PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22

CesurHamsi
16.02.2016, 00:28
Israr edilmeli. Taraftarın yeni Mazlumu.
Ozellikle senin icin buraya geldim, futbol zekasi olmayan arkadasimiz :) neguzel oynadi senin Yusuf yine :)) her Yusuf oynadiginda seni burda bekliyorum kardes. Yine diyorum ve hep dicem, sen futbol izleme!

Reha Asan
16.02.2016, 00:29
Baştan belirteyim de sonra sıkıntı olmasın :) Kimseye küfretmek hele hele takımın oyuncusuna küfretmek bize yakışmaz.
Gelelim Yusuf'a.Neymiş ağlamış falan filan.
Bu maçtan sonra ağlamayacaktın Yusuf, bundan önceki mağlubiyet serilerinde taraftarın ağlarken sende ağlayacaktın ki bu taraftar sana destek çıkacaktı.
Sahada hırs yapma, antrenmanlarda ekstra çalışıp kendini geliştirme, ondan sonra otur ağla.oh ne güzel dünya.

Furkan Özdem
16.02.2016, 00:39
Son zamanlarda berbat performans sergiliyor evet ama Yusuf'un genel Trabzonspor performansında "hırs" hiç eksik olmadı.

selcuk
16.02.2016, 00:41
https://www.youtube.com/watch?v=v5MF06VV-6Y&feature=youtu.be

Ahmet Hamza
16.02.2016, 00:42
Fatih Terim ile Ceyhun Eriş arasında olan bir olayı anımsattı bu olay bana. Ceyhun bir maçta birçok pozisyon harcar ve mağlup olurlar. Maçtan sonra soyunma odasında ağlar Ceyhun. Terim yanına gelir neden ağladığını sorar. "Hocam kötü oynadım." der Ceyhun. Terim de şöyle söyler: "E iyi oyna, ağlama o zaman.."

Numan Yerlikaya
16.02.2016, 01:03
Attığı veya attırdığı tüm goller bugüne kadar bana göre ŞANS

Kumaş falan yok bu çocukta

Şerafettin Kara
16.02.2016, 01:09
Tepkiler şiddetlenerek artmalı timsah gözyaşları bunlar

Adem Akyüz'
16.02.2016, 01:56
Yusuf'un kendini geliştirmek gibi bir derdi yok arkadaşlar. Boşuna bir şey beklemeyin.
Şu performansı için "memnunum" diyen bir futbolcu kendisi.
Sene de 3-4 maç iyi oynar, atarsa da 2-3 gol atar. O kadar.
Daha fazlasını beklememek gerekiyor. Ben oldum havasına çoktan girmiş.

hofsaale
16.02.2016, 02:06
Bu kafayla zor...Bu yaşda iştahını kaybetmiş...kendi geliştirmek için birdey yapmıyor..hız ve sürat hariç zaten çok yetenkli değil...zor..çok zor...

kadeng
16.02.2016, 02:27
arkadaslar bilmiyiyorum türkiye has bir durum mu ama.. türkiye ye de cok futbolcu var, aslinda hayatta futbolcu olmamasi gereken. bir insan kötü oynar tmm.. ama insanda biraz olsun futbolculuk emaresi olur yahu.. suc bunlari futbolcu yapan zihniyette de bence. neymis.. cok hizli kosuyormus .. la adam 10 yasinda ögrenilen pasi atamiyor veya futbol bilgisi sifir derecede, neden bunlar birinci ligde oynuyor?! hayir bunlar 4. ligde bile oynayamaz. futbolcu dedigin belli bir altyapisi olmasi lazim.

edit: bu arada oyuncuya küfredenlerde de ahlaki bir sikinta (hayir cöküntü) var onu da belirtmis olayim.

Bud Spencer
16.02.2016, 02:28
ayip, yazik, günah bu cocuga yapilanlar...
umut bulut vol.2
iyi geceler!

gometra
16.02.2016, 02:34
yenildiğimiz herhangi bi maçtan sonra, bugün küfür yediğine üzüldüğü kadar üzülmemiştir. Yani bu şu anlama geliyor; sevgili Yusuf, sen bu formayı hak etmiyorsun, bu forma sana büyük geliyor, ptt 1.ligde prens olup el üstünde tutulacağın onlarca takım var. buyur önden önden..

Ahmet Başkaya
16.02.2016, 03:49
Yusuf'un eleştirilmesini eleştirenler var forumda şaka gibi.

ibrahim
16.02.2016, 03:55
Elinde yüz yirmibeş telefon, on iki sigara paketiyle dolaşmayla futbolcu olunmuyor Yusuf efendi. Ulan şu vücut yapısı bende olacak ve Trabzonspora geleceğim. Var ya idmandan sonra beş saat çalışmazsam adam değilim.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Bayundur Han
16.02.2016, 06:56

Elestirinin dozunu elestirenler var. Kotu oynadi diyebilirsin ama soyle karaktersiz, gitsin, oz evlat diye elestirdiginizde ortada futbolcu kalmaz. Biraz empati yapmamiz gerek. Yusufun kendine ceki duzen vermesi gerektigini herkes goruyor ama amansizca elestirmek ne diye? Surada iki mac iyi oynasin messi yusuf ah yusuf vah yusuf diye sayiklayacak adamlar gelmis tanimadigi adamin karakterine laf atiyor. Hele hele macta kendi futbolcunu yuhlamak kufur etmek nedir anlamiyorum. Bir insana kizdiginizda eli ayagina bulasir. Ya iste su kadar para aliyor oynasin. Dogru, ama bunlarda insan. Mental yapiya dahada onem vermemiz gerekiyor.

Cengiz Çubukcu
16.02.2016, 07:37

Eleştiriye değil hakarete ve linç'e karşıyız....

Fatih Özkan
16.02.2016, 08:30
Çocuk gibi ağlamanın lüzumu yok! Kimse sana atomu parçala demiyor! En azından orta kesmeyi öğren! İşini adam gibi yap! Ağlamak ne demek ? Dünyaları kazanıyorsun! Eşşek gibi çalışıp, işini iyi yapacaksın. Beceremiyorsan bırak. Bizleri illet etme!
Çalışırsan elbette olur. Bu kadar kötü olduğuna göre iplemiyorsun demek!

Fatih Özkan
16.02.2016, 08:31
Israr edilmeli. Taraftarın yeni Mazlumu.

Bunu diyen sensin değil mi ?
Şaşırtmıyorsun!

nsevencan61
16.02.2016, 08:39
benim tavrimin nedeni kötü futbolu degildir kesinlikle herkesin formu dusebilir bu normal ve ayri konu ama yusufa soyle bi bakmak lazim daha gecen seneden yedigimiz gollerde siritmalar gulmeler falan yenildigimiz maclarda umursamaz tavirlar rabotnicki olayi ardindan kaybettigimiz maclardan sonra insanlarin akliyla alay eder gibi tribune oynamalar ayni sekilde yine alayci basin aciklamalari oyun icindeki laubali tavirlari yusufa bu bakimdan fazla bile sabrettik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Turgay Atalay
16.02.2016, 08:40
Bakın çalım atamaz anlarım, şutu kaleyi bulmaz anlarım, ortaları dağa taşa gider, denedi ama yapamadı derim amaaaa aptalca top kaptırdığı 6 pozisyonun 6 sında da Biseswar ve Ömer yürüyerek top sürerken onlara basmamasını, kaplumbağa hızında onlara eskortluk edip, geriye gelmemesini kimse izah edemez bana. İhanet mi istiyorsunuz, alın size ihanet budur.

Ağlamışmış, vallahi ben sabah yüzümde tebessümle uyandım aylar sonra, umurumda değil.

Hüseyin Bağdat
16.02.2016, 08:44
Küfür olayı çok kötü ama sende bizi anla. Dün akşam maçı izlerken kızım baba bu akşamda yenilmeyiz dimi dedi. Taraftar kahrolurken sen boyle vurdumduymaz oynayamazsın oynarsan da böyle tepki alırsın. Senin yapman gereken hatalarından ders alıp çok çalışmak.

İ. SARAL
16.02.2016, 09:04
Ozellikle senin icin buraya geldim, futbol zekasi olmayan arkadasimiz :) neguzel oynadi senin Yusuf yine :)) her Yusuf oynadiginda seni burda bekliyorum kardes. Yine diyorum ve hep dicem, sen futbol izleme!

Sen ve senin gibi günlük performans değerlendirmesi yapan futbol ulemaları ile uğraşacak BOŞ zamanım yok. Hadi işine.

İ. SARAL
16.02.2016, 09:21
Geçen sene ve bu sene başı hemen her kesin burada oluşturduğu kadrosuna yazdığı adam formsuz diye linç edilmeye çalışılıyor. Her sene bir Mazlum türetiliyor son ayların mazlumu da Yusuf. Daha 3-4 ay önce çoğu kişi beğenirken şimdi tu kaka olmuş. Form düşüklüğü var deseniz anlarım da çöp muamelesi yapmanız saçma. Yusuf'un da o saçlarını kestirmesi ve sahtekarlıkları bırakması lazım. Gerçi bizim taraftara özgü bir davranış değil bu. En yakın örnek gs-Burak ilişkisi. Ülke taraftar profili bu maalesef.

ccd6167
16.02.2016, 09:30
Linç edilmeli bencede. Doğru a2 ye kardeşim hadi. Kolay değil bu işler ağlar mısın zırlar mısın bilemem. Git karı kız kes sen bu kafayla. Sana en çok destek verenlerden birisiydim. 4 senedir bi kademe ilerleyemedin aynı tas aynı hamam.

Ibo61
16.02.2016, 09:47
Trabzonsporda oyanacak kapasitede degil...Artist.....Cok havaya girmis..Her zaman tarftara oynayan......Kendini hic gelistirmedi senelerdir....BEYIN YOK..... Daha dogru orta yapmayi beceremiyor.....Bir tek hizli.... Insallah sezon sonu takimdan ayrilir....Sahsim adina söyleyeyim: Hic sevemedim bunu futbolcu olarak Trabzonsporda.....Ayni Olcan Adinda oldugu gibi....

Harun-61
16.02.2016, 10:52
Son 3 yildir kendini ne kadar gelistirebildi ??

Kendisi cevaplasin bu soruyu !!!!!
.

Erkin
16.02.2016, 10:54
Geçen sene ve bu sene başı hemen her kesin burada oluşturduğu kadrosuna yazdığı adam formsuz diye linç edilmeye çalışılıyor. Her sene bir Mazlum türetiliyor son ayların mazlumu da Yusuf. Daha 3-4 ay önce çoğu kişi beğenirken şimdi tu kaka olmuş. Form düşüklüğü var deseniz anlarım da çöp muamelesi yapmanız saçma. Yusuf'un da o saçlarını kestirmesi ve sahtekarlıkları bırakması lazım. Gerçi bizim taraftara özgü bir davranış değil bu. En yakın örnek gs-Burak ilişkisi. Ülke taraftar profili bu maalesef.

Kendi hataları da var, ayrıca formsuz vs ama bizim taraftar da tamamen gömmeye bayılıyor. Yusuf kesinlikle çöp değil; mesela ligdeki en hızlı topçulardan biri ve belli özelliklerinin yardımla üstüne koyması sağlanmalı. Gereken zamanlarda net iş yapabilecek bir adam. Sadece hem fiziksel hem mental elden geçmesi gerek. Beynini değiştiremeyiz ama bence hala gelişim için geç değil. Artık hocası mı konuşur ya da birisi özel olarak mı çalıştırır bir şey mi yaparlar.

signal
16.02.2016, 11:00
Yusufu Akhisara gönderelim. Topçu olup olmadığını anlayalım.

Hakan
16.02.2016, 11:29
Yok formsuz,yok mutsuz,yok yanlış yerde oynatılıyor..
Sizin yanılma şansınız yok zaten bravo valla :)

İ. SARAL
16.02.2016, 11:37
Yok formsuz,yok mutsuz,yok yanlış yerde oynatılıyor..
Sizin yanılma şansınız yok zaten bravo valla :)

Bir sen biliyon zaten :)

cewat
16.02.2016, 11:56
Oyununa veya karakterine bir şey söylemeyeceğim ancak oyuna girdikten sonra aldığı bir faulden sonra yaptığı o sırıtma ve göz kırpma hareketi beni üzdü. Bu kadar kısıtlı olan kadroda yedek kalmışsın ama hiç üzgün veya hırslı değilsin ve cidden kötü oynuyorsun ama eleştiriler yüzünden ağlıyorsun. Bu Trabzonspor futbolcusu için gerçekten yanlış bir şey.

Hakan
16.02.2016, 11:59
Bir sen biliyon zaten :)
Yok takip ettiğim bir kaç arkadaş var :)

Ahmet Ulusoy
16.02.2016, 12:12
Şapkamızı önümüze koyup konuşalım. Hepimiz umutluyduk ama olmadı. Olacak gibi de değil sürekli geri gidiyor. Olmayacak bu iş

Şerafettin Kara
16.02.2016, 12:44
futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük linç kampanyasına uğramalı

Ahmet Başkaya
16.02.2016, 12:44
Elestirinin dozunu elestirenler var. Kotu oynadi diyebilirsin ama soyle karaktersiz, gitsin, oz evlat diye elestirdiginizde ortada futbolcu kalmaz. Biraz empati yapmamiz gerek. Yusufun kendine ceki duzen vermesi gerektigini herkes goruyor ama amansizca elestirmek ne diye? Surada iki mac iyi oynasin messi yusuf ah yusuf vah yusuf diye sayiklayacak adamlar gelmis tanimadigi adamin karakterine laf atiyor. Hele hele macta kendi futbolcunu yuhlamak kufur etmek nedir anlamiyorum. Bir insana kizdiginizda eli ayagina bulasir. Ya iste su kadar para aliyor oynasin. Dogru, ama bunlarda insan. Mental yapiya dahada onem vermemiz gerekiyor.

Eleştiriye değil hakarete ve linç'e karşıyız....

Hakaret ve linçe ben de karşıyım. Yalnız Yusuf eleştirilerin en ağırlarına layık maalesef. Çok üzülecek çok. Barış Memiş'in falan yakalayamadığı piyangoyu yakaladı Yusuf 2 yıldır hiçbir amacı olmayan takımda oynayıp kendini bir adım geliştiremez mi bir oyuncu?

Maçtan sonra ağlıyormuş. Ağlasın. Bizi her maç ağlatıyor kendisi. Bu kadar duygusal olmasınlar lütfen işlerini yapsınlar yeter.

ilelebeTS
16.02.2016, 13:38
Önümüzdeki yıl kiraya verilmeli. Yoksa yok olup gidecek. Bizde sürekli geri gidiyor, 1461den gelen Yusuf şu anki Yusuf'tan daha iyiydi.

Furkan S.
16.02.2016, 14:28
futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük linç kampanyasına uğramalı

Katılıyorum ve destekliyorum..

Alika87
16.02.2016, 14:50
Bir oyuncu topu ayagindan fazla acabilir, top kaptirabilir, gol kacirabilir, penalti yaptirabilir yada kötü orta acabilir bunlara kizmam, sonucta her insan hata yapabilir ve kimse bilerek gol kacirmaz yada kötü orta acmaz. Kabul edemedigim tek sey, saha icinde mücadele yapmazsan, cünkü bunu kendin etkiliyorsun. Yusuf cok umursama ve defansa da pek yardim etmiyor. Ömer bayrami neredeyse her atakta kacirmis. Geriye gelmiyor ve topu kaybettiginde umursamiyor artik. Bunun kulagi iyice cekilmesi lazim. Onu seneye ikinci lige kiralarsak yada 1461e gönderirsek iyi olur, cünkü bu kafa yapisiyla herkes icin zarardir Yusuf.

Ahmet Hamza
16.02.2016, 15:15
Eleştiri küfürle olmaz. Bu oyuncuya verilecek en büyük ceza oynatmamak o da olmuyorsa takımdan yollamaktır. Küfür etmenin ne bize ne oyuncuya faydası var. Bence de yeteneksiz, daha da önemlisi karakter sorunları olan bir futbolcu ama küfür etmek yakışmaz.

GULER
16.02.2016, 16:39
Malesef kredisini tuketti, ki fazlasiyla kredi verildi. Dolayisiyla agir elestiriler kacinilmazdi. Yusuf aglayacagina iyice bir aynaya baksin.. Tabi kufur vs tasvip edilemez o ayri bir konu.

faik celikoflu
16.02.2016, 16:45
Yakından ilgilenilmediği için bir yıldızımızı daha kaybediyoruz.

Köprüden önceki son çıkıştasın Yusuuuuf. Kaçırma bence.

Mert'
16.02.2016, 18:29
Seneye kiralanmalı , zirveye oynayacaksak bu tarz adamlarla olmaz.

Adem Akyüz'
16.02.2016, 18:59
Yusuf'un durumu form düşüklüğünün ötesinde bir durum. 3. Haftadan beri bu form düşüklüğünün geçmesini bekliyoruz ama son haftalarda daha net görüyoruz ki Yusuf formunun düşük olduğunun farkında değil, ya da bunu önemsemiyor. Eleştirilerin sert olmasının sebebi bu. En azından benim eleştirilerimin..

yazıkoldu
16.02.2016, 19:25
Soru: Halen Trabzonspor'da oynayan yerli futbolcuların yaşları ve Trabzonspor formasıyla kaydettikleri gol sayılarına bakıldığında en genç ve en çok gol atan oyuncu YUSUF. Sizde hiç utanma ve ar duygusu yok mu?

DNA-TS
16.02.2016, 21:58
maçtan sonra ağlamışta falan fıstık.
Neyapalım tesislere gelip gönlünü alalım mı yusuf.
Profesyonel futbolcu lisansın var.bu iş böyle para alıyorsun
Taraftarda para veriyor karşılığında senden birşeyler bekliyor ama her defasında laçka tavırlar itici hareketler kendi kendini malZeme yapmalar,genç! Yusuf kendine gel.
Gelmezsen de gelme.
Ağlamışta üzülmüşte ilk fırsatta gitmek istiyormuşta.
Arkadan ağlayacağımızı mı düşündün ( gerçi şimdiden ağlayanlar var) .

bahadır2561
16.02.2016, 22:02
Her maç kendini yere atıp faul/penaltı almaya çalışmak kısacası sahtekarlık yapmak ne zamandan beri formsuzlukla anılır oldu

Sene sonu PTT'ye kiralanmalı orada istediği kadar okey oynarken rakibi analiz edebilir

Kemal Öztel
16.02.2016, 22:45
Bu kadar yıkıcı eleştirileri haklı bulmuyorum,oyun zekası zayıf çok zayıf orta açamıyor ama şutlarını geliştirdi antrenmanda frikikte çalışıyor yeterli mi bencede değil ama bu linç kampanyası da doğru değil

RoyalEvil61
17.02.2016, 00:44
Soru: Halen Trabzonspor'da oynayan yerli futbolcuların yaşları ve Trabzonspor formasıyla kaydettikleri gol sayılarına bakıldığında en genç ve en çok gol atan oyuncu YUSUF. Sizde hiç utanma ve ar duygusu yok mu?
süper ligde yusuf 67 macta 10 gol, mehmetde 40 macta 12 gol atti [emoji2]

slmn
17.02.2016, 00:53
Utanma ve ar duygusu yok muymuş, seviyeye bak. Bu sene 5 golü olan ve bu gollerin ikisini Adana'ya birini Nazilli'ye atan ve bu sene hiç ASİST yapamayan bir KANAT oyuncusunu ve bundan daha da kötüsü kendini YETERLİ bulup geliştirmek gibi bir derdi olmayan q7 denen dingili örnek alan birini savunmaya utanmıyor musun?

İstediğiniz seviye buysa seviyenize ineriz sıkıntı yok.

artvints
17.02.2016, 02:37
saçları 3 numara yaptır, çok iyi gelecek. ne biliyim aykut'la sohbetlere falan git, ruhsal yolculuğa çık, işine odaklan.zamanı geldi geçiyor, bu kadar eğlence yeter, tren kaçtığı zaman bir daha yakalamak zor.

CesurHamsi
17.02.2016, 04:00
Sen ve senin gibi günlük performans değerlendirmesi yapan futbol ulemaları ile uğraşacak BOŞ zamanım yok. Hadi işine.
Gunluk performans diyor, Allahini seversen Yusuf hangi macta iyi oynadigini bana soylermisin? Hahaha!!
Yusuf akrabanmi senin? Tenis maclari neoldu Ismail kardesim?:)))))

asilhamsi
17.02.2016, 08:33
Seneye kiralık gitmeli sonrasına bakarız.Bu sene tamamen dip yaptı.Belli yetenekleri var ama eksikleri cok cok fazla.Özellikle oyun zekası konusunda ciddi sıkıntılar var.
Hangi pozisyonda ne yapması gerektigini bilmiyor.

İ. SARAL
17.02.2016, 09:02
Gunluk performans diyor, Allahini seversen Yusuf hangi macta iyi oynadigini bana soylermisin? Hahaha!!
Yusuf akrabanmi senin? Tenis maclari neoldu Ismail kardesim?:)))))

Yav he he.

ccd6167
17.02.2016, 10:04
Linç edilip yerin dibine sokulmalı. A2 ile idmana çıkıp maçlara gitmeli. Profesyonel bi kulüpsen böyle olmalı yada olacaksan. Ama değilsen gün gelir maç içinde seni sabote edecek bi tiptir.

Extra idman yapmayan her topçu sıradandır. Bundan daha kötü olamazsın herhalde.

Faruk BERBER
17.02.2016, 10:11
Seneye kiralık gitmeli sonrasına bakarız.Bu sene tamamen dip yaptı.Belli yetenekleri var ama eksikleri cok cok fazla.Özellikle oyun zekası konusunda ciddi sıkıntılar var.
Hangi pozisyonda ne yapması gerektigini bilmiyor.

Bu şekilde düşünüyorum, yedek olarak bile kalmamalı takımda.

İ. SARAL
17.02.2016, 11:09
Seneye hoca olarak kim gelirse gelsin ilk 11 oyuncusu olacak, siz de izleyeceksiniz.

batuhanTs
17.02.2016, 11:15
Seneye hoca olarak kim gelirse gelsin ilk 11 oyuncusu olacak, siz de izleyeceksiniz.

Göz doktoruna gorunun ya da akrabalik iliskilerinizi askiya alin

Turgay Atalay
17.02.2016, 11:19
Bırakın bu performans ve istatistik paylaşımlarını da bana şunun cevabını verin. Oyuna henüz girmiş bir adam, en az 60-70 dakikadır oynayan bir adama kaptırdığı toptan sonra, onu neden kovalamaz, neden yürüyerek rakibi izler ve neden oynadığı süre içerisinde bunu hep yapar, bana şunu bir açıklayın hele? Mustafa Yumlu'yu Antep maçıyla asıp kestiniz, ihanetle suçladınız, peki bu futbolcunun yaptığı nedir?

Küfür ayıpsa, bu futbolcunun yaptığı nedir?

demir
17.02.2016, 11:20
tamam kotu performans sergılıyor ama neden abartıyorsunuz ?? yeteneklı bır oyuncunun performansı dustugunde taraftar ona sevgı gostererek performansını arttırır bızım trabzonda analı bacılı kufurler hakaretler edılır ?? evet yusufun eksık notaları cok evet bu sene butun takımda oldugu gıbı yusufdada cok cıddı dusus var ama bu mal gıbı bodozlama elestırıler yapıp ana bacı kufur etmeyı gerektırmez..

gununde olan bır yusufun takıma katkısını burada kımse ıle tartısacak degılım ama trabzon ozune donmelı naraları atarkende takımın en genc oyunculardan bırsını yerden yere vurma mantıgını aklım almıyor.. bır oyuncunun performansının yukselmesını ıstıyorsak eger ona moral vermelıyız aksı taktirde bu cocuk ve bunun gıbı cocuklar ıt gıbı calısıp performans yapıp buldukları ılk fırsattada ıstanbula kacacaklardır bır suru orneklerıde mevcuttur soyleyeceklerım bu kadar

İ. SARAL
17.02.2016, 11:29
Göz doktoruna gorunun ya da akrabalik iliskilerinizi askiya alin

Adam Ispartalı ne akrabası :D

İ. SARAL
17.02.2016, 11:31
Bırakın bu performans ve istatistik paylaşımlarını da bana şunun cevabını verin. Oyuna henüz girmiş bir adam, en az 60-70 dakikadır oynayan bir adama kaptırdığı toptan sonra, onu neden kovalamaz, neden yürüyerek rakibi izler ve neden oynadığı süre içerisinde bunu hep yapar, bana şunu bir açıklayın hele? Mustafa Yumlu'yu Antep maçıyla asıp kestiniz, ihanetle suçladınız, peki bu futbolcunun yaptığı nedir?

Küfür ayıpsa, bu futbolcunun yaptığı nedir?

Cevabı Demir renktaş vermiş. Her sene 1-2 böyle oyuncuya takıyoruz, bu sene şanslı kişi Yusuf.

Faruk BERBER
17.02.2016, 11:41

Şampiyonluk başka baharlara kaldı diyosun yani :).

Yusuf'u Bayern Münich'e al koy, şampiyon Dortmund olur.

Turgay Atalay
17.02.2016, 11:42
Cevabı Demir renktaş vermiş. Her sene 1-2 böyle oyuncuya takıyoruz, bu sene şanslı kişi Yusuf.

Alakası yok, kimseye taktığım da yok. Ben performansını eleştirmiyorum, sahada bu takım için mücadele etmediğini söylüyorum. Ya maçı izlemedin, ya da Yusufun maç boyu yaptıklarını gerçekten farkedemedin.

Sibel
17.02.2016, 12:01
Yusuf'a moral vermek gibi bir zorunluluğumuz yok.
Yusuf bize moral versin. Bıktım usandım futbolcuyu düşünmekten. Yusuf kendine gelecek. Aynaya bakacak. Ne kadar yol aldım nerdeyim diyecek.
Neyin kavgası ediliyor?
Adamı yerin dibine sokmaya da üstte tutmaya da gerek yok.
Yusuf kendini geliştiremiyor. Son maçta berbat ötesi rezil de oynadı. Orta yapamıyor vesaire. Artır git.
Ama sanki mükemmel bir takımız da bugüne kadar en kötü Yusuf demeye getirmek de saçma.
Yusuf birçok maçta gol yolundaki iyi adamlarımızdan biriydi. Oyunu ileri taşıyan isim oldu.
İnsanları vurup öldürürken de az hakkaniyetli olmak gerek.
Ve son not, futbolcu hak ediyorsa dibine kadar eleştirilmelidir.
Ama küfür kime edilirse edilsin ahlâk yoksunluğudur.

Hakan
17.02.2016, 12:31
Performansı ne zaman yükselmiş ki bu adamın? :) Biri de çıksın şu maçta iyi oynadı desin
Gurbetçi olsa amatörde anca oynardı.

İç sahada hiç bir dakika oynamamalı,deplasmanda öndeysek son 5 dakika zaman geçirmek için kullanılabilir.

İ. SARAL
17.02.2016, 12:58
Alakası yok, kimseye taktığım da yok. Ben performansını eleştirmiyorum, sahada bu takım için mücadele etmediğini söylüyorum. Ya maçı izlemedin, ya da Yusufun maç boyu yaptıklarını gerçekten farkedemedin.

Son maç için haklısın ama adamın moralinin bozuk olduğu belliydi. Hoca bu durumunu biliyorsa oyuna sokmamalıydı.

artvints
17.02.2016, 13:10
bjk maçı, içerdeki akhisar maçı, ibb macı girdikten sonra iyi oynadığı maçlar.bir kaç maç daha olabilir.çok iyi değil ama kötü de değildi. sonrası takım olarak da karanlık zaten. son 3 yılda kendini geliştiren kaç oyuncu var bizim takımda ona da bakmak lazım.bundan sonra takım düzelirken yusuf da düzelecek yavaş yavaş. düzelmezse oynamaz. sizin yaptığınız kötü giden takımın acısını iki kişi seçip onlardan çıkarmak.

Ege Kum
17.02.2016, 13:14
Yusuf iyi bir kanat olur develer hendek atlarsa

Mehmet BAŞ
17.02.2016, 13:30
Yusuf Erdoğan, üzerinde durulması gereken önemli yeteneklerden biri.
Taraftarımızın bu denli üzerinde durmasının nedeni de, ondaki bu yeteneği pek çoğumuzun görüyor olmasıdır.
Eleştirilerin bu denli ağır olmasının nedeni de, Yusuf'dan beklentilerinin büyük olmasıdır.
İkinci bir Gökdeniz, Fatih, Hami olmasını bekliyorlar...

Haklılar da...
Yusuf bunu başarabilecek meziyetlere fazlası ile sahip bir futbolcu.
Fakat tüm genç oyuncular gibi "Mental" eksiklikleri var. Üstelik Yusuf'un bu eksiklerini gidermesi için zaman daralıyor.
Son dönemde, "Okey muhabbeti, Quaresma olayı, Kayserispor Olayı" ile Yusuf'un mental eksiklikleri ayyuka çıktı.
Bu durum mental eğitimin ne denli önemli olduğunu gösteriyor.

Trabzonspor bünyesinde profesyonel olarak mental ve psikolojik destek verilen bir birim yok diye biliyorum.
Bu çok büyük bir eksiklik...
O nedenle şu saatten itibaren kulübün bu iş için bir girişimde bulunması gerekir.
Kayserispor maçı öncesinde kişisel gelişim uzmanı Ömer ÇAM'a görev verildi. Kendisi donanımlı bir akademisyen.
Ama bu iş öyle yara bandı niyetine yapılmamalı...

Mental ve Psikolojik destek birimi tarzında bir oluşum yapılandırılmalı...
Yoksa Yusuf'da yaşadığımız şeyleri diğer gençlerde yaşama ihtimalimiz çok yüksek!
Çünkü burası Trabzonspor! Taraftarın sabrı az, alınamayan şampiyonluklar nedeniyle aşırı tepkiler olabiliyor.
O nedenle Yusuf'u eleştirmekten ziyade önce kulübün bu eksikliğini gidermemiz gerek.
Yoksa bugün Yusuf gider, yarın Ahmet, Mehmet gelir.

Büyük pencereden bakmazsanız, kısır çekişmelerin içerisinde çırpınır durursunuz.

karahanbakar
17.02.2016, 14:48
Benim gözümde kendisi doğaüstü bir varlıktır artık.Öncelikle insan değil, İnsan+1 'dir :)

Sebebine gelince, Sabri Sarıoğlu gibi bir manyağa sağ atıp sol çakmak Messi'nin bile haddine değilken bunu gayet rahat bir şekilde yapıp ardına bile bakmayan adam adı koyulamayan bir şeydir :)

Allah nazarlardan saklasın :)

Bir zamanlar Yusuf :)

karahanbakar
17.02.2016, 14:51
Her kanat futbolcusunun çizgide çalıma gideceği yerde ortaya dönüp pas atıyor, sonrasında anında kenara kaçarak pas bekliyor. Pasın geldiği an otomatikman iki üç kişi birden eksilmiş oluyor. Gereksiz çalıma gidip kaptırmaktansa pas atıp eksiltiyor rakibi. Olcan ve Volkanın kafalarının basmadığı şey tamda bu. Artı Yusufun kenardan kestiği ortalarda sağladığı isabeti sağlayabilen adam komple A takımda yok. Seneye mutlaka kampa götürülmeli bu çocuk. Eminim bi Yasin kadar gösterebilir kendini.

Bu Yusuf nasıl bu hale geldi.

murmut
17.02.2016, 19:43
Antrenmandan sonra Muhammed Demir'le beraber orta calismasi yapmis, belli ki taraftarin tepkilerine cok üzmülmüs ve kendisini gelistirmeye karar vermis...

batuhanTs
17.02.2016, 19:44
Antrenmandan sonra Muhammed Demir'le beraber orta calismasi yapmis, belli ki taraftarin tepkilerine cok üzmülmüs ve kendisini gelistirmeye karar vermis...

Bu doğruyda cidden komedi bir haber bu yusuf un ilk 11 i birak tesislere sokulmamasi lazim

Sefa
17.02.2016, 19:48
Muhammet çok sıkılmıştır..

murmut
17.02.2016, 19:57
Bu doğruyda cidden komedi bir haber bu yusuf un ilk 11 i birak tesislere sokulmamasi lazim

Tamam bende Yusuf'u pek begenmiyorum, iyi oynadigi maclar belkide sadece üc veya dörttür ama sonucta o'da insan ve tepkileri sadece bir yere kadar kaldirabilir.
Bence küstürülmemesi lazim cünkü bu berbat performansi yetenek eksikliginden degil, akil eksikliginden kaynaklaniyor.
Biraz sabir gösterirsek ve Yusuf'ta kendisini gelistirmeye calisirsa belkide gelecekte bize yarar saglicak seviyeye gelir...

ibrahim
19.02.2016, 01:50
Bu Yusuf nasıl bu hale geldi.

Kendisini gösterme sevdasından bu hallere geldi. Biri de çalışmadan kendini geliştirmeden kendini göstermezsin demedi şuna. O da sağolsun akıl etmedi.

Tayfun
19.02.2016, 12:01
https://pbs.twimg.com/media/CbhHrxZW4AEAHPg.jpg

bordomavi1
20.02.2016, 12:35
Rencide edilerek gönderilmeli. Volkan Şen'den 10 kat daha beter şekilde gönderilmeli. Trabzon'da sokağa çıkamaz hale gelerek gönderilmeli. Bir daha Trabzonspor'un adını ağzına alamayacak şekilde gönderilmeli. Aynı şekilde kankası da.

Uğur Demircioğlu
20.02.2016, 13:08
Bu adamdan nasıl bu kadar nefret ettiniz. Yusuf desteklenmeli. Futbolcuyu kaybetmek kolay asıl zor olan kazanmaktır.

Ege Kum
20.02.2016, 14:55
Bu adamdan nasıl bu kadar nefret ettiniz. Yusuf desteklenmeli. Futbolcuyu kaybetmek kolay asıl zor olan kazanmaktır.
Düzenli olarak şansını hep buldu ilk geldiği zaman, lazio maçından sonra, galatasarayı dağıttığımız maçtan sonra yeterince sahip çıktık Yusufa, çok tolerans gösterdik. Adam kanat oyuncusu 3 senedir A Takımda ama orta kesmeyi bilmiyor? 28 maç oynamış bu sene 0 Asisti var? kazanma şansın olmadığı bir oyuncuyu kaybedemezsin, Yusuf ümitsiz vaka, bitkisel hayattaki hasta gibi.

TSemih61
20.02.2016, 15:39
Bu şehir, bu taraftar vallahi kafayı sıyırdı artık. Biz de Yusuf'un performansını beğenmiyoruz, sahada oynadığı futbol iğrenç ama arkadaş bu nasıl bir nefret? Cevat Kol gibilerle, yerel basın ile dalga geçersiniz yalan haber yapıyor, kulübe fitne sokuyor diye siz onlardan betersiniz. Özer, Yusuf ve Yumlu gibilerle ne alıp veremediğiniz var? Adamlar hakkında akla hayale gelmeyecek saçma sapan söylentiler çıkarıyorsunuz. Yok çeteymiş, yok diğer oyuncuları tehdit ediyorlarmış, yok kaptanlık için isyan ediyorlarmış... Özer ve Yusuf bana göre bu takım için yetersizdir fakat sahada mücadeleden kaçıp takıma ihanet ettiklerini görmedim. Yetenekleri kapasiteleri bu kadarsa suç onlarda değil, sözleşme teklif eden yönetimdedir. O çok hayran olduğunuz Mbia, Cardozo, Colman, Malouda vb. oyuncular bu kulüpte yatarak milyon euroları götürdü tek kelime etmediniz, bu adamlar sırf Trabzonlu diye hasetinizden çatlayacaksınız. Başka bir neden göremiyorum ben. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Uğur Demircioğlu
20.02.2016, 15:45
Düzenli olarak şansını hep buldu ilk geldiği zaman, lazio maçından sonra, galatasarayı dağıttığımız maçtan sonra yeterince sahip çıktık Yusufa, çok tolerans gösterdik. Adam kanat oyuncusu 3 senedir A Takımda ama orta kesmeyi bilmiyor? 28 maç oynamış bu sene 0 Asisti var? kazanma şansın olmadığı bir oyuncuyu kaybedemezsin, Yusuf ümitsiz vaka, bitkisel hayattaki hasta gibi.

Biz de performansından memnun değiliz. Ama yorumlara gel adamı kurşuna dizmedikleri kaldı. Ne güzel bir taraftar profili.

Ege Kum
20.02.2016, 16:07
Bu şehir, bu taraftar vallahi kafayı sıyırdı artık. Biz de Yusuf'un performansını beğenmiyoruz, sahada oynadığı futbol iğrenç ama arkadaş bu nasıl bir nefret? Cevat Kol gibilerle, yerel basın ile dalga geçersiniz yalan haber yapıyor, kulübe fitne sokuyor diye siz onlardan betersiniz. Özer, Yusuf ve Yumlu gibilerle ne alıp veremediğiniz var? Adamlar hakkında akla hayale gelmeyecek saçma sapan söylentiler çıkarıyorsunuz. Yok çeteymiş, yok diğer oyuncuları tehdit ediyorlarmış, yok kaptanlık için isyan ediyorlarmış... Özer ve Yusuf bana göre bu takım için yetersizdir fakat sahada mücadeleden kaçıp takıma ihanet ettiklerini görmedim. Yetenekleri kapasiteleri bu kadarsa suç onlarda değil, sözleşme teklif eden yönetimdedir. O çok hayran olduğunuz Mbia, Cardozo, Colman, Malouda vb. oyuncular bu kulüpte yatarak milyon euroları götürdü tek kelime etmediniz, bu adamlar sırf Trabzonlu diye hasetinizden çatlayacaksınız. Başka bir neden göremiyorum ben. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Yumlu: Temiz kalpli takım için elinden geleni yapan az maaşlı ancak kısıtlı yetenekli bir oyuncumuz

Özer: Belli özellikleri olan ancak paslanmış takıma az katkısı olan bu oranla daha fazla ücret olan takımın huzurunu her an bozabilecek agresif bir oyuncu

Yusuf: 3 senedir kendini geliştirememiş hala heyecandan eli ayağı titreyen potansiyelini kullanamamış Barış Memiş benzeri bir oyuncu

kin kustuğun kesimin demek istediği şey bu, kimin sertbiçimde söylüyor kimi daha yumuşak şekilde ancak sizin anlamanız gereken, anlatmak istediğimiz olay bu.

bahsettiğin yabancı oyunculara gelecek olursak kimsenin maloudaya hayran olduğunu düşünmüyorum takıma verdiğinden fazlasını alıp gitti ama enteresan ki şuan takımda kanatlarımızdan daha iyi. colman ilk 3 senesi szymkowiak gibiydi takıma çok şey verdi kulüp iyi yönetiliyor olsaydı hala veriyo olurdu. cardozo sakat sakat kaç kez oynadı ? takım için elinden geleni yaptı az buzda gol atmadı sezon sonu takımın iyiliği için maliyetiini karşılayacak bir bonservislede gidebilir ama sen özeri aldığın paraya veremezsin. mbiaya hala hayramın mükemmil bir oyuncu mantıklı düşününce ilk devre takımın en iyi orta sahası idi bonservissiz geldi 6 milyona gitti aynı şekilde külüp adam gibi yönetiliyor olsaydı mbiayı hala kullanabilirdik.

TSemih61
20.02.2016, 17:13
Ege Kum

Çok farklı düşünüyoruz tartışmaya gerek yok hocam. Madem bu güruh Yumlu, Özer ve Yusuf hakkında dediğin gibi düşünüyor, öyle yazsınlar, hakarete ve küfüre gerek yok. Zaten Özer ve Yusuf hakkında benim görüşlerim de farklı değil ama yapılan haksızlığı görmezden gelemem. Aynı tepki diğer oyunculara gösterilmiyorken, özellikle bu oyunculara aşırı tepki gösterilmesinde bir art niyet ararım.

İ. SARAL
20.02.2016, 17:21

+61

batuhanTs
20.02.2016, 18:39

Siz mustafa yumlu resmi olan sahis degil misiniz yahu adami guldurme yusufu yumluyu ozer i niye kiskanalim bu adamlar net 2. Ligde vasat olabilecek seviyede oyuncular hicbir meziyetleri yok bu 3 unu toplasan cardozo nun tirnagi etmezler sen yatmasindan bahsediyosun bazen boyle tiplerle ayni takimi tutmaktan utaniyorum

Fatih Özkan
20.02.2016, 20:29
Yeter ki utandır.

Oruç
20.02.2016, 21:02
Yeter ki utan.

Cengiz Çubukcu
20.02.2016, 22:46
Eğer şans verilirse maça damga vuracağına inanıyorum,deplasmanda daha iyi oynuyor

Paksoy
20.02.2016, 22:55
kendini çok yere atıyor , hakeme oynuyor . her top ayağına geldiğinde sanki son dakikalara yenik girmişiz de son atağı yapıyormuşuz gibi şuursuzca alıp gidiyor kendini , biraz takım oyunu oynamalı enerjisini düzgün kullanmalı, dengeli olmalı . sol kanatta oynamalı sol bek desteklemeli ..

söyleyeceklerim bunlar.

Fatih Öztürk
21.02.2016, 01:31
GS'nin fişini çeker.

edimurphy_61
21.02.2016, 01:42
GS'nin fişini çeker.
Önce kendisini fişe takması lazım

TSemih61
21.02.2016, 12:12
Siz mustafa yumlu resmi olan sahis degil misiniz yahu adami guldurme yusufu yumluyu ozer i niye kiskanalim bu adamlar net 2. Ligde vasat olabilecek seviyede oyuncular hicbir meziyetleri yok bu 3 unu toplasan cardozo nun tirnagi etmezler sen yatmasindan bahsediyosun bazen boyle tiplerle ayni takimi tutmaktan utaniyorum
Sizde yıldız oyuncu hayranlığı var, Yusuf ile Yumlu ile şampiyon olsak Allah bilir sevinemezsiniz de siz şimdi. Ama Cardozo, Mbia gibi çakma yıldızları sahada görmek yetiyor size, adı var ya bi kere. Takım isterse rezil oynasın, suçlu kesin o futbolcular değildir. Ya teknik direktör suçludur ya da bu yıldız oyuncuları yeterince besleyemen ve ayak uyduramayan diğer dandik futbolcular. Takımı 11 tane "yıldız" oyuncu ile doldur 10 sene başarı gelmesin sesiniz çıkmaz. Siz yıldız oyuncu izlemeyi Trabzonspor'dan daha çok seviyorsunuz. Aynı İstanbul takımlarının taraftarları gibi.

Şunu anlamak lazım: Bu takım Cardozo, Mbia, Malouda, Zokora, Constant... gibilerle hiçbir zaman başarılı olamayacak. BJK'nin Demirören dönemindeki yıldız transferi mevzusundan herkes ders almalıyken, İHO gibi biri gelip aynı şeyleri tekrarladı, kulübü bataklığa sürükledi. Şuanki BJK'ye bak mesela, kadro mühendisliği nasıl olur gösterdiler bize. 2-3 yıldır belli bir şablona göre hareket ediyorlar. Oyuncunun yıldız olup olmadığına göre değil, takım ile uyumuna göre adam alıyorlar. Taraftar ille de yıldız futbolcu diye tutturmadı, belli yetenekleri olan ve sistemi uyan oyuncular aldılar ve şimdi güzel bir futbol izletiyorlar. Bizim de bu yapıyı oturtmamız lazım. Ondan sonra alırsın 1-2 tane yıldız oyuncu, takımın huzurunu bozmaya da yeltenemezler oturmuş bir kadroda, izlersiniz bol bol.

Adem Akyüz'
21.02.2016, 12:47
Bugün gol atacağına dair bir his var içimde.

batuhanTs
21.02.2016, 13:01
Sizde yıldız oyuncu hayranlığı var, Yusuf ile Yumlu ile şampiyon olsak Allah bilir sevinemezsiniz de siz şimdi. Ama Cardozo, Mbia gibi çakma yıldızları sahada görmek yetiyor size, adı var ya bi kere. Takım isterse rezil oynasın, suçlu kesin o futbolcular değildir. Ya teknik direktör suçludur ya da bu yıldız oyuncuları yeterince besleyemen ve ayak uyduramayan diğer dandik futbolcular. Takımı 11 tane "yıldız" oyuncu ile doldur 10 sene başarı gelmesin sesiniz çıkmaz. Siz yıldız oyuncu izlemeyi Trabzonspor'dan daha çok seviyorsunuz. Aynı İstanbul takımlarının taraftarları gibi.

Şunu anlamak lazım: Bu takım Cardozo, Mbia, Malouda, Zokora, Constant... gibilerle hiçbir zaman başarılı olamayacak. BJK'nin Demirören dönemindeki yıldız transferi mevzusundan herkes ders almalıyken, İHO gibi biri gelip aynı şeyleri tekrarladı, kulübü bataklığa sürükledi. Şuanki BJK'ye bak mesela, kadro mühendisliği nasıl olur gösterdiler bize. 2-3 yıldır belli bir şablona göre hareket ediyorlar. Oyuncunun yıldız olup olmadığına göre değil, takım ile uyumuna göre adam alıyorlar. Taraftar ille de yıldız futbolcu diye tutturmadı, belli yetenekleri olan ve sistemi uyan oyuncular aldılar ve şimdi güzel bir futbol izletiyorlar. Bizim de bu yapıyı oturtmamız lazım. Ondan sonra alırsın 1-2 tane yıldız oyuncu, takımın huzurunu bozmaya da yeltenemezler oturmuş bir kadroda, izlersiniz bol bol.

Siz yusuf mustafa gibi kazmalarla dolu bir takim hayal ediyorsunuz galiba o zaman sizi tutmayalim 1461 de bol bol var gidin orada bu dusuk seviye yorumlarinizi yapin tabi ki de iyi oyuncu herkes ister cardozo yu begenmeyenleri ben ciddiye almiyorum artik kendilerinin futboldan anlamadiklari belli mustafa ve yusuf u bir araya getir cardozo nun takima hem baglilik hem de katki bakimindan bu iki oyuncu ( bence oyuncu filan degiller ama ) cardozo nun yanina yaklasamaz bunlar TRABZONSPOR un oyuncusu degilll bunu su kafalariniza sokun artik ne cikariniz var sizin bunlardan nasil bir nemalanma soz konusu ben akli selim bir insanin bu 2 adami begenmesinin mumkun olabilecegini dusunmuyorum rezalet niye sevinmiyim sampiyon olsak karakter yoksunu selcuk egemen ve burak gelsin gorunurde TRABZONSPOR lu bu 2 adama ben o uc vefasizi tercih ederim birakin bu zirvaliklari yeter

asilhamsi
21.02.2016, 13:06
bos muhabbet yumlu,yusuf,özer bilmem ne .Taraftar bu oyuncuları neden kıskansın?Sanki aynı meslegi yapıyoruz.

Her konuda en kolayı taraftarı suclamak.Siz azıcık kafanızı kumdan cıkarın etrafa bakın.

Burak yılmaz cinconda oynadıgı her macta formanın hakkını verdi,her sezon ust duzey performans gosterdi.Ama performans dalgalanmasında hemen tepki aldı.Bu meslekte bu var.Bu kadar basit.Yusuf 3 senedir bırakın kendini geliştirmeyi surekli geri gitti ve sıfırı tuketti.

Futbolda gecmiş asla yok.Performansınızı üst seviyede tutmak zorundasınız.Yoksa sonunuz bank asya olur.

Futbolcuya tepki gosterme konusunda İstanbul takımlarına gore cok daha masum bir taraftar kitlesine sahibiz.

Taraftarın tek istegi yeteneksiz adamların kadrodan temizlenmesi ve oyuncuların her macta yuzde yuzunu sahaya koymaları.

Hasan61
21.02.2016, 13:59

Şu takımın huzurunu bozma olayını biraz açsana?
Saydığın futbolculardan hangisi saha ortasında takım arkadaşını dövmeye kalkmış?Yoksa hangi özevlat bunu yapmış?

Ege Kum
21.02.2016, 14:19
@Ege Kum (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=45577)

Çok farklı düşünüyoruz tartışmaya gerek yok hocam. Madem bu güruh Yumlu, Özer ve Yusuf hakkında dediğin gibi düşünüyor, öyle yazsınlar, hakarete ve küfüre gerek yok. Zaten Özer ve Yusuf hakkında benim görüşlerim de farklı değil ama yapılan haksızlığı görmezden gelemem. Aynı tepki diğer oyunculara gösterilmiyorken, özellikle bu oyunculara aşırı tepki gösterilmesinde bir art niyet ararım.
Niye gösterilsin cardozo colman diyorsun adamlar iyi güzel top oynuyor malouda zaten erkenden gitti. dediğin gibi bende hakarete karşıyım ama Trabzon insanı hep böyleydi bunu değiştiremezsin daha önce dediğim gibi kimi insan bunu sert biçimde dile getirir hakaret eder, kimi daha mantıklı bir şekilde yorum yapar. ama anlatılmak istenin aynı siz anlamıyorsunuz ancak bu adamlar güzel karekterli güzel insanlar olabilir ancak bu takımda oynayacak yetenekleri ve disiplin anlayışları yok.

Ufuk
21.02.2016, 20:54
Ben takımdan bu kadar kopuk adam görmedim. Bizimkiler sokarım böyle futbola deyip topu rakibe atıyor. Bu salakta gelse on numara tepki olacak. Tek başına koşturuyor oley oley yediğiyle kalıyor. Demiyor mu acaba ulan bizimkiler neden basmıyor. Bosi topu niye gsye verdi. Allah Allah bi gariplik var bu işte diye..

hamdi_61
21.02.2016, 21:20
Git kahvede okey oyna. ona buna beş atarız muhabbeti yap. sinirden yazamıyorum.

Bera B.
21.02.2016, 21:29
Senin olayın ne ya? Senin amacın ne arkadaş?

Gümüshaneli61
21.02.2016, 21:32
Hain.

Hakan
21.02.2016, 21:33
Ne presi yapıyorsun arkadaşım?

Yavuz Hasan
21.02.2016, 21:35
yusufun kafasının ne kadar çalıştığı neden yusufdan futbolcu olmayacağı son 1 dk içerisinde gizli

bu adamı alacak olan takım yada oynatacak olan hoca şu 1 dk yı izlesin ona göre kararını versin ona göre bu adama para bağlasın ona göre umut bağlasın

Mert'
21.02.2016, 21:36
Ya kovun su herifi

Uğur Ö.
21.02.2016, 21:39
Beyni yok aldırmış

artvints
21.02.2016, 21:40
saçmalamayın, herkes aynı tepkiyi verecek diye bi rşey yok. ben olsam ben de sinirden koşarım teslim olmam, oynamıyorum demem. onur kaleden çıktı mı? tepkiyse golü yedikten sonra değil önce göstereceksin. rakibin oley rezilliğine de sebep oldu.

ToyerSefa
21.02.2016, 21:46
Yorumsuz

bordoylamavi
21.02.2016, 22:10
kendini maymuna çevirdi. nun yüzünden adamlar oley çekti ortada sıçan gibiydi. beş para etmezsin yusuf

Oruç
21.02.2016, 22:21
Sorunlu bu Yusuf. Bin kere söyledik. Sabah akşam sövülen elin İsveçlisi takıma koşma, oynama diyor beyzadem kendini rezil edip koşuyor. Defedeceksin bu saatten sonra.

Fatih Özkan
21.02.2016, 22:32
Aptalsın Yusuf!

EROS87
21.02.2016, 22:35
hainlik falan değil adamda zeka sorunun var. yaşananların farkında değil. çok diyorum nasıl fiziksel yeterlilik için efor testi yapılıyorsa IQ testi de yapmalıyız.

Arda'
21.02.2016, 22:43
Son dakikalarda bence bilerek kırmızı kart görmeye çalıştı.

Mert Acar
21.02.2016, 22:47
sorunlu

Yavuz Hasan
21.02.2016, 22:57
hainlik falan değil adamda zeka sorunun var. yaşananların farkında değil. çok diyorum nasıl fiziksel yeterlilik için efor testi yapılıyorsa IQ testi de yapmalıyız.

"Zeki çevik ahlaklı" yusuf da hangileri var

Ahmet Hamza
21.02.2016, 23:09
Kafana...

axelman
21.02.2016, 23:11
Aklına tüküreyim senin, oley çektirdin adamlara a cahil, şuursuz

talsuv61
21.02.2016, 23:50
Renktaşlar söylenmesi herekeni söylemişler.Yeteneğin yok da aklın da mı yok !

Adem Akyüz'
21.02.2016, 23:56
Normal maçta bu kadar koşmazsın. Bütün takım protesto ederken pres yapacağın tuttu.

Hakan
22.02.2016, 00:00
Ben de olsam koşardım belki olabilir.Santradan önce herkese söylenip kararlaştırılmalıydı

61_Hasan_69
22.02.2016, 00:45
Sana ilk defa kizmadim o bir isyan kosusuydu

okg_53
22.02.2016, 01:00
Son dakikalarda bence bilerek kırmızı kart görmeye çalıştı.
Kırmızı kart görmek istese, hakemi iteklersin görürsün, topsuz alanda rakibe vurursun görürsün.

Yusuf'un presi cahillikten başka bir şey değildi.

Bud Spencer
22.02.2016, 01:39
Ayıp yazılanlar

Yusuf daha çocuk kafali, naif, saf birazda şımartılmış...olmadi iq zayif deyin onada birsey söylemem

Fakat ülkenin tüm futbol otoriteleri geleceğin adami diye lanse ederken burada çöp muamelesi görmesi hiç şık değil

Ona lazim olan mir mentor'dur..

RoyalEvil61
22.02.2016, 01:53
Fakat ülkenin tüm futbol otoriteleri geleceğin adami diye lanse ederken burada çöp muamelesi görmesi hiç şık değil
o otoritelere göre burak yilmazda avrupanin en iyi gölcülerin arasinda yer aliyodu.

ibrahim
22.02.2016, 02:33
Maç sinir harbi olarak geçti. Tıpkı Onur gibi sahada susturma düşüncesiyle pres yapmış da olabilir, arkadaşın dediği gibi saflığından koşmuş da olabilir.

Sonuç olarak belkide tarihi bir adım atabileceğimiz bir karşılaşmanın bir parçasıydı.

Sefaenes
22.02.2016, 03:02
Az biraz beynini kafani calistir takim protesto ediyor sen mal mal kosuyorsun futbol beyinle oynanir

bahadır2561
22.02.2016, 10:09
Beynini aldiran adam vol2366363

diskus
22.02.2016, 10:59
Maç sinir harbi olarak geçti. Tıpkı Onur gibi sahada susturma düşüncesiyle pres yapmış da olabilir, arkadaşın dediği gibi saflığından koşmuş da olabilir.

Sonuç olarak belkide tarihi bir adım atabileceğimiz bir karşılaşmanın bir parçasıydı.

Katiliyorum,o anda takim arkadaslarindan uzak kaldigi icin ne yaptiklarini farkedememistir.Her sey de bir suclu aramayalim artik.

Tayfun
22.02.2016, 11:10
Maç sonunda topu almak için sağa sola koşmasını o anki hırsına ve sinire bağlıyorum.

Olur böyle şeyler .

Aydın Danış
22.02.2016, 12:18
Bence 5. kırmızıyı görmenin peşindeydi sonra Erkan bırak boşver dedi öyle durdu...

TSemih61
22.02.2016, 13:46
Yine Yusuf'a saldırılmış, şaşırmadım. Erkan bireysel olarak bir tepki ortaya koydu, diğer oyuncular bile ne olduğunun farkında değildi. Yusuf da o anki heyecan içinde ne yaptığını bilmemesi çok normal. Yine hakaretleri yemiş Yusuf. Sadece gülüyorum neyse :D

hasancebi81
23.02.2016, 15:02
Yine Yusuf'a saldırılmış, şaşırmadım. Erkan bireysel olarak bir tepki ortaya koydu, diğer oyuncular bile ne olduğunun farkında değildi. Yusuf da o anki heyecan içinde ne yaptığını bilmemesi çok normal. Yine hakaretleri yemiş Yusuf. Sadece gülüyorum neyse :D

Renktaş sen maçı kahvede izlerken millet ayağa kalkıp ana avrat hakeme küfrediyordu, sende o ara son dakikaları izleyemedin muhtemelen. Linkteki görüntülerden tekrar bir bak istersen son saniyelere. Oyun başlıyor, Erkan zaten bırakın diyor, Bosingwa bilerek topu rakibe veriyor, Mustafa arkada el hareketleriyle bırak bırak yapıyor. Nasıl Erkan'ın bireysel tepkisi anlamadım valla.

Ha şunu desen anlarım, sinirlerine hakim olamadı, 5. kırmızı yemek için koşup bir adam yakalamaya çalıştı. Onu yapmasıda anlamsız, gidip Selçuğun yüzüne tükürebilirdi, yada Umuta bir tekme sallayabilirdi. Topun peşine koşmasına gerek yoktu yani.

Şu bakımdan da iyi oldu aslında.Gs taraftarının oley çekmesine ve 3 3 diye bağırmasına vesile olup nekadar onursuz ve haysiyetsiz olduklarını gösterdiler. Bu açıdan da bakarsak yine Yusuf'u bir nebze anlarım. Ama Erkan bireysel filan yapmadı. O örgütledi tüm takımda uydu YUSUF hariç...

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/22/galatasaray-2-1-trabzonspor-mac-ozeti

artvints
23.02.2016, 15:38
Renktaş sen maçı kahvede izlerken millet ayağa kalkıp ana avrat hakeme küfrediyordu, sende o ara son dakikaları izleyemedin muhtemelen. Linkteki görüntülerden tekrar bir bak istersen son saniyelere. Oyun başlıyor, Erkan zaten bırakın diyor, Bosingwa bilerek topu rakibe veriyor, Mustafa arkada el hareketleriyle bırak bırak yapıyor. Nasıl Erkan'ın bireysel tepkisi anlamadım valla.

Ha şunu desen anlarım, sinirlerine hakim olamadı, 5. kırmızı yemek için koşup bir adam yakalamaya çalıştı. Onu yapmasıda anlamsız, gidip Selçuğun yüzüne tükürebilirdi, yada Umuta bir tekme sallayabilirdi. Topun peşine koşmasına gerek yoktu yani.

Şu bakımdan da iyi oldu aslında.Gs taraftarının oley çekmesine ve 3 3 diye bağırmasına vesile olup nekadar onursuz ve haysiyetsiz olduklarını gösterdiler. Bu açıdan da bakarsak yine Yusuf'u bir nebze anlarım. Ama Erkan bireysel filan yapmadı. O örgütledi tüm takımda uydu YUSUF hariç...

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/22/galatasaray-2-1-trabzonspor-mac-ozeti

yüze tükürmenin cezası başkadır, topla karışık tekme atmanın cezası başkadır. bu maçtan sonrası da var. zaten o yüzden değil, isyan için koştu. bazısı bırakır bazısı daha çok koşar.

Alika87
23.02.2016, 15:54
yüze tükürmenin cezası başkadır, topla karışık tekme atmanın cezası başkadır. bu maçtan sonrası da var. zaten o yüzden değil, isyan için koştu. bazısı bırakır bazısı daha çok koşar.

sinirden asiri hirs yapti. Fazla abartmamak lazim. Biz o situasyonda sinirimizi nasil kontrol ederdik bilemeyiz.

hasancebi81
23.02.2016, 16:06
Bu cevap yukarıda "Erkan bireysel bir tepki ortaya kouyordu, Yusuf'un bundan haberi yoktu" cümlesine karşılık yazılmıştır. Selçuk ve Umut örneklerinde de ironi yapılmıştır. Yoksa Chedjou veya Sabri de kullanılabilirdi!!!

TSemih61
23.02.2016, 16:16

Orada kimin ne yaptığı belli değil, siz maşallah her şeyi çözüyorsunuz iki dakikada hocam. Şahsen ben Erkan'ın yaptığı el kol hareketlerini çözemedim ekran başında. Sahayı mı terkedelim diyor yoksa bırakın rakip top mu çevirsin diyor o heyecan içinde futbolcu nasıl anlasın. Şimdi tekrar izleyince fark ettim, Bosingwa'ya topu Musa'ya at diye el kol işareti yapıyor. Kendi de rakip sahaya doğru ilerliyor Yusuf ile birlikte. Zaten birbirlerini anlamadıkları hallerinden belli. Öyle bir ortamda futbolculardan mantıklı hareketler beklemek saçma bunu demeye çalışıyorum.

Neyse madem protesto yapıcan toplanın bir araya kararlaştırın hemen. Ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor. Yusuf da en ileri uçtaki oyuncu olduğu için kendince rakibe saldırması gerektiğini düşündü herhalde. Bu kadar büyütülmesinin sebebi Yusuf'un son zamanlardaki kötü futbolu. Muhammed Demir olsaydı sahada eminim o da aynı şeyi yapardı veya ileri uçta oynayan herhangi bir oyuncumuz. Aynı tepki diğer oyunculara gösterilmezdi.

Bence protesto filan da yapmaya çalışmadı futbolcular, sadece zaman geçsin diye topu bıraktılar bu kadar.

Ufuk
23.02.2016, 16:20
Bi kırmızı daha yiyelim de hükmen bitsin olayını yemedim.

1. Yusuf'ta bunu düşünecek kapasite yok bence. He Salihte de yoktu. Bu çürütülebilir.

2. Kırmızı yemek isteyen adam deli dana gibi koşmaz. 10 snde yer çıkar.

reisoğlu61
23.02.2016, 16:42
osmanli macinda beline motor takalim. kossun dursun...

Aydın Danış
23.02.2016, 17:01
Bi kırmızı daha yiyelim de hükmen bitsin olayını yemedim.

1. Yusuf'ta bunu düşünecek kapasite yok bence. He Salihte de yoktu. Bu çürütülebilir.

2. Kırmızı yemek isteyen adam deli dana gibi koşmaz. 10 snde yer çıkar.

Son dakka bir top çalarsam bir tane çatala gönderiyimde asıl tepkiyi ozaman veririz kafasıyla koşuşdurdu kesin.

Bud Spencer
23.02.2016, 19:31
o otoritelere göre burak yilmazda avrupanin en iyi gölcülerin arasinda yer aliyodu.

Burak'dan nefret ediyorum
Ama onun kadar basarili yerli golcü varmi son 10yilda? Yok...

Şanlı SanMarino
25.02.2016, 03:00
Kötü ne var? Kötü ne oldu?

Ufak bir iletişimsiz sonu topun peşine koştu.

Lütfen Trabzonspor futbolcusu için konuşurken daha dikkatli olalım. Yusuf'u kazanacağız, o da bizi kazanacak.

CesurHamsi
27.02.2016, 07:56
Kötü ne var? Kötü ne oldu?

Ufak bir iletişimsiz sonu topun peşine koştu.

Lütfen Trabzonspor futbolcusu için konuşurken daha dikkatli olalım. Yusuf'u kazanacağız, o da bizi kazanacak.
Uyanma vakti geldi kardes. Yusuf'tan hicbise olmaz.

İ. SARAL
27.02.2016, 21:49
Erkan vasifsizi her topu eziyor, geriye yardımı geçtim kaptırdığı topun peşinden dalga geçer gibi bakıyor ama bizim futbol fakiri taraftar Yusufu yuhaliyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa
27.02.2016, 21:50
İsabetli orta kavramından haberin yok hatta orta nedir bildiğinden şüpheliyiz gidip korner kullanıyorsun.. Sonra beyinsiz deyince suçlu biz oluyoruz..

Hakan
27.02.2016, 21:52
Öncelikle bu adama korner atmaması gerektiğini biri söylemeli,yıl sonunda lisansı yırtılmalı

artvints
27.02.2016, 21:52
topu kontrol edemiyorsan, işi gücü bırakıp top kontrolü çalışacaksın. bu kadar basit.mağdura yatmaya başlarsan sonra çok hayıflanırsın. olduğun yerin kıymetini bil, boşver eleştirileri.

Sibel
27.02.2016, 21:54
Evet Yusuf. Ön direğin önü.

Oruç
27.02.2016, 22:07
Topu kaldıramayan adama korner attırmak da ancak bizim takımdan beklenir. Bu Yusuf'a gülemiyorum bile. O kadar berbat.

Ahmet Hamza
27.02.2016, 22:47
Yahu futbolcu olmadığını zaten geçtim, neden korneri bu okeyci eleman kullanıyor? Adam topu yetiştiremiyor bile ceza sahasının içine. Bir tane akıllı adam yok mu takımda bu işi sen yapma diyecek?

Fatih Özkan
27.02.2016, 22:49
Çınladı mı kulakların ?
Yetenek yoksunu!

SpOtLesS
28.02.2016, 00:39
bugünde orta atamadığın için ağlasana

emrhan61
28.02.2016, 10:37
Erkan vasifsizi her topu eziyor, geriye yardımı geçtim kaptırdığı topun peşinden dalga geçer gibi bakıyor ama bizim futbol fakiri taraftar Yusufu yuhaliyor.

Adam korneri ceza sahasına gönderemiyor. Sonradan giriyor pres yapmıyor. Teknik ve Beyin 0.

Harun CAN
28.02.2016, 22:00
Ula arkadaş 1 korner attın berbat.. peki 2.3.4.5 kornerleri neden aynı atıyosun ?

Şerafettin Kara
02.03.2016, 17:32
Ben bu adama hakaret ettiğim için ceza aldım sonra düşündüm dedim ki bu adamın klüpte olduğu her saniye benim için hakaret şimdi burdan soruyorum ben bu adama nasıl ceza verebilirim ? Yanlış anlaşılmasın aldığım cezaya gocunmuyorum aksine kendime ödül olarak görüyorum hatta konuyu genişleterek diyorum ki bu forumda 32 numaraya bundan sonra hakaret eden abilerimin ve kardeşleriminde cezasının bana verilmesini talep ediyorum.Şimdiden teşekkürler...

Dip.Ing.Mag.
03.03.2016, 16:25
cok cok iyi bir takimda o da iyi oynar. fakat böyle vasat olunca o da vasati asamiyor. beyin nakli yapilirsa takimda kalmasini isterim. süper lig standartlarinda oyuncu.

Enes Coşkun
03.03.2016, 16:33
Kafasını kaldırması yeterli.

Hakan
06.03.2016, 20:57
Kankasıyla beraber kadro dışı bırakılmalı.Kulübün verdiği terlik bile geri alınmalı.

bahadır2561
06.03.2016, 21:00
Kesinlikle kadro dışı başka bişey değil

Sene sonu da gönder gitsin

DeAgLeMaNyAq
06.03.2016, 21:00
Savunma yönüne değinmeye gerek yok nihayetinde yetenekleri belli. Ama hücumda sürekli top geldiğinde çizgiye inmesine anlam veremiyorum. Beş denemesinin ancak birinde rakibini geçmeyi başarıyor olan kaptırdığı dört topa oluyor...

UgurAk61
06.03.2016, 21:21
Senden en az iki kat daha iyi orta yaparim, senin gibi tribünede oynamam, 3 ay idman yeterli olur

diskus
06.03.2016, 21:25
Tek suclu Yusuf mu?

İ. SARAL
06.03.2016, 21:52
Ilk yari önünde oynayan Marin geriye yardim etmedigi icin cok zorlandı.

TSemih61
06.03.2016, 21:58
Yav Yusuf'un iyi olmadığını biz de biliyoruz da adamı moral olarak çökertmenin ne anlamı vardı? Zarar gören kulüp oldu. Taraftarın kulübün bu haline ah vah etmesini komik buluyorum, kendi eden ağlamaz. Bu kadar üstüne gidilmeseydi kritik maçlarda biraz sorumluluk alır, en azından hırsıyla takıma asist/gol anlamında katkı sağlardı.

Adem Akyüz'
07.03.2016, 09:34
Sol bek olmayacağını yaklaşık olarak 8056746. Kez görmüş olduk.

Oruç
07.03.2016, 09:55
Bu kafayla takıma gram fayda sağlamayacağını 8056746 kez görmüş olduk.

Faruk BERBER
07.03.2016, 13:21
Çok yeteneksizsin, keşke gitsen.

ToyerSefa
07.03.2016, 21:40
Bir halt olmayacak. Tez zamanda kurtuluruz inşallah.

Berkan
08.03.2016, 21:43
Takımın şuanki durumuna üzülüyor musun ? Bence zerre umurunda değil.

DeAgLeMaNyAq
11.03.2016, 22:26
Adını bile duymadık hiç mi hırsın kalmadı?

Fatih Özkan
11.03.2016, 22:29
Öyle itici geliyorsun ki artık.
Hele son saniyede yaptığın o sahte kahramanlık yok mu ?
Gülsek mi ağlasak mı bilemedik Yusuf.
Ama senin adına utandık arkadaşlarla.

Sibel
11.03.2016, 22:57
Gol için tebrik ederim. Muazzamdı.

Hakan
11.03.2016, 23:05
35.Haftada patlama yapar artık.Zaten her zaman taraftar suçlu hiç destek olmuyoruz.

kanterts
15.03.2016, 21:25
seni gidi bencil seni . hicbirzaman unutmayacagim .

Mert Acar
15.03.2016, 21:32
o gol atılır be yusuf.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2016, 21:43
Hücum anlamında zaten bir beklentim yoktu. Defansif olarak eski maçlara oranla daha dikkatliydi...

artvints
15.03.2016, 21:50
bencillikle alakası yok, önü açık topu alır almaz vuruşa hazırlandı. bu durumlarda repertuarın geniş olacak ki bir kaç hamleyi düşünerek hareket edebilesin. tek seçeneğe odaklanmak yetmiyor.

Sibel
15.03.2016, 21:54
Yusuf o pozisyon dışında iyi oynadı bugün.

kanterts
15.03.2016, 21:55
bencillikle alakası yok, önü açık topu alır almaz vuruşa hazırlandı. bu durumlarda repertuarın geniş olacak ki bir kaç hamleyi düşünerek hareket edebilesin. tek seçeneğe odaklanmak yetmiyor.
bencillik demiyim de zekasinda sorun oldugunu düsünüyorum . iq yüksek degildir . bu pozisyonun gol olmamasi inanilir gibi degil . kabul edilemez.
kafasini kaldirsa tolganin kaleyi boasltigini görür , veya takim arkadasini görür ama yok yok yok .

Yavuz Hasan
15.03.2016, 22:07
Bu çocuk zeka özürlü yanlış anlaşılma olmasın hakaret olarak söylemiyorum hastalık olarak bence zekasına normal insanlara göre gerilik var olayların idrakine olay anında varamıyor belkide sonradan kendini izlediğinde bunu nasıl yaptım diye aynı bizler gibi hayıflanıyor

Fatih Özkan
15.03.2016, 22:12
Cidden kendisinde büyük bir eksiklik var.
Aynı anda 2 işi yapamadığını düşünüyorum.

artvints
15.03.2016, 22:14
defansta pozisyon almada zorluk çekiyorken, takım yorulmuşken, savunmada bekliyorken önünde erkan ile oynaması büyük haksızlık.

selcuk
15.03.2016, 23:14
Olcay Çakır: "Maçtan sonra Yusuf Erdoğan taraftarla tartışmış. Yusuf taraftara 'Merak etmeyin sene sonunda ayrılacağım' demiş." (A Spor)

artvints
15.03.2016, 23:21
300 bin euroluk adama yükle bütün sorunları, ne güzel trabzon. başkanlar milyonlar harcasın, milyonluk yabancı oyuncular pas şut atamasın, organizasyon yok, iho'yu seçen taraftar siyaseti klübe sokmadık diye sevinsin, giden küfür kıyametle yusuf olsun. bu haksızlığınızdan, nefretinizden iğrendim.

Hakan
15.03.2016, 23:26
Nereye gidecek acaba blöf yapıyor yemezler

Harun-61
15.03.2016, 23:28
Olcay Çakır: "Maçtan sonra Yusuf Erdoğan taraftarla tartışmış. Yusuf taraftara 'Merak etmeyin sene sonunda ayrılacağım' demiş." (A Spor)

Allah yolunu açık etsin

Bye bye

selcuk
15.03.2016, 23:28
gitsin
oda, bizde kurtulalim

denecek baska birsey yok

İ. SARAL
15.03.2016, 23:34
Seneye hoca kim olursa olsun yine 11 oynayacak.

gometra
15.03.2016, 23:36
Yusuf trabzondan ayrılsın 3 sene sonra kendine 1.ligde takım bulamaz.

Ufuk
15.03.2016, 23:39
Diğer tarafta Cavanda önünde kimse yokken oynadı ama hiç sırıtmadı. Arkasında adam yokken sol beke basmaya giden bekin önünde 3 tane gattuso gibi adam olsa yine fayda etmez. Beşiktaşta sağ kanada kim geçtiyse etkili oldu.

Fatih Öztürk
16.03.2016, 00:11
Nereye gidecek acaba blöf yapıyor yemezler

:D

Olsun yine iyi bir yedek olur iyi oyuncu.

DeAgLeMaNyAq
16.03.2016, 00:30
Gideceği takım en fazla Osmanlıspor olur...

Ahmet Kara
16.03.2016, 00:31
yusufun kalitesi belli takımda kalsada yedek olur geniş alanda oynayabilen kontra atak futbolcusu

TolgaTopçu61
16.03.2016, 00:33
Gitmeyen ne olsun..
Nefret ediyorum böyle bencil futbolculardan..
Pas versen bi yerin yirtilir..
Beceriksiz herif..
Kendisini yildiz futbolcu zanediyor ya gider valenciaya ya :D

Bud Spencer
16.03.2016, 01:00
Iyi oynadi

Samet Yildirim
16.03.2016, 01:22
ilk golde amatör hatasi var. Quaresma yi brakip adama basiyor ya !!!! Yumlu dan ögrenmis...Basma adaminda kal alala...Bastin adaminda bos kaldi pasi verdiler sende geride kaldin süper orta ilede yedik golü-

Muhammet bombos vermemek terbiyesizliktir.

Şanlı SanMarino
16.03.2016, 03:02
Böyle iyi oynadığı bir günde bile gol kaçırdı diye küfürler ediliyorsa

Arkadaşlar kusura bakmayın

Hiç layık değilsiniz

Selçuk gitti

Burak gitti

Olcan gitti

Engin gitti

Ve kötü olan ne biliyor musunuz?

Giden herkes mutlu oldu! Şimdi aynana bakma zamanı.

Lütfen "alıntı" yapıp konuyu uzatmayın. Teşekkürler.

TSelif
16.03.2016, 08:45
Bu yıl en iyi maçını oynadı Yusuf. Umarım hep böyle devam eder.

Turgay Atalay
16.03.2016, 08:50
Bu maç için kızamayacağım, ama sezon sonu kiralanmalı bir süper lig takımına. Kiralanırken de bize karşı oynamaması maddesi koyulmalı, zira en iyi oynayacağı maçlar bize karşı oynayacağı maçlar olacaktır.

Turgay Atalay
16.03.2016, 08:54

Yusuf dahil tüm futbolcularımızda çevre kontrolü sıfır. Bu takımda hiç kimse arapası atamaz, defans arkasına uzun pas atamaz, mantıklı verkaçlara giremez, orta yapamaz. 3-5 kişi dışında inşallah tamamıyla vedalaşırız sezon sonu.

temel_yilmaz
16.03.2016, 09:15
Bir bjk attığı ikinci gole bakın birde bizim yusufun kaçırdığına,sorun mental sorun takıma gelen oyuncunun kafasına göre iş yapmasında.
Muhammed Demir'in o ilk geldiğindeki ısıran futbolu kalmadı yani sorun kafada herkes kendi aleminde yaşıyor,çok iyi çok kötü futbolcu olabilir ama meselenin özü
futbol bir takım oyunudur,takım olabilmektir kaleden santrafora kadar.

İ. SARAL
16.03.2016, 09:34
Takımda her zaman yeri var.

sezai
16.03.2016, 10:24
bu cocuktan adam olmaz basit seyleri yapmıyor

Aydın Danış
16.03.2016, 10:28
Tolganın kapattığı sol tarafa sol ayağınla değilde sağ ayağınla sağ tarafa usulca bile bıraksaydın köşeye şimdi farklı şeyler konuşur olurduk...

Bülent Bayraktar
16.03.2016, 10:28

evet sahada gezinen köy takımında her zaman yeri var ona şüphe yok ama Trabzonspor'da yeri yok.

faik celikoflu
16.03.2016, 10:46
Kafası yeterince çalışmadığı için ancak iyi bir teknik direktörün elinde iyi bir futbolcu olma şansı var.

halil ibo
16.03.2016, 10:53
Kalan maçlar için tüm boş vakitlerinde sadece orta nasıl yapılır ? En etkili pas nasıl verilir ? Üzerine çalışırsa;
Rakip ceza sahasına girmesi ve rakip kaleye şut atması yasaklanarak sezon sonuna kadar sadece sol bekte görev verilip yapıp yapamayacağı netleşirse iyi olur.Ama bunu yaptıracak hoca var mı şu an ? Maalesef yok...

artvints
16.03.2016, 10:58
cihat hoca akhisar'da kalacaksa oraya kiralık verilmesi iyi olur.sakin bir klüp, ne istediğini bilen bir takım ve hoca. hata sevap kafa rahat sürekli oynayıp mental olarak kendine bir şeyler katması lazım. osmanlıspor da olabilir. ama karışık takımlara değil, iyi bir hocanın eline verilmelidir. trabzon'da olay çirkinleşince geriye dönüş zor oluyor.

olcay_61
16.03.2016, 11:00
yedek kulübesi için kalabalir, yoksa bu takımda oynayacak ne kapasitesi ne de beyni var

Yiğit SARI
16.03.2016, 11:47
Faydalı da faydasız da diyemiyordum ne yaptığı belli değildi ki..

Dün itibariyle gördüm artık. Faydasız. Dursun bir kenarda

zafer6161
16.03.2016, 17:24
nedne her maç yusuf günah keçisi seçiliyor.

yusuftan önce en az 10 kişi vgar..

Tayfun
16.03.2016, 18:06
Yusuf'un hiçbir zaman sahada mücadeleden kaçtığını görmedim elinden geleni her zaman yapmıştır.

Fakat nasıl olur da bir orta kesme olsun, bir kafayı yere gömmeden gitme olsun bunları nasıl geliştiremez anlayamıyorum. Eksik yönün neyse çalış abi işiniz nedir başka .

BaşoğLu
16.03.2016, 18:12
Yusuf iyi niyetli ama ya yeteneklerinin farkında değil ya da harbiden yeteneksiz. Hırsına eyvallah birşeyler yapma çaban güzel de kardeşim. yap bari birşeyler artık daa !

Samet Yildirim
16.03.2016, 18:33
Yusuf ile Sampiyonluk yoluna nasil cikabilirsiniz `? ne olarak cikabilirsiniz ? Defans desen degil. Ofans-Acik desen ? Orta yapamiyor, Adam gecemiyor, sacma sapan yerlere kosuyor topu aldigi zaman yani oyun zekasi yok..

Oyun zekasi yok, orta yapamiyor, adam gecemiyor, gol yollarinda sikintili...Böyle acik oyuncusu ile yola baslanmaz baslanirda 10.olursanda kizmayacaksin.

RoyalEvil61
16.03.2016, 18:44
kadro disari birakilmali. yerine abdülkadiri oynatsinlar

selcuk
17.03.2016, 06:58
https://www.youtube.com/watch?v=xtLlmL-mxaI

CesurHamsi
17.03.2016, 09:06
Yusuf ile Sampiyonluk yoluna nasil cikabilirsiniz `? ne olarak cikabilirsiniz ? Defans desen degil. Ofans-Acik desen ? Orta yapamiyor, Adam gecemiyor, sacma sapan yerlere kosuyor topu aldigi zaman yani oyun zekasi yok..

Oyun zekasi yok, orta yapamiyor, adam gecemiyor, gol yollarinda sikintili...Böyle acik oyuncusu ile yola baslanmaz baslanirda 10.olursanda kizmayacaksin.
Altina imzami atarim,

arkadaslar bunu anlamak bukadarmi zor? Hele burda yusufun bi akrabasi var o bu yaziyi iyicene okusun :)

ccd6167
17.03.2016, 09:33

Yusufu bende beğenmiyorum fakat. 1-0 2-0 gibi önde olunan maçlarda bi koz olabilir. Yusufun bunları yapması içinde çok çok iyi bi Hocayla çalşması şart. Son 3-4 senede hangi topçu kendini geliştirdiki yusuf geliştrisin . Hatta daha da kötüye gitti.

Fatih Çelik
17.03.2016, 10:02
Büyük ihtimalle Osmanlı ya gider Yusuf NDiaye karşılığında.

artvints
17.03.2016, 10:51
türkiye'daki bütün iyi oyuncular fatih terim, şenol güneş, ersun yanal takımlarında çıkışlarını yapmış, kendilerini tam anlamıyla kanıtlamış oyuncular. çünkü bu takımların oyun şekli belli, hep aynı oyuncular şans buluyor, iyi bir sistemle, tüm oyuncuların çabaladığı, çok çalıştığı bir takım oluşuyor. bunun yanına akhisar ve başakşehir takımlarını ekleyebiliriz. osmanlıspor'un oyun sistemi de net. buralara oyuncu göndermek ve bu takımlardan oyuncu almak doğru iş olur.

Murathan
19.03.2016, 18:01
Gitsene

Mert Acar
19.03.2016, 18:03
Birşeyler yapmak istiyor ama malasef yetersiz..Oyun zekası çok düşük.

artvints
19.03.2016, 18:07
sol bek değil, görevini yaptı.

Hakan
19.03.2016, 18:07
Az kalsın yediriyordu,bırakın gitsin.

bahadır2561
19.03.2016, 18:11
En kısa zamanda postalanman dileğiyle

DeAgLeMaNyAq
19.03.2016, 18:12
Sektirdiği top gol olsaydı neler neler yazardık bilemiyorum. Esteban'a dua etsin...

Fatih Öztürk
19.03.2016, 18:14
Kötüydü.

selcuk
19.03.2016, 18:18
devam ediyor oldugu gibi

ben antep macinda kadroya almayip mesaj atardim

Şanlı SanMarino
19.03.2016, 18:22
Böyle taraftara çok bile oynadı. Net.

İ. SARAL
19.03.2016, 18:41
Sol açık oynamalı.

Gümüshaneli61
19.03.2016, 18:50
Trabzonspor'da isi yok.

Sibel
19.03.2016, 19:08
Yusuf'u bekte görmek istemiyorum.
Yeter.

karahanbakar
20.03.2016, 16:00
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160320/b9b8ab0e4e6ff7a30adcfd199e3ea1b0.jpg
Bu benzerliği ilk keşfeden benim galiba [emoji1]

Fatih Çelik
20.03.2016, 16:06
Bu benzerliği ilk keşfeden benim galiba [emoji1]

http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/ac0c7e3adaa1460881f991489ed4f2c0.jpg

Ozan Yılmaz
20.03.2016, 18:22
http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/ac0c7e3adaa1460881f991489ed4f2c0.jpg
Evet bence de buna daha çok benziyor. [emoji23]

Sefa
20.03.2016, 19:00
Yusuf'u bekte görmek istemiyorum.
Yeter.
Kelime israfı yapma.. Bkz: 'bekte'

Sibel
20.03.2016, 19:18
Kelime israfı yapma.. Bkz: 'bekte'

Belki Türkçeyi katledip başka türlü yazmışımdır.
Bkz.Pek de

Yavuz Hasan
20.03.2016, 19:38
Şaşırtmadı Yusuf'un hala orta seviye bi futbolcu olabileceğine inanan var mı

Ege Kum
20.03.2016, 21:03
İstikrarlı çizgisini bozmadı böyle giderse amcamla yakın akraba olacak

İ. SARAL
20.03.2016, 21:23
Israr edilmeli. (Sol açıkta)

Şanlı SanMarino
20.03.2016, 21:27
Peki. Ya burayı veya sosyal mecrada yazılanları okuyorsa diye düşündünüz mü hiç? Sizce okudukları futbolunu ne kadar etkiliyor? Lütfen azıcık insaf!

Enes Coşkun
20.03.2016, 21:32
Tecrübeli ve akıllı bir hoca yeteneği kadar oyunda kullanabilir aklıma gelen ilk isim Şenol Güneş...Araya koşu,Sprint ve biraz boş kaldığında fena orta açmıyor değil :) İzlediklerim kadarıyla en iyi bunları yapıyor,keşke kafasını kaldırsa topla dümdüz gitmese.

Ege Kum
21.03.2016, 13:29
Tecrübeli ve akıllı bir hoca yeteneği kadar oyunda kullanabilir aklıma gelen ilk isim Şenol Güneş...Araya koşu,Sprint ve biraz boş kaldığında fena orta açmıyor değil :) İzlediklerim kadarıyla en iyi bunları yapıyor,keşke kafasını kaldırsa topla dümdüz gitmese.
o an top tam ayağına geliyorsa ve pres altında değilse ve ceza sahasında rakip savunma oyuncusua yoksa isabetli bir orta açma ihtimali %50 seviyesine kadar çıkabilir :D

Enes Coşkun
21.03.2016, 14:48
Tam da bu...Sivasspor maçı sonu ayrılacağım demiş gideceksede bu şekilde olmamalı.

artvints
21.03.2016, 14:52
barış memiş ile karıştırılmaması gerek.yıldız oyuncu olamasa da süper lig seviyesinde iyi bir oyuncu olabilir.fiziği iyi, hızlı, mücadele eden, hırslı bir oyuncu. geniş kadroda her zaman yer var. lig üçüncüsü konya boşuna üzerine atlamıyor.özellikle yıldız oyuncu sevmeyen kocaman.çünkü takım oyuncusu olduğunu biliyor.

Soner Albayrak
21.03.2016, 15:01
Orta yapmayı bilmeyen oyuncudan kanat oyuncusu olmaz, biraz Cardozo'dan orta nasıl açılır dersi alsın.

Cengiz Çubukcu
21.03.2016, 15:05
satılmamalı, satılacaksa da en az 4-5 milyon euro'dan aşağı satılmamalı..

ccd6167
21.03.2016, 15:21
Beyni olmayan burnu havada boş bi oyuncu. Çok umutluydum kendisinden ama 3 seendir aynı yerde sayan topçudan bi cacık olmaz.

beğenmediniZ sabri ligin en çok asist yapn peki.

Hakan
21.03.2016, 15:37
barış memiş ile karıştırılmaması gerek.yıldız oyuncu olamasa da süper lig seviyesinde iyi bir oyuncu olabilir.fiziği iyi, hızlı, mücadele eden, hırslı oynayan bir oyuncu. geniş kadroda her zaman yer var. lig üçüncüsü konya boşuna üzerine atlamıyor.özellikle yıldız oyuncu sevmeyen kocaman.çünkü takım oyuncusu olduğunu biliyor.

Cömert,açıksözlü,arkadaş canlısı,dürüst,kibar,kültürlü bir insan.Geniş ailede her zaman yer bulur ama futbolcu olamaz.

İ. SARAL
21.03.2016, 16:17
Yeni hoca kim olursa olsun ilk 11'de. İzleyin görün. Tabi taraftar saçmalıkları yüzünden kaçmazsa.

batuhanTs
22.03.2016, 23:12

Sol açık oynamalı.

Israr edilmeli. (Sol açıkta)

Yeni hoca kim olursa olsun ilk 11'de. İzleyin görün. Tabi taraftar saçmalıkları yüzünden kaçmazsa.

Yusuf kardesim olsa bu takimda tutmam sizin aranizda nasil bir muhabbet var aciklar misiniz ??