişler özellikle fotoğrafta.

Emerson vol2

jairzinho
08.04.2015, 06:52
açık konuşayım.abartma yok.

oyun tarzını c.ronaldo ya çok benzetiyorum.müthiş hızlı.gol noktalarında biten bir oyuncu.defansın arkasına çok rahat sarkabiliyor.

Kubilay ŞAHİN
08.04.2015, 09:17
Sakatlığı süresince oyun mantığını geliştirse çok sağlıklı olur.

Firtina6117
08.04.2015, 15:26
Sol kanata Yusuf Sag Kanatda Warisi görmek isterim sahsen bekli fast And the furios deddimiz olay olur

Oğuz B.
10.04.2015, 11:31
Neyse. İdmanlara başlamış oynar herhalde 1-2 haftaya.

Travelair
17.04.2015, 11:03
Çalım konusunda sorun yaşıyor, ikili mücadelelerde güçsüz, fark yaratacak bir hızı yok. Bu konularda kendini geliştiremezse vasat bir oyuncu olarak kalır

Anıl C
17.04.2015, 16:13
Bence problem doktorlarda degil; Yusuf'ta. Ne kadar narin, zayif bi bünyesi var ki hala atlatamadi sakatligi

artvints
19.04.2015, 21:08
sol bek oynasın derken sağ kanadımızı bulduk mu acaba diye düşünüyorum. erken orta açmadığında etkili oluyor, içeri zorlayabiliyor. sol kanatta erken ortalar yaptığı için yeterince etkili olamıyordu.

DeAgLeMaNyAq
19.04.2015, 21:10
Hazır olmadığı çok belli eski çabukluğu yok ama buna rağmen etkili oldu...

artvints
19.04.2015, 21:12
Hazır olmadığı çok belli eski çabukluğu yok ama buna rağmen etkili oldu...

bence tam tersi sakatlıkten önce çabukluğunda sorunlar vardı.iyi toparlamış gibi. bazen dönüşlerde ağır kalıyor ama bu çok uzun süreden beri var. bunu düzeltmesi zor ama maç performansı yakaladığında daha iyi olabilir tabi.

Mert Acar
19.04.2015, 21:20
biraz akıllı ve basit oynamayı öğrensen olacak da..

h@msi61
19.04.2015, 21:54
Yusuf bu takimin ruhu, maci geriye getirdi enerjisiyle.

Mert Oğuzlu61
19.04.2015, 21:57
sol bek oynasın derken sağ kanadımızı bulduk mu acaba diye düşünüyorum. erken orta açmadığında etkili oluyor, içeri zorlayabiliyor. sol kanatta erken ortalar yaptığı için yeterince etkili olamıyordu.

sağ kanat oynamalı, ters ayakta kesinlikle daha tehlikeli ve çok rahat içeri sokulup şut çekme potansiyeline sahip bir oyuncu... solda erkan, sağda yusuf oynamalı.

Hunk
19.04.2015, 22:13
Insallah haftaya ilk 11 baslar sag kanatta

Sibel
19.04.2015, 22:54
Hele şükür dedirttin.

Uğur Demircioğlu
19.04.2015, 23:13
basit oynayınca ne kadar değerli bir futbolcu olduğu ortaya çıkıyor. Böyle devam et üstüne koy kardeşim.

Firtina6117
19.04.2015, 23:56
Vallah özlemisim sahada görmeyi firtina girdi takim canlandi

esra61
19.04.2015, 23:57
Takımı ve taraftarı ateşledin.Tebrikler aynen devam ;)

Fatih Öztürk
20.04.2015, 00:35
Maça Yusuf ile başlamamız gerektiği gün gibi aşikârdı.kontra oynama yöntemi arıyorsak buda Yusuf'un önderliğinde olacak.

Bud Spencer
20.04.2015, 01:04
Helal yusuf
RUH RUH

Tolga
20.04.2015, 05:07
Enteresan bir durum. Tüm forumun aksine ben beğenmedim :)

Eskilerin tam tersi bir durum ...

Uğur Kalyoncu
20.04.2015, 05:45
Bu cocuk tüm eksiklerine ragmen bizim icin nimet ...

Bud Spencer
20.04.2015, 08:30
Fiziki olarak fit ve agresif buldum Krndisini sakatliktan sonra
teknik hatalar yapti...buda cok normal böyle bir sakatlik sonrasi

atomantcum
20.04.2015, 11:46
Bu cocuk tüm eksiklerine ragmen bizim icin nimet ...

Katılıyorum. Özlemişiz kendisini. Sürekli oyunun içinde. Sol bek/sağ açık/sol açık, neresi olursa olsun sahada olmalı. Takımdaki en büyük eksiğimiz sol bek, dolayısıyla orda oynaması daha doğru olur.

Adem Akyüz'
21.04.2015, 14:02
Özlemişim. Yusuf bu takımda her türlü olması gereken bir oyuncu.
Ne kadar eksiği olursa olsun takımı atağa kaldırabilecek bir kaç oyuncudan bir tanesidir.
Yokluğunda yaşadığımız sorunlar ortada. Bütün yük Mehmet ve Özer'e kalıyordu ki Özer'in de bu dönemde standardı yoktu.
Galatasaray maçında da Yusuf'un girişi hemen kendini belli etti.
Sağ da mı oynar, yoksa sol da mı onu bilmiyorum ama Deniz yerine Erkan'ın kesilmesini tercih ederim.
Deniz Galatasaray maçında kötüydü ama hala kredisi var. Erkan'ın kredisi bitmek üzere..

Harun-61
21.04.2015, 15:20
Kavisli sol ayaginin ici ile kaleye vurma özelligini gelistirmesi lazim.

Hakan
21.04.2015, 15:44
Özlememişim.

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2015, 16:13
Yusuf lazım bu takıma....

Yeter ki şımarmasın,takım oyununu düşünsün....

TSKara61
21.04.2015, 21:58
Hirsli ve sorumluluk almaktan kacinmiyor. Hayal ettiklerini de gerceklestirecek az cok bir teknige sahip. Mental zaaflari oynadikca ve hocanin yonlendirmeleriylen gelisecektir.

Semra
22.04.2015, 16:02
Çok şükür! :)

Tuğrul
22.04.2015, 19:54
Sağ içte oynadığında daha verimli.

Daha önce de bu bölgede oynatılmasını gerektiğini sık sık tekrarlamıştım.

Birazda Erkan Zengin'den olacak ki zoraki olarak o tarafa çekmeyi düşündük.

Bugün baktığımızda artık her oyuncu ofansif açıdan daha fazla zenginlik, opsiyon sağladığı için ters kanatta oynatılmakta

Tıpkı Ronaldo, Messi, Robben, Ribery, Olcay, Töre gibi.

Öyle ki Yasin Öztekin gibi ortalama bir oyuncunun performasında yükseliş sağlanmasında da sağ tarafta değil.

Sol içte kullanılması etkili olmuştur.

selcuk
23.04.2015, 08:21
ergin yusufun her gün her ortamda yasadigini anlatmis

"Cahillik arttıkça kıskançlık gibi olaylar da artıyor. Gençliğin verdiği tecrübesizlikle de taraftar hemen kötü sözler söylemeye başlıyor. Bu da gençleri stattan uzaklaştırıp hırslandırıyor. Trabzonspor taraftarı olarak Trabzonlu taraftarlardan ricam, o çocuklara sahip çıkılmalı. Hataya sabredip telafi etmek için uğraşırlarsa eminim o çocukları uzun yıllar sahalarda görürüz. Bunun için taraftarın daha dikkatli ve yapıcı olması gerek."

Vkgz
26.04.2015, 18:10
Ofsayt, FIFA Genel Sekreteri Urs Lins imzasıyla ülke federasyonlarına gönderilen 968 nolu sirkülere göre kafasının, vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan ve son rakipten daha yakın olduğu anlamına gelmektedir.

bahadır2561
26.04.2015, 18:23
iq'sunu merak ediyorum

Son pozisyonda cumle alem ceza sahasinda top beklerken kisa pas yapmak nedir ?

Ki onu da yapamadin ve golu yediriyordun son dakikada emeklerine saglik

Firtina6117
26.04.2015, 18:26
Ofsayt diye bir kural var futbolda Yusuf

Bud Spencer
26.04.2015, 19:29
Hirsli oynamaya devam yusuf

RoyalEvil61
26.04.2015, 19:37
bosingwa'nin önündeki adam ayagini uzatirken ofsayti kaldirdi galiba...

Fatih Öztürk
26.04.2015, 22:43
Geçen hafta gs maçında maça 11'de başlasaydı gs'ye ilk yarıda fark atardık.Bugün maça ilk 11'de başlasa,Bosingwa'da kanadında maça başlasa maçı çok rahat kazanacaktık.Haftaya yine ilk 11'de başlamazsa işimiz çok zor.

EcM812
30.04.2015, 19:14
Koskoca Trabzonspor'un düştüğü hale bak, Yusuf'tan medet umar hale geldik.

Hakan
03.05.2015, 21:24
Paçalarından yetenek akıyor.
Gönderilmeli.

Firtina6117
03.05.2015, 21:29
Yusuf en azindan birseyler yapmaya calisiyor sol kanat da olan Bir adam gibi rakibe assist yapmiyor

artvints
03.05.2015, 21:30
en azından ileriye doğru oynuyor geriye değil.

E. Okan Bülbül
03.05.2015, 21:33
Her maç 11 de oynamalı sezon bitene kadar.

RoyalEvil61
03.05.2015, 21:44
yusuf en azindan bisey yapmaya calisyo, evet 100 top kaybi yapiyo ama yinede en azindan cabaliyo :(

Berkan
03.05.2015, 21:55
yusuf en azindan bisey yapmaya calisyo, evet 100 top kaybi yapiyo ama yinede en azindan cabaliyo :(

nefes alsın yeter gibi bişe buda :)

28TS61
04.05.2015, 03:25
kosmaktan baska bisey yaptigi yok. ne ver kac, ne kisa/uzun pas, ne bir orta acabiliyor. üstüne bir de artist hareketler

özçelik61
04.05.2015, 09:24
:) yorumlara gel.. en azından ile başlıyor hep...
iki golü de onun kanattan yedik bu kafidir..
TS nin topçusu değil benim gözümde forma aşkına hırsına sevdasına bizde sevdalıyız zaten..

Ömer SEVİNÇ
04.05.2015, 12:14
Hücuma çıkışlarda daha temkinli olması şart. Topu kaptığımız gibi saldır Allah diye ileri koşuyor. İlk gol Erkan'ın hatası tamam ama Yusuf da o kadar ileride kalmamalıydı.

Furkan S.
04.05.2015, 23:35
Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda başarılar diliyor kendileri :) Bu gözlerin gördüğü en sinsi futbolcu...

artvints
04.05.2015, 23:47
Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda başarılar diliyor kendileri :) Bu gözlerin gördüğü en sinsi futbolcu...

ayıptır. niyet okuyuculuğu yapmayın. kendisi mutlu pozitif bir oyuncudur.rakibine yenildiği maçtan sonra başarılar dileyebilmiştir. kolayca harcıyorsunuz, beşiktaşa göz kırptığını ima ediyorsunuz.ama diğer futbolculara göre düşük bir paraya 5 senelik sözleşme imzalamıştır.sözleşme konuşur bu konuda. yarın gs'ye de başarılar diler. hiçbirşey de olmaz.

TSercaN
05.05.2015, 02:02
Gol attiginda seviniyorum senin adina. Fakat biraz olsun gelistir su teknigini. Hizinla birseyler yapmaya calisiyosun ama yetmiyor iste. Bizim gibileri kolay calimlarsin fakat rakibine gore plan kur ve antreman yap.

TolgaTopçu61
05.05.2015, 02:05
Yusuf'a sol kanat yasak edilmeli..
Oynayacağı tek posizyon sağ açık..

DeAgLeMaNyAq
10.05.2015, 18:02
En son rakiplerin içinden geçmeye çalışan Henrique vardı sanırım onu fazla izlemiş...

Berkan
10.05.2015, 19:29
Adamım çok top kaptırıyorsun. Biraz daha akıllı oynaman gerek, zamanla o da olacak inşallah.

Hüseyin Ş.
10.05.2015, 19:32
Şu adamın içinden geçmeye çalışma işini kaldırsa iyi topçu aslında.

RoyalEvil61
10.05.2015, 20:18
1461'in parazitleri bu takimdan gitmeli

Mesut
10.05.2015, 20:40
Size bizzat yaşadığım bir olayı anlatayım.
İş yerinde haftada bir halı maçları yaparız.
Bir arkadaş çelimsiz (Yusuf'un 1461'de ki hali gibi) ama çok iyi top oynuyordu.
Sonra vücut yaptı (Yusuf'un şimdi ki hali gibi) eski halinden eser yok.
Eski hızından kıvraklığından eser yok.

İ. SARAL
10.05.2015, 21:46
Her türlü oynar.

Fatih Özkan
10.05.2015, 22:10
Sadece koşmakla bu iş bitmiyor Yusuf...

Fatih Öztürk
10.05.2015, 22:43
İyi bir Yusuf takıma level atlatır lakin bugünkü gibi kötü olursa takımı bir kişi eksik oynatır.

Hüseyin Ş.
11.05.2015, 00:10
Çok çalışması lazım. artık fiks olarak önce topu atıp sonra kendisi geçmek istiyor ama her seferinde de cama vuran sinek gibi yıkılıyor. Oyun anlaşıyını olgunlaştırması lazım.

Turgay Atalay
11.05.2015, 08:44
Kendisini Flash falan zannetmese, iyi futbolcu olur belki.

Firtina6117
12.05.2015, 01:23
Sag Kanat da 1 sezon sakatsiz oynasin Yerli Bale olur

Tolga
12.05.2015, 08:22
Bu adam eskiden hızlıydı. En belirgin özelliği buydu ve bunu çok rahat bir şekilde yapabiliyordu ...

Ya bizim maçlardan önce Yusuf'u marke edecek olan oyuncular o maç için kendilerini çok seri olarak hazırlıyorlar ,

ya da Yusuf'a birşey oldu ...

Birşeyler katsın dedikçe daha da geriledi durdu.

Nefret ediyorum bu kulüpten, antrenörlerinden, yönetiminden herşeyinden ... Genç oyuncu yetiştirelim, uzun süreli takım kuralım yok. Hemen olsun, bizim olsun. 30 yaşında sol açık transfer edelim 15 puan farktan şampiyon olalım derdindeler.

Bu sene alınan oyuncuların büyük çoğunluğu ikinci yarı kesik yedi ... Gelişme gösteren tek topçumuz yok. Bir tek Waris ilk yarıdaki maçlarda yaptığı işin sonunu getiremiyordu, artık getirebiliyor. Bunu da son 8-9 dakikayı çok dikkatli izlersek fark edebiliyoruz.

cakalkerem
12.05.2015, 09:12
insan hiç mi kendini geliştiremez arkadaş....

ne yiyor ne içiyor nasıl çalışıyor anlamıyorum...
yahu adam geçme azaldı orta zaten yoktı şimdi dağlara taşlara..
güçlü değil...

sadece forma öpmeyle olmuyor bu işler....

anlamıyorum ki.....

Murat Engin Akyüz
12.05.2015, 18:26
insan hiç mi kendini geliştiremez arkadaş....

ne yiyor ne içiyor nasıl çalışıyor anlamıyorum...
yahu adam geçme azaldı orta zaten yoktı şimdi dağlara taşlara..
güçlü değil...

sadece forma öpmeyle olmuyor bu işler....

anlamıyorum ki.....

Sakatlıktan döndüğünde düzenli bir şekilde yerinde oynatılıp daha fazla süre verilseydi böyle şeyler deneyip kendini ispat çabasına itmezdik onu.Bana göre sürekli bir durum değil bu.Olcan'ın nerede yedek beklediğini hatırlamadığımız yaşta kendisi ve ona rağmen bence mental olarak bu sıkıntılarını kolaylıkla aşabilecek potansiyelde.

Hakan
13.05.2015, 19:37
Bir de şu arkadaşı şampiyonluk kadrosuna yazanlar var :)

artvints
13.05.2015, 19:43
gol de kritik pası yusuf verdi. sakatlıktan sonra solbekte üst üste ikinci maçı ama uçmasını bekleyenler var. millet telles, olcan ile şampiyonluğa koşuyor.

Ercan DEMİRCİ
13.05.2015, 20:13
Sol bek falan hikaye ikinci yarı ilerde etkiliydi. Erkanın yerinde her türlü oynar ama Hoca oynatmaz işte.

Alika87
13.05.2015, 20:18
daha da iyi olacak. Sol beke Yusuf gectikten sonra Erkaninda performansi artti. Sol kanat'da kendi basina ilerde oynamsi gerekmiyor. Yusuf sürekli ileri cikiyor, rakip sag bekin ileri cikmasini engelliyor, takimin rakip yari alaninda cogalmamizi sagliyor. Ben Yusufu begendim, yeni basladi o pozisyonda oynamaya ama ligin cogu sol beklerinden daha iyi. Defansif alanda oynadikca ilerleyecek, bundan eminim. Yusuf asil yerini buldu ve sol bek olarak milli takima kadar yükselebilir.

Sibel
13.05.2015, 20:39
Geldi Erkan'ın işini yaptı bir ara.
Topu aldı sürdü sonra Erkan geldi topa bulaşıp pozisyonu hiç etti.
Öyle işte.
Umarım bekte son maçı olur.

TolgaTopçu61
14.05.2015, 00:22
Herzaman diyorum Yusuf sol kanatta oynamaz..
Sağ açık oynayabilir..
Ha birde oyuncuların içinden geçmeyi bırak :)

U.Sadıkoğlu
14.05.2015, 00:23
Kesinlikle bek oynamamalı. Erkan çıktıktan sonra o kanattan 2-3 kez bindirme yaptı arkasında hızlı ve tamamlayıcı bekle oynadığında inanılmaz bir etki yapabilir. Bugün beğendim.

Emirhan Makul
14.05.2015, 00:45
Ya şöyle bir gerçek var ki öyle al topu yardır futbolu bitti ya kolektif oynayamayan birde orta açamayan kanat ikinci ligde bile tutmaz, hayatı boyunca orta açabileceğini düşünmüyorum, yapacak bir şey yok. Sonuçta bizim çocuğumuz güzel paraya satana kadar kalacak.

Yaşar
14.05.2015, 01:59
Matrixvari Çalım atma denemeleri dışında kadroda bulunması gereken önemli bir alternatif isim olur. Ama kendini hiç geliştirmedi. Sürekli olduğu yerde sayarss unutulur gider .

Furkan S.
14.05.2015, 02:03
Kendini zerre geliştirememiş futbol fakiri bir arkadaşımız..

özçelik61
14.05.2015, 09:15
anadoluda gençler-sivas-antep gibi takımlarda oynar...bursa-başakşehir ve üstü takımlarda işi zor..

Arda'
14.05.2015, 12:44
Dün beğendim ben solu tek başına taşıdı ama son pasları gelistirse iyi olacak DiCaprio.

Yiğit SARI
14.05.2015, 12:46
1461'den nasıl geldiyse hala öyle bir insan bir adım geliştiremez mi kendini?

Travelair
14.05.2015, 12:49
Futbolcu önce aklını kullanmalı, ben oldum deyip şımarmamalı ve sürekli arttırarak çalışmalı, sadece işine odaklanmalı

Mert Acar
14.05.2015, 17:36
Bu sezon çok gelişim bekliyodum Yusuftan ancak benim gözümde o gelişimi,şıcramayı yapamadı.Biraz daha basit oynayıp aklını kullansa enerjisiyle çok şey katar.

artvints
14.05.2015, 23:08
niye bu kadar eleştiriliyor hala anlamış değilim.bıktım basit oyna lafından.basit oynayan kanat futbolcusu mu olur allah aşkına.sanki barcelona dan bahsediyoruz. yanındakine topu vererek hiçbiryere gelemez yusuf.kesinlikle maceracılığından vazgeçmemesi gerekiyor. ama oynayarak öğrenmesi gereken çok şey var. 2 maçla olmaz bu. zorlayacağı pozisyonu biraz daha iyi seçmeli ve daha az yorulmalı.ama şu süreçte mümkün değil .adam sakatlıktan çıktı kendini göstermek istiyor. dün bindirmediği pozisyon yoktu neredeyse.ben yoruldum izlerken.takıma bu kadar yüksek enerji veren bir oyuncuya daha ılımlı yaklaşmak lazım.

dün volkan yusufu kovalamamak için sol kanada gitti.bakambu da kovalamaktan etkili olamadı.her pozisyonda hücumda bir fazla olduk.bosingwa bile bazen fazla oynayabiliyor topla.arada olur öyle.çoğu pozisyonda da takım hızına yetişemedi.en ilerdeki adam oldu kaç kez.hücum yaparak rakibi durdurdu.topları daha etkin kullanmak için hücum şablonu lazım.belli bir düzende oynayan, planı olan takım lazım.herşey yusuf la bitmiyor.

seneye yusuf ve şener kanatlarda olsun.arkalarını sağlam ortasahalar kapatsın o zaman cardozo da etkili olur.takım tek yönlü olmaktan kurtulur..enerjisi hiç düşmez. tabi yine bir solbek alınmalı.dengeli oynamamız gereken maçlar da olacak. ama yusuf sahada oldukça aksiyon göreceğimizden eminim.