PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010-2011 Sezonu Şampiyonluğumuz İlan Edilmeli

İslam Sezer
04.07.2011, 12:22
Uefa, Türkiye Futbol Federasyonundan biran evvel cevap bekliyor.
Malumunuz 03.07.2011 de çok büyük bir şike operasyonu başlatıldı.
Trabzonspor kulübünden gözaltına alına kimse yok.Yapılan inceleme biran evvel sonuçlandırılsın ve malumun ilanı olan masumluğumuz ve şampiyonluğumuz ilan edilsin.Aziz Yıldırım ve ekibi kaç sene yargılanırsa yargılansın,mahkeme süreci uzun sürebilir ama maç programları ve takvimi yaklaşıyor.Bu kadar ciddi deliller varken TFF biran evvel toplanmalı ve emniyetten aldığı bilgiyle
karar alarak Fenerbahçe ve diğer şike yapan takımları küme düşürmeli.

Çağdaş DENİZ
04.07.2011, 12:26
kardeşim daha yargılama yok birşey yok karar yok...
daha soruşturma nedeniyle gözaltı ve ifade almalar var.ne şampiyonluğu...
bekleyip göreceğiz.bi yargılansınlar bakalm.çarşamba günü duruşmaları var...

HIRCINBEY
04.07.2011, 12:34
Dereyi görmeden paçayı sıvamayalım, Dua edelim işin ucu bize dokunmasın.

Uzunoğlu
04.07.2011, 12:37
çok erken ayrıca hala burası Türkiye gerçeği kenarda durmalı

halil ibo
04.07.2011, 12:38
Dereyi görmeden paçayı sıvamayalım, Dua edelim işin ucu bize dokunmasın.

Onlar elbette düşerken bizi de çekmek isteyeceklerdir.
Ancak dua etsekte içimizde onlardaki gibi pislik varsa bizide kimse kurtaramaz.
Hemde 40'ı aşkın insan gözaltına alınırken,zannediyor musun ki bizden şüpheli biri olacaktı da onu almayacaklardı.Ezcümle adalet yerini bulacak inşallah aceleye mahal yok.

Adalet herkese lazım.

İslam Sezer
04.07.2011, 12:45
Bize dokunmyacağına yüzde yüz eminim.Ellerinde en ufak delil olsa gözaltına alırlardı.
Bu arada yargılama yok,tutuklama yok ben de biliyorum ama emniyet görevini yapıyor.TFF ye düşen emniyetle ve savcılarla görüşüp bilgi almak ve yol haritasını çizmektir.Gerekirse takvimi hatırlatacak ve kısa sürede karar vermek için elinden geleni yapacak,istediğimiz bu.

yıldırayusta
04.07.2011, 13:15
fener bu kupayı o kadar istiyor bu işlere karışıyorsa biz o zaman hiç almayalım bu kupayı..

.....
04.07.2011, 15:09
Acele etmeyelim. Hele olaylar çözülmeye başlansın kokusu çıkar. Şimdiden böyle şeyler konuşursak olumsuz sonuçta çok üzülürüz.

asil suskun
04.07.2011, 15:10
hakkimiz verilsin

Atmaca
04.07.2011, 15:30
Trabzon şikeyi beceremedi
04.07.2011 - 10:20
Şike operasyonu kapsamında Trabzonspor'un da takip edildiği ortaya çıktı. Trabzonspor'un da şike yapmaya çalıştığı ancak beceremediği ileri sürüldü.

Trabzonspor'da arama yapıldığı ancak hiçbir yöneticinin gözaltına alınmadığı iddia edildi. Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki incelemelerde, yönetim kurulunun yazışmaları incelenirken, bilgisayarlarda da araştırma yapıldı.

Asbaşkanı Nevzat Şakar'ın odasında da inceleme yapıldı. Ekipler 1 saat sonra kulüpten ayrılırken, iki polis memuru tesislerde kaldı. Polis öğleden sonra bir kez daha tesislere geldi. Bilgisayar yazışmaları kopyalandı. Trabzonspor'un muhasebe defterleri ve borsa şirketi ile ilgili dosyaları da incelenmek üzere alındı.

Atmaca
04.07.2011, 15:31
Şike operasyonu kapsamında Trabzonspor'un da takip edildiği ortaya çıktı. Trabzonspor'un da şike yapmaya çalıştığı ancak beceremediği ileri sürüldü.

Trabzonspor'da arama yapıldığı ancak hiçbir yöneticinin gözaltına alınmadığı iddia edildi. Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki incelemelerde, yönetim kurulunun yazışmaları incelenirken, bilgisayarlarda da araştırma yapıldı.

Asbaşkanı Nevzat Şakar'ın odasında da inceleme yapıldı. Ekipler 1 saat sonra kulüpten ayrılırken, iki polis memuru tesislerde kaldı. Polis öğleden sonra bir kez daha tesislere geldi. Bilgisayar yazışmaları kopyalandı. Trabzonspor'un muhasebe defterleri ve borsa şirketi ile ilgili dosyaları da incelenmek üzere alındı.

mAz
04.07.2011, 15:49
Bizim harddisklerden, dosyalardan çıkacak tek şey, borsa ile ilgili olan kısımlardır. Kulübun bu aralar temettü vermesi gerekiyordu ama sayın başkan süreci uzattıkça uzattı :) Küçük yatırımcı da haliyle bu durumdan şikayetçi ve Spk'ya şikayet dilekçelerinde bulunuldu. Ceza alsak bile Spk'dan para cezası falan alırız anca. Şike, şaibeye dair bir bulguya rastlanacağına hiç ihtimal vermiyorum. Öyle de umuyorum. Kısa zamanda hakkımız olan ŞAMPİYONLUĞUMUZ bize verilmeli...

kani6161
04.07.2011, 15:54
Ben gelecek eminim bu işin ucu kaçtı. Fenerbahçe şamopıyonluk derdinden çıktı. Kümeye düşmekten korkuyor. Şampıyonluğu verin deseler verecekler

cemoli5408
04.07.2011, 16:03
Şampiyonluk bizim, kupa bizim. sapı fenerin.

DKaraduman
04.07.2011, 16:06

Teşebbüs de suç ve bu durumda bizden birilerini de gözaltına almaları gerekiyordu. Demek ki bu yalan haber.

Asıl konuya dönersek, böyle gelirse şampiyonluk doya doya sevinemeyiz bence. O şampiyonluk saniyesini yaşayamayız, ben istemiyorum şahsen gelmesini bu şampiyonluğun. Önümüzdeki sene daha temiz bir ligde şampiyon olma ihtimalimiz gayet yüksek zaten.

DeAgLeMaNyAq
04.07.2011, 17:09
Federasyon FB'lilerin 2 dakikalık sevincini 2 aya kadar uzatmış. Hadi hayırlısı...

hodlu
04.07.2011, 17:43
Bizans medyası olayı yavş yavaş kaptıyor ve bu işten inşallah birşey çıkmaz temennilerini söyleyip duruyorlar.Fener forması giymedeikleri kaldı birtek....

halil ibo
04.07.2011, 17:43

Yapmayın kardeşim,karaktersizlerin,fanatiklikten gözü dönmüş yobazların oyununa gelmeyin.
Bunları hiç dillendirmeyelim.
En ufak bir emare olsa tuttuğunu içeri atan savcılık kimsenin gözünün yaşına bakmazdı.

kemal koç
04.07.2011, 18:20
maçaları yemez feneri düşürmeye

28TS61
04.07.2011, 22:04

habera bak, reziller.
sikeyi becerememis, haber iceriginde hic beceremedigi ile ilgili bir yazi yok.
ne yapmisiszda becerememisiz acaba ?

sirf bizi lekelemek icin baslik atiyorlar

Mustafa ÖZDEMİR
04.07.2011, 22:50
ilan edin artık...

İslam Sezer
04.07.2011, 22:54
Resmi siteden yapılan duyuru şöyle:
Bazı medya organlarında yer alan ısrarlı haberler nedeniyle söz konusu açıklamanın yapılması tarafımızdan zorunluluk halini almıştır.

Bazı medya organlarında İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen şike operasyonu kapsamında Asbaşkanımız Sayın Nevzat Şakar’ın da gözaltına alındığı yönünde yer alınan
haberlerin tamamı gerçek dışıdır. Sayın Şakar’la ilgili herhangi bir adli sürecin söz konusu olmadığını bir kez daha kamuoyunun bilgisine sunarız.
.
Şimdi yukarıdaki açıklamadan benim anladığım şu:Trabzonsporda gözaltına dahi alınmayı gerektirecek bir adam yok.Bu halde tekrarlıyorum.Şampiyonluğumuz derhal verilsin.Direk şampiyon ligine gidicez bunun için transfere ek kaynak ayırabiliriz,hemen ilan edin mağduriyet yaşamayalım.

Nonserviam
04.07.2011, 23:31
UEFA Gerekli gözlemleri şuan yapıyordur. Dünyaca ünlü haber siteleri bas bas bağırıyor. burası zambiya değil, herkes tarihe geçicektir.

mete61bordomavi
06.07.2011, 06:22
Resmi siteden yapılan duyuru şöyle:
Bazı medya organlarında yer alan ısrarlı haberler nedeniyle söz konusu açıklamanın yapılması tarafımızdan zorunluluk halini almıştır.

Bazı medya organlarında İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen şike operasyonu kapsamında Asbaşkanımız Sayın Nevzat Şakar’ın da gözaltına alındığı yönünde yer alınan
haberlerin tamamı gerçek dışıdır. Sayın Şakar’la ilgili herhangi bir adli sürecin söz konusu olmadığını bir kez daha kamuoyunun bilgisine sunarız.
.
Şimdi yukarıdaki açıklamadan benim anladığım şu:Trabzonsporda gözaltına dahi alınmayı gerektirecek bir adam yok.Bu halde tekrarlıyorum.Şampiyonluğumuz derhal verilsin.Direk şampiyon ligine gidicez bunun için transfere ek kaynak ayırabiliriz,hemen ilan edin mağduriyet yaşamayalım.

Çok da düşünüyorlar Trabzonspor'u ya!
Bizi mağdur eden bizatihi federasyondur!
Ben yeni federasyonun bu şampiyonluğu bize vereceğini sanmıyorum.
Bizi direk CL'ye yollayacaklarını da sanmıyorum.

Yıllardan beri tesadüf müdür ki Fener hiç mağdur olmamışken hep en çok biz sonra da bjk mağdur edilmiştir?
Bu bir tesadüf müdür?

Aha bak medyaya!
Adamlar nerdeyse haber vermeyecekler.... Normalde medya bu tip haberleri sever balıklama atlar!
Ama bak medyaya çıt yok!

Hani senin Rıdvan'nın? Şansal'ın Lig tv'in?

Ya kimse kimseyi kandırmasın! Bu büyük bir pastadır ve pastayı daima yıllarca Fener'e yedirmişlerdir!
Fener şampiyon olursa daha çok decoder satılır gazeteler daha çok okunur!
Futbol ekonomisi daha canlı olur!
REALİTE budur!

Hukuki boyuta ve yargıya güvensem de yıllardır bu zihniyetle yetişmiş insanlardan kurulu TFF'ye velhasıl futbol adamlarına asla güvenmiyorum!

Gör bak bu işten Hukukun üstünlüğünü değil Fb'nin en az kayıpla süreçten çıkmasını baz alacaklardır!

İnşallah ben yanılıyorumdur!
Ama hiç sanmıyorum!

sefayasin
06.07.2011, 07:52
Çok da düşünüyorlar Trabzonspor'u ya!
Bizi mağdur eden bizatihi federasyondur!
Ben yeni federasyonun bu şampiyonluğu bize vereceğini sanmıyorum.
Bizi direk CL'ye yollayacaklarını da sanmıyorum.

Yıllardan beri tesadüf müdür ki Fener hiç mağdur olmamışken hep en çok biz sonra da bjk mağdur edilmiştir?
Bu bir tesadüf müdür?

Aha bak medyaya!
Adamlar nerdeyse haber vermeyecekler.... Normalde medya bu tip haberleri sever balıklama atlar!
Ama bak medyaya çıt yok!

Hani senin Rıdvan'nın? Şansal'ın Lig tv'in?

Ya kimse kimseyi kandırmasın! Bu büyük bir pastadır ve pastayı daima yıllarca Fener'e yedirmişlerdir!
Fener şampiyon olursa daha çok decoder satılır gazeteler daha çok okunur!
Futbol ekonomisi daha canlı olur!
REALİTE budur!

Hukuki boyuta ve yargıya güvensem de yıllardır bu zihniyetle yetişmiş insanlardan kurulu TFF'ye velhasıl futbol adamlarına asla güvenmiyorum!

Gör bak bu işten Hukukun üstünlüğünü değil Fb'nin en az kayıpla süreçten çıkmasını baz alacaklardır!

İnşallah ben yanılıyorumdur!
Ama hiç sanmıyorum!

imzamı nereye atim :alkış:

mete61bordomavi
06.07.2011, 09:46
imzamı nereye atim :alkış:

Neresine atarsan at.:)
Zaten bu düzen eğer değişmeyecekse biz imzayı atacak yeri biliyoruz!!!

bekirguner
06.07.2011, 10:56
EĞer 2010 2011 Şampİyonu trabzonspor İlanedİlİrse kutlama yapacak miyiz

muharrematasoy
06.07.2011, 11:31
EĞer 2010 2011 Şampİyonu trabzonspor İlanedİlİrse kutlama yapacak miyiz

yok yapmayacağız evde oturup ağlayacağız :D

zafercalikoglu
06.07.2011, 11:35
şampiyon olsakda bu ezikler yüüznden pek tadı cıkmayacak,olsun yinede kutlamalara devam...

e..d..a..
06.07.2011, 19:43
bunu pek söylemiyorum ama bu bir federasyon gerçeği büyük ihtimalle fenere bir şey olmaz. bu durumda da kupa bize gelmez :( ama ben yanılmak istiyorum ve o kupayı da istiyorummm. gecikemeli de olsa istiyorummmm. :)

BEYTEKİN61
06.07.2011, 19:54
ben her gün ts clubtan yeni aldığım tişörtle dolaşıyorum... gerçek şampiyon... şimdiden başladı aslında kutlamalar... herkes tebrik ediyor....

xmxdas
07.07.2011, 14:36
Umarım Trabzonun adı bu işlerle birlikte anılmaz. Şikeye teşebbüs suç ama teşebbüsün de aşamaları var.

Bizim yöneticiler eğer çıkar da, evet biz de teşvik primi vermeyi düşündük ama cezalar çok ağır olduğundan bu işten vazgeçtik, derlerse, yırtabilirler.

Ama yok emniyette bununla ilgili telefon görüşmeleri vs. deliller varsa, o zaman Trabzon da ceza alabilir.

Emniyette ciddi deliller olsaydı Trabzon için de operasyon yapılırdı. Gazetelerde çıkan "Trabzonda şike teşebbüsünde bulunmuş" lafları yalan da olabilir.

Sonuçta haftaya bu işlerle ilgili karar çıkacak. Büyük ihtimalle Fener ve sivas küme düşecek ve Trabzon da şampiyon ilan edilecek.

Başka bir karar çıkarsa sürpriz olur.

2011sampiyonuz
08.07.2011, 03:42
Düsünmek suc sayilmaz. Tesebbüs demek, gidip karsi takima teklif edersin. Kabul eder yada etmez.

Göz göre göre sampiyonlugumuz caliniyordu. Bizimkiler iyi dayanmislar valla.

Eylemleri gerceklestirenler cezalarini cekmeliler. Bu hangi takim olursa olsun farketmez. Bazilari gibi, benim takimim ceza görmesin diyenler, iclerine nasil sindirebiliyorlar anlamiyorum.

Son sözümde Aykut efendiye : Gursaginda kaldimi Aykut efendi!!!

Mustafa ÖZDEMİR
08.07.2011, 10:01
italyadaki olaylar yeniden gündeme gelmiş.şampiyonluk yeniden juventusa verilebilirmiş.şimdi bizim federasyon davayı bağlamamak için her şeyi yapar .bakın italyada olaylar arap saçına döndü ilerde bizim başımızada gelmesin diye...

umitçebi
08.07.2011, 15:53
açıklanan 19 maçın 3 üde trabzonsporun maçlarıymışş..acaba bu üç maçt rakibe verilen teşvik mi çyleyse korkmya gerek yok..ama deilse korkmak lazım diye düşünüyotum.il dışındAYIM ŞUAN Bİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNECEĞİM...dün haberlerde izledim dahada haber okuyamadım bunla alakalı..

İslam Sezer
09.07.2011, 16:33
açıklanan 19 maçın 3 üde trabzonsporun maçlarıymışş..acaba bu üç maçt rakibe verilen teşvik mi çyleyse korkmya gerek yok..ama deilse korkmak lazım diye düşünüyotum.il dışındAYIM ŞUAN Bİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNECEĞİM...dün haberlerde izledim dahada haber okuyamadım bunla alakalı..
.
bursa maçı da dahil hepsi aleyhimize fenerin verdiği teşvik primi maçlar.
ben sadece yönetimin neden bu kadar sessiz kaldığına şaşırıyorum.
yoksa bir kusurunuz bağırın çağırın alın hakkınızı.şimdi susarsak böyle çıkar mehmet ali aydınlar ortada delil yok duyum der sonrada hiçbirşy yokmuşgibi davranırlr,burası Türkşye.

Mustafa AYDIN
10.07.2011, 11:19

http://www.kenthaber.com/Resimler/2011/07/07/ed20f436-8b2d-4daa-9524-96674c258d12.jpg

Bu maçların bizimle bir alakası yok,rakiplerimizi bağlamaya çalışmışlar.

umitçebi
10.07.2011, 12:56
teşekkürler cevap verdiğiniz için...
14 temmuz yaklaşıyor federasyon bir açıklama gelemdi daha bakalım...
ne zman açıklayacaklar şampiyonlar ligine direk katılacağımızı...

İslam Sezer
13.07.2011, 01:44
Trabzonspor yönetimi susarak,konuşmayarak korkak davrandı ve kendini resmen suçlu ilan etti.
Oysaki şunu açıkça diyebilirlerdi.Biz fenerin maç satın aldığını biliyorduk ama elimizde delil yoktu.Maçı satanlara satmayın,oynayın dedik.Gerek şaka yollu,gerek ima yollu gerekse ciddi olarak oynayın dedik.Suç mudur oynayın demek.Yalnızdık,çaresizdik,haklı olduğumuz ortaya çıkmadı mı?Bu kadar maç satın alarak önümüze ancak averajla geçebilen şikeci bir takımla aynı kefeye konmak tam bir saçmalıktır.
Hakkımız olan şampiyonluğu verin arkadaş,adamı deli etmeyin.Bu camia neden bir olamıyor neden derdini anlatamıyor arkadaş.
Elin Nihat özdemiri resmen yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali suçluyken bile bu kadar rahat konuşurken Trabzonspordan tek bir adam çıkmıyor konuşan.Taraftar şampiyonluk istiyor.Ey yönetim,ey camia varsan ses ver.Şampiyonluk gitmedi,şampiyonluk çalındı.
Uyanın görün artık bu gerçeği.Susmayın,Korkmayın,Adamı deli etmeyin...

sanatik
13.07.2011, 01:57
Sampiyonlugunu ilan edersen Sampiyonlar Ligi önelemesini niye oynayacaksin ?

Oynamazsan ne olur ?

İslam Sezer
08.02.2012, 13:09
Trabzonspor yönetimi susarak,konuşmayarak korkak davrandı ve kendini resmen suçlu ilan etti.
Oysaki şunu açıkça diyebilirlerdi.Biz fenerin maç satın aldığını biliyorduk ama elimizde delil yoktu.Maçı satanlara satmayın,oynayın dedik.Gerek şaka yollu,gerek ima yollu gerekse ciddi olarak oynayın dedik.Suç mudur oynayın demek.Yalnızdık,çaresizdik,haklı olduğumuz ortaya çıkmadı mı?Bu kadar maç satın alarak önümüze ancak averajla geçebilen şikeci bir takımla aynı kefeye konmak tam bir saçmalıktır.
Hakkımız olan şampiyonluğu verin arkadaş,adamı deli etmeyin.Bu camia neden bir olamıyor neden derdini anlatamıyor arkadaş.
Elin Nihat özdemiri resmen yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali suçluyken bile bu kadar rahat konuşurken Trabzonspordan tek bir adam çıkmıyor konuşan.Taraftar şampiyonluk istiyor.Ey yönetim,ey camia varsan ses ver.Şampiyonluk gitmedi,şampiyonluk çalındı.
Uyanın görün artık bu gerçeği.Susmayın,Korkmayın,Adamı deli etmeyin...
.
13 temmuzda bunları yazmışız,değişen birşey yok malesef.
13 temmuz 2012 günü inşallah şampiyon ilan edilmiş oluruz.

zarge
20.02.2012, 12:54
bence imitasyon kupa yapılıp müzeye konmalı ve şöyle bir açıklama yapılmalıdır.isterseniz fbyi aklayın,beraat ettirin,kupayı vermeyin ama türk kamuoyu vicdanında 2010-2011 şampiyonu ts'dir ve gerçek kupada müzemizde kalalacaktır.zaten kupanın anlamı olan şamp.ligine ts gitmiştir.anlamlı olan kupa bizim müzemizdedir imitasyon olsa bile.kadıköyde sergilenen kupanın hiçbir önemi,anlamı ve mahiyeti yoktur diye.

cakalkerem
20.02.2012, 12:58
Anlamadığım yönetimimizin sesi sedası çıkmıyor?Nedendir acaba?

zarge
21.02.2012, 14:01
tff etmezse uefa edecek.az kaldı....

cakalkerem
21.02.2012, 14:32
şampiyonluk kupasını vermeyecekler...bakın görün..yedirmeyecekler hakkımız olan kupayı bize ve kimsede ses çıkartamayacak....

İslam Sezer
21.02.2012, 15:30
hayat adil değil.
hepimiz bu cümleyi duyuyoruz ve malesef hayatın çeşitli alanlarında bu acı gerçekle ya karşılaşıyoruz ya da karşılaşanlara şahit oluyoruz.
isyan ediyoruz.peki nasıl?
işte adaletsizliğe,haksızlığa karşı verdiğimiz tepki dinimize göre imanımızın bir nevi göstergesidir.
elimizle tepki gösterirsek yani bilfiil aktif olarak karşısında durursak haksızlığın imanımız çok kuvvetlidir.
dilimizle tepki gösterirsek ortalama iman sahibiyizdir.
sadece kalbimizle içimizden tepki gösterirsek az da olsa iman sahibiyizdir.
tepki bir yana karşı olma bir yana destek olursak imandan söz edilemez.
bu sahih bir hadistir arkadaşlar.
şimdi bu bir futbol olayı falan demeyin lütfen.gerçekten fenerli olup haklı olduğunu düşünenlere lafım yok.asla yok.en fazla ne haklısı kardeşim görmüyor musun haksızsınız der geçerim.
ancak gerçekte haksız olduğunu bildiği halde,kafasını yastığa koyduğunda vicdanıyla baş başa kaldığında gerçek kalbine düştüğünde sabah onu inkar edip haksızlığına devam edenleredir sözüm.misafir olarak burayı okuyan fenerliler.aklınızı başınıza alın.göz göre göre adaletsizliğin peşine düşmeyin.
sonra fanatiktim görememişim demek fayda etmez...

zarge
21.02.2012, 20:12
bugünkü azizin savunmasından sonra kupanın geleceğine daha çok inanmaya başladım.