PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : V.Manisa Spor-Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4

TAMTÜRK61
26.02.2006, 17:01
Yer:Manisa 19 Mayis Stadyumu, 4 Mart Cumartesi

Saat:14.00

Iste yine bir deplasman ,yeni bir galibiyet ve yeni bir sevinc,buyrun arkadaslar yoruma.

Armağan Dere
26.02.2006, 17:27
abi bi sivas maçi geçsin de bakalim ne olcak ona göre yorum yapariz smileys/smiley2.gifinsallah sivas maçini aliriz smileys/smiley19.gif

Serhat ŞAHİN
26.02.2006, 17:33
Bekliyoruz Trabzonu haftaya. Allahin izniyle. Bu seferde guzel bi karsilama yapicaz. Ya bu Vestel buyuklerle olan macini Izmirde oynucakti. Trabzonumuz su buyuklugunu gosterememis sanirim bu tarzanlara. Mactan sonra insallah gorecekler.

canim TS
26.02.2006, 17:54
böyle futbollan hic sansimiz yok. Kusura bakmayin benim sahsi görüsüm.

Emre B.
26.02.2006, 18:01
Manisa atak oynayan bir takim.Defansimiz iyi oynarsa yenebiliriz

AyhanPe
26.02.2006, 18:02
öyle iddiali konusacak bi takimimiz yok ne yapacagi belli olmayan bi takimimiz var

Muhalif
26.02.2006, 18:08
Küçük takim gibi oynamaliyiz.. kimse kizmasin bu sözüme kafa kafaya bu kadroyla oynamaya kalkarsak vestel le siler süpürürler bizi.. Sivas in bize oynadigi ya da Antep te oynadigimiz taktikle oynarsak defanslari kötü zaten aliriz maçi..

Punisher-61
26.02.2006, 18:11
Küçük takim gibi oynamaliyiz.. kimse kizmasin bu sözüme kafa kafaya bu kadroyla oynamaya kalkarsak vestel le siler süpürürler bizi.. Sivas in bize oynadigi ya da Antep te oynadigimiz taktikle oynarsak defanslari kötü zaten aliriz maçi..

bizimle kafa kafa acik futboloynamaya calisan Takimi Trabzon ezer..Yattara,Fatih Tekke,Szymek alani bos bulunca dagitirlar..

Naim
26.02.2006, 18:11
vestelein galatasaraydan 4 yemesi kimseyi aldatmasin forvet gücü ve orta sahasi bizden iyi bir takim
anlamadigim bir olay var
Zalenka gibi bir topcu bosta Vestel gibi bir takim bunu aliyor ve büyük diye geçindigimiz takimimiz orta sahasi yokken gidip bu adami almiyor
bol gollu bir maç gol atmamiz daha kolay bir takim yedigimizden fazla atarsak sorun yok smileys/smiley11.gif

fanatikdevri
26.02.2006, 18:26
sivas macindan sonra hevesim kalmadi yazicak birsey bulamiyorum hersey cok kotu sahsen trabzondaki seyirciyide begenmedim ne stad dolmustu nede takimi ateslediler boyle giderse hersey cookk zor olur

Barış
26.02.2006, 18:28
sivas macindan sonra hevesim kalmadi yazicak birsey bulamiyorum hersey cok kotu sahsen trabzondaki seyirciyide begenmedim ne stad dolmustu nede takimi ateslediler boyle giderse hersey cookk zor olur

Stad doluydu,taraftar da iyiydi.Senin Tv nin sesi kisikti heralde.

izmirdenayhan
26.02.2006, 18:28
TRABZONSPORUMU takibe devam......Maçta yine Hodziç in mükemmel taktikleriyle çildirsam bisle yine gidecegim maça....

selcuk
26.02.2006, 18:31
vahid hoca hepimiz beraber bakirkölük yapersa sasmam

Nytre
26.02.2006, 18:36
bu macta ömer rizayi kesip a|i i|e bas|amasini isterim...

v.manisa iyi m0tive 0|an bi takim ayrica gs macinda iyi p0zisy0n|ar yaka|adi|ar...

mac hakkinda bir sey diyemecegim cünkü bugün takimimizi gördük ne yazikki..

Tansu Onur Erdoğan
26.02.2006, 18:36
iddacilar bassin manisaya bunlar bizi her türlü yener

mini FaNaTiK
26.02.2006, 18:41
Dün geceki G.Saray maçi ve bugünkü Sivas maçimizdan sonra hiçbir ümidim yok bu maç içinama Trabzondur bu ne yapacagi belli olmaz..

F.Tekke takima geri dönecek,Manisa atak futbolu oynayacaktir erken gol bulurkontrataklarla is yapabilirsekkolay bir galibiyet aliriz yoksa bizim isimiz averaja döner Zelenka-Holosko yu nasil tutacagiz merakla bekliyorum..

tsmaniac
26.02.2006, 18:46
manisa maçi için haftaya tekrar izmir havalimaninami gelecek takim bilen varmi? eger gelirlerse tekrar karsilama yapilcakmi?izmir tayfasi

Adnan Mollasalihoğlu
26.02.2006, 18:50
Bu hocayla hiçbir maçimiz kolay degil...

DKaraduman
26.02.2006, 18:54
Artik o maçta da berabere kalacagimiza inaniyorum onlarda kapanacak biz yine ruhsuz ve uykusuz olacagiz ve yine berabere kalacagiz

degok
26.02.2006, 19:09
Maçta türübündeyiz insallah. Altay maçinda yasadigimiz sikintidan sonra manisa maçi artik bize zarar veremez gibi geliyor bana. Manisa çok iyi bir takim her hafta ful oynuyor stadda. Isimiz zor arkadaslar.

Recep Çaltepe
26.02.2006, 19:16
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sivas maçina oranla daha rahat bir maç olacak bizim açimizdan. çünkü manisa'nin sivasspor gibi ölümüne defans tarzi bir oyun oynayacagini sanmiyorum. zaten böyle oynamadiklarini dünkü galatasaray maçinda da gösterdiler. hizli ve gole yönelik bir çok oyunculari var. bizim defans için çok iyi bir sinav maçi olacak bu. gol yemedigimiz takdirde rahatlikla kazanabiliriz tabi ne olursa olsun ömer riza nin bu maçta oynamasi lazim. çünkü manisa'nin defansinda d'haene var. hiç bir sekilde ömer riza'la basa çikamaz. kisacasi futbolcularimiz biraz istekli ve arzulu oynarlarsa çok rahat bir galibiyet çikarabilirler. bi de bir hafta boyunca dua edicem, vahid hoca tayfun'un yerine ufukhan'i oynatsin die. umarim dualarim kabul olur.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

kutoz
26.02.2006, 19:32
Bir beraberlikle Trabzonspor'a küsseydik, bugün sirtimizda Trabzonspor formasi yerine, beyaz fanila olurdu.

Allah izin verirse, Manisa'dayiz...

Hep Destek, Tam Destek...

BDiler61
26.02.2006, 19:52
bugünkü gibi oynarsak isimiz çok zor olur

Nytre
26.02.2006, 21:29
maca gidilecek mi ..

İleli
26.02.2006, 21:54
Maci izlemicem abi yemin ediyorum izlemicem bu takim adami manyak eder...

Allahin Iziyle burdayim mac saatinde!

yakup midi
26.02.2006, 21:56
bu maçi aliriz.....

agahozlu
26.02.2006, 22:01
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sivas maçi kadar zor geçmez vestel ileride defans oyuncularina baski yapiyor ama defans sisteminin sivasinkiyle alakasi yok.maç ya gollü berabere biter yada aliriz diye düsünüyorum.ama zelenka-holosko ikilisi iyi anlasiyor.defansimizin iyi mi yoksa kötü mü oldugunu anlayabilecegimiz bir maç.eger orta alandan iyi toplarla çikarsak çok rahat aliriz maçi.ama hüseyin ve szmek sivas maçindaki gibi oynarsa gol atmamiz çok zor.</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

61 POWER
26.02.2006, 22:03
bu maci alirsak varya o zaman tamam iste....bizi kimse tutamaz!

61-firtina
26.02.2006, 22:04
zor maç hemde çok zor bu oyunla hangi takima oynarsak isimiz çok zor

EmrahYalçınalp
26.02.2006, 22:07
maca gidilecek mi ..

Trabzonspor'un basket maçinda Çilginlar Volkan Canalioglu'ndan otobüs sözü aldilar gibi...

Bu maç zor falan olmaz. Zor olan bizim hücum organizasyonumuz. 0-0, 0-1, 1-1.

Emiroğlu
26.02.2006, 22:08
Bence Söylenenin Aksina Sivas Macindan DAha Zor oLacak. Tamam Fatih Var Ama Sivasin TAKIMI Var.. ve cok iyi cikistalar.. cokda ISTEKLI oynuyolar.. sivas macindaki gibi oynarsak bence manisadan 3 farkli malubiyetle döneriz.. insallah takim hafta içinde kendine gelir ve hala -1 de olan averajimizi Galibiyetle Düzeltiriz.

Emiroğlu
26.02.2006, 22:09
MANISANIN takimi var olacakti

gerçekefsane
26.02.2006, 22:33
Celalleddin sari kart cezalisi

Onur
26.02.2006, 22:44

Tek takilacam diyosun ha....smileys/smiley1.gif

Emiroğlu
26.02.2006, 22:47
CNN YORUMCULARI MANISA BU HAFTA TRABZONSPORU DARMA DAGIN EDECEK DIYO.. SINIRLERIMM AZDI .. HERIFLER COK IYI OYNUYOR.. SIVAS MACINDAN DAHA ZOR OLACAK.. AMA SIVASIN AKSINE ATAK FUTBOL SERGILIYORLAR.. SAVUNMAMIZ IYI AMA ORTA SAHAMIZA COK IS DÜSÜYOR.. YATTARANINDA BU GEVSEKLIGI BIRAKMASI LASIM..6-7 KISI HÜCUMA CIKIP ILERDE PAS YAPAN BIR TAKIMLARI VAR TABI KONTRA ATAK FUTBOLU OYNADIGIMIZ IÇIN BU ISIMIZE GELEBILIR.. ORTA SAHAMIZIN COK DIRI OLAMSI LASIM.. EGER HÜSEYIN BUGÜNKI GIBI OYNARSA MAHFOLURUZ..HÜSEYIN GAZIANTEP MACINDAKI GIBI OYNARSA ISIMIZ DAHA KOLAY OLUR.. VE INSALLAH 2 FORVETLE CIKARIZ.. FUTBOL SEYRI ACISINDAN GÜZEL MAC OLUCAK.. iNSALLAH LEHIMIZE SONUCLANIR

Onur
26.02.2006, 22:48
Ersun Yanal'in futbol tarzini hep sevmisimdir.(Oyuncu tercihi degil) Eger bu maçtan yenilerek ayrilsakta bugünkü kadar üzülecegimi tahmin etmiyorum.

Maça gelince hizli ataklari degerlendirebilrsek alma sansimiz yüksek. Kontra ataktan baska bir yolumuz yoq . Nedeni bizim kadromuz baska hiç bir sisteme uygun degil...

Emiroğlu
26.02.2006, 22:55
bu hafta fenerbahçe kayseri deplasmanina gidiyor.. ordan cikacak bir fenerbahce galibiyetiyle manisayi yenmemiz durumunda puan farkini yeniden 2 yada 1e indirme sansimiz olacak. bu hafta kazanmis olsaydik belkide haftaya 3. sirada olacaktik.. manisa macinda bir kayip durumunda 6. 7. siraya kadar gerileyebiliriz.. cok kritik bi haftaaaa bu haftaya göre cok daha kritik bi hafta bizi bekliyor..

kutoz
26.02.2006, 22:55
Trabzonspor'un basket maçinda Çilginlar Volkan Canalioglu'ndan otobüs sözü aldilar gibi...

Manisanin stadi çok küçük ve Degok'un söyledigine göre her hafta dolduruyorlarmis stadi. Bu yüzden rakip takim taraftarina yer ayiramama gibi bir durumlari varmis. Degok, h.içi bunu arastirip buradan bilgi verecek. Bu hususa dikkat.

drss
26.02.2006, 22:58
altay ve sivas saldirmadi ama manisa farkli lee sol kanatta belki djokajla idare eder ama yattaranin defansa çok yardimi olmadigini düsünürsek tayfunununda dengesiz çikislari ve kademe hatalari mevcutken perisan oluruz

mutlaka ufukhan oynamali orta sahada hüseyin ferhathemen önlerinde symek oynamali (hücuma degil orta sahaya yakin oynamali sonuçta uzun pas atiyor, manisa defansinin arkasina atilacak toplarla gol atariz)ama manisa orta sahasinidurdurmak için ferhatla hüseyine symek mutlaka yardim etmeli son olarak tekrar söylüyorum ufukhan MUTLAKA OYNAMALI

(ve yattara böyle isteksiz oynamaya devam ederse fatihin yaninda ömer riza degisikligi olabilir maç içinde degisebilir demek isterdim ama sagolsu vahid hoca 75 den önce adam degistir miyor)

selcuk
26.02.2006, 23:00
adamlarin gaylere karsi olan macini izledim kalecileri iyi degil tolga farkinla kazanirik kaptanda geri dönüyor

Emiroğlu
26.02.2006, 23:01
tayfun defansta symek forvet arkasinda baslarsa bu maci kaybederiz

İleli
27.02.2006, 00:26

Tek takilacam diyosun ha....smileys/smiley1.gif

cinnet gecirmek istemiyorum haftaya, bunalim asamasina geliyorum maclari izlerken bildigin gibi degil abi...

gecen seneler oh ne guzeldi gec pc basina ac trt radyoyu resmi siteyi ve bmn'yi ugras dursmileys/smiley32.gif...

baget55
27.02.2006, 00:27
allah rizasi icinvahit hoca oyunu okumayi becerebilirse,tayfun defansta oynamazsa , hüseyin orta sahada beyoglunda gezer gibi oynamazsa , yattara artik tribunlere oynamayi birakirsa, fatih sakatliklardan kurtulur , djokaj da orta yapmayi ögrenirse eeesansta bizden yana olursasanirim o zaman bu maçi kazanirizz:)

Serhat ŞAHİN
27.02.2006, 00:48
Izmir havaalanina inicekler tekrardan bi karsilamamiz var takimi. Bekleriz.
Bu vestel buyuklerle olan macini izmirde oynacakti sanirim bizi buyuklerin icine dahil etmedi. Aslinda kuluple irtibata gecip maci yine Ataturk'e aldirsak izmire yani. Sonucta en az 10 bin kisi vardi altay macinda. Butun gelebilecek arkadaslari maca bekliyoruz. Bu arada bu carsamba gunu Izmir Ataturk'te Turkiye milli maci var ceklerle haberiniz olsun.

Tayfun out
UFUKHAN BAYRAKTAR IN ;);)

hakantpl
27.02.2006, 01:23
Vestel Gs ye kök söktürdü bakmayin 4-2 yenildiklerine ikitane uzaktan gol atti Gayseliler yoksa Manisa Maçi alirdi. Açik Futbol oynuyorlar, O yüzden Maçi alma Sansimiz Yüksek ilkGolü biz yemezsek Maçi kazaniriz.

Ömer Rizanin Performasina Göre Maç FArka Bile Gidebilir, Onlar Saldirdikça biz Kontrdan Gol buluruz gibi Geliyor. Defanslarinda 2 Futbolcudan Fazla Topcu kalmiyor hatta kornelerde biri bile zor kaliyor defansta. Ancak Savunmamiz Gününde Olmasi Lazim Tolgayada Çok Is düsücek.

TRABZONLU_TS
27.02.2006, 02:50
vestelmi??? yenecegizmi???

Haluk Pehlivan
27.02.2006, 04:11
arkadaslar ben manisada yasiyorum,stat kapasitesi 8-9 bin kisi.takim ersun yanal geldikten sonra toparlandi transferlerde iyi çikti.sag ve sol kanat iyi serkan dökme,meduna (hava hakimiyeti güzel)zelenka, holosko bunlar takimin en iyileri.defans iyi degil kalecinin ne yapacagi belli olmuyo defansta johanna agir kareli biliyorsunuz..manisa mutlaka gol atar ama bizim defansta düzeldi.sanirim berabere biter ama insallah yeneriz..

Tansu Onur Erdoğan
27.02.2006, 04:46
ben gs macinda vesteli begendim acikcasi kadrolarida bizden iyi ayrica

Faik Yılmaz
27.02.2006, 08:39
dünkü maçtan sonra ne vestel maçini nede konya maçini alamayiz.....

g.saray maçini hiç söylemiyorum bile....

ozcan_asanoglu
27.02.2006, 08:43
kati defans yapan takimlara karsi zorlaniyoruz.o yüzden bu seneden fazla birsey beklememek lazim, özellikle trabzonda çok puan kaybederiz.sivas maçinin böyle olacagi belliydi..

ama manisa açik oynar, fener gs.da..o yüzden bu maçlardan umudum var benim...

Y.Sert
27.02.2006, 08:47
evet bir sivas maçi gibi olmayacagi kesin.büyük bir ihtimalle antep maçina benzer.biz kapaniriz,vestel cümbür cemmaat atak yapar.ömer ve yattara günündeyse ömer peynir ekmek gibi gol kaçirmazzsa,farka bile gideriz.ama ilk gol vestelden gelirse isimiz çok ama çok zor.

yaranozlu
27.02.2006, 08:56
ersun yanal hangi takima giderse gitsin, o takimi adam eder. bende kadro yok, takimda oyuncu yok demez bizim çapulcu Vahit gibi... Bu da Ersunun farkidir. Denizlide, Gençlerde hep basarili oldu. Simdi de Vesteli tirmanisa geçirdi. Bana göre hiç sansimiz yok, yeniliriz.1 puan basaridir Vahitle...

uftinci
27.02.2006, 09:00
Galatasaraya oynadigi topun yarisini bize oynarsa yine 3 atarlar bize. Fait tekke gününde olursa kontralarla belki galip gelebiliriz ama son 5 maçtir en iyi hücum yapan takimla oynayacaz. Holosko'yu tayfun tutar Zelenkayida hüseyinle kilitlemeye çaliirsa son kaçinilmaz. Yazik bize valla çok yazik. smileys/smiley5.gif

emre81
27.02.2006, 09:05
Bosverin arkadaslar bu takimi bu sezon böyle kabul edecegiz napalim idare edicez artik ama seneye de bu sekilde gitmeyeceginin umarim ki herkes farkindadir, ben is dolayisiyla Manisa'dayim ve haftasonu da burada olacagim takimda kaldigim otelde kalacakmis varmi iletmemi istedikleriniz:))

geronimo_61
27.02.2006, 09:45
vahit hoca ya kiziyorsunuz da vestel manisanin devre arasinda yaptigi transferler ne peki zelenka holosko arda birakin vahit hocayi da 5 senedir alamdigimzi o pivot santraforu düsünün

Adem Erdoğan
27.02.2006, 11:41
zelenka bizi tek basina dagitir.

Mustafa Önal
27.02.2006, 11:45
bu hocayla çok zor kazaniriz. vestelin ortasaha ve forvetleri iyi. hele antep maçi gibi 18 gömülürsek elin oglu atar. yinede ben herseye ragmen bu maçi alcaz diyorum. su bi gerçek ki vahid hoca szymek i bitirdi aralarinda kara kediler oldugu asikar.

halil ibo
27.02.2006, 11:58
Bu sene bir maçlik oyuna göre karar veremeyecegini anlayamadi benim masum taraftarim.Yine sasirtacaklar bizi.Simdi Manisa'ya karsi kapanacak olan taraf biziz.Kontratak sonucu atabilecegimiz gol veya goller sonrasi zaten açik oynayan ve defansi ile kalecisi evlere senlik Manisa dagilacaktir.Ama bizim futbolcularimiz-yada futbolcu geçinenlerimiz-isterse bu dedigim olur.

bodozlama
27.02.2006, 12:04
Bosverin arkadaslar bu takimi bu sezon böyle kabul edecegiz napalim idare edicez artik ama seneye de bu sekilde gitmeyeceginin umarim ki herkes farkindadir, ben is dolayisiyla Manisa'dayim ve haftasonu da burada olacagim takimda kaldigim otelde kalacakmis var iletmemi istedikleriniz:))

Emre bizde geliriz artik otele :)) en kötü maçta görüsürüz, valla insallah söyledigin gibi seneye düzgün bir takim kurulur ama yine de insan kaleye tek sut çekemedigimizi görünce üzülüyor insan.

mitralyoz61
27.02.2006, 12:06
Arkadaslar sürekli bize karadaenizde çernobilden kanser oluyor dediler ben bunun yalan olduunu dün anladim valla.

Karadenizde insanlar TRABZONSPOR yüzünden kanser olur ancak.

Yaw bu sene adam gibi bi maç izleyemedim böle rahat.Hep stres ya. Nolacak halimiz bizim?????

Ama içimdeki TRABZONSPOR sevgisi asla bitmeyecek küme düsme durumuna da gelsek manisa maçinagidecem yaw.

irfanköse276
27.02.2006, 12:11
Hep diyorm iyi oynayalim yeter. Zaten bu sezondan beklentimiz sinirli.

Herkes tarafindan övgü alan savunmamizin en ciddi sinavidir V.manisa maçi. Karsimöizda iyi bir hücumö gücüne sahip organize olabilen bi takimö var. Herseyden önemlisi Güzel maç olacak

gilimalı
27.02.2006, 12:15
açik futbol oynayan manisaspor tam disimize göre gs maçi önce kazanmamiz gereken bir maç defansini çok önde kuruyolar vebizide gözlerine kestirirler araya atilan toplarla çok gol bulabilecegimiz bir maç bence kazaniriz

temelyilmaz
27.02.2006, 12:26
haddimizi bilerek oynamaliyiz öle saldirirsak dagitirlar bizi kontraatak oynamaliyiz yani bizim futbolcularimiz özellikle forvet konusunda bos alan oyunculari ya gitti vestel zalenkayi aldi biz alamadik vestelin orta sahasi çok kuvvetli teknik ve fizik olarak bizde öle bi orta saha yok ama saldiracaklardir büyük ihtimalle onlar buda bizim isimize yarar

Reha
27.02.2006, 12:55
Maç 2-1 biterse Halil " Suç futbolcularda ve Gökdenizde"

Maç 1-1 biterse Halil " Hakem maçi çigrindan çikardi, Smko'dan memnun degilim"

Maç 1-3 biterse Halil " Zamaninda yaptigimiz müdahaleler ile sonucu lehimize çevirdik, Keske her takimda bir Smyko olsa"smileys/smiley5.gif

Barış BAKIRTAŞ
27.02.2006, 13:01
Ilginç bir yaklasim Reha abi smileys/smiley1.gif
Hepimizin bildigi gibi açik oynayan rakiplere karsi iyi oynuyoruz. Ama ilk golü yersek isler tam tersi oluyor. Umarim ilk golü biz atariz ve yine umarim antep maçi gibi kapanma olayini abartmayiz smileys/smiley1.gif

Reha
27.02.2006, 13:08
Ilginç bir yaklasim Reha abi smileys/smiley1.gif
Hepimizin bildigi gibi açik oynayan rakiplere karsi iyi oynuyoruz. Ama ilk golü yersek isler tam tersi oluyor. Umarim ilk golü biz atariz ve yine umarim antep maçi gibi kapanma olayini abartmayiz smileys/smiley1.gif

Latife olsun gözüm..smileys/smiley2.gif

Recep Çaltepe
27.02.2006, 13:40
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Celalettin bu maç için cezali durumda. Yerine büyük ihtimalle Lee oynayacak. Eger hoca bu maçta da Tayfun Cora'yi oynatma israrina devam ederse, en azindan Celalettin'in yerine Ufukhan'i oynatsin. Ufukhan ya fb ya da bjk maçinda (tam hatirlamiyorum ikisi de olabilir) defansin solunda oynamisti ve basarili olmustu. Tahminimce Lee'ye göre daha basarili olur o bölgede.</TD></TR>

Nytre
27.02.2006, 13:41
bu hafta c0k i|ginc 0|acak .

ama kar|i cikmamiz icin yenmemiz sart..

manisa sivas gibi degi| kendi sahasinda acik 0ynayacak hatta üstümüze ge|ecek bizde k0ntratak icin bunu kabu| edecegiz..

k0ntra atak|ar|a yattara genis a|an|ar bu|dugunda f.tekkey|e teh|ike|i 0|abi|ir...

zafercalikoglu
27.02.2006, 14:19
2-0 vestel alir,sivas macindaki gibi oynarsa,

sbay
27.02.2006, 14:21
bence bu mac oynarsa eger ö.rizanin maci olur yattara ve fatih de cok iyi isler yaparlar.manisayi gayse macinda izledim defansi hic düsünmüyolar sürekli atak oynuyolar.

Berberoğlu
27.02.2006, 14:27
bu maçi kazaniriz diye düsünüyorum. gollü bir maç olacak bence. neden diyeceksiniz. çünkü bence halil hoca süpriz yapip kaleyi jefferson'a teslim edecek. böyle bi durumda mutlak gol yeriz herhalde.

degok
27.02.2006, 14:31

Manisanin stadi çok küçük ve Degok'un söyledigine göre her hafta dolduruyorlarmis stadi. Bu yüzden rakip takim taraftarina yer ayiramama gibi bir durumlari varmis. Degok, h.içi bunu arastirip buradan bilgi verecek. Bu hususa dikkat.

Evet Arkadaslar Kutozun dedigi gibi manisa stadi oldukça küçük. Stadin en küçük kale arkasini rakip takima ayiriyorlar. Yanliz en küçük derken abartmiyorum. Her hafta zaten ful oynuyorlar. Ben arastiriyorum. Bu baslik altinda size gereken bilgileri ulastiracagim. Manisa da bile maça gidecegini söyleyen bir sürü trabzonsporlu var. Izmirden de baya gelen olur. Bu nedenle maça gelmeyi düsünenler biraz erken stada gelirse yer bulabilir kanisindayim. Zaten maç 14:00 da bu hususu dikkate alalim. Bilgi isteyen bana özel mesajla ulasabilir.

Serhat ŞAHİN
27.02.2006, 14:38
Ya mac olayi icin yonetime baski yapalim. arkadaslar yine izmir olursa en azindan bir 10 bin kisi daha oluruz. ustunlugumuzu koruyalim. bu manisa buyuklerle olan macini izmirde oynucakti. bunun icin bisey yapmak lazim Allah'in izniyle.

Erbay
27.02.2006, 14:40
Manisa bu defansla bizden 4 yer.Ama biz de 4 yiyebiliriz.Çünkü inanilmaz derecede hucüm oynuyorlar.Ömer Riza ve Yattarayla yapacagimiz kontraataklarla manisayi bence yeneriz.Necmi Pereklinin dedigi gibi Tayfunla Fatih Akyelin yerlerini degistirmeleri lazim.Ben Fatih Akyeli hep sagbek olarak hatirliyorum.Dünya kupasinda da sagbekteydi ve çok basariliydi.

degok
27.02.2006, 14:52
Manisa bu defansla bizden 4 yer.Ama biz de 4 yiyebiliriz.Çünkü inanilmaz derecede hucüm oynuyorlar.Ömer Riza ve Yattarayla yapacagimiz kontraataklarla manisayi bence yeneriz.Necmi Pereklinin dedigi gibi Tayfunla Fatih Akyelin yerlerini degistirmeleri lazim.Ben Fatih Akyeli hep sagbek olarak hatirliyorum.Dünya kupasinda da sagbekteydi ve çok basariliydi.

Arkadaslar manisasporu küçümsemeyin. Gerçekten çok iyi top oynuyorlar. Tek zayif noktalari kalecileri bülent. Onu da iyi tanirsiniz. Galatasaray trabzon maçinda yedek olarak kale arkasinda isinirken Mutlu çelik tarafindan kirmizi kart gören eski kalecimiz. Yoksa zelenka holosko meduna, bizim eski zafer demiray ugur inceman, ümit milli caner gibi çok iyi topçulara sahip. Bos takim degil.

irfanköse276
27.02.2006, 15:02

Arkadaslar manisasporu küçümsemeyin. Gerçekten çok iyi top oynuyorlar. Tek zayif noktalari kalecileri bülent. Onu da iyi tanirsiniz. Galatasaray trabzon maçinda yedek olarak kale arkasinda isinirken Mutlu çelik tarafindan kirmizi kart gören eski kalecimiz. Yoksa zelenka holosko meduna, bizim eski zafer demiray ugur inceman, ümit milli caner gibi çok iyi topçulara sahip. Bos takim degil.

ardayi da eklemek lazim.Çok zorbi maça çikiyoruz. Iyi olan kazansin ;)

Kemal Musaoğlu
27.02.2006, 15:03
bu maçi alma ihtimalimiz yüksek.çünkü vestel üzerimize çok gelecek.defansinda çok açiklar verebilir.bide bunlari iyi degerlendire bilirsek maçi aliriz.güzel bir maç olacagina inaniyorum.bu maç trabzonsporun neler yapabilecegini gösteren bir maç olacak.

ozcan_asanoglu
27.02.2006, 15:06
antep maçindaki gibi fazla kapanirsak Allah korusun facia bir skorla karsilasabiliriz..manisa elemanlari kaçirmaz..

ömer riza girecegi 6 pozisyonun birini atsin birini de attirsin yeter..ki yüzde bin girecek..

Erbay
27.02.2006, 15:08
Manisa bu defansla bizden 4 yer. Ama biz de 4yiyebiliriz</span>.Çünkü inanilmaz derecede hucüm oynuyorlar.Ömer Riza ve Yattarayla yapacagimiz kontraataklarla manisayi bence yeneriz.Necmi Pereklinin dedigi gibi Tayfunla Fatih Akyelin yerlerini degistirmeleri lazim.Ben Fatih Akyeli hep sagbek olarak hatirliyorum.Dünya kupasinda da sagbekteydi ve çok basariliydi.

Ben 4 atarken 4 yiyebiliriz demek istedim.Onu bunu birak da abi imzan süper

Küçükalioğlu
27.02.2006, 15:25
takim yenilsin yenilmesine ona bisey dedigim yok elbette yenilecek, yenecek veya berabere kalacaktir ama sorun ruhsuzlukta ya arkadas dün sivas maçini seyrediyorum yastik olsa masanin üzerine yigilacam beni bile uyuttu adamlar Trabzon'un böyle oynamayave banada böyle maç izlettirmeye hakki yok. Ben taraftar olarak galatasaray maçina gidebilmek için binbirtürlü plan yapiyorum ordan para ayirsam bundan borç alsam diye, 11 tane uyusuk çikmis sahaya top oynamak yarine sivaslilari dövüyolar ondan sonrada sene sonu zam istiyoruz aslinda sizin ne istediginiz belli, zam istiyolarmis bizde sizde olmayan ruh dan istiyoruz. HERKES TRABZON FORMASININ AGIRLIGINI BILECEK.

Uğurtan
27.02.2006, 15:28
Ben burdan sölüyorum sivas maçina bakarsaniz orda da maçi özetlemistim maçtan önce ya berabere ya aliriz demistim büyük ihtimal 0-0 die sölemistim..Vestel maçi ya beraber(gollü ama) yada alicaz maglubiyeti düsünmeyin bile..Eger erken gol bulursak ve kontratakta ömer yattara fatih gününde olursa tahminimizdende kolay bir maç olabilir..Ömer riza G.Antep maçinda 6 pozisyon bulmussa bu maçta normalde 2 katini öne geçmemiz halinde 3 katini bulur..Yani anlicaniz Forvetler bu maçi belirlicek ve kaleciler..Tolga iyi çikisini sürdürür insallah..

Cengiz Çubukcu
27.02.2006, 15:54
baska birisi bu konudan bahsettimi bilmiyorum...dün aksam cnn türkte aziz üstel denen hiyar galatasarayin galibiyetini göklere çikarmak için vestel manisanin ne kadar iyi bir takim oldugundan bahsetti ve trabzonumuzu dümdüz edecegini iddali bir sekilde söyledi. o an nasil oldum anlatamam ...Allahim dedim keske bütün trabzonporlu futbolcular bunu duysa da bizim gibi hirs yapsa...

serseerii
27.02.2006, 16:03
bos ver biz o lavugun hincini vestel den çikarmayalim ama vestelide yenelim asil vestel den sonra ki maça bakalim ilk yari bizle dalga geçen cimbom u fatih tekke ye iyi bi gölcü degil diyen kimligi belli olmayan song un takimi ni dize getirelim hadi olum gökdeniz mütis dön

ozcan_asanoglu
27.02.2006, 16:05
zaten kalan zamanda en büyük görevimiz gs.yi evire çevire yenmektir..

Şentürk
27.02.2006, 16:42
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

tolga

ufukhan&nbsp ; fatihA.&nbsp ; milan& nbsp; lee

yattara ferhat hüseyin djokay

szymek

fatih</TD></TR>

Barış BAKIRTAŞ
27.02.2006, 16:55

Evet o maçtaydim cafer abi ile beraber gs koltuklariyla ugrasiyorduk :) Bülenti 50 metreden görüp disari atti. 2 tane alakasiz penalti verdi.
Bülent bu hafta hatali goller yedi umarim bizim maçta panter kesilmez..

Akın_61
27.02.2006, 17:04
Zor maç vestel fena bir takim degil ama insallah alacagiz bu maçi 3. olmamiz için bu maçi almamiz sart...bizim takimimizin kaderi birkaç oyuncumuzun gününde olmasina bagli malesef, eger günlerinde olurlarsa vesteli yeneriz..Azicik bu maçi alacagiz diye baski hissetseler oynayamazlar....taimimiz malesef daha oturmadi,daha süreye ihtiyaçlari var....

Cengiz Çubukcu
27.02.2006, 17:06

Evet o maçtaydim cafer abi ile beraber gs koltuklariyla ugrasiyorduk :) Bülenti 50 metreden görüp disari atti. 2 tane alakasiz penalti verdi.
Bülent bu hafta hatali goller yedi umarim bizim maçta panter kesilmez..

belki fatih akyel sag bek oynar ama tayfun stoper oynayamaz...zaten günümüz futbolunda tayfun trabzonsporda oynayamaz çünkü top teknigi çok zayif...

selçukabi
27.02.2006, 17:20
valla onu bunu bilmem, betandwin +2,5 gol bahsini bu maça açarsa tövbemi bozabilirim.Saka bir yana Trabzonspor üzerine gelen takimlari hep bozmustur.Yine öyle olacaktir gibi bir his var içimde ama ilk golü yersek ne olur bilmem.

ozcan_asanoglu
27.02.2006, 17:22
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Manisa seyahat programi açiklandi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/ucak22.jpgTakimimizin 4 Mart Cumartesi günü Vestel Manisaspor maçi için Manisa?ya yapacagi seyahatin detaylari belli oldu. 3 Mart Cuma günü saat 07.20?de THY?ya ait tarifeli uçakla önce Trabzon?dan Istanbul?a gidecek kafilemiz, buradan saat 11.00 uçagiyla Izmir?e geçecek. Dönüs ise maçtan sonra saat 18.30?da özel uçakla yapilacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Program:

Gidis : 03.03.2006 Cuma saat 07:20 Trabzon-Istanbul, saat:11.00 Istanbul Izmir (THY Tarifeli)

Maç : 04.03.2006 Cumartesi Vestel Manisaspor ? Trabzonspor (14.00 ? 19 Mayis Stadyumu)

Dönüs : 04.03.2006 Cumartesi saat 18.30 Izmir-Trabzon (THY Özel Uçak)

<DIV align=right>27.02.2006 17:18:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

eren_61
27.02.2006, 17:24
gökdenize o kadar laf soyledik iddaa oynuyo diye.ama adam hiç degilse bunlar kadar ruhsuz oynamiyodu.kosuyodu cabaliyodu.bu futbolla manisa bizi yener

Oğuz
27.02.2006, 17:36
Hangi futbolla kazanacagiz.. Tekke iyilesecek de, kaleye vuracak da, gol olacak.. Nasil is anlamadim.. Bu takimda bi numara var ya, hadi hayirlisi.. Yattara'nin oynadigi da top degil, Szymek'in de..

coach
27.02.2006, 17:49
Simek neyse de Kuzu'nun kesin bi sikintisi var kesin,biz Yattara'yi üç sezondan beri izliyoruz hepimiz iyi kötü taniyoruz hiç bu kadar tutuk oynadigini görmedim topla kosmaktan aciz,,

Armağan Dere
27.02.2006, 18:07
manisaspor iyi bir takim galatasaraydan 4 yediklerine bakmayin daha büyük bir hirsla çikacaktirlar sahaya dikkatli olalim forvette fatih is yapamazsa gine halimiz duman gs maçina kadar hiçbir maçini izlemiycem gine kanser etcekler adami.. ama gine de söliyim insallah yeneriz...

Tahir
27.02.2006, 18:14
Antep taktigi ile oynanmali.Kati defans hizli hucum bizi galip getirir.Haydi hayirlisi.

Harun
27.02.2006, 18:33
Rakipler artik oyun kurgumuzu çok iyi biliyor.Kisitli imkanlarla belli oyuncular üzerine kuruluoyun oynuyoruz.Kisisel becerimiz ogün iyi ise maçi alriz aksi halde yine sikici ve utanç verici bir maç bizi bekliyor.

degok
27.02.2006, 18:36
Manisa bu defansla bizden 4 yer. Ama biz de 4yiyebiliriz.Çünkü inanilmaz derecede hucüm oynuyorlar.Ömer Riza ve Yattarayla yapacagimiz kontraataklarla manisayi bence yeneriz.Necmi Pereklinin dedigi gibi Tayfunla Fatih Akyelin yerlerini degistirmeleri lazim.Ben Fatih Akyeli hep sagbek olarak hatirliyorum.Dünya kupasinda da sagbekteydi ve çok basariliydi.

Ben 4 atarken 4 yiyebiliriz demek istedim.Onu bunu birak da abi imzan süper

Sagol arkadas degistirmedim de daha bellimi olur döner möner geriye

baget55
27.02.2006, 19:33

Stad doluydu,taraftar da iyiydi.Senin Tv nin sesi kisikti heralde.

nerde taraftar iyidi biz niye hissedemedik o zaman 90 dakika maci izledim sadece 5 dakika adam gibidestek vardigerisi fiss.. bu her zaman boyle oluyor zaten... mac gitmis dakika 85 oolmus millet "beraber yuruduk biz bu yollardayi" soyluyo bu mu simdi adam gibi destekk ?

Taner Gündoğdu
27.02.2006, 19:42
sonunda hücum oynayacak bir takim geldi karsimiza. bizi yenmek isteyeni biz yeneriz. yeterki siki markaj ve kapali defans olmasin. ersun yanal da asla böyle bisey yapmayacagina göre, defansta çok bariz hatalar yapmazsak bu maçi aliriz...

Burçak
27.02.2006, 19:44
manisa iyi top oynuyor. bizim bi haftamiz diger haftaya uymuyor. çok zor bi maç olacagi kesinç deplasmanda olmasi bunu dahada zorlastiriyor. ayrica gese maçina moralli çikmamiz için bu maçi mutlak almaliyiz. hedefimiz gerçekten avrupa ise kesinlikle alinmasi gereken bir maç

mitralyoz61
27.02.2006, 19:54
Onlarin stadi kaç bin kisilikki yer bulamayacaz mutlaka gidelim.

mitralyoz61
27.02.2006, 19:59
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Manisa seyahat programi açiklandi
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/ucak22.jpgTakimimizin 4 Mart Cumartesi günü Vestel Manisaspor maçi için Manisa?ya yapacagi seyahatin detaylari belli oldu. 3 Mart Cuma günü saat 07.20?de THY?ya ait tarifeli uçakla önce Trabzon?dan Istanbul?a gidecek kafilemiz, buradan saat 11.00 uçagiyla Izmir?e geçecek. Dönüs ise maçtan sonra saat 18.30?da özel uçakla yapilacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Program:

Gidis : 03.03.2006 Cuma saat 07:20 Trabzon-Istanbul, saat:11.00 Istanbul Izmir (THY Tarifeli)

Maç : 04.03.2006 Cumartesi Vestel Manisaspor ? Trabzonspor (14.00 ? 19 Mayis Stadyumu)

Dönüs : 04.03.2006 Cumartesi saat 18.30 Izmir-Trabzon (THY Özel Uçak)

<DIV align=right>27.02.2006 17:18:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Nytre
27.02.2006, 20:01
eger bizim kisi|erimizin üzerine 0ynu0rsa takim|ar biz de kisillerin üzerine maç kazaniyooruz demektir...

eger yattarayi tutunca rakip bizim oyun sistememiz ki|it|enioorsa oo|maz..

eger yattara tutulu 0|sa bi|e biz diger kanattan ya da ortadan g0| atabilli0rsak bu takim istikrari yakallar...

demek istedigim bu !...

Mustafa Mahmutoğlu
27.02.2006, 20:07
bu maçi aldik aldik alamadik geçmis olsun beylersmileys/smiley19.gif

TAMTÜRK61
27.02.2006, 21:29
bence bu mac oynarsa eger ö.rizanin maci olur yattara ve fatih de cok iyi isler yaparlar.manisayi gayse macinda izledim defansi hic düsünmüyolar sürekli atak oynuyolar.

Iste yukaridaki arkadasin yorumu hosuma gitti.Biz saldirirsak,Manisa'nin orta sahasi güclü,golü yeriz.

Kontrollü oynayip savunmayi güclendirip ani cikislarla gol atabiliriz ancak..

Bülent Bayraktar
27.02.2006, 21:41
uefa sansini sürdürmek için mutlaka kazanmamiz lazimdir

the real
27.02.2006, 22:06
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ersun yanalin klasik taktigidir maçi her sartta hucum oynattmak hatta sööle bir lafi vardir 1-0 maglup olacagima, 4-3 maglup olmayi tercsh ederim diye.... o yüzden çalistirdigi her takima hayat veriyo adam, en azindan hizli ve tek top oynatiyo gözede çok hos geliyo oynattigi oyun. Manisa takimina sööle bir bakarsak defansta 1.95 lik johanna fatihle oynarsa, fatih çok zorlanir heleki sakatliktan yeni çiktigini düsünürsek , zelenka müthis bitirici paslar dagitiyo ve tek paslari çok isabetli holosko çok firsatçi, bide meduna var ki yanlis hatirlamiyorsam ilk yari kendi sahamizda yenildigimiz maçta gol atmisti. Oda 1.92 lik vehava hakimiyeti çok iyi...yani özetle hucum edersek bayagi bir kontra atak yeriz ve gollerde yeriz, o yüzden hala 3-4 kisinin performansina bagli sonuçlar aldigimiz ve takim oyunu oynayamadigimiz için her ne kadar trabzonspora yakismasada antep maçinda yaptigimizi yapmali"çanakkale geçilmezi" oynamaliyiz....ve antep maçindaki gibiyakaladigimiz kontra ataklari bonkörce harcamamaliyiz.....Aksi takdirde..bu oyun anlayisi bu oyuncu tercihive en önemlisi bu hirs(!!!!!) ve kazanma istegi(!!!!!) ile</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>hezimet kaçinilmaz

selimberkan
27.02.2006, 22:10
alamasan lige de havlu atariz

UğuR
27.02.2006, 22:35
BEn onu bunu anlamam bu maçi almamiz lazim biraz akil,biraz hirs,biraz sans,biraz özgüven ......

zahido
27.02.2006, 22:44
Maç manisada galiba çok zoooooor diyorum. Yattara bi oynasa aslinda çok kolay olucakta.. Nooldu bu çocuga çok merak ediom valla..

Uğurtan
27.02.2006, 22:46
bu takima fatih gelmeden bu takim hayatta orda gol atamazzz...vesteli yenmemmz imkansiz

61 POWER
27.02.2006, 23:34
bu takima fatih gelmeden bu takim hayatta orda gol atamazzz...vesteli yenmemmz imkansiz

cogu insanlar bu sivas macina bakiyor,bu maca bakip aldanmayin.sivas cok defansif oynadi.trabzonsporu oynatmamak icin..ve planlari gerceklesti.ancak manisa daha atak oynuyor.arkayi garantiye alirsak onlari biraz sansla yenebiliriz....maksat maci kaybetmiyelim o kötü olur.bir puanda yeter.valla benim icim kazanicaz diyor. smileys/smiley32.gif

Semih Kırsüleymanoğlu
28.02.2006, 00:46
tolga

ufukhan&nbsp ; ; fatihA.&nbsp ; ; milan lee

yattara ferhat djokay

szymek

Ömer fatih

MaHMuT_61
28.02.2006, 01:00
Kazansak ne olur kaybetsek ne olur ya yardan ya serden derler ya pafla çiksinlar seneyi kurtarsinlar yoksa 96 geri gelior haberiniz olsunsmileys/smiley5.gif

tirebolu28
28.02.2006, 01:28
bu arkadasima katiliyorum, ben manisadan yaziyorum.kupa maçini ATATÜRK stadinda seyrettim, kazanma adina hiçbir sey yapmayan bize saç bas yolduran takimimiz sivas la berabere kalarak beni hiç sasirtmadi.Manisa yi da her hafta stadin da seyir ediyorum açik konusmak gerekirse bizim açimizdan çok zor maç olacak.Insallah kazaniriz ama bence zor.Hepinize saygilar maça gelecek arkadaslara elimizden geldigince yardimcida olmaya çalisirim, saygilarimla

mitralyoz61
28.02.2006, 09:22
Y Trabzonspora staddane kadar yer ayrilacak haberi olan varmi?????

degok
28.02.2006, 12:07
Arkadaslar az önce Manisaspor bilet sorumlusu arkadasla görüstüm. Trabzonspor taraftarina 500 kisilik bilet ayiracaklarini söyledi. Bilet fiyati 5 YTL olacakmis. Stadi bilenler için söylüyorum. Kapali türübünü arkamiza alirsak stadin sag tarafindaki kale arkasinin bir bölümü trabzon trafatarina ayrilmis durumda. Bu trübün yeni yapilmis prefabrik bir türübün. Daha önceki senelere göre yerimiz daha iyi olacak. Bilet sorumlusu arkadas gönül isterdiki daha fazla yer ayirabilelim ama kusura bakmasin arkadaslar diyor. Herkesi maça bekliyoruz. Bu arada biletler bir aksilik olmazsa Cuma günü satisa çikacakmis.

bordox
28.02.2006, 14:29
Bu maçta mahkum oynayacagiz görünen o.Gerçi Fatih Tekke'nin durumuna bagli ne yapacagimiz.

Gaziantep maçinin daha zor versiyonu gözüyle bakiyorum bu maça.Defansa bu sefer daha fazla is düsecek.Ömer Riza ve Djokaj kaleciyle karsi karsiya kalir gol kaçirmazsa alabiliriz.

Tunga
28.02.2006, 14:38
Eger Trabzonsporson 3 maçtir yaptigi gibi futbol oynamayi unutursa yenilecegimiz kesin. Ama eger bizimkiler de futbol oynamayi düsünürlerse, o zaman herhalde bu senenin en keyifli maçlarindan biri olur. Bu maçi rahat rahat seyredecegim. Futboldan keyif almaya çalisacagim.

Sahsen Kayseri'nin gitmesindense, Manisa'nin UEFA'ya bizim yerimize gitmesi beni fazla üzmez. Eger UEFA kupasina katilmayi gerçekten istiyorsak, o zaman bu maçta bunu göstermeliyiz.

Sizlere tavsiyem, eger Trabzonspor bu maçta da G.Antep, Altay ve Sivas maçlarindaki gibi isteksiz oynarsa, bu seneyi tamamen unutup, futbol keyfinizi Sampiyonlar Ligi maçlarindan almanizdir.

sultantekke
28.02.2006, 15:02
FATIHIN DURUMU NASIL YETISIRMI

sbay
28.02.2006, 15:07
zelenkaya hasan ücüncüyü verip onu kilitlersek manisanin hücum gücu cok düser o yüzden bu macta ya hasan ya ferhat zelenkaya adam adama oynamali

oflubektas
28.02.2006, 16:43
Halilhodzic yönetimindeoynatmamak üzere çiktigimiz maçlarda daha basarili oluyoruz. Keza bu maçta da defansif ve presli bir futbol sergileyecegiz. Ersun Yanal'in takimlarina karsi -özellikle kupa- maçlarinda çok basarili olmamizin nedeni savunmalarin önde kurulmasi ve hizli adamlarimizi arkaya kaçirarak sonuç almamizdi. Ya yardimci antrenör Cemsir Hoca, ya da futbolcular bu hususu hocaya anlatmali. F.S.T'yi ileride çakili, hatta çogu kez kenarlarda pasif ofsayt durumunda birakmali, Szymek'inde o meshurarapaslariyla Ömer Riza ve Yattara'yi arkaya kaçirmaliyiz. Djokaj yedek,Yattara da biraz daha ortaya dönük oynamali. Maçin yan hakemleri de elinden alinir korkusuyla her kaçan adami gördügünde bayrak kaldiran tiplerden olmamali. Defansta ise Zelenka'ya adam markaji uygulamak bana kalirsa felaket olur. Çünkü Zelenka hem bu tip adamlari çok rahat ekarte edecek,hem debol bol kart aldiracak özelliklere sahip bir oyuncu.Gün geçtikçedaha iyi oynayan tandem ve-hiç degilsedefansifaçidan- formda bir Hüseyin ile Zelenka ve Zafer'e pas atacakkulvar birakmamak gerekir. Her ne kadar isçilerinin suyunu çikarip "asgari ücret ve kaliteli yemek:))" ile doyursa daçok sayida Karadenizli is adamindandaha çok Trabzon ve Trabzonspor'a faydasi dokunan A.Nazif Zorlu'nun Vestel Manisasporu'na bundan sonraki maçlarda basarilar diliyorum.

Mustafa Mahmutoğlu
28.02.2006, 17:22
Halilhodzic yönetimindeoynatmamak üzere çiktigimiz maçlarda daha basarili oluyoruz. Keza bu maçta da defansif ve presli bir futbol sergileyecegiz. Ersun Yanal'in takimlarina karsi -özellikle kupa- maçlarinda çok basarili olmamizin nedeni savunmalarin önde kurulmasi ve hizli adamlarimizi arkaya kaçirarak sonuç almamizdi. Ya yardimci antrenör Cemsir Hoca, ya da futbolcular bu hususu hocaya anlatmali. F.S.T'yi ileride çakili, hatta çogu kez kenarlarda pasif ofsayt durumunda birakmali, Szymek'inde o meshurarapaslariyla Ömer Riza ve Yattara'yi arkaya kaçirmaliyiz. Djokaj yedek,Yattara da biraz daha ortaya dönük oynamali. Maçin yan hakemleri de elinden alinir korkusuyla her kaçan adami gördügünde bayrak kaldiran tiplerden olmamali. Defansta ise Zelenka'ya adam markaji uygulamak bana kalirsa felaket olur. Çünkü Zelenka hem bu tip adamlari çok rahat ekarte edecek,hem debol bol kart aldiracak özelliklere sahip bir oyuncu.Gün geçtikçedaha iyi oynayan tandem ve-hiç degilsedefansifaçidan- formda bir Hüseyin ile Zelenka ve Zafer'e pas atacakkulvar birakmamak gerekir. Her ne kadar isçilerinin suyunu çikarip "asgari ücret ve kaliteli yemek:))" ile doyursa daçok sayida Karadenizli is adamindandaha çok Trabzon ve Trabzonspor'a faydasi dokunan A.Nazif Zorlu'nun Vestel Manisasporu'na bundan sonraki maçlarda basarilar diliyorum.

noktasina hatta virgülüne kadar katiliyorum..helal olsun dogru olmus..smileys/smiley32.gif

Şentürk
28.02.2006, 17:32

smileys/smiley20.gifaynen kardes iyi analiz etmisin..

Nytre
28.02.2006, 18:52
e.yanalin futbol anlayisi g.birliginde böyleydi zaten..

onun için onun olduu sene en çok gol atan ama buna karsilikta bir o kadar gol yemisti...

tsmaniac
28.02.2006, 19:22
sakat maçsmileys/smiley5.gif

İleli
28.02.2006, 20:50
cok zor gibi gorunsede bu maci alacaz bence...adam hep acik oynatiyor buda bizim isimiz eyariyor...ersunun calistirdigi takimlari ezmisizdir bu seferde oyle olur insallah!

BDiler61
28.02.2006, 23:13
sakat maçsmileys/smiley5.gif

bencede çok korkuyorum bu maçtan insallah korktugum basimiza gelmez

Egemen
28.02.2006, 23:23
korkunun ecele faydasi yok beyler. ümitsiz de yasanmaz. bu maçi alacaz baska yolu yok. gercekci olmayi bu yüzden sevmiyorum :)) acitiyo ister istemez :)

kutoz
28.02.2006, 23:28
En korkulu rüya, görülmemis olanidir... Biz zor maçlari hep kolay geçmisizdir, önemli olan kolay dedigimiz maçlari çevirebilmek...

Bu maçi alacagiz, içiniz rahat olsun...

izmirdenayhan
28.02.2006, 23:31
Alacaguk,Manisa da TRABZONSPOR enteresan olacak benim için....Sahaya mesir macunu atmaliyiz onu da yerse ta ta ta raa YATTARAAAAA ALIR MAÇI bize...smileys/smiley2.gif

Egemen
28.02.2006, 23:33
ayhan abi nerdeydi yattara tararara son iki maçta?? ehehhe isallah oynar da bu maçi aliriz :)))

izmirdenayhan
28.02.2006, 23:36
Mesire ihtiyaci vardi iste zayif düstü adamim benim...:))))smileys/smiley2.gif

Neyse bu hafta telafi eder:)))smileys/smiley1.gif

Egemen
28.02.2006, 23:48
isallah abi. :) mesirle oynayacaksa yapalim söle güzel bi koli yollayalim gence. gerci trabzonda zibitir ibis :)))

Nytre
28.02.2006, 23:50
ayhan abi iki ilaç verir yattaraya olay biter...

izmirdenayhan
01.03.2006, 00:00
Yeni ilaç bile kesfederim be nediyosunuzsmileys/smiley2.gif

Saka bir yana iyi bir skor olsa da keyfimiz kismen yerine gelse barii.

Bazi yetkili çalisanlarimiz tersini de söylese ben takimimizin güçlü oldugunu ve 3.almasinin zor olmadigini düsünüyorum..(Bazi yetkili çalisanimizin kim oldugu malumunuz)..smileys/smiley2.gif

ftunsal
01.03.2006, 00:49
zelenkaya hasan ücüncüyü verip onu kilitlersek manisanin hücum gücu cok düser o yüzden bu macta ya hasan ya ferhat zelenkaya adam adama oynamali

zelenka ya mutlak adam verilmelide, bu hasan olursa maç sonunda hasani düzelttirmek için sanayiye götürmek gerekir.
yada zelenkayi ortopedistde götürürler smileys/smiley36.gif

Emiroğlu
01.03.2006, 01:27
NE KORKUYORUZ YA ? BIZ BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARIYIZ.. BU GÜNE KADAR BI COK KEZ YENILDIK.. BU YIL DA 7 MALUBIYET ALDIK... EN KÖTÜSÜ 1 MAC DAHA KAYBEDERIZ.. BU GAZ DEGIL AMA KORKMAK BIZE YAKISMIYOR...

DİNÇ
01.03.2006, 08:57
NE KORKUYORUZ YA ? BIZ BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARIYIZ.. BU GÜNE KADAR BI COK KEZ YENILDIK.. BU YIL DA 7 MALUBIYET ALDIK... EN KÖTÜSÜ 1 MAC DAHA KAYBEDERIZ.. BU GAZ DEGIL AMA KORKMAK BIZE YAKISMIYOR...

Korktugumuz yok be Kardesim yenilmeyi hazmedemiyoruz,Kabullenemiyoruz...Bize yenilmek yakismiyor...

Faik Yılmaz
01.03.2006, 09:51
sadece zelenka degil holoskoyuda tutmak lazim...

g.s. maçinda 2 gol atti çok etkili bi futbolcu....

onu f. akyel ile kilitlemeli zelenkanin sut çekmesini engellemeliyiz....

yoksa yine hiç istemedigimiz bi sonuç alabiliriz....

TSunami
01.03.2006, 10:30
cumartesi gündüz maçi olunca aklima ilk yaridaki diyarbakir maçi geldi. Allah korusun.

tolga
ufukhan akyel steanov celaleddin
hüseyin szymek
yattara djokaj
tekkeömerriza
11'i sanirim en ideali. sanirim hoca bu kadroyla çikmaz. hele bu sablonla. maçi garantiye almak isteyecek ve +1 defansif oyuncuyu ömerrizanin yerine oynatacaktir szymeki de forvette harcayacaktir. ama birinin hocaya ömerrizanin bu tip deplasmanmaçlarinda daha etkili olacagini söylemeli.
buradaki tek sikinti böyle bir orta sahayla çok aciz kalmamiz. ancak ortasahayi 5 kisiyle de kursak yine etkisiz kaliyoruz. sorun buradaki oyuncu sayisi degil kapasitesi. yattaranin defansif oyuna etkisi yok. hüseyin topla alakasi yok. djokaj zaman zaman ortaya çikiyor. birtek szymek ne yapsin. o da dedigim gibi forvete yardim görevi takimin organizasyonunu etkiliyor.
gökdenizsiz son maçi bir sekilde atlatmamiz lazim. sanirim o gelince eger iyi dönerse kadro daha iyi sekillenir.
manisa gerçekten iyi takim. zelenka-holosko iyi ancak diger oyuncular yildiz degil. yani takim oyunlari iyi. vahid hoca bu takimi çözsün helal olsun.
kanaatim beraberlik bile iyi sonuç. yenelim yada yenilelim. bizi izlerken çileden çikarmasinlar yeter.

Kemal Musaoğlu
01.03.2006, 10:34
defansimizda tayfunun yerini ufukhan bikere 11 çikmali.kolay gol yemeyiz.amadiyelimki gol yedik,manisa kendini geri çekmez.daha çok üstümüze gelir.önemli olan bizim oyundan kopmamamizdir.

Aslıhan
01.03.2006, 10:42
su takima güvenipte rahat rahat yeneriz diyememek ne kötü zor bir maç olacagi kesin fatihin oynayip oynamayacagi da cabasi birazcik canli oynayabilsek eskisi gibi kontrataga çabul çikabilsek hersey o kadar kolay olacak ki

Faik Yılmaz
01.03.2006, 10:43
kontrataga çikmak için gökdenizi beklemek lazim.....

symek geride gökdeniz fatih ver-kaç =goooollllllll

zisinoli
01.03.2006, 10:51
Vestel çakar iki tane gönderir bizi... Bu takimdan ne köy olur ne kasaba... Rakip takim düsünün Fatih TEKKE'yi kilitleyince Trabzonu bitiriyor... Dost aci söyler.

Insallah kazaniriz...Aslinda sorun maçi kazanip kazanmamak degil, süreklilik saglanmasi, takimin her maçta iyi futbol oynamasi ama amasi ortada...

Aslıhan
01.03.2006, 10:51
sahislara ne kadar baglandik dimi kollektif oyun yok ferdi becerilerle is yapacazda maç kazanacaz biz bu degiliz

gökdeniz bekledigimiz gibi çikmazsa nolacak?

Faik Yılmaz
01.03.2006, 11:05
çikar çikar...

adam futbola aç kaldi bu sene...

hem çikmazsa nemi yapacagiz takimin iyi olmasini bekleyecegiz...

tipki sezon basindan beri bekledigimiz gibi....smileys/smiley19.gif

telha23
01.03.2006, 11:30
bana öyle görünüyor ki bunlar bizi yener ersun hoca bizi yer bakiz ve görün

ozcan_asanoglu
01.03.2006, 11:34
ersun bizi kaç defa yenmis ki simdi yensin..yenerse sürpriz olur..özellikle kupa finallerini iyi bilir o..

degok
01.03.2006, 12:38
Ya arkadaslar yeneriz yeniliriz tartismasi yapmaya gerek yok bence. Sonuçta kimleri yendik kimlere yenildik geçmiste. Ama genede degismedi seklimiz semalimiz. Ilk yariyi hatirlayin sivas maçi, pesinden mmanisa maçi, pesinden galatasaray maçi bu üç maçi yenilgiyle atlattik ama gene burada gönüldaslar. Gene türübünde arkadaslar. Çekilecek çilemiz varmis çekiyoruz der yinede giderim manisa maçina ben.

baget55
01.03.2006, 13:49
Zor bir maç olacak. Ama kazanan taraf biz oluruz. Bunu hissedebiliyorum .

Aslıhan
01.03.2006, 13:51
umarim hislerinde yanilmazsin

hemde çok zor olacak

sbay
01.03.2006, 14:03
biz ersunu ne zaman gözümüzde büyüttük ersunun takimi bizden fark yedi.umarim bu macta onlardan biri olur

Müco28
01.03.2006, 17:48
Bu maci alacagiz,baska yolu yok. BORDO- MAVI

En büyük Trabzonum.....

Erbay
01.03.2006, 18:36
Zelenka,Zafer,Arda,Holosko Vestelin en iyi oyunculari.Medunayi da unutmamak lazim.Bize ilk yari gol atmisti.smileys/smiley5.gifBu maç çok güzel olacak bence.Çünkü biz yenecegiz.Ilk defa bu kadar emin konusuyorum kendime sasirdim valla.

Mollasalihoğlu
01.03.2006, 18:40
cumartesi gündüz maçi olunca aklima ilk yaridaki diyarbakir maçi geldi. Allah korusun.

tolga
hüseyin szymek
yattara djokaj
tekkeömerriz a
11'i sanirim en ideali. sanirim hoca bu kadroyla çikmaz. hele bu sablonla. maçi garantiye almak isteyecek ve +1 defansif oyuncuyu ömerrizanin yerine oynatacaktir szymeki de forvette harcayacaktir. ama birinin hocaya ömerrizanin bu tip deplasmanmaçlarinda daha etkili olacagini söylemeli.
buradaki tek sikinti böyle bir orta sahayla çok aciz kalmamiz. ancak ortasahayi 5 kisiyle de kursak yine etkisiz kaliyoruz. sorun buradaki oyuncu sayisi degil kapasitesi. yattaranin defansif oyuna etkisi yok. hüseyin topla alakasi yok. djokaj zaman zaman ortaya çikiyor. birtek szymek ne yapsin. o da dedigim gibi forvete yardim görevi takimin organizasyonunu etkiliyor.
gökdenizsiz son maçi bir sekilde atlatmamiz lazim. sanirim o gelince eger iyi dönerse kadro daha iyi sekillenir.
manisa gerçekten iyi takim. zelenka-holosko iyi ancak diger oyuncular yildiz degil. yani takim oyunlari iyi. vahid hoca bu takimi çözsün helal olsun.
kanaatim beraberlik bile iyi sonuç. yenelim yada yenilelim. bizi izlerken çileden çikarmasinlar yeter.

celaleddin cezali deil mi ??

emreercanli
01.03.2006, 18:59
onlarin fatihi kilitleyecegi kesin ama bizim de zelenkaya ne bos alan birakmaliyiz ne de top ayagindayken pas attirmaliyiz bunu der bunu bilirim. ersun tüm toplari tüm planlari zelenkaya kurduruyo...

Mustafa Mahmutoğlu
01.03.2006, 19:50

tolga
hüseyin szymek
yattara djokaj
tekkeömerriz a

benim bildigim degil..

dellalpi
01.03.2006, 20:27
arkadaslar fb bjk maçini izlemissinizdir maçin basinda tüm derbi maçlarda yapildigi gibi tekraryapilan kareografi çalismasini da görmüssünüzdür(ITaat et-zeka seviyelerine yakisacak kadar yaraticihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif)maçin basinda yapilan bu çalisma stadin atmosferini muhtesem hale getiriyor, diyecegim o ki bizde böyle bir çalisma yapsak maliyeti ne kadr olur ne yapmamiz gerekir??bildiginiz gibi bu sezon evimizde üç istanbul takimini agirlayacagiz bu da sovumuzu yapmak için büyük bir bir firsat gs maçinayetistiremezsekde elde var iki....

özkans61
01.03.2006, 20:53
Çok zor bi maç olacak... Vestelin sansi daha fazla çünkü halilhodzic yine anlayamadigimiz bi taktikle ve yine anlayamadigimiz bi kadroyla sahaya çikacak.. yine de teke temennim kazanmamiz.... insallah kazaniriz...

eys_61
01.03.2006, 21:51

tolga
hüseyin szymek
yattara djokaj
tekkeömerriz a

benim bildigim degil..

celaleddin 4. sari kartini sivas maçinda gördü.yani bu hafta cezasi nedeniyle oynamayacak

degok
01.03.2006, 23:01
Eh iyi oldu vahit beceremedi ceza becerdi celoyu kesmeyi

falcon61
01.03.2006, 23:55
Fatih Tekke'nin durumu bellimi ya oynayacakmi oynamayacaksa ne zaman belli oluyo?

Alpayer
02.03.2006, 00:10
fatih bugün düz kosu yapmis.o zaman maçta oynar. pek idmana gerek duymuyo.

bu maçta ak koyun kara koyun belli olacak.manisa sivas gibi kapali oynamiyor. görelim bakalim nasil oynayacagiz.

falcon61
02.03.2006, 00:15
Insallah oynar ya taaa Istanbu'dan gidicez maça o olmayinca zevki çikmiyo gerçi izlemeyi pek düsünmüyorum amaç bagirmak ama olsun...

Erkin
02.03.2006, 00:51
Geçen haftayi 3 puanla kapatamadik ama insallah gerekli pozisyonlari bulup degerlendiriz ve maçi aliriz..

ÇaGaTaY
02.03.2006, 01:12
bursadan maça bi organizasyon varmi?

TRABZONLU_TS
02.03.2006, 02:59
Acikcasi güzel mac olacak diye düsünüyom. Ilk yari yenilmistik pisi pisine. Bu takim eski vestel degil daha iyi olmuslar. acik futbolda iyiyiz diyoruz bakalim ne kadar iyiyiz görecegiz bu macta....

Vehbi Sancak
02.03.2006, 09:01
tüm millete selam

diger sayfalari okuyamadim, pek vaktim olmuyor

haberi olmayan var ise:

istanbul'dan manisa'ya burhanettin abi otobüs kaldiriyor

tanimayanlar için tribünde top sakalli fotograf çeken büyügümüz

telefonu: 0212 272 44 14

FANATIK61
02.03.2006, 12:37
04 Mart 2006 Cumartesi
14.00 Vestel Manisaspor - Trabzonspor (Cem Deda)
19.00 Galatasaray - Samsunspor (Cem Papila)

05 Mart 2006 Pazar
14.00 Ankaragücü - Diyarbakirspor (Hakan Sivriservi)
14.00 Sivasspor - Kayseri Erciyesspor (Tolga Özkalfa)
14.00 Gaziantepspor - Denizlispor (Selçuk Dereli)
14.00 Malatyaspor - Gençlerbirligi (Firat Aydinus)
14.00 Konyaspor - Çaykur Rizespor (Yilnur Önen)
16.00 Besiktas - Ankaraspor (Yunus Yildirim)
19.00 Kayserispor - Fenerbahçe (Bülent Demirlek

zafercalikoglu
02.03.2006, 14:22
güzel maç olcak bencede yeneriz uamrim ama zor,vestel iyi toparlandi

cakal 61
02.03.2006, 14:41
kaptanfatih oynuyo

celo cezali

tayfunun yerine ufukhan oynamasi lazim

kafadan gol yemezsek ALIRIZ BU MACI

manisa atak oynayan takim bu bizim icin iyi iyi kontralarla vururuz manisayi

coach
02.03.2006, 15:48
Eminim Ömer Riza kontralarda vurur manisayi hiç süphem yok.http://forum.zevzek.com/style_emotic&#111;ns/default/b&#108;ink.gif

ozcan_asanoglu
02.03.2006, 17:09
fatih kesin yok, ajanslarda geçti...

bu maçta tek sansimiz ömer riza..bol pozisyona girecek birini atti atti, atamadi geçmis olsun...

TAMTÜRK61
02.03.2006, 17:16
04 Mart 2006 Cumartesi
14.00 Vestel Manisaspor - Trabzonspor (Cem Deda)
19.00 Galatasaray - Samsunspor (Cem Papila)

05 Mart 2006 Pazar
14.00 Ankaragücü - Diyarbakirspor (Hakan Sivriservi)
14.00 Sivasspor - Kayseri Erciyesspor (Tolga Özkalfa)
14.00 Gaziantepspor - Denizlispor (Selçuk Dereli)
14.00 Malatyaspor - Gençlerbirligi (Firat Aydinus)
14.00 Konyaspor - Çaykur Rizespor (Yilnur Önen)
16.00 Besiktas - Ankaraspor (Yunus Yildirim)
19.00 Kayserispor - Fenerbahçe (Bülent Demirlek

Demek ki Hakem Cem Deda, Bir anda bir alttaki hakem Cem Papila'yi gördüm ve bize verilen hakem zannettim ,korktum ve sinirlendim.

Artik bu adami yeniden piyasaya sürmeye basladilar, insallah bize vermezler smileys/smiley7.gif

Murat'
02.03.2006, 17:21
walla bu maçi kanimca kazanamiyacagiz manisa gerçekten iii takim eger bide sivas maçindaki gibi oynarsak çok ama çok üzülürüz

Erbay
02.03.2006, 17:21
fatih kesin yok, ajanslarda geçti...

bu maçta tek sansimiz ömer riza..bol pozisyona girecek birini atti atti, atamadi geçmis olsun...
Evet ya ben de gördüm görmez olaydim.Ömer Riza ve Yattaranin yapacagi ataklarla gol arayacagiz.Bu sefer Ömer Riza kaçirmaz

Murat'
02.03.2006, 17:49
aha düsündügüm basima geldi burdan galip çikmamiz forvetlere bagli

falcon61
02.03.2006, 18:21
Ya bi adam takimi bu kadar ekilermi demek geliyo içimden ama biliyorum ve geçen haftaki sivas maçinda gördüm etkiliyo kisacasi biz yanmisiz....

(Gs maçinda iyi olacak diyenler var onlari anlamiyorum iki maçtada amaç 3 puan Manisayi yenemezsek 3.lük baya bi zora girer ki kayseri de fenerle oynuyo..)

sanatik
02.03.2006, 18:25
antep macina benzeyecek gibi bu macda.

yine son günlerde konuslanlar sözkonusu olacak gibi.

hayirlisiyla maci alalim ama ilerisini kestirmek pekde zor gelmiyor.

selcjK
02.03.2006, 18:34
fatih yine yok, yenilmesek bari vestel altimizda yenilirsek iyice yaklasacaklar.

Emre B.
02.03.2006, 19:56
Ömer Riza insallah iyi oynar

kutoz
02.03.2006, 20:00
Maçin hakemine özel dikkat. Cem Deda...

Genç hakem, belki de gelecekte de çok iyi hakem olacak. Ama, bu maçin altindan kalkamayacak gibi bir endisem var. Umarim, Manisaseyircinin etkisinde kalip, bizi yakmaz...

TSelif
02.03.2006, 20:03
hakemden önce kendimize çeki düzen vermeliyiz

Barış
02.03.2006, 20:08
Maçin hakemine özel dikkat. Cem Deda...

Genç hakem, belki de gelecekte de çok iyi hakem olacak. Ama, bu maçin altindan kalkamayacak gibi bir endisem var. Umarim, Manisaseyircinin etkisinde kalip, bizi yakmaz...

geçen yil fb-gbirligi maçi.2 uydurma penalti...

Burçak
02.03.2006, 20:08
hakeme dikkat etmeden önce oynadiigimiz futbola bakalim !

Mehmet_Mercanlı
02.03.2006, 21:16
TOLGA

TAYFUN STAPANOV FATIH LEE

HÜSEYIN FERHAT

YATTARA SZYMEK DJOKAJ

ÖMER

Mehmet_Mercanlı
02.03.2006, 21:19
galiba böyle oynatir CELO cezali FATIH sakat. bu arada bi supriz yapip ERDINÇ lede baslaya bilir

eren_61
02.03.2006, 22:37
bence tayfun yerine ufukhanin oynamasi daha mantikli

Barış
02.03.2006, 22:50
Manisa saldiracak,biz de pozisyon bulacaz diyoruz ya,ya saldirmaz,bos alan birakmazsalar?.Ersun Yanal az çekmedi bizden son 3-4 senede.Bence o da önlemini alir.

izmirdenayhan
02.03.2006, 23:03
Muhtesem taktisyen,disiplinli ve güzel fizikli hocamiz gereken önlemleri alacaktir.!!!!!!!..Ne önlemi bir anda TRABZONSPOR un büyük takim oldugunu hissedip belki hamle insiyatifini bile alabilir..BELLI MI OLUR.!!!!!!

İleli
03.03.2006, 01:15
--------------Tolga---------------

Tayfun--Fatih--Milan--Lee(Ufukhan)

Yattara-Ferhat-Szymek-Huso-Djokaj

------------Omer Riza-------------

Hoc abuyuk ihtimalle bu kadroyla cikar

Selman
03.03.2006, 02:47
Bencede gayseye karsi oynadiklari gibi oynamayacaklar.Ersun hocada biliyordur herhalde bize karsi açik oynayan takimlarin ne hale geldiklerini gerçi Fatih Tekke yok ama tüm is Ömer Riza'ya düsüyor.Ama yinede maçi biz aliriz diyiyorum.Hadi Yattara göster kendini.

Saygilarimla,

fincher
03.03.2006, 03:05
TOLGA

TAYFUNFATIHSTEPHAN OVLEE

HÜSEYIN

YATTARASZYMKOWIAK DJOKAJ

ÖMERALI

benim kadro tahminim...Edited by: fincher_se7en

Erdinç Dilek
03.03.2006, 11:07
la tüyo vermeyin olm belkide ersun yanal bizi siteyi takip ediyordur.. yok yok ersun hoca bildigini okuyan taktigini rakibe göre degil kendi takimina göre yapan azimli bir hocadir (ver gazismileys/smiley36.gif) bu arada maçi seyretmeyecegim büyük bir ihtimal son haftalarda oynanan futbol galip te gelsek ömrümden ömür yedi galip bile gelsek üzüntülü oluyorum o yüzden insallah iyi futbol ve skor la döneriz Trabzona Allah yardimnciniz olsun elinize ayaginiza kuvvet usaklar..smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

noname
03.03.2006, 11:16
la tüyo vermeyin olm belkide ersun yanal bizi siteyi takip ediyordur.. yok yok ersun hoca bildigini okuyan taktigini rakibe göre degil kendi takimina göre yapan azimli bir hocadir (ver gazismileys/smiley36.gif) bu arada maçi seyretmeyecegim büyük bir ihtimal son haftalarda oynanan futbol galip te gelsek ömrümden ömür yedi galip bile gelsek üzüntülü oluyorum o yüzden insallah iyi futbol ve skor la döneriz Trabzona Allah yardimnciniz olsun elinize ayaginiza kuvvet usaklar..smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Ersun Hoca.. seni basimizda görmek istiyoruz bak ona göre. Sevilmeyen bir kisilik olmayi istemezsin herhalde smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif

Ayrica.. Tayfun'un yerine Ufukhan oynasin yaa.. Nasil kadrolar yazmissiniz arkadaslar?!!Edited by: noname

Serhat ŞAHİN
03.03.2006, 12:58
Valla havaalinindan ayagimn tozuyla yeni geldim. Ne gordugümü yaziyim dedim. 6 kisiydik bu sefer gecen ki Altay macindaki karsilamaya gore azdik ama Milli takimdaki futbolcular izmirde oldugundan onlarla beraber actik bayragimizi bordomavi.net yazan ;) Gecen ki karsilamada Huseyin cok donuktu bu sefer o ad dahil herkesin yuzu guluyordu. Bi istek bi hirs gordum insallah yarinki macta bunlar aynen sahaya yansiyip maci Allah'imizin izniyle alacaz. Ben boyle dusunuyorum. Yaniltmazlar bizi.

Bu seferki karsilama superdiiiiii vallahi.

sbay
03.03.2006, 13:23
ilk 11;

tolga

ufukhan fatih milan lee

hüseyi nadem

yattara szymek dcoka

ömer

Naim
03.03.2006, 13:32
tolga

ufukhanfatih milan& nbsp; lee

hüseyin

yattara&nbsp ; ; szymekdcoka

AliGüzeldal & nbsp; ömer

bu da benim 11 im

Bisi soracagim Ufukhan yerine Tayfunu tercih eden arkadaslar lütfen bana sebeplerini söyleyebilirlermi belki bende sayenizde Aydinlanirim

Oruç
03.03.2006, 13:54
Kral'in olmamasi bizim için gerçekten büyük bir dezavantaj.Maçi galiba konrta ataklarla kazanacagiz.Umarim Szymek'i orta sahada oynatmaz Halilhodziç...

fincher
03.03.2006, 14:02
tolga

ufukhan&nbsp ;fatihmilan& nbsp; lee

hüseyi n

yattara; ; ; szymekdcoka

AliGüzeldal & nbsp; ömer

bu da benim 11 im

Bisi soracagim Ufukhan yerine Tayfunu tercih eden arkadaslar lütfen bana sebeplerini söyleyebilirlermi belki bende sayenizde Aydinlanirim
benim kadro tahminim hocanin sahaya sürecegini düsündügüm kadroydu,halilhodziç tayfunu tercih ediyor...

sbay
03.03.2006, 14:06
hoca bu hafta ufukhani yine dinlendirmek isterse yine tayfunu 90 dk cekmek zorunda kaliriz.ufukhan milli takimda 90 dakika oynamis

Oruç
03.03.2006, 14:10
Trabzonspor Manisa'ya gitti...

Trabzonspor, yarin deplasmanda Vestel Manisaspor ile yapacagi maç için bu sabah Manisa'ya gitti.. Bordo-mavililerde, sakatligi süren Fatih ve cezali Celaleddin zorlu maçta forma giyemeyecek..

THY ait uçakla 9 futbolcuyla Istanbul'a aktarmali olarak Izmir'e giden bordo-mavililer, oradan karayoluyla Manisa'ya geçecek.

Karadeniz ekibinde milli oyuncular Hüseyin, Tayfun, Adem, Tolga, Ufukhan, Ferhat, Szmykowiak ve Milan Stepanov kafileye Izmir'de, Lee Yong ise Istanbul'da katilacak.

Manisa'da yapacagi son antrenmanla hazirliklarini tamamlayacak olan bordo-mavili takimda, sakatligi süren Fatih ve cezali oyuncular Gökdeniz ile Celaleddin, Vestel Manisaspor maçinda takimdaki yerlerini alamayacaklar.

Ligi üçüncü sirada tamamlayarak Avrupa Kupalari'na katilmayi amaçlayan bordo-mavililer, güçlü rakibi karsisinda 3 puan almayi hedefliyor.

-MUHTEMEL 11-
Trabzonspor'un Vestel Manisaspor maçina su olasi 11 ile çikmasi bekleniyor; Tolga, Tayfun, Stepanov, Fatih Akyel, Lee Yong, Hüseyin, Hasan, Djokaj, Szmykowiak, Yattara ve Ömer Riza.

-MANISA DEPLASMANI -
32 sezon sonra Manisa'da bir lig maçina çikacak olan bordo- mavililerin, rakibi karsisinda deplasman galibiyeti yok.

Trabzonspor'un internet sitesinde yer alan bilgide, 2 takim arasinda Ikinci Lig'de yapilan 6 deplasman maçinda bordo-mavililer, sahadan galibiyetle ayrilma basarisi gösteremezken 3'er maglubiyet ve beraberlik aldi.

Manisa'da yapilan maçlarda 1968-69 sezonunda 4-0, 1970-71 sezonunda 2-1, 1972-73 sezonunda 1-0'lik yenilgi alan bordo-mavili takim, 1969-70 sezonunda 1-1, 1971-72 ve 1973-74 sezonunda 0-0 beraberlikle sahadan ayrildi.

Toplam 13 maçta ise Trabzonspor 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 de maglubiyet aldi.

-ILK YARIDAKI MAÇ-
Turkcell Süper Ligi'nde iki takim arasinda yapilan ilk maçta bordo-mavililer sahadan 2-0'lik yenilgiyle ayrilmis, teknik direktör Senol Günes de Hüseyin Avni Aker Stadi'nda kaybedilen maçin ardindan görevden ayrildigini açiklamisti.

ajansspor

CRICK61
03.03.2006, 14:22
butunbahis kuponlarima bastim TRABZONSPORUMU.. 2.6 vermek neymis gostercem bahis sitelerine.. Omer riza yapar patlamayi 1-2 aliriz maci..

uftinci
03.03.2006, 14:36
Bende gol atabilecegimizden süpheliyim. Bu maçtan altay ve sivas maçinda oldugu gibi çok sey beklemiyorum takimdan. Içim böyle demiyor gerçi ama mantikli yönüm bunlari söylüyor. Defansif anlamda sivas gibi iyi olursak 1 puan kopaririz bence. Hocanin tayfun sevdasindan vazgeçip, fatih tekke'nin ve formda bi gökdenizin takima dönmesi durumunda gelene 3 gidene 5..smileys/smiley2.gif

fincher
03.03.2006, 14:44
Bende gol atabilecegimizden süpheliyim. Bu maçtan altay ve sivas maçinda oldugu gibi çok sey beklemiyorum takimdan. Içim böyle demiyor gerçi ama mantikli yönüm bunlari söylüyor. Defansif anlamda sivas gibi iyi olursak 1 puan kopaririz bence. Hocanin tayfun sevdasindan vazgeçip, fatih tekke'nin ve formda bi gökdenizin takima dönmesi durumunda gelene 3 gidene 5..smileys/smiley2.gif
kesin gol atariz,sivas savunmasiyla manisa savunmasi arasinda daglar kadar fark var.ama ayni sey hücumlari için de geçerli maalesef.bence mühim olan ne kadar yiyecegimiz.hücumdan degil savunmadan yana korkum var benim...

sbay
03.03.2006, 14:51
bencede gol atariz galatasaray macinda manisa savunmayi hiç düsünmeden oynadi bizede böle oynicaklar ersun un sistemi bu.bol gollü cok güzel bi mac olacak.cünkü manisa oynatmayan bi takim diil hem oynuyolaar hemde oynamaya firsat veriyolar

TAMTÜRK61
03.03.2006, 14:52
hakeme dikkat etmeden önce oynadiigimiz futbola bakalim !

Arkadaslar bizi ne hakem,ne Manisa Vestel futbolculari, ne de Ersun Yanal ilgilendirir.

Her sey bizim futbolcularin ruh,motivasyon ve Vahid Hoca'nin verecegi taktige baglidir. Kendi göbegimizi kendimiz keselim.

Oyna, kazan. Taktik bu!

caykarali erhan
03.03.2006, 15:33
FATIH yok diyolar.ne edicuguksmileys/smiley5.gifama yinede (herzaman oldugu gibi)güweniyoz takima.yeneceezsmileys/smiley2.gif

kelkitli29
03.03.2006, 16:05
insallah aliriz ne diyeyim. ikinci yaridaki en cok korktugum mac bu

İleli
03.03.2006, 16:18
Kralin olmamasi bence iyidir haftaya daha onemli macimiz var..

CaMoKa
03.03.2006, 16:27
geçen hafta büyük bir firsati teptik 3. lük rakiplerimiz puan kaybetmisken bizde kaybettik umarim bu hafta kayipsiz kapanir

omerkucuk
03.03.2006, 16:31
ömer riza nin patLama maÇi oLur!

ayrica v.manisa nin kaLesinde ki de kova BüLent bu da göz önünde buLunduruLacak oLursa geriye kazanamamamiz için bi engeL kaLmiyo smileys/smiley2.gif

szymeks
03.03.2006, 16:31
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030306gidis3.jpg

szymeks
03.03.2006, 16:35
futbolcular çokneseliumarimkazaniriz gerçekten kontraatakta önemlipozisyonlar bulucaz manisayi gözünüzde çok büyütmeyin ferhat eger zelenkayi kitlerse maçi lehimize çevirebiliriz tabi ömer rizanin daha sogukkanli gol vuruslari yapmasi lazim ve tayfunun yerine ufukhanin hatta bu maçligina yine djokajin yerinealinin oynamasi lazim kanatlarda öleahim sahim adamlari yok göbekten geliolarallah yardimcimizolsun arklar

fanatikdevri
03.03.2006, 17:05
tolga

fatih akyel stepanov erdinc ufukhan

ferhat huseyin

yattara djokaj

ergin& nbsp;& nbsp; omer riza

sultantekke
03.03.2006, 17:14
fatihin yoklugunda ö rizadan patlama bekliyorum 1 gol atsa gerisi gelir net pozisyonlari mutlaka atmasi lazim hadi trabzon güldür yüzümüzü..smileys/smiley1.gif

mitralyoz61
03.03.2006, 17:15
Bence bu maçtan öle kolay puan almamamiz lazim galatasaray maçi için . Eger yenersek futbolcular havaya girecek haftayaki maçi kaybederiz .

Bu sene neden sizce derbilerde ii oynadik (galatasaray hariç) çünkü ligde kötüydük futbolcular var gücüyle asildilar maçlara.

eger manisayi yenersek galatasaraya kaybederiz gibime geliyo .

Burçak
03.03.2006, 17:54
biz TRABZONSPOR gibi oynayalim ikisinide kazaniriz.

mitralyoz61
03.03.2006, 17:55

insallah

kutoz
03.03.2006, 17:56
Bugün Izmir Adnan Menderes Havaalaninda Trabzonsporumuz'la bir kez daha bulustuk. Milli takimlarda bulunan futbolcularimizin, bizlere katilimiyla Trabzon'dan gelen diger kafileyi karsiladik. Samimi bir havada geçen karsilamanin diger fotograflarini, elime ulastigi an buradan yayinlayacagim.
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030306gidis8.jpg

Emre7
03.03.2006, 18:00

insallah kazanacagiz Allahin izniyle

Akın_61
03.03.2006, 18:33
Insallah kazaniriz ama bizim takim hakkinda ne desek bos ne yapacaklari belli degi günlerindelerse kazinirlar..Ama kattiyen kazanmamiz lazim...

Oruç
03.03.2006, 18:45
V. Manisaspor ile 14. randevu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030306idman.jpgTakimimiz, yarin oynayacagi Vestel Manisaspor maçinin hazirliklarini saat 14.00?de Asagi Çoban Isa Tesisleri?nde yaptigi antrenmanla tamamladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Iki takim arasinda daha önce yapilan 13 lig karsilasmasinda, takimimiz 5 galibiyet elde ederken, Sivasspor 4 kez kazandi. 4 maç ise berabere bitti.

Son üç maç:

1973-74 Trabzonspor-V.Manisaspor :2-0
1973-74 V.Manisaspor-Trabzonspor :0-0
2005-06 Trabzonspor-V.Manisaspor :0-2

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030306idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030306idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030306idman3.jpg
&lt;

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030306idman4.jpg</CENTER>
<CENTER>trabzonspor.org.tr</CENTER>

kutoz
03.03.2006, 19:00
Izmir Havaalani
http://kutoz_72.sitemynet.com/mynet_resimlerim/000_2332.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/1116/00023197vs.jpg
http://kutoz_72.sitemynet.com/mynet_resimlerim/000_2322.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/1412/00023219na.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/8757/00023248sl.jpg
http://img419.imageshack.us/img419/6931/00023265bk.jpg
http://img419.imageshack.us/img419/3325/00023307tq.jpg
http://img419.imageshack.us/img419/1842/00023310em.jpg
Simdilik bu kadar. Tribün görüntülerini kismetse, yarin aksam yine buradan yayinlariz...

Serhat ŞAHİN
03.03.2006, 19:18
Her zaman beraberiz... Yarinda ;)

degok
03.03.2006, 19:30
Evet arkadaslar güzel bir karsilama oldu. Az kisiydik ama BMN nin adini duyurmaya devam ettik. Gelen gelmeyen tüm arkadaslara tesekkür ediyorum. Gelemeyenler üzülmesin sizleri aratmamaya çalistik.

EmrahYalçınalp
03.03.2006, 19:41
Ayaklariniza saglik arkadaslar, süpersiniz...

eys_61
03.03.2006, 19:57
bmn|izmir çalismaya devam ediyor smileys/smiley32.gif

TAMTÜRK61
03.03.2006, 20:11
Kutoz resimler icin tesekkürler.

Cok güzel,biz de orada olup su güzellikleri görmek isterdik.

Bizler de buradan bütün kalbimizle sizleri destekliyoruz.smileys/smiley1.gif

Recep Çaltepe
03.03.2006, 20:36
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

"Vestel Manisaspor ligin en iyi futbol oynayan ekiplerinden birisi. Ikinci yarida Ersun Yanal yönetiminde oldukça iyi sonuçlar aliyorlar. Galatasaray karsisinda izledigim Vestel Manisaspor, istikrarsiz günler geçiren Trabzonspor önünde kazanacak güce sahip. (...) Trabzonspor'un beraberligi bile sürpriz olur."

Bu yazi tiraji yüksek bir gazetenin iddaa ekindeki, ismi duyulmus bir muhabirin maç ile ilgili yorumu. Su yaziyi okumak bile hirs ve mücadele için yeter ve artar bir sebep bence.</TD></TR>

kutoz
03.03.2006, 21:13
Bildigim kadariyla, Tolga'nin sözlesmesinde, Türkiye'ye döndügünde Trabzonspor disinda baska bir takimda oynayamaz, maddesi vardi. Yaniliyorsam düzeltin lütfen.

Bir baska konu da, bu konunun bu topicle bir baglantisi olmadigi. smileys/smiley2.gifBence konuyu Son Dakika Haberlerine tasisak daha iyi olur.

Ünyeli Kadir
03.03.2006, 21:43
Trabzonum bu maci al da gel bizi üzme!

Hay de hay de Trabzonum vur da gel.

Kaya
03.03.2006, 21:44
BMN Izmir ekibine sonsuz tesekkürler. Umarim yarin daha büyük bir cosku yasarsiniz...

Turkay5261
03.03.2006, 21:51
Ege Bölgesi'ndeki bütün Trabzonsporlu taraftarlar ,

Trabzonumu tribünden tezahüratlarla destekleyin.

Insallah bu maci alacagiz.

Karanlik gecenin sonu aydinliktir. smileys/smiley1.gif

kutoz
03.03.2006, 21:55
BMN/Izmir'in yarin ki tazahürati...
Benzemez, benzemez, benzemez<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Istanbul?un usagi bize benezemez
Yürekte tasiriz biz bu sevdayi
Bes kursunla takimi kimse silemez.

Özledik, özledik, özledik
Yillardir sampiyonluk gözledik
Ne kartal, ne cimbom, ne fener
Bunlarin hepsi de .bneler?
(c)

behramÜnye52
03.03.2006, 22:02
Tezahüratta costurdu bizi...

Haydin usaklar 3 puan isteyruz,ha buu maci alin da gelun da.

Hayde hayde Trabzoon! Trabzooon!

74 te basladi Karadeniz Firtinasiiii...Heyyyy heyyy

Ey gidi Kazim Koyuncu Allah rahmet eylesin...

TAMTÜRK61
03.03.2006, 22:06
BMN/Izmir'in yarin ki tazahürati...
Benzemez, benzemez, benzemez<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
Istanbul?un usagi bize benezemez<O:P></O:P>
Yürekte tasiriz biz bu sevdayi<O:P></O:P>
Bes kursunla takimi kimse silemez.<O:P></O:P>
<O:P></O:P>
Özledik, özledik, özledik<O:P></O:P>
Yillardir sampiyonluk gözledik<O:P></O:P>
Ne kartal, ne cimbom, ne fener<O:P></O:P>
Bunlarin hepsi de .bneler?
(c)

Oyyy! Nedur Usaklar costunuz hemen,durun! Enerjinizi yarina saklayin da.. Haydi Usaklar yüzümüzü kara cikarmayin da.smileys/smiley32.gif

degok
03.03.2006, 22:09
Evet usaklar heyecani kaybetmeyelim yarina kuvvet lazim. Gerçi hasta olduk hareket edemiyoz ama ginede bu maça gidicez.

Egemen
03.03.2006, 22:11
abi ellerinize saglik. resimler süper. gelemedigim için özür dilerim. önceki geceden uykusuzdum. sabahki derslere de gidemedim zaten. eheheh uyumus kalmisim. gerci ögleden sonra acisi çikti :):)) dag makleti yaptik resmen yaa neyse yarin kaçta bulusuyoruz... otogara kaçta geliyim? baglamntim saglam deil gidip gelio. bi cvp yazin baa :)))

kutoz
03.03.2006, 22:17
abi ellerinize saglik. resimler süper. gelemedigim için özür dilerim. önceki geceden uykusuzdum. sabahki derslere de gidemedim zaten. eheheh uyumus kalmisim. gerci ögleden sonra acisi çikti :):)) dag makleti yaptik resmen yaa neyse yarin kaçta bulusuyoruz... otogara kaçta geliyim? baglamntim saglam deil gidip gelio. bi cvp yazin baa :)))

Olur böyle vakalar. Arasira kapsama disina çikmanin faydasi var. Yarinki olayla ilgili ayrintilar burada (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=905&amp;PN=0&amp;TPN=17)Yarin görüsmek üzere.

Egemen
03.03.2006, 22:22
eiwalla abim yarin 10 340 da otogardayim. görüsürüz bu arada kiskandim sizi :):):) irtibati koparmayalim bu sefer telefonunu unutma erkan abi :)) ehehheh baglantim da düzeldi sankim... :)))

Gülşen
03.03.2006, 22:46
Erkan, cosmussun :))

Manisa'nin puani meshurdur... Puanlar ya da puanlarla dönmenizi bekliyoruz... Kalbimizorda olacak...

Bu arada Anadolu Kardesligini, Anadolu Birliginiöne çikarin arkadaslar... Gelecege yatirim olur.Maçtan önce rakip takimi alkislamak ya da çiçek filan vermek.. ya da ne biliyim...Bünyemize ne uygunsa. Biz ordan galip çiktigimizda alkislanalim ya da tersi diyecegim ama dilim varmiyor...

Manisa'ya gelemiyoruz ama Gs maçinda Trabzon'da olacagiz kismetse...

U.Sadıkoğlu
03.03.2006, 22:50
bordooooooooooooooooooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiii iiiiiiiii

UğuR
03.03.2006, 22:54
Bu maçtan enaz 1 puan alacagiz 3 puan ise bence Yattara ve Ömer Riza nin performansina bagli...

kutoz
03.03.2006, 22:56
Erkan, cosmussun :))

Manisa'nin puani meshurdur... Puanlar ya da puanlarla dönmenizi bekliyoruz... Kalbimizorda olacak...

Bu arada Anadolu Kardesligini, Anadolu Birliginiöne çikarin arkadaslar... Gelecege yatirim olur.Maçtan önce rakip takimi alkislamak ya da çiçek filan vermek.. ya da ne biliyim...Bünyemize ne uygunsa. Biz ordan galip çiktigimizda alkislanalim ya da tersi diyecegim ama dilim varmiyor...

Manisa'ya gelemiyoruz ama Gs maçinda Trabzon'da olacagiz kismetse...

Anadolu kardesligi keske olabilse.Manisa'nin %70 FB.lidir. Bu kardesligin tesisi biraz zor gözüküyor. Ama emin ol, firsati yakalarsam o atesi yakarim. smileys/smiley2.gif

Bu arada, demek Trabzon'a gidiyorsunuz. Kiskanmadim dersem yalan olur.

Cyzio
03.03.2006, 23:03
Takimi havaalaninda karsilayan herkese,ayrica her ne kadar sahsen tanimasam da Vahid Hoca'ya çiçek veren Kutoz'a, çok özel tesekkürlerimi sunuyorum. Hislerime tercüman olmussunuz.

Yarin güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Tunga
03.03.2006, 23:54
Yani su maçi heyecansiz, sakin sakin seyredecek ve yenilsek de üzülmeyecektim. Simdi iyilik mi bu sizin yaptiginiz. Gene havaya girdik. Simdi Istanbul'da oturmus yarin sabah nasil Manisa'da olurum hesaplari yapmaya basladim.

Bu kadar emege bari su maçi kazanalim da, bucefayiçekenlerin maç keyfinin üstüne galibiyet kaymak olsun.

61 POWER
03.03.2006, 23:55
maca bi gün kaldi...haydi usaklar!

Egemen
04.03.2006, 00:04
simal yildizi gelion mu yoksam :):):):)