PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aziz Yıldırım'ın Hapishane Günlüğü

Mehdi
04.07.2011, 10:13
Bir taraftar sitesi var takip edenler bilir,ona buna günlük açıp kendince eğlenen.Hapishane günlükleri daha revaçta bugünlerde.

Sevgili günlük...

Götüvdüler mevkeze ... Gevisini biliyosun :(

Mehdi
04.07.2011, 10:14
Sevgili günlük.

Bu kava çocuğun nevesine 9 milyon euvo vevdiğimizi şimdi anladım.Ama kovkuyovum yalan yok.
Neyse hasta numavamı yedilev.Ben hastaneye gidiyovum,sonva buvdan devam.Öptüm.

Mehmet Ç.
04.07.2011, 10:26
Sevgili günlük.

Bugün türk polisi tavafindan yakalandik.. Oysaki biz onlavi avabadaki pavaylan ev almaya gidiyovuz demisdik ve inanmislavdi..

Son söz digev cakallava..
Yanimdaki cete üyelevi olan 49 kisi kicini cevivmis yatiyov.. Cikalim hepsine hesap sovacagim..

Mehdi
04.07.2011, 10:30
Sevgili...
Sevgili gün.Neydi yaa.
Çaktıvma günlük deli taklidi yapıp sıyıvıcam,sana kavşı bi tavvım yok.;)

Mehdi
04.07.2011, 10:36
Sevgili günlük.
Bana bu kalbin kadav temiz sayfayı ayıvdığın için teşekküv edevim.Sözlevime başlamadan önce.Duv kapı çaldı.Kesin yine Emenike.

Burçak
04.07.2011, 10:37
http://i55.tinypic.com/4tps01.jpg
Taraftar her zamanki gibi haklı çıktı
04 Temmuz 2011 / 10:00
Bu fotoğraf gündeme oturmuştu... Şimdi de şike yap da aklan Aziz Efendi...
Futbolda şike soruşturması kapsamında yapılan operasyonlar Trabzonspor taraftarını yine haklı çıkardı.

3 Mayıs tarihinde haber61.net’te foto haber şeklinde servis ettiğimiz ve “Azizim bu fotolara ne dersin” başlıklı haberimizde taraftar, aslında bugünlerin de geleceğinin sinyalini vermişti.

Süper Ligde sezon boyunca yaşanan haksızlıkları Trabzonspor taraftarı aylarca dile getirse de herkes saman altından su yürütmeye devam etmişti. Bu nedenle TFF, MHK ve gerekse diğer kulüp yöneticileri ile Trabzonsporlular arasında çoğu zaman tansiyon yükselmişti.

Tarih: 03/07/2011

Aradan geçen tam 2 ayın ardından “Trabzonsporlular” haklı olduğunu bir kez daha gösterdi. Ve günahların takımı Fenerbahçe’nin günahkar olduğu bir kez daha gözler önüne serildi.

Başkanı ve Asbaşkanı gözaltına alınan Fenerbahçe ve Fenerbahçe’ye yardım ve yataklık edenler şimdi gözaltında…

AZİZİM BU FOTOLARA NE DERSİN!
http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=1

Mehmet Ç.
04.07.2011, 10:38
Sevgili günlük.

En son beni sorgulayacaklavmis..

Ben simdiden planimi hazivladim.. Ilk sovuda.. Kalbim sikisti malbim sikisti, vin hastahaneye..

Hastanede icevi alinmayan, Ali Koc ve tabi Hastahane'nin sahibi Mehmet Ali Aydinlav beni bekliyov olacak..

Arka kapida kovumalavim ve özel avabam beni bekliyov olacak..

Sahte kimlik simdiden haziv. Yani anlayacagin sevgili günlük, yavin cok heyecanli biv gün olacak..

Ben bu opevasyonun adini Feriha koydum...

Sibel
04.07.2011, 13:01
Sevgili günlük..
Hastaneden şimdi çıktım.
Götüvüyovlav beni emniyete...
Diyecek biv şey bulamıyovum,üşüyovum günlük,bu yaz günü çok üşüyovum...

-Samet
04.07.2011, 13:02
Sevgili günlük ,

Helvamı yemek isteyenlev vav , ne yapabilivim :( :( :(

Kovkuyovum , üsüyovum :(

:)

Sibel
04.07.2011, 13:05
Şekevim çıktı,tansiyonum düştü...
Bedenime neler oluyov anlayamıyovum günlük...
Şimdi tost ve ayvan ikvam ettilev...
Çok yalnızım,biv sen kaldın.
İyi ki vavsın...

Sefa
04.07.2011, 13:19
Sevgili günlük,
TVT'nin yayın gelivlevini öğvenince fenalaştım ve hastaneye kaldıvıldım. Şu an da iyiyim ve havuzdan çıkmak için çalışmalava başladık..

Harun-61
04.07.2011, 13:33
Sevgili Günlük,

ben pismanim, bütün yapmis oldugum günahlardan keske yapmasaydim...

Tevbe ediyorum, hicbir cuma'yi kacirmayacagim artik :)

:D

mAz
04.07.2011, 13:37
Sevgili Günlük,

Emve'ye mesaj atıyovum, aldıvayım buvaya diyovum bana gevi dönmüyov, cevap vevmiyov.
Düşenin dostu olmuyovmuş be günlük :(

Sibel
04.07.2011, 13:38
Sevgili günlük.

ççç ççç Allah seni iyi etsin ççç

Burak
04.07.2011, 13:42
Akşam oldu param gelmedi
Emenike evde yorganları yedi...

Erbay
04.07.2011, 13:45
Günlük bana içeviden bir mesaj geldi

http://i51.tinypic.com/11lo3u1.jpg

-Samet
04.07.2011, 13:46
Sevgili günlük.

En son beni sorgulayacaklavmis..

Ben simdiden planimi hazivladim.. Ilk sovuda.. Kalbim sikisti malbim sikisti, vin hastahaneye..

Hastanede icevi alinmayan, Ali Koc ve tabi Hastahane'nin sahibi Mehmet Ali Aydinlav beni bekliyov olacak..

Arka kapida kovumalavim ve özel avabam beni bekliyov olacak..

Sahte kimlik simdiden haziv. Yani anlayacagin sevgili günlük, yavin cok heyecanli biv gün olacak..

Feviha feviha :D

mAz
04.07.2011, 13:46
Günlük bana içeviden bir mesaj geldi

http://i51.tinypic.com/11lo3u1.jpg

çççççççççççç

Hasan ZAİMOĞLU
04.07.2011, 13:55
Sevgili Günlük..

İlk günüm olması sebebiyle koğus ağası pek bi sevecen yaklaştı. Sanırımm paranın kokusunu aldı. Ne yapacağı bilmiyrum bana bakıp bıyıklarını dürüyor. İlk defa çay demledim günlük buna inanabiliyor musun. Sanada artık günlük değil panpiş demek istiyorum nede olsa uzun süre dert ortağım olacaksın panpişim...

zafer6161
04.07.2011, 13:59
http://www.hurriyet.com.tr/_np/2584/10282584.jpg

sevgili günlük :şu halime bakarmısın ,beni ne hale getirdiler,hastaneye gittiğime pişman oldum :(
beni deli kovuşuna koydular,ellerimi ayaklarımı ranzaya kemerle bağladılar,sonra bi de baktım oda ne tam 20 cm uzunluğunda iğneyi kıçıma batırdılar,ben yandım anam yandım anam diye bağırsamda fayda etmedi :D

Sibel
04.07.2011, 14:12
http://img6.imageshack.us/img6/2433/yildirimdiyarbakirliola.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/6/yildirimdiyarbakirliola.jpg/)

Sevgili günlük,
Düşene biv tekme de onlav vuvdulav...
Ama,ama,ama
Acımadı ki...

Mehmet Ç.
04.07.2011, 14:14
Sevgili günlük.

Kovusta cok güzel kavsilandim.. Kovusta 5 fb ve 1 tavafsiz vav.

Icevi givdim..

Kogusta cezalilav..

Televizyonun kavsisina otuvmuslar.. Kavsisinda sokak'da eglenen Tvabzonlulav...

Tvabzonlulavin elinde kupalav, pisekütlev.. Bivbivlevine ikvam ediyovlav.. Hep bevabev egleniyovlav..

O cezalilav'da aklindan geciviyov.. Benim'de biv kupam olsa, bende eglensem diyovlav.. Aziz Baba benim niye kupan yok... Aziz Baba bize niye almiyovsun diyovlar... Ve isyan cikaviyovlav..

Oysaki kupa kupa dediklevi nedivki gülüm, ben sizin icin yasamayi göze almisim...

7 AHMET 7
04.07.2011, 14:15
sevgili günlük,
sana her dokunduğumda rengin niye daha da kararıyor?...

dayanamayan günlük cevap verir:
- çek o pis ellerini!..

Adem Erdoğan
04.07.2011, 15:34
Sevgili duvar; |

(çizgi)

61_Hasan_69
04.07.2011, 16:43
sevgili günlük
Hev tuvalete gidişimde tuvaletteki fanyansları sayıyovum hep yivmidokuz çıkıyov budamı tesadüf sence?

Ali İhsan
04.07.2011, 16:46
Sevgili günlük

Şike yaptığım gün gibi ortadayken benim peşimde koşan müritlerim, herşey ortaya çıkınca bile hala bana destek veriyorlar. Beni koyverseler de şu malları biraz daha ütsem, örgütümdekilere biraz daha para aktarsam.

Onur Akyüz
04.07.2011, 17:49
sevgili günlük kavımı çok özledim kimseleve de diyemiyovum.

halil ibo
04.07.2011, 18:12
Sevgili günlük,
bu olaydan yırtarsam ilk fırsatta askerliğimi yapacağım söz.
Eğer izin vermezlerse bedelli çıkınca 61 tane gençfenerbahçelinin bedelli parasını üstleneceğim.:)

Mehmet Ç.
04.07.2011, 18:16
Sevgili günlük..

Behzat ç. gelmeden konusmam dedim.. Nasil taktik?

mAz
04.07.2011, 18:39
Sevgili Günlük,
İnanmıcaksın ama bugün karakolda ayna gövdüm, damga yemekten kovkuyovum.

hamdi_61
04.07.2011, 22:46
Sevgili günlük

keşke bu şike aman şaka olaylavına emenikeyi değilde bilicayı kavıştıvsaydık.

en azından tünel kazmada yavdımı dokunuvdu.

neyse emenike de güçlü kuvvetli bir avkadaşımız.etinden sütünden aman dilim süvçtü gücünden yavavlanacağız.

tansiyonum fıvladı yine.bugünlük bu kadav günlük.. kendine iyi bak

Erbay
05.07.2011, 03:45
Sevgili Günlük,

Çok yovgunum.

Tolga
05.07.2011, 06:03
Sevgili günlük.

Bu gece doğvu düvüst uyuyamadım.Şekevim bi fıvladı fi düştü.Ama yine de günlev güzel geçiyov.
Buvada bana hevkes Veis diyov.Çıkacağım zaman yakındıv.Favkettim ki buvalavda geleceğin voleybolculavı yetişiyov.
Bivkaçtanesiyle bizzat kendim gövüşüp pvensipte anlaştım.

Bu kadav bitti.

Sibel
05.07.2011, 12:05
Sevgili günlük,
Avkamdan ağlayıp sızlayan gevi akıllı tavaftavlav vavmış.
Hatta beni de içevi atın diyovlavmış.
Şekevim,tansiyonum,Emenikem,Bülentim yetmiyovmuş gibi biv de onlavla mı uğvaşayım.
Bana akıl vev günlük...Ne yapayım?

bASTURk
05.07.2011, 12:11
Ya iki vus kız göndevseydiniz zuladan canım sıkıldı buvada.
Pavdon günlük telefona yazacaktım yanlış oldu...

pReN@_61
05.07.2011, 12:21
http://hizliupload.com/img/61849181772577289610.jpg (http://hizliupload.com/)

pReN@_61
05.07.2011, 12:23
Akşam oldu param gelmedi
Emenike evde yorganları yedi...
Yemin ederim kahkaha attım bu nedir ya :D

Mehmet Ç.
06.07.2011, 12:40
Sevgili günlük.

Ben Emenike. Aziz Baba hastahane'de. Bugün bana emanet sen.

Bana Polisler saglik kontrolü sonra kamp dedi.

Onlar hep yalan söylüyor. Hep yalan..

Aziz baba sen beni mi istiyor, onu mu?

Sultanim bana zozugumu verin... Bana zozugumu verinnn...

pReN@_61
06.07.2011, 15:51
Burası sessiz kalmamalı uşaklar :)

ilyas BAHADIR
06.07.2011, 15:52
Allah iyiliğinizi versin yaş geldi gözümden be ççç

oflu engin
06.07.2011, 16:13
sevgili güvnlük

ben havyatta biv Tvavbzonspov'dan bivde Tvavbzonspovludan çektim.hev yevdeler üzevime üzevime geviyovlar.çavdıvım kupamı istivovlar.vevmiyom vevmiyom...ivmdavvt imdavt şeeeeeeekkkkiiiiiiippppppp

Mehmet Ç.
06.07.2011, 16:29
Sevgili günlük.

Feviha opevasyonu yatti..

Polislev sandigimdan daha akilli cikti..

Az daha bicak altina yatiyovdum.. Neyseki beni bayiltivlavken igneyi hisettim ve ben numava yaptim dedim..

Ah günlük. Bivseyimiz yokken az daha dogvancakdik..

Bugün yavin benim is netlesiv.. Esimi cok özledim.. Avabami özledim.. Cüzdanimdaki b*k gibi dolavlavi özledim.. Siyah cantalavi özledim..

Kogus'da avkadaslavlan avam cok iyi..

Ben buvda fazla kalmam..

Hürgün Aygün
06.07.2011, 16:45
Sevgili günkük buvaya kadavmış hev şey boQ7k.

Sibel
06.07.2011, 19:15
Sevgili falan değilsin,
sana anlattığım hev şey polisin eline geçmiş.
Kendi ellevinle itivaf etmişsin.
Duygulavımla niye oynadın ?

Misina
06.07.2011, 20:01
Sevgili günlük içimden bir his İntevnette Makava konusu olduk diyov

Sibel
07.07.2011, 00:42
Bu yazım Aykut içindiv...

Sevgili Angut,pavdon,Aykut:
Sana sadece tek biv lafım vav.
Hayatın boyunca ivdelenesin...

Misina
07.07.2011, 01:11
İyi Gecelev Sevgili Günlük.Özgüvlük hakkım.Özgüv olmak istiyovum.

Adem Erdoğan
07.07.2011, 01:32
Sevgili duvar; geçmiyor günler. ||||

poetricus
07.07.2011, 04:32
Sevgili Günlük;
Sana bu satıvlavı hasteneden yazıyovum.
Dün sabah kapım polis çaldı ve beni götüvdülev mevkeze.
Mevkez'de ne mi yaptılav?
Dövt dövtlük sovgulama yaptılav...
Of çok acıyov!

Mehdi
07.07.2011, 10:07
Gövünen o ki Metvis vevulıyşın günlük.

28TS61
07.07.2011, 10:12
http://www.youtube.com/watch?v=WLYFNHWtbSU :D

Adem Erdoğan
07.07.2011, 10:20
Gövdünmüüü, gövdünmü, pavalavı basmayı gövdünmüü

http://www.youtube.com/watch?v=_eotR-6FK6w

pReN@_61
07.07.2011, 10:27
günlük biv ben kaldım sanıvsam.beni de paket edeceklev yakında..

Mehmet Ç.
07.07.2011, 10:38
Sevgili günlük.

Feviha opevasyonunu eksik yapmisim.. Hastahende dis kapi yokmus..

Icevide kaldik vesmen..

Neyseki yeni planim haziv..

Öyle biv gecev zaman ki cok yakinda..

mAz
07.07.2011, 10:55
:)

NiElqip13hE

EMiRHAN61
07.07.2011, 11:32
aziz ve ekibi mapushane çeşmesi adlı türküyü dillerine dolamışlar

"aç kapıyı gardiyan , üç altın vereyim mi" :)

Mehmet Ç.
07.07.2011, 17:21
Sevgili günlük..

Simdilik susma hakkimi kullaniyovum..

Kimsede lan Aziz ev yada gec icevi giveceksin demiyov..

Hepsi hapi yuttu..

Ama Abdullah bivaz daha gec kalivsa zaman yetmeyecek..

Bu avada Sekip icevi givmis.. Öttü diyovlav. Ben demisdim avukat almayalim icimize diye.. Insallah en büyük sivvimizi anlatmamisdiv...

Devlet daha hic bivsey bilmiyov.. ÖBGZK icinde Kücük Sivlav yani.. :D

Sibel
07.07.2011, 17:26
Sevgili günlük,
tividine,tividine,tividine bandım...
Bedava mı sandılav?
Pava vevdim aldım...

ccd6167
07.07.2011, 22:56
sevgili günlükk....
buvası çok güzel....

şu metrsın önü bi uzun alan
şimdi .... yedik gevisi yalan

TSuha61
07.07.2011, 23:37
Sevgili günlük ;

Bugün bir trabzonspor taraftarının yazdığı yazıyı okudum ve çok içerledim.. Adam resmen bana korkak demiş..

Kalp rahatsızlığından anjiyo olanı duydum da g.t korkusundan anjiyo olanı ilk defa duyuyorum.

Ayıp şeyler bunlar sevgili günlük :)

Nonserviam
08.07.2011, 01:39
Abi çokmu abarttık ya, vallahi bu yaptıklarımızın hesabıda çıkar. adam ölecek ne hallerde baksanıza.

Erbay
08.07.2011, 02:35
Sevgili günlük aklıma biv fikiv geldi. Bak hemen itivaz etme, duv hele.

http://i51.tinypic.com/2uoj9k8.jpg

Mehmet Ç.
08.07.2011, 09:54
Abi çokmu abarttık ya, vallahi bu yaptıklarımızın hesabıda çıkar. adam ölecek ne hallerde baksanıza.

Adam ölecek, ama bizim taraftarimiz öldü!! Ve kimin yüzünden?

Sibel
08.07.2011, 19:34
Daha dalga geçmeme kararı aldım.

TSuha61
08.07.2011, 22:51
Milyon dolarları harca akıt.. Sampiyon olama şike yap! En büyük takım benim diye gezin sonrada. içim filan acımıyor! İlahi adalet diyoruz biz buna.. bugün kadıköyde takıldığım bir yerde. Fenerli olan bir büyügümün lafı, takdir ettim kendisini : Bu kadar parayla hala baska yolları deniyorsak hak ediyoruz bu ligde olmamayı..

Adem Erdoğan
08.07.2011, 23:14
Allah kimini garibanlıkla çaresizlikle sınar, kimini parayla güçle.

Son sözü söyleyen her zaman O'dur.

Bu adamın hapishane fotoğraflarına acıdım açıkçası.

Şeyh Edebali'nin Osman Gazi'ye Nasihatinden bir kısım;

Ey oğul ! üç kişiye acı :
Cahil arasındaki alime ,
zenginken fakir düşene, ve
hatırlı iken itibarını kaybedene.

Ey oğul! unutma ki,
yüksekte yer tutanlar,
aşağıdakiler kadar emniyette değildir.
Haklıysan mücadeleden korkma !...

Nonserviam
09.07.2011, 00:16
Adam ölecek, ama bizim taraftarimiz öldü!! Ve kimin yüzünden?

Yahu herkesin gunahı kendine, bu kadar dalga şamata iyi değil. Çıkar bizdende acısı. Öldü ölecek zaten

poetricus
09.07.2011, 01:05
Sevgili Günlük;

Pevişanım pevişan. KPSS ve Polislik sınavından çalınmış sovulavı bile bana sovdu savcı. Hepside çalışmadığım yevlevden. Bu savcı kül yutmuyov yav. Sabah sağlık kontvolü numavasıyla beni biv güzel soydulav ve hazıvladığım bütün kopya kağıtlavını buldulav. Şekip içevdeyken sovulavı çktıvmadan penceveden atav diye ümit ettim. Boşuna beklemişim. Niye yapmadın diye sovduvdum; "Gvuplava ayıvmışlav, seninkilev favklı dedi. Meğev satmış beni alçak. Hasılı sovgu çok köt geçti. Koğuş ağalığı ümidim suya düştü. Bu puanla ancak tuvalet temizleyicisi oluvum. Biv üst vanza bile kazanamamışımdıv kesin.

Sevgili Günlük;

Ayvayı yedim, elimde kala kala hastalık numavası kaldı. O da tehlikeli olmaya başladı. Geçen sefev tanıdık doktova dek gelmedim, nöbetteki hevif gevçekten hasta olduğumu sanıp anjiyo yaptıvttı. Biv önceki de beni gövüv gövmez hemen ameliyathane hazivlattı. Yalvav yakav biv sünnet, biv gebelik testi ve biv lavmanla kuvtulabildim. Lavman yapavken sanki; "Bize hev yer Tvabzon!" diyovdu. Yok canım, vicdan azabından, yok anüs kovkusundan, daha doğvusu acısından seslev duyuyovum galiba.

Sevgili Günlük;
Sana yazdıklavim BMN'nin eline geçev diye çok kovkuyovum. İnşallah sayfalavından bivi köstebek değildiv.

Iııh, ölüyovum! Panik yok, polis geliyovdu hasta numavası yaptım. Bu numavayı yapa yapa gevçekten hasta olacağım biv gün.

Sinan SARI
11.07.2011, 14:11
Mahkeme süreci 1. gün;

Aziz yıldırım polislere; sizi sürdürürüm,

Polisler: Sağlık olsun başkan Bize Her Yer TRABZON :)

İHSAN
11.07.2011, 15:26
sevgili günlük, kim devdi, bugünlevi de göveceğiz diye...

mAz
16.07.2011, 02:59
Sevgili günlük,

Bugün koğuş ağası seçimlerinde en çok oyu alarak ben seçildim. Yanlış anlama şike,şaibe vs. yapmadım bu sefer.

Birkaç satır sonra

İnandın mı be günlük? Tabiki hile yaptım :)

Neyse görüşürüz günlük.

-ümit çay getir!!!

Erbay
16.07.2011, 03:47
Sevgili günlük, bugün 15 dakika intevnet izni vevdilev. Klavye'nin v tuşu bozuktu yav. V tuşu v. O "v" değil. Tavla işlevi nasıl gidiyov günlük? O tavla değil duv hele neveye gidiyovsun.

Öztürk Adem
16.07.2011, 10:20
Zengin parasıyla Metrıs de yatıyor.Ama garıban parası yok dıye dısarda dolasıyor.:D

Sibel
16.07.2011, 15:31
Kısa biv ava...:D

Kimlev geldiiiii,koğuşumdan kimlev geçti...
Hiç bivisi,pava kadav sevilmedi...Lay lay la laaa

zafer6161
16.07.2011, 15:42
Sevgili günlük aklıma biv fikiv geldi. Bak hemen itivaz etme, duv hele.

http://i51.tinypic.com/2uoj9k8.jpg

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/13/3991.bmp

bunun gibi mi:D

TSelif
16.07.2011, 15:45
Ulan günlük ..
O kadar şike yaptım teşvik verdim tehdit ettim ama adamların yarım puan önüne bile geçemedim :rolleyes:

Barış Burak
16.07.2011, 21:51
Sevgili günlük;

Uzun zamandıv,vüyamda Emenikeyi gövüyovdum.Adaletin diveği olan Tüvk Yavgısının temsilcisi hakim,iyi ki emenikeyi sevbest bıvakmış.Hev vüyamda gövdüğümde içim titviyov,çıvpınıyovum ama kuvtulamıyovum.Sabah kalktığımda psikolojik olavak topal yüvüyovmuşum, geçen sabah koğuştakilev gülüştüğünde anladım.Çok movalim bozuluyov.

Bülent kantin fişlevinden sorumlu olunca bir tavafı kalktı, otuvuyov masaya,hepimiz inşaat işçisi gibi sıvayla masaya gidip fişimizi alıyovuz.Dışavıda peşimden ayvılmayanlar şimdi,önüme kaynak yapıyovlav.

Mecnun koğuş ağası olunca, annemin kötü günlev için vevdiği ceylan işlemeli halımı gasp etti.Kendi yatağının dayandığı duvava astı.Navgile içiyov p.venk süvekli.

Kovcana üzülüyovum, getiv götüv işlevi ypaıyov,kimi zaman tuvaletçi,kimi zaman selpakçımız oluyov sevgili günlük,süvekli ağlıyov,üzülüyovum.Özellike sol eline çok kızıyov,''ulan keşke o topu sol elimle itmeyedim bavi''diyov.

Ümit ise biv başka alem.Koğuşa biv buzdolabı vevdilev.Mavkası sıemens. bunun hemen gözlevi doldu,''bu buzdolabının veklamında ben oynamıştım yaa'' dedi ve ağlamaya başladı,çayı döktü salak.Bunun üzevine mecnun başkan kıvbaç ile cezalandıvdı onu hemen.Çok dominant,çok takdiv ediyovum onu bazen.

Şekip biv başka alem,değişik huylavı tüvedi buvda.Gözlüklevinde biv toz gövse hemen yıkmaya başlıyov,iyice kafayı yedi,gecelevi''yeni yasa çok güzel şeylev getivecek'' diye sayıklıyov sığıv.Geçen sabah ezanında namaza kalkmış,bende vüyamda emenikeyi gövdüğüm için uyuyamamıştım.Baktım abdest almış, namaz kılacak, dini bilgilevim iyi olmadığı için çekinevek sovdum''kıble diyovlav kılanlav,hev neyse, biliyovmusun nevde olduğunu?'' diyevek. O da, ''bana annem küçükken oğlum seni baban emzivdi, hatta babalavın emzivdi,o yüzden sen kıbleye dönük kılamazsın'' dedi.Ulan bana diğev takım tavaftavlavı hep'' bilmem ne çocuğu aziz yıldıvım'' diye bağıvıyovdu,asıl buymuş o çocuk işte.Bende az değildim ama dimi günlük:)

Hani ntv spovda demiştim ya;'' Eğev vavsa ispatlasınlav,hihi'' die.Nasılda kandıvıvevmiştim güntekin sığıvını.Vıdvan da az çakal değildi haa, bilmemiş gibi yapıyovdu.Ne günlevdi be günlük,astığım astıktı,kestiğim kestik.Mahmuta ayav veviyovdum ya hani canım sıkılınca, biv insan bu kadav mı ezik oluv,hemen yiyovdu atavımı.

Günlük,bu avada,yeni eşim hiç uğvamıyov buvalava,pavası için evleniyov demişlevdi,inanmamıştım,sanıvım doğvuymuş.Acaba şimdi ne yapıyov? Ulan bizim emenike? yoksa? aklımı kaybedeceğim yav.

Günlük Sadvi de sevbest kalmış,o sevbest kalıvsa bende kalıvım diye gavdiyana atavlandım hemen,hemen şekev vevdi ağzıma, yine şekevim çıktı.

Bu avada,tuvnuvaya çağıvıyov diğer mahkumlav bizi, kalede kovcan iyi,fovvette ümit vav,Bülent hem ovta saha hem hoca olacakmış...Mecnun da ben ağayım,oynamam izlevim diyov.''Sen stopevsin'' diyovlav.Şekip zaten başka biv alemde,ben oynamıcam diyov.

İlhan E. ile Ali K. hiç gözükmedi bugün.Onlav hakkında da yazacağım günlük,bu avada Cemil Tuvanı da unuttum sanma;)

Sevgili yoldaşın Azize.

16.07.2010

(Muck;) ) (Hihihihi;) )

Mustafa ÖZDEMİR
16.07.2011, 22:05
biv gün daha geçti günlük...

Sibel
17.07.2011, 15:47
Tvabzonspovlulav avkamdan gebev dedilev,duydum...

Ömer Yüce
17.07.2011, 17:58
Ben ne yapsam avtık. Fenevbahçeye bu yüzle gidemem... Hmmm Galatasavaylı olayım. Hem mavşı vav. veveve vavava gassavay gassavay cimbombom. Biliyovum günlük saçma bi fikivdi

Harun-61
21.07.2011, 23:56
Ahmak taraftarlarda sahaya girdi ben sittin sene cikamam buradan :( :D

Berat Akçay
22.07.2011, 00:04
Ahmak taraftarlarda sahaya girdi ben sittin sene cikamam buradan :( :D
çççççççççççç

Yasin Altuntas
22.07.2011, 00:45
Sevgili Günlük

demin ANONS ettilev cikiyovmusum disavi. Az kaldi bivazdan sevbest kalacagim.

Dipnot: Allah Allah bu Duvum biv Yevden tanidik geldi ama.

Bera Algün
22.07.2011, 00:58
Şekip biv başka alem,değişik huylavı tüvedi buvda.Gözlüklevinde biv toz gövse hemen yıkmaya başlıyov,iyice kafayı yedi,gecelevi''yeni yasa çok güzel şeylev getivecek'' diye sayıklıyov sığıv.Geçen sabah ezanında namaza kalkmış,bende vüyamda emenikeyi gövdüğüm için uyuyamamıştım.Baktım abdest almış, namaz kılacak, dini bilgilevim iyi olmadığı için çekinevek sovdum''kıble diyovlav kılanlav,hev neyse, biliyovmusun nevde olduğunu?'' diyevek. O da, ''bana annem küçükken oğlum seni baban emzivdi, hatta babalavın emzivdi,o yüzden sen kıbleye dönük kılamazsın'' dedi.Ulan bana diğev takım tavaftavlavı hep'' bilmem ne çocuğu aziz yıldıvım'' diye bağıvıyovdu,asıl buymuş o çocuk işte.Bende az değildim ama dimi günlük:)

gülmekten zor uyurum artık bu ne:D

Ayşe Aygün
23.07.2011, 11:31
Sevgili günlük bugün gene şekerim çıktı numarası yaptım gene yediler.Bilmiyorlarki insülün vurulunca birazda dinlenince düşer.Ama bunlar hemen beni acile kaldırdı bu sayede olsada dışarı çıkıyorum hastane odasıda olsa dışarda kalabiliyorum.İyi bir yöntem.Bakalım ne zamana kadar tutacak bu olay ama ben memnunum içten içe gülüyorum :):)

Hasan61
23.07.2011, 11:50
Sevgili günlük,
Bu gece yine bizim avukatı izliyeyim dedim.
İzledikçe şekevim çıkıyov.
Bak yine çıktı.
Ben bu avukatı nevden bulmuşum anlamadım valla.
Bu hevif beni ipe götüvüv.

Bu avada Ümit müthiş çay demliyov.Aldıvmak lazım klübe çaycı olavak:)

POYRAZ
23.07.2011, 14:26
http://haberpan.net/haber/11/07/05/fbc6/fener-ve-sike-geyikleri-tik-rekoru-kiriyor.jpg

http://forum.objektiffoto.com/upload/foto/fenerbahce-sike-geyiklerinin-en-populer-fotografi-ahmet33-5903-4754.jpg

http://g.mynet.com/i/6/208624-sikekomik4.jpg

http://g.mynet.com/i/7/208625-sikekomik5.jpg

http://g.mynet.com/i/9/208627-sikekomik7.jpg

http://g.mynet.com/i/5/208623-sikekomik3.jpg

http://g.mynet.com/i/3/208621-sikekomik1.jpg

http://g.mynet.com/i/162/208372-2.jpg

POYRAZ
23.07.2011, 14:27
Aziz Yildivim'in yeni imaji. Taninmamak icin masuscuktan bu kiliga girmis.

http://hizliupload.com/img/57071245717304453384.jpg

Çağdaş DENİZ
23.07.2011, 15:38
şe......siz hastalanıp duruyo tutukluluğunun kalkması için mahsus ilaçm veriyolardır kesin

Ahmet KESKİN
23.07.2011, 17:14
sevgili günlük ...

sulay cok soğuk buyda.... banyo yapayken üşüyoyum... şekeyimde çıkmıyoy ...

benficaya başayılay... 5 milyon euyo gelecek yaaaaa koğuşu donatıyım vallaaa... 3 tanede yus çıtıy oldumu değme keyfime....

Ahmet KESKİN
23.07.2011, 18:48
aziz yıldırım kogusta tuhaf sesler cıkarımyormus...

cezaevi müdürü olayı araştırmış ve çözmüş...

biy biy biyibiyileyine baka baka baka duyuyum...

meali : bir bir biribirilerine baka bakabaka durururm

cezaevindeki bu anlamsız sorunda çözülmüş oldu...

kaynak : Cezaevi müdürü

Barış Burak
23.07.2011, 21:57
cezam bitti artık her gün azizden mektupları size yazacağım:)

Barış Burak
23.07.2011, 22:59
Günlük,bugün kamuoyuna vevilsin diye biv mektup yazdım, bu mektupu aynen kopyalıyovum bugün;yazavken avamızda geçen konuşmalavıda yazıyovum.

Ben Aziz Yıldıvım.

Fenvebahçe Spov kulübü başkanıyım.Başkanıydım,yoksa hala başkanmıyım la ben? Laaan Cemiiiill, bak bi buvaya,ben halaya başkanmıyım?

Cemil: Tabi başkanım,sen hep başkanımızsın.
Aziz: Tamam ulan yağlama.

Evet ben şu anda Fenevbahçe Başkanıyım.Benim 2000 tane çocuğum vav.Ne? Ne dedim lan ben? Naapmışım yaa.Laaaann İlhaaannn benim 2000 tane çocuğum mu var?

İlhan: tabi başkan,senin 2000 çocuğun var,hepsinin adını biliyon ya.Cengiz Han 1, sen 2 başkanım
Aziz: Tamam ulan yağlama.

Ben futboldan da betondan da anlavım, o yüzden ilhanla cemili yanıma aldım buvda. Ben sığırdan da anlavım,bkz: Şekip. Ben itten de anlavım; bkz: Bülent, Ben geyiktende anlavım bkz: Mecnun...bu böyle gidev. Ümitle Kovcanı hala anlayamadım,buda bana devs olsun.

Benim hevkesten biv favkım vav, ''v'' leri söyleyemiyovum,bakın yine söyleyemedim.Bu biv favk sayesinde fenevbahçeyi hevkesten favklı sevdim, çünkü fenevbahçe'nin doğvu yazılışını okuyup yazamadım.

Hep çalıştım, devlet amatöv spovlava ne kadar yatıvıyovsa,ben iki katını yatıvdım; biv övnek veveyim;

Basketbol şubesine, yabancı ülkelevden yabancı oyunculav getivttim,bu oyunculavın yaşlavını küçülttüm vevdivdim aminoasiti,şişivdim bunlavı,yaşlavını küçültüp kendinden 3 yaş ufak uşaklavın ligine soktum, böylelikle altyapılavda şampiyonluklav yaşadım.Yabancı oyunculavı geliştivdim,tüvk oyunculav mal gibi kaldı,kendinden büyük oyunculav kavşısında. Böylelikle milli takımda hep yabancı oyunculav oynadı,öyle ki, Tüvk Milli Basketbol takımının yıldız,genç jenevasyonlavında, oyunculav tüvkçe konuşamıyovdu sayemde.

Ben şikeden anlavım, o yüzden diyovum ya,ben şike yapmadım; eğev bu seneki şikeyse siz 2005teki gövmemişssiniz oglüüüümm, ovda daha betevi vavdı,2005teki şampiyonluğa temiz diyovsanız buna da temiz diyeceksiniz, bu yıla şikeli deyip,2005 e temiz diyemezsiniz,yedivtmem 2005teki emeklevimin kavşılığnı ulennn!!!

Ulen hadi ben yakalandım,mallav sokakta napıyov ya? şekevim çıktı diye hastaneye gidip dinleniyovum,emenike kabuslavımdan kuvtulmak için, vahat bıvakmıyovlav,ulan yakalandık işte,üstelemeyin kabullenin,benide vahat bıvakın ya,siz aziz başkan dedikçe,emenike duyacak diye kovkuyovum.

Davağacında son sözüm fenevbahçe olmayacak avkadaş, ulan yakalandım avtık,son sözüm kesinlikle keliyemi şedahat olacaktıv.Laaannn Bülent,sen cami yaptıvmıştın, bu keliyemi şedahat yazılıyovdu dimi lan?

Bülent: yok başkanım; kemileyi olcak başı
Mecnun: yok lan saçmalama başı doğru,sonu dahaşet olacak
Kovcan: Abi selpak isteyen?
Ümit: Buzdolabının üstündeki manyetik kartlarda yamzıyor mu?
Aziz: lan hadi bee,mektup yazıyom çabuk.
İlhan: Başkanım ben bilmiyovum
Ali Kıratlı: Başkanım hamsiler fena baskı yapıyor,yürüyemiyorum.
Cemil: Başganım Şekip namaza başladıydı o bilir
Şekip: banane ya,ben öğrenene kadar canım çıktı,ben kara murat filmlerinden öğrendim, müslüman olmak isteyen gitsin izlesin
Aziz: Tamam lan tamam.

Kavavımı vevdim, kemileyi şadahat diyovum,yani son sözüm davağacında bu olacak;

Bülent: başganım,kemileyi şahadat olmıcak işte son sözün,kemileyi şahadat o sözün adı, edheşinüllahi lilalilali diyeceksin galiba.onun adı işte kemileyi şadahat,son söz olarak bunu diyeceksin

Aziz: laaaan tamam yaa, bunda ''v'' havfide yok. söylevim bunu.

Evet,son kavavımı vevdim,son sözüm edheşinüllahi olcak.Saygılav.

Başgan

Aziz Yıldıvım.

İşte böyle günlük...Yavın yeni hikayelevle...

Muck;) hihihi;)

Harun-61
25.07.2011, 10:54
Günlük,

dün Futbol Takimi Sakaryaspor'u farkli yenmis, inan bana kimse duymasin 1 Lira Şike vermeden hemde :D

.

28TS61
25.07.2011, 19:43
dün bank asya 1. lig, 1,hafta acilis macinda sakavyaspovu 3-0 yenmisiz :D

Harun-61
25.08.2011, 02:00
Sevgili günlük,

Kisa ve öz:
Simdi b.ku yedik !!! ;)

.

Harun-61
25.08.2011, 14:44
Sevgili günlük,

Trabzonspor yine koy'du :D :)

Burçak
26.08.2011, 00:36
günlük koydular bize günlüüük

Mert Oğuzlu61
28.08.2011, 22:11
sevgili günlük,

ağlıycam ağlayamıyovum, gülmek havam oldu... 2 senediv anamızı ağlattı bu tvabzon, tüvkiye nin en güçlü camiası olan fenevbahçemiz çoluğa çocuğa maskava olmuş duuvumda...

ve bunun sovumlusu ne gs ne bjk nede başkası, bu belalımız vavya bu belalımız, kavadenizde dötümüze sokmadık hamsi bıvakmadılav...

takımım gözlevimin önünde eviyor ve ben buvda hiçbivşey yapamıyovum, gün gün bende evimekteyim... bu tvabzon u bundan sonva duvduvmak zov, hadi bunu geçtim fb mi nasıl ayağa kaldıvcam tavaftavlavda çıvdıvdı...

ne yapıcaz biz günlük ??

Canberk
28.08.2011, 23:47
Hau Aziz hâlâ hapishane'de değil mi ççç
Cidden sittin sene çıkmayacaksın içevden Aziz ççççççççç

28TS61
28.08.2011, 23:54
hayret ya kac gündür hasta oldu haberi cikmadi :D

POYRAZ
29.08.2011, 01:24
Mevak etmeyin panpalavv, buvdan cikinca UEFA'daki tüm elemanlava pava vevip onlavi satin alacam.
Sampiyonlav ligine biz gidecez, Tüvkiye kupasini biz alacaz, Bankasya sampiyonu olacaz, bebeleve, dedeleve, nineleve bedava balon dagitacaz.
1 Haftadiv tünel kaziyovum, kimseye söylemedim siz de söylemeyin emi! Daha önce tünel kazmistim ama salak Shakeep beni ihbav etmis.
Simdi gizlice yüvütüyovum bu islevi. Kazma isi yavas yüvüyov ama ne demislev "Azimle tuvalete given tasi delevmis" Mevak etmeyin beni.
Hadi anacim ben size yine yazavim.
Hapishane cesmesiiiii yandan akiyov yandannn, hapislik biv sey degil yanikliklav biv yandann ben vevem oldum yavvvv:D

Burçak
08.10.2011, 10:41
napaysın lan orda emek hırsızı

pReN@_61
08.10.2011, 11:48
hayret ya kac gündür hasta oldu haberi cikmadi :D
Alıştı oralara Azo.Ortama ısındı :)

pReN@_61
08.10.2011, 11:56
Sevgili Günlük;

Pevişanım pevişan. KPSS ve Polislik sınavından çalınmış sovulavı bile bana sovdu savcı. Hepside çalışmadığım yevlevden. Bu savcı kül yutmuyov yav. Sabah sağlık kontvolü numavasıyla beni biv güzel soydulav ve hazıvladığım bütün kopya kağıtlavını buldulav. Şekip içevdeyken sovulavı çktıvmadan penceveden atav diye ümit ettim. Boşuna beklemişim. Niye yapmadın diye sovduvdum; "Gvuplava ayıvmışlav, seninkilev favklı dedi. Meğev satmış beni alçak. Hasılı sovgu çok köt geçti. Koğuş ağalığı ümidim suya düştü. Bu puanla ancak tuvalet temizleyicisi oluvum. Biv üst vanza bile kazanamamışımdıv kesin.

Sevgili Günlük;

Ayvayı yedim, elimde kala kala hastalık numavası kaldı. O da tehlikeli olmaya başladı. Geçen sefev tanıdık doktova dek gelmedim, nöbetteki hevif gevçekten hasta olduğumu sanıp anjiyo yaptıvttı. Biv önceki de beni gövüv gövmez hemen ameliyathane hazivlattı. Yalvav yakav biv sünnet, biv gebelik testi ve biv lavmanla kuvtulabildim. Lavman yapavken sanki; "Bize hev yer Tvabzon!" diyovdu. Yok canım, vicdan azabından, yok anüs kovkusundan, daha doğvusu acısından seslev duyuyovum galiba.

Sevgili Günlük;
Sana yazdıklavim BMN'nin eline geçev diye çok kovkuyovum. İnşallah sayfalavından bivi köstebek değildiv.

Iııh, ölüyovum! Panik yok, polis geliyovdu hasta numavası yaptım. Bu numavayı yapa yapa gevçekten hasta olacağım biv gün.
:D
:alkış::alkış:

Burçak
10.10.2011, 19:57
http://img832.imageshack.us/img832/7425/kroeeee.jpg

Harun-61
23.12.2011, 11:42
http://www.facebook.com/photo.php?v=10150470083474654

Metris türküsü

Azize'ye gelsin ;)

.

Samet Türkmen
23.12.2011, 20:14
Sevgili günlük, son satırlarımı yazıyorum hapishanedeki belkide. Bak küme düşmeyi kaldırıyorlar. Olur ki bende çıkarım buradan. ''Devletimizden, hükümetimizden, bilhassa bakanımızda'' Allah razı olsun.

ugurTS1989
25.12.2011, 12:04
''son dakika: aziz yıldıvım, alt ranzadan üst ranzaya tahliye olmuş.''

Onur Civelek61
25.12.2011, 12:33
''son dakika: aziz yıldıvım, alt ranzadan üst ranzaya tahliye olmuş.''

fenevliler kutlama yapar kesin :D

Sibel
26.06.2013, 14:54
Sevgili günlük.
Uzun zaman önce kapatmıştım seni.
İşlev kavıştı avtık. Uefa dün hiç acımadı.
Avamızda kalsın bivaz acıdı aslında. İki yılla yıvttık. Avtik nelev oluv tahmin bile edemiyovum.
O Platiniyi, bak yine şekevim çıktı. Gebevticem o Platiniyi.
Damga yedik olum, şikeci olduğumuz tescillendi.
Ama bizim tavaftav daha yeni uyandı. Bunlav gevçekten gevi zekalı dostum.
Hahahhahahahha, pvotesto edeceklevmiş beni akşam.
Hadi gövüşüvüz.

poetricus
26.06.2013, 15:54
Sevgili Günlük,
Önceki gün savunma vevdim canım çıktı ağlamaktan,
UEFA vav ya o UEFA fena öptü beni dudaktan...

Hay Allah kendimi şavkılava vuvdum yahu... Ha ne diyovdum? Şemsiye acısı hiçbir şeye benzemiyov, Üstelik yevli malı da değil, gavuv yapısı. Ona da dünden vazı olacağım ama yaşadıklarım Cyzio'nun diline düşmüş. Hevifin hev şeyden habevi vav yahu. Şenol Güneş de ovtalavda yok ki onunla uğvaşsın. İşi gücü benimle...

Sevgili Günlük,
Tüvk adaletine kuvban olayım. Başım ağıvıyov desem duvuşma evteleniyovdu. UEFA beni pev pevişan etti.