PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulübümüzden Emre Belözoğlu Hakkında Yapılan Açıklama!

ünsalyılmaz
23.06.2011, 11:59
Kulübümüzden açıklamahttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo5.jpgFutbolcu Emre Belözoğlu’nun bugünkü Vatan Gazetesi’nde haddini aşarak Başkanımız Sayın Sadri Şener’e yönelik yaptığı açıklamayı şiddetle kınıyoruz.

Bir futbolcunun, kendi sınırlarını unutarak, bir başka kulübün başkanıyla polemiğe girme çabası, o oyuncunun hangi terbiyeye sahip olduğunun en açık ifadesidir.
Sayın Başkanımız Sadri Şener’i değil eleştirmek, ismini dahi ağzına almak Emre Belözoğlu’nun haddine değildir.
Fütursuzca bu saygısızlığı yapan bir futbolcunun, sahada hakemlere ve rakip takım oyuncularına nasıl davrandığını şimdi çok daha iyi yorumlayabiliyoruz.
Kendinde bu hakkı gören Emre’nin neden oyundan atılamadığı da ayrı bir soru işaretidir.
Milli formanın arkasına sığınmaya çalışan birinin, aynı forma üzerindeyken defalarca sergilediği saygısızlıklar, Türk futbol camiasının hafızalarından kaybolmamıştır.
Burada şaşırtıcı olan Emre’nin tavırlarından çok, böyle bir oyuncuya Ay-Yıldızlı formanın ve takım kaptanlığının nasıl emanet edildiğidir.
İlgisiz bir konuda, sırf polemik yaratmak amacıyla, suçluluk psikolojisiyle söylendiği belli olan bu sözlerin sahibi şunu çok iyi bilmelidir ki; Başkanımız, Belçika-Türkiye milli maçına kimsenin davetlisi olarak değil, kendi imkanlarıyla gitmiş ve dönmüştür.
Bunu sorgulamak değil Emre Belözoğlu’na, hiç kimseye düşmez.
Trabzonspor Kulübü olarak bir kez daha Emre’yi uyarıyor, camiamıza yönelik söylem ve eylemlerine son vermesini bekliyoruz.
Ayrıca bu oyuncunun formasını giydiği kulübün yetkililerinin yapılan saygısızlığa karşı ne tür bir tavır sergileyeceklerini de merakla bekliyoruz.
Türk futbolunda gerginliğin azalmasına ihtiyaç duyulan bir dönemde, söylemleriyle bu süreci körüklemeye devam eden Emre’nin acilen Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu’na sevkini ve hak ettiği cezayla cezalandırılmasını talep ediyoruz.
Kamuoyuna saygılarımızla.

zekeriyya
23.06.2011, 12:11
adam gibi yazılı açıklama yapmayı öğreniyorlar

zekeriyya
23.06.2011, 12:14
bu sene tribünde malzeme bol

1- es es
2- emre

listeyi yapalım :)

halil ibo
23.06.2011, 12:14
Adam olamaz.Yüz yıl yaşasa da olamaz...

Kasım Hilal
23.06.2011, 12:16
Kesin Nevzat Aydın yazdı bunu..
Yürekli adam kendini belli ediyor..

SEDAT
23.06.2011, 12:24
- Kocakafalı şeref yoksununa güzel kapak yapılmış , tebrikler yönetim...

OLCAY ÇAKIR
23.06.2011, 12:28
Şöyle yapsalardı mesela;

Emre Belözoğlu milli takımda olduğu sürece milli takıma oyuncu göndermiyoruz...

Kamuoyunun dikkatine...

Bayraktaroğlu
23.06.2011, 12:29
Şöyle yapsalardı mesela;

Kamuoyunun dikkatine...

Yok abi bir pislik için milli takıma neden oyuncu göndermeyelim.Emre'yi mi cezalandırıyoruz milli takımı mı?

lazibere
23.06.2011, 12:31
Emre, Türk futbolunun bir numaralı karaktersiz oyuncusudur. Ne yazık ki Milli takım kaptanlığını yapmaya devam etmektedir. O ve onun gibi karaktersizler milli takıma girdiğinden beridir Milli takımın maçlarını izlemiyorum bile...

Eskiden Milli takım oyuncusu olmak için sadece çok yetenekli olmak yetmezdi, Beyefendi olacaktın ,cemiyet adamı olacaktın adın sağda solda konuşulmayacak ve o formanın ne kadar önemli bir değer olduğunu bilecektin.

Şöyle hafızalarınızı bir yoklayın, Yıllar once Milli formayı giyenlerin nasıl ve şimdi hangi mevkilerde olduklarına bir bakın

Ama maalesef son yıllarda, Her konuda olduğu gibi vatansever olmak da suç ve vatanını sevmek ve vatan değerlerine sahip çıkmanın gericlik olarak lanse edildiği ve Liberal çevrelerce ve Hukumetten de destek bulan bu yaklaşımın sonucudur Milli takımın işlevleştirilmesi olayı...

Defşirme futbolculardan milli takım yaratma, Alkolık, Adı seks skandallarına karışmış oyuncuların mili takımda sürekli yer bulmaları AY YILDIZLI formanın önemini ve anlamını idrak edemeyecek kadar birikimden uzak ve sadece ekonomık çıkarlarını düşünen futbolcuların ön planda olduğu bir Futbol düzeni..

Bu anlayış Ülkemiz üzerinde Uluslararası Güçlerin yıkmaya çalıştığı ULUS-DEVLET modelinin dejenere edilmesi çalışmalarının ayaklarından bir tanesidir

Milli takım maçları olduğu zamanlarda insanlar evlerinde tv lerde başka birşey izlemez, sarı kırmızı-lacivert-bordo-mavi -siyah-beyaz hangi renk olursa olsun, her futbolcu gururla izlenirdi

Şimdilerde ise Milli Takım kaptanlığını yapan bir oyuncu EMRE efendi, Sorsan dinden imandan,Allah'tan Peygamber'den başka birşey konuşmaz ama Ağzından da küfür eksık olmayan, el kol hareketleri ile insanları tahrik eden yapısısyla milli takım formasını giymektedir..

Trabzon'da oynanan Özel maçta Kore'li oyuncuya yaptığı hareketle Kırmızı kart görerek esasında ne kadar karakatersiz oyuncu olduğunu ispat etmişti ama her ne hikmetse hala o forma onun babasının tapulu malı gibi davranıyor..Ve nedense giydiriliyor

Bu ülkede dokunulmayan Kurum, Tutuklanmayan gazeteci, İflas ettirilmiş onlarca İşadamı varken, Apo'yu yakalayan Generaller bile hapiste yatarlarken, Bu EMRE DENEN... herifin, bu Terbiyesiz ve ve kural tanımaz tavırları karşısında medya da bu kadar güçlü olması ve onun her davranışı medya tarafından eleştirilmesine rağmen hala kendine yer bulması gerçekten çooook tartışılır..

Yoksa bu durum '''Şerefsizlik dahi olsa reyting reytingtir'''mantığının bir sonucu mu...???

En basit Futbol müsabakasında bile Maç başlamadan evvel İSTİKLAL MARŞI çalınarak ve Dunyada belki de tek örnek olarak ülkemizde butun maçlardan evvel İSTİKLAL MARŞI çalınırken, Bunun amacının ne olduğunu bilmeyen, Bu değere sahip çıkmaktan kasıt olarak Irkçılığı anlayan bazı kişilerin Efendilik ve ınsan olma vasıflarından uzakta olmaları beni son derece rahatsız etmektedir..

Bu EMRE denen,,,,,,,,,,Futbol yaşantısı Boyunca yaptığı her hareketi ve her eleştiriye cevabı MİLLİ TAKIM FORMASI altında oynadığı maçlarda '' gerek trübine, gerek medyaya, gerek spor adamlarına yaptığı el kol harrketleri yaparak Milli formaya sığınması

TARİHİ KANLA YAZILMIŞ BU TOPRAKLARA

HİÇ KİMSENIN BAŞTA EMRE BELEZOĞLU DENEN HERİFİN

ŞEREFLE DALGALANAN TÜRK MİLLİ TAKIM BAYRAĞINA SIĞINARAK ŞEREFSİZLİK YAPMA HAKKI YOKTUR..

HELE HELE TRABZONSPOR İSMİ ÜZERİNDEN ENTRİKA YAPAMAZSIN..

BİLMİYORSAN ÖĞREN ÖĞRENMİYORSAN ÖĞRETİRLER ADAMA

TRABZON' A LAF SOKARSAN SENİ YA ADAM EDERLER YADA MADAM EDERLER

UNUTMA

Cafer KILIÇSOY
23.06.2011, 12:32
Şöyle yapsalardı mesela;

Kamuoyunun dikkatine...

Olcay abim seviyoruz seni:)

amour_61
23.06.2011, 12:38
işte Emre'nin ne çocuğu olduğunu yazmamıza gerek yok sonra yazınca banlanıyoruz adam süzme işte.

cemkılıç
23.06.2011, 12:43
Bu ahlak yoksunu iyice çizmeyi aştı artık..Bir futbolcu oynadığı kulübün değerleriyle bu kadar mı özdeşleşir..

SDanışmaz
23.06.2011, 12:46
Bu karaktersize kapak niteliğinden yapılmış açıklama için yazanlara teşekkür ederim. Hep böyle olsunlar.

Yönetim bu seneye sert girerek ortalığını kasıp kavuracağının sinyallerini vermiş oldu.

Şöyle yapsalardı mesela;

Kamuoyunun dikkatine...

Ne güzel olurdu.

Ertan 51
23.06.2011, 12:46
120 yılldır futbolu sever ve takip ederim,emre gibi bir pisliğe henüz rastlamadım.
Resmi sitenin bu cevabı da olabileceğin en iyisi olmuş,sert mesaj deyip, çok eveleyip geveleyen mesajları gördükten sonra bu küfür gibi bir cevaptır benim gözümde.Ellerine gönlüne sağlık bu yazıyı yazanın,düşünenin.

aaahmet61
23.06.2011, 12:50
aslında kulübün cevap vermesi yanlış oldu.adam olan insanlara cevap verilir.adı emre olan başlığa girmek bile insanın midesini bulandırmaya yeter.

ozturk
23.06.2011, 12:50
Karaktersiz, suratına tükürsen yarabbi şükür der..

------------------------
bu arada bu başlık misafirlere açık olsa 10 numara olur:D

-Samet
23.06.2011, 12:51
Haddini bilsin şu çirkef emre bu ne ya .

Güzel açıklama olmuş ;)

bkandil
23.06.2011, 13:02
Benim kafama takılan bir nokta var.

Vatan gazetesi uçakta yaşanan bir olaydan bahsediyor, yönetimin cevabi yazısında emre'nin Vatan gazetesine yaptığı açıklama diye geçiyor.

Vatan Gazetesi'nin yazdığı olayın doğruluğu teyit edildi mi acaba? Mesela Burak ve Tolga bu olayı doğrulamış mı acaba?

Çünkü bu densizler yarın "Şaka yapmıştık, zaten o sözleri de Emre değil, menejerinin ortağının baldızının oğlu söylemiş, bu adamın uçakta ne aradığının incelenmesini istiyoruz" gibi saçma bir şeyle ortaya çıkabilirler.

Emrullah
23.06.2011, 13:05
Vatan Gazetesi'nin haberine dayanarak yapılmış bir açıklama ise yanlış bir açıklama olmuş. Yok bizzat bizim yönetim tarafından haberin doğruluğu teyit edildikten sonra yapılmışsa doğru bir açıklama olmuş.

Alper Calik
23.06.2011, 13:06
Şöyle yapsalardı mesela;

Kamuoyunun dikkatine...

Emre Belözoğlu milli takımda olduğu sürece, karakterleri bozulmasın diye, milli takıma oyuncu göndermiyoruz...

:)

Mehdi
23.06.2011, 13:11
Bizim kulüp @2 rolünü layıkıyla yerine getirmiş beyler.Dağılıyoruz.

Alper Calik
23.06.2011, 13:12
Emre, Türk futbolunun bir numaralı karaktersiz oyuncusudur. Ne yazık ki Milli takım kaptanlığını yapmaya devam etmektedir. O ve onun gibi karaktersizler milli takıma girdiğinden beridir Milli takımın maçlarını izlemiyorum bile...
..........

Şimdilerde ise Milli Takım kaptanlığını yapan bir oyuncu EMRE efendi, Sorsan dinden imandan,Allah'tan Peygamber'den başka birşey konuşmaz ama Ağzından da küfür eksık olmayan, el kol hareketleri ile insanları tahrik eden yapısısyla milli takım formasını giymektedir..

Trabzon'da oynanan Özel maçta Kore'li oyuncuya yaptığı hareketle Kırmızı kart görerek esasında ne kadar karakatersiz oyuncu olduğunu ispat etmişti ama her ne hikmetse hala o forma onun babasının tapulu malı gibi davranıyor..Ve nedense giydiriliyor

Bu ülkede dokunulmayan Kurum, Tutuklanmayan gazeteci, İflas ettirilmiş onlarca İşadamı varken, Apo'yu yakalayan Generaller bile hapiste yatarlarken, Bu EMRE DENEN... herifin, bu Terbiyesiz ve ve kural tanımaz tavırları karşısında medya da bu kadar güçlü olması ve onun her davranışı medya tarafından eleştirilmesine rağmen hala kendine yer bulması gerçekten çooook tartışılır..

Yoksa bu durum '''Şerefsizlik dahi olsa reyting reytingtir'''mantığının bir sonucu mu...???

Emre nin kimsenin olmadığı kadar dokunulmazlığı var. Arkası sağlam yere dayalı.
Bu kadar ukela ve terbiyesiz bir futbolcu hayatımda görmedim.

Değil kendi akranı futbolcular, doğrudan başkanı bile hedef alacak kadar terbiyesiz ve bir yerine güveniyor ..

Bunların futbolcusundan teknik direktörüne oradan da başkanına hepsinde aynı üslup var, ona göre futbolcu alıyorlar zaten

Allah ından bulsun terbiyesiz insan

Alper Calik
23.06.2011, 13:17
O kadar terbiyesiz bir insandır ki, milli maçta bile bilerek kendini attırmıştır. Trabzondaki milli maçta kesinlikle bilerek kendini attırdı. Oynamamak için. Ne de olsa FB li. Bakın bakalım İstanbul takımlarının oyuncularından kaçı kendini yırtar milli maçlarda? 40 yılda bir Arda gibi, o da kendi reklamını yapmak için, yırtınır o kadar.

Bizim zavallı TS liler de parçalasın kendini milli maç diye.

Ben Emre nin samimiyetsizlik akan yüzünü görmeye dayanamıyorum. Buca dan Musa söyledi zaten ne olduğunu..

Ali Can
23.06.2011, 13:22
Açıklamayı Çok Beğendim..:alkış::alkış:

Sibel
23.06.2011, 13:30
Yazı gerçekten güzel olmuş.Şaşırdım açıkçası.İşte böyle,devam etmeli...

Engenius
Ah emre ah ben senin hakkında neler demek istiyorum da neyse.

yemin ederim yolda can çekişirken görsem üzerine işeyip geçerim.

Umarım dünyadaki bütün acıları yaşarsın.

Fatih Solmaz
bu dallama ne yapmaya çalışıyor!!!!!

sonsuza61
23.06.2011, 13:32
Emre gerekten vatan gazetesine böyle bir aciklama yapmis midir ?

acele davrandi yönetim sanki

murat köse
23.06.2011, 13:33
şu adi herif emrenin acıklamalarını nerden bulabilirim.

Özge
23.06.2011, 13:33
Sonunda düzgün bir açıklama geldi.:)

Yeniklasör
23.06.2011, 13:40
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150169241749353 musanın emre hakkında söylediklerim. lgi tv muhabiride aldığı talimatla emrenin hakemliğini yapmakta

Bera B.
23.06.2011, 13:52
Emre ne demiş ben bulamadım?

salihismet
23.06.2011, 13:55
Bana göre dünyanin en rezil, en cirkef futbolcularinin basinda emre Belezoglu geliyor, bunu koruyan hekemlerde
dünyanin en korkak hakemleridir. Baska yerde olsa bu adamin lisansini yirtarlar. Bu Emrenin karsisinda Ibrahim Haciosmanoglu gibi yöneticiler
olmaliydi, cünkü bunlar birbirlerinn dilindeni cok iyi anlarlar. Haciosman yarin bir basin toplantisi yapacakmis bu konuya deginir mi bilinmez,
benim icin Trabzonspora deginmesinde nereye deginirse degensin. Bir gün Trabzonspora baskan olacak diye ödüm kopuyor, her ne kadar
Trabzonspor kisilere enteksli degilsede ben böyle kisilere tahammül edemiyorum. Cünkü bize hic belli olmuyor, secimlerde hesaplasacagiz
dedigimiz partiye oylarimizin cogunlugunu attigimiza göre haciosmanida baskan seceriz.

Trabzonli_61
23.06.2011, 14:03
ben küfür etmeyi sevmeyen bir insanim ama emre sen sahada yenik durumdayken tüm futbolculara ana avrat söveceksin ve sonrada bana niye küfür ediliyor diye sikayet edeceksin. ben ömrümde bu kadar cirkef bir futbolcu görmedim...serefsiz herif. dedigim gibi küfürü sevmem ve duydugumdada kizarim ama sana küfür edildikce kizamiyorum be serefsiz

Sibel
23.06.2011, 14:08
Emre artık ciddi anlamda haddini aştı.
Böyle oldukça üste çıkmaya devam decek.Biri buna dur demeli.

Tangerine Dream
23.06.2011, 14:17
Cantona'yı, Gascoigne'i, Deli Bahtiyar'ı, Rambo Yusuf'u, Kemalettin'i ve daha şu an aklıma gelmeyen birçok hırçın futbolcuyu izledim. Hiçbiri gözüme Emre kadar antipatik gelmemişti.

SEDER
23.06.2011, 14:20
bu emek hırsızı sanki milli takımda bedavaya oynuyormuş gibi iki lafının biri milli takım. milli takıma 5-6 futbolcu gönderen takımın başkanına hangi cesaretle laf atabilir. sonra neden anama bacıma kürediyolar diye söylenip durmuyomu deli oluyorum.kendi düşen ağlamaz yavrucum.ama bu açıklama iyi oldu bu sene en az 2-3 kırmızı alır..

tayfa_61>34
23.06.2011, 14:29
ağzını burnunu kıracaksın ki ağzından çıkanı kulağı duyacak !!!

POYRAZ
23.06.2011, 14:52
Bu domuza giren cikan nedir acaba

Sibel
23.06.2011, 15:05
Vatan gazetesinin kullandığı resim de bir hayli ilginç.
Yandaşız,benim penceremden bakıyor,ya da ben onun penceresinden.Demek istiyorlar.Biliyoruz,vatanınızın rengi sarı lacivert!İnsanın gözüne ancak bu kadar sokulur!

Şenol Altunsoy
23.06.2011, 15:09
Cantona'yı, Gascoigne'i, Deli Bahtiyar'ı, Rambo Yusuf'u, Kemalettin'i ve daha şu an aklıma gelmeyen birçok hırçın futbolcuyu izledim. Hiçbiri gözüme Emre kadar antipatik gelmemişti.

Aydın Kemalettini iyi tanırım çok iyi bir adamdır o.Saha içinde sert hırçın ama saha dışında dünya tatlısıdır.

Ahmet Başkaya
23.06.2011, 15:55
Şeref kelimesinin Emre ile tek ortak yönü "e,r" harfleridir .

asil suskun
23.06.2011, 15:57
pislikleri neden kale aliyoruz

DKaraduman
23.06.2011, 16:11
Şu açıklamanın üstünden bile yönetimi eleştiren insanlar var, artık Trabzon insanını ben de savunmakta güçlük çekiyorum.

Hamza Yilmaz
23.06.2011, 16:18
Güzel Aciklama olmus... Emre bakalim nasil gelecek Trabzona cirkef herif...

Furki61
23.06.2011, 16:21
Türk spor tarihinde bu kadar sevilmeyen biri olabilir mi acaba? Birde annesi Trabzonluymuş ama bir yerde okuduğum gibi hala Trabzonluların ona ne yapmak istediğini anlamıyor galiba.Avni Aker'e bu sene nasıl geleceklerini bilmediğim kişileri sayayım şuraya:
-Aziz Yıldırım
-Emre Belözoğlu
-Aykut Kocaman
-Bülent Uygun
-Ceyhun Gülselam
-Selçuk İnan
-Egemen Korkmaz
-Lugano

REMEDY_61
23.06.2011, 16:30
emre pisliği Trabzon'a nasıl gelcek çok merak ediyorum..büyük ihtimal kart falan görüp cezalı duruma düşer o maca gelmez,yemez çünkü..dönekliğin ifadesi çirkef seni..

OFLU
23.06.2011, 16:40
daha 18 yaşındayken aşırı hızla giderken çarptıgı insanın hayatına mal olmuş bi mahluk bu,Bu olay tabiki herkesin basına gelebilir ama kızdıgım nokta ört bas edilmesidir.Yok sayılmasıdır,olmamış gibi bu şerefsize cezai işlem uygulanmamasıdır.

DeAgLeMaNyAq
23.06.2011, 16:47
Açıklamada yanlış bir taraf yok ama, koca kulüp olarak hep böyle bireylere karşı açıklamalar yapmakta bizim tarzımız olmamalı...

sefayasin
23.06.2011, 16:47
işte açıklama dediğin böyle olacak. kibar, nazik açıklama yapıyoruz sert açıklama yaptı trabzon şampiyonluğu kaçırdı laf atıyor diyorlar. dayayacaksın bıçak gibi adamın boğazına lafları. sert açıklama budur. diğerlerinden bir nane olmazdı. Emrenin ne halt olduğunu bilene bilmeyene çok güzel açıklıyor. KANI BOZUK EMRE.

Ilelioglu
23.06.2011, 17:00
Nasil bir karaktere sahip bu adam (!).
:mad:

Hasan Cubukcu
23.06.2011, 17:08
P.... aciklamalari !!! buyurun okuyun

'Sadri Bey nasıl rahat geziyor?'
AMİLLİ Takım’ın Belçika ile oynadığı maç öncesinde kafile otelden ayrılıp karşılaşmanın oynanacağı stada giderken, Trabzonsporlu bir taraftarın ana avrat küfürlerine maruz kalan Emre Belözoğlu’nun sinirinin Türkiye’ye dönüşte de geçmediği ortaya çıktı. A.Güçlü Kağan Söylemezgiller’e F.Bahçe ile oynanacak maçta kendilerini fazla zorlamamaları ve kendisini transfer ettireceği şeklinde mesaj attığı iddiaları nedeniyle bir anda hedef adam haline gelen Emre takım stada giderken sözlü tacize uğramış “Sıkıyorsa buraya gel yüzüme küfür et” diye bağırmıştı. Otobüsten inmesi güçlükle engellenen milli futbolcu karşılaşma sonrası ise “Maçtan önce Trabzonsporlu bir taraftar bana, eşime ve şerefime küfretti. Bu dava sonuçlandığında, benim sokakta eşime ve şerefime küfredenler; eşleriyle sokaklarda nasıl dolaşacak?” şeklinde ağır bir açıklama yapmıştı.

MESAJ olayları nedeniyle Trabzonspor’un tavrına ve bordo-mavililerin başkanı Sadri Şener’in de milli takımın Belçika’da kamp yaptığı Conrad Otel’de kalmasına tepkili olan Emre canlı yayındaki bombardımana karşı sakinleşmedi. Ay-yıldızlı kafile Türkiye’ye dönmek için havaalanına giderken, Emre tüm oyuncuların girmesini bekledikten sonra en son uçağa bindi.

POLEMİK YAŞANMADI!

KASITLI olarak sona kalan tecrübeli futbolcu uçakta Business Class’tan ekonomi sınıfına doğru ilerlerken iki bölümü ayıran çizginin tam ortasında “Biz bu milli takım için oynuyoruz. Karşılığında anamıza avradımıza küfür yiyoruz. Sadri bey rahat rahat karısıyla Brüksel sokaklarında geziyor, maç seyrediyor. Nasıl olacak bu iş böyle? Bizi kim koruyacak?” diyerek bağırdı. Bu çıkışın ardından takım arkadaşları ve teknik heyet Emre Belözoğlu’nu sakinleştirip uçağın en arkasına götürdüler. Ancak Trabzonspor Başkanı Sadri Şener eşiyle beraber Brüksel’de kalmış ve takım uçağına binmemişti. Böylece tatsız bir polemiğin önüne geçilmiş oldu.

Saran: F.Bahçe Başkanı olacağım

F.BAHÇE’NİN  eski yöneticisi Sadettin Saran, kulübe olan sevgisini kimsenin elinden alamayacağını belirtirken “Bu teveccüh devam ettiği müddetçe F.Bahçe’ye başkan olacağım” dedi. Memleketi Kırıkkale’de babası, annesi ve kızı adına okullar yaptıran Saran “Okulları sarı-laciverte boyattırıyorum. Gönlümde sarı-lacivert, F.Bahçelilik bir ayrıcalıktır. Birçok çocuğumuzun F.Bahçeli olmasında bizim de emeğimiz oldu” dedi.

hsnd
24.06.2011, 14:43
Fb den acıklama geldi

Trabzonspor Kulübü'nün Profesyonel Futbol Takımımızın Milli Oyuncularından Emre Belözoğlu'na yönelik açıklaması, futbolda şiddeti körükleyen, kişileri geniş kitlelere hedef gösteren son derece talihsiz ve kötü niyetli bir açıklamadır.
A Milli Takım'ın kafile uçağında geliştiği iddia edilen olayın, o anda değil de üzerinden uzunca bir süre geçtikten sonra kulüp açıklamasıyla kamuoyuna şikayet edilmesi dahi açıklamanın ne denli popülist bir girişim olduğunun başlı başına göstergesidir.
Keza, söz konusu olayla alakası olmayan ve yan olaylarla bezenen açıklama, bu şekliyle açıklamayı yapanın gerçek amacının iddia edilen olayda yaşanandan çok daha farklı olduğunu göstermektedir.
Futbolcularımızın tamamı kulübümüzle olan sözleşmeleri devam ettiği sürece, kulübümüz tarafından düzenlenmiş Disiplin Yönetmeliği'ne uymakla yükümlü olup, bu yükümlülüğe aykırı davrananlara söz konusu yönetmeliğe uygun şekilde ceza verilmektedir.
Trabzonspor Kulübü Sayın Başkanı'nın herhangi bir futbolcumuza yönelik olası bir şikayetini, öncelikle kulübümüze iletmesi ve sonucunu takip etmesi basiretli yöneticiliğin gereğidir.
Bunun yerine saldırgan bir ruh haliyle futbolcumuzu hedef gösteren bir açıklama, bu şekliyle suç olmasının yanı sıra, basiret sahibi olduğu her vesileyle ifade edilen yöneticilere de yakışmamaktadır.

Saygılarımızla
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

http://fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=25015

irfanköse276
24.06.2011, 14:56
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/43058/fenerbahceden-trabzonspora-sert-yanit

ts_tuncay_ts
24.06.2011, 15:08
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/43058/fenerbahceden-trabzonspora-sert-yanit

Bu ne yaa...Karşılıklı atışırız son noktayıda hep fener koyar sonra bizimkiler çıkar büyüklüğümüzü gösterip cevap vermedik derler...Hacıosmanoğlu çıkar ana avrat düz gider ama cevap veremezler...Burda sorun bizim başkandamı acaba...

DeAgLeMaNyAq
24.06.2011, 15:20
O ona laf sokuyor öteki buna. Bu işin sonu yok...

BENDARLI
24.06.2011, 16:11
kardeşim bu emereye dersini kim verecek bune yüzsüzlük densizlik tir be yeter açıklama yapsan ne olur hani icraat ne al bugünde fenerbahçe açıklama yaptı ne oldu yapanın yanına kar kalıyor herşey bu kadar zayıf bir ts yönetimini ben kabul etmiyorum arkadaş

irfanköse276
24.06.2011, 16:15
kulübümüzün yaptığı açıklama da fenerbahçeye birşey denmemişti.. Fnerbahçenin siz kendi tipinize bakın der gibi bir demeç vermesi çok çocukça

Oğuzhan Turhan
24.06.2011, 17:09
Bizimkiler yeniden cevap vermis..

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7600

irfanköse276
24.06.2011, 17:09
Futbolcu Emre Belözoğlu’nın Vatan Gazetesi’nde yer alan ifadelerinin ardından kulübümüzün yaptığı değerlendirmeye istinaden Fenerbahçe’den gelen cevap tarafımızdan büyük bir dikkat ve ilgiyle takip edilmiştir.

Hedef saptırmaya yönelik, demagojik unsurlar içeren bu açıklamayla ilgili polemiğin daha fazla uzatılmasından yana olmadığımızı kamuoyuna bildirir, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bahsedilen Disiplin Yönetmeliği’ni nasıl uygulayacağının tarafımızca beklendiğinin bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla.

asil suskun
24.06.2011, 17:11
emrenin milli formayi giymesinden utaniyorum
emre ve fb birbirlerine cok yakisiyorlar iki pislik bir arada

Mayls
24.06.2011, 19:29
Fenerbahçe'nin açıklaması tutarsız.

Sadri Şener, Emre'yle ilgili şikayetini Fenerbahçe kulübüne yapmalıymış. O halde Emre de şikayetlerini Trabzonspor kulübüne yapmalı. Masumu oynayabilmek için gazetelere yapmamalı. Emre'nin Vatan gazetesine demeç vermesi de pek bir manidar.

Kaldı ki, Emre açıklamasını Fenerbahçeli sıfatıyla değil, Milli futbolcu kimliğiyle yaptı. Dolayısıyla Trabzonspor'un cevabı kamuoyu aracılığıyla vermesi bana göre doğrudur. Ama son cevap da iyi olmuş.

Emre saha içi küfürlerini Engin'e etsin istiyorum :)

sametaydin
24.06.2011, 19:43
Tüm türkiye emre nin ne mal olduğunu biliyor.

O yüzden bana göre emreyi artık muhatap almamak lazım. Yoksa bu polemik uzar gider. Biz kendi işimize bakalım bu şerefsizler de afkursun dursunlar. Çünkü bunlara cevap verdikçe daha da azıyolar.

HIRCINBEY
24.06.2011, 20:49
Koca TRabzonspor emreyi nasıl muhatap alır gibi açıklamalar yapıyor anlamıyorum. Yapıyorsun bari adam gibi devamını getir.
Sezon ortasında şekip monsturoğlu muhatabım değil diye sözde cevap vermiyorsun o kadar şeye, ama emreyi muhatap alırcasına açıklama yapıyorsun.
Bu nedir yahuu

DeAgLeMaNyAq
24.06.2011, 20:55
Biz Caner'i bile muhattap alıyoruz Emre kim... :)

irfanköse276
24.06.2011, 23:20
http://kralspor.ensonhaber.com/sinan-enginden-emreye-ozur-dile-hemen-2011-06-24.html

sağolsun sinan engin!!!

Sibel
24.06.2011, 23:22
Emre ciddi anlamda artık dersini almalı.Nereye kadar sürecek bu hali?
Birileri gerekeni niye yapmıyor?

Ertuğrul ATALAY
25.06.2011, 10:46
1-milli takım takım emre gibi futbolcuların medyaya elli kollu mesaj verme yeri olmuşşa
2-milli takım emre gibi futbolcuların ego tatmin yeri olmuşşa
3-milli takım emre gibi futbolcuların kaptanlık yaptığı yer olmuşşa

milli takım milli midir?

bahadır2561
25.06.2011, 10:49
Atara atar arkadaş ne bu geri vitesler yakışmıyor valla

Kasım Hilal
25.06.2011, 10:52
Az söylemişler...

Ertan 51
25.06.2011, 10:52
1-milli takım takım emre gibi futbolcuların medyaya elli kollu mesaj verme yeri olmuşşa
2-milli takım emre gibi futbolcuların ego tatmin yeri olmuşşa
3-milli takım emre gibi futbolcuların kaptanlık yaptığı yer olmuşşa

milli takım milli midir?
Değildir,
gerçekten Terim le başlayan bu naletle devam eden süreçte Milli takım beni heyecanlandırmıyor.
Daha üzücü olanı ise bugün fb nin resmi ağızan bize cevap vermesi,bu pisliği savunması.Bir oyuncu anca bu kadar güzel temsil edebilir takımını,tam örtüşüyorlar karakter olarak duruş olarak;).

Ertuğrul ATALAY
25.06.2011, 10:55
yönetimin yaptığı açıklamalar yerindedir...tebrikler

Ertuğrul ATALAY
25.06.2011, 10:57
Yönetimin bu tavrı umarım önümüzdeki sezonda devam eder....emrenin ceza almasını sağlamak yönetim için elzem olmuştur....

RepLay
25.06.2011, 10:58
Arkadaş bu ne kişiliksiz bi futbolcudur. Çoluk çocuğunun üstüne yemin ediyordun sen önce çoluğuna çocuğuna bunun hesabını ver dengesiz şarlatan

Ertuğrul ATALAY
25.06.2011, 10:58
Ayrıca adı dahi anılmaması gereken bu şahıs milli takımdan derhal uzaklaştırılmalıdır....

Ertuğrul ATALAY
25.06.2011, 11:02
Gökdeniz ,bu şahsın yanında sütten çıkmış ak kaşıktır...Gökdenizi futbol camiasının zihninden silen futbolumuzun patronları acaba bu şahıs için ne yapacak göreceğiz....

Emin Danışmaz
25.06.2011, 14:54
Gökdeniz ,bu şahsın yanında sütten çıkmış ak kaşıktır...Gökdenizi futbol camiasının zihninden silen futbolumuzun patronları acaba bu şahıs için ne yapacak göreceğiz....

Onlar istediklerini görür ama burnunun dibinde ağızlarına ..... görmezler.Onların tohumu ne belli değil.

Özkan
25.06.2011, 20:45
Emre kaç kuruşluk bir adam ki koskoca Trabzonspor kendisini muhatap alıyor?