PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Muhammet YILMAZ
03.09.2014, 11:27
Yusuf ne kadar hatalar yapsa da takıma katkı sağlıyor. Birden kestiği ortaların defansı karıştırması olsun, aldığı kornerler ve fauller olsun, sürekli beki zorlayarak sabrını sınaması olsun... Bunlar önemli şeyler.

Çoğu defansif oyuncuya sorduğunuzda hızlı oyuncuları hiç sevmezler. Aynı zamanda böyle dinamo gibi adamları da sevmezler.

Mesela Lugano'ya kime karşı zorlanıyorsun diye sorduklarında Umut Bulut demişti. Çünkü adam dur durak bilmiyor, güçlü, hızı da fena değil, uğraşamıyorsun. Düşünsenize bir Kuyt'a karşı oynamak ister miydiniz?

Tabii Yusuf'u bu adamlarla kıyaslamıyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece Yusuf hızı ve kararlılığı ile rakibi zorlayan bir oyuncu.

Ama bu kararlılık yüzünden bir çok topu da kaybediyor. Bu da oyun bilgisinin zayıf olduğunu gösteriyor.

Yusuf hem güçlenip, hem de topu doğru kullanmayı öğrenirse takımın en büyük silahlarından olur. Her şeyi tam yapması gerekmiyor, biraz daha doğru oynasa zaten etkisi çok artacak.

O kadar çok top kaybediyor ki, yaptığı iyi şeyleri de göremiyoruz...

:ok

Sezgin Öztürk
03.09.2014, 12:30
Yusuf'da eksik gördüğüm en önemli nokta çok fazla kafası yerde oynuyor biraz kaldırarak sakin oynamayı öğrenirse müthiş işler yapacak...

GULER
03.09.2014, 15:07
Ya gozumuzde cok fazla buyutmusuz yada yeteneklerine cok kotu ihanet ediyor. Sizce hangisi?

Yani yeteneklerine ihanet ediyor da diyemeyiz.. Sonuçta yetenekli futbolcu ama yetenekli futbolcu olmak iyi bir futbolcu olmak için yetmiyor..

Barış gibi yatmıyor çalışıyor da ama mental açıdan eksiklikleri büyük..

Burada Yusuf'a fazla suç bulmuyorum.. Alt Yapı'da bu adamlara futbola dair hiç bir şey öğretmemişiz..

Bence hem fazla buyutmusuz hem de sinirli yeteneklerine ihanet ediyor saha ici/disi hareketleriyle. Bu durumda beklentilerimizi yeniden ayarlamamiz lazim sahsi fikrim.

jairzinho
03.09.2014, 15:53
aslında forvet de oynayabilir.

cardozo yusuf ikilisi fena olmaz.

waris te sol açıkta oynar.

Yavuz Hasan
07.09.2014, 17:48
topu ayağına aldığında hep köşeye inmek yerine kaleye doğru hareketlenip golü de düşünmesi lazım

Hakan
08.09.2014, 13:24
Bu gidişle gelecek yıl memleketinin takımı Ispartaspor'a yolcularız

güneyli
08.09.2014, 23:48
Ömründe ilk ciddi antremanı yediğini düşünüyorum.2-3 hafta sonra vazgeçilmezlerden olacak.Warisle saha içinde dönüşümlü 2 kanat.

bahadır2561
09.09.2014, 09:17
Mesele ciddi antrenman yemesi degil zaten fizik olarak filan gayet iyi
Sorun beynini kullanmamasi aliyor topu kafayi kaldirmadan sifira iniyor ortayi acamiyor sorun bu
Kafasi yerde surekli
Insallah duzeltir bu huyunu ama pek zannetmiyorun

Yasin Altuntas
14.09.2014, 23:54
Beleşten forma yok aslanım :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

DeAgLeMaNyAq
15.09.2014, 00:00
Forması ciddi anlamda tehlikeye girdi...

Royal Heart
15.09.2014, 00:08
Takım böyle giderse bir Bale da kendisi olabilir başka çare yok. :)

Ahmet Ulusoy
15.09.2014, 01:26
Çok hızlısın ama kontra ataklarla gol aradığımız bir maçta yoksun. Neden diye düşün bakalım kardeşim. Nedenini bulduğunda takımın yıldızı olacaksın çünkü çok yeteneklisin. Ama nedenini bulabilecek misin bakalım.

AhmetG.
15.09.2014, 17:29
Başını kaldırıp oynamanın nasıl bir şey olduğunu dün Wariste görmüşsündür umarım. Zor birşey olmasa gerek, kendini geliştir.

Forma için savaş.

TSKara61
15.09.2014, 17:51
Adami yerin dibine soktunuz 1-2 haftada. Sakin olalim biraz. Rotasyon diye birsey var. 2-3 hafta yedek bekler, antremanlarda iyi calisirsa tekrar formayi kapar.

Oğuz ZEYTİN
15.09.2014, 18:02
Başını kaldırıp oynamanın nasıl bir şey olduğunu dün Wariste görmüşsündür umarım. Zor birşey olmasa gerek, kendini geliştir.

Forma için savaş.

Genç oyuncular için en önemli husus gelişimlerine katkıda bulunacak bir hoca ve forma için rekabet.

Bu kardeşimizi sert eleştiren biri olarak, rekabetin belki de en çok ona yaracağını düşünüyorum; küsmeyip çalışırsa...

Samet Yildirim
15.09.2014, 18:36
Rostov maclarinda söyledik bu kafayla oynayamazsin diye...Öylede oldu.

Artik top Yusuf`ta

ibrahim
15.09.2014, 22:45
Biraz Sefayla takil, kanka ol, beraber gez toz falan. Örnek al su cocugu.

Tunç Tosun
15.09.2014, 23:18
Sefa ve waris in gerisinde, taktiksel anlamda fatih atik ile degismeli olarak forma sansi bulacaktir.

Hatice Aslan
16.09.2014, 03:10
Mesele ciddi antrenman yemesi degil zaten fizik olarak filan gayet iyi
Sorun beynini kullanmamasi aliyor topu kafayi kaldirmadan sifira iniyor ortayi acamiyor sorun bu
Kafasi yerde surekli
Insallah duzeltir bu huyunu ama pek zannetmiyorun

Çok hızlısın ama kontra ataklarla gol aradığımız bir maçta yoksun. Neden diye düşün bakalım kardeşim. Nedenini bulduğunda takımın yıldızı olacaksın çünkü çok yeteneklisin. Ama nedenini bulabilecek misin bakalım.

Forma için savaş.

:alkış::alkış::alkış:

E. Okan Bülbül
16.09.2014, 03:57
Fostu zaten ama umarım kendini geliştirir.

Yasin Altuntas
16.09.2014, 04:08
Belki de gözlerin biraz başkalarına çevrilmesi ona yarar.

Harun-61
19.09.2014, 00:35
kaldır şu kafanı, kaldır !!!!!

.

Hatice Aslan
19.09.2014, 00:42
1- Kafanı kaldır
2- Ayagında top tutmasını ögren.

Formayı gittikce kaybedeceksin anlamıyor musun?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manu61
19.09.2014, 00:44
Takımdan tamamen kesilmemesi için biraz daha aklını oyuna vermesi lazım. Aşık gibi dolanıyor sahada :)

Furkan Özdem
19.09.2014, 01:14
Kariyeri düşüşe geçerse çok üzülürüm. Bir an önce kendine gelmesi lazım...

jairzinho
19.09.2014, 02:59
bugünkü oyun tam yusufluktu aslında.yusufu kaybetmemek lazım.

Hakan
19.09.2014, 22:48
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919584985&postcount=1267

http://www.bordomavi.net/forum/showpost.php?p=1919594368&postcount=25403

http://www.bordomavi.net/forum/showpost.php?p=1919594363&postcount=25400

Ben kazandım :bmn2::yattara2:

hasancebi81
19.09.2014, 23:19
İkinci bir Barış Memiş geliyor sanki. Tek şansı Vahid ile çalışacak olması. Belki kendini düzeltir. Ama bu kafa ile zor.

burasıdaTRABZON
21.09.2014, 11:35
giyim kuşamın bile ele veriyo bi taraflarının ne kadar kalktığını , twitter topçusu

hofsaale
21.09.2014, 13:29
Guzel oldu azacik yedek kalmasi...kendini birsey sanmaya baslamisti...realiteye geri gelmistir umarim...

Hizli ve be yapacaga belli olmayan bir oyuncu ama eksi yonleri fazla, inşallah gelistirir kendisini...

Ercan DEMİRCİ
21.09.2014, 13:46
İşin çok zor adamım bu halinle 18 e giremezsin ...

artvints
21.09.2014, 13:58
çok abartıyorsunuz. önce göklere çıkartıp sonra yerin dibine sokuyorsunuz.asıl sorun sizsiniz yani. daha ortada doğru dürüst bir sorun yokken, bu linç girişimi de neyin nesi? nedir yani asıl sebep?

Uğur Kalyoncu
21.09.2014, 15:10
Yusuf vazgeçilecek bir çocuk değil fener maçında oyuna alınsa maçı koparabilirdi aynı şekilde kharkivde de erken girse 90 beklemeyebilirdik..Yedek kalması kendini sorgulaması adına güzel ama çocuğu linç etmeye gerek yok..

volkan_627
21.09.2014, 15:28
Yusuf ve waris sol kanadı beraber götüreceklerdir. Sorun etmemesi önemli. Yedekliği sorun edip küserse kendi bilir. Takım için oynayacak adam takımın galip gelmesini düşünür. Kimin oynadığını değil.

Muhammed KOÇ
21.09.2014, 17:18
bi adam olsan bi oynasan ne olur? gökdeniz olmak varken barış memiş olmazsın inşallah sende. bu büyük kıyımdan kurtulduğuna göre zaten hoca seni kadroda düşünüyo demektir. bu sezon ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün lütfen.

TSemih61
22.09.2014, 23:42
Oyun sağ tarafa yığılmış kendisi hala solda taç çizgisinde. Top sana gelmiyorsa sen gideceksin.

Ayhan2661
23.09.2014, 02:16
İsmini duymadım...ayrıca yaptığı ortalar ceza sahasına bile zor giriyor,.. kaybolup gidecek böyle giderse..

SALDIRAY
23.09.2014, 06:34
Yazık olacak habu çocuğa.

Harun-61
23.09.2014, 11:21
İsmini duymadım...ayrıca yaptığı ortalar ceza sahasına bile zor giriyor,.. kaybolup gidecek böyle giderse..

Hic mi orta calismiyor antraman da? Izlerken kahr oluyorum.

bordomavi1
23.09.2014, 19:07
En iyi yaptığı şeylerden biri orta açmaktı. Artık onu da beceremiyor. Kafasını toplamalı, antrenmanlardan sonra çok fazla bireysel antrenman yapmalı.

Uğur Kalyoncu
23.09.2014, 20:05
Her maç öyle veya böyle sahada olmalı vazgeçilecek bir adam değil.

murat
27.09.2014, 20:53
Iyiydi yusuf bugun 1 gol 2 tanede net pozisyon hazirladi.

Royal Heart
27.09.2014, 20:57
1 golü, gol olmayan çok net 1 asisti ve kendi kabiliyetiyle gole yaklaşıp atamadığı bir maç performansı. Ne kadar kaçırdı, pas hatasy yaptı maçın tamamını izlemediğim için bilmiyorum ancak takıma hücum anlamında gerekli katkıyı sağladığı ortada. Tebrikler. İstikrar olursa büyük kazanım olmazsa kulübeye talim.

Yasin Altuntas
27.09.2014, 21:29
Cogu kisi belki hak vermeyecek ama bence kötü oynadi. Sistem ile alakasi olmayan, tamamen önüne atilan toplara odakli bir oyuncu. Hic bir B Plani yok, topu atayim yada önüme atilsin ve geceyim. Benim gözümde böyle yine 1-2 mac sonra kulübeye döner.

artvints
27.09.2014, 22:50
nasıl eleştirmişlerse adamı heyecanı gitmiş resmen.etliye sütlüye karışmadı.kendi kanadında gidip geldi.ona rağmen etkili de oldu.belki basit ve sakin oynamak iyi gelir yusufa.

h@msi61
27.09.2014, 22:51
Su kisir takimda kesinlikle oynamasi gerektigini gosterdi bugun..

bordomavi1
27.09.2014, 23:31
Gole kadar eski Yusuf, golden sonra yeni Yusuf...

Gole kadar sürekli sıfıra inmeye çalışan, hızlı hızlı orta açmaya çalışan Yusuf vardı sahada.

Ama golden sonra çok değişti. Topu çok verimli kullandı, gerektiği yerde pasını verdi, gerektiği yerde çalımını attı, her pozisyonda sıfıra inmeye çalışmadı, her pozisyondan orta çıkarmaya çalışmadı...

Onur'dan sonra takımın en iyisiydi...

11'de düşünülmeyen Yusuf, Legia ve Karabük maçlarında sahada olmalı.

İnşAllah kendini bu şekilde geliştirmeye devam eder.

Yavuz Hasan
27.09.2014, 23:32
Cogu kisi belki hak vermeyecek ama bence kötü oynadi. Sistem ile alakasi olmayan, tamamen önüne atilan toplara odakli bir oyuncu. Hic bir B Plani yok, topu atayim yada önüme atilsin ve geceyim. Benim gözümde böyle yine 1-2 mac sonra kulübeye döner.

aynı fikirdeyim

Öznur61
28.09.2014, 00:44
Ufak hatalar dışında sahada genel olarak iyiydi bence..

objek
28.09.2014, 01:08
Ister iyi oynasin ister kotu su ana kadar yenilerin yusuf ve baris memisten ustun taraflarini gormedik eger yeni bir oyuncu aliyorsaniz elinizdeki oyuncudan kesinlikle ustun olacak (burun farkiyla ustun olmayacak!) son yillarda yapilan seyler hep ayni gelen gideni aratiyor kadroyu fazla bozmadan nokta transfer yapacagiz deniyor nedense bir turlu olmuyor

Hakan
28.09.2014, 08:06
Dün beğendim ama yetenekleri o kadar kısıtlı ki,ışık yok

artvints
28.09.2014, 12:30
Dün beğendim ama yetenekleri o kadar kısıtlı ki,ışık yok

nasıl kısıtlı? bunun ki kısıtlıysa diğerleri hiç çıkmasın sahaya.o olmasa atak yapamycaktık dün neredeyse. goldeki koşusu defansı çaresiz bıraktı, vuruşu da kaleciyi. tam bir yetenek gösterisiydi :)

Hakan
28.09.2014, 14:13
nasıl kısıtlı? bunun ki kısıtlıysa diğerleri hiç çıkmasın sahaya.o olmasa atak yapamycaktık dün neredeyse. goldeki koşusu defansı çaresiz bıraktı, vuruşu da kaleciyi. tam bir yetenek gösterisiydi :)
Çok duygusal bakıyorsun :)

artvints
28.09.2014, 14:18
Çok duygusal bakıyorsun :)

eksikleri var ama senin de beklentilerin çok yüksek. ben tarzını beğeniyorum.

bordomavi1
28.09.2014, 15:52
Ben bu maçtan sonra herkesin Yusuf`u öveceğini düşünüyordum ama pek beğenilmemiş gibi.

volkan_627
28.09.2014, 16:15
bir türlü orta kesemedi fark ettiniz mi???

Adem Akyüz'
28.09.2014, 17:12
Yedek kalmak yaramış biraz..

Turgay Atalay
29.09.2014, 09:17
Maç boyu bir tane orta açamayan kanat oyuncumuz. Gol attı ya, yeter, tabii yersen.

İ. SARAL
29.09.2014, 09:50
Her türlü takımda yeri var as veya yedek.

selcuk
29.09.2014, 09:54
oyundan gelen ilk golümüz bu sezon
helal olsun genc

böyle devam et

bahadır2561
29.09.2014, 09:55
Orta acamiyor şaka gibi

Uğur Kalyoncu
29.09.2014, 11:23
Her zaman oynamalı..

gabriel omar
29.09.2014, 19:01
Maç boyu Yusufun yarısı kadar pozisyon yaratmayıp, sadece defansa yardım ediyor diye methiyeler düzülen oyuncular var.Ama Yusuf tek bir maçı gol ya da asist yapmadan boş geçirse tepesine biniliyor.

Evet ,Yusufun eksikleri var bunda aynı fikirdeyiz ama bonservisine dünya para yatırılan adamlarda Yusufun çeyreğini göremedik.Bizim taraftarın durumu , evde yapılan yemeği beğenmeyip sırf para verdi diye dışardan aldığı yemeğe doyamayan adamlara benziyor.Ha gayret arkadaşlar , Yusufu ilk hatasında yerden yere vuralım seneye 1 milyona falan ğsye satıp yüreğimizi soğuturuz.Para bol nasılsa .

Tolga
29.09.2014, 19:16
Maç boyu Yusufun yarısı kadar pozisyon yaratmayıp, sadece defansa yardım ediyor diye methiyeler düzülen oyuncular var.Ama Yusuf tek bir maçı gol ya da asist yapmadan boş geçirse tepesine biniliyor.

Evet ,Yusufun eksikleri var bunda aynı fikirdeyiz ama bonservisine dünya para yatırılan adamlarda Yusufun çeyreğini göremedik.Bizim taraftarın durumu , evde yapılan yemeği beğenmeyip sırf para verdi diye dışardan aldığı yemeğe doyamayan adamlara benziyor.Ha gayret arkadaşlar , Yusufu ilk hatasında yerden yere vuralım seneye 1 milyona falan ğsye satıp yüreğimizi soğuturuz.Para bol nasılsa .

Bende çözemiyorum bu taraftarı :D Üstüne düşmemiz gereken adamın üstüne üşüşüyoruz.

Sibel
29.09.2014, 20:54
Çok mücadele etti çok çalıştı güzel de gol attı.
Aferin Yusuf. Maçın en iyi isimlerinden biriydi.

poetricus
29.09.2014, 21:17
Her türlü takımda yeri var as veya yedek.
Aynen, katılıyorum.

gabriel omar
29.09.2014, 21:24
Bende çözemiyorum bu taraftarı :D Üstüne düşmemiz gereken adamın üstüne üşüşüyoruz.

Yani eleştirilmesine bir şey demiyorum , genç futbolcu illaki kötü maçları da olacak ,illaki eleştirilecek.Ama biz eleştirirken kantarın topuzunu fena halde kaçırıyoruz.Aman Yusuf bir maçı boş geçmeye görsün, hemen başlıyor , yeteneksiz,futbolu kafasıyla oynamıyor vs.Ama bakıyorum o futbolu kafasıyla oynayan futbolcularımız , ayağıyla oynayan Yusufun verdiği katkının yanına yanaşamıyorlar.Gel gelelim , övgüler , methiyeler havada uçuşuyor.

Arada 3 5 milyon euroluk bir bonservis farkı olunca taraftarımız kendini oyuncuyu beğenmeye zorluyor.Aradaki tek fark bu.

Yaşar
29.09.2014, 22:18
Geçen sene 1461 takımından gelen adamlardan tek "olur" dediğimiz adam bu. Peki geçen senenin üstüne ne koydu? Benim eleştirdiğim nokta burasi. Futbolculuguna veya kalitesine diyecek söz yok zaten. Ama insan kendini azıcık geliştirir. Topu ayağına aldığında basit ve kafasını kaldırarak Oynaması gerekiyor. Bjk li Olcay dan çok daha yetenekli olmasına rağmen takıma katkı sına baktığında çok aşağılarda kalıyor. Yaşı çok da genç değil kendisini ne zaman geliştirecek? Merak ediyorum.

Yasin Altuntas
29.09.2014, 22:19

Takim oyunu sadece ne kadar etkili olduguna bakmaz. Biz önde top tutamiyorsak bunun bir nedeni de Yusuftur, cünkü teknigi ve oyun bilgisi bunun icin asla yeterli degil.

Adem Akyüz'
29.09.2014, 22:30
Gol attığında stad spikeri Erdoğan diye bağırdığında tribünler Tayyip diyecek diye çok korktum :D

gabriel omar
29.09.2014, 22:32
Takim oyunu sadece ne kadar etkili olduguna bakmaz. Biz önde top tutamiyorsak bunun bir nedeni de Yusuftur, cünkü teknigi ve oyun bilgisi bunun icin asla yeterli degil.

Yusufun oynamadığı maçları izlememiş olsam dediğinize hak vereceğim.Waris ve Sefa oynarken oyunu rakip sahaya yıktık da benim mi haberim yok ?Hem de önlerinde Cardozo gibi bir adam oynarken.

Takımdaki herkes görevini yaptı,oyunu bir tek Yusuf bozduda ondan göze batıyor öyle mi ?Kim yani oyun bilgisi ve tekniği yeterli olan bu oyuncular bir söyleseniz de ona göre takım kursak , zira merak ediyorum kim bu futbolu kafasıyla oynayan oyuncularımız ?

Yasin Altuntas
29.09.2014, 23:02
Yusufun oynamadığı maçları izlememiş olsam dediğinize hak vereceğim.Waris ve Sefa oynarken oyunu rakip sahaya yıktık da benim mi haberim yok ?Hem de önlerinde Cardozo gibi bir adam oynarken.

Takımdaki herkes görevini yaptı,oyunu bir tek Yusuf bozduda ondan göze batıyor öyle mi ?Kim yani oyun bilgisi ve tekniği yeterli olan bu oyuncular bir söyleseniz de ona göre takım kursak , zira merak ediyorum kim bu futbolu kafasıyla oynayan oyuncularımız ?

Su an burda Yusuf'u tartisiyoruz, yeri gelir baska baslikta öteki oyunculari tartisiriz. Ama bilhassa saydigin oyuncular arasinda set oyununda kat kat daha iyi oynayabilecek Sefa var.

Yusuf'un tek bildigi ya kendisi öne atacak ya da baskasi uzun atacak ve arkasindan kosacak. Bir B Plani yok, ayaga pas almak yada vermek yok.

Ha golünü atti 1-2 Pozisyon hazirladi dogrudur, ama bunlari tamamen var olan yetenekleri ile yapti, hic birimiz hic bir zaman Yusuf'a yeteneksiz demedi. Ama 1 sene önceki Yusuf neyse su anki Yusuf da öyle (Oyun bilgisi ve teknik acidan).

cakalkerem
29.09.2014, 23:16
Yusuf atak futbolda gereken bir kanat...yalniz kendini gelistirmeli

gabriel omar
29.09.2014, 23:18
Su an burda Yusuf'u tartisiyoruz, yeri gelir baska baslikta öteki oyunculari tartisiriz. Ama bilhassa saydigin oyuncular arasinda set oyununda kat kat daha iyi oynayabilecek Sefa var.

Yusuf'un tek bildigi ya kendisi öne atacak ya da baskasi uzun atacak ve arkasindan kosacak. Bir B Plani yok, ayaga pas almak yada vermek yok.

Ha golünü atti 1-2 Pozisyon hazirladi dogrudur, ama bunlari tamamen var olan yetenekleri ile yapti, hic birimiz hic bir zaman Yusuf'a yeteneksiz demedi. Ama 1 sene önceki Yusuf neyse su anki Yusuf da öyle (Oyun bilgisi ve teknik acidan).

Bakın siz de tahminen konuşuyorsunuz ,oynayabilecek diyorsunuz.Henüz Sefa dediğiniz varyasyonları yapabileceğini herhangi bir maçta göstermedi , tamamen beklentiler üzerine konuşuyoruz.

Şu an takım ne oynayacağına karar veremedi, belirli bir hücum planımız yok.Bu sistemde hücum oyuncularımızı değerlendirmek oldukça sağlıksız.Durun bakalım, hele takımdaki bütün dişliler yerine otursun , o zaman bireysel olarak oyuncuları eleştirelim.Ama şimdiden ,daha ortalık toz dumanken , Yusuf gibi genç ve yetenekli çocukları hedef belirlemek hiç adil değil.Daha 22 yaşında ,süper ligde 1 sezon oynamış ,buna rağmen önemli istatistikler yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz.Daha ne gördük ki kestirip atıyoruz ?

Üstelik daha takımda kimse , o kadar övdüğümüz Constant dahi beklenen verimi verememişken ,taraftarın Yusufu günah keçisi belleyip her maçtan sonra üstüne çullanmasını doğru bulmuyorum.El insaf , milyon euro döktüğümüz adamlar daha ne gösterdi ki onları geçip Yusufa sarıyoruz ?

Ayrıca 1 2 sayfa geride ki yorumlara bakarsanız,Yusufa yeteneksiz demenin de ötesine geçildiği görürsünüz.

TSKara61
29.09.2014, 23:19
adamsın. geçen sene enrige'ye kaç tane zorlan gol attırdığını hatırlamaktayız. bi tarafın kalkmasın ama bu takımda görmek isteriz seni. yumlu, zeki, ve yusuf 3'lüsü bu takımın canıdır.

Yasin Altuntas
29.09.2014, 23:26
Bakın siz de tahminen konuşuyorsunuz ,oynayabilecek diyorsunuz.Henüz Sefa dediğiniz varyasyonları yapabileceğini herhangi bir maçta göstermedi , tamamen beklentiler üzerine konuşuyoruz.

Şu an takım ne oynayacağına karar veremedi, belirli bir hücum planımız yok.Bu sistemde hücum oyuncularımızı değerlendirmek oldukça sağlıksız.Durun bakalım, hele takımdaki bütün dişliler yerine otursun , o zaman bireysel olarak oyuncuları eleştirelim.Ama şimdiden ,daha ortalık toz dumanken , Yusuf gibi genç ve yetenekli çocukları hedef belirlemek hiç adil değil.Daha 22 yaşında ,süper ligde 1 sezon oynamış ,buna rağmen önemli istatistikler yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz.Daha ne gördük ki kestirip atıyoruz ?

Üstelik daha takımda kimse , o kadar övdüğümüz Constant dahi beklenen verimi verememişken ,taraftarın Yusufu günah keçisi belleyip her maçtan sonra üstüne çullanmasını doğru bulmuyorum.El insaf , milyon euro döktüğümüz adamlar daha ne gösterdi ki onları geçip Yusufa sarıyoruz ?

Ayrıca 1 2 sayfa geride ki yorumlara bakarsanız,Yusufa yeteneksiz demenin de ötesine geçildiği görürsünüz.

Forum dediginiz sey zaten elestirmek icin vardir, hem pozitif hem negatif elestiri. Yani burda eger Yusuf söyle söyle yanlis yapiyor deniyorsa zaten hem onun hem takimin iyiligi icin deniyordur, ayni zamanda onu övünce de öyle (bunu aksini iddia eden zaten taraftar degildir).

Bizim oyunumuz tam oturmadi bu dogrudur, ama bu oyun planinin oturmasi icin iste özellikle ofansif oyunularimizin daha zeki, daha ne yaptigini bilerek oynamasi lazim. Ve Yusuf'un bu konuda su an icin yetersiz oldugunun aksini kimse söyleyemez. Önceden belirttigim gibi Yusuf'un yetenekli oldugunu kimse tartismasina gerek yok, ama bu is yetenek ile bitmiyor iste.

Yabanci kurali oldugu yerde Yusuf'un iyi performansina muhtaciz, ama kendisini gelistirmek istiyorsa mutlak suretle teknigini ve taktik bilgisini gelistirmesi lazim.

gabriel omar
29.09.2014, 23:37
Forum dediginiz sey zaten elestirmek icin vardir, hem pozitif hem negatif elestiri. Yani burda eger Yusuf söyle söyle yanlis yapiyor deniyorsa zaten hem onun hem takimin iyiligi icin deniyordur, ayni zamanda onu övünce de öyle (bunu aksini iddia eden zaten taraftar degildir).

Bizim oyunumuz tam oturmadi bu dogrudur, ama bu oyun planinin oturmasi icin iste özellikle ofansif oyunularimizin daha zeki, daha ne yaptigini bilerek oynamasi lazim. Ve Yusuf'un bu konuda su an icin yetersiz oldugunun aksini kimse söyleyemez. Önceden belirttigim gibi Yusuf'un yetenekli oldugunu kimse tartismasina gerek yok, ama bu is yetenek ile bitmiyor iste.

Yabanci kurali oldugu yerde Yusuf'un iyi performansina muhtaciz, ama kendisini gelistirmek istiyorsa mutlak suretle teknigini ve taktik bilgisini gelistirmesi lazim.

Yukarıda da belirttim zaten eleştiri bu işin en doğal kuralı ama biz eleştirirken kantarın topuzunu kaçıran cinsteniz.Biz şu yönü eksik geliştirmesi gerek demek yerine , sende yetenek ne arar yarın futbolu bırak ekseninden yapıyoruz yorumlarımızı.

Yoksa Yusufun elbetteki eksikleri ve geliştirmesi gereken yönleri var , takımdaki her oyuncu gibi, ve elbette bu süreçte kötü maçlar çıkardığında eleştirilecek .Ama mühim olan ,eleştirirken oyuncunun şevkini kırmamak .

Sefa
02.10.2014, 23:36
Onur sakatlanmasaydı oyuna girebilirdi..

Uğur Kalyoncu
03.10.2014, 00:49
Bu hoca ve taraftar seni harcayacak koçum...Çok çalış utandır hepsini..

Muhammet YILMAZ
05.10.2014, 12:26
Haydi Yusuf'um zaman çalışma zamanı şu yabancı kuralı da bizi engellerken çalış gerçek manada kap şu formayı

TSKara61
06.10.2014, 20:31
Sanırım şu an için takımın en iyisi

Muhammet YILMAZ
06.10.2014, 23:43
Şu takımda kesilmeyecek adamlar var onlardan biri

Emre ÖZTÜRK
22.10.2014, 13:42
Yusuf'un hemen hemen herkes oynamasını istiyor.Forma için gerekli isteği hocasını gösterdiğinde formayı alacaktır.Tabi önce sakatlıklardan kurtulabilirse.

Oğuz ZEYTİN
29.10.2014, 12:28
"Hocamla aramda sorun yok" demiş.

Taraftarın şişirdiği üçüncü lig topçusuna bak... Adam olmuş da hocayla sorun yaşayan yıldız triplerini girmiş.

cakalkerem
29.10.2014, 12:30
aklını başına al Yusuf....

cin olmadan şeytanlığa girme....

millete de uyup gaza gelme....

eğer birşeyler ispatlamak istiyorsan iyi çalış takıma verimli ol..milli takıma çık.....

sende yetenek var ama kurnazlığa kaçma 3 senedir ilerlediğin yok..

olduğun yerde sayıyorsun...

senin yetneğinde ki bir oyuncusun 2-3 senede bir aşama kaydetmesi gerekirdi.....

kudu_89
29.10.2014, 12:31
savunma yapmaması ve kritik pozisyonlarda yaptığı bencillikler sürekli notunu düşürüyor

Adem Akyüz'
29.10.2014, 12:33
Aklını başına al Yusuf.. Bu takımın sana ihtiyacı var. Ve senin de bu takıma ihtiyacın var.. Toparla kendini..

bordomavi1
29.10.2014, 12:34
Kasımpaşa maçında gayet iyiydi, ondan sonra doğru dürüst oynamadı zaten. Serdar'dan Sefa'dan daha iyi olduğu kesin.

cakalkerem
29.10.2014, 12:35
Serdar kadar koşşa Sefa kadar mücadele etse daha iyi olacak..

ama o hep tembelliğe kaçıyor

cem1990
29.10.2014, 13:25
Kanat oyuncusu topu sürerken kafası yerde gitmez
Bu yüzden rastgele ortaları var
Bugün ki seviyesinden daha ilerleyeceğini düşünmüyorum.
Mustafa ve zekiden sonra gidecek olan yusuf ve serdar olacaktır.

ibrahim_yattara
29.10.2014, 15:23
Serdar ve sefanın oynadığı yerde yusuf her türlü oynar.

Yusuf bu adamlardan daha özel bir oyuncu..

Salih Edip
31.10.2014, 00:28
Valla gunler cabuk geçiyor genc yusuf diye cikarsin bir anda bakarsin baris memis gibi yasin kemale ermis birak yukselmeyi oldugun yerde bile kalamamissin tepetaklak olmussun.

Sen de yetenek var sen kendini goster her turlu girersin takima solbekde zekiyi oynatan hoca seni de oynatir acik oynayamazsan bek oynarsin ama oynarsin yeter ki calismaya devam et.

cakalkerem
31.10.2014, 00:29
hızlı yetenekli becerikli ama akılsız top oynuyor....

El_Matador
31.10.2014, 00:42
Bukadar basitmi bir futbolcuyu harcamak ??......Bu sezon yapilan transferler baya simartmis bizim taraftari. Yusufa bile agiz burun kivriliyor......

Salih Edip
31.10.2014, 01:03
Bukadar basitmi bir futbolcuyu harcamak ??......Bu sezon yapilan transferler baya simartmis bizim taraftari. Yusufa bile agiz burun kivriliyor......
Transferler oldu dogru ama serdarin sefanin kadroya girebildigi yerde yusufun da girmesi lazimdi. Yusuf cok yetenekli bu yetenekle oynarsa ucar gider oynamazsa sonu baris memis gibi olur.

Turgay Atalay
31.10.2014, 09:43

Bence şımaran taraftar değil... Büyük futbolcu olmak istiyorsa akıllı olacak, yalnızca işine bakacak. Cin olmadan adam çarpmasın mümkünse.

Harun-61
31.10.2014, 10:06
Sayfalarca yazalim, Yusuf'un müthis bir yetengi var ama MALESEF altypapi'da destek alamamis.
Bu kadar hizli, kabiliyetli bir cocuk Bundesliga takimlarin'da egitimini almis olsaydi süphesiz büyük ligler'de oynardi.

Ali İhsan
01.11.2014, 18:38
Bugün Akbaş ile beraber şebekedenler mi değiller mi testi için onbirdeler

Bugün ya çok iyi oynar ya da berbat ortası olmayacak...

ibrahim
01.11.2014, 18:45
Sayfalarca yazalim, Yusuf'un müthis bir yetengi var ama MALESEF altypapi'da destek alamamis.
Bu kadar hizli, kabiliyetli bir cocuk Bundesliga takimlarin'da egitimini almis olsaydi süphesiz büyük ligler'de oynardi.

Akçay olmasaydı en fazla Araklıdan Ofa giderdi ne alt yapı eğitimi. Adamın biri ona bile fırsat vermedi, çürütüyodu çocuğu az kalsın...

Gesendet.

artvints
01.11.2014, 18:45
iyi oynarsa ne farkedecek ki, hoca keser yine haftaya.neye göre kadro yapıyor çok anlamıyorum.

Keramettin
01.11.2014, 20:33
Asla Trabzonspor seviyesinde değilsin. Ne adam eksiltiyosun ne adam akıllı orta açıyosun ne de sut cekebiliyosun

Hami_41
01.11.2014, 20:46
Kadro dışı birakicaksin bunu direk sirf warose pas vermeyipte o dar açıdan bencilce sut attigi için

Hakan
01.11.2014, 20:50
Kadro dısı bile fazla buna

Faruk BERBER
01.11.2014, 20:51
Kadrodışı kalmalı, tereddütsüz.

Tolga
01.11.2014, 20:53
Berbattı. Savunulacak bir yanı yok bu maç.

Yaşar
01.11.2014, 20:53
Hadi bakalım, yolun açık olsun.

Yasin Altuntas
01.11.2014, 21:16
Gercekten cok kötü oynadi, öyle böyle degil...

ibrahim
01.11.2014, 21:18
Uzun zaman sonra ilk maçı. Bir şeyler yapmayı denedi, hiç bir şeyi tam yapamadı. Kadro dışı kalma korkusuna bağlıyorum bunu. Bundan sonra oynayıp oynamaması hocanın insafına kalmış.

Gesendet.

hyasin61
01.11.2014, 21:21
O pozısyonu nasıl harcadı ya sırf ben atayım kahraman olup bır hafta konusulayım mantıgıyla

Emre ÖZTÜRK
01.11.2014, 21:28
Ya gönderin bu artisti de.Ufacık futbol zekanla ve yeteneğinle ne hakla bu kadar bencil olabiliyorsun

sason
01.11.2014, 21:29
Kötü oynadı bugün hemen üşüşülmüş.Bence haindir biletini keselim.Varis ne oynadıysa Yusufta o kadar oynadı.Ha farkı Varis her maç oynarken 5-6 ve milyon alırken Yusuf beleş ve yerli.Sen adamı iyi oynadıktan sonra kesersen o adam biter.Tıpkı diğerlerininde yavaş yavaş biteceği gibi bu hocayla.

Takımda adalet sağlamazsan kazmanın önde gideni medyani torpiğyle oynatırsan ,Yerlileri burda bekleyen aç kurtların önüne atarsan olacağı bu.Bencilliğide olacak tabiki naapsın çocuk takıma girmek için her maç gol atmak zorunda ,ha atsada kesik yiyor o ayrı.

Yasin Altuntas
01.11.2014, 21:30
Kötü oynadı bugün hemen üşüşülmüş.Bence haindir biletini keselim.Varis ne oynadıysa Yusufta o kadar oynadı.Ha farkı Varis her maç oynarken 5-6 ve milyon alırken Yusuf beleş ve yerli.Sen adamı iyi oynadıktan sonra kesersen o adam biter.Tıpkı diğerlerininde yavaş yavaş biteceği gibi bu hocayla.

Takımda adalet sağlamazsan kazmanın önde gideni medyani torpiğyle oynatırsan ,Yerlileri burda bekleyen aç kurtların önüne atarsan olacağı bu.

Öyle degil iste, Waris ne oynadiysa Yusuf öyle degil, atago hangi kanattan yediysek o kanatda hep yusuf vardi, ne ofansta ne de defansta zerre kadar katki saglamadi hic savunulacak bir yani yok

TSemih61
01.11.2014, 21:30
Bu kadar kötü oynamak için ekstra çaba lazım.

sason
01.11.2014, 21:39
Öyle degil iste, Waris ne oynadiysa Yusuf öyle degil, atago hangi kanattan yediysek o kanatda hep yusuf vardi, ne ofansta ne de defansta zerre kadar katki saglamadi hic savunulacak bir yani yok

Nerden gördün varisin defans yaptığınıda ben göremedim.Bence bahane bulmaya çalışmışsın ama olmamış bu hocam.En azından ofansta ikiside aynı olduğunu kabul etmişsin gibi.

Yasin Altuntas
01.11.2014, 21:43
Nerden gördün varisin defans yaptığınıda ben göremedim.Bence bahane bulmaya çalışmışsın ama olmamış bu hocam.En azından ofansta ikiside aynı olduğunu kabul etmişsin gibi.

Usta sen görürsün ben görmem bu görüs farkidir, lakin Warisde hic iyi oynamadi ama 1. bu Yusuf'un kötü oyununu iyilestirmez, ki Waris yeni bir oyuncu ve farkli mevkide oynuyor. yusuf'un ise tam kendini gelistirip sorumluluk almasi gerektigi bir sezon.
2. Bence yinede Waris daha iyi oynadi inan bana mac boyunca ekstra ikisinede de dikkat ettim ve Waris genel anlamda yinede daha iyi oynadi.

sason
01.11.2014, 21:48
Usta sen görürsün ben görmem bu görüs farkidir, lakin Warisde hic iyi oynamadi ama 1. bu Yusuf'un kötü oyununu iyilestirmez, ki Waris yeni bir oyuncu ve farkli mevkide oynuyor. yusuf'un ise tam kendini gelistirip sorumluluk almasi gerektigi bir sezon.
2. Bence yinede Waris daha iyi oynadi inan bana mac boyunca ekstra ikisinede de dikkat ettim ve Waris genel anlamda yinede daha iyi oynadi.

Yani diyorsun ben 6 milyon veririm Variisi suçlamam ama yusufu vururum yerden yere.

Sen kesip dur iyi oynarken sonra o adamdan futbol bekle.Sanıyormusun Özer iyi oynayacak iki kere daha iyi oynayıp kesik yiyince.

Ayrıca sol ayaklı adam kalabalık defansta sağda kaybolur geniş alan olmazsa onada dikkatini çekerim.

Burda hata bulunacak tek adam Vahiddir ve onun adeletsiz ve yanlış tercihleri.

Hürgün Aygün
01.11.2014, 21:52
Yine rezil oynadı.

Furkan Özdem
01.11.2014, 21:53
Forma şansı bulamayınca attığı trip Paris, oynadığı oyun Şırnak.

Çağatay_
01.11.2014, 21:54
Mücadele etti, ama çok yetersiz kaldı. Takım oyunu oynamadı. Pas atması gereken pozisyonlarda da pas atmayarak tehlike olabilecek atakları bozdu.

Yetersiz ve bencildi. Daha akıllı oynamalı.

28TS61
01.11.2014, 21:59
sut yerine topu arkadasina aktarmaya calissa gol olurdu

Mert'
01.11.2014, 22:02
Forma şansı bulamayınca attığı trip Paris, oynadığı oyun Şırnak.

:alkış:

sechquin
01.11.2014, 22:58
Bakalım topu ayağına aldığında öldürücü top sürme tekniğinle kafanı çimlere sokarak tüm futbol sahalarını çim tohumu ekmek için rezerve duruma getirebilecek misin ? Profosyenel seviyede bu kadar kötü oyun mantalitesi ve orta yeteneği üstüne birde bencillik .....!!!!!

burasıdaTRABZON
01.11.2014, 22:58
iphonun olmadan top oynayamıyomusun , "yusuf çok yakışıklısın" temalı twitler atan 14 yaşındaki takipçilerini rt edemedin diye mi düşük bu performans yoksa batur abin ayak serçe tırnağını keserken baş parmağını mı kanattı

Cafer Bulur
01.11.2014, 23:01
Cok kötüydü tel tel döküldü.

Adami haftalar sonra ilk 11 e alirsan fazlasini da bekleyemezsin.

maxim
01.11.2014, 23:16
Tam kırılma anlarında sanki öndeymişizcesine bencil ve saçma tercihler kullanması deli etti beni.

Yasin Altuntas
01.11.2014, 23:48
Yani diyorsun ben 6 milyon veririm Variisi suçlamam ama yusufu vururum yerden yere.

Sen kesip dur iyi oynarken sonra o adamdan futbol bekle.Sanıyormusun Özer iyi oynayacak iki kere daha iyi oynayıp kesik yiyince.

Ayrıca sol ayaklı adam kalabalık defansta sağda kaybolur geniş alan olmazsa onada dikkatini çekerim.

Burda hata bulunacak tek adam Vahiddir ve onun adeletsiz ve yanlış tercihleri.

Ben sahsen bu sezon daha iyi oynadigi bir macini göremedim, kesil yemesi gayet normaldi tam tersi yine sana buldu cimleri yemesi gerekirken yine laubali sekilde takildi.

Ayrica Waris'e verdigin 6 Milyonu hayli hayli cikartirsin, bana Yusuf'a 1 milyondan fazla verecek bir takim söylermisin (türk takimlari haric, onlar o parayi pasaporta veriyorlar)
O yüzden paraya degil sahadali verim'e bakarim ben, ve yanlis mevki oldugu halde Waris Yusufdan iyi oynadi.

truva28
02.11.2014, 01:22
Performansı ile ilgili yorum yapmayacağım ama bu adam feci şımarmış.Bu gidişle sonu Emre Güral gibi olur.O da 2-3 gol atıca bir havalara girmişti ve son durumu ortada.Bu kafayı değiştirmezse Yusuf'un da sonu onun gibi olur

Muhteva
02.11.2014, 01:44
O nasıl saçma bir şut şeklidir korner çizgisin'den topa abanarak karşı taca gönderdi ne kaleye çekti ne de ceza alanına pas verdi çok lakayıt bir hareketti..

Bencillik yapıyor gerçekten şımarmış eğer böyle devam ederse silinip giden yıldız adayların dan birisi olur..

Erbay
02.11.2014, 01:57
Sıfır.

Tayfun
02.11.2014, 02:14
Yusuf yaşında birinin futbolunu ilerletmesi gerekirken o sürekli geriletiyor .

TolgaTopçu61
02.11.2014, 02:23
Keşke Antalyaspor'a Yusuf'u kiralasaydik da Gökhan takımda kalsaydı.

Manu61
02.11.2014, 02:26
Yusuf'un yaptığı tercihin aynısını daha önce defalarca izledik. Genellikle başarısız girişimler olarak aklımızda kalmıştır. Kahraman olma isteği daha ağır basıyor bazen. Benche geri döner bu kafayla.

İbrahim CİHAN
02.11.2014, 02:38
Yusuf'ta bizdeki zamanlarındaki Volkan Şen'i görüyorum. Kendini ispatlama çabasında, kafasında büyük baskı var. Rahatlamalı. Yoksa kaybedecek. Volkan Şen Bursa'da rahat ve döktürüyor. Bizde ise sürekli bir panik halindeydi eli ayağına dolaşıyodu çoğu zaman. Yeteneği olduğunu biliyorduk(en azından ben) ama yansıtamıyordu.

Yaşar
02.11.2014, 03:34
Bu forma kimsenin çocuk oyuncağı veya eğlencesi olamaz . Sağdan girip içeride 2 tane arkadaşı varken topu sıfırdan kaleye gondermek hem hocasiyla, hem sahadaki arkadaşlarıyla , hem de taraftarla dalga gecmektir. Bir futbolcuyu kötü oynadı diye eleştirmek hücum değildir ama benimë dalga geçecekse ne hali varsa görsün, başına gelecek hiç bir şeye üzülmem.

EMiRHAN61
02.11.2014, 04:50
Yeni bir Barış Memiş vakası daha diyebiliriz.

SALDIRAY
02.11.2014, 05:53
Yapma be uşak. Vahid affetmez bak!

kudu_61
02.11.2014, 05:59
ben 1461 de bile beğenmiyordum ama çok gözünüzü boyadı o sene 1461 den gelecek topçu göksuydu gaza geldiniz

bahadır2561
02.11.2014, 08:15
Hâla kadroda mi bu yeteneksiz?

temel_yilmaz
02.11.2014, 08:58
Keşke Antalyaspor'a Yusuf'u kiralasaydik da Gökhan takımda kalsaydı.

Sabahın köründe bunu yazmak için girmiştim.

tanjugunduz
02.11.2014, 11:06
Bu usak olmuyor gitti bir evlat daha

Onur Civelek61
02.11.2014, 11:36
Yusuf cok bencil oynadin.Sonra hoca forma vermiyor dersin.

Sefaenes
02.11.2014, 12:52
Iyi futbolcu egoistlik yaparak kaleye gol sutu!! Atmak yada gol atmak degildir takim oyunu oyniyan iyi futbolcu olur. Dünkü macta sana top geldiginde heyecanmadim

cakalkerem
02.11.2014, 12:54
artık birşey demek istemiyorum bu çocuga

hofsaale
02.11.2014, 13:55
Belli yetenegi olan ama bunu kullanamayan bir oyuncu... Oyun zekasi yok gibi ama fit bir yusuf bu takimda oynar...oynamaya oynamaya adamin formu düstü...

Uğur Kalyoncu
02.11.2014, 15:06
Devamlı ama devamlı oynamalı...Yanlışı çok evet ama bir o kadarda doğrusu var..Constant Özer ve Mehmetle birlikte devamlı oynamalı..

Erkan YILMAZ
02.11.2014, 15:25
The next barış memiş geçmiş olsun valla yıldız olcak dedik ama baya şımarmış geri gidio kendini geliştremio bizim Türk futbolcuları

az bişey tip varsa para da var zaten kzılara caka yapacam diye futbolu unutuolar

Nihat Güneş
02.11.2014, 15:35
Yusufta futbolun en temel gereksinimi eksik oyun zekasi , teknigi de vasat alti sadece kontrolsuz hizi var o da pek ise yaramiyor yedek olabilecek kapasitede bile degil...

Bera B.
02.11.2014, 21:53
Çok çok çok çok çok kötüydü. Çok bencildi. ikinci yarı adam gibi tek tük pozisyonumuz vardı, ceza sahası içinde yaptığı vuruşa hiçbir anlam veremedim.

Ufuk
02.11.2014, 22:19
Maçı izleyemedim özete baktım da çoğu pozisyonda Yusuf var yine. Hata falan yapıyor ama kimsenin sorumluluk almadığı yerlerde sorumluluk almaya çalışıyor. Kolay silmeyelim.

ophius
02.11.2014, 22:58
Maçı izleyemedim özete baktım da çoğu pozisyonda Yusuf var yine. Hata falan yapıyor ama kimsenin sorumluluk almadığı yerlerde sorumluluk almaya çalışıyor. Kolay silmeyelim.

maçı statta izledim
daha kötü olamazdı inan bana
medjani+yusuf
ikisi yerine başkaları oynasaydı farklı olabilirdi
kevin 85 özer 90 dk kenarda
yazık

Onur Akyüz
03.11.2014, 03:23
Beni çıldırttı resmen. Maça etki edecek fırsatlar geldi ayağına ama istisnasız hepsini kendi egosuna harcadı. Denedi yapamadı, yapamadıkça daha çok denedi daha çok yapamadı.

5 yabancı denen boktan sistem yüzünden çoluk çocuk kendini bi şey sanıyor. Oğlum seni farklı kılan özelliklerin var ama kafan basmıyor yazık.

Öznur61
03.11.2014, 09:29
Oyun yeteneği var ama kendini gereksiz bencilliklere sokuyor.
Böyle yapmasıda taraftarı irite ediyor doğal olarak..

Salih Edip
06.11.2014, 20:30
Sol bek yapalim yusufu ilerde harcanacak yasi genc daha vakit varken biri su adamı sol bek yapsin.
Ilerde oynadigi zaman aklinda gol atmaliyim asist yapmalıyım kendimi gostermeliyim dusuncesi var. Sol bek de oynarsa bu sorunu asar daha sonra ileride de oynayabilir

hasancebi81
09.11.2014, 00:09
"""Lokeren maçının 89. dakikasında oyuna Yusuf Erdoğan alınmak istendi. Ancak Yusuf, ''Bu dakikadan sonra oyuna girmem'' diyerek rest çekti. Teknik heyette Cardozo'ya oyuna girer misin diye sordu, Cardozo dakika 90+2 olmasına rağmen oyuna girmeyi kabul etti.
Seni oynatmayanlar utansın Kraaal. !""""

Bugün gazetenin birinde okudum bu yazıyı. Trabzondaki maçtada oyuna girmek istememiş. Turgay Karslıya ben ısınmayacağım diye cevap vermiş diye duydum. Eğer bunlar doğruysa bu .ocuktan adam olmaz. 92. dakkada bir dünya yıldızı alçak gönüllülükle oyuna girmeyi kabul ederken sen nesinki bukadar havalandın. Araklıspora geri dönsen daha iyi. Büyük takım topçusu değilsin çünkü.

Trabzonsporking
09.11.2014, 00:12
Vahitte gitti kendini göster artık yusuf

kudu_61
09.11.2014, 02:53
Ben senden hiç ümitli değilim ama hayırlısı bence seni çok şişirdiler

temel_yilmaz
09.11.2014, 03:25
Bundan hiçbir nane olmaz,biraz oynasın sözleşmesinin bittiği ilk günü istanbula kaçar.
Bence şahsi fikrim biraz oynatılsım,menejeri olacak pezevenge söyleyelim kolundan tuttuğu gibi 3,30 paraya satsın bunu.

Tansu Onur Erdoğan
09.11.2014, 04:14
o zihniyetteki bir yusuf.
bu takımda kalmamalı.
kimsin sen be?

poetricus
09.11.2014, 10:42
Aklını başına topla yiğidim, bu kafayla yeni bir Barış Memiş ya da Ali Şen Kandil olma yolundasın.

Ömer SEVİNÇ
09.11.2014, 12:09
Niye 2 gol atan topçular ben oldum diyorlar ki? Adım gibi eminim Yusuf'un kendini takımın yıldızı olarak gördüğüne ve oynamayınca bozulduğuna. İnşallah kendisinin farkına çok geç varmaz. Barış Memiş hala farkına varamamış durumda. Söylediklerine bakın, yetersiz olduğu için değil trabzonlu olduğu için falan gönderildiğini düşünüyor. Yusuf da aynı kafada ilerliyor. Toparlan kardeşim, bu takımın sana ihtiyacı var.

Tansu Onur Erdoğan
09.11.2014, 12:45
toparlanmasına gerek yok .
messi 17 yasından beri barcelonada ,
trip yok bişiy yok
-----------------------------------
bizim 1461 li yusuf 2 mac oynayınca kendini nimetten sayıyor.

kadroı dışı bırak aklı basına gelsin
yemişim öz trabzonluyu biri kaptanlık gitti diye trip atar
diğeri 90 da oyuna sokuyor diye.
------------------------------------------------------

28TS61
09.11.2014, 16:23
ne orta acmasini biliyor nede top sürüp saklamasini.

penalti kazanmasaydik hayatta constantin o güzelim ortayi gol yapamazdi.

Ufuk
09.11.2014, 16:27
Para vermedik diye gereksiz eleştiriliyor bence. Belki kafasını kaldırmıyor doğru ama oynadığı her maç bir çok pozisyona giriyor. Sol tarafta kanat oyuncusu oynayacaksa Yusuf oynar bu takımda bence.

kopeli
09.11.2014, 16:57
bireysel olarak yetenekli ama takım oyuna bazında cok eksikleri var. 1 gol ile bence havalara cıkarılmamalı.

ozzy!
09.11.2014, 17:58
Her şeye rağmen elimizdeki tek 'gerçek' kanat oyuncusu. Yusuf'a güvenmeliyiz, yabana atılır yetenekleri yok. İyi dsipline edilmesi gerekiyor.

Furkan S.
09.11.2014, 18:00
1461'in çöplerinden

Tevez Apo
09.11.2014, 18:01
Ah be yusuf cardozo dan az biraz cok değil birseyler ogrensen gereksiz bencilliklerin olmasa gelecegin parlak olur umarim akillanirsin.

artvints
09.11.2014, 18:02
tabi lan trabzonspor. :)

ibrahim_yattara
09.11.2014, 18:03
Waris daha yararlı..

Fazla fantastik oynuyor..

Arif Timurcioğlu
09.11.2014, 18:06
İlk devre harikaydı 2. yarı yoruldu sanki rakibin sıkı markajı altında olduğunuda unutmamak gerek formanın hakkını verdi.

DeAgLeMaNyAq
09.11.2014, 18:14
Şahsi oyun bir yere kadar fazla abarttı...

TSemih61
09.11.2014, 18:16
Çok yetersiz çok. Üzerine de koyamıyor, artık seviyesini yükseltmesi lazım. Sefa ve Waris varken oynamamalı.

Uğur Kalyoncu
09.11.2014, 18:40
Para vermedik diye gereksiz eleştiriliyor bence. Belki kafasını kaldırmıyor doğru ama oynadığı her maç bir çok pozisyona giriyor. Sol tarafta kanat oyuncusu oynayacaksa Yusuf oynar bu takımda bence.

Nokta...

delikoyun
09.11.2014, 18:42
son vuruşlrı ve ortaları pasları çok kalitesiz bunu artırmazsa işi zor kaliteli pas ve orta yok en büyük sorunu bu dikkat edin attığı her pas kötü ve ortalar çok kalitesiz

hasancebi81
09.11.2014, 18:43
Ah be yusuf cardozo dan az biraz cok değil birseyler ogrensen gereksiz bencilliklerin olmasa gelecegin parlak olur umarim akillanirsin.
Aaaaah ah, Dunya yildizi dedigimiz adam ne paslar atti, ne pozisyonlar hazirladi Yusufa ama bizimki ne yapti. Pas atmak diye birsey lugatinda yok. Bencilliklerinden kurtulmasi lazim. Cardozoya 2 orta yapsa 1 I gol olacak ama yok. Yinede mucadelesi iyiydi. Tesekkurler.

artvints
09.11.2014, 18:58
tamam son tercihleri yanlış da o koşuları yapmak da basit değil. aynı sorun warisde de varken oynamasını yadırgamak doğru değil.birbirlerine iyi alternatif olacaklar.yusuf direk kaleye doğru iyi koşular yapıyor.klasik kanat oyuncusu gibi değil.gole dönük oynuyor.tabi ki daha çok gelişmesi olgunlaşması lazım. iyi kanat forvet olacak özellikleri var.

Tolga
09.11.2014, 19:09
Bir yıldız olmak için her özelliği var. Fakat yalnız başına değil. Hatalı kararları ve tercihleri vardı 1-2 tane, birkaç tane de hata yapmaya zorlandı takım arkadaşları tarafından.

Çalışmalı, çalıştırılmalı. Olacak inşallah. Bu akşam için kendisine teşekkür etmeliyiz ...

Trabzonsporking
09.11.2014, 19:10
Bugün çok hırslıydı

Furkan Özdem
09.11.2014, 19:25
Gole en yakın kanat oyuncumuz yusuf.. Ancak pozisyonlarda karar aşamasında çok bocalıyor ve kafayı kaldırmama durumu hala devam ediyor malesef.

Kemal Öztel
09.11.2014, 19:34
Yusuf biraz üstüne koysan..
Potansiyeli çok yüksek bir oyuncu.İnşallah hırsını azmiyle birleştirir ve hayalimizdeki Yusuf olur..

Sefa Murat Dokuz
09.11.2014, 19:36
Her aldığını kaleye vurmasa çok iyi olcak.

Sibel
09.11.2014, 20:02
Adamsın adam.
Aferin sana aferin. Sadece biraz daha pas vermeyi düşün.
Korkma yanındaki Henrique değil artık, 7 numaralı formasıyla
Oscaaaaaaaaar
Cardozooooooooooo!

Yasin Altuntas
09.11.2014, 20:05
Açıkçası türk olmasa öyle kolay kolay oynamaz bence. Her şeyden önce kafasını kaldırmayı öğrenmesi lazım.

Herşeye rağmen gol için teşekkürler.

okg_53
09.11.2014, 20:06
Orta açma ve şut çekme yeteneği neredeyse sıfır.

Gel ki Waris'den pek eksiği yok.

artvints
09.11.2014, 20:06
demek ki vahid varken takımı sabote ediyormuş.böyle mi diyelim yani.adamların moralini bozmuş işte.bak ne kadar hırslı oynadı. bir adamı sürekli olumsuz yönde eleştirirsen hevesini kaybeder.dengeyi iyi ayarlamak lazım.hep eleştiri olmaz.

kudu_61
09.11.2014, 20:27
Waris ile kıyaslayanları anlamıyorum tipik yerli waris
kesinlikle kanat olamaz orta aç la orta sefa da sende orta yapamıyorsunuz

Tayfun
09.11.2014, 20:28
Haftalar sonra Yusuf'u beğendim, savunmaya geldi yardım etti, ataklarda etkili oldu, bu seviyede devam etmeli .

Öznur61
09.11.2014, 20:50
Birde orta açmayı öğrenebilse :)

beratika
09.11.2014, 20:54
İlk yarının yıldızıydı ama ikinci yarıda bitti :)
Bir de pas verebilse......

My
09.11.2014, 21:10
Buraya yazıyorum. Taraftarın bu acımasız tavrından ya biz bu çocuğu kaybedicez ya da göndermek zorunda kalıcaz. Çok fazla üzerine gidiliyor.

gabriel omar
09.11.2014, 21:13
Eksikleri fazla,bunun tartışılacak bir yanı yok.Ama yerli oyuncunun altın değerinde olduğu bir ligde Yusuf gibi bir adam öyle kolay harcanmaz.O da daha çok çalışacak , hocaları da daha çok üstüne düşecek ve bu adam kazanılacak.

Adem Akyüz'
09.11.2014, 21:24
Böyle devam.. biraz daha takım oyunu sadece. Ondan sonra değişilmezi olacaksın takımın..

İ. SARAL
09.11.2014, 21:31
Sefa, Serdar, Fatih hepsini topla bir Yusuf etmez.

Muhammet YILMAZ
09.11.2014, 22:02
Trabzonspor ulaaaan!

Kadir
10.11.2014, 00:55
Futbol zekasını geliştirirse çok iyi olacak.

poetricus
10.11.2014, 01:00
Futbol zekasını geliştirirse çok iyi olacak.
Ve biraz da kişilik gelişimi şart. Aksi takdirde yitip gidenlerin arasına karışır.

ibrahim
10.11.2014, 01:02
Ve biraz da kişilik gelişimi şart. Aksi takdirde yitip gidenlerin arasına karışır.

Mustafa Akçay 1461'de ilk o hedefle başlamıştı. Aca ne yaptı bu çocuğa? :)

Gesendet.

Kadir
10.11.2014, 01:04
Kendisi bilir hocam eğer adam akıllı gelişimini tamamlarsa yıldız olur olmazsa Erciyesspor'da oyuna sonradan girer.

Çağatay_
10.11.2014, 03:08
Bugün şans verilmesini istemiştim, geçen sefer de hırslıydı, gerçekten de hakkını verdi bu şansın.

Hırslı, istekli.

Ama topu daha doğru kullanmalı, gelişimini hızlandırmalı.

Daha iyi olacaktır ama çok çalışmalı Yusuf...

İyiydi, tebrikler.

Nazim Can
10.11.2014, 04:05
Sefa, Serdar, Fatih hepsini topla bir Yusuf etmez.

Sefa bu ligin en iyi taktik kanat oyuncusu, Ersun Hoca gelsin gercek Sefayi görecegiz.

Bahadır Şimşek
10.11.2014, 10:30
3'lü forvet oynamalıyız ve sol forvet oynamalı. Bitiriciliği mükemmel ben çok beğeniyorum. Kanatta harcamamalıyız, en azından kanat forvet oynamalı.

Sibel
10.11.2014, 10:32
Eldeki son yerliler ya vurun ölsün.

ibrahim
10.11.2014, 11:46
3'lü forvet oynamalıyız ve sol forvet oynamalı. Bitiriciliği mükemmel ben çok beğeniyorum. Kanatta harcamamalıyız, en azından kanat forvet oynamalı.

Adam geçme sorunu var. 1461'de hızıyla adam geçiyordu, süperligde yemiyor kimse.

Gesendet.

Cafer Bulur
10.11.2014, 12:59
Vahidin agir antrenmanlarindan sonra maclarda kosacak hali kalmiyormus,kendisi acikladi dün.

Yusuf yetenekli bir futbolcu ama agir antrenmanlara alismasi gerekiyor kendi iyiligi icin yapiliyor sonucta.

Uğurtan
10.11.2014, 13:09
Beyin nakli düşünülürse çok iyi futbolcu olabilir.

Bu haliyle değil ama.

TSemih61
10.11.2014, 13:12
Adam eksiltme, şut çekme gibi yeteneklerin yoksa takım oyununa yatkın olacaksın ve topu iyi saklayacaksın. Yusuf bunların hiçbirini yapamıyor. Hızıyla etkili olmaya çalışıyor sadece. Bu saatten sonra geliştirebileceği yönleri takım oyunu ve fiziği ama ben bunun için çabaladığını görmüyorum.

Bahadır Şimşek
10.11.2014, 13:48
Adam geçme sorunu var. 1461'de hızıyla adam geçiyordu, süperligde yemiyor kimse.

Gesendet.

Türkiye liginde çalımlarla koşup gol atan adam mı var zaten hocam. Adam geçmek forvete göre kanat oyuncuları için daha çok lazım.

Defansın arkasına iyi koşsun, araya iyi kaçsın yeter.

Harun-61
10.11.2014, 13:49
Gol vurusu herseyi özetliyor aslinda.....:rolleyes:

Adem Erdoğan
10.11.2014, 13:56
Dünkü maçta kendi standartlarına göre iyiydi fakat hala çok eksik. Hele o kale ağzında çektiği şut neydi öyle.

2. bir Sabri Sarıoğlu'nu kaldıramaz bu memleket.

Yabancı sınırına dua etsin, yoksa Waris'i kesinlikle kesemez şu haliyle.

bordomavi1
10.11.2014, 14:00
Futbolun basit bir oyun olduğunu anlarsa büyük futbolcu olur.

Timur Mikhail
10.11.2014, 14:32
İnsan biraz orta açma, şut çekme, pas verme çalışması yapar birde kafa kaldırma çalışması şart :D

boztepeli61
10.11.2014, 16:02
Kafayı yerden kaldırıp ortada CARDOZO olduğunu hatırlarsa belki bişe olur yusuftan

Mustafa YILMAZ
11.11.2014, 14:11
yusuf'un en sevdiğim yönü defansın arkasına sarkması şuan kadroda bunu yapan tek oyuncu sprintleri v.s hepsi iyi ama idmanda en 1-2 saat orta yapma çalışmalı. attığı gol çok soğukkanlıydı kendini geliştirdir be gözüm umutluyuz senden

artvints
11.11.2014, 14:21
hami döneminde çok iyi oynuyordu.ayrıca gol vuruşları fena değil.ama profösyönellik bakımından yol alması lazım.ne olursa olsun sahada en iyisini vermeli oyuncu.moral değerler performansını bu kadar etkilememeli. daha genç, normaldir böyle şeyler. konya maçına kadar neredeyse kötü futbolcu olduğuna ikna olmuştum ama hiç öyle değil. yetenkleri var.doğru bir oyun planında çok yararlı olur. özgüvenle oynaması lazım artık. vahid sağolsun sadece eleştirmiş adamı. futboldan soğumuştu neredeyse. bize sahada hırs gösterecek, takımı daima dirençli tutup arkadaşlarını etkileyecek oyuncular lazım. yusuf, özer, yumlu, salih, onur gibi.

calavera
13.11.2014, 02:37
Yusuf tan sol bek hayatta olmaz olmamalı. 2. forvet olur adam, ama sol bek filan olmaz. Çok daha gole yakın bi oyuncu

Nihat Güneş
13.11.2014, 10:20
Yusuftan solbek olmayacagi denendi ogrenildi zaten , 1461 i takip edenler bilir bir kac mac oynadigi var o maclarda ,olmayinca 2. Yarilar tekrar sol acik oynadi...Yusuf defansif anlamda rakibe girerken inanilmaz kontrolsuz. Pozsiyon almasi filan problem. Ha uzerinde durulursa belki gelisebilir ama hani tak koyarsin cok iyi oynar durumu olmaz, olana kadar da ne puanlar gider bilinmez...
Elimizde Ishak varken macera aramaya gerek yok.

demir
13.11.2014, 10:54
elımızde ıshak gıbı adam varken sol bekde macera arayacagımıza dair haberler okudum eger bunu denersek bıldıgın karadenız fıkrası yazmıs oluruz yusufun gerıde oynama ıhtımalı onurun forvette oynama ıhtımalınden bıle az adamda defansıf ozellık hıc yok dıyelımkı topu kaptı kafasını kaldırmıyorkı topu aklı basında bırısıne kazandırabılsın kaptıgı her topu yenıden kaybederız dıye dusunuyorum.. kendısını gelıstırmesı gerektıgını kendısıde bılıyordur emınım fakat olmazsa olmaz ozellıklerıne cok calısması ve olur olmaz mazeralara atılmaması lazım bırazdaha basıt oynamaya calısmalı herkezı calımlamaya calısıp topu kaptırıncada gerı donup topu almaya calısmadakı enerjısını daha akıllı kullanmalı cok daha faydalı olur bu sekılde bırde kafasını kaldırmadıgından musait adamı gorememe sorunu var budaverımlılıgını cok fazla azaltıyor .. korkusuzca sut denemelerı yapıyor bu guzel bısey fakat bukadar orantısız ( ozellıkle uzakdan denemelerı)sutlar bır sure sonra hem kendıne olan guvenını hemde taraftarı cıddı cıddı rahatsız eder son olarakda forvette cordozo gıbı bır adamın varsa ve sende kanat oyuncusu ısen cok ıyı orta yapmalısın bu konuda neredeyse olcan ve burakyılmaz kadar sıfırsın buna cok calısman gerekıyor bu ısın elestırısel kısmı, ıyı yonlerıne gelınce hırslı olması takımını cok sevmesi atesleyıcı bır guc oluyor onun adına defans arkasına sarkabılmesıde bızım ıcın cıddı bır artı ozellıkle mehmet ekıcı ve ozer gıbı oyuncularımız ıcın bıcılmıs kaftan son olarakda

BIR OYUNCU BEYNIYLE OYNAMADAN YILDIZ OLMASI IMKANSIZ BUNUDA BASARABILMESI ICIN TOPA BAKMADAN YOL ALMASI GEREKIYOR

Ercan DEMİRCİ
13.11.2014, 11:14
Sol bek tam saçmalık olur İshak bu takımın sol bekidir.

Adem Akyüz'
13.11.2014, 11:17
Umarım bu sol bek haberleri uydurmadır.

kopeli
13.11.2014, 12:22
Caner'e stil olarak en cok benzeyen adam Salih. Hırslı, Fizik Kuvvetli, Orta-Sut tekniği sağlam.. Yusuf'u bek oynatmak cok sacma olur ki Ersun'un böyle bir düsünce icinde olacagını zannetmiyorum.

MuratJ
15.11.2014, 23:25
Bu çocuk büyük bir değer. Yıldız potansiyeli de var. Şanslı çok iyi bir hoca var artık. Bu çocuğun üstüne düşmeliyiz. Yıldız kazanabiliriz.

artvints
15.11.2014, 23:35
bek fiziği var.ama top tekniği ve oyun görüşü konusunda sıkıntıları var. ersun hocanın bekleri farklıdır. oyunun çok içerisindedirler.futboldan zevk alırlar.hücuma sık katılırlar.en azından fenerde böyleydi.bosingwa bu tanıma çok uygun.belki yusuf da bek oynayarak kendini geliştirir.oyun görüşünü farklılaştırır. bir görmek lazım. ama defansif müdahaleleri felaket.defans yapmayı hiç bilmiyor gibi. çok uğraştırır. önce ikna olması lazım. uzun iş yani.en iyisi ishak ile yola devam etmek.

Fatih Öztürk
16.11.2014, 02:08
Bu çocuk büyük bir değer. Yıldız potansiyeli de var. Şanslı çok iyi bir hoca var artık. Bu çocuğun üstüne düşmeliyiz. Yıldız kazanabiliriz.

Aynen.
Özverili çalışması gerekiyor.

sason
16.11.2014, 09:16
Oyuncu kulübede gelişmez.Devamlı ,ısrarla oynatılmalı ki gelişsin.
İnşallah bu sene bu çocuğun yılı olacak.
Akılınıda kullanırsa yıldız olur.

ibrahim_yattara
16.11.2014, 09:44
Yusufun son vuruşları gayet iyi, topla hareket halindeyken sol ayak iciyle sağ köşeye iyi plaseler bırakabiliyor.

Bence en büyük sorunu futbolu basit oynayamıyor, hayalinde canlandırdığı her şeyi sahada yapamaz bunu anlamalı, gereksiz yere fantastik ve zor hareketler yapıyor..

gökhants1966
16.11.2014, 12:52
Yusufun yıldız oyuncu olma ihtimali sıfır.

Kafayı kaldırmıyor,oyun görüşü sıfır.

Doğru dürüst orta açamıyor.

Basit oynamayı bilmiyor.

bordomavi1
16.11.2014, 16:20
Yusuf'dan sol bek olmaz.

Ayağında hiç top tutamıyor, topu hemen ayağından çıkartmak istiyor ama bir sol bek oyuncusunun topa basması lazım. Yusuf her top aldığında ya hızlıca sıfıra inip orta açmaya çalışıyor ya da dikine hızlı paslar vermeye çalışıyor. Ama bir sol bekin pas oyununa sık sık katılması lazım, kafasını kaldırarak oynaması lazım. Defansif olarak zaten çok kontrolsüz oynuyor. Bence Yusuf'dan sol bek çıkartmaya çalışmak mantıksız.

Yusuf, iyi yada kötü en çok gol pozisyonuna giren kanat forvetimiz. Bazen hızına güvenerek çok fazla zorluyor ve sonunda saçmalayabiliyor. Dikine oynama istediğini anlıyorum ama biraz daha basit oynamaya çalışmalı.

Bence bitiriciliği çok çok iyi. Ama şutu çekmeden önce kendini doğru hazırlayamıyor. Pası aldığında topu çok kötü kontrol edip pozisyonu mahvedebiliyor, hareketli topa çok dengesiz gidebiliyor, topu ayağından çok açabiliyor, rakipden gelen ufak bir temasla dengesini çok kolay kaybedebiliyor. Pozisyonlarda kendini doğru hazırlarsa girdiği gol pozisyonlarının çoğunu gole çevirir. Yusuf'un sorunu bitiricilikte değil gol vuruşuna hazırlanmakta. Bitiriciliğinin üst düzey olduğunu ama gol vuruşlarına hazırlığının çok çok kötü olduğunu düşünüyorum.

Yusuf'un üstüne düşülmeli, ek antrenman programları uygulamalı, gerekirse sadece Yusuf için özel hoca bile getirilebilir. Büyük potansiyeli var, bu potansiyeli işlemeliyiz. Bence Waris sol da, Yusuf sağ da oynamalı.

Uğur Kalyoncu
16.11.2014, 16:26
Devamlı oynadığı takdirde ligin kalan kısmında skora 6-7 gol ve bir o kadar da asist ile katkı yapacağını düşünüyorum...Tamam son noktalarda tercih hataları falan var ama bu çocukta yetenek var harcamamak lazım..

Trabzonsporking
16.11.2014, 16:28
Ersun onu sol bek oynatacakmış

Anıl C
22.11.2014, 12:52
Yusuf'un özel antreman yapmasi lazim
Yoksa klasik antremanlarla her zamanki gibi oldugu yerde sayar
Tek yapmaya calistigi sahada boşa kacmak.

DeAgLeMaNyAq
22.11.2014, 21:00
Oyun anlamında ahım şahım değildi bence ama hakkını verelim jeneriklik gol attı...

ESER
22.11.2014, 21:00
gs - 1461 macinda penalti olan pozisyonun aynisi yasatti , tek fark penalti degil gol olmasiydi,

Oğuz B.
22.11.2014, 21:02
Tebrikler Yusuf gol muazzamdı. Ancak lütfen ilk yarıdaki performansı bir daha izle maçtan sonra.

Kendini geliştirmeye devam..

ozzy!
22.11.2014, 21:03
Helal sana. İlk yarı rakibi zorlayan tek isimdi. Yusuf bu takımda banko oynar, evet artık klasikleşen 'aklını kullansa' daha iyi olacak ama daha çok genç ve potansiyeli var. Ben beğeniyorum daha da iyi olacak eminim.

Emre ÖZTÜRK
22.11.2014, 21:12
Tercihleri çok yanlış umarım maç oynadıkça aşar bunu.Harika bir gol attı.İnşallah daha iyi olursun.

Hakan
22.11.2014, 21:18
Bütün saçmalıklarını unutturan bir gol attı.Tebrikler :)

Ufuk
22.11.2014, 21:19
Ahahahaha yusuf gaza geldi pis pis sırıtıyor:)

artvints
22.11.2014, 21:21
adamın iki galibiyeti var arenada, trabzonsporla eşit :D

Uğur Kalyoncu
22.11.2014, 21:43
Sezon başladığında devamlı oynadığında 10 gol 10 asist yapacağını söylemiştim..Bu çocuk tüm yanlış tercihlerine rağmen devamlı oynamalı..

poetricus
22.11.2014, 22:04
Doğr takımda ve doğru hocanın yanındasın, kendini geliştir adamım.

Sefa
22.11.2014, 22:07
Doğr takımda ve doğru hocanın yanındasın, kendini geliştir adamım.

Ah bir de alt yapıda sağlam eğitim almış olsaydı Hocam ?

GULER
22.11.2014, 22:08
Muthis bir gol atti Yusuf. Yeterki simarmasin ve cok calissin. Belki ozaman cok degerli bir futbolcu olmaya yol tutar.

Arif Timurcioğlu
22.11.2014, 22:09
Harika bir goldü devamını bekliyoruz.

TSemih61
22.11.2014, 22:16
Bu adam için özel antrenör tutup her gün çalıştırmak lazım. Ersun Hoca özel ilgilenecektir kendisiyle.

Uğur Ö.
22.11.2014, 22:25
Futbolu maalsef bilmiyor.Yetenek var ama futbol zekası bana göre zor gelişecek.Çok çalışması lazım

Sadettin_
22.11.2014, 22:27
golü cok guzeldi eyvallah . ama macta ozellıkle takıp ettim zeka sıfır .
Havaya gırdıgımız maclarda kanattan coşar gıder . ama sıkıntıya gıren maclarda sac bas yoldurur . beyin yok adamda

ccd6167
22.11.2014, 22:29
ilk yari ayni pozisyonda tipatip aynisinda hatta ayni adama calim atmak yerine sut vurdun..

ayni pozisyonda feyk attin ama yatti hemen..

futbolda en onemli kavramlardan birisi kafayi kaldirmak

Mehmet Fatih Silik
22.11.2014, 22:32
Ersun Hoca'nin elinde elmas gibi isleneceksin. Az sabir Yusuf!

sechquin
22.11.2014, 22:33
İnşaallah Ersun Yanal ile futbolunu geliştirir oyunu çift yönlü ve daha akıllı oynamayı öğrenirsin bu fırsatı çok çalışarak güzelce değerlendir

Sibel
22.11.2014, 22:44
Yapıştırdın gereken cevabı!
Kâfidir :cool: