PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüregimizden dökülenler...

61viya
13.02.2006, 15:16
Bu mektubu bugün yolluyorum Fatih TEKKEye...Ve sizinle paylasmak istedim,belki hepimizin yüregindeki hisleri...

Merhaba Kaptan'im,Sultan'im,Fatih Tekke'm,bir tanecik abicigim,

"Seni hiç unutmayacagim.Bundan sonra bir Fatih abin var.Bunu hiç unutma ,olur mu?.." Bu sözleri senden duymus olmak nasil birseydir anlatamam sana...Sakarya maçimiz öncesi tesislerimize gelmistim.Ve bir mektup daha vermistim.Hatirladin mi bilmiyorum Kaptan'im ama bu onuru bana yasattigin için tesekkür ederim...

Balik konusabilseydi deryaya ne çok sey anlatirdi kimbilir...Öyle iyi anliyorum ki baligi...Ikimiz de birseylerin içindeyiz:O deryanin,ben sizlerin yüreklerinizin.Ve ikimizde anlatamiyoruz birseyleri:Yine o deryaya,bense sizlerin yüreklerinize...Oysa eminim ki,o da yillar boyu tasimistir bu aski,bir gün deyaya açilabilmek için...Ama ne yapsin,konusamiyor.Benim konusabilme becerimse,sizi gördügüm ana kadar oluyor maalesef.Iste bunun için buy mektubu yollama geregi hissettim...

Aynaya baktiginda,karsilastigin gözlerde neler görüyorsun bilmiyorum Sultan'im.Ama ben seni gördügümde yasadigimi hissediyorum.Sen emegin temsilcisisin Kaptan...Içine güzel olan herseyin sigabilecegi koca bir yüregin sahibi...Aci içinde döktügün gözyaslarina inat,mutluluk için bütün yüregiyle savasansin sen.Seni düsünürken bile huzur verensin...Zorluklara gögpüs germeyi bana ögreten sensiz Kaptan'im.Pes etmemeyi,inadina çalismayi,sevdiklerini yari yolda birakmamayi...

Seni anlattikça,anlatamadigimi anliyorum.Anlattikça çogaliyorsun iste böyle...

Malum gece yasanan olaylari düsünmek bile öldürüyor beni.Nasil bir insanimsi yapabilir böyle birseyi aklim almiyor.Gözlerim doluyor.Nefret nedir bilmeyen yüregim,bu hisle tanisiyor...En berbat anlarimda,fotografina bakarak huzur builuyorum oysa ben.Senin varligin huzur veriyor bana.Gün geliyor seninle paylasiyorum sikintimi.Ve konusmasa da fotograflarin,gözlerindeki isik aydinlatiyor içimi...Silahli saldiri haberlerini aldigim gün,anladim ki;çok iyi kalpli bir insandan,bir seytan yaratmak öyle çok da zor birsey degil...Senin kilina zarar gelseydi Kaptan,bu takima,sana gönül veren birçok melek gibi insan seytana dönüsebilirdi...

Sen olmasaydin eger,yüregimde kocaman bir parça olmayacakti Fatih Abicigim...Yasamayi anlamsiz kilacak kadar büyük bir parça...

O tetikleri çeken insan(!)lar neyi bilmiyorlarmis,biliyor musun Kaptan'im? Sende kocaman bir yürek oldugunu,o yürekte müthis bir inanç oldugunu,ugruna herseyi yapacak milyonlarca insan oldugunu,onlarin hayir dualarinin bütün kötülüklerden seni koruyabilecegini,ve daha birçok seyi...

Seni gördügüm zaman,yüregimden geçenleri anlatabilsem keske...Sen öyle "güzel"sin ki Kaptan...Hayatimda iki kez görebildigim Karadenizi içi gülen gözlerinde gördüm ben.Gözlerinin Karadenizinde yok oldum hep...O dimdik durusunla inanç doldu yüregim...Tertemiz yüzüne bakarken anladim,"inadina" yasamayi...

Bütün sokaklari sana çikiyor bu koca sehrin...Denizlerden öte,beyaz bulutlardan beyazsin bana...Yüregin kossa,yüregim uçar ardindan abicigim...

Kimbilir içinde ne firtinalar kopuyor...Karadeniz kadar güzel o gözler bazen öyle bir bakiyor ki...Ama sen agzini açmis,kötü günümüzü bekleyen bütün tiplere inat,her zamanki gibi dimdiksin...Ve hep öyle olacaksin! Ankaragücü maçinda bir kez daha gösterdin,inancin,direncin,"kaptan"ligin ne oldugunu.Sen attikça golleri,agladim mutluluktan...Hep mutluluk için akar insallah gözyaslarimiz...

Trabzonspor taraftarlarinin yüreginde kocamansin Kaptan...Bu sevgimizin ne kadarini hissedebiliyorsun bilmiyorum abicigim.Ama bu taraftar seni "sokagin tavani kadar" seviyor...Uçsuz bucaksiz,hesapsiz,çikarsiz...Kendini ASLA yalniz hissetme Kaptan'im! Eger kendini yalniz hissedersen,yüreginin sesini dinle.Milyonlarca yürek hep bir agizdan bagiriyor olacak:"FATIH SULTAN TEKKE! YANINDAYIZ!" diye...

Mektubumun içinden bir anahtarlik çikacak.Nazar boncugu seni hep korumazi için...Kaplumbaga ise,"sans" için...Öyle derler buralarda.Bir de söyle bir hikaye vardir kaplumbagayla ilgili: Kaplumbaga hacca gitmek için yola çikar.Yolda tavsanla karsilasir.Tavsan sorar:"Nereye gidiyorsun arkadas?" "Hacca gidiyorum" diye cevap verir kaplumbaga.Tavsan alayli bir ifadeye:"Bu hizla asil varacaksin?" diye sorar.Kaplumbaganin cevabi açiktir:"Varamazsam,yolunda da ölemez miyim...?"

Baskoydugumuz yolda mutlu sona ulasamazsak bile,o yolda herseyimizi ortaya koymamiz bizim için yeterli bir gurur kaynagi Kaptan'im...Bizim sevdamiz bir kupaya bagli degil çünkü.Ama ben biliyorum ki,hikayedeki kaplumbaga o sabirla,hedefine mutlaka ulasacak;azimle,inançla...! Ve sana bir sir vereyim mi Sultan'im? Bu taraftar,o kupayi senin Kaptanliginda görmek istiyor.Senin ellerinden kalkmali o kupa göge,baskasinin degil! Sen o kupayi kaldirirken,seninle birlikte delicesine gözyasi dökmek istiyoruz biz...Hasrete son verisin,emegin parayi yenisinin,hak edenin hak ettigi yerde olmasinin,bütün bu duygularin disavurumu olacak o gözyaslari...20 yasinda bir kiz olarak,bu hisi yasamayan biri olarak sundan eminim ki: O gün dünya duracak!

Kaptan'im...Her gece dua ettigimsin sen.Allahim korusun seni,sizi...Çok dikkat et kendine ne olur.Allah korusun sana birsey olursa,uzaklarda bir yürek yok olur...Parçalanir milyonlarca seveninin yüregi...Gözlerine dikkat et abicigim,yüregine sahip çik!

Senden bahsederken Karadeniz oluyor yüregim.Sonu gelmiyor cümlelerimin...Yüregim sonsuza dek seninle Kaptan'im.Yalvaririm unutma bunu...Tesislerimize geldigim gün,kamop günü yani,beni yüreginize aldigiiz için hepinize çok tesekkür ederim...Ne mutlu bana ki,yüregim senin gibi kocaman yürekli adamlarda...!Galiba bir yerde bitmeli bu mektup...Söyle diyeyim:

"Allah'im gerekirse benden ömür al,Kaptan'ima ver" diyorum her gece.Allah seni basimizdan eksik etmesin Kaptan...Yoklugunu göstermesin...

Seni seviyorum Fatih TEKKE'M,Kaptan'im,bir tanecik "abicigim..." Herseyimsizn sonsuza dek...Bu zor günler asilacak yürek yürege...Inancim tam,tipki senin gibi...

SENI ÇOK SEVIYORUM!

Mustafa Önal
13.02.2006, 15:36
mektubunu okudum. okurken gözlerim doldu sanirim tüm genç trabzonsporlularin derdini ,izdirabini dillendirmemissin.bu sevda öle bi sevdaki akla zarar hiç sampiyonluk görmeyen bu gözler belki de hiç görmeden kapancak ama bu ask sonsuza kadar bitmeyecek. eline yüregine saglik. tebrikler

aka5
13.02.2006, 15:42
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifgercekten harika

halil ibo
13.02.2006, 15:46
Güzel kardesim sen ne yaptin yaaa.Dün zaten Ali'nin attigi golden sonra göz yaslarima hakim olamamistim.Simdi de senin mektubun...Yok yokbu sene bize agir geldi herhalde.Böyle sulu göz olduk.Kocaman agabeylerini aglatmaya utanmiyor musun sen ? Sakin yazma bir daha böyle seyler.Sevgilerimle...

Özgür Öztürk
13.02.2006, 15:51
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

UğuR
13.02.2006, 15:53
Çok güzel bir mektup, duygularimizi dile getirmissin.Ellerine saglik.

Tahir
13.02.2006, 16:05
aglattin benibe kardes .Duygularimaza tercüman oldugun için sagol.Ellerine o güzel yüregine saglik.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Erdinç Dilek
13.02.2006, 16:18
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif
smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

coach
13.02.2006, 16:20
Ben bu mektubu bu kadar güzel yazicani tahmin ediyordum zaten,bu zamana kadar senin yazdigin mesajlari takip ettigmde bunu sinyalini vermistin zaten.

KuĞu
13.02.2006, 16:21
yazma olurmu hiç halil ibo yazmali herkes yazmali aslinda becerebilsek içimizdekileri dökebilsek, kazara okuyuverir bizans yalakalari olaki vicdanlari sizlar yaptiklari hakaretler sonrasi bu sevdanin eglencesine takim tutmaktan çok uzak oldugunu anlayi verir belki utanirlar.

Tesekkürler kardesim milyonlari dilegetirip bizimle de paylastigin için. Allah ömründen almasin uzun ömür versin saglik mutluluk içinde geçir ömrünü ve bu hepimizede nasip olsun.

Taner Gündoğdu
13.02.2006, 16:26
daha önce yazdiklarini aratmicak derecede güzel... bugün aldigimiz kötü haber üzerine iyi geldi dogdusu smileys/smiley32.gif

onurkaradeniz
13.02.2006, 16:40
begüm klasigi istesmileys/smiley4.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Küçükalioğlu
13.02.2006, 16:43
mükemmel smileys/smiley32.gifbanada böyle bi mektup yarin lazim olacaksmileys/smiley2.gif

safir
13.02.2006, 18:06
Yazi süper olmus...

Mollasalihoğlu
13.02.2006, 18:18
Bizler skorboard taraftari degiliz,eglencesine taraftar hiç degiliz..

Bizler zaten taraftar degiliz...

biz bir yolun yolcusuyuz Begüm'üm de dedigi gibi.Bu kadar pislige,engele ve de sanssizliga ragmen yolun sonunu hangimiz,ne zaman görecek bilmem lakin birseyden eminim ki hepimiz bu yolda ölmeye haziriz..

Tuttugu takimin sadece renklerini bilen milyonlarca 'sürü'ye inat biz ''BORDO''muzun , ''MAVI'' mizin pesine gidecegiz.Belki Fatih Tekke kaldiracak o kupayi belki Ali Güzeldal belki de su an ilkokul siralarinda ders dinlerken ''zil çalsa da atsam kendimi Trabzon sokaklarina futbol topunun pesine '' diyen bir çocuk.Ama eninde sonunda o kupa,eskiden de oldugu gibi Avni Aker'den,futbol sehrinden göge yükselecek.

bordo'yla mavi'yle ve de sevgiyle kalin..Mümkünse bir de elinizle gol atmayin ya da bir kalecinin ekmek parasiyla oynamayin...

61 TS 1967
13.02.2006, 18:47
Yazmis oldugunuz mektup belki hepimizin dileklerini, arzularini duygularini dile getirdi, belki de sizin daha yazacak çok seyiniz oldugunu ama onlari anlatacak kelimerlerin olmadiini gösterdi bize.. Ben yazdiginiz bu mektubu okuduktan sonra aklima ilk olarak Trabzon'u getirdim.. Çünkü Trabzon benim herseyim.. Kaptanimiz Fatih TEKKE Trabzonspor'un herseyi.. Trabzonspor ise Trabzonun herseyi.. Kisacasi FatihTEKKE benim herseyim. bu yüzden FatihTEKKE geliyor aklima Trabzonun adi geçince.. Orduda bulunuyorum.. ne zaman denize, Karadenize baksam aklima Trabzon gelir.. dolayisiyla Trabzonspor ve tabi ki "Fatih TEKKE"...

Iste bu mektubu okuduktan sonra Trabzon aklima gelince uzun uzun düsündüm.. Acaba neden olmuyor..Acaba neden eski atmosfer yok Avni Aker'de(herkes için söylemiyorum..) Acaba nedenTrabzonspor içinbu kadar ugrasan bi futbolcuyahakettigi - ablamin yazdigi mektup gibi- önem verilmiyor.. Neden böyle dedim biliyor musunuz.. Eger herkes benim gibi düsünseydi; Fatih TEKKE'mizin yasadii bu olaylardan sonra bu denli ört-pas edilmeye çalisilmazdi çünkü her Trabzonlu benim gibi düsünseydi Isyan çikardi isyan..Senin yasin küçük diyeceksiniz simdi bana eminim.. hatta benim bu yazdiklarimi bile çogu kisi kaale almayacaktir.. ama gerçekten de bu böyle.. olaylarin yasandii günlerde Trabzondaydim. haberi duyduumda bi kaç arkadasimla beraber evinin olduu bölgeye gittik.. ve onu görmek, belki üzüntüsünü paylasmak, belki de arkasinda olduumuzu göstermek istedik.. ama öyle bi durum vardi ki o geldiinde etrafinda bulunan insanlar sadece olay hakkinda konusuyorlar ve TEKKE'nin fotografini çekiyorlardi ellerindeki telefonlarla.. biz dayanamadik.. basladik Fatih TEKKE için bagirmaya.. bilirsiniz.. "lay la la lay lay lay la .... Fa-tih TEK-KE".... "Seninleyiz FATIH TEKKE" diye bagirdi bi arkadasim.. o da dönüp bize bakip elini kalbine götürdü...

Bu mektubu yazan ablamiz da orda olsaydi bunlari yapardi eminim ki.. Belki bir çogumuz da böyle düsünür böyle yapardik.. Ama ne yazikki içimizde o kadar çok; biz bagirirken yanimizda olup da sadece bize saskin saskin bakmakla yetninenler gibi"renktas"larimiz varki..

Iste ben bunun için çok üzülüyorum..

Fatih TEKKE seni çok seviyorum..

(Saygilar...)

MrbLack
13.02.2006, 18:51
ellerine yüreklerine saglik..okuduktan sonra inanki bi kötü oldum..

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2006, 19:12
Bizimle paylastigin için duygularinizi tesekkürler..
Feci yazi yaziyorun.. Biraz daha uzaza mektup alicam yani..

Yüregine saglik..smileys/smiley32.gif

cIlgInIm
13.02.2006, 19:29
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

BDiler61
13.02.2006, 20:09
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifyüregine sagliksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kutoz
13.02.2006, 20:17
<I style="mso-bidi-font-style: normal">?Ne yak mektubun ucunu<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">ne sevgini sayfalar[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">dolusu dile getir[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">zarfi kapatirken yalniz[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">kuytu dudaklarini[/I]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">çokça degdir? [/I]demis ya Sunay Akin? Iste, sende böyle yaptin Begüm? Ama çokça degdirerek, yüreginin dalgalarina?

zisinoli
13.02.2006, 20:20
Baskoydugumuz yolda mutlu sona ulasamazsak bile,o yolda herseyimizi ortaya koymamiz bizim için yeterli bir gurur kaynagi Kaptan'im...Bizim sevdamiz bir kupaya bagli degil çünkü.Ama ben biliyorum ki,hikayedeki kaplumbaga o sabirla,hedefine mutlaka ulasacak;azimle,inançla...! Ve sana bir sir vereyim mi Sultan'im? Bu taraftar,o kupayi senin Kaptanliginda görmek istiyor.Senin ellerinden kalkmali o kupa göge,baskasinin degil! Sen o kupayi kaldirirken,seninle birlikte delicesine gözyasi dökmek istiyoruz biz...

imza... ve yüregine saglik...Edited by: zisinoli

zanoylu
13.02.2006, 20:26
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Söyleyecek kelime bulamiyorum ....Bravo</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Emre B.
13.02.2006, 21:24
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

selimberkan
13.02.2006, 22:19
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

rigormortis
13.02.2006, 22:37

Ellerine Saglik...

Muhalif
13.02.2006, 22:49
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley4.gif

Begüm yüregine saglik.. duygu seli içre harap ve bitap düstüksmileys/smiley17.gif bunu da dergiye okuyucu mektuplari kösesine yolla bence... Fatih'e zaten yollayacaksin...

eh bir de alkislamazsak olmazsmileys/smiley32.gif

noname
13.02.2006, 23:13
Ne diyecegini bilemiyor insan bu mektuba..

Ankaragucu macinda, 2. golden sonra maratonun onune geldiginde ben de goz yaslarima hakim olamadim.

Sen bizi bir daha aglattin.. Ben de o kupayi Fatih'in ellerinde havada gormek istiyorum. O zaman ne halde oluruz hic bilmiyorum.

Ellerine saglik.. yuregine saglik.. smileys/smiley32.gif

Tekora61
13.02.2006, 23:17
Ben de o kupayi Fatih'in ellerinde havada gormek istiyorum. O zaman ne halde oluruz hic bilmiyorum. smileys/smiley19.gif

Ellerine saglik.. yuregine saglik.. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Cabri61
13.02.2006, 23:58
bir sey yazamiyorum ..sen yazmissin zatensmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Fanatik28
14.02.2006, 03:31
Vallahi bitirdin beni. Bu yaziyi yazan o ellerine saglik. Hele o yüreginden cikan o duygu yogunlugu, her gercek Trabzonsporluda olmasi gerekenler. Ama bircogumuz bunu bu sayfalara bu sekilde aktaramiyor.

poetricus
14.02.2006, 14:06
Bir edebiyat hocasi olarak Begüm'le gurur duydum. Bu sene ögrencilere ödev olarak mektup yazmalarini söylemistim. Aldigim 126 Mektuptan hiçbir böylesini sevgi ve duygunun diliyle yazilmamisti.

Kimseye vermedigim AA sana feda olsun Begüm. Ama yazdiklarin bu mektuptan ibaret kalmasin. Lütfen yetenegini gelistir ve yazmaya devam et.

Oğuzhan Görkan
14.02.2006, 14:28
tebriklersmileys/smiley32.gif

oflubektas
14.02.2006, 14:33
Vaktiyle trt 3'te yayinlanan "Türkü Türkü Türkiyem" programinin sunucusu bir hanimefendi vardi. Bu mektup ta dahil olmak üzere @61viya'ninyazilari ilesunucu haniminkonusmasi arasindaçok büyük bir benzerlik var.("Yürekten dökülen cümleler" açisindan)Ayrica sözkonusu programin en az 4-5 bölümü Sivas CumhuriyetÜniversitesi'nde çekilmisti.Yani Bmn'nin 61viya'sibahsettigim sunucu hanimolabilir mi?... Aydinlatirsaniz sevinirim.

Colakoglu
14.02.2006, 14:36
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Fatih Akgün
14.02.2006, 15:00
söylenecek söz kalmadi herhalde olaganüstü mükemmelsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

caykaraliTS
14.02.2006, 15:09
tüylerim diken diken oldu gözlerim yasardi ........smileys/smiley19.gif smileys/smiley1.gif

Zafer Keskin
14.02.2006, 15:12
Vaktiyle trt 3'te yayinlanan "Türkü Türkü Türkiyem" programinin sunucusu bir hanimefendi vardi. Bu mektup ta dahil olmak üzere @61viya'ninyazilari ilesunucu haniminkonusmasi arasindaçok büyük bir benzerlik var.("Yürekten dökülen cümleler" açisindan)Ayrica sözkonusu programin en az 4-5 bölümü Sivas CumhuriyetÜniversitesi'nde çekilmisti.Yani Bmn'nin 61viya'sibahsettigim sunucu hanimolabilir mi?... Aydinlatirsaniz sevinirim.

yok canim daha neler benim tanidigim begüm aninda heyecandan dili tutulurdu... smileys/smiley36.gif

saka bir yana begüm yine döktürmüssün yaaa....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
14.02.2006, 15:23
Hayirlisi insallah.

Oğuz
14.02.2006, 17:33
Yüregine, kalemine saglik.. Bu sevgiyi hakederler umarim..

Kemal Musaoğlu
15.02.2006, 01:17
simdi okuma firsati buldum.gelçekten harika.bir tabzonsporlu olarak gurur duydum.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Çakır
15.02.2006, 23:09
Yüregine saglik Begüm. Yillar önce Hami'ye yazdigin mektupla tanimistik seni, o gün bugündür Trabzonspor'a dair duygularini anlattigin satirlarda kendimizi bulmaya devam ediyoruz. Fatih'i, Gökdeniz'i, Mehmet'i bir kenara birakirsak, "Trabzonsporluluk" basli basina anlattigin gibi birsey aslinda. Anlatmaya çalistikça daha da büyüyor, onu yasamayana aktarilamiyor. Çünkü Trabzonsporlu olmak bir varolus hikayesi, klasik anlamiyla "takim tutmakla" ya da bir bölgenin insani olmakla açiklanabilecek birsey degil. Bizler ciddi ciddi her nefeste bu takimla yasiyoruz, her an bu takimi yasiyoruz. Takim tutmaktan ya da destek olmaktan dahaciddi bir durum bu. Trabzonspor her açidançok önemli bir parçamiz olmus hepimizin. Digerleriyle aramizdaki farki yaratan da bu zaten. Sagolasin.

eys_61
16.02.2006, 00:19
begüm yazmis bize alkislamak düser.çok tesekkürler smileys/smiley32.gif

Muhammet Ali Senocak
16.02.2006, 02:42
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifeLine koLuna saqLik mükemmel oLmus smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Muhammet Ali Senocak
16.02.2006, 02:43
eLine koLuna saqLik mükemmeL oLmus baziLarimin sadece yüreqinde hissettiqi duyguLari sen kaLme dökmüssün teserkkürLer

TRABZONLU_TS
16.02.2006, 03:10
harika yazmisin arkadasim helal olsun ne dim..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

emre81
16.02.2006, 08:52
Bu mektuplari hakedecek 11 tane 22 tane futbolcuya sahip olmak ve özledigimiz sampiyonluga ulasmak dilegiyle yüregine saglik.

Emre B.
16.02.2006, 09:47
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Kul
16.02.2006, 13:13
Eline Yüregine saglik kardesim... BmN Yazi Kuruluna konulabilecek güzel bir yazi..smileys/smiley32.gif

cakal 61
18.02.2006, 14:11
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Beytullah
18.02.2006, 14:57
begum gerçekten gene dokturmusunsmileys/smiley17.gifellerine yüregine saglik cok güzel anlatmisin duygularimizi..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

onurkaradeniz
18.02.2006, 16:08
daha önce de dedigim gibi begüm klasigismileys/smiley17.gif

61-firtina
18.02.2006, 16:10
çok güzel bir yazismileys/smiley32.gif

trapezus61
19.02.2006, 13:29
Yaziyi daha bugün okuma firsati buldum. Yüregine saglik Begüm... Yine islattin bu abinin gözlerini... En son sampiyon oldugumuz yil Karagümrük maçindan sonraki coskuyla doldu yüregim.

O güzel yüregindeki Trabzonspor aski hiç solmasin...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

61viya
25.02.2006, 13:51
Kaptanim,bir an önce iyiles,noolur...Sizinle dualarim...

Emiroğlu
25.02.2006, 13:59
Keske Okumasaydim Yaaa smileys/smiley19.gifBi Acayip oLdum

Zafer Keskin
26.02.2006, 18:44
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

hakantpl
27.02.2006, 00:23
Arkadaslar anlamamiz gereken daha dogrusu kabul etmemiz gereken bir gerçek var. Biz Istanbil takimlari gibi transfer yapip onlarin harcadigi kadar para harcayamayiz. Buna bütçemiz el vermez. Ancak Alt yapidan yetisen futbolcularla takima takviye yapariz. Hiç olmazsa (Üst Düzey) bir yildiz futbolcu alabiliriz.

Bizim Sampiyonluk mücadelesini kazanmamiz için en iyi Sans geçen sene idi Daha dogrusu Bu Sene, Takima gerekli takviyeleri yaparak Sampiyonlugu Biz gögüsleyebilirdik. Ama Tam aksine Olaylar Döndü. Futbolcu alacagimiza Sattik. Sonuçlarda Ortada

Bu sene Iki Kazanir 1 Kaybederiz Takim Tam Oturamiyor Bir Türlü Forvetsiz Bir Takimiz.. (TAbi bu Kaptan Sakatlandigi Durumlarda geçerli ) Hem Zaten Tek forvetle oynanmaz ki bu futbol. 3 Yildan beri Fatih Tekke nin yanina Bir Partner Bulamadik Gitti..

Çok mu Zor Hava toplarina Hakim Son Vuruslarda basarili bir Forvet Almak.. kiyin paraya Alin Su forveti Bu is Pire için Yorgan yakmaya benziyor. Bence Bu konuda Kesenin Agzinin Açilmasi Lazim 7,5-8 Milyon euroya kadar çikilmasi Lazim Eger futbolcu genç ise 10 milyonda verilebilir. Unutmayinki Bu takima is bitirici bir forvet gelince zaten kendi parasini bi sene de çikarir.

Bizim En büyük problemimiz Gol atamamak.. Artik defansif Zaaflarimizi Atlattik. Gerekirse Bu transfer için Halktan para Toplansin Bir hesap açilsin Ama bu transferin yapilmasi gerek.. öle uyduruk forvet istemiyoruz unutmayin Harbi yildiz olacak...

Çok mu zor birsey istiyoruruz ki ?

hakantpl
27.02.2006, 01:10
Az önce Yazdiklarim Sanki Yanlis Basliga yazilmis gibi oldu. Ama ben Yüregimden Dökülenler basligini görünce Konuyu açip yüregimden dökülenleri yazmaya basladim

O yüzden Kusuruma bakmayin...

Ayrica Begüm kardesimizin Yazdigi mektubuda Okuyunca Gerçekden çok duyguladim.

O özledigimiz Pesinde Kostugumuz Sampiyonluk hayalini kurmak bile bize yetiyor En SOn 84 Yilinda sampiyon olmusuz o zamanLar 5-6 yasindayim hayal meyal hatirliyorum Trabzonsporu.

Sampiyonluk Nedir Onuda BIlmiyorum Bildigim Sadece Birsey Var Trabzonspor, Bordo mavi Çubuklu forma Ve O zamanlarin yildizi Iskender Günen , Beni Trabzonspora baglayan üç etken bunlardi herhalde Birdaha da kopmadim Hep sampiyonluga oynadik, Bu sene Olmadi Ama seneye Kesin Sampiyonuzdiye diyeBugünlere Geldik.Biz Begümün de dedigi Gibi Kaplumbaga misaLi sampiyonlugu göremesek de en azindan bu yolda ölmeye karar vermis taraftarlariz.

Bundanda çok mutluyuz çünkü Bizim için Onurlu ve Serefli Mücadele Herseyden Önce Gelir. Kirlenmis Futbolu Temizlemeye çalisan Takimimizin Verdigi Onur dolu mücadele Sampiyon olmakdan daha da önemlidir bizim için, Bizim Bu degerlerimizi Ancak biz Sampiyon oluncadigerleri de Anlayacak.

O yüzden Sampiyon olmaliyizki Yeni nesilde Ögrensin Onurlu Mücadele Sampiyonlugu Hakkiyla kazandi Parayla hakem Hatalariyla degil.

Birde Sampiyon olmayi en Çok istememdeki Sebeb Yeni nesil Çocuklarimizin Trabzonsporlu olmasini saglamak. Çocuklar O yaslarda Bizim Baktigimiz Açilardan Futbolu göremezler onlar için önemli olan sampiyon kimin oldugu yada maçin skorudur. Ve En Çok Sampiyon olmamizi istedigim yil 2007 Sirf Fenere Darbe olsun diye. Bu sene Böle oldu Seneye Kesin Sampiyonuz ! Hay allah Ben Begüme T.......kür Yazisi Yazacaktim Yine Tutamadim Kendimi Karaladim birseyler.

Begüm Sana da YAzdigin mektup için binlerce Tesekkürler. Sen Hislerimize En Iyi TErcüman Olan Insanlarin Basinda GEliyorsun. Seni Tüm Taraftarlarimiz adina Klubümüze Tarafatar TErcümani Hizmet vermeni Talep Ediyorum. :)

uftinci
27.02.2006, 11:10
of ulan of. Dün maçtan sonra 1,5 saat bas agrisi çektim. Su anda da agir grip geçiriyorum öksürük sesimden insanlar rahatsiz oluyor. Bende trabzon maçlarini izleyecem derken bagirip çagirip kendimi hasta ediyorum. Ne zaman bu takim benim için bir antibiyotik görevi yapacak...

serseerii
27.02.2006, 11:37
ben en çok FATIH SULTAN TEKKE nin bu yaziyi okudugunda ne yaptigini çok merak ediyorum bea

helal sana begüm süpersin yawwwwwwsmileys/smiley4.gif

61viya
27.02.2006, 22:39
Onu be nasil merak ediyorum bir bilsen...Ama aps ile yolladigim mektup ulasmadi maalesef:(( Ama Karadneizli olmasak da,o inat var bünyemizde evelallah :)) Kargoyla yolladim tekrar bugün yarin gitmis olmasi lazim...Ah bir ulassa eline..

Bu arada çok tesekkür ederim yazptiginiz yorumlar için...Ben sizin bu yorumalrinizi okrken agliyorum buralarda...Ayni sevad için çarpan milyonlarca yürek,ne hos...

sinan_19
09.03.2006, 01:37
Dedigin gibi begüm "sampiyon oldugumuz gün dünya duracak". benim yasimda 20. ben de sampiyonluk tatmadim. ama birgün mutlaka sampiyon olma umuduyla yasiyoruz.

Nytre
09.03.2006, 03:32
ben en çok FATIH SULTAN TEKKE nin bu yaziyi okudugunda ne yaptigini çok merak ediyorum bea

helal sana begüm süpersin yawwwwwwsmileys/smiley4.gif

maçtan once okusa bari...

Lapina
09.03.2006, 05:11
Istanbul a ilk geldigimde caresizlikten kohne bi binada 2 odali bi ev tutmustuk yine TRABZONSPOR lu bir arkadasla.

Odalari yikadik olmadi boyadik olmadi..

Ne yapabilirim diye dusunurken valizimde ki Bordo-Mavi renkli bayraklar Trabzonspor umun resimleri vs..Odaya asalet gelmisti..

O an 3-5 damla yas dustu gozumden.Gurbetin verdigi cileye TRABZON umun Sampiyonluk hasreti eklenince iyice bi duygulanmistim..

61viya
09.03.2006, 11:04
Arkadaslar sükürler olsun,maçtan önce ulasti Kaptanin eline mektup...Hem de tedavisi sirasinda aldi mektubu...Umarim gerekli destegi hissetmistir yaninda...:)))