PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altay Maçinda Kural Hatasi Iddasi

selçukabi
24.02.2006, 18:12
http://www.sporsayfasi.com/Haberanasayfa.asp?hid=30345

Altayla kaç maç oynarsak oynayalim heralde 0-3 olmaz ama, hadi hayirlisi...

Kaya
24.02.2006, 18:19
Böyle iptal olur mu ???

hamucera
24.02.2006, 18:20
ne yani simdi biz bunun için mi maçi kaybettik te tekrar isteyecekler.

o hakem hatasi kural hatasi degil. bisi çikacagini hiç zannetmem

Berat
24.02.2006, 18:24
Taç çizgisi kenarindaki ikili mücadelelerde top taca çikinca da hakem taci yanlis takim lehine verebiliyor bazen.. Olayin bundan farki yok.. Sonuç olarak yapilan hata; taç atisinin yanlis takima verilmesi.. Böyle bir sebepten maç tekrar edilir mi? Böyle bir saçmalik olur mu?? Eger bu basinin uydurmasi degilse, yönetim gerçekten böyle birseyi telaffuz ettiyse tel kelimeyle rezalet!...

ve olmaz da hadi olursa,maç tekrar edilirse; o maç Trabzonspor'u desteklemedigim ilk maç olarak tarihe geçer...

Mustafa Önal
24.02.2006, 18:25
ya hocanin bundan önceki gelecegi düsünmeyerek yaptigi hatalara mazeret mi ariyoruz. ya böle saçmalik olmaz. maçtan öncede demistim altaya 3 atamicaksak kupadan elenelim. biz onlara güvendik ama onlar kendine güvenmedi. böle haksiz kazançlara gerek yok.

Murat'
24.02.2006, 18:30
wall da billada saçmalik yaaaaaa

BDiler61
24.02.2006, 18:31
Bu hakem hatasi ligin basinda bjk-diyarbakir maçindada olmustu.Malesef bir sey çikmaz bu olaydan

Murat'
24.02.2006, 18:31
walla ama bise de diyim ali aydin olayinda da belki ali aydin sari kartini geri çekmisti

kutoz
24.02.2006, 18:38
insallah tekrarlanmaz. Bu yil yeteri kadar lekelendik. Bide bunu tarihimize kötü bir ani olarak eklemeyelim...

eys_61
24.02.2006, 18:44
yöneticilerimizin futboldan ne kadar anladigi hakkinda kafamda ciddi soru isaretleri olustu bu haberden sonra

mini FaNaTiK
24.02.2006, 18:52
Komik bir istek olur saka gibi olsada kabulü olacagini sizler gibi bende düsünmüyorum..

Atmaca
24.02.2006, 18:58
Millet haksiz kazanilan puanlari savunuyorda size ne oluyor. Eger hukuken durum neyse ona göre olmalidir hersey, bence.

KESKIN_34
24.02.2006, 18:59
bencede bise cikmaz bundan!!!

Çakır
24.02.2006, 18:59
Kesinlikle saçmalik. Böyle küçük hesaplar yaparak, saçma sapan girisimlerle Trabzonspor'un ismini küçültmeye kimsenin gücü yetmez. 3 atmamiz gerekiyordu, atamadik, o maç bitti. Eger böyle bir girisimde bulundaysak çok yazik gerçekten.

bordox
24.02.2006, 19:01
Millet haksiz kazanilan puanlari savunuyorda size ne oluyor. Eger hukuken durum neyse ona göre olmalidir hersey, bence.

Tamam yapalim yapmasinada biz taç yanlis atildigi için 3 gol atamadik diye Trabzonspor'u nasil savunacagiz.

Bu isler bizim isler degil, alti üstü Türkiye Kupasi.

fincher
24.02.2006, 19:07
komik ve saçma bi istek olmaz,kural hatasiysa delikanlilik göstermenin hiç alemi yok.uefa ve fifadan daha mi iyi biliyonuz bu isi.birçok kural hatasiyla tekrarlanan maç sonucu etkilemeyen seylerdir zaten.kural hatasi varsa tekrari gerekir...
bizim maçtaki olaysa bence hakem hatasina sokturulur.hakem topun Trabzonsporlulardan çiktigina hükmettim der olay kapanir...

Recep Çaltepe
24.02.2006, 19:08
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ben bu bahaneleri orta sira anadolu takimlarindan duyardim hep. biz sagda solda trabzonspor'u savunalim, büyüklügümüzüanlatmaya çalisalim,sonra yönetim makara yapilacak bir olayla ugrassin. tabi asli ve astari varsa, umarim yoktur. </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

sanatik
24.02.2006, 19:10
Taç çizgisi kenarindaki ikili mücadelelerde top taca çikinca da hakem taci yanlis takim lehine verebiliyor bazen.. Olayin bundan farki yok.. Sonuç olarak yapilan hata; taç atisinin yanlis takima verilmesi.. Böyle bir sebepten maç tekrar edilir mi? Böyle bir saçmalik olur mu?? Eger bu basinin uydurmasi degilse, yönetim gerçekten böyle birseyi telaffuz ettiyse tel kelimeyle rezalet!...

ve olmaz da hadi olursa,maç tekrar edilirse; o maç Trabzonspor'u desteklemedigim ilk maç olarak tarihe geçer...

halen inanamiyorum bu istegi, yalan olmasini istiyorum, bekliyorum.

yönetimden aciklama ?

Kaya
24.02.2006, 19:12
Böyle birsey varsa hemen durdurmak için bir yerlere basvurmak lazim.

Rezillikten baska birsey degil...

bordox
24.02.2006, 19:14
komik ve saçma bi istek olmaz,kural hatasiysa delikanlilik göstermenin hiç alemi yok.uefa ve fifadan daha mi iyi biliyonuz bu isi.birçok kural hatasiyla tekrarlanan maç sonucu etkilemeyen seylerdir zaten.kural hatasi varsa tekrari gerekir...
bizim maçtaki olaysa bence hakem hatasina sokturulur.hakem topun Trabzonsporlulardan çiktigina hükmettim der olay kapanir...

Tamam senin dedigin gibi kural hatasinin basiti önemlisi yoktur.Bunu tartismiyorum zaten,biz taç atisi yüzünden mi3 farki yapamadik onun açiklamasi daha önemli.Kaldi kibu isi yüzünden Denizlispor'a haksizlik olacak yok yere.

Kupayimi alacagiz alsak onu diger kupalarin yanina nasil koyacagiz.

Bu sezon basimiza gelmeyen olay kalmadi hepsini sineye çektik de bu kadaridafazla.Bitmis gitmis olay.Adam gibi 3 farkli alsaydin maçini.

3 fark yapsak kimin umrunda olacakti oda ayri bir konu.Elestirdigimiz, yanlis oldugunu söyledigimiz seyleri biz yapinca dogru olmuyor maaesef.

Atmaca
24.02.2006, 19:19
O zaman bundan sonra hakemler aleyhine bu sitede hiç kimse bisey yazmasin. Onlarda yaptiklari hatalarla bizim yenilmemizi saglamiyor. Sanki hangi hakem bize gol atti. Tamam; bundan sonra hakem hatalarindan bahsetmek yok.

fincher
24.02.2006, 19:22
fenerbahçe geçen sene rize maçi için biz adamlara gol atamadik,tekrarini istemiyoruz dedi dimi?maçin bitmesine 3 dk falan kalmis,ali aydinin bir hatasiyla rizeden 1 puan gitti,fenere 2 puan eklendi.ligin kaderi degisti.
oyun kuraliyla oynanir,bizim altaya 3 tane atamamamizla bunu niye birbirine karistiriyorsunuz.hata varsa yönetim bunu takip etmelidir...

bordox
24.02.2006, 19:46
Biz senede 50 ye yakin maç oynuyoruz bunlarda hakem hatasi olur hem lehimize hem aleyhimize ve eger çifte standart yoksa sorun yok.

Ama eger sampiyonluk maçina verilen hakem hep rakibin lehine hata yapiyorsa o zaman ayaga kalkarsin,tepkini gösterirsin.Verdigi kararlarda çifte standart varsa o zaman onun sartli olarak bu isi yaptigini anlarsin.

Altay maçinin hakemi çok önemli bir hata yapsa eyvallah.Taç atisini yanlis kullandilar diye kural hatasi olacaksa valla arastirilsin en az ayni olay kaç maçta yasaniyordur.

Yönetim 1-0 bittiginde bize yetiyor olsaydi veya 3 farki bulsaydik ayni tavri göstermeyecegi açik.

mitralyoz61
24.02.2006, 19:56
Ne hatasi allah askina öle hatami olur . Böle seylere siginmayalim y.....üçük bi takima üstelikte yedeklerine 3 tane atamiyoruz ondan sonrada fenerbahçe gibi hemen bi bahane buluyoruz yok ya .

KuĞu
24.02.2006, 20:02
bosversinler 3. olsunlar kendilerini affettirsinler sanki altayi 2. maçta 3 golle geçse samsunu yenebilecek bu isteksizlikle altaya yenilmedigimize sükür

zahido
24.02.2006, 20:17
Biz büyük bi kulübüz böyle saçma sapan seylerle antiptik olmayalim. Allah askina bi taç atisi el degistirdi diyemi 2 gol daha atamadik.. Kötü oynadik ve anca 1-0 yenebildik Hatayi hakemde degil kendimizde arayalim..

ÇaGaTaY
24.02.2006, 20:27
böyle biseyle maç iptal olursa süper lig de her hafta maç tekrarlari gerekir smileys/smiley36.gifbunlar her zaman olan seyler...

Erbay
24.02.2006, 20:31
Biraksinlar bu isleri.Tekrar olsa da turu geçsek zaten medya yikar dünyayi.

61-firtina
24.02.2006, 21:00
ya saçmalik resmen

redwiner
24.02.2006, 21:45
Kural hatasi varsa sonuna kadar ararsin hakkini bu ayri mesele . Ama bu konu hakem hatasina girer muhtemelen.

Ayrica, bu maçi geçsen Samsun'u geçebilecek misin sorusunu anlamsiz buluyorum. Nedir arkadaslar bu karamsarlik. Tamam son yillarin en kötü sezonunu yasayabiliyor olabiliriz , basimiza gelmeyen talihsizlik yok bu sene dogrudur . Fakat simdiye kadar basimiz dik gezdik , simdiden sonra da basimiz dik gezecegiz ve karsimiza kim çikarsa çiksin galibiyet için çikacagiz. Eger bunu taraftar kabul etmezse , Jun gibi futbolcular maç berabereyken gider köse gönderinde topu saklamaya çalisirlar.

gerçekefsane
24.02.2006, 21:49
bu hakem hatasi mi ? kural hatasi mi ?

bir spor yazarinin yazisinda ve televizyon da bir programda duymustum. cevabini duyammamistim.

Ofsayt bir kuraldir. Ofsayttan gol atildigi zaman, kural hatasi yapildi denilebilir mi.

Adem Erdoğan
24.02.2006, 21:53
Çok saçma bi iddia.Bir taç yüzündenmi elendik yani.Yöneticiler bu yüzden bizi küçük duruma düsürebilirler.Sonuçta 3 fark atmakta kesin diil yani oyanacak maçta.Elenmeyi haketmistik.Insallah tekrar olmaz.yoksa istanbul eziklerine rezil oluruz.Ondan sonra mansetler baslar trabzonlu tff baskani memleketini korudu

selcuk
24.02.2006, 21:55
böyle bisey olsaydi resmi web sitesinde yazardi birakin istanul medyasi afkursun

zafer6161
24.02.2006, 22:01
mac tekrar olursa ki olmayacagindan eminim trabzonsporlu oldugumdan utanirim

komedi

Hünkar
24.02.2006, 22:02
insallah boyle bise yapmazlar iyice rezil oluruz

UğuR
24.02.2006, 22:04
bU KUral hatasi falan olamaz

#10 Fietra
24.02.2006, 22:07
Insallah bu haber gerçek degildir eger gerçekse büyük rezalet.Biz bu kadar aciz duruma mi düstük ya?

kubilay
24.02.2006, 22:31
Böyle abuk sabuk biseyi tartisabildigimize bile inanamiyorum.eger gerçekten yönetim böyle biseyin pesine düstüyse yazik, bir takimin vizyonunu daha parlak yapan yöneticilerdir..ama bu hreketler vizyonumuzu karartmaktan baska hiçbirseyi yapmaz.

salihismet
24.02.2006, 22:32
$u sitede yzilanlar, yani mac tekrariyla ilgili olanlar gercekten alki$lanacak yzilardir. A$agi yukari hic kimse macin tekrarini istemiyor, i$te T. spor farki bu. Ba$kalari gibi ölmü$ e$$ekten medet ummuyorlar.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Onur
24.02.2006, 22:39
Çirkefligin lüzumu yok!!!!

salihismet
24.02.2006, 22:44
Pek anlayamadim.

Berk Eren
24.02.2006, 22:49
ins tekrar oynamaz,sacmalik bu,buuyuk konusmiyim ama tekrarlanirsa hayatimda ilk kez desteklemem Trabzonsporumu..biz fenere derken nedir bu cirkefliksmileys/smiley7.gif

Harun-61
24.02.2006, 22:51
insallah tekrarlanmaz. Bu yil yeteri kadar lekelendik. Bide bunu tarihimize kötü bir ani olarak eklemeyelim...

the real
24.02.2006, 23:04
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">böyle basitlikmi olur ya ..yönetim bu tür ufak hesaplarin pesinden kosacagina, hedefi için 3 gol atmasi gereken bir maçta neden futbolcularinin hirs istek, kazanma arzusu ve isini iyi yapabilme özelliklerini sahaya yansitamadiginin detaylarini arastirsin....</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Punisher-61
24.02.2006, 23:05
Kupadan elendik sagilik olsun ama böyle sacma sapan seylerle gündeme oturmayalim..bu hakem hatasi ve bu hatalar hemen hemen her macta oluyor

Emre B.
24.02.2006, 23:26
Tekrar filan olmasin

cIlgInIm
24.02.2006, 23:37
smileys/smiley32.gifiste tarafta bu helal oslun size arkadaslar ezik takimlari olsa mac tekrarlansin diye yapmadiklarini birakmazlardi..smileys/smiley32.gif

A.Hilal Çakıroğlu
25.02.2006, 01:51
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Tekrarlanmasi bizim açimizdan büyük bir ayip olur ama ben tekrarlanacagina ihtimal dahi vermiyorum. Kural hatasi degil Hakem hatasidir. Yönetimimizin böyle bir girisimde bulunmasi bile üzücüsmileys/smiley5.gif</TD></TR>

KuĞu
25.02.2006, 01:57
3 korner 1 penalti kurali eklense bile biz altaya 3 gol atamiyoruz kiytirik bir sebepten maç tekrarlatmak istiyoruz smileys/smiley5.gif

Beytullah
25.02.2006, 02:49
ya biraki gitmeyelim su takima 3 tane atamiyorsak ne isimiz va türkiye kupasinda ya allahim

MrbLack
25.02.2006, 02:50
ya birakin ne tekrarlanmasi yanlis bir taç atisi yüzünden maç mi tekrarlanir.yazik deil mi ya...ne farki kaldi takimin o zman febe gibi elle gol atmasindan farki anlamiyiorum
siz altay gibi bi takima 3 gol atamayin.sonra kafaniza göre hakemin bi hatasini kulllanip ortaligi ayaga aldirin.var mi böyle bi saçmalik...smileys/smiley7.gif

bize yakismaz böyle ufak hesaplarin pesinden kosmak

kaplan6161
25.02.2006, 04:02
Bu maçin kasetini defalarca izleyip birtane hakem hatasini bulup yaygara yapacaklarina ezikbahçeyle oynanan maça baksinlar orada hakem hatasi doluydu.Ben altayi oynamis olduklari futboldan dolayi tebrik ediyorum. Küçük takimlara herkes dis gösterir. Bizim yönetimimiz Istanbul takimlariyla oynanan hiç bir maça kalkip en ufak bir söz söylemiyor.Yönetim bu ayak oyunlariyla ugrasacagina Kalkip altayi tebrik etsin ve bilsinler ki burasi istanbul degil. Böyle maç kazanacagimiza küme düselim ama serefimizle.

TSelif
25.02.2006, 09:06
Bizim gibi büyük bir camianin bu tür girisimlerde bulunmasi anlamsiz..Hiç yakismadi..Umarim bunu yapmazlarsmileys/smiley7.gif

Üstelik biraz aci ama bu maç tekrarlanirsa ben degil 3 gol tek golü bile atacagimizdan emin degilim

Taner Uykuçeken
25.02.2006, 09:14
Sakami bu!!! sakaysa hiç komik degil

Burçak
25.02.2006, 09:30
eger böyle birsey varsa bile ben bunu kabul etmiyorum. Trabzonspor böylse küçük bahanelerin arkasina siginamaz. biz istanbulun klüpleri gibi degiliz. onlar gibi böyle ufak seylere siginamayiz. sanki altay maçini hak edecek oyun oynadik . bu maçin tekrari O LA MAZ..

Mustafa Mahmutoğlu
25.02.2006, 09:48
ya birakin Allah Askina yaww.. ayiptir ya AYIP koskoca trabzonspor altay gibi bir takima 3 gol atamadi diye maç tekrari istiyor arkadas yaw bu kadar da saçmalik olmaz.bende desteklemem tekrar olursa.smileys/smiley7.gifyönetimi alkisliorum(yanlis anlamiin)smileys/smiley32.gif

Emre B.
25.02.2006, 10:04
Altayin emeklerine de yazik

Mustafa Mahmutoğlu
25.02.2006, 10:07

haklisin

saglam
25.02.2006, 10:18

Ne emegi varmis Altay'in? Bizden 1 gol yiyip sampiyon mu oldular? Kale gibi defans kurup, karsiligindamadalya mi aldilar? Gözü oksayan futbol mu oynadilar? Hiçbiri...

Konumuza gelirsek; bence "gerçekte"böyle bir durum yok, tamamen asparagas bir haber.

Emorfo
25.02.2006, 10:20
Bu ne polyannacilik böyle...

maçta kural hatasi varsa tabiki maç tekrarlanacak, yok kalsin istemiyoruz demek ne oluyor... Yönetim gerekli incelemleri yapip gerçekten bir kural ihlali varsa bunu belgeleriyle federasyona sunmalidir... Keriz miyiz biz?

irfanköse276
25.02.2006, 10:22

ne emekleri varki adalarin. Puan alsalar para alacaklar kupa statüsü geregi... adamlar yinede de vakit geçirdi.

Sevgi
25.02.2006, 10:28
komediye bak beee.Yedek kadroyla maça çikan 2. lig ekibine 3 gol atamiyoruz ondan sonra ...... altinda buzagi ariyoruz.

OmeR.
25.02.2006, 10:30
PES GERÇEKTEN...

TENEZZÜL ETTIGIMIZ SEYLERE BAK.

Badaloğlu
25.02.2006, 10:35
Sakin olun bakalim...Karsilikli atisma olmasin, burasi fikir arenasi olan bir yer,özel sorunlar için ÖZEL MESAJ kutularinizi kullanin...

Badaloğlu
25.02.2006, 10:40
Sakin olun ve yazdiklariniza dikkat edin...Bize yarar getirmeyecek hiçbir cümleyi burada kurmayin.Yoksa aninda müdahe edecegim.Bu foruma sahip çikin kurallari hatirlatmama gerek yok.Çünkü bunlari benden daha iyi biliyorsunuz.

Sevgi, seni anliyorum ama sende biraz sakin ol...Farugum lütfen rica ediyorum bu kadar sert yapma...Bu isi benden iyi bilirsin,ne yapmam gerekirse sen söyle onu yapayim...

Emorfo
25.02.2006, 10:44
Bosuna futbol erkek oyunudur demiyoruz... Sokakta olsun hali sahada olsun futbol oynamayan insan Altay'a karsi neden kötü oynadigimizi anlayamaz. Bu nedenle yorum yaparken biraz kendinizi futbolcularinm yerine koyun. Takim ikinci lig takimiymis isterse amatör takim olsun futbol anlayisini futbol becerisini ortaya koyan bir takim her takimi yenebilir... Futbol her yerde futboldur...

Sevgi
25.02.2006, 10:51
bak ne güzel demissin ''futbol becerisini ortaya koyan'' tekke gibi sahada yürüyerek her pozisyonda faul yapildi diye sizlanarak yattara gibi saklanarak hüseyin gibi saçmalayarak ve digerlerinin yaptigi gibi oynanmiyormus dimi futbol becerini ortaya koyacaksin heleki bu maç senin elinde ki son firsatta.Yok kural hatasi vardi yok öyleydi yok böyleydi diye saçmalayana kadar özelestiri yapmayi bilelim. Iyiki futbol erkek oyunu iyiki bu kadar iyi anliyorsunuz anlamasaydiniz ortaya neler çikardi acaba.

Ayşe Aygün
25.02.2006, 10:52
Bosuna futbol erkek oyunudur demiyoruz... Sokakta olsun hali sahada olsun futbol oynamayan insan Altay'a karsi neden kötü oynadigimizi anlayamaz. Bu nedenle yorum yaparken biraz kendinizi futbolcularinm yerine koyun. Takim ikinci lig takimiymis isterse amatör takim olsun futbol anlayisini futbol becerisini ortaya koyan bir takim her takimi yenebilir... Futbol her yerde futboldur...

Ne demk bu simdi biz futbol oynamiyourz diye yorumdami yapamiyacagiz.Futbolun f bilmeyen adamlar kluplere baskan oluyo beyler. Lütfen ayrimcilik yapmiyalim. Evet futbol oynamayabilir ama bizde sizin kadar iyi anlariz futboldan.Bizm sorunumuz zaten Altay degilki Altay babalar gibi oynadi. Bizm kizginligimiz bizm futbolcularin oynamamsi ve bunu nedenleri.kizginligimiz buna. TAabiki yüregiyle oynayan kim olursa olsun istedigi maçi alir. bUnu bizde biliyoruz.

Emorfo
25.02.2006, 10:55
maçi hangi gözle izledin bilemiyorum, rakip futbol becerini ortaya koydu maçi kitledi daha fazlasini yapamiyorsan sonuç kaçinilmaz... olmayinca olmuyor yapacak bir sey yok... 1-0 skor Trabzonspor'a yetmedi kupadan elendik... Kural hatasi deniyor varsa bu firsati degerlendireceksin aksi taktirde kerizligin alemi yok..

Küçükalioğlu
25.02.2006, 10:55
itiraz edilse dahi bir sonuca varilacagini zannetmiyorum. oldu ya itiraz kabul gördü benim Trabzonsporu desteklemedigim tek maç olarak tarihe geçer herhalde.

Badaloğlu
25.02.2006, 10:56
Faruk, bu da senin görüsün olmakla beraber, katilmadigim noktalar var.Özellikle futbol ''erkek oyunudur'' desek bile (günümüzde bayanlarda oynuyor) birçok köse yazari,futbol otoritesi hayatinda belkide hiç futbol oynamamis insanlar federasyonda,gazete köselerinde ya da tv'de yer isgal etmis olup; insanlara bu konuda ahkam kesmektedirler.

Oysa bizim Altay'a yenilmemizi baska nedenlere bagliyorum.Özelllikle hafta sonu oynadigi,çok büyük bir motivasyonla çiktigi ve tribünlere çektigi50 bin Izmirli futbolsever'in motivasyonu Trabzonspor maçina yedek futbolculara kadar yansimistir.Bu maçin onlar açisindan 2.ligde baska bir anlami vardir.Belkide hayatinda Trabzonspora karsi bir daha forma giyme sansi bulamayacak gençlerin kendilerini gösterme maçi olmustur.Bakin biz 2.ligdeyiz ama F.Tekkeli,Szymekli,Yattarali,Hüseyinli,F. Akyelli Trabzonspora kök söktürdük mesaji vermesidir.Ayrica bu maçi kaybetmelerine ragmen, bu hafta sonu oynayacaklariSakarya deplasmanina takimin motivasyonun en üst düzeye çikmis bir Altay seyredecegiz.

Artik Izmirliler'in bir takimlarini süper ligde görmek isteme arzularida Altay'a yaramaktadir.

Trabzona girmeyecegim,konu uzun olmakla beraber bu maç geride kaldi,önümüzdeki haftalara bakalim...smileys/smiley1.gif

Emre GÜRDAL
25.02.2006, 11:01
arkadaslar varsa gercekten bole bi olay tekralanmasi gerekiyo altay denen takim futbol becerisi oldugu icin degil orya amotor takim koy 11 defans yapsin gene kimse orayi acamaz gunuz futbolunda yok bole bi oyun stili 11 defans nerde gorulmus anlayin iste altay denizliye calisti ama dedigim gibi varsa bi kural hatasi bulunursa oynanmasi gerekiyo kimse demesin bu ne ayip bi olay dustuguz durumlara baka gibi laf kullanmasin hakkimissa o mac bu macin tekrari oynanir

TSelif
25.02.2006, 11:01
herkes bu konuda hem fikir..biz diger kulüplerden ayricalikliyiz , farkliyiz diyoruz ama yaptigimiz islere bak..ne farkimiz kaldi eziklerden..

Ayrica futbol erkek oyunu olabilir..bununla da övünebilirsiniz ..ama unutmayin beyler biz futbolu en az sizin kadar iyi biliyoruz ve seviyoruz.Çünkü biz TRABZONSPOR luyuz

TSelif
25.02.2006, 11:05
ha bide su var .en azindan trt 1 deki kel varya bilgin midir nedir o da erkek..ben bile daha iyi yorum yaparim..

Emorfo
25.02.2006, 11:13
Ahmet abi bir konuda sana katilmiyorum Altay'a yenilmedik :) sadece 2 tane daha atmamiz lazimdi atamadik...

Futbol erkek oyunudur günümüzde bayanlarda futbol oynayip liglerini kursalar da sahada güzellikleri disinda, futbol adina estetik bir görüntü veremiyorlar, fizyolojilerine aykiri... Tabiki futbol oynamayan baskanlar yorumcular gazeteciler olacaktir... Ancak enazindan hali sahada futbol oynayan insan ne demek istedigimi anlayacaktir...

Futbol da rakibin size göre çok diri oldugu anlar olur. Ya da sizin kötü gününüzde oldugunuz anlar olur. Bu kötü gününüzde olmaniz biraz da rakibin oyun anlayisiyla ilgilidir.11 kisi defans yapan bir takima karsi tek sansiniz duran toplar ve karambol pozisyonlardir... Trabzonspor'un kronik sorunudur kapali defanslara karsi istedigi sonucu olamamasi... Kapali defans anlayisiyla oynayan her takimin da istedigi sonucu olmasi garanti degildir. Atalarimiz ne demis " her kedi pilav yemez" Altay maçinda kural hatasi varsa Trabzonspor bunu degerlendirmelidir. Kural hatasi olupta bosver tekrar oynamak bize yakismaz vb yorumlar bana çok garip geldi. Bu durumu dünyadaki her takim kullanmak ister bunda garip bir sey yok..

DKaraduman
25.02.2006, 11:18
iyide arkadaslar zaten öyle bir olay hakem hatasi olmuyormuydu ben öyle biliyordum ona bakarsaniz bi ton yanlis karar veriyor hakemler onlarda mi kural hatasi???

DKaraduman
25.02.2006, 11:21
Ha bide su var biz bu takimi tek maçla sevmedik tek maçla TERK ETMEYIZ...Hani TSlinin ruhu her ne kadar bizim takim ruhsuz olsada bizim Ts ruhumuz var asla takimi desteklememezlik yapmam ama maça gitmeyerek protesto yapabilirim bence bu hafta sivas maçinda böyle bir sey yapmamiz gerekiyor???

Umut Uzunoglu
25.02.2006, 11:43
Sahada yenemiyoruz sonrada masa basinda is çevirmeye kalkiyoruz.Bu takimin altaya 3 gol degil 6 7 gol atmasi gerekirdi ama malesef takimda bu sene bir isteksizlik bitsede gitsek havasi var geçen sene 2. olmak için istanbulspor a 5 gol atmistik. altay daha güçlü mü yani istanbulspordan.Sorun takimda artik bu seneyi rafa kaldirip önümzdeki sezon ne yapilabilir o tartisilmali.Maçtan sonra su oldu bu oldu demek Trabzonspora yakismaz.

TSelif
25.02.2006, 11:50
Ha bide su var biz bu takimi tek maçla sevmedik tek maçla TERK ETMEYIZ...Hani TSlinin ruhu her ne kadar bizim takim ruhsuz olsada bizim Ts ruhumuz var asla takimi desteklememezlik yapmam ama maça gitmeyerek protesto yapabilirim bence bu hafta sivas maçinda böyle bir sey yapmamiz gerekiyor???

kesinlikle maça gitmeyerek protesto yapmaliyiz fikrine katilmiyorum. Tamam bunlar her seferinde bizi arkalarinda gördüler ve belki biraz da simardilar ama ne olursa olsun maçlara gitmeliyiz ve TRABZONSPOR umuzu malum maça motive etmeliyiz

O maçin önemi (maneviyati) ne kadar büyük herkes biliyor Her açidan hem TEKKE nin hem gökdenizin maçi olacak ve geçen yilin rövansi alinacak

Badaloğlu
25.02.2006, 11:52
Ahmet abi bir konuda sana katilmiyorum Altay'a yenilmedik :) sadece 2 tane daha atmamiz lazimdi atamadik...

Futbol erkek oyunudur günümüzde bayanlarda futbol oynayip liglerini kursalar da sahada güzellikleri disinda, futbol adina estetik bir görüntü veremiyorlar, fizyolojilerine aykiri... Tabiki futbol oynamayan baskanlar yorumcular gazeteciler olacaktir... Ancak enazindan hali sahada futbol oynayan insan ne demek istedigimi anlayacaktir...

Futbol da rakibin size göre çok diri oldugu anlar olur. Ya da sizin kötü gününüzde oldugunuz anlar olur. Bu kötü gününüzde olmaniz biraz da rakibin oyun anlayisiyla ilgilidir.11 kisi defans yapan bir takima karsi tek sansiniz duran toplar ve karambol pozisyonlardir... Trabzonspor'un kronik sorunudur kapali defanslara karsi istedigi sonucu olamamasi... Kapali defans anlayisiyla oynayan her takimin da istedigi sonucu olmasi garanti degildir. Atalarimiz ne demis " her kedi pilav yemez" Altay maçinda kural hatasi varsa Trabzonspor bunu degerlendirmelidir. Kural hatasi olupta bosver tekrar oynamak bize yakismaz vb yorumlar bana çok garip geldi. Bu durumu dünyadaki her takim kullanmak ister bunda garip bir sey yok..

Benim için bu bir yenilgidir.Altay iyiki tam kadro karsimiza çikmamis!...Benim ne demek istedigimi aslinda sen anladinda isine gelmiyor forka...Yani biz bu hallere düsene kadar çoktannn bu gruptan çikmaliyidk.Bu tür bir davranis (kural hatasi)lahimize olsa bile aslinda tam tersi aleyhine olacagina inaniyorum.Zamanla bu çok speküle edilebilecekbir davranistir.

Bu maçi 3-0 alsaydik ve bu kural hatasi dediginiz mevzuyu bu sefer Altay gündeme getirseydi ve maçin tekrarini isteseydi acaba görüsleriniz ne olurdu?-Ki- Altay'in bu gruptan hiçbir sekilde çikmaimkani olmamasina ragmen...O zaman herkes Altay'in bu onurlu davranisini sorgulamayacakmiydi?????

uftinci
25.02.2006, 11:55
Bu nedenle maç tekrarlanmaz o kesin gerçi tekrarlansada ben ümitsizm. Altay'in maça asilmasindan çok bizim maça asilmadigimiz bi gerçek. Denizli-Altay bunlar ayni bölgenin takimlari sayilir. Denizli için bu maça asilmalari da dogal bence. Ama sen averaj takimi olan karagümrük'ü 2-1 yenip denizliye 6-7 atabilecekken 3-1 yenersen altay maçini 3-0 alacam diye sahaya çikip stres altinda hiçbisey yapamazsin. Önceki yorumlarinda bahsetmistim ama; Maalesef biz hiç bir büyük maçi çeviremiyoruz. Gerçi bu maçin büyük bir maç oldugu söylenemez ama yinede almamiz gereken hiç bir maçi alamadik.

Sivas maçina gitmeyi düsünüyoduk 6 arkadas ama bu havayla biraz zor. Kimbilir sartlar ne olursa olsun trabzonspor sevdasi galip gelecek gibi...

the real
25.02.2006, 12:35
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gruplarin içinde 9 puan almasina ragmen gruptan çikamayan tek takim tS , karagümrügün gol atabildigi tek takim TS, türkiye kupasi grup maçlarinda, evinde rakibine 3 farkli yenilen tek takim yine TS ligde 13 dakikada 4 gol yiyen tek takim yine ts... son iki dakikaya galip girip maçi maglup bitiren tek takim evet evet yine TS ......vay be yine de "ilk" lerin ve "tekl"erin takimiyiz arkadaslar......yürübeee kim tutar seni.....</TD></TR>

Emorfo
25.02.2006, 12:37
Benim için bu bir yenilgidir.Altay iyiki tam kadro karsimiza çikmamis!...Benim ne demek istedigimi aslinda sen anladinda isine gelmiyor forka...Yani biz bu hallere düsene kadar çoktannn bu gruptan çikmaliyidk.Bu tür bir davranis (kural hatasi)lahimize olsa bile aslinda tam tersi aleyhine olacagina inaniyorum.Zamanla bu çok speküle edilebilecekbir davranistir.

Bu nokta önemli 9 puan almisiz ve gruptan çikamiyoruz bazilari 7 puanla çikabildigi halde... Malesef hala geçmis yönetimin yanlislarinin cezasini çekiyoruz... Kayserispor maçinda 3 tane yedikten sonra Kayserispor baskani ile yanyana demeç veren babacan tavirlarla rakibimizi kutluyoruz deyip Türkiye Kupasi artik grup usulü oldu bu maçin telafisi var diyen Atay Aktug baskanimiz acaba bu durumlara düscegimizi tahmin edebilmismiydi. Her ne kadar Altay'a 3 tane atamadik diye yakinsakta keske Kayseri'den 3 tane yemeseydik diyesim geliyor...

Geçmisin yönetimden elimizde bir yalnis kaldi o da Jun, iyi bir fiyata elimizden çikarabilirsek ne mutlu bize....

eren_61
25.02.2006, 12:37
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gruplarin içinde 9 puan almasina ragmen gruptan çikamayan tek takim tS , karagümrügün gol atabildigi tek takim TS, türkiye kupasi grup maçlarinda, evinde rakibine 3 farkli yenilen tek takim yine TS ligde 13 dakikada 4 gol yiyen tek takim yine ts... son iki dakikaya galip girip maçi maglup bitiren tek takim evet evet yine TS ......vay be yine de "ilk" lerin ve "tekl"erin takimiyiz arkadaslar......yürübeee kim tutar seni.....</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

bence vahid hocanin gitmesi iin yeterli hatta çok bile

Metin Ural
25.02.2006, 12:42
maç 3-0 bitseydi ve altay ayni talepte bulunsaydi nasil karsilanirdi acaba?

eren_61
25.02.2006, 12:43
bu kural hatasi olayina çok güldüm.bu nedenden dolayi maçi tekrarlamazlar.her maçta oluyo bu taç birinden cikiyo ama o adam yine taci kendi kullaniyo.biraksinlar bu isleri.resmen konuyu degistiriyolar

Badaloğlu
25.02.2006, 12:48

Geçmisin yönetimden elimizde bir yalnis kaldi o da Jun, iyi bir fiyata elimizden çikarabilirsek ne mutlu bize....

Dua edelimde her hafta gol atsin...Yoksa o da elimizde patlayacak...3.5 milyon Avro az para mi?smileys/smiley7.gif

Emorfo
25.02.2006, 12:52
maç 3-0 bitseydi ve altay ayni talepte bulunsaydi nasil karsilanirdi acaba?

Sistem degistigi için galibiyetlere göre para dagitildigi için Altay'in da kazanma sansi oldugu için böyle bir durum da söz konusu ise tabiki itiraz edeceklerdir.

Kurallar ne diyorsa o uygulanir kimseye kimsenin kiyak geçecegi yok, maçta kural hatasi yoksa yoktur, ama varsa geregi yapilmalidir... Kural hatasi varsa maç tekrarlanirsa Trabzonspor onursuz mu olacak onur bu kadar çabuk degisen bu kadar alakasiz konu da kaybedilen bir sey midir... Onurlu olmakla bu konun ne alakasi vardir...

telha23
25.02.2006, 13:22
utaniyorum arkadaslar ben bu tür sözleri duydukça utaniyorum

lütfen basinizi öne egin ve utanin

poetricus
25.02.2006, 13:24
Saçmaligin daniskasi. Altay'i yenememis bir takim bundan mi medet umuyor. Kendimizi küçültemnin bir alemi yok. Bu konu kapatilmali bence.

TSezgin61
25.02.2006, 13:28
YA YAPMASIN YÖNETIM...rezil etti bizi yaaa bu kadar sacmalik olmaz.

gerçekefsane
25.02.2006, 13:58
"BUNUN ÖRNEGI VAR" <DETAILS>

Altay-Trabzonspor maçinin 43. dakikasinda yasanan olaya benzer bir durum bundan 3 sezon önce oynanan Gaziantepspor-Denizlispor maçinda yasanmisti. Bilindigi gib iki takim arasinda oynanan lig maçinda Orta hakem Metin Tokat, Gaziantepspor lehine faul atisina hükmetmis ancak oyuna yine bu takimin vurusuyla baslanmisti. Dönemin Federasyon yönetimi bu hareketi kural hatasi olarak kabul ederek tekrar oynanmasina karar vermisti. Ancak o maçta TV görüntüleri delil olarak kabul edilmisti. Trabzonspor?un da maçi tekrar ettirebilmesi için pozisyonun görüntülerine mutlaka ulasmasi gerektigi ifade edildi.

gunebakis.com.tr</DETAILS>

Emiroğlu
25.02.2006, 14:02
Ya Ne Tekrari Cok Saçmaaa Oo Taci Biz Kullansaydik 2 Gol Birdenmi Atacaktik.. Gülünc Duruma Düsüyoruz

Emorfo
25.02.2006, 14:03
Yukardaki olay esas alinirsa bir kural hatasi söz konusu...

Bir sey daha ekliyim bizim taraftar hakatten keriz... smileys/smiley4.gif

gurbetçi 61
25.02.2006, 14:19
bos isler,is isten geçti,sen altay gibi takima 3 gol atamiyorsun,eeeeee kural hatasi,birakin bu isleri,çikip adam gibi dagitacaksin,3 degil 5 atacaksin isine bakacaksin,ama bizde o ruh yok

pacos_bill
25.02.2006, 14:20
Böyle bir iddia hakkinda resmi sitede bir bilgi yok. Bu konuda herhangi bir yöneticinin demecini duyan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Atmaca
25.02.2006, 14:31
Bana içinizden '' Enayi'' nin tarifini yapabilecek kimse yok mu !

Nytre
25.02.2006, 14:32
belki de hazirlaniyorlar hala...

federasyona yapilacak yazi konusunda...

kutoz
25.02.2006, 14:36
Canim Türkiye'm yine enteresan bir olaya sahit oluyor. Yada sahit oluyorda, farkina varamiyorlar.

Bu olay, eziklerden birinin basina gelseydi, emin olun ana haber bültenlerinde spikerlerin ilk haberi olur, yorumcular, eski hakemler baglanir konuyu degerlendirirlerdi. Ama Trabzonspor'un basina geldigi için kimse üzerinde durmuyor.

Sizin akliniza yatiyor mu, yayinci kurulustan görüntülerin bu güne kadar alinamamasi...

Ne kadar enteresan...

fincher
25.02.2006, 14:37
keriz ve enayi demeyelim de biraz fazla ve gereksiz delikanlilik gösteriyoruz.rakiplerin delikanli degilse delikanlilik yapmanin geregi yok bence...

tunganyan
25.02.2006, 14:38
bu kural hatasi olayina çok güldüm.bu nedenden dolayi maçi tekrarlamazlar.her maçta oluyo bu taç birinden cikiyo ama o adam yine taci kendi kullaniyo.biraksinlar bu isleri.resmen konuyu degistiriyolar

o dedigin kural hatasi degil hakem hatasi.

bizim maçta taç atisini hakem bize verdi fakat Altay kullandi deniyor.dogruysa mis gibi kural hatasi.

Emiroğlu
25.02.2006, 14:47
YaaaaaaaDiyelimkii Maccin Tekrar Oynanmasi Yönünmde Kaarar verildi. YINE 3 FARKLI SKORR YAPAMASSAKKKK KI YAPAMAYIZ NE OLACAK BIRI SÖLESIN ALLAH ASKINA

Murat'
25.02.2006, 15:18
bncede eger hakem taci bize verip de altay kullanmissa bal gibi kural hatasi

ama bide tabi bisey war biz bu takimi 3 farkli yenebilirmiyiz

Tunga
25.02.2006, 15:30
Maçin tekrarlanmasi durumunda yenip yenemeyecegimiz ayri. Benim de o konuda süphelerim var. Ama hukuk her yerde hukuktur. Bir kural varsa o "mutlaka" uygulanmalidir.

Isin nasil gelisecegini merak ediyorum. Yani bunu kural hatasi mi sayacaklar, hakem hatasi mi? Eger hakemi yok ben taçi zaten diger tarafa vermistim diyerek ikna ederlerse elbette hakem hatasi olur ve olay kapatilir. Yok eger hakem dogruyu söylerse o zaman bunun kural hatasi oldugu da açiktir.

Kural ne ise o uygulanmali. Yoksa Trabzonspor galip gelsin diye degil. Unutmayin Fener'in böyle bir sampiyonluk kazandigini. O da hukukiydi, bu da öyle.

TSezgin61
25.02.2006, 16:06
abi ya bu mac tekrarlanirsada yenilirsek, vallaha olurmu olur, altay yedeklerle ciktiydismileys/smiley4.gif

Emiroğlu
25.02.2006, 16:13
Herifler Hirs Yapip Bide Bize Cakarlarsa :D:D 6 Puana Düseriz Valla... Bence böylesi Daha ii Kural Hatasi Sonucu Mac Tekrarlanirsa Biz bu Adamlara Yine 3 Gol Atamayiz..

U.Sadıkoğlu
25.02.2006, 16:18
Herifler Hirs Yapip Bide Bize Cakarlarsa :D:D 6 Puana Düseriz Valla... Bence böylesi Daha ii Kural Hatasi Sonucu Mac Tekrarlanirsa Biz bu Adamlara Yine 3 Gol Atamayiz.. smileys/smiley36.gif

Murat'
25.02.2006, 16:31
hirs yaparlar walla yaaaaa

tamer__61
25.02.2006, 16:41
akillli olun be siz kimsinizde trabzonsporumu k¨cümsüyorsunuz ve alay ediyorsunuz

hani adminler nerde varmi benim anli sanli trabzonsporumu kücümsetip alay ettirmek

akilli olun bee

sbay
25.02.2006, 16:42
ben istemem oynanmasini insallah oynanmaz catir catir cikip yenme ondan sonra kural hatasi falan filan insallah oynanamaz

Uğurtan
25.02.2006, 16:47
Bence öle bisiy olmaz kural hatasi yorumu biraz boslukta zaten ama düsünün top bizden çikmis olsaydi ama hakem taci onlara verecegine bize verseydi bu kural hatasi mi olurdu? Bence bos isler kupada turu geçemedik bunu kabullenmeli ve lige asilmaliyiz..Ha birilerinin uefa avrupa kupasi için dediklerini duyuyorum alakasi yok bence onurumuz için 3. bitirmeliyiz bitirebilecegimiz en üst seviyede yani yoksa seneye sampiyonluga oynayacaksak avrupayla birlikte yürütemeyiz...Yakin zamandan bunu hatirlayabiliriz bizim okadar genis bir kadromuz hiç olmadi olmaz da..

sbay
25.02.2006, 16:51
kural hatasi hakemin taci bize verip tacin altaylilara kullanmasina izin vermesi.altay baskanida böle oldugunu sölüyo ama kural hatasi olmadiginida sölüyio

Uğurtan
25.02.2006, 16:56
bakalim görücez bunu ispatlamakta var tabi..

Emorfo
25.02.2006, 16:57
Yönetimden bu konuda hala bir açiklama gelmedi...

Divan kurulunda yapilan konusmalarda bu konuya deginen olmadi... Bir bardak su içelim geçmis olsun...

vigor
25.02.2006, 17:19
arkadaslar biraz daha dikkatli yazalim yaa.bize cakarlarsa filan ne demek bu yaa burasi takimimiza çaktirma yeri degil elimizden geldigince destekleme hatasini görüncede düzgün bi üslupla dile getirme yeri olmali

Herifler Hirs Yapip Bide Bize Cakarlarsa :D:D 6 Puana Düseriz Valla... Bence böylesi Daha ii Kural Hatasi Sonucu Mac Tekrarlanirsa Biz bu Adamlara Yine 3 Gol Atamayiz..

Hasan Cubukcu
25.02.2006, 17:48
birakin su kural hatalarini da problemleri tartisin

İ.Öztel
25.02.2006, 17:55
hataya baq. kargalar bile güler buna. Tamamen çocuk isi olur bna siginmak. Bi arkadasin dedigi gibi. Bu sene yeterince lekelenmeye çalistik.. bu kadari bence de yeterli.

tunganyan
25.02.2006, 18:01
Yaaaaaaa Diyelimkii Maccin Tekrar Oynanmasi Yönünmde Kaarar verildi. YINE 3 FARKLI SKORR YAPAMASSAKKKK KI YAPAMAYIZ NE OLACAK BIRI SÖLESIN ALLAH ASKINA

ama bide tabi bisey war biz bu takimi 3 farkli yenebilirmiyiz

abi ya bu mac tekrarlanirsada yenilirsek, vallaha olurmu olur, altay yedeklerle ciktiydi

ben istemem oynanmasini insallah oynanmaz catir catir cikip yenme ondan sonra kural hatasi falan filan insallah oynanamaz

nasil bi düsünce bu yaa.heralde hepiniz saka yapiyosunuzsmileys/smiley5.gif.varmi böyle bi düsünce.diyelimki maç tekrarlanirsa kazanma ihtimalimiz milyonda bir. peki oynamadan böyle bi ihtimal var da biz mi bilmiyoruz.

BDiler61
25.02.2006, 18:21

o dedigin kural hatasi degil hakem hatasi.

bizim maçta taç atisini hakem bize verdi fakat Altay kullandi deniyor.dogruysa mis gibi kural hatasi.

pozisyonu hatirlamiyorum ama böyle olduysa kural hatasi

sultantekke
25.02.2006, 18:35
kural hatasimismileys/smiley1.gifvalla iyi

TSezgin61
25.02.2006, 19:17
sanmiyorum bu maci tekrarlatacaklarini, kesin birsey uydurur fedarasyon

Onur
25.02.2006, 20:12
Pek anlayamadim.

Çikamadik çeyrek finale o kadar. Simdi sagdan soldan medet dilenip bir yerlere gelmek bize yakismaz.

Onur
25.02.2006, 20:13

Sizce birseyler uydurmasina gerek var mi ki...

zanoylu
25.02.2006, 21:39
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Maçin tekrarlanmasi gibi bir sey söz konusu olamaz arkadaslar bu bir hakem hatasidir....Haa bide oynadik çikamadik bunu kabullenmek lazim yok bizim öyle kivirmalara ihtiyacimiz...Taçtan maç tekrari yaaw arkadaslar el oglu nasil güler bize be..smileys/smiley5.gif</TD></TR>

U.Sadıkoğlu
25.02.2006, 21:50

Sizce birseyler uydurmasina gerek var mi ki... valla harbiden ne uyduracaklar

Y.Sert
25.02.2006, 22:56
bi kere kural hatasimi,hakem hatasimi,onu açikliga kavusturalim.

hakem:altayli oyuncunun ayagindan taca çikan topu,yanlis görüp te taçi yine onlara verirse ::: bu bir hakem hatasidir.

hakem:altayli oyuncunun ayagindan taca çikan topu,dogru görür,taci bizim kullanacagimiza dair isaret yaparsa,ve sonra o taci altayli futbolcu kullanirsa,bu bir kural hatasidir.

yani hakem korner veriyor,ama oyun aut atisiyla basliyor.hakem çift vurus veriyor,ama futbolcu tek vurusla gol atiyor,hakem golü veriyor,bunun gibi.

eger tv görüntüleri varsa ve ispatlanirsa bu bir kural hatasidir.ama maç tekrarlanirmi bilemem.ofedarasyonun isi.

maçin tekrarlanmasini istermiyim,hayir.5-0 yenecegimizide bilsem istemem.

ama ezikler ayni durumda tekrarlanmasini istermiydi,eminim isterlerdi.

ha maç tekrarlandi diyelim: yine gider trabzon sporumu desteklerim.hemde sonuna kadar.çünkü haksiz kazanç elde etmedi.sadece hakkini istedi.bundan dogal bir sey olamaz.

Schoulzen'TS
26.02.2006, 01:11
bi kere kural hatasimi,hakem hatasimi,onu açikliga kavusturalim.

hakem:altayli oyuncunun ayagindan taca çikan topu,yanlis görüp te taçi yine onlara verirse ::: bu bir hakem hatasidir.

hakem:altayli oyuncunun ayagindan taca çikan topu,dogru görür,taci bizim kullanacagimiza dair isaret yaparsa,ve sonra o taci altayli futbolcu kullanirsa,bu bir kural hatasidir.

yani hakem korner veriyor,ama oyun aut atisiyla basliyor.hakem çift vurus veriyor,ama futbolcu tek vurusla gol atiyor,hakem golü veriyor,bunun gibi.

eger tv görüntüleri varsa ve ispatlanirsa bu bir kural hatasidir.ama maç tekrarlanirmi bilemem.ofedarasyonun isi.

maçin tekrarlanmasini istermiyim,hayir.5-0 yenecegimizide bilsem istemem.

ama ezikler ayni durumda tekrarlanmasini istermiydi,eminim isterlerdi.

ha maç tekrarlandi diyelim: yine gider trabzon sporumu desteklerim.hemde sonuna kadar.çünkü haksiz kazanç elde etmedi.sadece hakkini istedi.bundan dogal bir sey olamaz.

Hemsehrim ne kadarda güzel yazmis.

tunganyan
26.02.2006, 01:16
pozisyonda acayip derecede uyuz oldugum bir sey vardi.

birisi sakatlandi. bizim oyuncu topu disari atti.altayli eleman müstehcen bi yerini yirtarak top çikmadan dokundu.topu o disari atmis oldu.bu yüzden maç tekrarlanirsa bende ona müstehcen bi yerimle gülerim.

eys_61
26.02.2006, 01:28

birisi sakatlandi. bizim oyuncu topu disari atti.altayli eleman müstehcen bi yerini yirtarak top çikmadan dokundu.topu o disari atmis oldu.bu yüzden maç tekrarlanirsa bende ona müstehcen bi yerimle gülerim.

bu pozisyonun bir benzeri de antep maçinda yasandi.sanirim ömer rizanin sakatligi yüzünden bizimkiler topu taca atiyordu el taib (yanilmiyorsam) top disari çikmadan topa vurdu ve taci biz kullandik ve topu anteplilere verdik.biz itiraz edersek antep de itiraz edebilir yani.

bizim yönetim komik mi olmaya çalisiyor nesmileys/smiley5.gif

tunganyan
26.02.2006, 01:43

bu pozisyonun bir benzeri de antep maçinda yasandi.sanirim ömer rizanin sakatligi yüzünden bizimkiler topu taca atiyordu el taib (yanilmiyorsam) top disari çikmadan topa vurdu ve taci biz kullandik ve topu anteplilere verdik.biz itiraz edersek antep de itiraz edebilir yani.

bizim yönetim komik mi olmaya çalisiyor nesmileys/smiley5.gif koyu olan yeri dogru yazdiysan sorun yok.topu taib disari attiysa taci tabiki biz kullanicaz. adamin yaptigi ....elikolmus dogruysa ama kural hatasi degil.altay maçindakiyle sadece .....elik kisimlari ayni.

eys_61
26.02.2006, 01:52
iste aga ben de ayni seyi diom komiklik degil mi adamlarin neyi eksiksmileys/smiley1.gif

tunganyan
26.02.2006, 02:01
iste aga ben de ayni seyi diom komiklik degil mi adamlarin neyi eksiksmileys/smiley1.gif bi karisiklik oldu herhalde.topu biz disari atarken taib dokundu diyorsun.taç atisini biz kullandik diyosun.yani hersey kuralina uygun. sonrasindaki centilmenlik hareketimizden dolayi topu onlara attiysak madur olan yine biz olduk.antep niye sikayetçi olsun.zaten burda olsa olsa centilmenlige aykiri hareket olur.

tunganyan
26.02.2006, 02:06

el taib disari atti----&gt; taci biz kullandik

altayli disari atti----&gt; taci altay kullandi

TSlimetin08
26.02.2006, 02:53
Ya ben yakistiramiyorum bunu bize elendik iste hayirlisi olsun insallah lig ücüncüsü oluruz bare

Mustafa Mahmutoğlu
26.02.2006, 10:31
hiç gerekl yokkismileys/smiley7.gif

Eyüphan
26.02.2006, 11:03
Pozisyonun kural hatasi oldugu bariz bir sekilde ortadadir...

Maçin tekrar edilmesi olayina gelince;

Yapilan hatanin maçin kaderine etki edip etmedigine bakmak gerekir diye düsünüyorum. Zira sonuçta bu bir taç atisi. Biz atsak ne olur onlar atsa ne olur...Ne varki kural hatalari degerlendirilirken, karar mekanizmasinin hatanin maçin kaderine etki edip etmediginebakmadan hüküm verdiklerigörülüyor.Tabi bu nokta da aklima su soru geliyor. Eziklerin bir maçinda hakemçift sarikartla oyuncuyudiskalifiye etmedidiye maçi tekrar etmislerdi.. Ve o zaman maçin bitmesine yanilmiyorsam 6-7 dakika kadar bir süre kalmisti... ISte o maçtaki kural hatasi sonuçu verilen karar"maçin yeniden oynanmasi seklinde degil de kalan 6-7 dakikaninrizespor tarafindan 10 kisi ileoynanmasi seklinde olmaliydi. Ee malumne ekerlerse onu biçerler. Federasyon çiksin simdi isin içinden. Her basit kural hatasinda maçitekrarlatirsaniz, bu maçi da tekrar oynatmanizicap edecektir.

Bir hukukçu olarak, verilmesi gereken karar, maçin yeniden oynanmasidir. Ancak bu tarz olaylarda adil bir yargi organina sahip olmadigimiz açiktir. Hele ki konu futbol ise.... Istanbul hegemonyasi her zaman oldugu gibi bu ise de el atmasini bilecektir.

Sonuç itibariyle herseyden önce TrabzonSpor'umuzun böyle bir basvuru ile maçinyeniden oynatilmasiniistemesini, kendimce yadirgadim. Zira biz Istanbul takimlarinin yaptigi gibi böyle pis islere girmmeliyiz...

TSezgin61
26.02.2006, 11:19

Yapilan hatanin maçin kaderine etki edip etmedigine bakmak gerekir diye düsünüyorum. Zira sonuçta bu bir taç atisi. Biz atsak ne olur onlar atsa ne olur...Ne varki kural hatalari degerlendirilirken, karar mekanizmasinin hatanin maçin kaderine etki edip etmediginebakmadan hüküm verdiklerigörülüyor.Tabi bu nokta da aklima su soru geliyor. Eziklerin bir maçinda hakemçift sarikartla oyuncuyudiskalifiye etmedidiye maçi tekrar etmislerdi.. Ve o zaman maçin bitmesine yanilmiyorsam 6-7 dakika kadar bir süre kalmisti... ISte o maçtaki kural hatasi sonuçu verilen karar"maçin yeniden oynanmasi seklinde degil de kalan 6-7 dakikaninrizespor tarafindan 10 kisi ileoynanmasi seklinde olmaliydi. Ee malumne ekerlerse onu biçerler. Federasyon çiksin simdi isin içinden. Her basit kural hatasinda maçitekrarlatirsaniz, bu maçi da tekrar oynatmanizicap edecektir.

Bir hukukçu olarak, verilmesi gereken karar, maçin yeniden oynanmasidir. Ancak bu tarz olaylarda adil bir yargi organina sahip olmadigimiz açiktir. Hele ki konu futbol ise.... Istanbul hegemonyasi her zaman oldugu gibi bu ise de el atmasini bilecektir.

Sonuç itibariyle herseyden önce TrabzonSpor'umuzun böyle bir basvuru ile maçinyeniden oynatilmasiniistemesini, kendimce yadirgadim. Zira biz Istanbul takimlarinin yaptigi gibi böyle pis islere girmmeliyiz...

abi herseyi güzel anlattin, acik ve net. ama son kisima birsey söylemek istiyorum. tamam iyi güzel, trabzonsporumuzun böyle mac tekrarlarina ihtiyaci olmamasi lazim. delikanli gibi cikip maci oynamasi lazim, yenilsede yensede. ama eger kural hatasi varsa, demekki macin tekrardan oynanmasi hakkimiz. yani haklarimizi ararsak bunda kötü birsey olamaz. altay 2.lig takimi olsa bile, gruptan cikmamiz icin bu mac cok önemli. kural hatasi varsada, biz hakkimizla bu maci tekrar ettiririz. yani bizim kücük düsmemiz söz konusu olamaz...

Murat'
26.02.2006, 11:45
yani arkadaslar bu faulun bize verilip onlarin kullanmasi gibi bisey

ts_fan
26.02.2006, 11:55
Takimimizin Fortis Kupasi'nda ki son maçini izleyenler biliyor, kati surette biz bu turu geçmeyi hak edecek bir futbol oynamadik.Altay'in birakin1-0 maglup olmasini bize gol veya goller atacak pozisyonlara dahi girdigini gördük.Yani ortada lehimize verilmeyen bir penalti, rakibin bir oyuncu eksilmesi gibi bir durum dahi olsa o gün ki inançsiz ve ruhsuz futbolla sahada istedigimiz sonucu alamayacaktik.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>[/B]
Gelelim esas olan konumuza; maç içinde lehimize çeviremedigimiz bir mücadelenin sonucunda, simdi saha disinda yani masabasinda sonuca gitmek istiyoruz ve bir tacin hatali kullanilmasindan dolayimaçin tekrari gündeme geldi.Bu duruma iki açidan bakmakta fayda var ki daha farkli açilarda olabilir;<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
1.'si simdiye kadar masa basindayani lobiselanlamda sürekli olarak Istanbul takimlarina nazaran güçsüz olmamiz.Sirf bu yüzden geçmiste çok canimiz yandi ve bu derece basit birseyden de degil (hep daha agir kararlarla ezildik) ; lehimize çalinmayan düdükler, aleyhimize verilen anlamsiz kararlar ki bunlar direk sonuca tesir eden durumlardi.Bubaglamda bu olay bir bakima yeni yönetimin masa basinda güçlü olup olmadigi hakkinda bize bir fikir verecektir.Ki söz konusu pozisyon apaçik bellidir ve kural hatasidir.Bu hata sonucunda Trabzonspor hakkini alabilecek midir?Yönetim gerekli girisimleri yaptigi takdirde.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
2. durum ise bize daha yakin.Evet simdiye kadar Trabzonspor masa basinda kazanimlar elde etmedi, hakki yendi ama kimsenin hakkini yemedi.Sirf bunlari alt alta getirdigimizde bir Trabzonspor'luluk kavrami ile karsilasiyoruz.Çogu arkadas eminim ki maçin tekrari ile turu getirecek skoru elde etmemizden memnun olmayacaktir, içimiz rahat etmeyecektir.Iste bu Trabzonspor'luluktur.Ama diger yandan herkes içinden sunu da geçirebilir; 'El oglu; elle gol atiyor, haksiz penalti ile skor üretiyor, aleyhine en bariz penaltilarda bile düdük çalinmiyor, kural hatasindan maçin tekrarina gidilip sampiyonluga uzaniyor'.Böyle düsünen arkadaslari da kimse yadirgayamaz, göz istemese de haksizliklari görüyor.E karsi tarafta 'Rabbenahep bana' dedigisürece karsilarindakiinsanlarda 'Rabbenabiraz da bana' diyebilirler.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
Sonuçta ortada bir olay var ama ortaya koyulacak birden fazla aksiyon var, biz bizim için en hayirlisinin olmasini dileyelim ama Trabzonspor'luluk her zaman her ortamda daha agir basiyor bununda bilincindeyiz.Bu andan sonrasi içinyöneticilerimiz gerekeni yapacaklardir, bize yöneticilerimizin aldigi kararin ve yapacaklari icraatin arkasinda durmak düsecektir.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
Saygilar.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
<O:P></O:P>

oumaer61
26.02.2006, 12:00
smileys/smiley32.gifdurumu ne güzel özetlemissin

Zurawski
26.02.2006, 12:09
smileys/smiley32.gif

Takimimizin Fortis Kupasi'nda ki son maçini izleyenler biliyor, kati surette biz bu turu geçmeyi hak edecek bir futbol oynamadik.Altay'in birakin1-0 maglup olmasini bize gol veya goller atacak pozisyonlara dahi girdigini gördük.Yani ortada lehimize verilmeyen bir penalti, rakibin bir oyuncu eksilmesi gibi bir durum dahi olsa o gün ki inançsiz ve ruhsuz futbolla sahada istedigimiz sonucu alamayacaktik.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>[/B]
Gelelim esas olan konumuza; maç içinde lehimize çeviremedigimiz bir mücadelenin sonucunda, simdi saha disinda yani masabasinda sonuca gitmek istiyoruz ve bir tacin hatali kullanilmasindan dolayimaçin tekrari gündeme geldi.Bu duruma iki açidan bakmakta fayda var ki daha farkli açilarda olabilir;<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
1.'si simdiye kadar masa basindayani lobiselanlamda sürekli olarak Istanbul takimlarina nazaran güçsüz olmamiz.Sirf bu yüzden geçmiste çok canimiz yandi ve bu derece basit birseyden de degil (hep daha agir kararlarla ezildik) ; lehimize çalinmayan düdükler, aleyhimize verilen anlamsiz kararlar ki bunlar direk sonuca tesir eden durumlardi.Bubaglamda bu olay bir bakima yeni yönetimin masa basinda güçlü olup olmadigi hakkinda bize bir fikir verecektir.Ki söz konusu pozisyon apaçik bellidir ve kural hatasidir.Bu hata sonucunda Trabzonspor hakkini alabilecek midir?Yönetim gerekli girisimleri yaptigi takdirde.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
2. durum ise bize daha yakin.Evet simdiye kadar Trabzonspor masa basinda kazanimlar elde etmedi, hakki yendi ama kimsenin hakkini yemedi.Sirf bunlari alt alta getirdigimizde bir Trabzonspor'luluk kavrami ile karsilasiyoruz.Çogu arkadas eminim ki maçin tekrari ile turu getirecek skoru elde etmemizden memnun olmayacaktir, içimiz rahat etmeyecektir.Iste bu Trabzonspor'luluktur.Ama diger yandan herkes içinden sunu da geçirebilir; 'El oglu; elle gol atiyor, haksiz penalti ile skor üretiyor, aleyhine en bariz penaltilarda bile düdük çalinmiyor, kural hatasindan maçin tekrarina gidilip sampiyonluga uzaniyor'.Böyle düsünen arkadaslari da kimse yadirgayamaz, göz istemese de haksizliklari görüyor.E karsi tarafta 'Rabbenahep bana' dedigisürece karsilarindakiinsanlarda 'Rabbenabiraz da bana' diyebilirler.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
Sonuçta ortada bir olay var ama ortaya koyulacak birden fazla aksiyon var, biz bizim için en hayirlisinin olmasini dileyelim ama Trabzonspor'luluk her zaman her ortamda daha agir basiyor bununda bilincindeyiz.Bu andan sonrasi içinyöneticilerimiz gerekeni yapacaklardir, bize yöneticilerimizin aldigi kararin ve yapacaklari icraatin arkasinda durmak düsecektir.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
Saygilar.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/B]
<O:P></O:P>

TSezgin61
26.02.2006, 12:10
smileys/smiley32.gif

Murat'
26.02.2006, 13:19
wallla bencede çok ayip ediyoruz birakalim bu isleri karizma gidiyor yoqsa

Oğuzhan Görkan
26.02.2006, 13:21
lehimize bir sonuç çikcacagini sanmiyorumsmileys/smiley19.gif

Balcklabel
26.02.2006, 14:42
Ne kadar da onurlu ve de gururluyuz arkadaslar... Hakki olmadan hak arayanlarin arenasinda, hakkini istemek onursuzluk degil düsünce, akil ve mantik yoksunlugundan baska birsey olamaz. Duygusal olarak da mantiksal olarak da, eger maçta kural hatasi varsa ve bunun geregi maçin tekrari ise bunu talep etmekten daha dogal ne olabilir ki... Gereksiz kahramanliklara bu ülkede ve tüm dünyada "salaklik" tanimlamasi yapilir ki aynen katilmaktayim...

#10 Fietra
26.02.2006, 15:17
Bu konuda resmi bi açiklama var mi?

İslam Sezer
26.02.2006, 15:29
önce antep macinda antep lehine verilmeyen posizyonlarla ilgili objektif görüsler,sonra altay macinda kural hatasi iddiasi ile ilgili bu baslik altindaki genel ortak fikir taraftarimizin ne kadar fanatik olursa olsun ayni zamanda cok adaletli ve dürüst oldugunu ispat ediyor.Sizlerle bir kez daha gurur duydum arkadaslar...

rigormortis
27.02.2006, 13:01
ya bizim gibi büyük bi kulüp böle bi taca siginmaz heralde.... elendiysekte gururumuzla onurumuzla... artik tek hedef 3. olmak.. hadi Allah yardimcimiz olsun...

Reha
27.02.2006, 13:05
Böyle bir olumlu karar sonrasi tekrar edilen maçtan sonra Trabzon tur atlasa ve hatta kupayi alsa ne mi olur?

Benim için olacak olan asagida imzamda yaziyor!!!

zanoylu
27.02.2006, 13:09
O kadar ufak seylerden medet umuyoruzki ne taçi ne tekrari arkadaslar oynadik ve turu geçemedik.Yeter millete kendimize güldürmek için ugrasmayalim yönetiminde böyle bir müracati olduysa derhal geri çekmeli......

Nytre
27.02.2006, 14:06
s0nuc nedir bi|en var mi ark.|ar

zafercalikoglu
27.02.2006, 14:17
ne kural hatasi yaw adamalri yendik zorla 2 bi mac olursa yener bunlar bizi bari paradan olmayalim

sbay
27.02.2006, 14:17
böyle yapilacak kulis çalismasi istemiyorum garibanin hakkini yemeyelim.kulisi 3 eziklere karsi yapmaliyiz.

fincher
27.02.2006, 16:40
bazi arkadaslar tekrari olsa yener bizi bunlar diye korkuyorlar.altayla 10 maç oynasak 9 unda 3 fark yapariz.dün Sakarya-altay maçindaydim.Sakarya 2-1 kazandi,mbayo ve murat bölükbas biraz becerikli olsa 5-1 olurdu.o gün Trabzonspor gününde degildi o kadar...

selçukabi
27.02.2006, 16:48
böyle yapilacak kulis çalismasi istemiyorum garibanin hakkini yemeyelim.kulisi 3 eziklere karsi yapmaliyiz.

Çok gariban olduklarini sanmiyorum, benim bildigim Fortis Kupasinda her galibiyet veya puana para veriliyor. Durum böyle ise 19. dakikada geriye düsen bir takim, neden 2. ve 3. golu yememek için kendi ceza sahasina haps olur?smileys/smiley5.gif

irfanköse276
27.02.2006, 16:51

Çok gariban olduklarini sanmiyorum, benim bildigim Fortis Kupasinda her galibiyet veya puana para veriliyor. Durum böyle ise 19. dakikada geriye düsen bir takim, neden 2. ve 3. golu yememek için kendi ceza sahasina haps olur?smileys/smiley5.gif

puan alip kazanacaklari paradan daha fazlasi geliyosa bi yerlerden hapis de olur, bi yerlerini de yirtar ;)

Rutubet
27.02.2006, 16:52
bu bana komedi filminden bir sahneyi hatirlatti yoksa çizgi filimiydi her neyse araba bir yerden asagiya uçar ve araba darma dagin olur derken havada uçan kendini bilmez suursuz marti gelir arabanin üstüne pisler yüzü gözü dagilmis vaziyette arabadan inen vatandas martiya küfür eder ve martinin pisligini siler. Ayni senaryonun benzeri Olaaa araba darmadagin olmus siz marti niye pisledi diyorsunuz yuhbe

Eyüphan
27.02.2006, 16:59

abi herseyi güzel anlattin, acik ve net. ama son kisima birsey söylemek istiyorum. tamam iyi güzel, trabzonsporumuzun böyle mac tekrarlarina ihtiyaci olmamasi lazim. delikanli gibi cikip maci oynamasi lazim, yenilsede yensede. ama eger kural hatasi varsa, demekki macin tekrardan oynanmasi hakkimiz. yani haklarimizi ararsak bunda kötü birsey olamaz. altay 2.lig takimi olsa bile, gruptan cikmamiz icin bu mac cok önemli. kural hatasi varsada, biz hakkimizla bu maci tekrar ettiririz. yani bizim kücük düsmemiz söz konusu olamaz...

Haklisin kardesim, sonuçta basvuru hakkimiz var. neden kullanmayalim ki...

Ancak hukuk düzeninde bazi haklar vardir ki onlara sahipsindir, kullanip istedigini mesru yollardan elde edebilirsin nevarki bu hakki kullanmakeger vicdanen bizi rahatsiz edecekse, kullanmamak daha iyi olur fikrindeyim...

Badaloğlu
27.02.2006, 17:15
Yahu kardesim birileri bunu bilinçlimi gündemde tutuyor?Yoksa birileri Trabzonspor'un saçma sapan oynamaya çalistigi sikici futbolu ört bas etme pesinde mi?Koca Trabzonspor'un taçla maçla isi olmaz.Varsin taci Altaylilar kullansin ne yazar?Taç atisini zaten yerde sakatlanan bizim futbolcudan dolayicentilmenlik adina onlar disari atmadimiydi?Utanmiyormuyuz bu konuda medet ummaya?Herseye ragmen Trabzonspor 3-0 bulmaliydi...

Trabzonspor ruhunu geri istiyorum.Tipki zamaninda3-0 Bursa'ya yenildigimiz kupa finalinin ilk maçinin rövansinda oldugu gibi (5-1)...

Emin
27.02.2006, 17:16
Ya bir sonuç açiklanmadimi ya da ne zaman açiklanacak ondan haberi olan varsa yazsin birseyler bilgiye aç bizlerin de derdine derman olsun...

gerçekefsane
27.02.2006, 17:18
Ya bir sonuç açiklanmadimi ya da ne zaman açiklanacak ondan haberi olan varsa yazsin birseyler bilgiye aç bizlerin de derdine derman olsun...

üç (3) is günü içerisinde itiraz edebiliyorsun bildigim kadariyle . itiraz süresi Sali günü mesai bitiminde sona eriyor.

tunganyan
27.02.2006, 18:01
Taç atisini zaten yerde sakatlanan bizim futbolcudan dolayicentilmenlik adina onlar disari atmadimiydi

hayir.topu bizim futbolcu taca atti ama altayli bi futbolcu biyerini yirtarak son anda yetiserek topa dokundu.süper centilmenlik yapti.

Y.Sert
28.02.2006, 09:27
gözünüz aydin.itirazda bulunulmayacakmis.

kaynak:pas fotomaç.

Barış BAKIRTAŞ
28.02.2006, 09:33
En dogrusu itirazda bulunmak saçmalik olurdu.

eren_61
28.02.2006, 15:36
evet bende taka gazetesinden okudum.itiraz yok

halil ibo
28.02.2006, 16:26
Akli selim galip geldi.Bize yakismazdi zaten.Konu rafa kalkabilir.

selçukabi
28.02.2006, 17:25
Bu basligi ben açim kilidi de ben vurmak isterdim ama on-line olan bir admin yaparsa sevinirim.

Mustafa Mahmutoğlu
28.02.2006, 17:26
ohh yaa adimiz karaya çikçakti.ne gerek warsa??

coach
28.02.2006, 18:13
Bu basligi ben açim kilidi de ben vurmak isterdim ama on-line olan bir admin yaparsa sevinirim.

uploads/coach/2006-02-28_181306_çilit.JPG

Bu isini görür herhalde selçukabi,,smileys/smiley2.gif

Murat'
28.02.2006, 18:23
durun bisey daha yaziyim bari gere böle bir basvuru yapsaydik herhalde rezil olurduk arkadaslar onun için en dogrusu yapildi bencede

Burçak
28.02.2006, 18:36
Trabzonsporun bu gibi bahanelere siginmasi çok ayip kaçardi. biz istanbulun3 kiz kardesleri gibi degiliz.

adamlar okadar piskinki baska takima yolladiklari oyuncunun sözlesmesine bize karsi oynayamaz maddesi koyduruyolar yaw. varmi böle bi saçmalik smileys/smiley1.gifbe kardesim madem okadar korkuyosun yolladigin adamdan okadar iise niye yolluyosun tam bi fiyasko bu 3 kiz kardesin yaptiklari.

Nytre
28.02.2006, 18:46
zaten bizimkilerde anladi onun için üstüne gitmediler konunun bir anlik hareketti herhalde.

murat
28.02.2006, 19:29
itiraz olmadigina gore ve yogun talep uzerine basliga kilit vuruyorum smileys/smiley2.gif