PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler İstanbul Emniyeti Ve Hüseyin Çapkın

Ahmet Başkaya
05.07.2011, 16:25
Bu başlığı şimdi açmak istiyorum çünkü Teşekkürün çıkacak sonuca göre olduğu izlenimini vermek istemiyorum . Belki şike yapanların içinde bize zarar veren unsurlar da olabilir ama Çapkın ve İstanbul Emniyeti yine çok güzel ve çok başarılı bir operasyon geçiriyor .

Burda çoğu kez Emniyet Mensuplarına kızdık belki hakaret bile ettik ben de dahil ama bu sefer onlar övgüyü hak ediyorlar .

Hepinizin Alnından Öpüyoruz .

SEDER
05.07.2011, 16:36
operayonu büyük bir gizlilik ve profesyonellik içinde yürüten istanbul emniyetine ve pek tabiki yargımızın yüz akı Zekeriya ÖZ'e binlerce teşekkürler..

Mollasalihoğlu
05.07.2011, 16:43
operayonu büyük bir gizlilik ve profesyonellik içinde yürüten istanbul emniyetine ve pek tabiki yargımızın yüz akı Zekeriya ÖZ'e binlerce teşekkürler..

Soruşturmayı yöneten ve yakalama kararlarının çıkmasını sağlayan kişi Savcı Mustafa Berk.

Harun-61
05.07.2011, 16:44
Korkmadan, Yigitce görevini yapan herkese Tesekkürler...

Hukuk budur, Demokrasi budur...

her kim zerr-i miskal hata yapti ise (biz dahil) cezasini ceksin !!!

.

Tatar Kemal
05.07.2011, 16:45
Allah hepsinden razı olsun. imamın ordusu diye emniyet teşkilatımıza hakaret edenleri de burada tekrar özür dilemeye çağırıyorum.

SEDER
05.07.2011, 16:47
Soruşturmayı yöneten ve yakalama kararlarının çıkmasını sağlayan kişi Savcı Mustafa Berk.

Basında Zekeriya Öz başlatmış diye gördüm.Eğer dediğiniz gibiyse Mustafa BERK üstadımzada bu asil ve dik duruşları için teşekkürler..

ugere
05.07.2011, 16:49
Korkmadan, Yigitce görevini yapan herkese Tesekkürler...

Hukuk budur, Demokrasi budur...

her kim zerr-i miskal hata yapti ise (biz dahil) cezasini ceksin !!!

.
Katiliyorum

Emre EFENDİOGLU
05.07.2011, 17:02
Bu operasyonu kim yaptı, yürüttü, korkmadan üstüne gitti ise, ucu bize dokunsa bile Allah GANİ GANİ razı olsun.

krdnz
05.07.2011, 17:10
Ne teşekkürü yahu..

Adamların işi bu..Bu zamana kadar sesini çıkarmayanlara yazıklar olsun...

Ahmet Başkaya
05.07.2011, 17:22
Ne teşekkürü yahu..

Doğru bir an Türkiye'de herkesin işini yaptığını unuttum pardon pardon .

Mollasalihoğlu
05.07.2011, 17:25
Bu adamların önüne engeller konulduğuna adım gibi eminim.

En basiti, Pazar günü yapılan operasyondan bir gün evvel Şekip, Aziz'i arıyor, acil görüşmemiz lazım diye. Bu nedenle Pazartesi yapılması planlanan operasyon Pazar'a çekiliyor.. İçeriden bile haber gitmesine rağmen bütün bu yapılanlar.

İnşallah amacına ulaşır da, emeği geçen aslan parçalarının emekleri boşa gitmez.

Savcı Mustafa Berk'e gelirsek, fb kongre üyesi olacak kadar sağlam fenerliymiş.. Ama adam oğlu adammış demek ki, çatır çatır aldırdı..

a f s
05.07.2011, 17:26
Adalet herkes için lazım. Trabzonspor taraftarı olarak haksız yere kimsenin suçlanmasını veya hüküm giymesini istemiyoruz, sadece hakedenlerin hakettikleri cezayı almalarını istiyoruz.

Kimseden korkmayın, halk olarak arkanızdayız. Kanunun size verdiği yetkiyi kullanın yeter.

Cesaretiniz ve kararlılığınız için teşekkür ederim.

krdnz
05.07.2011, 17:30
Doğru bir an Türkiye'de herkesin işini yaptığını unuttum pardon pardon .

Ne alaka?
Herkes işini iyi yapıyor demedim ben.Her işini yapana teşekkür için başlık açmaya gerek yok.

alan
05.07.2011, 17:30
Bi tarafına cemaat yaftası yapıştırılan savcı Zekeriya Öz ve devamında adam gibi adam İstanbul Cumhuriyet savcısı Mehmet Berk es geçilmemeli. Bu adamlar ülkenin geleceği. Bundan emin olabilirsiniz.

Ahmet Başkaya
05.07.2011, 17:32
Ne alaka?
Herkes işini iyi yapıyor demedim ben.Her işini yapana teşekkür için başlık açmaya gerek yok.

Size mi soracağım ? Aykırı bir durum olsa Forum Yöneticilerinden biri başlığı kaldırırdı değil mi ?

Siz hala bu olayı HER İŞİNİ YAPAN diye nitelendirip normal olarak görüyorsanız sizle tartışmaya devam etmenin pek mantıklı olacağını düşünmüyorum . İyi forumlar .

Mayls
05.07.2011, 17:35
Bu dik duruş ve bu adalet aşkı için teşekkürler.

Ilelioglu
05.07.2011, 17:36
Ne teşekkürü yahu..

Aynen katiliyorum.

;)

erolizmts
05.07.2011, 17:46
Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım diyorum. Yani sonuç açıklandığında tekrar başa sarabiliriz.

Herkesin beklentisi -Fb'nin küme düşürülmesi veya en azından şampiyonluğun Trabzonspor'a- iade edilmesi. Fakat bugün farklı söylentilerde gündeme gelmeye başladı. Bu olay "sadece" -Fb başkanı Aziz Yıldırım, bazı Fb'li yöneticiler ve diğer kulüplerden bazı kişilerin tutuklanması- ile kapatılırsa ve Fb yoluna kaldığı yerden devam ettirilirse hiç şaşırmayın derim.

Yani teşekkürlerinizi bence biraz cepte tutun. Bu ülkede hâlâ sağ gösterip sol vurulabilir.

Ahmet Başkaya
05.07.2011, 17:47
Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım diyorum. Yani sonuç açıklandığında tekrar başa sarabiliriz.

Herkesin beklentisi -Fb'nin küme düşürülmesi veya en azından şampiyonluğun Trabzonspor'a- iade edilmesi. Fakat bugün farklı söylentilerde gündeme gelmeye başladı. Bu olay "sadece" -Fb başkanı Aziz Yıldırım, bazı Fb'li yöneticiler ve diğer kulüplerden bazı kişilerin tutuklanması- ile sonuçlanırsa ve Fb yoluna kaldığı yerden devam ettirilirse hiç şaşırmamak lazım.

Yani teşekkürlerinizi bence biraz cepte tutun. Bu ülkede hâlâ sağ gösterip sol vurulabilir.

Bu başlığı şimdi açmak istiyorum çünkü Teşekkürün çıkacak sonuca göre olduğu izlenimini vermek istemiyorum . Belki şike yapanların içinde bize zarar veren unsurlar da olabilir ama Çapkın ve İstanbul Emniyeti yine çok güzel ve çok başarılı bir operasyon geçiriyor .

Burda çoğu kez Emniyet Mensuplarına kızdık belki hakaret bile ettik ben de dahil ama bu sefer onlar övgüyü hak ediyorlar .

Hepinizin Alnından Öpüyoruz .

-Samet
05.07.2011, 17:53
Bu operasyondan istediğimiz sonuç çıkmasa bile emeği geçen herkese teşekkürler.

Ayşe Aygün
05.07.2011, 18:12
İşinin görev olduğunu bilen ve arabalarının üstünde '' HERKES İÇİN HİZMET HERKES İÇİN ADALET ' DİYEN Tüm emniyet mensuplarına çalışmalArından dolayı teşekkür ederiz.Bunu bize gösterdiği için

Mehmet Ç.
05.07.2011, 18:17
Korkmadan devam, isterse birde biz cikalim bu isin altindan..

Bizde sucluysak cezamizi cekeriz..

Helal olsun.. Tesekkürler..

seyduna_efil
05.07.2011, 18:18
http://img5.mynet.com/ha6/y/yildirim-oz.jpg

Savcı Zekeriya Öz,Etilerde 2010 aralığında aziz yıldırımla katıldığı bu açılıştan önce soruşturmayı başlamıştı...Bu işin başındaki adamı yakından görmek içinde açılışa katıldı galiba,hiç çaktırmıyor sayın savcım,aziz yıldırım koltuklarını gere gere otururken savcı "ben sana 6 ay sonra gösteririm paşalığı" der gibi :) aziz yıldırıma anca sen dokunurdun zaten..keşke seni davalardan el çektirmselerdi...

apachi61
05.07.2011, 22:03
bende seviyorum bu adamı ya çok şey katacak istanbula genel konuşmak istiyorum ben
ya bu gelmeden önce ben bi kere bile gbt ye tabi tutulmadım şimdi sokağa çıksam evden 2 sokak ötesinde mutlaka bi devriye aracı çeviriyo gbt kontrolu yapıyorlar hiç zoruma gitmiyor olması gereken yapılıyor bence emniyet sağlanıyor hakkatten helal olsun tebrik ediyorum kendisini türkiyede işini ender yapan insanlardan

Nonserviam
05.07.2011, 22:41
Gerçekten Emniyet polis teşkilatına teşekkur etmek gerekir.
Sadece zekeriya ÖZ yada diğer savcı değil tüm üst seviyedeki savcılar bu ülkenin güvenilirliğini en iyi şekilde yapıyordur. Başbakan da olsa içeri alınır kimsenin de gıkı çıkmaz.

ve hasılı, TEŞEKKURLER.

Ne mutlu ki HUKUKUN ÜSTÜN OLDUĞU BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ!..

ftunsal
05.07.2011, 22:52
ucu nereye dayanırsa dayansın

bu operasyona engel olmayan üstelik destek veren SİYASİLERE,

bu pisliğe çomak sokmaktan kaçmayan SAVCILARIMIZA ,

mükemmel çalışma yapan EMNİYET GÜÇLERİMİZE,

olayı taraftar gözüyle değil objektif olarak aktarma gayretinde proğram yapan bir BİR KISIM MEDYAMIZA

sonsuz TEŞEKKÜRLER...

Nonserviam
06.07.2011, 00:51
http://www.kartalhaber.com/images/userfiles/1309753966997.jpg

Yürek var!..

Hamdi Karamahmutoğlu
06.07.2011, 01:05
Bu pislikleri temizlemek için attığınız cesur adım için teşekkürler.

Hasan Habip Özbay
06.07.2011, 17:10
görevinin bilinicnde olup layıkıyla yapan her kiluo mrsa olsun tebrikler einmyet ve savcıları tebrik edimuroy umarım tüm yurda her branşta yayılır ve türkiyem rahat eder

Cengiz
06.07.2011, 17:16

Herkesin beklentisi -Fb'nin küme düşürülmesi veya en azından şampiyonluğun Trabzonspor'a- iade edilmesi. Fakat bugün farklı söylentilerde gündeme gelmeye başladı. Bu olay "sadece" -Fb başkanı Aziz Yıldırım, bazı Fb'li yöneticiler ve diğer kulüplerden bazı kişilerin tutuklanması- ile kapatılırsa ve Fb yoluna kaldığı yerden devam ettirilirse hiç şaşırmayın derim.

ne alakası var ? bizde de sıkıntı varsa çekeriz cezamızı.

Rahmi Akkurt
06.07.2011, 17:44
Helal olsun.Allah yüzlerini kara çıkartmasın!

Badaloğlu
06.07.2011, 19:19
Bu adamların önüne engeller konulduğuna adım gibi eminim.

En basiti, Pazar günü yapılan operasyondan bir gün evvel Şekip, Aziz'i arıyor, acil görüşmemiz lazım diye. Bu nedenle Pazartesi yapılması planlanan operasyon Pazar'a çekiliyor.. İçeriden bile haber gitmesine rağmen bütün bu yapılanlar.

İnşallah amacına ulaşır da, emeği geçen aslan parçalarının emekleri boşa gitmez.

Savcı Mustafa Berk'e gelirsek, fb kongre üyesi olacak kadar sağlam fenerliymiş.. Ama adam oğlu adammış demek ki, çatır çatır aldırdı..

Bencede inşaallah emekleri boşa gitmez...

Arkadaşlar, teşekkürlerinizi aynı zamanda İstanbul emniyetinin sitesinde ziyaretçi sayfasında da dile getirelim...

http://www.iem.gov.tr/iem/?menu_id=32

e..d..a..
06.07.2011, 19:35
gerçekteeen büyük bir teşekkürü hakediyorlar böyle bir operasyon hem de böyle adamlara karşı ayakta alıkşlamalı :)

asil suskun
06.07.2011, 19:37
bu adamlarin heykeli dikilsin

asil suskun
06.07.2011, 19:38
kimin nesidir nerelidirler bu anadolu evlatlari

Mustafa ÖZDEMİR
06.07.2011, 21:04
sonsuz telekkürler...

pReN@_61
06.07.2011, 21:43
Emeği geçenler teşekkürü hakediyor..

İHSAN
06.07.2011, 21:44
bir konuya açıklık getirelim: soruşturmayı bundan sekiz ay evvel başlatan kişi dönemin özel yetkili cumhuriyet savcısı Zekeriya Öz'dür. Daha sonra kendisi HSYK tarafından Sultanahmet adliyesine başsavcı vekili olarak atanınca dosyası özel yetkili cumhuriyet savcısı Mehmet Berk'e verilmiştir. Şuan soruşturmayı yürüten isim ise Mehmet Berk'tir.

GÜnlerdir hayatımıza renk katan bu soruşturmada her iki savcının da emeği büyüktür. Her ikisi de teşekkürü haketmektedir. Tabiki emniyet birimleri de teşekkürü hakediyor, ancak neticede emniyeti harekete geçiren kişi savcılardır. Dolayısıyla savcılarımız özel bir teşekkürü hakediyor.

Buradan, başta soruşturmayı başlatan Zekeriya ÖZ'e ve şuan soruşturmanın savcısı olan Mehmet BERK'e; savcıların talimatı doğrultusunda görevini layıkıyla yerine getiren, nezaketiyle tutuklu şahısların bile takdirini kazanan emniyet birimlerimizi teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Savcılarımızın yaptığı şey tam olarak hayatlarını riske atmaktır. Başka bir tabirle arı kovanına çomak sokmuşlardır. Her yiğidin yapmaya cesaret edemeyeceği (öyleki, bunca zaman hiçbir savcı cesaret edemedi) bir operasyonu yürütüyorlar. Görmeyebilirlerdi; bunca zaman olduğu gibi üzerine gitmeyebilirlerdi. Mesela savcı Mehmet Berk, tuttuğu takım şampiyon olmuşken ve soruşturmayla küme düşebilecekken kesinlikle soruştumayı kısa yoldan kapatabilridi. ama yapmadı, yapmadılar...

Tabi, savcıların arkasında duran yüksek otoriteyi de ihmal etmemek gerek...

Ermen Toroğlu'nun da dediği gibi; soruşturmada az ya da çok emeği bulunan herkese teşekkürler...

Size güveniyoruz; dileriz soruşturma nereye uzanırsa uzansın tamamen aklanana dek bu pisliği temizleyebilirsiniz...

Yanınızdayız...