PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Erbay
25.01.2014, 22:52
Amerikan futbolu oynamıyoruz Yusuf. Her şey top taşımak değil. Oyun vizyonunu geliştirmesi lazım.

Adem Akyüz'
25.01.2014, 23:14
1-2 pozisyonda hata yapınca bi daha kendini toparlayamadı.. Artık kendine bi çeki düzen vermesi gerekiyor..

artvints
26.01.2014, 00:22
al topu gitle olmaz ki.sen ortasha geleceksin pas alışverişine gireceksin, tek top yapıcaksın.yıldız oyuncu öyle olur.yani ya gökdeniz olacaksın, ya serkan balcı.ona göre geliştir kendini koçum.yıldız kumaşı, karakteri var sende. o menejerine de söyle akıllı olsun.

kudu_61
26.01.2014, 00:58
Bi düşüş var ama ya sakatlıktan yada form düşüşü düzelir ama sikintu yok o hep trabzonsporlu olarak kalacak

Courage
26.01.2014, 01:02
bi yetersizlik var ama nereden kaynaklanıyor çözemiyorum.

Kesinlikle bu kadar kötü bir oyuncu değilsin kardeşim. Sana güveniyoruz lütfen topla kendini.

Fatih Özkan
26.01.2014, 01:13
Bir düşüş yaşadı ve toparlayamıyor...

Fatih Öztürk
26.01.2014, 01:44
Gençlikte olur böyle düşüşler.yakında çıkışa geçecektir.

freedomforever
26.01.2014, 01:53
Kayseri macinda neydin suan ne oldun.. Umarim kisa zamanda eski cizgine kavusursun..

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sefa
26.01.2014, 02:40
Düşüşü geçtim daha sahada ne yapması gerektiğini bilmiyor.

Bir pozisyonda BJK geri pas verdi Tolga'ya geçti karşısına izliyor taraftar bağırınca kafasına dank etti de baskı yaptı..

Terzioğlu
26.01.2014, 02:41
Defansa cok iyi yardim etti ama onun disinda iyi degildi ne yazikki.

Metin Ural
26.01.2014, 12:41
maluoda'nin sol kanata kendisinin de kulubeye gelmesi ve oyuna sonradan girmesi daha yararli olacaktir kendisi icin diye dusunuyorum.

Tayfun
26.01.2014, 12:45
Necip'in Yusuf'a yaptığı hareketteki pozisyonda Yusuf 33 km hızla gelmiş oraya :)

Yusuf yerden yere vurmayı da bırakın artık, toparlar biraz destek olun .

Samet Berber
26.01.2014, 13:20
Atiba adım attırmadı diyebiliriz, ilk yarıda bir kez boşluk yakaladı o pozisyonun da hakem içine etti.

Sibel
26.01.2014, 15:11
Dün etkisizdi bana kalırsa... Çıkması gereken iki isimden ikincisiydi.

İskender YILMAZ
26.01.2014, 15:32
Orjinal bir bek, hatta daha genel itibariyle savunma oyuncusu olmamasına rağmen Atiba'ya karşı inanılmaz çaresiz kaldı. Hücumda zaten berbattı, bir yığın top ezdi, gereksiz zorlama driplingler, ince pas denemeleri.. Savunmaya yardımlarında da yeterli zekada ve performansta değil.

Rakip takım için kaptırdıkları toplarda ani kontra denemelerimiz dışında bir tehdit oluşturmuyor görüntüde uzun zamandır Yusuf. Kötü oynuyor. Daha da ötesinde doğru oynamıyor. Hep söylüyorum Trabzonspor için doğru oyun kanat oyuncusunun çizgiye bağımlı oynaması değil toplu, topsuz sürekli içeriye katetmesidir. Olcan'ın yaptıklarını denemeli, evet Olcan gibi bir şut tehditi ve tecrübesi yok fakat ondan daha süratli. Bu sene çaylak senesi, biraz hırpalanmalı ve gelecek seneler için üst düzey kazanımlar elde etmeli.

poetricus
26.01.2014, 15:45
Beklentilerin çok çok altındaydı.
Düşürüldüğü pozisyon faul değil, cinayete teşebbüstü ama Hakem Bey başka türlü yorumladı.

E. Okan Bülbül
26.01.2014, 15:48
Düşüş falan yok aslında. Yusuf düz bi topçu sadece hızıyla adam geçebilir tekniği, top kontrolü falan çok iyi değil. Fiziği de yetersiz, bence balondu patladı. Keşke bu laflarımı bana yedirtse ve çok iyi yerlere gelse ama sanmıyorum. O kanatta şuanki formuyla Barış Memiş oynasa çok daha faydalı olur buna da eminim.

TSemih61
26.01.2014, 18:17
Sanki üzerine hiç koymuyor gibi görünüyor. Sezon başından beri futbolunda gelişme yok. Çok çalışmalı Yusuf.

Furkan Özdem
26.01.2014, 18:25
1461'de yusufun neler yapabileceğini gördük, hayranlıkla izledik özellikle şikecilerle olan maçta. Daha ilk senesi kendini geliştireceğini düşünüyorum hemen asıp kesmeyin adamı.

Arif Timurcioğlu
27.01.2014, 00:36
İyi futbolcu bu adam ben yusufa inanıyorum.

Kadir
27.01.2014, 00:45
Daha bismillah 18. haftada çocuğa balon diyenler bile çıkmaya başlamış.

Yetenekli bir genci kazanmak istiyorsanız inatla oynatacaksınız, Mustafa hoca Yusuf'tan vazgeçmeyecektir. İnşallah daha iyi olacak.

Turgay Atalay
27.01.2014, 09:03
Çok şey bekliyoruz bu çocuktan, acaba sorumluluk altında eziliyor mu? Anadolu takımlarıyla yapılan maçlarda ilk 11 oynatılabilir ama büyük maçlarda ikinci yarılarda oyuna alınmalı, en azından bu sezon. Heyecandan kendine çelme takıp düşecek neredeyse

gökhants1966
02.02.2014, 20:58
Oyun görüşü sıfır.Her topu aldığında aynı şeyi yapıyor.Eğer vizyonunu geliştirmezse sıradan bir oyuncu olarak kariyerine devam eder.

E. Okan Bülbül
03.02.2014, 21:41
Düşüş falan yok aslında. Yusuf düz bi topçu sadece hızıyla adam geçebilir tekniği, top kontrolü falan çok iyi değil. Fiziği de yetersiz, bence balondu patladı. Keşke bu laflarımı bana yedirtse ve çok iyi yerlere gelse ama sanmıyorum. O kanatta şuanki formuyla Barış Memiş oynasa çok daha faydalı olur buna da eminim.

her hafta daha da haklı çıkarıyosun beni yusuf

Vkgz
03.02.2014, 21:42
bırak 1461'i araklıspor'da bile oynayamaz.

DeAgLeMaNyAq
03.02.2014, 21:54
Uçan Yusuf'tan eser kalmamış. Ayakları birbirine dolanıyor artık...

Emrah Akcagöz
03.02.2014, 21:56
Bi cacık olmaz.

Öznur61
03.02.2014, 22:00
Çok lazımdı demi kırmızı kart Yusuf ?

Tuğrul
03.02.2014, 22:09
Futbol yetenekleri ve aklı kısıtlı.

Bu yüzdendir ki aldığı her topu eziyor.

Bu dezavantajını en aza indirgemek için antrenman maçlarında merkez orta saha gibi oynatılmalı.

Topun kıymetini ancak böyle anlayabilir.

Dediklerim harfiyen çıkıyor, çıkacak.

Volkan Şen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Fatih Öztürk
03.02.2014, 22:10
Sakatlığından beri kendini toparlayamadı.

Oğuz ZEYTİN
03.02.2014, 22:11
Dokuz ay içinde fikirlerimin olumlu yönde değişmesini, ondan daha çok istedim ama olmadı, olduramadı.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919029542&postcount=279

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919048748&postcount=294

Murathan
03.02.2014, 22:14
Acilen kadro dışı bırakılıp 1461e gönderilmeli.
Sen o menajerle devam ettiğin sürece senden bi yol olmaz sayın yusuf.
bu saatten sonra bi hiçtir benim için

Ogün YAZICI
03.02.2014, 22:15
kötü performansı psikolojik.takıma ihanet ediyor...etme !

Miraç Atalay Çiftçi
03.02.2014, 22:22
Koray'ı bir kere bile geçemedin ya!
Hırsına yenik düştün.

Yeteneğini mental güçlenmeyle desteklemezsen, çöküşün olur.

freedomforever
03.02.2014, 22:25
Balon dememe az kaldi..

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mert'
03.02.2014, 22:28
Takıma uyum sağladı futbolu unuttu.

Yavuz Hasan
03.02.2014, 22:38
Ne oldu yusuf a bu noktaya nasıl geldi

Samet Berber
03.02.2014, 22:38
Ne oldu yusuf a bu noktaya nasıl geldi

Pazarlıklardan kafasını kaldıramıyordur belki !

Sibel
03.02.2014, 22:39
Sadece iki kelime edeceğim; çok yazık!

orhan42
03.02.2014, 22:43
Barış memiş Vol/2

atomantcum
03.02.2014, 22:48
;1919502419']Takıma uyum sağladı futbolu unuttu.

Bence de. Şu maçta kim iyi oynadı da hemen Yusuf'u asıyoruz anlamadım. Galatasaray'a filan transfer olsa peşinden ağlaşırız ama şu rezil takımımızda nedense hemen tu kaka, balon, vs. gırla.

Biraz iyi oynayınca kahraman ilan ediyoruz kötü oynayınca da yerin dibine sokuyoruz. Bi ortayı bulamıyoruz taraftar olarak.

Ayrıca kırmızı kartı da kesinlikle haketmedi. İkinci sarı kartı biri bana açıklasın allah aşkına.

Yavuz Hasan
03.02.2014, 22:56
Bence de. Şu maçta kim iyi oynadı da hemen Yusuf'u asıyoruz anlamadım. Galatasaray'a filan transfer olsa peşinden ağlaşırız ama şu rezil takımımızda nedense hemen tu kaka, balon, vs. gırla.

Biraz iyi oynayınca kahraman ilan ediyoruz kötü oynayınca da yerin dibine sokuyoruz. Bi ortayı bulamıyoruz taraftar olarak.

Ayrıca kırmızı kartı da kesinlikle haketmedi. İkinci sarı kartı biri bana açıklasın allah aşkına.

topsuz alanı tv den göremiyoruz ama topla beraber hiç birşey yapmadı ayağında top tutup top sürdü mü bu akşam üst üste olumlu iki hareketi varmiydi arkadan çekerek iki tane sarı gördü

cakalkerem
03.02.2014, 23:11
Cok havalanmis

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atomantcum
03.02.2014, 23:11
topsuz alanı tv den göremiyoruz ama topla beraber hiç birşey yapmadı ayağında top tutup top sürdü mü bu akşam üst üste olumlu iki hareketi varmiydi arkadan çekerek iki tane sarı gördü

"Yusuf kötü oynadı"

Bir daha mı söyleyeyim?

"Yusuf kötü oynadı"

Yahu tamam evet kötü oynadı da şu maçta istese de iyi oynayabilecek bir futbolcu söyleyebilir misiniz bana kadrodan? Hadi bizim kadroyu geçtim, bana dünya üzerinde bir kanat oyuncusu söyleyin de gelsin şu futbolu düzeltsin. Mümkün mü bu? Rakip yarı sahada ortalama 2.5 futbolcu vardı maç boyu. Paslaşma mı oldu? Organize atak mı oldu? Özellikle dikkat ettim, hücumlarımız şöyle gelişti hepsinde: Rakip bize yardırıyor yardırıyor, bi şekilde topu kapıyoruz sonra Adrian ya da Colman'a pas. Sonrası mı? Mra'nın da katkısıyla koşmaya hali, ileriye çıkmaya cesareti olmayan bu değerli orta sahalarımız da hoop ortaya doğru sallamasyon bir uzun bir top fırlatıyorlar. Hani olur da belki denk gelirse kanatların ya da Emre'nin önüne düşer diye.Hepsi de rakibe gitti bunların, sağolsunlar. Sadece bir pozisyonda biraz iyi gitti Olcan'ın önüne düştü o da zor pozisyondu. Tek tehlikeli atağımız Zokora'nın hızlı yerden çıkardığı bir pasla gelişen ataktı. Başka da yok.

Kanatların işlemesi için orta sahanın kuvvetli olması gerekir. Orta sahadaki oyunumuz berbat, yok gibi bir şey. Bu bölgedeki futbolcularımız kötü, kabul ama asıl suç, hücum adına en ufak bir planı olmayan teknik direktördedir.

Emre GÜRDAL
03.02.2014, 23:13
Anlamiyorum ki lazio macinda o sol bekin anasini aglatti rizesporlu korayi bir turlu gecemedi....anlamis degilim...

unaLhso
03.02.2014, 23:14
Bu sezon 2-3 maç oynadı.Sonra bir şey yapmadı.Egolar egolar.

Anıl C
03.02.2014, 23:22
Koray'ı bir kere bile geçemedin ya!
Hırsına yenik düştün.

Yeteneğini mental güçlenmeyle desteklemezsen, çöküşün olur.

nerelerdesin miraç nerelerde?!?
daha fazla görünsen olmaz mı :)

Arif Timurcioğlu
03.02.2014, 23:23
Beyninle oyna be Yusuf kartın varken dikkat etmeyi öğrenmişsindir umarım. Bugün yine berbat oynadı ama çabaladı gayret etti bazıları gibi toptan kaçmadı.

Mert Acar
03.02.2014, 23:31
derdin ve amacın ne yusuf ?

ibrahim
03.02.2014, 23:46
Sürekli oynayacagi, düsme hattina yakin, mücadele gücü yüksek bi takima kiralansaydi seneye tas gibi geri dönerdi. Hedefi Sampiyonluk olan bir takimda oynamasi icin gereken tecrübeye sahip degil. Buradan kaybediyor bu düsüsü.

Bud Spencer
03.02.2014, 23:48
sakatliktan sonra form tutamadi, yusuf daha iyi olacaktir ancak bir iki hafta dinlenirse fena olmaz gibi

Courage
04.02.2014, 01:06
Kolpadan bir 2. sarı kartla kasten oyundan attırıldı.

Çocuğun yaşadığı talihsizlikler üstüste ama bunuda atlatacaktır. Kendisine güvenim tam.

İskender YILMAZ
04.02.2014, 02:07
Şahsım adına Yusuf'tan bir yıldız olması beklentim tamamiyle ortadan kalkmıştır. Gereken sayıda ve düzeyde izledik kendisini, abartıldığı kadar yetenekli ve zeki bir oyuncu değil, tek büyük artısı hızı. Doğru oyunu göremeyen, oynayamayan, yeteneklerinin kısıtının farkında olmayan ve karşısında eli ayağı düzgün bir kanat beki olduğu her karşılaşmada kaybolup giden, bir şeyler üretmeye çabalarken de takıma zarar vererek ters tepen bir kanat oyuncusu.

Barış Memiş çok daha yeteneklidir kendisinden, çok daha fazla faydalı da olur. Benim nazarımda patlamaya yakın bir balondur bundan sonra Yusuf, daha öncesinde çok daha ümitli idim fakat artık değilim. Zaman gösterecek yanılıp yanılmayacağımı, umarım yanılırım.

Turgay Atalay
04.02.2014, 08:57
Limasol maçı son 10-15 dk., Lazio maçı ilk yarı, Elazığ maçı ilk yarı...Malesef başkaca iyi oynadığı bir maç hatırlamıyorum. Ne oldu bu çocuğa?

Yunus Emre SEYHAN
04.02.2014, 09:34
Kendisi bir balondan ibarettir.
Oyun zekası: yok
Fizik: Yok
Teknik: o da yok, topla bir hareket öğrenmiş başka da bir numarası yokç

Balon detected.

Birisi bu çocuğa

"Senden hızlı olan adamı hızınla geçemezsin"

"Omuzu koyan adamı sadece hızınla geçemezsin"

demeli.

Hayır bir de sözleşmesi yenilenmemiş... Fenerli midir ? nedir :)

61_Hasan_69
04.02.2014, 16:34
Çok güçsüz ve hızından başka bir numarası yokmuş gibi duruyor

Cafer Bulur
04.02.2014, 21:52
Tel tel dökülüyor,futbolunda bir gelisme yok.

Ilk karti yanlisti ama daha dikkatli olmasi gerekirdi,acilen toparlanmasi lazim.

Zafer Fidan
04.02.2014, 22:04
Genc bir oyuncuyu hemen silmek bizim taraftara özel bir yetenek. Bizim alt yapidan yildiz oyuncu cikartmayi daha coooook bekleriz.

Enes Ünal Kaya
04.02.2014, 22:08
Hızlanarak Adam Geçmeye Çalışıyor Sadece..

Çalım Becerisi Yok
Pas Becerisi Yok
Orta Becerisi Yok

İnş Ben Yanılıyorumdur.. Sanki Başaramayacak Gibi

Tolga
04.02.2014, 22:15
Genc bir oyuncuyu hemen silmek bizim taraftara özel bir yetenek. Bizim alt yapidan yildiz oyuncu cikartmayi daha coooook bekleriz.

Çok net.

İlk geldiği günden beri, ilk hatalı oynadığı maçtan beri sanırım olmayacak gibi diyenler var.Yusuf'un onların yerini kaptığını düşünüyorum.Bunun başka bir açıklaması yok.

Sırf ben dedim demek için konuşanlar var.Tutmazsa "Pardon Kuzenim Yazmış" olacak.

Üslup hiçbir zaman doğru değil, olmuyor beceremiyorlar yazmayı ya da düşünmeyi.

Çok zor bir döneme denk geldi zaten Yusuf.Son birkaç performansı da çok kötü.Ama" Olmayacak, umarım beni yanıltır" türevi cümleler samimi gelmiyor.

Tolga
04.02.2014, 22:18
Hızlanarak Adam Geçmeye Çalışıyor Sadece..

Çalım Becerisi Yok
Pas Becerisi Yok
Orta Becerisi Yok

İnş Ben Yanılıyorumdur.. Sanki Başaramayacak Gibi

Üstteki mesajı yazarken senin yazdıklarını görmedim vallahi billahi.Düşün artık ne kadar alışılagelmiş yorumlar yapıyoruz.

Ne yazık ki buda yapıcı değil, yıkıcı bir eleştiri.Çalım-Pas-Orta becerisi yok.Gitsin der gibi olmuş.

Nerde destek ? Hani en büyük bizdik ? Nerdeyiz ?

Oğuz B.
04.02.2014, 22:18
Bu arada iyi düşün Yusuf. Çok daha fazla çalış.

hofsaale
05.02.2014, 01:12
3-4 kilo kas yapip sol bek e cekilmeli...

Hizini kullanmasi icin rakibin üstüne yürüyebilmeli...

Bos alan oyuncusu, bu yetenegini en iyi bek pozisyonunda kullanir ama bu fiziklen degil...

Ama bu sezon daha kanatda oynamali... Oyun görüsü böyle iyilesir anca...

poetricus
05.02.2014, 08:42
Bir idam sehpası eksik...

İ. SARAL
05.02.2014, 11:17
Genç adam olur o kadar kendini geliştirirse ileride çok işimize yarar.

Samet Yildirim
06.02.2014, 19:45
Cezali olmasi bu aralar olumlu birsey bence...

Düstü baya....

Normaldir ilk yili genc bir oyuncu..toparlayacaktir.

poetricus
06.02.2014, 21:48
Bı çocukların fizik ve kondisyonlarıyla ne kadar ve nasıl ilgilendiği tartışılır. Ama bir şeyden eminim psikolojileriyle hiç ilgilenilmiyor. Bunca yıldız yetiştirdiğimiz ya da transfer ettiğimiz neredeyse her genç oyuncu da aynı düşüşün yaşanması tesadüf mü acaba?

ESER
07.02.2014, 01:05
Şahsım adına Yusuf'tan bir yıldız olması beklentim tamamiyle ortadan kalkmıştır. Gereken sayıda ve düzeyde izledik kendisini, abartıldığı kadar yetenekli ve zeki bir oyuncu değil, tek büyük artısı hızı. Doğru oyunu göremeyen, oynayamayan, yeteneklerinin kısıtının farkında olmayan ve karşısında eli ayağı düzgün bir kanat beki olduğu her karşılaşmada kaybolup giden, bir şeyler üretmeye çabalarken de takıma zarar vererek ters tepen bir kanat oyuncusu.

Barış Memiş çok daha yeteneklidir kendisinden, çok daha fazla faydalı da olur. Benim nazarımda patlamaya yakın bir balondur bundan sonra Yusuf, daha öncesinde çok daha ümitli idim fakat artık değilim. Zaman gösterecek yanılıp yanılmayacağımı, umarım yanılırım.

yusufa verilen sans barisa da verildi. onca sene ne gibi bir asama katetti ? hicbir hoca kendisini oynatmadi? sebep, hep hocalarin baris takintisi olmasi miydi? ikinci ligde bugun barisin ovulen (ki bana gore vasat olan) performansindan cok daha iyi bir performans sergiledi yusuf 1461 de ve bir ligden a takima yeni yukselmis bir oyuncuya gorede su ana kadarki Trabzonspor performansi baristan iyi.

ibrahim
07.02.2014, 01:25
yusufa verilen sans barisa da verildi. onca sene ne gibi bir asama katetti ? hicbir hoca kendisini oynatmadi? sebep, hep hocalarin baris takintisi olmasi miydi? ikinci ligde bugun barisin ovulen (ki bana gore vasat olan) performansindan cok daha iyi bir performans sergiledi yusuf 1461 de ve bir ligden a takima yeni yukselmis bir oyuncuya gorede su ana kadarki Trabzonspor performansi baristan iyi.

1461'den direkt A takıma gelen futbolcularımızın hiç birinin hakkında o düzeydeki tecrübesizliğini katarak yorum yapıldığını ne bu forumda nede başka bi platformda görmedim yarım senedir. Çocuklardan hemen ilk maçından itibaren üst düzey performans beklemek futbolun doğasına aykırı en başta. Taraftar istiyorki tek başlarına maç alsınlar. Yok öyle bi dünya...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

İskender YILMAZ
07.02.2014, 17:40

Barış o şansı gayet iyi değerlendiriyordu, Gökdeniz'in son senesiydi sanırım, parlamaya başlamıştı. Daha sonra mental sıkıntıları baş gösterdi, ötesi zaten herkesin malumu.

Barış teknik kapasitesi ve yetenekleri itibariyle Yusuf'tan üstündür demek istedim ben. Elbette geçen seneki performansı Yusuf'un Trabzonspor'a çıkmasını gerektiriyordu, çıktı da. Trabzonspor'da bu zamana kadar ki gösterdiği performansın ve ileriye dönük göstereceği performansın kendi adıma değerlendirilmesiydi o.

Bence gün itibariyle Barış Yusuf'tan çok daha verimli olur, gerek tecrübesi, gerek dediğim gibi teknik kapasitesi itibariyle. Katılırsınız katılmazsınız ayrı konu. Benim için hayal kırıklığıdır Yusuf, bir beklentim de yoktur.

Pshycologist41
07.02.2014, 17:59
Bize başımıza ne gelıyorsa mustehak. Adam daha yarım sezonu doldurmuşken bu kadar yermeye eleştirmeye ne gerek var ? Sanırsınız 28-30 lu yaşlarda kendisi.

Oldu olacak ilk Avni Aker'de ki maçında sövün çocuga zaten alışıksınız tam olsun. Zaten o stada gidenlerin çoğunun başka yaptıgı birşeyde yok.

Yusuf'un en büyük talihsizliği MRA gibi bir adamın elindeki takımda oynuyor olması. Ruhsuz amaçsız bir adamın ögrencisi o şuan. İnşallah sene sonunda yeni bir yapılanma ile o da iyi bir hocanın elinde kendini geliştirecektir.

Fatih Öztürk
07.02.2014, 18:09
Bize başımıza ne gelıyorsa mustehak. Adam daha yarım sezonu doldurmuşken bu kadar yermeye eleştirmeye ne gerek var ? Sanırsınız 28-30 lu yaşlarda kendisi.

Oldu olacak ilk Avni Aker'de ki maçında sövün çocuga zaten alışıksınız tam olsun. Zaten o stada gidenlerin çoğunun başka yaptıgı birşeyde yok.

Yusuf'un en büyük talihsizliği MRA gibi bir adamın elindeki takımda oynuyor olması. Ruhsuz amaçsız bir adamın ögrencisi o şuan. İnşallah sene sonunda yeni bir yapılanma ile o da iyi bir hocanın elinde kendini geliştirecektir.

Yusuf'u çelimsiz diye gönderen Trabzonspor alt yapı koordinatörlerinden sonra Araklıspor'dan alıp 1461 Trabzon'a kazandıran hocası Mustafa Reşit Akçay'dır.

Nazim Can
07.02.2014, 18:59
2. Yari Oynuyabilecegi bir takima kiralik verilebilirdi, hem bizim icin hem onun icin iyi olurdu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ibrahim
07.02.2014, 19:06
Yusuf'u çelimsiz diye gönderen Trabzonspor alt yapı koordinatörlerinden sonra Araklıspor'dan alıp 1461 Trabzon'a kazandıran hocası Mustafa Reşit Akçay'dır.

Yok abi anlamıyorlar. Bilmeden konuşuyorlar. Adamın iki senelik emeklerini bir kalemde silebiliyorlar.

Ne nalet bir sektörmüş bu futbol arkadaş...

Kıvanç Çuvalcı
07.02.2014, 19:28
Boyle sabirsiz anlayissiz elestirmekden baska bir sey bilmeyen taraftarin olacak sonra da alt yapidan niye oyuncu cikmiyor yavvv,millet resmen dussede bir tekmede ben atsam diye bekliyor.

Fatih Öztürk
07.02.2014, 20:23
Yok abi anlamıyorlar. Bilmeden konuşuyorlar. Adamın iki senelik emeklerini bir kalemde silebiliyorlar.

Ne nalet bir sektörmüş bu futbol arkadaş...

Zamanı gelince anlayacaklar ama iş isten geçmiş olacak kardesim.

canna52
07.02.2014, 22:31
hemen asmış gibi olmayayım ama teknik olarak kanatta oynayan bir oyuncuya göre yetersiz durumda.

birebirde rakibini yemesi lazım ki oyun açılsın ama çok sınırlı kalıyor bu haliyle

Tuğrul
07.02.2014, 23:12
Altyapılarda fundamental eğitimi iyi verilmiyor.

Yahut MRA gibi bilgisiz ve donanımsız antrenörlerden ötürü oyuncular futbolun temel becerilerinden mahrum bırakılıyorlar.

Yusuf bu meseleye en güzel örnek.

Teknik kapasitesi her ne kadar kısıtlı da olsa iyi yetiştirilmediği için fevri harekatler yapıyor ( bknz Volkan Şen )

Mesela sırtı dönük top alma. topu saklayıp arkadan gelen oyuncuları bekleme. takımı pas oyununa çevirme vs.. gibi belli başları şeyleri yapamıyor.

Garanti pas düşünmektense ceza alanındaki tek adama açtığı ortalar, anlamsız şutla atağı bitirme, 6 kişilik defansı tek başına yarma girişimleri hep bu fundamental eksikliğine işaret.

Koşu özelliği, sürati olduğundan PTT liginde çok göze battı. Ama süperlig'de işler maalesef böyle yürümüyor.

Fatih Terim yeterli olmasa da Burak Yılmaz'ı daha çok top alan, oyundan gözüken yapıya getirdi.

Aslında bu noktaya Yusuf'ta gelebilir. Ama öncelikle iyi bir antrenöre ihtiyaç var.

Kadir
07.02.2014, 23:28
Birde transfer sayfasında yok Oğuzhan Özyakup yok Muhammet Demir yok Serdar Aziz yok Okay Yokuşlu vb. istersiniz..

Önce elindeki genç oyunculara sahip çıkacaksın. Yusuf Erdoğan yetenekli bir oyuncumuz, süper ligde ilk sezonu. İnişli dönemler yaşabilir ama sabredilip oynatılmalı. Başka şekilde oyuncu falan kazanamazsın.

Ali İhsan
08.02.2014, 00:36
Bu adamı kazanmalıyız.

Bu takımda 100 bin tl civarı oynayan çok isim var ve Zeki Yavru dahil çoğu potansiyelinin çok altında oynuyor. Aralarında star ışığı olan bir tek Yusuf var ama ben hepsini kazanabileceğimize inanıyorum.

gökhants1966
08.02.2014, 04:36
Birinin yusufa sadece depar atmakla iyi futbolcu olamayacağını anlatması lazım.İyi bir antrenöre ihtiyacı var.Mental anlamda öğrenmesi gereken çok şey var.

ESER
09.02.2014, 12:18
Barış o şansı gayet iyi değerlendiriyordu, Gökdeniz'in son senesiydi sanırım, parlamaya başlamıştı. Daha sonra mental sıkıntıları baş gösterdi, ötesi zaten herkesin malumu.

Barış teknik kapasitesi ve yetenekleri itibariyle Yusuf'tan üstündür demek istedim ben. Elbette geçen seneki performansı Yusuf'un Trabzonspor'a çıkmasını gerektiriyordu, çıktı da. Trabzonspor'da bu zamana kadar ki gösterdiği performansın ve ileriye dönük göstereceği performansın kendi adıma değerlendirilmesiydi o.

Bence gün itibariyle Barış Yusuf'tan çok daha verimli olur, gerek tecrübesi, gerek dediğim gibi teknik kapasitesi itibariyle. Katılırsınız katılmazsınız ayrı konu. Benim için hayal kırıklığıdır Yusuf, bir beklentim de yoktur.

mental sorunlari baris gecirdiginde hosgoru ve sabir gosteriliyor ise bunun yusuftan esirgenmesi cifte standart degil midir? Bir yanda 6-7 senedir bir gelisim gosterememis olmasina ragmen sabredilen baris , bir yanda iyi bir performans gosterip a takima alinmis , bir sure sonra bocalamaya baslamis genc ve gelecek vaad eden yusuf,, cocugu iki macta silmek insafsizlik olmaz mi?

Ogün YAZICI
12.02.2014, 17:52
bugün onur'un işaret ettiği ihanet edenlerden birisi de sensin gözümde.düşen performansını geçtim rize maçında yaptıkların ihanetten başka bir şey değil...geçmiş olsun sana en büyük kıyağı geçen hocanı da yemiş oldunuz...

Anıl C
12.02.2014, 17:58
Birde transfer sayfasında yok Oğuzhan Özyakup yok Muhammet Demir yok Serdar Aziz yok Okay Yokuşlu vb. istersiniz..

Önce elindeki genç oyunculara sahip çıkacaksın. Yusuf Erdoğan yetenekli bir oyuncumuz, süper ligde ilk sezonu. İnişli dönemler yaşabilir ama sabredilip oynatılmalı. Başka şekilde oyuncu falan kazanamazsın.

taraftarın beklentisi kendi açtığı ortayı gol yapması
insan sonuçta
çocugun süper ligte daha ilk sezonu
çocugun ben ligte ilk sezonumda fırtınalar estiricem diye bir iddaası olmadı
taraftar kendi gözünde vezir yaptı
şimdi de rezil etmenin derdinde
neymiş top oynamıyomuş

Kadir
12.02.2014, 18:11
taraftarın beklentisi kendi açtığı ortayı gol yapması
insan sonuçta
çocugun süper ligte daha ilk sezonu
çocugun ben ligte ilk sezonumda fırtınalar estirem diye bir iddaası olmadı
taraftar kendi gözünde vezir yaptı
şimdi de rezil etmenin derdinde
neymiş top oynamıyomuş

Artık bu zihni yıkmak lazım. Fatih Tekke-Hüseyin Çimsir-Gökdeniz-Tolga son bilme kaç yılda alt yapıdan çıkıp adam akıllı yıldızlasan 4 oyuncumuz var.

burasıdaTRABZON
13.02.2014, 12:35
iyisin hoşsun ama çıkıp da kafam rahat değil dersen 2016 ya kadar 1461 pafta bi sürünürsün sonra rahatlar kafan batursporda çok başarılı geçirisin böyle gidersen

Muhammet YILMAZ
15.02.2014, 15:42
İHO ve MRA güvenimi boşa çıkardı sen yapma YUSUF

Anıl C
15.02.2014, 16:52
Yusuf sakatlik sonrasini atlatamadigindan dolayi boyle olduguna inanmiyorum. Ne ayagi kirildi ne de capraz baglari koptu.
Gecen haftalardan belli oluyor ki ustune koyma gayretinde degil. Ya calismiyor ya da calismasi yeterli degil.
Bank asyadaki performansiyla medyatik oldu. Bunun super lige de yetecegini dusundu. Ama yetmiyo iste. Oyun gorusunu, yaraticiligini, fizigini gelistirmedigi surece ust sinir onun icin biz oluruz, otesi olmaz.

Yunus Emre SEYHAN
15.02.2014, 20:57
Yeteneksiz

DeAgLeMaNyAq
15.02.2014, 21:05
Sakat mı yoksa rakipler mi çözdü adam bile geçemiyor...

Mert'
15.02.2014, 21:08
Adam bitmiş resmen

mertacar
15.02.2014, 21:09
İlk maçlarından eser yok ...

Bera B.
15.02.2014, 21:17
Sakatlandığı zaman vücudundan hız özelliği dışarı düşmüş sanırım.

Uğur Ö.
15.02.2014, 21:26
Sıfır sıfır sıfır

Hüseyin Başoğlu
15.02.2014, 21:33
1-Bencil olmicaksın orada o topu kafayla jankoya indiriceksin
2-Ezbere oynuyorsun.Ben bile izlerken şunu yapacak diyorum onu yapıyorsun...Az creative ol ve hızını geri kazan

Tuğrul
15.02.2014, 21:36
Topu aldığı zaman hep öne doğru bir eğilim gösteriyor.

Oyunu pasa dönüştürme, takım arkadaşlarını oynatma mantığı hiç yok.

Daha önce söylediğim gibi yetenekleri kısıtlı.

Ancak bu her seferinde dejavu gibi tekrarlanan top kaybına bahane olmamalı.

Hamza Yilmaz
15.02.2014, 21:50
1461 Trabzon takimi bize oyuncu falan yetistiremez. Gecen sezon ikinci ligde ücüncü olan takimin en iyi oyuncusunun hali ortada. Kadirin de bu takimin sol beki olamayacagi da ortada. Diger oyuncular da yok ortalikta. Cok övülen Baris da Trabzonspor da oynayamaz. 1461 takimi acilen kapatilsin. Öz evlat diye diye getirdiler Yumlu, Yavru, Yusuf, Kadir, Caner gibi cöpleri. Kurtulamiyorsun da.

sifuni
15.02.2014, 21:51
Bu kafa ile zor dostum önce o menejer bozuntusundan kurtulacaksin

Nazim Can
15.02.2014, 21:52
O fizikle o ayni adam gecme hareketleriyle sen anca Bank asyada oynarsin arkadasim, bu Yusufu kiraya vermeliydik, bir Anadolu takimina, o zaman anlardik ise yariyor mu yaramiyor mu diye.

Ergin Demirci
15.02.2014, 21:54
Yavaş ve etkisiz

GUSTAVO COLMAN

Ali İhsan
15.02.2014, 21:55
Yaşının hala genç olduğunu düşünerek üstüne gitmiyorum ama bu kafayla zor...

ilhan
15.02.2014, 22:23
Topu ayaktan açıp kafayı yere gömerek peşinden koşma devri İbrahim Üzülmez ile kapandı. Yusuf'un bu huyundan vazgeçmesi gerekiyor. Bu şekilde adam geçmesi zaten kolay değil.

Murat'
15.02.2014, 22:35
Hacı Stadyum'da konuşuyor. Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar diyen bu adam değil miydi? Utanmadan hâlâ konuşuyor.

Alika87
15.02.2014, 22:42
Topu ayaktan açıp kafayı yere gömerek peşinden koşma devri İbrahim Üzülmez ile kapandı. Yusuf'un bu huyundan vazgeçmesi gerekiyor. Bu şekilde adam geçmesi zaten kolay değil.

1461'de oynarken de böyleydi. Yusuf budur, herseyi tempoyla yapar, ama sakatlandiktan sonra, fizigi baya düstü. Eski Yusuftan eser yok. Formunda olmayinca, PTT 1.Lig oyuncusu gibi oynuyor.

Ömer SEVİNÇ
15.02.2014, 22:45
Adamın hızı 17'den 7'ye düşmüş. Mustafa Yumlu daha hızlı mübarek.

poetricus
15.02.2014, 22:56
gelişi gümbür gümbür oldu ama kısa sürede sessiz sedasız dibe vurdu.
Hayırdır inşallah.

slmn
15.02.2014, 22:59
Titre ve kendine gel!

hos_cocuk61
15.02.2014, 23:14

Adam o özelliği sayesinde burada Yusufu yusuf yapan o özellik sen vazgeçsin diyosun :) ek olarak asıl bu şekilde adam geçmek kolay ve en ufak temasta çok rahat ta faul alınır önemli olan hızını varsa fizik gücünü atletik yeteneklerini kullanabilecek zeka ve beceri olması. bu adamdaki eksik de o zaten, oyun zekası.

Erbay
15.02.2014, 23:18
Futbol curling değil. Eline bir sopa verelim ittire ittire gitsin bari.

Pas alışverişlerini geliştirmeli, ayrıca zaman zaman içeri doğru koşu yapmalı. Bitiriciliği Henrique'den falan iyi çünkü.

Tayfun
15.02.2014, 23:35
Yusuf çalış koçum daha çok çalış !

Öznur61
15.02.2014, 23:57
Ben hala kart cezalısı diye biliyorum süpriz oldu bana bi an şaşırdım :D Oyuna girdikten sonrada pek sırıtmadı bence.. Gayet istekliydi.

Ogün YAZICI
16.02.2014, 00:07

ancak bu kadar güzel anlatılırdı.

ibrahim
16.02.2014, 00:11
Hey gidi Sabriye Gökhan Gönüle sagdan atip soldan gecen adam ne hallere düstü. Üzülüyorum bu cocuga...

Kadir
16.02.2014, 00:59
Kendine gelecektir. İlk sezonu daha süper ligde. Formsuzluğunu anlayışla karşılıyorum çünkü yetenekli olduğuna inanıyorum.

burasıdaTRABZON
16.02.2014, 02:47
çok iyi futbolcusun yeteneklisin ama art niyetlisin

kudu_61
16.02.2014, 05:43
Bu futbolda anlamadığım bi sol açık bi sol iç olayı var yusuf istekli ayağı son vuruşa meğilli bir sol açığın yanında sol iç olur yani tamamlayıcı forvet ama kesinlikle sol açık olamaz orta açamaz bence kadir keleş sol açıkta daha verimli yusuf seni biraz isteksiz görüyoruum biz bizi muıtlu edeni başımızın tacı ederiz kral yaparız biraz gayret koçum

ergin cesit
16.02.2014, 06:08
seneye daha iyi olacaktır

DEEP BLUE
16.02.2014, 10:23
Bu kafayla, anca diskoda oynarsın.

Arda'
20.02.2014, 22:01
Yusuf bitmiş beyler. Sonradan oyuna girdiği maçta bile adamı geçemiyor.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2014, 22:10
Her maç aynı şeyi yazmaktan bıktım en önemli avantajı hızlanmasıydı o da bitince sıradan bir oyuncu haline dönüştü...

Emre ÖZTÜRK
20.02.2014, 22:13
Bir pozisyonda soldan top sürmeye çalışıyordun ey Yusuf.Olcan araya koşu gösterdi bomboş ona atabileceğin pozisyonda sen kafanı kaldırmadan iki Juventus'lu oyuncunun içine daldın ve her zaman ki gibi kaptırdın.O pozisyonda hunharca sövdüm sana bilesin..

F. Yıldırım
20.02.2014, 22:14
Özer'den iyidi. En azından maçı heyecanlandırdı biraz.

mertacar
20.02.2014, 22:42
Oyun görüşü 0 ....

Adem Erdoğan
20.02.2014, 22:49
Şuursuz bir özgüven var.

SpOtLesS
20.02.2014, 22:50
sakatlıktan sonra hızını kaybetti

Sibel
20.02.2014, 22:55
Şuursuz bir özgüven var.

Sanırım bu çok iyi bir tanımlama oldu. Bana laf düşmez daha.

Furkan Özdem
20.02.2014, 22:56
Harbi ne oldu bu adamın hızına...

Fatih Özkan
20.02.2014, 23:25
İtalyan savunmasını koşarak geçmeye çalışman beni düşündürdü Yusuf...
Biri bunu başarabileceğini söyleyerek kandırmış seni...

Erbay
20.02.2014, 23:28
Yine de son 3-4 maçına göre iyiydi.

Atakan
21.02.2014, 00:06
Maçta 2 pozisyonumuz var ve ikisinde de Yusuf var. Aldığı ama verilmeyen bir de penaltısı var. Biraz akıllı ve güçlü olsa golü de yazmıştı. Aklını kullanıp yetenekleri doğrultusunda oynamayı öğrenmeli. Fiziksel eksikliğinin yanında kocaman bir mental eksikliği var. Bu kafayla giderse alt lige geri döner.

TolgaTopçu61
21.02.2014, 01:28
Koşarken yerde ne arıyor merak ediyorum...
Sakatligindan önce sanki daha aktifti..

ibrahim
21.02.2014, 01:37
Koşarken yerde ne arıyor merak ediyorum...
Sakatligindan önce sanki daha aktifti..

Karşısındaki rakibin daha önce bastığı yerleri analiz ederek bir sonraki adımını tahmin etmeye çalışıyor galiba. :-))

TolgaTopçu61
21.02.2014, 01:41
Karşısındaki rakibin daha önce bastığı yerleri analiz ederek bir sonraki adımını tahmin etmeye çalışıyor galiba. :-))

Onu da beceremiyor demekki :)

Bud Spencer
21.02.2014, 08:29
Şuursuz bir özgüven var.

top ayagina degdigi an cikarmaya calisan, korka, kendine güveni olmayan diger futbolcularimiza tercih ederim ben yusufu

girdikten sonra, bir hareketlilik getirdi oyuna

ben sahsen begeniyorum yusufu, sakatlik dönemi gecirdi ve süper ligde ilk sezonu, biraz daha zamana ihtiyaci var, daha iyi olacaktir

ESER
21.02.2014, 09:10
Canim pozisyonu hic etti. Bu kafayi one gomup dambur dumbur gitmeyi alt yapida mi ogretiyorlar acaba.rakibi 2 ye 2 yakalamissin, at iste aradan o topu.alip gitmedeki maksat nedir?

Miserable
21.02.2014, 13:33
Yetenek var ama inanılmaz dengesiz. Daha kontrollü, bilinçli olmalı. Aksi halde başarısı günlük tesadüflere kalır.

Veysel
21.02.2014, 13:36
Arkadaşlarıyla konuşmamda gitmek istiyor diyorlar az para alıyormuş 1461 de aldığını alıyormuş. Fenerliymiş Galatasaray'da oynamak istiyormuş Fatih Terim aklını çelmiş

canna52
21.02.2014, 13:52
Arkadaşlarıyla konuşmamda gitmek istiyor diyorlar az para alıyormuş 1461 de aldığını alıyormuş. Fenerliymiş Galatasaray'da oynamak istiyormuş Fatih Terim aklını çelmiş

aydın yılmaz.2 olur net.

eğer gerçekse tabi

Muhteva
21.02.2014, 13:55
Yerde birşey aramıyor topu adamın apış arasından nasıl geçiririm planlaması o :)

Kirk_Cooley
21.02.2014, 16:54
Herzaman 11 oynaması lazım büyük yetenek bana kalırsa.

Murat Engin Akyüz
21.02.2014, 20:48
Özgüveni yavaş yavaş geri gelecek gibi,fena bir görüntü vermedi.Sadece hızlı,başka bir numarası yok eleştirilerine katılmıyorum.

Tuğrul
21.02.2014, 21:59
Dikkat edilirse etkili olduğu anlar 75-90 arası.

Juve kazanmak için bütün riskleri alınca orta alanda büyük boşluk oluştu

Yusuf'ta en iyi yaptığı şeyi sprinter özelliğini kullanarak bu alanlara iyi sarktı. Etkili koşular yaptı. Fakat bu ataklarda ya ceza alanı içinde çoğalamadık. Ya da final paslarında hatalar yaptık.

Yusuf bu hali rotasyon oyuncusu olmaktan öteye gidemez.

ibrahim
21.02.2014, 22:28

Kiralık gitme saçmalığını akıl eden deyyusa ağlasın o zaman az para alıyorsa...

Alika87
22.02.2014, 00:40

1461'den gelen oyuncularin maasina baktigimda, hak vermemek elde degil. Hatirladigim kadar yillik 50bin TL aliyorlar. Almanyada fabrika iscisi bile daha fazla aliyor rahat. Kimse babasinin hayri icin top oynamiyor ve herkes hakettigini almasi lazim. 1461'den Trabzonspora gecis yaparken, en az 50% zam olmasi gerekiyordu.

hofsaale
22.02.2014, 14:20
1461'den gelen oyuncularin maasina baktigimda, hak vermemek elde degil. Hatirladigim kadar yillik 50bin TL aliyorlar. Almanyada fabrika iscisi bile daha fazla aliyor rahat. Kimse babasinin hayri icin top oynamiyor ve herkes hakettigini almasi lazim. 1461'den Trabzonspora gecis yaparken, en az 50% zam olmasi gerekiyordu.

150 tl aliyorlar....

Tabiki cok az..

artvints
22.02.2014, 16:34
yusuf un vücut tipi, hareketleri hazard a benziyor.biraz izleyip örnek alsa çok gelişim sağlar.öyle çizgiye inip orta açmakla hayat geçmez.oyun içinde aklı hep oraya gidiyor.hareketlerini çeşitlendirmesi lazım.potonsiyeli çok yüksek, ziyan olmasın.

Ertan1982
22.02.2014, 17:26
Biri yusufu body ye götürsün.Vücutu sakatliktan sonra daha cok cöktü gibi.sakatliktan önce de gelistirmeliydi ama sanki daha fazla geriye gitti. Dikkatli olmasa Aydin emre colkatan ileri gidemez.onlarda kendilerini gelistirmedi.

ibrahim
22.02.2014, 17:51
Biri yusufu body ye götürsün.Vücutu sakatliktan sonra daha cok cöktü gibi.sakatliktan önce de gelistirmeliydi ama sanki daha fazla geriye gitti. Dikkatli olmasa Aydin emre colkatan ileri gidemez.onlarda kendilerini gelistirmedi.

Eskiden dahada zayıftı, iki senede bu hale geldi. Bi iki seneye daha ihtiyacı var malesef.

Vkgz
23.02.2014, 20:44
takımımızda ki bir başka bank asya oyuncusu

Yavuz Hasan
23.02.2014, 21:36
onbeş dk kala oyuna girip hiç bişey yapamamak nasıl bişey acaba

Sibel
23.02.2014, 21:37
Kaldıramıyor mu artık anlamak zor...

Adem Akyüz'
23.02.2014, 21:46
Yusuf'ta zihinsel olarak bir sorun var. Yanlış bir harekette hemen kopuyor oyundan..

Ogün YAZICI
23.02.2014, 22:23
her geçen hafta dibe vuruyor...

SpOtLesS
23.02.2014, 22:44
sakatlıktan sonra hızı gitmiş gibi

Fatih Öztürk
28.02.2014, 10:41
Torino'da oyuna girdikten sonra ok gibi aralara fırlayan,takıma faydası olan çocuğu 2.maçta sahaya sürmemek?

berezilya
28.02.2014, 18:03
yakın zamanda büyük bir transfer yapar.demedi demeyin.

Emrah Akcagöz
08.03.2014, 18:02
http://sv171.piclect.com/952c6c5c8a5d035b1d75961fff630894/3b5c73f03/o/14/03/08/yusuf.jpg

mertacar
10.03.2014, 13:35
https://www.youtube.com/watch?v=kmq9Ju9yAmU#aid=P8ad6FZ1L5A

gönlüm hep seni arıyor neredesin sen ?

dağlıca61
10.03.2014, 16:41
sakatlandıktan sonra eski benliğinden eser kalmadı, kendini toparlaması lazım,

Harun-61
11.03.2014, 10:42
Dün aksam kacirdigi ikinci gol Yusuf'un futbol zekasini gösteriyor aslinda.

Arkadasim o topa öyle mi vurulur, alt yapi'da size ne ögretiyorlar Allah askina ???

.

gece_bekcisi
11.03.2014, 11:00
Sol ayaklı vuruşlara bak ALlahım orta kesmesini bilmiyor. Yazık TS bunlara kaldı ! son 10-15 dk futbolcu bunlar

Nazim Can
11.03.2014, 11:12
İkili mücadelelerde ayakta kalamazsan degil Trabzonsporda hicbir süper lig takiminda oynayamazsin, Bank Asya topcusu.

Arif Timurcioğlu
11.03.2014, 17:43
Son derece iyi bir futbolcu üstünde durulmalı.

Ali İhsan
11.03.2014, 18:43
Yıldız ışığı var kesinlikle, seneye kontrat sorununu çözüp çok abartılı olmayan bir zamla onbire monte edilebilir.

Oğuzhan
11.03.2014, 18:45
Dün bir pozisyonda 60-70 metre geriye depar atıp omuz vurup Gökhan Gönül'den top aldı. Kuvvetli aslında. Çok daha iyi olacak oynaması lazım sürekli. Burak Yılmaz gibi bir özgüven yakalarsa kendine tutamaz ligde kimse.

Ufuk
16.03.2014, 22:56
Defanstaki müdahalelerine dikkat etmesi lazım. Penaltıyı atladı hakem, başka zaman atlamayabilir.

yatara
17.03.2014, 00:33
Alman Spiker Yusuf icin cok iyi futbolcu fakat son vuruslarini gelistirmesi lazim dedi

artvints
17.03.2014, 00:46
yusuf esnekliğini kaybetmiş, dönemiyor gibi, yağ gibi akıyordu sezon başında. topla ilişkisi kötü hala yıldız bir futbolcu için. eksiklerini iyi belirler ve ona göre çalışırsa çok iyi olacak.iyi bir hoca lazım yani.

İbrahim CİHAN
17.03.2014, 01:38
https://www.youtube.com/watch?v=kmq9Ju9yAmU#aid=P8ad6FZ1L5A

gönlüm hep seni arıyor neredesin sen ?

videodaki yusufla sakatlıktan sonraki yusuf apayrı futbolcular. ne oldu bu adama? inşallah en kısa zamanda videodaki haline döner. futbol zekasını falan geçtim adam hızını kaybetti resmen.

İ. SARAL
17.03.2014, 12:04
Bence önceki haftalara nazaran biraz daha toparlanmış. Seneye daha iyi olacak. Defans müdahalelerine dikkat etmesi lazım.

Adem Akyüz'
17.03.2014, 13:04
Bu maç biraz toparladı sanki..

Emre ÖZTÜRK
17.03.2014, 13:28
Devamlılık sorunu var.Eskisi gibi hızlı değil.Boş alanda bile hızlı değil nerde o Gökhan Gönül'ü,Sabri'yi paketleyen Yusuf

Tayfun
17.03.2014, 18:47
Ekstra çalışmalar yapması lâzım yerinde saymak istemiyorsa.

Travelair
18.03.2014, 14:30
Hayatı düzgün değilse düzeltsin. Antremandan dolayı ise daha çok yapsın. Kiloluysa eritsin. Alışık değilse alışsın. Daha iyi olabilecekken vasat performans yakışmıyor. Eski hızına ve kıvraklığına kavuşması lazım. Ortaları iyi sayılır. Şutunu asistini geliştirmeli.

Terzioğlu
21.03.2014, 22:05
Adamlarin icinden gecemeyecegini bakalim ne zaman anlayacak.

Miserable
21.03.2014, 22:12
Beyin bedava. Kullan şunu.

Adem Akyüz'
21.03.2014, 23:04
Dün akşam Mustafa'nın quiz programında dediği gibi.. çok yumuşak.. Özellikle sakatlıktan sonra İkili mücadelelerden kaçıyor.. Yattara'nın son dönemlerine benziyor..

Fatih Özkan
21.03.2014, 23:23
Dünya starı oldun da haberimiz mi yok paşa ?

Emirhan Makul
21.03.2014, 23:58
Yılın bidonu.

Atakan
22.03.2014, 00:46
Şu pozisyondaki gibi 10 adamın yakalayamadığı Yusuf gitti yürümekten aciz Yusuf geldi.

http://youtu.be/kmq9Ju9yAmU?t=1m35s

Osman Pervaneli
22.03.2014, 01:57
sakatliktan sonra birtürlü form tutturamadi

Cafer Bulur
22.03.2014, 16:26
Dengesizlikte atbasi gidiyor,amatör topcularin sahip oldugu teknik var onda.

Kisacasi bir cacik olmaz yetenek yerlerde geziyor.

canna52
22.03.2014, 16:41
sakatlıktan sonra kaç maç oynadı hala form durumu diyenler var.

tamam form durumu olarak pik noktada olduğu söylenemez ama temel sorun form durumu değil.

temel sorun yetenek eksikliği. oynadığı pozisyon itibariyle daha kreatif olması gerekiyor. birebirde adam geçme yok denecek seviyede.

sadece hızıyla adam geçmeye çalışıyor.
rakiplerde artık yusufu tanıyorlar ve buna önlem alıyorlar tabi.
rakip 2 metre geride karşılayınca yusufun adam geçme şansı sıfıra yakınsıyor.

sol bek olarak denenmesi taraftarıyım.

aksi takdirde aydın yılmaz seviyelerinde dolaşır gibi duruyor.

ama bir caner neden olmasın ?..

gabriel omar
22.03.2014, 21:43
Haksızlık edildiğini düşünüyorum.Beklenenen seviyede olmasa da her maçta sonuca etki edebilecek 1 2 pozisyon yaratıyor,rakip için tehlike oluşturuyor.

92 doğumlu ,bedavaya aldığın yetenekli bir oyuncu için bu kadar erken hüküm verilmesini anlamıyorum.

DeAgLeMaNyAq
29.03.2014, 18:05
En son ne zaman adam geçebildi?

Tuğrul
29.03.2014, 18:46
Anca rotasyon yapacağımız, önem arz etmeyen.

Türkiye kupası'nın grup maçlarında kullanılabilecek bir oyuncu görüntüsü veriyor.

Bu hali ile hedefleri olarak bir takıma ilk 18'e sürekli olarak giremez, girmemelidir.

F. Yıldırım
29.03.2014, 18:55
Biraz çabaladı fakat pek olumlu hareketi yoktu. Yetenek var ama çok çalışmalı.

Yaşar
29.03.2014, 19:01
Alt yapıdan çıkan en iyi adamımız güya. En iyisi buysa diğerlerinin vay haline.

Hakan
29.03.2014, 19:26
Çalım atamayan kanat futbolcusu olmaz

Öznur61
29.03.2014, 19:58
Fazlasıyla gayretliydi, olacak inşallah...

DeAgLeMaNyAq
07.04.2014, 22:00
Aylar sonra en olumlu oyununu oynadı...

Öznur61
07.04.2014, 22:13
Toparlandı gibi.
Oyuna katkısı, golü güzeldi.
Böyle devam inşallah.

F. Yıldırım
07.04.2014, 22:14
Boş alanı seven oyuncu nitekim etkili de oldu.

İbrahim CİHAN
07.04.2014, 22:30
boş alanın etkisinden mi bilmiyorum ama bugünkü yusuf bizim ümitlerimizi bağladığımız yusuftu.

Yunus Emre SEYHAN
09.04.2014, 09:40
Ölçü olabilecek bir maç değildi.

Tamamen risk alan ve boş alan bırakan bir rakip vardı oyuna girdiğinde

mertacar
10.04.2014, 12:40
Eğitilmeye ihtiyaci var.Yaşı daha genç .

DeAgLeMaNyAq
18.04.2014, 21:56
Olcan'ın formsuzluğu ve Özer'in yokluğu en çok Yusuf'a aradı. Bitiricilik konusunda çok başarılı...

bordomavi1
18.04.2014, 22:16
bitiriciliği çok üst düzey. hızı da baya iyi. santrafor olarak denesek iş yapabilir gibi.

SALDIRAY
18.04.2014, 22:20
Koçum benim.

Öznur61
18.04.2014, 22:21
Hakkını verdi bugün formanın.
Goller için teşekkürler :)

h@msi61
19.04.2014, 00:26
Bence Burak Yilmaz vari bir oyuncu olabilir, klasik kanat oyuncusu degil zaten. Gol vuruslari da iyi...

Colakoglu
19.04.2014, 00:27
son 4-5 yoruma bak birde sayfanin basindaki yorumlara. Tipik trabzonspor taraftari, Biraz sabir biraz sagduyu. Olacak bu cocuk.

Adem Akyüz'
19.04.2014, 00:38
Kafasını kaldırarak oynadığı zaman çok etkili bir oyuncu olabiliyor.. Bir kaç maçtır kendini bulmaya başladı. Böyle devam eder inşallah..

Kaan
19.04.2014, 01:35
https://www.facebook.com/photo.php?v=812967278732071

:)

DeAgLeMaNyAq
19.04.2014, 02:37
O hareketin piri Hagi'dir...

eVA1m1USVGY

kudu_61
19.04.2014, 02:49
o ne biçim bir hareketti içine ne kaçtı bilmem ama yıllardır böyle güzel birşey görmedim helal olsun

Semra
19.04.2014, 12:36
1461 Trabzon maçlarındaki oyunun, emeğin, hırsın, varınla yoğunla sahadaydın dün... İnşallah bu oyunu sezona yayarak devam edersin.

tristram
19.04.2014, 13:36
1461'den gelenler icinde bu formayi hakeden yegane kisi.tebrikler yusuf.

Turgay Atalay
19.04.2014, 14:38
Hadi bakam,devami gelir insallah

Miserable
19.04.2014, 14:42
Zeka ve fiziğini geliştirmediği sürece birkaç maçta parlayıp sezonun geri kalanında öne çıkmayan yetenekli ama verimsiz bir oyuncu olarak kalır.

Cafer Bulur
19.04.2014, 17:45
1461'den gelenler icinde bu formayi hakeden yegane kisi.tebrikler yusuf.

Katiliyorum,bunu dün aksam cok net bir sekilde gördük .

Bedri Sertkaya
19.04.2014, 21:01
Yeni Burak Yılmaz Olcan'dan daha iyi Erkan Zengin sağbek şener gelsin santrafor stoper gelsin solbek gelsin takım taş gibi olur inşallah kaçırmayız yusufu

Cihansev
19.04.2014, 21:54
iYİ FUTBOLCU DEĞİL HENÜZ İYİ FUTBOLCU ADAYI.. ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN TAKIM FUTBOLCUSU OLMASI İÇİN Bİ İKİ LEVEL ATLAMASI LAZIM.

Yunus Emre SEYHAN
24.04.2014, 18:42
Erciyes maçi ölçü değil

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kopeli
24.04.2014, 19:10
Gökdeniz potansiyelinde bir oyuncu ama tam anlamında bu potansiyele ulasması icin extra calısmalar yapması şart. Ben Ts'de as oynuyorum diye rahatlıga düserse Barıs Memiş gibi kaybolup gider.

villas-boas
26.04.2014, 18:07
takimin gelecek vaad eden , kendisini ispatlamis , milli takimda oynayabilecek en genç oyuncusu.en iyi ozelliklerini (hiz - son vurus - orta) cok iyi kullaniyor. bu adam 35 bin euroya oynuyor !

DeAgLeMaNyAq
26.04.2014, 23:58
2 haftadır maşallahı var. Janko bu ortalar bana niye gelmedi diye saç baş yoluyordur. Bu arada hafta boyunca takımla pek çalışamadı ve yine sakatlandı umarım ciddi bir şeyi yoktur. Bursa maçında oynasa bile kart görmemeli en çok GS maçında ihtiyacımız var...

Adem Akyüz'
27.04.2014, 01:02
Sakatlıktan sonra iyice toparladı kendini. Henrique ile de güzel bir uyum yakaladı. Sezon sonuna kadar böyle devam inşallah..

Öznur61
27.04.2014, 01:28
Bugün ki gollerin en büyük temsilcisi. :)

Teşekkürler Yusuf.

Samet Yildirim
27.04.2014, 01:49
Iyi oynadi. Insallah dahada iyi olur.

Sakatligi umarim önemsizdir.

Uğur Kalyoncu
27.04.2014, 08:42
Kağıt üstünde en büyük transferimiz Yusuf olacaktır...Tam bir sol açık..Kafayı kaldırarak oynadığında ve takım gerekli takviyelerle daha çok pozisyona girdiğinde bir ortasaha oyuncusu olmasına rağmen çok gol atar..

villas-boas
27.04.2014, 10:51
maç oncesi yazdigim gibi 3 tane cok iyi ozelligi var hiz - son vurus - orta. yine bunlari kullandi ve 2 golude o hazirladi . neticesinde kazandik . bu sozlesme iside halledilmesi gereken bi durum . an itibariyle 2016'da bitiyor 2019'a kadar uzatilsin

Uğurtan
29.04.2014, 17:48
Sağlıklı bir sözleşme yapılmak için ne bekleniyor hâlâ?

Öznur61
29.04.2014, 20:46
Son maçlarda müthiş toparladı kendini maşallah :)

mertacar
29.04.2014, 21:52
Ozerve yumluyla birlikte yeni sozlemesme imzalanmali.Birde eger kalacaksa olcan.

Bedri Sertkaya
01.05.2014, 14:48
yönetime onur tuzlu geldi daha yusuf la da anlaşamaz bu yönetim.

Sağlıklı bir sözleşme yapılmak için ne bekleniyor hâlâ?

Alev61
02.05.2014, 17:38
Sağlam bir sözleşme yapılmalı yoksa bu yönetim gönderir.

seçuk
03.05.2014, 13:02
Daha tam olarak kendini kanıtlamadı takıma trabzonspora olan sevdasını anlatıp duruyor uygun şartlarda uzun süreli bir sözleşmeye atsın bakalım imzayı gorelim sevdası ne kadarmış. Haa ilerleyen yıllarda hakkını verirse bu takım hakkını zaten verip sozleşmesi iyileştirilecektir zaten. Hakkı verilmezsse taraftar sorar en başta hesabını. Ama şimdi para değil başarı zamanı. Bu takımın Onur-Olcan-Yumlu gibi değişmezi ol sonra para işini hallederler.

Fatih Özkan
03.05.2014, 14:03
"Şampiyon olmadan ayrılmam"

Performansıyla Trabzonspor'da son haftalara damga vuran Yusuf Erdoğan, FANATİK'e samimi açıklamalarda bulundu...

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/05/02/fft104mm2907353.jpg

1461 Trabzonspor’daki başarılı performansının ardından sezon başında Mustafa Reşit Akçay tarafından A Takım’a çıkarılan ve kısa sürede takımın önemli isimleri arasına giren Yusuf Erdoğan, özellikle son haftalardaki performansıyla parmak ısırttı. Gençlerbirliği ve Erciyes ağlarını boş geçmeyen, son Antep maçında ise yaptığı şık asistle kalitesini gösteren oyuncu FANATİK’e konuştu, birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. Hami Mandıralı’nın takımın başına geçmesiyle yaşadığı çıkışın tesadüf olmadığını dile getiren Yusuf, “Hami hoca benimle çok yakından ilgileniyor. Yaptığı konuşmalarla özgüvenimi artırıyor. Bu da ister istemez sahaya yansıyor. Bunu yaparken karşımda bir hoca değil bir abi görüyorum. Rahat olmamı, yeteneklerimi kullanmamı istiyor. Kendi yaşadıklarından örnekler veriyor” diye konuştu.

‘Taktiğimiz süper’

Oyun mentalitesinin de takıma çok uyduğunu kaydeden 23 yaşındaki hücumcu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sürekli önde baskı yapmamız konusunda bizi uyarıyor. Mücadeleyi elden bırakmamamızı istiyor, dikine oyunu tercih ediyor. Geri çekildiğmizde ise bize kızıyor. Bu yapı bütün takımın hoşuna gidiyor.”

‘Bütünlük sağlanmışken...’

“Hami hocayla kesinlikle yola devam edilmeli. Çünkü ekip olarak bir bütünlük sağlanmışken bunun bozulması takıma zarar verir. Hami hoca kalır, sağlam bir politika izlenirse, konuşulduğu gibi kaliteli transferler yapılırsa gelecek sezonun şampiyonlukta en büyük favorisi biz oluruz.”

‘Bu forma büyük gurur’

Sözleşmesi bu sezonun sonunda bitecek olan Yusuf Erdoğan’ın bu konudaki mesajı ise oldukça net: “Trabzonspor formasını giymek benim için her zaman büyük gurur. Yeni mukavele yapmak istiyorum. Henüz oturup konuşmadık. Ancak yönetimimizin beni bu konuda mağdur etmeyeceğine inanıyorum. Çünkü şampiyonluk yaşamadan, taraftarla o sevinci paylaşmadan ayrılmak gibi bir düşüncem yok.”

ÖMER NECATİ ALBAYRAK

http://www.fanatik.com.tr/sampiyon-olmadan-ayrilmam_3_Detail_35_367997.htm

RoyalEvil61
03.05.2014, 19:02
23 yasindaki?

Hakan
03.05.2014, 20:52
Kimin kalıp kimin gideceği hakkında yorum yapmak sana düşmez Yusuf

DeAgLeMaNyAq
04.05.2014, 17:49
Çok sık sakatlanmaya başladı. Yakaladığı iki net fırsatta kaleye vurmayı denemeliydi...

İ. SARAL
04.05.2014, 17:53
Olcan'a o iki pası çıkarabilse veya kaleye vursa maç bizimdi.

TSemih61
04.05.2014, 17:57
Ben bugünki kaçırdığı goller için kızmıyorum Yusuf'a. Bunlardan elbet ders çıkaracaktır. Seneye patlama bekliyorum Yusuf'tan.

Adem Erdoğan
04.05.2014, 21:58
Bencil değilsin dostum anladık bunu, tatava yapma kaleyi görünce vur gitsin.

artvints
05.05.2014, 22:41
orta açarken yayı hiç düşünmüyor, cezasahası dışına pas vermek de çok etkili olur, her zaman içeri kesilmez.

Fatih Öztürk
08.05.2014, 14:15
Orta açarken kafasını kaldırıp arkadaşlarını görmeyi öğrenirse çok büyük bir oyuncu olacak.bence takımın hücum anlamında en etkili ismi Yusuf.

Ahmet Ulusoy
08.05.2014, 15:00
Orta açarken kafasını kaldırıp arkadaşlarını görmeyi öğrenirse çok büyük bir oyuncu olacak.bence takımın hücum anlamında en etkili ismi Yusuf.

Olur mu canım 12 gol atıp 14 asist yapan Olcan var

kahver
08.05.2014, 17:12
Yusuf biraz daha fiziksel olarak gelişir ve daha agresif bir oyun yapısına bürünürse takımın belki de en kilit oyuncusu olabilecek potansiyelde. Yaz kampını umarım çok verimli geçirir.

villas-boas
11.05.2014, 17:11
gokdenizin yolundan gitmek istiyorsan bu aksam golunu at.

nchls
11.05.2014, 21:44
olmayacak . fm de 3 kategori var: Teknik, mental ve fizik. maalesef yusufta mental kısmı 0. O da olmayınca olmuyor. Yine ilerleyen zamanlarda yanılan ben olurum umarım

Ali İhsan
11.05.2014, 22:05
Geçen haftaki pas rezaletinden sonra bugünkü son vuruşlar?

Yeteneğine yazık...

Arda'
11.05.2014, 22:07
Karşısında ağır Semih olmasına rağmen etkili olamadı fazla. Ayrıca o golü atması lazımdı.

Öznur61
11.05.2014, 22:20
Kanser ettin beni pozisyonlarda.
Daha iyi ve daha iyi olman lazım.

F. Yıldırım
11.05.2014, 22:32
Yusuf'un geleceği Volkan Şen'inki ile birebir aynı olacaktır.

mertacar
11.05.2014, 23:23
Bi maçla göklere çıkarıp bi macla yerden yere vurmayin be yeter anlamiyorum bu taraftari.Hatalari var elestirebiliriz ama Yusufa destek olmak lazim rekabete girmesi ve cok calismasi lazim.

Ali YİĞİT
11.05.2014, 23:37
Mental olarak kendini hiç bir zaman geliştireceğine inanmadığım futbolcumsu.

Çıt kırıldım,Topu hiç ısırmayan. İbrahim Üzülmez gibi ne kafasını kaldırır top sürerken ne de sol çizgiden akıl edipte içeri doğru katetmez. Onun dışında iyi futbolcu.

serdaracıl
12.05.2014, 00:01
Volkan şen iki

yatara
12.05.2014, 01:28
her idman sonrasi 1 saat sut calismasi ve pas calismasi yapmasi lazim

İskender YILMAZ
12.05.2014, 11:01

Bu sevdalar boşuna..