PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Akyel Avni Aker?de!

tunganyan
11.02.2006, 17:03
trabzondaki arkadaslarr sizden bir ricamm varbiliyorum fatih akyele yogun bir antipati varr...ama LÜTFEN lütfen onun aleyhinde herhangi bisey yapmayin protesto vb. biseyde yapmayinn...zamnaninda yapmis yapacaini demis diyecegini kalitesini belli etmiss ...ama suanda bisekilde takimimizin formasini giyiyorr ve bizim için gol yemememiz için ter döküyor puan kazanmamiz için ugrassiyor maç sonunda sevinmemiz için mücadele ediyorr bu sebeplee sizden ricamm (sadece benim degil bütün TRABZONSPORLULARIN ricasi)onu bagriniza basin maçtan önce fatih akyel buraya diye cagirin alkislayin emin olun bunu yaptiiginiz zaman kaybedecek biseyiniz olmayacak aksine kazanacagizz belki daha da iyi oyniicak belki bi topu kale çizgisinden çikaracak yani sonuçta bize oynayacak bu sebeple sagduyulu olalim onu da sewelim çünkü su anda o da bir TRABZONSPORLU.....SAYGILAR!!!

TSezgin61
11.02.2006, 17:05
smileys/smiley32.gif

cIlgInIm
11.02.2006, 17:07
zaten nyarin ki macta en cok merak ettigim olay bu mac baslamdan yerimi alacam takimimiz isinirken zaten akyele nasil bir tepki verilecek ortaya cikar.. ama görürde bakarsiniz sevgi ile karsilanacak en cok tezauratida o alacak..

h@msi61
11.02.2006, 17:08
aynen katiliyorum...smileys/smiley32.gif

halil ibo
Hayirdir kardes birseyler mi duydun bu konuda? Nereden çikti simdi bu ? Eger böyle birsey varsa gerçekten çok ayip olur,hatta takimimiza yazik olur.Elestirdiginiz adamla ayni seviyeye inersiniz.Halbuki ona Trabzonspor taraftarinin büyüklügünün göstermeliyiz.Sakin haa el alemin gözümüzü oymak için yogun ugras verdigi bu dönemde takimimiza en büyük ihaneti biz yapmis oluruz.Ona yapilacak çirkin tezahüratlar sadece onu degil tüm takimin moralini bozacaktir.Lütfen...

selimberkan
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifYENI TRASNFERIDE ÇAGIRALIM ODA ÇOSAR

tunganyan
11.02.2006, 17:09
yazmayi unuttum suan kendinizi onun yerine koyun mein olun kafasi karmakarisiktir streslidir çünkü yaptigi seyleri o da biliyor hatali oldugunu da biliyorr ve korkuludur suanda stadda karsilasacai tepkiden dolayii mactan önce ona göstereceimiz ilgi sewgiyle bu korkuyu stresi üstünden atalimm daha da hirslansin daha iyi oynasin

Hayde Trabzonsporm Hayde Bordomavi Gönüldaslarim!!!!!!!

Egemen
11.02.2006, 17:10
önce tekkeyi çagirin ama akyeli de çagirin bütün fatihleri bütün cengaverleri çagirin costurun. :)))) saol tunganyan sagduyulu oldugun sagduyumuza dokundugun için :)

TRABZONLU_TS
11.02.2006, 17:11
Ben tanidigim Trabzon seyircisi "Ki 2 sene öncesine kadar her macta vardim" Her Futbolcuyu Trübüne cagiracaktir. Süphem yok.

Cabri61
11.02.2006, 17:11
bizim için gol yemememiz için ter döküyor puan kazanmamiz için

arkadasimiza katiliyorum...

ve eminim ki yarin ki maçta bizim tepkimizi çok merak ediyordur...

TSezgin61
11.02.2006, 17:13
evet yaa birakalim artik eski isleri. affetmek büyüklüktür. BÜYKLÜK BIZE YAKISIR. ona cirkin tezhürat yapilirsa herkese zarar verir. fatih akyel avni akere güvenecegine, siginacagina, avni akeri evi gibi bilecegine...avni akerde cekinirse bizim icinde kötü olur cünkü defansda ilk 11 cikiyor. bize yakismaz...

tunganyan
11.02.2006, 17:14
yok bise duymadim da daha önceden duyduklarim var...bide bmnden bi arkadasin avatarini gördüm fatih akyeln resmi var üstünde çizgi var istemiyoruz yaziyoo korktum böyle bise statta da olursa diye ne olur ne olmaz yaziyim dedimm....bu konunun yeri aslinda burasi deil ama acil önemli bi konu oldugu için göz önünde bulunsun istedim ne kadar destek verilirse o kadar iyi olur fatih içinde takimimiz içinde

Egemen
11.02.2006, 17:19
usta taraftar da destek vermez köstek olursa bu takima nasi biseyler bekleriz bu takimdan. gerci seyircimizin akilli oldugunu düsünmüyorum... yine cirkin sesler yükselecektir. bütün stadi kontrol etmek zor. bmn olarak maça grup gidilirse tek istegim en azindan bizim grubun akyeli çagirip alkislamasidir.. digerlerine de örnek olur belki...

selcjK
11.02.2006, 17:30
görücez bakalim ne kadar büyükmüs taraftarlarimiz

Jeffer
11.02.2006, 17:30
bencede protesto yapmayin arkadaslar lütfen

Jeffer
11.02.2006, 17:32
görücez bakalim ne kadar büyükmüs taraftarlarimiz bu nedemek simdi

cIlgInIm
11.02.2006, 17:32
simdiden heyacanlandim ya 2 ay oldu maca gidemiyoruz yeter artik hastaliktan ölüyorum ayakata duracak halim yok ama yarin hastahanelik olmadigim sürece %99.9 avni akerde yerimi alacagim...

Egemen
11.02.2006, 17:35

sorma...

selcjK
11.02.2006, 17:41

eger taraftarlarimiz gerçekten büyükse büyüklügünü gösterecek, ama eger küçük olaylara takilip kalirsa, fatih akyel yerine kendini küçük düsürmüs olacak

61-firtina
11.02.2006, 17:47
bende fatih akyeli sevmiyorum ama umarim tepki olmaz nede olsa TRABZONSPORUMUZUN formasini giyen bir oyuncudur

bahadır2561
11.02.2006, 17:53
tepki olmaz insallah...sagduyulu olalimsmileys/smiley32.gif

lakerta
11.02.2006, 18:04
bencede olmasin yani bugunlerde tepki verince ne kazanicaz yine kendimize zarar vericez.her zaman tam destek!!!!!bence fatih akyel bize çok yarari olucak tayfunu ve diger gençlere abilik hocalik yapacak oda biliyor onun son duragi burasi ve her futbolcu son durginda iyi hatirlanmak iyi oynamak ister...

Emre B.
11.02.2006, 18:09
Bende sevmiyorum ama tepki göstermeyelim

Adem Erdoğan
11.02.2006, 18:23
herkes gibi oda tribune cagirilsin.

Murat'
11.02.2006, 19:30
benim en çok korktugum sey bu pretesto yapilmasi insallah böle bisey olmaz

SiNo
11.02.2006, 19:55
destek verelim bakalim performansi düzelir insalah sanmiyorum ama

Lapina
11.02.2006, 20:13
destek verelim bakalim performansi düzelir insalah sanmiyorum ama

Bence F. Akyel geldikten sonra defans blogunda duzelme oldu.Kimse inkar etmesin.Bi de unutmayalim

AFFETMEK BUYUKLUGUN SANINDANDIR.

Buyuk TRABZON taraftarina yakisan seyler yapilacaktir.Bundan adim gibi eminim.

sanatik
11.02.2006, 20:14
benim en çok korktugum sey bu pretesto yapilmasi insallah böle bisey olmaz

evet protesto edilmesi gereken bir Fatih var ancak soyadi Akyel degil Terim.

zisinoli
11.02.2006, 20:22
Midesi genis olanlar destek versin...Adam ana avrat küfretmis size, memleketinize, yapmadigini birakmamis, çok övündügünüz delikanliliginizla !!! bile dalga geçmis, hepinizi kadiköy kediligi ünvaniyla sereflendirmis, siz de defansi toparlamis gibi komik laflar ediyorsunuz. Neyseki arada Trabzonsporumuzun hatiri var...

hamucera
11.02.2006, 20:23
merak etmeyelim protesto olmayacaktir büyük ihtimalle ama ben statda yerimi alacam daha önce de dedim bu adami alkislamam simdi acaba diyorum ama dedigimden farkli bisi yapacagimida sanmiyorum. birde isin farkli bir boyutu var bence. simdi tepki alirsa o kadar laf etti yine çikip abuk subuk konusurmu. yani bir kaç kisinin yapacagi olumsuz hareketlerden sonra trabzonspor u zor duruma düsürecek bi harekette bulunurmu veya bu takimdan giderse ben orada çok zor anlar yasadim dermi. birde su ana kadar sehirde kendisine bir hareket yapildigini duyadim onun için bir tepki olmaz insallah

SiNo
11.02.2006, 20:23
akyel i hazmedemiyorum ben sahsen bence cacik olmaz fatih den

sanatik
11.02.2006, 20:26
Millet adam özür diledi yaa siz daha nereye takildiniz ?

Özür dileyen afedilir.

Birlik beraberlik, destek isteyenlere duyurulur. Yoksa birlesmemek icin binbir sebeb daha üretebiliriz hic sorun degil.

Birakin artik takmayin kafayi bu meseleye.

Millet Milli macda oyuncu tekmeleyenleri bile korumaya aliyor biz hangi durumdayiz.

terim istifa.

Murat'
11.02.2006, 20:26
Midesi genis olanlar destek versin...Adam ana avrat küfretmis size, memleketinize, yapmadigini birakmamis, çok övündügünüz delikanliliginizla !!! bile dalga geçmis, hepinizi kadiköy kediligi ünvaniyla sereflendirmis, siz de defansi toparlamis gibi komik laflar ediyorsunuz. Neyseki arada Trabzonsporumuzun hatiri var...

ee seni,n gibiler olursa pretostalar olacaktir

cIlgInIm
11.02.2006, 20:56

ee seni,n gibiler olursa pretostalar olacaktir

arkadasim sen bize demek istiyorsun ki o zaman yarin maca gidin fatik akyele kufuru basin.. iyi güzel dediginde bir eksik var senin dediginde fatih akyele kufur edersek simdi bunu bizim takimimiza alan yönetime etmezsek bizim delikanliligimizdan ne olur bizim mertligimizden ne olur.... biz taraftar olarak takimimiz bir hava ya......in biraz toparlansin diye çebellesiyoruz ama sen öyle birsey diyuorsun ki arakdasim. küme düsürme çabasindasin bizi. fatih akyel delikanliligimiza laf etti diyorsun iste o fatih akyel yarin avni akerde delikanliyi görecek ve o delikanlilara saygi duyacak ter akitacak ve o delikanliligina laf ettigi dediigin kisilerden merhamet bekleyecek.. sence Fatih Akyele bu ceza yetmezmi. sen onun yerinde olmak istermiydin he.

Sönmez Özlü
11.02.2006, 21:08
Akyel'in transferine de takimda kalmasina da siddetle karsiyim. Ancak stadda tepki verilmemesi gerekir. Aleyhine tezahürat yapilmamali. Ancak su da var ki destegi de hak etmis degil. Bence kendisine iyi ya da kötü bir tezahüratta bulunulmamali. Çagirilacagi zaman da tek olarak çagirilmamali, takimla birlikte tribünleri selamlamaya gelmeli. Küfür vb. durumlarla ise asla karsilasmamali.

aka5
11.02.2006, 21:11
oynan 2 macta fatih akyel ileri hic cikmadi .defansta durdu surekli.fatih oynadi takimlarda surekli kanat oynuyor ve ileri cikiyordu.sanirim vahid hoca gol yemeyelim diye ileri cikartmiyor.bence bu mac fatih ileri cikacak ve gol atacak gibime geliyor.suan onun atacagi 1 gol trabzonlu taraftarlarla buzlari eritecektir.yada cogu kisi icin bianda sempati olur.yani ben yarin fatihten gol bekliyorum.

salihtopal48
11.02.2006, 21:21
bence F. Akyelin gol atmasi gerekmiyor sadece takima alisip profesyonel olsun faydasi bol olsun yeter yeter yani

Erbay
11.02.2006, 21:21
Simdi F. Akyeli protesto falan edersek takima zarar veririz.En basta yaptik bunu.Simdi sirasi degil.Zaten öyle birsey yapacaklarini sanmiyorum

The Legend
12.02.2006, 11:21
bu saatten sonra protesto falan olmaz.

Nytre
12.02.2006, 12:33
TEPKI OLACAKSA SEREFSIZ SABAH GAZETESINE VE O KONUSMAYI YAPAN ADAMA OLMALI VE TAKIMA DELICESINE BIR SEVGI GÖSTERISINDE BULUNULMALI!..

hcicek61
12.02.2006, 13:16
katiliyorum arkadasima olan olmus biten bitmis geçmis geçmiste kalmali yoksa hala eski sampiyonluklarimizla övünürüz. bir trabzon sporlu olarak fatih'in yaptiklarini tastiklemiyorum ama arada bordo mavi yani trabzon spor formasi var onun hatrina affedelim.

Cengiz Çubukcu
12.02.2006, 13:21
fatihe tepki yerine destek olunmali , eger tepki koymayi düsünen varsa çok geç kaldi çünkü. koskoca trabzonsporumuzun dergisinde bile kapak yaptilar onu..

zanoylu
12.02.2006, 13:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bu raddeden sonra yapilan hersey ona oldugu kadar trabzonsporada zarar verir,bende alinmasi taraftari degildim ama artik yapilacak birsey yok</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

gurbetçi 61
12.02.2006, 13:56
fatihe sonsuz destek,adam futbolunu oynuyor,isine bakiyor,bize ona destek olmak düser,

Onur
12.02.2006, 14:05
fatihe sonsuz destek,adam futbolunu oynuyor,isine bakiyor,bize ona destek olmak düser,

smileys/smiley32.gif

Fatih

Bartuğ13
12.02.2006, 14:19
taraftar olmak formayi giyen her oyuncuya tam destek vermektir.biz görevimizi yapalim.bizim takimimizin oyuncusu bizimdir.

tunganyan
12.02.2006, 14:33

ewet zaten esas konu da bu ARADA TRABZONSPORUMUZ VARR!!! onun içinde destek olmak lazim ona olmasa bile takimaa yani fatihe de çünkü ona yapilan destek trabzona yapilan destektirrr ...biz bilmioz mu fatihin ne dediigini ne yaptigini ne nolursa olsun bizim tkaima alinmis mi ewet bizim için oynuyor mu ewettt...sen dewam et hatta git stadda yuhla falan bakalim kim zararli çikacakk...sen ve senn gibi düsünenler köstek olsunn elbet ona destek olan cikarr cok cikar hemde umarim sende destek olanlardan olursunnn çünkü Arada TRABZONSPORUMUZ varr!!!

denizci61
12.02.2006, 14:47
Sizlere çok ilginç bir mevzu anlaticam. Belki size saçma da gelebilir ama ben böyle seylere bazen inanirim. Trabzonspor dergisinin son sayisinda malumunuz Fatih Akyel röportaji vardi. Röportaji okumadan önce dedimki bu röportajda 5 tane saglam açiklama yapsin affedicem dedim. Bende bu oyuncunun Trabzon'a gelmesine karsiydim malumunuz. 1. Para konusunda hiç zorluk çikarmamasi,2. Avni Aker hakkinda söyledigi övgü dolu sözleri,3. Takimin önümüzdeki sene muhakkak sampiyon olmasi gerektigini, 4. Trabzon'un 4. büyük degil 4 büyükten biri oldugunu, 5. Kendisini Trabzonlu futbolcular kadar sorumlu hissettigini, tasin altina elini sokmaktan cekinmeyecegini söyledi.

Ben affettim sizi bilemem.... Sonuçta Trabzon için ter döküyor...Bu da yeterli bir sebep sanirim.

since1967_
12.02.2006, 14:53
evet arkadaslar bencede en dogru yapilacak is fatihi bagrimiza basmak. biz büyük bir camiayiz. o da yaptigi hatalarin farkinda. bende affedelim diyorum.

(Not : ihsan abi maça beklerim senide)

denizci61
12.02.2006, 14:56
evet arkadaslar bencede en dogru yapilacak is fatihi bagrimiza basmak. biz büyük bir camiayiz. o da yaptigi hatalarin farkinda. bende affedelim diyorum.

(Not : ihsan abi maça beklerim senide)

Kardes nöbetçiyim. Kalbim sizinle....

Tunga
12.02.2006, 14:58
Ne protesto, ne de alkis. bence en dogrusu bu.

"Trabzonspor'un hatri için" - Zisinoli

Burçak
12.02.2006, 14:59
fatihi protesto edecegimizi bekleyen Medyaya gereken dersi vermeliyiz. fatihe destek vermeliyiz..

Nytre
12.02.2006, 15:11
trabzonsporumuza bir kaosuda bizler yasatmayalim ve düsmanlarimizin (medya ve diger takimlar) ekmegine yag sürmeyelim..

bende karsiydim!.. ancak arkadaslarinda dedigi gibi olan olmus.. artik akyelin trabzonsporun basarisi için var gücüyle çalismasindan baska diyecek biseyimiz kalmadi.

caykarali erhan
12.02.2006, 15:17
o giydugu forma için fatihe saygili olup destekliyelim onu.bize bu yakisir

Aslıhan
12.02.2006, 15:30
açikçasi protesto edilmesi gerektigini düsünüyordum ama fikrim degisti ama bunun fatihle bi alakasi yoksebep su ki;

malum çok zor günler yasiyoruzhem takim hem sehir olarakve bu asamada yapmamiz gereken takimimiza sonuna kadar destek olmak.Su anda sahislarla ugrasmakçok dogru degil . Zaten medyada bizden bunu bekliyo ve onlara gülmeleri çin firsat vermeyelim ve takimimizin arkasinda olalim

hauptstrasse
12.02.2006, 15:38
fatih gecmiste soylediklerinden ötürü seyircinin tepkisini almis ve anlasilan hala daha onun hakkinda taraftar arasinda genel anlamiyla olumsuz bir dusunce hakim! bunu kirmak hele trabzon insanin inadini kirarak bu basarmak cok olasi gözükmüyor ancak ayni insanlar kendileri eger mantikli düsünür ve kendileri karar verirse ki bunun örneklerini cesitli aciklamalarla sayfada görüyoruz,o zaman fatihi kabullenebiliriz!belki fatihi hicbir zaman tma oalrak bizden biri olarak göremeyecegiz ancak onu takimin bir parcasi olarak kabullenmek cokta zor olmasagerek! gecmiste yasananlari degistirmenin olanagi yok ancak onun da soylediklerinden dolayi camiadan özür dieldigini unutamayiz!bugun cikacaktir ve avni akerde oynamanin da verdigi duyguyla kanimca daha br istekle oynayacaktir! benim kanimca gecmisi bir yana birakip ona keisnlekle destek verilmeli! kazananin kim olacagini biliyoruz.

Aslıhan
12.02.2006, 15:46
dogru söyledin;

onu hiçbirzaman tam olarak kabullenmeyecegiz futbolcumuz oldugu sürece isini yapsin profesyone anlamda taraftarlik yapariz ona karsi olur biter tamamen profesyonel olarak ama duygusallik yok

Semih58
12.02.2006, 16:16
Fatih goller atarak kendini affettirmelidir.

falcon61
12.02.2006, 16:32
Gol atmasini istemek haksizlik olurda asist yapsin en azindan ne bilim saglam oynasin hata yapmasin yeter artik is isten geçti alternatifi yok gibi bisey mecburen katlanicaz ve desteklicez..

toshiba
12.02.2006, 16:37
Bence destek olunmamaliydi. Degerlerimizi kendimiz ayaklar altina aldik.

zanoylu
12.02.2006, 18:09
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bugün 4x4 oynadi defans bu hava sartlarina ragmenmükemmeldi Fatih arkayi iyi süpürdü</TD></TR>

Bartuğ13
12.02.2006, 18:12
gördük ki bu takima lazim olan savunma oyuncusu fatihmis.bence savunmayi iyi toparladi.stepanovda iyi.iyi iyi iyi iyi.oh bea.çok mutluyum ya

Tahir
12.02.2006, 18:31
Fatih den daha fazla verim almak istiyorsak ona destek olmaliyiz.Stepanovu ise Allah nazardan saklasin mükemmel oynuyor ve topu da öyle bosa kullanmiyor.

selimberkan
12.02.2006, 18:35
macin basinda çagirmadilarmi yeni trasnsferi ! fatih-tekke fatih akyeli

Jeffer
12.02.2006, 19:36
evet fatih akyeli çagardilar protesto felan olmamasi sevindiricismileys/smiley32.gif

Lazmafia
12.02.2006, 20:37
fatih akyel mevkisinde türkiyenin en iyilerindendir arkadaslar

fatihin yerine kimi düsünebiliyorsun su an

bugün gercekten cok iyidi

bordox
12.02.2006, 20:41
Iki defa topu rakibe atti Fatih Akyel.Hucum gücü iyi olan takimlarla maç yapmadan anlasilamaz ne oldugu.

Fatih Terim onu Mili Takim'in sag kanadi için Trabzonspor'a aldirdi,Halil Hoca onu stoper oyantiyor.Garip bir durum açikcasi.

tonyali_61
12.02.2006, 20:48
fatih bekledigimdeniyi oynadi

Harun
12.02.2006, 21:07
Ben begenmedim açikcasi.Bana eski futbolcumuz Erman'i hatirlatiyor.Hizli seri ama tam bir bomba.

hamucera
12.02.2006, 21:18
bende çok begendim diyemem ama defans oturuyor. en azindan artik erdinç yok. fatih stepanov ile iyi anlasiyor. protesto olmadi. hatta ikinci yarinin basinda tribüne çagrildi o da formadaki armayi öperek geldi tribüne

Nytre
12.02.2006, 21:45
takimina karsi degisir oynama sekli ve performansi...ilk maçta tüm futbolcular için kesin hükümler ve genellemeler yapmak dogru deil bence.

#10 Fietra
12.02.2006, 21:51
Protesto yapilmamasina üzüldüm.

selcjK
12.02.2006, 22:13
taraftarlarimiz dogru olani yapti, trabzonsporun kisilerle isi olmamali zaten. kendisi iyide oynuyor, eger sezon sonu iyi bir stoper alirsak kendi mevkii olan sag beke geçer ve yattara ile iyi bindirirler ahh

Özkan Erdem
12.02.2006, 22:37
stoperde oynamak istiyormus Fatih israrla.. çok kritik 2 pas hatasi yapti bugün. Iyi görünüyor ama güven vermiyor bence..

Ayrica onu tribüne çagiranlari alkislayanlari kutluyorum, Trabzonspor'un büyük bir camia oldugunu gösterdiler. Isteriz istemeyiz o ayri ama bizim formamizi giyip bizim için ter döken birine aleyhte tezahürat etmemiz yakismazdi.Trabzonspor'a ve Trabzonsporlulara yakisani yaptiklari için taraftarimizi tekrar tebrik ediyorum..

Beytullah
12.02.2006, 23:13
walla bend e begendim bugun fatihi iyidi yani ama hatalarida yok deyil bunlari kapatirsa biseyler yapabilir.hemde taraftarimizin protesto etmemesine sevdim cunku sonucta artik o trabzonumuz formasini gidiyor

salihismet
12.02.2006, 23:22
walla bend e begendim bugun fatihi iyidi yani ama hatalarida yok deyil bunlari kapatirsa biseyler yapabilir.hemde taraftarimizin protesto etmemesine sevdim cunku sonucta artik o trabzonumuz formasini gidiyor
Aynen katiliyorum.

AyhanPe
12.02.2006, 23:34
uyum sorunu hala devam ediyor defansta.fatih cok önemli iki hata
yapti..ikinci yari icin konusuyorum ilk yariyi izlemedim.malatya
forveti cok beceriksiz acikcasi fatihin kaptirdigi iki acemice topu cok
pahaliya mal olabilirdi.uyum sorunu asilirsa defans iyi olacak.stepanov
süper bi yetenek.zaten geldigi takimda kaptandi hemde 22 yasinda bi
kaptan.sorumluluk aliyor toplarida cok iyi aliyor iyide dagitiyor ama
bence ellerle de iyi ikili olurlardi diye düsünüyorum.

djokaj alindiginda yerinde transfer oldugunu söylüyordum...cok iyi bir
takimdan aldigimizi söyledim cünkü kizilyildizin bi macini izlemistim
su skandal straßburg macini.gercekten cok yetenekli orta saha
oyunculari var.hemde romayi 3-1 yenmistiler..insallah daha iyi
olacaklar..

BDiler61
12.02.2006, 23:39
fena degildi stepanovla birbirlerine alisinca daha iyi olur diye düsünüyorum.Taraftarimizin tavrida son derece dogruydusmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ustaalioğlu
13.02.2006, 00:04
stoper dedigin boyle olur, neydi o eller vs. faciasi...

Harun-61
13.02.2006, 00:14
malesef top teknigi olmayan bir defans oyuncusu, bu yüzden geli$i güzel vuruyor toplara...

ama gayet iyi sava$ti...smileys/smiley32.gif

Kaya
13.02.2006, 02:47
Arkadaslar kimsenin Fatih Akyel'i destek için tribünlere çagirdigi felan yok. Trabzon'daki arkadaslarimizdan duyumumuz bu yönde. Bilginiz olsun...

tunganyan
13.02.2006, 03:07
cagirilmadi mi fatih maçtan önce tribunleree maça giden yok mu aranizdaa eger çagirilmadiysa çok ayip etmisler ama snamiyorum onu istemeyenler olmmussa bile illaki çagirilmistir heralde........

Sefaenes
13.02.2006, 03:40
Fatihi bende sevmem gelmesine karsiydim ama artik Trabzon formasini
giyiyor ve diger futbolcular gibi tabiki onuda desteklemeliyiz kötü
oynarsa zarari bize dokunur

Hüda Topaloğlu
13.02.2006, 07:57

bende senin anlayisina üzüldüm, keske protesto etselerdide takimin morali bozulsaydi ve tam toparlandik derken tekrar dagilsaydik takim halinde...yazik

Ayşe Aygün
13.02.2006, 08:29
Fatih ne yaparsa yapmis olsun artik bizm futbolcumuzdur. Bizim formamiz için ter dökmedktedir. Ona yapacagimiz yanlis sey takima zarar vercektir. Su andada zaten gayet iyi oynamkakta. onun için o bizm futbolcumuzdur. iyiki kötü protesto edilmemistir. böyle kazanmamiz gereken bir maçta.

cIlgInIm
13.02.2006, 10:15
macin ikinci yarisinin basinda maraton tribününe cagirildi geldi formasini öptü alkisini aldi. yapmis oldugu her güzel hamlede de alkis aldi. mc esnasinda da birtane cok bariz hata yapti. güzel oynadi bence taraftardan biraz daha destek alirsa daha güzel olacak diye düsünüyorum.

TSelif
13.02.2006, 10:18
macin ikinci yarisinin basinda maraton tribününe cagirildi geldi formasini öptü alkisini aldi. yapmis oldugu her güzel hamlede de alkis aldi. mc esnasinda da birtane cok bariz hata yapti. güzel oynadi bence taraftardan biraz daha destek alirsa daha güzel olacak diye düsünüyorum.

evet dogru . Bende maçtaydim . Maçin ikinci yarisinda maraton tarafindan çagirildi

Faik Yılmaz
13.02.2006, 11:08
artik birakin bu fatih akyel düsmanligini ya...

bu takimin formasini giyen herkese en azindan saygi duymaliyiz....

bence geldiginden beri canin disine takarak oynuyor......

buna bakilmali ...smileys/smiley32.gif

bu formayi giyen teriyle islatan herkese helal olsun....

İ.Öztel
13.02.2006, 11:16
bu konuda gelismelerin olmasi sevindirici.. Çünkü hepimiz birimiz , birimiz hepimiz için .smileys/smiley4.gifçok mu garip oldu ? smileys/smiley4.gif

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2006, 11:18
Destek olalim beyler

EmrahYalçınalp
13.02.2006, 11:34
Arkadaslar kimsenin Fatih Akyel'i destek için tribünlere çagirdigi felan yok. Trabzon'daki arkadaslarimizdan duyumumuz bu yönde. Bilginiz olsun...

Aslina bakarsan Kaya, takim büyük ölçüde içerde isindigi için kimse tribünlere çagrilmadi. Ama ikinci yarinin hemen basindaki boslukta Fatih tribünlere çagrildi, hem maratona, hem de yol tarafindaki kale arkasina, ki olmasi gereken sey de buydu. Zaten kisisel gözlemim Fatih Akyel'e karsi mesafeli duranlarin forumdaki oraniyla sehirdeki orani arasinda uçurum oldugu yönünde. Trabzon'da kimsenin Fatih'in geçmiste söyledigi (bence burda Trabzonspor'luyum deyip alinan bir maglubiyetten sonra edilen küfürlerle karsilastirildiginda 'komik' derecede ufak kalan) seylerle ilgilendigini görmedim. En azindan benim çevremde... Foruma göre herkes daha ilimli.

hamucera
13.02.2006, 12:22
ve sadece bununnla kalmadi seyirci yaptigi olumlu hareketlerden sonra da kendisi alkislandi aferim fatih diye bagiranlar çok oldu

halil ibo
13.02.2006, 12:36
Olumsuz tepki gösterilmemesine sevindim.Takimin ve defansin en kritik bölgesinde oynuyor ve orada hataya tahammülümüz yok.Olumsuz tezahürat maçtan koparip anormal hatalar yapmasina sebep olabilirdi.Ama neticede taraftar büyüklügünü göstermistir.

Murat'
13.02.2006, 12:41
yoooooooooo fatihi ikinci yarinin baslinda herkes çagirdi fatihe hiçbir tepkis de gelmedi bence de iii oynadi

61viya
13.02.2006, 12:42
Mantikli olani da buydu zaten...Içimizde ne olursa olsun bu adama,netyicede artik Trabzonspor formasini giyiyor.Ona yapilan kötü bir tezahürat,formasini giydigi klübümüze zarar verecekti...Olaylara Fatih Akyel için bu baglamda bakilmali diye düsünüyorum birçogunuz gibi.Hersey TRABZONSPORUMUZ için di mi??smileys/smiley2.gif

Murat'
13.02.2006, 12:44

bende senin anlayisina üzüldüm, keske protesto etselerdide takimin morali bozulsaydi ve tam toparlandik derken tekrar dagilsaydik takim halinde...yazik

ne protestosu yaaa arkadaslar maçta böle bisey kesinlikle olmadi ikinci yarinin basindada fatihi tribünlere çagirdik bu böle biline ben maçtaydim da ne protestosu

Cengiz Çubukcu
13.02.2006, 12:52
fatih bence de defansimiza lazim olan bir adamdi ama her ne sartla olursa olsun risk alip pres yediginde pas yapmamali yaradana siginip ileri vurmali http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif yoksa çok top kaptirir ve gol yeriz...

Murat'
13.02.2006, 12:59
bencde dün gayet iii oynadi

crazyboy
13.02.2006, 14:29
birakin bu protesto islerini arkadaslar.iyi veya kötü artik ts formasini giyiyor fatih akyelve dün gayet güzel oynadi.

zanoylu
13.02.2006, 14:48
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Tribüne çagirip destek olan herkese tesekkürler,su pozisyonda ona destek olmakla trabzona destek olmak dogru orantili ki olmasi gerekende budur.Bindigi dali kesmeye ve kuyu ......ya meraklilara aft olunur...</TD></TR>

poetricus
13.02.2006, 15:02
Fatih'i ben de sevmem; gelmesine de karsiydim ama artik Trabzon formasini giyiyor ve diger futbolcular gibi tabi ki onu da desteklemeliyiz kötü oynarsa zarari bize dokunur.

Çok sükür sag duyumuzu kaybetmemisiz.

Faik Yılmaz
13.02.2006, 15:04
bu formayi teri ile islatan herkese saygimiz vardir....

o kadar....

Murat'
13.02.2006, 18:52
artik bence herkesin destek olmasi oazim fatihe

gilimalı
13.02.2006, 19:55
futboluyla bu takima çok sey katmaya basladi biz neden bu adami protesto edelimki erdinç trabzonda oynuyorduda saygisizligi yoktuda ne olduki yaptigi s........ kayseri maçinda gördük fatihi degilde o erdinç s............ protesto edecen aslinda

selcjK
13.02.2006, 20:52

yanlis duymussunuz,2. yaribaslamadan önce maraton tribünü ve yol tarafi kale arkasi tribünü fatihi çagirip alkisladi.Edited by: selcjK

dellalpi
13.02.2006, 20:56
yapmayin arkadas lar

biz bu takimi bazi degerlere sahip oldugumuz için seviyoruz bizi ist takimlarindan ayiran degerler,bize terbiyesizlik yapan bir futbolcuyu sirf iyi oynuyor aninda kabullenmeyi trabzona yakistiramiyorum.dünyada bu mevkide oynayan bir tek akyel yok yaona mi kalmistik.akyel isterse erdinçten bin kat daha iyi oynasin erdinç in bu takima geldiginden beri elinden geleni yapmasi yeter.kusura bakmayin ama iki yil önce vatan haini ilan ettigimiz adami birdenbagrimiza basmayi ben kaldiramiyorum buna ister duygusallik deyin isterön yargili olmak ama lütfen degerlerimizi koruyalim.....

TSezgin61
13.02.2006, 22:41
yapmayin arkadas lar

biz bu takimi bazi degerlere sahip oldugumuz için seviyoruz bizi ist takimlarindan ayiran degerler,bize terbiyesizlik yapan bir futbolcuyu sirf iyi oynuyor aninda kabullenmeyi trabzona yakistiramiyorum.dünyada bu mevkide oynayan bir tek akyel yok yaona mi kalmistik.akyel isterse erdinçten bin kat daha iyi oynasin erdinç in bu takima geldiginden beri elinden geleni yapmasi yeter.kusura bakmayin ama iki yil önce vatan haini ilan ettigimiz adami birdenbagrimiza basmayi ben kaldiramiyorum buna ister duygusallik deyin isterön yargili olmak ama lütfen degerlerimizi koruyalim.....

abi bende fatih akyele karsiydim ve hala karsiyim. bizim fatih akyele tepki göstermeyelim dememizin, onu bagrimiza bastik anlamina gelmez. onun yaptigi hata herzaman yüregimizdeki yerini koruyacaktir. tabiki o mevkide oynayan pek cok topcu var, tabiki fatih akyele kalmadik, ama emin olki elimizde olsaydi transfer, ki bunu sende biliyorsun, o adami trabzona sokmazdik. ama yönetim yapti. napalim aldik. cok ugrasdik olmasin diye, ama olan oldu. bu is olana kadar yaptiklarimiz fatih akyele karsiydi, ama simdiden sonra olacaklar fatih akyele degil, TRABZONSPORA zarar verir.

yani demek istedigimsu kisaca, Fatih akyel dua etsin isin icinde TRABZON var. ondan dolayi onu kabul etmek zorunda kaldik ve tepki göstermedik...

salihismet
13.02.2006, 22:48
yapmayin arkadas lar

Yapmayin ya T.sporun degerleri arasinda iddaa olaylarina kari$mak, cete olaylarina kari$mak,elinde silahla dola$mak varmi? Onlar icinde bir $eyler yazda bizde aydinlanalim.

#10 Fietra
13.02.2006, 23:26

ne protestosu yaaa arkadaslar maçta böle bisey kesinlikle olmadi ikinci yarinin basindada fatihi tribünlere çagirdik bu böle biline ben maçtaydim da ne protestosu

@agantha

Çok üzgünüm seni üzdügüm için inan.

@muratdinc

Mesajimi bi daha okur musun kardesim.

BDiler61
13.02.2006, 23:53
fatih gelene kadar bende karsiydim ama geldikten sonra destek verdim vermeyede devam edecegim

denizgrsy
14.02.2006, 00:41
ne destek veririm ne de tepki gösteririm...

agzimi tutarim,çünkü o sanli ve mübarek formayi giyiyor,ter akitiyor

ancak destekte vermem,ne tarz bi topçu oldugunu biliyorum,fenerdeyken gs ye ,gsdeyken fbye,fb deykende bize karsi hareketleri gösteriyor tarzini!isim olmaz bu tür adamlarla...

ama dedigim gibi o forma sirtindayken tek kötü söz söylemem...zarar verecek laflar etmem!

EmrahYalçınalp
14.02.2006, 08:40
Fatih olayini büyütmeni bir anlami yok, ki zaten büyüten de çok kisi yok. Adam ihtirasli. Giydigi forma için elinden geleni yapiyor. Kaldi ki iyi topçu gelsin de nerden gelirse gelsin. Sirp'larla çok mu sevisiyoruz, bakin iki tane tank gibi adam aldik, basimizin üstünde yerleri var. Samaras diye gezindik durduk aylarca... Samaras'i alsaydik, Famagusta ile bir kez daha oynasaydik adamin formasi için ter akitmasini beklemez miydik? Ya da o ay-yildizli Kibris bayraklarini görse çok mu iyi motive olurdu...

Fatih iyi topçu, hirsli... Özür de diledi. Ayrica futbolda bunlar var. Tolunay kaybettigimiz bir Konya maçinda "sampiyon mu olacaksiniz lan" diye bagirdi adamlara, iki sene sonra Konya'da oynadi... Yilmaz Vural "Trabzon'a adim atmam" dedi, pasa pasa çalisti kulüpte. Recep, Fethi, Ülgengibi Istanbul veteranlarina, geldiginde sumocu gibi duran ve fazla kilolari içinliposuction yaptirmak isteyen Sergen'ekapi açtik da,Fatih kabahatli... Eminim Sergen hiç kötü bir sey geçirmemistir aklindan bizle ilgili...

MeKanSiZ
14.02.2006, 13:22
Fatih olayini büyütmeni bir anlami yok, ki zaten büyüten de çok kisi yok. Adam ihtirasli. Giydigi forma için elinden geleni yapiyor. Kaldi ki iyi topçu gelsin de nerden gelirse gelsin. Sirp'larla çok mu sevisiyoruz, bakin iki tane tank gibi adam aldik, basimizin üstünde yerleri var. Samaras diye gezindik durduk aylarca... Samaras'i alsaydik, Famagusta ile bir kez daha oynasaydik adamin formasi için ter akitmasini beklemez miydik? Ya da o ay-yildizli Kibris bayraklarini görse çok mu iyi motive olurdu...

Fatih iyi topçu, hirsli... Özür de diledi. Ayrica futbolda bunlar var. Tolunay kaybettigimiz bir Konya maçinda "sampiyon mu olacaksiniz lan" diye bagirdi adamlara, iki sene sonra Konya'da oynadi... Yilmaz Vural "Trabzon'a adim atmam" dedi, pasa pasa çalisti kulüpte. Recep, Fethi, Ülgengibi Istanbul veteranlarina, geldiginde sumocu gibi duran ve fazla kilolari içinliposuction yaptirmak isteyen Sergen'ekapi açtik da,Fatih kabahatli... Eminim Sergen hiç kötü bir sey geçirmemistir aklindan bizle ilgili...

+1967

Adem Erdoğan
14.02.2006, 19:26

+1967
kardes hgarbiden ii yazmisin yani.Tebrikler.+puan

liginefendisi
14.02.2006, 20:36
Selam

Bu konuda benim zihnim çok karisik...Stadda olsaydim Fatih'e tezahürat yapmayacagim kesin ama yapanlari da anlayabiliyorum...Yine de ne olursa olsun daha önce yaptigimiz hatalar gelecegimiz için referans olamaz olmamali....Sergen'in transferi bir hataydi tipki Oktay'in tekrar geri alinmasi gibi;ama geçmisteki yapilanlar Fatih Akyel'in transferini dogrulayamaz tipki onun transferinin Ayhan Akman'in transferinin saglamasi olmayacagi gibi....

Fatih Akyel'in transferinin hiçbir geçerli sebebi yok bence...Yol yakinken de kendisinden vazgeçilmeli...Özür dilemenin bu konuda ise yarayacagini düsünmüyorum...Tamam özür dilemis hatasini anlamis biz de onu affettik ama bu onun T.S. formasi giyebilecegi anlamina gelmez...Bizi biz yapan farkliliklarimizi Fatih Akyel gibi topçulara feda edemeyiz...Hem özrünü neden fb formasini giyerken ya da Paok dayken basina duyurmadi da imzadan 3 gün önce günah çikartir gibi özür diledi???

Sirplari Bosnak bir Hoca transfer etti!!!Kaldi ki Yunan bir oyuncunun transferi de bu konuyla örneklenemez...Sprocunun ahlakli olmasiyla milliyetinin nasil bir alakasi olabilir??Fatih Akyel ve muadilleri bu kulüpten içeriye girmemelidir bence.Bu konuda yapilacak hiçbir izahati da tatmin edici bulmuyorum bulamiyorum.....

cIlgInIm
14.02.2006, 20:50
Selam

Bu konuda benim zihnim çok karisik...Stadda olsaydim Fatih'e tezahürat yapmayacagim kesin ama yapanlari da anlayabiliyorum...Yine de ne olursa olsun daha önce yaptigimiz hatalar gelecegimiz için referans olamaz olmamali....Sergen'in transferi bir hataydi tipki Oktay'in tekrar geri alinmasi gibi;ama geçmisteki yapilanlar Fatih Akyel'in transferini dogrulayamaz tipki onun transferinin Ayhan Akman'in transferinin saglamasi olmayacagi gibi....

Fatih Akyel'in transferinin hiçbir geçerli sebebi yok bence...Yol yakinken de kendisinden vazgeçilmeli...Özür dilemenin bu konuda ise yarayacagini düsünmüyorum...Tamam özür dilemis hatasini anlamis biz de onu affettik ama bu onun T.S. formasi giyebilecegi anlamina gelmez...Bizi biz yapan farkliliklarimizi Fatih Akyel gibi topçulara feda edemeyiz...Hem özrünü neden fb formasini giyerken ya da Paok dayken basina duyurmadi da imzadan 3 gün önce günah çikartir gibi özür diledi???

Sirplari Bosnak bir Hoca transfer etti!!!Kaldi ki Yunan bir oyuncunun transferi de bu konuyla örneklenemez...Sprocunun ahlakli olmasiyla milliyetinin nasil bir alakasi olabilir??Fatih Akyel ve muadilleri bu kulüpten içeriye girmemelidir bence.Bu konuda yapilacak hiçbir izahati da tatmin edici bulmuyorum bulamiyorum.....

senin gokdenizin gidiyor Trabzonsporundan habersiz fenere imza atiyor . fatih akyel hiç yoktan yalan yere bir imza atmiyor resmi bir sözlesme imzaliyor .. fatihin yaptigi ne kadar dogru degilse o zaman gokdenizi asmamiz mi lazim.. gokdenizi affettigimiz yerde fatih akyeli omuzlarimizda tasimaliyiz. Trabzonspor formasini giyen o forma icin ter akitan her kim olursa olsun desteklemek zorundayiz.. örnek verecek olursak zamanin aureolloya istenilen para verilmedi fenere gitti 2 yil sampiyon yaotu feneri . verseydiler prasinida bizi yapsayydi sampiyon simdi bize gelse aureollo düsmainimi olacagiz. elin brezilyalisi ne yapsin bizim gibi dogma büyüme Trabzonlu degil ki kani bordo mavi akmiyor ki verirsen parasini oynar vermezsen ceker gider ckta umrunda..

tamam hepimiz karsi ciktik f. akyelin alinmasina ama artik olan oldu alindi ve bizim takimimiz sormasini giyiyor alkislamak görevimiz. görevini yapmazsada erdinc gibi protesto yine bizim görevimiz.

erdince kayseri macindan sonra laf dedim diye siteden 1 hafta uzaklastirma aldim . hala içim icimi yiyor uzaklastirilma nedenim erdinç oldugu icin.

sanatik
14.02.2006, 21:03
Biz eniyisi bir liste yapalim TS de oynamasi Yasaklananlar isminde.

Erdincide bu listeye ekleyelim bizim veya rakip icin oynama kararini verdikden sonra.

AyhanPe
14.02.2006, 21:25
savasan formayi almali..hasan ücüncü öyle pekte gösterisli bi futbolcu
degil ama herkes onun yüregiyle oynadigi gibi oynasin bu takim
uzak ara sampiyon olur ama sanirim takima savasci futbolcular
kazandirmaya calisiyor..suanda takim savasiyor..insallah hep böyle
davam eder
Edited by: ölümüne_ts

EmrahYalçınalp
14.02.2006, 21:54
Fatih Akyel'in transferinin hiçbir geçerli sebebi yok bence...

Burdan bakinca ne sagbekte ne de stoperde ondan daha verimli olabilecek ikinci bir isim göremiyorum ben.

Hem özrünü neden fb formasini giyerken ya da Paok dayken basina duyurmadi da imzadan 3 gün önce günah çikartir gibi özür diledi???

Valla bence hiç önemi yok, yazdigin dogru olsa bile eninde sonunda özür dilemesi yeterli. Kaldi ki -kisisel olarak- söylediklerini öyle çok abartili da bulmuyorum. Ancak konu hakkindaki yanlis bilgini gerçekmis gibi kabul edip onun üstüne tez kurmani dogru bulmuyorum. Fatih o maçin hemen akabinde yazili olarak özür diledi. Ayni aksam -yanilmiyorsam Faik'in ATV'deki programinda- MAY'la konusurken de özür diledi. Dedigim gibi, bence imza atarken dilese de olurdu. Adam küfür mü etmis? Ben her hali saha maçinda arkadaslarima neler sayiyorum, neler de dinliyorum... Adam profesyonel, olsun o kadar...

Milliyetle konu örneklenemezse niye ayni seyi yapip Sirplari Bosnak bir hocanin aldigini yaziyorsun ki? Ayrica Trabzonspor medrese degil. Benim takimimda ahlakla ilgili önceligim is ahlaki. Adam sahada elinden gelen katkiyi yapiyorsa, elinden gelen de gayet iyi bir düzeyse olay bitmistir. Ayni gerekçeyle bugün Yattara'ya kimse laf etmiyor. O da sonuçta sagda solda yakalandi, karisini hastanelik etti. Simdi onu da mi yollayalim senin ahlak kriterine uymuyor diye. Ya da uyuyorsa bu kriterleri nasil belirleyecegiz? Bir yerlerden ahlak sertifikasi mi dagitiliyor?

ps: Samaras örnegi "futbolcu ile taraftar arasinda fikir ayriliklari, hatta uçurumolsa bile bu çok fazla seyi degistirmez, önemli olan görev taniminin içinde isin gerçeklestirilmesidir" anlaminda kullanildi. Adami o kadar transfer etmek istedik, ve ülkesinin hak iddia ettigi bir ülkenin üzerinde Türk bayragi ile her yerde resmi olan bir stadyumda futbol oynamasini sagladik diyelim. Içinden hiç mi Fatih Akyel'in söylediklerinin 1/10'unu geçirmezdi yani?

"Aç tavuk kendini bugday ambarinda zanneder" dendiginde "biz tavuk muyuz, ne alakasi var" demekle bu benzetme üzerine olayin farkli milletler olarak görülmesi arasinda bir fark yok. Önemli olan isini iyi yapan adamin her yönüyle 4/4'lük olmasi, en azindan bizim açimizdan öyle olmasi gibi bir zorunluluk olmadigini göstermekti.

Ayrica Fatih Akyel ya da bir baskasini ne kadar taniyoruz da ahlakiyla ilgili konusma hakkini kendimizde görüyoruz. Ahlaksizlik, terbiyesizlik gibi ithamlar çok ciddi seyler. Dikkatli, hassas olmak lazim.

EmrahYalçınalp
14.02.2006, 21:57
erdince kayseri macindan sonra laf dedim diye siteden 1 hafta uzaklastirma aldim . hala içim icimi yiyor uzaklastirilma nedenim erdinç oldugu icin.

e sen de sövdün adama, ne edelim, kurallar var da!smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif

selcuk
14.02.2006, 22:10
artik bu topici kapatin yani tsin oyuncusunun avni akere cikmasi kadar normal bisey yok bende istememisdim bilalida istemiyorum oda fenerli ama imza atildigi gün is degisir artik fatih ne yapalim oyuncumuz basarilida olacak gibi bize ancak onu desteklemek düser o hata yapmasin yeter

liginefendisi
15.02.2006, 00:05
Selam

Ben maalesef kendimi ifade etmekten çok uzagim,zira yazilarimdan yapilan alintilara yapilan yorumlarla benim düsüncelerim arasindaki mesafe herhalde birkaç isik yili kadar...Ben o yazida ne Gökdeniz dedim ne Aurelio o konulardaki fikrimi bilmeden benim agzimdan nasil yorum yapiyorsunuz hayret!!!

Trabzonspor bir medrese degildir evet ama bence olmalidir...Bizi farkli kilan degerleri koruyarak yarismaliyiz benim tüm iddiam budur...Yoksa ne Fatih Akyel'e ne de muadillerine kisisel bir kinim yoktur olamaz da! Kendilerine 3 sülüklerde ya da T.S hariç heryerde basarilar dilerim....Yattara'nin yasadigi sey özel hayatiyla ilgilidir ve orasi tamamen onun özelidir...Tabii ki oyuncumuzun her hareketiyle topluma örnek olmasini isteriz ancak 2 örnek arasinda önemli bir nüans var o da birinin transferinden sonra problemli oldugunun ögrenilmesi ;digerinin ise problem yumagi halinde transfer edilmesidir....

Hali saha da ettigin küfürlerle kime model olursun ya da bu küfürler nasil bir sorumluluk getirir bunu bilmiyorum ama Koskoca bir sehri "delikanli degiller" diyerek "ti"ye almak sanirim(!) bununla ayni sey degil...Bu ya da baska bir örnegin bir faydasi olmayacagini biliyorum zira arada birbirinden çok farkli 2 bakis açisi var nasil olsa bu yazdiklarima da farkli anlamlar yükleyerek yeni örneklemeler çikartabilirsiniz....

Fatih Akyel tüm kariyeri boyunca 2-3 sene düzgün top oynamistir ve bundan sonrasi konar-göçer göçebe hayati seklinde geçen bir hayalkirikligidir...Kendisi tüm yetenegine ragmen hala ayni sakarliklari yapan bir oyuncudur ve kesinlikle defansin göbeginde oynayacak bir oyuncu degil bence...Alternatifi kim diye buyurmussunuz Ufukhan Bayraktar çikana kadar onu kim taniyordu?Ya da Cengiz U17 de göbegin degismez adamiyken biz de neden kadroya giremiyor??

"Sirplari sevmeyiz" buyurmussunuz bende "o adamlarin transferini isteyen bir Bosnak'ti" demisim.Buradaki ironi apaçik ortada.Biz Sirplardan Bosnaklar kadar nefret edemeyiz herhalde öyle degil mi?Mevzu nasil sapiyor anlamis degilim...Samaras örnegi israrla klasman disidir yarin bir Polonya takimiyla eslesirsek Szmek den mi süphe edecegiz?? Profesyonellik küfrettigi takima gitmek degil,yorgunken çeneyi tutabilmektir...Fatih Akyel bu halti bir kez yemis olsa tamam diyebilirz ama Allah Askina bu adami Türkiye de seven kaç kisi var?Gittigi her takimda antipati kazanmaktan baska ne yapmis???

Trabzonspor'u digerlerinden farkli kilan degerleri ben kendimce "neden TS." basliginda yazmistim...Nesnel degerlerin disinda tabii ki herkesin takimdan farkli beklentileri olabilir...Örnegin bir oyuncunun geçmiste ki tüm hatalarina ragmen sahaya çikip oyununu oynamasi size göre is ahlakiyla açiklanabilirken bana göre denize düsenin yilana sarilmasi seklinde izah edilebilir(tesbihte hata olmazmis)Hasa ne kimsenin ahlakini yargiliyorum ne de birine ahlaksiz dedim...Bir oyuncunun milliyetiyle is ahlaki arasinda nasil bir baglanti kurulabilir bunu ögrenmek istedim...Yildiray Leverkursen'le Hamit Schalke'yle fb ye karsi oynayip kazanirken onlari kim elestirdi bu nasil Türklük diye???

Fatih Akyel yeni bir sansi hakediyor ama bu sansi benim takimimda haketmiyor...Bizi digerlerinden farkli kilan degerlerle hiç alakasi yok bu adamin ve beni temsil etmekten çok uzak...Konu sadece bize söyledigi o kelimeler degil bütünüyle Fatih Akyel ve Trabzonspor'un korunmasi gereken degerleridir...Konu benim tarafimdan kapanmistir size hayatta basarilar dilerim.....Edited by: liginefendisi

yaranozlu
15.02.2006, 00:07
transfer olmadan da sölemistim, hirsli bir topçu Akyel. bize karsi hatali davranmasi fener tribünlerine sirin gözükmek içindi. yoksa bu tip adamlarin takimi olmaz. Kariyeri için babasini da satar. bize de bu tip topçular gelmedi deil. Abdullah, Sergen, Oktay, Fotosunu kullandigim K.Orhan... Bunlar futbolda var. Ama Akyel adamligi ögrenip Trabzonu sahiplenirse adi tarihe Trabzonsporlu FatihAkyel diye geçebilir....

Sevgi
15.02.2006, 08:29
Fatih iyi topçu, hirsli... Özür de diledi. Ayrica futbolda bunlar var. Tolunay kaybettigimiz bir Konya maçinda "sampiyon mu olacaksiniz lan" diye bagirdi adamlara, iki sene sonra Konya'da oynadi...

Tolunay zaten bize Konyaspordan geldi.''sampiyonmu olacaksiniz lan'' diye bagirdigida antepli futbolculardi.Ben böyle hatirliyorum.

oflubektas
15.02.2006, 09:10
Marcio Nobre de Trabzonspor'a gelmeli. Hatta Türkiye ve Dünya liglerinde genis bir tarama yapilip ne kadar uyuz ,ahlaksiz, kendini begenmis veadi bahis skandalina karismis futbolcu varsa hepsi Trabzonspor çatisi altinda toplanmali. Medrese olamadik bari cezaevi olalim.

Faik Yılmaz
15.02.2006, 09:32
etmeyun eylemeyun usaklar adam kaç maçtir canla basla oynuyor.

bize çok faydali oluyor olacakta...

ya egri oturup odgru konusmak lazim. kendimiz bile yenildigimiz maçlarda futbolcularimiza argo kullanmiyoruz. maça gittim dak 1 adam baslamis futbolcularimiza ana avrat küfretmeye...

bu tip olaylar her yerde var. bizde çok temiz degiliz bu konuda.

tunganyan
16.02.2006, 23:56
arkadaslarr bazi arkadaslarimz hala fatihle ilgili yok alkislama gitsin öyledir böyledir ofsayti bozdu gol yedik gibi saçma sapan seyler söylüyorr yeter artik insaffff diyorumm 1-öyle bise yoktu ofsayti bozmasi gibi 2-nerdeyse bize gelen bütün pozisyonlarda toplari fatih kesti adam 90. dakkada bile canla basla pres yapti....o olmasa emin olun bugunkü maç böyle olmazdi....defans yine pek iyi deil ama kötü de degil suanda ve bunda en büyük etkende fatih akyeldir...''TRABZONSPORLU FATIH AKYEL'' kim ne derse desinn

The Legend
17.02.2006, 00:22
@tunganyan

söylediklerine aynen katiliyorum.

zanoylu
17.02.2006, 01:20
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

tunganyan

aynen bende katiliyorumsmileys/smiley32.gif</TD></TR>

Can basten
17.02.2006, 01:55
Her neyse, Fatih Akyel konusu kapanacaksa kapansinancak butakdirde kimsenin çikip da "Gördünüz mü Fatih Akyeli istemeyenler, adam nasil oynuyor"tarzinda söylemleri kullanarakkonuyu kasimamasi gerekiyor... Kaldi ki Fatih Akyel'in gelmesine karsi çikanlar konunun teknik boyutuyla degil Trabzonspor'un etik degerleri ile bu transfer arasindakitezatla ilgilenmis, görüslerini bunadayanarakbelirtmislerdir...

eys_61
17.02.2006, 03:33
F. Akyel konusu kapanmaz,kapanmamalidir ama araya TRABZONSPOR gelince bu zatla ilgili yorum yapmamak en iyisi.(maçlarda da ne alkislarim,ne protesto ederim)

-ayricagidene kadar da bu avatari degistirmeyi dedüsünmüyorum

Murat'
17.02.2006, 15:54
susmak da iidr takdir ediyorum seni ama avatarin asla susmayacaktir

Tansu Onur Erdoğan
17.02.2006, 18:24
fatih olayi kapanmalidir siz taraftar olarak amatör ruhla takiminizi destekliosunuz ama adamlar profosyonel dün fener icin her yolu deniyodu bugünde ts icin her halt yiyecek

imported_Suha
17.02.2006, 20:11
dün aksam sahada tam anlamiyla görevini yapti...her pozisyonda vardi..fatihin birsey ispatlamaya ihtiyacida yok zaten..çokti dün asllanlar gibide oynadi..

cIlgInIm
17.02.2006, 20:27
denizlimi macinda da apmis oldugu her olumlu harekette seyirciden gerekli destegi aldi böyle giderse cok daha guzel tepkiler alacaktir.

zanoylu
17.02.2006, 20:33
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Unutmayinki yapacagi ilk hatayi bekleyen saldiri hazirliginda olan okadar kisi varki (hata bu kadar güzel oynadigi için kahrolanlar bile) valla bravo fatih akyele hepsine cevabi sahada veriyor iyi seyirler arkidesler.....smileys/smiley36.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

salihtopal48
17.02.2006, 20:42
fatih akyel için hazirlanmis bi topicimiz var futbolcularda

bu zamana kadar neden kapatilmadi bu konu

ayrica fatihi takimda bazi oyunculardan ayiran tek etken trabzonlu olmamasidir kaldi ki takimin üçte biri trabzonlu degil

61_dnc_TS
17.02.2006, 20:44
artik kapamsin su topiç yani..adam üçüncü maçina çikacak ...smileys/smiley4.gif

EmrahYalçınalp
17.02.2006, 20:52
Hali saha da ettigin küfürlerle kime model olursun ya da bu küfürler nasil bir sorumluluk getirir bunu bilmiyorum ama ........

Bir önceki mesajda senden alinti yaparak temelde iki sey yazmistim.

1- ".....konu hakkindaki yanlis bilgini gerçekmis gibi kabul edip onun üstüne tez kurmani dogru bulmuyorum"

2- "....Ayrica Fatih Akyel ya da bir baskasini ne kadar taniyoruz da ahlakiyla ilgili konusma hakkini kendimizde görüyoruz"

Degisen bir sey yok, ayni seyleri tekrar söylüyorum.

Hali sahada küfür falan etmem, daha dogrusu ben küfür etmem.Kastettigim "yahu sen sol kanatta oynamiyor musun, ne isin var ters tarafta, adam senin kanattan golü yazdi" gibi daha masum, belki bagirarak söylenmis sözlerdi. (Fatih'in küfretmek yerine aslan-kedi benzetmesi yapmasi gibi) Tanisiyor muyuz? Hayir! Yanlis varsayim, dolayisiyla yanlis yorum vetanimadigin biri hakkinda yapilmis bir itham...

Haklisin, anlasamayacagiz...smileys/smiley4.gif Sana da hayatta basarilar.Edited by: perhaps

Ünyeli Kadir
17.02.2006, 21:14
Fatih Akyel gecmiste bir takim yanlisliklar yapmis olabilir. Herkes o kadar cok konustu ki, yani simdi bu adami asalim mi?

Arkadaslar adam dün aksam takir takir oynadi ve takimimizi gol yemekten kurtardi ve daha da iyi olacak.smileys/smiley32.gif

Harun
17.02.2006, 21:27
Bu adam madem bu kadar kaliteliydi iyiydi,neden simdiye kadar transfer edilmedi,hadi onu geçtim ismi bile neden anilmadi,biz taraftarlar olarak bile burda onlarca sayfadayüzlerceisim öne sürerken hanginiz Farih Akyel gelsin dedi.Ya da ne den gündeme bile gelmedi?Tepkimizden mi çekindiniz?Neden korktunuz? Yada çok kötü futbolcuyduda akliniza mi gelmedi?Neden neden neden!!!

Kusura bakmayin benim Trabzonsporumda ''üzerinde bordomavi olsun kim olursa olsun'' mantigi kabul edilemez.

Basinda Tomas Jun'un demeçleri dolasiyor.Dogrudur veya yalandir sadece basindan haberdar oldugumuz bir durumdur.Dogru oldugunu kabul edersek,Jun BJK de gol üstüne gol atsin,yildizlassin,benim Trabzonsporuma leke atan ,karalayan hiç bir oyuncu bordomaviye lâyik degildir.Peki bugün Fatih Akyeli savunanlara soruyorum ,Jun'un laflarinida yutacakmisiniz?

Bugün Fatih'i savunanlar ,yarin Jun'u savunur,yarin Jun'u savunan...

zanoylu
17.02.2006, 21:43
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Senin gibi düsünenlerden niye korkalim veya çekinelimarkadas yazinin bu kismi yanlis olmus,amaç karsilikli görüsleri paylasmak insanlari tek düze fikir kaliplarinin içine hapsedemezsiniz.Ahlak kurallari içerisinde isteyen istedigini söyler.

Ben sahsen alinmamasi taraftariydim ama bu raddeden sonra bagirsanda çigirsanda o forma o kisinin üzerinde 3 maçtirda bence hatasiz oynuyor( ki dünkü yedigimiz golde faturayi ona kestin ama alakasi yok ) siz adami idam sehpasina koymussunuz adeta dua ediyorsunuz hata yapmasi için ama bundan taraftara nede takima bi fayda gelmez söz konusu olan TRABZONSPOR'un menfaatleri...!</TD></TR>

oflubektas
18.02.2006, 09:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

Unutmayinki yapacagi ilk hatayi bekleyen saldiri hazirliginda olan okadar kisi varki (hata bu kadar güzel oynadigi için kahrolanlar bile) valla bravo fatih akyele hepsine cevabi sahada veriyor iyi seyirler arkidesler.....smileys/smiley36.gif</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Bakin iste ne güzel anlasiyoruz. smileys/smiley4.gifDaha önceki yazimda da Marcio Nobre örnegini verdim. Seneye bize gelsin takir takir top oynayacagina dairzerre kadar süphe etmem. Hatta bugün solbek oynadigi için fenerde "çürüyen" Ümit Özat ta bize gelmeli. Hem ön liberoda Hüseyin ile rekabete girer, hem de özel maçlarda kendisine çalim atan 17 yasindaki çocuklara kasti tekme atar.Hatta Blackburn takiminda oynayan Savage isminde,yasi 35'e vurmus olmasina ragmen her maçta iyi mücadele eden bir topçu var. Kavga ve sakatlayici tekme konusunda tam bir uzman. Ha diyebilirsiniz ki bizim "Asr-i Saadet Dönemi" topçularindan Tuncay Soyak ta böyleydi. Ancak onun kitabinin hiçbir yerinde "çirkeflik" diye bir ibare geçmezdi. Bir de daha dün bahis skandalina karistigi için takimlarindan kovulan Belçika'nin Lierse ve Anderlecht takimlarinin 5 futbolcusunu da kadromuza katabiliriz. Urbain Breams ve George Leekens'ten de fetva aldiktan sonra bu oyunculara "bir sans daha" vermeliyiz.smileys/smiley4.gif

Emorfo
18.02.2006, 09:58
Fatih Akyel Trabzonspor formasini giymeyi çok fazla haketmesede yerinde bir transfer oldugunu gösterdi.. Dönüp dönüp ayni seyleri yazip kisir bir döngüye girmeye gerek yok.. Performansi su anda çok iyi ve Stepanov ile çok iyi uyum sagladilar... Alkislar Fatih Akyel'e

ÇaGaTaY
18.02.2006, 12:03
fatih akyel smileys/smiley32.gif

stepanov smileys/smiley32.gif

ikisi müthis uyum sagladilar...

LazAnisT
18.02.2006, 12:44
bence 2 haftadir maalesef takimin en iyilerinden birisi fatih akyel

Sevgi
18.02.2006, 12:51
Bu adam madem bu kadar kaliteliydi iyiydi,neden simdiye kadar transfer edilmedi,hadi onu geçtim ismi bile neden anilmadi,biz taraftarlar olarak bile burda onlarca sayfadayüzlerceisim öne sürerken hanginiz Farih Akyel gelsin dedi.Ya da ne den gündeme bile gelmedi?Tepkimizden mi çekindiniz?Neden korktunuz? Yada çok kötü futbolcuyduda akliniza mi gelmedi?Neden neden neden!!!

Kusura bakmayin benim Trabzonsporumda ''üzerinde bordomavi olsun kim olursa olsun'' mantigi kabul edilemez.

Basinda Tomas Jun'un demeçleri dolasiyor.Dogrudur veya yalandir sadece basindan haberdar oldugumuz bir durumdur.Dogru oldugunu kabul edersek,Jun BJK de gol üstüne gol atsin,yildizlassin,benim Trabzonsporuma leke atan ,karalayan hiç bir oyuncu bordomaviye lâyik degildir.Peki bugün Fatih Akyeli savunanlara soruyorum ,Jun'un laflarinida yutacakmisiniz?

Akyel i o forma içinde görmek istemeyenlerin en basinda geliyorum hatta Istiklal Marsi okunurken sirayla gösterilen futbolcularda kamera Akyel e geldiginde birden sinirleniyorum vs vs vs sonuç olarak Akyel i bu takimda görmek istemiyoruz bunun için elimizden geldigi kadar tepkimizi gösterdik ama kimse bizi dikkate almadi ve Akyel takimda ki yerini aldi, çiktigi tüm maçlarda da basarili performansiyla dikkat çekti gelisen bütün ataklari soguk kanlilikla önlüyor yani adam o yada bu sekilde oynuyor ve görevini yerine getiriyor o zaman daha ne tartisiliyor.

caniniz illa tartismak istiyorsa sikeci Gökdeniz i tartisin belki bir adim yol alabiliriz.

eren_61
18.02.2006, 13:18
gerçekten fatih akyel takimin en iyileri arasinda denizli macinda acaip pozisyonlar kesti.bence takima faydali

eys_61
18.02.2006, 13:36
fatih akyel smileys/smiley32.gif

stepanov smileys/smiley32.gif

ikisi müthis uyum sagladilar...

uyum mevzuna katilmiyorum.üzerinde baski olmadan eller de yararli bir oyuncu olarak gözüküyordu ama defansimizi biraz zorlayan takimlar rahatlikla gol buluyor.hala takimin en zayif yeri savunma hatti.

cakal 61
18.02.2006, 13:37
fatih akyeli kimse istemedi ama boyle uyum saglicani boyle oynayacagini kimse beklemedi ve benim yuzumu kara cikarttigi icin ona coktesekkur ediyorum tabi asil performansini gayse ve ezik fb macinda gorecegiz basarilarsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

zanoylu
18.02.2006, 14:14
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=50c3b9d3>

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>

Unutmayinki yapacagi ilk hatayi bekleyen saldiri hazirliginda olan okadar kisi varki (hata bu kadar güzel oynadigi için kahrolanlar bile) valla bravo fatih akyele hepsine cevabi sahada veriyor iyi seyirler arkidesler.....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Bakin iste ne güzel anlasiyoruz. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifDaha önceki yazimda da Marcio Nobre örnegini verdim. Seneye bize gelsin takir takir top oynayacagina dairzerre kadar süphe etmem. Hatta bugün solbek oynadigi için fenerde "çürüyen" Ümit Özat ta bize gelmeli. Hem ön liberoda Hüseyin ile rekabete girer, hem de özel maçlarda kendisine çalim atan 17 yasindaki çocuklara kasti tekme atar.Hatta Blackburn takiminda oynayan Savage isminde,yasi 35'e vurmus olmasina ragmen her maçta iyi mücadele eden bir topçu var. Kavga ve sakatlayici tekme konusunda tam bir uzman. Ha diyebilirsiniz ki bizim "Asr-i Saadet Dönemi" topçularindan Tuncay Soyak ta böyleydi. Ancak onun kitabinin hiçbir yerinde "çirkeflik" diye bir ibare geçmezdi. Bir de daha dün bahis skandalina karistigi için takimlarindan kovulan Belçika'nin Lierse ve Anderlecht takimlarinin 5 futbolcusunu da kadromuza katabiliriz. Urbain Breams ve George Leekens'ten de fetva aldiktan sonra bu oyunculara "bir sans daha" vermeliyiz.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

yukarida ve bu konunun hemen her yerinde yazan arkadaslarin yazdiklarina kulak vermek lazim kendinize saplanti yapmissiniz ne diyim baska iyi seyirler....smileys/smiley36.gif</BLOCKQUOTE>

Mustafa Önal
18.02.2006, 14:18
takimin savunmasinin oturdugunu pek düsünmüyorum. ama fatih akyel iyi mücadele etmeye çalisiyor. ayrica basarili gözükmelerini bir baska sebebi çok arkaya gömülüyor olmalari. denizli maçindada gördük rakip hep bizim sahada oynadi. basarili bi santaforlari olsaydi akyel falan sökmezdi. bence bu saatten sonra bu konuyu tartismaya gerek yok. olanlar olmus. içimizdeki kini tekrar ortaya koymaya gerek yok. bu konu gündemde kaldikça insanlarin hosgörü siniri azaliyor.

zanoylu
18.02.2006, 14:24
smileys/smiley20.gif
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> defansin o maçtaki o halleri birazda ortasahahin sifir olan etkinligiyle alakali denizli ortayi alinca haliyle gömüldüler......Diger yazdiklarin için ise smileys/smiley20.gif smileys/smiley32.gif</TD></TR>

Özkan Erdem
18.02.2006, 14:31
Okadar da iyi degil arkadaslar abartmayalim bence. Son zamanlarda cidden kötü bir savunma izledik bu öncekileregörebiraz dahadüzgün görünüyor olabilir ama pas hatalariyla sinirimi bozuyor...

Harun
18.02.2006, 17:08

Akyel i o forma içinde görmek istemeyenlerin en basinda geliyorum hatta Istiklal Marsi okunurken sirayla gösterilen futbolcularda kamera Akyel e geldiginde birden sinirleniyorum vs vs vs sonuç olarak Akyel i bu takimda görmek istemiyoruz bunun için elimizden geldigi kadar tepkimizi gösterdik ama kimse bizi dikkate almadi ve Akyel takimda ki yerini aldi, çiktigi tüm maçlarda da basarili performansiyla dikkat çekti gelisen bütün ataklari soguk kanlilikla önlüyor yani adam o yada bu sekilde oynuyor ve görevini yerine getiriyor o zaman daha ne tartisiliyor.

caniniz illa tartismak istiyorsa sikeci Gökdeniz i tartisin belki bir adim yol alabiliriz.

Hiç bir yazimda Gökdeniz oynasin Fatih oynamasin demedim.Yada Gökdeniz'i savunacak yazilar yazmadim.Fatih ne ise Gökdeniz'de benim için o dur.Asil ben sizden korkarim.Çünkü siz futbolcunun kulubeve taraftara verdigi karalamalara ve lekeye degil futboluna bakarak yorum yapiyorsunuz.Dün bizeolmadik laflar sokan birini bugün iyi futbol oynuyor diye savunursaniz,yarin sikeci Gökdeniz'ide iyi oynadigi zaman savunursunuz.Edited by: Harun

metehan
18.02.2006, 17:23
Herkesin düsüncesine saygiliyim. Fatih Akyel'in transferi gündeme geldiginde bu transfere karsi çikanlardan biri de bendim. Ama artik geride kaldi bu olay. Su an bu olayla daha fazla mesgul olmanin bir anlami olmadigini düsünüyorum. Bence diger konulari konusalim. Fatih Akyel olayina sezon sonu bakabiliriz, su an bana bos bir tartisma gibi geliyor.

zanoylu
18.02.2006, 17:45
<T>

''Gökdeniz konya maçinda sahada'' adli konu kapatilmisti,bu konu hala niye açik anlamiyorum adam 3 maç oynadi bile

Devamli tartisma yaratiyor zitlasmalar falan filan bence artik kapatilmali.Herkes neyin ne oldugunu görüyor</TD></TR>

hamucera
18.02.2006, 18:34
adam 2 defa çikti avni akere neden hala konu aktif ki bundan sonra kendisi ile ilgili yazilari isminin oldugu yere yazalim. yöneticiler konuyu kapatsalar nasil olur acaba

EmrahYalçınalp
18.02.2006, 20:59
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4935& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4935&amp;PN=1) amp;PN=1
» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Baslik amacina ulasmistirve/veya güncelligini yitirmistir.
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net