PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ondrej Celustka

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

fteotdgs
24.08.2013, 17:55
Kendisinin tek eksiği, cüssesinden dolayı kısa alan ve zamanda olmayan patlayıcılığı. Diğer bir deyişle ilk adımı yavaş. Bir bek için bu çok önemli.

Erbay
24.08.2013, 18:29
Bu eksikliğinden dolayı çok adam kovalıyor zaten. Hatta Celustka deyince bir adamın peşinden koşma görüntüsü aklıma geliyor.

Necmettin ALTUNTAŞ
24.08.2013, 18:31
Sağ bek başladı ama şu an sol bek olarak devam ediyor.

fteotdgs
24.08.2013, 18:42
Sağ bek başladı ama şu an sol bek olarak devam ediyor.
Maç bitsin diye bekliyordum yazmak için. Di Canio rakibin oyuncu ve taktik değişikliklerine karşılık yaptı onu diye düşünüyorum.

fteotdgs
24.08.2013, 18:54
Bugünkü maçta iki üç tane çok başarılı uzun, kontra paslar verdi, ilerideki kazmalar ezdi topu. Hele ikinci yarının başında yedekten giren gereksizlik abidesi Japon oyuncuya nefis bir top gönderdi, adam heba etti pozisyonu.

Necmettin ALTUNTAŞ
24.08.2013, 18:55
Maç bitsin diye bekliyordum yazmak için. Di Canio rakibin oyuncu ve taktik değişikliklerine karşılık yaptı onu diye düşünüyorum.

Haklısın.Bu arada maç 1-1 bitti.

Mert'
24.08.2013, 19:01
İyi oynadı yani? İzleyenler nasıldı sizce sürekli 11 oynar mı bu takımda?

artvints
24.08.2013, 19:06
2
Kendisinin tek eksiği, cüssesinden dolayı kısa alan ve zamanda olmayan patlayıcılığı. Diğer bir deyişle ilk adımı yavaş. Bir bek için bu çok önemli.

bence buna rağmen çabuk, 26 27 e kadar bek de oynar sonra geçer stopere, çok çabuk bir stoperimiz olur.satmamalıyız yani.

fteotdgs
24.08.2013, 19:07
;1919286203']İyi oynadı yani? İzleyenler nasıldı sizce sürekli 11 oynar mı bu takımda?
Takımın kadrosunu çok iyi bilmiyorum ancak bugün, çoğunu rakibin kafasına attığı taçlar dışında, hatasız oynadı diyebilirim. Bahsettiğim pasları da bonusu oldu.

fteotdgs
24.08.2013, 19:09
2

bence buna rağmen çabuk, 26 27 e kadar bek de oynar sonra geçer stopere, çok çabuk bir stoperimiz olur.satmamalıyız yani.
Adam orta ve uzun mesafede gayet hızlı. Çabukluktan kastın bu ise katılıyorum.

artvints
24.08.2013, 19:17
Adam orta ve uzun mesafede gayet hızlı. Çabukluktan kastın bu ise katılıyorum.

kısa mesafede de boyu uzun olmasına rağmen fena değil diyorum.sorumluluk hissi yüksek olduğu için pozisyonlarda hiç yavaş kaldığını, aheste aheste davrandığını görmedim.mesala zekiyi izliyorum şimdi, zeki daha kısa mesela ama celutska kısa mesafe, uzun mesafe hepsinde zeki den baya baya hızlı.baya fark var yani, kabul edilecek düzeyde değil.

fteotdgs
24.08.2013, 19:28
Katılıyorum. Zaten o bahsettiğim ilk adım yavaşlığını da oyun zekası ve pozisyon tutması ile bayağı kapatıyor. Misal, bugün hiçbir rakibi arkaya kaçırmadı, teketek pozisyonlarda hiç geçilmedi.

fteotdgs
24.08.2013, 19:34
Arkaya kaçırmadı derken açmam lazım. Beraber oynadığı oyuncuların da bunda payı var. Mesela karşıdaki rakip topu ayağından açtığında ya da kendisini aşan uzun bir topta arkasında hemen ona yakın oynayan stoper çoktan kademeye girip topu alıyordu.

6Şafak Aydın1
27.08.2013, 15:10
böyle giderse düserler

61_Hasan_69
27.08.2013, 15:10
yine haftanın karmasına seçilmiş :P

Mert'
29.08.2013, 13:14
Adamım Lig Kupasında 2.golün asistini yapmış.
http://www.wawsport.com/capital-one-cup-2014-sunderland-4-2-mk-dons-highlights-video_281e231fe.html#sthash.H8Jvyh08.dpbs

30.sn de Altidore'un golünden sonraki gol de son çizgiye inip asisti yaptı.
Bu gidişle bonservisini alırlar..

Sibel
02.09.2013, 01:57
Seni veren utansın.

Sefa
02.09.2013, 01:59
Bu adamı hangi kafayla gönderdiler..

Tolga
02.09.2013, 02:05
Seneye gelsin, kulüp bu mantıkla yönetilirse EPL görmüş yedek olacak.

Sunderland bu performansı devam ederse alır, oda ayrı mesele ...

kudu_61
02.09.2013, 02:20
yazık seni gönderen zihniyete

h@msi61
02.09.2013, 04:42
Sag bekte Zeki, sol bekte Olcan, stoperde Yumlu oynarken bu adam yollanmamaliydi. Cok iyi olmadigi ortada, ama takimin su anki yapisinda her turlu 11 oynardi...

İ. SARAL
02.09.2013, 09:00
Kendisi bu yorumları okusa ağlardı herhalde. Tipik Trabzonspor taraftarı bizdeyken tu kaka, gidince Messi.

Enes Ünal Kaya
02.09.2013, 09:54
Satın Alma Opsiyonu Verdik Mi.

Verdiysek Kaç Para Saydılar Acaba Adamı Kim Bilir

btnyldz
02.09.2013, 10:06
Kendisi bu yorumları okusa ağlardı herhalde. Tipik Trabzonspor taraftarı bizdeyken tu kaka, gidince Messi.
Ben yazsam mı diye düşünüyordum,bu yazıyı gördüm. Arkadaş iyi oynamış olabilir ama o taçları rakibe atması şu an bizim takımda olsa çok ağır eleştirilere maruz kalmasına neden olurdu.Maçı ben de seyrettim.Öyle ya da böyle pek çok hatası oldu.Bunu bizim takımda olsa kabul edemezdik.Şu an geri gelse ilk 11 tabii ki oynar ama hala yetersiz.

leavemealone
09.09.2013, 17:09
Trabzonspor'dan gitti Premier Lig'de parladı!

http://icube.milliyet.com.tr/Skorer600x298/2013/09/09/trabzonspor-dan-gitti-premier-lig-de-parladi--3591231.Jpeg

Trabzonspor’da beklediği forma şanslarını bulamayan Celustka, Sunderland’de banko ilk 11 oyuncusu oldu. Hocası Di Canio, “Bu yazki en iyi transferimiz. Büyük bir yetenek, her geçen gün kendini geliştiriyor” dedi.

Trabzonspor’un 2011’de Slavia Prag takımından transfer ettiği ancak beklediğini alamayıp, bu sezon başında Sunderland’e kiralık olarak gönderdiği Ondrej Celustka Ada’da parladı. Bordo mavililerin tecrübe kazanması için gönderdiği oyuncu, yeni takımında direkt ilk 11 oyuncusu oldu.

Çek futbolcu ile ilgili Daily Mail gazetesine açıklamalarda bulunan Sunderland Teknik Direktörü Paolo Di Canio oyuncusunu öve öve bitiremedi. 24 yaşındaki Celustka’ya şu ana kadar oynanan tüm lig maçlarında görev veren İtalyan çalıştırıcı, “Bu sezon yaptığımız transferlerin çoğundan memnunum. Özellikle bir tanesi var ki ona ayrı bir parantez açmalıyım. İngiltere’ye gelip de bu ligde hemen oynamaya başlamak hiç de kolay bir iş değildir. Celustka sezonun yalnızca 4 gün öncesinde bizimle idmanlara başladı. Çok zeki ve yetenekli bir oyuncu. Hem defasif hem de ofansif yönü iyi. İdmanlarda sürekli sorular soruyor ve hep yeni bir şeyler öğrenmeye çalışıyor. Her geçen gün de kendini geliştiriyor” dedi.

Sezonun ilk maçında Fulham’a karşı 85 dakika oyunda kalan bordo mavili oyuncu, Southampton ve Crystal Palace maçlarında ise 90’ar dakika görev alırken, ilk hafta sergilediği futbolla, Premier Lig’de haftanın takımına bile seçilmişti.

kaynak (http://skorer.milliyet.com.tr/trabzonspor-dan-gitti-premier/-/detay/1760966/default.htm)

Ergin Varlibas
10.09.2013, 04:15
Ah benim cok bilmis taraftarim.. Ah ah..

Kadir
10.09.2013, 04:56
İnşallah böyle devam ederde iyi bir paraya satarız, böyle bir düşünceye kapılacağımı hiç tahmin etmezdim ama mali durum beni depresyona soktu arkadaş.

Mehmet Fatih Silik
10.09.2013, 05:49
Türkiye Ligi ve Trabzonspor Celustka'yi hak etmiyor...
Umarim Premier League'de ManU veya Liver'de görürüm seni (:

ANIL
10.09.2013, 11:41
dört dörtlük adam. sakın geri dönme, yakarsın kendini.

orhan42
10.09.2013, 13:03
Adamın kıymetini bilemeyen taraftara ve teknik heyete selam olsun.Gönderilmesi gereken onca adam varken defansın her yerinde joker niyetine oynayacak ve aldığı parayı yedekliği sorun etmeyecek futbolcuyu harcayanlara selam olsun...

blues
10.09.2013, 13:09
BU oyuncudan dogru yasadiklarimiz ayni zamanda Kulübün de yönetimsel bir yansimasi.
Elinde tek solbek kalmamisken sen 24 yasinda bizim yerli genclerden daha genc ve sorunsuz oyuncunu kiraya ver! YÖnetici yapar böyle seyler,hele o yönetici IHO ise konusmaya bile gerek yok yapar da b izim MRO ne yapar,ne isle mesguldur bilemedim ben. hadi rakip takimin sagacigi baska takima transfer olur bielemez ona önlem alirsin da kendi takiminda solbek kalmayacagini da mi bilemezsin?

Ya bizim cokbilmis taraftara ne demeli? Adam hala satilsin yaziyor. Ne Insanlar var burada anlayabilmis degilim! Bunlara yukardan bakinca aliniyorlar bir de.

Ingilterede premierligde oynayan oyuncu daha da geri gelmz. Gitmek ister kaldi ki ingilizler de onu birakmazlar.

orhan42
10.09.2013, 13:15
Satılsın diyen arkadaşlar çok biliyorlar bu işi..Satılsın denen adama elin oğlu övgüler düzüyor..Çok biliyoruz bu işi...

Bud Spencer
10.09.2013, 14:01
"Bordo mavili kulübün 150 bin Euro karşılığında Sunderland’e kiraladığı futbolcunun satın alma opsiyonun ise yaklaşık 3 milyon Euro olduğu belirtildi"

http://www.haber61.net/trabzonsporda...gi-156758h.htm

alper*
10.09.2013, 14:06
Satın alma opsiyonu kullanılsın ya da kullanılmasın bir daha Türkiye'ye geri döneceğini tahmin etmiyorum.

Çünkü orada başarılı oldu, buradan edindiğim izlenim kendisi de çok istekli.

Açıkçası Trabzonspor'a dönüp de kariyerinin gerilemesini ben de hiç istemem.

Kendisine daha büyük başarılar dilerim.

halil ibo
10.09.2013, 14:28
İlk değil ki;yerlilerden Umut örneği capcanlı gözlerimizin önünde.
Trabzonspor taraftarı gerçekten futbolu bilir...

Ekrem D.
10.09.2013, 15:21
http://i.imgur.com/FtxJc6e.jpg?1

Burada satın alma opsiyonu var deniyor, ama meblağ yazmıyor. Satın alma opsiyonu ne kadar bilen var mı?

Bir de oyuncuyu sezon sonunda satmasak bile Sunderland'ı bırakıp geri geleceğini zannetmiyorum. Fabiano Eller'i Internacional'e kiraladığımız zaman Libertadores Kupasının en iyi oyuncusu seçilmişti, o da ben Trabzonspor'a geri gelmek istemiyorum deyip kendisini cuzi bir miktara Atletico Madrid'e sattırmıştı.

Ergin Varlibas
10.09.2013, 16:03
İnşallah geri dönüp hayatının hatasını yapmaz. Kendisine başarılar diliyorum. Liverpoolda falan görürüz ilerde inşallah kendisini.

Ogün YAZICI
10.09.2013, 16:11
inşallah sunderland küme düşer.yoksa yedirmezler bize artık...

Yiğit Gayretli
10.09.2013, 16:58
Bizdeyken iyi bit yedek olduğunu düşünüyordum. Sunderland'a gidip iyi bir ilk 11 oyuncusu olması da bu tezimi kuvvetlendiriyor. Sunderland'ın oynadığı ligden başka artısı yok bizden. Abartmayın...

poetricus
10.09.2013, 17:10
Belki de Trabzonspor'u çalıştıran hocalar futbolcudan anlamıyordur.

Bud Spencer
10.09.2013, 17:16
celu abartiliyor
umarim 3 milyon €'ya satilir sezon sonu
bu parayli cok iyi bir transfer yapilir

r9emre
10.09.2013, 17:17
Bizdeyken iyi bit yedek olduğunu düşünüyordum. Sunderland'a gidip iyi bir ilk 11 oyuncusu olması da bu tezimi kuvvetlendiriyor. Sunderland'ın oynadığı ligden başka artısı yok bizden. Abartmayın...

Sunderland oynadığı tüm maçlarda bu sezon tek kale oynadı tamamen şanssızlıklarından bu noktadalar. Saçma sapan bir kırmızı kart görülmese C. Palace maçında çok rahat kazanacakları bir maç halinde oynanıyordu. 3 maçının kaçını 90 dakika izledin cidden merak ediyorum kardeşim.

Sunderland'i şu an Gs dışında yenebilecek kadro gücüne sahip takım yok bizim ligimizden.

Mert'
10.09.2013, 17:26
Sunderland ile maç yapsak fark yeriz çok iyi kadoları bizden.

Ergin Varlibas
10.09.2013, 18:02
Sunderland bizim ligde 2. ya da 3. bitirir ligi. Bu kadar net konusuyorum

Bud Spencer
10.09.2013, 18:04
Trabzonspor >> Sunderland
tabiki suanki durumumuz haric;)

Fatih
10.09.2013, 18:44
3 milyon Euro'ya her türlü satılır isterse Sunderland şampiyon olsun.

leviathan_-1461
10.09.2013, 19:07
celu abartiliyor
umarim 3 milyon €'ya satilir sezon sonu
bu parayli cok iyi bir transfer yapilir

Belki yazılanlarda abartı var, fakat defasın her tarafında oynayabilen bir adamı 150 bin dolar karşılığı kiralamanın hiçbir mantığı yok..

DeAgLeMaNyAq
10.09.2013, 21:58
5+0+3'te Celustka'nın şans bulması zaten çok zor. Ama AB oyuncularının yerli sayılma durumu gerçekleşirse yazık olur...

temel_yilmaz
11.09.2013, 01:01
Turkiye'de bir oyuncunun mental olarak gelişmesi çok zor tam zamanında gitti
İngiltereye,tabiki kendi kariyeri açısından daha bu ülkeye gelmez.
adamların ligi çok iyi seyircisi güzel,para derdi yok burdaki gibi ee zaten ingilterede avrupanın göbeğinde hayırlı olsun.
Adamda bir bek için olan ideal süratin fazlası var sadece oyun gorusu değişecek oda yavas yavas gelişecek 26-27 yaş arası futbolu zirveye çıkacak akıllı olursa kalır olmaz ise stephanov gibi olur.

fteotdgs
11.09.2013, 06:12
Sunderland bizim ligde 2. ya da 3. bitirir ligi. Bu kadar net konusuyorum
Adamların ileri uçta en iyi adamları kazmalar kazması Altidore. Oradan kaybediyorlar. Forvet harici takımın geri kalanı hiç fena değil. Bu hali ile bile şimdiki Trabzonspor'dan çok daha güçlü.

6Şafak Aydın1
11.09.2013, 07:18
celustka varken bosingwa neden alindi deyin baride bir anlami olsun elestirinin. yok niye gitti yok futboldan anlamiyorlar, 5 tane stoper 2 yerli solbek bunlardan biri hücumcu olcan var ve adamin mevkisi sagbek niye gittide niye gitti. gezmeye gitti.

Tolga
11.09.2013, 15:46
2 sol bek kim ??? Hadi Kadir eyvallah, Olcan'ı sol bekten sayıp Celustka'nın arkasından konuşmak futbol konuşturtmuyor bize.

kopeli
11.09.2013, 16:01
Futbolu bilenler tarafından yönetilsek,bugün Celuska sağ beke monte edilir ve sağ bek yerine kaliteli bir sol bek alınırdı.Dolayısıyla bek sorunumuz olmaz,belkide ligin en iyi beklerine sahip olurduk.

Şu anda ligin en kötü bekleri ile mücadele ediyoruz :( Bosigwa'yı su an için saymıyorum,cünkü bu adam ne zaman iyilesekte,ne zaman form tutacak,ancak 2.yarı..

Yiğit Gayretli
11.09.2013, 16:31
Algı hatası işte. Siz Celustka'yı Trabzonspor'un şimdiki haline yakıştırıyorsunuz. 2010-2011 sezonunda kadro dışı kalırdı. Bu bakımdan Sunder bizden iyi takım değil. Standartlar önemli...

Ergin Varlibas
11.09.2013, 16:35
Algı hatası işte. Siz Celustka'yı Trabzonspor'un şimdiki haline yakıştırıyorsunuz. 2010-2011 sezonunda kadro dışı kalırdı. Bu bakımdan Sunder bizden iyi takım değil. Standartlar önemli...

Celutska iyi bir takimda simdikinden daha da iyi performans gostericegini dusunuyorum. Yani sampiyon oldugumuz sene, Serkan Balcinin yerine kesinlikle oynayabilirdi bence..

Yiğit Gayretli
11.09.2013, 17:01
Celutska iyi bir takimda simdikinden daha da iyi performans gostericegini dusunuyorum. Yani sampiyon oldugumuz sene, Serkan Balcinin yerine kesinlikle oynayabilirdi bence..

Şampiyon olduğumuz yılın ilk yarısındaki Serkan'ı Türkiye liglerinde kesebilecek sağ bek yok şu an Ergin.

ibrahim
11.09.2013, 17:07
Has güzel oyna orda uşuum. 6-7 Milyon falan aluruk Premier Lig'den. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

ihsan candas
11.09.2013, 17:09
Şampiyon olduğumuz yılın ilk yarısındaki Serkan'ı Türkiye liglerinde kesebilecek sağ bek yok şu an Ergin.

evet

Mehmet Mangan
11.09.2013, 17:33
3milyon euro falan konuşuluyodu transferinde eğer öyle bir rakam olursa hemen satılmalı bence. Ama bizim yönetim elden çıkarmak için bedavaya bile verirse şaşırmam.

gece_bekcisi
11.09.2013, 17:51
bu performansa az bile değilmi sizce

Ergin Varlibas
11.09.2013, 18:37

Evet Serkan bir ara cok iyi bir performans gosterdi ama oturmus bir kadroya koysaydik Celutskayi o da iyi bir performans gosterebilirdi bundan bahsediyordum.

ibrahim
11.09.2013, 18:39
Evet Serkan bir ara cok iyi bir performans gosterdi ama oturmus bir kadroya koysaydik Celutskayi o da iyi bir performans gosterebilirdi bundan bahsediyordum.

Ya Zekiyi? :)

6Şafak Aydın1
11.09.2013, 20:34
2 sol bek kim ??? Hadi Kadir eyvallah, Olcan'ı sol bekten sayıp Celustka'nın arkasından konuşmak futbol konuşturtmuyor bize.
olcani solbekten saymiyorsaniz gecmis olsun sizlere cünkü yeni solbekimiz o ve gayet iyi.

Ergin Varlibas
11.09.2013, 20:35
Ya Zekiyi? :)

Zekinin oturmus kadroyla falan alakasi yok. O herif futbol katili, inanilmaz kotu bir oyuncu, bakin sag bek demiyorum, oyuncu. Hic bir artisi yok. Hic hemde.

ibrahim
11.09.2013, 20:57
Zekinin oturmus kadroyla falan alakasi yok. O herif futbol katili, inanilmaz kotu bir oyuncu, bakin sag bek demiyorum, oyuncu. Hic bir artisi yok. Hic hemde.

Bana göre Üçüncü Ligden direkt birinci lige atladığı takımda birden bire birinci sağ bek konumuna giren, eğitimini daha tamamlayamamış (bu işte ustalaşmış Mustafa hocanın eğitiminden bahsediyorum) bi gencin üstüne çok fazla gidiliyor. Bence iyi bir takımda en az Celustka kadar oynardı.

Ergin Varlibas
11.09.2013, 21:20
Bana göre Üçüncü Ligden direkt birinci lige atladığı takımda birden bire birinci sağ bek konumuna giren, eğitimini daha tamamlayamamış (bu işte ustalaşmış Mustafa hocanın eğitiminden bahsediyorum) bi gencin üstüne çok fazla gidiliyor. Bence iyi bir takımda en az Celustka kadar oynardı.

Bunu neye gore soyluyorsun? Kisisel olarak hicbir artisi yok, bi kac mac ozellikle izledim, ama cidden hicbir artisini goremedim.. bu haliyle ikinci ligde bile ilk 11 oynayamaz. Bunu boyle bi mactan sonra falan soylemoyorum , oynadigi butun maclari izledim, hic bir gelisme yok. Gicik olmaya basladim cunku onun yerinde olmayi hakedenler var. Ustune gidilmesi diye bir durum yok, su an haketmedigi bir yerde ve ustune ustluk para aliyor. O yuzden olaya duygusal yaklasamam hic..

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

Tolga
11.09.2013, 21:35
olcani solbekten saymiyorsaniz gecmis olsun sizlere cünkü yeni solbekimiz o ve gayet iyi.

Geçiren geçirdi zaten, siz rahat olun ...

6Şafak Aydın1
11.09.2013, 21:40
yeni solbek bosingwa bizde yanilmisiz sagbek ise zeki

kopeli
11.09.2013, 22:09
Satın alma opsiyonunu ne kadar belirlemiştik ?

ibrahim
11.09.2013, 22:35
Bunu neye gore soyluyorsun? Kisisel olarak hicbir artisi yok, bi kac mac ozellikle izledim, ama cidden hicbir artisini goremedim.. bu haliyle ikinci ligde bile ilk 11 oynayamaz. Bunu boyle bi mactan sonra falan soylemoyorum , oynadigi butun maclari izledim, hic bir gelisme yok. Gicik olmaya basladim cunku onun yerinde olmayi hakedenler var. Ustune gidilmesi diye bir durum yok, su an haketmedigi bir yerde ve ustune ustluk para aliyor. O yuzden olaya duygusal yaklasamam hic..

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

Bi Yusufa, Abdulkadire bakıyorum birde Zekiye. Sonra dönüp 1461'e yani Göksuya, Gökhana bakıyorum. Sonrada Zekiyi tüm bu isimler ile karşılaştırıyorum.

Tek eksiğinin diğerleri gibi daha mücadeleci ve daha çok dikkat gerektiren bir ligde bir sezon geçirmemiş olması. Üçüncü ligdede izledik bu çocuğu. O zamanlar şu yukardaki isimler arasında en çok Zeki göze batıyordu. Diğerlerinin bulduğu kendini geliştirme şansı kendisine verilmeden çekip alındı A takıma. Onun yerinde Göksu olsaydı bugün Zekinin neden alınmadığını konuşuyor olacaktık.

Herhangi bir "profesyonel" değilde daha çok Abdul, Yusuf, Caner klasmana sokuyorum ben Zekiyi. O yüzden nasıl Abdulkadir Zokoranın, Yusuf Maloudanın yedeğiyse Zekide Bosingwanın yedeğidir.

berezilya
11.09.2013, 22:38
sağbek celu solbek emerson olması lazımdı.biri sunderland a diğeri rennes e gitti.

Ergin Varlibas
12.09.2013, 00:36
Bi Yusufa, Abdulkadire bakıyorum birde Zekiye. Sonra dönüp 1461'e yani Göksuya, Gökhana bakıyorum. Sonrada Zekiyi tüm bu isimler ile karşılaştırıyorum.

Tek eksiğinin diğerleri gibi daha mücadeleci ve daha çok dikkat gerektiren bir ligde bir sezon geçirmemiş olması. Üçüncü ligdede izledik bu çocuğu. O zamanlar şu yukardaki isimler arasında en çok Zeki göze batıyordu. Diğerlerinin bulduğu kendini geliştirme şansı kendisine verilmeden çekip alındı A takıma. Onun yerinde Göksu olsaydı bugün Zekinin neden alınmadığını konuşuyor olacaktık.

Herhangi bir "profesyonel" değilde daha çok Abdul, Yusuf, Caner klasmana sokuyorum ben Zekiyi. O yüzden nasıl Abdulkadir Zokoranın, Yusuf Maloudanın yedeğiyse Zekide Bosingwanın yedeğidir.

Abi yok bir ışık yok, yani bir tane olumlu hareketi olmazmı bir oyuncunun 5 maçta 6 maçta. Kaç tane oyuncu örneği veririm sana direk ilk defa süperligde oynayıp iyi olan. Bu adam olmayacak malesef gerçek budur..

MuratJ
12.09.2013, 00:36

Sunderland bizden ligler ligler üstü bir takım. Ciddi değilsin heralde bunu yazarken. Trabzonspor Akhisar, Torku, Elazığ gibi takımların oynadığı ligde düşmemeye oynayan takımlar arasında bir takım. Azacık gerçekçi olalım.

Celustka her zaman çok tuttuğum bir isimdi. Celustka kararı Olcan'ı sol bek oynatan sözde teknik direktir mra'nın nasıl biri olduğunu gözler önüne seren bir başka sebep. Kendisi hakkında yazılan her övgüye katılıyorum.

MuratJ
12.09.2013, 00:38

Cevap yazmadan nasıl durayım. Zeki dediğin adam Akhisar takımının altyapısında olsaydı 20 yaşlarına geldiğinde lisansı yırtılıp eve yollanırdı. Bosingwa'nın yedeğiymiş. Ptt 1. ligde her hangi takımın kadrosunda bulunabilir mi senin Trabzonlu Zeki'n ? Mra'nın eğitimiymiş. Uçmuşsunuz siz.

ibrahim
12.09.2013, 00:57
Cevap yazmadan nasıl durayım. Zeki dediğin adam Akhisar takımının altyapısında olsaydı 20 yaşlarına geldiğinde lisansı yırtılıp eve yollanırdı. Bosingwa'nın yedeğiymiş. Ptt 1. ligde her hangi takımın kadrosunda bulunabilir mi senin Trabzonlu Zeki'n ? Mra'nın eğitimiymiş. Uçmuşsunuz siz.

O 1461'den gelenler arasında tek beğendiğin Yusuf Trabzonspor altyapısına seçimlere geldiğinde Özkan Sümer tarafından güçsüz, yeteneksiz, bundan bir şey olmaz denilerek gönderildi. Mustafa hoca 1461'e gelip onu takıma almasaydı, ona iki senesini vermeseydi bugün adını bile duyamazdık.

Aynı şekilde Fatih Tekke gibi, Gökdeniz gibi isimlerde bugün olmayabilirdi belkide Mustafa hoca altyapıda çalışmasaydı.

Elindeki vasıfsız, yeteneksiz ve iki hoca bitirmiş kadro yüzünden şu an gözden düşmüş olabilir Mustafa hoca. Ama bu kimseye hocanın yeteneklerini hor görme hakkını vermez.

MuratJ
12.09.2013, 00:59
O 1461'den gelenler arasında tek beğendiğin Yusuf Trabzonspor altyapısına seçimlere geldiğinde Özkan Sümer tarafından güçsüz, yeteneksiz, bundan bir şey olmaz denilerek gönderildi. Mustafa hoca 1461'e gelip onu takıma almasaydı, ona iki senesini vermeseydi bugün adını bile duyamazdık.

Aynı şekilde Fatih Tekke gibi, Gökdeniz gibi isimlerde bugün olmayabilirdi belkide Mustafa hoca altyapıda çalışmasaydı.

Elindeki vasıfsız, yeteneksiz ve iki hoca bitirmiş kadro yüzünden şu an gözden düşmüş olabilir Mustafa hoca. Ama bu kimseye hocanın yeteneklerini hor görme hakkını vermez.

Bu kadroya bayılan kendisi. Bizi yenmek çok zor olacak diyerek olaya başlayan kendisi. Kadroyu yeterli ve son derece kaliteli bulan kendisi. Kısacası budur kapasitesi. Yani yok. Pilot takımlarda eğitmen olabilir ama Trabzonspor'a antrenör bile olamaz. Öyle basit değil bu işler. Futbolda profesyonellikten uzak duygusallığa amatörlüğe bulaşmış olaylara asla yer yok.

ibrahim
12.09.2013, 01:14
Bu kadroya bayılan kendisi. Bizi yenmek çok zor olacak diyerek olaya başlayan kendisi. Kadroyu yeterli ve son derece kaliteli bulan kendisi. Kısacası budur kapasitesi. Yani yok. Pilot takımlarda eğitmen olabilir ama Trabzonspor'a antrenör bile olamaz. Öyle basit değil bu işler. Futbolda profesyonellikten uzak duygusallığa amatörlüğe bulaşmış olaylara asla yer yok.

Valla ben peşin hükümlü bir insan değilim. O yüzden Trabzonspora teknik direktör olabilirmi, olamazmı konusunda şu an bişey söyleyemeyeceğim, bekleyip göreceğim. 6. hafta falan dedi. O 6 haftanın sonunda kesin bir şeyler söyleyebilirim belki.

Konumuz Mustafa hocanın bir genç futbolcuya ne verebileceğiydi. O konuda cevabımı aldım. O söz verdiği altı hafta sonundada o dediğinin konuyu tüm detayları ile konuşabiliriz. (Yönetim şu parasızlıkta hangi transferleri yapabilirdi, kimleri takımdan gönderebilirdi vs.)

ibrahim
12.09.2013, 01:17
Abi yok bir ışık yok, yani bir tane olumlu hareketi olmazmı bir oyuncunun 5 maçta 6 maçta. Kaç tane oyuncu örneği veririm sana direk ilk defa süperligde oynayıp iyi olan. Bu adam olmayacak malesef gerçek budur..

Şu anki görüntüsüyle bende aynı fikirdeyim. Bi sezon kiralık verilirse kendine geleceğini düşünüyorum ama. :)

Ufuk
16.09.2013, 11:24
Premier lig bir şeyler katacaktır.

Alika87
16.09.2013, 15:30
Şu anki görüntüsüyle bende aynı fikirdeyim. Bi sezon kiralık verilirse kendine geleceğini düşünüyorum ama. :)

Sanmiyorum, Zeki de en temel seyler eksik, bundan sonra da ögrenmesi biraz zor olur. Yinede seviyorum Zeki'yi, canla basla mücadele ediyor. Ah keske biraz daha dengeli ve nerde duracagini bilseydi. Aynisi Mr. Yumlu icin de gecerli.

Anıl C
22.09.2013, 03:25
Kaldın elde sende. Sen şimdi championshiptete oynamak istemezsin

Alper Beyazay
23.09.2013, 02:40
Nasıl oynuyor bu adam takip eden var mı?

6Şafak Aydın1
23.09.2013, 07:53
hocasini kovdiler

Antonio
23.09.2013, 17:36
Dia canioyu kovdular tam bize göre adam. bir faşo teknik direktörümüz olur dinsizin hakkından imansız gelir hesabı.

Alper Beyazay
29.09.2013, 01:00
Gittiği ilk zamanlar öve öve bitiremiyordunuz adamı burada, ne oldu kimse ilgilenmiyor artık. :D

SALDIRAY
29.09.2013, 03:08
Sunderlan'da çok kötü bu sezon. Geçen sene zor yırttılar ama bu sene düşerler heralde. 5 maç. 1 puan :=)

Anıl C
29.09.2013, 19:19
Dakika 61 ve 2-1 geride evinde sunderland liverpoola karşı.
Celustka ise yedeklerde.
Toparlanması zor artık

Alper Beyazay
30.09.2013, 17:43
Olsun tecrübe olmuş olur..

carantinas
05.10.2013, 19:29
19:30 da başlıyor Lig tv 3'de.. Oyuncumuz ilk 11'de maça başlayacak..

Veysel
05.10.2013, 19:30
h2

Fatih Birinci
05.10.2013, 19:35
h2

2 oynadim hemen sunderland atti.:banghead:

Veysel
05.10.2013, 19:36
Aynen bende H2 oynadım rezalet gol :D

Alper Beyazay
05.10.2013, 22:52
Nasıl oynadı Celustka izleyen oldu mu?

Enes Ünal Kaya
05.10.2013, 22:54
https://pbs.twimg.com/media/BV1ZajFIgAAga5Q.jpg

Antonio
06.10.2013, 10:46

demek ki iyi oynamış.sunderland düşse dahi celuya talip çok olur.premier ligde 5 milyon paunda tottenham tarzı takımlara göndeririz...

Veysel
06.10.2013, 11:24
Kötü oynadı

poetricus
06.10.2013, 12:16
Sorması ayıp: Resimdeki arkadaşın niyeti ne?

ihsan candas
06.10.2013, 12:28

göğsümüz kabardı :)

Alika87
07.10.2013, 18:09
milli takima cagrilmis nihayet. Hayirli olsun, bunu hakediyordun Celu.

ihsan candas
07.10.2013, 18:11

bunu son yıllarda çek futbolunun düşüşüne bağlayan futbol alimleri çıkacaktır elbet...:)

Alika87
07.10.2013, 18:29
bunu son yıllarda çek futbolunun düşüşüne bağlayan futbol alimleri çıkacaktır elbet...:)

mac yapsak bize 2 atip eve gönderirler, ama bu baska konu.

poetricus
07.10.2013, 19:18
Duygusal olarak Trabzonspor'a vefası güzel. Futbolculuğunu bilmem ama adamlığı iyi.

6Şafak Aydın1
07.10.2013, 19:22

:D bana komik geldi. mili antrenörün televizyonu süper ligi cekmiyordu sanirim.

Alika87
07.10.2013, 19:35
:D bana komik geldi. mili antrenörün televizyonu süper ligi cekmiyordu sanirim.

Benim aklima ilk gelende oydu. Iki yil bizde oynadi, intere galibiyet golünü atti ama cek cumhuriyetinden bir allahin kulu görmedi onu. Ingiltereye gideli bir ay oldu ve ilk firsatda hemen milli takima cagrildi.

türkiyeye giden milli hocalarin radarindan düsermis diyorlar, demekki dogru. Ya türkiyeye gitmeden Milli takimin önemli parcasi olacaksin yada milli takimi unutacaksin.

ihsan candas
07.10.2013, 19:37
Benim aklima ilk gelende oydu. Iki yil bizde oynadi, intere galibiyet golünü atti ama cek cumhuriyetinden bir allahin kulu görmedi onu. Ingiltereye gideli bir ay oldu ve ilk firsatda hemen milli takima cagrildi.

türkiyeye giden milli hocalarin radarindan düsermis diyorlar, demekki dogru. Ya türkiyeye gitmeden Milli takimin önemli parcasi olacaksin yada milli takimi unutacaksin.

elano o ilk gruba dahil herhalde :)

Samet Yildirim
07.10.2013, 19:46
Adam adam...

Mert'
07.10.2013, 20:33
Bunları celu yazmıyordur bencede

Vkgz
07.10.2013, 22:54
can arat ın twettlerinden sonra güldürmüştür.

Mert'
07.10.2013, 23:09
Celu yerine kim yazıyorsa iyi dalga geçti yanlız :)

Burak
08.10.2013, 02:53
Ben yazıyorum.Artık hesabı kullanmayacağını söyledi ben de komedi amaçlı yazmaya başladım.

poetricus
08.10.2013, 06:53
Her kim yazıyorsa helal olsun, ben saf saf yedim.

Mert Oğuzlu61
13.10.2013, 13:54
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=578736305508768&set=a.376513909064343.77127.372876982761369&type=1&theater

ahahaahahhaaha celuuuu yavrum benim süpersin :D

fenerbahçe ye de gönderme yapmayı ihmal etmiyor, ingilterelerde bıraktık adamı ama alalım la sırf şu yaptığı gönderme için alırım geride göndermem celu reyizi.

:D:D

Ufuk
26.10.2013, 01:13
Celu gelse solda is yapar mi?

Ergin Varlibas
26.10.2013, 01:20
Celu gelse solda is yapar mi?

Yapiyodu zaten

Bedri Sertkaya
27.10.2013, 16:59
bugün ilk 11 değil...

Bedri Sertkaya
27.10.2013, 17:03
Celutska giriyor!!!Hadi oğlum...Sırf celu için prmier lig aldım.Trabzonspor paketini de kapattım.

Alper Beyazay
30.10.2013, 08:49
Şu kontenjan sorunu olmasa, gelse sol bekte oynasa tamamdı. Şimdi Olcan mı Aykut mu Kadir(?) mi diye uğraşıyoruz, hiçbiri de çare olmuyor.

yaranozlu
15.11.2013, 18:21
Celutska golü çaktı slovakyaya, acaba kendini geliştirdi mi? Eski celustkaysa devam etsin oralarda.

Mert'
15.11.2013, 18:21
Kanadaya gol attı milli maçta..

OnurKul
15.11.2013, 20:13
Bu adamın adı Celustka değil joker. Bunu gönderenin de futbol bilgisine saygılar.

Emrah Akcagöz
16.11.2013, 11:13
Kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur. Bu vasıfsız ne oynadığı belli olmayan adam bile aranıyorsa vay geldi halimize.

Ragazzo
16.11.2013, 16:24
Kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur. Bu vasıfsız ne oynadığı belli olmayan adam bile aranıyorsa vay geldi halimize.

Celustka su an takimda olsaydi Olcandan da aykuttan da iyi performans gosterirdi. Pek takip edemiyorum ama facebookta okudugum kadariyla Sunderland taraftari pek birakmaya da niyetli degil. Ben de futbol hayatini ingilterede surdurmesini isterim, her seyin en iyisine layik bir profesyonel. Umarim sunderlandle ligde tutunmayi basarabilirler.

matalar
16.11.2013, 22:10
valla efendi bi arkadaştı.
ama futbolculuğundan ben pek bir şey anlamadım.
senin benim gibi ayağına top geldiğinde ne yapacağını şaşıran orta açmaktan bihaber dümdüz bi futbolcuydu.
benim kendisinden bi umudum yok açıkçası

Fatih Özkan
17.11.2013, 17:12
EfsaneSpor ‏@SporEfsane 5 dk
Sezon başında Trabzonspor’un Sunderland’e kiraladığı Çek sağ bek Celutska dün akşam ilk kez Çek Cumhuriyeti milli takımının formasını giydi.

EfsaneSpor ‏@SporEfsane 4 dk
Celutska, çıktığı ilk milli maçında oynadığı güzel futbolun yanısıra bir de gol attı.

r9emre
17.11.2013, 18:41
Celustka'nın Fm 2014'te anlaşılan bonservisi olarak 4.7 M € yazıyor. Doğruysa iyi rakam.

Ben de yukarıdaki arkadaşlar gibi Premier Lig'i paketim var ve ilk 11 çıktığı bütün maçları izledim. 11 futbolcudan yerini hakeden 4 futbolcudan biri.. O kadar kötü oynayan oyuncu var iken takımda Celustka'yı kesinlikle tutmak isteyeceklerdir takımda.

Hunk
20.11.2013, 13:08
valla efendi bi arkadaştı.
ama futbolculuğundan ben pek bir şey anlamadım.
senin benim gibi ayağına top geldiğinde ne yapacağını şaşıran orta açmaktan bihaber dümdüz bi futbolcuydu.
benim kendisinden bi umudum yok açıkçası

Trabzonsporun maçlarını izlemediğinize adım gibi eminim

Vkgz
12.12.2013, 21:18
gönderdik ve yerine dünya yıldızı bir adam aldık sol beke, gerçekten çok mantıklı işler yapıyoruz

Anıl C
26.12.2013, 20:01
Sunderland bugun ligte tek maglubiyeti olan evertonu deplasmanda 1-0 yendi.
Celustka 90 dk oynadi

Bera Algün
27.12.2013, 22:07
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1456625_780384858655399_94793804_n.jpg

Afiyet olsun:D

Ufuk
28.02.2014, 11:49
Opsiyonu kullanırlar mi bilmiyorum ama diyelim kullanmadilar, celu gelince sol bek transferi yapmayiz herhalde demi..

Fatih Erdemir
06.03.2014, 17:05
http://www.football365.com/f365-features/9196884/WhoScored-s-Worst-Team-Of-The-Season

bugun rastladigim bir haber.ozetle sezonun en kotu 11ne secilmis.Ilk 11de basladigi 14 macin sadece 2sini kazanmislar ve sahada kaldigi surede sadece 7 gol atmis Sunderland.
liste ne kadar gercekci bilemem ama ilk 11deki diger isimleri gorunce pek de yanlis olmadigini dusunuyorum
bilginize

F. Yıldırım
06.03.2014, 17:10
http://www.football365.com/f365-features/9196884/WhoScored-s-Worst-Team-Of-The-Season

bugun rastladigim bir haber.ozetle sezonun en kotu 11ne secilmis.Ilk 11de basladigi 14 macin sadece 2sini kazanmislar ve sahada kaldigi surede sadece 7 gol atmis Sunderland.
liste ne kadar gercekci bilemem ama ilk 11deki diger isimleri gorunce pek de yanlis olmadigini dusunuyorum
bilginize

Kötü oynayabilir ve bu yüzden en kötü 11'e de seçilebilir, fakat oynadığı maçlarda ki takımının istatistiklerini verip eleştirmek bence yanlış.

muratt
06.03.2014, 17:30
Bossingwa'dan sonar sag bekte uzun sure oynayabilir. Eger buraya yerli bir isim bulunursa, yabanci kontenjani harcamaya gerek yok. Celu'nun joker olmasi en buyuk eksigi bence. Bir bolgede surekli oynasa daha verimli olurdu. Bir sag bek, bir sol bek bir stoper darken adam ritmini bulamadi bir turlu. Super lig icin teknigi ve fizigi fazlasiyla yeterli. Yasi da genc, eger gelisim gosterebilirse onemli bir oyuncu da olabilir. Seneyede kiralik olmasinda fayda var. Bir yil daha Bossi oynar, sonra Celu devralir.

Alper Beyazay
01.05.2014, 02:05
Ee bu adam hala oynuyor mu?

Ufuk
01.05.2014, 04:21

bilginize

Totalde 8 galibiyet almış zaten Sunderland.

Gürkan sa
01.05.2014, 04:29
Bence bi trabzona gelsin solda denensin en azindan mustafa akbastan canerden kadirden daha iyi oynar

İskender YILMAZ
24.05.2014, 02:54
Bence muhakkak gelecek sezon takımda olmalı. Bu sezon onun yokluğunu inanılmaz hissettik. Mustafa Akbaş'lar, Kadir'ler, Zeki'ler, Caner'ler.. Savunmanın sağında, solunda, ortasında hiç sırıtmadan ve belirli bir seviyenin altına hiç düşmeden oynayabilen, yedek kalmayı sorun etmeyen, iş ahlakı üst düzeyde bir oyuncu.

5+3 yabancı kotasını da düşünecek olursak Celustka olmazsa olmaz konumunda şu aşamada bana göre. Ki artık EPL tecrübesi yaşamış, mutlaka Trabzonspor performansının üzerine koymuş bir Celustka olacak karşımızda.

Trabzonspor'da kalmak istemediğine dair haberler vardı bugün, ikna edilmeli.

Ufuk
24.05.2014, 04:18
Bence muhakkak gelecek sezon takımda olmalı. Bu sezon onun yokluğunu inanılmaz hissettik. Mustafa Akbaş'lar, Kadir'ler, Zeki'ler, Caner'ler.. Savunmanın sağında, solunda, ortasında hiç sırıtmadan ve belirli bir seviyenin altına hiç düşmeden oynayabilen, yedek kalmayı sorun etmeyen, iş ahlakı üst düzeyde bir oyuncu.

5+3 yabancı kotasını da düşünecek olursak Celustka olmazsa olmaz konumunda şu aşamada bana göre. Ki artık EPL tecrübesi yaşamış, mutlaka Trabzonspor performansının üzerine koymuş bir Celustka olacak karşımızda.

Trabzonspor'da kalmak istemediğine dair haberler vardı bugün, ikna edilmeli.

Instagram hesabından yok öyle bişi yazmış. Adam ingiltereden bunu yazabiliyorken olcanin bir açıklama yapmaması da çok ilginç değil mi?

Burak
24.05.2014, 04:18
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1456625_780384858655399_94793804_n.jpg

Afiyet olsun:D

Nerden buldun :D

Hakan
24.05.2014, 10:41
Kesinlikle takımda kalmalı

Emirhan Makul
24.05.2014, 10:45
Bence de dönmeli.

El_Matador
24.05.2014, 11:20
Bugün Instagrammdan mesaj yayinladi....http://img.tapatalk.com/d/14/05/24/apeze6y9.jpg

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Uğur Ö.
24.05.2014, 12:55
Yedek yabancı için bulunmaz nimet

OnurKul
24.05.2014, 13:05
Celustka tam bir JOKER. Bu adamı yollayanın futbol bilgisine tükürürüm.

Ali İhsan
24.05.2014, 14:54
Sağ ve sol bek rotasyonu için bence de kalmalı, oyuncu bulmaya uğraşmak yerine...

Bir de premier lig en kötüler listesinden iki üç oyuncu bize baya faydalı olur, van Wolfswinkel, Jarvis, Kacaniklic iyi oyuncular.

Mert'
24.05.2014, 15:32
Geri gelmeli kesinlikle stoper sağ bek sol bek her yerde oynuyor adam.

murat
24.05.2014, 15:44
Yetersiz bence. teknik yok, pas kabiliyeti yok,orta yok, surekli defansif hata yapiyor, ben artisini gormedim. Boyle futbolcular bizde suruyle var. Joker oldugunada kesinlikle katilmiyorum. Joker dedigin degisik pozisyonlarda belirli bir performans verir ama celustkada bu zaten hicbir pozisyonda yok.

Mehmet BAŞ
24.05.2014, 15:49
Açıkçası Celustka ayarında ''YABANCI'' oyuncuların kadroda tutulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Yabancı kalitemizi artırmalıyız!

Diyeceksiniz ki elimizde bu kadar çöp varken Celustka iyidir.

Bence temizlik şart!

Çağatay_
25.05.2014, 01:50
Millet Celustka'yı gönderiyor... Acaba biz istesek de kendisi bize dönecek mi önce bu düşünülmeli.

art(w)in
26.05.2014, 18:53
Yetersiz bence. teknik yok, pas kabiliyeti yok,orta yok, surekli defansif hata yapiyor, ben artisini gormedim. Boyle futbolcular bizde suruyle var. Joker oldugunada kesinlikle katilmiyorum. Joker dedigin degisik pozisyonlarda belirli bir performans verir ama celustkada bu zaten hicbir pozisyonda yok.
Kimler mesela o futbolcular? Caner? Mustafa akbas? Zeki?

Murat Engin Akyüz
26.05.2014, 21:00
Bosingwa olmasa gelsin isterdim ama bu sezondan sonra daha fazla sağ ayaklı sol bek görmeye tahammülüm yok.2m€ üzerinde bir fiyata satılır umarım.

Hunk
27.05.2014, 16:35
Kesinlikle takima donmeli, defansin heryerinde cok iyi oynayabiliyor. Sorunsuz.

Cangele
27.05.2014, 17:56
Sunderland'ta iyi basladi sonra geriledi. Defansif anlamda pek siritmasada, takimi ataga kalkarken pas tercihleri ve topu kullanmasi vasatin altinda kaldi ve bir cok Sunderland ataginin olgunlasmasini engelledi. Biraz kafasini kaldirip futbol oynamasi gerekiyor.

DeAgLeMaNyAq
27.05.2014, 19:07
Solbek alınmayacaksa Celustka'ya razıyım. Kadir ve Mustafa Akbaş'ın yanından hiç değilse daha sağlam savunma yapabiliyor. Ancak yabancı bir solbek veya orta saha transferi yapılrısa Celustka ancak +3 içerisinde kendine yer bulur...

Erbay
27.05.2014, 20:50
Bek olarak şans vermiyorum artık. Stoperde oynamaya konsantre olmalı. Hızı stopere göre çok iyi. Ayağı iyi değil, dikine pas atamıyor. Anca yana ve geriye. Cech de böyleydi.

art(w)in
28.05.2014, 14:02
Sunderland'ta iyi basladi sonra geriledi. Defansif anlamda pek siritmasada, takimi ataga kalkarken pas tercihleri ve topu kullanmasi vasatin altinda kaldi ve bir cok Sunderland ataginin olgunlasmasini engelledi. Biraz kafasini kaldirip futbol oynamasi gerekiyor.
Sunderland de td değişikliğinden sonra yanlış yerde oynatildi bence.

El_Matador
28.05.2014, 14:14
Sunderland de td değişikliğinden sonra yanlış yerde oynatildi bence.

Aynisini ben yazacaktim.Adam bi dogru yerde oynatmadilar.....bence Celustka ve Bosingwa ile cok saglam beklerimiz olur.

selcuk
28.05.2014, 14:18
kendisini severim
ama benceda yollanmali

piyasasi oldugunda zorda olmiyacakdir

Öznur61
28.05.2014, 17:49
Bence dönmeli.
Sanırım doğrusu bu olur.

Asi Çaykaralı61
28.05.2014, 18:58
Celustka bence dönmeli hem ucuz maliyeti var hemde kaliteli oyuncu

Burak
28.05.2014, 20:05
BMN'deki haberden sonra herkes yalanlama metinleri döşemiş haber sitelerine.

Çağatay_
29.05.2014, 15:53
Stoper olarak kendini geliştirirse hızı ve çevikliği ile müthiş katkısı olur.

Hatice Aslan
06.06.2014, 00:29
Gelmeyecek misin?

özçelik61
11.06.2014, 09:46
Adamı canlı izlerken çok daha iyi anlıyorsun ne kadar kaliteli bi futbolcu olduğunu.

Muhteşemsin Celu.

eskilere bakarken buldum:p

Alp Yavuz 13
10.07.2014, 12:02
Türkiye'de durumlar kötü ingilterede kal panpa

gökhants1966
11.07.2014, 00:05
Sıradan bir topçu fakat takım kadrosuna bir kez daha göz attığımda mevcut kadro içinde rahatça bulunabileceğini görmemek yanlış olur :D

beratika
17.07.2014, 00:52
Trabzona dönmüşsün he Çelu,ama yine kadroda düşünmüyorlarmış seni, bence kalmalısın ama söyleyeyim :D

F. Yıldırım
17.07.2014, 01:00
Başlık düzenlenebilir mi acep?

Sefa
17.07.2014, 01:00
Trabzonspor'u aştım diye düşünürken kadroya girmekte zorlanacaksın be koçum.. Tabi sol bek alınırsa..

F. Yıldırım
17.07.2014, 01:01
Trabzonspor'u aştım diye düşünürken kadroya girmekte zorlanacaksın be koçum.. Tabi sol bek alınırsa..

Teşekkürler.

Ergin Varlibas
17.07.2014, 02:00
Kesinlikle kalmalı

Manu61
17.07.2014, 02:41
Düz adam. Ama takımda kalmasını çok istiyorum. Böyle sessiz sakin sorun çıkarmayan adamları hep sevmişimdir. Maçlarda ne vereceği belli zaten ne bir tık üzerine çıkabiliyor ne bir tık altına inebiliyor.

umutberna
17.07.2014, 21:31
Teşekkürler.

Celutska kalırsa solbek alınmamalı bence , Bambanın yerine sağlam bir lider stoperle defansı toparlarız

ahmet aydın
19.07.2014, 15:31
Adam joker oyuncu tartışmasız kalmalı

demir
19.07.2014, 15:33
bende kalması gerektıgını dusunuyıorum hem hırslı hemde bır cok bolgede oynayabılıyor

okan6161
21.07.2014, 19:44
savunmanın her yerinde oynayabilecek bir adamımız var hemde canla başla oynayan biri daha ne olsun kesinlikle kalmalı

angraf
21.07.2014, 19:51
10 üzerinden 6.5 luk adam. Eğer 8 lik 8.5 luk adam alamıyorsan kalması iyidir.

El_Matador
21.07.2014, 21:44
Celu hem oyuncu olarak hem karakter olarak 10 numara..... Kesinlikle kalmali

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Muhammet YILMAZ
21.07.2014, 21:49
Defansın her yerinde oynadığından kalması lazım,yaşı da genç

cınar#7
31.07.2014, 15:59
belhanda , musa ve ishaktan sonra

kontenjanı da sayarsak yolcu değil mi?

Harun-61
31.07.2014, 16:01
belhanda , musa ve ishaktan sonra

kontenjanı da sayarsak yolcu değil mi?

Belhanda degil Belkalem :) Ama Belhanda'yada yok demeyiz :)

I think you must go celu.

Onur Civelek61
31.07.2014, 16:06
joker oyuncu bence de kalmalı hatta stoper aramaya lüzum yok Celu oynar

Murat Engin Akyüz
31.07.2014, 22:53
Sağ bek dışında diğer mevkiilerdeki performansı Emre Güral'ın sağ ayağını kullanabilmesi kadar.İngiltere ya da Almanya'ya uğurlanabilir talibi varken.

cınar#7
03.08.2014, 19:52
takasta kullanılmalı veya satılmalı piyasası varken

cınar#7
04.08.2014, 00:35
Hoca Celustka yı kim almıs demiş yani begenmemis o da yolcu zaten kontenjana takılıyodu

Turgay Atalay
04.08.2014, 09:16
Malesef bu da yolcu.

esra61
07.08.2014, 12:19
Inter fatihi lakabı sana çok yakışıyor,yolun açık olsun
Inter maçındaki o unutulmaz golün ve bu sevinci bize yaşattırdığın için teşekkürler.
Yıllar geçer ne ınter maçı ne de senin o unutulmaz golün unutulur...

Murat'
07.08.2014, 12:37
Geçen sene İngiltere'de oynadı ama piyasa yapamadı galiba, inşallah güzel talipleri olur.

Yolun açık olsun Milano fatihi.

İskender YILMAZ
07.08.2014, 12:38
Mustafa Akbaş + Kadir Keleş + Caner Osmanpaşa + Musa Nizam yerine tek başına Celustka'yı kadroda tutmak daha akıllıca ve sağlam olmaz mıydı sizce de? Hatta o dörtlüye Aykut Demir'i de ekleyebilirim. Bu beşliyi sat/alma/kirala, Celustka dursun. Hem stopere hem sol beke hem sağ beke alternatif.

Murat'
07.08.2014, 12:46
Mustafa Akbaş + Kadir Keleş + Caner Osmanpaşa + Musa Nizam yerine tek başına Celustka'yı kadroda tutmak daha akıllıca ve sağlam olmaz mıydı sizce de? Hatta o dörtlüye Aykut Demir'i de ekleyebilirim. Bu beşliyi sat/alma/kirala, Celustka dursun. Hem stopere hem sol beke hem sağ beke alternatif.

Yerli olsaydı 100 defa bu takımd olurdu, tek sıkıntısı yabancı olması.

Erbay
07.08.2014, 13:00
Vasat bir futbolcu. İlk maçlarındaki "hücumcu" izlenimi vermişti, hem de baya. İnter attığı golden sonra ligde bir gol atmıştı ki baya iyi bir goldü. Sonra baktık ki ayağı kötü, vasat bir bek. Kendi ligine döner maalesef. Güle güle.

Süleyman50
07.08.2014, 13:05
iyi niyetli ama yetersizdi...

Ufuk
07.08.2014, 13:10
Bakalım Belkalemin Celudan ne fazlası var. Yanlış karar.

Doğukan Uçan
07.08.2014, 13:28
iyi niyetli ama yetersizdi...

:D

Bayraktaroğlu
07.08.2014, 13:36
güle güle

Giallorossi
07.08.2014, 14:26
Adamin hicbir tersini görmedik elinden ne geldiyse yapti tesekkürler. Ama yabanci fazlaligi oldugu icin gitmesi dogru karar. Yolun acik olsun

Cagdas Topal
07.08.2014, 14:41
İnter maçını asla unutmayacağım herşey için teşekkürler . Yolun açık olsun ...

Manu61
07.08.2014, 14:58
Huyu da güzel kendi de güzel munis :) Ama iyi topçu değil işte. Vasat kelimesinin tam olarak karşılığı. Ne iyi ne kötü.

ihsan candas
07.08.2014, 15:01
celutska > belkalem

beratika
07.08.2014, 15:58
Colmanın gidişine çok sevindim ama sana da çok üzüldüm.Çok eyi,yüreği güzel adamdın vesselam.

Yolun açık olsun İnter Fatihi...O golünü ve seni hiç unutmayacağız...

Sefa
07.08.2014, 16:26
Trabzonspor kalitesinde olamadı hiç bir zaman. Sorunsuz joker gibi bir yedekti. Yabancı sınırı olmasa kendine yer bulurdu maliyeti sebebiyle ama artık ihtiyaç fazlası..

Tüm Anadolu kulüplerinde rahat oynar..

Berkan
07.08.2014, 16:30
Elinden gelenin fazlasını yaptığına eminim. Yolun açık olsun.

federer61
07.08.2014, 17:16
İnter e attığın golle hatırlanacaksın hep.O gol grupta 0 çeker diyenlere ettiğin en ağır küfürdü.Güle güle,yolun açık olsun

Oğuz ZEYTİN
07.08.2014, 18:06
Trabzonspor'dan sonra başarılı olur inşallah.

Bu transfer vesilesiyle Beşiktaş maçında Celustka'ya kırmızı kart çıkarıp penaltı veren hakem Aydınus'un .....

Inter galibiyeti ise hiçbir zaman unutulmayacağı için Trabzonspor tarihindeki yerini alarak ayrılıyor.

nayino
07.08.2014, 18:32
Aldığı para ve kulübe maliyetleri düşünüldüğünde yaşı yetenekleri ve profesyonelliğinide kattığımızda takımda belkalemden daha fazla şansı hak ettiğini düşünüyorum . dünya kupasını bir çoğumuz izledi farkını söyleyin?

Sefaenes
07.08.2014, 19:22
giden yapancilarda tek buna üzülürüm yapanci olmasa iyi alternatif olurdu ne dedilerse hep yapti. Yolu acik olsun

Manu61
07.08.2014, 19:25
Bir tek dileğim var mutlu ol yeter :) Bu şarkı sana gelsin Celu :)

Ufuk
07.08.2014, 19:30
Suçu yabancı olması değil cezayirli olmaması.. izlemeden pek yorum yapmak istemiyorum ama belkalem denen arkadaş kariyerinde kaç maç yapmış. Watfordda 10 maç oynayabilmis. Ne artısı var merak ediyorum açıkçası.

Sibel
07.08.2014, 19:43
Trabzonspor tarihinin en mükemmel ilklerinden birine imza attın.
Kim unutur seni, 14 Eylülü?
Hiç kimse.
Yolun açık olsun. Sorunsuz bir oyuncuydun.

TSKara61
07.08.2014, 19:50
http://i.imgur.com/11WKULt.jpg

http://i.imgur.com/gcqKggx.jpg

http://i.imgur.com/mTxXSlX.jpg

http://i.imgur.com/N5iWVWW.jpg

http://i.imgur.com/FLTAR3s.jpg

http://i.imgur.com/AAvTiaS.jpg

http://i.imgur.com/pvrxdFu.jpg

http://i.imgur.com/NvvCoDo.jpg

Kadir
08.08.2014, 00:31
Aslında yabancı sıkıntısı olmasa tam bir yedek oyuncu olarak takımda durması gerekir.

Ali İhsan
08.08.2014, 01:15
Ben de Belkalem'e tercih edilmesi dolayısıyla biraz şaşkınım, Belkalem'i tanımıyoruz o yüzden fazla tepki çekmiyor, bence daha az maliyet ve daha çok pozisyonda oynama becerisi vardı, eksik yönlerini iyi bildiğimiz için sildik umarım Belkalem iyi çıkar

Soner Albayrak
08.08.2014, 01:31
Birden fazla mevkide görev alabiliyor fakat hiçbir mevkinin tam anlamıyla hakimi değil.

Güle güle Celu sorunsuz bir yabancıydın emeklerin için teşekkürler.

Turgay Atalay
08.08.2014, 09:22
Yolu açık olsun...İyi çocuktu be.

Muhammet YILMAZ
08.08.2014, 09:26
İyi adamdı İnter golünden sonra herkesin sevgilisi oldu buda ona kredi verdi.Sonrasında düşüş yaşasa bile İntere attığı gol sayesinde fazla tepki çekmedi. Anadolu takımlarının birinde rahatlıkla oynar

Muhammet YILMAZ
08.08.2014, 09:45
Celustka'nın sözleşmesi, oyuncuya 100 bin TL ödenerek feshedildi. Colman ve Bamba için talip beklenecek..

Kaynak: Gökhan Karakaş

Uğurtan
08.08.2014, 10:21
Tek özelliği her yerde oynuyor olması. :D

Ama hiç bir yerde iyi oynamıyor. Olsun oynuyor ya... :D

Neyse sorunsuz, karakterli iyi biriyidi.

Yolu açık olsun.

B.Yiğit
08.08.2014, 10:23
Tam Anadoluluk topcu verilen gorevi yapar mucadele eder iyidir yani

Yiğit SARI
08.08.2014, 11:00
Güle güle dostum. İyi niyetinden ve çabandan hiç bi zaman şüphe etmedim ama yeterli olamadın. Inter ve Trabzonspor diyince aklımıza gelecek ilk şeylerden biri oldun, altın gol.

http://www.gazeteesenler.com/image/haber/2011/09/15/Resim_1316074437Jpeg

Yolun açık olsun umarım başarılı olursun

DeAgLeMaNyAq
08.08.2014, 11:07
Yolu açık olsun kendini geliştirdiğini söyleyemeyiz. 100 bin TL'ye ne yapacakmış paraya mı sıkışmış...

Harun-61
08.08.2014, 11:09
Yolu açık olsun kendini geliştirdiğini söyleyemeyiz. 100 bin TL'ye ne yapacakmış paraya mı sıkışmış...

Su adami'da 1 kurus bonservis bedeli almadan yolluyoruz ya, diyecek kelime yok arkadas.
Konya'da, Sivas'da oynasa 1,5 mil. € isterler.

DeAgLeMaNyAq
08.08.2014, 11:21
Su adami'da 1 kurus bonservis bedeli almadan yolluyoruz ya, diyecek kelime yok arkadas.
Konya'da, Sivas'da oynasa 1,5 mil. € isterler.

5+3 varken Celustka'yı bir Türk takımına satmak imkansız. Transfermarkt'ta bu sezon yapılan transferlere bakın kimse bonservis ôdemiyor neredeyse...

Kubilay ŞAHİN
08.08.2014, 11:53
Anlaşma yapacağı bir takım var mı?

Adem Erdoğan
08.08.2014, 12:03
Keşke Türk statüsünde olsaydı.

Mert'
08.08.2014, 13:51
Yolu açık olsun severdim kendisini zamanında inanılmaz bir sevinci boğmuştu bizi..

Bayraktaroğlu
08.08.2014, 14:02
güle güle

Ali İhsan
08.08.2014, 14:25
Güle güle İnter fatihi!

yatmaztara
08.08.2014, 14:41
Güle güle Ondrej... Keşke böyle fesihlerle felan gitmeseydinde iyi bir bonservisle verebilseydik seni. Yolun açık olsun...

Oğuzhan
08.08.2014, 17:06
Premier Ligde o kadar maç oynayan adamın nasıl 1 milyon € bile taliplisi olmadı aklım almıyor. O kadar da çöp bir oyuncu değildi.

Muhammet YILMAZ
08.08.2014, 17:15
Celuda gitti be :o

brkylmz
08.08.2014, 17:15
yetenekleri doğrultusunda sonuna kadar oynamaya çalıştı. Hiçbir zaman saklanmadı. Büyük saygım var. Yolu açık olsun

tselamin61
08.08.2014, 17:18
cok basit
adam 2 kulüpden -referanslan ayni zamanda yollaniyor

ve genel olarak son 10 yilda dünyada futbol altyapisinin gelismesini gz altina alirsagik, özellikle abd college, güney amerika , afrika ve uzak doguda fabrika üretimi gibi belli bi seviyede futbolcu egitimi iyice ilerledi
ikimisi merkezlerde avrupaya yetismis
artik takimlar winner oyuncu ariyor ve secenek fazlasiyla oldugundan vasat oyuncularin isi zorlanacak
önümüzdeki 10 yilda bugün 32 yasindakilere bakis acimizi 28 yasindakilere bakacagiz

Yiğit Gayretli
08.08.2014, 17:19
CL'deki ilk golümüzün sahibi olarak hatırlayacağım.

Yolun, bahtın açık olsun...