PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22

Çağatay_
21.08.2016, 02:15
Hatalarına rağmen etkiliydi, iyi işler yaptı.

Kesinlikle geçen seneki genel performansına göre gelişme var.

Artıları;

- Hızı, çevikliği
- Hırsı
- Enteresan, sürpriz işler yapabilmesi (Tam tarif edemiyorum)
- Oyundan düşmemesi

Eksileri;

- Kafası yerde koşmaya devam etmesi
- Şut pas tercihlerindeki hatası
- Sağ ayağını hiç geliştirmemiş olması

Umut var.

artvints
21.08.2016, 02:23
kaçırdığı golde, korner dönüşü hava topuna çıkmış, topu onazi'ye kazandırmış sonra koşusunu yapmış, bjk maçında atığı gole benzer şekilde, o daha kısa alanda oldu tabi, bu sefer bitiremedi. orada suk'a gelse pas daha iyi olurdu şut açısı bakımından.

Adem Akyüz'
21.08.2016, 08:32
kaçırdığı golde, korner dönüşü hava topuna çıkmış, topu onazi'ye kazandırmış sonra koşusunu yapmış, bjk maçında atığı gole benzer şekilde, o daha kısa alanda oldu tabi, bu sefer bitiremedi. orada suk'a gelse pas daha iyi olurdu şut açısı bakımından.
Yaptığı tercih yapabilecekleri arasında en kötüsüydü. Biraz daha ileride olsa -penaltı noktası hizası- tamam da, ceza sahası dışında aşırtma yapıyorsun. Top kalecisi geçse bile savunma oyuncusu muhtemelen alacaktı o topu.

Onazi'nin golüyle o Yusuf'un pozisyonu birbirine çok benziyor. Kalite farkı çok belli.

Necmi6161
21.08.2016, 10:21
zarar sadece zarar.

bahadır2561
21.08.2016, 13:10
Safi zarar

1-1 bitseydi bunun yüzündendi

Olayın ciddiyetini kavrayamamış hâla

sakoglu61
21.08.2016, 14:32
ben kimsenin bu denli eleştirilmesi taraftarı değilim.

herkes biliyor yetenekli bir oyuncu olduğunu böyle çocukları almanyada çok izliyoruz.

bir insana yanlışlarından dolayı bu kadar baskı yapılırsa her girdiği pozisyonda korkarak hareket eder.

ben dün kaçırdığı pozisyonlarda da bunun etkisi olduğunu düşünüyorum. Yusuf kadar bizim taraftarlarımızın da aklını başına alması gerekiyor.

Ozan Yılmaz
21.08.2016, 14:46
Karşı karşıya kaldığı pozisyonda vuruş yapmak son tercihi olması gerekirken mesela gidiyor onu yapıyor sorun da burada işte. O pozisyonlarda ya kaleciyi geç ya da yanındakine pas çıkart. İlk devre onazinin yaptığını da mı göremedin?
Bazı şeylerden ders çıkarması gerekirken ısrarla aynı yanlışları sürekli tekrarlıyor.

Uğur Ö.
21.08.2016, 15:06
Bir insan aynı hatayı 50 kere yaparsa her türlü eleştiriyi hakeder.

Necmi6161
21.08.2016, 15:06
ben kimsenin bu denli eleştirilmesi taraftarı değilim.

herkes biliyor yetenekli bir oyuncu olduğunu böyle çocukları almanyada çok izliyoruz.

bir insana yanlışlarından dolayı bu kadar baskı yapılırsa her girdiği pozisyonda korkarak hareket eder.

ben dün kaçırdığı pozisyonlarda da bunun etkisi olduğunu düşünüyorum. Yusuf kadar bizim taraftarlarımızın da aklını başına alması gerekiyor.

3 senedir gram üstüne koyamadı adam futbolunun hala potansiyelli genç muamelesi yapılıyor bende bunu anlamıyorum . dün maç 1-1 bitse yada yenilsek burada yazılacak yorumlar 3x daha ağır olurdu ki , hak ettiğinden dolayı olurdu. bu kadar yetenek fakiri bir oyuncunun yıllardır ilk 11 çıkması fiyasko zaten. adam sanki 1 pozisyon kaçırdı da eleştirildi . 3 senedir kanser ediyor taraftarı şimdi taraftar mı suçlu oldu ?

artvints
21.08.2016, 15:11
3 senedir gram üstüne koyamadı adam futbolunun hala potansiyelli genç muamelesi yapılıyor bende bunu anlamıyorum . dün maç 1-1 bitse yada yenilsek burada yazılacak yorumlar 3x daha ağır olurdu ki , hak ettiğinden dolayı olurdu. bu kadar yetenek fakiri bir oyuncunun yıllardır ilk 11 çıkması fiyasko zaten. adam sanki 1 pozisyon kaçırdı da eleştirildi . 3 senedir kanser ediyor taraftarı şimdi taraftar mı suçlu oldu ?

3 sene boyunca kim üstüne koydu peki? başkan iho, on tane teknik direktör, gelip giden yüz oyuncu.

sakoglu61
21.08.2016, 15:11
yanlış anlaşılmasın Yusuf'un performansını eleştirmeyin demiyorum eleştirilecek tabi ki zaten ben de eleştiriyorum.

ama problem şu herifin sosyal medya hesaplarına sürekli küfürlü yorumlar atan en ufak hatasında ana avrat düz giden kişiler varken bence tek suçlu o değil.

usturuplu eleştiriye her zaman varım. ama bu çocuğun bu halde olmasından biraz da bu grup sorumlu. affımız yok hiç. ilk geldiğinden beri böyle.

ve evet artvints 'nin de dediği gibi son 2-3 yılda bu takımda düzgün performansı olan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. son 3 sene de rezalet İHO yönetimi ve 6-7 hocayla çalışıldı bunları da hesaba katmak lazım.

biz bir kere bir futbolcuya karşı tavır koyduğumuzda isterse ağzıyla kuş tutsun yine de düzelmiyor durum.

Hakan
21.08.2016, 15:14
Mevkisinde ligin en yeteneksiz oyuncularından biri.Dün berabere bitseydi görürdük koşmayı,mücadele etmeyi.

İ. SARAL
21.08.2016, 15:24
Futbolunu, karakterini begenmezsin eyvallah da bu adama yeteneksiz, yetenek fakiri demek siyaha beyaz demek gibi bir sey. Diger butun elestiriler hakli olabilir ama yetenek yok diyenler ya maclari izlemiyor ya takıntı yapmış veya bir kiskanclik var. Baska aciklamasi yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leralonde
21.08.2016, 15:28
Birçok pozisyonda tek pas oynayıp oyunu açmak yerine topu aldığı gibi kafasını yere gömüp kendi etrafında dönüyor.Bunun sonucunda ya faul kazanıyoruz yada topu kaptırıyoruz.

İ. SARAL
21.08.2016, 15:30
Birçok pozisyonda tek pas oynayıp oyunu açmak yerine topu aldığı gibi kafasını yere gömüp kendi etrafında dönüyor.Bunun sonucunda ya faul kazanıyoruz yada topu kaptırıyoruz.
Sag kanatta oynayamiyor adam. Sag ayak hic yok topu solacekecegim diyene kadar zaman geciyor. Sol kanatta oynamali.

Manu61
21.08.2016, 15:35
Sag kanatta oynayamiyor adam. Sag ayak hic yok topu solacekecegim diyene kadar zaman geciyor. Sol kanatta oynamali.

Başladık yine :) Her sene aynı muhabbet yapılıyor Yusuf konusunda. İlk haftalar ''sağ kanatta oynayamıyor sola geçmeli'' ilk yarının sonlarına doğru ''sol kanatta oynayınca orta açamıyor sağ kanat oynamalı'' ligin son haftalarına doğru ''sağ kanatta sürekli sol ayağına almaya çalışıyor topu kaybediyor sola geçmeli''

Yusuf'un ilk 11 başlayarak faydalı olması zor ama ligin en iyi yedek oyuncusu haline gelebilir Ersun Yanal sayesinde.

İ. SARAL
21.08.2016, 15:39
Başladık yine :) Her sene aynı muhabbet yapılıyor Yusuf konusunda. İlk haftalar ''sağ kanatta oynayamıyor sola geçmeli'' ilk yarının sonlarına doğru ''sol kanatta oynayınca orta açamıyor sağ kanat oynamalı'' ligin son haftalarına doğru ''sağ kanatta sürekli sol ayağına almaya çalışıyor topu kaybediyor sola geçmeli''

Yusuf'un ilk 11 başlayarak faydalı olması zor ama ligin en iyi yedek oyuncusu haline gelebilir Ersun Yanal sayesinde.
Bence sol kanatta saha etkili. Illa ilk 11 oynasin demiyorum zaten ama her halukarda kadroda olmali. Castillo boyle devam ederse Yusuf'u daha cok izleriz gibi geliyor.

Lazman
21.08.2016, 16:06
La bi birak messi taklidi yapmayi.kapasiten neyse onla oyna daha cok ise yararsin.

Ahmet Kara
21.08.2016, 17:38
Mental anlamda sıkıntılı, yedek olur.

Ege Kum
21.08.2016, 18:02
Hatalarına rağmen etkiliydi, iyi işler yaptı.

Kesinlikle geçen seneki genel performansına göre gelişme var.

Artıları;

- Hızı, çevikliği
- Hırsı
- Enteresan, sürpriz işler yapabilmesi (Tam tarif edemiyorum)
- Oyundan düşmemesi

Eksileri;

- Kafası yerde koşmaya devam etmesi
- Şut pas tercihlerindeki hatası
- Sağ ayağını hiç geliştirmemiş olması

Umut var.

Yazdıklarınıza katılmıyorum. Hızlı ama çevik değil, hırsı artısı değil eksisi, oyundan düşmemesi hususunda pek bir şey diyemeyeceğim oyuna pek girdiğini görmedim. ayrıca sağ ayağını değil sol ayağınıda geliştiremedi sollada orta açamıyor yani ayaklarına hakimiyeti sıfır.

Herşeyden önce oyun görüşü sıfır kafası yerde gidiyor diyoruz ya, oyunu hiç ama hiç okuyamıyor bu anlamda bu kadar özürü olan bir başka oyuncu hatırlamıyorum sağdan bir boşluk yakalayıp bir dripling yapınca topu çekmesi kafayı kaldırıp hamle yapması o kadar zaman alıyor ki dripling yaparken kazandığı saniyeleri de heba ediyor. Ancak bolduğu boşluklar da karşısına çıkacak savunmacı yoksa kaleye kadar gidebilir aynı burak gibi ancak son vuruş bakımından da berbat olduğu için burda da zarar verdiğini görüyoruz

Umut yok.

Şanlı SanMarino
23.08.2016, 01:43
Bu kadar neden yükleniliyor anlamıyorum. Sıfır maliyetli, toplam yatırımın bir transferin menajerlik ücretinden bile az adama çok ama çok haksızlık yapılıyor. Yetersiz dersin tamam, daha iyisi lazım dersin tamam da unutmayın ki bu futbolcu Trabzonspor için oynuyor.

Mesela bu maçta girdiği tüm pozisyonları kaçırdı. Yayıncı kuruluş görsellerine baktığınızda son dakikalardaki pozisyonda 80 metrelik koşusu var. Bakın 80 metre. Siz bu mesafeyi 5 dk'da yürüyorsunuz.

Yine Amerikadan gelen değerliniz tek topa dokunmadığı maçta "Zaman lazım" deyip, en azından sınırlı haliyle bişeyler yapmaya çalışan Yusuf'a hakaretler etmek yüzsüzlüktür.

Şunu da söyleyeyim Amerikalılar sizin olsun, bize bizim çocuklar yeter :)

BERBATOV61
23.08.2016, 11:44
sahada koşmaktan başka hiç bir özelliği yok aslında maç geneli değilde şok preste çevikliği etkili oluyor yoksa yusufun futbol adına doğru yapabildiği hiç birşey yok oynamaması futbol adına daha doğru bir hareket

artvints
23.08.2016, 11:47
dün ntvspor'da gs maçını konuştular.izlemenizi tavsiye ederim. arkaya koşu yapan oyuncu yok diye sızlanıp durdular.

Bud Spencer
23.08.2016, 12:33
dün ntvspor'da gs maçını konuştular.izlemenizi tavsiye ederim. arkaya koşu yapan oyuncu yok diye sızlanıp durdular.

Buradaki üstün zekaya, futbolu yanal'dan dahi iyi bilenlere anlatamazsin

90dakika saklanip iki şık pas atsa buralarda vazgecilmez olur

UğurB
23.08.2016, 12:59
Bu kadar neden yükleniliyor anlamıyorum. Sıfır maliyetli, toplam yatırımın bir transferin menajerlik ücretinden bile az adama çok ama çok haksızlık yapılıyor. Yetersiz dersin tamam, daha iyisi lazım dersin tamam da unutmayın ki bu futbolcu Trabzonspor için oynuyor.

Mesela bu maçta girdiği tüm pozisyonları kaçırdı. Yayıncı kuruluş görsellerine baktığınızda son dakikalardaki pozisyonda 80 metrelik koşusu var. Bakın 80 metre. Siz bu mesafeyi 5 dk'da yürüyorsunuz.

Yine Amerikadan gelen değerliniz tek topa dokunmadığı maçta "Zaman lazım" deyip, en azından sınırlı haliyle bişeyler yapmaya çalışan Yusuf'a hakaretler etmek yüzsüzlüktür.

Castillo, yusuf'a gore 51 gun daha buyuk. Castillo icin beklenmek istenmesinin en onemli nedeni bu takimin icinde, bu ortamda ne yapacaginin bilinmemesindendir. Yusuf 4. sezonuna basladi ve ilk gunku eksikleri neyse aynen devam ediyor.Gelistirip ustune birseyler koymadigi icin bu kadar elestiri. Yusuf, Castillo'dan daha verimli olabilir tum sezon sonunda. Su andaki fark birisini bilmiyoruz, digerini cok iyi biliyoruz... Sabir diye bosuna soylemiyor yonetim. Yusuf'a da, Castillo'ya da ihtiyaci var bu takimin...

M.S.SOFU
23.08.2016, 13:20

Bu kadar yüklenilmesinin nedeni bizim taraftarın takımı barcelona oyuncuları sa messi neymar zannetmesi

Ama adam bilmiyor ki cebimizde kuruş para yok
Bu adama bu sene destek vermek zorundayız

Nato kafa Nato mermer

Tabi bu cenah genelde takımı galibiyet zamanlarında destekleyip yusuf başlığına gelip küfür eder gider
Takım mağlup olmaya başladığında desteğin d sini göremezsin
Yani kısaca bunlar galibiyet taraftarıdır ve maalesef içimizde bir çok kişi bu şekilde

Bu cenah destek kelimesinin anlamını bilmediği gibi sürekli trip atar.
Cebimizde para olmamasına rağmen yapılan QNB anlaşması ile dalga geçer
Stadın isminin SOCAR olmasını sıkıntı yapar

Hayatında ticaret yapmamış bırak ticareti bir nakiti döndürememiş adam gelip ahkam keser

Yapacak bi şey yok maalesef

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şanlı SanMarino
23.08.2016, 13:54
Bu kadar yüklenilmesinin nedeni bizim taraftarın takımı barcelona oyuncuları sa messi neymar zannetmesi

Ama adam bilmiyor ki cebimizde kuruş para yok
Bu adama bu sene destek vermek zorundayız

Nato kafa Nato mermer

Tabi bu cenah genelde takımı galibiyet zamanlarında destekleyip yusuf başlığına gelip küfür eder gider
Takım mağlup olmaya başladığında desteğin d sini göremezsin
Yani kısaca bunlar galibiyet taraftarıdır ve maalesef içimizde bir çok kişi bu şekilde

Bu cenah destek kelimesinin anlamını bilmediği gibi sürekli trip atar.
Cebimizde para olmamasına rağmen yapılan QNB anlaşması ile dalga geçer
Stadın isminin SOCAR olmasını sıkıntı yapar

Hayatında ticaret yapmamış bırak ticareti bir nakiti döndürememiş adam gelip ahkam keser

Yapacak bi şey yok maalesef

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Milyon taraftar değil de,

Kardeşim...

Senin gibi 10 bin olsa,

Bu ruh her yıl şampiyonluğa oynar.

M.S.SOFU
23.08.2016, 14:49
Milyon taraftar değil de,

Kardeşim...

Senin gibi 10 bin olsa,

Bu ruh her yıl şampiyonluğa oynar.
Ben eminim 10 binden daha fazlayız.sadece sesimiz çıkmıyor
Bu klüp gerçek sahiplerinin (gerçekten sporu,futbolu seven amatör ruhu taşıyan,ancak bunun bir endüstri ve eğlence olduğunu da bilen, bu kapsamda trabzonspor markasının anadoluda bir şehire sağlayacağı sosyal ve ekonomik katkıyı da gözeten kişiler)eline geçtiğinde şu anki hedefimiz olan porto'yu da geçer manchester united oluruz.

artvints
24.08.2016, 18:50

https://youtu.be/aDI5vrKhi1g?t=997

Hakan
24.08.2016, 21:27
N'Doye çok iyi top saklıyor,arkadaşlarına servis yapıyor = Yusuf arkaya koşu yapıyor.
Sonuç 1 gol 1 asist.

Cemalettin Taşkın
24.08.2016, 23:07
antebe gol atacak bence

batuhanTs
26.08.2016, 06:56
çok koşuyor amacılar bıkmadınız mı aynı abuk argümanı sunmaktan ümit özat yeteneksizi neyse yusuf da o ikiside abuk dribbling şekilleriyle birbirlerine çok benziyor ama ümit özat en azından o saçma sapan duruşuyla bir nebze olsa orta açmayı biliyordu bu yusuf un tek bir meziyeti bile yok yaşı da geçiyor tap noktası biz olucaz maalesef

Trabzon34
26.08.2016, 09:45
Bazen Trabzon lu olmasa bu kadar tepki görür müydü merak ediyorum.. Ücret olarak profesyonel bir oyuncuya göre düşük bir ücret alıyor.. Yetenekleri kısıtlı mı evet.. Takımdaki yetenekleri kısıtlı tek adam mı.. hayır.. yusuf giderse şampiyon mu olacağız?.. hayır.. e ne isteniyor bu adamdan..

1461 de oynarken bir maçtan sonraki röportajını hala hatırlıyorum.. "Trabzonspor da oynamak ister misin" demişti sunucu.. "Ben çocukluğumdan beri duvarımda bordo mavi forma ile uyurum" demişti.. Şimdi bu adam gol kaçırdı diye hain ilan ediliyor.. kötü oyunun veya mağlubiyetlerin tek sorumlusu olarak yazılıyor.. ben anlamıyorum.. O sizin yetiştiğiniz mahallelerden gelen genç bir arkadaşımız.. Yetenekli olmasak bile hepimizin bir şekilde giymeyi hayal ettiği formayı giymeyi başardı.. kendimizi onun yerine koyalım.. mutlu olalım.. Trabzon da veya karadenizdeki gençlere örnek olması açısından destekleyelim.. olmuyor mu?

murmut
26.08.2016, 10:21
Bazen Trabzon lu olmasa bu kadar tepki görür müydü merak ediyorum.. Ücret olarak profesyonel bir oyuncuya göre düşük bir ücret alıyor.. Yetenekleri kısıtlı mı evet.. Takımdaki yetenekleri kısıtlı tek adam mı.. hayır.. yusuf giderse şampiyon mu olacağız?.. hayır.. e ne isteniyor bu adamdan..

1461 de oynarken bir maçtan sonraki röportajını hala hatırlıyorum.. "Trabzonspor da oynamak ister misin" demişti sunucu.. "Ben çocukluğumdan beri duvarımda bordo mavi forma ile uyurum" demişti.. Şimdi bu adam gol kaçırdı diye hain ilan ediliyor.. kötü oyunun veya mağlubiyetlerin tek sorumlusu olarak yazılıyor.. ben anlamıyorum.. O sizin yetiştiğiniz mahallelerden gelen genç bir arkadaşımız.. Yetenekli olmasak bile hepimizin bir şekilde giymeyi hayal ettiği formayı giymeyi başardı.. kendimizi onun yerine koyalım.. mutlu olalım.. Trabzon da veya karadenizdeki gençlere örnek olması açısından destekleyelim.. olmuyor mu?

Sorun kisitli yetenegi degil, tam tersi bence cok yetenekli.
Profesyonel bir oyuncuya göre düsük bir ücret aliyor olabilir ama kendisi zaten profesyonel gibi davramiyor.
Bu sene dördüncü süper lig sezonunu oyniyacak ama halen ilk geldiginde yaptigi hatalari yapiyor sahada, kendisini ne zeka yönünden nede oyun stilini gelistirebildi.

Bence kendisinden beklentiler yüksek oldugu icin cok kolay elestiriliyor.
Ama haklisin elestirinin yaninda hic bir zaman destegi birakmamak lazim...

Harun-61
26.08.2016, 10:23

Sorun gayet acik ve net;
1461'den geleli kendini ne kadar gelistirdi, aradan kocaman bir 4 yil gecti yahu.

temel_yilmaz
27.08.2016, 00:04
Bu adam hani naylon meyveler olurya sus niyetine massya konulur gorsel olarak muthistir ama hicbir ise yaramaz aynisi hic bir farki yok gozumde.

Kemal Öztel
27.08.2016, 00:07
Yarın gol veya goller atar attırır ama bu insaallah yonetimi hyanıltmaz saga transfer şart..

BERBATOV61
27.08.2016, 16:29
bunun atacağı gol de lazım değil yapacağı koşuda gitsin ilk okul seviyesindeki eğlencele anlayışlarıyla bmw altlarında gezsin tozsun Aldığı parada helali hoş olsun ama yeterki sahaya çıkmasın

61ronin61
27.08.2016, 18:32
yusuf erdoğan trabzonsporda oynayan en bencil egoist futbolcudur.

artı değişik bir özellliği daha vardır top ona atıldığında aklını kaybeder.sahada bir tek onun olduğunu sanır.topu alır gider bıraksan trübünlere kadar topla gidecek pas ve asist onun kelime haznesinde yoktur.yani bu kelimelerin anlamını bilmez.

My
27.08.2016, 20:02
Taraftar tarafından fena halde kafaya takılmış Yusuf. Gidişat iyi değil. Yusuf ta biraz çekidüzen vermeli kendine. Eli ayağı tripleri hiç durmuyor.

kanterts
27.08.2016, 23:42
yeteneksizin teki. bi orkana bak bi buna bak.

DeAgLeMaNyAq
27.08.2016, 23:45
Eskiden sezona iyi başlar sonra düşüşe geçerdi. Şimdi o da yok...

Ege Kum
28.08.2016, 01:47
uzun uzun yazmak istedim buraya ama ne kadar manasız olduğunu farkettim.eğer yerine bir adam bulamazsak başımızı baya ağartacak.performansı ile ilgili bu maçtan sonra bir şey yazmıyorum mümkünse yerine yazıcı denensin sonradan 20 dk oynasın orada bakalım ne yapar ne eder

Ozan Yılmaz
28.08.2016, 01:50
Bazı Maçların son on dakikalarını belki oynayabilir. Başka bir fayda sağlayamacağını belli ediyor artık.

Mert Oğuzlu61
28.08.2016, 02:02
A spor da yayinlanan gazozuna grup maclarinda iyi futbol oynadigi oluyor(!) ama ligde cok fena dibe vurdu. Takima geldigi ilk senesiyle suanki hali arasinda inanilmaz fark var.

Castillo 2-3 pozisyona soktu gol gelmedi. Sagdan kac pozisyon yarattik ? Sen biraz karistirsan oralari gol bulma ihtimali artacak ama adini bi poponun usfune kendi kendine dusup agladigin pozisyonda bide cikarken duydum... Bu boyle gitmez, Muhammet 1 sen 2, cok pasifsiniz ve bizi yakiyorsunuz. Duzelecek misiniz ? Boyle giderse taraftar mimleyecek, sonra duzelsen de fayda etmez...

artvints
28.08.2016, 02:31
A spor da yayinlanan gazozuna grup maclarinda iyi futbol oynadigi oluyor(!) ama ligde cok fena dibe vurdu. Takima geldigi ilk senesiyle suanki hali arasinda inanilmaz fark var.

Castillo 2-3 pozisyona soktu gol gelmedi. Sagdan kac pozisyon yarattik ? Sen biraz karistirsan oralari gol bulma ihtimali artacak ama adini bi poponun usfune kendi kendine dusup agladigin pozisyonda bide cikarken duydum... Bu boyle gitmez, Muhammet 1 sen 2, cok pasifsiniz ve bizi yakiyorsunuz. Duzelecek misiniz ? Boyle giderse taraftar mimleyecek, sonra duzelsen de fayda etmez...

ekici'nin vurduğu şutta atağı başlatan yusuf'tu, taçtan top alıp beki geçti pasını verdi. ilk ciddi pozisyonumuz.sordun diye söylüyorum :)

Nazim Can
28.08.2016, 02:35
Wallaha yeterli bulmuyorum hala oyuna sonradan girerek takimin temposunu artiracak bir oyuncu statüsünde benim icin yalniz bakildigi zaman tehlikeli pozisonlarda genelde oluyor ama iste sonunu getiremiyor.

Emirhan Çorumlu
28.08.2016, 05:45
Hazirlik Maçlarinda 4.-5. Lig Takimlarina bende Gol atardim be Yusufcum... Ayni tas, ayni hamam...

Adem Akyüz'
28.08.2016, 08:29
Ilk haftadaki istekli görüntüsünden eser yoktu. Haa, istekli olunca da sonuç üretme anlamında bi katkısı olmuyor ya neyse.

Berkan
28.08.2016, 09:22
Git istenmiyorsun. Yeteneksizsin.

bahadır2561
28.08.2016, 10:23
Uzatmalarda zaman geçirmek için oyuna alınacak oyuncu fazlası değil

Hakan
28.08.2016, 15:04
Pozisyon üretmesi ya da skor yapması önemli değil dün de koşusunu yaptı helal olsun müthiş bir yetenek.

Berkan
28.08.2016, 19:42
Yetenek namına birşey yok ptt yıldızı fazlası olamaz.

Oruç
29.08.2016, 00:45
Bomboş kelimesi yetersiz kalıyor isminin önünde.

Harun-61
29.08.2016, 10:05
Bomboş kelimesi yetersiz kalıyor isminin önünde.

Abdulkadir Ömür gibi bir yildiz adayina yazik oluyor...!

UğurB
29.08.2016, 10:06
Bence Trabzonspor icin olabilecegi en iyi nokta, yedekten gelip hamle oyuncusu olmak...

İ. SARAL
29.08.2016, 16:42
Son maçta döküldü.

batuhanTs
29.08.2016, 17:06
Mental olarak da sorunlu oyuncu nereden tutsan elde kalir zaten kotu oyuncu kenara ceksen daha fazla dagilir en guzeli sozlesmesinin bitmesini beklemek bu beladan baska turlu kurtulamazsin

jairzinho
01.09.2016, 05:32
yusuf kardeşim.yorumlara aldırma.senin en iyi yerin forvet mevkisi.kendini ona göre hazırla.yeteneklerinden azminden şüphe duymuyorum

Ege Kum
01.09.2016, 07:11
Bu kadar konsantrasyon eksiği olan başka oyuncu hatırlamıyorum. Profesyonel destek alması belki iyi gelir.

batuhanTs
03.09.2016, 03:55
takımın belki de en yeteneksizi ama gariptir ki en fazla çabalayanda yusuf bundan ötürü oyunun büyük bölümünde takıma zarar veriyor bazıları kendini koşuyor çoşuyor diye tatmin edebilir ama bu kadar insiyatif almaması lazım illa ki oynayacaksa

Şanlı SanMarino
03.09.2016, 16:40
Gereksiz yere fazla eleştiri alıyor.

Teşbihte hata olmasın, bu eşeğe at gibi koşmuyor diye kızmak gibi. Eşek eşektir.

Yine de geldiği andan beri Trabzonspor'a katkılar yapmıştır. Trabzonspor faydalanamadığı noktada gönderilmesinde bir kusur yoktur.

selcuk
06.09.2016, 16:55
yusuf, hau videodaki kimdir

https://www.youtube.com/watch?v=LJq1jkA1a1o

balli_kuymak
11.09.2016, 17:49
Bomboş bir adamsın Yusuf senden daha birşey beklemiyorum anca hazırlık maçlarında mahalle takımlarına karşı iyi oynayıp gol atarsın başka bir numara yok.

kanterts
11.09.2016, 19:01
haftaya kupa maci var ardahanla. orda yildizlasir.

Hakan
11.09.2016, 19:11
Yaşı genç,az para alıyor,koşuyor...Burdan devam edelim.

batuhanTs
11.09.2016, 20:24
O cumle orada bitiyor kosuyordan sonra ben baska kelime ekleyemiyorum maalesef

İ. SARAL
11.09.2016, 21:27
Berbat. Fırsatları bir bir tepiyor, yakında kulübede alır soluğu. Sahada olacaksa sol tarafta oynamalı.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2016, 22:00
Her maç vasat üstü performansı ortaya koyan oyuncu nadirdir. 2 maçta 1 iyiyse normal karşılanır. Ama bir oyuncu 3 maçın 3'ünde de kötüyse kabahati önce kendisinde sonra hocasında aramalı...

Oruç
11.09.2016, 22:02
Okeyde iyiymiş.

zafer6161
11.09.2016, 22:48
günah keçisi..buradakileri Güray ve Uğur başlığına alalim

esra61
11.09.2016, 22:52
Sanada Sabır bu sezondaki sabır limitimize dahil .

Faruk BERBER
11.09.2016, 22:59
Şaşırtmadı. Yine çok kötüydü.

Hakan
11.09.2016, 23:02
günah keçisi..buradakileri Güray ve Uğur başlığına alalim
60 tane lig maçına çıktıysa 55'inde kötüdür.Günah keçisi bile olamaz.

Fatih Şahin
11.09.2016, 23:31
Ben bu adamı takımda tutmazdım.

The Flying Laz Man

Adem Akyüz'
12.09.2016, 00:08
Bir oyuncunun gelisme kaydetmesi için kötü olduğunun farkında olması lazım. Yusuf'ta eksik olan bu.

Çağatay_
12.09.2016, 01:25
Beklediğimin çok altında. Kendisinden umudum vardı ama üzerine koyamıyor. Acilen kesilmesi lazım. Kesilmezse bir adım ileriye gidecek gibi de değil. Bu futbolu oynarken ısrar etmenin anlamı yok.

Biraz daha çalışır hazır olunca ya da gerektiği zaman çıkar oynar.

batuhanTs
13.09.2016, 11:52
Bazilari gelip soyle kostu soyle dribling atti gibi bos cumleler kurmadigina gore hakikaten rezil oynamis demektir maci izlemeyenler icin kıstas budur

Adamın Dibi
13.09.2016, 18:50
Yetenek: Yok
Beyin: Yok
Hız: Var

Fatih Şahin
13.09.2016, 20:07

Kontrolsüz güç, güç değildir.

The Flying Laz Man

jairzinho
14.09.2016, 04:32
burak yılmaz çok mu yetenekliydi aga.ama şenol güneş ondan gol kralı çıkardı.mesele oyuncudan verim almasını sağlamak yeğen

Harun-61
14.09.2016, 10:28

Bence yetenek var, ama altyapi'da oyun zekasi ile hic birsey katilmamis.. O yüzden top geldiginde ne yapacagini bilmiyor.

DeAgLeMaNyAq
24.09.2016, 18:20
Yusuf örneğinde görüldüğü üzere bazen çok kötü de oynasanız maçın kahramanı olabiliyorsunuz. İnşallah bu gol ve galibiyet moral olmuştur...

artvints
24.09.2016, 18:22
frikik yüzdesi çok yüksek de korner kullanmasın mümkünse. orta da açmasın zaten forvete evrilsin, yedek beklesin.

Hakan
24.09.2016, 18:22
Yine maksimum seviyede kötü oynamayı başardı ama kazanan her zaman haklıdır.

Şerafettin Kara
24.09.2016, 18:49
haftaya on bir başlamaman dileğiyle

kanterts
24.09.2016, 18:54
kafasini zaten hic kaldirmaz duran topu bile kaldiramiyor.

Ozan Yılmaz
24.09.2016, 18:56
son 10-15 dakikalarda oynasın işte bugünün hatırına :)

Sefa
24.09.2016, 18:59
Utanmadan gelip savunacak olan var mı acaba..

Onur Akyüz
24.09.2016, 19:03
Golden sonra döktüğü yaşlar çok şey anlatıyor. Hepimize tabi..

artvints
24.09.2016, 19:04
Utanmadan gelip savunacak olan var mı acaba..

çok rahat savunurum da neyse şimdi. ipten aldı takımı.bu hafta çok yoğun bir saldırı hazırlanıyordu yönetim ve hocaya, önüne set çekti. bu zeminde kapalı savunmaya karşı oyuna alınması doğru değildi ama sonuç böyle oldu.

Oruç
24.09.2016, 19:28
Gol dışında berbattı. Korner atıyor topu kaldıramıyor daha. Birinde kaldırdı o da karşı taraftan auta çıktı. Tam dayaklıksın Yusuf.

İ. SARAL
24.09.2016, 19:35
18 kisilik kadroda her zaman olmalı.

batuhanTs
24.09.2016, 19:38
Nba de havlucular vardir high five isini de cok iyi yaparlar iste yusuf un rolü de tam olarak bu olmali daha fazlasida olamaz biraz calismasi gerekir belki en azindan bu isi becerebilir

Emre ÖZTÜRK
24.09.2016, 19:52
Nasıl bu kadar geri gidebilir bir oyuncu merak ediyorum.

zafer6161
24.09.2016, 19:55
Bugünün hatırına bari eleştiri yapmayın.

esra61
24.09.2016, 20:01
Futbolu değilde gözyaşları çok şey anlatıyor tabi anlayabilene.

Ege Kum
24.09.2016, 20:15
gol atmış olması hiçbirşeyi değiştirmez hala topu doğru düzgün kaldıramıyor ben daha önce böylesini görmedim

artvints
24.09.2016, 20:28
parasını çıkartmış olmuyor mu daha ne? :D

Adem Akyüz'
24.09.2016, 21:26
Lütfen duran topları sen kullanma.

Fatih Özkan
24.09.2016, 21:55
Hiç olmayacak yerden kaleye vurup galibiyeti getirdiği için eleştiremiyorum.

Adem Akyüz'
24.09.2016, 21:57
Hiç olmayacak yerden kaleye vurup galibiyeti getirdiği için eleştiremiyorum.
Kaleye vurmadı ki, her zamanki gibi ön direğe orta yaptı.

Fatih Özkan
24.09.2016, 21:58
Kaleye vurmadı ki, her zamanki gibi ön direğe orta yaptı.

Belki de...
Neticede golü bulduğumuz ve 3 puanı aldığımız için eleştirmemek gerek. :)

tonya55
24.09.2016, 22:19
helal olsun sayende 3 puanı aldık.

Mellih
24.09.2016, 22:25
sen attığın gole böyle sevin.. bize lazım olan bu

tonya55
24.09.2016, 22:27
taca vurdu gol oldu diyenlerde olacak vrsın desinler yüregine saglık golü attın 3 puanı aldırdın helal olsun.

Courage
24.09.2016, 22:49
Birçok kişiyi ipten aldı :) tebrik ederim.

(Fakat gol atmasına rağmen bu zemin ve kapanan bir takıma karşı oyuna alınmasını yadırgamıştım dürüstçe konuşmak gerekirse.)

Enes K
24.09.2016, 22:50
Yusuf mental olarak bitik durumda. Bugün o duygu boşalması da o yüzden oldu. Aynı şeyi Zeki için de söyleyebiliriz. Futbolcu taraftarın ona baktığı göze göre değer alır ona göre performans sergiler. Zeki 61 i bıraktı farkında mısınız? Taraftarın baskısı etken oldu buna.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samet Yildirim
24.09.2016, 22:54
Gol icin eyvallah..

Ama o ana kadar tam bir facia.

Numan Yerlikaya
25.09.2016, 00:33
Yetenek ve zeka olarak hala sıfırsın bişey değişmedi çocuk

[KAPLAN]
25.09.2016, 12:04
Her ne kadar yine ön direğe hiçbir adamımızın olmadığı yere orta kesmek niyetiyle topu göndermiş olsan da, galibiyete çok ihtiyacımız vardı. O yüzden kırıcı bir yorumda bulunmayacağım bugün.

Teşekkürler şanş.

Şanlı SanMarino
26.09.2016, 06:36
Yüzden fazla defa söyledim,

Ne eleştirildiği kadar kötü,

Ne beklenti kadar iyi,

Yusuf harika bir geniş kadro oyuncusu, fayda verir ama ona güvenip yola çıkılmaz. İyi alternatif.

Alınan erkandan merkandan bin kat iyidir.

Umarım aklı da iyice başına gelir.

Harun-61
26.09.2016, 10:26
Gol icin tebrikler fakat oynadigi sürede katki sifir.

Erhan Sezer
26.09.2016, 11:19
Ayağına sağlık, bize mutlu bir hafta hediye ettin :atki:

Hunk
26.09.2016, 17:30
Yinede iyi bir yedek olur senden

h@msi61
26.09.2016, 19:08
Gol atti, hirsla sevindi filan eyvallah. Fakat 3 tane korneri felaket kullanmasi, ona ragmen her kornere kosup durmasi beni cildirtti. On diregi asiramiyorsan kosma kardes, birak baskasi kessin. Ben halisahada bi kotu korner kesince utaniyorum vallahi,

yazıkoldu
26.09.2016, 21:06
Yusuf'u bu kadar eleştirenlere yazıklar olsun dönünde kendinize bakın, bir psikoloğa gidin artık, tedavi olun. Aynı şeyi zeki, yumlu için söyleyenlere de söylüyorum. bu takımı bu duruma bunlar getirmedi. 60 tane transfer yapıldı, hala bu adamlar gibisini alamadık. 500 milyon lira hiç edildi, hala zeki, yumlu, akbaş, Yusuf'tan iyisi gelmedi.

yazıkoldu
26.09.2016, 21:07
bu çocuklar neden suçlu ilan ediliyor. al daha iyisini oynat.

Şanlı SanMarino
02.10.2016, 06:34
bu çocuklar neden suçlu ilan ediliyor. al daha iyisini oynat.

İşte hani daha iyisi? Milyonlar dökülüp adamlar alınıyor yine bizim çocuklara küfür, yine bizim çocuklara hakaret.

Yusuf bu kadar işte,

Ne çok kötü,

Ne harika.

Courage
02.10.2016, 19:48
Yusuf'u bu kadar eleştirenlere yazıklar olsun dönünde kendinize bakın, bir psikoloğa gidin artık, tedavi olun. Aynı şeyi zeki, yumlu için söyleyenlere de söylüyorum. bu takımı bu duruma bunlar getirmedi. 60 tane transfer yapıldı, hala bu adamlar gibisini alamadık. 500 milyon lira hiç edildi, hala zeki, yumlu, akbaş, Yusuf'tan iyisi gelmedi.

Dönüp kendime baktım ,psikologa da gitmişliğim var evvelden ...tedavimde tamamdır.

Ama gene de Yusuf'u ve bilumum arkadaşlarını eleştiriyorum kötü oynadıklarında - ki ekseriyetle kötüler ve yetersizler-.

Başka bir metod varsa özevlatlarımızı hoş görmek için tavsiyelerinizi bekliyorum.

yazıkoldu
02.10.2016, 20:38
yazdıklarımı bir kere daha oku, eksik anlamışsın.
Dönüp kendime baktım ,psikologa da gitmişliğim var evvelden ...tedavimde tamamdır.

Ama gene de Yusuf'u ve bilumum arkadaşlarını eleştiriyorum kötü oynadıklarında - ki ekseriyetle kötüler ve yetersizler-.

Başka bir metod varsa özevlatlarımızı hoş görmek için tavsiyelerinizi bekliyorum.

yazıkoldu
02.10.2016, 20:42
mesele yusuf, akbaş, yumlu değil. bunlar servis edilerek bu takımın neredeyse 500 milyon lirası çöpe gitti.

Hakan
22.10.2016, 21:34
Nasıl daha kötü oynayabilirim diye antrenmanlarda özel bir çalışma yapıyor olabilir.

ccd6167
22.10.2016, 22:22
Maalesef top rakipteyken sadece oyunda var. Top bizdeyken sahada hiç yok

bana göre kontraatakta asist yapacak oyuncu olur. Fazlası olmaz. Tipik öndeki maçlarda yedek olur

batuhanTs
22.10.2016, 22:24
Umutsuz vaka medet umanlar âmâ olmuslar haberleri yok

Mert Oğuzlu61
22.10.2016, 22:27
Neden bu kadar etkisiz, neden bu kadar kopuk, neden gram gelişim yok ? Şu maçta çimleri yemen gerekirken topu sürüp sürüp 7 yaşında çocuk gibi saçma bir vuruşla kaleciye teslim etmen dışında adını duyamadım, bir tehlike bile yaratamadın. Ne pozisyona sokabildin bizi, ne kanatlardan top getirebildin... Yusuf sen ne ayaksın, bizi mi sınıyorsun ?

Manu61
22.10.2016, 22:33
Ne yapacağız bu Yusuf'la bilmiyorum adam ne güzel taşıyor 40-50 metre topu ama sonrası yok. Her maç aynı şeyi görmekten bıktım.

batuhanTs
22.10.2016, 22:35
Artvints bile sana salak dediyse yusuf kardeşim senden hiçbir şey olmaz elveda

Fatih Çelik
22.10.2016, 22:36
Çok iyi taşıyor ama futbol aklı devreye girince sıkıntı yaşıyor.

Fatih Çelik
22.10.2016, 22:38
Şu fizik bende olsa Avrupa'ya wonderkid giderdim.

Mert Acar
22.10.2016, 22:54
Oyun zekasi 0

İ. SARAL
22.10.2016, 22:58
Geriye cok iyi yardim etti. Birkac pozisyonda sacmaladi. Kadroda bulunmalı.

Oruç
22.10.2016, 22:59
Boştan daha boş.

İbrahim CİHAN
22.10.2016, 23:00
Çıktığı günden bu yana gelişme kaydedemedi. Belki biraz şutları. Fakat zihinsel açıdan hiç gelişemediği gibi geriye gidiyor

Çağatay_
23.10.2016, 00:06
Fizik olarak iyiydi.

Cavanda'ya sıkıntı yaşattı, öne çıkartmadı.

Ama sonuca etki ve tehdit olarak yetersizdi. İlerleme kaydedememesi kendi hatası. Umarım gelişmeye başlar artık.

Fizik olarak iyi olduğu bu dönemi oyununa da katkı yaparak değerlendirmeli.

Yiğit SARI
23.10.2016, 00:17
2. yarı başlarında 2 defa falan yedi Cavanda'yı onun dışında bildiğimiz Yusuf

artvints
23.10.2016, 00:26
koşarak bitireceksin futbol hayatını, bir topu tut, feyk at, içeri doğru sür kafayı kaldır araya oyna falan filan. çok zor birşey değil.bir ay doğru hareketi tekrarlasan refleksler değişmeye başlar. kimse demiyor mu sana kafayı gömme diye. bunların dışında formsuz olduğu açık.

-Samet
23.10.2016, 00:28
Geçtiğimiz yıllarda bugün yakaladığı pozisyondaki gibi birebir yakalayıp topa basıp ters ayakla bir gol atmıştı.O gol Galatasaray maçındaydı.
Bugün o yakaladığı pozisyonda direk o gol geldi aklıma acaba yapar mı öyle bir çılgınlık dedim , yapmadı.

Fatih ÖZDEMİR
23.10.2016, 00:29
İyi oynadın. Hamle oyuncususun burada seni Bruma ile kıyaslıyor galiba o yüzden tepki çekiyorsun.

sametaydin
23.10.2016, 00:47
Bu maçta iyi oynadı iyi işler yaptı.

Hızlı bir oyuncu. Bu hızını avantaja çevirmesi gerekir. Gelişim sağlamalı. Kendisinden bunu bekliyoruz.

Şanlı SanMarino
23.10.2016, 04:42
İyi yedek iyi ses etmeyin,

Sadece yedek ama.

Vkgz
23.10.2016, 14:35
iyi oynamadı ve hiçbir faydalı hareketi olmadı. rakip defans o kadar boşken hiçbir olumlu iş ortaya çıkaramadı.

genel olarak değerlendireceksek gelişim katedemedi ve yedek yada yedeğin yedeği ancak olur.

Turgay Atalay
24.10.2016, 08:52
Futbolda akıl da önemli bir meziyet. Akıllı olsa Cavandanın olmayan aklını da alabilirdi, ama nerdeee.

İ. SARAL
24.10.2016, 09:04
İyidir iyi.

Harun-61
24.10.2016, 10:08
İyi yedek iyi ses etmeyin,

Sadece yedek ama.

Sifir,virgül sifir katki!!!!

Faruk BERBER
26.10.2016, 15:05
Ligin en kötü birkaç kanat oyuncusundan biri.

Hakan
26.10.2016, 16:05
Rezilsin rezil.

DeAgLeMaNyAq
26.10.2016, 16:51
Geçen sene milli takıma çağırılan adam şu an kendini ispat etme derdinde bu da hem kendine hem bize büyük zarar veriyor...

Enes Ünal Kaya
26.10.2016, 16:51
İyi niyetlisin Yusuf ama :/

Yiğit SARI
26.10.2016, 16:52
Yusuf'la Muhammet'in kafayı vurcan birbirine :D

Fatih Çelik
26.10.2016, 16:53
Hırslısın ama o kadar. Ben de hırslıyım misal.

61_Hasan_69
26.10.2016, 16:55
Beyin fukarası

hyasin61
26.10.2016, 16:56
Devre arasi elden cikarmak lazim

selcuk
26.10.2016, 16:58
bugün takim ici aldigi tepki bir milat olabilir

böyle en icten olan tepkiler dogru kullanilirsa psikolojisi icin cok önemli olur

ha bunuda olumlu kullanmasa artik tepki cig gibi büyür

son sans

Sefaenes
26.10.2016, 17:01
beynini kullanamiyan egoist bir oyuncumuz daha

Faruk BERBER
26.10.2016, 17:08
bugün takim ici aldigi tepki bir milat olabilir

böyle en icten olan tepkiler dogru kullanilirsa psikolojisi icin cok önemli olur

ha bunuda olumlu kullanmasa artik tepki cig gibi büyür

son sans

Olumlu kullanma gibi bir seçeneği yok.

Hala neden beklenti var anlamış değilim.

selcuk
26.10.2016, 17:22
Olumlu kullanma gibi bir seçeneği yok.

Hala neden beklenti var anlamış değilim.
potansiyeli her türlü belli

iq sorunu var
aslinda iq da degil
yakin cevresi sorun, sikeciler ozanda yaptigi gibi bu cahili tesislere kilitleyeceksin
tesislerde hapis yasayacak, bak milli takimda ardanin yedegi oluyormu olmuyormu

bu aksam parasini yiyenler yine bunu yaglar sivalar, her seyi unutur
paralel dünyasina geri döner

batuhanTs
26.10.2016, 17:25
Ne potansiyeli bu esprinin miladi doldu artik baska argüman bulun benden tavsiye

Faruk BERBER
26.10.2016, 17:27
Yusuf'un potansiyeli olduğuna inanmıyorum ben, emare yok.

Sadettin_
26.10.2016, 17:31
zamanında akrabanın bir cocuguna matematik problemleri calıstırıyordum .
problemin ortasında kendisine dönüp buraya kadar anladınmı dedim . Boş gözlerle "biraz" cevabını verdi .
Hangi kısmı anlamadıgını ogrenmek ıcın geriden sora sora ilerleyeyim dedim . Ve anladım ki çarpım tablosunu dahi bilmiyor . 6x8 in kac oldugunu bilmeden ilerliyormuşuz meger .
Ve o anda anladımki taaaaaaa en baştan başlamamız lazım .Ve böyle nasıl desem kaslarım bir anda gevşedi. ellerim boşaldı kalemi zor tutuyordum . bir anda bir tükenmişlik hissi kapladı beni . çaresizliği tüm hücrelerimle hissettim .
İşte yusuf seni izlerken aynı hislere kapılıyorum .
Zamanında kornerleri ön direğe açmak gibi bir alışkanlıgımız vardı . Futbolcularımız Önce allah sonra ön direk diyordu .
O zamanlarda aynı hislere kapılıyordum .
Bana bu hisleri tekrar yasattıgın için sana yazıklar olsun .

Sadettin_
26.10.2016, 17:32
Ne potansiyeli bu esprinin miladi doldu artik baska argüman bulun benden tavsiye
miladı değil miadı doldu denir

omondoles
26.10.2016, 17:41
Muhtemelen organ nakli ile beynini başkasına vermiş.

Manu61
26.10.2016, 17:53
Çektiği müthiş şuttan sonra Ersun Yanal ve takım arkadaşlarının verdiği tepki gayet güzeldi.

Samet Yildirim
26.10.2016, 18:38
ne yetenek var nede beyin

batuhanTs
26.10.2016, 19:35
zamanında akrabanın bir cocuguna matematik problemleri calıstırıyordum .
problemin ortasında kendisine dönüp buraya kadar anladınmı dedim . Boş gözlerle "biraz" cevabını verdi .
Hangi kısmı anlamadıgını ogrenmek ıcın geriden sora sora ilerleyeyim dedim . Ve anladım ki çarpım tablosunu dahi bilmiyor . 6x8 in kac oldugunu bilmeden ilerliyormuşuz meger .
Ve o anda anladımki taaaaaaa en baştan başlamamız lazım .Ve böyle nasıl desem kaslarım bir anda gevşedi. ellerim boşaldı kalemi zor tutuyordum . bir anda bir tükenmişlik hissi kapladı beni . çaresizliği tüm hücrelerimle hissettim .
İşte yusuf seni izlerken aynı hislere kapılıyorum .
Zamanında kornerleri ön direğe açmak gibi bir alışkanlıgımız vardı . Futbolcularımız Önce allah sonra ön direk diyordu .
O zamanlarda aynı hislere kapılıyordum .
Bana bu hisleri tekrar yasattıgın için sana yazıklar olsun .

Anladinmi degil anladin mi ?

Şerafettin Kara
26.10.2016, 19:54
Eskiden 3.lig maçlarının büyük topçusuydu şimdi onu bile yapamıyor.Artık hedef mahalle maçlarının büyük topçusu olmalı

Yavuz Hasan
27.10.2016, 11:35
yazık verilen paralara harcanan emeklere

millet aç aç

Sertan Danışer
27.10.2016, 12:58
olamadı.olamayacak maalesef.yazık oldu.1461 formasıyla şükrü saraçoğlunda attığı golden sonra yerli gareth bale(!) olabilirsin diye düşünmüştüm halbu ki.

sason
27.10.2016, 15:48
Bir adam bunca sene gelişme gösteremiyorsa ısrarın anlamı yok.

Sefa
27.10.2016, 17:43
Oldum diyen herkes gibi bitişe mahkum..

Faruk BERBER
30.10.2016, 16:50
İlk devre şaşırtmadın yine, teşekkürler.

Rezalet performans devam ediyor.

kanterts
30.10.2016, 16:59
parasini aldi rahatladi. gelisim sifir.

Mert'
30.10.2016, 16:59
Yollayın şu herifi yetti artık gitsin hak ettiği 1.lig takımlarına.

endlessdeath
30.10.2016, 17:03
yahu takım olacak ki oynasın ortada uyum sorunu var gibi görünüyor bir bütün olarak hareket edemiyor takım kimse taşın altına elini koymuyor

Hakan
30.10.2016, 18:17
Allahım ne günah işledik.

Mert Oğuzlu61
30.10.2016, 18:35
Ndoye nin göğsüyle bıraktığı top tam sol ayağına geldi, gol için harika fırsat. Son dakikalar, maç kazandıracak vuruş olacağını düşündüm heyecan yaptım ama adam gitti 8 yaşında çocuk gibi plase yaptı top balon gibi süzüle süzüle kalecinin kucağına gitti.

Süper Lig seviyesine erişmiş herhangi bir oyuncunun, hele hele solak olan bir oyuncunun o pozisyonda o şekilde topu kaleciye bırakmasının hiçbir mantıklı açıklaması olamaz. Sıktın artık, yıldız olmanı bekleyen yok ama sıradan, vasat üzeri alternatif futbolcu bile olmayı başaramadın. Ne kendini geliştirmek gibi bir derdin var nede takımı düşünüyorsun, tek derdin para. Sıradan Türk futbolcusu işte. Bizi hep böyleleri bulur zaten, elaleminkiler çimi yer bizimkiler paramı alayım 1 maç oynayayım 30 maç yatayım, hep aynı tip adamlarla yıllarımız heba oldu.

DeAgLeMaNyAq
30.10.2016, 18:53
Yerel basında hâlâ kendisini savunanlar olduğu için şanslı...

batuhanTs
30.10.2016, 18:55
Kimden torpilli 4 yildir desifrede olmuyor mübarek istihbarat servislerinin havada kapmasi gerekiyor bu kadar kendini iyi gizleyen bu sahsi

Yavuz Hasan
30.10.2016, 20:27
vasatı aşamayan ortalama altı bi adam yeri kesinlikle ilk 11 ve Trabzon değil isabetli orta yok son tercihler hep yanlış olmuyor olmadı olamayacak mümkünse devre arası satıp kurtulmak lazım gitsin Kayseride osmanlıda bize karşı canavar kesilsin ben razıyım

İ. SARAL
30.10.2016, 20:28
Ilk yari rezalet otesiydi, ikinci yari biraz kipirdandi. Boyle firsatlari degerlendirmeyip, bu kafayla giderse seneye Rizede solugu alacak.

Nihat Güneş
30.10.2016, 20:57
Solda da olmuyor demek...Acaba hangi mevkide oynar bu cocuk .

EgeKum
31.10.2016, 01:02
Artık ibanezmi kanada geçer gençlerden birimi bilemiyorum ancak yusufa uzun sure şans verilmemeli

Sefa
31.10.2016, 01:21
Solda da olmuyor demek...Acaba hangi mevkide oynar bu cocuk .
Kale arkası..

Faruk BERBER
31.10.2016, 10:38
Ilk yari rezalet otesiydi, ikinci yari biraz kipirdandi. Boyle firsatlari degerlendirmeyip, bu kafayla giderse seneye Rizede solugu alacak.

Yok ya olur mu, Avrupa'nın en iyi kanat oyuncusu. Sabretmemiz gerek :)

Daha Milli Takım'a gidecek Ersun ile asfjkshdgklhasdla

ozturk
31.10.2016, 14:01
Takıma iki katkısı var. Taç kazandırmak ve faul aldırmak. Bunların dışında etkisiz.

Berkan
01.11.2016, 15:46
Geldiğinden beri geriliyor adam ilk geldiğinde daha iyi oynuyordu şimdiki haliyle ptt de oynar anca.

Adem Akyüz'
05.11.2016, 09:38
Dünyada aldığı her şansı kötü kullanıp sonraki maça tekrar şans bulan başka bir futbolcu var mıdır acaba? Yusuf kesinlikle Kadir gecesi doğmuş.

Hunk
05.11.2016, 21:08
Golu guzeldi ama futbol bilgisi cok kotu..

kanterts
05.11.2016, 21:09
bugün cok iyi oynadi.

Mert'
05.11.2016, 21:10
Yusuf seni sevmesemde çok iyi oynadın. Geçmiş olsun büyük bir sakatlık yoktur umarım.

artvints
05.11.2016, 21:19
iki tane gol attığı maç var ikisinde de ağlayarak bitirdi oyunu, çok üzülüyorum durumuna. içim acıdı o pozisyonda, penaltı pozisyonunda olayın dibinde ama buna uzaktan bakıyor hakem. zaten atamada belli olmuştu bazı şeyler inceden götürecekti ama bu pozisyondan dolayı kazasız atlatamadı maçı.

Enes Ünal Kaya
05.11.2016, 21:20
Geçmiş olsun Yusuf Erdoğan

Erkan SÜNGER
05.11.2016, 21:59
Öncelikle geçmiş olsun. Çok iyi bir yedeksin. Bugün iyiydin. Ama bu vitrin maçiydi ondandir. İnsallah hemen toparlanır takıma dönersin

Yiğit SARI
05.11.2016, 22:02
Geçmiş olsun ucuz atlattı. İyi de oynadı

Tuğrul
05.11.2016, 22:11
Öncelikle geçmiş olsun.

Oyun içinde geniş alanlar bulduğu etkili oldu. Kısıtlı yeteneği ile bağlantılı ayakları da dolaşsa iyi pozisyonlar oluşturdu. Bazı pozisyonları da ezdi.

Bu maç için iyi buldum ama bu takım için hiçbir zaman olur diyeceğim biri olamayacak.

omondoles
05.11.2016, 22:16
Allah korudu. Bence iyi koştun ama iyi oynamadın. Bu bencillikten nasıl kurtulacaksın bilemiyorum.

Loading %61..

İ. SARAL
05.11.2016, 22:21
Gecmis olsun gayet iyiydi.

bahadır2561
05.11.2016, 22:25
Geçmiş olsun

esra61
05.11.2016, 22:30
Ne yalan söyleyeyim gol pozisyonunda gol olacağını hiç düşünmedim.Tebrikler gol için ama performansını artirman gerekir.
Gecmis olsun ,göz yaşlarını bizi bir hayli üzdü...

ahamitokutan
05.11.2016, 22:42
bugun çok iyiydin. geçmiş olsun inşallah ciddi bişeyin yoktur. Sakatlanıp çıkmasa belki maç dönebilirdi. Çıkınca takımın enerjisi bariz düştü. tabi bu oyunları 30 yılda bir değil daha istikrarlı görmek isteriz fakat umutları her sefer yerle bir ediyorsun kardeşim.

Gümüshaneli61
05.11.2016, 22:51
Gecmis olsun ama fazla gaza geliyorsunuz. Ayni performansi 2 sene önce GS macindada göstermisti. Sonrasini hepimiz biliyoruz.

TS oyuncusu olamaz, olmamali.

Courage
05.11.2016, 22:59
Geçmiş olsun Yusuf.

Senin gözyaşının üzerinden sevinç yaşayan itlerin müstehakını bulacağından da emin ol.

Mert Acar
05.11.2016, 23:06
Gecmis olsun..içim acıdı..

Arda'
05.11.2016, 23:08
Geçmiş olsun iyi oynarken sakatladılar adamı oç mete de hiçbişey yapmadı

h@msi61
05.11.2016, 23:22
Cok iyi oynadi, muthis bir gol atti, sansiz sekilde degil kasitli olarak saha disina cikarildi. Gozyaslarinin hakki fitil fitil ciksin o tekmeyi atip sahada kaldan da, o karti vermeyenden de.

DeAgLeMaNyAq
05.11.2016, 23:23
Hiç beklemediğimiz şekilde sezonun en iyi maçını oynuyordu derken nazar değdi...

selcuk
05.11.2016, 23:25
kargalari seviyor adam

Ozan Kara
05.11.2016, 23:29
Ters ayağıyla gol atmasına şaşırdım.

Vkgz
05.11.2016, 23:29
sağda iyiydi. solda çok kötü ama bu sezon

artvints
06.11.2016, 00:45
rize maçında da oyunu hareketlendiren oyuncu yusuf'tu. daha iyisi alınana kadar kanat forvet oynar, biraz bero'dan tek topla kafa yukarıda oyun oynamayı öğrenebilir belki ama zor. bero'nun merkeze geçmesi yusuf'un oynaması ile mümkün. ibanez, suk falan olacak gibi değil. ilk bursa maçından sonra bu kadar değişiklik hiçbir sonuç vermedi, başladığımız yere geri döneceğiz galiba. bursa, ibb, fener gençler maçında sıkı ve kontraya yatkın bir takım lazım. defans çok ağır önde oynamaya gelmiyor.

M. Fatih ALEMDAR
06.11.2016, 01:09
Kac hafta yok acaba?
Aciklama veya bilgi varmi?

61_Hasan_69
06.11.2016, 01:19
Bir daha antremanlarda quaresma diye bagirmaz artık . Geçmiş olsun bu arada

artvints
06.11.2016, 01:20
http://www.ligtv.com.tr/haber/soz-yusuf-erdoganda-kasti-oldugunu-dusunmuyorum-ama

benim için karakter göstergesi bu konuşma, atar yapmak falan değil. bu kadar düzgün pozitif düşünen karakterin futbolunu rahatça geliştirmesi lazım.

batuhanTs
06.11.2016, 01:26
http://www.ligtv.com.tr/haber/soz-yusuf-erdoganda-kasti-oldugunu-dusunmuyorum-ama

benim için karakter göstergesi bu konuşma, atar yapmak falan değil. bu kadar düzgün pozitif düşünen karakterin futbolunu rahatça geliştirmesi lazım.

Ama gelismiyor :)

Emre Veli
06.11.2016, 01:54
Kac hafta yok acaba?
Aciklama veya bilgi varmi?
bi sıkıntısı yok neyse ki. gayet iyi.

Çağatay_
06.11.2016, 03:56
Böyle bir faulden sonra kırmızı kart görmeyen rakipleri var.

Altyapıdan gelen bir oyuncu olarak bu gerçeği en iyi o görüyor.

Bununla mücadele etmek için ne kadar çalışması gerektğini de bilmeli. Artık kendini geliştirme vakti Yusuf.

Golün güzeldi, tebrikler.

Uğur Kalyoncu
06.11.2016, 07:00
Bu cocuk bir Zeki veya bir Akbas degil..

Bu adamlarin sinirli bir yetenegi var ama Yusuf un tam tersi..

Bu yetenegini her zaman yansıtamıyor eyvallah ama öyle gitsin vs muhabbetleri bos sacmasapan onyargilardan baska bir sey degil..

Iyi bir takimda ana eleman gibi degil de ara eleman gibi oynadigi zamanlar gelince cok daha faydali olacaktir.

Senin takiminda top tasiyan Yusuf ve Bero disinda kimse yok ..Dün aksam gördük iste adam ciktiktan sonra adam gibi bir tane kontra yapamadik..

Karar noktalarinda muthis sikintilari var mevcut yetenegi ve hirsi ile doğru kullanilirsa bize cok faydali olur.

Fatih Özkan
06.11.2016, 10:29
Çok istekliydi, oldukça iyiydi.
Güzel bir gole de imza attı. Artık Quaresma diye bağırmaz diye düşünüyorum.
Lütfen geliştir kendini Yusuf!

Arif Timurcioğlu
06.11.2016, 11:01
Sag ayagini gelistirmesi lazim dunku gol gibi cok atar.

Adem Akyüz'
06.11.2016, 11:58
Geçmiş olsun. Dünkü performansını bütün maçlarda görürüz umarım.

Nihat Güneş
06.11.2016, 12:20
Gecmis olsun Yusuf...Ayni golu gs ye de atmisti , sag ayagi gol vurusu yaparken iyi aslinda...Ama sagla top kontrolu ve surme kotu, enteresan sekilde.

Hakan
06.11.2016, 12:55
Son 2 yılda tek iyi maçını oynadı.

melihergun
06.11.2016, 13:44
Bu adam orta acmasin surekliaralara kacsin kafii

Uğur Ö.
06.11.2016, 14:33
Tek yeteneği boş alanda top sürmek ve şut. Kapanan takımlara karşı oynatılmaz böyle maçlarda oynatılır.

omondoles
06.11.2016, 17:39
Gol atmasına rağmen gole kadar beni deli etti.

Biraz zeka olsa topu ortaya verir.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161106/38b754fc172ae66195d3a77645c77a95.png

Loading %61..

Giallorossi
06.11.2016, 18:03
Kücük takimlara karsi oynayan futbolcu vardir. Birde Yusuf vardir. "Büyük" takimlari yere dizen tip. Her bjk ve gs macinda yildizlasiyor.

Bu arada gecmis olsun cok ucuz atlatti

Emre Veli
06.11.2016, 19:45
Oyunu karşı sahada değil de orta sahada oynarsak ve hızlı hücumlar yapabilirsek şu ligde en iyi kontra atak yapılabilecek oyunculardan biri Yusuf. Pas aralarını çok iyi görüyor ve iyi kaçıyor. Dün attığı gol gerçekten kendisinden beklenmeyecek kadar iyi bir goldü. Normalde her zaman aceleci bir tavırla hemen kaleye vuracakken topu bir adım daha sürmesiyle fabriyi kenardan geçmesi ve sağ ayağıyla çok düzgün vurması 1. kaliteydi. Şu kadro ile banko 11'e yazarım ancak gelecek takviyelerle çok çok iyi bir yedekte olabilir kendini geliştirip düzenli şans da bulabilir. Büyük maçlarda her zaman çok iyi oynuyor, buna alıştım:)
18'de daima olması gereken adamlardan.

Uğur Ö.
06.11.2016, 20:02
Bu adamda oyun görüşü yok ve bunuda geliştirmesi çok zor. Maalesef Okan Koç sendromunu yaşayacak.

Samet Yildirim
07.11.2016, 00:43
Bu macta iyi oynadi. Malesef genel olarak oyun zekasi düsük bir oyuncu ve Trabzonspor`da istikrarli bir sekilde oynayamaz. Kapali defansa karsi hic oynayamaz. En fazla yedek olarak 34 haftalik bir maratonda.

Şanlı SanMarino
07.11.2016, 04:03
Eleştirildiği kadar kötü değil,

İyi kadroda 24 içerisinde katkı verir.

Oğuz ZEYTİN
08.11.2016, 06:31
Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyormuş, geçmiş olsun dedikleri için.

Zavallı... Senin kendi taraftarın yok mu? Bu nasıl bir aşağılık duygusudur?

Cengiz Çubukcu
08.11.2016, 07:47
Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyormuş, geçmiş olsun dedikleri için.

Zavallı... Senin kendi taraftarın yok mu? Bu nasıl bir aşağılık duygusudur?

katılıyorum ille de yaranacaklar...gerek yok bunlara

Ozan Yılmaz
08.11.2016, 09:28
Senin takımına kümeye diye bağırsınlar, senin futbol hayatını bitirecek bir faul yapsınlar ve sen bunlara teşekkürle karşılık ver.
Teşekkürler Yusuf!

bthnbyrktr
08.11.2016, 09:31
Yaptığın hareketi herkes anlamadı bence. Beşiktaş taraftarını utandırdığın için teşekkürler. Eğer kötü söz söyleseydin kolayca üste çıkarlardı. Şimdi ise utanıyorlardır. Tabi utanmayanlar insan değil o ayrı. Geçmiş olsun.

CEMEFKER
08.11.2016, 09:42
Yusuf bjk maçında attığı gol tam bir profesyonel işiydi..sağdan girip topu alması tam vuracakken bir tık daha topu itekleyip hemen arkasındaki futbolcunun hamlesini boşa çıkarması ve kaleciyi yatırması ve sonra usta vuruşu sert ve aşırtma gol vuruşu ve hedefi bulması kafa yapısını değiştirdiğinin ve gol vuruş yeteneğini geliştirdiğinin bir göstergesiydi...

CEMEFKER
08.11.2016, 09:47
Yalnız Yusuf gol vuruşlarındaki ustalığını geliştirdiği kadar faul kazanmak adına hakeme oynamasını bir o kadar geliştirmesi lazım...kendini bir türlü yere atmasını bilmiyor ve hakemler sahte yaptığı algısına hemen kapılıyor ki Q7'nin yaptığı hareket Yusuf'un bu yanlış algı oluşturma hareketleri yüzünden boşa çıktı. Hakem Yusuf'un çekirge misali zıplamasını mübalağ olarak algılayıp ona göre Q7'ye cezayı kesti bir alt seviyeden.
Yusuf'un yaşı ilerledikçe bu tür oyunlarda daha iyi bir kıvam yakalayacağını umut ediyorum...

ÖmürKaradeniz61
09.11.2016, 11:12
Yusuf bjk maçında attığı gol tam bir profesyonel işiydi..sağdan girip topu alması tam vuracakken bir tık daha topu itekleyip hemen arkasındaki futbolcunun hamlesini boşa çıkarması ve kaleciyi yatırması ve sonra usta vuruşu sert ve aşırtma gol vuruşu ve hedefi bulması kafa yapısını değiştirdiğinin ve gol vuruş yeteneğini geliştirdiğinin bir göstergesiydi...
Yusuf eğer o dediklerinizi düşünürek o golü yapdıysa eşşek olur anırırım.

Harun-61
09.11.2016, 11:17
Yusuf eğer o dediklerinizi düşünürek o golü yapdıysa eşşek olur anırırım.

:) :)
Katilmamak elde degil.

CEMEFKER
09.11.2016, 12:13
Yalnız kulağım hassas biraz.. Az volumü azaltsak...ne dersiniz...
Tarza tarz!

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERBATOV61
10.11.2016, 14:28
Bjk lilere çok sevdirmiş kendini sene sonu satalım bjk ye 2 milyon euroya hediye paketi yapıp yollayalım

Ozan Yılmaz
16.11.2016, 12:19
https://youtu.be/zgyexh-biRA

Hakan
16.11.2016, 12:26
Geçen sene de "Şota bize 96 ruhunu aşıladı diyordu"
İşin gücün şov be Yusuf.

BERBATOV61
16.11.2016, 15:16
gerçek Trabzon sen ve senin gibi futbol fukaralarını barındırmaz onuda diyeyimde haberin olsun gerçek Trabzon denen kadro kurulursa senin burada işin yok yusuf doğanın kanuna aykırı iyi bir kadroda senin olman

Çağatay_
16.11.2016, 17:01
Yusuf güzel konuşmuş. Belli ki hevesi de var. Şimdi Beşiktaş maçında olduğu gibi bu hevesi oyuna dökme zamanı.

Gümüshaneli61
17.11.2016, 20:41
2017-18 kadrosunda bulunursa yönetime yaziklar olsun.

Hunk
21.11.2016, 22:59
Senin sacma secimlerini, heryerden sut cekmeye calismani kimse yazmamis hala...

sametaydin
21.11.2016, 22:59
Mehmet Ekici sendomu var. Olmayacak yerlerden şut çekmeye çalışıyor. Hevesliydi. Bence daha akıllı oynaması gerekiyor oyunu.

artvints
21.11.2016, 23:09
o pozisyonda top eline dokunmuş gibi geldi ama hakem ezbere düdük çaldı görmesi mümkün değil.

Fatih Çelik
21.11.2016, 23:11
o pozisyonda top eline dokunmuş gibi geldi ama hakem ezbere düdük çaldı görmesi mümkün değil.

Sorun o pozisyona muhtac kalmaktır 15 bin kişi önünde stadinin son maçında etodan yoksun antalyaspor 83 koca dakika... Yazıklar olsun. Biz Trabzonsporuz be Trabzonspor ne Kayseri ne Konya yazıklar olsun hepsine.

tonya55
21.11.2016, 23:13
bugün sahanın en iyisiydi