PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

hasancebi81
22.11.2014, 22:50
Aaaaaaah ah. İyiydin, yine beni yanlış çıkardın ama şu kafayı biraz daha kaldır Allahını seversen.

Ali Can
22.11.2014, 23:13
Golü muhteşem.

Keşke her pozisyonda soğukkanlı olabilsen

Salih Edip
22.11.2014, 23:16
Tam bir pes golü atti tebrikler :D

signal
22.11.2014, 23:27
Bu gole diyecek tek söz: "Trabzonspor Ulannn"

Öznur61
22.11.2014, 23:43
O golün neydi be öyle Yusuf...

Muhammet YILMAZ
22.11.2014, 23:44
"Fırtına Yusuf" #32

B.Yiğit
22.11.2014, 23:53
Yusuftan oyle ustaca bir gol beklemiyordum. Dusunerek oynayinca oluyor..

İ. SARAL
22.11.2014, 23:59
Her türlü oynar.

Kolpacı
23.11.2014, 00:26
attığı gol dışında beğendiğim akıllıca bi hareketi yok ama yusuf için yapılan sıfır asla olmaz yorumları da vicdanımı sızlatıyo yusuftan bi arda turan ya da bi caner erkin çıkmaz daha çok olcay şahan gibi üstelik ortaları da fena sayılmaz

Fatih Özkan
23.11.2014, 00:27
Şahane bir gole imza attı...
Tebrikler Yusuf!

Kadir
23.11.2014, 00:28
Efsane bir gol attı , melo ve şedju en son bimde gürülmüş :)

A.K.Göksu
23.11.2014, 00:35
attığı gol dışında beğendiğim akıllıca bi hareketi yok ama yusuf için yapılan sıfır asla olmaz yorumları da vicdanımı sızlatıyo yusuftan bi arda turan ya da bi caner erkin çıkmaz daha çok olcay şahan gibi üstelik ortaları da fena sayılmaz

ya caner erkin yada arda turan neye muktedir.arda turan denilen adamı konuşa konuşa yıldız yaptılar.30 milyon euro çekmişler transfermarkt sitesinde.tam bir görev adamı.top alıp verir,orta keser,pas atar,defansa yardım eder,ha bide önünde çapsız futbolculardan kurulu bir takım varsa birkaç çalım atar.caner için şunu diyim seneye oynadığı bu topun yarısını oynayamayacak.burak yılmaz,gökhan gönül hesabı.adamlar 2 sene oynadığı topun ekmeğini yiyor,caner de aynı böyle olacak.zirvede kalmak oraya çıkmaktan çok daha zordur.

Kolpacı
23.11.2014, 00:42
ya caner erkin yada arda turan neye muktedir.arda turan denilen adamı konuşa konuşa yıldız yaptılar.30 milyon euro çekmişler transfermarkt sitesinde.tam bir görev adamı.top alıp verir,orta keser,pas atar,defansa yardım eder,ha bide önünde çapsız futbolculardan kurulu bir takım varsa birkaç çalım atar.caner için şunu diyim seneye oynadığı bu topun yarısını oynayamayacak.burak yılmaz,gökhan gönül hesabı.adamlar 2 sene oynadığı topun ekmeğini yiyor,caner de aynı böyle olacak.zirvede kalmak oraya çıkmaktan çok daha zordur.

söylediklerine noktası virgülüne katılıyorum ama en azından türkiyedeki arda oerformansından bahsediyorum ben de hiç beğenmem ardayı

Furkan Özdem
23.11.2014, 00:44
Eleştirilecek yanları elbette var ama golü için susulur :) Aynen devam yusuf :)

sason
23.11.2014, 01:20
Tek eleştirilecek yanı biraz bencil oluşu.Onuda öğretecek hocalarıdır.Futbolda bankda oturarak gelişmez oynayarak gelişir.Çok daha iyi olacaktır devamlı oynarsa.

Hep diyorum Trabzon taraftarı sizi paraya satmayacak adamlar bu adamlar, tabi eğer sahip çıkarsanız.

Samet Yildirim
23.11.2014, 01:35
Iyi oynadi...Tebrikler :)

demir
23.11.2014, 01:38
kafasını kaldırsa rean gigs olacak ama kaldırması 10 sene surecek galıba :D

artvints
23.11.2014, 01:47
adam tempolu oyuncu.arada basıp gidecek, yeteneğini kullanacak tabi.kafası yukarda oynasa başka türlü oyuncu olur. kanat oyuncusu çalım deneyecek, kaleye vuracak. deneye deneye öğrenecek. 22 yaşındaki robbeni izleyin bakalıp, topu veriyor muydu kimseye? her pozisyonda kendi deniyordu nerdeyse. elbet öğrenir. az oynadı falan ama 3 golü de buldu şimdiden.sezonun başından beri böyle çoşkulu oynasaydı, farklı olurdu.

GULER
23.11.2014, 01:48
Warise meydan okudu demiyelim de en azindan meydan bos degil dedirtti bu aksam. Hayirlisi!

Nazim Can
23.11.2014, 04:46
Henrique reyizle bile cok düzeyli bir iliskileri vardi baya iyi anlasiyorlardi, biz ne yaptik gittik 3 level üstü adam getirdik ama hala istenilen uyumu göremiyoruz, Cardozo gibi 3. bölgede oyun kurabilen bir forvet ile cok daha iyi anlasmasini beklerdim sahsen, ne kadar cok Cardozo ile ikili ve yakin oynarsa o kadar verimli olacagini düsünüyorum, bugün ki attigin gol gercekten jeneriklik bir goldü, ama böyle golleri 1 sezonda 1-2 defa atabilirsin, önemli olan takim oyununa verdigin katki, bence Yusufdaki eksiklik, Ekici, Constant, Özer, Cardozo gibi oyuncularin yaninda taktik anlamda geri kalmasi, pasli oyunu becerememesi, o yüzden Sefa bence Yusufdan taktik olarak cok daha iyi potansiyele sahip, insallah kendini gelistirir, o da biz de mutlu, bahtiyar oluruz.

artvints
23.11.2014, 05:04
rakibin lig ve akşamki maç boyunca en iyi adamları melo, chedjou ve muslera idi. üçünü üst üste koyup, golü attı. :)

Sefa
23.11.2014, 05:14
Attığın gol atacaklarının teminatı olsun Yusuf.. Basit oynadığında yarattığın tehlikeyi sen de görüyorsun..

Ufuk
23.11.2014, 05:57
Golden sonra kameraya koşup Anne diye mi bağırdı bana mı öyle geldi. :)

Uğur Ö.
23.11.2014, 10:32
Herhalde Yusufta dahil herkes kendisinin eksiğini biliyor.Ekici gibi bir oyun görüşü yok.Yani pas tercihleri,oyun açmak,akıllı tercihler bakımından çok zayıf.Ama inanılmaz bir hızı var.Eğer oyun görüşünü çok ilerletirse Nani vari bir oyuncuya dönüşür.

kopeli
23.11.2014, 11:53
Ersun'un gelmesi en cokta yerlilere yarıcak. Yerli futbolcular motivasyonu yüksek hocaları seviyor ve onlar ile cıkısa geciyor. Yusuf Ersun Hoca ile tam rayına girecek gibi..

atomantcum
23.11.2014, 12:18
Performansı geçen seneki Olcan performansına çok benziyor.

Maç boyunca çizgiye inip topu öldürmesi, kafayı kaldırmaması, orta açamaması, adam geçememesi, yanlış pas tercihleri ile maçın genelinde takımın hızlı oyununu bozuyor. Ama hızı, mücadelesi ve biraz da bencilliğiyle maçın bir yerinde pozisyon denk getirip gol atıyor. Olcan da tıpkı böyleydi.

Şu aşamalarda takım için faydalı oluyor bu golleri ama ilerde takım ritim kazanırsa Yusuf göze batmaya başlayabilir. Oyun zekasını geliştirmesi, bencilliğini törpülemesi, takım oyununa uyması gerekli.

ibrahim
23.11.2014, 12:20
Yere bakarsan yakarim!

Timur Mikhail
23.11.2014, 12:30
Di caprio suratlı :)

Semra
23.11.2014, 13:00
Golden sonra armayı unutmayışın... Teşekkürler...

calavera
23.11.2014, 13:07
Yusuf çok haksız eleştiriliyo. yakışıklı diye adamı kıskananlar var :) En iyi yerli sol kanat oyuncusu. Gol konusunda ayrı bi yeteneği var. Tamam eksikleri var ama doğru hocayla ve oyuncularla antreman yapa yapa gelişicek

MuratJ
23.11.2014, 17:27
Bu çocuk büyük bir değer. Yıldız potansiyeli de var. Şanslı çok iyi bir hoca var artık. Bu çocuğun üstüne düşmeliyiz. Yıldız kazanabiliriz.

Dediğim gibi Türk kanat oyuncuları arasında ki en önemli potansiyel. İnanıyorum büyük bir yıldız kazanacağız. Üstelik adamım bir de Ryan Giggs golü attı resmen.

Hatice Aslan
23.11.2014, 22:56
Ersun hocamizda istikrar saglarsak eger senin büyük bir yildiz olmaman icin hicbir engel yok demektir.

umitkaragoz1988
24.11.2014, 00:15
Milli takımda kendine yer bulur artık. Gs teklif gönderecek devre arası büyük ihtimal. Taraftarları yusuf yusuf diyor.

Hatice Aslan
24.11.2014, 00:24
Milli takımda kendine yer bulur artık. Gs teklif gönderecek devre arası büyük ihtimal. Taraftarları yusuf yusuf diyor.
Keske bi gaza gelip zekiyi isteseler

umitkaragoz1988
24.11.2014, 00:28
Zekiyi süper ligde kimse istemez istese istese 1461 trabzon ister.

Onur Akyüz
24.11.2014, 00:48
Hücumcu kanat oyuncularından çok önemli bir artısı var, bitiricilik.

Gerçekten gol yeteneği konusunda birçok forvetle kapışır. Mesela Gökdeniz bu konuda çok eksikti, adam tam bir karşı karşıya özürlüydü.

Ancak Yusuf özellikle Konya maçında muhteşem bir bitiricilik örneği verdi. Bu maçta da topu çok iyi getirdi ve son hamlesi muhteşemdi. Topu sağa çekip vurması birçok forvetin becereceği bir iş değil.

Gelişmesi gereken 1-2 nokta var, sonrasında Avrupa çapında bir futbolcu olacak zaten.

Kafayı yerden kaldırması ve daha basit oynaması gerekiyor. Aldığı her topla rakibi geçmeye çalışması yanlış ve bunu Ersun Hoca O'na öğretecektir. Kadrodan kesmeyerek hem de.

İleli
24.11.2014, 04:11
Vahidin gitmesiyle yeniden doğdu çocuk yedi bitirdi onu oynatmayarak ama Yusuf şuan tadını çıkarıyor yiğidim böyle devam...

Trabzonspor Ulan!!!

Süleyman50
24.11.2014, 08:24
böyle devam etmen dileğiyle...

Yiğit SARI
24.11.2014, 09:07
Trabzonspor ulan! Senin hırsına kurban

Lütfen kaldır şu kafanı artık çevrene bak biraz ona göre davran çok ezber oynuyosun Yusuf

bordomavi1
24.11.2014, 09:27
Onların parası Zeki'yi almaya bile yetmez. Snejder'i, Muslera'yı satmazlarsa ffp'den 2-3 ceza yiyecekler zaten.

poetricus
24.11.2014, 11:23
Milli takımda kendine yer bulur artık. Gs teklif gönderecek devre arası büyük ihtimal. Taraftarları Yusuf Yusuf diyor.
Panik yapma renktaş, öyle demiyorlar, o sesler istem dışı çıkıyor onlardan...

cakalkerem
24.11.2014, 12:05
bu maç iyiydi...

Ahmet Kuru
24.11.2014, 12:16
golü Çok iyiydi..

sason
24.11.2014, 12:17
adam tempolu oyuncu.arada basıp gidecek, yeteneğini kullanacak tabi.kafası yukarda oynasa başka türlü oyuncu olur. kanat oyuncusu çalım deneyecek, kaleye vuracak. deneye deneye öğrenecek. 22 yaşındaki robbeni izleyin bakalıp, topu veriyor muydu kimseye? her pozisyonda kendi deniyordu nerdeyse. elbet öğrenir. az oynadı falan ama 3 golü de buldu şimdiden.sezonun başından beri böyle çoşkulu oynasaydı, farklı olurdu.

Bir arkadaşı röportajında Robenin zaten ayrı topu var.Bizim takımla alakası yok demişti sanırsam:)

zafer6161
24.11.2014, 12:27
armayı öpenden korkacaksın arkadaş :D

Kubilay ŞAHİN
24.11.2014, 12:47
armayı öpenden korkacaksın arkadaş :D

Ben bu mesaji bir yerden hatırlıyorum.:D

Tolga
24.11.2014, 18:07
Yusuf iyi gidiyor fakat,

Ben hâlâ kendisinde oturmuş bir gelişme görmedim. Hatta ğs maçında eskisi gibi hızlı görünmedi bana. Birkaç eksiği daha da göze battı hatta.

İyi günde eleştir, kötü günde destekle felsefesi ... Ama cidden hâlâ bir numara yok. Biz yıldız bekliyoruz. Olacakta inşallah ...

selcuk
24.11.2014, 18:18
Yusuf iyi gidiyor fakat,

Ben hâlâ kendisinde oturmuş bir gelişme görmedim. Hatta ğs maçında eskisi gibi hızlı görünmedi bana. Birkaç eksiği daha da göze battı hatta.

İyi günde eleştir, kötü günde destekle felsefesi ... Ama cidden hâlâ bir numara yok. Biz yıldız bekliyoruz. Olacakta inşallah ...

sezon basindan beri gecen sezonki gibi topu ayagindan acmiyor
son iki macda topa yetisdimi bir ekstra adim atip kafayi kullanmaya calisiyor
su an tam bir seviye atlayisinda oldugu kendini belli ediyor

ben bu seneyi bayaga bos gecirecegini düsünüyordum
yukari tirmanmak zordur ama yukarda kalmak cok daha zordur
yusuf bunu birak gelisiminde direk bir seviye daha yukariya tirmaniyor

ins. böyle devam eder

Tolga
24.11.2014, 18:30
sezon basindan beri gecen sezonki gibi topu ayagindan acmiyor
son iki macda topa yetisdimi bir ekstra adim atip kafayi kullanmaya calisiyor
su an tam bir seviye atlayisinda oldugu kendini belli ediyor

ben bu seneyi bayaga bos gecirecegini düsünüyordum
yukari tirmanmak zordur ama yukarda kalmak cok daha zordur
yusuf bunu birak gelisiminde direk bir seviye daha yukariya tirmaniyor

ins. böyle devam eder

Hızı zaten Allah vergisi gibi :)

Hamleleri ve ayak hakimiyetini halletsin zaten bu ligin çok çok üstüne çıkmış olur.

Sabırsızlıkla bekliyoruz ...

ozzy!
24.11.2014, 23:28
Attığı golü izledim bugün bir daha tv'de.

Golde müthiş şeyler var gerçekten. Yusuf'un neden yıldız adayı olduğuyla ilgili.

Sırasıyla: Süratli dribling, sürat çalımı, top kontrolü, ayak içi çalım, ters ayak ayak içi bitiricilik.

Yusuf'un potansiyeli azımsanmayacak kadar çok. Umarım üstüne koyarak ilerler.

özçelik61
25.11.2014, 11:54
ben yazılanların aksine gs maçında golü dışında beğenmedim..beğenmedim: fark yaratacak veya göze batacak etki yapmadı..ama Trabzonspor sevdası önünde her zaman şapka çıkartırım.Sefa ritim bulursa Yusuf'u keser

demir
25.11.2014, 11:57
bu halıyle yabancı sınırı olmasa bende warisi kesemez

Tolga
25.11.2014, 12:58
61. Sayfada biz de yerimizi alalım ... :)

kopeli
25.11.2014, 16:59
gününde oldugunda entresan isler yapabiliyor ama genelde hep istikrarsızdı. insallah ersun yanal ile istikrar kazanır.

Tolga
25.11.2014, 17:02
61. Sayfada biz de yerimizi alalım ... :)

Haheohaohaoha :D

Tapatalk'ın azizliğine uğradık ...

Neyse 73'te iyidir ...

Nazim Can
25.11.2014, 20:33
Yusufun futboldaki özeti sudur, Yusuf cikar 2 macda 2 gol atar, 2 mac kazandirir, ama Yusufun yerine pasli oyuna uygun bir kanat oyuncumuz olsa takim isleyecek 2 macda cok daha rahat 4 gol atacagiz, ekstra özellikleri oldugunu kabul ediyorum ama ekstra bir futbolcu su an icin degil, macda bakiyorum, topu her aldiginda kaleyi düsünüyor, bu bazilarimiz icin güzel bir hareket, ama takim oturdugunda bu hareket cogu kisi tarafindan cok göze batacak, önce basda Cardozo olmak üzere takimin 3. bölgedeki yerlesmesine göre bir hücumcu olmali, hala israrla die getiriyorum, Cardozo topu aldiginda sagina soluna bakip takimi olgun ataga kaldirmak istiyor, ama Yusuf degil Cardozuyu hic kimseye bakmadan direk kaleye yöneliyor, kesinlikle hücum anlayisini degistirmeli, bu kafayla en fazla bir Olcan adin olur, sonra bizim macdaki gibi her yerden kaleye vurup yildiz olmak ister, sonuc olarak su anda Olcani geri verip kalan 3 milyon euroyu sildirmek isteyen bir Gs yönetimi var:)

artvints
25.11.2014, 20:41
Yusufun futboldaki özeti sudur, Yusuf cikar 2 macda 2 gol atar, 2 mac kazandirir, ama Yusufun yerine pasli oyuna uygun bir kanat oyuncumuz olsa takim isleyecek 2 macda cok daha rahat 4 gol atacagiz, ekstra özellikleri oldugunu kabul ediyorum ama ekstra bir futbolcu su an icin degil, macda bakiyorum, topu her aldiginda kaleyi düsünüyor, bu bazilarimiz icin güzel bir hareket, ama takim oturdugunda bu hareket cogu kisi tarafindan cok göze batacak, önce basda Cardozo olmak üzere takimin 3. bölgedeki yerlesmesine göre bir hücumcu olmali, hala israrla die getiriyorum, Cardozo topu aldiginda sagina soluna bakip takimi olgun ataga kaldirmak istiyor, ama Yusuf degil Cardozuyu hic kimseye bakmadan direk kaleye yöneliyor, kesinlikle hücum anlayisini degistirmeli, bu kafayla en fazla bir Olcan adin olur, sonra bizim macdaki gibi her yerden kaleye vurup yildiz olmak ister, sonuc olarak su anda Olcani geri verip kalan 3 milyon euroyu sildirmek isteyen bir Gs yönetimi var:)

kolayca halledilir bu sorun. oyun düzeni otursun önce. ersun hocanın bu konuda yusufu uyaracağından, ve ekstra idmanlar yaptıracağından eminim. mesela caner de topla çok oynardı adamı ikna edip sol bek yaptı. yusuf öğrenmeyecek bir oyuncu değil. özgüvenini etkilemeden futbolu öğretmek lazım.

Nazim Can
25.11.2014, 20:55
kolayca halledilir bu sorun. oyun düzeni otursun önce. ersun hocanın bu konuda yusufu uyaracağından, ve ekstra idmanlar yaptıracağından eminim. mesela caner de topla çok oynardı adamı ikna edip sol bek yaptı. yusuf öğrenmeyecek bir oyuncu değil. özgüvenini etkilemeden futbolu öğretmek lazım.

En basitinden, defans arkasina kanattan sarkip ceza sahasi ici ve disina diagonal paslar atabilse bu bile bize ekstra bir hücum varyasyonu kazandirir, hatta topu orta saha cizgisinde alip 2-3 kisiyi calimlamaya calismakdan cok daha kolay bir is:)

memmedaga
25.11.2014, 21:16
bu halıyle yabancı sınırı olmasa bende warisi kesemez

waris oynatıldığı mevki itibariyle Yusufu kesemez/

Sol kanat sol forvet falan hiç oynayamıyor...

memmedaga
25.11.2014, 21:17

topu her aldığında kaleyi düşünmesi Cardozoyu bir süre sonra çıldırtabilir...

memmedaga
25.11.2014, 21:18
En basitinden, defans arkasina kanattan sarkip ceza sahasi ici ve disina diagonal paslar atabilse bu bile bize ekstra bir hücum varyasyonu kazandirir, hatta topu orta saha cizgisinde alip 2-3 kisiyi calimlamaya calismakdan cok daha kolay bir is:)

bu Cardozo'yu gol kralı yapar

Sorun şurda ki Sefa ve Waris de bahsettiğiniz şeyleri yapamıyor

Nazim Can
25.11.2014, 21:38
bu Cardozo'yu gol kralı yapar

Sorun şurda ki Sefa ve Waris de bahsettiğiniz şeyleri yapamıyor

Warise biriler demis ki al topu atak baslat, orta cizgide topla bulus takimi atga kaldir, Vahid hoca Warisi Ahmed Musa gibi kullanmak istedi ama onun kadar teknigi ve oyun görüsü olmayan bir adamdan bunu istemek biraz hayalcilik oldu , Warise dogru görevler verilirse cok basarili olacagina eminim, Sefa hakkinda defalarca yazdim, ligin acik ara en iyi taktik kanat oyuncusu, potansiyeli cok yüksek, benim tandigim Ersun hoca onu bu takimin vaz gecilmezi yapacaktir.

Nazim Can
25.11.2014, 21:51
Henriqueye actigi ortadan daha 1 tane Cardozaya acmadi, bakina acamadi demiyorum, sanirim yildiz futbolcular arasinda kendide bir sekilde direk sonuca gidip yildiz olmak istiyor.

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2013-2014/30/trabzonspor/paulo-henrique-13858

truva28
26.11.2014, 02:00
Cardozo tipi forvetin varsa Yusuf her zaman oynamalı bence.Ama söylemeliyim ki son maçtaki performansı çok iyi değildi.Attığı gol olmasa bu kadar konuşulmazdı sanırım ama bu ülkede işler böyle malesef.Ersun Yanal ile patlama yapabileceğini düşünüyorum eğer kafasını kullanırsa

Trabzonsporking
26.11.2014, 02:02
Trabzonspor ulannn!!!

calavera
26.11.2014, 02:05
Yusuf un özelliklerini bakınca aklıma şu geliyo...

Hatırlarsanız Nihat Kahveci BJK de sag kanat oynarken Toschak Sociedad da alıp hızlı forvet olarak Kovacevic in partneri yapmıstı.

Yusuf'tan da direk Nihat Kahveci tarzı bi forvet yapabilir miyiz acaba? Çünkü adamın gol konusunda bariz bi yeteneği var, araya kaçmayı seviyo, toplara iyi vuruyo... Ne dersiniz? Kanatta kinden daha başarılı olur mu?

cshbilgin
26.11.2014, 11:26
Yusuf un özelliklerini bakınca aklıma şu geliyo...

Hatırlarsanız Nihat Kahveci BJK de sag kanat oynarken Toschak Sociedad da alıp hızlı forvet olarak Kovacevic in partneri yapmıstı.

Yusuf'tan da direk Nihat Kahveci tarzı bi forvet yapabilir miyiz acaba? Çünkü adamın gol konusunda bariz bi yeteneği var, araya kaçmayı seviyo, toplara iyi vuruyo... Ne dersiniz? Kanatta kinden daha başarılı olur mu?
katılıyorum, bence Yusuf kanat oyuncusundan çok forvet oyuncusu, son vuruşları çok iyi

Harun-61
26.11.2014, 13:06
katılıyorum, bence Yusuf kanat oyuncusundan çok forvet oyuncusu, son vuruşları çok iyi

Son vuruslari aksine bence pek de iyi degil.
Cok calismasi lazim.

Konya'ya attigi gol bunun bir örnegi.

cakalkerem
26.11.2014, 13:09
Sadece basit oyna yeter...

belli yeteneklisin isteklisin hırslısın...
ama sadece basit oyna...futbolun gerektidiklerini yap yeter...

kimse senden messi performansı beklemiyor....

Pas verilecek yerde pas ver şut atılacak yerde şutunu at.....seçimi sen yap...

ama her seferinde tersini yapma.....

havalanma çabuk inersin..

kendine iyi bak..
iyi idman ye...güçlenmen lazım....

kafanı kullanırsan önümüz 10 yıl milli takımın değişmezi olursun....

Muhammet YILMAZ
27.11.2014, 21:58
Bence sol bek olmaz :/

DeAgLeMaNyAq
27.11.2014, 22:03
Bosingwa zaten uçuyordu Yusuf da beke kayınca iyice kanatlandık. Yine de tek maçlık bek performansıyla değerlendirmemek lazım önce savunma görevini yapsın hücuma katkısı ondan sonra gelir...

Salih Edip
27.11.2014, 22:11
Sol bek yapalim yusufu ilerde harcanacak yasi genc daha vakit varken biri su adamı sol bek yapsin.
Ilerde oynadigi zaman aklinda gol atmaliyim asist yapmalıyım kendimi gostermeliyim dusuncesi var. Sol bek de oynarsa bu sorunu asar daha sonra ileride de oynayabilir
Demistim 3 hafta önce , ersun yanal da öyle birseyler dusunuyor demekki. Bence alisacak iyi bir kanat adamimiz olacak. Caner gibi arda gibi...

Adem Akyüz'
27.11.2014, 22:15
Ikinci yarı nefesi yetmedi.

ferhaTS87
27.11.2014, 22:45
Bugun yine iyiydi.ilk milli kadroda kendi yer bulacaktir.bu konuda cok iddaliy

Mesut
27.11.2014, 22:58
Bence Yusuf ofansta daha iyi oynuyor.
Bizim zaten hucümcü bir bekimiz var İshak Doğan ama düşünülmüyor anlamadım.

Sibel
27.11.2014, 23:39
Yusuf'u geride yadırgadım ben.
Bir daha da olmasın.

Hatice Aslan
28.11.2014, 00:47
Yusuf'tan bir caner cikarmak istiyor sanki hocamiz.. Tutarsa muhtesem bir oyuncu kazaniriz. Tutmazsa ve Yusuf bencil oynamaya devam ederse sadece bu lig icin yeterli sayilabilir.

Sefa Murat Dokuz
28.11.2014, 01:13
Beklediğimden çok daha iyi kondisyonu var. Bu oyun tarzı ile 70'den sonra zorlanır dedim ama pekde zorlanmadı.

Arif Timurcioğlu
28.11.2014, 02:21
Her geçen gün daha iyi oluyor.

Nazim Can
28.11.2014, 03:15
evet bizim solda karakter olarak olmasada oyuncu stili olarak bir Canere ihtiyacimiz var:)

Cafer Bulur
28.11.2014, 10:51
Iyi bir futbol sergiledi dün girisimci ve etkindi.

Bu performansinin devamini getirir insallah ben oldum dememeli ve baris memisden ders almalidir.

ANIL
28.11.2014, 10:57
100 metrede çok yıpranır. Yaşı genç olmasına rağmen. Hücuma çıktığında defansı düşünmemesi lazım. Bu yüzden arkasında mutlaka bek ile oynamalı. Bu şekilde saf bir hücümcu olarak rakibi hallaç pamuğu gibi atar.

Hüseyin Başoğlu
28.11.2014, 11:10
ilk 15 dakikadaki 3-4-3'te ben çok beğendim.

Adem Akyüz'
28.11.2014, 12:14
Bek performansını uzun süre devam ettiremez bence. Bu maç sırıtmadı ama haftada 2 maç oynadığımız şu dönemlerde o tempoyu kaldıramaz. Dün bile 2. yarı bir bölümde hiç çıkamadı, nefesi yetmedi..

Yiğit SARI
28.11.2014, 12:40
Sol bek olmak istiyosa veya yapılmak isteniyorsa zamanlama meselesini iyi kavramazı lazım 2-3 kere kafa topu kaçırdı boşa zıplayıp kayarak da aynı şekilde

Berat Akçay
28.11.2014, 14:38
Kafanı kaldırma problemin mi var evladım ?

Aydın Danış
28.11.2014, 14:52
Kafanı kaldırma problemin mi var evladım ?

Boynu tutulmuş abisi :D

Timur Mikhail
28.11.2014, 14:54
Kısa mesafe koşan yüz metrecilerden uzun mesafe koşucusu çıkarmak gibi bişeyi deniyor sanırım ersun hoca, bence yusuf fizik olarak buna uyum sağlayabilir.
Ama yusuf'un en önemli mesafe katetmesi gereken mesafeler değil, mental gelişimi.
Çok üst düzey olur yapabilirse bunu.

Nihat Güneş
28.11.2014, 16:43
Yusuf dan malesef bek olmaz...Caner deki koordinasyon Yusuf da yok...Ayaklarina o kadar hakim degil, dengesiz girisleri de cabasi...Ortalari da pek isabetli olmuyor malesef...Ayrica son kararlarinda hic esnek degil, soyle ki : kafasina koydugu seyi yapiyor illa orta yapmaya programlanmissa illa yapiyor o ortayi , dogaclama davranmiyor yani ...Kafasini kaldirmamasinin sebebi bu :) Ama son vuruslari sanildigi gibi kotu degil , ortalamanin ustunde ,Olcan dan iyi mesela..Sag ayagi da var...

Hizindan ve defans arkasina sizmalarindan yaralanicaz artik...Bekte olmaz maceraya gerek yok.

Mert Acar
29.11.2014, 12:48
Yusuf dan malesef bek olmaz...Caner deki koordinasyon Yusuf da yok...Ayaklarina o kadar hakim degil, dengesiz girisleri de cabasi...Ortalari da pek isabetli olmuyor malesef...Ayrica son kararlarinda hic esnek degil, soyle ki : kafasina koydugu seyi yapiyor illa orta yapmaya programlanmissa illa yapiyor o ortayi , dogaclama davranmiyor yani ...Kafasini kaldirmamasinin sebebi bu :) Ama son vuruslari sanildigi gibi kotu degil , ortalamanin ustunde ,Olcan dan iyi mesela..Sag ayagi da var...

Hizindan ve defans arkasina sizmalarindan yaralanicaz artik...Bekte olmaz maceraya gerek yok.

güzel yorum renktaş. kendini geliştirmeye açık ama :)

Sadettin_
29.11.2014, 12:52
Bende aksine kanat oynayip sirf gucuyle cigeriyle oynayan , zekanin sifir oldugu topcularin bek oynamasindan yanayim . Hic olmazsa bindirmeler falan yapar .

Ali İhsan
29.11.2014, 12:57
Caner'den olduysa Yusuf'tan da olur ki Caner tam anlamıyla solbek değil olamadı, yeni hocanın sisteminde de olamıyor, Caner'in defansı değil ofansı ön planda olup Topal sürekli kademesinde olduğu için sorun yaşamadılar.

Hoca uzun vadede bu denemeyi mi yapacak yoksa bu takıma başka bir sistem mi kuracak göreceğiz.

Tolga
29.11.2014, 13:42
Hoca Yusuf'u sol bek yapmak istiyor olabilir. Onun yerine Kayseri'den Ömer Bayram alınsın. O da en az Yusuf kadar süratli bir oyuncu. Yusuf'u sol bek yapıp harcamak yerine o mevkide tecrübesi olan Ömer'i istesin.

Boşuna harcamayalım Yusuf'u ...

Öznur61
30.11.2014, 12:29
Yusuf hocayla birlikte dahada değerlenecek gibi, daha çok çalışması lazım.

Muhammet YILMAZ
30.11.2014, 12:41
Sol bekte olur,sol kanatta "Fırtına Yusuf"

poetricus
30.11.2014, 13:55
Ben olacağını düşünüyorum, ama bu sabırsız taratarla ne kadar mümkün bilemiyorum.

Yaşar
30.11.2014, 15:37
Caner ile Yusuf çık farklı özellikte 2 oyuncu. Caner duran topları iyi kullanan, top tekniği iyi bir oyuncu. Yusuf ise klasik kanat oyuncusundan ziyade içe katetmeyi seven ve futbol zekası düşük bir oyuncu. Caner mevcut özellikleri ile bek oynayabilir ve oynuyor ama Yusuf da ne o devamlılık var ne de o futbol zekası var. Hücumda çok etkili bir oyuncu, o şekilde yararlanmak lazım.

hofsaale
30.11.2014, 15:48
Caner ile Yusuf çık farklı özellikte 2 oyuncu. Caner duran topları iyi kullanan, top tekniği iyi bir oyuncu. Yusuf ise klasik kanat oyuncusundan ziyade içe katetmeyi seven ve futbol zekası düşük bir oyuncu. Caner mevcut özellikleri ile bek oynayabilir ve oynuyor ama Yusuf da ne o devamlılık var ne de o futbol zekası var. Hücumda çok etkili bir oyuncu, o şekilde yararlanmak lazım.
Katiliyorum ama sener ornegi var onumuzde... Herkes onu istiyor ve yusif da en az onun kadar oynar...

Yusuf kanat forvet olarak hic bir zamana ust düzey bir oyuncu olamaz, oyun zekasi ve teknigi buna yetmez ve kapanan takimlara sadece tempo la da fark yaratamiyorsun...

Ama ülkemizde zaten sol bek yok...azacik defans yonunu duzeltirse ve daha cok sogukkanli olursa bence ligimiz icin süper bir bek kazanmis oluruz ama bu süre kolay olmayacak...cok hata yapacaktir o duruma gelene kadar

canna52
01.12.2014, 16:53
caner çok iyi bir bek oyuncusu değil, hatta defans açısından vasatın altında oynuyor. ama bu lig için yeterli.

yusufta aynı şekilde değerlendirilebilir.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2014, 22:34
Dağılmış bir takım kaşısında değil de baskı yediğimiz bir karşılamada solbekte neler yapacağını görmek lazım...

Mert Acar
01.12.2014, 22:35
hadi yusufum devam böyle.

TSercaN
01.12.2014, 22:36
Helal olsun sana. Bu hirsina biraz daha kalite kattiginda cok iyi yerlere geleceksin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Muhammet YILMAZ
01.12.2014, 22:39
Bu adamı sol bek yaparsa Ersun Hoca çok büyük iş başarmış olur

Courage
01.12.2014, 22:41
Müthiş çaba,müthiş katkı.

Maçın en iyi 2-3 adamından biri. Sezonun ise en büyük kazançlarından.

Tebrikler kardeşim (söylediğin gibi ; TRABZONSPOR ULANNNN! )

poetricus
01.12.2014, 22:43
İlk yarı ufak tefek aksamaları oldu. İkinci yarı ise kusursuza yakında. Daha önce de söylediğim gibi: Olacak!

ozzy!
01.12.2014, 22:55
Bu çocuk olacak (.)

Hüseyin Başoğlu
01.12.2014, 23:07
Ersun hoca çok iyi kullanıyor yusufu...

Tipik kanat oyuncusu fazla ceza sahasına girmesine fırsat vermiyor.

Ersun hocayla dahada iyi olmasını bekliyorum.

Helal olsun.

Salih Edip
01.12.2014, 23:11
Tebrikler devam yusuf calismaya devamm

Ufuk
01.12.2014, 23:18
Ishakla sol kanatta nasıl oynar merak ediyorum.

ANIL
01.12.2014, 23:23
Bu çocuk büyük oynuyor.

hofsaale
01.12.2014, 23:35
Hoca yusuf u bek yapacak..koymus kafaya...inşallah bu sansi iyi kullanir Yusuf...

Cafer Bulur
01.12.2014, 23:39
Cok iyi bir oyun oynadi,vahidin gidisiyle adeta yeniden dogdu diyebilirim.

Ama vahid hocasina sükretsin onun sayesinde dimdik ayakta kalabiliyor.:)

pReN@_61
02.12.2014, 00:05
Çok çalıştı bugün, tebrikler.

Soner Albayrak
02.12.2014, 00:07
Çok çalışkandı bu maç. Her zaman oynar bu takımda.

sason
02.12.2014, 00:07
Yusufu çok beğenen biri olarak söyleyeyim, geçen sezon yerden kalkmazdı, bu sezon bıraktı bu işleri.

Böyle devam yusuf.

sason
02.12.2014, 00:08
Hoca yusuf u bek yapacak..koymus kafaya...inşallah bu sansi iyi kullanir Yusuf...

Hocada haklı bekmi var Türkiye 'de.Boss ta 2 kanatta birden oynayamıyacağına göre:)

Beypba
02.12.2014, 00:11
son 4 maçtır resmen yardırıyor..Allah sakatlık vermesin.nazar deymesinn

TSemih61
02.12.2014, 00:21
Geçen sezon çok güzel ortalar yapıyordu. Henrique'ye bile kafa golü attırmayı başarabilmişti. Bu sene eser yok o halinden. Başarılı ortasını hatırlamıyorum bu maç.

Sibel
02.12.2014, 00:22
Seni kurşuna dizenleri hizaya dizdin, hem de bu yaşta!
Ohhhh sefamız olsun Yusuuuuuf!

hyasin61
02.12.2014, 00:25
Daha ıyı olacak guvenı ve keyfı yerıne geldı.Bjk macında zor anlar yasatır Serdar'a .

Adem Akyüz'
02.12.2014, 00:31
Vahid hocanın gidişine en çok sevinen kendisi oldu. Her geçen maç daha da iyiye gidiyor..

Alika87
02.12.2014, 00:42
1,5 sene önce demistim, Yusufu sol bek yapmamiz lazim. Cok sükür beni dinleyen hoca gelmis takimin basina :D

Saka bir yana, Cardozo 3 gol atmasa, bugün macin adami Yusuf olacakti.

Harun-61
02.12.2014, 00:44
Maç sonu konuşması çok hoşuma gitti.
Resmen mutluluk akıyordu gözlerinden.
Bizim hissetiklerimizi dile getirmiş.

.

Nazim Can
02.12.2014, 00:46
Bek performansi, baya baya iyiydi, Ersun Hoca, sol beke de bir Bosingwa istiyor, bu cok acik bunu bugün gördük.

Uğur Kalyoncu
02.12.2014, 01:04
Seni yerden yere vuran çok bilmişlere inat oynamaya devam...

Hatice Aslan
02.12.2014, 01:29
Ersun hoca Yusuf'la 2 saat konusmus ve usagin futbola bakis acisi bile degismis. Bu gazla istekle mutlulukla Yusuf'tan kaleci bile olur! :D Ersun hoca yeni bir Caner (hemen karakter demeyelim) cikarmak istiyor ve Yusuf'ta o işiği goruyor.

İskender YILMAZ
02.12.2014, 01:34
Gereksiz zorlamalarını da bir kenara bırakıp daha pasör, daha olgun ve kreatif tarz benimsese şeker gibi topçu olacak.

h@msi61
02.12.2014, 01:34
Hoca sihirli degnegim yok diyor ama Yusuf'a yaptigi sihirden baska birsey degil... Cok buyuk topcu olacak Yusuf, cok.

TSercaN
02.12.2014, 01:48
Allah senin o saf ve temiz duygularinin karsiligini daima verir inshAllah

hasancebi81
02.12.2014, 02:06
Bu Yusuf'tan 3. özür dileyişim olacak sanırım. Bugün yine çok iyiydi. Son 3-4 maçtır acaip bir gelişme var. Böyle devam ederse çok çok iyi yerlere gelebilir. Var olan yeteneğini bir türlü doğru kullanamıyordu. Ersun hoca ile birlikte çoşacak inşallah.

Fatih Özkan
02.12.2014, 02:10
Böyle devam et Yusuf.

Nazim Can
02.12.2014, 03:11
2. yarida soldan ceza sahasina orta kesecek Cardozoya, tam topa vuracakken, biraz hirsdan biraz aceleciligidnden iskaladi, top auta cikti, Cardozo baya güldü, ama alayci degil, hosuna gitti, :)

selcuk
02.12.2014, 03:36
Dağılmış bir takım kaşısında değil de baskı yediğimiz bir karşılamada solbekte neler yapacağını görmek lazım...

eger hoca gercekden ondan bir sol bek cikartmak istiyorsa, bunu yüksek seviyede gerceklesdirmesi rahat 1 seneyi alir

bence hoca yusufu daha cok bütün bir kanat oyunucusu yapmak istiyor
ve ondan solbekdede mümkün oldugunca görevlendiriyor

manisada ardayada ayni islemi yapmisdi

zaten yusufu yeteneklerini sergileyebilecegi duruma getirmek 2-3 seneyi rahat alir
fiziksel ilerlemesi bekledigimden cok iyi
mentali görecegiz ve en önemlisi istikrarini

Muhteva
02.12.2014, 04:21
Emeğin paha biçilemez. Helal olsun sana çok daha iyi olacaksın.

ziyaretci
02.12.2014, 05:34
Emek paha bicilemez. Ama yaptigin ortalar sabri ile yarisir

Pshycologist41
02.12.2014, 06:23
Hiçbişey yapma şu antrenmanlardan sonra çok değil yarım saat ceza sahasına orta çalış. Haftada 2 kere yapsan yine yeter.

Pshycologist41
02.12.2014, 06:23
Hiçbişey yapma şu antrenmanlardan sonra çok değil yarım saat ceza sahasına orta çalış. Haftada 2 kere yapsan yine yeter.

ziyaretci
02.12.2014, 15:48
Allah askina artik orta yapmayi ogren. Umit ozat bile ogrendi. Cardozo dan onemli yerde sakin kalabilmeyi. Mehmet ekici den de 360 derece aciyla sahaya bakmayi ogrensen zaten bizde ne isin var o zaman

Samet Yildirim
02.12.2014, 15:55
Tebrik ediyorum...Iyi oynadi :)

Simarmak yok...

gökhants1966
02.12.2014, 18:11
Orta açmayı nezaman öğrenecek bu çocuk ya :D

bahadır2561
02.12.2014, 18:22
Cidden orta acmayi ogrenmeli

Sezgin Öztürk
02.12.2014, 21:24
Yeri geldim övdüm yeri geldi eleştirdim seni fakat Ersun hoca ile oyununun üzerine koyarak devam ediyor nazar değmesin kardeşim.

farozlufatih61
02.12.2014, 22:10
Kafanı kaldırarak oynasan 10 numara topçu olursunda bir türlü beceremiyon yinede seni seviyorum Çoçuk...

ccd6167
02.12.2014, 22:35
orta gayet iyi aciyor..ona bakarsaniz da bosi 2 seneden beri ilk defa bu sene guzel bi orta acarak gol atti cardozo..yusufda gayet iyi kesiyor..daha da iyi olacak..

tek sikintisi kafayi kaldirmamasi

Öznur61
04.12.2014, 16:18
En büyük şansı Ersun Hoca :)

Muhammet YILMAZ
04.12.2014, 20:26
Vahid gitmesi çok iyi oldu yoksa Yusuf'u bitirirdi

farozlufatih61
05.12.2014, 20:36
Kargaya 1 tanede senden......

TSemih61
07.12.2014, 21:54
Kapanan ve iyi pres yapan takımlara karşı sahadan siliniyor resmen. Rakibi sadece hızıyla geçmeye çalışıyor. Yusuf asla büyük futbolcu olamaz çünkü o kapasite yok. Sol bek denensin diyeceğim ama defansta tam bir felaket.

Hakan
08.12.2014, 00:13
Bu genç yeteneğe kimse yorum yapmamış,yazık

Sefa
08.12.2014, 00:17
Bu genç yeteneğe kimse yorum yapmamış,yazık

Yusuf oynadı mı ?

sechquin
08.12.2014, 00:58
Şu orta yapmayı bir türlü öğrenemedin gitti o kafa hala daha yerlerde

Furkan S.
08.12.2014, 01:03
''Trabzonspor Ulan'' demedi mi?

Sefa Murat Dokuz
08.12.2014, 01:04
Ortaları çok kötü, 40 yılda 1 adam geçicek de... Ofansif kanatta en önemli özellik kopu istediği yere kaldırabilecek olmasıdır tabi benim için böyle, sol bek oynattığında kızmıştılar ama üstünde ısrar edilirse iyi bir sol bek olur. (Açtığı 10 ortadan 9'u direk kaleciye.)

Bedri Sertkaya
08.12.2014, 13:30
Yusuf sen topçuysan bende stoperim :(

fanatikdevri
08.12.2014, 13:37
Defansa katkın olmadan ilerleyemezsin.Hep bir şeyler eksik kalır.Yattara bile bu yüzden futboldan erken koptu ki sen Yattara da değilsin.

kopeli
08.12.2014, 13:40
Yusuf sen topçuysan bende stoperim :(

Yarın Rize macında 2-3 calım atar, jenerik bir gol atar kral olur.

Zaten taraftar oyuncuları genel olarak degil de maclık olarak değerlendiriyor. Döviz Kuru gibi :)

doktor
08.12.2014, 17:32
Ishak i bekte oynatmicamsak Yusuf bekte oynasin, Musa Nizamla ikisini toplasak bir orta acan adam etmiyo, artik ben ciddi ciddi sol acigi kaldirabilecek teknikte oldugunu dusunmuyorum belki bek oynar...haftaya gol atsada fikrim degismicek, biseyler eksik bu cocukta

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Nihat Güneş
08.12.2014, 18:46
Sol acik olmaz, bana kalirsa solbek de olmaz da digerlerinden hayir yok...

Öznur61
10.12.2014, 20:14
Yusuf orta açmayı öğrenince çağ atlicaz.

Şanlı SanMarino
10.12.2014, 20:45
Fütursuzca eleştirenleri anlamakta zorlanıyorum. Yusuf en önemli özelliği savunmayı dağıtan çapraz koşuları, adam eksiltmesi, hızı ve tekniği. Zaten bu özellikleri barındırdığınız zaman özel bir futbolcu oluyorsunuz.
Eksiğine gelelim. Yusuf'un eksiği gelişimini geç yapması ve altyapı eğitiminin yetersiz olması. Hepsi belki kapatılır ama bir sporcu için 7-16 yaş arasındaki eğitim çok çok gereklidir.
Buna rağmen Yusuf bu ligin en etkili ve gole en yakın kanat oyuncularından biri.

Steril61
11.12.2014, 21:14
Yusuf ve waris beraber muhakkak ilk on bir de oynamaları gerekir. Hücum olarak çok daha iyi işler yaparız inşallah. Biri sağ biri solda bazen yer değiştirerek rakibi çok iyi yıpratırlar.

Keramettin
15.12.2014, 20:40
Tekrar tekrar yazıyorum kardeş senden Trabzonspora kanat olmaz

TSemih61
15.12.2014, 20:47
22 yaşına gelmiş biri hala doğru dürüst orta açmayı bile öğrenememişse bu seviyede ne işi var.

Uğur Ö.
15.12.2014, 20:57
Yok ben umudu kestim.Orta yapamıyor,pas yapamıyor tek yaptığı koşmak

TUNCAY HİÇYILMAZ
15.12.2014, 20:58
Rakibin solbekinin yaptığı ortalama bak birde yusufa. Oyun zekası maalesef çok düşük.

cakalkerem
15.12.2014, 21:08
kabiliyetli ama yeteneksiz...

buna gunde 1000 orta çalıştıracaksın....

efes61
15.12.2014, 21:38
çocuk bütün maç varını yoğunu ortaya koydu. şu anda 2 asisti var. Sene başından beri birçok maç oynamamasına rağmen kaç asist/gol ile oynuyor bilmiyorum ama ondan çok daha iyi istatistiğe sahip mevkidaşı olduğunu düşünmüyorum. gel gör ki yemediği hakaret yok forumda.

en sevdiğim yorum da şu futbol zekası yok lafı. nasıl birşeyse artık bu futbol zekası.

Yazık.

Hakan
15.12.2014, 21:52
Iyi maç çıkardı tebrikler

'Enes'
15.12.2014, 21:58
Maçın adamı Sefa değil Yusuf bana göre,harika maç çıkarttı.

artvints
15.12.2014, 22:00
first touch dedikleri şey eksik, hızlanmada sorunu var.gerisi iyi.

Alexander
15.12.2014, 22:03
çocuk bütün maç varını yoğunu ortaya koydu. şu anda 2 asisti var. Sene başından beri birçok maç oynamamasına rağmen kaç asist/gol ile oynuyor bilmiyorum ama ondan çok daha iyi istatistiğe sahip mevkidaşı olduğunu düşünmüyorum. gel gör ki yemediği hakaret yok forumda.

en sevdiğim yorum da şu futbol zekası yok lafı. nasıl birşeyse artık bu futbol zekası.

Yazık.

renktaş noktayı koymuş .bizim taraftar futbolu çok iyi biliyor canım

Sefa
15.12.2014, 22:04
Vura vura öğreteceğiz futbolu yapacak bir şey yok.. :)

Tuğrul
15.12.2014, 23:13
Ön tarafta oynayacak bütün temel gereksinimlerden yoksun.

Teknik, oyun zekası ve yardımlaşma özelliği.

Her aldığı topu ezmekte çok mahir. Topu koruyup, kollayamıyor. Arkasından boş koşu yapan adamlara duvar alamıyor.

Kariyeri hep iniş çıkışlarla geçer.

Müdafada sıkıntı yaşasa da en verimli olacağı yer sol bek'tir.

Cafer Bulur
15.12.2014, 23:16
Cogunda beyni ayaklarina hükmetmiyor istediklerini yapamiyor.

En büyük artisi girisimciligi,riske girmesi olumlu en azindan deniyor.

h@msi61
15.12.2014, 23:33
maci aldi usak...

ozzy!
16.12.2014, 00:13
Sezon başından beri en istikrarlı oyuncumuz. Bugünde tek başına maç aldı. Söylenecek söz yok. Helal olsun.

jairzinho
16.12.2014, 00:25
ersun yanal ondan bir alaba dani alves yada david alba yaratır mı bilinmez.ama ışık var.

Furkan Özdem
16.12.2014, 02:06
Hataları, saçmaladıkları oluyor ama net şekilde takımın en istekli, hırslı oyuncusu..

DeAgLeMaNyAq
16.12.2014, 07:58
Solbekte oynadığı maçlarda hücuma daha çok katkı sağladı...

Turgay Atalay
16.12.2014, 09:15
Takımımız adına bu maçta galibiyeti isteyen tek adam, maçı alan adam.

TSercaN
16.12.2014, 10:04
Su aklini kullanip oynamayi becerebilsen cok daha iyisi olacak. Bazen gereksiz yere zorluyorsun kendini.

Bence antremandan sonra bol bol kosup orta kesmeyi denemelisin.

signal
16.12.2014, 10:26
Arada saçmaladığı oluyor ama gene de oyunu hareketlendirmesi , hırsıyla takıma güç veriyor. Zaten o saçmalıkları da olmasa komple bir futbolcu olurdu.

cakalkerem
16.12.2014, 10:30
kafası ayaklarından daha hızlı çalıştığı zaman çok daha fazla iş yapar

selcuk
16.12.2014, 10:34
ilk yari biraz ucdu
kendini balemi ne sandi
2. yari biraz toparladi
dahanda teknigi cok savruk,
böyle devam calissin üstünden gelecektir

Hüseyin Başoğlu
16.12.2014, 10:40
Ceza sahasına ne kadar geriden gelirse okadar faydalı oluyor.

Koşarken beynine hava gitmiyor galiba o yüzden hızlı düşünemiyor.

Beypba
16.12.2014, 10:49
Çok yetenekli ama oyun mantelitesinde sorun var hızlı ve doğru karar vermekte zorlanıyor..ersun hoca onu 2 maçta solbek te oynattı ve başarılı oldu..bunun sebebi oyunu geriden geniş açıyla takip etmesi ve düşünecek daha fazla zamanı olması diyebiliriz..önde oynadığında oyun mantalitesi devreye giriyor ve yusuf bocalıyor..aynı sorun özerde de var..

Sibel
16.12.2014, 12:12
Maçın en iyisi diyebilirim. Gizli kahramanı derler ya ondan.
Aferin Yusuf.
Devam.

ccd6167
16.12.2014, 12:16
Cok övdüğümüz bosi den daha yararlı oynuyorsun bek de daha da ii olursun bana göre

eyuksek1967
16.12.2014, 13:43
Sol bekte inşallah tutar bu çocuk çok verimli oynamaya başladı

Onur Akyüz
16.12.2014, 13:47
Maçı aldı verdi takıma daha nolsun.

Bravo Yusuf!

OĞUZHAN061
16.12.2014, 13:52
olmadık yerlerde gereksiz hareketler yapmazsa daha basit oynarsa iyi bir sol bekimiz olacak gibi.Hırsını sezon başından itibaren çok beğeniyorum.İnşallah çizgisini bozmaz.

Yiğit Gayretli
16.12.2014, 13:56
Bol bol sudoku çöz, kitap oku, klasik müzik dinle... Bir de giydiğin şeylerin yakasına toplu iğne tak, ucu çenene batacak şekilde.

artvints
16.12.2014, 14:14
basit oynamıyor, orta açamıyor, oyun zekası yok dendi bütün maç. ama ilk asistinde müthiş bir orta kesti.ikinci asistinde de oyun zekası ve basit oynama konusnnda pırıltılar vardı. istikrarlı değil belki ama çok yetenekli bir oyuncu.çok iyi niyetli, tertemiz bir insan.öyle söylenildiği gibi gerizekalı da değil.çok ekstra işler yapabiliyor.sorumluluk alıyor.bunu yaparken çok hata da yapıyor doğal olarak.

bence eleştirenler çok fazla maç izlemiyor.hataya tahammülleri yok.bizim ayarımızda takımların lig maçlarını açıp izleyin.ne hatalar oluyor.kimse yüzde yüzle oynamıyor ki. yabancı biri bizim takımı izlese yusuf un etkili bir oyuncu olduğunu söyler.

yusuf oyun zekası ile oynayan, pozisyon gelişimine göre karar veren bir futbolcu değil.her futbolcu böyle olmak zorunda değil. yusuf temposuyla oynayan, risk alan, planını yapıp uygulayan, çabuk karar veren bir oyuncu. oynadıkça daha iyi planlar yapacak saha içinde.daha hızlı oynayacak.o zaman durdurulması daha zor olacak.

yusufa basit oyna dediğin zaman bütün futbol karakteri ölüyor zaten. başka bir oyuncu oluyor. messi ye çalım atma der gibi :)

cem1990
16.12.2014, 16:12
Orta açamıyor sebebi hep kafasını kaldırmadan orta açmaya çalıştığı için
Gol de kafasını kalırdı baktı ve asistini yaptı
Tek eksikliği kafasını kaldırarak orta kesmeli arkadaşları nerede diye bir bakmalı orta kesmeden
Bunun dışında kendini daha iyi seviyelere getirecektir oynadıkça

Tolga
16.12.2014, 18:28
Çok şey bekliyoruz Yusuf. Bir kere de biz gülelim be ...

TSKara61
17.12.2014, 00:20
Yetenekli ve hızlı. Eksikleri biraz fiziksel ve çoğunlukla mental. Bunlar da çalışarak ve oynayarak geliştirebilecek şeyler. Potansiyeli yüksek. Ersun hocaylan 2-3 sınıf atlama şansına ait.

Soner Albayrak
17.12.2014, 00:25
Düşe kalka öğrenecek bazı şeyleri ama olsun yılmıyor, çalışıyor ve istiyor. Keşke her takımdaki her futbolcu Yusuf'tan daha yeteneksiz olsa da onun gibi çabalayabilse.

Bud Spencer
17.12.2014, 00:47
birakin bu ccugun yakasini futbolunu oynasin
böyle hircin, agresif ve savasci olduktan sonra kredisi sonsuz bende

SametKumbasar
17.12.2014, 16:57
Lazio Yusuf'u istiyormuş.

bahadır2561
18.12.2014, 13:36
Lazio Yusuf'u istiyormuş.

Kardes payindaki o meshur sahneyi hatirladim nedense :D

Mesut
21.12.2014, 18:02
Helal olsun

Mert'
21.12.2014, 18:03
Zaman zaman eleştirsekte takımın en iyi 2-3 oyuncusundan biri.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2014, 18:03
Güçlü rakiplere karşı bek oynaması büyük hataydı. Hem gerideyken hücuma katılamadı hem de çok açık verdi. İshak'ın girmesiyle birlikte etkili oldu...

Uğur Ö.
21.12.2014, 18:08
Çok istekliydi.Takımda 2-3 tane bu tarz adamlar lazım

calavera
21.12.2014, 18:09
Adam çok iyi. Ah o son pası Fatih Atik e değilde Cardozoya atsaydın nolurdu

TUNCAY HİÇYILMAZ
21.12.2014, 18:14
Hırsı çok iyiydi. Ķeşke maça arkasında İshak la başlamış olsaydı.

TSemih61
21.12.2014, 18:23
Bir ara topu kaptırdı bizden biri geriye nasıl koşuyordu. Aynı şekilde yanındaki İshak sadece izliyordu. Hem de ikinci yarı girmiş olmasına rağmen. Bu maç için teşekkür etmek gerekir.

oğ 61 efsanesi
21.12.2014, 18:35
geldiğin yere gidersen iyi olur.1461 in sana ihtiyacı var

artvints
21.12.2014, 18:35
delikanlı gibi cevap verin.firikik golünden önce topun başına geçince kaçınızın küfürleri hazırdı?ekici dururken sana mı kaldı falan, ya da kaç tane golün var ordan gibi... itiraf bekliyorum :)

Ufuk
21.12.2014, 18:41
delikanlı gibi cevap verin.firikik golünden önce topun başına geçince kaçınızın küfürleri hazırdı?ekici dururken sana mı kaldı falan, ya da kaç tane golün var ordan gibi... itiraf bekliyorum :)
Ben :)

Gs maçında ozere kestiği yan top da aynı şekilde yusuf ne alaka demiştim.

ziyaretci
21.12.2014, 18:46
Biri bana anlatsin nolursunuz. Belki ben hic bilmiyorum. Olabilir. Yusuf hangi pasi olumlu mantikli? Hangi olumlu pasi ise sansa oraya gitmis degil. Yada hangi surdugu top mantikli

1. Bir pozisyonda 4 metre aut cizgisi ile arasinda 2 3 bursali var iken resmen topu oraya dogru ittirip aralarina daldi. Resmen!!

2. Kendi sahamizdan cikarken orta sahayi gecmek uzere 15 metre ilerde ishak bos. Yusuf ise topu yine 3 metre ittirip pesinden kosmayi deniyor. Uyanik bursali topu aliyor

3. Kestigi her orta yerden sert. Tutarsa onumuzd duserse vuracaz gol olacak

4. Yune tesadufen onune kalan topta vurmayip en uygun arkadasina verdigi pasta ise ayakta alkisliyorum. En guzel andi

Mert'
21.12.2014, 19:00

ben dedim valla hatta Antep maçındaki frikik nedeniyle Constant vursun dedim ama utandırdı.

Sefa
21.12.2014, 19:02
Topla en fazla oynayan adam. Top da seviyor 8 kötü iş yapıp 2 iyi hareketle tamamlıyor..

Defansa hiç bir zaman konulmaması gerektiğini daha önce söylemiştim. Defansı bilmeyen birisini birden defansa koyamazsın. Bugün kaç tane ofsayt pozisyonu bozdu saymadım..

Frikik konusunda evet o kullanmamalıydı. Riski aldı golü attı. Yanlış olsa da golü attıysa haklı olan odur..

Çağatay_
21.12.2014, 19:32
Kendi yarı sahamızdayken sürekli çalıma girme işini bırakmalı. Bu konuda çok dikkatsiz, çok top kaybı yaptı.

Ama hırsı için diyecek söz yok. Maşallah diyorum, çok beğendim. Özellikle de hücuma geçtikten sonra 2'ye 1 yaptığı pozisyonlar ve sürekli orta yapmayı düşünüp rakip yıpratması çok önemliydi.

Oyununu olgunlaştırıp daha sakin ve dengeli olursa çok katkı sağlayacak, geleceğimiz olacak.

Tebrikler Yusuf :)

Oğuz B.
21.12.2014, 20:08
Maçı istedi Yusuf. Benim için çok önemliydi.

Ceza sahasına girmeyi daha çok denemeli.

Gol muazzamdı.

Sibel
21.12.2014, 20:55
Yiyemiyorlar seni ohhh:)

Fatih Özkan
21.12.2014, 20:58
Helal olsun.
Frikik konusunda risk aldı, kurnaz davrandı ve neticede başarılı oldu.
Aman bozma Yusuf!
Böyle istekli ol her zaman.

bahadır2561
21.12.2014, 21:17
Keske Cardozo'ya verseydin o pasi

İ. SARAL
21.12.2014, 21:22
En etkili adamlarımızdan.

Cafer Bulur
21.12.2014, 21:42
Bence takimin etkili isimleri arasindaydi güzel de bir gol atti tebrikler.

Bence en büyük artisi rizikoya girmeyi sevmesi bu durum hatalarini bile örtüyor umarim devamini getirir.

ophius
21.12.2014, 21:47
ikinci golde fatih hocamız çıkmasa kapatmıştı açıyı yusuf

sechquin
21.12.2014, 21:52
Oyun içerisinde bazen seni çok eleştiriyorum , kafanı kaldırmadan topu ayağından çıkarmana , görmeden bilinçsizce ortalar yapmana çok kızıyorum . Yanlız son maçlarda sahadaki gayretin ve çabandan dolayı çok mutluyum . inşallah arkana aldığın bu güzel ve olumlu havaya ,çok çalışarak mantel yönden de katkı sağlarsın ,Genç bir kardeşimiz olarak elde edeceğin başarılarla bu takımın değişmezlerinden olmaya çalış , bugün ki istekli ve arzulu oyununun için teşekkürler.

artvints
21.12.2014, 22:07
bugün maç biraz daha sürse kanatlanıp uçacaktı.bu hırs insanı motive ediyor.hata yapıyor ama sevapları daha fazla. arkayı sağlama aldığımızda rakip yusuf un enerjisinden bezecektir.

Enes Ünal Kaya
21.12.2014, 22:27
Frikikden gol falanda atıyorsun yusuf hayırdır :D

eskidende begeniyordum ama şuan bi harika

h@msi61
22.12.2014, 05:51
Takimin en buyuk yildizi su anda. Masallah.

Turgay Atalay
22.12.2014, 08:48
Şu adamdaki hırs ve motivasyonun 10/1 i diğer futbolcularımızda olsa hemen hemen her takımı beşleyip göndeririz.

Oruç
22.12.2014, 22:36
Şu adamdaki hırs ve motivasyonun 10/1 i diğer futbolcularımızda olsa hemen hemen her takımı beşleyip göndeririz.

Fatih sayesinde 3 tane de yeriz tabi.

:)

calavera
23.12.2014, 03:17
Şu an takımımızın en iyi performans veren oyuncusu. Her maçta 90 dakika oynamalı.

Beypba
23.12.2014, 10:45
Yusuf ilk profesyonel maçına araklısporda 15.09.2007 tarihinde çıkmış.07.08.1992 doğumlu..yani 15 yaşına yeni girmiş..bu işi profesyonel düzeyde yapan arkadaşlar varsa sorum olacak 15 yaşında profesyonel olunabilirmi?yoksa yusufun yaşı küçültülmüşmü?

sason
23.12.2014, 12:45
Burada eskiden çöp diye bile yazanlar vardı.Umarım 2-3 maç kötü oynarsa yine eleştirilmez demiyorum, ama gaddarca eleştirlmez.

Yusuf'a gelince ben futbol sever olarak çok üzülüyorum açıkçası.Yusuf şuandakinden çok farklı yerlerde olabilirdi.Altyapıda daha iyi eğitilseydi ve A takımda daha öncelerden; 17-18 yaşında yer alabilseydi.Ama hem eğitim olarak , hemde tecrübe ve gelişim olarak imkan verilmeyince ancak bu kadar olabiliyor.Gelişiyor tabiki ama 25 yaşında olabileceği futbolcu, şuan çoktan daha fazlası olmuştu Avrupa 'da olsaydı.

Neyse devam Yusuf.

Yiğit Gayretli
23.12.2014, 13:07
Yusuf ilk profesyonel maçına araklısporda 15.09.2007 tarihinde çıkmış.07.08.1992 doğumlu..yani 15 yaşına yeni girmiş..bu işi profesyonel düzeyde yapan arkadaşlar varsa sorum olacak 15 yaşında profesyonel olunabilirmi?yoksa yusufun yaşı küçültülmüşmü?

Olunur. O işte yaş sınırı yok.

Dünya Kupaları'nın forma giyen en genç oyuncusu Rooney idi yanılmıyorsam. 17 yaşından gün almıştı...

anth
23.12.2014, 13:18
Beni futbolunla haksız çıkarıyorsun ama yetmez, her idman sonrası orta çalış, sağ ayak çalış... Bize çok lazımsın...

Öznur61
23.12.2014, 16:50
Şu an takımın en iyilerinden.
Gün gittikçede iyileşiyor. Allah yardımcınız olsun Yusuf.
Daha çok çalış ve kendini daha da kanıtla

ibrahim
29.12.2014, 21:42
Kafa nereye, sen oraya değil galiba?

Gesendet von meinem LG-D855

TSemih61
29.12.2014, 22:01
Hakaret olarak söylemiyorum bunu, bazı maçlarda beynini evde bırakıyor.

mhs61
29.12.2014, 22:09
bugün en çok hayal kırıklığına uğradığım sen olsun.

RoyalEvil61
29.12.2014, 22:14
almanya'nin 3.ligin'de bile oynamayaz

Tuğrul
29.12.2014, 22:25
Tek yaptığı iş topu sola çekip, orta açmak.

Ne şut atıyor, ne ara pas, ne de top tutma özelliği var.

İshak'a yardıma gitmediği için eminim saç baş yoldurmuştur.

Hep topu önüne istemeler, saçma koşular vs...

Sağ açık veya sol beke dönüştürülemezse iflah olmaz

Kadir
29.12.2014, 22:27
O pozisyonu öyle ucuz bi vuruşla yeme hakkın yok.

truva28
29.12.2014, 22:33
takım halinde kötüydük malesef o yüzden Yusuf'u eleştirmiyorum

Mert Acar
29.12.2014, 22:39
bi maçla adamı yerin dibine soktunuz,bu sezon iyi performans sergiliyor yusuf.

Fatih Özkan
29.12.2014, 23:56
Etkisizdi...
Daha ne demeli bilemiyorum...

Sibel
29.12.2014, 23:58
İlk yarı neyse de ikinci yarı öldün bittin be Yusuf!

Nihat Güneş
30.12.2014, 00:17
Ts nin yildizi kimilerine gore buysa eskisehirden az bile yemisiz...

Ilk yari 3 4 tane atagin icine etti...15 orta filan yapti bir tanesi isabetli degil, guya sol ayak ama teknigin t si yok ama 3 4 macta bir gol atar yine yildiz olur...

sechquin
30.12.2014, 00:40
Yahu kafayı yere gömüp 4 beyazlı adamın içinden geçmeye çalışıyorsun , çizginin oralarda kendi etrafında sürekli bir dönmeler, hele o öldürücü ortaların yok mu , adamın belini geçenleri gol olarak saysak bile galip geleneyiz , futbol zekanı hiç geliştirmiyorsun bu gece yediğimiz ilk golden itibaren döküldün

Sefa Murat Dokuz
30.12.2014, 01:07
Kızılacak sırası Yusuf'a gelene kadar.... Tek tavsiyem gir salona bacak kası yap ortaların çok cılız topu kaldıramıyorsun bile.

Adem Akyüz'
30.12.2014, 10:46
Yusuf'a gelene kadar kızılacak bir sürü adam vardı bu maçta. En azından skoru kabul edemeyen 2-3 oyuncudan biri olduğun için teşekkürler.

champion
01.01.2015, 00:48
Çok hırslı oynuyor.Birşeyler yapmaya çalışıyor.

balli_kuymak
05.01.2015, 22:08
Yusuf ceza sahasına orta yaparken kaldır kafanı bir bak ALLAH aşkına hep ezbere ortalar yapıyorsun hiçbir işe yaramıyor.

DeAgLeMaNyAq
05.01.2015, 22:20
Zeminden dolayı topu ne sürebildi ne kaldırıp düzgün orta açabildi...