PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halil Altıntop

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14

Ibrahim Gaygusuz
16.09.2012, 21:44
Iyi cakti :) Hamitin formu dustukce bizim Halilinki yukselecek galiba :D

Ibrahim Gaygusuz
16.09.2012, 21:48
Kelimelerle anlatmak zor ama üzüldüğüm taraf son haftalarda sanki bir sezon oynanmış ve bitmiş gibi o kadar çok eleştiriler oldu ki, burası Trabzonspor, ne olursa olsun sonuna kadar herkes elinden geleni yapacaktır, biraz kırgındım. Daha iyi günlere çıkış yapacağımız inancındayız.

Bide sunu ekliyeyim.

Yavuz Hasan
16.09.2012, 22:09
Güzel gollerin devamını bekliyoruz

irfan61
16.09.2012, 22:18
Böyle bir gol atacağın belliydi. :P Sol ayakla İnter'e çaktın girmedi ama Sivas'a daha beterini attın.

Hatice Aslan
16.09.2012, 22:38
Sürekli düşüşe giden performansı bence transfer dedikolarından olabilir.. Transfer sezonu kapandı, bu maçtada jeneriklik gol attı artık kafasında ki tüm sorunları silip iyi başlangıç yapabilir.

Cafer Bulur
16.09.2012, 22:40
Gecen haftalara göre daha iyiydi,golü de mükemmeldi.

Yine de daha iyi,daha aktif olmali performansi yeterli degil.

_SeRKaN_
16.09.2012, 23:02
Hayatının golünü attı..Niye yalan söyleyeyim ondan böyle bir vuruş beklemiyordum...Ama hakkını vermek lazım o gelen topada ancak bu mükemmellikte vurulurdu...Başarılarının devamını dilerim...

Burak Sahin
17.09.2012, 00:03
Sürekli düşüşe giden performansı bence transfer dedikolarından olabilir.. Transfer sezonu kapandı, bu maçtada jeneriklik gol attı artık kafasında ki tüm sorunları silip iyi başlangıç yapabilir.

Kariyeri schalkeden beri dususde Ki zaten;)

SEDAT
17.09.2012, 02:52
* Beklentilerimin hep üzerinde oldun. Ayrıca o gol neydi öyle be Halil, insan düşmanına öyle vurmaz :D helal ula sana...

Soner Albayrak
17.09.2012, 05:42
Halil'in böyle sert ve beklenmedik şut denemeleri var fakat çoğu kez şansı yanında olmuyordu. Bu maçta şanslıydı iyi yer tuttu top da ayağına iyi oturdu. Güzel goldü gerçekten..

Umarım bu gol kafa olarak biraz iyi olmasını sağlar zira Halil'in konsantrasyon eksikliğini olduğunu düşünüyorum..

Mustafa ÖZDEMİR
17.09.2012, 12:01
ayağına sağlık...

Tolga
17.09.2012, 14:37
Mükemmel üzeri gol diye buna derim ben :D Hani top ne yapsan ne etsen içeri girecekti ve aynen o şekilde de gol oldu.

yorumsuz6117
17.09.2012, 19:27
Golü dışında sahada yoktu yine.

macka61
17.09.2012, 19:45
aynı şutu inter maçında da vurmuştu üst direkten dönmüştü bu sefer gol oldu tebrikler

Samet Yildirim
17.09.2012, 19:55
Müthis goldu...

Bana göre Janko ilerde hafif arkasinda halil olmali...

FC-ST-PAULI-61
17.09.2012, 19:59
Topu sakliyor,Henrique gibi sacma seyler yapip kaybetmiyor Topu.
Pas hatasi yapmadi.Ne bekliyorsunuz Halilden ?
Halil sert sut cekebilen,mücadele eden,sacma sapan hareketler yapmayan
tecrübeli iyi bir yerli Alternatif.

esra61
17.09.2012, 21:08
o nasıl bir goldü öyle:)))

teşekkürler üç puanı muhteşem bir golle süslediğin için:)

Ali İhsan
17.09.2012, 23:10
Dün gerçekten çok iyiydi, diriydi, şaşırdım hatta, Videoton maçlarındaki ihtiyar Halil yoktu ve attığı golle enerjisinin karşılığını aldı.

Yaşar
18.09.2012, 00:08
Dünkü maçta Halil'e kötü diyenler yanlış maç izlemişler.
Geçen seneki Şampiyonlar Ligi maçlarındaki Halil performansı vardı.
O golü atmasaydı bile fikrim değişmeyecekti.

Harun
18.09.2012, 20:25
Futbol işte, gol atarsan,attığın gol 3 puanı getirirse en iyi sensin.Geçmişe sünger çekilir şak şaklar başlar.
ama bir sonraki hafta gönderielecekler listesinde en başa konursun.

sifuni
19.09.2012, 02:00
hafta icinde babam ile trt 3 de 1 yildiz 10 programinda amokachinin gollerini izlerken gollerden birisi rovasata oldugunu gördügümde en son trabzonsporda rovasata golü ne zaman atildi shota gitdikden sonra böyle goller atan gelmedi dedim hafta sonu halilin yarim rovasta golü geldi :) güzel bi duyguydu.

Hatirladigim en son rovasata golünü Mehmet Yilmaz atmisti galiba kupa macinda malatyaya.

Tolga
19.09.2012, 07:23
Iyi cakti :) Hamitin formu dustukce bizim Halilinki yukselecek galiba :D

Güzel gollerin devamını bekliyoruz

Gecen haftalara göre daha iyiydi,golü de mükemmeldi.

Yine de daha iyi,daha aktif olmali performansi yeterli degil.

Hayatının golünü attı..Niye yalan söyleyeyim ondan böyle bir vuruş beklemiyordum...Ama hakkını vermek lazım o gelen topada ancak bu mükemmellikte vurulurdu...Başarılarının devamını dilerim...

Halil'in böyle sert ve beklenmedik şut denemeleri var fakat çoğu kez şansı yanında olmuyordu. Bu maçta şanslıydı iyi yer tuttu top da ayağına iyi oturdu. Güzel goldü gerçekten..

Umarım bu gol kafa olarak biraz iyi olmasını sağlar zira Halil'in konsantrasyon eksikliğini olduğunu düşünüyorum..

ayağına sağlık...

Mükemmel üzeri gol diye buna derim ben :D Hani top ne yapsan ne etsen içeri girecekti ve aynen o şekilde de gol oldu.

aynı şutu inter maçında da vurmuştu üst direkten dönmüştü bu sefer gol oldu tebrikler

o nasıl bir goldü öyle:)))

teşekkürler üç puanı muhteşem bir golle süslediğin için:)

Dün gerçekten çok iyiydi, diriydi, şaşırdım hatta, Videoton maçlarındaki ihtiyar Halil yoktu ve attığı golle enerjisinin karşılığını aldı.

Dünkü maçta Halil'e kötü diyenler yanlış maç izlemişler.
Geçen seneki Şampiyonlar Ligi maçlarındaki Halil performansı vardı.
O golü atmasaydı bile fikrim değişmeyecekti.

Alıntıladıklarım sadece son sayfada sayısını bilmiyorum ama büyük çoğunluğun görüşü bu şekilde.Bu maç için yapılmış bütün yorumlar yanlış mıyım ? Ya da genel eksikleri olması gerekenleri söylenmiş ?

Ama taraftarımızın çıkarttığı sonuç -->

Futbol işte, gol atarsan,attığın gol 3 puanı getirirse en iyi sensin.Geçmişe sünger çekilir şak şaklar başlar.
ama bir sonraki hafta gönderielecekler listesinde en başa konursun.

Teşekküler Harun Abi,

DeAgLeMaNyAq
24.09.2012, 22:04
Tek forvetle ancak bu kadar. Zaten ağır bir oyuncu o kadar basmaktan pestili çıktı...

balli_kuymak
24.09.2012, 22:06
Takati kalmamış yaşlı insanlar gibi dolaşıyorsun sahada,pozisyonlarda acayip ağır kalıyorsun her zaman söylüyorum bu adam bizde oynayacak adam değil..

hasancebi81
24.09.2012, 22:20
Yurumeye Hali yoktu adamin. Gozlerim Umutu aradi butun mac. Aaaaaah ah dedim.

gurkankyildiz
24.09.2012, 22:26
Olcan'a attığı pas harika :) Ben beğendim yine fena mücadele etmedi (ki hiç beğenmem kendisini belirteyim)

Yavuz Hasan
24.09.2012, 22:42
tek oynayacak adam değil

Samet Türkmen
24.09.2012, 22:47
Ben bu maç beğendim Halil'i. Neredeyse tüm topları kontrol edip pasını atabildi. Çift forvetle ve de bu performansıyla çok başarılı olabilir. Şenol hocam artık çift forvete dönelim.Zamanı geçiyor bile.

MuratJ
24.09.2012, 22:57
halilin neyini beğeniyorsunuz yapmayın ayıptır yahu. halil bu ligin en kalitesiz en yeteneksiz oyuncularından biridir. beklediğim gibi yine çok etkisiz oyun çıkardı. bu adamı anca şenol güneş oynatır işte.

Remzi
25.09.2012, 16:33
Takım hızlı atağa kalkarken aldığı paslarda takımı yavaşlatıyor. El freni gibi. Daha hızlı düşünmesi, hareket etmesi lazım.

FC-ST-PAULI-61
25.09.2012, 16:36
Topu tuttu,iyi paslar verdi,akilli oynadi.Olcana verdigi Pas cok güzeldi hicte kolay degildi.
4-4-2 de cok daha faydali olur Jankoyla beraber diye düsünüyorum.Zaten 4-2-3-1
oynamamiz sacma cünkü forvet arkasinda oynayan Oyuncularimiz mesela Alan fazla gol atmiyor.Bu Takim 4-4-2 oynamali.

Hatice Aslan
25.09.2012, 16:36
Halil tek forvet oynayamaz, takım oyunu oynar pas atar pres yapar ama sonuca tek başına gidemez çünkü yardımcısı yok.

Çağdaş DENİZ
25.09.2012, 16:40
halilin neyini beğeniyorsunuz yapmayın ayıptır yahu. halil bu ligin en kalitesiz en yeteneksiz oyuncularından biridir. beklediğim gibi yine çok etkisiz oyun çıkardı. bu adamı anca şenol güneş oynatır işte.

ne demek en yeneneksiz futbolcularından biri...ligde yaklaşık 400 futbolcu var şimdi sen bunlar arasında ilk 10 a felan sokuyorsun öyle mi...o kadar malın bulunduğu ligde halil altıntop kalitesiz o kadar teknik drektörün bulunduğu ligde şenol hoca mı kötü.bırak Allah aşkına

MuratJ
25.09.2012, 16:44
ne demek en yeneneksiz futbolcularından biri...ligde yaklaşık 400 futbolcu var şimdi sen bunlar arasında ilk 10 a felan sokuyorsun öyle mi...o kadar malın bulunduğu ligde halil altıntop kalitesiz o kadar teknik drektörün bulunduğu ligde şenol hoca mı kötü.bırak Allah aşkına

Bence evet Halil çok yeteneksiz sınırlı bi oyuncu. Genelde çok etkisiz oynar. El freni görevi görür. Ve evet Şenol Güneş bence kesinlikle kötü bir teknik direktör.

Hatice Aslan
25.09.2012, 16:46
Bence evet Halil çok yeteneksiz sınırlı bi oyuncu. Genelde çok etkisiz oynar. El freni görevi görür. Ve evet Şenol Güneş bence kesinlikle kötü bir teknik direktör.

Halil yeteneksiz? Hemde STSL içerisinde ki yüzlerce futbolcu olduğu ligde Halil en yeteneksiz?
Kusura bakmayında...
Siz futboldan anlıyorsanız ben Mourinho'yum.

MuratJ
25.09.2012, 16:52
Halil yeteneksiz? Hemde STSL içerisinde ki yüzlerce futbolcu olduğu ligde Halil en yeteneksiz?
Kusura bakmayında...
Siz futboldan anlıyorsanız ben Mourinho'yum.

Öncelikle en demedim en yeteneksiz oyunculardan birisi dedim. Siz futboldan anlıyorsunuz zaten desteklediğiniz sistem Videoton denen mahalle takımına gol atamadı. Ben ne anlarım sizlerin yanında. Harika gidiyorsunuz. Nazar değmesin.

Hatice Aslan
25.09.2012, 16:54
Videoton maçı? Alakaya maydonoz :D
Eyvallah eyvallah siz uzmansınız biz birşeyden anlamıyoruz. ;)

canna52
25.09.2012, 17:16
tek forvet oynayacak serilikte bir oyuncu değil

Fatih
25.09.2012, 17:18
Ceza sahasını boşaltmasına anlam veremedim bir türlü.

Alican Altunbaş
25.09.2012, 17:20
MuratJ
Bence forumdaki en yeteneksiz üyesin mesela bende böyle düşünüyorum:)

artvints
25.09.2012, 19:35
dün o geriye gelip pas alışverişi yaparak kanatlara yer açtı.önde baskı zamanlamasını ayarladı, gezerek oynadı ilerde de top tutmamızı sağladı.
evet gol atmadı, zamanında umut a yapılan eleştriler aklımda.koşan değil gol atan futbolcu istiyoruz diye.bu da ona benziyo.
ayrıca halil i sistem oyuncusu olarak düşünelim, zaten yerli oyuncu sıkıntısı var, bi de halil le uğraşmayalım.beşiktaş kapıda zaten almak için.

Cihan Kibar
25.09.2012, 19:45
senede iki gol atan, bal yapamayan, yaptığınıda ufak maçlarda yapan forvetimiz ama iyi niyetli bi adam yeteneğinin olmaması onun suçu değil :)

Sushi07
25.09.2012, 20:12
MuratJ

Daha evvelki yazılara yazma gerekçesi görmedim, çünkü anlamıyacak, ama bunu alkışlarım!!!

Yaşar
25.09.2012, 21:23
Gol atabilmek için topu hücum bölgesinde tutabilmek gerekiyor.
Halil aldığı topları iyi saklayarak ortasahanın hücuma destek vermesi için gerekli zamanı kazandırıyor takıma.
Ama yanında bir forvetle daha oynaması gerekiyor.

Tolga
26.09.2012, 15:33
MuratJ

Alican demişse ben katılıyorum, doğru demiştir . . .

Alican Altunbaş
26.09.2012, 15:50
Anlayamadığım şu var sadece evinizde bir kaç kere kafanızı ,ayağınızı bir yere vurduğunuza evde size gerizekalı muamelesimi yapılıyorda burda zaman zaman kötü performans gösteren adama topçu değil muamelesi yapıyorsunuz.Sadece adamın artık futbolculuğunu sorgulayanlaradır benim lafım.

Alican Altunbaş
26.09.2012, 15:52
Alican demişse ben katılıyorum, doğru demiştir . . .

Estağfurullah kardeşim. Herkesin bir görüşü var ya benimkide o hesap:)

Ergin Varlibas
26.09.2012, 15:56
Halil Altintopun futbolculugunu tartisan eleman, fifa siralamasinda ilk 20 ye girmis bir teknik direktorunde , teknik direktorlugunu tartismistir.

Alican Altunbaş
26.09.2012, 16:16
Biz Eleştiri yapmıyoruz.Ahkam kesiyoruz...
Vur , kır , parçala egonu tatmin et...
Oh ne rahat...

Mert Pasa
28.09.2012, 08:23
takimda bulunmasindan cok memnunum,oyun anlayisi ve sporculugu ile her zaman bir katki icinde olmus ve elinden geleni yapmisdir.

Ayrica altyapidaki cocuklarin bile profesyonelligini seyretmeleri bize dolayli yoldan fayda getirir.

Tek forvet ve gol yukunun yuklenmesini ben de dogru bulmuyorum,sadece gecici ve bu bir kac haftalik zorunlu bir tercihe benziyor

Burak Sahin
28.09.2012, 13:39
Janokyla cift forvet oynamali, 70 den sonra yerine emre gural monte edilebilir gelecege dair....

artvints
28.09.2012, 14:19
çabuk ve akıllı bi futbolcu, gerçekten futbolu biliyo, ama fiziksel yetersizliği yüzünden devamlılık sağlayamıyo.güçlü değil ve hep yorgun havası var.o yüzden forvet arkasında emre ile başlayıp, ikinci yarı halili almak en mantıklısı.

Ergin Varlibas
28.09.2012, 15:37
çabuk ve akıllı bi futbolcu, gerçekten futbolu biliyo, ama fiziksel yetersizliği yüzünden devamlılık sağlayamıyo.güçlü değil ve hep yorgun havası var.o yüzden forvet arkasında emre ile başlayıp, ikinci yarı halili almak en mantıklısı.

cabuk? fiziksel yetersizlik?

bye bye

artvints
28.09.2012, 16:02
cabuk? fiziksel yetersizlik?

bye bye

anlıyamadım ne demek istediğini.

oflubektas
28.09.2012, 23:53
Janokyla cift forvet oynamali, 70 den sonra yerine emre gural monte edilebilir gelecege dair....

Çok doğru, Halil'in kariyerinin zirve yıllarını Kaiserstulatern ve Schalke'de gördük. Kaisers'te Carsten Jancker, Schalke'de Kevin Kuranyi'nin yanında oldukça iyi işler yaptı, Bundesliga gol krallığına oynadı. Şimdi de yine onlarla aynı fizik ve kalitede bir pivot santraforun, yani Janko'nun partneri olursa beklenmedik bir patlama yapabilir.

Durağan oynamadığı zaman hücuma ayrı bir tat veriyor. Kanatta kıçını dayayıp top saklamaktansa, tek santrafor oynadığında rakip stoperler arasına sıkışmak ile orta sahada amelelik arasında tercih yapmaktansa, ileri ikilinin yardımcı forveti olarak hem santraforunu rahatlatır, hem de boşluklara girerek hücuma zenginlik katar.

Gökhan Uzun
29.09.2012, 00:47
Çok doğru, Halil'in kariyerinin zirve yıllarını Kaiserstulatern ve Schalke'de gördük. Kaisers'te Carsten Jancker, Schalke'de Kevin Kuranyi'nin yanında oldukça iyi işler yaptı, Bundesliga gol krallığına oynadı. Şimdi de yine onlarla aynı fizik ve kalitede bir pivot santraforun, yani Janko'nun partneri olursa beklenmedik bir patlama yapabilir.

Durağan oynamadığı zaman hücuma ayrı bir tat veriyor. Kanatta kıçını dayayıp top saklamaktansa, tek santrafor oynadığında rakip stoperler arasına sıkışmak ile orta sahada amelelik arasında tercih yapmaktansa, ileri ikilinin yardımcı forveti olarak hem santraforunu rahatlatır, hem de boşluklara girerek hücuma zenginlik katar.

Tamamen katılıyorum..topla çok hızlı olmasa da oyunu bir forvet oyuncusuna göre iyi yönlendirebildiği aşikar.. İkinci forvet olarak hem diğer forvete boşluklar yaratabilir hem de ceza sahasında bir kişi fazla olmuş oluruz :D

Sushi07
30.09.2012, 23:45
Hoca niye seni ilk 11'de çıkartıyor, bugün belki bir kaç kişi daha anladı !!! Koşmuyor, ağır kalıyor denen adam, son maçta Sapara ile birlikte takımda en çok koşan adamıydı. Hep arkaya veriyor denen adam, en azından önde top tutup, takım arkadaşların çoğalmasını sağlıyordu.

canna52
01.10.2012, 01:00
haftaya ilk 11 çıkar.

bi dahaki hafta janko ilk 11.

ondan sonra henriqueye sıra gelir.

Samet Yildirim
03.10.2012, 01:21
Hasta masta anlamam :)

Janko ile birlikte oynatmak lazim..

balli_kuymak
05.10.2012, 21:22
Halil çok ağırsın be kardeşim çooooook.

TSKara61
05.10.2012, 21:36
Gol atması şaşırtıcı olan golcümüz...

Alika87
05.10.2012, 22:01
halili izlerken uykum geliyor...

DeAgLeMaNyAq
05.10.2012, 22:04
Golcülük özellikleri bir türlü geri gelmiyor. Sadece mücadelesiyle sırtı dönük oynayıp, top tutması sayesinde şans buluyor...

TSemih61
05.10.2012, 22:30
Bu akşam iki tane net gol kaçırdı. Ayrıca çok ağır kalıyor pozisyonlarda. Eski günlerine döndüğünde, çift forvetli bir sistemde Janko'yla iyi bir oyun ortaya koyar.

Alika87
05.10.2012, 22:31
Golcülük özellikleri bir türlü geri gelmiyor. Sadece mücadelesiyle sırtı dönük oynayıp, top tutması sayesinde şans buluyor...

halil hic bir zaman golcü degildi, kariyerinde tek bir tane iyi sezon gecirdi, o da kaiserlautern'da. Halil Almanyada bir numaraydi gol kacirmakta ve bizde biraktigi yerden devam ediyor.

Ogün YAZICI
05.10.2012, 22:35
arkadaşlar şu maçları önyargıyla izlemeyi bırakın artık.bugün sahada bloklar arasında bağlantı biraz olsun kurulabildiyse bu halilin sayesindedir.adam forvet oynuyor ama sahada basmadık yer bırakmıyor.

Fatih
05.10.2012, 22:37
Gol pozisyonları dışında iyi oynadı.

Hasan YAYLI
05.10.2012, 22:39
Gol pozisyonlarını harçadıkça yedin bitirdin beni....Nasıl kaçırabiliyorsun onları...Golün peşine 2. golü atsan herşey çok daha süper olacaktı...

Sushi07
06.10.2012, 00:06
arkadaşlar şu maçları önyargıyla izlemeyi bırakın artık.bugün sahada bloklar arasında bağlantı biraz olsun kurulabildiyse bu halilin sayesindedir.adam forvet oynuyor ama sahada basmadık yer bırakmıyor.

Aynen katılıyorum. Geçen hafta hiç önde top tutamadık, gol pozisyonuna giremedik. Bugün gol kaçırmış olsa bile, önde top tutan biri varsa oda Halil. Çoğuna arkaya oynadığı için yavaş geliyor ama bu sayede önde adam çoğalıyor. Bence bugün iyi oynadı, ne derseniz deyin.

Yaşar
06.10.2012, 00:09

Bunu anlayabilen kişi görmek sevindirici.
Topu ileride tutabilmemizi, ortasahanın hücuma destek vermesini sağlayan bir oyuncu.
Tek oynadığı için belli bir bölümden sonra fiziksel düşüş yaşıyor ama oyunda kaldığı süre zarfında gelen topları saklayarak ya arkadaşlarına servis ediyor, ya da faul aldırıyor.

FC-ST-PAULI-61
06.10.2012, 00:15
Halil Gol kacirmis olabilir ama ilerde Top tutarak cogalamamizi sagladi,
ayrica akilli oynadi serbest vuruslar kazandirdi.
4-4-2 de cok daha iyi olur ama maalesef 4-2-3-1 oynuyoruz.

Berat Akçay
06.10.2012, 00:55
Yanında bitirici biri gerekli

Serdær
06.10.2012, 01:04
Ben açıkçası çok beğendim.

Gol atamamış olabilir ama , bu maç komple bir forvet oyuncusu gibiydi.

Emirhan Makul
06.10.2012, 01:09
Ben açıkçası çok beğendim.

Gol atamamış olabilir ama , bu maç komple bir forvet oyuncusu gibiydi.

Bende çok beğendim :D

"Pozisyonlarda topun önüme düşeceğini de hissetmiştim halbuki. Birinde hızlı diğerinde ise yavaş kaldı top."

Suç topunmuş :( bende halil'de bir sorun var zannetmiştim ya :(

Samet Yildirim
06.10.2012, 02:21
Gol pozisyonlari haric katkisi yüksek.

Ilk 11 de kesinlikle olmali.

Alika87
06.10.2012, 02:58
halil oyunu asiri derecede yavaslatiyor, tamam topu tutmasi iyi ve hos, ama yaninda adam varken, tek top oynayacagina topa basiyor, rakibe yaslaniyor, saga sola bakiyor, sonra belki pasi veriyor. Her hareketi cok yavas. Topu önde tuttu, buna alisik olmadigimiz icin herkesin hosuna gitti, ama halilin oyuna verdigi zarari ve ezdigi toplari kimse görmedi galiba.

Yasin Altuntas
06.10.2012, 03:12

Nihayet anlayan biri cikti.

Yaşar
06.10.2012, 03:44
Lanet olası topu kalenin içine sokabilmen gerekiyor oynadığın futbolun görünmesi için.

onur_alabuga_61
06.10.2012, 04:23
çok koşuyo top tutuyo top dağıtıyo komple oynuyo ama forvet dedğin gol atacak onuda halletsen tadında yenmez ...

Ogün YAZICI
06.10.2012, 14:13
şu adama ne olur sahip çıkın yoksa umutu hacayan tayfa halil'i de harcayacak...

artvints
06.10.2012, 14:30
halil oyunu asiri derecede yavaslatiyor, tamam topu tutmasi iyi ve hos, ama yaninda adam varken, tek top oynayacagina topa basiyor, rakibe yaslaniyor, saga sola bakiyor, sonra belki pasi veriyor. Her hareketi cok yavas. Topu önde tuttu, buna alisik olmadigimiz icin herkesin hosuna gitti, ama halilin oyuna verdigi zarari ve ezdigi toplari kimse görmedi galiba.

yavaşlatıyo dediğin, hücümda çoğalmasını bekliyo takımın.sanki ok gibi fırlayan biri vardı da halil topu oyaladı.yok öle bişey.

serdaracıl
06.10.2012, 15:12
İyi bir form yakaladi

İskender YILMAZ
06.10.2012, 17:46
Ağır ve hantal görüntüsü, zaman zaman da gol vuruşlarındaki sıkıntısı handikapları. Ama birkaç maç dışında oynadığı her maçta takım oyununa çok yararlı.

Hüseyin Başoğlu
06.10.2012, 18:16
bence halil çift forvet forveti gayet iyi bir oyuncu tek eksiği yeterince hızlı olmaması ve son vurus eksikliği bana göre...cift forvette ikinci forvet yada forvet arkası görevini üstlenebilicek bir oyuncu mesela dün topu aldıgında hemen depar atıcak bir henriqie bir janko vs. olsaydı emin olun anında atardı...veya kanat oyuncuları depar atsa orayada topu servis ederdi ama o imkanlar olmadı maalesef...

ama sonucta iyi bir oyuncu takım oyununu iyi oynuyor oyüzden takım oyunu oynadıgı sürece halil gözdemdir :)

Tuğrul
17.10.2012, 18:15
yavaşlatıyo dediğin, hücümda çoğalmasını bekliyo takımın.sanki ok gibi fırlayan biri vardı da halil topu oyaladı.yok öle bişey.

Güzel bir tespitte bulunmuşsun.

Halil fundemental olarak takımdaki birçok oyuncunun ilerisinde. Uluslararası seviyede bir oyuncu. Ne zaman adam geçeceğini, pas yapacağını öngören zekaya sahip nadir oyuncularımızdan.

Olcan, Yasin, Volkan vs.. gibi futbolcuların oyunlarındaki temel eksiklerini Halil'den yardım alarak çözebilmeleri onlar için yararlı olacaktır.

Burak Sahin
17.10.2012, 20:40

Halil oyunu yavaslatmiyor biz hücüma cikarken zaten cok yavas cikiyoruz, hatta genelinde agir oynuyoruz, zokora topu aldiginda direk beklere yan top atiyor düsünün artik....

Vkgz
21.10.2012, 20:23
abisi gibi bitmiş bir görüntüsü var malesef

MuratJ
21.10.2012, 20:34
bu adama her zaman ligin en kalitesiz en yeteneksiz futbolcularının başında geliyor dedim burada futbol bilgimle dalga geçildi. bu forum futbolun fsinden anlamıyor yada ben koca bi sıfırım futbolda. halilin karabükte ayı mehmet yıldızdan bi artısı yok. halil çok yeteneksiz bir adam. iğrenç bir futbolcu.

TSemih61
21.10.2012, 20:58
Haftaya 11'de yeri garanti. Aynen devam böyle.

MuratJ
21.10.2012, 21:01
halil bu ligin en yeteneksiz futbolcusu. elmacık kemiği sakallı. sen futbolcumusun. başımızda şenol güneş gibi bir felaket varken anca sakatlanırsan kurtuluruz senden o yüzden kusura bakma ama Trabzonspor'u düşünüyorum inşallah uzun süreli sakatlanırsın

Samet Türkmen
21.10.2012, 21:07
Suç sende değil,seninle fotoğraf çekilmek isteyenlerde... Kes şu sakalları önce adam gibi çık sahaya. Biraz saygın olsun taraftara. Köyde görseler pompalıyla peşine düşerler.

DeAgLeMaNyAq
21.10.2012, 21:08
Tek forvet oynayabilecek biri olmadığını ne zaman öğreneceğiz merak ediyorum...

Arif Timurcioğlu
21.10.2012, 21:09
Sende suç yok seni oynatanda suç.

İbrahim CİHAN
21.10.2012, 21:09
yetenek adına hiç bir şey göremiyorum. ama ben büyük konuştum. umuttan daha kötü olamaz demiştim geldiğinde. çok büyük konuştum çok.

Samet Türkmen
21.10.2012, 21:29
yetenek adına hiç bir şey göremiyorum. ama ben büyük konuştum. umuttan daha kötü olamaz demiştim geldiğinde. çok büyük konuştum çok.

Umut, Umut'tan bile daha iyi şu an.

Cihan Kibar
21.10.2012, 21:53
yani oyunu bi adım öne taşıyabilir ama hiç bi zaman böyle şaşırılcak bi hareket de yapamaz, zararı olmaz ama karı da olmaz bence sadece kadro derinliği için bulundurulabilir ilk 11 oyuncusu değil

AYDIN KANTEKIN
21.10.2012, 21:56
Halil yüregi ile oynayan bir adam yanliz en büyük sikinti yanlis mevkide oynamasi.Tipik bir forvet degil almanyada tek santrofor oynamadi.Trabzonsporun en büyük sikintisi oyunu okuyan ve yönlendiren saha icerisinde futbolcusu yok.Hal böyle olunca kim girerse girsin oynayamiyor.Halilin bu gidisle sonunu hazirlayan takima takim olgusunu kazandiramayan kulüp ve teknik ekiptir.

bahadır2561
21.10.2012, 21:57
En gereksiz adamlardan birisi. bunun yaptığını Emre'de yapar

Harun-61
21.10.2012, 22:02
6 mac 1 gol....bu mac'da 1 tane olumlu hareketini görmedim...

vay be !

zafer6161
22.10.2012, 15:57
dün resmen 10 kişi oynadık,,tek artısı asist pası mükemmeldi,başka da ayağına top deymedi zatemn

Özgür Öztürk
22.10.2012, 16:07
Çift okeye dönüyor arkadaş....

Emirhan Makul
22.10.2012, 17:02
Eneramo > Halil x 5

Halil eneramonun ayağında tuttuğu sürede top tutabilsin, halil eneramonun vurduğu kafa vuruşlarını sürekli vurabilsin, halil eneramo gibi top indirebilsin, halil eneramo gibi son vuruş yapabilsin, ertesi gün adımı Hamiyet Altıntop olarak değiştirecem.

Yaşar
22.10.2012, 17:06
Çift forvet oynaması gereken takımın 2. forveti olabilecek özelliklere sahip olmasına rağmen inatla tek forvet oynatılıp taraftarın önüne atılıyor.
Schalke'deki Kuranyi-Halil ikilisinin yaptığı işleri, attığı ve attırdığı gollleri hatırlıyorum ve Janko-Halil forvet hattının hayalini kuruyorum.

DeAgLeMaNyAq
28.10.2012, 21:02
İlk dakikalarda fena değildi ama sonra yine kayboldu. Şu haliyle formayı hak etmiyor...

İbrahim CİHAN
28.10.2012, 21:04
sanırım kurtulduk seni izlemekten. bu saatten sonra da emreyi oynatması gerekirken seni oynatmaz hoca heralde.

Mollasalihoğlu
28.10.2012, 21:04
Olmuyor.. Zorlamamak lazım..

Tatar Kemal
28.10.2012, 21:05
barış özbek, adrian ve henrique'yle birlikte bir an önce takımdan gönderilmeli.

Arif Timurcioğlu
28.10.2012, 21:07
Kesinlikle bu akımın oyuncusu değil emekliliği geldi.

Erbay
28.10.2012, 21:08
Uyurgezer.

Trabzonspor 61
28.10.2012, 21:09
Aga git bu takımdan.

Mehmet Fatih Silik
28.10.2012, 21:09
In$allah zor görürsün o formayi...

Turgay Atalay
28.10.2012, 21:31
İnşallah seni son kez bu takımda görmüşüzdür, kim bela etti bu adamı bu takıma anlamıyorum ki..Sıfır 10 üzerinden sıfır

Onur Şeref
28.10.2012, 21:32
Keşke Eskişehir'i gezerken kaybolsaydın.

Harun-61
28.10.2012, 21:34
Takimin kaptanisin be, ruhsuz !!!

Gurpas
28.10.2012, 21:34
Onur dururken sana birde kaptanlık vermişler yazıklar olsun sana o pazubandını veren zihniyete sende suç yok

Soner Albayrak
28.10.2012, 21:36
Günde 1 paket sigara içen babamı sürsek sahaya o haliyle senden daha fazla koşar. Yeter ama kabak tadı verdin.

MuratJ
28.10.2012, 21:43
ne oldu bu foruma halile kötü futbolcu deniyor %100 oranında resmen. harbiden de eleştiriliyor. ben çok öncelerden çok konuşmadan halilin bu ligdeki en kötü en kalitesiz en yeteneksiz futbolcu olduğunu söylemiştim. aman varya onlarca ne savunmalar saydırılmıştı bana. hiç unutmam hatice aslan isimli hanımefendi de halil ve yeteneksiz he ? şeklinde alaycı konuşup futbol bilgimi sorgulamıştı. ben sözümün arkasındayım akhisarda yada elazığda bile halil kadar kötü kalitesiz futbolcu bulamazsınız. geri kalanlar futbol bilgilerini tekrar sorgulasın şimdi.

Fatih
28.10.2012, 21:51
Halil'e suç bulmuyorum 10 numara oynayacak yeteneği yok çünkü.

gurkankyildiz
28.10.2012, 21:53
Lisansı yırtılmalı demiştim zamanında hala daha sözümün arkasındayım. Bu adam nasıl futbolcu olmuş nasıl gol kralı olmuş düşündükçe sinir katsayım artıyor. Bugün Janko'nun kazandığı bir topu Yasin'e yuvarlasa kaleci ile karşı karşıya kalacaktı ama bu yetenek düşmanı arkadaşımız topu oyalarken kaptırarak beni delirtmeyi başardı. Sinirimden sandalyeye bir vurmuşum ki arkamdaki amca korktu. Yemin ediyorum sahada Halil'i görünce maç keyfim kaçıyor.

jojuk
28.10.2012, 21:54
sanki şenol güneşlen birbirine söz vermişler bu takımı biz ya batıracaz ya çıkaracaz ikisi birlikte giderler aynı futbol görüşleri var

TSemih61
28.10.2012, 22:04
İstisnasız her maç 10 üzeri top kaybı yapan sözde futbolcu. Emre formayı alıcak inşallah elinden.

serdaracıl
28.10.2012, 23:04
Yetenek yok. Zorlamanın anlamı yok

Arda'
28.10.2012, 23:08

Qweqweqweqwe :D:D:D:D:alkış::alkış::alkış:

Hamza Milet
28.10.2012, 23:11

Yani varya sifir olan moralimi tavan yaptin :D

dimsag
28.10.2012, 23:14
bi müddet kenarda beklemeli şu haliyle ondan daha kötü kim varki

Hamza Milet
28.10.2012, 23:17
Geçen Porto-PSG maçinda tribünde ''hayalet'' var dediler
acaba tribündeki bizim halil (fotorafa bakin) olsaydi ne olurdu?? çok merak ediyorum dogrusu!

http://4.bp.blogspot.com/_XrlW5svfajw/SSHcJUyXdNI/AAAAAAAAC2I/aKJL33bbc9Q/s400/hamit.jpg

Uğur Ö.
28.10.2012, 23:53
Yahu bukadar hantal olmak için özel bir antreman yapıyormusun.Hiç antreman yapmasan daha seri oynarsın.Belini kontrol edemiyor galiba bukadar ağır dönen futbolcu görmedim

jojuk
29.10.2012, 01:26
:Dsahada koşmaktan dili dışarı çıkmış http://haber5.net/12/10/05/23/2389/1r89ibj3.jpg

İbrahim CİHAN
29.10.2012, 01:27
ben çok ciddiyim bu adam bi ilaç kullanıyo ve bu uyuşukluğun nedeni bu ilaç. bi futbolcu bu kadar hantal olup da buralara gelemez yoksa. saç baş yoldurtuyo her maç bana.

jojuk
29.10.2012, 01:28
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2012/5/4/fft104mm1730800.jpg hocam artık sahada koşmayı bırakın yürüyecek halim kalmadı diyor şenol güneşe ama hocada sana güveniyorum hadi halil diyodur kesin bu pozisyonda :)

jojuk
29.10.2012, 01:33
http://www.trabzondanhaber.net/Upload/Haberler/halil-altintop--iyi-ki-trabzonspora-gelmisim-04102011142956.jpg

Ömer TOPAL
29.10.2012, 01:39
kısacık olan saçımı bile bana yoldurmayı başardıgın için sana ve olcana teşekkür ediyorum..he onun da başlıgına gidip bunu yazıcam :)

SensitiveLord61
29.10.2012, 03:01
Bu takımın El freni Halil . 5 tane kontra atağı boşa harcadı . Ağır ağır sol tarafta top öldürmeler falan tam el freni.

mertacar
29.10.2012, 09:55
çok ama çok yetersiz,ruhsuzun teki .

zafer6161
29.10.2012, 11:37
sakallı halin daha iyi,,,,

Hürgün Aygün
29.10.2012, 13:13
Dün resmen 10 kişi oynattı takımı.Özellikle bir pozisyonda golü rahat bulabileceğimiz bir kontra atakta adeta frenledi topu ve rakibin yerini almasını sağladı.Bu sezon çok kötü bir Halil izliyoruz.

Anıl C
29.10.2012, 13:19
Beyler halile laf yok.
O bi defa orta saha ile butunlesebiliyor(!)

İbrahim CİHAN
29.10.2012, 13:36
Dün resmen 10 kişi oynattı takımı.Özellikle bir pozisyonda golü rahat bulabileceğimiz bir kontra atakta adeta frenledi topu ve rakibin yerini almasını sağladı.Bu sezon çok kötü bir Halil izliyoruz.

o pozisyon deliye döndüm resmen. ben geçen sene de iyi bi halil izlememiştim. keşke eskişehir alsaymış.

canna52
29.10.2012, 13:58
Beyler halile laf yok.
O bi defa orta saha ile butunlesebiliyor(!)

forvetimiz ortasaha ile bütünleşir..
ortasahamız defans ile bütünleşir..

e biz nasıl gol atıcaz peki??

ofluoglu
29.10.2012, 14:15
Oyuna katkı yapan oyuncularımızdan ama bu katkıya kaldıysak yandık :)

MuratJ
29.10.2012, 15:45
söylemeye devam edeceğim. fatih tekke futbola dönse daha iyi oynar. halil futbolcu falan değil. bu ligde ki en kalitesiz en yeteneksiz en kötü futbolcudur. bu kadar kötü futbolcu ne akhisarda var ne elazığda.

Tolga
29.10.2012, 18:09
söylemeye devam edeceğim. fatih tekke futbola dönse daha iyi oynar. halil futbolcu falan değil. bu ligde ki en kalitesiz en yeteneksiz en kötü futbolcudur. bu kadar kötü futbolcu ne akhisarda var ne elazığda.

Sen misin, iyi günde kötü günde bu takıma sahip çıkacak taraftar ? ? ?

Tuğrul
29.10.2012, 18:41
Şenol hoca eleştiririm, tenkit ederim ama Halil'e arka çıkmasında hatalı olduğunu düşünmüyorum.

Oyun organizasyonuna ciddi olarak faydaları var. Pas alışverişi, oyunu bilgisi iyi.

Janko konusunda istediği toplar alamadığını söyleyenler acaba Halil bir defans oyuncusu mu ?

Kaçırır kaçırmaz önemli değil ama gol yollarında istekli olmalı. Golü daha fazla kovolamalı.

Emre Güral - Halil oynasa daha etkili oluruz.

yorumsuz6117
29.10.2012, 18:51
Bu arkadaş oynayacaksa 10 kişi oynayalım daha iyi.

gabriel omar
30.10.2012, 20:58
Çok ağırlaştı Halil.En önemli özelliği olan pas alışverişi bile eskisi gibi değil.Artık yedek beklemesi gerektiğini düşünüyorum.

cakalkerem
30.10.2012, 21:07
eee güzel burdakilerde benle aynı düşüncedeymiş helal olsun valla....

Erbay
30.10.2012, 22:26

O ara uyuyordu uyku sersemliğiyle bu kadar :)

kemaLAZ61
04.11.2012, 22:44
Kanat desen degilsin, orta saha desen o da degilsin, sag acik degilsin, forvet degilsin, hele santrafor hic degilsin. Neyin nesisin sen Halil?

realist07
04.11.2012, 23:36
halil kim yahu, nasıl oynayabiliyor bu takımda akıl alır gibi değil....gerçi ona gelene kadar kimler var ya neyse...

takımda tamamen fazlalık başka bir şey değil...

MuratJ
05.11.2012, 01:23
Henrique'nin 18e alınmayıp bu sözde futbolcunun 18e büyük ihtimal 11e alınması hem tüm futbolculara hem futbola hemde bizlere hakarettir.

ferhaTS87
05.11.2012, 12:10
bu adam bende celaletin etkisi yaratıyo.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.11.2012, 00:05
Artık toparlanması, adına ve kariyerine uygun oynamaya başlaması lazım.

Ugur Kurucelik
09.11.2012, 00:32
Son dönemlerde iyi olmasada, tecrübesi ile önemli bir oyuncu, en azından iyi bir alternatif.

Yanlış hatırlamıyorsam yıllık maaşı 1.3 mil €.Almanyada bu paranın yarısını bile kazanmıyordu. Bu da türkiye futbolunu özetleyen bir gerçek.

deadpool
09.11.2012, 01:06
Son dönemlerde iyi olmasada, tecrübesi ile önemli bir oyuncu, en azından iyi bir alternatif.

Yanlış hatırlamıyorsam yıllık maaşı 1.3 mil €.Almanyada bu paranın yarısını bile kazanmıyordu. Bu da türkiye futbolunu özetleyen bir gerçek.

Aslında Halil'in Türkiye piyasasındaki değeri de ancak bunun yarısı ederdi, belki de etmezdi ama bu sözüm ona çok karakterli topçunun Eskişehir'e satışı koymasını sağlamak için o fiyatlara çıkmak zorunda kaldık.

Kendisi birinci sezon için 1.3 sonraki sezonlar için 1.1 milyon ve maç başı 10.000 avro kazanıyor. Bu sözleşmeleri yapan bu paraları veren bunları onaylayan adamlar kim bilmiyorum ama oyuncu sayısı ve şişmiş kontratlar takımın en büyük kamburu olacak gibi gözüküyor.

Umarım bir çılgınlık yapıp gelecek sene bitecek olan sözleşmesini uzatmayız. Volkan'la beraber güzel bir paket yapıp Beşiktaş'a kakalasak çok iyi olur ama karşılığında ne alacağız. Takımda birçok kadar çok soru işareti var, inşallah yolumuz açık olur.

Emrah Akcagöz
09.11.2012, 13:54
Zokora'ya el freni diyorlar ya hani. Zokora'nın önünde Halil var. Zokora el freni ise Halil ne ?

Murat 61
09.11.2012, 14:46
Zokora'ya el freni diyorlar ya hani. Zokora'nın önünde Halil var. Zokora el freni ise Halil ne ?

Retarder diyorlar bizim köyde !!!

canna52
10.11.2012, 20:59
teknik direktör halil olsa kendisini oynatmaz bu performansla ama naparsın işte plak takıldı bir kere..

TSemih61
10.11.2012, 21:02
Rezil herif takıma hiç bir katkısı yok. Resmen hocaya beni oynatma diyor oynadığı futbolla ama nerede o mesajı alacak hoca.

Hüseyin Başoğlu
yuhalanması ayıptır ....isterse rezil performans göstersin pazusunda bu takımın kaptanlığı var...

bu taraftar bir öğrenemedi taraftarlığı...

Ogün'
yuhalanması ayıptır ....isterse rezil performans göstersin pazusunda bu takımın kaptanlığı var...

Katılıyorum.

Hami_41
10.11.2012, 21:03
Tamam beklenenin altında oynuyor ama yuhalanması ayıp oldu...

Tolga
10.11.2012, 21:10

Katılıyorum, hemde sonuna kadar.

Emrah KabuL
10.11.2012, 21:14
O pazubandın bu adam da ne işi var ?

Erbay
10.11.2012, 21:16
Bitkisel hayatta resmen. 70lik dedeler gibi futbol mu oynanır ya 30 yaşında adamsın canlı ol biraz.

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 21:18
O pazubandın bu adam da ne işi var ?

tartışılcak şey bu mu ???

suç u hep karşıda görme mantığını tartışmayalım biz dimi hiç ??

hep harcayalım harcayalım sonra biz naptıkki dimi ??

Allahım sen meseleyi biliyorsun amin...

Hürgün Aygün
10.11.2012, 21:18
Bu sezon her maçta olduğu gibi vasatı aşamadı.Kötüydü ama oyundan çıkarken yuhalanırken ben üzüldüm gerçekten.O da sinirlendi ve üzüldü yüzünden belliydi.Ayıp oldu...
*
Bu arada bu kaptanlık mevzusu benim de kafama takıldı.Giray, Serkan varken kaptan Halil'di.2. Kaptan Halil oldu da haberimiz mi yok?

Soner Albayrak
10.11.2012, 21:21
Halil sana ne demeli ki bilmiyorum..

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 21:25
Antrenmanlarda çok iyi de maçlarda mı kötü anlamıyorum. Buna rağmen nasıl 11'de şans buluyor anlamak zor...

zafer6161
10.11.2012, 21:25
Tamam beklenenin altında oynuyor ama yuhalanması ayıp oldu...

niye ayıp oluyor,,,
duygusala gerek yok,,yuhulandığını anlasın,desinki kötü oynuyorum,taraftar beni yuhuluyor,hırs yapayım ve bu taraftara kendimi affettireyim,,
sen yılda 4 trilyon para alıyorsun ve o forma ve paranın hakkını vereceksin
zamanın bu tribünler,ünalları hamileri gökdenizleri burakları da yuhaladı,ama hepsi iz bırakarak gitti

Emrah Akcagöz
10.11.2012, 21:28
Halil'den faydalanmak için maçı rakip yarı sahaya yıkmalıyız. Şu an asla ilk 11'i hak edecek oyunu oynamıyor ancak hala oynuyor. Ayrıca yuhalanması çok yanlıştı.

Serdær
10.11.2012, 21:29
Necati Ateş gördükten sonra keşke Eskhişehir alsaydı diyorum :confused:

deadpool
10.11.2012, 21:33
Bursa maçında da yuhalanmıştı, taraftarın yaptığı belki yanlış, belki saygısızlık ama bu kadar para alan bir topçunun koşacak hali olmaması çok mu saygı içeren bir davranış? Ne ekersen onu biçersin, bence kendi de şaşırmamıştır yuhalanmaya.

Kaptan yapılması ise skandal, hangi özelliğiyle kaptan olmuyor, Trabzonspor'un kaptanı olmak bu kadar basit mi? Hem Giray'ın hem de Sekan'ın önüne geçmiş sıralamada, bu performansına rağmen de ısrarla oynatılıyor. Bir şey var bu adamda ama ne? Onu da bir tek çok sevgili hocamız Şenol Güneş biliyor herhalde.

Tolga
10.11.2012, 21:34
niye ayıp oluyor,,,
duygusala gerek yok,,yuhulandığını anlasın,desinki kötü oynuyorum,taraftar beni yuhuluyor,hırs yapayım ve bu taraftara kendimi affettireyim,,
zamanın bu tribünler,ünalları hamileri gökdenizleri burakları da yuhaladı,ama hepsi iz bırakarak gitti

Zafer abi, Burak sende nasıl bir iz bıraktı merak ettim :)

İskender YILMAZ
10.11.2012, 21:35
Eskişehir'den özür dilesek, Kamara'yla, Alper'le falan takasa soksak ? :(

zafer6161
10.11.2012, 21:35
birde ts clup larda reklam tabelalarında boy resmi olan tek futbolcu,,ts clup yıldızı

yorumsuz6117
10.11.2012, 21:36
Antrenmanlarda çok iyi de maçlarda mı kötü anlamıyorum. Buna rağmen nasıl 11'de şans buluyor anlamak zor...

Orta sahayla müthiş bütünleşti bugün. :)

zafer6161
10.11.2012, 21:37
Zafer abi, Burak sende nasıl bir iz bıraktı merak ettim :)

tabiki burakı ayrı tutmak gerekir fakat,burak iz bıraktı derken gönüllerde değil,performans olarak iz bıraktı ,,

Tolga
10.11.2012, 21:44
tabiki burakı ayrı tutmak gerekir fakat,burak iz bıraktı derken gönüllerde değil,performans olarak iz bıraktı ,,

Burak'ın yeri her zaman ayrı abi, o konuda yalnız değilsin, en güzel mekanı ona ayırttım, hele bir çıksın karşıma :)

serdaracıl
10.11.2012, 21:57
Toz ol

Emre ÖZTÜRK
10.11.2012, 22:35
Yürüyen ceset...

unaLhso
10.11.2012, 22:46
Üzüldüm sana be Altıntop.

Sushi07
10.11.2012, 22:57
Yuhlanarak seyirci tepki gösteriyor - perki ne elde ediyor? Frankfurt takımında'da aynı şey oldu - sonuç: sadece özgüvenini kaybetiriyorsunuz bu adama başka bir şey değil. Bugün gol atsayda bu olmazdı. Yalnış, hemde çok yalnış. Hamit'in dediği doğru, Akhisara iki gol atıyorsun kral oluyorsun. Artık nasıl oynadığı çoğu kişi için önemli değil, o çoğunda baştan kötü zaten.

Maç yorumlarında daha 15 dak. olmuş, 2-0 öndeyiz, Halil hemen eleştitilmeye başlandı.

Veysel
10.11.2012, 23:02
Kötü oynuyorsun bu beni sinirlendiriyor, ama yanımdakiler saha ana avrat dümdüz gidiyor yuu sesleri utandım üzüldüm kötü be yapmayın be tepki gösterelim ama böyle göstermeyelim içim kötü oldu ya o an.

Mert Oğuzlu61
10.11.2012, 23:38
yetenekleri sınırlı bir oyuncu, umut a bağırıp çağırıyorduk koşmaktan başka birşey yapmıyor diye ama adam en azından 15 gol ortalamayla oynuyordu asistleri saymıyorum. sen golde atamıyorsun. yılda 5-6 gol atacak diye şu adama 1.3m € para vermenin akla mantığa sığan bir tarafı yok.

Yaşar
10.11.2012, 23:44
Takımda en çok üzüldüğüm adam.
Çok iyi niyetli, elinden geleni yapıyor ama gücü yok.
Bu halde sürekli oynaması ve yapmak istediklerini yapamamasından dolayı ortaya çıkan özgüven kaybı bu hale soktu Halil'i.
Geçen yılki Halil'i görmek istiyorum ama bu zihniyetle çok futbolcu yuhalanacak o stadda.

serdaracıl
10.11.2012, 23:46
Bu halde sürekli oynaması ve yapmak istediklerini yapamamasından dolayı ortaya çıkan özgüven kaybı bu hale soktu Halil'i.
Geçen yılki Halil'i görmek istiyorum ama bu zihniyetle çok futbolcu yuhalanacak o stadda.

Aynı zihniyet hocaya demediğini bırakmıyor ama. Onu ne yapcaz.

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:09

Katılıyorum. Halil bu değil, kaliteli bir oyuncu ama yapmak istediklerini yapamıyor, çektiği şutun düzgün olmamasından sonra ki surat ifadesi, oyundan çıkarken ki surat ifadesini falan görünce içim burkuldu.. Psikolojik sorunları olduğu kesin.

Harun-61
11.11.2012, 00:55
Junge, du bist einfach schlecht !!

Uğur Ö.
11.11.2012, 01:07
Junge, du bist einfach schlecht !!

Ağır oldu bu

Samet Yildirim
11.11.2012, 01:09
Böyle oyunculara sahip cikmak lazim...

Umut gibileri...Halil gibileri...

Takimlar icin önemlidir...

Mert Pasa
11.11.2012, 06:29
hani takim ruhu falan onemliydi,halilin tek volesiyle kazandigimiz mactan kac gun gecti,ayiptir vefali olun ki vefa gorun,

Dun aksamki Adrian bile ders olmaz bize,Halilin de oyle bir gunu geldiginde tribune degil de Glatasaraya kosarsa sasirmam

anth
11.11.2012, 09:09
Halil'i beğenmiyorum ve kesinlikle bizim takımın oyuncusu değil...

Ama sahadan çıkarken ben utandım, özür dileriz Halil...

Tayfun
11.11.2012, 11:44
Sanki sırtına çimento torbası vermişler gibi.

cakalkerem
11.11.2012, 11:59
Halil'e bir olta hediye edelim gitsin Karadeniz'de balık tutsun

Travelair
11.11.2012, 12:34
Halil'e kızacağınıza Şenol hocaya kızın. Bir futbolcu formsuz olabilir. Kenarda bekler yerine formda olanı oynar. Ama sahaya atıp, panik halinde, boğulacağım diye boynuna sarılıyorsun adamın. Hocanın futbolcular üzerindeki adaleti erozyona uğradı. Futbolcularda genele yayılan mutsuzluk var. Suni teneffüsle ilerliyoruz. Hocamız artık kendine gelmeli

serdaracıl
11.11.2012, 17:45
Adam bildigin yeteneksiz, ne formsuzu

bordoylamavi
11.11.2012, 17:59
biraz dinlenmesi lazım

unaLhso
11.11.2012, 23:12
Yeteneği kısıtlı ancak elinden geleni yapıyor yine kötü oluyor.Bir futbolcu kötü oynayabilir.Ancak taraftarın adamı bitirmesi de gerekmez.Gerçi bizim taraftarın her zaman ki hali.Gider çekirdeğini yer futbolcu yuhalar,ıslıklar.Gerçekten üzüldüm adama.Biraz dinlenmeli.

Sefa
12.11.2012, 03:16
Bir de Kaptanlık verilmiş ne alakaysa.. Sezon başı kaptanlar belirleniyor 3 isim: Tolga, Giray, Serkan bu üç isimden ikisi sahadayken Kaptan Halil ilginç..

DeAgLeMaNyAq
12.11.2012, 03:23
Bir de Kaptanlık verilmiş ne alakaysa.. Sezon başı kaptanlar belirleniyor 3 isim: Tolga, Giray, Serkan bu üç isimden ikisi sahadayken Kaptan Halil ilginç..

İşin kötüsü Halil'e ilk kaptanlık Tolga'nın sakatlandığı Sivas maçı içerisinde verildi. Üstelik Halil'in kaptan olduğundan haberi yoktu kenara sordu ona da sen tak dediler. Tamam yaş olarak yerli oyuncular arasında en büyük oyuncu ama bu işin yaşla olmadığını ne zaman öğreneceğiz merak ediyorum. Sezon başındaki hiçbir hazırlık maçında Halil kaptan olmamışken bir anda böyle bir karar verilmesi enteresan. Kaptanlık vasıf gerektirir ve o takımla özdeşleşen oyuncuya verilir. Bu arada Serkan başlığında da dile getirdim normalde beğensek de beğenmesek de bu takımın ikinci kaptanı Serkan'dır. Ama ne hikmetse Halil çıktıktan sonra kaptanlık pazubandını Giray taktı...

Mert Pasa
12.11.2012, 08:10
Kaptanligin kriteri nedir ki yakistirilamadi Halil'e?

ferhaTS87
12.11.2012, 11:15
Kaptanligin kriteri nedir ki yakistirilamadi Halil'e?
onur giray ve serkan olduğu halil e kaptanlık hiç mi hiç yakışmaz

cakalkerem
12.11.2012, 11:17
sahip çıkmalıymışız..çok güldüm buna.....yahu adam 2 maç iyi oynar arada form düşüklüğü yaşar sahip çıkasın.........Hoca bana Halil'in 2 senedir iyi oynadığı maçları bir ara hatırlatıversin.....

Faik Yılmaz
12.11.2012, 11:18
Maçta kaçırdığı gollerle çok tepki çekti....

ama bir çok oyuncuya o kadar tepki verilse ya taraftarla tartışır ya da küser giderdi...

Oysa Halil bir şey olmamış gibi davrandı küsmedi.... sanki kendiside sahadaymış gibi takımına destek verdi....

Gerçekten çok karakterli bir oyuncu.....

Helal olsun.....

inşallah formsuzluğu da bir an önce geçerde takıma güzel katkılar yapmaya devam eder....

cakalkerem
12.11.2012, 11:27
Faik hocam sen yapma bari....

ne zaman evrecek katkıyı...Valla ben 1 senedir bekliyorum

Faruk Türk
12.11.2012, 11:30
Karakterli bir oyuncu, ama bizim oyun sistemimizde su an etkisiz.. etkili olmasi için Jankonun yaninda oynicak ve orada duracak.. durmadan gerilere gelip, kenarlara kacip topu alip kaybetmicek..

Su an Halilin ilk 11 de olmasi bize zarar veriyor.

Kaptanliga bisey diyemem.. hakkim yoktur :)
iyi karakteri var buna eminim :)

Faik Yılmaz
12.11.2012, 11:36
form durumuna göre bu formsuz haliyle oynatması Şenol Hocanın suçu....

Formsuzla forma sokacak yine girmiyorsa oynatmayacak.....

Ben oyundan çıktıktan sonra hocasına şişe atan , klübeyi tekmeleyen , direkt soyunma odasına giren oyunculara karşın bunu söyledim....

yoksa oyununu uzun süredir bende asla beğenmiyorum

oktay61
12.11.2012, 12:03
niye ayıp oluyor,,,

Halil'in bir suçu yok, bence yuhalanmamalıydı. Adamın kapasitesi ve yeteneği bu, fazlasını beklemek haksızlık olur. Şampiyonluk yarışı yaptığımız takımların yedek kadrosunda bile kendisine yer bulamaz en fazla Manisasporda oynar. Onu takıma alan yönetim ve oynatan hoca yuhalanmalıydı.

Doğukan Uçan
12.11.2012, 18:45
hamit neyse halil de aynı ikiside bitmiş arkadaşlar.

ferhaTS87
13.11.2012, 15:50
halil çok karaterli biri olabilir ama takıma yararlı olmadığı kesin.bide biz gönderdikten sonra bizden aldığının yarı fiyatına takım bulabilrmi bunuda iyi analiz etmek lazım

Ogün YAZICI
13.11.2012, 21:23
halil'in üzerine çok gidiliyor.malesef istatistiklere göre oyuncu yargılayan taraftar profilimiz olduğu için umuttan sonra yeni kurban halil oldu.bazı pozisyonlarda ağır kalabiliyor ama bence oyun zekası çok yüksek.ayrıca takımda en iyi top saklayabilen oyunculardan.janko ile beraber iyi bir ikili olabileceklerini düşünüyorum hale daha...

TSemih61
13.11.2012, 23:41
Arkadaşlar bu adam takıma katkı filan yapmıyor. Siz onda ne görüyorsunuz bilmiyorum ama ben gereksiz ve yetersiz bir oyuncu olarak görüyorum kendisini.

Ömer SEVİNÇ
14.11.2012, 13:52
Kendisinden beklenen performansı sergileyemese de, ben de takımdan kesilmesini ve hatta gönderilmesini istesem de 1 asist yaptığı maçtan sonra böyle yuhalanmayı falan haketmedi.

DeAgLeMaNyAq
19.11.2012, 22:19
Gole katkısının yanında kısa zamanda iyi mücadele etti. Halil'in kanat olarak kötü oynadığı maç sayısı azdır. Ama hücumda hele ki tek forvet oynadı mı hiç çekilmiyor...

Mehmet Fatih Silik
19.11.2012, 22:22
Yedek olarak verdigin katki ilk 11'de ba$ladigindan daha coktu...

FC-ST-PAULI-61
19.11.2012, 22:48
Iyidi.Assisti güzeldi ve Top kaybetmedi.Siz abartiyorsunuz
Halil iyi bir Alternatif.Kadroda olmali iyi bir yedek.Bazende ilk 11 olur.

Hürgün Aygün
19.11.2012, 23:08
Galibiyeti getiren golün asistini yaptı.Gözlerimizi yaşarttın Halil.Tebrikler, teşekkürler.:)

Soner Albayrak
19.11.2012, 23:12
Bugün bir kez daha anlaşıldı ki Halil kanatta görev alabileceği maçlarda daha çok etkili olacaktır.

ibrahim
19.11.2012, 23:35
Dökülüyor ama iki macta iki asist yapiyor. Buda takimda cözemedigim adamlardan... :)

artvints
20.11.2012, 11:12
halil hakkında önemli istatislik, sonradan oyuna girdiği maçlarda takımı hareketlendirmesi.özellikle topu tutarak ve olumlu kullanarak.ve hırslı da oluyo ayrıca.bu özelliğinden faydalanmak lazım.

Emirhan Makul
20.11.2012, 11:17
Dün oyuna girişine kesintisiz 10 dakika güldüm. Bir daha izlerseniz ayakları ile kendini geri geri iterken, şenol hoca onu sahaya doğru itiyor, yüzünde istemiyorum top mop oynamak ifadesi :) Mideme ağrılar girdi :D Yapacak bir şey yok demek ki Allah Umut'tan sonra Halil ile bizi sınıyor, her şey bir imtihan.

Hami Demir
20.11.2012, 11:20
Dün oyuna girişine kesintisiz 10 dakika güldüm. Bir daha izlerseniz ayakları ile kendini geri geri iterken, şenol hoca onu sahaya doğru itiyor, yüzünde istemiyorum top mop oynamak ifadesi :) Mideme ağrılar girdi :D Yapacak bir şey yok demek ki Allah Umut'tan sonra Halil ile bizi sınıyor, her şey bir imtihan.

çok abartma istersen o kadarda değil.adam iyi oyuncu hiç olmasa mücadele edıyor senın beyendıgın oyuncu tarzı burak ve selçuk tur sanırım 1 yıl boyunca kendı reklamını yapıp sonra kaçıp gidenler tarzında

Hüseyin Başoğlu
20.11.2012, 11:41

bu ifadeyi ona getirenlere gülmek lazım bence....

Osman Yavuz
20.11.2012, 12:53
Süper yedek Halil Altıntop...

Hamza Milet
20.11.2012, 13:02
:)

MuratJ
20.11.2012, 13:52

Halil bence ligde ki en vasıfsız en kalitesiz futbolcu. Umut üst örnek olmuş Halil'e göre. Ancak yazına katılıyorum. :)

Kereşenli
20.11.2012, 13:53
Süper Sıtraykerimiz.

FC-ST-PAULI-61
20.11.2012, 17:11
Siz Dalga gecin sizin o muhtesem Yasin Halilin Olcana yaptigi Ortayi yaptimi simdiye kadar ?

Koray
20.11.2012, 17:15
Hayırdır Pauli sen Halil tipi futbolcuları normal şartlarda beğenmezdin Almanya kampında imza yada forma filan mı aldın Halil beceriksizinden. :)

FC-ST-PAULI-61
20.11.2012, 17:23
Hayırdır Pauli sen Halil tipi futbolcuları normal şartlarda beğenmezdin Almanya kampında imza yada forma filan mı aldın Halil beceriksizinden. :)
Adama haksizlik yapiliyor , Takima katkisi gecen Sene coktu simdide
girdi Assist yapti,Top tuttu.90 Dakika oynayamaz ama zaman zaman etkili olabiliyor.Kadroda olmali.Iyice abarttiniz siz,Takimda serkan veya yasin gibi hicbirsey yapmayan Adamlar varken Halile böyle davranmanizi dogru bulmuyorum.
Halil Tipi Futbolcu demissin kepce kulakli Umut denen seyi mi diyorsun ? :)

Koray
20.11.2012, 17:30
Adama haksizlik yapiliyor , Takima katkisi gecen Sene coktu simdide
girdi Assist yapti,Top tuttu.90 Dakika oynayamaz ama zaman zaman etkili olabiliyor.Kadroda olmali.Iyice abarttiniz siz,Takimda serkan veya yasin gibi hicbirsey yapmayan Adamlar varken Halile böyle davranmanizi dogru bulmuyorum.
Halil Tipi Futbolcu demissin kepce kulakli Umut denen seyi mi diyorsun ? :)

O kepçeyi beğenmesemde Halil'den daha iyi olduğu bi gerçek.

Serkan'ı bende beğenmiyorum ama Yasin oyun içinde çok yararlı futbolcu, ayrıca bu iki futbolcuyla Halil'in mevkiileri farklı yanlış değerlendirme yapıyorsun.

Biz diyoruz ki Emre, Janko gibi futbolcular varken Halil'in oynaması saçmalık, Ordu maçı milat olur umarım.

FC-ST-PAULI-61
20.11.2012, 17:33
O kepçeyi beğenmesemde Halil'den daha iyi olduğu bi gerçek.

Serkan'ı bende beğenmiyorum ama Yasin oyun içinde çok yararlı futbolcu, ayrıca bu iki futbolcuyla Halil'in mevkiileri farklı yanlış değerlendirme yapıyorsun.

Biz diyoruz ki Emre, Janko gibi futbolcular varken Halil'in oynaması saçmalık, Ordu maçı milat olur umarım.
Umut Futbolcu degil kosmktan baska hicbir özelligi yok.
Bende Janko ve Emre oynamali diye düsünüyorum iste ama Halil Kadroda olmali zaman zaman etkili olabiliyor,iyi bir yedek.Bu 2 Oyuncu cezali veya sakatksa Güresci Henrique degil Halil oynamali.

Murat'
20.11.2012, 17:40
Umut Futbolcu degil kosmktan baska hicbir özelligi yok.
Bende Janko ve Emre oynamali diye düsünüyorum iste ama Halil Kadroda olmali zaman zaman etkili olabiliyor,iyi bir yedek.Bu 2 Oyuncu cezali veya sakatksa Güresci Henrique degil Halil oynamali.

Hep aynı terane Umut futbolcu değil, Halil'i sevmediğimden yazmıyorum bunları yanlış anlaşılmasın, fakat senin avatarındaki oyuncu şu ana kadar Umut'tan fazla ne yaptı?Bir açıklarsan seviniriz.

FC-ST-PAULI-61
20.11.2012, 17:48
Hep aynı terane Umut futbolcu değil, Halil'i sevmediğimden yazmıyorum bunları yanlış anlaşılmasın, fakat senin avatarındaki oyuncu şu ana kadar Umut'tan fazla ne yaptı?Bir açıklarsan seviniriz.
Neyse bu Kiyaslamayi birakalim Renktas Umut Umut Umut diyoruz sicak basti yine fena oluyorum nefret ediyorum ondan.

Ali İhsan
20.11.2012, 18:34
Takımdaki oyuncuların birisini abartıp birisinden nefret eden kişileri anlamakta güçlük çekiyorum.

Bu takımda şu an en az sempati duyduğum isim(yeteneklerini takım için kullansa takımı coşturabilecekken, takıma zarar vermesinden dolayı) olan Volkan Şen, kimsenin istemediği, benim de futbolunu beğenmediğim, verilen şansları değerlendiremediği için artık kadroya bile giremeyen Barış Özbek de dahil takımdaki tüm futbolcular bizimdir. Birisini çok severim, birini az severim ama Trabzonspor forması giyen, az-çok, iyi kötü Trabzonspor için çalışan kişi benim için değerlidir.

Halil bi kaç hafta dökülür sonra çıkar maçı kurtarır, Olcan yapar, belki ümidi kestiğim Volkan bile yapar. Onur sakatlanır herkesin sildiği Tolga çıkar başka boyutta kalecilik yapar. Futbol takım işidir ve takım bir bütündür. Düşünsenizse futbolcuların da sizin gibi birbirinden nefret ettiği bir ortamı. Herkes birbirinin kuyusunu kazar, antremanlarda birbirini sakatlayıp, yemeklere zehir falan bile atarlar.

Trabzonspor formasını giymesini istediğim bir çok futbolcu var, çoğunu çok da beğenirim ama hiçbirisini Trabzonspor'da en az sevdiğim oyuncu kadar sevmem.

MuratJ
20.11.2012, 18:48
Neyse bu Kiyaslamayi birakalim Renktas Umut Umut Umut diyoruz sicak basti yine fena oluyorum nefret ediyorum ondan.

Ya dostum açıkçası saçmalıyorsun Halil takıntında. Halil hiç abartmıyorum bu ligde ki en kalitesiz en yeteneksiz en kötü futbolcudur benim gözümde. Adamın hiçbir vasfı yok. Benim için tescilli kazma ve boş adam olan Umut, Halil kadar oynadığı yerde Halil'in 5 katı kadar gol atardı en az. Halil kötü bir futbolcu takıma resmen zararı var.

Sushi07
20.11.2012, 19:01
Burada bazı kişiler varki, adam asist'de yapsa, gol da atsa beğenmiyor ve beğenmiyecek. Neden bu kadar Halil üstüne gidiliyor anlamıyorum. Geçen seneki, özellikle şampiyonlar ligindeki katkıları tamamen unutulmuş, burada linç ediliyor. Seneye giderse, ya iyiki gitti denilecek, sonrada ah Halil olsaydı. Bunun benzer örneği kaç tane var.... yazık!!!

Cafer Bulur
20.11.2012, 19:34
Dünkü asisti görülmeye degerdi.

Bence yarindan tezi yok,iyi bir sakal ve sac trasi olursa daha forma bir halil bile izlememiz isten bile degil.:)

FC-ST-PAULI-61
20.11.2012, 23:03
Ya dostum açıkçası saçmalıyorsun Halil takıntında. Halil hiç abartmıyorum bu ligde ki en kalitesiz en yeteneksiz en kötü futbolcudur benim gözümde. Adamın hiçbir vasfı yok. Benim için tescilli kazma ve boş adam olan Umut, Halil kadar oynadığı yerde Halil'in 5 katı kadar gol atardı en az. Halil kötü bir futbolcu takıma resmen zararı var.
Abartiyorsun.Ligin en yeteneksiz Oyuncusu zamaninda
Bundesligada 20 Golle neredeyse Gol Krali olamazdi.

Tolga
20.11.2012, 23:18
Onu bende anlamıyorum :) Ligdeki en yeteneksiz oyuncu bence asla Halil olamaz.Hatta bence Halil Umut'tan daha yeteneklidir, çünkü futbola yeteneği daha fazladır.Atletik olmayabilir orasına lafım yok.Hepimizin bildiği üzere Umut iyi bir atlet.

Ama bu ligde Selçuk Şahin adında bir futbolcu var, ne bileyim Servet Çetin falan var.Rızvan diye enteresan birşey var, Forvet olarak efsane MY 17 var.Var yani, sadece oyuncuya boşu boşuna kin besliyoruz şu aşamada :)

Hatice Aslan
21.11.2012, 00:13
Halil bencede iyi bir oyuncu fakaat... Bazı takıntılı insanlar var ki Yasin gibi bir futbolcuya her fırsatta laf sokup Halil olumsuz bir iş yaptığında bile öven... Geçen sene ki kurban Tolga Zengin'di bu sene ki Yasin oldu.. Bunu yapanlar hep aynı kişiler, allasen daha fazla yorum yapıp artniyetinizi belli edip rezil olmayın .

FC-ST-PAULI-61
21.11.2012, 00:18
Halil bencede iyi bir oyuncu fakaat... Bazı takıntılı insanlar var ki Yasin gibi bir futbolcuya her fırsatta laf sokup Halil olumsuz bir iş yaptığında bile öven... Geçen sene ki kurban Tolga Zengin'di bu sene ki Yasin oldu.. Bunu yapanlar hep aynı kişiler, allasen daha fazla yorum yapıp artniyetinizi belli edip rezil olmayın .
Sana simdi bisey diyecektimde neyse Ceza almak istemiyorum degmez.

Emirhan Çorumlu
26.11.2012, 02:20
Siz Dalga gecin sizin o muhtesem Yasin Halilin Olcana yaptigi Ortayi yaptimi simdiye kadar ?

Bozuk Saat bile Günde iki defa Dogruyu gösterir geldi Aklima nedense :D

MuratJ
26.11.2012, 21:00
Halilin ligin en yeteneksiz, en kalitesiz, en kötü futbolcusu olduğunu aylardır dile getirmekten gurur duyuyorum. Bunları futbolcu sanan zihniyet başta hoca olmak üzere bu camiadan komple uzaklaşmadıkça her zaman 5.liğe oynayacağız.

ophius
26.11.2012, 21:42
maçta bir tane olumlu hareketi doğru pası yok...ama sana hocan 90 dk sabrediyor.
artık ne yaptıysan valla hocana?

TSemih61
26.11.2012, 21:52
Rezil herif. Burada herkesin dilinde tüy bitti hala bu adam oynatılıyor.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2012, 21:55
Daha ayakta duramıyor hoca da inadına kötü de olsa oynatıp duruyor. Sözleşmesi olmasına rağmen sezon sonunda Almanya'ya döneceğini zannediyorum...

İbrahim CİHAN
26.11.2012, 22:04
birader şenol hocaya sallayıp halili savunmak nasıl bir kafa anlayamadım. şenol hocaya sallayanların nedenlerinden biri halili sürekli oynatması. bir oyuncuyu seviyo olabilirsin ama körü körüne bağlanmak ne diye? göz var nizam var. Trabzonspora kadar yükselmiş biri bırak da 100 maçta 1 o ortadan yapsın. 1 ortayla topçu tutacak takım mı olduk. adam ölü gibi hareket etcek dermanı yok. tahammül edemiyorum izlerken.

Uğur Ö.
26.11.2012, 22:12
İlk kez bir futbolcunun herşeyinden nefret ettim.Baştan aşağı nefret ediyorum.Böyle birşey görmedim.

MuratJ
26.11.2012, 22:26
hayattan bezmiş peşmerge imajıyla kalitesizliğiyle futbolculuk ile alakası olmayan icraatlarıyla bezdirdi güç falan kalmadı bende artık. şenol güneş'in futbolu hiç bilmediğinin en büyük kanıtlarından birisi bu adamdır.