PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yusuf Erdoğan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Yaşar
15.05.2015, 00:17
niye bu kadar eleştiriliyor hala anlamış değilim.bıktım basit oyna lafından.basit oynayan kanat futbolcusu mu olur allah aşkına.sanki barcelona dan bahsediyoruz. yanındakine topu vererek hiçbiryere gelemez yusuf.kesinlikle maceracılığından vazgeçmemesi gerekiyor. ama oynayarak öğrenmesi gereken çok şey var. 2 maçla olmaz bu. zorlayacağı pozisyonu biraz daha iyi seçmeli ve daha az yorulmalı.ama şu süreçte mümkün değil .adam sakatlıktan çıktı kendini göstermek istiyor. dün bindirmediği pozisyon yoktu neredeyse.ben yoruldum izlerken.takıma bu kadar yüksek enerji veren bir oyuncuya daha ılımlı yaklaşmak lazım.

dün volkan yusufu kovalamamak için sol kanada gitti.bakambu da kovalamaktan etkili olamadı.her pozisyonda hücumda bir fazla olduk.bosingwa bile bazen fazla oynayabiliyor topla.arada olur öyle.çoğu pozisyonda da takım hızına yetişemedi.en ilerdeki adam oldu kaç kez.hücum yaparak rakibi durdurdu.topları daha etkin kullanmak için hücum şablonu lazım.belli bir düzende oynayan, planı olan takım lazım.herşey yusuf la bitmiyor.

seneye yusuf ve şener kanatlarda olsun.arkalarını sağlam ortasahalar kapatsın o zaman cardozo da etkili olur.takım tek yönlü olmaktan kurtulur..enerjisi hiç düşmez. tabi yine bir solbek alınmalı.dengeli oynamamız gereken maçlar da olacak. ama yusuf sahada oldukça aksiyon göreceğimizden eminim.
Katılıyorum fakat sol bek olarak değil kesinlikle hücum oyuncusu olarak bu özelliklerinden yararlanmayız. Yusuf tan hem fizik açıdan hem de oyun yapısı itibari ile sol bek olmayacak. Arkada Tosic, önde Yusuf Olabilir veya kulübeden gelip takıma dinanizm katabilir. Sonuçta türevleri ve mevkidaslarina bakınca daha iyisini bulabilecegımizi düşünmüyorum.

Yiğit Gayretli
15.05.2015, 01:27
Yusuf'un eksiklerini tek tek saymak bence doğru bir yaklaşım değil. Yusuf basketbol deyimiyle fundamental sıkıntı çekiyor. Pozisyon alması, dribblingi, zamanlaması gibi total bir sorunu var. Yeteneklerini aklıyla birleştirmek zorunda.

atomantcum
15.05.2015, 10:10
niye bu kadar eleştiriliyor hala anlamış değilim.bıktım basit oyna lafından.basit oynayan kanat futbolcusu mu olur allah aşkına.sanki barcelona dan bahsediyoruz. Yanındakine topu vererek hiçbiryere gelemez yusuf.kesinlikle maceracılığından vazgeçmemesi gerekiyor. Ama oynayarak öğrenmesi gereken çok şey var. 2 maçla olmaz bu. Zorlayacağı pozisyonu biraz daha iyi seçmeli ve daha az yorulmalı.ama şu süreçte mümkün değil .adam sakatlıktan çıktı kendini göstermek istiyor. Dün bindirmediği pozisyon yoktu neredeyse.ben yoruldum izlerken.takıma bu kadar yüksek enerji veren bir oyuncuya daha ılımlı yaklaşmak lazım.

Dün volkan yusufu kovalamamak için sol kanada gitti.bakambu da kovalamaktan etkili olamadı.her pozisyonda hücumda bir fazla olduk.bosingwa bile bazen fazla oynayabiliyor topla.arada olur öyle.çoğu pozisyonda da takım hızına yetişemedi.en ilerdeki adam oldu kaç kez.hücum yaparak rakibi durdurdu.topları daha etkin kullanmak için hücum şablonu lazım.belli bir düzende oynayan, planı olan takım lazım.herşey yusuf la bitmiyor.

Seneye yusuf ve şener kanatlarda olsun.arkalarını sağlam ortasahalar kapatsın o zaman cardozo da etkili olur.takım tek yönlü olmaktan kurtulur..enerjisi hiç düşmez. Tabi yine bir solbek alınmalı.dengeli oynamamız gereken maçlar da olacak. Ama yusuf sahada oldukça aksiyon göreceğimizden eminim.

+645316874

Ömer SEVİNÇ
15.05.2015, 18:38
Birisi bana bu arkadaşın sabri'den farkını söyleyebilir mi?

RoyalEvil61
15.05.2015, 20:34
Birisi bana bu arkadaşın sabri'den farkını söyleyebilir mi?

oynadiklari mevki ve... ehm....:confused:

Fatih Çelik
15.05.2015, 20:36
Yusuf eğer Dortmund çıkışlı olsaydı bugün Bundesliga'da ilk 11 görür hayran olurduk. Biraz geç kaldı ama hala şansı var. Oyun görüşü ile ilgili çalışması lazım. En azından daha doğru tercihlere yöneltilmesi lazım.

ilelebeTS
16.05.2015, 22:23
Yusuf'un en büyük eksikliği hücumda bencil oyun. Gerçi bu takımda çoğu futbolcuda var ama; Yusuf bir yerlere gelmek istiyorsa, bencillikten uzak durmalı gol atmayı değil attırmayı düşünmeli. O zaman büyük futbolcu olabilir ancak.. Bence sağ açıkta bir kaç maç denenmeli.

RoyalEvil61
17.05.2015, 16:42
Seneye chelsea'ye 20 milyona satariz süper yetenegi

TUNCAY HİÇYILMAZ
17.05.2015, 16:54
Bu adamda futbol zekası yok dediğimizde burda hayatında halı sahada bile futbol oynamamış adamlar bize ahkam kesiyorlardı futbol zekası ne demek diye. Sizde ve yusufta olmayan şey işte. .

DEEP BLUE
17.05.2015, 17:01
Bozma moralini koçum. Gün gelir herkes yer lafını...

28TS61
17.05.2015, 17:08
vyedigimiz ikinci golde yusuf neden topa kaymiyor anlamiyorum. hic bir ikili mücadelesi yok. topa hamlesi yok. adama resmen al git diyoror. her mac aynisi mücadele 0

DeAgLeMaNyAq
17.05.2015, 17:58
Hocam nerede görev verirse oynarım yerine hocam ben sol bek oynayamam demeli...

Hakan
17.05.2015, 18:11
Seni artvints bile kurtaramaz artık :)

EcM812
17.05.2015, 18:12
Yusuf'un kanat oynadığı bir takım için şampiyonluk hayal, bek oynadığı bir takım için ise ligden düşmek kaçınılmaz.

artvints
17.05.2015, 18:15
Seni artvints bile kurtaramaz artık :)

Ilk yariyi izlemedim.bir degisiklik yok yani dusuncelerimde :) ikinci yari izledigim takim rezil otesi bir takimda. Atik in oyun kurdugu takimin hucum beki neyine. O degilde deniz nasil oynadi ki yerine medjani forvete gecti? Cok acayip seyler olmus ilk yari.

Firtina6117
17.05.2015, 18:38
Y U S U F dan Sol Bek Sol Kanat O L A M A Z he sag kanat da birseyler yapio en azindan ama Sol Tarafa koymak anlamsizca bir Sey

Giallorossi
17.05.2015, 18:53
Yusuf ne yapsin? Her kanat oyuncusundan bek olmaz, böyle sacma fantaziye ne gerek var?

cyberentalpi
17.05.2015, 18:56
Yusuf'un eksiklerini tek tek saymak bence doğru bir yaklaşım değil. Yusuf basketbol deyimiyle fundamental sıkıntı çekiyor. Pozisyon alması, dribblingi, zamanlaması gibi total bir sorunu var. Yeteneklerini aklıyla birleştirmek zorunda.

aynen oyle. yetenekli ama akılla birlesme sorunu var. gerci bizim futbolcuların cogunda bu sorun var

tanjugunduz
17.05.2015, 22:39
Solbekte seni bitirecek ersun hoca ama yaoacak birsey yok bir kurban lazim di ersuna oda sen oldun yusufum.

Emirhan Makul
17.05.2015, 22:42
Şimdi sol bekte oynayamıyor açıktada orta açmayı bilmiyor, peki yusuf ne yapıyor ?

Fatih Çelik
23.05.2015, 21:53
Tebrikler Yusuf bi kaç pozisyonda bencildi ama aklını kullandı bugün bravo. Sağ kanatta denenmesini isitiyordum başarılı olduğunu görmek mutlu etti beni.

DeAgLeMaNyAq
23.05.2015, 21:55
Bir maç içerisinde hem çok iyi hem de çok kötü işler yapabiliyor. Her şeye rağmen Sivas maçında arayacağız...

Mert Acar
23.05.2015, 22:18
Bir maç içerisinde hem çok iyi hem de çok kötü işler yapabiliyor. Her şeye rağmen Sivas maçında arayacağız...

enerji ve istek üst düzey.ama futbol aklı ona biraz engel oluyor.daha sakin kalabilse hamleleri doğru yerde yapabilse çok farklı bir Yusuf izleriz.

Emirhan Makul
23.05.2015, 22:30
İyi oynadı. Sarı kart gördüğü pozisyonda kırmızı görse daha mutlu olurdum tüm hakemler gördüğü halde vermedi faulu insan çıldırır ya emek bu yırtıyorsun kendini adam hakkını yiyor.

truva28
23.05.2015, 22:44
Ön tarafta oynayınca ne kadar etkili olabileceğini gördük..Eğer Cardozo tipi forvetin varsa şu takımda kanatlara yazılacak ilk isimdir Yusuf!

Fatih Öztürk
23.05.2015, 23:03
Yusuf kendini geliştirdikçe takımın demirbaşlarından biri olacaktır.

Enisc
23.05.2015, 23:52
Beynini daha aktif kullanabilse iyi futbolcu aslında.

Mehmet BAŞ
24.05.2015, 00:12
Yusuf'un tek eksiği beynini yeterince kullanmaması!

Adrenalin dolayısı ile böyle bir sorun yaşıyor olabilir.

Fakat zamanla bunu da öğrenecektir!

Hiç kuşku yok ki yetenekli bir futbolcu.

Mehmet ve Özer ile birlikte çalışarak oyun zekasını, tekniğini ve çalım yeteneğini geliştirmeli.

Timur Mikhail
24.05.2015, 00:51
Adam o kadar çok depar attı koştuki izlerken benim nefesim tıkandı :)

Firtina6117
24.05.2015, 10:12
Turbo mübarek seneye iyi bir kamp döneminden sonra banko oynar insallah

Sibel
24.05.2015, 10:20
Adamın beynine takmaya gerek yok. O beyin olan kaç futbolcu var diye sormak lazım.
Dün mükemmel oynadı.
Dört ciğerlik mücadele etti. Helal olsun. Aferin sana Yusuf.

bahadır2561
24.05.2015, 10:56
Arkadaslarin da soyledigi gibi beynini kullanmada yetersiz kaliyor

Klasik her macta cok defa yaptigi gibi sifira inip orta acmaya calisirken atagin bitmesine neden oluyor

Futbol basit bi oyun zorlastirmaya gerek yok

atomantcum
24.05.2015, 10:57

enerji ve istek üst düzey.ama futbol aklı ona biraz engel oluyor.daha sakin kalabilse hamleleri doğru yerde yapabilse çok farklı bir Yusuf izleriz.

Fiziği, isteği, mücadelesi üst düzey. Yetenekleri de belli bir düzeyde, zaman zaman çok güzel ortalar açıyor, rakip eksiltiyor, kafasını kaldırırsa uygun pasları görebiliyor. Sadece zaman ve tecrübe lazım. Oyununu geliştirmesi için iyi bir yönlendirme lazım, geri kalan her şey onda var.

Bu yılın özeti: Yusuf, Medjani, Özer ve hatta Salih gibi adamlar bize hep lazım, bunlar arabanın motoru. Ekici, Cardozo, Bosingwa gibi adamlar da bu arabanın beyni, direksiyonu, vites kolu. Bunların birbirine uyumunu yakalamak lazım, sorun burada. Zamanla bunu başaracağımıza inanıyorum.
Zeki mi? Zeki de bu arabanın stepnesidir :D

Öznur61
24.05.2015, 11:00
Beynini kullanmaması her zaman konuşuldu zaten, ama yinede dün iyiydi gayet. İyi mücadele etti..

artvints
24.05.2015, 11:18
futbol düşünerek oynanmaz. ezbere oynarsın futbolu.alışkanlıklarla alakalıdır. kanat oyuncularında bu en üst düzeye varır. yusuf'un alt liglerden kalan kötü alışkanlıkları var. bunların tespit edilip düzeltilmesi gerekiyor.antremanlarda çok tekrar gerekiyor.hocaya çok iş düşüyor.

F. Yıldırım
24.05.2015, 11:40
Boş alan buldu mu iyi oynuyor diğer türlü iyi orta açamaz veya çizgiye inip asistlik paslar veremez.

asilhamsi
24.05.2015, 11:44
sag kanat onun icin ideal.En iyi maclarını hep sag kanatta cıkarttı.

Bu arada belki simdi bana herkez biryeriyle gulecek ancak henrique bu sezon cardozo ile birlikte oynasaydı kahraman olurdu.

Mükemmel bir ikiliye sahip olurduk.

Bizim sıkıntımız tam olarak bu;biri oldugunda digeri eksik kalıyor.

Ömer SEVİNÇ
24.05.2015, 13:02
Oyun zekası... Bol bol Real Madrid maçları izlemeli. Bale'i seyretmeli.

Yunus Emre SEYHAN
24.05.2015, 14:00
Saçlarına verdiği önemi mesleğine de verse çok daha farklı noktalara gelebilir

ilelebeTS
24.05.2015, 14:04
Yusuf'tan verim almak istiyorsak sağ açıkta ters ayakla oynamaya devam etmelidir. Sağ açıkta sadece iki maç oynadı ve çok etkili oynadı.

cakalkerem
24.05.2015, 14:48
ayağının yanına kafasını koysa 10 numara olur ama o zor işleri seçiyor..

biri bu velete futbolun basit bir oyun olduğunu anlatması gerekir

İ. SARAL
24.05.2015, 22:39
Beyler adam futbolcu.

EcM812
25.05.2015, 00:33
Yusuf, Medjani, Salih, Atik, Özer gibi oyuncuların mücadelesine saygı duyarım ama bu adamlarla şampiyon olunmaz! Bu kadar basit.

Uğur Ö.
25.05.2015, 10:38
Tek oynayacağı mevki sağkanat. Oda içeri doğru hızlanabilmesi ve top kaptırmaması için. Solda çok top kaptırıyor ve oyun görüşü sıfır olduğu için topu iyi açamıyor. Tek özelliği var bu adamın hızı. Bir insan beş metre önündeki adamın sağından atıp solundan geçmeye kalkarsa kusura bakmayın ama ben oyun zekasına laf ederim.

Eğer Yusuf burayı okuyorsan ki okuduğunu düşünüyorum Allah aşkına oynadığın maçları 90 dk seyret.Yaşın yine genç belki hatalarını düzeltirsin. Şu yaptığın hataları düzelt. Topu aldınmı direk ileriye paldır küldür gitmene gerek yok aç ortaya topu, gir duvar pasına. Top attınmı topu istemeye git. Her zaman açık takımlara yada defansif olarka zayıf takımlara karşı oynamayacaksın biraz aklını kullan

halil ibo
25.05.2015, 10:44
Her pozisyon da kaleyi değil,asist yapmayı düşündükçe büyüyecektir.Tabii ki açıyı bulduğunda kaleyi de unutmamalı...
Ama adam olacak bu çocuk.

Uğur Ö.
25.05.2015, 10:44
Boş alan buldu mu iyi oynuyor diğer türlü iyi orta açamaz veya çizgiye inip asistlik paslar veremez.
Evet buda var. Bir kanat oyuncusu nasıl orta yapamaz çizgiye indimi anlamıyorum. Yusuf eğer kendini geliştiremezse bir iki sene içinde yok olur gider. Yazıktır adamda ahlak,terbiyede var iyide Trabzonsporlu kaç senedir gram geliştiremedi kendini. Geldiği zaman ile şimdiki arasında hiçbir fark yok.

Hunk
25.05.2015, 16:34
sag kanat onun icin ideal.En iyi maclarını hep sag kanatta cıkarttı.

Bu arada belki simdi bana herkez biryeriyle gulecek ancak henrique bu sezon cardozo ile birlikte oynasaydı kahraman olurdu.

Mükemmel bir ikiliye sahip olurduk.

Bizim sıkıntımız tam olarak bu;biri oldugunda digeri eksik kalıyor.
Acsınlarda biyerlerine gülsünler. Bende senin gibi düşünüyorum. Henrique ile Cardozo çok iyi bir ikili olurdu..

Kazım Bostan
25.05.2015, 20:38
henrique çok garip bir adamdı. tam futbolcu tipi vardı bi kere :D ne zaman ne yapacağı belli olmuyordu, kötü de değildi ama geçen bir arkadaş henrique cardozo'dan daha iyi demişti, gülememiştim bile

yattarinho61
26.05.2015, 23:37
Özet: Yetenek var beyin yok

oflubektas
28.05.2015, 12:40
İyi topçu, ısrarla oynatılmalı. Dışarıdan gördüğüm kadarıyla çok da iyi bir insan.

Yalnız;

- Kendisinden asla ve kat'a sol bek olmaz, zorlamanın gereği yok

- Rakibin üstüne koştuğunda içinden geçmesi anca fantastik\ bilim kurgu filmleri ve bilgisayar oyunlarında olur, gerçek hayatta mümkün değil. Biri kendisine hatırlatsın :)

cakalkerem
28.05.2015, 13:40
yerinde oynatılmalı...

sol bek olmuyor işte adamdan

jairzinho
06.06.2015, 05:30
bu ligde beğendiğim en yetenekli oyuncuların başında geliyor.en önemli özelliği her daim pozisyonların içinde kendine yer buluyor.ya orta yapıyor.ya araya kaçıyor yada gol noktasında bitiyor.müthiş hareketli.umarım gelecek sezon daha fazla süreler alır.

gelecek seoznlarda çift haneli gol ve asist sayılarına ulaşması işten bile değil.

http://www.transfermarkt.de/yusuf-erdogan/detaillierteleistungsdaten/spieler/191391

seyyah61
09.06.2015, 14:22
Dügünde karsilastim. Kondüsyon saglam. :D Horon, kolbasti, halay hic oturmadi neredeyse. :)
Cok da cana yakin birisi. Allah yolunu acik etsin.

OĞUZHAN061
10.06.2015, 18:28
1dnRl-upIVg

Firtina6117
10.06.2015, 21:19
bjk teklif yapmis takimi satmayacak oyuncularin basinda yazarim Yusuf , Özer , Onur

Fatih Çelik
10.06.2015, 22:59
futbol düşünerek oynanmaz. ezbere oynarsın futbolu.alışkanlıklarla alakalıdır. kanat oyuncularında bu en üst düzeye varır. yusuf'un alt liglerden kalan kötü alışkanlıkları var. bunların tespit edilip düzeltilmesi gerekiyor.antremanlarda çok tekrar gerekiyor.hocaya çok iş düşüyor.

Wowow bu tespite şiddetle karşı çıkıyorum. Futbol ezbere oynanmaz futbolda en önemli şey gözlemdir topsuz alanda oyunun içinde olacaksın bir adım önceden kararını vereceksin. Ezbere oynadığın sürece başarılı olamazsın. Evet oyuncunun bir takım alışkanlıkları etkili olduğunu düşündüğü yönleri olabilir ve bunu sürekli maç içinde deneyebilir ama önemli olan "Ne kadar ezbere oynamdığı ve akılcı olduğudur" Ezber konusundaki yorumun belli bir sistematik üstünden hareket etmeyse o zaten takım oldusunun getirdiği bir şey. Her futbolcunun veya hocanın taktikleri öncelikleri olur. Selçuğun kafayı kaldırdığında ilk olarak BuraK a bakması. Sneijder'in her pozisyonda Yasin'i araması Mehmet'in topu ilk aldığında kalenin konumuna bakması Cardozo'nun ilk kontrolünde veya ilk olarak kalecinin konumuna bakması gibi.

Onur Akyüz
10.06.2015, 23:29
1dnRl-upIVg

38. saniyede, artık kimse; biri bütün beynini ağzına çekip bırakıyor. Öyle bi ses olamaz ya.

jairzinho
11.06.2015, 16:35
Wowow bu tespite şiddetle karşı çıkıyorum. Futbol ezbere oynanmaz futbolda en önemli şey gözlemdir topsuz alanda oyunun içinde olacaksın bir adım önceden kararını vereceksin. Ezbere oynadığın sürece başarılı olamazsın. Evet oyuncunun bir takım alışkanlıkları etkili olduğunu düşündüğü yönleri olabilir ve bunu sürekli maç içinde deneyebilir ama önemli olan "Ne kadar ezbere oynamdığı ve akılcı olduğudur" Ezber konusundaki yorumun belli bir sistematik üstünden hareket etmeyse o zaten takım oldusunun getirdiği bir şey. Her futbolcunun veya hocanın taktikleri öncelikleri olur. Selçuğun kafayı kaldırdığında ilk olarak BuraK a bakması. Sneijder'in her pozisyonda Yasin'i araması Mehmet'in topu ilk aldığında kalenin konumuna bakması Cardozo'nun ilk kontrolünde veya ilk olarak kalecinin konumuna bakması gibi.

bişeyleri öğrenmek ve uygulamak için önce ezberlemek lazım.ezberlediğin şeyi düşünebilirsin.kafada bişey yoksa yani ezberin yoksa düşüncede olmaz.

Muhammet YILMAZ
11.06.2015, 17:09
1dnRl-upIVg

0:58 Yusuf: Onur Abi olsa belki tutardı :)
2:35 Yusuf: Adrian miyezevşki :D

jairzinho
11.06.2015, 17:12
yusuf un kafayı kaldırmaması hikayesi efsanedir aga.yaptığı harika ortaları gözü kapalı mı yapıyor.son maçta cardozoya al da at dediği orta da neyin nesi.

artvints
11.06.2015, 17:30
yusuf un kafayı kaldırmaması hikayesi efsanedir aga.yaptığı harika ortaları gözü kapalı mı yapıyor.son maçta cardozoya al da at dediği orta da neyin nesi.

messi'nin de kafa sürekli aşağıda ama her yeri görüyor maşallah :) alt ligler at koş, hemen içeri ortala karambol olsun gibi kötü alışkanlıklara neden oluyor. düzenli oynamadan ve üstüne çalışmadan düzelmesi zor. beyinsiz gibi lafları hiç ciddiye almıyorum ben. çabukluk konusunda sıkıntıları olmasa çok üst seviyelere gelebilirdi. tamamen alt yapı sorunu. orta ve şut konusunda da takımımızdaki en büyük potansiyellerden biri, gayet temiz bir ayağı var. orta açamıyor, şut atamıyor gibi eleştirileri de aşırı buluyorum. yusuf haricinde düzgün, sert bir yan orta kesen görmedim takımda iki senedir. artık kendisine kalmış.çok çalışır formayı alır inşallah.

MuratJ
11.06.2015, 22:16
Yusuf mevcut kadroda yildiz potansiyeline sahip cok kiymetli bir oyuncudur. Acikcasi 1461 gibi yetersiz ordusundan bu degerin cikmasi zamaninda beni cok sasirtmisti. Ersun hocada onda ki potansiyelin fazlasiyla farkinda. Cok umutluyum bu cocuktan.

ibrahim
11.06.2015, 22:20
Yusuf mevcut kadroda yildiz potansiyeline sahip cok kiymetli bir oyuncudur. Acikcasi 1461 gibi yetersiz ordusundan bu degerin cikmasi zamaninda beni cok sasirtmisti. Ersun hocada onda ki potansiyelin fazlasiyla farkinda. Cok umutluyum bu cocuktan.
O sevmediğin Mustafa Akçay Arsinin elinden çekti kurtardı onu. Hem de Özkan Sümer kesiği yemesine rağmen. :)

MuratJ
11.06.2015, 22:22
O sevmediğin Mustafa Akçay Arsinin elinden çekti kurtardı onu. Hem de Özkan Sümer kesiği yemesine rağmen. :)

Akcay'in bi basarisi varmis demek ki. :)

Fatih Çelik
12.06.2015, 00:35
bişeyleri öğrenmek ve uygulamak için önce ezberlemek lazım.ezberlediğin şeyi düşünebilirsin.kafada bişey yoksa yani ezberin yoksa düşüncede olmaz.

Ezber ile öğrenme birbirlerini ne kadar kapsar veya örtüşür bilemem ama futbol da ezber değil. Sorun-Çözüm mekanizmaları işliyor. Ne kadar çok çözüm ne kadar çok yön o kadar başarılı oyuncu. Söz gelimi: Messi'nin Bayern'e attığı gol. Gözlem gücü ve hızlı düşünmenin çok güzel bir örneği.

artvints
12.06.2015, 00:48
Ezber ile öğrenme birbirlerini ne kadar kapsar veya örtüşür bilemem ama futbol da ezber değil. Sorun-Çözüm mekanizmaları işliyor. Ne kadar çok çözüm ne kadar çok yön o kadar başarılı oyuncu. Söz gelimi: Messi'nin Bayern'e attığı gol. Gözlem gücü ve hızlı düşünmenin çok güzel bir örneği.

aynı zamanda kendini çeşitlemiş defalarca aynı çalımı atmış, rakibin zayıf noktasını öngeren birinin attığı çalım. birbirini kapsıyor dediğin gibi ama sahada düşünmeye analiz yapmaya zaman yok.içgüdünle oynuyorsun. sahada gördüğün durumu beynin tecrübelerinle karşılaştırıyor ve en uygununu seçiyor. ne kadar çok hazırlık, çalışma saha içinde de o kadar seçenek.bence tabi.

İ. SARAL
12.06.2015, 08:27
Bu takımda her zaman olmalı.

Yiğit SARI
12.06.2015, 09:12
Biraz aklıyla oynaması ve iyi gözlemlemesi gerekiyor 2 yıl oldu gözle görülür hiç bir şey koymadı oyununun üzerine sıradan bir oyuncu olmak istemiyorsa mental farklılıklara ihtiyacı var

EcM812
15.06.2015, 00:51
Bir futbolcunun hiç mi bir özelliği olmaz arkadaş. He vardı doğru, adamların içinden geçmeyi pek seviyor.

Fatih Çelik
15.06.2015, 16:48
aynı zamanda kendini çeşitlemiş defalarca aynı çalımı atmış, rakibin zayıf noktasını öngeren birinin attığı çalım. birbirini kapsıyor dediğin gibi ama sahada düşünmeye analiz yapmaya zaman yok.içgüdünle oynuyorsun. sahada gördüğün durumu beynin tecrübelerinle karşılaştırıyor ve en uygununu seçiyor. ne kadar çok hazırlık, çalışma saha içinde de o kadar seçenek.bence tabi.

Burdaki analizden kastım. Rakibi tüm hatları ile çözmek değil. Maç içinde seni savunan 2-3 oyuncunun durumunu bıraktığı alanları gözlemlemen yeter. Doğru değerlendirme sonucu getirir. Elbette kalıplaşmış hareketler, taktikler mevcut ama benim bahsettiğim oyun içi görüş. Atılan çalılmı veya şutu etkileyen refleks mekanizmaları zaten. Tabi ki bunları geliştiren antrenmandır. Üst üste yapılan denemelerdir. Ama bu %20-30 ise Oyun içi görüş %70-80 i oluşturan bir olgu.

Sadettin_
15.06.2015, 17:42
GÖkhan töreye tercih ederim .
Kesinlikle uzun yıllar trabzonspor forması giymeli

Hunk
16.06.2015, 02:26
Bir futbolcunun hiç mi bir özelliği olmaz arkadaş. He vardı doğru, adamların içinden geçmeyi pek seviyor.

Su adami kimse blocklamayacakmi ?

Kolpacı
05.07.2015, 00:15
Kesinlike üstüme vazife değil , sadece burayı okuman umuduyla yazıyorum , saçlarını ortadan ayırma , komple yana tara , iskandinav katilleri gibi :)

CEMEFKER
08.07.2015, 12:30
Biraz ondan biraz bundan...

Waris ile birlikte bitiricilik özellikleri bir tık olsa 4-5 sene kanat forvet sıkıntısı çekmezdik...

gabriel omar
10.07.2015, 23:43
Sanırım takımda en az maaş alanlardan.Yeni gelen Alper bile Yusuftan çok kazanıyor.Bu durum düzeltilmelidir.

SametKumbasar
11.07.2015, 00:44
Seviyorum bu adamı. Çok samimi geliyor bana.

Asla yeteneksiz değil. Böyle bir oyuncumuz daha olsa keşke.

Maalesef değer bilmiyoruz.

Biraz daha gayret Ispartalı. :D

Furkan S.
11.07.2015, 00:55
Futbol aklı 0 bile olmayan sıradan biri..

SametKumbasar
11.07.2015, 00:56
Futbol aklı 0 bile olmayan sıradan biri..

İnadına mı bu yorum ? :D

Faruk BERBER
11.07.2015, 00:58
Aklı ile ayaklarını koordine edemiyor.

TSemih61
11.07.2015, 01:47
Her türlü Sefa ve Erkan'a tercih edilir. En azından sahaya çıktı mı mücadelesini veriyor. Sadece mücadele ile kalmıyor skor üretmemize de yardımcı oluyor ha yeterli mi değil. 2 tane sağlam kanat oyuncusu aldıktan sonra yedek bekleyebilir. Geride olduğumuz maçlarda enerjisiyle skora katkıda bulunabilir. Ayrıca çok fazla defansif sorumluluk alıyor bu da enerjisini boşuna kaybetmesine neden oluyor. Daha akıllı ve hücuma dönük oynamalı. Araya kaçma işini çok iyi beceriyor. Ofsayt durumuna da dikkat etti mi kanat forvet tarzı kullanılabilir.

Furkan S.
11.07.2015, 02:54
İnadına mı bu yorum ? :D

Gerçekler :D

yattarinho61
12.07.2015, 03:42
Potansiyel yes beyin error

truva28
12.07.2015, 04:38
Cardozo tipi forvetin varsa her türlü oynar bu adam

artvints
12.07.2015, 05:55
Bence uc tip kanat oyuncusu var. Bir, kanatta adam gecen, forveti besleyen, kritik pas atan kaleyi yoklayan tarz.

Genellikle kanada dogru acilip ayagina top isterler.ayaginda top tutarlar, atagi sekillendirirler.

Iki, surekli forvetin yanina giren, topsuz oyunu seven, pres yapan, cok gol atan tarz.

Bunlar genellikle tek pas oynarlar, ayaginda fazla top tutmazlar.surekli kosu halindedirler. Topu kosu yoluna isterler. Defans arkasina kosu atarlar.atagi sonlandirirlar.

Uc, yukaridaki iki tipi de bunyesinde bulunduran , hepsi olmasada cogu ozelligi tasiyan oyuncular.

Yusuf bence ucuncu tipe giriyor. Basari yuzdesi simdilik yuksek olmasa da pirilti var. Pres yaparken de goruyoruz, top tasirken de, sut atarken de. En becerili oldugu konu defans arkasina yaptigi zamanlamali kosular. Hem atak sekillendiren, hem de sonlandiran oyuncu.Yusuf bu yuzden degerli.

Yaşar
12.07.2015, 12:58
Takimda Trabzon altyapılı olup da ise yarayabilecek 2 futbolcudan bir tanesi. Önemli özellikleri var, kendini gelistiremediği gerçeğini kabul etmekle beraber hâlâ umudunu yitirmediğim ve sabredilmesi gerektiğini düşündüğüm oyunculardan . Yusuf potansiyeli ile bunu hakediyor.

Uğur Kalyoncu
14.07.2015, 14:48
Allah sakatlik kaza bela vermezse onun senesi olacak insallah..10 gol 6 7 asistle oynayacagini düşünüyorum. .

demir
14.07.2015, 14:55
oynarken kafasını kaldırsa takım kupa kaldırır ama nerdeeeee aynı gokhan tore gıbı topu aldıgında kendını kaybedıyor

Sefaenes
24.07.2015, 18:28
dünkü futbolunla asla 11 oyuncu olmadigini gösterdi ama yedek olarak bbence daha faydali oynar gibime geliyor. Kimi oyuncular 1 ari girdimi daha basarili

Ahmet Hamza
24.07.2015, 20:09
Sefa'dan iyi, Erkan'dan kötü.

Berkan
26.07.2015, 11:02
Oyuncu grubumuzda kesinlikle ilk11 e yazilir ve geleceğide var. Ha elinde Nasri Ribery Reus gibi isimler olur o zaman yedeğe çekersin. Kalite olarak bu hali bile direk 11 oyuncusudur.

TSercaN
26.07.2015, 11:04
Oyuncu grubumuzda kesinlikle ilk11 e yazilir ve geleceğide var. Ha elinde Nasri Ribery Reus gibi isimler olur o zaman yedeğe çekersin. Kalite olarak bu hali bile direk 11 oyuncusudur.

Ne gibi ozelliklerini sayabilirsin?

Berkan
26.07.2015, 11:08
Ne gibi ozelliklerini sayabilirsin?

Hizi, attigi paslar, son vuruslari hatta diger kanat oyuncularina bakarsak Erkan'dan sonra en iyi orta açan. Kendisi Mra döneminde parladi sebebi rakip kaleye yakin oynatilmasi, Yusuf aslinda Kanat forvettir. Son vuruslarida gayet etkili. Kaleciyle karsi karsiya kaldigi pozisyonlarin tamamina yakinini gole ceviriyor. Ben kendisinin en verimli oynatildigi bolgede israr edilirse, bir kac seneye yuksek bonservisle satabileceğimizi düsünüyorum

TSercaN
26.07.2015, 11:16
Hizi, attigi paslar, son vuruslari hatta diger kanat oyuncularina bakarsak Erkan'dan sonra en iyi orta açan. Kendisi Mra döneminde parladi sebebi rakip kaleye yakin oynatilmasi, Yusuf aslinda Kanat forvettir. Son vuruslarida gayet etkili. Kaleciyle karsi karsiya kaldigi pozisyonlarin tamamina yakinini gole ceviriyor. Ben kendisinin en verimli oynatildigi bolgede israr edilirse, bir kac seneye yuksek bonservisle satabileceğimizi düsünüyorum

Tamam hizi var ona katiliyorum.
Son vuruslari da bence fena degil.

Yalniz su adamin icinden gecmeyi denemesi devam ediyor. Peki bu gelistirme olayi ne zaman olacak? Her Allahin gunu topla oynayan adam kendini gelistiremez mi?

Bir insan kendini gelistirmek icin neyi bekler? Bunu sadece yusuf icin degil, hepsi ayri bir ariza Turkiyede. Cunku Turkiyede profesyonel olan adam gerisini dusunmuyor. Zaten aldigi egitim dandik bir egitim oldugu icin, futbol gorusu kisitli kaliyor daima (istisnalar haric, beynini kullanabilen sukur ki cikiyor).

Adam gecme ozelligi var mi Yusufun? Tek hizi ile gecmeye calisiyor ve cogunda basarisiz. Gs ye attigi golde sol kanattan bindirdi, ceza sahasina girdi ve sol ayagi ile fake yapip sag ayagina aldi topu. Bu pozisyon gibi bir pozisyonu daha var, baska attigi calimi hatirlamiyorum.

Orta kesebiliyo diyosun, adam sol ayakli ama sol ayaginla actigi ortalarin cogu rezalet benim gozumde.

Ben cok isterim Yusuf cok basarili olsun rakibi futbolu ile ezsin ama olmuyor. Adam iki senedir ustune birsey koyamamis resmen.

Hakan
30.07.2015, 23:38
Bizim genç yeteneğimiz de Yusuf işte.Yazık

TSemih61
30.07.2015, 23:46
Yusuf'a antrenmanda ve sahada rehberlik edecek, mentorluk yapacak kaliteli bir kanat oyuncusu lazım. Yusuf hırslı ve kendini geliştirmeye çalışan bir oyuncu. Tüm takım kötü oynadığında tek başına sorumluluk alıp maçı çevirecek seviye Yusuf'ta yok maalesef. Böyle herkesin rezili oynadığı maçlarda Yusuf da takıma uyuyor, hırsı ve azmi yardımcı olmuyor.

Doğukan Uçan
30.07.2015, 23:54
Geçen sene balıkesirdeki maçta 50 tane orta açtı hepsi bahçeye gitti. adamın kalitesi belli, isteyen varsa hemen satılsın

Harun-61
31.07.2015, 00:14
Yok abi altyapı olmayınca böyle oluyor işte.

Ne zamam ne yapması gerektiğini bilmiyor.

Fatih Öztürk
31.07.2015, 03:23
Bu ne hal len sıpa.derhal kendine çeki düzen ver oğlum.

Harun-61
31.07.2015, 10:11
Bu ne hal len sıpa.derhal kendine çeki düzen ver oğlum.

umutsuz vaka gözümde.

Kamp döneminde ne yapti bu arkadas ?

Yaşar
31.07.2015, 12:06
Dün bütün tehlikeli atıkların başlangıcında ve sonunda Hep Yusuf vardı. Istekli , hırslı ve özellikle 2. Yarıda iyi oynadı. Kötüydu diyenler art niyetle bakanlardir.

Uğur Kalyoncu
31.07.2015, 12:50
Cok değerli çok. ..Devamli 11 oynamali..

Bud Spencer
31.07.2015, 12:57
Farkli maç izledik herhalde
sönük takimin tek ışık veren parçasıydı

Adem Akyüz'
31.07.2015, 13:27
Zaten maçta 2-3 atak yaptık, onların hepsinde de Yusuf vardı. Çok mu iyi oynadı, hayır. Ama eleştirilecek kadar kötü bir oyun oynamadi

artvints
31.07.2015, 17:37
Cogu macta ayni sey oluyor.girdigi pozisyonlarda yanlis tercihler yapabiliyor, bazi pozisyonlarda yeterlilik gosteremiyor ama yusuf'u cikarsan karsi kaleye ugramayacak takim. Yani oyuncu kendi capinda calismis, elinden geleni yapmis.sorun takim yapisinda, tercih yapanlarda, yoneticilerde.

unique
31.07.2015, 19:05
Yetenekli ve gelişime açık bir oyuncu. Ama son pozisyonlarda çok hatalı tercihler yapıyor, o anlarda daha sakin olmayı ve verimli oynamayı öğrenmeli.

E. Okan Bülbül
31.07.2015, 19:33
Yusuf'a sallayanları anlamıyorum. Özevlat diye sallıyolar sanırım. Yabancı olsa yere göğe sığdıramazdık. Mükemmel topçu süper işler yapıyor demiyorum ama sahada en çok çabalayan bir şeyler deneyen sorumluluk alan hayalet gibi gezinmeyen biri olduğunu görmemek için kör olmak lazım.Yusuf'a kadar bu takımdan gitmesi gereken kişi var.

Hakan
31.07.2015, 19:39
Yok Anadolu takımlarında oynasa hayran kalırdık, yok yabancı olsa çok beğenirdik...Sıktı artık şu muhabbet.

Gökhan Emreciksin kadar yeteneği olmayan adam istekli olsa ne yazar?

E. Okan Bülbül
31.07.2015, 19:40
Senin gibi düşünen arkadaşlara Soner gibi Sefa gibi hayalet oyuncular lazım.

omondoles
31.07.2015, 19:43
Adamda zekâ yok, futbol zekâsı!

Loading .. %61

seçuk
01.08.2015, 19:21
Son maçta yusuf dışında gözüme çarpan bir performans yoktu. Bu yıl bambaşka bir yusuf izleyebiliriz.

_-zaravaron-_

Furkan S.
06.08.2015, 20:29
Şu yetenek fakiri IQ'su 15 olan adamı futbolcular başlığından çıkarın ey yöneticiler..

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DeAgLeMaNyAq
06.08.2015, 22:38
Solda oynasa ne kaybederdik?

RoyalEvil61
06.08.2015, 22:39
1461 ürünleri yasaklansin

Gesendet von meinem MI 3W mit Tapatalk

Hakan
06.08.2015, 22:40
Yeteneksiz denince kızanlar gelip savunsun şimdi

ibrahim_yattara
06.08.2015, 23:01
mbia'dan sonra en iyi oyuncumuzdu. sota kendisine sağ kanat ızdırabı yaşattığı halde çok iyiydi. bazı pozisyonlarda aut çizgisine dikine ilerlerken "eyvah arkasida kapali, topu geri çekemeyecek, sağ ayaklada orta yapamayacak zaten" diye düşündüm. bunu şota göremiyor yazık! her ortasını topu geri çekip sol ayakla yaptı bu resmen yusufa eziyettir. yinede çok enerjik ve hareketliydi iyi bozdu, ileri uçta erkan ve cardozo yokları oynarken o parladı, yinede bakıyorum en kötü adamınız yusuf! çıkartılmasa dingin sefadan daha iyi koşmaya devam ederdi.

efes61
06.08.2015, 23:40
Bu saçma maçta eleştirilecek adam olarak Yusuf'u gören futbol dehalarını ayakta alkışlıyorum.

Fatih Çelik
06.08.2015, 23:45
Futbol zekası ve tercihlerini geliştirmesi lazım. Çok yüklenmemek lazım.

kudu_89
07.08.2015, 00:00
Geliştirecek bir yönüde yok, potansiyelide. Bir kaç maç parlatıp Galatasaray a Olcan gibi 4-5 M euroya okutmak lazım.

Faruk BERBER
07.08.2015, 00:02
Bir an önce satılmalı, millet çok fazla ayılmadan 3-5 neyse kazanırsak iyi olur.

Bu takımda Trabzon kontenjanından oyuncu kalmamalı, her zaman söylüyorum.

zafer6161
07.08.2015, 00:05
Yusufi elestirmeden once sotayi elestrin,gecen sene bosiyi yanlis yerde oynatan ersun gibi,,sahi yusufu daha once sag kanatta oynatken gordunuzmu???

B.Yiğit
07.08.2015, 00:29
Yusuf cokta kotu degildi. Bir adim daha ileri gitse olacak.

Ali Tunahan Güllü
07.08.2015, 00:52
Bizde de hata var herseyi çok abartiyoruz.
Yusuf u abarttigimiz gibi.

Şanlı SanMarino
07.08.2015, 01:35
2 maçın da açık ara en kötü oyuncusuydu.

Arkasındaki bek kısa pas ile depara kalkıyor normal şartlarda önüne sakince bırakması gerekirken içe çalım deniyor. Futbol zekası normal seviyenin çok altında.

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.08.2015, 01:36
Bu adamın oyun zekası olmadığını o kadar söyledik. O neymiş diye laf edenler vardı. Yusuf anca tribünlere süslü sözlerle oynamayı bilir.

artvints
07.08.2015, 01:42
Atmasinlar o zaman her topu yusufa.digerlerinin kosmaya bile mecali yok. Rakip savunma arasina kosu atamiyorlar.mesela rakip bek yusuf'a yaklasamadi.her pozisyonda yuzunu donmesine izin vermek zorunda kaldi.ama sefa girince direk yakin oynadi, top bile aldirmadi. Once iyi oyuncular gelsin de sonrasini konusuruz.

Sefa
07.08.2015, 01:50
Islak odunla döve döve futbolu ve basit oyunu öğreteceksin..

İbrahim CİHAN
07.08.2015, 01:58
Mental açıdan zayıf olmakla beraber oyuna bir hareket getirdiği de kesin. Yusuf iyidir iyi. Sefa'dan ve Erkan'dan 1000 kat iyi.

serkan taşdemir
07.08.2015, 02:21
Hız ve yetenek var ama beyin yok

TSercaN
07.08.2015, 02:59
Yusufi elestirmeden once sotayi elestrin,gecen sene bosiyi yanlis yerde oynatan ersun gibi,,sahi yusufu daha once sag kanatta oynatken gordunuzmu???

Evet gorduk. Ters kanatta oynadigi maclarda bazi renktaslara gore daha iyi oynamisti.

Yani sag sol fark eden birsey yok benim gozumde. Cok istedim basarili olmasini. Fakat iki senedir ayni istikrar ile devam ediyor. Bizimdir diye cok kosuyor diye arka cikmak istemiyorum. Adaletli objektif baktigimda iyi bir yedek olabilir.

Adem Akyüz'
07.08.2015, 05:16
Sahada en çok çabalayan oyuncu, bütün atakları başlatan oyuncu. Ama katkısı ne derseniz? Sıfır..

Sercan Keleş
07.08.2015, 07:03
Ben çok başarılı buldum. Sahadayken gole giden tek oyuncumuzdu. Bizde deneyen yanar. 120 dakika topa değmese o zaman kral.

temel_yilmaz
07.08.2015, 07:40
Hani derler ya bal yapmayan ari,bir kademe daha arttiriyorum.
"Kanadi olmayan çolak ari"
Bu adam 110 yil gecsede futbolu bundan bir kademe daha yukselemez.Uzatmalarin basinda hocasi sakin olun diyor oda diyorki sakin olalim rakip 10 kisi diyor ilk topu aldiginda direk kaleye sut cekiyor,boyle hep bir ben kahraman olayim modunda klasik Burak Yilmaz kendine istatistik pesinde.

omondoles
07.08.2015, 07:48
İstediği kadar yetenekli olsun(ki bence oda yok) kafa olmadıktan sonra neye yarar?

Gerçekten bu çocuğun kafası çalışmıyor. Çalışmayla zekâ artırılabilir mi? Hiç zannetmem.

Loading .. %61

ibrahim_yattara
07.08.2015, 08:07
ters kanatta olmasına rağmen bütün topları ona attılar oda en az hata ile oynadı. en dinamik ve zorlayabilen oyuncumuzdu. maçı nerenizle izliyorsunuz anlamıyorum. neyse galatasaraya gidince akıllanırsınız!

Veysel
07.08.2015, 08:33
Rezil...

yorumsuz6117
07.08.2015, 13:19
http://www.sporx.com/tv/futbol-spor-toto-super-lig-trabzonspor-5-olur-takimin-adini-tam-bilmiyorumSXTVQ67256SXQ

Bu kafayla anca bu kadar oynarsın zaten..

Erdal UZUNYILMAZ
07.08.2015, 13:47
Erkan ve Sefa'dan verimli olduğu kesin.En azından hücuma yönelik oynuyor.Tekniğini ve futbol zekasını daha üst seviyeye çekmeli.İşine her zaman ciddiyetle sarılır çok çalışırsa Yusuf'tan ilerde çok faydalanırız.Bir de zaman geçtikçe şımarmaması önemli.

Hakan
07.08.2015, 15:07
Lazio istiyor (Yersen)

Yaşar
07.08.2015, 15:13
2 maçın da en iyilerindendi. Temposu çok iyi, o anlamda geçen yılın üstüne koymuş ama mental olarak sıkıntıları devam ediyor. Nerede ne yapması gerektiğini bilmiyor, basit oynamıyor. Ama bu takımda oynar , net.

psikopat_hamsi
07.08.2015, 15:49
Takımda Mbia dışında herkes yürürken koşan tek futbolcuydu. Koşuyor da ne oluyor demeyin. 10 kişiden 2 si koşar 8 i yürürse işte böyle rakip sahaya gider ama ne pas atacak arkadaşını bulur ne de açtığı ortalara kafa vuracak biri olur. Gerçi Yusuf'un ortaları berbat onu da görmezden gelemeyiz tabi. Trabzonspor'un kanat oyuncusuysan ve daha yaşın gencecikse gece gündüz çalışacaksın arkadaş. Ben Yusuf'un yerinde olsam her idmandan sonra 1 saat orta çalışırım.

BDiler61
07.08.2015, 15:56
Yusuf'tan olmadı, olmuyor, olmayacak gibide görünüyor. Hızlı olmasının dışında belirgin hiç bir özelliği yok. Futbol zekası ise malesef sıfır. Maçta koşuyor çabalıyor iyi niyetli ama malesef olmuyor.....

Furkan S.
07.08.2015, 16:21
Şu videoyu izle izlettir seni Allah kahretsin hemi başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen maçtan bir gün önce kahve köşesinde ilk maçta 1-0 yenildiğin rakip için 5-0 alırız falan diyorsun eh be yetenek fukarası en kısa zamanda defolman dileğiyle..

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Murathan
07.08.2015, 16:48
acil kadro dışı bırakılmalı.
böyle lakayıtlık olmaz.
sanırsın her maç 1 gol 1 asistle oynuyor, ahlaksız.

bordomavi1
07.08.2015, 17:13
Hemen kadro dışı. +Aykut Demir dövsün bunu.

Harun-61
07.08.2015, 17:23
http://www.sporx.com/tv/futbol-spor-toto-super-lig-trabzonspor-5-olur-takimin-adini-tam-bilmiyorumSXTVQ67256SXQ

Okey oynayacagina git biraz korner idmani yap delikanli !!!

kudu_61
07.08.2015, 17:48
dün kaç sefer topla buluştun sayamadım ama boş buluşma hiçbir topu olumlu kullanamadın adam geçemedin orta açamadın çok kötüydün çok

ÖmerFarukYılmaz
07.08.2015, 17:53
Bu çocukta bir gol şansı var. Buna inanıyorum. Ve sırf bu yüzden sahada olsun istiyorum.

Ama sağda değil.

Ayrıca az önce izlediğim okey görüntülerinden sonra aklıma Alişen Kandil ve Barış Memiş geldi.

Tarih tekerrürden ibaret..

Umarım sonu benzemez.

objek
07.08.2015, 18:04
Takimdaki tek aslan yurekli adam bu sekilde devam etmesi lazim burak gibi savruk bencil olabilir ama piserse fark yaratir takimda pas trafigi ve oyun sistemi islemedigi icin tek basina birseyler yapmaya kalkisiyor bazen basit oynamasi gereken yerlerde secim hatasi yapiyor ama patlama potansiyeli olan belkide 1 -2 oyuncudan birisi sonuna kadar arkasinda durulmali

signal
07.08.2015, 18:09

Şimdi adını öğrenmiştir.

Ozan Yılmaz
07.08.2015, 18:10
Bu çocuk sağda oynayamaz. hoca akşam nasıl bu kadar dayandı ve kanat oyuncularının yerini değiştirmedi hayret ettim. Adam bir tane orta kesemedi, sağ ayağını hiç kullanamadı ve sıfıra inemedi ama sağ tarafta oynamaya devam etti. Sol açıkta devam etmeli...

Mert'
07.08.2015, 18:17
Klasik Türk futbolcusu. Bu kafayla gelişemez okeye 4.olur

BySeHzAdE
07.08.2015, 18:29
İşte elalemin takımı gelir böyle aklınızı alır bi daha ömrün boyunca unutamazsın ismini koçum. Sen okeye dönmeye devam et.

28TS61
07.08.2015, 18:45
git okey oyna, rakibinle dalga gec. cebine 3-5 kurus girince adam sandin kendini

Doğukan Uçan
07.08.2015, 18:52
Salih uçanla birlikte türkiyenin en abartılan 2 futbolcusu, yetenek 0 şut 0 rakip geçme 0 ancak yattıgı yerden para kazanıyor

https://www.facebook.com/TrabzonsporLovers.2/videos/vb.325172607690378/436039533270351/?type=2&theater

Fatih Kuloğlu
07.08.2015, 19:00
Salih uçanla birlikte türkiyenin en abartılan 2 futbolcusu, yetenek 0 şut 0 rakip geçme 0 ancak yattıgı yerden para kazanıyor

https://www.facebook.com/TrabzonsporLovers.2/videos/vb.325172607690378/436039533270351/?type=2&theater

+1

Fatih Kuloğlu
07.08.2015, 19:01
İşte elalemin takımı gelir böyle aklınızı alır bi daha ömrün boyunca unutamazsın ismini koçum. Sen okeye dönmeye devam et.

Anca okeye yancı olur bu gidişle.Bide neymiş efendim geldiği yeri unutanlar hep bulunduğu yerden şikayet edermişmiş

Hakan
07.08.2015, 19:05
Ali Kemal Başaran disiplini sağlasın bekliyoruz

Oruç
07.08.2015, 21:25
Okey masasındaki tavrıyla ikinci Barış Memiş olur en fazla.

Ali Kemal beyi piste davet ediyoruz.

Gurpas
07.08.2015, 22:03
Hey dostum bu adam bir artist.

Şahin Yılmaz
07.08.2015, 22:03
salih uçanla birlikte türkiyenin en abartılan 2 futbolcusu, yetenek 0 şut 0 rakip geçme 0 ancak yattıgı yerden para kazanıyor

https://www.facebook.com/trabzonsporlovers.2/videos/vb.325172607690378/436039533270351/?type=2&theater

+1967

TUNCAY HİÇYILMAZ
07.08.2015, 22:36
Yusuf en çok eleştirenlerden biri olarak, bu çıkan video beni net şekilde doğruladı. Yusuf anca süslü sözlerle tribünlere oynar. Adını bilmediği takım karşısında varlık gösteremedi. Umarım gönderilir bu takımdan. Bu kafada futbolcu kesinlikle istemiyorum.

volkan_627
07.08.2015, 23:29
sağ kanatta oynayamaz. tek yapabildiği içeri kat etmek. rakip bunu bir kere çözünce her pozisyonda önünü kapattı. sağ ayağıyla orta yapamadığı için hep içe kat etmeyi denedi... neden 2. devre sol taraf geçmedi anlamam. oysa sol tarafta en azından 1-2 topu doğru kullanabilirdi...

Zafer Fidan
07.08.2015, 23:47
Su an icin iyi bir yedek olur ancak.

Sibel
08.08.2015, 00:16
Normal hatta gayet normal bir arkadaş ortamında ettiği laflardan dolayı bu adama kızanlara asla anlam vermemekle beraber o videoyu servis eden kişinin art niyetli olduğunun apaçık ortada olduğunu düşünüyorum.
Dün de mücadelesini sonuna kadar etti. Kaleye top taşıdı yerinde olmamasına rağmen. Evet pozisyonları bitiremedi.
Bazı oyunculardan ne istiyoruz anlamak zor. Her fırsatta vur öldür. Gerçekten anlamıyorum bu videoya verilen tepkiyi. Röportaj mı verdi basın açıklaması mı yaptı?
Siz 5 atarız 10 atarız mahalle takımı derken iyi de adam çayını içerken muhabbet etmiş vayy.
Böyleyiz işte. Yıllardır böyle. Hiç de değişmeyecek.

Ali İhsan
08.08.2015, 00:23
Dediği gibi beş atmalıydık

Adını bile söyleyemediği takıma ezildik

Bunda en düşük pay da onundu...

Adem Erdoğan
08.08.2015, 01:52
Atanimiz s..ti tutanimiz sivadi, sonuc: yusuf kotu

ibrahim
08.08.2015, 02:47
Senin o mimiklerini, konuşma stilini yerim lan ben. :D Hasta oluyorum böyle Trabzonlu olmayıp kendini bu şehrin insanına böyle adapte eden futbolculara ya. :D

Fatih Öztürk
08.08.2015, 03:07
Yusuf sosyal alemle aran iyi anladığım kadarıyla o zaman buraları iyi analiz et.

Cin olmadan adam çarpmayı bırak.
Küçük dağları (Haşa) ben yarattım havalarından vazgeç.
Bir çok kez senden top bekleyip bindirme yapan Cavanda'yı gör.
Saçının önündeki kahkülleri kes önünü göremiyorsun.
Herkes sorumluluk almak istediğin için topu önüne yuvarlıyor ama sen aynı şekilde arkadaşlarını görmek yerine halı sahada tellere verkaça girmek istiyormuş gibi bir hâle giriyorsun.orada telörgü yok!
Topu ayağına alıp feykler atma sevdasından vazgeç.dünyanın en iyisi Messi bile maçta bi kere deniyor bunu.basit olanı yap,tek oynamaya çalış tek.beni dinlerkende sağ kulağının üzerine gelen saçını kaldırma,Soldan girer sağdan çıkmasın söylediklerim.

Muhteva
08.08.2015, 03:21
Adam basın açıklaması yapmıyor orası arkadaşlarıyla takıldığı özel bir ortam isterse hepinizin hergün yaptığı gibi küfürlü bir muhabbet'te yapabilirdi bu kimseyi ırgalamaz burada eleştirilmesi gereken bu özel video'yu internete yükleyen mal olmalı.

Rakibi küçümsedikleri konusuna katılıyorum zaten küçümsemeden böyle bir rakibe elenemezsin.

Koray
08.08.2015, 09:09
Topu sağ ayağından sol ayağına alana kadar 1 bardak çay içiyorum.

Harun-61
08.08.2015, 12:40
https://pbs.twimg.com/media/CL4FMiYVEAALIt7.jpg

outlaws61
08.08.2015, 12:59
O kadar abartıldı ki bu video olayı aklım almıyor şu yazılanları.

Taraftarın yarısına sorsan maçtan önce takımın adını bilmezdi ben maç saatini maçtan 3 saat önce öğrendim.

Şimdi elendik diye kalkıp yok artist yok şöyle yok böyle demeye gerek yok.

Arkadaş ortamında çekilen bir video ve bu videoyu servis edenle arasındaki bağları kontrol etmesi gerekir o ayrı.

5 atarız demiş çok çok doğru atmamız lazımdı çünkü.

Takımın başkanı bile tribünden 4 işareti yapıyorsa oyuncuya kızmamak lazım.

Gereksiz yere abartmayı çok seviyoruz günah keçisi lazımdı sanırım onu da bulduk hayırlı olsun.

Tolga
08.08.2015, 13:29
Videoyu izleme geregi bile duymadim. Cokta ciddiye almam acikcasi, severim Yusuf'u. Sizlerin de ciddiye almamasini tavsiye ederim.

Fakat performansi hakkinda konusacak olursak cok kotu konusasim var. Sokakta gorsem yuzune bagiracak kadar sinirliyim. 3 sene onceki Yusuf bugunki halinden daha etkili performans gosterirdi hatta.

Surati cok etkiliydi, artik normal seviyelerde, bunu kaybetti. Ustune eklemesi gereken, top teknigi, guc ve bitiricilik ozellikleri de yok denecek kadar az. Yapmaya calistigi 3 yarim yamalak dogru, Yusuf'un tek dogrusunu goturdu.

Bu dakikadan sonra da kendisini gelistirecegine inanmiyorum. Sadece sezon icinde performansi yukselir. Baska da birsey olmaz.

Umarim yanilirim ...

Uğur Ö.
08.08.2015, 13:54
Geldiği gün neyse şuanda o. Biraz kendini seyretse yaptığı aptalca hareketlerden ders alsa keşke. Ancak beyfendi okeye dönüyor ancak.Yok arkadaş Türkiyede Türk futbolcu gelişelemez bu kafayla.

Oğuz B.
08.08.2015, 14:07
Arkadaşlarını iyi seç. Böyle ergen tipli lavuklardan uzak dur. O görüntüleri sızdıran lavuktan bahsediyorum kimse artık.

muratt
08.08.2015, 15:33
Video'daki tek yanlış şey Yusuf'un boş zamanlarında okey oynuyor olması.
Ben de oynarım okey ayrı mesele, okey oynamanın kendisinde yanlış birşey yok ama Yusuf'un oynuyor olması, boş zamanlarını böyle geçiriyor olması problem, işte Yusuf neden patlama yapamıyor sorusunun cevabı burada.

Uğur Ö.
08.08.2015, 15:41
Video'daki tek yanlış şey Yusuf'un boş zamanlarında okey oynuyor olması.
Ben de oynarım okey ayrı mesele, okey oynamanın kendisinde yanlış birşey yok ama Yusuf'un oynuyor olması, boş zamanlarını böyle geçiriyor olması problem, işte Yusuf neden patlama yapamıyor sorusunun cevabı burada.

Bunun tüm Türk futbolcularında rastlantı değil. Bu futbolcuların hepsinde mental sıkıntılar var. Yusufu biri yönlendirmediği sürece kendi başına nasıl gelişeceğini bilemez o kapasitede değil çoğu futbolcu

Yaşar
08.08.2015, 16:24
Yusuf un bu söylediği şeylerden dolayi üstüne gelinmesi ve çocuğun açıklama yapmak zorunda bırakılması tamamen mallıktır. Kimseye sovmemis, maç ile ilgili kendi görüşünü söylemiş, ne var bunda be. Isiniz , gücünüz polemik.

Oruç
08.08.2015, 17:46
Tonla eksiği varken okey de oynayamaz, rakibi de küçümseyemez. Dünyanın en gözde mesleklerinden birini yapıyorsun, çoğu insanın hayal edemeyeceği paraları kazanıyorsun, yaşın genç, kendini geliştirip şöhretine şöhret katmak, parasını üç beş katına çıkarmak varken aylak aylak okey masalarında zaman geçirmesi Türk futbolcusunun ne kadar büyük mental problemleri olduğuna işarettir.

Yetenek varsa çalışacaksın. Yoksa daha çok çalışacaksın. Ama yok bizim yerli futbolcular bir basamak yukarı çıktı mı salıyorlar kendilerini. Bu kafayla devam ederse Yusuf, Barış Memiş, Ali Şen Kandil gibi isimlerle benzer bir son yaşayabilir.

Uğur Ö.
08.08.2015, 18:00
Çok merak ediyorum Yusuf normal antreman dışında kendi çalışıyormu? Yoksa koşa koşa arkadaşlarıyla okey oynamayamı gidiyor antreman bitişi?

hofsaale
08.08.2015, 18:15
tabiki de calisiyor...yoksa bu kadar fit olmazdi...ama alt yapı eksikligi var

poetricus
08.08.2015, 19:23
Şu okey taşını kuyuya kim attı?

cimlagava
08.08.2015, 20:33
Piyasasını bulduğu anda satılmalı. Hareketler tam yeniçeri hareketi.

28TS61
08.08.2015, 21:47
özürü kabahatinden büyük

Sibel
08.08.2015, 23:56
Okeyde Özer de var. Bari ikisini linç edin.

poetricus
09.08.2015, 04:27
http://img6.mynet.com.tr/hbr/2014/03/13/080002445/5055334-640x360.jpg

erenslash
09.08.2015, 06:36
"sadece okey masasında olmasına","özel hayatına" yorum yapan taraftara gurubuna diyeceğim şu (lafım her taraftar için tabi ki değil) : mağarada yaşamalı bu taraftar gurubu diyeceğim ama eski mısırın ve mağara insanının teknolojik olarak günümüzde daha modern olduğuna dair bulgular var ki anlayın artık. Yusufun okey oynaması ,isterse on tane hatunla alem yapsın,içsin,gezsin kendi özel hayatı.Sanane özel hayatından.Böyle yaparsanız sen şu renk saç sen şu renk pedikur yok bu renk yüzük o zaman herkes kaçar ve cahil insanlardan farkınız kalmaz.Ben sahadaki mental bakış açısına bakarım.Mesele konuşma tarzı yani düşünce yapısı(egosu) ve rakibi küçük görmesi.Şimdi burda namus bekçiliği yapanlar varsa onlara lafım şu:Namus ve dürüstlüğün kimde olduğu belli değil ki namus bir okeyle ölçülecek ve içilen içkiyle ölçülüyorsa milletin özel hayatındaki basit davranışları eleştiren kişiler kendilerinin yaktığı oksijenin beynine neden ulaşamadığını sorgulamalı.evet durum bu kadar vahim.

eğer illa ki bir kişiye eleştiri yapmamız gerekiyorsa : Yusufun kendini kültürel olarak geliştirmesi lazım bu da Trabzonda kolay bir durum değil.Ama birey olarak yapması lazım bu da bahane olamaz. algısın bireysel olarak açmalı.Kafa yapısı dar görüşlü bir şehir çünkü bilime önem vermiyor burda Yusufun mental bakış açısını sorgulamak yerine sorguladığınız şey sadece okey masası işte üzücü bir durum.Hea kaldı ki İstanbulda şehir olarak genel olarak baz alırsak insanlar ve o taraftar kitlesi de bilimsel bakmaz olaylara sadece saç baş giysi muhabbeti çekerler.Bir ülkenin veya bir şehrin veya şehirlerin geri kalmışlığını nerden ölçeriz arkadaşlar? eleştirdiği "Konuların içeriğine " bakarak.

yaranozlu
09.08.2015, 08:34
okey oynamak kötü bir şey değil, ben de zaman zaman 3 ayda bir gibi bir oranla oynarım. çok anlamlı bir oyun değil ama olasılık hesabını basitçe yaptığın dümdüz bir oyundur. çok sık oynanırsa beyinin gelişmesi yavaşlar. kahveler bu tarz adamlarla doludur ve analitik düşünceleri zayıf olur bu tarz insanların. ihale oynamak, briç oynamak, hatta tavla gibi oyunlar çok daha faydalıdır. bu genel düşünceden sonra yusufun okey oynaması anormal olmasa da çok sık oynaması halinde kendi kendini sorgulaması gerekir. (sergen yıllarca altılı oynadı ama sahadaki en zeki oyunculardan biridir)

rakibi küçümseme olayıysa son derece terbiyesizce görünüyor, videoya alıp yayınlanmasını engelleyemeyen kişinin yaptığı gibi. şaka dahi yapamazsın diyeceğim ama millet(türk, kürt vs.) olarak son derece boş bir millet olduğumuz için buradan da yusufa kızamayız.

gelelim sahaya, yusuf şaka yaptığını söylüyor ama ilk maçı 1-0 yenilmişsin, nasıl bir şaka bu? sahaya bakıyorum, sanki karşısında 10 yaşında çocuklar var, zaten kısıtlı futbol zekasıyla oynayan, yaptığı şakaların kalitesi ortaya çıkan arkadaşı sen bir de al sağ ayağı olmamasına rağmen sağ kanada koy! ronaldo, robben mi bu? tek özelliği hızı olan adam tamamen bitik hale gelmiş oluyor. yusuftaki olmadan oldum havaları, pas yerine çalım denemeleri, bir çalım atıyor ama yılmıyor devam ediyor, halısahada bile bu tip adamlara bağırırız, bu ne rezalet! üstüne böyle videoyla ortaya çıkarsan ihale sana kalır. maçın en kötüsü onur ve cardozodan sonra yusuftur bana göre. o saçlarının öne düşmesi olayı da ilginç, ya hadi kendine yakıştırıyorsun(bence iğrenç kıroca görünüyor) ama senin dikkatin çabuk dağılıyor, hep yanlış tercihler yapıyorsun saha içinde bir de saçınla uğraşmayalım. ay saçı gözüne geldi bu sefer orta yapamadı demeyelim!

bir de artık Trabzonsporda kim gelirse gelsin takımı başka biri kuruyor sanırım. Trabzondaki o meşhur nine midir, taraftar grubundan biri midir, stadın orda oturan biri midir bilemiyorum ama şenol güneşle başlayıp devam eden bir taktik sistemi, ters ayaklı adamı ters kanatta oynatma hastalığı. kendi ayağının kanadında zor oynayacak adamlar, ilginç şekilde ters kanada gidiyor ve zaten kısıtlı özellikleri sıfıra iniyor. orta diye bir şey yok bizde 4-5 yıldır. sanki içeri kıvrılarak ayağına alıp şut çekecekler. bir tane gol yok böyle, neyi deniyoruz!

ve gerçek sorun bu kadar içi boş adamlara bu kadar para verilmesi ve bizim bu adamları izlememiz aslında. maalesef hastalık, ben engelleyemiyorum ama bazen böyle yüzleşmek gerekiyor. Türk futbolcuları kişisel gelişim kitapları okumak yerine böyle okey vs. oynarsalar sahada da zeka özürlü hareketlerde bulunmaları gayet normal. 5 kişiyi geçmeye çalışmalar, rasgele ortalar, boştakine pas atma yerine dolu adama pas atmalar, pas zamanını kaçırıp zamansız pas atmalar, hakemin basit hatalarında hakeme bağırmalar, kendi ayağından taca giden pozisyonlara ısrarla itiraz etmeler, faul yokken kendini yere atmalar gibi sayısız basit futbolcu hareketlerini bu tar topçularda fazlasıyla görebiliriz. eminim ki arda da okey oynuyordur ama başka yerlerden(bu iyi bir hoca da olabilir) adam futbol zekasını geliştirmiş ve kariyerinde zirve yaptı. hiç sevmem, hatta yaptığı karaktersizikten ötürü milli takıma almam(bana yetki verilse) ama saygı duymak zorundayız.

Cengiz Çubukcu
10.08.2015, 07:27
Suçlusun Yusuf, gençsin, yakışıklısın, Trabzonsporda oynuyorsun, idare eden bir performansın var.. !!! Her ne olursa olsun hareketlerine dikkat etmelisin çunku seni yukarıda saydığım ozelliklerinden dolayı kıskanan binlerce insan var...

Turgay Atalay
10.08.2015, 09:26
Okey oynamasını da, maç öncesi yorumları da beni enterese etmiyor şahsen, olabilir bunlar. Ama kanat oynuyorsan ve büyük takımdaysan düzgün orta yapabilmeyi başaracaksın arkadaş, o topu sürekli ayağına dolamak yerine yanında bindiren arkadaşına pasını vereceksin. Düzelt kendini Yusuf.

bahadır2561
10.08.2015, 20:18
Son maçta nasıl begendiniz cidden anlayanıyorum polemik olsun diye degil cidden anlam veremiyorum

6-7 defa Cavanda bindirme yaptı beyfendi pas atmadı, soluna alıp içeriye girmeye calıştı 1 ya da 2 kere başardı

Futbol basit bi oyun Yusuf beynini kullan, önce beyin sonra ayaklar

ha bide orta yapmayı ne zaman ögreneceksin sevgili casper

6Şafak Aydın1
11.08.2015, 02:34
sürekli degisen oyuncularla, sürekli degisen yönetimlerle, sürekli degisen antrenörlerle, sürekli degisen oyun sistemleriyle altyapidan gelenlerdende fayda beklemek güzel birsey. iste böyle sacma sapan islerle ugrasir. ne kadar kizacabilirsinizki ama genelde altyapidaki oyuncularin egitim seviyesini en yüksek tutmak lazim kendimi bildim bileli bunlar resmen salak diyordum hep. okula falan gitmedilermi hic. yabanci dil bilirlermi mesela, onu birak yurt disina gitmislermi altyapidayken? herhangi bir turnuvaya katilmislarmi, sürekliyi gec bir defacik katilmislarmi...

kafani kaldir he kafani kaldir

Mehmet BAŞ
11.08.2015, 12:14
Yusuf son dönemlerde Trabzonspor bünyesinden çıkan en kaliteli kumaştır.

Gelişim evresini devam ettiren genç bir futbolcuya bu denli ağır eleştiriler yapmak doğru değil.

Beynini daha fazla kullanması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Eminim ki Yusuf da bunu biliyor.

Fakat bu bahsettiğiniz zamanla olacak bir şeydir.

Bu çocuk güçlendiği, pozisyon bilgisini artırdığı, duracağı yeri bildiği, depar atması gereken zamanı daha iyi kestirdiği zaman beynini daha fazla kullanacaktır.

Şu an inanılmaz bir efor sarf ediyor. Sahadaki diğer futbolculara oranla gücünü daha fazla kullanıyor, her yere koşuyor depar atıyor. Ortalama bir futbolcudan 1,5 kat daha fazla efor sarf ediyor.

Dediğim gibi tecrübesini biraz daha artırdığı vakit sarf ettiği efor azalacak, daha az adrenalin ile daha sağlıklı düşünecektir.

Bugün aranızdan herhangi biri çıkıp bu kadar efor sarf ederse sağlıklı bir şekilde düşünemez. Adrenalin böyle bir şey...

Bu kontrolü öğrendiği zaman Yusuf çok daha farklı bir futbolcu olacaktır.

Var olan yetenekleri ve gelişim çizgisi nedeniyle Trabzonspor'a geldi.

Lütfen bu çocuğu asmayın, biraz daha yapıcı ve destekleyici olun.

Ömrümde bu kadar sabırsız bir kitle görmedim.

Sakin olun lütfen...

Uğur Ö.
15.08.2015, 22:58
Ancak okeye 4.olursun sen. Git lan bu takımdan .

Hakan
15.08.2015, 22:59
Bıktım yahu bıktım yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!

Edit: Şu 'Çabalıyor' 'En azından deniyor' gibi cümleleri lüften kurmayın artık

erolizmts
15.08.2015, 22:59
Yusuf sağ açıkta top ezmekten öte gidemiyor. Bunu hoca göremiyor. Sol açıkta iyisiyle kötüsüyle top taşıyor goller atabiliyordu.

DeAgLeMaNyAq
15.08.2015, 23:00
Karşındaki insanlar transparan değil yeter da artık. Son saniyede gol yesek nasıl hesabını verecekti kim bilir...

RoyalEvil61
15.08.2015, 23:01
Suçlusun Yusuf, gençsin, yakışıklısın, Trabzonsporda oynuyorsun, idare eden bir performansın var.. !!! Her ne olursa olsun hareketlerine dikkat etmelisin çunku seni yukarıda saydığım ozelliklerinden dolayı kıskanan binlerce insan var...
[emoji2]

Pshycologist41
15.08.2015, 23:01
ptt de baş ve başaltı takımlarda yedek kulübesinde oturur. Bu adamla sezon geçmez ofansif kanat şart!!! Bağırıyor hatta

Ali İhsan
15.08.2015, 23:06
Atağı müthiş başlattı, müthiş sprint, orada adam gibi gol atsa veya pası zamanında verse herkes alkışlayacak, yine son hareketteki saçmasapan kafakarışıklığı ve zeka eksikliği sonuç; küfürler...

Yavuz Hasan
15.08.2015, 23:32
Bukadar kolay düşmekten vazgeçmesi lazım kronik olarak hemen her top kaybında yere düşüyor

Sibel
15.08.2015, 23:34
Fragman gibisin. Her top geldiğinde aynı şeyi izleyip durmaktan sıkıldım Yusuf. Kendine gel!

doktor
15.08.2015, 23:42
Artik yedege almanin vakti geldi, sifirdan baslamasi lazim

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hürgün Aygün
15.08.2015, 23:45
Rezil.

Sefa
15.08.2015, 23:48
Beyin tomografisi şart..

Ozan Yılmaz
16.08.2015, 00:03
sağda oynayamaz bu çocuk. Şota boşuna ısrar etmesin, olmuyor işte iki maçta da gördük.

Soner Albayrak
16.08.2015, 00:08
Futbol basit bir oyundur Yusuf.

macka61
16.08.2015, 00:15
çok güçsüz hiç çalım atamıyor kısacası bitmiş

İ. SARAL
16.08.2015, 00:22
Sol açıkta oynamalı ve ısrar edilmeli.

Oruç
16.08.2015, 00:51
Bomboş bir adam. Aldığı her topta ne yapacağını bilmeyen yok. Ezbere oynuyor.

Okey masasında ancak yancı olur.

Mustafa ÖZDEMİR
16.08.2015, 00:52
Benden sağ kanat oyuncusu olmaz diyor kendisi açık Açık

Koray
16.08.2015, 00:55
Umut vadeden ataklarin katili olma yolunda hizla ilerliyor.

Oruç
16.08.2015, 01:03
Burak gibi kendini yere atıp penaltı almaya çalışması da ayrı bir mide bulandırıcı durum. Yazık.

hay1699
16.08.2015, 01:16
Son 30 dk girmeli oyuna bence...

Mert'
16.08.2015, 01:23
Beyni yok resmen, sonradan girmeli oyuna.

yattarinho61
16.08.2015, 02:25
Adam sol ayakla orta acamiyor biz sağ kanat oynatiyoruz :D

Nazim Can
16.08.2015, 03:27
Hemn teknik ve yetenek yoksunu, hemde biraz böyle isin Arif Erdemligine kaciyor gibime geldi.

Şanlı SanMarino
16.08.2015, 06:43
Arif sen misin? Bi cevap ver?

since1967-61
16.08.2015, 07:20
Cop dedigimiz zaman bazi arkadaslar `hahaha adama bak yusufa salladi la` diye bilmis bilmis konusuyordu.

Copun Copu..Bu adam acik soluyorum su an 1461de oynayamaz ! Sefa devam etmeli en azindan fizik olarak daha iyi durumda

Arif Timurcioğlu
16.08.2015, 07:21
Sag ayagini hic kullanamiyor ters kanatta oynadi son paslari veremedi herseye eyvallahta, kendini ikide bir yere atmalarda neyin nesi.

Punisher-61
16.08.2015, 07:58
Felaket.. su an takimin acik ara en etkisiz ve en kötü oyuncularindan

Hami_41
16.08.2015, 08:52
O vücuda, sürate, ayaklara hukmedebilecek bir beyni yok fiziksel hizina yetisemiyor zihninin hizi...

Oğuz ZEYTİN
16.08.2015, 09:01
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919029542&postcount=279

Necmettin ALTUNTAŞ
16.08.2015, 09:04
Premier ligi seyredip oradaki açıkları görünce kahrediyorum.Onlar açıksa Yusuf ne?

omondoles
16.08.2015, 10:05
Bu çocukta yetenek var fakat bir şeyler eksik. Bence 1 sene dünya çapında zeka -varsa- yükseltme uzmanlarına verelim hem o kazansın hem takım.

Loading .. %61

h@msi61
16.08.2015, 10:05
Son dakikada 2 tane bos adam varken defansin icinden casper vari gecme cabasi neydi anlamadim. Kafani kaldirmazsan topcu filan olamazsin.

Emre İskender
16.08.2015, 11:12
Ben oldum dedigin gun bittin...

Okey masalarinda kahve koselerinde instagramlarda poz verecegine kendini gelistirecek idmanlar yap...

Okey de bile hesap sende kaliyordur eminim

Heisenberg
16.08.2015, 11:19
Allah rızası için pas atmayı öğren.

Kolpacı
16.08.2015, 11:33
ne diye çekersin şu şortunu arkadaş , iyice cinsleştin , tak bi periscope dertle bitti he mi yusuf?

ofluoglu
16.08.2015, 11:41
Halil hoca "takımda kendini yıldız zanneden futbolcular var" dediginde ilk aklıma gelen Yusuf olmuştu. Penalti alabilmek icin bu kadar komik duruma düşmez insan. Biraz daha fazla futbolu düşünmesi lazim. Hala Galatasaray'a attığı golle idare ediyor.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Ahmet Hamza
16.08.2015, 11:45
Bunu söyleyeceğimi tahmin etmezdim ama Sefa oynasın daha iyi.

Manu61
16.08.2015, 11:52
Bize karşı kapanan takımlara karşı asla üretken olamaz. Yedek olarak değerlendirmek lazım.

SüRMeNe_6161
16.08.2015, 11:53
1461 trabzona gitse orda iyi oynar

ASUS_T00K cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefaenes
16.08.2015, 12:05
Biraz hamsi kafasi yesin de beyni calissin

kudu_89
16.08.2015, 12:24
Galatasaray'a 4-5 bir itelesek on numara olur.

truva28
16.08.2015, 12:34
sağ açıkta yapamıyor

ApoCaN28
16.08.2015, 12:36
Hiç bir yerde yapamıyor , sadece bencil , kocaman bir hiç . Teknik çok kafa yok Ali Şen Kandil vakası 2 .

since1967-61
16.08.2015, 12:38
Yeteneksiz,
Bencil,
Artist,
Kendini gelistirmek icin calismayan
Futbol beyni olmayan

Kahvede devam kocum !

Her hangi bir atletizmci arkadasi koysak oraya ayni seyleri yapar.Kosmak disinda bir ozelligi olmayan yildiz adayi ! Saka gibi

Oğuz B.
16.08.2015, 12:56
Maçtan sonra "Burası Avni Aker. Burada kral biziz" demecini vermen güzel. Ama o pasları da zamanında vereceksin ki bu "lafta" kalmasın.

Yahu biraz dikkatli olsan 3+ gol pasın vardı dün gece. Yazık edersin kendine böyle olursa.

atomantcum
16.08.2015, 13:55
Ters kanatta çok etkisiz, solda ise iyi bir rotasyon oyuncusu olur, tabi bir transfer yapıldığını varsayarsak.

Sadettin_
16.08.2015, 14:00
Bende her iki mesajımdan birinde kanat alınmalı diyorum ancak soyle birsey var .

Bu yusufu biz kazanmak istiyor muyuz ? Eğer istiyorsak ısrar etmek zorundayız baska çaremiz yok .
yok eğer yeni gelecek oyuncuyla yusufu yedege gomeceksek çıkabileceği en yüksek sevye deniz yılmaz seviyesi olur malesef

DeAgLeMaNyAq
16.08.2015, 16:02
Lig TV'de tartışmalı pozisyonları göstermediler bile. TRT'de ise Yusuf'a 2 penaltı yapıldığını söylediler...

TSemih61
16.08.2015, 16:34
Geçen senenin aksine daha çok hücumu düşünüyor olması gerektiği gibi. Defans gereksiz gelip enerjisini tüketmiyor. Hal böyleyken daha iyi oynaması lazım ama bir türlü istediklerini yapamıyor.

Lazman
16.08.2015, 16:56
ne diye çekersin şu şortunu arkadaş , iyice cinsleştin , tak bi periscope dertle bitti he mi yusuf?

SIKINTI o zaten. cin oldugunu zannetmekte.
cin olmadan adam carpmaya calisiyo :)

her topa yusuf gibi vursa bise yok. ama her sefer messi gibi vurmaya ugrasir.

Adem Akyüz'
16.08.2015, 18:57
"Futbol beyni'ni kuşa taksak, kuş ölür..

beratika
16.08.2015, 19:52
Tehlike çanları...

Faruk BERBER
16.08.2015, 19:57
Kadrodışı bırakılmalı bir süre.

artvints
16.08.2015, 20:05
ülkeden kovulmalı

Turgay Atalay
17.08.2015, 09:19
Bu kafa yapısı ve futbol aklıyla 2-3 sezon daha ancak ve ancak rotasyon oyuncusu olur. Gel gör ki el mahkum izliyoruz.

Harun-61
17.08.2015, 10:51
Cidden sorguluyorum.
Son dakika'da N'doye'ye o pasi atmamak hangi kafanin ürünü ?