PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Açıklamaları

Koray
25.06.2011, 18:25
Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu düzenlediği basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Trabzonspor'un değişeme ihtiyaç duyduğunu belirten İbrahim Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un şu anki yapılanma içersindeki yürüyüşü Trabzon'nun ne yöresel kültürü ne de ulus ve ulusalararası spor camiası ile mücadele edecek seviyede değil. Bunun değişmesi lazım dedik. Bununla ilgili hiç bir adım atılmadı. Yapılanma adına ileriye doğru değil geriye doğur bir gidiş seyrediyoruz. Dünyada bizim örnek alacağımız kulüpler var. Geçmişte nasıl beslendiği bu kulübün belli. Trabzonspor'un kurtuluşu için altyapının yeniden yapılanması gerekiyor. İspanya'ya gittiğimde Barcelona, Trabzon'da futbol okulu açmak istiyordu. Demek ki burda bir cevher var. İspanya'dan bunu görebiliyorlar. Trabzonspor büyük bir kulüp ama altyapısına baktığınız zaman barakalardan oluşan binalarda Trabzonspor'un altyapısı. Oyuncuların eğitimini ve nasıl beslendiğini kimse takip etmiyor. Karadeniz'deki takımların da kurtuluşu bu yoldan geçiyor. Bir yabancı transfere verdiğiniz para ile Trabzonspor'un altyapısını yeniden yapılandırabilirsiniz." dedi.

Sezon başında beri başkan Sadri Şener'i takip ettiğini belirten İbrahim Hacıosmanoğlu, "Biz bırakın 1 gol averajla şampiyonluğu kaçırmayı önde olsaydık bile Fenerbahçe bu kez puan farkı ile şampiyon olurdu. Bu yüzde yüz bir ihtimal. Trabzonspor'da yaşanmış bir kongre süreci vardı. Takımın yıldız oyuncularından Selçuk İnan açıklama yapıyor. "Kongreyi Sadri Şener kazanırsa imza atarım" şeklinde. Bu açıklamaya siz yaptırıyorsunuz O'na. Bir futbolcu böyle bir açıklama yapmaz. Yaptığı anda da yeni gelecek olan yönetimde ben olsaydım o gün o oyuncunun ilişkisini keserdim. Sizinle ilgili beyanat veren futbolcu, sezon bitiğinde size imza atmıyor. Kalkıyorsunuz onunla söz dalaşına giriyorsunuz. Trabzonspor başkanına yakışır bir tavır değildir" diye konuştu.

"FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLUKLARI ÇALMASINA.."
Hacıosmanoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Bir tarafta, hakemin başına para geldi diye binlerce kez özür dileyen bir camia var. Diğer tarafta ise devre arasında maç kötü gidiyor diye soyunma odasına girip ağza alınmayacak, bizim geleneklerimize göre aile ve eş kutsaldır onlara küfür edecek şekilde küfür eden bir Aziz Yıldırım ve onu oraya gönderenlere de küfür eden bir Aziz Yıldırım var. Ona karşılık ise önüne gelenden özür dileyen bir başkan var. Sizden yana hangi güç tavır alır ki. Ne oyuncu alır, ne hakem alır. Sonuçta baktığınız zaman şampiyonluğun kaybedilmesinin nedeni sahada mücadele eden futbolcu değil. Teknik direktörün yanlış taktikleri de değil. Bu bize yapılan ilk değil 4. şampiyonluğumuzun elimizden alınışı. Biz 1995-96, 2002-2003, 2004-2005 ve 2010-2011'de Fenerbahçe'nin şampiyonlukları çalmasına müsade etmemiş olsaydık, onların 14 şampiyonluğu bizim 10 şampiyonluğumuz vardı" şeklinde konuştu.

"BUNLARIN HER TARAFI KİRLİDİR"
"Sadri Şener'in bu kadar haksızlıkların yapıldığı yerde Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım hakkında" bir demecini duymadım diyen Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un böylesine emekleri çalınırken Sadri Şener'den Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım hakkında bir demeç duymadım. Galatasaray ve Beşiktaş başkanları olsaydı neler yapardı. Ama bizim başkanımız Aziz Yıldırım'la ilgili bir şey demiyor. Türkiye'de en rahat söz söylenecek kişidir. Yönetimindeki insanlarla beraber en rahat kelimelerin kullanılacağı insanlardır. Çünkü bunlar her tarafı kirli insanlar. Onların kirli yönlerini ortaya döktüğünüzde size cevap bile veremezler. Türkiye'de herkes soruyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetimi bu İbrahim Hacıosmanoğlu'na neden cevap vermiyor. Niye mahkemeye vermiyorlar. Çünkü ben doğruları söylüyorum. Yaptıkları pislikleri ortaya serecek kadar iradem var. Sadri Şener'in Fenerbahçe'ye karşı olan tepkideki duyarsızlığını merak ediyorum" dedi.

"AZİZ YILDIRIM'IN OYUNUNA GELDİLER"
"TFF Başkanlığı'na Trabzonlu bir aday var. Yıldırım Demirören'in evinde toplantı yapılıyor. Beşiktaş ve Galatasaray Kulübü Mehmet Atalay'ın ismini söylüyor. Ama ne hikmetse bizim başkanımız "Biz O'nu istemiyoruz. Bakanımız da istemiyor. Biz Mehmet Aydınlar'ı başkan adayı göstereceğiz." diyor. Bu bir Fenerbahçe hayranlığı, ben endişeye kapılıyorum bu işleri Aziz Yıldırım ile birlikte mi organize ediyorlar? Aziz Yıldırım'ın oyununa geldiler. Mehmet Aydınlar Fenerbahçe patenli bir isim, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Göksel Gümüşdağ'ı TFF Başkanlığı'na aday gösteriyor. Oğlu gibi bildiği birisi. Sonra da Mehmet Aydınlar'ı aday gösteriyorlar. Yarın bir şey olduğu zaman Aziz Yıldırım benim adayım Göksel'di, Mehmet Aydınlar değildi O'nu siz seçtiniz diyecek. Trabzonspor'un hakları yendiği zaman siz bunu nasıl savunacaksınız. Ne gibi bir etkinliğiniz olacak onu merak ediyoruz. Bu Trabzonspor'a yapılan bir yanlıştır" diye konuştu.

Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, aynı düşünce ve mantıkla Sadri Şener'in Trabzonspor'a bir şey veremeyeceğini belirterek, "82 puan toplayıp da, rakibiniz şampiyonluğu sizden gelip çalıyorsa gelecek sezon 102 puan toplayıp mı şampiyon olacağız? Aynı düşünce ve aynı mantalite bu takıma bir şey verebilir mi? Ne verecekler? Bu takımın ana iskeletini bozduktan sonra bu iş nasıl olacak? Şampiyonluğumu hedefleyeceksiniz yoksa bu seneki gibi taraftarları hüsrana mı uğratacaksınız?" dedi.

"SADRİ ŞENER YA GÖREVİ BIRAKMALI.."
Hacıosmanoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:
"Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, onurlu bir duruş sergileyip, amacı Trabzonspor'a hizmet etmekse güçlü isimlerle yola çıkmalı. Türk futbolunun içine sinmiş çirkin ilişkileri bertaraf edebilecek güce sahip olmadıktan sonra sizin varlığınızın bir anlam ifade etmeyeceği açık bir şekilde ortada. Sayın başkan transferleri yapıp, takımı hazırlık kampına gönderdikten sonra kongre kararı alıp, Trabzonspor'u gündem yapacak iş adamlarını yönetiminize alın. Hayatları kirli işlere bulaşmış, her türlü yolsuzluğa bulaşmış insanlarla mücadele edecek, bertaraf edecek onların karşısında duruş sergileyecek. İnsanları yönetiminize alma zorunluluğunuz vardır. Eğer bunu yapamıyorsanız Trabzonspor'un önünü açmak için Trabzonspor'u olağanüstü kongreye getirmelisiniz. Siz bunu yaparsanız birinin çıkıp aday olacağını sanmıyorum. Başarıyı yakalamak için iyi insan olmak yetmiyor. İyi futbol oynamak yetmiyor. Sayın Başkan Sadri Şener, 'Başarı sahada kazanılmıyor' diyen insanların uyguladığı metotları ortadan kaldıracak yöneticileri, yönetimine alıp devam etmesini, eğer bunu da beceremiyorsa görevi bırakıp bu işi Trabzonspor'un elinden şampiyonlukları alacaklara haddini bildirecek insanlara bırakması yönünde çağrıda bulunuyorum" dedi.

Ajansspor

Tahsin Ağaoğlu
25.06.2011, 18:36
haber61 deki açıklamada sadri şenerden altyapı için çalışmak için istemiş ne kadar doğru bilmiyorum burda öyle bir açıklama yok

bordo61
25.06.2011, 18:58
Hacıosman artık bırak şu kulübün yakasını.

Sevmiyorum bu adamı ya

Misina
25.06.2011, 19:30
Kuru sıkı gibi.Sadece ses bi sus da !

Emrullah
25.06.2011, 19:33
Bu adamın açıklamaları için başlık açılır mı Allah aşkına. Kim ki bu başlık açılıyor merak ediyorum. Çok mu önemli bir insan, çok mu önemli açıklamalar yapmış? Konuşmaya değer mi bu açıklamaları...

a f s
25.06.2011, 19:34
Sevmiyorum bu adamı. Üslubunu açıklamalarını tarzı hoşuma gitmiyor düşsün artık Trabzonspor'un yakasından. İçten içe Trabzonspor başkanlığı hayallerini bıraksın artık.

Koray
25.06.2011, 19:42
Hacıosmanoğlu neden bu kadar küçümsendiğini anlayamıyorum.

Böyle bi adam Başkan'ımız olsaydı bu sene şampiyon olurduk, ne Selçuk ne Egemen öyle elini kolunu sallaya sallaya gidemezdi, gördük kafa kafaya giderken şuan başımızdakilerin nasıl pısırık bi yol izlediğini, hiç olmasa tükürdüğünü yalayan bi adam değil Hacıosmanoğlu.

Umarım bi dahaki seçimde aday olur.

a f s
25.06.2011, 19:47
Fenerbahçe'ye gereken cevabı ben İstanbul'dan veriyorum diyor her seferinde. Kimsenin Hacıosmanoğlu'unu fazla ciddiye aldığını sanmıyorum.

Eski yöneticiliği de eskilerde kaldı yeter artık.

Hep açıklamaları tepki olarak var ve taraftarın hoşuna gidecek çıkışlar yaptığını düşünüyor. Genel olarak kulübümüzü ileriye taşıyacak bir vizyonu olduğunu sanmıyorum.

Emrullah
25.06.2011, 19:50
Sıradan biri işte. Sanki kahve köşelerinde kalmış, vizyonu dar, kabadayı edasıyla aklı sıra birilerine haddini bildirmeye çalışıyor. Her şeye de söyleyeceği bir şeyler var muhakkak. Sanki camianın ağır toplarından biri. Trabzonspor böylelerine teslim edilir mi? Tribünlere oynayan adamdan ne hayır gelir bize.

DKaraduman
25.06.2011, 19:51
Trabzonspor'a Nuri Albayrak'tan bile daha çok zarar veren bir insan bu. Kendi halinde takılsın öyle etrafta, kulübü rahat bıraksın artık.

Tahsin Ağaoğlu
25.06.2011, 20:08
Hacıosmanoğlu neden bu kadar küçümsendiğini anlayamıyorum.

Böyle bi adam Başkan'ımız olsaydı bu sene şampiyon olurduk, ne Selçuk ne Egemen öyle elini kolunu sallaya sallaya gidemezdi, gördük kafa kafaya giderken şuan başımızdakilerin nasıl pısırık bi yol izlediğini, hiç olmasa tükürdüğünü yalayan bi adam değil Hacıosmanoğlu.

Umarım bi dahaki seçimde aday olur.

evet bu görüşlerine katılıyorum...

benim başkanım sert olsun ya ..

pısırık olmasın her defasında ezilmesin..

BENDARLI
25.06.2011, 20:19
burda hacıosmanoğluna saydıranlar size diyorum adamın hangi dediğine yanlış diyebilirsiniz evet beğenmediğiniz adam benim gibi düşünen yani has trabzonlu bir adam sizin gibi entel dantel değil
ben bu adamı trabzonun başında görmek istiyorum çünkü şuanki yumuşak yönetim beni temsil etmiyor yeter be her sene şampiyonluğumuz kimin yüzünden çalınıyor..
sadri başkan azizenin kuyruğuna takılmış devam ediyor yeter başkan senin yüzünden başım eğik geziyorum ben has trabzonlu başka istiyorum yeter..

BENDARLI
25.06.2011, 20:20
Bu adamın açıklamaları için başlık açılır mı Allah aşkına. Kim ki bu başlık açılıyor merak ediyorum. Çok mu önemli bir insan, çok mu önemli açıklamalar yapmış? Konuşmaya değer mi bu açıklamaları...

kişisel görüşlerini kendine sakla evet açlır açana teşekkür ederim adamın söylediklerinin nesi yanlış adam trabzonspor için yanıp tutuşuyor en azından zalimin yüzüne zalim diyo nesini beğenmedin

Fanatik34
25.06.2011, 20:22
"SADRİ ŞENER YA GÖREVİ BIRAKMALI.."
Hacıosmanoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:
"Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, onurlu bir duruş sergileyip, amacı Trabzonspor'a hizmet etmekse güçlü isimlerle yola çıkmalı. Türk futbolunun içine sinmiş çirkin ilişkileri bertaraf edebilecek güce sahip olmadıktan sonra sizin varlığınızın bir anlam ifade etmeyeceği açık bir şekilde ortada. Sayın başkan transferleri yapıp, takımı hazırlık kampına gönderdikten sonra kongre kararı alıp, Trabzonspor'u gündem yapacak iş adamlarını yönetiminize alın. Hayatları kirli işlere bulaşmış, her türlü yolsuzluğa bulaşmış insanlarla mücadele edecek, bertaraf edecek onların karşısında duruş sergileyecek. İnsanları yönetiminize alma zorunluluğunuz vardır. Eğer bunu yapamıyorsanız Trabzonspor'un önünü açmak için Trabzonspor'u olağanüstü kongreye getirmelisiniz. Siz bunu yaparsanız birinin çıkıp aday olacağını sanmıyorum. Başarıyı yakalamak için iyi insan olmak yetmiyor. İyi futbol oynamak yetmiyor. Sayın Başkan Sadri Şener, 'Başarı sahada kazanılmıyor' diyen insanların uyguladığı metotları ortadan kaldıracak yöneticileri, yönetimine alıp devam etmesini, eğer bunu da beceremiyorsa görevi bırakıp bu işi Trabzonspor'un elinden şampiyonlukları alacaklara haddini bildirecek insanlara bırakması yönünde çağrıda bulunuyorum" dedi.

Ajansspor
Yanlis mi söylemis?

Medya´da konusan Hasan Yener ve Nevzat Sakar Trabzonspor´u temsil edebilecek insanlar mi? Birakin onu herhangi bir Süper Lig kulübünde dahi Yöneticilik yapabilirler mi?

BENDARLI
25.06.2011, 20:23
Sıradan biri işte. Sanki kahve köşelerinde kalmış, vizyonu dar, kabadayı edasıyla aklı sıra birilerine haddini bildirmeye çalışıyor. Her şeye de söyleyeceği bir şeyler var muhakkak. Sanki camianın ağır toplarından biri. Trabzonspor böylelerine teslim edilir mi? Tribünlere oynayan adamdan ne hayır gelir bize.

senin kişisel bir sorunun var bu adamla sanırım.. bu yönetimin ne vizyonu var bana söylermisin azizenin kuyruğuna yapışmaktan başka al işte federasyon seçimlerinde gördük sadri başkanı evet bu adam bu takımın gerçek sahipleri gibi kahvehane köşerinden çıkmış beğenmiyorsan git entellerin takımı kadıköy çağdaşlarının takımı fener i tut onların başkanlarını beğeniyorsundur umarım.

DKaraduman
25.06.2011, 20:25
kişisel görüşlerini kendine sakla evet açlır açana teşekkür ederim adamın söylediklerinin nesi yanlış adam trabzonspor için yanıp tutuşuyor en azından zalimin yüzüne zalim diyo nesini beğenmedin

Tamam abi, herkes "kişisel görüşlerini" kendine saklasın, hiç başlık açılmasın, bir şey konuşulmasın. Forumda bir tek "Son Dakika Haberleri" başlığı açık kalsın.

Entel dantel olmayıp "has Trabzonlu" olunca böyle kaliteli fikirler üretebiliyor insanlar demek ki.

@FLU
25.06.2011, 20:31
ibrahim bey on numara başkan olur demiyorum ama sadri şenerden kat ve kat daha iyi bir başkan olur , en azından onun gibi komik duruma düşmez

BENDARLI
25.06.2011, 20:36
Tamam abi, herkes "kişisel görüşlerini" kendine saklasın, hiç başlık açılmasın, bir şey konuşulmasın. Forumda bir tek "Son Dakika Haberleri" başlığı açık kalsın.

Entel dantel olmayıp "has Trabzonlu" olunca böyle kaliteli fikirler üretebiliyor insanlar demek ki.

birader ben onumu ima ettim lütfen doğru anlayalım senin dediğini asıl benim eleştirdiğim arkadaş yapıyor başlığı açan arkadaşı küçümseyerek lütfen sapla samanı karıştırmayalım..

evet entel dantel değilim kazım gibi volkan gibi ibrahim hacıosmanoğlu gibi lafını esirgemeyen has trabzonluyum..

en azından okuduğumu anlayabiliyorum..

My
25.06.2011, 20:38
ibrahim bey on numara başkan olur demiyorum ama sadri şenerden kat ve kat daha iyi bir başkan olur , en azından onun gibi komik duruma düşmezAcaba :) Resmi siteden yine böyle çok sert açıklamalarına yapılan bir belgeli cevabı -kapağı- hatırlıyorum. Prestij yerlerdeydi :) Sonra olmadık yerlerde yine böyle çok sert üslupla kulübün içini dışına çıkaran beyanatları var ki hepimiz bunlardan rahatsızlık duymuştuk.

Her işin yolu yordamı var. Hacıosmanoğlu sanki pek yol yordam bilmiyormuş gibi.

Murat'
25.06.2011, 20:39
Kimse bu adamı ciddiye almıyor farkındasınız değil mi ?

bordo61
25.06.2011, 20:43
Önemli olan açıklama yapmak değil icraat yapmak.

Ve bu icraatları yapabileceğine inanmıyorum ondan sevmiyorum.

Bu kadar net.

bordox
25.06.2011, 20:58
İcraat beklemek hakkımız ama en azından adam doğru konuşmuş demek de borcumuz.Doğruya doğru şimdi.Söylediklerinin tamamında haklı.
Hacıosmanoğlu'nun bu yönetimi bu kadar ciddiye almasına da şaşırıyorum,yönetimi ayakta tutan iki güç var saha dışında Faruk Özak,saha içinde de Şenol Güneş.

Onlar olmasa veya sadece Şenol Güneş olmasa pek bir şey becerebileceklerini tahmin etmiyorum.Saha dışında yaşadığımız tüm fiyaskolarda görülebiliyor bu yönetimin kapaistesi.

Uğurtan
25.06.2011, 21:00
Gereksiz bir adam.

Ömür billah benden oy çıkmaz bu adama.

Ha aday olsun. Neticede demokrasi var.

Ama hiçbir zaman da seçilemez.

DKaraduman
25.06.2011, 21:01
birader ben onumu ima ettim lütfen doğru anlayalım senin dediğini asıl benim eleştirdiğim arkadaş yapıyor başlığı açan arkadaşı küçümseyerek lütfen sapla samanı karıştırmayalım..

evet entel dantel değilim kazım gibi volkan gibi ibrahim hacıosmanoğlu gibi lafını esirgemeyen has trabzonluyum..

en azından okuduğumu anlayabiliyorum..

Görüş: Bir olay, varlık veya düşünce üzerinde varılan yargı, fikir. (TDK)

Yani bu başlık içerisinde İbrahim Hacıosmanoğlu ya da onun açıklamaları hakkında yazılan her şey, yazan kişinin "kişisel" görüşüdür. Dolayısıyla haberler haricinde her şey bu kişisel görüş kapsamına giriyor. Yani benim anladığım şey doğru, sen istediğini anlatamamış olabilirsin.

Başlığı açanı küçümsemekle suçlamışsın arkadaşı ve ardından ben "entel dantel" değilim diyerek belli (neye göre belli o belli değil yalnız) bir grubu küçük düşürme çabası içine giren sensin.

En azından ben Türkçe biliyorum, hangi kelimenin ya da kelime grubunun hangi manaya geldiğini biliyorum. Dolayısıyla okuduğumu da anlayabiliyorum. Sadece, sizin yazmayı bildiğinizden emin değilim.

seyduna_efil
25.06.2011, 21:01
babam der ki çok konuşandan fayda gelmez...

Koray
25.06.2011, 21:19
Sadri Şener'den çok konuşanı görmedim ona bakarsanız.

Konuşma derken şöyle elini masaya vuran cinsinden de değil, milleti güldürmek için konuşur o ancak.

Sempatik ya...

bahadır2561
25.06.2011, 22:11
babam der ki çok konuşandan fayda gelmez...

Bkz: Sadri Şener

SEDAT
25.06.2011, 22:21
- Başkan değil ama Yönetimde olmalı , şu adamdan başkada konuşan yok malesef...

Furki61
25.06.2011, 22:34
çok bilen çok yanılır

Ahmet Pulusoğlu
25.06.2011, 22:41
üzgünüm ama keske başkan olabilsen. Ama komik adam sadri şener milletin ağzina bir parmak zokara sürdu. Ne giden şampiyonluk kimsenin umrunda ne bisey.

Bugün ntvsporda altyazı geçerken koskaca Trabzonspor emre gibi karaktersiz şirret bi insanımsıyla laf dalasına girmis bunun haberi yapılmıs.
Ulan emre kimki Trabzonspor karşısında.

Neyse ya ne desen boş. sadri şener küllerinde Trabzonspor yaratmışta felanda filanda alakası yok. Geçen 3 senede sadri sener ne kazandırmış ki Trabzonspora merak ediyorum. gecen 3 senenin basarısında bana göre %39 Ersun yanal %60 Şenol günes %1 de yönetim oda kimseye danısmadan getirdiği jaja ki karakteri ortada işte.

ccd6167
25.06.2011, 22:59
Bugun senin baskanin dik durabilen adam olsaydi bu adam bu aciklamari yapmazdi...

Adamn bi tane yanlis cumlesi var mi...

Bizde yirtiniyruz altyapi diye var mi atilim

Gabrice 5 trilyon akitiyorsun altyapiya 0..

Bu altyapi bu sene 2 sampiyonlk aldi yinede...

Bide surdaki sefillere guluyrum adamin aciklamalarini begenmeyen...

Adem Erdoğan
25.06.2011, 23:02
Bırakın da birileri sesini çıkartsın. Hacıosmanoğlu Sadri Şenerden daha samimi bir insan kim ne derse desin.

Sibel
25.06.2011, 23:04
Uçuşan nağmeler duymaktan usandık...
Biri bir şey yapacaksa,icraat olarak görelim.

Travelair
25.06.2011, 23:06
Mizacı sert olabilir ama dürüst, delikanlı bir insan olduğuna inanıyorum. Dışlama lüksümüz yok, herzaman camiamıza lazımdır

bahadır2561
25.06.2011, 23:08

Bizim başkanında icraat yaptıgını görmedim ben

objek
25.06.2011, 23:20
Testi kirilmadan once soglenecekler soylenmiyor genel olarak yonetim teknik kadro ve eski yoneticilerimiz isler iyi giderken bile verdikleri demeclerde malesef rakipleri motive ediyorlar zaten istanbul basini islerine geleni cimbizliyorlar ama her seferinde yine ayni tuzaklara dusmeye devam ediyoruz hincal uluc bu pastayi trabzona yedirmezler derken bizimkiler tek rakip bursaspor diyorlardi
Sampiyonluk yarisi devam ederken alexin verdigi demece dikkatli bakiniz herzaman yerlilerin en iyisi arda turan derken birden donup en iyisi selcuk inan deyiverdi yabancilardanda jaja derken aslinda rakiplere mesaj gonderiyordu bu iki oyuncuyu kilitlegin gerisi kolay

DeAgLeMaNyAq
25.06.2011, 23:51
Taraftar İbrahim Hacıosmanoğlu gibi astığım astık kestiğim kestik felsefesi olan birini mi ister yoksa Tuncay Bekiroğlu gibi konuşmasını bilen, kibar ve vizyonlu yöneticileri mi?

BENDARLI
26.06.2011, 00:36
Görüş: Bir olay, varlık veya düşünce üzerinde varılan yargı, fikir. (TDK)

Yani bu başlık içerisinde İbrahim Hacıosmanoğlu ya da onun açıklamaları hakkında yazılan her şey, yazan kişinin "kişisel" görüşüdür. Dolayısıyla haberler haricinde her şey bu kişisel görüş kapsamına giriyor. Yani benim anladığım şey doğru, sen istediğini anlatamamış olabilirsin.

Başlığı açanı küçümsemekle suçlamışsın arkadaşı ve ardından ben "entel dantel" değilim diyerek belli (neye göre belli o belli değil yalnız) bir grubu küçük düşürme çabası içine giren sensin.

En azından ben Türkçe biliyorum, hangi kelimenin ya da kelime grubunun hangi manaya geldiğini biliyorum. Dolayısıyla okuduğumu da anlayabiliyorum. Sadece, sizin yazmayı bildiğinizden emin değilim.

Doğru haklısın birader başlığı açanı eleştireni,eleştirdiği için eleştirmek suretiyle hata yapan benim kusura bakma hani ben kelimeleri,kelime gruplarını yazmayı bilmediğim için anlamıyorum sana bi zahmet tdk nın sitesinden bakar yine buraya kopyala yapıştır yaparak bizi aydınlatabilirsin..

entel dantel den kastım şuanki saygı değer başkanımız gibi iyi laf çeviren ama ne dediği bilinmeyen ve dediğinin bir etkisi olmayan herkese mavi boncuk dağıtan kişileri kastedmiştim,üstüne alındığına ve savunmaya geçtiğine göre sana da ucu dokundu...

Her sene böyle ensemize vurur lokmamızı alırlarken biz yine gülücükler dağıtarak esprili esprili konuşur kendimizi tatmin ederiz..

Hacı Osmanoğlu ve benim gibi "taşralı" larda evirmeden çevirmeden zalimin yüzüne zalim diyebilecek gücü ve vicdanı olabilenlerde sizin tarafınızdan hakir görülür ve dışlanır..

Size başkanınızla mutluluklar diliyorum... sonuç ortada..

ismail tüfekçi
26.06.2011, 00:47
yaklaşık 3 aydır yorum yazmıyordum ve yazmamaya devam edeceğim bu kin bu nefret neden aynı kişiler aynı kitlelere karşı ancak sadece bu forumda kin kusar nefret edersiniz aslında teraziye dahi konulamazsınız aslında sizi kale alsam ts sevgim biterdi ama sizi bi 3 ay daha kaale almıyacağım siz pc başında laf salatası yaparken bizler o türübünde bu deplasmanda takımın yanındaydık sizler bu külübü batırınca bizler iflas etmiş kulübün anahtarını hatırla rica ile alıyorduk sözüm sana bu kitleden nefret eden kabile sana sadece gülüyorum bu şampiyonluğu sadri şener değilde bi başkası verseydi bu forumda bu kadar sakinlik olurmuydu

sercaninanc
26.06.2011, 01:01
yemin ederim okumadım okumam uslubü bozuk takla atmak yakışmıyor yaşına kongrede aday olsun

Bera B.
26.06.2011, 01:06
Bizim başkanında icraat yaptıgını görmedim ben

Yok artık. Hatalarını görmezden gelmiyorum ama bu yaklaşım gülünç kusura bakmayın.

Taraftar İbrahim Hacıosmanoğlu gibi astığım astık kestiğim kestik felsefesi olan birini mi ister yoksa Tuncay Bekiroğlu gibi konuşmasını bilen, kibar ve vizyonlu yöneticileri mi?

Bizim şu andaki yönetim iki ayrı grup gibi. Bir tarafta Tuncay Bekiroğlu, Nevzat Aydın gibi "bence" modern yönetici klasmanında yöneticiler, diğer tarafta da sürekli basına konuşan, konuştuğunda da düzgün konuşamayan Şakar gibi, Hasan Yener gibi insanlar var. Elene elene bu dönemlere geldik gerçi, bir iki dönem daha bu tipte yöneticiler gelirse ben Trabzonspor yönetiminin çağ atlayacağı kanaatindeyim. Bu atlama da kusura bakmasın ama Hacıosmanoğlu tipindeki yöneticilerle olmaz.

Gökhan ARSLAN
26.06.2011, 01:13
Şampiyonluk kaçtı ya suçlamak kolay..
Herkes kahraman olur şimdi.. Hepiniz kusursuz yönetici olursunuz!
Bi kez de konuşmadan eksik gördüğünüz kişiye yardım edin ya da yanlışları varsa fuzuli açıklamalar yapmadan gidin düzeltin..
Artık bırakın şu birbirinize çamur atma işlerini yaa.. Hala aynı şeyler peşindesiniz
Takım 82 puan almış hala boş boş konuşursunuz..
İbrahim bey o kadar iyi niyetliyseniz yardımcı olun köstek olmayın! Adam olun kısacası !

ts_tuncay_ts
26.06.2011, 01:15
Adama etmediğiniz hakaret kalmadı...Bu adam trabzonsporun başkanı olursa hakaretlerinize devammı edersiniz yoksa trabzonspor hepimizin deyip desteklermisiniz....

Sadri şenerin bi özelliğini seviyorum...Trabzonsporu birlik beraberlik içinde yönetiyo...Hacıosmanoğlunda bu yok...

Sadri şener komikliğe devam ettiği sürece bizi yani trabzonsporu kimse kaale almaz...Geçen gördük hacıosmanoğlu kanaltürke bağlanmadan önce ercan saatçi ibrahim bey diyodu sonra oldu ibrahim ağabey....

Kabadayılık devri bitti diyenler aziz yıldırımın hakem odasını basmasını ve her tür kirli işi örtbas etmesini hatırlasınlar...Hakem hatalarını hatırlasınlar...Tsyd nin yaptıklarını hatırlasınlar...Gazetelerin ve ligtvnin yaptıklarını hatırlasınlar...Hepsini burda tartıştık ne çabuk unuttunuz...Sadri şener komiklik yaparakmı bunları adam edecek...

Gökhan ARSLAN
26.06.2011, 01:27
Bizim başkanımız da aziz yıldırım gibi olsun yani çözüm bumu (:
Neyse iyi geceler...

BENDARLI
26.06.2011, 02:32
Neyse iyi geceler...

kardeşim çözüm tabiiki bu değil o zaman bizim trabzonlu olmamızın bir anlamı kalmaz biz ayrıcalık değil adalet istiyoruz değil mi..
fener ve azize ye benzeyip 20 şampiyonluk alacağımıza şerefli 2. liklere razıyız..

ama sonuçta bu sistemin bir işleyişi var ben en çok yönetiminden takımına kadar trabzonsporumuzun bölgenin bölge insanın karakteristik özelliklerini göstermesini istiyorum...

bölge insanı ne yapar,asla haksızlığa gelemez isyankardır,delikanlıdır adeletlidir,hakkını yedirmez öleceğini bilse dalkavukluk yapmaz,etrafında 20 kişide olsa dayaktan öleceğinide bilse yinede aman dilemez kafa tutar..

bunun içinde hacıosmanoğlu diyor ki sadri başkan yönetimine tesirli iş adamlarını alsın anladıkları dilden konuşsun bak fenerde koç ailesinden adam var medyanın reklam pastasının çoğu bu adamdan şimdi bu medya fenere çalışmayacakta ne yapacak..

kim ne derse desin bu yılki kaçan şampiyonlukta ana suçlu yönetimdir takım bu stresin altından kalkmıştır ama yönetim kalmıştır..

jeepeers
26.06.2011, 02:58
yönetimde yer almayan bir insandan icraat beklemenin mantığını biri lütfen açıklasın bana
yapılan açıklamalara laf edemeyince yok ben bu adamı sevmiyorum da yok çok konuşuyor da çok bilmiş de vs vs
şu an takımın başkanlığını yapan aziz kankasının dik duruş gösteremeyişinin nelere mal olduğu ortada
altyapının işlevsizliği ortada
karadenizsporun takıma destek olacağı yerde kambur olduğu ortada
basketbol şubesinin durumu ortada
daha ne yapmasını bekliyorsunuz adamın
elinde şu an için ne güç varda herhangi birşey bekliyorsunuz kendisinden
kendisine yapılabilecek olan eleştiri madem azizin kirliliğinden bahsediyosun kanıtla da farkın olsun şeklinde olabilir ki olmalıdır
onun dışında ben kendisini selçuk aydın daha dünya şampiyonu olmadan ona verdiği kişisel destek ile tanıdım
bu memleketinin insanını ve takımını ne kadar anlamama yardımcı oldu
bu insana eleştiri getirenlere sormak lazım lafı gediğine koyup yeri geldiğinde yumruğunu masaya vurabilecek birini mi tercih edersiniz yoksa çok sevgili arkadaşına laf edemeyen bir başkasını mı

7 AHMET 7
26.06.2011, 05:46
yönetimde yer almayan bir insandan icraat beklemenin mantığını biri lütfen açıklasın bana
yapılan açıklamalara laf edemeyince yok ben bu adamı sevmiyorum da yok çok konuşuyor da çok bilmiş de vs vs
şu an takımın başkanlığını yapan aziz kankasının dik duruş gösteremeyişinin nelere mal olduğu ortada
kendisine yapılabilecek olan eleştiri madem azizin kirliliğinden bahsediyosun kanıtla da farkın olsun şeklinde olabilir ki olmalıdır
onun dışında ben kendisini selçuk aydın daha dünya şampiyonu olmadan ona verdiği kişisel destek ile tanıdım
bu insana eleştiri getirenlere sormak lazım lafı gediğine koyup yeri geldiğinde yumruğunu masaya vurabilecek birini mi tercih edersiniz yoksa çok sevgili arkadaşına laf edemeyen bir başkasını mı

evet, katılıyorum sana kardeşim. özellikle benim sıkıntım alt yapı meselesi ile ilgili. bu futbol mekanı şehrimiz neden eskisi gibi değil. neden alt yapıdan tek futbolcu dahi takımın bünyesine katamıyor, neden yetenekler heder oluyor. ayrıca neden alınan futbolcular satılırken hiç para kazanamıyoruz.. porto ya imrenmemek elde değil be. tabiidir ki sadece imrenmekle kalmayalım. bunu kim yaparsa yapsın .yaptıkları güzel işleri inceleyelim, bu işin sırrını çözelim be olmaz mı?.. şener veya hacıosmanoğlu olmuş önemli değil. önemli olan trabzonspor ve geleceği..

F.Tütüncü
26.06.2011, 07:21
Vizyon sahibi olup olmadiğina değil de sert olup olmadiğina bakalim?

Ceyhun Öncü
26.06.2011, 08:13
Hic unutmam
Alanzinho transferi icin ceplerine para indirdiler filan demisti, fiyatini o yuzden aciklayamiyorlar filan dediydi

Resmi Siteden direk cevabi yemisti
Banka Teminati, bedelli vs

Çok konusuyor, yarisi dogru olabilir ama uslubu onu o mevkiye yakistirmiyor

Ustelik has trabzonlu sohbeti nedir? Ben Amasyaliyim, sizden daha azmi Trabzonsporluyum??

Cengiz
26.06.2011, 08:20
ses var görüntü yok

Ertan 51
26.06.2011, 08:45
Trabzon ili dışındakileri Trabzonsporlu yapan bu tavır dır,biraz yanazlık,biraz aksiliktir.Hep hoşumuza gitmiştir dik olmak,bizim hakkımızı kimse yiyemez düşüncesinde olmak.Ama son dönemde bakıyoruz ki atıyorum bir Denizlisporun,Antepin,Sivasın hakkı bile bizden daha zor yenir olmuştur.Tüm karşımızdakiler, takımlar-hakemler-medya vs.vs.Trabzonspor a şu oyunu yapalım diye aklından geçirdiğinde yav başımıza iş açarmıyız demez olmuştur,bizden artık tık çıkmaz olmuştur.Tam bu ortamda İ.Hacıosmanoğlu benim için delikanlı adamdır,tam bir Trabzonsporludur.Mevcut yönetimden daha iyi yönetirmi yönetmezmi ben politik konuları bilmem ama Sadri Baba nın bu yürekten biraz ders alması lazım.

Oyum olsa Sadri Şener'e veririm belki ama imkanım da olsa İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yönetimin en tepesine getirirdim.Biraz pişer-törpülenir kısa vadede 10 numara başkan olurdu.

Aleks ve Başbakanın şovuna sonradan gaz alma için alet olan Başkanımızı belki yollamazdı,ikinci yarı Bülent Yıldırım'ın fb maçını yönetmediğini gözlerinin içine soka soka 100 bin sefer söyleyen çıkardı belki,emre pisliğine, şekip pişmişine anlayacağı dilden konuşan olurdu belki.

7 AHMET 7
26.06.2011, 08:51

sibel haklısın ama icraat yapabilmek için de önce yetkiye sahip olmak gerekiyor değil mi?

Travelair
26.06.2011, 09:16
"Modern", "Vizyon" gibi kelimeler önemli. Ama ilüzyona kaydığında bunun farkında olmamız gerek

magicyattara
26.06.2011, 09:58
Her insanın yapabileceği bir şeyler vardır..

Hacıosmanoğlunun da Trabzonspor için yapabileceği bir şeyler mutlaka vardır..değişik görevlerde Trabzonspor'a hizmet edebilir..ama bu hizmet makamı asla Trabzonspor başkanlığı olamaz..

BENDARLI
26.06.2011, 12:04
Trabzon ili dışındakileri Trabzonsporlu yapan bu tavır dır,biraz yanazlık,biraz aksiliktir.Hep hoşumuza gitmiştir dik olmak,bizim hakkımızı kimse yiyemez düşüncesinde olmak.Ama son dönemde bakıyoruz ki atıyorum bir Denizlisporun,Antepin,Sivasın hakkı bile bizden daha zor yenir olmuştur.Tüm karşımızdakiler, takımlar-hakemler-medya vs.vs.Trabzonspor a şu oyunu yapalım diye aklından geçirdiğinde yav başımıza iş açarmıyız demez olmuştur,bizden artık tık çıkmaz olmuştur.Tam bu ortamda İ.Hacıosmanoğlu benim için delikanlı adamdır,tam bir Trabzonsporludur.Mevcut yönetimden daha iyi yönetirmi yönetmezmi ben politik konuları bilmem ama Sadri Baba nın bu yürekten biraz ders alması lazım.

Oyum olsa Sadri Şener'e veririm belki ama imkanım da olsa İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yönetimin en tepesine getirirdim.Biraz pişer-törpülenir kısa vadede 10 numara başkan olurdu.

Aleks ve Başbakanın şovuna sonradan gaz alma için alet olan Başkanımızı belki yollamazdı,ikinci yarı Bülent Yıldırım'ın fb maçını yönetmediğini gözlerinin içine soka soka 100 bin sefer söyleyen çıkardı belki,emre pisliğine, şekip pişmişine anlayacağı dilden konuşan olurdu belki.

ağzına sağlık kardeşim..

Zafer Fidan
26.06.2011, 12:05
Popülist.....

BENDARLI
26.06.2011, 12:06
Hic unutmam
Alanzinho transferi icin ceplerine para indirdiler filan demisti, fiyatini o yuzden aciklayamiyorlar filan dediydi

Resmi Siteden direk cevabi yemisti
Banka Teminati, bedelli vs

Çok konusuyor, yarisi dogru olabilir ama uslubu onu o mevkiye yakistirmiyor

Ustelik has trabzonlu sohbeti nedir? Ben Amasyaliyim, sizden daha azmi Trabzonsporluyum??

kardeşim has trabzonlu kan bağıyla alakalı birşey değil sakın üstüne alınma has trabzonlu bir duruştur,bu duruşu sergileyen ki bu genelde bütün trabzonspor taraftarında vardır ve bizi onlardan ayıran en belirgin özelliktir bütün herkes has trabzonludur..

BENDARLI
26.06.2011, 12:09

bravo arkadaşım anlatamadıklarımı özetlemişsin keşke bütün bunların farkına varabilsek..

Mucahid Erdogan
26.06.2011, 12:50
Defooool hacıosmanoğlu defooool

Fatih Solmaz
26.06.2011, 19:13
senin asbaşkanlık dönemini de biliyoruz.

Mayls
26.06.2011, 19:40
sibel haklısın ama icraat yapabilmek için de önce yetkiye sahip olmak gerekiyor değil mi?
Yetkiye falan gerek yok. Amacı Trabzonspor'a hizmet etmekse, neler yapabileceğini düşünür, gider yönetime rapor verip izin ister. Bu kadar basit.

Ama Hacıosmanoğlu'nun amacı gündem oluşturup reklam yapmak ve bir dahaki kongrede yeniden aday olmak.

bahadır2561
26.06.2011, 20:08
[QUOTE=baskurt~bera;1917771371]Yok artık. Hatalarını görmezden gelmiyorum ama bu yaklaşım gülünç kusura bakmayın.

Orda ki icraat genel yönetim anlamındaki icraat demek değil.(kupalar,transfer filan)

Hacıosmanoğlu'ndan ne yapmasını bekliyorsanız gidin başkandan bekleyin diyorum

Koray
26.06.2011, 20:19
Hangi birlik beraberlikten bahsediyorsunuz şuanda başımızdakilerin Basketbol şubesinin başında olanlarla sorunu olduğundan kapanma noktasına geldiğini biliyormuydunuz.

ts_tuncay_ts
27.06.2011, 00:50
Yetkiye falan gerek yok. Amacı Trabzonspor'a hizmet etmekse, neler yapabileceğini düşünür, gider yönetime rapor verip izin ister. Bu kadar basit.

Ama Hacıosmanoğlu'nun amacı gündem oluşturup reklam yapmak ve bir dahaki kongrede yeniden aday olmak.

Hacıosmanoğlu, "Sadri Şener'e gidip kendim söyledim bana görev verin dedim bunları yapmaya hazırız. Ama bakıyorsunki Trabzonspor'un eski yöneticisisiniz ama ne kadar çıkıpta gündem değiştirebilirsiniz ki" diye konuştu.

hermann hesse
27.06.2011, 09:52
bu adam çok gereksiz bir adam.
zamanında nasıl yönetime girmiş anlayabilmiş değilim. kabadayı gibi konuşmak marifetse trabzon da ve istanbul da onun gibi yüzbinler var. trabzonspor yönetimi ve bütün idaresi bunun gibi adamlardan temizlenmelidir. yönetim, yönetsel kabiliyetleri çok üst düzeyde olan iş ve spor adamlarından oluşmalıdır.

Ertan 51
27.06.2011, 11:01
bu adam çok gereksiz bir adam.
zamanında nasıl yönetime girmiş anlayabilmiş değilim. kabadayı gibi konuşmak marifetse trabzon da ve istanbul da onun gibi yüzbinler var. trabzonspor yönetimi ve bütün idaresi bunun gibi adamlardan temizlenmelidir. yönetim, yönetsel kabiliyetleri çok üst düzeyde olan iş ve spor adamlarından oluşmalıdır.
Trabzon'da ve İstanbul'da yüzbinlerce var da hani nerde,biz de yüzbinlerce var zannediyorduk ama yokmuş demek ki,göremiyoruz bir türlü.
Bebe nin elinden simit alır gibi tüm haklarımız alınıyor ama senin aşağılamaya çalıştığın tip te 1 tek adam çıkıp ta dikilemiyor.
Bir insanın duruşunu fikrini beğenmeyebilirsiniz ona saygı duyarım ama gereksiz bir adam diye başlayıp ardından tepeden bakarak yazmanızı saygıyla karşılamak çok zor benim için.

Son cümlenizde çok hoş olmuş,hep ben de o tip te yöneticiler hayal ettim ama bu zamana kadar öyle bir yönetici profili çıkmadı henüz,
yetenekli bir tornacıyla görüşüyoruz senin benim hayalimdeki yöneticiyi çıkarmaya çalışacak,çünkü Hacıosmanoğlu gereksiz ! istenilen kalibre de de adam yok.

Armağan Dere
27.06.2011, 11:10
Neyse iyi geceler...

Camiianın haklarını Aziz Yıldırım'ın Feneri savunduğu gibi savunabiliyormusun?..O zaman bu camia seni baştacı eder..Ha yok o koltuğu kaldıramıyorsan bırak hakedenlere o zaman..bu arada bu adam Sadri Şener'den falan da bayaa zengin..Belki hakkımızı savunacak Hacıosmanoğlu nerden biliyorsun

Burçak
27.06.2011, 11:14

Yalan mı?
:alkış:

oflubektas
27.06.2011, 11:52
Esasında büyük çoğunluk aziz yıldırım gibi başkan istiyor. Gerektiğinde takımının haklarını koruyan, ancak bir yandan da medyayı, hakemleri, muhaliflerini ve rakiplerini sindiren, hakem odası basan, üç kuruşa talim eden foto muhabirine ana avrat söven, başarının "sadece sahada kalmadığını" bilen ve bunu en iyi şekilde uygulayan, kirli kazanç ilişkilerini dezavantaj yerine tamamen avantaj olarak kullanabilen bir adam istiyoruz.

Trabzonspor özelinde bu şahsın kötü bir kopyasıdır İbrahim Hacıosmanoğlu...

ozturk
27.06.2011, 11:55
anca konuşuyor.6 ay önce seçim vardı çıksaydı başkanın karşısına o zaman...

sarman61
27.06.2011, 12:01
Mafyavari konuşmalar yapan boş bir insan olarak görüyorum kendisini.

hermann hesse
27.06.2011, 12:16
Trabzon'da ve İstanbul'da yüzbinlerce var da hani nerde,biz de yüzbinlerce var zannediyorduk ama yokmuş demek ki,göremiyoruz bir türlü.
Bebe nin elinden simit alır gibi tüm haklarımız alınıyor ama senin aşağılamaya çalıştığın tip te 1 tek adam çıkıp ta dikilemiyor.
Bir insanın duruşunu fikrini beğenmeyebilirsiniz ona saygı duyarım ama gereksiz bir adam diye başlayıp ardından tepeden bakarak yazmanızı saygıyla karşılamak çok zor benim için.

Son cümlenizde çok hoş olmuş,hep ben de o tip te yöneticiler hayal ettim ama bu zamana kadar öyle bir yönetici profili çıkmadı henüz,
yetenekli bir tornacıyla görüşüyoruz senin benim hayalimdeki yöneticiyi çıkarmaya çalışacak,çünkü Hacıosmanoğlu gereksiz ! istenilen kalibre de de adam yok.
bu tip adamların görülmemesi gerek zaten. aslolan hukuk olmalıdır.
hukukun sınırları içerisinde her türlü şekilde hakkını arayabilirsin. konu fikirlerini beğenmemek değil esasında bu adam trabzonspor u savunacağım diye tehdit, kabadayılık, hakaret yollarına başvurabiliyor. bu tür insanlara sizin tabirinizle hep tepeden bakarım kendi tabirimle önemsemem. böyle adamı alıp yönetici yaparsan kendi kişiliğini trabzonspor kimliği olarak yansıtır. bu da içinden çıkılamaz bir hal alır ve üstünden çıkarıp atamayacağın yaftanın trabzon a ve trabzonspor a yapıştırılmasına sebep olur. yönetici konusuna gelirsek, belirttiğim yönetici modeline hayal demek trabzon u hafife almak anlamına gelir. Zira menşei trabzon olan muhteşem yöneticiler mevcuttur. ancak trabzonlu herkes futbola aşık olacak diye bir kaide yoktur.

Ertan 51
27.06.2011, 12:45
bu tip adamların görülmemesi gerek zaten. aslolan hukuk olmalıdır.
hukukun sınırları içerisinde her türlü şekilde hakkını arayabilirsin. konu fikirlerini beğenmemek değil esasında bu adam trabzonspor u savunacağım diye tehdit, kabadayılık, hakaret yollarına başvurabiliyor. bu tür insanlara sizin tabirinizle hep tepeden bakarım kendi tabirimle önemsemem. böyle adamı alıp yönetici yaparsan kendi kişiliğini trabzonspor kimliği olarak yansıtır. bu da içinden çıkılamaz bir hal alır ve üstünden çıkarıp atamayacağın yaftanın trabzon a ve trabzonspor a yapıştırılmasına sebep olur. yönetici konusuna gelirsek, belirttiğim yönetici modeline hayal demek trabzon u hafife almak anlamına gelir. Zira menşei trabzon olan muhteşem yöneticiler mevcuttur. ancak trabzonlu herkes futbola aşık olacak diye bir kaide yoktur.

Hukukun sınırları içinde her türlü hakkı arayan 1 babayiğit niye çıkmadı acaba ?
Tehdit-kabadayılık ve hakeret derken Hacıosmanoğlunun yapmadığı şeyleri yapmış gibi yazarak iftira attığının farkında da değilsin.

Neyse konu uzamasın,
ben bu başlıktaki ilk mesajımda düşüncemi samimi bir şekilde yazdım,
özeti,
senin ruh halinde bir Trabzonsporu ben kabul edemiyorum,
bunu derken bir aziz yıldırım olsun istemem ama
''hak-hukuk-kanunlar nezninde'' hikayelerini bırakalım,
elimizden hiç bir şey gelmiyorsa bile hırsıza hırsızsın diyelim milyonların karşısında.

a f s
27.06.2011, 13:11
Tarzı uslübu hiç benim tarzım değil. Notunu yönetimdeyken LigTv'ye verdiği röpotajda vermiştim. Yıllar boyu yaptığı açıklamalar ve çıkışlarla beni yanıltmadı.

Selçuk Aydın'a sahip çıkmasını takdir ediyorum fakat Trabzonspor'a bulaşmasını istemiyorum. Onun yaptığı açıklamalardan çok daha yapıcı ve gerçekçi olanlarını bu forumda dile getirecek pek çok insan var.

Kibirli ve oportünist insanları sevmiyorum, sevemiyorum.

Sercan Yaylı
27.06.2011, 13:53
ibrahim hacıosmanoğlu yaptığı konusmalarda a dan z ye haklıdır. trabzonlu, haksızlığa karşı gelmektir ama bizim yönetimimizde bu karaketere sahip birisi yoktur...

Zafer Fidan
27.06.2011, 15:04
ibrahim hacıosmanoğlu yaptığı konusmalarda a dan z ye haklıdır. trabzonlu, haksızlığa karşı gelmektir ama bizim yönetimimizde bu karaketere sahip birisi yoktur...

Zaten I.Haciosmanoglu yönetimdeyken basaridan basariya kosuyorduk....

demir
27.06.2011, 15:13

sadri senerın karsısında aday olabılen tek kısı ??? yanı sen sımdı dıyorsunkı kılıcdaroglu ne gereksız bırısı kım konusturuyor bunu ???? adam muhalefet o konusmayacakda sen benmı konusacagız ???

Tahsin Ağaoğlu
27.06.2011, 16:22
anca konuşuyor.6 ay önce seçim vardı çıksaydı başkanın karşısına o zaman...
neden olmadı acaba bi düşünseydin ?

macuka
27.06.2011, 16:35
Bu adami hala cozemedim, ne yapmaya calistigini da anlayamadim, konusmalarinda devamli bir tehdit, bir suclama var ama tehdit ettigi hic bir kimse ona ne cevap veriyor nede muhatap aliyor.
Sadri Sener in gulerek soyledigi yalanlardan biktik ama Haci nin "mangalda kul birakmayan" mafyavari konusmalari da yenilir yutulur degil.
bizden Bir tanede dogru duzgun bir adam cikmaz mi yaw...

Barış Kaptanoğlu
27.06.2011, 17:59
kim ne derse desin seviyorum bu adamı....Azizin anladığı dilden konuşuyor

Yunus Kandemir
27.06.2011, 18:46
bu kadar konuşuyor neden basket takımına sponsor olmuyor nede olsa basket yöneticeleri ayrı yada basketin başına geçsin

Sercan Yaylı
28.06.2011, 12:11
Zaten I.Haciosmanoglu yönetimdeyken basaridan basariya kosuyorduk....

yazdığım yorumda basarıyla alakalı bir cümle kurdugumu hatırlamıyorum sistemin gerektirdiği gibi konusacaksın bizim yönetimin davrandığı pasif olmucaksın ben bunu kastetmiştim...

ozturk
28.06.2011, 13:36
neden olmadı acaba bi düşünseydin ?

Eminim Trabzonsporu çok sevdiği içindir :rolleyes: