PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Açıklama Yapma

Serdar Dilekoğlu
04.07.2011, 17:50
Şuan ki süreç içerisinde futbol dünyasında gerçekten çok büyük olaylar cereyan etmektedir.

Trabzonspor kulübü yönetimi bu olayları uzaktan takip etmeli, kesin kararlar açıklanmadan hiçbir açıklama yapma gereği duymamalılar.

Bu süre zarfında yapılacak operasyonların fazlalığı söz konusu durumda.

Biz her ne kadar kendimiz için bir şüphe duymasak ta yapılacak herhangi bir açıklamada tüm okları üstümüze çekme ihtimalimiz var.

Biz lig bitiminde olayı Fifaya taşıyarak görevimizi zaten yaptık.

Taraftar olarak da kesin kararlar verilmeden hiçbir şekilde davranışlarımızda aşırıya kaçmamaya özen gösterelim.

Ligin başında beri şampiyonluğumuza inandık, hakettiğimizi düşündük ve ilahi adaletten söz ettik.

Şimdi herşeyin lehimize işleme durumu var.

Bekleyim ve inşallah beklentimizin sonucunu alacağız.

Bu arada formalarınızı ya giyin yada yanınızda taşıyın.

Olası bir açıklama da formasız gösterilere katılmayın. ;)

halil ibo
04.07.2011, 18:08
Özellikle de başkan susmaya devam etsin.
Malum bir çuval inciri berbat edebiliyor.Sempatiğim havalarında antipatik oluyor çoğu zaman.

Tahsin Ağaoğlu
04.07.2011, 19:48
evet başkan sakın konuşayım deme..

çünkü nerde nasıl konuşulacağını bilmiyorsun..

Ilelioglu
04.07.2011, 21:36
Aciklama geldi ama bu gerekli idi, cünkü haksiz yere Nevzat Sakar'i sucluyorlar...

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7691#Icerik

Serdar Dilekoğlu
04.07.2011, 21:38
Bu açıklama tamam ama bizim başkan esprilidir ben o esprilerden korkuyorum.

-Samet
04.07.2011, 21:39
Bu açıklama tamam ama bizim başkan esprilidir ben o esprilerden korkuyorum.

O tip bir açıklamaya ben de katılyıroum ve başlığa destek veriyorum ,

Bence de yönetim olaylar sonuçlanana kadar suskun kalmalı.

AKSOY_61
04.07.2011, 21:46
Bence de bari bu olayda sussunlar biraz.

DeAgLeMaNyAq
05.07.2011, 04:28
Barış Yurduseven'in söylediğine göre konuşmama kararı almışlar...

Turgay Şen
05.07.2011, 11:06
az biraz sabredelim arkadaşlar

Faik Yılmaz
05.07.2011, 11:52

İnşallah öyledir.......

bkandil
05.07.2011, 12:04

Bundan sonraki süreçte bizim yönetimin yapması gerekn iki şey var.

1- Takıma stoper takviyesi

2- Özellikle Yurt dışında tatil

Mayls
05.07.2011, 12:31
Bundan sonraki süreçte bizim yönetimin yapması gerekn iki şey var.

1- Takıma stoper takviyesi

2- Özellikle Yurt dışında tatil
Hatta stoperi alsınlar, sonra olaylar netleşene kadar Brezilya'ya futbolcu izlemeye gitsinler.

fındıkoğlu
05.07.2011, 14:37
Şimdilik susmak en iyisi gelişmelere göre tavır belirlenebilir...

Mert Pasa
05.07.2011, 15:43
Bir yandan bu is tamam burdan nasil geri donebilir diyorum,bir yandan da cok sevinemiyorum,cok heyecanliyim cok.Bu saatten sonra gereksiz yonetim aciklamasi,anlamsiz taraftar toplantilari olmamali,basta BMN tum Trabzonsporlular birbirini kontrolde tutmali,az kaldi az

Serdar Dilekoğlu
11.07.2011, 13:58
Yönetim açıklama yapma dedik, yapılan ilk açıklamada başkanı emniyete çağırdılar. Tuhaf bir durum.

Yasin Altuntas
11.07.2011, 14:17
Hmmm

Komserim Sadri Sener cok yerinde bir Aciklama yapmis
Komser: AL bunu iceri al al al

Uğur Ö.
11.07.2011, 14:54
Yönetim açıklama yapma dedik, yapılan ilk açıklamada başkanı emniyete çağırdılar. Tuhaf bir durum.
Gerçektende önceden haber verdiklerini düşünüyorum.Yarın hazır olun sabah erkenden ifadeye geleceksiniz diye.

Atmaca
11.07.2011, 15:02
Tek proplem neden bizim baskanin saglik kontrolünden gecirildigidir.Saglik kontrolünden gecmesi isi bozuyor.

Ilelioglu
11.07.2011, 15:04
Tek proplem neden bizim baskanin saglik kontrolünden gecirildigidir.Saglik kontrolünden gecmesi isi bozuyor.

Prosedür geregi gözaltina alinan kisiler saglik kontrolünden gecirilir.

Not: Konu disi ama cevap verme geregi duydum.

fatihmazlum
11.07.2011, 15:11
ya klup yada bırılerı bıa cıklama yapsın ıfadeyemı cağrıldı yoksa gozaltındamı..ha gozaltıysa neden gıresun ve sıvas baskanlarından sonra alındı yoksa fedarasyon bugun fb nın kume dusmesını acıklıcak dıye bu kararın onune gecmek surecı uzatmakmı amaç kafam cok karısık..elde delıl yok gorusme yok neden emnıyette pekı bızım baskan..

Atmaca
11.07.2011, 15:13
ya klup yada bırılerı bıa cıklama yapsın ıfadeyemı cağrıldı yoksa gozaltındamı..ha gozaltıysa neden gıresun ve sıvas baskanlarından sonra alındı yoksa fedarasyon bugun fb nın kume dusmesını acıklıcak dıye bu kararın onune gecmek surecı uzatmakmı amaç kafam cok karısık..elde delıl yok gorusme yok neden emnıyette pekı bızım baskan..

Eger saglik kontrolü varsa gözaltidir ve isler pek iyi degildir demektir.
Yalnizca ifade olsaydi gözalti olmazdi.

fatihmazlum
11.07.2011, 15:15
pekı ozaman avukatı neden ıfade ıcın cağrıldı gozlatı yok dedı

Uğur Ö.
11.07.2011, 15:27
Avukata para ödeniyor bir zahmet gelsin :)

Ilelioglu
11.07.2011, 15:27
Eger saglik kontrolü varsa gözaltidir ve isler pek iyi degildir demektir.
Yalnizca ifade olsaydi gözalti olmazdi.

Dogru degil bu, saglik kontrolünden sucsuz olsa dahi gecmek zorunda. Yukarida yazdim ama okumadin sanirim.

Bilemiyorum ama Avukat'in bu isleri bizden daha iyi bildigi kesin.

fatihmazlum
11.07.2011, 15:28
ben bısey cıkmayacağını umuyor ve temmenı edıyorum eğer cok somut bıseyler olsaydı sıvas ve gıresundan daha onemlıydı trabzonsporun durumu en basta azızle bırlıkte ıcerı alınırdı bızımkıde..sadece karabukle maçıyla ılgılı bı tesvık verılcektı verılememeıs soylentısı var bununla alakalı olabılır ama soylentılerle yola cıkılırsa lıgde klup kalmaz..belkıde fb kararı oncesı mılletın gazını almakda olabılır durum dedığım gıbı hıcbısey bellı değıl butun maçları kılı kılına son dakıkalrda tek farkla alan bızım boyle seyler yapabıleceğımıze ınanmıyorum dığer tarafın yaptıkları cok acık ve barızdı hemde toplum vıcdanında kesındı..

ts_sevdalısı
11.07.2011, 16:30
selam renkdaşlarım bu benim ilk mesajım..gelişmelere yakından takip ediyorum ama kesin bi sonuca ulaşamıyorum..en ufak bilgisi olan ALLAH rızası için bişeyler söylesin.Bizim de küme düşme ihtimalimiz var mı ?

izmirdenayhan
12.07.2011, 22:50
Benim anladığım kadarıyla maalesef N.Şakar ile ilgili bir telefon konuşmasından bahsediliyor ama ne kadar başımızı ağrıtır hukuken durum nedir bilemiyoruz...S.Şener in serbest kalması sürpriz değil...

chener
12.07.2011, 23:02
eğer şike ve teşvik olayının ucundan da olsa bulaşmışsak cezamız neyse çekelim,biz ceza çekmeyelim diye susmanın anlamı yok.fener ve ekibinin yaptığı organize suç örgütü kapsamında.yönetim açıklama yapmalı,suçumuz varsa açıklama yapsak yapmasak farketmez cezasını çekeceğiz.trabzonspor klübü tarihe not düşecek açıklama yapmalıdır.

chener
12.07.2011, 23:12
ha unutmadan bilgi vereyim;tff disipşin talimatını 55.maddesi şikeye teşebbüsüde küme düşme olarak cezalandırıyor.bizim klübün ne ile suçlandığını bilmiyoruz ama başkan tutuksuz olarak yargılanacağına göre bize de bir suç isnadı var.sonu ne olur bilmemem ama TRABZONSPOR ve TARAFTARI fener ve camiası gibi salya sümük yerine asil duruşuyla sonucu bekliyecektir.

yaranozlu
12.07.2011, 23:17
acilen yönetimden açıklama bekliyoruz. zerre kadar pislik varsa derhal istifa etsinler, böyle rezillik olmaz! utancımızdan yollara çıkamaz, insanların yüzüne bakamaz olduk. biz fenerli değiliz!

Mustafa OK
12.07.2011, 23:27
bu kadar cok geveze GAZETECİ olursa beni bile cağırırla

Halmanli
12.07.2011, 23:46
Bizimkiler son zamanlarda çok eleştiri almışlardı camiamızdan, ne biçim yönetimsiniz, aziz yıldırım ve şikebahçe resmen hakkımızı yiyor, sus pus oturuyorsunuz hiçbirşey yapamıyorsunuz diye

Bizimkiler eğerki birşeye teşebbüs etmişlerse bu yüzden etmişlerdir yani Bir suçlu veya sebep varsa o BİZİZ

Kim bilebilirdiki bu aziz yıldırım şike soruşturması geçirecek diye, hatta görüyorsunuz resmen ispatlandı şike ama fenerin paralı uşakları maaş aldıkları yere hizmet ediyorlar.

Lütfen yapmışlarsa istifa etsin falan demeyin, SUÇ varsa Hepimizin (BENCE)

Bence yönetimimizin tam olarak konuşma zamanıdır