PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ondrej Celustka

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

ibrahim
10.09.2012, 22:24
Hiz degilde atiklik, cabukluk sorunu var. Biraz gazma gibi bisey yani. Yasi 23 olmus. Bu saatten sonra bunu degistirebilirmi?

Ergin Varlibas
10.09.2012, 22:59
Videoton maçının son dakikalarında Onur'un köşeden çıkardığı top Celustka'nın arkasına atılan ve celustka dönene kadar kornere çıkan bir pozisyondu.
İsteyen tekrar izleyebilir.
Uzun mesafadeki sürati ben ne yapayım.
Defans oyuncusu için ilk hamle ve ilk sürat çok önemlidir.

Birincisi bir pozisyondan bahsediyorsun. Ikincisi bahsettigin sey hiz degil ceviklik.

Hiz vardir
Hizlanma vardir
Cevikliklik vardir.

Celutska hizli bir oyuncudur.
Cevik olmayabilir haklisin.

severusnape
11.09.2012, 09:19
evet fazla cevik değil hızına, sağ ayağı ile ortalarına (ki sol ayagı ile serkan dan daha iyi kesiyor) saçma çalımları serkandan az yiyor, fizik gücüne ve tekniğine bakılırsa cevik olmaması pek önemli değil bence

DeAgLeMaNyAq
24.09.2012, 22:02
Stoch mu berbattı yoksa Celustka mı süperdi anlayamadım. Çok iyi mücadele etti...

Murat Engin Akyüz
24.09.2012, 22:11
Stoch çok formda değildi bugün ama yine de sanki Çelu "ben sağ bekim arkadaş,burda oynarsam kralım" der gibi oynadı.Hücuma çıktığında ne saçma sapan bir pas denemesi,ne garip çalımlar hiç bir mantıksızlığa girmedi,akıllı oynadı bugün.Sağ bekte forma savaşı kızıştı bakalım kim devam edecek orada...

Kereşenli
24.09.2012, 22:13
Stoch'u bir kez kaçırmadı, gerçi bunda Yasin'in payı da çok büyük. Hücuma katkısı iyiydi, pas hatası yapmadı.

Yavuz Selim Bal
24.09.2012, 22:17
İyiydin iyi...

gurkankyildiz
24.09.2012, 22:23
Hücumda iki tane top çıkardı ki mükemmeldi ama son anda müdahele ettiler fb'liler. Bence gayet iyiydi.

Bud Spencer
24.09.2012, 22:29
cok iyi oynadi.
yasin ile iyi anlasti

anlindan :-*

M.S.SOFU
24.09.2012, 22:34
adam bas bas bağırıyor ben sağ bekim diye
ha yoklukta stoper olarak gideri var tabi :D

Özge
24.09.2012, 22:39
Hatasız oynadı. Yasin ile beraber birbirlerine hep yardım ettiler. Harikaydı.

Osman Yavuz
24.09.2012, 22:45
Harika oynadın koçum benim...

severusnape
24.09.2012, 22:57
Hatasiz mukemmel oynadi adam sag bek de ben liste buyum dedi. Fizigi guclu hizli cift ayak harika ortalari var takimin en iyilerinden bence :)

Sag bek de surekli oynatilmali..!

Almanyadan bir kulup istiyo kacirmasak elimizden :/

Hürgün Aygün
24.09.2012, 23:00
Çok iyiydi sağ bekte kalıcı olmalı artık Celu.Böyle devam etsin transfere falan gerek yok o bölgeye.:)

61_Hasan_69
24.09.2012, 23:01
çok iyiydi bugün

h@msi61
24.09.2012, 23:15
Bugun harika oynadi...

alper*
24.09.2012, 23:17
Emersona verilen 1 m euro ile hem sol bek hem de sağ bek transfer etmiş olduk :)

davorvuga
24.09.2012, 23:18
her zaman Celsutka'nın çok iyi bir futbolcu olduğunu salladım. Ona çok sallayanlar oldu ama adama her hafta başka bir mevkide oynadı buna rağmen bana göre her maç takımın iyilerinden olmayı başardı Böyle devam Celustka adamsın

Emre ÖZTÜRK
24.09.2012, 23:19
Helal sana Celu.Hem hücum hem savunmada gayet iyiydin

Berat Akçay
24.09.2012, 23:44
Joker :) İstediğin yere koy oynar

yorumsuz6117
25.09.2012, 01:21
Gerçek mevkisinde daha iyiydi.

Yasin Altuntas
25.09.2012, 06:43
Cok klise olacak fakat be ne demistim ;)

artvints
25.09.2012, 08:20
hız hızlanma çeviklik, bence üçü de var. boyu da uzun.ben özellikle ikili mücadelelerde diri olmasını seviyorum.

Ali Yerlikaya
25.09.2012, 08:32
Bence gayet iyiydi şikebahçenin en hizli ve guclu silahini durdurdu arada hucumada katki verdi yabanci kontenjani disinda bence kadroda yerini alicakdir sikca...

özçelik61
25.09.2012, 09:57
1-2 haftalık kesik yaradı, ama yabancı kontejanı sorun olduğunda kesinlikle ilk değişikliği bu bölgede yapılmalı zekiye güveniyorum

Erbay
25.09.2012, 11:29
Kötü başladı ama çok iyi toparladı. Uzun mesafede gayet hızlıymış bu arada.

Çağatay_
25.09.2012, 11:58
Bu adamı ligde hangi kanat oyuncusuna verirsek verelim göz açtırmaz. Stoch zaten formsuzdu, bir de Celu o kanatta olunca hiçbir şey yapamadan oyundan çıktı.

Aferin adamım böyle devam.

halil ibo
25.09.2012, 12:01
Sağ bek bulundu,artık onun yedeği Zeki avru olmalı.
Serkan 18'e girecekse Türk kontenjanından girmeli.:)

M.S.SOFU
25.09.2012, 12:50
bu adamın kötü oynadığı maçlar sadece mevkisi dışında oynadığı maçlar
millet tabi hep kötü performans görünce sağ bektede öyle olacağını zannediyor
şimdi yerine geçince performansını 2 ye katladı
herkes şaşırıyor
oysa geçen sene bu adam sağ beke oynarken fener maçından çok daha etkili oynadığı maçlar oldu.

Ali İhsan
25.09.2012, 13:07
Kontenjan kurbanı olacak ona üzülüyorum.

Emerson, Bamba, Sapara, Zokora, Alan, Celu
Janko, Henrique
Colman, Adrian, Vittek, Cech

FC-ST-PAULI-61
25.09.2012, 13:40
Ben begendim Celustkayi iyi savunma yapiyor serkan gibi degil.

MuratJ
25.09.2012, 13:54
Çok güzel oyun çıkardı. Çok beğeniyorum kendisini. Harika bir futbolcu. Sağ bekte süre alma anlamında bir istikrar yakalasa Corluka gibi adam olacak. Serkan Türkiye kupası maçlarında bile oynamamalı bundan sonra. Zeki bile şu acemi haliyle Serkan'dan daha faydalı olur takıma.

MuratJ
25.09.2012, 13:56
Kontenjan kurbanı olacak ona üzülüyorum.

Emerson, Bamba, Sapara, Zokora, Alan, Celu
Janko, Henrique
Colman, Adrian, Vittek, Cech

Kontenjan kurbanı olmamalı tabi ki de.

Celustka, Bamba, Emerson, Zokora, Colman, Janko. Takım ideal 11ini bulduğunda 6 yabancı bunlar olmalı bence.

Yaşar
25.09.2012, 14:12
Emerson, Bamba, Zokora, Sapara, Colman ve Janko ideal 11in yabancıları olur.
Celustka'Nın 11'de oynayabileceğini düşünmüyorum.
Akşam iyi maç çıkarmasına rağmen...

DeAgLeMaNyAq
25.09.2012, 14:57
Emerson, Bamba, Zokora, Sapara, Colman ve Janko ideal 11in yabancıları olur.
Celustka'Nın 11'de oynayabileceğini düşünmüyorum.
Akşam iyi maç çıkarmasına rağmen...

Bana göre Zokora, Sapara ve Colman üçlüsünün bir arada oynama şansı yok...

Yaşar
25.09.2012, 15:01
Bana göre Zokora, Sapara ve Colman üçlüsünün bir arada oynama şansı yok...

O zaman Colman forma yüzü göremez.
Sapara bu formuyla takımdaki bankolardan.

Hatice Aslan
25.09.2012, 16:00
Celustka Celustka Celustka! Bu adam Süper Ligin en iyi sağbeklerinden biri!
Ben Sağ bekim diye bağırıyor adam. Tabii tatlı bir forma rekabeti olacak ki olmalı zaten buda oyuncuları dinç tutar formsuzluk sorunu baş göstermez. ;)

MuratJ
25.09.2012, 16:43
O zaman Colman forma yüzü göremez.
Sapara bu formuyla takımdaki bankolardan.

Sapara takıma hiçbir zaman Colman kadar faydalı olamaz.

Yaşar
25.09.2012, 16:52
Sapara takıma hiçbir zaman Colman kadar faydalı olamaz.

Akşamki Sapara 10 tane Colman eder.

Tuğrul
25.09.2012, 19:27
Takımın en zayıf halkası olmayı sürdürüyor. Ne kadar çalışırsa çalışsın kendine katacak birşeyi yok. Bu adam oynuyorsa Tayfun'un suçu ne ?

Celeutska'da hiçbir vasıf göremiyorum. Topla birlikte dripling yapabiliyor mu ? Hayır. Topu olumlu kullanabiliyor mu ? Hayır.

Bu adam Türk olsaydı kendisine gelebilecek hakaretleri ve küfürleri sezebiliyorum. Zeki yavru'da yabancı olsaydı hangi dünya yıldızları ile mukayese edileceğini görebiliyorum.

Murat Engin Akyüz
25.09.2012, 19:30
bu adamın kötü oynadığı maçlar sadece mevkisi dışında oynadığı maçlar
millet tabi hep kötü performans görünce sağ bektede öyle olacağını zannediyor
şimdi yerine geçince performansını 2 ye katladı
herkes şaşırıyor
oysa geçen sene bu adam sağ beke oynarken fener maçından çok daha etkili oynadığı maçlar oldu.

Aynen katılıyorum.Ayrıca burada söylenmişti daha önceden hakikatten Emerson transferiyle 2 transfer yapmış gibi olduk.

Hatice Aslan
25.09.2012, 19:48
Takımın en zayıf halkası olmayı sürdürüyor. Ne kadar çalışırsa çalışsın kendine katacak birşeyi yok. Bu adam oynuyorsa Tayfun'un suçu ne ?

Celeutska'da hiçbir vasıf göremiyorum. Topla birlikte dripling yapabiliyor mu ? Hayır. Topu olumlu kullanabiliyor mu ? Hayır.

Bu adam Türk olsaydı kendisine gelebilecek hakaretleri ve küfürleri sezebiliyorum. Zeki yavru'da yabancı olsaydı hangi dünya yıldızları ile mukayese edileceğini görebiliyorum.

Kimse Celustka'yı yabancı olduğu için savunmuyor öyle bir durum olsa diğer futbolcular için kötü yorumlar yapılmazdı bile. Celustka gayet iyiydi nasıl bakarsanız öyle görürsünüz.

delikoyun
25.09.2012, 20:22
alanzinho colman zokora olcan yasin
bu 5 li orta alan

delikoyun
25.09.2012, 20:23
-------------------------------------------------------onur------------------------------------------------------------------------------

serkan-----------------------------------bamba--------giray---------------------------------------------------------------emerson

yasin-----------------------zokora------------colman---------------alanzinho--------------------------------------olcan--------------

--------------------------------------------------------janko------------------------------------------------------------------------

severusnape
25.09.2012, 22:16
Ya İlk once adamin adini dogru yaz.
Serkan gibi sacma calim atmaya calisiyormu HAYİR yeri geldiginde kimse yoksa yapiyor
Serkan gibi ortalar kesiyormu HAYİR sol ayagi serkandan daha iyi ligin en iyi orta yapan beki
Serkan gibi arkaya adam kaciriyormu HAYİR dunku macta gorduk
Sol bekde sacma calim yiyordu eyvallah cunku mevkisi degildi

Bu adamin avantaji var cift ayak her turlu mudahale yapar

Hizli

Fizigi guclu

Teknik yanlis pas atmasi sol bekde oluyor ters ayak ne yapalim

Almanyadan bir takim istiyor hala Stutgart mi ne bir numarasi varda istiyor demekki

Adam daha ne yapsin bir bekden ne bekliyorsunuz calim atmayi deneyip defansi bos mu biraksin ne yapsin

Celustka takimin en iyi yabancilarindan biridir
Futbolu bilen herkes bunu gorur

Vesselam

Ergin Varlibas
26.09.2012, 15:00
Aldigimiz en yararli oyuncu demistim gecen sene, hala da diyorum. Helal sana Celutska

Hüseyin Başoğlu
26.09.2012, 15:07
gecen sene yaptıgımız belkide en iyi transferdi ama kontenjana takılıyor ayriyettende zeki yavru var zekimi celu dendımı ilk zekidir benim için :) yasinin olmadıgı maclarda bence celu sağ acıktada denenebilir hızlı enterans sekilde adamda gecebiliyor sağ kanattanda atak yedirmez bize arkasındaki sağ beklerle ve iyi orta acıyor daha ne isteyelim forza celu :D

Yaşar
26.09.2012, 15:16
Celustka'nın üst düzey maçlarda takım halinde savunma yaptığımız için sıkıntı yaşamaması normaldir.
Fb maçında Yasin savunmaya çok destek verdi ve sıkıntı yaşamadık sağ tarafta.
Ama baskılı oynadığımız maçlarda çevikliği olmadığından arkasına çok adam kaçırıyor ve ileri çıktığında geri dönmekte sıkıntı yaşıyor.

severusnape
26.09.2012, 18:41
Kac mac ust uste sag bek oynadiki adamla ilgili bu kadar rahat elestiriyoruz Slavia Pragda maclarinin cogunu izledim adam harika oynuyordu biz burda mevkisonde oynatmadik ki

alper*
26.09.2012, 18:50
Bir terslik var bu işte :) Celutska Süper Lig'in en iyi sağ beki diyen de var; takımın en zayıf halkası diyen de var.

Bana göre Celutska faydalı bir oyuncudur. Birden fazla mevkide kullanılabilen her oyuncu faydalıdır.

Futboldan çok anlamadığım için yeteneklerini değerlendiremiyorum. Ama güçlü ve hızlı görünüyor.

gökçay61
26.09.2012, 18:55
sol bek hariç defansın her yerinde oynayabilen yapısı var bence. elde tutulmalı.

navelpedved
26.09.2012, 18:59
Celutska her takımın ihtiyaç duyduğu 'joker' diye tabir edilen adamlardandır bence. Defansın her bölgesinde vasatın üstünde performans gösteriyor.

Sezgin Öztürk
27.09.2012, 14:40
Kac mac ust uste sag bek oynadiki adamla ilgili bu kadar rahat elestiriyoruz Slavia Pragda maclarinin cogunu izledim adam harika oynuyordu biz burda mevkisonde oynatmadik ki
Celutska dengeli bir oyuncu da Slavia Prag ın maçlarını nereden izliyorsun bizde izleyelim genç :)

artvints
28.09.2012, 03:13
celustka derbide emerson dan daha iyi oynadı ama nedense bi önyargı var anlamadım.şenol güneşin kısıtlı yetenekleri var demesine atıf yapılmış bazı yorumlarda, fakat cümlenin devamı en verimli oyuncu diye geliyodu.şenol hocanın en güvendiği isimlerden biri şüphesiz, ayrıca taraftarın da güvendiğini düşünüyorum, çünkü fizik olarak hiç çok kötü olmadı her zaman hazır durumda.

Mert Pasa
28.09.2012, 08:01
1989 dogumlu ve ustune yavas bir hizla olsa da koyuyor,onemli bir deger haline gelmesine az kaldi,oynarken de ilerde satarken de

Harun
28.09.2012, 22:50
Celutska her takımın ihtiyaç duyduğu 'joker' diye tabir edilen adamlardandır bence. Defansın her bölgesinde vasatın üstünde performans gösteriyor.

Hangi futbol çağındağız anlamış değilim.Oyunun adı futbol , iskambil kağıdı oynar gibi "joker" den bahsediyoruz.

Sorsanız hangi mevki için aldık, kaç kişi bilir acaba?
bugün Serkan orta sahada çok rahat oynar, yeri geldi sol bektede oynadı o da joker o zaman
Halil sağ açık, sol açık,forvet oynadı o da joker,
Paulo'yu saymıyorum bile...

Bu devirde joker demek, işsiz birinin iş bulmak için" her işi yaparım abi " demesi gib bir şey.

61_Hasan_69
01.10.2012, 15:32
Dün iyiydi bence

Ümit Küçük
01.10.2012, 15:40
begenmiyorum bu adamı....ama buna sıra gelene kadar daha çok adam var

ozzy!
21.10.2012, 21:27
Nerdesin sen?

severusnape
22.10.2012, 09:29
Sakatmış bu yüzden alınmadı kadroya bence bu macta ilk 11 oynamalıydı sakat olmasaydı

ANIL
22.10.2012, 13:43
sağ bekte takımın en iyisi.

unaLhso
23.10.2012, 23:57
Sağ bek senin olmalı Behlül.

TSemih61
24.10.2012, 02:09
sağ bek olmasa bile sol bekte tercih edilmeli, her ne kadar performansını yeterli görmüyor olsam bile.

Giallorossi
24.10.2012, 03:22
Zeki oynar suc, Zeki oynamaz "neden altyapidan oyuncu cikmaz?" .

severusnape
28.10.2012, 19:57
ters ayakla bile harika orta yapan adam neredesin sen

MuratJ
28.10.2012, 22:10
kalitelisin eldeki herkesten mevkinde daha iyiyisin. şanssızlığın bu. bu yüzden oynamıyorsun. oynamayacaksın. başında bulunan şenol güneş belası bu işte celu kardeş.

unaLhso
28.10.2012, 22:12
Bu sezon fener maçında kendi mevkisinde oynadı.İlk yarı iyi değildi ancak ikinci yarı etkiliydi.Asistleri yaptı ama gol olmadı.Sağ bek Celustka'nın olmalı.

severusnape
29.10.2012, 10:46
Katılıyorum sağ bek celustkanın olsun gol atarız gecen sene iyi asistler yaptı kortaları bence çok iyi hatta en iyi orta yapan bekimiz hızlı ayakta kalabiliyor çift ayak ilk müdahelelerde zorlamıyor daha ne olsun anlayamadım

SEDAT
30.10.2012, 00:44
* Bu takımda sana yer olması gerektiğini düşünüyorum...

Bud Spencer
30.10.2012, 00:50
takimdaki en iyi sagbek
takimdaki en iyi solbek

ikiside celustka

severusnape
30.10.2012, 10:16
takimdaki en iyi sagbek
takimdaki en iyi solbek

ikiside celustka

Ağzına sağlık aynen

Oğuz ZEYTİN
30.10.2012, 16:22
Ligin en az gol yiyen takımıyız ama her maç çok sayıda pozisyon veriyoruz. Bunda savunma bölgesi oyuncularımızdan çok orta sahamızın dirençsizliğinin ve forvet oyuncularımızın rakibin çıkmasına izin vermesinin etkili olduğunu düşünüyorum. Yani savunma bölgesi sorunsuz görünüyor gibi...

Yine de Celustka'nın (sakatlık-disiplinsizlik gibi bir sorun yoksa) bu takımda (sağ bek) oynaması gerektiğini düşünenlerdenim. İnşallah yeniden takımdaki yerini alır.

Onur Akyüz
30.10.2012, 16:47
Emerson'un yerine oynasın O'ndan kötü istese de oynayamaz.

severusnape
31.10.2012, 10:11
Emerson'un yerine oynasın O'ndan kötü istese de oynayamaz.

Katılıyorum

oflukaan
01.11.2012, 03:30
neresun joker :D

unaLhso
03.11.2012, 18:54
Antalya maçında sağbekte görsek seni ne güzel olur be Behlül :)

Ergin Varlibas
05.11.2012, 20:48
Sag bek senin olmali dostum. En iyisi sensin.

delikoyun
05.11.2012, 20:50
celutska bu takımda nasıl 11 de oynamaz anlamıyorum şenol hoca emerson celutskadn iyi değil asla

ozzy!
05.11.2012, 20:53
Oh be duruşun bile cesaret veriyor. Kanatından adam gelemedi. Hala Zeki diyen var mı acaba?

DeAgLeMaNyAq
05.11.2012, 22:20
Savunmada sıkıntısı yok ama hücumda etkisiz...

gabriel omar
05.11.2012, 22:22
Oh be duruşun bile cesaret veriyor. Kanatından adam gelemedi. Hala Zeki diyen var mı acaba?

Var ben.Çünkü altyapıdan gelen has Trabzonsporlu birini görmek istiyorum artık takımda.Üstünde durulmasını ve kazanılmasını istiyorum.

Celuda iyidir ama ben Zekiye pozitif ayrımcılık yapacağım kusura bakılmasın.

Tuğrul
05.11.2012, 22:23
Kazma tabirini hakediyor.

Yabancı kontenjanını böyle amatör topçularla doldurma hakları yok.

Sezon sonu takımla ilişkisi kesilmeli.

slmn
05.11.2012, 22:28
Kazma tabirini hakediyor.

Yabancı kontenjanını böyle amatör topçularla doldurma hakları yok.

Sezon sonu takımla ilişkisi kesilmeli.

Yavaş gelin,celu'ya gelene kadar kaç tane kazma var takımda.

Tuğrul
05.11.2012, 22:32
Yavaş gelin,celu'ya gelene kadar kaç tane kazma var takımda.

Düşünmeden harekat eden ve yetenekleri kısıtlı olan bir oyuncu kazma'nın daha ağır tabirlerini hakediyor ama ben daha kibar olanı tercih ettim.

Umarım tatmin olmuşsunuzdur.

slmn
05.11.2012, 22:38
Düşünmeden harekat eden ve yetenekleri kısıtlı olan bir oyuncu kazma'nın daha ağır tabirlerini hakediyor ama ben daha kibar olanı tercih ettim.

Umarım tatmin olmuşsunuzdur.

Ne kazmalık yaptı maçta ? Defansif anlamda gayet iyiydi. Git volkana olcana zokoraya emersona kazma de sonra gelirsin celu'ya.

unaLhso
05.11.2012, 22:59
Sağbekte görsek seni ne güzel olur dedim dedim durdum :) Gördük.Ama seni göremedik be Celu.

Kötüydü.

severusnape
06.11.2012, 07:58
Adam kazma değil sadece ne yapacağını ne yapamayacağını çok iyi biliyor İleri çıkmıyor çünkü şenol hoca defansı 3letiyor Diğer kanattan emerson çıkıyor celustka feride kalıyor takılda ilk 11 oynamalı hala kotuleyen varsa kotulesin banane

severusnape
06.11.2012, 08:06
Ayağa oynuyor pas atıyor orta kesiyor ceza sağasına yakın yerde faul yapmıyor arkaya adam kaçırmıyor kısacası bir bekin defans oyuncusunun yapması gerekenleri yapıyor arkada adam varken ileri çıkmıyor çünkü ilk defansı düşünüyor takımda celustkadan once eleştirilecek cok adam var bu adam ilk 11 de oynasın ya da devra arasında Almanyadan bir takım istiyordu verirlsin adam kendini kurtaarsın

Kereşenli
06.11.2012, 19:05
Kazmaymış. Beklerin en önemli görevleri savunmalarının iyi olmasıdır. Celustka bazı maçlarda çok kötü çalım yemiş olsa da, şu anda elimizdeki en iyi bektir. Zeki'nin ofansı çok iyi olmasına rağmen, defansif anlamanda son derece zorlanıyor. Dünyanın en iyileri arasında gösterilen Alves'in bile savunması zaman zaman eleştiriliyor. Dünya üzerinde bir tane bek tanırım, hem ofansı hem savunmayı iyi yapan. O da Lahm, Lahm'dan başkası yalan. O yüzden biraz realist olalım.

Celustka'nın yaşı da genç, gelişime açık bir futbolcu. Böyle futbolcuların üzerinde durulması gerekiyor. 30 yaşına gelmiş Serkan'lardan bir an önce kurtulup, bu gençlere şans verilmeli.

Tuğrul
06.11.2012, 19:20
Kazmaymış. Beklerin en önemli görevleri savunmalarının iyi olmasıdır. Celustka bazı maçlarda çok kötü çalım yemiş olsa da, şu anda elimizdeki en iyi bektir. Zeki'nin ofansı çok iyi olmasına rağmen, defansif anlamanda son derece zorlanıyor. Dünyanın en iyileri arasında gösterilen Alves'in bile savunması zaman zaman eleştiriliyor. Dünya üzerinde bir tane bek tanırım, hem ofansı hem savunmayı iyi yapan. O da Lahm, Lahm'dan başkası yalan. O yüzden biraz realist olalım.

Celustka'nın yaşı da genç, gelişime açık bir futbolcu. Böyle futbolcuların üzerinde durulması gerekiyor. 30 yaşına gelmiş Serkan'lardan bir an önce kurtulup, bu gençlere şans verilmeli.

Sizle aynı futbolu mu izliyoruz.

Zira gençlere şans vermek lafı ile ne kadar tutarsız davrandığınızı ortaya koyuyorsunuz.

Kendi ülkesinin milli takımına dahi çağrılmayan bir adamu bu kadar yüceltmek tıpkı sizin gibi futboldan bihaber adamların bileceği bir iştir.

Bek oyuncusunun görevi. 80-90'lı yıllarda defanstı.

Ama günümüz futbolunda hücum.

Bek oyuncusu ileri çıkarak oyunu açmakla yükümlüdür. Ataklara her zaman destek vermelidir. Geri dönüşleri elbette olmalıdır. Ama beklerin hatalarını kapatmak Orta saha ve defans oyuncuların görevidir.

Dripling yapamayan. Topu ayağında saklayamayan. Oyun bilgisi sıfır olan biri bu formayı haketmiyor.

Zeki Yavru sağlık olduğu müddetçe oynamalı.

Kereşenli
06.11.2012, 19:27
Futboldan bir siz anladığınıza göre cevap yazmama da gerek yok sanırım.

SAFA
06.11.2012, 20:55
İlginçtir bugün yine belindeki ağrı sebebiyle antremana katılmamış . 2-3 haftadır bu bel ağrısı yüzünden çok mu antreman kaçırdı bana mı öyle geliyor bilen biri aydınlatırsa sevinirim . Dünkü maça gelirsek defansif yönde hatasızdı ancak hücuma pek destek veremedi .

Hatice Aslan
06.11.2012, 21:04

Zeki Yavru.

dimsag
06.11.2012, 21:10
celustka ortasahayı gecince adam sapıtıyor ne ortasında hayır var ne verdiği pasda zekiyi tercih ederim defans oyuncusu dümdüz adam olmamalı

Emrah KabuL
06.11.2012, 21:14
Ziya Doğan'ın elinde çok iyi bir bek olur.

Çakılı dörtlü defans için çok uygun bir futbolcu.

unaLhso
06.11.2012, 21:15
1 maç daha şans verilmeli.

severusnape
07.11.2012, 07:45
Zekinin defansı kotu abi cunku adam sağ açık oynuyordu 1461de 2-3 macta bek oynadı bekde celustka daha iyi zorlamayın celustkya hoca cıkma diyor ileri gecen sezon ilk geldiğinde gol attı kaç tane asist yaptı hala nasıl orta sahayı gecmiyor dersiniz zokora bile dedi hoca beni burda oynatıyor diye Gecen sezon kac macı celunun asistleri ve 1 maçı golu sayesinde aldık ki sol bekti o zaman tes ayakda bu kadar iş yaptı sağ bekde hiç 3 maç üst üste izledikmi bu adamı

Bu arada ilerne messi xavi ronaldon yoksa beklerini daniel alvese benzetemesin Türk futbolu nerde İspanya futbolu nerde

Ilelioglu
09.11.2012, 19:42
Tam yasindasin ama azim cok az. Daha hirsli olman sart.

..

severusnape
09.11.2012, 20:59
Tam yasindasin ama azim cok az. Daha hirsli olman sart.

..

Aynen hırs

MuratJ
19.11.2012, 22:34
Bu takıma her maç tereddütsüz yazılacak isimlerin arasındadır kesinlikle. Onur, Celustka, Giray, Bamba, Colman, Soner, Emre, Janko bu isimleri her maç yazacaksın.

Celustka sağ bek olsun, sol bek olsun yazılacak ilk isimdir bu takımda.

fteotdgs
19.11.2012, 22:37
Ne oldu da bu adam gozden dusten bilen, anlayan var mi? Bugunku Ordu macinda solda Emerson, sagda Serkan, Celustka ortalikta yok. Akil alacak gibi degil. Buyuk potansiyel var bu adamda. Senol hoca yabanci oldu mu cok kolay gozden cikariyor oyuncuyu gibime geliyor.

DeAgLeMaNyAq
19.11.2012, 22:40
Celustka bugün şans bulabilirdi ama ilerleyen dönemde işi zor çünkü yabancı kontenjanına takılıyor. Küsmemesi için ara sıra Emerson'un yerine solda oynayabilir ondan kötü oynayamaz...

MuratJ
19.11.2012, 22:44
Celustka bugün şans bulabilirdi ama ilerleyen dönemde işi zor çünkü yabancı kontenjanına takılıyor. Küsmemesi için ara sıra Emerson'un yerine solda oynayabilir ondan kötü oynayamaz...

Takılmayacak hocam o kontenjana ilk yazılması gereken isimlerden birisi. Janko'nun kontenjana takılması gibi saçma olur. Orada ki tek kaliteli adam.

Celustka, Bamba, Colman, Adrian, Janko şuan görünen banko 5 yabancı hala 1 kontenjan var. Yanlış değerlendirme yapmayın. Takımın bu adama ihtiyacı var.

DeAgLeMaNyAq
19.11.2012, 22:50
Takılmayacak hocam o kontenjana ilk yazılması gereken isimlerden birisi. Janko'nun kontenjana takılması gibi saçma olur. Orada ki tek kaliteli adam.

Celustka, Bamba, Colman, Adrian, Janko şuan görünen banko 5 yabancı hala 1 kontenjan var. Yanlış değerlendirme yapmayın. Takımın bu adama ihtiyacı var.

Ben 18'e yazılacak ilk adam olarak nitelendirmiştim zamanında. Çünkü hem stoper, hem sağ hem solbekte oynayabiliyor. Emerson geldiği günden beri 9 maçta 90 dakika oynadı. O yüzden kötü de oynasa hoca onu kesmiyor ve Celustka'yı orada kullanmak istemiyor. Şimdiye kadar en çok dakika almış ve hiç kesik yememiş Zokora'nın da kesik yemesi pek mümkün değil...

MuratJ
19.11.2012, 22:52
Ben 18'e yazılacak ilk adam olarak nitelendirmiştim zamanında. Çünkü hem stoper, hem sağ hem solbekte oynayabiliyor. Emerson geldiği günden beri 9 maçta 90 dakika oynadı. O yüzden kötü de oynasa hoca onu kesmiyor ve Celustka'yı orada kullanmak istemiyor. Şimdiye kadar en çok dakika almış ve hiç kesik yememiş Zokora'nın da kesik yemesi pek mümkün değil...

Emerson ısrarı hocanın hatasıdır. Celustka bu takıma ilk yazılacak isimlerden birisidir. Bunu düşünmek bile yersiz. Gençte çocuk gayette kaliteli.

severusnape
20.11.2012, 08:58
Celustka bu takima acil eklenmeli eklenmiyecekse gonderin Almanyadan isteyen kulup var cocugun hayatini bitirmeyelim

Bence. ilk 11 de olmali defensimiz hatali celu da defans anlaminda cok iyi ayagina hakim iyi ortalar yapiyor ve en azindan kendini biliyor sacma islere kalkismiyor bekin ilk gorevi defanstir yapiyor onuda adam gibi
hizli ve cift ayak fizigide guclu akilli oynuyor daha ne olsun anlamadim

ibrahim
20.11.2012, 23:48
Zeki varken asla o tarafta oynamamasi gerektigini düsünüyorum..

Hatice Aslan
21.11.2012, 00:09

Bende Celustka'nın orda oynaması gerektiğini düşünüyorum. Zeki'yi bir kere kendi mevkisinde izleyelim bakalım.

gabriel omar
21.11.2012, 00:12
Önlibero bile oynar koçum hiç gocunmaz.

ibrahim
21.11.2012, 00:26
Bende Celustka'nın orda oynaması gerektiğini düşünüyorum. Zeki'yi bir kere kendi mevkisinde izleyelim bakalım.

O artik sag bek. Orta sahada oynamasi söz konusu bile olamaz. Varsa böyle bir hayali unutsun onu hemen.

Keske Eren Albayrakida sol beke yönlendirseler. Ferhat Emerson Cech Cale hic birini hatirlamayiz 10 sene boyunca..

Hatice Aslan
21.11.2012, 00:27
O artik sag bek. Orta sahada oynamasi söz konusu bile olamaz. Varsa böyle bir hayali unutsun onu hemen.

Keske Eren Albayrakida sol beke yönlendirseler. Ferhat Emerson Cech Cale hic birini hatirlamayiz 10 sene boyunca..

Ne alaka yahu. 2 mevkide oynayabilen futbolcu candır herşeydir jokerdir. O zaman biz Celu'yu niye sıkışınca stoper oynatıyoruz? Al sağ beke kitle ortasaha veya kanat özelliklerini unutsun olur mu öyle şey. Marifet oynatıp verim almak bir yere tamamen kitlemek değil.

MuratJ
21.11.2012, 00:29

Celustka varsa bekte Celustka oynar. Futbol bunu söyler. Celustka'ya karşı tuhaf bir psikolojik savaş veriliyor hem hoca hem taraftar tarafından adamı değersizleştirme çabaları falan. Çok tuhaf buluyorum anlamıyorum. Adam genç ve bildiğin gayet kaliteli bir bek oyuncusu. Kadroya ilk yazılacak isimlerden birisidir. Elde adam gibi başka bek yok birde.

unaLhso
21.11.2012, 00:31
2 maç izledik sağbekte.1 maç daha izlesek be :)

Yasin Altuntas
21.11.2012, 00:47
Cok yerde oynayabilmesi sanki ona dezavantaj oluyor gibi. Hoca onu kenarda tutup "Defansta kim sakatlanirsa sakatlansin Celustka'yi oyuna alabilirim" diye düsünüyor. Yabanci sinirini ise alcak tutup oyuna baska bir oyuncu aldigi zaman kisitli olmamak icin kenarda tutuluyor.

fteotdgs
21.11.2012, 01:21
Bu adam Italya'dan gelmedi mi, ben mi yanlis hatirliyorum? Boyle bir adamin bir sakatligi yoksa hala takima kazandirilamamis olmasi ilk once teknik heyetin sucu gibi geliyor bana. Gecen sene Italya'daki Inter macindan simdi ilk 11'in ruya oldugu gunlere... Hakikaten cok merak ediyorum, bu adam ne oldu da bu kadar gozunden dustu Senol Gunes'in. Bu gidisle bedavaya Istanbul'un uc kucuklerinden birine gidip yildiz olacak orada.

Uğur Ö.
21.11.2012, 02:06
İtalyada oynadı evet en azından italyan bir takıma gitti :)

Bu adamın koşuşu bir tuhaf geliyor.Normal oyuncu gibi değil.Topuda bir tuhaf sürüyor.Ne olduğunu çözemedim ben hala

Ergin Varlibas
21.11.2012, 03:12
Celustka varsa bekte Celustka oynar. Futbol bunu söyler. Celustka'ya karşı tuhaf bir psikolojik savaş veriliyor hem hoca hem taraftar tarafından adamı değersizleştirme çabaları falan. Çok tuhaf buluyorum anlamıyorum. Adam genç ve bildiğin gayet kaliteli bir bek oyuncusu. Kadroya ilk yazılacak isimlerden birisidir. Elde adam gibi başka bek yok birde.

Bence de Celutska cok kaliteli bir oyuncu ve oynamasi lazim.

Hüseyin Başoğlu
21.11.2012, 09:21
celustkayı sağ beke koyucaksın...
zekiyi sağ açığa....

sonra gidip hamsi tava yapıp ekmek salata ile beraber izliceksin....

M.S.SOFU
21.11.2012, 13:22
arkadaşların zekiyi sağ açıkta görme heyecanı çok güzel
ama ilk yaptığı hatada -bende dahil- zekiyi burada asarız
şimdilik bek iyidir

Sefa Murat Dokuz
21.11.2012, 14:30
Serkan in Celustka varken oynamasi komik. Aciklanamaz.

Harun-61
21.11.2012, 14:31
Behlül nerelerdesin kuzum ?

Kereşenli
21.11.2012, 17:42
Futbolundan yararlanamayacağız bu gidişle, bari modellik yapsın Trabzonspor için. :D

E. Okan Bülbül
21.11.2012, 18:10
ne celustkaymıs be görende daniel alves falan zanneder

Hüseyin Başoğlu
21.11.2012, 21:30
ne celustkaymıs be görende daniel alves falan zanneder

ilk geldiğindede şimdide benim celustka hakkında görüşüm aynıdır...

sürekli oynasa bir form tutsa joker gibi kullanılmasa.....

türkiyenin açık ara en iyi sağ bek i olur....

defans hattı muhteşem kolay kolay geçit vermiyor....

ileriye fazla cıkmasada çıktıgında sağlam orta açabiliyor...

hiç beklemediğin anda adam eksiltiyor....

aslında şuan alıcaksın riski sağ bek e celustka sağ açığa koyucaksın zekiyi...

bence tutar...

ibrahim
21.11.2012, 22:06
Ne alaka yahu. 2 mevkide oynayabilen futbolcu candır herşeydir jokerdir. O zaman biz Celu'yu niye sıkışınca stoper oynatıyoruz? Al sağ beke kitle ortasaha veya kanat özelliklerini unutsun olur mu öyle şey. Marifet oynatıp verim almak bir yere tamamen kitlemek değil.

Celustkayi stoper oynatma konusunda hemfikiriz. :)

Gelisime acik alt yapidan cikmis bir sag bekimiz varken onu oynatirim ben. Celustkayi degersizlestirdigim falan yok. Tamamen biskolojik...

unaLhso
25.11.2012, 23:49
Yarın oynayabilirmiş.Haydi Behlül ! :)

Hüseyin Başoğlu
26.11.2012, 00:35
oynarsa asisti var...

Kereşenli
27.11.2012, 00:40
Bu adamin gunahi ne ya? Serkan, Emerson oynuyorken bu adam neden oynamiyor?

alper*
27.11.2012, 00:45
Belki de hoca unutmuştur :)

FC-ST-PAULI-61
27.11.2012, 02:38
Bu Adam neden oynatilmaz anlamiyorum.

OnurKul
27.11.2012, 02:49
Celu, geç sola aslanım.

onur_alabuga_61
27.11.2012, 04:14
bu adam 22 yaşında sol bek oalrak emersondan sağ bek olarakda serkandan daha ii blki ofansı ii değil ama emerson ve serkana göre bnce daha ii bindiriyo ve orta açıyo hiç yoktan traop ayağına yakışıyo bu kadar kolay silinmemeli celutska çok ii bir futbolcuu...

fteotdgs
27.11.2012, 19:36
Bu adam iki ayagini da kullanabiliyor ancak bildigim kadari ile asil ayagi sol ayak (Inter'e attigi golu hatirlayin). Adama en cok uyan mevkii solbek olmali ama takip edebildigim kadari ile hicbir zaman ilk opsiyon olarak dusunulmedi orada.

Tarık Talşık61
27.11.2012, 19:52
Sağ bekte 1. isim Celu 2. isim Zeki olmalı. Serkan'ın yeri Burger King.

severusnape
28.11.2012, 09:10
Bu adam iki ayagini da kullanabiliyor ancak bildigim kadari ile asil ayagi sol ayak (Inter'e attigi golu hatirlayin). Adama en cok uyan mevkii solbek olmali ama takip edebildigim kadari ile hicbir zaman ilk opsiyon olarak dusunulmedi orada.

Asil ayagi sag ayak hocam ama ikisinide iyi kullaniyor gecen sene sol bekde oynarken golubve asistleri var sag bekde de asisti var ama golu yok stoperde oynayabiliyor hatta on libero bile oynuyor ama yedek iste (!) serkan ve emerson bu adami kesebiliyor(!)

Çagman
28.11.2012, 09:12
Serkan celunun tırnagı etmez ıken serkan oynuyor bu cocukta senol gunes magduru sag kanat sol kanat stoper adamın nevrı dondu yazık oldu kullanılırsa cok ıyı oyuncu kendını gelıstırır ve ortalarıda muhtesem.

delikoyun
28.11.2012, 10:32
celutska intere karşı sağ bekte çok iyi oynadı serkana yer açsın diye adamı bir daha oynatmadı o kanatta sağ bekte daha başarılı cech bence emersondan daha iyi acilen alanzinho henriqe ilk 11 e girmeli janko yollanmalı takıma uyumu hiç iyi değil

cem1990
28.11.2012, 10:56
Bu çoçuk oynamalı.
Emerson ve serkan çok daha fazlasını yapabilir.Stoper,solbek,sağbek.Adam joker.Durması gereken yabancılardan.

TSemih61
28.11.2012, 14:32
Evet Celustka, Serkan ve Emerson'un yanında Dani Alves kalır. Emerson'un yerine oynamalı kesinlikle.

onur_alabuga_61
28.11.2012, 16:49
eğer zokora olmycaksa arkann sağlam olması lazım stoper gibi sol bekte dursun yeter celutska hç yoktan kapı gibi adam sanki emersıon tak oynuyoda kaç adam geçmiş kaç tane isabetli ortası var???

unaLhso
30.11.2012, 13:00
Adamın başı döndü Mübarek :D Bence sağ bek'te devre arasına kadar Celu olmalı.Çünkü ne Serkan ne Zeki o mevkide iş görmüyor.

Cafer Bulur
10.12.2012, 23:08
Palermo boşuna kiralamamış bu adamı acayip bir potansiyeli var kendi geliştirirse Avrupa'a büyük takımlarda görebiliriz.

On numara futbolcu, sağ bek oynarsa çok daha iyi oynayacaktır.

Hazırlık maçında izleme fırsatı buldum, 3-4 tane çok iyi orta yapmıştı sağ taraftan.

Çok çok iyi uşak.
Birkaç yıl içinde satılıp birkaç işleri bozuk yöneticmizin işlerini düzeltir.

gördüğüm kadarıyla bu senenin en iyi transferi.kim önayak olduysa ayaklarına sağlık:)

Müthis
Harkulade
Süper ötesi...

daha az yazsaydim ayip ederdim !!!

.

Bu paraya böyle transfer.Aldırandan da senden de Allah razı olsun.

İlk benfica maçından beri diyorum yılın transferi 3 maçtada hayran bıraktı kendine ayağına sağlık

Müthis bir transfer. Cok soguk kanli ve cok iyi müdaheleleri var. Ben uzun vadede stoper olarak görmek istiyorum kendisini. Orada daha da iyi oynayacaktir.

Yeni bir fenomen mi doğuyor :) :alkış:

Daha 1 yil önce celustka hakkinda bunlari yaziyorduk.

Bu adama ne oldu da senol günes onu sildi anlamak mümkün degil.

Samet Yildirim
10.12.2012, 23:41
Celustkanin silindigi nereden cikti ?

Yahu o bu su ama ayni kisilerde basliyor kadro hep bozuluyor le havle ya...

leavemealone
11.12.2012, 00:22
Dani alves , Sergio Ramos gelse Serkan varken Senol hoca altinda baskasi oynayamaz .

Hatice Aslan
11.12.2012, 00:53
Yabancı sınırına takılıyor.

Oğuzhan
11.12.2012, 01:08
Daha 1 yil önce celustka hakkinda bunlari yaziyorduk.

Bu adama ne oldu da senol günes onu sildi anlamak mümkün degil.

Cafer abi Adrian hakkında neler yazıldı bir sene şimdi bak bir de başlığa Mr Hagi 10 :D

DeAgLeMaNyAq
11.12.2012, 01:54
Yabancı sınırına takılıyor.

Bence Serkan'a takılıyor. 15 lig maçında 6 yabancıyla çıktığımız maç sayısı 6...

Proof
11.12.2012, 10:54
Bence tek eksigi yabanci statusunde oynamasi. Yoksa onu kesmez hoca.
Zokora, Bamba, Colman, Adrian, Emerson ve Janko/Paulo

Onu oynatsa kimi kesecek, oynamamsinin nedeni bence Serkanin performansi degil..

OnurKul
16.12.2012, 21:14
Celustka'nın sol bek oynaması Emerson için de iyi olacak. Zira futbolcu olduğunu hatırlayabilir!

Ömer Sak
17.12.2012, 21:52
Bir Serken veya Emerson icin bu adam harcanirmi henüz 23 yasinda hocam yapma etme!?

Sibel
17.12.2012, 22:19
Yazık oldu sana Celu. Verilen her görevi yerine getiriyordun.
Eğer Emerson'u izliyorsa gitmek istiyordur herhalde.

severusnape
17.12.2012, 22:38
Yabancı sayisina takılıyorsa devre arasında türk alsınlar olmadı celuyu isteyen kulupler var almanyadan verelim oynasın adam yedek kalacak adam değil Celustka

Yunus Danışmaz
18.12.2012, 00:31
Nabıyon be yaaa?? Aynı be yaa oturuyom öyle.... Uşak otura otura körelecek ve biz hala tank gibi Emerson'u izliyor olacağız...

61_Hasan_69
18.12.2012, 12:30
acilen 11 e monta edilmeli Emersonun yerine..

hasancebi81
18.12.2012, 12:37
Kaç maçtır bamba yok. Yabancı hakkınada takılmıyor.ama inatla serkan, inatla yumlu,inatla emerson. Hoca takımı sabote ediyor, başka açıklaması yok. Oyuncuların performansını 0 a indiriyor. Celu sanada yazık oldu. Serkandan kesik yiyen bir futbolcu olarak kendimi intihar ederim. Yada koşmaya başla, arkana dönüp bakma sakın.

Yavuz Hasan
20.12.2012, 22:33
stoperde oynamaması gerektiğini öğrenmiş olduk

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 22:40
Giray ile yanyana oynadığı maç sayısı çok az olduğu için çok fazla uyum sıkıntısı çektiler ve sürekli adam kaçırıp hava toplarında sıkıntı yaşattılar. Valla Mustafa'yı da çok beğendiğim söylenemez ama şu aşamada Celustka'nın önünde...

TSemih61
20.12.2012, 22:42
Stoperde yapamıyor maalesef ama Emerson'un yerine gayet iyi oynar.

ibrahim
20.12.2012, 22:42
Kac hafta sonra ilk maci. Bende begenmedim bugün ama olur okadar.

Ogün'
20.12.2012, 22:43
Celustka dan Stoper olmaz.

Emre ÖZTÜRK
20.12.2012, 23:23
Berbattı.Sahanın en kötülerindendi belkide.Koyun şu uşağı sağ beke ikinci yarı tüm maçlarda o oynasın sağ bekte.Önünde de Zeki.

eraytaskin61
20.12.2012, 23:25
sana laf diyemiyorum mevkini bile çözemedin bir varsın bir yok,nerde oynayacağın mechul kızamam sana

Ilelioglu
20.12.2012, 23:47
Mustafa'dan daha kötü Stoperde.

Bu takima Stoper Transferi sart oglu sart.

..

alper*
20.12.2012, 23:48
8 maçta 1 maç 90; diğer maçlarda 0 dakika oynat 18'e alma. Sonra çat diye ilk 11. Bu adam ne yapsın?

Samet Yildirim
20.12.2012, 23:50
Stoper yeri degil malesef. Sag bek de sorun olmazda.

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 00:24
ters kademede iyi değil bunun içinde suçlayamayız onu....sol bekte ikende kötü performans gösterirdi bugunde 2 li stoperin solunda oynadı kötü performans gösterdi ters ayaklı olduğundan dolayı....

Oğuzhan
21.12.2012, 00:33
Stoperde amatör küme futbolcusu gibi sırıttı bugün, bu kadar büyük hataları a2 takımının stoperini koysan o bile yapmaz orada.

Gerçi tek o değil bizim takımda kimsenin mevkisi tam olarak belli değil.

bangkook_61
21.12.2012, 00:39
Kağnı gibi adam ucuz etin yahnisi. Inter'e gol atınca elbette bazı defolar kapanmıştı. Zamanla teker teker patladı. Yabancı olmasa 25 kişilk kadroda yer bulmasına ses etmezdim.

davorvuga
21.12.2012, 01:50
emersonun yerine solbek oynamalı. emerson çok çabuk çalım yiyor yol geçen hanı gibi yediğimiz gollerde onun çok büyük hataları war. bu uşağa şans ver hocaaaaaaaaaa

Burak Sahin
21.12.2012, 01:52
emersonun yerine solbek oynamalı. emerson çok çabuk çalım yiyor yol geçen hanı gibi yediğimiz gollerde onun çok büyük hataları war. bu uşağa şans ver hocaaaaaaaaaa

Ersondan önce yani solbekden önce defansin göbegine adam lazim Bamba ile beraber stoper oynamali,....

Miraç Atalay Çiftçi
21.12.2012, 01:59
Ne toplar kaçırdın arkaya ama...
Adeta gölge markaj yaptın yani. Gölgesinden korkmayınca Es-Es'liler sen kendi gölgenden korktun.

Yaşar
21.12.2012, 02:36
Gördüğüm en yakışıklı adamlardan:)

İskender YILMAZ
21.12.2012, 02:37
İyi bek, kötü stoper.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 02:47
İyi bek, kötü stoper.

Ne kadar iyi bek olduğu tartışılır. Eldekilere göre iyi gözüküyor ama ne çalım yeteneği ne de dribling özelliği var...

İskender YILMAZ
21.12.2012, 02:50
Ne kadar iyi bek olduğu tartışılır. Eldekilere göre iyi gözüküyor ama ne çalım yeteneği ne de dribling özelliği var...

Zor çalım yiyor, kademe ve ters kademe özelliği üst düzeyde, fiziği iyi ve zaman zaman çok iyi ortalar kesebiliyor. Bütün bunlar da iyi bek olması için yeterli. Takım içinde değerlendirirsek en iyi bek bence.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2012, 03:02
Zor çalım yiyor, kademe ve ters kademe özelliği üst düzeyde, fiziği iyi ve zaman zaman çok iyi ortalar kesebiliyor. Bütün bunlar da iyi bek olması için yeterli. Takım içinde değerlendirirsek en iyi bek bence.

Savunmadaki başarısına lafım yok zaten. 5 maçın ancak 1'inde çok aksadığı olmuştur o da Quaresma, Amrabat, Hurşut tarzı etkili kanat oyuncularına karşı. Ama ben hücum özelliklerinden bahsediyorum. Tabii bekin görevi önce savunma derseniz ona da katılırım...

İskender YILMAZ
21.12.2012, 03:05
Savunmadaki başarısına lafım yok zaten. 5 maçın ancak 1'inde çok aksadığı olmuştur o da Quaresma, Amrabat, Hurşut tarzı etkili kanat oyuncularına karşı. Ama ben hücum özelliklerinden bahsediyorum. Tabii bekin görevi önce savunma derseniz ona da katılırım...

Ki demek lazım, bek oyuncularının öncelikli görevi savunma yapmaktır, adı üzerinde 'savunma' dörtlüsü olarak geçiyor isimleri. Hücum da gerekli tabi özellikle büyük takımda bek oyuncusuysanız ama bizim takımda kim nasıl bir hücum sistemi içerisinde bulunduğunun farkında ki beklerden de hücumda bir katkı bekleyelim? Rezalet bir takımız, daha doğrusu takım değiliz.

Mesut
21.12.2012, 07:53
Stoperde Yumludan iyi oynar

delikoyun
21.12.2012, 09:00
bence sağ bekta ısrar edilmeli

Erbay
21.12.2012, 14:38
Stoperde hep çuvallıyor. Bekte Emerson'un yerine oynasın derim ben. Ondan kötü olamaz.

yorumsuz6117
21.12.2012, 15:36
Stoperde hep çuvallıyor. Bekte Emerson'un yerine oynasın derim ben. Ondan kötü olamaz.

Katılıyorum.

serdar
22.12.2012, 15:19
Sen neden oynatilmazsin anlamis degilim...

severusnape
22.12.2012, 23:07
Amrabat ve Riera yi Sen durdurursun ancak sekansı değil

hasancebi81
22.12.2012, 23:13
Devre arasında ayrıl takımdan. Şenol hocanın takımında yer bulamazsın. Anlamaz çünkü, serkan yada emerson senden iyiya, sana yer yok takımda.

Emrah Akcagöz
23.12.2012, 15:28
Eyy gidi vasat ötesi Cale yokluğun yeni yeni anlaşılıyor.

severusnape
23.12.2012, 21:08
Beklemediğim düzeyde stoper de iyi oynadı çok iyidi bu gün tebrikler Celu :)

DeAgLeMaNyAq
23.12.2012, 21:12
Eskişehir maçında ne kadar kötüyse bu maçta da o kadar iyiydi...

Erbay
23.12.2012, 21:13
Helal olsun adam benim eleştirmemi bekleyenlerden, hızını iyi kullandı.

severusnape
23.12.2012, 21:14
Eskişehir maçında ne kadar kötüyse bu maçta da o kadar iyiydi...

Aynen. Bende o yüzden maç öncesi tereddütlerim vardı ama adamdır helal olsun :)

Soner Albayrak
23.12.2012, 21:14
Helal olsun Burak'ı iyi savundu..

delikoyun
23.12.2012, 21:17
-----------------------------------------------------------onur-tolga--------------------------------------------------------------------

--celutska---------------------------------giray-------------bamba-------------------------------------------------------emerson------

-----------colman----------------------alper-----------------zokora------------------alanzinho-------------------------olcan----------

----------------------------------------------ömer şişmanoğlu------------------------------------------------------------------

Batuhan
23.12.2012, 21:18
Beklemediğim kadar iyiydi. Tebrikler...

Yavuz Hasan
23.12.2012, 21:31
eskişehir maçına göre çok çok daha sağlam görüntü verdi

belki eskişehir kadar hırpalayan bir gs yoktu karşımızda ama

ben beğendim

ilhan
23.12.2012, 22:02
Hiç sırıtmadı. Rakip üstümüze gelmedi, rakip şunu yapmadı falan argümanlarını kullanmaya gerek yok. Savunmaları çarpraz ve ters koşularıyla en çok yıpratan iki adamına karşı oynadılar Giray ile beraber. Çok iyi savunma yaptılar. Adam kaçırmadılar.

Semra
23.12.2012, 22:38
EsEs maçında neredeydın Celu :)
inşallah bu iyi oyununu devam ettir.

alper*
23.12.2012, 23:14
Kalması gereken yabancı oyunculardan. Yaşı genç. Üstelik tek mevkide değil birçok yerde oynayabiliyor. Son derece faydalı :)

DNA-TS
23.12.2012, 23:22
beni baya şaşırttı helal olsun iyiydi.

davorvuga
23.12.2012, 23:24
bu adam her türlü 11 oynamalı. hiç olmazsa emersonun yerine solda oynamalı

Sibel
23.12.2012, 23:25
İnşallah mesaj yerine gitmiştir.

artvints
23.12.2012, 23:58
adam dikkatli sorumlu, konsantrasyonu yüksek, oynadığı her dakika böyle, diğer futbolcular niye böyle değil aklım almıyo, hafta da 1.5 saat lik bi işin var, ona da konsantre olamıyosan yapma bu işi kardeşim.

İskender YILMAZ
24.12.2012, 00:33
İyi bek, kötü stoper.

Kötü stoper lafımı çiğnetti, akıllı ve dikkatli oynuyor. He bir de bu maç kesinlikle ölçüdür.

Yaşar
24.12.2012, 00:37
Celustka'nın en iyi oynayacağı yerin stoper olduğunu düşünüyorum.
Devamlılığı olur ise partneri ile uyumu artar ve iyi bir stoper olabilir.

FC-ST-PAULI-61
24.12.2012, 01:27
Cok iyi oynadi Aslanim.

endlessdeath
24.12.2012, 01:30
Bugün sahanın en iyilerinden di girayla beraber

h@msi61
24.12.2012, 01:47
burak denen pislige top gostermedi, ikili mucadelelerinin hepsini kazandi herhalde. Kimsenin beklemedigi kadar iyi oynadi, helal olsun joker...

Terzioğlu
24.12.2012, 05:53
Stoper olarak israr edilmeli kesinlikle. Zaten basindan beri bunu istiyordum. Umarim tek maclik degildi ne hocanin onu bu bölgede oynatmasini ne de bu performansi.

Mesut
24.12.2012, 08:14
Stoperde oynamaya devam orada oynamaya alış celo

Faik Yılmaz
24.12.2012, 08:28
2 hafta önce gönderilecekler sırasının en üzerinde olan bir oyuncu böyle güzel oynuyorsa insanın aklına değişik şeyler geliyor....

Süleyman50
24.12.2012, 08:31
stoperde devamlı oynatılmalı bence...

Hüseyin Kurt
24.12.2012, 09:30
2 hafta önce gönderilecekler sırasının en üzerinde olan bir oyuncu böyle güzel oynuyorsa insanın aklına değişik şeyler geliyor....

Adrian da gidecekler listesindeydi,şimdi ki hali ortada.
Terslik futbolcularda değil.

Celu'nun neden bu kadardır oynamadığını oynatılmadığını anlayan beri gelsin.

yorumsuz6117
24.12.2012, 09:31
Emerson'dan kurtar bizi.

Adem Köse
24.12.2012, 09:45
Çok beğendim , eses maçında uzun bir zamandan sonra ilk onbir çıktığı için o maçta ki oyununu yadırgamıyorum.

Samet Yildirim
24.12.2012, 18:44
Bravo Celu aferin...

artvints
24.12.2012, 20:21
Adrian da gidecekler listesindeydi,şimdi ki hali ortada.
Terslik futbolcularda değil.

Celu'nun neden bu kadardır oynamadığını oynatılmadığını anlayan beri gelsin.
yabancı sınırından dolayı bence, defansta 3 yabancı oynattın mı geriye bişey kalmıyo.

Ergin Varlibas
24.12.2012, 21:59
O kadar futbolcu var, elbet bazilari oynamayacak. Kim oynarsa, digeri oynamiyor denilen bir ortamda Celutskanin neden oynamadigi degil, oynadiginda gosterdigi performans konusulmalidir.

Yasin Altuntas
24.12.2012, 23:44
Gercekten cok iyi oynadi. Ligin belkide en cok capraz kosu yapan rakip savunmayi yipratan Takimina karsi hic adam kacirmadi !

Ilelioglu
25.12.2012, 00:10
Iyi oynadi gayse macinda, helal.

..

Yavuz Hasan
25.12.2012, 00:40
aynı hafta içerisinde birbirine zıt iki performans

hangisi gerçek hali diye düşünmeden edemiyor insan

severusnape
25.12.2012, 08:10
aynı hafta içerisinde birbirine zıt iki performans

hangisi gerçek hali diye düşünmeden edemiyor insan

Kaç hafta oynamamış oynasa da sol bek oynamış birden ilk 11 re stoper başlayınca bocaladı GS maçında gerçek oynayisini yaptı bence

artvints
25.12.2012, 20:58
eskişehir maçında ortasaha döküldü, bütünüyle celutska ya yüklenecek bi sorumluluk değil.

severusnape
25.12.2012, 22:17
Bu adam tek başına serkan emerson ve mustafa dan daha iyi

Mert'
25.12.2012, 22:44
Asıl mevkisi stoper bence ğs maçında gördük oldukça iyi oynadı

Yasin Altuntas
07.01.2013, 22:07
Takımın şu an elde bulunan en iyi Stoper Celustka, en iyi Sol Bek Celustka ve en iyi Sağ Bek Celustka......

severusnape
07.01.2013, 22:15
Takımın şu an elde bulunan en iyi Stoper Celustka, en iyi Sol Bek Celustka ve en iyi Sağ Bek Celustka......

Aynısını yazacaktım

hasancebi81
07.01.2013, 22:16

Aynen katılıyorum ama muhteşem hocamız 3 hafta öncesine kadar, solda celu yerine emerson, sağda celu yerine serkan, stoperde celu yerine yumluyu tercih etti. Bamba nın sakatlığı olmasa yine celuyu oynatmayacaktı. Nasılki sapara,colman ve sonerin yokluğunda adriana şans verdiyse, celuda zoraki formayı kaptı.

Ilelioglu
07.01.2013, 22:52
Su adama sürekli sans verilseydi bambaska bir konumda olur. Umarim bundan sonra gerekli sans verilir ve üstünde durulur.

..

endlessdeath
08.01.2013, 02:44
sonunda şenol hocada doğru seçimler yapıyormuş

Sibel
08.01.2013, 23:25
Uslu, görevini yapıyor, ses etmiyor.
Helali hoş olsun.

severusnape
09.01.2013, 08:14
Celustka başkan adamsin :)

Tolga
09.01.2013, 08:23
Lan Celustka nin sol ayağı daha iyi senden Cech varken bu adama ne gerek vardı adam en azından koşuyordu

Hocam bu cümleyi okuduğunda sen anlıyor musun ?

:D Ben anlamadım

alper*
09.01.2013, 09:24
Hocam bu cümleyi okuduğunda sen anlıyor musun ?

:D Ben anlamadım
Emerson başlığı zannediyordu belki de :)

Cihad Varlı
09.01.2013, 09:40

Emerson yapıyor azarı Celu yiyor . Bizde böyle abi . :)

delikoyun
09.01.2013, 10:33
emerson keşke kiralansaydı şimdi zararımız daha az olurdu saçma sapan transfer yazık oldu paralara

severusnape
09.01.2013, 22:08
uvvv utandım :/ mobilden girince karıştı :(

Tolga
09.01.2013, 22:49

Aynen bende öyle düşünmedim değil :D

uvvv utandım :/ mobilden girince karıştı :(

Estağfurullah hocam, düzeltirsin diye yazdıydım :)

severusnape
09.01.2013, 23:20
Aynen bende öyle düşünmedim değil :D

Estağfurullah hocam, düzeltirsin diye yazdıydım :)

Duzelttim hocam sagolasin :)

Yasin Altuntas
10.01.2013, 02:37
Adam Futbolcu BEyler !!!

Dogan
10.01.2013, 02:59
Bu adamı ilk yarı neden bu kadar az kullandığımızı merak ediyorum.

Cihad Varlı
10.01.2013, 03:03
Yaşı genç , ileride çok iyi yerlere gelecek potansiyele sahip .

DeAgLeMaNyAq
10.01.2013, 03:42
Bu adamı ilk yarı neden bu kadar az kullandığımızı merak ediyorum.

Emerson tüm maçlarda 90 dakika oynadığı için olabilir. Bunun yanında yabancı kontenjanına takıldığı anlar oldu...

artvints
10.01.2013, 04:08
adam hem çevik hem çabuk hem de süratli.bunların üçü de ayrı şeyler.ayrıca fiziği çok iyi uzun boylu.tipini beğenmiyorum desen o hiç değil. oyun zekasına falan takılan oluyo arada.bu adamın oyun zekası iyi olsa ne işi var zaten türkiye de.ayrıca adam bu özellikleriyle 18 19 yaşlarında stoper cenneti olan italyaya kiralık gitmiş.bişeyler var demekki.
sonuçta türkiye liginde sağbek oynayacak o kadar zekaya gerek yok.ek olarak adam sorumlu konsantrasyonu hep yüksek.
bu fiziksel özellikleri çok önemli oynaya oynaya tecrübesizliğini giderir, oyun zekasını da geliştirir.yeter ki oynasın.

severusnape
10.01.2013, 07:48
Futbol zekası var. dünkü maçta topu iyi dağıttı ben çok begendim sol bekte emersondan sağ bekle serkan ve zeki (zekide anlayamadigim bir şey var dün begenmedim) stoperde mustafa ve ablullahdan daha iyi bence banko oynamalı ya yabancı kontenjanı ya da senol hoca joker diye kenarda saklıyor defansta kim saktlanirsa yerine koyacak diye. Ama bu adam banko oynamalı bence

Hatice Aslan
10.01.2013, 16:42
Bu başlıkta da yazacağım. Trabzonspor'un ilacı genç oyunculardır bu kadar açık bu kadar net.

Soner Albayrak
10.01.2013, 23:03
Malum Giray uzun bir süre yok. Stoper de alınmayacak onun için Allah sana sabır versin diyorum Celu zor zamanlar seni bekliyor..

FC-ST-PAULI-61
10.01.2013, 23:29
Celustkayi cok seviyorum.sag bekte,sol bekte,Stoper oynuyor,hic artistligi olmadi,
cok güclü.Celustka cok kücümseniyor.Daha fazla para hakediyor.Yanilmiyorsam uyumaktan baska bisey yapmayan Henrique 600.000 Euro Celustka 300.000 Euro aliyor.

Ömer Sak
11.01.2013, 00:05
Vay be senin elinde böyle kaliteli bir genc oyuncun var ama oynatmiyorsun. Bamba - Giray oldugunda en azindan Sag veya Sol bek oynamali. Adam Serkan ve Emerson'dan cok daha kaliteli.

Tuğrul
11.01.2013, 19:24
Oğuzhan ve Abdullah'ın katılımı ile seneye yollar ayrılmalı.

Yabancı kontenjanını daha kreatif ve iş yapacak oyuncularla doldurmalıyız.

TSemih61
11.01.2013, 22:23
Geçen sene o kadar da beğenmiyordum ama şuanki kadroya ve form durumlarına bakılırsa defans oyuncuları arasındaki en iyi oyuncu. Emerson yerine oynamalı.

Ergin Varlibas
11.01.2013, 22:43
Geldiginden beri diyodum, yaptigimiz en iyi transfer

Kıvanç Çuvalcı
12.01.2013, 12:15
Sene sonu yolcu hadi bakalim o zaman fazla oynamasina gerek yok yerine Karmil veya Ogulcan oynasin.