PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

Emre Veli
15.07.2017, 19:55
Mevki olarak yanlış yerde oynatıldığına inanıyorum. Çizgi oyuncusu olacak kadar bir zekaya ve o bölgeden topu çıkaracak kadar oyun görüşü olduğunu düşünmüyorum. Kendisinin bana kalırsa en göze çarpabilecek özelliği hızı ile beraber orta sahadan aniden çıkarılan toplarla rakip savunmanın arkasına sarkması. Ama bunu kapanan, savunma çizgisini geride kuran takımlara karşı yapabilmek zor. Böyle durumlarda da ceza sahası içerisinde hareketli bir biçimde topları toplaması ve pozisyonun içerisinde olmasıyla istatistik yakalayabilir. Yusuf gol pasını verecek değil de golü atabilecek futbolcu olmalı çünkü pas ve orta özelliği pek iyi değil. Kendisi hakeza forvet de olamaz çünkü top tutamaz, 10 numara zaten mümkün değil. Topla 5sn bile vakit geçireceği herhangi bir görev de kendisine verilmemeli. Tek paslı ve tek vuruşlu bir oyun anlayışından uzaklaştığı anda saçmalamaya başlıyor çünkü. Anlattıklarımı destekleyecek golleri de var elimde hatta attığı gollerin çoğu bunlardan oluşuyor.

Yani anlatmak istediğim kendisinin açık ve net bir biçimde hareketli bir biçimde ceza sahası içinde ve 5 m çevresinde, forvetin indirdiği toplardan hemen sonra pozisyon alması ve gol bölgesinde bulunması gerekiyor. Günümüz futbolunda bunun karşılığı SS ( yani second striker) Kenarlardan olabildiğince uzaklaşmalı. Bu oyun en azından istatistik yapabilmesine katkı sağlayacaktır. Hızını kullanabileceği en iyi mevki budur. Dönen topları hızıyla hemen almalı ve sonuca gitmeli. Son olarak ayrılmasını istemiyorum.

https://i.hizliresim.com/29rD2q.png
şuraya ne yazdiysam, ayni mevkiide ayni sekilde gol atti. surda oynasa minumum 10 golu var her sezon.

Ege Kum
15.07.2017, 19:59
Hazırlık maçlarının golcüsü yine unutmadı Mtk yı :D

Ozan Yılmaz
16.07.2017, 00:45
Friendly games hero and el capitone

Hakan
16.07.2017, 00:48
İkinci bir MTK Budapest maçına kadar kadroya alınmamalı.
Boşuna konuşmuyoruz.Reis bu maçların adamı.

Faik Yılmaz
17.07.2017, 15:43
Bir Soru : Yusuf Erdoğan madem bu kadar kötü bir oyuncu neden geçen yılın şampiyonu + Başakşehir + bir kaç klüp daha O'nu istiyor ?

İ. SARAL
17.07.2017, 16:07
Bir Soru : Yusuf Erdoğan madem bu kadar kötü bir oyuncu neden geçen yılın şampiyonu + Başakşehir + bir kaç klüp daha O'nu istiyor ?

Onun cevaplayabilen yok. Anca küfrediyorlar adama. Taraftarın her zamanki saçmalıkları.

Ozan Yılmaz
17.07.2017, 16:12

soruya soruyla karşılık verelim o zaman, madem istenen ve iyi bir bir oyuncu, neden kimse bonservis vermiyor da bedavaya kadrolarında alternatif yaratma çabasıyla istiyorlar sadece?

Faik Yılmaz
17.07.2017, 16:18
soruya soruyla karşılık verelim o zaman, madem istenen ve iyi bir bir oyuncu, neden kimse bonservis vermiyor da bedavaya kadrolarında alternatif yaratma çabasıyla istiyorlar sadece?

Bende başka bir soru ile cevap vereyim o zaman :

Klübün vizyon sahibi başkanının sahip çıkmadığı , taraftarın küfrettiği ve camiada aklı selim kimseninde elinden tutmayıp göndermek için can attıkları bir adama kim para verir ?

Sen diyorsun ki ; Elmam çürük benim. Sonrada neden kilosuna 3 milyon vermiyorlar diye kızıyorsun....

Üstelik kadroda Aytaç gibi , İbanez gibi Yusuf kadar maliyeti olan isimler varken nedense kimse Onlara tepki göstermiyor sadece Yusuf 'a gösteriyor.

Sanki sadece Yusuf Erdoğan gidince takım şahlanacak ? Öyle bir hava sezinliyorum.

Ozan Yılmaz
17.07.2017, 16:28
Faik Yılmaz

1. Bu adama yıllardır sahip de çıkıldı şans da verildi, karşılığında ne alındı?

2. 3 milyon değil, yarısını bile vereni bulsalar satacaklar da görünüşe göre onu bile veren kulüp yok,

3. Aytaç da yeterince tepki alıyor, Yusuf kadar şans alamasa bile,

4. Ibanez değil transferini yapanlar kötü sözleri hak edenler lakin adamı kadroda dahil göremedik,

5. Söylediğiniz gibi potansiyeline ve yeteneklerine güvenilse idi çürük elma falan demeden o kulüpler için çerez parası olan bonservisi ödemeye razı olurlardı,

6. Yusuf Erdoğan'ın gitmek istediğini de kendisi 6 aydır dile getiriyor hani nerede talipleri? Yoksa gitmesi de kalması da umrumda değil artık bu gencin.

Faik Yılmaz
17.07.2017, 16:34
Faik Yılmaz

1. Bu adama yıllardır sahip de çıkıldı şans da verildi, karşılığında ne alındı?

2. 3 milyon değil, yarısını bile vereni bulsalar satacaklar da görünüşe göre onu bile veren kulüp yok,

3. Aytaç da yeterince tepki alıyor, Yusuf kadar şans alamasa bile,

4. Ibanez değil transferini yapanlar kötü sözleri hak edenler lakin adamı kadroda dahil göremedik,

5. Söylediğiniz gibi potansiyeline ve yeteneklerine güvenilse idi çürük elma falan demeden o kulüpler için çerez parası olan bonservisi ödemeye razı olurlardı,

6. Yusuf Erdoğan'ın gitmek istediğini de kendisi 6 aydır dile getiriyor hani nerede talipleri? Yoksa gitmesi de kalması da umrumda değil artık bu gencin.

Wesley Sneider mesela Gs'de istenmiyor....

Neden Gs 1-2 milyon euro alıp satamadı O'nu ? Kalitesiz bir adam mı ?

Bence Yusuf 'un yeteneklerinde bir sıkıntı yok ama mental ve davranış olarka güzel bir terapiye ihtiyacı var. Ve başka bir takıma gittiğinde O hoca kimse terapisini yapacak ve Yusuf'u takır takır oynatacak.....

Şahsi fikrimdir....

lizarazu
17.07.2017, 16:51
Bu sene sampiyonluk mucadelesi verilecekse yusuf kadroda tutulmali, olmuyorsa sozlesmesi uzatilip konyaspora kiraya verilmeli yada ts 1 sene icinde 1 milyon euro verip geri alir maddesi konularak konyaspora bedava verilmelidir. Bunun disinda ufak bonservisler icin yusuf gonderilmemeli.

Ozan Yılmaz
17.07.2017, 17:06
Wesley Sneider mesela Gs'de istenmiyor....

Neden Gs 1-2 milyon euro alıp satamadı O'nu ? Kalitesiz bir adam mı ?

Bence Yusuf 'un yeteneklerinde bir sıkıntı yok ama mental ve davranış olarka güzel bir terapiye ihtiyacı var. Ve başka bir takıma gittiğinde O hoca kimse terapisini yapacak ve Yusuf'u takır takır oynatacak.....

Şahsi fikrimdir....
Sneijder aldığı yıllık maaşı karşılayacak kulüp bulmak kolay mı? Yusuf'un belki de 10 katını alıyordur. Yakın bir maaşı olsa 10 milyon € bonservisle bile satabilirlerdi ve orada oyuncunun kalma isteği de söz konusuydu ayrıca. Burada gitmek isteyen bir Yusuf var ama alıcısı bulunamıyor bonservis verebilecek olan.

A.K.Göksu
17.07.2017, 17:07
Y.Erdoğan'ın 18 kişilik kadroda yer bulduğu bir takım TSL'de şampiyon olamaz.Gerçi öyle baktığın zaman 2.ligde de şampiyon olamaz ama konumuz o değil.Abi niye zorluyorsunuz olmadı işte,gelişecek diye diye adam geri gitti,geri gide gide sıfırlandı resmen.Yahu bir kanat oyuncusu o kadar hızlı olup nasıl çalım atamaz benim aklım almıyor.Adamın repertuarında 2 tane çalım var,sağından at solundan geç ve solundan at sağından geç,o da yerse.İsteyen varsa 3-5 e bakma gönder gitsin.Ha inşallah büyük topçu olsun benim düşmanım değil sonuçta ama bu takımın futbolcusu kesinlikle değil.

Mustafa YILMAZ
17.07.2017, 17:15
şuraya ne yazdiysam, ayni mevkiide ayni sekilde gol atti. surda oynasa minumum 10 golu var her sezon.

söylediklerin mantıklı mevkisi orası olabilir ama asıl soru buna değer mi ? ona uygun bir sistem kurmaya ? mesela yusuf yazıcı'yı kesmen gerekir, buna değer mi ?

güvenilmez bir oyuncu yusuf erdoğan, karakteri gelişim için çok zayıf. eğer akıllı biriyse ve menejeride akıllıya kendisine uyan bir hocanın takımına gider ama o qqaaaressssssmaaaaaa diye bağırdığı kulübe gitmek istiyor. yine iyi oynadığı maçlar olacak gitsede kalsada ama kendisini geliştirebileceğini hiç sanmıyorum olancası bu.

daha öncede yazdım okey masasında biz kimle oynuyorduk ya adını unttum diyeni ben takımda tutmam.

Emre Veli
17.07.2017, 17:56
söylediklerin mantıklı mevkisi orası olabilir ama asıl soru buna değer mi ? ona uygun bir sistem kurmaya ? mesela yusuf yazıcı'yı kesmen gerekir, buna değer mi ?

güvenilmez bir oyuncu yusuf erdoğan, karakteri gelişim için çok zayıf. eğer akıllı biriyse ve menejeride akıllıya kendisine uyan bir hocanın takımına gider ama o qqaaaressssssmaaaaaa diye bağırdığı kulübe gitmek istiyor. yine iyi oynadığı maçlar olacak gitsede kalsada ama kendisini geliştirebileceğini hiç sanmıyorum olancası bu.

daha öncede yazdım okey masasında biz kimle oynuyorduk ya adını unttum diyeni ben takımda tutmam.
haklı olduğun noktalar var abi, 11 oyuncusu değil gerçekten. motivasyonu ve profesyonelliği düşük maalesef. ben sadece eğer kadroda kalacaksa nasıl değerlendirebileceğimize dair yazdım. ama oldu da gidecekse sözleşmesini uzatsın kiralık gitsin. fayda alınamayacak kadar yetersiz değil bence.

batuhanTs
17.07.2017, 20:39
bir oyuncunun kalitesini herhangi bir istanbul takımının onu istemesiyle mi anlıyoruz yeni moda bu mu yusuf erdoğan gördüğüm en kötü en kalitesiz futbolcularından aksini söyleyenin akli melekeleri yerinde değildir en hafif tabiriyle

Faik Yılmaz
18.07.2017, 10:55
Yusuf'un maliyeti ne bize ?

Kaç lira bonservis verdik ?

Kaç liraya oynuyor ?

İbanez , Aytaç'ın maliyeti kaç lira..... ?

Yusuf kç maç oynadı Ibanez kaç maç oynadı ?

Onları neden gönderemiyoruz da Yusuf'a bu kadar taktık ?

Muhammet Demir transferinden 16-17 milyon tl zarar eden ve 1 kuruş bile kazandık. Trabzonsporlu dostlarımızın bunları gündeme getirmeyip Yusuf'a kafayı takmalarını doğrusu anlayamıyorum....

Hayır takımda kalsa ne olur anlamıyorum....

Mehmet Ekici yattığı yerden yarım sezonda 2 milyon tl yi cebine indirdi.. Sonra 1 tek kuruş kazandırmadan çekip gitti.... Kimsenin sesi çıkmadı herkes şimdi Yusuf'a saldırıyor....

Bu çocuğun suçu Trabzonlu olması mı ?

( Ahanda şimdi özevlatçı da derler arkamızdan )

Yiğit Gayretli
18.07.2017, 11:16
İsterim ki sol bek oynamayı öğrensin ve hücumcu bir sol bek olsun. Ama yıllardır topla dribbling yapmayı bile öğrenemedi. Ve hatta doğru bildiğini unuttu...

Yolu açık olsun.

Uğur_Dmrtrk
18.07.2017, 11:18
Y.Erdoğan'ın 18 kişilik kadroda yer bulduğu bir takım TSL'de şampiyon olamaz.Gerçi öyle baktığın zaman 2.ligde de şampiyon olamaz ama konumuz o değil.Abi niye zorluyorsunuz olmadı işte,gelişecek diye diye adam geri gitti,geri gide gide sıfırlandı resmen.Yahu bir kanat oyuncusu o kadar hızlı olup nasıl çalım atamaz benim aklım almıyor.Adamın repertuarında 2 tane çalım var,sağından at solundan geç ve solundan at sağından geç,o da yerse.İsteyen varsa 3-5 e bakma gönder gitsin.Ha inşallah büyük topçu olsun benim düşmanım değil sonuçta ama bu takımın futbolcusu kesinlikle değil.

hocam birde adamın içinden geçme özelliği var..hep deniyor ama şuana kadar hiç geçemedi :)

Uğur_Dmrtrk
18.07.2017, 11:25
FM oynayan arkadaşlar iyi bilir..Futbolcu profilinde sol kısım teknik özellikler,orta kısım mental özellikler,sağ kısım fiziksel özellikler diye ayrılır..Yusuf kardeşimizin orta kısım berbat..haliyle istikrarı,gelişimi,profesyonelliği yetersiz düzeyde..satmaktansa Şenol hoca tedrisatında kiralık oynaması bir nebze mantıklı geliyor..Bir umut gelişebilir :)

Yiğit Gayretli
18.07.2017, 11:52
hocam birde adamın içinden geçme özelliği var..hep deniyor ama şuana kadar hiç geçemedi :)

Bunun futbolla alakası yok yalnız. Kuantum fiziği üzerine yoğunlaştırması gerek çalışmalarını :)

Anıl C
18.07.2017, 12:05
Yusuf'ta bence farkinda capinin konya, osmanli, kayseri ayarinda oldugunun ama bence evlenecegi bayan yüzünden istanbul'u zorluyor. Cünkü yeni nesiller sosyeteye, cemiyet hayatina özeniyor cünkü. kasimpasa ideal onun icin. bjk'ye giderse de günes sayesinde olur. yoksa imkansiz.

Emre Veli
18.07.2017, 13:44
FM oynayan arkadaşlar iyi bilir..Futbolcu profilinde sol kısım teknik özellikler,orta kısım mental özellikler,sağ kısım fiziksel özellikler diye ayrılır..Yusuf kardeşimizin orta kısım berbat..haliyle istikrarı,gelişimi,profesyonelliği yetersiz düzeyde..satmaktansa Şenol hoca tedrisatında kiralık oynaması bir nebze mantıklı geliyor..Bir umut gelişebilir :)
oyuncu profilinde eksik özelliklerinde de; oyun zekasi zayif yaziyor:D

Ekrem D.
18.07.2017, 15:00
Senol Gunes'i gecin, isterseniz Ilber Ortayli tedrisatinda oynasin hicbir sey olmayacak.

YOnetim bunu makul bir bonservisle BJK'ye kilitleyebilirse cok buyuk is yapmis olur. Cavanda v2

redbul
18.07.2017, 16:06
yusuf erdoğanı tartışmaya bile gerek yok yusuftan hiç bir halt olmaz bunu göremeyende daha futbol izlemesin

Uğur_Dmrtrk
18.07.2017, 16:10
Senol Gunes'i gecin, isterseniz Ilber Ortayli tedrisatinda oynasin hicbir sey olmayacak.

YOnetim bunu makul bir bonservisle BJK'ye kilitleyebilirse cok buyuk is yapmis olur. Cavanda v2

:)

erolizmts
18.07.2017, 16:35
Faydalı olduğu ve yıldızlaştığı dönemler sol açık oynadığı dönemlerdi. Ne zaman ki sağ açıkta oynatılmaya başlandı dibe vuruşu da biraz hızlı oldu. -Ki sağ açıkta oynayabilecek yeteneği olmadığı td'lerin gözüne gözüne sokulmasına rağmen o bölgede ısrar edildi.

Şahsen sol açıkta oynayabileceği bir takıma giderse yıldızının tekrar parlayabileceğini düşünüyorum. Giderse de umarım kendisi için en hayırlı tercihi yapar. Lakin kalacaksa da bu adamı sağ açıkta oynatan hocanın ya aklından zoru vardır ya da bu adama gıcığı vardır. Ne olursa olsun, bu çocuk sol açıkta gol atabilen, gol attıran özelliğe sahipti.

Hakan
20.07.2017, 00:55
Bir Soru : Yusuf Erdoğan madem bu kadar kötü bir oyuncu neden geçen yılın şampiyonu + Başakşehir + bir kaç klüp daha O'nu istiyor ?İstiyor kelimesini açalım ;
-Başakşehir'e takasla biz itelemeye çalıştık yemedi,yani bonservis olarak değer biçmediler.

-Bjk eğer hiç transfer yapamazsa(Lens,Moting vs.)nicelik olarak eksik kalmamak için ucuz diye alabilirlar.Onların da para verdiği yok.İsteseler elli defa alırlardı.

-Anadolu kulüplerinin talip olması için yıllarca Trabzonspor forması giymiş biri olması yeterli.

Her şey bir yana,isterse Chelsea alsın; benim 5 yıldır izlediğim Yusuf bir baltaya sap olamaz.

Vazelon
20.07.2017, 11:06
Bu arkadaşın menajeri iyi çalışıyor sanırım, bir iki pohpohlama haber ver, birilerini konuştur takımda kal, iyi iş, iki senedir aynı terane.

cebcare
20.07.2017, 11:18
Bu adamı neden satmıyorlar. Hadi Bjk bedava istedi Bursaspor'da mı bedava istedi??

Ozan Yılmaz
24.07.2017, 02:35
Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon fazla süre alamayan ve taraftarlarla sorun yaşayan Yusuf Erdoğan, Beşiktaş'la kendisi için yapılan pazarlıkların olumsuz sonuçlanmasının ardından dünyaya küstü. Teknik direktör Ersun Yanal'ın moralinin bozuk olması nedeniyle yıldız futbolcuya son iki hazırlık maçında görev vermediği öğrenildi. Öte yandan Başkan Muharrem Usta, Yusuf Erdoğan konusundaki tutumlarının devam ettiğini ve oyuncuyu asla bedelsiz olarak vermeyeceklerini vurguladı.

SABAH

Hakan
24.07.2017, 15:19
Adamsın,diren sakın yeni sözleşme imzalama.

Selim Çoban
25.07.2017, 16:43
Yusuf erdoğan kalmalı. Diğer gençlere ibretlik olsun diye kalmalı. Yusuf yazıcıya, abdulkadire gösteririsin bakın eğer ben oldum derseniz sonunuz bu diye.
Geçen yıl az süre aldı ama sonradan oyuna girdiği her maçta yüzde yüz goller kaçırdı. Topa vuracak hali yoktu, neye vuruyorsa artık. Kendine baksa geçen yılı 10 golle kapatırdı.

Adem Akyüz'
28.07.2017, 14:59
Gene elimizde kaldı sanırım.

selcuk
28.07.2017, 15:07
Gene elimizde kaldı sanırım.

hic sanmiyorum
en kötü kiralanir

Emre Veli
28.07.2017, 20:20
instagram hikayesine atınç için geçmiş olsun dileklerinde bulunmuş. acaba atınç ile ne gibi bir arkadaşlığı var? ne milli takımda bir araya gelebilme durumları var ne de normal kulüp bazında. fotoğrafı bile yok lan yan yana. birisine geçmiş olsun demek elbette ayıp değil güzel bir hareket de bu ondan değil:) bildiğin kendini beşiktaşa atmaya çalışıyor, taraftara şirin gözükme peşinde. boş işler peşindesin yusuf. 25 yaşına geldin oyununa gram şey katmadın ucuz hareketler yaparak geleceğini kurtarmaya çalışıyosun...

batuhanTs
29.07.2017, 01:07
futbolcu demeye milyonlarca şahit ister ama hala kadroda

jairzinho
29.07.2017, 02:15
yusuf erdoğanın forvet oynaması durumunda 20 golü bulacağını düşünüyorum.garip ama gerçek bişey bu.defansın arkasına acayip şekilde sarkıyor.burak yılmaz kadar hızlı ve genelde de ofsayta düşmüyor burak gibi.

mbappe boy: 1.78 cm defansın arkasına sarkar.golü koklar.

yusuf erdoğan boy: 1.71 cm defansın arkasına sarkar.sol ayağı çok etkilidir.

KdrKrdg61
29.07.2017, 08:07
yusuf erdoğanın forvet oynaması durumunda 20 golü bulacağını düşünüyorum.garip ama gerçek bişey bu.defansın arkasına acayip şekilde sarkıyor.burak yılmaz kadar hızlı ve genelde de ofsayta düşmüyor burak gibi.

hocam yazıcı değil bu erdoğan yanlış yazmadınız değil mi?

hayır benim izlediğim yusuf erdoğan 3.lig z kategorisi zıkkımın kökü liginde bile oynayacak kapasiteye bile sahip değil.

Yiğit SARI
29.07.2017, 09:32

Daha top sürüp topu şut çekecek pozisyona getirip vurmayı bilmiyor hareketli topa zaten vuramıyor 20 golü mü bulacakmış bi de? :D Etme gitme renktaş olmadı işte zorlamanın anlamı yok.

jairzinho
29.07.2017, 17:24
https://www.transfermarkt.de/yusuf-erdogan/detaillierteleistungsdaten/spieler/191391

sizlerin göremediği ama şenol güneşin ve benim gördüğüm olay linkte verdiğim istatistikleri.bunu kanat oynarken ve az süreler alırken vede güveni zedelenmişken yaptı.erdoğandaki potansiyeli maalesef göremiyorsunuz.beşiktaşta misal abubakar çok gol kaçırıyor.ama sürekli pozisyonların içinde.sürekli atraksiyon içinde.önemli olanda bu.oyun içinde kaybolmamak.ve oyuna dahil olmak.o gün kaçırırsın başka zaman atarsın.teknik adamlar buna bakar genelde.

haliyle benim forvet oynarsa 20 gol atar demem bir temenni değil.realite.net

batuhanTs
29.07.2017, 18:05

He he profilinde at sinegi dolanirken bu kadar saçmalamıyordun ne oldu sana

jairzinho
29.07.2017, 19:14
He he profilinde at sinegi dolanirken bu kadar saçmalamıyordun ne oldu sana

benim hayat felsefem şudur:

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” /Mevlana/

Furkan Tütüncü
29.07.2017, 22:35
hollanda gibi kolay gol bulunabilen bir lige kiralasak düzenli oynama ile avrupada piyasa yapabilecek bir oyuncu. hiç sevmem kendisini ama nasıl bir şans ise bir şekilde gol buluyor.

batuhanTs
29.07.2017, 22:59
benim hayat felsefem şudur:

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” /Mevlana/

Komik şey seni :)

İskender YILMAZ
29.07.2017, 23:14

21. yüzyılda futbola dair okuduğum en komik öngörü olabilir. Kesinlikle sudokuya yönelmenizi öneriyorum, sudoku..

Murathan
30.07.2017, 01:33

https://www.youtube.com/watch?v=tz7r9w_yKhU

Ozan Yılmaz
30.07.2017, 04:26

bizi aleme rezil ettin

Yavuz Hasan
03.08.2017, 00:03
tamamıyla isrraf başka bişey değil oynayıp da kirlettiği formaya yazık
maçı izlerken bi ara telefon çaldı o ara arkadaş girmiş oyunda o biri kendini yere attı kim ulan bu diyorum meğer bizim lazionun ilgilendiği taraftara sene sonu gidiyorum diyen vatandaş bir de kolunda pazubant dedim beş dakka maçı bıraktım işler hangi ara bu kadar çığrından çıktı

Vkgz
03.08.2017, 01:35
bence göndeilmeli.

Kadir
03.08.2017, 01:39
Hızlı yaşayıp genç öldü.

merdeme
03.08.2017, 12:30
Bir arpa tanesi kadar yol almamış. Gönderilsin.

Hakan
13.08.2017, 22:11
Topa dokunmayı beceremedi. Kucka sabırlı adammış.

Murat'
13.08.2017, 22:11
Sağolsun yine yanıltmadı. Yusuf'u satarsak gerçekten çok büyük iş yapmış oluruz.

Giallorossi
13.08.2017, 22:16
Pas degil topa dokunma abi bu. Onuda beceremedin be Yusuf

TolgaTopçu61
13.08.2017, 22:19
Kurtulamiyoruz senden :(

Arif Timurcioğlu
13.08.2017, 22:22
Müşteri yok mu?

Yavuz Hasan
13.08.2017, 22:48
ya bıraktım müşteriyi falan kimlerin sözleşmesini feshettik salın artık bu adamı bırakın gitsin başka bi yerde kendini bulsun şu takımda çok faydasız gördüm de bu kadar sabredileni görmedim

Mert'
13.08.2017, 22:55
Saçıyla oynama konusundaki sürekliliğini devam ettirdi. Tez zamanda kurtuluruz umarım.

İ. SARAL
13.08.2017, 22:58
Kucka takozu oradan gol atacağını falan mi sandi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavuz Hasan
13.08.2017, 23:22
Kucka takozu oradan gol atacağını falan mi sandi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi hayır iki günde bundan bi halt olmayacağını anladı

Şanlı SanMarino
13.08.2017, 23:23
Adam kafasında takımı bitirmiş, biz kurtarıcı olarak sahaya sürüyoruz. Allah akıl, fikir versin.

Yavuz Hasan
13.08.2017, 23:26
Adam kafasında takımı bitirmiş, biz kurtarıcı olarak sahaya sürüyoruz. Allah akıl, fikir versin.
hangi kafa
kafa mı varmış yusuf da

Mert Pasa
14.08.2017, 01:15
yapabileceklerini unutanlara butun yari sahayi gecip de gayseye attigi golu seyretmelerini tavsiye ederim.ya da 1461 ile kadikoyde sikecileri dagittiklari mactaki performansini

Cozemediim su,kendinden kaynakli mi bu kadar kotu durumda yoksa bilmedigimiz asilamaz dertleri mi var?

kendine gel cocuk ve adasinla beraber rakipleri yusuf yusuf ettirin bu sene

Ahmet Kara
14.08.2017, 01:19
Git artık be.

Yavuz Hasan
14.08.2017, 01:27
yapabileceklerini unutanlara butun yari sahayi gecip de gayseye attigi golu seyretmelerini tavsiye ederim.ya da 1461 ile kadikoyde sikecileri dagittiklari mactaki performansini

Cozemediim su,kendinden kaynakli mi bu kadar kotu durumda yoksa bilmedigimiz asilamaz dertleri mi var?

kendine gel cocuk ve adasinla beraber rakipleri yusuf yusuf ettirin bu sene

rentaş ben de sana "hangi takımla oynuyoz la biz" adlı şaheseri izlemeni tavsiye ederim yutup da var

Mert Zaman
14.08.2017, 01:44
Konyaya traorenin özrü için bedava verelim hatta yanında sefa ve ibanez de gitsin

Adem Akyüz'
14.08.2017, 01:56
Önünün boş olduğu pozisyonda içeriye kat etmek yerine neden korner bayrağına yönelirsin hiç anlamıyorum Yusuf. Serbest vuruştaki rezaletinse başka bir boyuttaydı gerçekten.

Takımda kalacak gibi görünüyor. Umarım hepimizi utandırırsın.

Ogün YAZICI
14.08.2017, 02:56
Perreria-Bero-Kucka...Oyunda kaldığı kısa süre içerisinde bu üç oyuncudan da el hareketi yedi (ne yapıyorsun sen dercesine) Vallahi pes.Bir oyuncunun her geçen gün nasıl dibe vurduğunu eriyip bittiğini izledik yaşadık resmen.

Soner Albayrak
14.08.2017, 02:59
Fuzuli masraf. Takıma verebileceği pek bir şey yok.

Cengiz Çubukcu
14.08.2017, 07:21
Sol kanatta oynatılmalı

İlker Yazıcıoğlu
14.08.2017, 09:16
Kucka'nın yerinde olsaydım, o topu elimle tutup,Yusuf'un kafasına yapıştırmıştım...

İ. SARAL
14.08.2017, 09:24
Kucka'nın yerinde olsaydım, o topu elimle tutup,Yusuf'un kafasına yapıştırmıştım...

Kucka ilk maçtan artistliğe başladı. Sadece Yusuf'a değil 1-2 kişiye daha aynı hareketleri yaptı maç içinde.

İlker Yazıcıoğlu
14.08.2017, 09:44
Kucka ilk maçtan artistliğe başladı. Sadece Yusuf'a değil 1-2 kişiye daha aynı hareketleri yaptı maç içinde.

Diğerleri gözümden kaçtı ama Yusuf'a olan tepkisinde haklıydı...

He, Kucka dün sahada yoktu o da ayrı mesele tabi...

Hasan61
14.08.2017, 09:45
Kucka'nın "senin yapacağın işi ....." diye Yusuf'u azarlayışı son yılların en güzel anıydı.

Topu bile yuvarlayabilmekten aciz, defolsun gitsin artık.

Oğuz ZEYTİN
14.08.2017, 09:48

Yusuf Yazıcı'ya da yaptı ikinci yarıda yine frikikte. Ama haklı adam. Bu yeteneksizlere az bile yaptı.

İ. SARAL
14.08.2017, 09:59

O tepki de gereksiz bence.

demir
14.08.2017, 10:00
gecen sezondan beri soyluyorum yusufu hmen bursa spora verelım yoksa elımızde elımızde patlayacak

İlker Yazıcıoğlu
14.08.2017, 10:01
O tepki de gereksiz bence.

Niye gereksiz İsmail?

Topu önüne yuvarlamayı bile beceremeyen bir futbolcuya ki yeni yetme değil Yusuf Erdoğan, o maçın atmosferinde gösterdiği tepki niye gereksiz olsun?

2 metre önüne top yuvarlayacak yahu...

Amuda kalkıp, tekrar geri gelmeyecek...

İ. SARAL
Yusuf Yazıcı'ya da yaptı ikinci yarıda yine frikikte. Ama haklı adam. Bu yeteneksizlere az bile yaptı.

Yaptığı hareketler yanlış. Önceki yıllar Burak Yılmaz'ın Aykut'a yaptığı hareketlerden hiçbir farkı yok. Böyle şeyler huzur bozar ve özgüven eksikliğine yol açabilir. Kucka kendi işini düzgün yapsın ilk önce.

İ. SARAL
Niye gereksiz İsmail?

Topu önüne yuvarlamayı bile beceremeyen bir futbolcuya ki yeni yetme değil Yusuf Erdoğan, o maçın atmosferinde gösterdiği tepki niye gereksiz olsun?

2 metre önüne top yuvarlayacak yahu...

Amuda kalkıp, tekrar geri gelmeyecek...

Üstte açıkladım kendimce.

İlker Yazıcıoğlu
14.08.2017, 10:03
:)

Şu takımdan Yusuf inşallah gider de, mecbur kalmayız artık...

Oğuz ZEYTİN
14.08.2017, 10:12
Yaptığı hareketler yanlış. Önceki yıllar Burak Yılmaz'ın Aykut'a yaptığı hareketlerden hiçbir farkı yok. Böyle şeyler huzur bozar ve özgüven eksikliğine yol açabilir. Kucka kendi işini düzgün yapsın ilk önce.

Haklı bulsam da doğru - yanlış değerlendirmesinde size katılıyorum. Bu durum yeni değil, geçen sezonki Akbaş - Castillo tartışması, daha önce Özer - Medjani...

Trabzonspor disiplinsiz bir futbol takımı.

demir
14.08.2017, 10:17
butur tartısmalar asırı samımıyetten olur guzel tarafı ıse cabuk unutulur.. kızma olayına gelınce bence adam haklı adam demıstırkı kendı kendıne kac yıldır top oynarım boyle gerızekalı gormedım... bı yerımızı yırtıyoruz burada mac kan govdeyı goturuyor sonrada gırmıs oyuna yenı yetme onunde top suremıyorken ersun yanalın torpılı ıle kafasına gore sacmalıyor ??? ben ıolsam bende kızarım hatta tekme tokat sahadan bıle atarım bu kadar terbıyesızlık yuzsuzluk olmaz adam gıtmıek ıstıyorsa gonderın arkadasım bu adamın bu saatten sonra bıze faydası olmaz sevdıgı kadın ıstanbulda

Faruk BERBER
14.08.2017, 10:20
Yine berbat bir performans. Şaşırmıyoruz tabi artık :)

Bir oyuncu hiç mi olumlu bir şey yapamaz ya, yanındaki adamın önüne topu yuvarlayacak sadece, onun şiddetini bile ayarlayamıyor :)

Kucka haklıydı o pozisyonda, böyle amatör oyuncularla oynamak için gelmedi.

Birtan
14.08.2017, 14:05
Ben tamamen hak verdim Kuco'ya.

Dakika 90 adam ilk maç, seyirci önünde yapacağı denemeyle maçı kurtarmayı düşlemiş kurmuş kafada belli. Ama bu arkadaşımız bildiğin Estabana göndermediği kaldı topu.

eraytaskin61
14.08.2017, 14:07
yusuf futbola mas'ın yedeği olarak devam etmeli kalacaksa

İbrahim Keleşoğlu
14.08.2017, 15:17
dk.90+ topu dokunup önüme bırakacaksın tamam mı yusuf?- hadi ama juraj çocuk yok karşında+ hadi bakalım...+ senin ben ..........
twitter 9kusurluharaketten :D

batuhanTs
15.08.2017, 18:08
Muharrem usta nin vizyonundan beklenen bu adamin sözleşmesini uzatip yillik 3 4 milyon para baglamaktir aksi halde sasiririm

Travelair
16.08.2017, 13:23
Sözleşmesi uzatılmasın, iyi özellikleri de var ama bizde olmadı, takas edilsin, örneğin Emre Akbaba ile

Mithridates
16.08.2017, 23:07
Yusuf yetenekli bir futbolcu sadece mental sorunları var.Ersun hocada bunun farkında o yüzden Yusuf'u geçen sene ikinci yarı neredeyse hiç oynatmayıp amiyane tabirle terbiye etti.Tıpkı hazırlık maçında takım kontra atağa çıkarken orta sahadan aşırtma atan arkadaşı etmesi gibi göreceksiniz Yusuf bu sene çok büyük katkı verecek.Bunları buraya Yusuf çok iyi oynamaya başlayınca hocaya bu adamı nasıl yedek tuttun o kadar zaman filan yazacaklar için şimdiden yazıyorum :)

Tuğrul
16.08.2017, 23:40
Yusuf yetenekli bir futbolcu sadece mental sorunları var.Ersun hocada bunun farkında o yüzden Yusuf'u geçen sene ikinci yarı neredeyse hiç oynatmayıp amiyane tabirle terbiye etti.Tıpkı hazırlık maçında takım kontra atağa çıkarken orta sahadan aşırtma atan arkadaşı etmesi gibi göreceksiniz Yusuf bu sene çok büyük katkı verecek.Bunları buraya Yusuf çok iyi oynamaya başlayınca hocaya bu adamı nasıl yedek tuttun o kadar zaman filan yazacaklar için şimdiden yazıyorum :)
Henüz 2. mesajında Yusuf Erdoğan için bu öngörüde bulunman manidar.

Yusuf Erdoğan yeteneksiz ve oyun zekası sınırlı olan bir oyuncu. Bunun dışında söylenecek futbol görüşü yok.

Bu adamın referansı sanırım Mustafa Akbaş gibi çok güçlü.

PTT liginde dahi sırıtacak bu isimlerin sözleşmesini uzatmak, para vermeyi açıklamak başka şekilde açıklanamaz.

Hunk
17.08.2017, 14:26
Adam koyu fenerli daha ne olsun...

Ozan Yılmaz
17.08.2017, 15:18
Gol sevincinde bile hala ergenlik dönemini atlatamadığını belli ediyor. Kalacaksa psikolojik destek alması şart koşulmalı.

Hakan
02.09.2017, 13:43
Beşiktaş istiyordu,yersen :)
Oynamak isteyen adam bu zamana kadar Anadolu takımına giderdi.
Hem yeteneksiz hem vizyonsuz.

batuhanTs
08.09.2017, 07:05
Bu adamin yanina eşantiyon olarak ismail saral i da verebiliriz guzel fanboyluk yapar olursa nihai huzura ericem

merdeme
08.09.2017, 09:52
Bursa'da meşhur Köfteci Yusuf var. Yediğin Akçaabatlar yeter biraz da Bursa'da ye köfteleri.

Emre Veli
08.09.2017, 09:56
Bitti, tebrikler...

murmut
08.09.2017, 10:18
yolun acik olsun, yerinde saymayip da kendini gelistirseydin takimin vazgecilmezi olabilirdin.

Fatih Özkan
08.09.2017, 10:19
Senelerce zerre ilerleme kaydetmedi.
Yolu açık olsun.

Enaldo61
08.09.2017, 10:30
Yolun açık olsun, umarım Bursa'ya katkı yaparsın.

Bayraktaroğlu
08.09.2017, 10:39
güle güle

Ozan Yılmaz
08.09.2017, 11:17
Bursasporâ€Onaylanmış hesap bursasporSk (https://twitter.com/BursasporSk) 1 hr1 hour ago (https://twitter.com/BursasporSk/status/906048258803453952)Daha fazla

https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f4e2.pngYusuf Erdoğan`ın transferinde Trabzonspor ile anlaşma sağlanmış olup, oyuncuyla yapılacak son görüşmenin ardından sözleşme imzalanacaktırhttps://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/2757.png

Fatih Çelik
08.09.2017, 11:46
Allahu ekber Allahu Ekber :D

DeAgLeMaNyAq
08.09.2017, 12:45
Hayaller Beşiktaş gerçekler Bursa oldu biraz. Eş durumu da buna etken oldu tabii ki. Yusuf, 1461'den beri kendini ne yazık ki geliştiremedi. Özellikle futbolun sadece ayaklarla ve fizikle oynanmadığını bilmesi lazım. Yine de katkısı olmadı diyemeyiz. Emekleri için teşekkürler...

omondoles
08.09.2017, 13:54
Giderse takımın IQ ortalaması baya yükselecek.

Futbol basit oyundur. Zor olan futbolu basit oynamaktır.

Oxychen
08.09.2017, 14:07
14399

ilelebeTS
08.09.2017, 14:13
Kendi kendini bitirdin. Nerede 19 yaşındaki Yusuf nerede şimdiki Yusuf. Yolun açık olsun.

Giallorossi
08.09.2017, 14:23
Yolu acik olsun

olcay_61
08.09.2017, 14:25
kuarezmaaaaa diye bağırma orda da, yeme sopa :D

Oğuz ZEYTİN
08.09.2017, 14:36
Hayranları kusura bakmasın ama kendisi büyük bir balon.
Ve o balon patlar... Yusuf Yazıcı biraz akıllıysa, Erdoğan gibi davranmaz. Önce futbolunu geliştirir. İki ayda "ben oldum" derse ona da geçmiş olsun.

Ogün'
08.09.2017, 14:41
Kapat kapat

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasone
08.09.2017, 15:30
Yolu açık olsun,Bursaspor'da başarılar dilerim.

Oxychen
08.09.2017, 15:31
Ve o balon patlar... Yusuf Yazıcı biraz akıllıysa, Erdoğan gibi davranmaz. Önce futbolunu geliştirir. İki ayda "ben oldum" derse ona da geçmiş olsun.
Orada Tayfun denen güya futboldan anlayan bide ikili tartismaya girmis. Simdi görsün Balon Erdogan nereye ucuyor.

Fatih Öztürk
08.09.2017, 15:49
Başarılar Yusuf, çok daha iyi yerlere geleceğinden eminim.

Cengiz Çubukcu
08.09.2017, 15:50
sevgili yusuf kardeşim biz seni çok sevdik, umarım bursada burada yaptığın hataları yapmazsın yoksa 1 senede koyarlar kapının önüne...

Şanlı SanMarino
08.09.2017, 16:02
Gitmek isteyen adamı tutmak ahmaklık olurdu.

Aman haa gol falan atarsan Q7 diye bağırma. Bursa-Bjk ilişkisi malum.

Ozan Yılmaz
08.09.2017, 16:02
Daha açık nasıl yazılır bilemiyorum.Ta-kım dö-kü-lür-ken hiç bir o-yun-cu ge-liş-mez.Bunun anlayamayacak nesi var.Trabzon'da 4 sezonda kim geliş miş?Fenerde 3 sezonda kim geliş miş?Erdoğan geçen sezonun ilk yarısında takımın en iyisiydi.Şap diye kesilip, ıskartaya çıkmasında hiç mi Td nin etkisi yok?

Bir de burdan çıkıp önüne 32 lik adamla önüne kapadığın Yazıcı'ya telkinde bulunuyorsun.Az biraz mantığını kullanan Yazıcı'nın bu şartlarda gelişmesine imkan bulamayacağını bilir.Yiye yiye bitiremediniz diye kızıyorum şu gençlerimizi.Dünya üzerinde kendi altyapısından çıkan futbolcuları mundar eden, nefret eden, değersizleştiren hiç bir ülke bulamazsın.

Hem bunları harcıyoruz, hemdünyalar harcayıp kulübü batırıyoruz hem de sizin gibi ukalalık yapıyoruz.Çalışması lazım mış!Nerden biliyorsun çalışmadığını?Gelişmesi lazımmış!Sen ona göre ortam sunabiliyor musun?Tepesinde azrailin kılıcı gibi sallanan kendine düşman olmaya bekleyen taraftar, garip garip zamanlarda kesen Td. ve başarısız takımın içinde uçacak değil mi?

Size 5 milyonluk Sosa müstahak, güzel güzel öper 3-4 sene yatarak,o kendini geliştirir belki.

https://youtu.be/cYfZczfRUG8

sason
08.09.2017, 16:05
https://youtu.be/cYfZczfRUG8

Vay canına demek ki çalışmıyor.Bu yüzden gelişmemiş.Şimdi utandım.Diğerleride bu sırada rakibe hatim indiriyorlardı.Ne güzel bahaneler :)

Ozan Yılmaz
08.09.2017, 16:09
Vay canına demek ki çalışmıyor.Bu yüzden gelişmemiş.Şimdi utandım.Diğerleride bu sırada rakibe hatim indiriyorlardı.Ne güzel bahaneler :)

https://youtu.be/VlEhiQOmP6I

sason
08.09.2017, 16:25
https://youtu.be/VlEhiQOmP6I

Oyuncu gitmiş niye saçma sapan şeylerden çocuğu gömmeye çalışıyorsunuz anlayamıyorum.Sizi ilgilendiren çalışması, saha da yaptıkları ki bu videolar bir genç için gayet normal.

Neyse artık Yazıcı için çalışırsınız artık videolardan.Sıradakine geçelim.

-Samet
08.09.2017, 16:34
Güle güle.

En fazla Volkan Şen ayarında bir kariyere sahip olacaktır benim fikrim.

Bu mantaliteyle devam ederse.

Yolu açık olsun.

mkmoglu
08.09.2017, 17:24
bence hoca kötü erdoğan iyi oyuncu..ersun takımı batıracak..yazık

Erkan SÜNGER
08.09.2017, 17:45
Ooo gittin mi? Hadi canım artık okey e orda devam edersin hadi bakalım

Murathan
08.09.2017, 18:37
Acilen kadro dışı bırakılıp 1461e gönderilmeli.
Sen o menajerle devam ettiğin sürece senden bi yol olmaz sayın yusuf.
bu saatten sonra bi hiçtir benim için

büyük topçu, ersunun prensi

acil kadro dışı bırakılmalı.
böyle lakayıtlık olmaz.
sanırsın her maç 1 gol 1 asistle oynuyor, ahlaksız.

Gitsene

büyük takımlarda oynamak istiyormuş :D

Futbolcu yetenekli olur, ahlaksız olabilir.
Futbolcu yeteneksiz olur, ahlaklı olabilir.
ama bu hem yeteneksiz hem ahlaksız hem artist.
tesislerde ahkam kesmeye devam, maaşları eleştirmeye devam.

yeter verdiğin çile
oy oy oy oy oy oy oy oy
eridim bile bile
buraya kadar imiş
sana da güle güle
çıkar beni aklından
sakın kafana takma
artık çık hayatımdan
oy oy oy oy oy oy oy oy
git arkana da bakma
buraya kadar imiş
oy oy oy oy oy oy oy oy
sana da güle güle sana da güle güle sana da güle güle sana da güle güle

Başarılar Yusuf :D

İ. SARAL
08.09.2017, 21:26
Emeğin için tesekkurler. Sonraki satistan pay almaliydik.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail ALİOĞLU
08.09.2017, 21:56
Bu cocugu takimdan gondermek takima ihanettir, sehre ihanettir. Gonderilmesine sevinmekte oyle! Bakin bu seref yoksunlugudur! Adami takima zorla kusturduler. Kazanilmasi kolay oyuncuydu. Yazik!

diskus
08.09.2017, 22:04
Yusuf icin hayirli olsun artik.

Murathan
08.09.2017, 22:05
Bu cocugu takimdan gondermek takima ihanettir, sehre ihanettir. Gonderilmesine sevinmekte oyle! Bakin bu seref yoksunlugudur! Adami takima zorla kusturduler. Kazanilmasi kolay oyuncuydu. Yazik!
Yusufu araklıspordan basımıza musallat eden sizsiniz herhalde
gönderilmesine sevinenlere şeref yoksunu diyorsanız aynen iade ediyorum.

TSemih61
08.09.2017, 22:07
Geçen sene ayrılması lazımdı geç bir ayrılık oldu, başarılar bundan sonraki futbol hayatında.

Erkan SÜNGER
08.09.2017, 22:10
Oo girde oku buraları hani c.ronaldo twitleri paylaşıyorsun ya burdan da bir kaç bişey paylaş. Bursa maçını 4 gözle bekliyorum.

İsmail ALİOĞLU
08.09.2017, 22:12
Yusufu araklıspordan basımıza musallat eden sizsiniz herhalde
gönderilmesine sevinenlere şeref yoksunu diyorsanız aynen iade ediyorum.

Araklispor Turk futboluna bir yildiz kazandirdi, ki yillardir tum otoriterler tarafindan oyle lanse edildi. Ama ne yazik ki seninle ayni zihniyete sahip kisiler tarafindan kolayca kazanilmasi gereken yerde dislandi. Umarin Yaziciyida ayni senaryoyu uygulamazsiniz!

Arif Timurcioğlu
08.09.2017, 22:16
Umarım güzel bir çıkış yaparsın bizde olmadı yolun açık olsun.

Murathan
08.09.2017, 22:19
Araklispor Turk futboluna bir yildiz kazandirdi, ki yillardir tum otoriterler tarafindan oyle lanse edildi. Ama ne yazik ki seninle ayni zihniyete sahip kisiler tarafindan kolayca kazanilmasi gereken yerde dislandi. Umarin Yaziciyida ayni senaryoyu uygulamazsiniz!

ya aynen o da benim suçum. aynen transfer yapılmaz benim suçum, takm maç kaybeder benim suçum, kulüp yönetilmez benim suçum yusuf denen arkadaş kafasını kaldırmaz benim suçum, orta yapamaz benim suçum, hocaların kuyusunu kazar benim suçum, her türlü terbiyesizlği yapar benim suçum, kahve köşelerinde rakip yorumlar benim suçum, 4 senede 25 yaşına kadar ileri gideceğine geri gider benim suçum.
ben neymişim ya.

İsmail ALİOĞLU
08.09.2017, 22:22
ya aynen o da benim suçum. aynen transfer yapılmaz benim suçum, takm maç kaybeder benim suçum, kulüp yönetilmez benim suçum yusuf denen arkadaş kafasını kaldırmaz benim suçum, orta yapamaz benim suçum, hocaların kuyusunu kazar benim suçum, her türlü terbiyesizlği yapar benim suçum, kahve köşelerinde rakip yorumlar benim suçum, 4 senede 25 yaşına kadar ileri gideceğine geri gider benim suçum.
ben neymişim ya.

Yani!

Reha Asan
08.09.2017, 22:24
iki taraf açısından da hayırlı bir ayrılık olduğu kanaatindeyim.

Yolun açık olsun...

Berkan
08.09.2017, 22:24
Umarım Bursa'da başarılı olursun. Yolun açık olsun.

Ahmet Kara
08.09.2017, 22:27
Gitmesi hem onun için hem de bizim için iyi oldu. Taraftarla arası iyi olmayan oyuncuyu 1 dk bile takımda tutmam.

cyberentalpi
08.09.2017, 22:30

1461 deki o kupada felan estikleri sezondan beri kazanmaya çalışıyoruz. olmuyor. Bilmiyorum belkide potansiyeli var ama bizde bu kadar oldu işte
Yolu açık olsun.

Kadir
08.09.2017, 22:36
Bir türlü olmadı be, inşallah başarılı olursun.

Fatih Çelik
08.09.2017, 22:39
Yolun açık olsun inşallah başarılı olursun. Seni hep Lazio maçında attığın golle hatırlayacağım.

-Samet
08.09.2017, 22:40
Yolun açık olsun inşallah başarılı olursun. Seni hep Lazio maçında attığın golle hatırlayacağım.

Ben de Galatasaray'a topukla sağa çekip sa ayakla Muslera'ya attığı golle.

esra61
08.09.2017, 23:10
Yolun açık olsun,Umarım performansını artırarak güzel yerlere gelirsin.
Belki yine yollarımız kesişir...
Allah utandirmasın,Hayırlı olsun...

Emre Veli
08.09.2017, 23:17
büyük maçların golcüsü, yakışıklı, futbol zekası problemli abim.
yolun açık olsun, bizim ligden takımlara gidenlere pek şans dilemek gelmiyor içimden ama olsun.
gerçekten sıfır problemli, kaprissiz adamsın. ama kendini geliştirmemek senin suçundu. :)

selcuk
08.09.2017, 23:52
yetenegine büyük ihanet ettin

bunun lami cimi yok

yinede altyapinin önünü actigin icin tesekkürler

ins. akillanirsinda yetenegini sergilersin

birde lütfen sikecilere gitme, lütfen gitme

yolun acik olsun

Oxychen
08.09.2017, 23:56
1461'in bir lanetinden daha kurtulduk. Geriye bir Akbaş kalıyor galiba. O 1461 projesini başlatanın da bitiremeyenin de seni başımıza musallat edenin de...

Adem Akyüz'
09.09.2017, 00:12
Güle güle. Sana Timsah Arena'daki bayrak direğinin olduğu köşeyle mutluluklar. Nasılsa her topu alınca o tarafa gidecen.

Mehmet Fatih Silik
09.09.2017, 00:14
Güle güle Yusuf

Ertan 51
09.09.2017, 08:01
Olmadı,olması da imkansız gibiydi,
ama sen bizim evladımız sayılırsın başarı olmanı cani gönülden isterim,
tüm emeklerin için teşekkürler,
yolun ve bahtın açık olsun.

TSelif
09.09.2017, 08:13
Çok kızdım sana çünkü sen istemedin iyi bir futbolcu olmayı... Oynamayı değil popülerizmi seçtin hep..
Yusuf ne olur çok çalış , aklında sadece top oynamak olsun. Bak Bursa senin için iyi bir fırsat. ALLAH yolunu açık etsin.

TS FAN
09.09.2017, 12:48
Bu transfer sezonunda iyice ön plandaydı hatta transfer olacağı kesin gibiydi bazı nedenlerden olmadı bu!Ersun yanal da malum nedenlerden kalmasını istedi!Hatta sözleşme uzatılacağı bile konuşuluyordu ki transferin uzaması sıkıntılı bir hale gelmesi bu durumu doğruluyordu.Son günlerde Transferlerin kesinleşmesi ile yusuf un forma şansının iyice azaldığı anlaşıldı.Sanırım daha önce de kendisiyle ilgilenen bursa nın teklifini yeniden değerlendirdi ve ayrıldı.
kendisine başarılar diliyoruz.

Sefaenes
09.09.2017, 12:55
kafa olarak coktan bitmisti aslinda yedek olarak iyi alternatif olabilirdi ama yedigi küfürler de kötü olmasina etki oldu yolu acik olsun umarim gitti yerde daha iyi oynar

Vkgz
09.09.2017, 12:57
trabzonspor seviyesinde değil, başaıla diliyorum

Aydın Tiryaki
09.09.2017, 13:09
Gitmesini benden daha çok kimse istememiştir herhalde . Ama veda yazısını okuduğumda duygulanmamak elde değildi gerçekten çok güzel bir yazı olmuş. Futbolda duygusallığa yer yok aslında ama bir o kadar da duygu yüklü bir oyun.

Böyle de saçma bir şey işte . Yolun açık olsun kuarezzma :) .

Yiğit SARI
13.01.2022, 23:36
21160

Yusuf Erdoğan benim için tam olarak budur. Travmatik

Bedavaların bedavası olsa bile istemezdim açıkçası. Djaniny ve Kouassi'den bi süre daha faydalanamayacak olmak + covid durumları

Neyse bir şey diyemedim :D hayırlısı

Adem Erdoğan
13.01.2022, 23:44
Yusuf Yazıcı girdi takıma akabinde Yusuf Erdoğan gitti. Yusuf Yazıcı gittiği zaman Yusuf Sarı geldi.
Yusuf Sarı gitti ve Yusuf Erdoğan geliyor.
Bu Yusuf döngüsüne göre sıradaki Yusuf hangisidir? :D

hamdi_61
13.01.2022, 23:45
Temmuz 2011 başlığı açmışız. aradan yıllar geçmiş, benim kafada iki tel saç kaldı onu da yolduracaklar zorla.

Isko6161
13.01.2022, 23:46
Hocanin bi bildigi vardir diyip kapatalim konuyu abi. Durmiyalim uzerinde.

DeAgLeMaNyAq
13.01.2022, 23:57
Hoca Yusuf'u yeni istemiyor dolayısıyla çok sürpriz karşılamadım ama bonservis ödeyeceğimiz konuşulduğu için rakam ne olursa olsun bana çok sağlıklı bir transfer gibi gelmiyor. Yusuf'un kariyerinde çok iyi oynadığı maçlar olmuştur ama ciddi istikrar problemi yaşadığı da bir gerçek. Kasımpaşa'da kendisini geliştiremedi fakat öyle veya böyle ilk 11'in oyuncusuydu. Bizde yedekten öteye geçeceğini pek sanmıyorum. İnşallah katkı sağlar...

murmut
14.01.2022, 00:02
Yusuf Yazıcı girdi takıma akabinde Yusuf Erdoğan gitti. Yusuf Yazıcı gittiği zaman Yusuf Sarı geldi.
Yusuf Sarı gitti ve Yusuf Erdoğan geliyor.
Bu Yusuf döngüsüne göre sıradaki Yusuf hangisidir? :D
Yusuf Simsek.

erolizmts
14.01.2022, 00:05
Nwakaeme'nin yokluğunda sol açıkta değerlendirilebilir mi?!!

omondoles
14.01.2022, 00:08
IQ oynayarak yükselmez ama muhtemelen federasyonun Türk oyuncu saçmalığının yüzünden alınmıştır.

Cem Balcı
14.01.2022, 00:09
Artık daha tecrübeli.Sol tarafı yedekleyecek kapasitede.
Hocanın vardır bildiği.

Okan Telci
14.01.2022, 00:13
Eve tekrar hoş geldin Ispartalı. :)

Uğur Ö.
14.01.2022, 00:37
İlla Iq süz topçu olacak takımda.

Lazman
14.01.2022, 00:52
Niye yau?? Cin olmadan adam carpmaya calisan oyuncu.

BrtnPnk
14.01.2022, 00:59
Yunus, İsmail, Koita ve Yusuf gibi transferler üzüyor beni. Vizyonumuz iki yıldır oynamamış bitik adam, berbat 32'lik topçu, müzmin sakat veya 29 yaşına gelmiş 0 IQ'lu topçu getirmek olmamalı. 23 yaşındaki 0 IQ'luyu yollayıp 29'luk 0 IQ'yu getiriyoruz bide üstüne bonservis veriyoruz bu adam için. Zaten 6 ay sonra boşa çıkacak. Nereden baksam elde kalıyor.

redbul
14.01.2022, 01:03
son derece anlamsız, gereksiz, bomboş bir transfer hamlesi hiç gerek yoktu .

objek
14.01.2022, 01:18
Her ihtimale karsi kadroda olmasi iyi sakatlik corona cezalar vs ihtiyaca gore solbek solhaf solacik oynayabilecek potansiyeli var belki bizi pozitif anlamda sasirtabilir

Murathan
14.01.2022, 01:48
çok ayıp ya vallahi çok ayıp. yazıklar olsun ya.

blues
14.01.2022, 02:29
En büyük cekincem takimdaki huzurun bozulabilecek olma ihtimali! Parmak gitti bu geldi! Iyi olmadi.

jairzinho
14.01.2022, 02:43
hoşgeldin yusuf erdoğan

başarılı olacağından eminim

Şakir
14.01.2022, 02:50
Nwakaeme'nin yokluğunda sol açıkta değerlendirilebilir mi?!!
Hayır.

jairzinho
14.01.2022, 02:50

vaybe

2017 de neler yazmışım :D

aslında fena bi tahmin değilmiş

https://www.transfermarkt.de/yusuf-erdogan/detaillierteleistungsdaten/spieler/191391

20-21 sezonunda kanatta oynamasına rağmen 2000 dakikaya 9 gol sığdırmış,

demekki forvete evrilseymiş burak yılmaz tarzı 2500 dakikaya 20 gol sığdırması işten bile değilmiş,

https://www.transfermarkt.de/kylian-mbappe/detaillierteleistungsdaten/spieler/342229

2017 nin temmuzunda mbappe yorumu yapmışım,henüz monaco da iken

Sefaenes
14.01.2022, 04:36
Yedek için iyi yusuf sari gitti yusuf erdogan geldi 2 side ayni yani. Şu lanet yerli kurali olmaza zor gelirdi. Sampiyonluk için biue katki yapsin yeter

Yiğit Gayretli
14.01.2022, 07:42
Hayırlı olsun diyerek konuyu kendi adıma kapatıyorum.

Telonyus
14.01.2022, 08:00
Şampiyonluk posterinde bunun suratını göreceğime bin kere caner erkin'i tercih ederdim. Volkan'ı, hatta Emre Beleş'i görsem onlar bile daha az nefret uyandırır bende. Her sene bir saçmalama yapmak zorunda mısınız kardeşim ya adam mı kalmadı ülkede?

Edit: Az şunun instagramına atılan yorumlara bakın :D şu tipler varolduğu sürece anca böyle 160 yılda bir kez şampiyon oluruz. Bunları böyle kendi istedikleri adamlarla şımartıp başımıza çıkaracaksınız bir sonraki şampiyonluğu görmesi için torunlarınıza şans diliyorum.

Enaldo61
14.01.2022, 08:15
Yorumsuz...

Telonyus
14.01.2022, 08:23
arkadaşların marifetleri unutulmuş, tekrarlayalım hatırladıklarımızı;
-Gol atıp quaresma diye bağırıyor (anca antrenmanda 4. kaleciye gol atabiliyor)
-Gs forması ile poz verdiği için transferi iptal ediliyor(forma parasını da ödemiş bulundu artık)
-avrupa da oynadığı rakibin adını hatırlamayacak kadar futboldan uzak, ukala, cahil ve kendini beğenmiş (okeyde de yenilmiştir banko)
- tek vasfı ayağına topu alıp out'a kadar ona eşlik etmek olan yeteneksiz, torpilli bir arkadaş torpilinin kaynağını da hepiniz biliyorsunuz, sarı renkte ışık veren ve hoş karşılanmayan bir oluşum tarafından desteklendiği için zaten bu yeteneksizlikle bu kadar süre bu takımda oynayabildi.

Sonuç olarak hoşgeldin eski kaos dolu günler diyorum ve bu arkadaş eğer formayı giyerse bu sezon dahil olmak üzere rakipleri desteklerim şampiyonluk için. Bunun gibiler gelip bedavaya şampiyonluğa konacağına konya,adana veya başakcity olsun daha iyi.

Turgay Atalay
14.01.2022, 08:39
Ne kaosu ya, ne saçma sapan yorumlar yapılıyor buralarda. Yusuf Erdoğan kimdir de kaos çıkaracak bu kulüpte. Evet bence de gereksiz transfer ama vardır Abdullah Avcı'nın bir bildiği deyip susmak lazım bazen. Kaosmuş, Yusuf lan bu çıkarsa çıkarsa gaz çıkarır kenarda ancak.

Muhammet_61
14.01.2022, 08:52
Biraz abartmadınız mı? Yok diğer takımları desteklerlermiş gelirse. Yok artık. Yusuf Sarı yerine daha tecrübeli ve şutör yerli bir alternatif alındı, konu bundan ibaret.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl C
14.01.2022, 08:57
Ben Yusuf'un daha bilinçli şekilde bize geldiğine inanıyorum. 30 yaşında neredeyse artık. Hayırlı olsun diyelim.

Mustafa Çakar
14.01.2022, 08:59
Belki Ersun Yanal’ın yapamadığını Abdullah Avcı yapar ve yusuftan bir sol bek yaratır :)

Fatih Özkan
14.01.2022, 09:05
Anlam veremedim açıkçası. Biz yine de "Allah utandırmasın" diyelim.

Oğuzhan Fidan
14.01.2022, 09:12
bizim adam geri döndü :) çok iyi oldu başarılar

Cenkhan
14.01.2022, 09:18
Yesin Trabzonluların parasını... Yerli yerli diye beynini bırakan bu millete haktır.

Kemal Öztel
14.01.2022, 09:20
Çok büyük ihtimal sol bek için düşünülüyordur. Hatta sol bek için direk ilk 11 bile başlayabilir. Ligimizdeki beklerin defansif kabiliyetleri ortada. Yusuf da zihinsel açıdan yaşı itibariyle gelişmiştir diye ümit ediyorum. Avcı hocamın taktikleri ve kendi zihinsel çabasıyla defansif yönünü kapatır, hücum için zaten ortaları fena değildi. Iyi bir sol bek olur biraz çabalarsa..

MetehanS
14.01.2022, 09:22
iyi oldu gelmesi, kasımpaşa performansını beğeniyordum. rotasyon oyuncumuz olur.

pandemi, sakatlıklar vs yüzünden ne olacağı belli olmuyor. yusuf güzel bir yedek olur.

Bahadır Şimşek
14.01.2022, 09:39
Hayırlı olsun diyelim, sağlığınız için bu başlığa pek uğramayın derim.

Doğukan Uçan
14.01.2022, 09:47
abdullah avcı tedrisatından geçen bir futbolcunun kötü oynama şansı yok. yerli kuralının olduğu bu dönemde akıllıca bir transfer.

lazminator61
14.01.2022, 09:47
Bizden oyuncu almak isteyen, bedavaya veriyoruz, üstelik Maasini ödüyoruz. Biz bi oyuncu alirsak üstüne para veriyoruz.

Beide su var, bizde genc bi yusuf erdogan variydi. Ligde ve Avrupa kupasinda Goller Atmis. Biz bunu nasil satamadik bedavaya gönderdik simdide para verip aliyoruz?! Ianilir gibi degil

makbernatsu
14.01.2022, 09:49
inşaallah okeyi bırakmışsındır kardeşim yoksa kulakların eskisinden daha fazla çınlar...başarılar dilerim ..ne diyelim

drose61
14.01.2022, 10:08
hoca istediyse bize saygı duymak düşer. bjkde başarısız olması istediği oyunculari ve hatta yardımcisini bile secememesi nedeniyle oldu bence. o yüzden, moral bozmadan oyna devam.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
14.01.2022, 10:14
Mantıklı hamle.

Başarılar dilerim.

Adem Akyüz'
14.01.2022, 10:20
Takımdan bir Yusuf gidince artan IQ seviyesi başka bir Yusuf'un gelmesiyle tekrar geriledi.

Her transfer "Vardır hocanın bir bildiği" mantığıyla geçiştirilemez. Kendi açımdan mantıklı hiçbir açıklamasını yapamıyorum. Bi de 500 bin Euro bonservis konuşuluyor. Kendini ispat etmiş bir Efecan alaydık o paraya. En kötü Nwakaeme'nin sözleşmes için kenara koyaydık bari.

Bu transfer bize şunu da gösterdi ki çok sevdiğimiz "gazeteci" abilerimiz aslında gazeteci değil "basın sözcüsü" olarak görev yapıyor. Yönetim sus dediğinde susup haber yap dediğinde yapmak gazetecilik değil basın sözcülüğüdür. Dün sabah "Bildiğimiz ama söyleyemediğimiz şeyler de var." demişti Yunus Emre Sel. Muhtemelen Yusuf transferi içindi bu cümle. Çünkü eğer söyleseydi oluşacak tepki transfere engel olabilirdi. İş bittikten sonra yönetimin onayıyla yaptılat haberi.

Son olarak olumlu düşünmeye çalışan arkadaşlar için de şunu söyleyeyim. Hiç Avni Aker'de Yusuf Erdoğan izlememiş kadar iyi niyetlisiniz [emoji16] Kaldı ki o zaman iyi zamanlarıydı. Şimdi 1-2 gömlek aşağı indi performansı.

Nazim Can
14.01.2022, 10:33
Takımdan bir Yusuf gidince artan IQ seviyesi başka bir Yusuf'un gelmesiyle tekrar geriledi.

Her transfer "Vardır hocanın bir bildiği" mantığıyla geçiştirilemez. Kendi açımdan mantıklı hiçbir açıklamasını yapamıyorum. Bi de 500 bin Euro bonservis konuşuluyor. Kendini ispat etmiş bir Efecan alaydık o paraya. En kötü Nwakaeme'nin sözleşmes için kenara koyaydık bari.

Bu transfer bize şunu da gösterdi ki çok sevdiğimiz "gazeteci" abilerimiz aslında gazeteci değil "basın sözcüsü" olarak görev yapıyor. Yönetim sus dediğinde susup haber yap dediğinde yapmak gazetecilik değil basın sözcülüğüdür. Dün sabah "Bildiğimiz ama söyleyemediğimiz şeyler de var." demişti Yunus Emre Sel. Muhtemelen Yusuf transferi içindi bu cümle. Çünkü eğer söyleseydi oluşacak tepki transfere engel olabilirdi. İş bittikten sonra yönetimin onayıyla yaptılat haberi.

Son olarak olumlu düşünmeye çalışan arkadaşlar için de şunu söyleyeyim. Hiç Avni Aker'de Yusuf Erdoğan izlememiş kadar iyi niyetlisiniz [emoji16] Kaldı ki o zaman iyi zamanlarıydı. Şimdi 1-2 gömlek aşağı indi performansı.

O zmn ilk 11 oyuncusuydu şimdi değil onu yazmamışsın.

Ozan Yılmaz
14.01.2022, 10:58
Madem bonservis verip yerli kanat alıyoruz Serdar Gürler'i biz alsaydık başak ucuza kapatmış gayet veya Efecan falan denenseydi, Sarı'yı bedava bırakıp muadiline bonservis verip getirmek garip geldi biraz,

neyse hayırlısı olur umarım demek düşüyor yine bize

Uğur Kalyoncu
14.01.2022, 11:03
Yusuf Erdoğan kötü bir kadroda çokta kötü mücadele etmemişti.

O dönem anlamsız zorlamaları ve anlamsız şut tercihleri saha içi haklı eleştiri sebepleriydi.

Mevcut takımda kimsenin ondan ekstra bir beklentisi olmayacak ve dolayısıyla daha basit oynayıp daha verimli olacak inşallah.

Şu her şeyi bilen kibir abidelerini utandırmasını dört gözle bekliyorum.

Onur Akyüz
14.01.2022, 11:09
Taraftara oynama, abuk sabuk hareketler yapma yeter.

Hayırlı olsun..

[KAPLAN]
14.01.2022, 11:11
Başarılar Yusuf. Yuvana hoşgeldin.

bkandil
14.01.2022, 11:11
Hayırlı olsun

Zafer Fidan
14.01.2022, 11:25
Ne diyelim beklemiyordum bu hamleyi. Giderken sevinmistim aslinda. Yusuf Sari'dan daha verimli olma ihtimali yüksek en azindan. Hayirlisi olsun.

Hasan61
14.01.2022, 11:48
Yetenek desen yok, kasımpaşadaki hali bizden gittiğinden bile çok geride, dönemin en büyük hizipçilerinden, çöpe atılan bonservis ve maaş, nereden bakarsan bak elle tutunur yanı yok.

Telonyus
14.01.2022, 11:48
Yunus Emre Sel lisans yetişirse malesef kadroda yer alacağını söyledi. Son bir keyifli maç izleyecektik onu da çok gördüler arkadaş.

bordoylamavi
14.01.2022, 11:52
evet sevmediğimiz beğenmediğimiz eski bir oyuncumuz. ama avcı istediyse bekleyip görmekten başka çaremiz yok.

KoRNea
14.01.2022, 11:54
İstanbul'da 3-0 lık gs maçında çok güzel bir golü vardı. Yusuf Sarı'dan iyidir, fazla para verilmediyse güzel transfer. Taraftar beklentisi düşük bu da iyi.

cem1990
14.01.2022, 11:58
Futbolunu beğenmiyoruz lakin bu saçma yerli kuralı ve olası bir covid vakaları nedeni ile 18 kişilik kadro da yer bulur
Türkiye kupasında oynar
Büyük ihtimal sezon da en fazla 5 maç ilk 11 de başlar
Çok da şey etmeye gerek yok o yüzden

My
14.01.2022, 12:17
https://twitter.com/_fatihc/status/848849830558539778?t=-x-cU1KsO8pxh4o7RHMeHQ&s=19

Kalbi olan izlemesin.

Timur Bey
14.01.2022, 12:18
Muhtemelen iki üç senelik bizimle olan son sözleşmesi olacak. Yerli kuralı ve covid belasına önlem olarak alındığını herkes biliyor. Yılda üç beş maç çıkarsa yeterli. En azindan 6-7 sene önceki gibi direkt on bire yazmak zorunda değiliz. Yusuf Sarı'dan da bir tık iyidir. Hayırlı uğurlu olsun.

merdeme
14.01.2022, 12:19
İshak Doğan ve Matus Bero'yu da takibe almışız. İkisi de an meselesi. Şampiyon olmamak için elimizden geleni yapacağız.

Yiğit SARI
14.01.2022, 12:27
Kap geldi

Profesyonel futbolcusu Yusuf Erdoğan'ın Kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

Gümüshaneli61
14.01.2022, 12:36
Neden ?

Altyapimizda hic mi yetenekli sol acik yok ?

Oğuz B.
14.01.2022, 12:42
Yerli kuralı vardı oynarken. Şimdi gelmesinin sebebi de o. Ülkede kanat yok.

Soner Albayrak
14.01.2022, 15:31
Oynatmak zorunda kalacağımız kritik bir maçta kaybedeceği top yüzünden yenilen mağlubiyet golünden sonra bakalım ne olacak?

Umarım böyle bir durum yaşanmaz. Aması maması yok safi kötü futbolcu.

arda.61
14.01.2022, 17:10
Avcı onay verdiyse söylenecek bir şey yok. Hayırlısı olsun.

Harun CAN
14.01.2022, 17:13
2 gol 2 asist yapsa yeter. Kritik hatalar yapmazsa bu katkı iyi sayılır.

alper*
14.01.2022, 17:17
https://twitter.com/_fatihc/status/848849830558539778?t=-x-cU1KsO8pxh4o7RHMeHQ&s=19

Kalbi olan izlemesin.

Aytaç zeki gördüm gözlerim kanadı

mawro61
14.01.2022, 17:35
Her şeyden önce zeki bir oyuncu değil bence. bu durumda tek pozitif özelliği sürati. Süper lig gibi kalitesi yerlerde bir lig için tercih edilebilir oyuncu. hatta beğenilir de böyleleri." Ne koşuyor be, driplingi var, çok süratli" fln filan diye övülür de.
ama mevcut kadro kalitemize bakınca oyun planını bozacak, takımı karıştıracak bir profili var.
Hiç mi işe yaramaz ?
yarar tabiki, önde olduğumuz maçlarda bazı oyuncuları dinlendirirken, kapandığımızda, topla çıkıp nefes aldırabilir.
maçın son 10dakikası 2-3 kez topla birlikte aut'a kadar depar atsa 90dakikayı tamamlamaya yardımcı olur.
arasıra kenardan kendisine hatırlatma yapılması koşuluyla taşıdığı bu toplardan içeriye birkaç top da atabilirse, parasını da çıkardı demektir.
beğenmediğim bir oyuncu ama bundan sonra artık hayırlı olsun demek lazım. umarım takıma fayda sağlar.

Soner Albayrak
14.01.2022, 17:50
Fb'li adama evine döndü yazmışlar yav. Bu nedir ya.

Togrul
14.01.2022, 18:00
Hayırlı olsun. Mucadeleci bir oyunçu. Teknik kapasitesi, şutları fena değil. Faydalı olacağına inanıyorum.

sakosako
14.01.2022, 18:55
hayırlı olsun. sol bek yedeği olur diye düşünüyorum. kulübede yerli oyuncu eksiğimiz vardı, oynamayan yunus mallı ve giden parmak gibi oyuncular yerine kulübe oynamaya hazır böyle takviyeler görmek güzel. iyi bir hamle oyuncusu. hocanın planına uygun hızlı bir oyuncu, hocam onay verdiyse ona göre bir planı vardır. havaalanında "tecrübe edinmiş bir yusuf erdoğan olarak geliyorum" demesi bana umut verdi. faydalı olacağına inanıyorum.

Telonyus
14.01.2022, 19:19
https://twitter.com/aysesula/status/1481991916908601353

şimdi anladınız mı bu transfer ve imzam arasındaki bağı?

leavemealone
14.01.2022, 19:55
Gereksiz ve sacma bir transfer

jairzinho
14.01.2022, 23:28
Oynatmak zorunda kalacağımız kritik bir maçta kaybedeceği top yüzünden yenilen mağlubiyet golünden sonra bakalım ne olacak?

Umarım böyle bir durum yaşanmaz. Aması maması yok safi kötü futbolcu.

bizde top kaybetmeyen oyuncu var mı? hamsik ve vakayeme dahil

sanırsınki takımda ful messiler salahlar maneler varda yusuf erdoğan düşük kalıyor bunların yanında,

yok öyle bişey aga

öyle bi algı yapıldıki zannedersin ki kariyerinde hiçbişey üretmemiş,tahta ayağı olan,amatör bi topçu,

buyur aga

süper lig 32 gol 28 asist

hareketli bi oyuncu herşeyden önce,hareketli bi oyuncuyu tutmak oldukça zordur defanslar için

bizde şu anda acayip fazla atıcı var,hamsik,ömür bakasetas vakayeme visca,

bide bu atıcılara(pasörlere) koşucu lazım,yusuf erdoğan bunun için alındı aga

jairzinho
14.01.2022, 23:40
bu arada ben yusuf erdoğanın hem viscayı hemde corneliusu yedekleyeceğini düşünüyorum,

öne geçtiğinde muhtemelen cornelius çıkar yusuf girer ve kontra silahı olarak kullanırsın,çünkü rakip defansı ileri çıkarmışsa yusuf için harika bi ortam var demektir

visca nın maçlarda olası yorgunluğu durumunda da maçın 60. dakikalarında oyuna sokabilirsin,

şuda olmayacak bişey değil aslında,avcı neden yusufu istemiş olabilir,? avcı bir dönem başakşehirde santraforsuz oynadı,robinho forvet idi,sahte forvet diyebiliriz,avcı bunu geçmişte denedi,

bu durumda nasıl bir diziliş olur? sağda visca,solda vakayeme ileride yusuf,

avcının cornelius suz dizilişler deneyebileceğini tahmin edebiliriz bazı maçlarda

arsinli_akrep61
14.01.2022, 23:44
Başarılı olacaktır. [emoji106]

SM-M317F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefer A.
15.01.2022, 01:49
https://twitter.com/aysesula/status/1481991916908601353

şimdi anladınız mı bu transfer ve imzam arasındaki bağı?
bag mag bilmem ama ben bu transferin ilk olarak tg grubu tarafindan aktarildigini duydugumda hayal kirikligina ugradim...

yeterli olup olmamasini geçtim, yalaka grubun arka çiktigi bir transferden hayir gelmez diyorum

umarim çok az süre alir kendisi, neden mi ?

Yusuf'un iyi oynayip memnun etme olasiligi düsük, peki oynayip çogumuzu delirtecek kadar kötü oynarsa ne olur ?

yalakalar hâriç tribündeki herkes bir süre sonra homurdanmaya ve Ismail ile Abdüs'e yapildigi gibi yuhlamaya baslar (dogru ya da yanlis, o ayri)
yalakalar ise bu tepki gösterenleri baskilayacak karsi tepki verecek
sonuç ? bölünen Trabzonspor tribünleri

sampiyon olacagiz onu da burnumuzdan getirecekler, bu düzenin ABV

Oğuz ZEYTİN
15.01.2022, 05:22
Bir de bonservis mi ödemişiz?

Telonyus
15.01.2022, 09:02
Bir de bonservis mi ödemişiz?

üstüne 3.5 yıllık sözleşmeyi de kapmış maşallah kulübü de üstüne yapsalardı keşke. Aynı zeka seviyesinde ve yetenekte 100 bin euro ya oynayan genç oyuncuyu bedavaya yollayıp üstüne 500k maaş verip 500k bonservis verip 30 yaşında adam alıyolar. Tek yeteneği topu alıp kafasını eğip outa çıkana kadar koşmak.

Enes Ünal Kaya
15.01.2022, 11:26
Olumsuz düşüncelerinizi anlıyorum fakat yusuf sarıdan daha iyi bir yedek olacaktır.

Yusuf sarı hala gelişime açık ama bizdeyken sarı'nın gelişmesi mümkün gözükmüyordu

Barista
15.01.2022, 12:05
Yusuf Sarı'nın yerine sarı Yusuf'u aldık:)

jairzinho
15.01.2022, 12:53
bonservis konusu ?

giderken 1 milyon avroya kasaya koyarken iyidi,

gelirken 500 bin avro mu çok oldu?

https://www.transfermarkt.de/yusuf-erdogan/profil/spieler/191391

Telonyus
15.01.2022, 12:58
bonservis konusu ?

giderken 1 milyon avroya kasaya koyarken iyidi,

gelirken 500 bin avro mu çok oldu?

https://www.transfermarkt.de/yusuf-erdogan/profil/spieler/191391

muhteşem bir bakış açısı, Doların 4 llira olduğu günlerde 1m ye sattığın adamı 14 lira iken 500k ya almak gayet mantıklı. Sanıyorum sayın bakan Nebati'nin yakın bir çalışma arkadaşısınız.

kudu_89
15.01.2022, 18:04
Viscadan daha iyiydi. Ummadık taş baş yarar. Golü atsa şu an müthiş taraftar sahip çıkardı. Bakasetas bunu koşturur o çizgide. Aklımda soru işareti kalmadı. Ara transfer için iyi seçim. Sağda ve solda oynaması avantaj. Bek için derinlik oluşturuyor ve yerli statüsünde. Daha ne olsun.

kaçarava
15.01.2022, 18:08
Bekle stoper arasına topsuz koşularla etkili olacak gibi ama Nwakaeme gibi topla bekin karşısına geçince o tatsız tekniği hatırlamak kötü oldu.

Furkan Özdem
15.01.2022, 18:29
Gelmesini eleştirdim ama Yusuf Sarı'dan her türlü iyi oldu. Yusuf sarıyı umutsuzca "ya tutarsa" diye oyuna alıyorduk ama Yusuf Erdoğan hamle oyuncusu.

Kemal Öztel
15.01.2022, 18:51
O golü atsaydın bambaşka olurdu be Yusuf

alper*
15.01.2022, 18:52
Şaşırttı. Önemli olan Trabzonspor'un başarısı. Katkı sağlayacağı anlaşılıyor.

Şakir
15.01.2022, 19:19
Dünden beri demediğimi bırakmadım hakkında, ama yiğidi öldür hakkını yeme. Bugünkü maç ne kadar ölçüdür bilemem ama ilk maçında gayet faydalı oynadı. Gereksiz işlere girmedi, boş kahramanlıklar denemedi. Hâlâ hızlı olması ve vasat üstü tekniği olması onun adına büyük bir artı. O çizgiden çıkardıkları pozisyonda aşırtma vurmayı Sarı düşünmezdi mesela, dümdüz kalecinin üzerine vururdu.

Böyle devam et ve beni utandır koçum.

Barista
15.01.2022, 19:25
Cizgiden cikarilan pozisyonda yaptigi asirtmayi Yusuf Sari ruyasinda bile yapamaz. Iyi transfer. Sivas macinda gayet faydaliydi. Ilk girdigi pozisyonda pas vermek yerine sut cekse gol atabilirdi ama bencillik yapmak istemedi. Olumlu bir karakter ozelligi. Bizden ayri kaldigi zamanlarda olgunlasmis diye yorumladim:)

Yiğit SARI
15.01.2022, 21:05
Zemin normal olsa yapardı onu düzgün kontrol edemedi topu ona rağmen iyi vurdu

Azzz daha şiddetli vursa kahraman olcaktı

Serdar A
15.01.2022, 21:13
Sadece bir pozisyonda çok gereksiz top ezdi. Bir de acaba krampon seçiminde sorun mu vardı, rakibi karşılamak için depar attığı bir kaç pozisyonda sendeledi.

Onun dışında yerli bir kanat oyuncusundan ne beklenebilirse, hepsini sahaya yansıtmaya çalıştı. Rezalet zemin ve kötü hava koşullarına rağmen koştu, çabaladı rakibin üzerine gitti. Bence gol vuruşu da oldukça zor pozisyondu ve yapılabilecek en doğru tercihlerden birini yaptı, rakip stoperin aşırtma yapacağını sezmesi talihsizlik oldu.

Golü atsaydı şu an Trabzonda kahramandı.

Sağlık olsun artık Giresun ve gs maçı ellerinden öper Yusuf...

BatuhanB
15.01.2022, 21:20
Gelişine zâten olumsuz değildim, üstüne 45 dakikada Yusuf Sarı'dan hiçbir zaman göremeyeceğimiz bir 45 dakikalık performans gösterince mutlu oldum.

O pozisyon gol olsaydı şu an sırf transferinden sonra Uğurcan Çakır kendisiyle hikâye paylaştı diye "Sene sonu satmalıyız" diyenlerin tebriklerini görseydik keşke :D

crixus_61
15.01.2022, 21:21
İşe yarayacak, Ömür'ü kanattan kurtarır en azından.

hofsaale
15.01.2022, 21:50
Adam en azindan kanat..
Bos kosu yapiyor...ara sira gol de atacak..
Yusuf saridan 10 kere iyi...

Gökhan Balcı
15.01.2022, 21:55
Aşırtma görünce şoka girdim resmen. Az biraz zeka emaresi gösteren hareket gördüm mü eriyorum.

omondoles
15.01.2022, 22:10
Basit oynarsa her türlü iş yapabilir ama sonuçta bilmediğimiz bir oyuncu değil.

Hunk
15.01.2022, 22:15
Aşırtma görünce şoka girdim resmen. Az biraz zeka emaresi gösteren hareket gördüm mü eriyorum.
bence yanlis secimdi ama, yerdem sert vurabilseydi kaleci acisini kapatmadan once, gol olurdu

Enaldo61
15.01.2022, 22:17
Keşke gol olsaydı.

Gökhan Balcı
15.01.2022, 22:28
bence yanlis secimdi ama, yerdem sert vurabilseydi kaleci acisini kapatmadan once, gol olurdu

Doğru seçimin ne olacağını bilemeyiz. Sonuçta bir taraftar olarak gol olan seçenek hangisi olacaksa o olsun isterim ben. Sadece denemesi bana kıymetli geldi. Bugün ömürün vuruşu da riskliydi mesela ama girdi. Yusufun vuruşu çok daha az riskli bir vuruştu ama savunmacı geldi kesti. Olur böyle şeyler diyelim