PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor TFF Genel Kuruluna Katılmadı | Yeni Başkan M.Ali Aydınlar

Sayfa : [1] 2

irfanköse276
29.06.2011, 00:20
Trabzonspor'dan boykot kararıTFF Genel Kurulu'na saatler kala sürpriz bir kriz patlak verdi. Trabzonspor, hak ettikleri değeri görmedikleri gerekçesiyle Genel Kurul'u boykot etme kararı aldı.
29 Haziran 2011 Çarşamba - 00:00

Sporx.com Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu öncesinde Ankara'da sürpriz bir kriz patlak verdi. Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilecek Genel Kurul'a saatler kala, Trabzonspor Mehmet Ali Aydınlar yönetiminde yeterince temsil edilmedikleri gerekçesiyle boykot kararı aldı.

Genel Kurul için Ankara'ya gelen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve beraberindeki delegeler boykot kararı aldıklarını ve Genel Kurul'a katılmayacaklarını açıkladılar.

Başkan Şener, Mehmet Ali Aydınlar'a Trabzonspor'a TFF'de temsil konusunda hak ettiği değeri göstermediği, ayrıca daha önce verilen sözleri yerine getirmediği gerekçesiyle cephe aldı. Şener, "Biz sayın Aydınlar'a genel kurul öncesinde üç kişiyi içeren bir liste verdik. Buradan iki ismi seçmesini istedik. Ama Aydınlar tarafından açıklanan yönetim kurulunda Trabzonspor'dan sadece bir kişi var. Kırklarelispor'dan da bir kişi var. Trabzonspor'un Türk futbolundaki yeri ve konumunun ne kadar büyük olduğu açık. Burada bize yanlış yapılmıştır. Önder Karaduman da bize danışmadan yönetime girmiştir. Daha önce de ifade ettim. Kendisini Trabzonspor Disiplin Kurulu'na sevk etmeyi düşünüyoruz" dedi.

Bordo-Mavililer ayrıca bu akşam gerçekleşen Kulüpler Birliği Vakfı toplantısına katılmayarak, Genel Kurul'a ilgili bütün çalışmaları boykot etme kararı aldıklarını deklare ettiler.

Öte yandan Kulüpler Birliği'nin Sheraton Oteli'nde yapılan olağanüstü toplantısından, TFF Genel Kurulu'nda statü değişikliği ile ilgili yapılacak değişikliğe karşı önerge verme kararı çıktı. Kulüpler statü değişikliğinin bir sonraki Mali Genel Kurul'da yapılmasını isteyecekler.

Emre Bekar
29.06.2011, 00:24
Hayır ne bekliyorlardıki.1 yöneticiyi bile iyi koymuş, fenerbahçeli aydınlar...

Rahmi Akkurt
29.06.2011, 00:24
Hani TFF seçimlerine direkt etki ediyorduk?

Alihan Ertürk
29.06.2011, 00:27
Çıkarsaydın o kadar güçlüysen kendi adayını..

irfanköse276
29.06.2011, 00:28
Çıkarsaydın o kadar güçlüysen kendi adayını..

Çıkmış Aday vardı..

Demirörenin vinde buluşup Aydınlar demenin ne anlamı vardı..

Alihan Ertürk
29.06.2011, 00:29
Çıkmış Aday vardı..

Demirörenin vinde buluşup Aydınlar demenin ne anlamı vardı..

Onu kastettim ben de.. Saçma sapan işler.. Kendi adamına destek vermezsen ...lemez seni elin fenerlisi!

Halil Atalay
29.06.2011, 00:48
biz her zaman kendi adamımız yükselmesin diye uğraşırız

Burçak
29.06.2011, 00:51
öyle yada böyle hep bu şekilde sivrilen bizmiş gibi görünüyoruz. fazlası belkide antipatik görünmemize vesile oluyordur.
lafta asarız keseriz ama icraat yok işte.

Samet Yildirim
29.06.2011, 00:54
Hayirlisi...

Fatih Öztürk
29.06.2011, 00:56
aynen öyle.bızı yönetenler haksızliğa sadece lafla cevap verırler.bızım lobımız filan yok.koyun gıbı görüyorlar bızı.

Tunay ERDEM
29.06.2011, 00:59
bizim başkan mı?

şimdi böyle der, 2 dk sonra şaka yaptık der katılır.

tonyalı Aydın
29.06.2011, 01:05
ne oldu başkan koşarak yıldırım demirören ünsal aysal ve gaziantep kulüb başkanı ibrahim kızıl la beraber koşarak mehmet ali aydınların ikna edilmesi için seferber olmuştun.ne oldu.kendi adamın mehmet atalay varken koşarak fenerli mehmet ali aydınların yanına koştun.nasıl sattı seni.bjk gs ve fener istediği adamı yönetime soktu.ayıp olmasın diye sendende bir kişi seninlen kırıkkalesporu bir tuttu oradanda bir yönetiçi aldı.den bu istanbul uşaklarının yalaka olduklarını hala daha öğrenemedinmi.çok ağlarsın başkan bak aziz yıldırıma hiç karışmıyormuş gibi görünüp istediği adam olan göksel gümüşdağı başkan yardımcısı olarak yönetime soktu.şimdi soruyorum sana başkan.federasyon başkanı fenerbahceli mhk başkanı beşiktaşlı,displin kurulu başkanı galatasaraylı,başkan yardımçılarının 1 galatasaraylı lütfi arıboğan diğeri fenerbahceli göksel gümüşdağ bizdeki elemanda olsa olsa figüran olur.daha önçe süleyman atalın olduğu gibi.geçmiş olsun sadri bey.yarın öbürgünde şaka yaptım deyip mehmet ali aydınları desteklerse hiç şaşmam.

DeAgLeMaNyAq
29.06.2011, 01:09
Daha önceki yönetim kurullarında kaç üyemiz oluyordu ki? Haluk Ulusoy federasyonu haricinde zaten hep 1 kişi göndermiyor muyduk? Ama o Kırklarelispor olayı doğruysa gerçekten vahim bir durum...

irfanköse276
29.06.2011, 01:10
Daha önceki yönetim kurullarında kaç üyemiz oluyordu ki? Haluk Ulusoy federasyonu haricinde zaten hep 1 kişi göndermiyor muyduk? Ama o Kırklarelispor olayı doğruysa gerçekten vahim bir durum...

kırklarelispor olayı başkanın herzamanki şovu..

adam kırklarelisporda yöneticidir doğru ama kimbilir hangi takımlıdır???

DNA-TS
29.06.2011, 01:16
ne oldu sadri başkan gene mi olmadı.

Armağan Dere
29.06.2011, 01:20
sen Trabzonlu Mehmet Atalay'ı desteklemezsen böle olur...Boykot alsan ne olacak yine aydınlar seçilecek..

Fatih Öztürk
29.06.2011, 01:23
o değılde sadrı başkan artık rakıbı geçtık, kendı taraftarımız tarafındanda antıpatık görünmeye başladı.bırı başkanı durdursun lütfen.

SEDAT
29.06.2011, 01:39
- Zamanında Önder Karaduman'ın yerine Aziz Yıldırımın emriyle Süleyman Atalı atarken aklınız nerdeydi , boykot ediyosunuzda sanki sizi çok tınlayan var ...

Yiğit Gayretli
29.06.2011, 01:44
Boş iş olmuş biraz. Formalite icabıyız demiş başkan. Formalite icabı da iş yapmış maalesef...

Tolga
29.06.2011, 03:17
Bu yazıdan bize tek muhattap Kırklareli çıkar =)) Aşamadık hâlâ buraları.

kalavara
29.06.2011, 05:17
sadri şener göbeğiyle f özak'a bağlıdır. onun da bağlı olduğu yer belli. oradan emir gelmiş. trabzonun etkisi ülkenin her alanında silinecek. gün be gün...şimdi oluşan bu liste mi koruyacak trabzonspor'un hakkını. 9 değil 19 puan önde girsek ligin son haftasına bir bahaneyle 20 puanımızı silerler. bu iş bitmiştir artık. türkiye'de paranın iti olmayan kalmamıştır, geçmiş olsun.

Travelair
29.06.2011, 05:51
Katılmıyormuşuz. Yahu görmüyor musun çok da umurlarındaydı

tayfa_61>34
29.06.2011, 07:11
Atı alan çoktan Üsküdar'ı geçti. Günaydın sayın başkan ve yönetimi...

atf61
29.06.2011, 08:23
bu lütfi arıboğan denen basketbolcunun babası muhtarmı...neden bunu heryere yamıyolar anlamıyorum biri bana anlatsın..ne ayaktır anlamıyorum

İskender Çakmak
29.06.2011, 08:25
hem destekliyorum diye aciklama yapiyor bizim baskan sonra onerdigi isimden bir tane aliyor sonra da basliyor elestirmeye tepki koymaya. Zamaninda cikardin basin karsisina benim adayim Mehmet Atalay derdin yapardin kulisini he olur ve ya olmaz sonucta simdiki duruma dusmezdin

Faik Yılmaz
29.06.2011, 09:05
Akrep dere kenarında dertli dertli beklerken Kamllunbağa yanına gelmiş ve derdini sormuş....

Oda karşıya geçmek istediğini ama geçemediğini söylemiş...

Kamlumbağada onu sokmayacağına söz verirse onu geçirebileceğini söylemiş.....

Almış arkadaşına gelmişler derenin tam ortasına kamlumbağa bakmışki akrep arkasını eşelemeye çalışıyor... Bağrmış tabi...

Ama Akrep :

- Kusura bakma huyum bu benim......

Kamlumbağada suya dalmış boğmuş akrebi....

Sayın Başkanda kusura bakmasın ama akrebe sarılmış gibi Fbli başkana sarılmış şimdi beğenmeyincede kurula gelmiyormuş.....

Süleyman Eruyar
29.06.2011, 09:16
Zamanında destek verilmiş olabilir,

yerine getirilmeyen sözler yüzünden zaten bu karar almış,

bir tuhaflık yok,

destekliyorum.

Cemalettin Taşkın
29.06.2011, 10:12
bu da bir tepkidir iyi olmuş.

haa kesin bunun cezasını çekeriz daha federasyon başlamadan ters düştük. mehmet ali aydınlar da mahmut özgener gibi masal anlatıyor yok birlik beraberlik yok her konuda fikir danışma filan.

Külünkoğlu
29.06.2011, 10:32
Şimdi de “küstüm oynamıyorum“ mu ?

Hiç düşünüyor musun sayın başkanım, geçen sene şampiyon olmuş bir çok başarılar kazanmış adamlar başkan, yönetim kurulu üyesi hangi pozisyonda olsun mevkileri zorluyorlarda zorluyorlar. Bunu neden yapıyolar ? Adamlarda inanç ve hırs var, kaabiliyet var.

Peki sende var başkanım ? ne gibi bir söylemin var ? bir tanesi en olmayacak zamanda geliyor senden hem de kritik genel kurul öncesi “Trabzonspor Basketbol’u kapatma kararı aldık” dedin.
Bunu dersen bunu yaparsan nasıl “BÜYÜK KULÜP” dedirteceksin kendine ? Şimdi çıkmış Kırklarelispor muhabbetini ortaya atıyorsun öyle olsa bile bu söylenir mi ?

Trabzonspor’la ilgili onlarca konu varken Lüleburgaz Kırklareli dolaşıp halı saha açılışlarına katılan siz değil miydiniz başkanım ? yeri gelmişken dünkü forma lansmanında nerdeydiniz ?

Başkanla ilgili söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Gelelim Yönetim Kurulu üyelerine. Başkan yanlış yapmış olmaz mı kardeşim ? Basketbol şubesi kapanırsa Trabzonspor’un marka değeri dibe vuracağını göremiyorsanız ne diye Trabzonspor’da yöneticilik yapıyorsunuz ? Siz ne iş yaparsınız ? Neden bir taneniz çıkıp bu konuda mücadele etmiyor ?

keles76
29.06.2011, 10:37
baskan yanllislardadir hemen atladi feybeli baskana halbuki diger adayin trabzonlu olacagini herkes biliyordu ve bu bizim elimizi guclendirirdi ne oldu simdi gitmiyecekmis ati alan uskudari gecti
tek suclu baskandir anadolu ile hareket etseydi belki kazanamayacakti ama en azindan boyle gulunc konumada dusmezdi

Kasım Hilal
29.06.2011, 10:41
Şimdi de dağa küsmüş tavşan olduk..

Rahmi Akkurt
29.06.2011, 10:53
adamlar takmıyor ki seni istersen katılma ne olacak yani? birazdan da istanbul takımlarının çok memnun kaldığı listeyle başkan olacak.demek ki buradan yok o seçimlere direkt etki etmeliyiz yok şuna şöyle yapmalıyız demekle olmuyormuş.

Tahsin Ağaoğlu
29.06.2011, 10:54
sen git trabzonlu adaya destek verme sonrada git bi fenerliyi protesto et

bravo....

bordo(61)mavi
29.06.2011, 11:07
Sadri Show devam ediyor... Bir türlü sezon finali yapamadı !!! Of başkan of Asena'dan daha iyi kıvırıyosun... Başta yumruğunu vuracaktın masaya baştaaa şimdi konuşma boşunaaaa

Mustafa Ayazoğlu
29.06.2011, 11:12
Sadri Şener'in kendi hatası hep böyle mızıkçılık yapıyor...

Mehmet Atalay'ı devir, Aydınları destekle.. Al sana !

Sadri Şener devri bitti !

oflubektas
29.06.2011, 11:17
Yanlışı bir başka yanlışla düzeltme çabaları. Bir adayın arkasında durur (Mehmet Atalay veya bir başkası), seçimi kaybeder, ancak dostun düşmanın saygısını kazanırdık.

Şimdi Mehmet Atalay'ı destekler gibi görünüp "çizdim oynamayrum" deniyor, sonra Mehmet Ali Aydınlar desteklenip, üstüne üstlük "bir daha uğramam" dediği Kulüpler Birliği toplantısına gidiliyor, sonra da Trabzonspor'un sadece bir temsilcisi yönetime alınıyor diye (ki M.Ali Aydınlar "sizden iki kişi alacağım" diye bir söz de vermemiş) bir kez daha "çizdim oynamayrum" deniyor.

Sayın başkanım, yatınız kalkınız, küstürmek üzere olduğunuz Şenol Güneş'e dua ediniz.

Hasan Habip Özbay
29.06.2011, 11:19
ya anlayın artık bizi kimse sevmiyor sevmesini ve başarımızıda istemelerini beklemeyin akıllı olak için daha neyi bekliyoz bu yıl biz geçen yıl fenevin yaptıklarını yapıp şampiyon olalım varsın bir yılda onlar ağlasın yeter artık

Uzunoğlu
29.06.2011, 11:22
destek vermediğimiz zaman sanki seçilemeyecek

gerek yok bu tür ayaklara

yarın acısı çıkar bunların

Mustafa Ayazoğlu
29.06.2011, 11:23
FEDERASYON, Mehmet Ali Aydınlar

%51 Fenerbahçe , %20 Beşiktaş , %20 Galatasaray , % 9 Diğer

zafer6161
29.06.2011, 11:25
aman sadri bey napıyorsunuz !!!

Bayraktaroğlu
29.06.2011, 11:31
En baştan beri Aydınlar'ı desteklemek zaten hataydı.ne yani seçildikten sonra tüm takımlara aynı çizgide olacağını mı sanıyorduk.Seçilmeden adam safını belli etti.Boykotu destekliyorum.

irfanköse276
29.06.2011, 11:31
Sadri Şener isyan etti

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Türkiye Futbol Federasyonu başkanlık koltuğuna aday olan Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde sadece bir Trabzonlu olmasına tepki gösterdi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde Trabzon'dan tek bir ismin olmasına itiraz etti. Bu durumu kabullenmek istemeyen Şener'i şu anda TFF eski Başkanı Mahmut Özgener ikna etmeye çalışıyor.

Şener'in Trabzonlu delegelerle boş oy atabilecekleri konuşuluyor. Sadri Şener'in özellikle Cüneyt Tanman'ın listeye alınmasına ve muhtemel milli takımlardan sorumlu yönetici olacak olmasına espri ile yaklaşarak, "Tanman'dan daha yakışıklısını bulabilirdik" dediği belirtildi.

29 Haziran 2011 Çarşamba - 10:45

DHA

murat
29.06.2011, 11:32
Yoentimden bir rezillik daha :) helal olsun Aydinlara!!

Murat GENEL
29.06.2011, 11:36
Federasyon İstifa !!!

çok kolay yıpanır bunlar..

The_Storm
29.06.2011, 11:41
Katılmamakla olmaz, 'birkaç bin öfkeli taraftarla' topluca katılmak lazım TFF genel kuruluna.

Bazıları baskın diyebilir, bence katılım....

Mustafa Ayazoğlu
29.06.2011, 11:42
Sadri Şener'e soralım..

Size muhalifleriniz dese ki benim adamımı yönetiminde tut sana destek vereyim, senin lehinde adaylıktan çekiliyorum !
Tek aday başkandınız !

Bence bi tarafınız ile gülerdiniz.

OLCAY ÇAKIR
29.06.2011, 11:43
Bu bir Sadri Şener- Aziz Yıldırım savaşı... Ara da olup bitenleri çok da irdelemeye gerek yok haliyle...
Koşulsuz Sadri Şener diyorum...
Ve tepkisini destekliyorum.

Erdinç Dilek
29.06.2011, 11:45
Hacıosmanloğlu gelmeli yönetime, başka çözüm önerisi olan? yapmayın beyler şunu da siz görün artık, hiçbir yönetime hatalarından ders alma şansı verilmedi, 44 yılda 40 küsur yönetim değişti, her yıla bir yönetim düşmüş nerdeyse, çözüm olmuş mu? olmamış, hatalar olacak ama her hatada al aşağı tavırlaır hoş değil eleştiriyi yapıcı yapmakta yarar görüyorum

Rahmi Akkurt
29.06.2011, 11:47
Bu bir Sadri Şener- Aziz Yıldırım savaşı... Ara da olup bitenleri çok da irdelemeye gerek yok haliyle...

Hocam,ben de dediğinize katılıyorum. :) Erman Toroğlunun dediği gibi Aziz Yıldırım Türk futbolunu yönetmek istiyor.Bunu da birazdan tescil ettirecek.

OLCAY ÇAKIR
29.06.2011, 11:50
Erdinç, bunun altyapısı oluşuyor gibime geliyor... Tamamen his...

Ama bu yıl eğer Sadri Şener camia desteğini almazsa çeker gider bence...

Eğer az destek alırsa, büyük bir savaş bizi bekliyor futbolda...

Hissiyatım bu yönde.
Hacıosmanloğlu gelmeli yönetime, başka çözüm önerisi olan? yapmayın beyler şunu da siz görün artık, hiçbir yönetime hatalarından ders alma şansı verilmedi, 44 yılda 40 küsur yönetim değişti, her yıla bir yönetim düşmüş nerdeyse, çözüm olmuş mu? olmamış, hatalar olacak ama her hatada al aşağı tavırlaır hoş değil eleştiriyi yapıcı yapmakta yarar görüyorum

Uğurtan

Bu yönetimi eleştiren çeşitli sebeplerden ötürü anlamakta zorlanan birisiyim.

Ve hayatta oy vermem diyorum şu günlerde.

Ama bahsettiğiniz şahıs aday olsun benim gibi birisine bile tekrar oy verdirtir bu yönetime.

O derece uzak olması gereken bir şahıstır.

Umarım anlatabilmişimdir.

Mustafa Ayazoğlu

Sadri Şener 2 adayının yönetimde olmayacağını bilseydi Mehmet Ali Aydınlar ile buluşup desteklediğini açıklar mıydı?

Cevap Hayır ise, Sadri Şener'in Trabzonspor başkanı olmasına gerek yok.

Kaybetti.

Aziz yine kazandı.

Cafer KILIÇSOY
29.06.2011, 11:52

Olcay abi gibi düşünüyorum..

Mustafa Ayazoğlu
29.06.2011, 11:53
Erdinç, bunun altyapısı oluşuyor gibime geliyor... Tamamen his...

Ama bu yıl eğer Sadri Şener camia desteğini almazsa çeker gider bence...

Eğer az destek alırsa, büyük bir savaş bizi bekliyor futbolda...

Hissiyatım bu yönde.

Hiç federasyona bulaşmaya gerek yok.

Şenol Güneş'in açıklamaları Sadri Şener in uzun süre devam edemeyeceğinin göstergesi.

Çok net Sadri Şener devri bitti. Götüremez artık.

Mehmet Ç.
29.06.2011, 11:58
Sadri Sener kendi etti, kendi buldu..

temel_yilmaz
29.06.2011, 12:05
Sandri başkan çok konuştu ama hiç birşey konuşmadı esasında.Bu sabah federasyonda çalışan altyapılarla ilgili bir arkadaşın aracını tamir ederken sohbet etme imkanım oldu pek bizimkileri taktıkları yok şu anda güç kapma aşamasında diyor herkes 3 klüp hemen hemen istediklerini aldı fb daha bir öte aldı dedi.Zaten Aziz beyin şekilleindirmesi ile oldu dedi bana ,yani bunları görmek için federasyonda çalışmaya da gerek yok aslında .
Buradan çıkaracağımz sonuç bu ülkede hakkını aramak istiyorsan espri değil ana avrat söveceksin ,bu sadece sporda değil telefon faturası öderken,herhangi bir ürünü garantiden değiştirmek isterken kısacası hayatımızla alakadar olan heryerde sistem böle işliyor şarlamassan bağırıp çağırmazsan ,küfür etmezsen işin görülmez yani kibar olan değil söven kazanıyor bu ülkede.

juliant
29.06.2011, 12:07
ıs ısten gectıkten sonra boykot etsen ne olcak kandırıldın ıste bu saate kadar kandırıldınkı baska aday cıkmasın dıye artık yapabılcen bısey yok

Emre Dumangöz
29.06.2011, 12:09
ya bırakın olan olmus saldırcanız yer trabzonspor başkanı deil bide siz böle davrndınız zaman ztn baskaların istediklerini siz yapmıs oluyorsnz

bkandil
29.06.2011, 12:11
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde Trabzon'dan tek bir ismin olmasına itiraz etti.

Bu durumu kabullenmek istemeyen Şener'i şu anda TFF eski Başkanı Mahmut Özgener ikna etmeye çalışıyor.
Şener'in Trabzonlu delegelerle boş oy atabilecekleri konuşuluyor. Sadri Şener'in özellikle Cüneyt Tanman'ın listeye alınmasına ve muhtemel milli takımlardan sorumlu yönetici olacak olmasına espri ile yaklaşarak, "Tanman'dan daha yakışıklısını bulabilirdik" dediği belirtildi. (Fanatik)

Eskiden kalan klişe slogan gibi sayın Sadri Şener...

Tek yol Espri...

Espri ile iş yürümediğini göremedik henüz, hadi hayırlısı...

Bu espriler bu yönetimi ne kadar götürür, hep birlikte göreceğiz...

Rahmi Akkurt
29.06.2011, 12:12
ya bırakın olan olmus saldırcanız yer trabzonspor başkanı deil bide siz böle davrndınız zaman ztn baskaların istediklerini siz yapmıs oluyorsnz

doğru ,hak veriyorum size.Biz kendi kendimizi yiyoruz.

juliant
29.06.2011, 12:13
bugun radyoda dınledım mhk baskanı besıktaslı olcakmıs dıye yıldırım demırorene soz verılmıs fakat galatasaraylı olmus onuda kandırmıs aydınlar ama sesını cıkarmıyor nedenıı bılemıcem..bızım baskanın boykotunu desteklıyorum fakat bellıydı boyle olcagı ılerı goruslulugu yok baskanın buna kızıyorum nıye bastan destek verıyosun kandırılcan bellı ıste

DNA-TS
29.06.2011, 12:14
sadri şener ,bu yönetimde söz sahibi olacağım dedi herhalde kendi kendine ama baktıki dediği olmuyor bastı kalayı. sen bütün işin sonuna kadar destekle sonra yan çiz. başkan trabzonsporun temsil ettiğini unutma sen sadri şener olarak değil trabzonspor başkanı olarak oradasın.
her olay karşısında mızıkçılık yaparak gitme.
trabzonda yaptın aynısını kongre yapıldı.
kulüpler birliğin toplantılarında yaptın.
federasyon secimlerine geldin şimdide orada yapıyorsun.

Fatih Özkan
29.06.2011, 12:17

Aynen öyle abi...
Birbirimizi yemeye gerek yok...

Emirhan Ömeroğlu
29.06.2011, 12:22
Başkanımı destekliyorum!

Emirhan Ömeroğlu
29.06.2011, 12:23
Başkanın söylediklerini iyi okuyun. Ondan sonra eleştirin. Mehmet Ali Aydınlara 2 kişi seçersen destekleriz demiş. Oda kendi istediğini seçmiş hatta.

DNA-TS
29.06.2011, 12:29
Başkanın söylediklerini iyi okuyun. Ondan sonra eleştirin. Mehmet Ali Aydınlara 2 kişi seçersen destekleriz demiş. Oda kendi istediğini seçmiş hatta.

mehmet ali aydınların kim olduğunu bilmiyormuydu sadri şener neyine güvendide destekledi?
gene espiri yapıyor başkan '' tanmandan daha yakışıklısını bulabilirdik'' diye.

Ali Özcan
29.06.2011, 12:34
Sadri Şener her ne yapıyorsa arkasındayım...

Hani "dik" duruş diyoruz ya, Selçuk transferinde de, ligin son haftasında da, şimdi federasyon seçimlerinde de, emre bel. olayında da dik duruşun alasını sergilemektedir...Mehmet Ali Aydınlar ı desteklemesinin sebebi, Aydınlar la Aziz Yıldırım arasındaki derin problemlerdir...Aydınlar o kadar güçlendi ki fenerbahçe camiasında, Aziz Yıldırım ın paçaları tutuştu, kulüpte sorun olmasın diye akıllıca tasfiye edip federasyon başkanlığı konusunda gaza getirdi...Orada borusunu öttüreceğini sanıyor ama Mehmet Ali Bey, Aziz Beyi pek sevmez...

Sadri Şener i her fırsatta eleştiren bir zihniyet var...Son 3 yıla, bir de öncesine baksınlar bu arkadaşlar...

Sadri Şener (yanlışlarıyla beraber - basketbol şubesi gibi) bence ideal başkandır Trabzonspor için...Diğerlerini de gördük...Daha iyisi Şenol Hocadır...Şenol Hoca başkan oluncaya kadar Sadri Şener diyorum...

DNA-TS
29.06.2011, 12:36
mehmet ali aydınlar ile aziz yıldırım arasında ki derin ayrılıklar var tezini kamuoyuna kim attıysa çok başarılı oldu.
baksanıza söylene söylene herkes inanmaya başladı.
göreceksiniz ki aziz yıldırım federasyonun bir numaralı adamı olacaktır.

Ali Özcan
29.06.2011, 12:38
mehmet ali aydınlar ile aziz yıldırım arasında ki derin ayrılıklar var tezini kamuoyuna kim attıysa çok başarılı oldu.
baksanıza söylene söylene herkes inanmaya başladı.
göreceksiniz ki aziz yıldırım federasyonun bir numaralı adamı olacaktır.

bu ortaya atılan bir tez değil...çok gerçek bir olay...Voleybol şubesinin başarılarıyla, Acıbadem Grubu desteğiyle Aydınlar çok güçlü bir adam oldu camiada...Derin bir çekişme olduğunu çok iyi biliyorum...Tasfiye ettiler adamı dolaylı yollardan...

juliant
29.06.2011, 12:40
melıh gokcek ozgenere saydırıyo ankarasporla ılgılı

DNA-TS
29.06.2011, 12:41
bu ortaya atılan bir tez değil...çok gerçek bir olay...Voleybol şubesinin başarılarıyla, Acıbadem Grubu desteğiyle Aydınlar çok güçlü bir adam oldu camiada...Derin bir çekişme olduğunu çok iyi biliyorum...Tasfiye ettiler adamı dolaylı yollardan...

http://pazarvatan.gazetevatan.com/haberdetay.asp?hkat=51&hid=13742

irfanb
29.06.2011, 12:43
Basiretsizligimiz,hem şampiyonluğumuza mal oldu,hem de Mehmet Atalay gibi birinin Federasyon başkanı olmasını engelledi.
Azıcık bir ışık görseydi Mehmet Atalay bizimkilerden, eminim adaylığını koyacaktı.O adaylığını koymadı,Mehmet Ali Aydınlar Federasyon başkanı olmadan koymaya başladı...

Ali Özcan
29.06.2011, 12:47
http://pazarvatan.gazetevatan.com/haberdetay.asp?hkat=51&hid=13742

Burada da adamın ne kadar güçlü olduğundan bahsedilmiş...Aziz yıldırımı harcar bu adam isterse...hazzetmediği açık...kavga etsek te barışırız gibi bişey söylemiş, röportajda zaten "ben azizi sevmem,nefret ederim" gibi birşey diyemezdi ki...

Ali Özcan
29.06.2011, 12:51
Aziz YILDIRIM ilk kez kaybetti
İbrahim Seten - ibrahims@gazetevatan.com
--------------------------------------------------------------------------------
Yıldırım Demirören’in evinde yapılan teklifle, federasyon başkanlığı için Mehmet Ali Aydınlar ortaya çıktığında Göksel Gümüşdağ’ın verdiği ilk demeci hatırlıyorum:

“Ben yine de Futbol Federasyonu Başkanlığı’na adayım.. 14-15 kulüp benim arkamda.. 29 Haziran’da görüşürüz..”

Aziz Yıldırım’ın desteğiyle kulüplerle müzakerelere devam etti, daha önce desteğini aldığı Süper Lig kulüpleriyle (örneğin E.Şehir, Antalya, Manisa, Sivas) görüşmeler yaptı.. G.Saray Başkanı Ünal Aysal’dan destek istedi..

Ama ne olduysa oldu, emir “büyük yerden” geldi ve dün itibarıyla yarıştan çekildi Gümüşdağ.. Görünüşte sadece 4 kulübün(Beşiktaş, G.Saray, Trabzon ve Antep) desteğiyle ortaya çıkmış Mehmet Ali Aydınlar’ın altında görev yapmaya razı oldu.. Dün M.Ali Aydınlar, Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ’la birlikte fotoğraf verince fısıltı gazetesi yine yanlış haberi manşetine taşıdı: “Bu savaşı Aziz Yıldırım kazandı.. Hem F.Bahçeli bir başkan geliyor, hem de yakın adamı Göksel Gömüşdağ’ı başkan vekilliğine getirdi.. Daha ne olsun!”

Ben öyle düşünmüyorum.. İşte benim bakış açımla kazananlar ve kaybedenler:

KAZANANLAR:

1-M.Alİ Aydınlar: F.Bahçe başkanlığı için önümüzdeki mayıs ayında Aziz Yıldırım’la kongre savaşına girecek, büyük ihtimalle kaybedecekti.. Şimdi futbolun 1 numaralı koltuğuna oturdu.. Üstelik kafasında boza pişirmesi gereken 4 kulübün desteğiyle.. Muhtemelen rahat bir başkanlık dönemi geçirecek.. 4 yıl sonra federasyon başkanlığını bıraktığında, F.Bahçe’nin seçim dönemi gelmiş olacak.. Kim bilir, belki de şartlar uygun olursa F.Bahçe Başkanlığı şansı da devam edecek..

Yıldırım Demİrören: Düne kadar Beşiktaş, federasyon kulislerinde hep yanlış adayı desteklemiş ve kaybetmişti.. 4 yıl önce Hasan Doğan başkan seçilirken Demirören, Haluk Ulusoy’un yanında olduğu için kurullara ve yönetime adam sokamamıştı.. Şimdi ise M.Ali Aydınlar ismini ilk ortaya atan, ilk teklifi yapan, kongre satrancında Aziz Yıldırım’ı mat eden isim oldu.. Saha dışındaki bu galibiyetin etkileri, orta vadede daha iyi anlaşılacaktır.. Demirören, Aziz Yıldırım’a rağmen Türk futbolunda ilk kez bir şey gerçekleştirmeyi başaran isim oldu, “Artık ben de büyük oyuncuyum” mesajı verdi..

Sadrİ Şener: Aziz Yıldırım’dan bu sezonun intikamını aldı.. İlk andan itibaren hep M.Ali Aydınlar’ın yanında oldu.. Tabii algı zorluğu çeken Trabzon camiası Şener’i suçlayacak, “Aziz Yıldırım, TFF’yi ele geçirdi, başkan veya başkan vekili niye bizden değil?” diyecek.. Ama gerçek tam tersi.. Aydınlar, Trabzon’un adayı aslında..
İbrahİm Kızıl: Anadolu’nun yeni yükselen değeri oldu.. Eskiden AK Parti rüzgarını ilk estiren Kayserispor olurdu.. Şimdi bu ünvan Gaziantepspor’a geçti.. Büyük oyuncuların masasında yerini aldı, Kayseri efsanesini tarihe karıştırdı..

KAYBEDENLER:

Azİz Yıldırım: İlk kez kaybetti, 1 yıldır nakış gibi işlediği proje çöpe gitti.. Özgener’in gitmesi, yerine yakın dostu Gümüşdağ’ın gelmesi demek, F.Bahçe’nin Tahkim Kurulu, yönetim kurulu gibi kritik bölgelerde cirit atması anlamı taşıyacaktı.. Ama son virajda rakiplerinin ortaya çıkardığı M.Ali Aydınlar ismi daha fazla teveccüh gördü.. Üstelik Aydınlar, Aziz Yıldırım’a rağmen aday çıktı.. Aziz Yıldırım’a karşı F.Bahçe’de başkan adayı olmayı planlayan Aydınlar’ın, TFF’de Yıldırım’ın etkisinde kalacağını düşünmek idiotluk olur.. Üstelik Gümüşdağ’a “Otur oturduğun yerde” mesajı Ankara’dan geldiyse, bu kontrolsüz çıkışın faturası Aziz Yıldırım’a da kesilebilir.. Dikkatle izlemek lazım..

Göksel Gümüşdağ: Hem İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki 2 numara koltuğunu, hem kulüp başkanlığını, hem de Kulüpler Birliği 2. başkanlığını kaybetti.. Karşılığında TFF’de 2. başkan oldu.. Bir önceki 2. başkan Servet Yardımcı ne derece etkili performans sergilediyse, Gümüşdağ da aynı seviyede kalacaktır.. Üstelik Aziz Yıldırım’la yakınlığı çok net biçimde ortaya çıktı, karizma kaybına uğradı..

Ünal Aysal: Demirören’in evindeki ilk toplantıya G.Saray adına katılan Adnan Öztürk, “Biz Aydınlar’ın arkasındayız” dedi.. Ancak Aysal, Ali Dürüst ve Fatih Terim’in etkisiyle dümeni daha sonra Göksel Gümüşdağ’a kırdı.. Arkasında durmadığı aday yarışı kazanınca, G.Saray da kaybedenler arasına girdi.. Aysal’ın dün öğle saatlerinde, seçilme şansı sıfır olan Mehmet Atalay’la görüşmesi, bu kulisler için henüz acemi olduğunu gösterdi..

Recep Mamur: Aziz Yıldırım’la işbirliği yaparak Gümüşdağ’ı başkan yapacak oluşumun en etkili adamı olacaktı.. Sonuçta elinde kala kala Kulüpler Birliği kaldı, Aydınlar’a mesafeli bir duruş sergiledi.. Ama başkanlık trenine son istasyonda bindi.. Protokol sırasındaki öncelikli yerini kaybetti, üstelik Ankara’nın da tepkisi topladı..

Emirhan Makul
29.06.2011, 12:51
İsabet olmuş katılmamamız , zira şuanda ki konularla ilgili bir bilgimiz felan olduğunu sanmıyorum :) Yatalım aşşağı biz en iyisi

Şuanda Melih gökçek mahmut özgenerin ağzını burnunu büzdü oturdu şimdi mahmutun yardımcısı cevap veriyor ortalık savaş yeri bir sürü konu var melih gökçek herşeyi çıkıp anlatıyor yüzüne vuruyor , sanırım biz bunu yapamazdık.

BENDARLI
29.06.2011, 12:52
Bu yönetimi eleştiren çeşitli sebeplerden ötürü anlamakta zorlanan birisiyim.

Ve hayatta oy vermem diyorum şu günlerde.

Ama bahsettiğiniz şahıs aday olsun benim gibi birisine bile tekrar oy verdirtir bu yönetime.

O derece uzak olması gereken bir şahıstır.

Umarım anlatabilmişimdir.

BU FORUM YÖNETİCiLERİNDEKİ BU HACIOSMANOĞLU ALERJİSİ NERDEN GELİYOR BENDE BUNU ÇOK MERAK EDİYORUM,MAŞALLAH FORUMUMUZ ÇOK TARAFSIZ ÇOK ÖZGÜR HACIOSMANOĞLU AÇIKLAMA YAPTIĞINDAN BERİ FORUM YÖNETİCİSİ ARKADAŞLARDA Bİ TELAŞ NE OLUYOR ANLAYALIM..

bu yönetimi eleştirenleri anlamakta güçülük çekiyorsunuz,bende sizi anlamakta güçlük çekiyorum,bir yönetim düşün ki türkiyenin en iyi yerli oyuncuları elinde ama tutamıyor hadi onu geçtim bedava salıyor,bir yönetim düşünün ki trabzonsporun hiçbir hakkını savunamıyor,futbol takımın mucizelerle aldığı ouanları maşa başında bir güzel yiyor,bir yönetim düşünün ki yeni forma lansmanı yapıyor ama formaların sadece renkleri değişik hepsi bir çok başka kulup tarafından kullanılıyor,bir yönetim düşünün ki futbolun yöneticileri açık açık sizde kimsiniz sizi takan yok payınıza size biçilen role razı olun diyor sus pus adam gibi tepki yok...

alın size yönetiminiz çok başarıulı ama şunu unutmayın bu yönetimin sigortası şenol güneş tir o sigortada attımı şartel iner son basın toplantısında şenol hocanın yönetime mesajlarını iyi analiz ediniz...

Cengiz
29.06.2011, 12:53
genel kurula katılsaydı bu seferde niye protesto etmedi denilecekti. çok zor bu işler allah kolaylık versin

Emirhan Ömeroğlu
29.06.2011, 12:58
Sadri Şener destekleseydi ne olacaktı? Bu adamı getirdiği oy verdiği için Başkana sövücektiniz. Adım gibi eminim. Sadri Şener'in şartı vardı yerine getirilmedi çekildi. Hani diyordunuz ya hep çekil gitme yapma etme diye Yapıyor işte şimdi.

DNA-TS
29.06.2011, 12:59
Aziz YILDIRIM ilk kez kaybetti
İbrahim Seten - ibrahims@gazetevatan.com
idiotluk olur..
bişey yazacaksan saygılı yaz.az önce sadri şenere kıvır sadri diyenlere tepki koyuyordun ne iş sıra taraftarlara gelince mi idiot yazan yeri renklendiriyorsun?

juliant
29.06.2011, 13:00
Burada da adamın ne kadar güçlü olduğundan bahsedilmiş...Aziz yıldırımı harcar bu adam isterse...hazzetmediği açık...kavga etsek te barışırız gibi bişey söylemiş, röportajda zaten "ben azizi sevmem,nefret ederim" gibi birşey diyemezdi ki...

harcayabılse harcardı baskanlıgı ıstıyorum fakat azız varken aday bıle olamıyo azız benden sonra aydınlar baskan olcak demıs ama yıne bırakmamıs baskanlıgı aydınlarda bunu soyluyor ama karsısına cıkıp aday olamıyo azıze karsı gucu sınırlı aydınların..korkum su fenere yanlıslık yapılırsa azız aydınların fenerlılıgınden vurup aydınlara cıkısırsa aydınlar ılerde fenerbahcede baskan secılemıcegı endısesıyle fenere yanlıslık yapmıcak olmasıdır cunku yazısında bırgun baskan olmak ıstedıgını soyluyo

Ali Özcan
29.06.2011, 13:02
bişey yazacaksan saygılı yaz.az önce sadri şenere kıvır sadri diyenlere tepki koyuyordun ne iş sıra taraftarlara gelince mi idiot yazan yeri renklendiriyorsun?

ben paragrafın tamamını renklendirdim, Trabzonspor taraftarına denmiyor ki "idiot" diye...Mehmet Ali Aydınlar ın Aziz Yıldırım a maşa olacağını düşünmek "idiot"luk olur diyor adam...olayın bizim taraftarla, Trabzonsporla ilgisi yok...Son derece saygılı yazarım ben yazılarımı, bu konuda hiçsorun yaşamadım 5 yıldır bu forumda...

DNA-TS
29.06.2011, 13:04
bütün paragraf bordo o kelime mavi.
burada nedemek istediğin belli o dediğin görüşü savunanlara ithafen diyorsun bizde onu savunuyoruz dolaylı yollardan bize söylüyorsun.ama zaman kimin haklı olduğunu gösterecek.

Emirhan Ömeroğlu
29.06.2011, 13:06
burada nedemek istediğin belli o dediğin görüşü savunanlara ithafen diyorsun bizde onu savunuyoruz dolaylı yollardan bize söylüyorsun.ama zaman kimin haklı olduğunu gösterecek.

Bence süper bir hayal gücün var ve çok alıngansın.

Ali Özcan
29.06.2011, 13:08

tabiki zaman gösterecek kimin haklı olduğunu, yazıyı yazan İbrahim Seten, ben sadece yazarın "bu konuda böyle düşünenler" için yaptığı yakıştırmayı gösterdim...

neyse, dediğin gibi zaman gösterecek kimin haklı olduğunu...

CEMEFKER
29.06.2011, 13:10
Yav, gücümüz bu kadar diyelim, bari gerçeği söylemiş olalım.Nüfus kütüğü il bölümünde Trabzon yazıp da İstanbul klüplerinin delegeliğini yapan vatandaşlar olduğu müddetçe, bir yerlerde ihale kapmak, şahsi rant elde etmek uğruna Trabzonspor'u ikinci plana atanlar, gömlek değiştirenler oldukça, hangi güçle bizansa karşı duracaksın.

Mesele karın doyurma meselesi...... ekonominin nerede toplandığı, aktığı ortada, biz hala amatör futbul ruhu ile düşünüyor, hareket ediyoruz futbolun endüstri halini aldığı yerde.

Onun için elimizdeki ile yetinmesini bilelim diyorum. Ben işe ekonomik boyuttan bakıyorum. Bizim için tek çıkış noktası futbolda ekonomik başarı demek olan şampiyonlar ligine katılmak. Her sene birinci olmasak da ikinci olalım kasamızı dolduralım. Şampiyonlar liginde gruplara kalalım, turlar geçelim, puanlar alalım, paralar kazanalım, varsın bizi birinci yapmasınlar, şerefli ikinciliklerle kasamızı doldurmanın yoluna bakalım. Klube kar getirecek yatırımlar yapalım, ihaleler alalım, "siyasi gücümüzü" bu yönde kullanılım diyorum. ;)

Mustafa Ayazoğlu
29.06.2011, 13:13
Mehmet Atalay'ı destekleseydik seçilecekti. 2. lig 3.lig desteği daha sağlamdı.

Güç kaybedildi. Trabzonspor daha güçlü olacaktı.

Mehmet Ali Aydınlar tek aday çünkü 303 oyun 100 ünü bile alamayabilir..

Ali Özcan
29.06.2011, 13:18
Mehmet Atalay seçilseydi en ufak lehimize gelişmede üstümüze aşırı gelinecekti...aziz yıldırım muhalifi bir fenerli bizim için daha hayırlı olur diye düşünüyorum...

Armağan Dere
29.06.2011, 13:24
Mehmet Atalay seçilseydi en ufak lehimize gelişmede üstümüze aşırı gelinecekti...aziz yıldırım muhalifi bir fenerli bizim için daha hayırlı olur diye düşünüyorum...

Ne kadar karşıtı olduğu Göksel Gümüşdağ'ın yönetimde olmasından belli olmuyor mu abi..

Emirhan Makul
29.06.2011, 13:30
Oha ne oluyor la melih gökçek sövdü sövdü sövdü 10 dakka ara verdiler aziz yıldırım herkesle konuştu melihcim gel bebeğim dedi melih kalktı oyum aydınlaradır hepinizi çok seviyorum dedi oturdu.

Bu arada son dakika Ankarasporun askıya alınma işlemi sona erdi.

BENDARLI
29.06.2011, 13:30
Yav, gücümüz bu kadar diyelim, bari gerçeği söylemiş olalım.Nüfus kütüğü il bölümünde Trabzon yazıp da İstanbul klüplerinin delegeliğini yapan vatandaşlar olduğu müddetçe, bir yerlerde ihale kapmak, şahsi rant elde etmek uğruna Trabzonspor'u ikinci plana atanlar, gömlek değiştirenler oldukça, hangi güçle bizansa karşı duracaksın.

Mesele karın doyurma meselesi...... ekonominin nerede toplandığı, aktığı ortada, biz hala amatör futbul ruhu ile düşünüyor, hareket ediyoruz futbolun endüstri halini aldığı yerde.

Onun için elimizdeki ile yetinmesini bilelim diyorum. Ben işe ekonomik boyuttan bakıyorum. Bizim için tek çıkış noktası futbolda ekonomik başarı demek olan şampiyonlar ligine katılmak. Her sene birinci olmasak da ikinci olalım kasamızı dolduralım. Şampiyonlar liginde gruplara kalalım, turlar geçelim, puanlar alalım, paralar kazanalım, varsın bizi birinci yapmasınlar, şerefli ikinciliklerle kasamızı doldurmanın yoluna bakalım. Klube kar getirecek yatırımlar yapalım, ihaleler alalım, "siyasi gücümüzü" bu yönde kullanılım diyorum. ;)

düşüncelerine katılıyorum dostum bu forumda bende birkaç kere dile getirmiştim bu düşünceyi trabzonspor için asıl başarı çıtası avrupa olmalı nasıl olsa bizi şampiyom yapmayacaklar biz heryıl avrupada başarılı olalım bırakalım onlar annelerinin liginde kendileri çalıp kendileri oynasınlar

juliant
29.06.2011, 13:31
yunus egemenoğlu kım ona soylenıyolar

Hazar_
29.06.2011, 13:32
Ankaraspor Bank Asya'da

onur-ts
29.06.2011, 13:35
Aziz Yıldırım şovunu yaptı.İ nokta Melih Gökçek de bunca senedir konuştuklarını menfaati uğruna heba ederek aziz yıldırımın şovuna izin verdi.sonuç:ankaraspor lehine oldu.aziz yıldırım tek kelimeyle delegeleri etkileyebilecek kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterdi

irfanköse276
29.06.2011, 13:40
yunus egemenoğlu kım ona soylenıyolar

TFF avukatıydı sanırım..

Reşit
29.06.2011, 13:41
Oha ne oluyor la melih gökçek sövdü sövdü sövdü 10 dakka ara verdiler aziz yıldırım herkesle konuştu melihcim gel bebeğim dedi melih kalktı oyum aydınlaradır hepinizi çok seviyorum dedi oturdu.

Bu arada son dakika Ankarasporun askıya alınma işlemi sona erdi.
emirhan diğer tarafdan bakarsak adam (melih) dediğini söke söke yaptırdı koskoca salondan 10 oyunu geçmedi aleyhinde ki oy sayısı. bizimkilerde küstüm oynamıyoruma devam etsin. adam cıktı sağa sola saldırdı ama istediklerini de yaptırdı.

Emre Dumangöz
29.06.2011, 13:41
byler bölesi daha iyi oldu ts yanlısı biir olsaydı cok gelickler di üstümüze en ufak hatada curcuna kopucaktı bosvern bölesi dahah iyi :D

juliant
29.06.2011, 13:42
TFF avukatıydı sanırım..
sımdı okudu yonetımdeymıs
melıh gokcek aydınlar onu yonetımıne almasın dedı

OLCAY ÇAKIR
29.06.2011, 13:42
Aziz Yıldırım FB başkanı sıfatıyla mı, yoksa Kulüpler birliği başkanı sıfatıyla mı olaylara müdahil oluyor?

Hazar_
29.06.2011, 13:43
Melih Gökçek istediğini aldı siz hala Aziz Yıldırım şovunu yaptı diyorsunuz.Aziz Yıldırım Aziz Yıldırım herşey Aziz Yıldırım olmuş sizde.

Emirhan Makul
29.06.2011, 13:45
emirhan diğer tarafdan bakarsak adam (melih) dediğini söke söke yaptırdı koskoca salondan 10 oyunu geçmedi aleyhinde ki oy sayısı. bizimkilerde küstüm oynamıyoruma devam etsin. adam cıktı sağa sola saldırdı ama istediklerini de yaptırdı.

Aynen ya adam istediğini yaptırınca çıktı sahneye tamam ya oyun aydınlara hadi öptüm by dedi oturdu ne saçma bir ilişkileri var.

Bu arada gergin olan toplantıyı 25 dakika da aziz yıldırım kontrolü altına alıp istediği herşeyi yaptırıyor şuanda cırlayan kalmadı herşey yolunda salon olarak çok sevişiyorlar aziz kalktığında tüpçü antep başkanı felan kalkıyor hep beraber yürüyorlar felan ne saçma bir ortam aydınlarla özgener masa altından el ele tutuşacaklar neredeyse o ona sen çok güzel yönettin diyor oda ona sen ne kadarda güzel yöneteceksin tatlım diyor.

Harun-61
29.06.2011, 13:46
Hey gidi Melih Gökcek, ne desek sana simdi ??

.

Emirhan Makul
Aziz Yıldırım FB başkanı sıfatıyla mı, yoksa Kulüpler birliği başkanı sıfatıyla mı olaylara müdahil oluyor?

Klüpler birliğinden istifa etmeyeceğini açıklamış , vazgeçmiş abi.

Emre Dumangöz
ben sadri başkanımızn gitmemesini aşırı derecede destekliyorum byle bugune deyil yarına bakın ileriye yatırımdır bunlar cok başı ağırıcak bunlar hataları veya yanlısları en ufak illagelliklerini yuzlerine vuracaktır ben buna inanıyorum

Ahmet Başkaya
29.06.2011, 13:47
Melih Gökçek'i tebrik ediyorum kulübünün hakkını savunduğu için darısı bize .

wien_ts
29.06.2011, 13:47
bizim trabzonlu tek üyede listeden cikartilmis galiba.

SEDAT
29.06.2011, 13:48
- Bizim hiçbir gücümüz kalmamış onu anladım ben , ancak bir şeyi çok iyi yapıyoruz " Rüzgar"...

bordo08
29.06.2011, 13:49
Trabzonspor türk futbolundan tasviye edilmeye çalışılıyor açık ve net...

Federasyonda aziz ve askerleri at kaşturuyor..

Sadri başkanı bu kirli oyuna gelmeyip dik duruşundan dolayı tebrik ediyorum...

OLCAY ÇAKIR
29.06.2011, 13:51
Yıldırım'la Gökçek daha düne kadar, daha bir kaç saat evveline kadar............................

Hayda...

Emirhan güzel izah etmiş...:)

Tövbe tövbe....:)

Reşit
29.06.2011, 13:51
Aynen ya adam istediğini yaptırınca çıktı sahneye tamam ya oyun aydınlara hadi öptüm by dedi oturdu ne saçma bir ilişkileri var.

Bu arada gergin olan toplantıyı 25 dakika da aziz yıldırım kontrolü altına alıp istediği herşeyi yaptırıyor şuanda cırlayan kalmadı herşey yolunda salon olarak çok sevişiyorlar aziz kalktığında tüpçü antep başkanı felan kalkıyor hep beraber yürüyorlar felan ne saçma bir ortam aydınlarla özgener masa altından el ele tutuşacaklar neredeyse o ona sen çok güzel yönettin diyor oda ona sen ne kadarda güzel yöneteceksin tatlım diyor.
aaa polyannacılıkta bizim baskanın da üstüne yoktur onuda es gecme lütfen :)
x baskana soruyorlar sadri bey kurula katılmayacagını beyan etti ne diyorsunuz.

sadri beyi hallediriz diyor adamlar. arkadas sen bu adama destegini verirken bazı seylerin garantisini almadınmı ne demektir 5 - gs 3 -fb 3 bjk 1 ts . zaten o bir kişide onerdigin isim değil. ee senin ne etkin oldu. hani böyük başkanlık nerde kaldı. böyle tavizler verdikce daha çok katılmayacagımız genel kurullar toplantılar olur...

Mollasalihoğlu
29.06.2011, 13:52
Hepimiz, kendi alanımızda kendimiz yetiştirmek zorundayız.
Öyle ki, yarın öbürgün, fb başkanının tff başkanının bize işi düşmeli. Bizden medet ummalı..

Ancak o zaman layıkı ile hakkımızı savunabileceğiz bu kirli düzende..

onur-ts
29.06.2011, 13:53
bugün ister sadri şenere öfkelenin ister yanlış yaptı diyin.ister niye başta destekledin diyin.ne derseniz diyin.ama bugün şu açıkça ortaya çıkmıştır..."Düzene Boyun Eğmeyen Tek Kulüp TRABZONSOR..."

Emre Dumangöz
29.06.2011, 13:54
erdal atalay kimdir sanırım trabzonspor temsilcisi olrak o atandı yeni olrak benmi yanlış anladım :)

bordo08
29.06.2011, 13:54
Bizden tek yönetim kurulu üyeside listeden çıkartılmış..

ERdem atalay alınmış yerine..

Reşit
29.06.2011, 13:55
bizim trabzonlu tek üyede listeden cikartilmis galiba.
süper olur bu aslında kırıkkalesporun delegesi var o temsil eder bizi orda

oleyy oleyy oleyyyyyy ...

Murat GENEL
29.06.2011, 13:56
Karaduman yerine başka biri atanmış..Başkanın isteği oldu sanırım..

metinulusoy
29.06.2011, 13:58
erdal atalay kimdir sanırım trabzonspor temsilcisi olrak o atandı yeni olrak benmi yanlış anladım :)

Sadri Şener'in tepkisinden sonra Önder Karaduman çıkarıldı,Erdal Atalaya listeye alındı.Ö.Karaduman Başkanın tepkisine rağmen başkanla konuşmadan listeye girmeyi kabul etmiş o yüzden Başkan ona tepki göstermişti.Bunun üzerine yine S.Şener'in önerdiği isimlerden olan Erdal Atalay listeye alındı.Çok ince hesaplar var bu işlerde,inşallah hakkımızda hayırlısı olur..

metinulusoy
29.06.2011, 13:59
Karaduman yerine başka biri atanmış..Başkanın isteği oldu sanırım..

Sadri Şener'in tepkisinden sonra Önder Karaduman çıkarıldı,Erdal Atalaya listeye alındı.Ö.Karaduman Başkanın tepkisine rağmen başkanla konuşmadan listeye girmeyi kabul etmiş o yüzden Başkan ona tepki göstermişti.Bunun üzerine yine S.Şener'in önerdiği isimlerden olan Erdal Atalay listeye alındı.Çok ince hesaplar var bu işlerde,inşallah hakkımızda hayırlısı olur..

Başkanın istediği yine olmadı,Başkan en az iki kontenjan istiyordu...Önder Karaduman Başkana rağmen listeye girince tepki aldı ve Başkanın dediği oldu,listeden çıkarıldı.

Hotaman
29.06.2011, 14:00
Biz bir değiliz.
Birbirimize kızıp ortak sevdamız için tek bilek olamıyoruz.
Ayrıysak zayıfız demektir, zayıfsakta gelen geçen tokatlar.
Kimse gocunmasın devran böyle dönüyor. Biz uyanan dek sürüklenmeye devam edeceğiz.

OLCAY ÇAKIR
29.06.2011, 14:01
Yıldırımla Gökçek elele dendi...

Düzen hakkında güzel bir fotoğraf bence...

Duvarıma asacam...:)

bordo08
29.06.2011, 14:03
Hani yıldırımla gökçek birbirlerini sevmezlerdi...

Bu ne şimdi sevişiyorlar, menfatler örtüşünce kin nefret hikaye...

metinulusoy
29.06.2011, 14:03
Yıldırımla Gökçek elele dendi...

Düzen hakkında güzel bir fotoğraf bence...

Duvarıma asacam...:)

O fotoğrafta şu dikkatimi çekti;Aziz gerçekten Melik g. çekiniyor,ama bun söslenen şeyden sonra Melih g. in oraya çıkması çok ilginçti..

juliant
29.06.2011, 14:04
Hani yıldırımla gökçek birbirlerini sevmezlerdi...

Bu ne şimdi sevişiyorlar, menfatler örtüşünce kin nefret hikaye...

melıh gokcek yuz vermedı azıze..melıh ıstedıgını aldı azızde nasıl olsa melıh ıstedıgını alcak cıkıp yalakalık yapım ben etkılı olıyım dıye cıktı sdc yoksa ortada dostluk felan yok

Emre Dumangöz
29.06.2011, 14:06
bugün ister sadri şenere öfkelenin ister yanlış yaptı diyin.ister niye başta destekledin diyin.ne derseniz diyin.ama bugün şu açıkça ortaya çıkmıştır..."Düzene Boyun Eğmeyen Tek Kulüp TRABZONSOR..."

katılıyorum ama bizim renkdaşlara anlatamıyorsun bu yeni tff baskanı 2 ts li temsilci sözü verdi ama 1 tane atanınca doğal olarak katılmadı bizim baskan ve cok bası ahırıcak daha iyi oldu onlarla dost olcamıza duşman olup çatışmayı yeğlerim

bordo08
29.06.2011, 14:07
Ankaraspor hangi akla hizmet lige alınır..

Gerçi ligde bir çok takım bazı takımların alt yapısı gibi çalışıyor...

Bu durumda resmiyete döklümüş oldu..

irfanköse276
29.06.2011, 14:07
katılıyorum ama bizim renkdaşlara anlatamıyorsun bu yeni tff baskanı 2 ts li temsilci sözü verdi ama 1 tane atanınca doğal olarak katılmadı bizim baskan ve cok bası ahırıcak daha iyi oldu onlarla dost olcamıza duşman olup çatışmayı yeğlerim

bu sözün verildiğini düşünmen için ortada tek bir bilgi bile yok..

SEDAT
29.06.2011, 14:09
- Mehmet Atalay'ı niye desteklemedik , Sadri Şener değil Faruk Özak istemedi , zaten Mehmet Atalay'ı isteseydi Siyasiler Başbakan " Mehmet Bey'in aday olmasına sevinirim " der gerekli işareti gösterirdi.
- Neyse , Aziz Yıldırım bu artisliği yapacak gücü nerden alıyor , tabiki Başbakandan , Nihat Özdemir , Aziz ve Başbakanın beraber yaptığı açılışların saysını unuttum ben.
- Zaten Trabzon olarak gerekli desteğide verdik ! artık bu saatten sonra kimse bizi tınlamaz , tınlamamalıda zaten .
- Yani demem şu , böyle adamlar Trabzon ve Trabzonspor şehrinin üstünde demoklesin kılıcı gibi durduğu müddetçe Trabzonspor ancak bu arenada figüran olur , arada sırada 2.'lik , 3.'lük ,2-4 senede bir Türkiye kupası heyecanımızın bitmemesi için ağzımıza çalınan bir parmak bal olarak yanımıza kar kalır.
- Yukarıda yazılanların gerçek kişi ve kurumlarla hiçbir alaksı yoktur , hepsi tamamen hayal ürünüdür (!)

Mehdi
29.06.2011, 14:12
Federasyon kurulunda adamın olsa ne olur olmasa ne olur diye soru geldi aklıma ama sizinle paylaşmayacağım.

Turgut Çelik
29.06.2011, 14:13
Hey büyük Allahım sen sabır ver baktıkça gördükçe cinnet geçirmemek elde değil.

Sahi cinnet halinde tahammüden cinayetin cezası ne kadar bilen varmı? :D

Reşit
29.06.2011, 14:15
Federasyon kurulunda adamın olsa ne olur olmasa ne olur diye soru geldi aklıma ama sizinle paylaşmayacağım.
mehdi abi nerelerdesin yaw. seni gören cennetlik :D

en basit pazar günü mac oynadın cuma gününe mac verdiler sana. o güc yoksa sende o gün tıpış tıpış oynayacaksın o macı ( bu sene yasadık )

Mustafa Önder
29.06.2011, 14:21
Vaybe bir Ankaraspor kadar gündem yaratamadık!

Oğuzhan Turhan
29.06.2011, 14:28
Hepimiz, kendi alanımızda kendimiz yetiştirmek zorundayız.
Öyle ki, yarın öbürgün, fb başkanının tff başkanının bize işi düşmeli. Bizden medet ummalı..

Ancak o zaman layıkı ile hakkımızı savunabileceğiz bu kirli düzende..

Sonuna kadar haklisin..

Kamil Çakmak
29.06.2011, 14:29
fb den 4, bjk den 4 ve gs den 4 kişi olacak yönetimde. Trabzonspordan bir kişi olacak. Böyle şey olurmu. Boykot etsinler kardeşim. hiç üyemiz olmasın orda.

Turgut Çelik
29.06.2011, 14:34
Aslında şu saatten sonra başkandan şöyle bir açıklama gelse bence fena olmaz.

Biz hiçbir kurum mhk tff vs. tanımıyoruz istedikleri gibi at oynatsınlar ancak TRABZONSPORUMUZUN en ufak hakkını yiyecek adamın da alnını karışlayacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururuz

bordo08
29.06.2011, 14:35
Trabzonsporu yok sayıyorlar bu kadar basit...

Sezon boyunca kulübümüze yapılacak ayak oyunlarını hep beraber izleyeceğiz...

Tüm kulüpler toplanmış aziz yıldırımın agzından çıkacak laflara bakıyorlar..

Emirhan Makul
29.06.2011, 14:53
Ohohoooo ne oluyor ya :)

2 saattir lig tv'yi izliyorum benimsetilmeye çalışılan düşünce şu ;

Mehmet Ali Aydınlar fenerbahçeye yakınlığı ile biliniyor bayan voleybol takımı felan ama söz verdi bak vallaha söz verdi tarafsız olacak.

Ya herkesin 2 takıma gönlü olabilir ama esas olan bir tanedir diğeri için bir fayda sağlanamaz

Her başkan 2 takımı tutuyor ne olacak mecnun bey fener göksel gümüşdağ fener ama ne olacak ya vallahi kendi klüplerini seviyorlar.

Ya şimdi bu TFF yönetimine fb , gs ve bjk liler girdi ya vallahi sadece takım olarak tutuyorlar hiç birşey yapmayacaklar ya bak inanın ya

-Hayır çocuk kandırılır benim bildiğim böyle :D Ne saçma muhabbetler geçiyor koskoca adamlar ya saçlarında siyah kalmamış çıkmış vallaha yanlı karar olmayacak feneri tutuyo ama yok vallaha öyle değil diyor :D

Fatih
29.06.2011, 14:54
Geçmiş olsun...

Yeni yönetimin hakemlere yönelik çalışmaları gelecek sezonun nasıl geçeceği yönünde fikir verecektir.

Mehmet Zeki
29.06.2011, 14:57
M.Ali Aydinlar 204 oyun 201'ini almis...

bordo08
29.06.2011, 14:57
Ohohoooo ne oluyor ya :)

2 saattir lig tv'yi izliyorum benimsetilmeye çalışılan düşünce şu ;

Mehmet Ali Aydınlar fenerbahçeye yakınlığı ile biliniyor bayan voleybol takımı felan ama söz verdi bak vallaha söz verdi tarafsız olacak.

Ya herkesin 2 takıma gönlü olabilir ama esas olan bir tanedir diğeri için bir fayda sağlanamaz

Her başkan 2 takımı tutuyor ne olacak mecnun bey fener göksel gümüşdağ fener ama ne olacak ya vallahi kendi klüplerini seviyorlar.

Ya şimdi bu TFF yönetimine fb , gs ve bjk liler girdi ya vallahi sadece takım olarak tutuyorlar hiç birşey yapmayacaklar ya bak inanın ya

-Hayır çocuk kandırılır benim bildiğim böyle :D Ne saçma muhabbetler geçiyor koskoca adamlar ya saçlarında siyah kalmamış çıkmış vallaha yanlı karar olmayacak feneri tutuyo ama yok vallaha öyle değil diyor :D

Aynen böyle kardeşim haklısın..

Ne oluyorsa bu çift cinsiyetliler yüzünden oluyor..

Yok 2. takımım yok aslında öyle değil..

Delikanlı gibi çıkıp diyemezler biz istanbul kulüplerinin kölesiyiz diye..

Bir gönülde iki sevda olmaz ha olursa işte böyle kıçın başın ayrı oynar..:)

Ilelioglu
29.06.2011, 14:59
Bu sezon en ufak bir basarisizlikta bizim Yönetim gider bence...

Bu Taraftari hep salak yerine koyuyorlar...

:mad:

bordo08
29.06.2011, 15:03
@Poetricus

Ne olursa olsun Trabzonspor kulübü başkanına dansöz kıyafeti giydirirler denmesi yalnış...

Hele Trabzonsporun taraftar formunda denmesi en büyük yalnış...

juliant
29.06.2011, 15:04
bu olayın ustune ıyı transferler sart..hakemlere kazanmasını ogrenmek gerekıyo baska yolu yok

Serdar Dilekoğlu
29.06.2011, 15:05
Beklenilen oldu sen ilk başta gidip adama destek verip sonradan yok ben katılmıyorum dersen bu senin suçundur. Sorarlar sana ki soruyorum neden ilk sen gidip o adamın adaylığını destekledin ne olduklarını bile bile.

Oğuz KUL
29.06.2011, 15:06
Sadri Şener herzamanki gibi yine oyuna geldi ve yine olan TRABZONSPOR a oldu
1 Kişi bile bizi orada temsil edemezken nasıl açıklaya bilirsin bu protestoyu Sadri Başkan
Madem protesto edecektin başta bunu yapsaydın ve Mehmet Atalayı destekleseydin
Başta Mehmet atalayı destekleseydin şuan belkide tff başkanıdı kendisi
Sense herzaman rakiplerinin oyununa ve gazına geldin yine aynısı oldu
Başta destek için yanına gelenlerin yanında olup asıl destek olacağınada sırtını dönmenin sonucu tff nin seni yok sayması (gerçi bizim için hiç yoktu)
Başkanım yanlış sulardasın buda bizleri artık sıkıyor...

silentpain61
29.06.2011, 15:09
Trabzonspor'un 1 üyesi var yönetimde ama o kişide yönetimimiz tarafından disiplin kuruluna gönderilecekmiş.klüp isteği dışında tff yönetiminde bulunduğu için.

esra61
29.06.2011, 15:13
adaletli seçim olsun istiyoruz sadece...ama gs,fb,bjk'nin 4 ,ts'nin 1 kişisi var sadece yönetimde......
başkan tepkide haklı....

Serdar Dilekoğlu
29.06.2011, 15:15
Fenerbahçe Futbol Federasyonu seçimleri sonuçlandı. Yeni başkan Mehmet Ali Aydınlar.

Samet Yildirim
29.06.2011, 15:16
Boykot sezonu açıldı!
Türkiye Futbol Federasyonu'nun 39. Başkanı'nı seçeceği Genel Kurul'u Trabzonspor boykot etme kararı aldı.

Trabzonspor, Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetimine kendi kulüplerinden istedikleri temsilcileri almaması nedeniyle Genel Kurulu boykot kararı aldı. Sadri Şener salona girmedi ve Lig TV'ye bomba açıklamalar yaptı.

İşte Sadri Şener'in açıklamaları ;

“Genel kurula girmeyecek. Federasyon kuracağı zaman Mehmet Ali Aydınlar’a destek çıktık. Bizden Mehmet Atalay teorik olarak adaydı aslında, ancak pratik olarak değildi, kendisi Trabzonlu ve biz ona resmen aday olduğunda bizi ikna ederse, ona destek vereceğimizi söyledik. O aday olmadığı için Mehmet Ali Bey’e destek verdik, 3-4 kulüptük o zamanki toplantıda. Ben kendilerine hassas taraflar olduğunu söyledim, 3 aday verdim ve ikisini seç dedim, kendisi 1 tanesini zorla ya da zorla demeyelim kontenjan olarak alabileceğini söyledi. Bu mümkün değil dedim. Yönetime giren arkadaş da bana ‘sizin izniniz olmadan girmem’ dedi ama girdi. Disiplin yönetmeliğine aykırı davrandı. Disipline sevkedeceğiz kendisini. Disiplin ne karar verir bilmem.”

“Bugün okuyorum gazetelerde, ‘Trazbon tepkili’ deniyor. Aydınlar da, ‘biz tepkiyi yumuşatacağız’ diyor. Başta bu hatayı ve haksızlığı yapanlar, ileride de bize haksızlık yaparlar. Trazon’a haksızlık yapma hakkını görüyorlar demek ki. 4 G.Saraylı, 4 Fenerbahçeli , 4 Beşiktaşlı var ve Konya ile Kırıkkaespor’dan arkadaşlar var. Aydınlar’ın kendi taktiridir, bir şey diyemem. Ama bizim de oy verme mecburiyetimiz yok. Kendi kendine oyla seçilsin o zaman. Kimseden isim almam demek yanlış. O zaman kimseden oy da alma. Ben seçeyim sen oy ver istiyor”.

“Geçen yönetimden bu yönetimde olanlar var mesela. Bu da yanlış, devlet memurluğu değil bu. Onlar olmasa, Antep’in Bursa’nın temsilcisi olacak belki, onlara yazık değil mi ?. Kırıkkale’nin var, benim yok temsilcim. Ben Şampiyonlar Ligi’nde oynuyorum. Başkanla konuştum ‘Aman ne olur’ diyor. Listede Cüneyt Tanman var mesela. Şöhret futbolcu alacaksa ben Ali Kemal’i vereyim. 4 tane Cüneyt eder. Belki elbiseleri markaları farklı, bilemem. G.Saraylı 2 muavin de almışsın yanına, bari onu alma”.

“Tahkim Kurulu Başkanı Hasan Gerçeker Fenerbahçeli, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu Beşiktaşlı veya Galatasaraylı. Herkes bir takım tutar, Mustafa Kemal bile gelse bir takım tutar. Ancak spor camialarında taraf olmak farklıdır, memurlar sendikası seçiminde hangi takımlı olursan ol. Burada bir uygulama var”

“Sonuç olarak biz bu işi büyütmeden, bir sürü delegemiz var ama onlara telkinde bulunmadan kongreye katılmayacağız. İnşallah muvaffak olular. Kendisi ‘mesafeli olacağız’ diyor. Belki biz de mesafe koyarız ve hiç görüşmeyiz..”

Fatih
adaletli seçim olsun istiyoruz sadece...ama gs,fb,bjk'nin 4 ,ts'nin 1 kişisi var sadece yönetimde......
başkan tepkide haklı....
M.Ali Aydınlar'a destek veren kimdi?:)

juliant
aydınlar aday bıle degılken baskan aday olması ıcın telkınde bulundu sımdı secım gunu bu hale dustuk cok komık bı durum baskanda cok pısmandır

RepLay
29.06.2011, 15:17
Valla ben 12 hazirandaki tabloyu gördükten sonra başkana hiç kızamıyorum kızmıyorum....

Murat 61
29.06.2011, 15:19
Vay be bu azizyıldırım denen insan müsveddesi nereden bulur bu kadar kuvveti. Adam istediği gibi at koşturuyor futbol piyasasında. Bana öyle geliyor ki tarihin, azizyıldırım önünde en pısırık federasyon başkanına tanıklık edeceğiz önümüzdeki dönemde.

Mehmet Zeki
29.06.2011, 15:19
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=87366

esra61
29.06.2011, 15:21
M.Ali Aydınlar'a destek veren kimdi?:)

tamam destek vermelerini bnd istemedim en başında.
ama başkanın söylemelerine göre anlaşmışlar 3trabzonlu yönetici al demiş ilk başta olur mesajı verince bizimkilerde deseklemiş.
zararın neresinden dönersen kardır bence.
tabi trabzonlu bir aday varken m.ALİ AYDINLARI desteklemek bize yakışmadı.

Emrullah
29.06.2011, 15:24
Şimdilik hayırlı olsun. İyi başlanmadı. Özellikle üç İstanbul kulübünden 4 temsilci bulundurup Trabzonspor'dan 1 tane temsilci bulundurulması tam bir rezalet. Yine de bekleyip görmekte fayda var. Bu güne kadar zaten bize karşı olumlu birşey göremedik. Belki şer görünen şeyde hayır vardır.

Emrullah
29.06.2011, 15:25
Türk futbolunu mevcut ortamda kaostan kurtaracak tek isim Mehmet Atalay'dı. Maalesef kaos devam edecek gibi.

Ilelioglu
29.06.2011, 15:27
Türk futbolunu mevcut ortamda kaostan kurtaracak tek isim Mehmet Atalay'dı. Maalesef kaos devam edecek gibi.

O degilde, böyle olacagi belli oldugu halde, bizim Yönetim bu herife destek verdi....:mad:

Yiğit SARI
29.06.2011, 15:29
Trabzonspor'la yaşanan soruna da değinen Aydınlar; Biz yeni göreve başladık ve herkese eşit mesafede olağız.. Sadri Şener'le de görüşeceğiz. Trabzonspor'la iyi ilişkiler içerisinde olacağız" dedi.

Emrullah
29.06.2011, 15:32
Yönetimin boykot kararını desteklemiyorum. Hiç sevimli durmuyor. Sen hem Mehmet Atalay'a karşı Aydınlar'ı destekle hem de işine gelmediği bir durumda küstüm oynamıyorum de. Baştan hata yapıldı.

Bu arada M. Ali Aydınlar Aziz Yıldırım'a pabuç bırakacak adam değildir. FB camiası içinde en sesli eleştirileri Aydınlar yapmıştır.

Ilelioglu
29.06.2011, 15:35
Trabzonspor'la yaşanan soruna da değinen Aydınlar; Biz yeni göreve başladık ve herkese eşit mesafede olağız.. Sadri Şener'le de görüşeceğiz. Trabzonspor'la iyi ilişkiler içerisinde olacağız" dedi.

Aydinlar'a göre esit mesafe ne demektir?

4 fenerli
4 geseli
4 bejekeli
1 tsli

Oldu...:rolleyes:

Cemalettin Taşkın
29.06.2011, 15:38
başkana bu kadar yüklenmeyelim. mehmet atalay aday oldu da desteklemediler mi? çıkıp bende adayım dese eminim ilk önce biz desteklerdik. belki işaret bekledi istediği işareti alamadı.

seçime katılmamak bence iyi oldu tabi sonuçlarını göreceğiz zaten bu federasyondan ne bekliyoruz ki en azından seçimlerde yoktuk deriz.

beşiktaşlı adamı mhk başkanı yaptılar bakalım artık beşiktaş hakem hatasıyla maç kaybedecek mi? veya fenerbahçe maçlarına yunus yıldırımı verebilecekler mi?

Mehdi
29.06.2011, 15:39
Hayırlı olsun.

sessizkral_1
29.06.2011, 15:47
Sadri başkan şuan ligtv ye bağlandı

Ilelioglu
29.06.2011, 15:49

4 fenerli
4 geseli
4 bejekeli
1 tsli

Türk Futbolunu "Istanbul" yönetecek...

Bu ülkede bir tek Istanbul var sanki...

:rolleyes:

Sampiyonluk neden Istanbul'un disina cikmiyor diye soran arkadaslar, cevabi yukarida...

Samet Yildirim
29.06.2011, 15:52
Sadri başkan şuan ligtv ye bağlandı
Ne diyor ?

sessizkral_1
29.06.2011, 15:52
Sadri başkan "4 fenerbahçe 4 galatasaray 4 beşiktaşlı ama sadece 1 Trabzonsporlu var.Ender karaduman tek 1 Trabzonsporlu seçildiği için çekildi.Ancak trabzonlu Erdal Atalay seçilmiş.Bizim önerdiğimiz birisi değildi.Kendisine istifa etmesini söyledim.İstifa etmeyeceğini söylediAydılar' ı desteklemeyeceğiz.."

Faik Yılmaz
29.06.2011, 15:53
gitti fenerli geldi fenerli....

ne farkedecekki hiç bir şey......

sindoma61
29.06.2011, 15:55
seversiniz sevmezsiniz son zamanlarda sıkçada hata yapsada bugün diğer anadolu kulüpleri gibi piyon olmayı seçmedi başkanımız bunu taktir etmek lazım istediğimiz olmayınca tepkimizi verdik diğerleri gibi yalakalığı seçmedik bununla onur duymamız lazım heleki o sivas başkanını görünce 3 4 saat canlı izledim resmen azizin ayakçısı gibi ne derse onu yapıyodu iddia ediyorum 1oo yıl geçsede bizim seviyemize gelemez bu anadolu takımları şampiyon olmasakta önemi yok takımımla ve trabzonsporluluğumla gurur duyuyorum...

DeAgLeMaNyAq
29.06.2011, 15:56
Aydınlar hiç sempatik durmuyor ama inşallah bizim açımızdan hayırlısı olur...

Ilelioglu
29.06.2011, 15:57

4 fenerli
4 geseli
4 bejekeli
1 tsli

LigTv'de Sadri Sener'in aciklamalarini dinledim ve anladigim kadariyla bizi temsil eden kimse YOK.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=11&r=1&hid=94533

:cool:

Mehdi
29.06.2011, 16:00
TFF'yi sallayın geçen sene spor bakanı Trabzonluydu ve Trabzonsporluydu da çok abat olduk.
Ben bu işleri formalite olarak görüyorum.

Sibel
Hayırlı olsun,olabildiğince...

irfanköse276
Türk Futbolunu "Istanbul" yönetecek...

Bu ülkede bir tek Istanbul var sanki...

Sampiyonluk neden Istanbul'un disina cikmiyor diye soran arkadaslar, cevabi yukarida...

Sığ bir yorum gibi görünsede gerçek malesef bu...

Bursaspor en etkin şekilde temsil edildiği döneminde aldı şampiyonluğu..

Bknz: Levent Kızıl

JUVESAM
29.06.2011, 16:03
Vay be, bildiğin Türk futbolunun başında fenerli bir başkan olacak. Yazıklar olsun bu sistemi buraya getiren aziz yıldırım adisine ...

http://www.sibelinsahasi.denemepaketi.com/FileUpload/bs37813/File/mehmet_ali_aydinlar_006.jpg

http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2009-07-02_dbasin1.jpg

http://www.fenerbahceyebaskanolsana.com/images/MA34.jpg

OLCAY ÇAKIR
29.06.2011, 16:04
Mehdi, iki yorumunu okudum, ama çoklu alıntı yapamadığımdan burdan böyle yazıyorum.

Çok ama çok gerçekçi buldum yorumlarını...

*

En kötü, eskisi kadar kötü olur ve biz de buna hazır ve dayanıklı olmalıyız...

Gerisi hikaye..

Tahsin Ağaoğlu
29.06.2011, 16:05
Sadri başkan "4 fenerbahçe 4 galatasaray 4 beşiktaşlı ama sadece 1 Trabzonsporlu var.Ender karaduman tek 1 Trabzonsporlu seçildiği için çekildi.Ancak trabzonlu Erdal Atalay seçilmiş.Bizim önerdiğimiz birisi değildi.Kendisine istifa etmesini söyledim.İstifa etmeyeceğini söylediAydılar' ı desteklemeyeceğiz.."
Trabzonspor’da Başkan Sadri Şener’in “Bizim adayımız değil. Federasyon yönetiminde olursa onu disiplin kuruluna sevk edeceğiz” dediği Önder Karaduman dayatma ile listeden çıkartılmanın şokunu yaşıyor. Karaduman, Trabzonspor yöneticilerinin kendisini boykot ettiğini belirtirken, “Boykot ile kalmadılar, Federasyon Divan’ına da mektup bıraktılar ve ‘Önder Karaduman bizim adayımız değildir, ‘insiyatifimiz dışında yönetime girmiştir. 4 yıl boyunca yönetimde kaldığı sürece Önder Karaduman Trabzonspor’u temsil etmeyecektir’ dediler. Ayrıca Trabzonsporlu yöneticiler bütün kulüpleri arayıp ‘Önder Karaduman’ın ismini çizin’ dedi. M.Ali Aydınlar da bunu bana bildirdi ve ben de ayrıldım” diye konuştu.

Karaduman, bu konuda ve yaşananlarda kimlerin parmağı olduğunu kamuoyunun takdirine bıraktığını belirtirken, “Bu kana ikinci kez yapılıyor. Vizyonsuz ve küçük hesap yapan adamlar Trabzonspor’u yönetiyorlar. Bunların yaptığı Önder Karaduman’ı küçültmez, büyütür. Trabzonspor’dan, Futbol Federasyonu yönetime giren kişi de ahbap-çavuş ilişkisi ile girmiştir. Siyasilerin peşine dolaşıyorlar, sanki futbol federasyonu onların ekmek kapısı” diyerek tepkisini ortaya koydu.

adam yalan mı söylüyor yani ?

Ilelioglu
29.06.2011, 16:05
Komik olan tüm Kulüpler destek verdiler, demekki herkes memnun...

Ben iyice sogmaya basladim bu isten...

Aslinda Kulüpler neden memnun olmasin ki, her sene sampiyon istanbul'dan cikiyor ama onlarinda cepleri doluyor.

Ne taraftar umurlarinda ne de baska birsey, bu sanki bizim icinde gecerli.

Kamil Çakmak
29.06.2011, 16:07
Atalay başkan olsaydı da birşey değişmeyecekti bize yapılacak olumsuz tavır olarak.
Bu seferde temsilci almazlardı."bakın sizi temsil leden başkan var" derlerdi.
Sadri Şener taa baştan yanlış yapmıştır; lakin olay buraya gelmiş artık.
Boykot etmek ve bu mesafeyi her zaman korumak, en iyi Trabzonspor haklarını korumak olur.
Mehdi' nin dediği gibi Spor Bakanımızda vardı bizim. Sonuç koskoca "0"

Tunay ERDEM
29.06.2011, 16:07
bunlar bu sene de yalan eder bizi. hem de hiç acımadan.

Koray
29.06.2011, 16:08
Geç bu masalları Sadri ŞENER.

Ilelioglu
29.06.2011, 16:08
Karaduman, bu konuda ve yaşananlarda kimlerin parmağı olduğunu kamuoyunun takdirine bıraktığını belirtirken, “Bu kana ikinci kez yapılıyor. Vizyonsuz ve küçük hesap yapan adamlar Trabzonspor’u yönetiyorlar. Bunların yaptığı Önder Karaduman’ı küçültmez, büyütür. Trabzonspor’dan, Futbol Federasyonu yönetime giren kişi de ahbap-çavuş ilişkisi ile girmiştir. Siyasilerin peşine dolaşıyorlar, sanki futbol federasyonu onların ekmek kapısı” diyerek tepkisini ortaya koydu.

adam yalan mı söylüyor yani ?

-------------------------------------------------------------------------------------------

Bence dogru söylüyor, bu islerin arka planinda hep o lanet sey var.

Tunay ERDEM
29.06.2011, 16:12
sadri başkanımızı çok fena oyuna getirmişler.

fındıkoğlu
29.06.2011, 16:16
TFF Başkanlığı seçimlerinde maalesef kulüp yöneticilerimiz iyi bir strateji sergileyemedi...
Geçen seneden hiç ders almamışlar bu çok belli... Bir adım ötesinde neler olabileceğinden bile bihaberler...
Hiç yöneticimiz olmasın federasyonda bence bi mahsuru yok; zaten olanında bi faydasını görmedik çok şükür...
En başından beri sesiz kalmayı tercih etmiş olsalardı durum daha farklı seyir izleyebilirdi.. kaldıki yine söylüyorum hiçbir yöneticimizde TFF yönetimine girmesin zaten... Geçen seneyi hatırlayın adamlar demedimi kardeşim bu herifleri en çok siz destekliyodunuz şimdi ne oldu. Bence de gayet haklılar bu söylemlerinde. Trabzonspor yönetimindeysen eğer ne konuştuğunu o kelimelerinin ne anlamlar içerdiğini gayet iyi bileceksin, işin sonunda neler olabileceğini öngörüceksin ve en önemlisi söylediğinin arkasında adam gibi dik duracaksın...:cool:

Tunga
29.06.2011, 16:20
seversiniz sevmezsiniz son zamanlarda sıkçada hata yapsada bugün diğer anadolu kulüpleri gibi piyon olmayı seçmedi başkanımız bunu taktir etmek lazım istediğimiz olmayınca tepkimizi verdik diğerleri gibi yalakalığı seçmedik bununla onur duymamız lazım heleki o sivas başkanını görünce 3 4 saat canlı izledim resmen azizin ayakçısı gibi ne derse onu yapıyodu iddia ediyorum 1oo yıl geçsede bizim seviyemize gelemez bu anadolu takımları şampiyon olmasakta önemi yok takımımla ve trabzonsporluluğumla gurur duyuyorum...

Bizim yönetimimiz yalakalığı çoktan seçti. Piyon olmayı da sindirdi içine bir güzel. Bu yönetime adayı girmeyince feryadı da yalaka olmadığından değil, işine gelmediğinden.

O tek isim Önder Karaduman olmasaydı, o halde 1 TS'li oluşunu da içlerine sindireceklerdi, daha önce çok şeyi sindirdikleri gibi.

Trabzonspor Mayıs ayı başından beri pas pas ediliyor. Sesleri çıkmadı. Sana federasyon seçimine giderken bile salonda sorarlar "Başkan, senin basketbol takımı ne oldu?" diye.

Buna verecek cevabı da olmaz Şener'in.

Mahmut Özgener'e laf giydirip duranlar, onun tek toplantısını boykot etmedikleri gibi, milli maçlara da koşa koşa kuyruk olup gittiler.

Sadri Şener kendine oynamayı seviyor. İyi de kardeşim, biraz da Trabzonspor için oyna.

Samet Yildirim
29.06.2011, 16:22
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?t=11&r=1&hid=94533

Sadri Seneri dinledim ve hakli görüyorum...

Benim anlama felsefime göre...

Muhammed
29.06.2011, 16:23
TFF yeni başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifa eden Önder Karaduman'ın yerine Erdal Atalay'ı yönetime almasına Sadri Şener sert tepki gösterdi.

Şener: "Mehmet Ali bey, Erdal Atalay'ı kime sorup da yönetime aldı. Bize sorması gerekirdi. Kendisi güya bana ulamamış. Çok inandırıcı değil. Erdal beyin de bizden izin alarak yönetime girmesi gerekirdi. Kendisini aradım, girmemesini istedim. Ancak kendisi böyle bir görevi çok arzu ettiğini söyledi. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın ve Galatasaray'ın 4'er kişi tavsiye edip yönetime soktuğu listeye bizden en az 2 kişinin girmesi gerekirdi. M.Ali bey Trabzonspor'u hafife almıştır. Bu hafife alması da iyi sonuçlar doğurmayacak. Trabzonsporluların nasıl bir konsensyum sağlayacağını merak ediyorum. Madem Önder bey istifa etti. Önerdiğim 2 isim niye yönetime alınmadı. Yaptıkları hiç de şık değil. M.Ali bey bey demek ki 'Trabzonspor'a gerek yok' demek istemiştir. Bundan sonra tavrımızı herkes gösterecek" dedi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/aydinlar-trabzonsporu-hafife-aliyorSXHBQ238337SXQ

calypso
29.06.2011, 16:40
önünde büyük bir fırsat varken tepkisini koymayan bir şehir şimdi federasyon seçiminde yönetimi nasıl suçlayabiliyor?
tepkiyi şehir verecekti önce, arkasına bunun gücünü alan yönetim federasyon seçimlerinden istediğini koparacaktı.
yine boş konuşulan bir başlık olmuş maalesef.

Külünkoğlu
29.06.2011, 16:41
Kulüp başkanı Sadri Şener (http://www.milliyet.com.tr/index/Sadri Sener)’in Atalay’dan istifasını istediğini söyleyen Şakar, "Başkanımız kendisine istifa etmesi gerektiğini söylemiştir. O da ’Ben Trabzonspor’un değil, Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon)’un adayıyım’ diyerek istifa etmeyeceğini iletmiştir" dedi.

Sadri Şener'in süreci yönetemediğini düşünmekle beraber Erdal Atalay'ın söylediğine sadece yuh ! diyorum. Trabzon'un adayıymış Trabzon'un en büyük değeri nedir ? ve sen hangi alanda yönetici olmak istedin ?

Bu kadar lüzumsuz adamlara nasıl denk geliyoruz arkadaş, anlamak mümkün değil.

RepLay
29.06.2011, 16:42
önünde büyük bir fırsat varken tepkisini koymayan bir şehir şimdi federasyon seçiminde yönetimi nasıl suçlayabiliyor?
tepkiyi şehir verecekti önce, arkasına bunun gücünü alan yönetim federasyon seçimlerinden istediğini koparacaktı.

imza....çok haklısın

Oğuzhan Turhan
29.06.2011, 16:45
Kisisel cikar ve ihtiraslarini davalarinin onune koyan insanlardan nefret ediyorum..

Laz_61
29.06.2011, 16:45
Önemli olan geri adim atmamak ...

SEDER
29.06.2011, 16:47
yaa yemin ediyorum dünyanın en amatör yönetimi bizde..bu kadar amatörce yönetilirmi bu süreç..tff yönetimindeki kendi adaylarımızı bile küstürdük..daha lig başlamadan federasyonu karşımıza aldık..deli olmamak elde değil.ne yapmaya çalışıyolar.

Ilelioglu
29.06.2011, 16:50

Aynen öyle.

:alkış:

Simdi kivranin durun ama bunun sonu hic kimse icin iyi olmayacak!

:mad:

Ilelioglu
29.06.2011, 16:52
Kulüp başkanı Sadri Şener (http://www.milliyet.com.tr/index/Sadri%20Sener)’in Atalay’dan istifasını istediğini söyleyen Şakar, "Başkanımız kendisine istifa etmesi gerektiğini söylemiştir. O da ’Ben Trabzonspor’un değil, Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon)’un adayıyım’ diyerek istifa etmeyeceğini iletmiştir" dedi.

Sadri Şener'in süreci yönetemediğini düşünmekle beraber Erdal Atalay'ın söylediğine sadece yuh ! diyorum. Trabzon'un adayıymış Trabzon'un en büyük değeri nedir ? ve sen hangi alanda yönetici olmak istedin ?

Bu kadar lüzumsuz adamlara nasıl denk geliyoruz arkadaş, anlamak mümkün değil.

....................................

Bayraktaroğlu
29.06.2011, 16:55
Sadri Şener basiretsiz bir kişi sen bu Aydınlar'ı tanımadan neden bu kadar büyük destek veriyorsun al sonunda ne oldu başkan bile seçilmeden ipleri koparıp attık.İlk önce bir değerlendir bak bakalım neyin nesi bu adam hemen destek ver daha sonra benim adamım yok istemiyorum olmaz böyle gülerler sana çocuk oyuncağı değil bu o zaman omurgalı olsaydın en başta Atalay'ı destekleseydin.Hemen 'Koyun psikolojisine' girmeseydin.Ne yapacaksın yani bu adam başta olduğu sürece tartışmamı yapacaksın bize ne kadar faydası olacak biraz düşünüp hareket edin.

abcabca
29.06.2011, 17:00
yaa yemin ediyorum dünyanın en amatör yönetimi bizde..bu kadar amatörce yönetilirmi bu süreç..tff yönetimindeki kendi adaylarımızı bile küstürdük..daha lig başlamadan federasyonu karşımıza aldık..deli olmamak elde değil.ne yapmaya çalışıyolar.

yapılması gereken yapıldı, tff'yi baskı altına almak ve ileride çıkabilecek en ufak hakem hatası bile bu duruma bağlanacak, yani elimizde şuanda büyük bir koz oldu, Sadri başkanı şahsen destekliyorum..

bkandil
29.06.2011, 17:04
Sayın Sadri Şener;

Yarın size verilecek olan cevabı şimdiden ben söyleyeyim...

Trabzonspor'a stad yardımı yapıyoruz, 4 bin küsür de kombine alıp destek olduk, daha ne istiyorsunuz. Federasyonda delegeniz olmasın, bizim para desteğimiz yeter size...

Bilmem anlaşılabildi mi...

bkandil
29.06.2011, 17:06
yapılması gereken yapıldı, tff'yi baskı altına almak ve ileride çıkabilecek en ufak hakem hatası bile bu duruma bağlanacak, yani elimizde şuanda büyük bir koz oldu, Sadri başkanı şahsen destekliyorum..

Daha işin başında seni kullanarak, ilk fırsatta seni saymayan bir yönetimi baskı altına almak... Bu saatten sonra topla, tüfekle gitsen belki baskı altına alırsın, gerisi uzun hava...

Oğuzhan Turhan
Sadri Seneri bende destekliyorum ama su federasyon listesine herhangi bir kisinin Trabzonu temsilen girmesini anlayamiyorum!!!
Bu takimin baskani Sadri Sener ve temsil hakki kendisinde..
Oyle yada boyle bir tepki koymus ortaya, bunu herkesin desteklemesi gerekirken, adamin biri cikiyor ortaya..
Ben Trabzonu temsilen ordayim diyor.. Boyle bir sey olmaz, olamaz..
Tepkimizi topyekun ortaya koymaliyiz, aradan bir iki tipin cikipta, ben sunu temsilen ordayim gibi sacma sapan seyler soyleme luksu yoktur..

Travelair
Trabzonspor'a yapılan çok ayıp. Olan olmuş. Bundan sonra tavrımız sağa sola oynamamalı net ve caydırıcı olmalı

Bu arada TFF giderek özerkliğini kaybediyor, hem içten hem dıştan, bu da anlayana önemli bir not

Ilelioglu
29.06.2011, 17:08
Ne demek Trabzonu temsil ediyorum? Konu Futbol degil mi yoksa?

Nasil adamlar var ya...

cellchook
29.06.2011, 17:10
sanki ilk kez böyle bir kutuplaşma oldu.

yıllardır bu böyle.

orda 10 kişi de ts'li olsa,futbolda sonuca federasyon değil siyasiler etki ediyor.

boş işler bunlar.

Başkan'ın tepkisi anlamlı fakat bu ilk kez olan birşey değil ki zaten.

abcabca
29.06.2011, 17:14
Daha işin başında seni kullanarak, ilk fırsatta seni saymayan bir yönetimi baskı altına almak... Bu saatten sonra topla, tüfekle gitsen belki baskı altına alırsın, gerisi uzun hava...

medya bazında bahsediyorum, kim takar fenerasyonu..

ırmak
29.06.2011, 17:15
Birinin çıkıp beni alın yönetime dediği yok.Bildiğim kadarıyla kendisini aramışlar ve yönetime aldıklarını söylemişler.O da kabul etmiş.

Akif Gür
29.06.2011, 17:18
yönetimin tavrı gayet olumluydu..

belli şeyler düzelene kadar hiç bir toplantıya gitmemeliyiz..

başta kulüpler birliği olmak üzere..

Ilelioglu
29.06.2011, 17:19
yönetimin tavrı gayet olumluydu..

belli şeyler düzelene kadar hiç bir toplantıya gitmemeliyiz..

başta kulüpler birliği olmak üzere..

Oraya gidildi bile maalesef...

Akif Gür
29.06.2011, 17:21
Oraya gidildi bile maalesef...

ne zaman gidildi?

listeler belli olduktan sonramı?

Erdinç Dilek
29.06.2011, 17:21
...................

Ilelioglu
29.06.2011, 17:22
ne zaman gidildi?

listeler belli olduktan sonramı?

Secimden önceki toplantiya katildi Sener.

Ben öyle biliyorum en azindan.

Akif Gür
29.06.2011, 17:25
Secimden önceki toplantiya katildi Sener.

Ben öyle biliyorum en azindan.

listeler belli olduktan sonra eğer katıldıysa yanlış yaptı..

ama bence listeler belli değildi o toplantı zamanında..

Burhan61
29.06.2011, 17:26
Ligden çekilelim,kapatalım Trabzonspor'u da acımız bir kere olur en azından. Her gün acı çekmeyi artık bünye kaldırmıyor.

Fatih Öztürk
29.06.2011, 17:31
melih gökçeke verilen sözlerde tutuldu.tff tarafından oy çoğunluğuyla çıkan kararda Ankaraspor bank asyada mücadele edecek.artık emre belözoğlu kaan söylemezgiller şakasıda temizlenmiş oldu.şerefini namusunu öptüğümün dünyasına hayırlı olsun.

herşey süt liman.ohhhhhhhh

Efendioglu
29.06.2011, 17:36
Biz bu lig için fazla şerefliyiz çekilmemiz lazım...

Gurpas
29.06.2011, 17:46
Bu yeni başkan Trabzonspor demeyi bilmiyor.

Akif Gür
29.06.2011, 17:47
Bu yeni başkan Trabzonspor demeyi bilmiyor.

ağzına bile almasın trabzonspor'umuzu zaten..

hanifta
29.06.2011, 17:54
sadri şener bizi utandırıyor bu adamdan kurtulmak lazım,ben bi türlü ne yaptığını anlayamıyorum...

BENDARLI
29.06.2011, 18:01
ulan kendimizden başka dostumuz yokta bir türlü kendi dünyamızı kuramıyoruz atletico bilboa kadar olamıyoruz arkadaş nasıl olsa bizi şampiyon yapmayacaklar bizde kendi dünyamızı kuralım sadece avrupaya gitmek için ve orada başarılı olmak için oynayalım bırakalım annelerini lgi onların olsun..

suat kalkan
29.06.2011, 18:10
sadri şenerden utanacağına belkide yaptığı en doğru iş buydu destek ver ne mantıkla bunu yazdım anlamadım

metehan
29.06.2011, 18:41
Olup bitenlerden anlaşılan o ki, 2 Trabzonlu üyenin yönetime alınması şartı ile M. Ali Aydınlar'a destek vermişiz. Bu yerin getirilmeyince de desteği çektik. Eğer bu şekildeyse Sadri Şener'in tavrında bir anormallik yok. Ama sonuçta yine federasyon nezdinden dışarıda kalmış olduk. Önder Karaduma-Erdal Atalay değişikliğinde de sanırım yine sayın bakanımızın etkisi var, duyduklarım bu yönde .

Bundan sonraki süreçte artık federasyon rakibimizdir. Her türlü olumsuzluğu artık federasyona yıkabiliriz. Yakında Sadri Şener de "Fenerasyon" demeye başlarsa şaşırmayalım :)

Peki bütün bunlar bizi nasıl etkiler? Hiç etkilemez :) Geçmişte ne olmuşsa yine aynısı olmaya devam edecektir. Bir taraftar olarak ben yine TS CLub'a gidip bana yakışan bir TS tişörtü ve forması bulmaya çalışacağım, size de bunu tavsiye ederim !

hanifta
29.06.2011, 18:43
sadri şenerden utanacağına belkide yaptığı en doğru iş buydu destek ver ne mantıkla bunu yazdım anlamadım
önder karaduman ı niye istemiyo o adam trabzonlu değil mi,temsil gücü yüksek iyi eğitimli bi adam,bi insan neden kendi hemşehrisini şeçtirmemek için bu kadar yaygara koparıpta başka kulüp myöneticilerine onun üstünü çizin der???

Nihal Ayvaz
29.06.2011, 18:49
Yeni TFF Başkanı...

http://imageshack.us/photo/my-images/269/26767621264863543733514.jpg/

Emre Dumangöz
29.06.2011, 18:51
beyler bu olaydan sebeb klübe ve baskanına getirdiniz eleştirilere hak veririm.Ama unutmayın kimse kendi çıkarını kollamıyor burda klub çıkarları için yapılan şeyler bunlar farklı gözle bakmayın lütfen olaylara bnde sadri baskanın arkasındyım bu konu hakkında ne yapılcaktı 2 temsilci atancak dediler 1 tane atadılar tepki verse suç vermesi suç.

Mert67
29.06.2011, 19:00
Sırf Aziz Yıldırım ile araları iyi değil diye gidip Fb'li adayı desteklersen. Kazığı yine sen yersin. Ayrıca onu da beceremediler Fb'nin federasyonda ki etkisi eskisine göre daha artmıştır bana göre.

Şahinoğlu
29.06.2011, 19:08
Mehmet Atalay gibi Faruk Özak gibi emir kulu 10 tane Trabzon'lu olsa ne olacak federasyonda bırakın normal davranmayı bizim haklarımızın yenmesine seslerini bile çıkaramayacaklar, Sadri Şener sanırım düzene çomak sokmayı göze alacak bir Trabzon'lu yani gerçekten Trabzonspor'u cebinden makamından daha önce gören bir Trabzon'luyu getirmek istedi oraya ama olmadı, zamanında Albayrak Ulusoy'u destekleyip seçimi kazandırdıysa ileride aynısını yapabiliriz diyeceğim ama artık Trabzon'luların içinde önceliği para mevki olmayan çok az kaldığı için bu olayı başarmamızda zor görünüyor. Düzen böyle inadına karşı duracağız yapacak bişey yok.

exelans_25
29.06.2011, 19:20
yok mu yönetimde trabzonsporlu biri.

Bordobordo61
29.06.2011, 19:25
Mehmet Atalay'ı ''KÖYLÜ'' diye beğenmeyen Sadri Şener, Gassaray hayranlığından sonra, IIstanbul Hayranlığıylada AYDINLAR'ı seçtirirerek JETSOYETEDEN ilk kazığı yedi..Hayırlı uğurlu olsun...

Cemalettin Taşkın
29.06.2011, 19:27
yok mu yönetimde trabzonsporlu biri.

erdal atalay var onu da bizim yönetim istemiyormuş.

BENDARLI
29.06.2011, 19:29
başkan sana çok kızıyorum ama sonuçta bu yaptığında birşey allahtan boykot ettin korktum bu halde bile destekleyeceksin diye..

bir haberde aydınlar trabzonsporu hafife alıyor trabzonspora gerek yok demiştir dedin bunun sonuçlarını hep birlikte göreceğiz demişsin aba altından sopa göstermişsin tepkimizi herkeste görecek demişsin ha şöyle dik dur biz arkandayız..

Ömür Karadeniz
29.06.2011, 19:30
Sana yazıklar olsun başkan.Mehmet Atalay senin yüzünden aday olmadı.Fener 5,Gs ve Bjk 4 temsilci sokarken bizde sıradan bir anadolu takımı gibi 1 temsilci soktuk.Yazık gerçekten yazık.En büyük suç taraftar olarak bizlerde,haleda şu başkan koltuğunda oturuyor.

Bordobordo61
29.06.2011, 19:30
Sadri Şener sert tepki gösterdi
29 Haziran 2011 / 18:17
TFF Genel Kurulu ve Mehmet Ali Aydınlar'ı boykot ederek Genel Kurul'a katılmayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i Önder Karaduman'ın istifası kesmedi.

TFF yeni başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın istifa eden Önder Karaduman'ın yerine Erdal Atalay'ı yönetime almasına Sadri Şener sert tepki gösterdi.

Şener: "Mehmet Ali Bey, Erdal Atalay'ı kime sorup da yönetime aldı. Bize sorması gerekirdi. Kendisi güya bana ulaşmamış. Çok inandırıcı değil. Erdal Bey'in de bizden izin alarak yönetime girmesi gerekirdi. Kendisini aradım, girmemesini istedim. Ancak kendisi böyle bir görevi çok arzu ettiğini söyledi. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın ve Galatasaray'ın 4'er kişi tavsiye edip yönetime soktuğu listeye bizden en az 2 kişinin girmesi gerekirdi. M.Ali Bey Trabzonspor'u hafife almıştır. Bu hafife alması da iyi sonuçlar doğurmayacak. Trabzonsporluların nasıl bir konsensyum sağlayacağını merak ediyorum. Madem Önder Bey istifa etti. Önerdiğim 2 isim niye yönetime alınmadı. Yaptıkları hiç de şık değil. M.Ali Bey demek ki 'Trabzonspor'a gerek yok' demek istemiştir. Bundan sonra tavrımızı herkes görecek" dedi.

SEN NEYİ KİME ŞİKAYET EDİYORSUN BAŞKAN BU SÖYLEDİKLERİNİ BİZİM SANA SÖYLEMEMİZ GEREKİRKEN BU NE KURNAZLIK ..SEN BU KURNAZLIKLARI HAYRAN OLDUĞUN İSTANBUL TAKIMLARINA YAPSAYDIN YA...

ilyskm
29.06.2011, 19:39
Sadri yine külek kafalılığını gösterdi...
Senin tavrını kaçan şampiyonlukta herkes gördü tıssss...

Ogün'
29.06.2011, 19:39
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7641#Icerik bu konuyla ilgili resmi sitemizden yapılan açıklama

Mustafa Ayazoğlu
29.06.2011, 19:41
Mehmet Atalay'ı ''KÖYLÜ'' diye beğenmeyen Sadri Şener, Gassaray hayranlığından sonra, IIstanbul Hayranlığıylada AYDINLAR'ı seçtirirerek JETSOYETEDEN ilk kazığı yedi..Hayırlı uğurlu olsun...

Sadri Şener güç savaşını kaybetti. Bunun yanında Trabzonspor'un kaybetmesini de sağladı.

İşin bu noktaya geleceği çok açıktı.

3 takım birleşti Trabzonspor'u al aşağı etti.

krdnz
29.06.2011, 19:43
Başkan dorusunu yaptı.

Zararın neresinden dönersen kardır.

Mustafa Ayazoğlu
29.06.2011, 19:45
Sırf Aziz Yıldırım ile araları iyi değil diye gidip Fb'li adayı desteklersen. Kazığı yine sen yersin. Ayrıca onu da beceremediler Fb'nin federasyonda ki etkisi eskisine göre daha artmıştır bana göre.

O bir oyundu Sadri Şener de hemen oyuna geldi..

Bir karar vereceksin ve arkasında sonuna kadar duracaksın.

Mehmet Atalay desteklenecekti.

Tahsin Ağaoğlu
29.06.2011, 19:45
Sadri Şener sert tepki gösterdi
29 Haziran 2011 / 18:17
TFF Genel Kurulu ve Mehmet Ali Aydınlar'ı boykot ederek Genel Kurul'a katılmayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'i Önder Karaduman'ın istifası kesmedi.

Şener: "Mehmet Ali Bey, Erdal Atalay'ı kime sorup da yönetime aldı. Bize sorması gerekirdi. Kendisi güya bana ulaşmamış. Çok inandırıcı değil. Erdal Bey'in de bizden izin alarak yönetime girmesi gerekirdi. Kendisini aradım, girmemesini istedim. Ancak kendisi böyle bir görevi çok arzu ettiğini söyledi. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın ve Galatasaray'ın 4'er kişi tavsiye edip yönetime soktuğu listeye bizden en az 2 kişinin girmesi gerekirdi. M.Ali Bey Trabzonspor'u hafife almıştır. Bu hafife alması da iyi sonuçlar doğurmayacak. Trabzonsporluların nasıl bir konsensyum sağlayacağını merak ediyorum. Madem Önder Bey istifa etti. Önerdiğim 2 isim niye yönetime alınmadı. Yaptıkları hiç de şık değil. M.Ali Bey demek ki 'Trabzonspor'a gerek yok' demek istemiştir. Bundan sonra tavrımızı herkes görecek" dedi.

SEN NEYİ KİME ŞİKAYET EDİYORSUN BAŞKAN BU SÖYLEDİKLERİNİ BİZİM SANA SÖYLEMEMİZ GEREKİRKEN BU NE KURNAZLIK ..SEN BU KURNAZLIKLARI HAYRAN OLDUĞUN İSTANBUL TAKIMLARINA YAPSAYDIN YA...

sadri şener seni allah aşkına ... takan mı var ya

yok erdal beyi istememişmiş

Hazar_
29.06.2011, 19:47
Sadri Şener'i kimse sallamıyor.İstediği kadar tepki göstersin.

RepLay
29.06.2011, 19:52
sadri şeneri sallamıyorlar demek Trabzon sporu Trabzon spor taraftarlarını Trabzon spor camiasını sallamıyorlar demek ucu sanada banada dokunuyor

Laz_61
29.06.2011, 19:53
Yolun sonu görülüyor Sadri Baba...Artik gücün kalmadi eskisi gibi cünkü paran yok...

53karakan53
29.06.2011, 19:54
Biz bize yeteriz yemişim federasyonunu , umarım bu duruşu sonuna kadar muhafaza ederiz ve hiçbirşekilde geri adım atılmaz ...

İşin aslı sadece federasyon değil , akyazı konusunda da aynı son bizi bekliyor yüksek ihtimalle ...

AMA
Bizler onurlu duruşumuzdan vazgeçmediğimiz sürece hangi set bu fırtınayı engelleyebilir ki ?

Selman
29.06.2011, 19:54
Temsilcimiz olduğunda hakkımız yenmiyor muydu ?

Pek birşey farkedeceğini sanmıyorum ben.

Adamlar da gizli gizli şike yapmaktan kurtuldular, açıktan çalışırlar artık.

hAtes
29.06.2011, 19:55
Sadri Şener i tebrik ederim.En doğrusunu yaptı, arkasındayız.
Erdal Atalay bey de hemen açıklasın, ne demek ben Trabzonsporun temsilcisi değilim Trabzonun temsilcisiyim? Trabzonda Trabzonspordan başka takımmı var?

krdnz
29.06.2011, 19:55
Başkan buraya kadar yanlış yapmış olabilir.

Şimdi yaptığı doğru mu?Evet...

Camia arkasında durmazsa başkanı tabiki kimse "sallamayacaktır"..

RepLay
29.06.2011, 19:58
Adamlarda biliyor işi şimdi verirler iki gaz Trabzon spor taraftarına. ortada ne sadri kalır ne başkası.Nasıl olsa camiası arkasında durmuyor kim takarkii...!!!

Tahsin Ağaoğlu
29.06.2011, 19:59
Yolun sonu görülüyor Sadri Baba...Artik gücün kalmadi eskisi gibi cünkü paran yok...

ne zaman parası vardı ki

Uğur ÇIRAKMAN
29.06.2011, 20:04
ne yani şimdi biz istemediğimiz bir yönetim tarafından ve onun seçtiği atadığı hakemlerleeşit haklarda mı futbol pynayıp başarı alacağız:D:S

Laz_61
29.06.2011, 20:04
ne zaman parası vardı ki

Batmadan önce..

Julen Guerrero
29.06.2011, 20:17
Fenerbahce kendi şike olayını örtmek ve ligte istediğini rahat rahat yapmak için, koca ligte arkasında durmayan iki takım yönetiminden biri olan ankaragücü ne, ankarasporu lige geri sokarak yanına aldı ve fenere karşı duran tek yönetim Sayın Sadri Şener Başkanı olduğu Trabzonspor Yönetimi kaldı.
Bundandır kı ne olursa olsun Sadri Şener İn sonuna kadar arkasında durulmalı

Atasoy61
29.06.2011, 20:25
bu saatten sonra olay Sadri Şener olayı değildir. Sadri Şener'i sevmesek bile şahıslar yerini kurumlara bırakmıştır. Bu güç gösterisinde başkanın kaybetmesi Trabzonspor'un kaybetmesidir..

Tunay ERDEM
29.06.2011, 20:26
Artık ismi ve cismi bir koca bir FENERasyon kuruldu. Yürüyün koçlar kim tutar sizi, biz de nal toplarız arkanızdan.

Tolunay Abdioğlu
29.06.2011, 20:31
Türkiye -istanbul- Futbol Fedarasyonu vatana millete hayırlı olsun.