PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adrian Mierzejewski

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

Turgay Atalay
23.03.2012, 09:28
Bu adamı zerre sevmem ama, resim üzerinden adama vurmak insafsızlık yahu...

Veysel
23.03.2012, 10:43
Bişe bilmeden yorum yazmayın be jaja idmanlara sarhoş çıkıyordu

Murat'
23.03.2012, 13:17
Bu fotoğrafın Antalyaspor maçından sonra yat gezisinde çekilmiş olması daha üzücü.Ah şu profesyonelliğin gözü kör olsun.Kusura bakmasın ama yabancıların yüzde sekseni böyle, parasını alır işine bakar.Duygusallığa yer yok, yanlış anlaşılmasın bunu Adrian için söylemiyorum sadece.

M.S.SOFU
23.03.2012, 13:35
Bu fotoğrafın Antalyaspor maçından sonra yat gezisinde çekilmiş olması daha üzücü.Ah şu profesyonelliğin gözü kör olsun.Kusura bakmasın ama yabancıların yüzde sekseni böyle, parasını alır işine bakar.Duygusallığa yer yok, yanlış anlaşılmasın bunu Adrian için söylemiyorum sadece.

parasını alma kısmına katılıyorum ama işine pek bakmıyor gibi abi.

sessizkral_1
23.03.2012, 13:53

14 golü sarhoş attı sanırım

Veysel
23.03.2012, 14:06
14 golü sarhoş attı sanırım

İdmanlara sarhoş çıkan adamı savunuyorsunuz ya vallahi helal olsun :)

irfanköse276
23.03.2012, 14:08
Adrian'a kız gibi oynuyor eleştirileri yerini "kız birası" içiyora bırakacak gibi duruyor :)

Fatih ÇOLAK
23.03.2012, 14:10
Belki malt içiyordur :rolleyes:

Hepsi için diyorum, alkolsüz :D

http://www.ulker.com.tr/documents/Ulker/images/maltana.jpg

Mert Oğuzlu61
23.03.2012, 14:20
İdmanlara sarhoş çıkan adamı savunuyorsunuz ya vallahi helal olsun :)

http://www.youtube.com/watch?v=cpZkxyIRPXI

al sana sarhoş jaja.

Barış Cem
23.03.2012, 14:38
Çıkan oyuncu Adrian, giren oyuncu Aykut.

Bu klasik değişiklik yüzünden ligde kaybettiğimiz puanlar bir yana kupadan da elendik. Çıkmasın bırakın oynasın adam.

x_man
23.03.2012, 14:48
nasıl bir menejerin varmış varya takdir etmek lazım o menajere selam söyle alsın şeni polonyaya

Lazman
23.03.2012, 15:57

idmana sarhos cikmayla, bos gununde icip eglenmek ayni seymi?
idmana sarhos cikanin dötunu kesecen.

izin gununde adamin ne yaptigi kimseyi ilgilendirmez. bilmeyende diyecek barcelonali oyuncular mac,antraman saatleri disinda camide yatip kalkiyo. habire zikir cekiyo.

Su resim tr den baska biyerde haber olmaz,belki magazin sayfalarini alir ordan ileri gitmez. Su resimden sikayetci olmaya harcanan zamanla gonullu isi yapin biyere faydasi olsun.

irfanköse276
23.03.2012, 16:37
Su resim tr den baska biyerde haber olmaz,belki magazin sayfalarini alir ordan ileri gitmez. Su resimden sikayetci olmaya harcanan zamanla gonullu isi yapin biyere faydasi olsun.

Türkiyede sadece trabzonsporda böyle bir haber çıkar. Başka takımlarda çıkmaz.

Evli barklı futbolcular otel kapatır,kelepçeler alır, kimin eli kimin cebinde belli olmaz. Oyuncular türkiyeden ayrıldıktan sonra dandik bir gazete ancak haber yapar

unal.hso
23.03.2012, 17:15
Adrian'ı gülerken görmek çok güzel :)

Burak Sahin
23.03.2012, 17:16
Arkadaslar burasi trabzonspor jaja nin gollerinin asistlerinin bir önemi yok adam alkolikin teki zaten;) bize babasi cami yapan futbolcu lazim takima cok fazla birseyler vermesine gerek yok akilli uslu olsun yeter...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur Akyüz
23.03.2012, 17:53
Adrian'ın elindeki miller şisesi Colman'ın donundan daha az ürkütücü bence,

o nedu la ole?

M.S.SOFU
23.03.2012, 17:57
colmanı görünce aklıma ilk nuri alço geldi :D...
o don ne abi ya...

adrianın elinde de miller şişesi olmasa tam abi olurmuş valla
hani tipte de var,dışarda görsen namazlı niyazlı adam zannedersin

not:ulan madem bir işi yapıyorsunuz adam gibi için,miller nedir ya,%2.5
şebeke suyu bile daha çok kafa yapar.

Berkan
23.03.2012, 18:24
nezamandan bu fotograf:)?

Antalya maçı sonrası diye geçiyor.

Bud Spencer
23.03.2012, 18:27
insallah gönderilirsin sezon sonu

ağasarlı
23.03.2012, 19:29
idmana sarhos cikmayla, bos gununde icip eglenmek ayni seymi?
idmana sarhos cikanin dötunu kesecen.

izin gununde adamin ne yaptigi kimseyi ilgilendirmez. bilmeyende diyecek barcelonali oyuncular mac,antraman saatleri disinda camide yatip kalkiyo. habire zikir cekiyo.

bjk de fernandes te idmana sarhoş çıkıyordu bir zamanlar. ama bjk kolay yolu seçip göndermedi, sabreti. şimdi ise durum ortada.. 12-13 milyon dolara premier lige gidecek.. biz bu kafayla devam edelim.

jaja sarhoş, yattara çapkın, kevin campbell "yamyam"..... biz hep bu kafayla devam edelim...(not: bu arada jajanın gönderilme sebebi sarhoş olması v.s filan değil.. başka şeyler var sanırım)

Ertan1982
23.03.2012, 19:30
jacki chan meshur drunkin boxing stili vardi.Ictikce cosuyordu aci hisetmiyordu.belki jaja´da ictikce sahada cosuyordu kim bilir??

Hatice Aslan
23.03.2012, 19:41
Anlaşılan o ki Futbolcularımızı bizim önümüze yem olarak atmak için fırsat kollanmış. Kupa maçından önce veya sonra deniliyor Colman o zaman Antalya'da değilmiş ben mi yanlış biliyorum ? Bu resimin eski olduğunu söylüyor çoğu kişi bizde hemen galeyana geliyoruz. Kaldı ki onların izinli gününde yaptıkları bizleri ilgilendirmez çünkü o onların özel hayatıdır.
Jaja konusuna gelince bir adamı sırf ayyaş diye göndermezler bu işin altında başka şeyler var ama açıklanmadı açıklanmıyor..

asilhamsi
23.03.2012, 20:02
net seyler söyliyeyim

konu adrian jaja meselesi degil.

Konu eger prensip sahibiyim diyorsan prensiplere baglı kalma meselesi.

benzer seyleri yapan oyunculara farklı uygulamalarda bulunma meselesi

jaja bir sezonda resimde görülen herkesten fazla katkı sagladı takıma

ve buna benzer bir foto yuzunden kapı onune koydun

bir cok pozda aynı kadrajda olan alanzinho ile sozlesme yeniledin

colman yop oynasın diye iyilestirme yaptın

jajanın ucretinde iyilestirme yapsaydın acaba ne olurdu?

mesele prensipli olma meselesi

kisiye gore davranmama meselesi..

Hatice Aslan
23.03.2012, 20:28
net seyler söyliyeyim

konu adrian jaja meselesi degil.

Konu eger prensip sahibiyim diyorsan prensiplere baglı kalma meselesi.

benzer seyleri yapan oyunculara farklı uygulamalarda bulunma meselesi

jaja bir sezonda resimde görülen herkesten fazla katkı sagladı takıma

ve buna benzer bir foto yuzunden kapı onune koydun

bir cok pozda aynı kadrajda olan alanzinho ile sozlesme yeniledin

colman yop oynasın diye iyilestirme yaptın

jajanın ucretinde iyilestirme yapsaydın acaba ne olurdu?

mesele prensipli olma meselesi

kisiye gore davranmama meselesi..

Bu konunun sadece içki meselesi olmadığını anlaman gerekirdi o zaman renkdaş. Bence başka meseleler var çünkü hiçkimse oyuncusunu içkici diye yollamaz hele ki bu futbolcu takıma katkı sağlıyorsa.. Açıklanmayan şeyler var ve üstünden zaman geçmiş en iyisi konuyu kapatmak :)

Mert Oğuzlu61
23.03.2012, 21:45
Bu konunun sadece içki meselesi olmadığını anlaman gerekirdi o zaman renkdaş. Bence başka meseleler var çünkü hiçkimse oyuncusunu içkici diye yollamaz hele ki bu futbolcu takıma katkı sağlıyorsa.. Açıklanmayan şeyler var ve üstünden zaman geçmiş en iyisi konuyu kapatmak :)

işte bende bunu anlamıyorum, açıklanamayacak kadar utanç verici şey ne olabilir ? düşünüyorum düşünüyorum, tek mantıklı açıklaması şu : devre arası geç gelmesi + içkili verdiği pozlar + karabük maçından sonra hocayı takmayıp yemeğe katılmaması. bence bunlar jaja nın gönderiliş sebepleri

yok eğer bu saydıklarım değilse çıkıp desinler jaja şunu şunu yaptı bu yüzden gönderildi. birinin karısına felan mı sulandı bizim takımda 2. szymek vakası mı oldu ? hiç sanmıyorum. başka utanç verici ne olmuş olabilir ? aklıma birşey gelmiyor... :)

Ömer Faruk61
23.03.2012, 21:47
işte bende bunu anlamıyorum, açıklanamayacak kadar utanç verici şey ne olabilir ? düşünüyorum düşünüyorum, tek mantıklı açıklaması şu : devre arası geç gelmesi + içkili verdiği pozlar + karabük maçından sonra hocayı takmayıp yemeğe katılmaması. bence bunlar jaja nın gönderiliş sebepleri

yok eğer bu saydıklarım değilse çıkıp desinler jaja şunu şunu yaptı bu yüzden gönderildi. birinin karısına felan mı sulandı bizim takımda 2. szymek vakası mı oldu ? hiç sanmıyorum. başka utanç verici ne olmuş olabilir ? aklıma birşey gelmiyor... :)

Bu yetersiz bi sebep yani :D

Burak Sahin
23.03.2012, 21:48
Birde moda bu oldu kardesim mesele sadece icki degil sizin bilmediginiz baska seyler var o baska seyleri bir senol hoca birde burda 3-5 arkadas biliyor baska kimse bilmiyor... Yahu kardesim bu takimda gökdeniz sike yapmadimi, ibrahim ege takimla beraberken otelde bir bayana taciz yapmadimi bunkar affedildide ne hslt etmis bu jaja da herkesden sakliyorsunuz ki oyle birsey yok iste....

Hatice Aslan
23.03.2012, 21:54
Birde moda bu oldu kardesim mesele sadece icki degil sizin bilmediginiz baska seyler var o baska seyleri bir senol hoca birde burda 3-5 arkadas biliyor baska kimse bilmiyor... Yahu kardesim bu takimda gökdeniz sike yapmadimi, ibrahim ege takimla beraberken otelde bir bayana taciz yapmadimi bunkar affedildide ne hslt etmis bu jaja da herkesden sakliyorsunuz ki oyle birsey yok iste....

Neden insanların yaptığı yorumlar için saldırıyorsunuz? Herşeyi siz mi biliyorsunuz? Gökten başımıza taş yağsa sorumlusu Şenol Güneş diyecek kadar gözünüz körelmiş.. Hani sevmiyor olabilirsiniz , ya da bazı şeyleri görmek istemiyor olabilirsiniz buna saygı duyulur lakin burda insanların yorumlarının aksini iddia etme çabanız nedir yoksa kulübün içinde her olan bitenden haberdar olduğunuz için mi hep aksini iddia ediyorsunuz? Bence kabullenemiyorsunuz ve birilerini günah keçisi ilan etmek istiyorsunuz. Bir insanı sadece içki içtiği için gördermezler hele ki takıma katkısı olan bir futbolcuysa... İşin içinde başka şeyler varki yollamışlar neden olmasın? Sırf içkiye karşı oldukları için futbolcuları harcayacak olsalar o zaman yıl başında alkol tükettikleri için diğerlerinide asmaları lazım renkdaş.

danger00
23.03.2012, 21:56
başkanın, hocanın trabzona gelmiş en yetenekli oyuncu diye bahsettikleri ve her fırsatta bunu dile getirdiklerini düşünürsek, kendisini göndermek için gerçekten geçerli sebepleri olduğunu düşünüyorum.
ya adrian da ısrar edilecek ya da farklı isimlere yönelinecek. artık jaja da jaja demenin anlamı yok.

Burak Sahin
23.03.2012, 23:17
Neden insanların yaptığı yorumlar için saldırıyorsunuz? Herşeyi siz mi biliyorsunuz? Gökten başımıza taş yağsa sorumlusu Şenol Güneş diyecek kadar gözünüz körelmiş.. Hani sevmiyor olabilirsiniz , ya da bazı şeyleri görmek istemiyor olabilirsiniz buna saygı duyulur lakin burda insanların yorumlarının aksini iddia etme çabanız nedir yoksa kulübün içinde her olan bitenden haberdar olduğunuz için mi hep aksini iddia ediyorsunuz? Bence kabullenemiyorsunuz ve birilerini günah keçisi ilan etmek istiyorsunuz. Bir insanı sadece içki içtiği için gördermezler hele ki takıma katkısı olan bir futbolcuysa... İşin içinde başka şeyler varki yollamışlar neden olmasın? Sırf içkiye karşı oldukları için futbolcuları harcayacak olsalar o zaman yıl başında alkol tükettikleri için diğerlerinide asmaları lazım renkdaş.

beni elestirirken bile tutarsizsin renkdas benim olan bitenden haberim yok lakjin jaja nin gercek anlamda gönderdi sebebini ögrenmek bir trabzonspor taraftari olarak hakkim degilmi bunu bir yanıltla önce ??? size göre senol hocanin verdigi kararlarin hepsi dogru o kararlar asla sorgulanamaz elestiremez...senol hoca veya yönetim jaja nin neden gönderildigini aciklayana kadar benim gözümde sucludur.....sen hala senol hocayi trabzonsporun üstünde tutarak ne yaptiginin farkinda degilsin....

Hatice Aslan
23.03.2012, 23:32
beni elestirirken bile tutarsizsin renkdas benim olan bitenden haberim yok lakjin jaja nin gercek anlamda gönderdi sebebini ögrenmek bir trabzonspor taraftari olarak hakkim degilmi bunu bir yanıltla önce ??? size göre senol hocanin verdigi kararlarin hepsi dogru o kararlar asla sorgulanamaz elestiremez...senol hoca veya yönetim jaja nin neden gönderildigini aciklayana kadar benim gözümde sucludur.....sen hala senol hocayi trabzonsporun üstünde tutarak ne yaptiginin farkinda degilsin....

Renkdaş tutarsızsın demişsin lakin yazarken kendinle çelişmişsin.. Öyle bir yorum yapmıştın ki sanki kulübün içinde olan herşeyden haberdar gibi yaptığımız yorumların aksini iddia ediyordun cevap verdim bana tutarsız demişsin önce kendinle çeliştiğinin farkına varır mısın? Sen hala Şenol hocayı Trabzonspor'un üstünde tutarak ne yaptığının farkında değilsin demişsin peki sana soruyorum ben belki Ts ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilimdir o nedenle soruyorum. Trabzonspor'un kazandığı her şampiyonlukta Şenol Güneş'in payı yokmuydu kaleciğiyle vs.. Trabzonspor'u kalesinde devleşerek yükseltende Şenol Güneş değil miydi?(Ve arkadaşları) Efsane kaleci Şenol Güneş , efsane olan Şota'ya hocalık yapmış Şenol Güneş. Trabzonspor'u TRABZONSPOR yapan biraz hatta yarısı Şenol Güneş değil midir? Hayır değildir diyorsanız eğer söylenecek söz yoktur benim için yorumlarınızla asıp kesmeye devam edersiniz saygı duyarım.

Ve ayrıca giden gitmiş bu takımdan Fatih Sultan Tekke , Gökdeniz gibileri ayrılmış Jaja gittide dünyamız mı yıkıldı? Gol yolunda sıkıntımız mı var? 30 gol atmış bir forvetimiz kaliteli kanatlarımız var daha ne olsun? Giden gitmiş bundan sonra deşip deşip bişeyler aramanında gereği yoktur bence..

x_man
23.03.2012, 23:32
jajanın suçunu erman toroğlu biliyorsa bizde bilmeliyiz gerçekten neden gönderildi yoksa taraftardan gelecek tepkiyi azaltmak için böyle birşeymi uyduruldu kesin olarak açıklanmalı herkes rahat etmeli

Burak Sahin
23.03.2012, 23:43
Renkdaş tutarsızsın demişsin lakin yazarken kendinle çelişmişsin.. Öyle bir yorum yapmıştın ki sanki kulübün içinde olan herşeyden haberdar gibi yaptığımız yorumların aksini iddia ediyordun cevap verdim bana tutarsız demişsin önce kendinle çeliştiğinin farkına varır mısın? Sen hala Şenol hocayı Trabzonspor'un üstünde tutarak ne yaptığının farkında değilsin demişsin peki sana soruyorum ben belki Ts ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilimdir o nedenle soruyorum. Trabzonspor'un kazandığı her şampiyonlukta Şenol Güneş'in payı yokmuydu kaleciğiyle vs.. Trabzonspor'u kalesinde devleşerek yükseltende Şenol Güneş değil miydi?(Ve arkadaşları) Efsane kaleci Şenol Güneş , efsane olan Şota'ya hocalık yapmış Şenol Güneş. Trabzonspor'u TRABZONSPOR yapan biraz hatta yarısı Şenol Güneş değil midir? Hayır değildir diyorsanız eğer söylenecek söz yoktur benim için yorumlarınızla asıp kesmeye devam edersiniz saygı duyarım.

agzimdan bunu duymak istedigine eminim :) evet senol günes futbolculuk yillarinda trabzonsporun sampiyonluklarinda önemli bir yeri vardi takim halinde trabzonsporun sampiyonluklar kazandirdilar bunu inkar eden yok zaten ama senol günes hoca olarak yetersiz 2002 de dünya 3. oldugumuzda basimizda senol hoca vardi o zamanki takim belki tarihimizin en iyi takimiydi ordada eger ilhan mansiz inadindan vazgecmese o 3. lügü cok zor görürdük artik medya taraftar baskisimi yoksa birileri kulagina birseymi söyledi neyse ilhan mansizi oynatmaya basladi...yoksa formsuz hakan sükür inadi onu ordada yakacakti bunu o yillarda takip eden bilir.....hıocanin cok inatci saplantilari var bu saplantilar onu her zaman basina cok is acti... kisilik olarak kendi evlatlarima örnek gösterebilecegim nadir insanlardan biridir ama hocalik meziyetleri maalesef bana göre yetersiz bu benim düsüncem sen nasil nolursa hakli bile olsam hocayi ölümüne hatta trabzonsporu bile cigneyip savunuyorsan ben kendi dogru bildiklerimden vazgecmeyip sadece trabzonsporumun cikarlari menfaatleri icin yeri gelecek elestirecegimde yeri gelecek övecegimde.....

Hatice Aslan
23.03.2012, 23:51
agzimdan bunu duymak istedigine eminim :) evet senol günes futbolculuk yillarinda trabzonsporun sampiyonluklarinda önemli bir yeri vardi takim halinde trabzonsporun sampiyonluklar kazandirdilar bunu inkar eden yok zaten ama senol günes hoca olarak yetersiz 2002 de dünya 3. oldugumuzda basimizda senol hoca vardi o zamanki takim belki tarihimizin en iyi takimiydi ordada eger ilhan mansiz inadindan vazgecmese o 3. lügü cok zor görürdük artik medya taraftar baskisimi yoksa birileri kulagina birseymi söyledi neyse ilhan mansizi oynatmaya basladi...yoksa formsuz hakan sükür inadi onu ordada yakacakti bunu o yillarda takip eden bilir.....hıocanin cok inatci saplantilari var bu saplantilar onu her zaman basina cok is acti... kisilik olarak kendi evlatlarima örnek gösterebilecegim nadir insanlardan biridir ama hocalik meziyetleri maalesef bana göre yetersiz bu benim düsüncem sen nasil nolursa hakli bile olsam hocayi ölümüne hatta trabzonsporu bile cigneyip savunuyorsan ben kendi dogru bildiklerimden vazgecmeyip sadece trabzonsporumun cikarlari menfaatleri icin yeri gelecek elestirecegimde yeri gelecek övecegimde.....

Trabzonspor'a daha iyisi gelmeyeceği için savunup destek çıkıyorum. Şenol Güneş eleştirilemez gibi birşey söylemiyorum sadece Trabzonspor taraftarına asıp kesmek hemde kendi hocasına bunu yapmak yakışmaz yakıştıramıyorum. Diğer takımların taraftarları bizim hocamızı başarılı bulup bizden daha çok sevip sayarken Trabzonspor taraftarı kendi hocasını yerden yere vurursa bu benim zoruma gider çünkü bu taraftara bu davranış yakışmaz. Şenol Güneş'ten daha iyi gelmeyecek , biri gelir takım kurar çok iyi oyuncular alır sonra bırakıp gider yakın tarihdekiler gibi.. Kim sonuna kadar götürebildiki ? Şenol hoca gidince herşey güllük gülistanlık mı olacak sanıyorsunuz. Gitse ihanet etti dersiniz gelse 1 maç kötü gidince hain ilan edersiniz bu taraftarlığa yakışmaz.. Yapılan yorumlar seviyeli olmalı Avrupa'da bile en iyi teknik adam sıralamasında Fatih Terim'e fark atıp 51. sırada olan Şenol Güneş bizim taraftarımız bu hocanın başarısını göremiyor ama Avrupa görüyor acı ama gerçek. Yetersiz görüyorsunuz bu malzemeyle daha iyisini yapabilecek bir tane adam göremiyorum ben. Trabzonspor'un menfaatlerini düşünen taraftar sezon sonu bu hoca giderse daha iyisinin gelmeyeceğini ve takımda dengelerin değişeceğini bununda kötü sonuçlar doğurabileceğinide hesaplamalı. Eleştirin ama yapıcı olsun renkdaşlar yıkıcı davranmak bize hiçbir şekilde yakışmıyor.

forsa61
23.03.2012, 23:53
senol hocaya yetersiz diyenler daha cok 28 yıllar beklerler sampiyonluk icin. halen camia ve trabzon gerceklerinden uzak yorumlar. kardesim bizim içimizden adam cıkmadıkca bu işler olmaz, olmadı da. daha cok selcuk inanlara, enginlere, samet aybabalara, ziya doganlara, hugo brosslara, vs vs bel baglanarak heyecanla seneler acılır aynen kapanır. yeter zaman kaybına yeter artık. yıkmak yok, mevcudun en iyisini destege akl-ı selime cagırmak var.

Burak Sahin
24.03.2012, 00:05
Trabzonspor'a daha iyisi gelmeyeceği için savunup destek çıkıyorum. Şenol Güneş eleştirilemez gibi birşey söylemiyorum sadece Trabzonspor taraftarına asıp kesmek hemde kendi hocasına bunu yapmak yakışmaz yakıştıramıyorum. Diğer takımların taraftarları bizim hocamızı başarılı bulup bizden daha çok sevip sayarken Trabzonspor taraftarı kendi hocasını yerden yere vurursa bu benim zoruma gider çünkü bu taraftara bu davranış yakışmaz. Şenol Güneş'ten daha iyi gelmeyecek , biri gelir takım kurar çok iyi oyuncular alır sonra bırakıp gider yakın tarihdekiler gibi.. Kim sonuna kadar götürebildiki ? Şenol hoca gidince herşey güllük gülistanlık mı olacak sanıyorsunuz. Gitse ihanet etti dersiniz gelse 1 maç kötü gidince hain ilan edersiniz bu taraftarlığa yakışmaz.. Yapılan yorumlar seviyeli olmalı Avrupa'da bile en iyi teknik adam sıralamasında Fatih Terim'e fark atıp 51. sırada olan Şenol Güneş bizim taraftarımız bu hocanın başarısını göremiyor ama Avrupa görüyor acı ama gerçek. Yetersiz görüyorsunuz bu malzemeyle daha iyisini yapabilecek bir tane adam göremiyorum ben. Trabzonspor'un menfaatlerini düşünen taraftar sezon sonu bu hoca giderse daha iyisinin gelmeyeceğini ve takımda dengelerin değişeceğini bununda kötü sonuçlar doğurabileceğinide hesaplamalı. Eleştirin ama yapıcı olsun renkdaşlar yıkıcı davranmak bize hiçbir şekilde yakışmıyor.

kardesim yapiciklik yikicilik kavramlari kisiden kisiye degisebilir benim yorumlarim bana göre ve bazi arkadaslara göre gayet yapici sana göre yikici olabilir bana görede senin bu yazdigin hikayeler tamamen hayal dünyan ile ilgili...trabzonspora daha iyisi gelmez gelmiyecek diyen birisi ben,im gözümde futbol fakiridir hatta futboldan anlamayan biridir...senol hoca ölünce ne yapacagiz ???? klübün kapisina kilitmi vurulacak ????? onada simdi cikar dersinki hilafet devam eder senol hocamin sectigi uygun gördügü birisi ki bu bende olabilirim herhangi biri yerine gecer...gece gece nasil biriyle msj lasiyorum lafa bak senol hocadan daha iyisi gelmez.....yazman kardesim bana bundan sonr aher yazdigimada atlama karsilik verme senin bu sacma görüslerin oldukca bence burayada yazma....

reisoğlu61
24.03.2012, 00:11
senol hoca nedense alismis her macta oyundan almayi.
her ciktiginda takim ileri dogru dürüst atak gelistiremiyor.
bu oyuncunun kiymeti bilinmeli. israr edilmeli

Hatice Aslan
24.03.2012, 00:15
kardesim yapiciklik yikicilik kavramlari kisiden kisiye degisebilir benim yorumlarim bana göre ve bazi arkadaslara göre gayet yapici sana göre yikici olabilir bana görede senin bu yazdigin hikayeler tamamen hayal dünyan ile ilgili...trabzonspora daha iyisi gelmez gelmiyecek diyen birisi ben,im gözümde futbol fakiridir hatta futboldan anlamayan biridir...senol hoca ölünce ne yapacagiz ???? klübün kapisina kilitmi vurulacak ????? onada simdi cikar dersinki hilafet devam eder senol hocamin sectigi uygun gördügü birisi ki bu bende olabilirim herhangi biri yerine gecer...gece gece nasil biriyle msj lasiyorum lafa bak senol hocadan daha iyisi gelmez.....yazman kardesim bana bundan sonr aher yazdigimada atlama karsilik verme senin bu sacma görüslerin oldukca bence burayada yazma....

Üslub bozarak eline ne geçti şimdi ? Bana futbol fakiri diyen sen peki o halde sendede insanlık fakirliği var diyip geçerim.Şu zamandan şu şartlardan bahsettiğimi bile anlamayan birisin gelmiş üslub bozarak su üstüne çıkmaya çalışıyorsun. Başarılı olan hocayı 2 maç takım kötü oynadı diye yerden yere vuran futboldan anlıyorum sanıyor zeki renkdaşım benim.. İki mesajdan sonra üslub bozan birisi yapıcılıktan bahsetmesin gayet açık ve net herşey ortaya çıkıyor. Nereye yazıp yazmayacağımı sana soracak değilim forumun sahibide sen değilsin eğer sahibiysen üyeliğimi sildiririm. Kimse kimseye ahkam kesmesin şurda.

Yaşar
24.03.2012, 00:21
Adrian'ın neden alındığı üzerinden değil, adrian'ın nerede ve nasıl oynatıldığından dolayı Şenol Güneş eleştirilebilir.
Adrian forvet arkası oyuncusu değil, klasik ortasaha oyuncusudur.
İyi olabilmesi için takımın iyi olması gerekmektedir.
Jaja gibi efektif bir oyuncu değil, Selçuk gibi liderlik özellikleri yok fakat iyi pas yapmayı beceren bir takımda takımı ileriye taşıyabileceke özelliklere sahip bir oyuncudur.

Bera B.
24.03.2012, 00:23
Yazacaklarım adrianla ilgili değil ama tartışma burada dönüyor diye yazmak istedim.

Jaja'nın bu takımdan gönderilmesi son zamanların en büyük skandallarından biridir bana kalırsa. Bu adam son yıllarda takıma gelmiş en yetenekli adamdı. Şu videoları izliyorum da gerçekten inanılmaz arkada. Bu adamı tuttuk gönderdik. Neden? Çok içiyormuş da bilmem ne. Ulan zamanında Yattara trabzon kentinde çizilmedik kestane bırakmazken iyiydi de Jaja mı suçlu oldu. Eğer açıklanmayan bir şeyler varsa açıklayın da biz de bilelim. Yazık şu takıma da jajaya da. Yazık arkadaş.

Emirhan Yazıcı
24.03.2012, 01:21
Jaja İle Adrianı Kıyaslamak Futbola İhanettir Görev Yerleri Çok Farklı Pozisyonlarıda Öyle

Adriandan Jaja Olmasını Beklemek Fenerin T.Kupasını Alması Kadar Zor.

Uğur Ö.
24.03.2012, 15:36
Adrian'ın neden alındığı üzerinden değil, adrian'ın nerede ve nasıl oynatıldığından dolayı Şenol Güneş eleştirilebilir.
Adrian forvet arkası oyuncusu değil, klasik ortasaha oyuncusudur.
İyi olabilmesi için takımın iyi olması gerekmektedir.
Jaja gibi efektif bir oyuncu değil, Selçuk gibi liderlik özellikleri yok fakat iyi pas yapmayı beceren bir takımda takımı ileriye taşıyabileceke özelliklere sahip bir oyuncudur.

Herşey bu işte.Hala niye uzatıyorsunuz bu olayı.Adrian takım iyi ise o takımı bir level daha attırır.Ancak kötü ise ekstra birşey yapmaz

Samet Yildirim
24.03.2012, 15:48
Ilk yariyi izleyemedim yoksa yorumum olurdu...

Gs macinda ilk 11 de olmali.

Jaja nin oyunu takima bagli degil kendi yetenekleri anormal üst düzey oldugu icin gerekenleri kendi yapabiliyor ama adrianin oyun anlayisi takima bagli...iyi bir takimda adrian klasik bir orta saha oyuncusu olarak iyi isler yapar...

ben olsam colman, zokora ve adriani oturturmaya calisirim...

Şentürk
24.03.2012, 15:59
İnşallah bizde yapamadığın patlamayı Avrupa Şampiyonasında yaparsında, talibin çıkar.

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2012, 20:03
Su Jaja konusu cok sacma ve gecmis bitmis olay ama bizim taraftar gecmisi konusmaya ve surekli bir seyler icin suclu aramaya bayiliyor.O zaman bende jaja sever arkadaslara klasik madem bu kadar yetenekli oyuncu da neden hic bir takimda tutunamiyor ve neden avrupa dan hic bir takim bu adamin yuzune bile bakmiyor diye sormak istiyorum.Bu soruma mantikli bir cevabiniz var mi?Bir de sunu da dusunun sen bir is yerinde patronsun senin elemanlarindan biri cok iyi satici cok iyi bir satis elemani ama seni zerre kadar sallamiyor,dinlemiyor kafasina gore takiliyor.Ne yaparsin?Jaja asla Trabzon dan icki iciyor falan diye yollanmamistir,izin gununde kim ne istiyorsa yapar.

Burak Sahin
24.03.2012, 21:17
Su Jaja konusu cok sacma ve gecmis bitmis olay ama bizim taraftar gecmisi konusmaya ve surekli bir seyler icin suclu aramaya bayiliyor.O zaman bende jaja sever arkadaslara klasik madem bu kadar yetenekli oyuncu da neden hic bir takimda tutunamiyor ve neden avrupa dan hic bir takim bu adamin yuzune bile bakmiyor diye sormak istiyorum.Bu soruma mantikli bir cevabiniz var mi?Bir de sunu da dusunun sen bir is yerinde patronsun senin elemanlarindan biri cok iyi satici cok iyi bir satis elemani ama seni zerre kadar sallamiyor,dinlemiyor kafasina gore takiliyor.Ne yaparsin?Jaja asla Trabzon dan icki iciyor falan diye yollanmamistir,izin gununde kim ne istiyorsa yapar.

Kendine göre dogru bir soru ;) jaja nin sorunsuz halini alabilecek ne gücümüz ne paramiz ne namimiz nede vizyonumuz var evet jaja sorunluydu ama bu sorumsuzluklarinin takimi olumsuz etkilemedi etkileseydi gecen sene sampiyon olamazdik... Burak yilmazda simdiye kadar hic bir klüpde tutunamamisti, gerekli kisiler jaja ya gerektigi motivasyonu gerektigi mümkün mertebe rahatligi verseydi su anda sahada ne kadar kötü oynarsak oynayalim her an bir hareketiyle macik skorunu degistirebilem bir oyuncumuz daha olurdu... Onu gönderenler veya gönderilmesine izin verenler kendilerine cok güveniyorlardi gecen seneki basarilardan ötürü noldu gördük.... Futbol iyi futbolcularla oynanir, jaja da iyi bir futbolcuydu....

canibus
25.03.2012, 21:24
Adrian yine golü yediriyordun bize neyseki Mehmet Batdal vurdu o topa.

seyduna_efil
25.03.2012, 21:29
Kesinlikle satılmalı,eleştirilecek bir yanı da kalmadı..

Erbay
25.03.2012, 21:30
Oyuna girdiğinden bir şey yap bari. Haftaya at bari yav bir şey yap.

Uğur Ö.
25.03.2012, 21:31
Yok artık.5 dk da ne gördünüzde eleştiriyorsunuz.Adrianı sevmiyorsanızda sevmiyorsunuz ama abartmayın artık

marcusjava
25.03.2012, 22:36
Allahın mandrakesi

Cengiz Çubukcu
25.03.2012, 22:37
bu adamı 18'e değil 28'e almam, 5 dakikada bile az daha golü yediriyordu bize....

Fatih ÇOLAK
25.03.2012, 22:38
Yapmayın arkadaşlar :)

5 dk. oynadı yahu :D , kanatta kritik bir müdahalesi vardı, birde top kaybı vardı kritik bölgede...

Ne bekliyoruz 5 dakikada? Oyuna bile ısınamaz, kötüyse kötü diye eleştiririz ama bugün eleştirilmesi saçmalık...

Fatih
25.03.2012, 22:40
Allahın mandrakesi

Allah da seni güldürsün.:)

Vkgz
25.03.2012, 22:40
aceleyle yapılmış hatalı bir transfer... bizim için yetersiz ancak orta sıra çapındaki takımlarda iyi işler çıkartabilir.

Samet Yildirim
25.03.2012, 22:42
Haha komedi ya :) 5 dakika oynadi yorumlarda sacmalamayalim yazik ya...

marcusjava
25.03.2012, 22:45

5 dakkada 90 dakikanın içine ediyordu nerdeyse. bu da bi başarı tabi.

Cengiz Çubukcu
25.03.2012, 22:58

oyuncu dediğin o 5 dakikayı bile değerlendirmeli, oynadığı 90 dakikaları da biliyoruz....

Samet Yildirim
25.03.2012, 23:03
Zokora inanilmazdi ama batdal az kalsin atiyordu zokora ayagin altindan kacirdi diye eee ne olacak simdi ?

Sacma sapan yazip kendi futbolcunuza cakmayin yeter artik.

forsa61
25.03.2012, 23:05
takım komple oturmamıs, simdi seneye aynı adamlarla daha basarılı olursak acaba ne diyeceksiniz. gecen yılki kadro bir onceki sene, dagılmıstı. kadro dısılar vs calkalanıyordu, 7. mi ne bitirmişti ligi ne oldu? ertesi sene sampiyon oldu. azıcık sabır ya, ne olacak yıllardır yakıp yıkıyoruz yeter artık...

ben adrian'ın iyi olduguna inanıyorum, insallah avrupa sampiyonasında herkesin agzını acık bırakır.

FC-ST-PAULI-61
26.03.2012, 00:45
5 dakkada 90 dakikanın içine ediyordu nerdeyse. bu da bi başarı tabi.
Aynen öyle oluyordu gercekten.

x_man
26.03.2012, 01:15
adrian seni seviyoruz ama insan olarak futbolunu maalesef sevemedik ayrılık herkes için hayırlı olur

Punisher-61
03.04.2012, 10:13
Aykutu yerden yere vurun ama dünyanin parasini alan bi ise yaramayan bos adriani yere göge sigdiramiyoruz...

Nasil bi mantik anlamadim hala bu adama güvenenler var.. Senol günes fener macinda oyuna bile sokmadi o kadar yetersiz bit topcu diye

Uğur Ö.
03.04.2012, 11:03
Aykutu yerden yere vurun ama dünyanin parasini alan bi ise yaramayan bos adriani yere göge sigdiramiyoruz...

Nasil bi mantik anlamadim hala bu adama güvenenler var.. Senol günes fener macinda oyuna bile sokmadi o kadar yetersiz bit topcu diye
Çok güzel bir mantık .Bjk maçında 85 dk yetersiz diye mi oynamış

Punisher-61
03.04.2012, 13:26
Çok güzel bir mantık .Bjk maçında 85 dk yetersiz diye mi oynamış

Kardesim dur allah askina ya benimle alay mi ediyorsun... Lig bitti adamdan ses seda yok sende gelmissin bjk macinda 85 dakika sahada kaldi diyorsun..

Güya en büyük transferimiz.. Ama sadece bi mac iyi oynadi..

Murat'
03.04.2012, 13:30
Çok yazık oluyor hem bize hem kendisine.

canna52
03.04.2012, 15:37
5 dk. için bu eleştiriler ağır değil mi?
yazıktır, günahtır..

kritik soru, adrian kötü oyuncu mu yoksa biz mi verim alamadık?

sapara, henrique, volkan, adrian bence bunların hepsi kaliteli oyuncular ama bu yeteneklerinden yararlanamadık. önce bunu kabul edelim.
sapara antepte döktürüyor, volkan eski halinden çok uzak, adrian milli maçlarda farklı burda farklı vs.

Murat'
03.04.2012, 16:07
5 dk. için bu eleştiriler ağır değil mi?
yazıktır, günahtır..

kritik soru, adrian kötü oyuncu mu yoksa biz mi verim alamadık?

sapara, henrique, volkan, adrian bence bunların hepsi kaliteli oyuncular ama bu yeteneklerinden yararlanamadık. önce bunu kabul edelim.
sapara antepte döktürüyor, volkan eski halinden çok uzak, adrian milli maçlarda farklı burda farklı vs.

Milli maçlar kriter olmamalı bence, daha önce de dediğim gibi Polonya iki seneden beri hedef maçı oynamıyor.

Zeki Akyol
03.04.2012, 16:11
Yeni sezon onun için başlangıç olmalı

Murat'
03.04.2012, 16:13
Aslında Avrupa Şampiyonası neyin ne olduğunu daha iyi gösterecek.Şurda 7 ya da 8 maçımız daha var, en azından bu maçlarda bir şey yapabilir inşallah.

MonteCristo
03.04.2012, 16:30
İki milyon Euro falan veren çıkarsa hiç tereddüt edilmesin bence.

bugrahankazaz
03.04.2012, 17:04
Şenol hocanın onu play off lara hazırladığını düşünüyorum.Özellikle fiziki olarak.

Hatice Aslan
03.04.2012, 17:14
Play Off'ta olmazsa önümüzdeki sezon fiziğini güçlendirip çok katkısı olacaktır takıma.

Punisher-61
03.04.2012, 17:42
Şenol hocanın onu play off lara hazırladığını düşünüyorum.Özellikle fiziki olarak.

Fener macinda sahaya bile sürmedi ne hazirlamasi...

Samet Yildirim
03.04.2012, 22:57
Kaliteli adam...

FC-ST-PAULI-61
03.04.2012, 23:08
Insallah satilir.Ilk günden beri diyorum Trabzonsporun Futbolcusu olamaz.

esra61
03.04.2012, 23:29
bence oynatılmalı ilk 11 de..oynadıkça daha iyi olucağını düşünüyorum yetenekli bir isim...

mda61
03.04.2012, 23:31
Gelecek sene Adrian'ın yılı olacak, hepiniz utanacaksınız.

Uğur Ö.
04.04.2012, 00:37
Kardesim dur allah askina ya benimle alay mi ediyorsun... Lig bitti adamdan ses seda yok sende gelmissin bjk macinda 85 dakika sahada kaldi diyorsun..

Güya en büyük transferimiz.. Ama sadece bi mac iyi oynadi..
Tabikide alay etmiyorum ancak Adriandan vazgeçilme bir durumu yok.Sadece bir maç iyi oynadı demişin ancak şampiyonlar liginde ve elemelerde gerçekten iyi oynamıştı.Sadece şöyle 5 maç arka arkaya 90 dk oynatamadık kötü de oynasa o yüzden verimliliği düşük Adrianın

Fatih ÇOLAK
04.04.2012, 02:03
Tabikide alay etmiyorum ancak Adriandan vazgeçilme bir durumu yok.Sadece bir maç iyi oynadı demişin ancak şampiyonlar liginde ve elemelerde gerçekten iyi oynamıştı.Sadece şöyle 5 maç arka arkaya 90 dk oynatamadık kötü de oynasa o yüzden verimliliği düşük Adrianın

Buna katılıyorum, 1 maç iyi oynadı, 1 maç biraz bocaladı hemen yedek, adamın kafası rahat değil bir kere, en iyi oynayan da olsa ilk çıkanlardan oluyor...

Bunu Volkan Şen'de de gördük, ilk yarıda 2-3 maçta bir oynuyordu, kopuk kopuk idi hep, son haftalarda sürekli oynatılıyor ve yavaş yavaş kendini buldu, Şenol Hoca sırf pres yapıyor diye Alan'dan vazgeçmiyor, oysa Zokora-Colman-Adrian üçlüsüyle çok iyi oynamıştık-oynarız da...Bu hafta Adrian+Alan oynarsa Adrian yine etkisiz olur muhtemelen çünkü arka planda kalıyor genelde, Alan topları alıp alıp eziyor, ayağımızda top tutamıyoruz, pas yapamıyoruz sonra Adrian kötü oluyor...

İşallah Play-Off'da tekrar:

-----Zokora-----
Colman----Adrian

düzenini görebiliriz...

Şu düzende takımın pas yüzdesi rakipten hep fazla oldu, BJK+Sivas maçlarında yaklaşık 150 dk oynadık bu şekilde, rakibe doğru düzgün pozisyon bile vermedik çünkü top genellikle bizdeydi...

Bud Spencer
04.04.2012, 02:06
alanzinho kadar ayakta kalamiyor, kosmuyor mücadele etmiyor onun kadar
böyle bir adama ihtiyacimiz yok

Yasin Altuntas
04.04.2012, 03:50
Buna katılıyorum, 1 maç iyi oynadı, 1 maç biraz bocaladı hemen yedek, adamın kafası rahat değil bir kere, en iyi oynayan da olsa ilk çıkanlardan oluyor...

Bunu Volkan Şen'de de gördük, ilk yarıda 2-3 maçta bir oynuyordu, kopuk kopuk idi hep, son haftalarda sürekli oynatılıyor ve yavaş yavaş kendini buldu, Şenol Hoca sırf pres yapıyor diye Alan'dan vazgeçmiyor, oysa Zokora-Colman-Adrian üçlüsüyle çok iyi oynamıştık-oynarız da...Bu hafta Adrian+Alan oynarsa Adrian yine etkisiz olur muhtemelen çünkü arka planda kalıyor genelde, Alan topları alıp alıp eziyor, ayağımızda top tutamıyoruz, pas yapamıyoruz sonra Adrian kötü oluyor...

İşallah Play-Off'da tekrar:

-----Zokora-----
Colman----Adrian

düzenini görebiliriz...

Şu düzende takımın pas yüzdesi rakipten hep fazla oldu, BJK+Sivas maçlarında yaklaşık 150 dk oynadık bu şekilde, rakibe doğru düzgün pozisyon bile vermedik çünkü top genellikle bizdeydi...

Sezon basindan beri tek BIR macta 90 dakika oynadiysa sence birazda olsa kendini sorgulamasi gerekmiyormu ??

O kadar laf yiyen ALanzinho bile 90. dakikada Depar atabiliyor, Adrian zaten kirilgan olan bir Futbolcu olarak 60.-70. dakikalar arasi üflesen düsecek hale geliyor.

Burak Sahin
04.04.2012, 05:15
Alanzinho ile kiyaslanmasi cok komik futbolu cok bilen ts taraftari simdide adriani karalamak icin alanzinhoyu mu kullaniyor, adriana senol hoca volkan sene gosterdigi ilgi alaka sabri göstermeliydi ona güvendigini hissettirmeliydi ama hocadaki yavanci oyunculara karsi olan antipatisini anlamis degilim hemi kendi aldirtip hemide lig bitmeden adami sildi...

Barış Gümüş
04.04.2012, 12:54
Adrian'ın güç ve dinamizm kazanması gerekiyor. Biraz da savunma öğrenip ortasahanın göbeğine monte edilebilirse ancak faydalı olur.Hücuma dönük pozisyonda ancak alternatif olur şu aşamada bence. Yine de kadroda bulunması gereken kaliteli zeki bir futbolcu

Fatih ÇOLAK
04.04.2012, 13:10
Sezon basindan beri tek BIR macta 90 dakika oynadiysa sence birazda olsa kendini sorgulamasi gerekmiyormu ??

O kadar laf yiyen ALanzinho bile 90. dakikada Depar atabiliyor, Adrian zaten kirilgan olan bir Futbolcu olarak 60.-70. dakikalar arasi üflesen düsecek hale geliyor.

Dostum Alan 90 dakika ayakta duruyor da ne oluyor?

Adrian 70 dakika oynasın yeter ki, muhtemelen o sırada rakibin fişini çekeriz, çekemezsek de son 20 dk. Alan'ı sokar hoca...

Hocanın ne kadar sabırlı olduğunu bir çok oyuncudan biliyoruz fakat Adrian'a karşı sabırlı davranmadı-davranmıyor. Bazı maçlar oluyor ilk yarı 1-0 yenik kapatıyoruz, hani çok da iyi oynamıyoruz ama 2.yarı aynı kadro çıkıyor, tersi durumda Adrian oyunda örneğin, ilk yarıda 0-0 bitiyor, hoca hemen çıkarıyor Adrian'ı...

Alanzinho 10 numara konumunda oynuyor, pres yapması çok da önemli değil aslında, beğenmediğimiz kötü Adrian, onun 3 katı asist yaptı...

poetricus
04.04.2012, 13:48
Bir tuhaf adam: Bir bakıyorsunuz olağanüstü zeka ve yetenek isteyen paslar veriyor, bir bakıyorsunuz Aykut'un ikiz kardeşi gibi saçmalıyor.
Bir tuhaf adam vesselam!

.....
04.04.2012, 13:53
Aslında baya bi yetenekli de bir türlü tutturamadı. Oynadıkça düzelecek başka çaresi de yok.

gabriel omar
04.04.2012, 14:07
Fiziksel olarak güçlenmedikçe bir çakar bir çakmaz.Yerinde olsam gider en kral kondisyoneri tutarım kendi kendime özel çalışırım .

kürşat61
05.04.2012, 16:24
Korkarak oynuyor.

oflubektas
05.04.2012, 19:24
Brozek olmadı ama bir seneliğine Adrian'ı denese Celtic takımı.

Bizde Polonyalı bol nasılsa; olmadı Glowacki, o da olmazsa Piotr'ı veririz.

Biri tutar herhalde :)

Polonya liginden Lewandowski Dortmund'a 1,5 Milyon Euro'ya gitmiş. Şimdi ortalığı dağıtıyor ve yanlış bilmiyorsam Gomez'den sonra gol krallığında 2.sırada. Bizim Adrian'a ise 5,25 Milyon Euro, yani üç katını vermişiz ama hali ortada. Bu güçsüzlükle nereye kadar? Rakip oynamasına izin verirse iyi işler yapabiliyor. (Bu sene Manisa ve bjk maçları, transfer öncesi Şenol Hoca'nın da canlı izlediği Polonya-Arjantin maçı) Ancak biraz sağlam bastın mı dağılıyor uşak.

Samet Yildirim
05.04.2012, 19:30
Polonya liginden Lewandowski Dortmund'a 1,5 Milyon Euro'ya gitmiş.

Lewa icin kim nerede 1,5 yaziyor ?

Transfer oldugu rakam 4.8 milion euro.

Ilk sene beklentileri karsilayamadi daha dogrusu yedek agirlikli bir sezon gecirdi ama 2.sezonunda kalitesini gösterdi.

oflubektas
05.04.2012, 19:32
Lewa icin kim nerede 1,5 yaziyor ?

Transfer oldugu rakam 4.8 milion euro.

Ilk sene beklentileri karsilayamadi daha dogrusu yedek agirlikli bir sezon gecirdi ama 2.sezonunda kalitesini gösterdi.

Öyleyse kabul, hemen düzeltelim. Teşekkür ederim.

Diğer yazdıklarımın ise sonuna kadar arkasındayım :)

Samet Yildirim
05.04.2012, 19:35
Öyleyse kabul, hemen düzeltelim. Teşekkür ederim.

Diğer yazdıklarımın ise sonuna kadar arkasındayım :)
Bende tsk ederim :)

Diger yazdiklarina birsey demiyorum zaten :) Saygim sonsuz :)

Hatice Aslan
05.04.2012, 23:23
http://www.youtube.com/watch?v=XjziQfhXYGk&feature=relmfu

Ah be Adrian :)

Erbay
05.04.2012, 23:26
Adrian Fiyaskowski.

Asi Çaykaralı61
06.04.2012, 01:23
Ordu maçında ilk 11'de başlayabilir bence Play Off öncesinde

MDanışmaz
06.04.2012, 01:32
Fiziksel olarak çok kötü durumda bu seneden geçti artık seneye bakalım onun için son şansı oldu oldu olmadı yolcudur..

Ahmet Karadeniz
06.04.2012, 01:43
5,3 milyon euroluk bidon (bu sene için bakalım ilerleyen maçlarda beni yanıltacabilecek mi?)

adrian 'ın yerine bu Xavier gelse keşke http://www.youtube.com/watch?v=fdIMUuYqY1E

FC-ST-PAULI-61
06.04.2012, 03:08
Adrian Fiyaskowski.

5 Dakikadir gülüyorum:D

Mert Oğuzlu61
06.04.2012, 23:46
Trabzonspor tarihinde, ''sadece ligde'' 34 maç sonunda gol atamayan bir ofansif orta saha oyuncusu ? var mı aklınıza gelen bir isim ? benim gelmiyor :D polenimiz 10 numaralı formayıda giyiyor...

yarın büyük ihtimal oynayacak hatta kilit isim maalesef bu polen olacak (nickte buldum adama buna artık polen diyek beyler) ve eğer gol atamazsa sanırım rekor kırmış olacak, dile kolay. o kadar maça çık bir gol atama ?????? polenin yerinde olsam valla insan içine çıkamazdım, yumlu nun bile 2 golü var ben olsam antrenmanda felan arkadaşlarımın yüzüne bakamazdım insan biraz utanırda kasar birşeyler yapıp, kendisini göstermek için...

SensitiveLord61
07.04.2012, 13:00
Şenol Güneş ' den küfürü yedin ya Ohhhhhhhhh dedim :D

M.S.SOFU
07.04.2012, 13:55
Adrian Fiyaskowski.

balkondan düştüm pampa :D

bangkook_61
07.04.2012, 14:39
İyi oyuncu olabilir ama biz de olmadı. Bu lig için uygun değil gibi. En az zararla Euro 2012 den sonra gönderebiliriz ve yerine "hemen" katkı sağlayacak bir adam alırız umarım.

Mert Pasa
08.04.2012, 08:41
Hadi usagim yazin turnuvanin yildizi olmak icin playofflarda isinman lazim,ondan sonra ya zarar etmeden satis ya da yeni bir Burak Yilmaz ,Tolga Zengin hikayesi

DeAgLeMaNyAq
08.04.2012, 17:29
Maçın en net pozisyonunda güzel bir ara pası attı ama ondan başka ne yaptı diye sormak lazım. Sırf o pası attı diye bu adam nasıl yedek bekler nidaları yükseldi. Ama kusura bakmayın sırf bu pası beklemek adına 90 dakika bu adama katlanılmaz...

sessizkral_1
08.04.2012, 17:31
dakika 88 maç 0-0

ceza sahasının oralarada olması gerekirken ortasahada pas dağıtmaya çalışıyor

Uğur Ö.
08.04.2012, 17:32
Maçın en net pozisyonunda güzel bir ara pası attı ama ondan başka ne yaptı diye sormak lazım. Sırf o pası attı diye bu adam nasıl yedek bekler nidaları yükseldi. Ama kusura bakmayın sırf bu pası beklemek adına 90 dakika bu adama katlanılmaz...
Kaç kere o alanda topla buluşturuldu.(Gerçi o bölgede hiçbir oyuncu topla buluşmadı fazlada).Adrian o bölgelerde herzaman iyi işler yapıyor.Günahtır bu adama yapılan.Herkes kötü oynuyor ama bu adam kötü oynadımı günah keçisi oluyor ve diğer maç forma yüzü göremiyor.Umutta günah keçisiydi ama diğer maçlarda oynuyordu hiç yoktan.Takımı Adrianın üzerine kursak çok daha verimli oynarız

Hatice Aslan
08.04.2012, 17:33
Etkisiz bir ortasaha vardı maçta Adrian Henri girdi biraz olsun hareketlendirdi oyunu eğer asisti çöpe gitmiş olmasaydı maçın adamı kesinlikle Adrian olurdu. Üzülüyorum bu adamın verdiği pasların çoğu güme gidiyor ama bunun suçlusu o pası değerlendiremeyenlerin. Eğer sistem Burak'a yönelik olmasa çift forvet oynasak ve tamamen takım oyunu oynasak bütün futbolcularımızın kalitesi çıkar ortaya Adrian'ın kalitesi gölgelenmezdi.

Uğur Ö.
08.04.2012, 17:33
dakika 88 maç 0-0

ceza sahasının oralarada olması gerekirken ortasahada pas dağıtmaya çalışıyor
Baktı top gelmiyor bari ben dağıtayım diye geriye geldi.Belkide hoca demiştir.Ancak böyle dk dk şey yazarsak sadece defans dörtlüsünün yaptığı komedilerle dolar sayfa

DeAgLeMaNyAq
08.04.2012, 17:39
Kaç kere o alanda topla buluşturuldu.(Gerçi o bölgede hiçbir oyuncu topla buluşmadı fazlada).Adrian o bölgelerde herzaman iyi işler yapıyor.Günahtır bu adama yapılan.Herkes kötü oynuyor ama bu adam kötü oynadımı günah keçisi oluyor ve diğer maç forma yüzü göremiyor.Umutta günah keçisiydi ama diğer maçlarda oynuyordu hiç yoktan.Takımı Adrianın üzerine kursak çok daha verimli oynarız

Ben doğrudan Adrian'ı suçlamıyorum. Hiçbir zaman oyunu onun üzerine kurmadık. Sapara bile Antep'te daha büyük rol aldı. Ama kabul etmek gerekir ki sezon başında sorumluluk alan Adrian da yok. Küsmüş bitmiş bir kafa yapısıyla, birkaç klas hareketin haricinde çok fazla bir şey yaptığını söyleyemeyiz...

Hatice Aslan
08.04.2012, 17:42
Ben doğrudan Adrian'ı suçlamıyorum. Hiçbir zaman oyunu onun üzerine kurmadık. Sapara bile Antep'te daha büyük rol aldı. Ama kabul etmek gerekir ki sezon başında sorumluluk alan Adrian da yok. Küsmüş bitmiş bir kafa yapısıyla, birkaç klas hareketin haricinde çok fazla bir şey yaptığını söyleyemeyiz...

Aslında oyuncuları küstüren bizleriz renkdaş. Çünkü bir maç kaybedilsin hemen kolayca al aşağı ediyoruz tribünden doğru ıslıklıyoruz küfrediyoruz. Ediyorlar demiyorum ediyoruz buna dikkat çekiyorum. O ortamda hangi futbolcu olursa olsun içine kapanır korkak oynar küser.

Uğur Ö.
08.04.2012, 17:46
Haklısın.Ancak empati kuracak olursak en iyi oynadığı bjk maçında bile 80. dk oyundan çıkıyorsa üst üste 3-4 maçı geçtim bir maç 90 dk oynadığı maç yoksa o futbolcudan verim almak imkansız

Şenol Güneş'in bazı inatları var.Colman yok gidiyor Serkanı çekiyor oraya orada oynayabilecek oyuncular olmasına rağmen Colmanla alakasız bir oyuncu koyuyor.Şimdi Zokora-Adrian la başlayamazmıydı

Ben Adrianın takımda kalacağını düşünmüyorum.Eğer kalsaydı hiç yokta 2 maç 90 dk oynardı.Sezon sonunda satılacaktır.Marcelinho gibi Adrianda harcandı

tsukru61
08.04.2012, 17:49
Sanırım Polonya'da futbolcular birbirlerine dokunmadan futbol oynuyorlar. Rakip Adrian'a değse yerlerde sürünüyor.

ysfemr
08.04.2012, 19:19
bu adam tam kendini bulacaktı sivas maçı trabzon kariyerinin bitişi oldu adam ilk yarı sahanın en iyisi sen 2. yarı iyi oynadıgı yerden çek sola sonrada kötü oynadı diye sahada ayakta duramayanlar varken 60 ta al oyundan sonra çık adrian oyna de olmaz arkadaşlar olmaz bakın 2 sene öncesinin kazma burakı bugün bi özgüvenle 35 tane gol attı bu adamda o moralsızlıkle daha da birşey yapamaz........

Cengiz Çubukcu
08.04.2012, 20:07
Sanırım Polonya'da futbolcular birbirlerine dokunmadan futbol oynuyorlar. Rakip Adrian'a değse yerlerde sürünüyor.

bugün bu benim de aklıma geldi ama glowacki var ...

Mert Oğuzlu61
08.04.2012, 20:30
rekor kırdı adam. lig bitti adamın 1(bir) golü bile yok !!!

ve bu adamı hala savunma çabasında olanlar var, şampiyonluğa oynayacak takımın asla banko oyuncusu hatta yedeği bile olamaz bu kadar açık ve net !

polonya halı saha liginde oynar ancak diyeceğim ama oradada bir cacık yapamamış 200 maç 10 gol 10 asist kıytırık bir yılın oyuncusu ödülü hooop rekor paraya Ts ye (!)

1 maç arkadaş 1 maç çık göster kendini eyvallah, koca sezon onuda beceremedi yetenek fukarası. ben duygusallığa vurmam işi jaja gibi alemci ve kaliteli adamlar istiyorum geçen seneki gibi başım dik gezmek istiyorum bunuda diğerlerinide nasıl postalarlar artık orasını bilemem ama bir şekilde alayını takımdan uzaklaştırmak lazım.

Hatice Aslan
08.04.2012, 20:35
Alemci saygısız adamlarla başım dik dolanacağıma saygılı ahlaklı süper olmasada iyi futbolcularla gururlanarak yaşarım. İstanbul değiliz biz Trabzonspor'uz. 'Tabi bu benim fikrim'

Mert Oğuzlu61
08.04.2012, 20:40
Alemci saygısız adamlarla başım dik dolanacağıma saygılı ahlaklı süper olmasada iyi futbolcularla gururlanarak yaşarım. İstanbul değiliz biz Trabzonspor'uz. 'Tabi bu benim fikrim'

30 sene daha beklersin şampiyonluğu, başın dik gezersin 10 senede bir kaldırdığın türkiye kupasıyla (!)

hala aynı nakarat, bırakın bu lafları Allah aşkına...

Alika87
08.04.2012, 20:43
http://www.transfermarkt.de/de/artur-sobiech/leistungsdaten-detail/spieler_75640.html

http://www.transfermarkt.de/de/adrian-mierzejewski/leistungsdaten-detail/spieler_16955.html

gol, asist ve yasa göre üstdeki iki oyuncudan hangisi daha pahali olmasi lazim?

Hatice Aslan
08.04.2012, 20:45
30 sene daha beklersin şampiyonluğu, başın dik gezersin 10 senede bir kaldırdığın türkiye kupasıyla (!)

hala aynı nakarat, bırakın bu lafları Allah aşkına...

Böyle pislik dolu bir ligde zaten şampiyonluk beklemiyorum. Gs-Manisa maçını izliyorsan bu pislikleri görürsün renkdaş :) 10 senede bir kaldırdığımız Türkiye Kupası'da bizim gururumuz en azından bazıları gibi 30 sene arayla almıyoruz belkide o kişiler bu yılda alamayacak Türkiye Kupasını :) Ben şampiyonluk için sevmedim bu takımı bu saatten sonrada yine şampiyonluk için sevmem zaten bunlar yine benim düşüncelerim tabi herkes benim gibi düşünmek zorunda değil :)

Alika87
08.04.2012, 20:50
Böyle pislik dolu bir ligde zaten şampiyonluk beklemiyorum. Gs-Manisa maçını izliyorsan bu pislikleri görürsün renkdaş :) 10 senede bir kaldırdığımız Türkiye Kupası'da bizim gururumuz en azından bazıları gibi 30 sene arayla almıyoruz belkide o kişiler bu yılda alamayacak Türkiye Kupasını :) Ben şampiyonluk için sevmedim bu takımı bu saatten sonrada yine şampiyonluk için sevmem zaten bunlar yine benim düşüncelerim tabi herkes benim gibi düşünmek zorunda değil :)

senin görüslerine saygi duyuyorum, ama kim sana izlerken daha cok keyif veriyordu, JAJA'mi Adrian'mi??

Hatice Aslan
08.04.2012, 20:53
senin görüslerine saygi duyuyorum, ama kim sana izlerken daha cok keyif veriyordu, JAJA'mi Adrian'mi??

Şimdi ikisini kıyaslayamam Jaja'nın futbolculuğu zaten tartışılmaz izlerken hayranlıkla izlenir. Ama Adrian'ında kaliteli futbolcu olduğu kesin. Mesela bugün verdiği bir pas vardı ki %100lük pozisyondu ama pozisyonu yediler mis gibi asist güme gitti. Bu adamın eksiklikleri sadece fizik-özgüven. Ben bu eksikliğini görüyorum eğer bunlar yerinde olsaydı BJK maçındaki belkide daha üstün bir Adrian izleyebilirdik. Eğer satılmazsa bu eksikliklerini umarım giderir.

Uğur Ö.
08.04.2012, 20:57
rekor kırdı adam. lig bitti adamın 1(bir) golü bile yok !!!

ve bu adamı hala savunma çabasında olanlar var, şampiyonluğa oynayacak takımın asla banko oyuncusu hatta yedeği bile olamaz bu kadar açık ve net !

polonya halı saha liginde oynar ancak diyeceğim ama oradada bir cacık yapamamış 200 maç 10 gol 10 asist kıytırık bir yılın oyuncusu ödülü hooop rekor paraya Ts ye (!)

1 maç arkadaş 1 maç çık göster kendini eyvallah, koca sezon onuda beceremedi yetenek fukarası. ben duygusallığa vurmam işi jaja gibi alemci ve kaliteli adamlar istiyorum geçen seneki gibi başım dik gezmek istiyorum bunuda diğerlerinide nasıl postalarlar artık orasını bilemem ama bir şekilde alayını takımdan uzaklaştırmak lazım.
Yahu 5 golü geçen yok hala neyin tantanasını yapıyoruz.Gol atamadı diye mi eleştireceğiz Adrianı.5 gol atsa takımın en çok gol atan 2.adamı olacak mantıklımı sence

Alika87
08.04.2012, 20:57
Şimdi ikisini kıyaslayamam Jaja'nın futbolculuğu zaten tartışılmaz izlerken hayranlıkla izlenir. Ama Adrian'ında kaliteli futbolcu olduğu kesin. Mesela bugün verdiği bir pas vardı ki %100lük pozisyondu ama pozisyonu yediler mis gibi asist güme gitti. Bu adamın eksiklikleri sadece fizik-özgüven. Ben bu eksikliğini görüyorum eğer bunlar yerinde olsaydı BJK maçındaki belkide daha üstün bir Adrian izleyebilirdik. Eğer satılmazsa bu eksikliklerini umarım giderir.

bende satilmasindan yana degilim, aynisi Henrique icin de gecerli. ikisi de yeteneklerini az olsada bir kac macda gösterdiler ve simdi satmak büyük zarar demektir. Az olsada umudum var, ama ben yinede söylüyorum, adrian icin en az 3milyon euro fazla ödedik, o paralar kime gitti belli degil. Ben bizim yönetime hic güvenmiyorum, trabzonspor icin artik mücadele ettiklerini düsünmüyorum, ama bu simdi baska konu.

Hatice Aslan
08.04.2012, 20:59
bende satilmasindan yana degilim, aynisi Henrique icin de gecerli. ikisi de yeteneklerini az olsada bir kac macda gösterdiler ve simdi satmak büyük zarar demektir. Az olsada umudum var, ama ben yinede söylüyorum, adrian icin en az 3milyon euro fazla ödedik, o paralar kime gitti belli degil. Ben bizim yönetime hic güvenmiyorum, trabzonspor icin artik mücadele ettiklerini düsünmüyorum, ama bu simdi baska konu.

Henrique Adrian için hala bende umutluyum inşallah önümüzdeki yıl yeterli derecede verim alırız eğer satılırlarsa gerçekten büyük zarara gireceğiz. Diğeri başka bir konu bu başlık altında konuşulmaz düşüncesindeyim. Fikirlerini paylaştığın için teşekkürler renkdaş.

esra61
08.04.2012, 21:03
BEN ADRİANDAN umutluyum açıkcası...bjk maçında nasıl oynadığını gösterdi.eksikliği var evet ama sürekli 11 de oynayarak bu eksikliğini giderebilir...gelecek sene patlama bekliyorum tabi 90 dakka şans bulursa!

Fatih ÇOLAK
08.04.2012, 21:04
Adrian ve Henriqe gelecek sene takımda olmalı olacaktır da, ben ikisine de güveniyorum, Adrian bir ara ön libero oynuyordu bugün, tıpkı Sapara gibi ;)

Mert Oğuzlu61
08.04.2012, 21:05
Yahu 5 golü geçen yok hala neyin tantanasını yapıyoruz.Gol atamadı diye mi eleştireceğiz Adrianı.5 gol atsa takımın en çok gol atan 2.adamı olacak mantıklımı sence

golü bırak bu adamın kaleye şut çektiği maç hatırlamıyorum, o mevkide oynayan adamın hücum gücü yüksek olmalı. adrian çok kolay markaj yiyor ve maç içinde kaybolup gidiyor, solak oyuncu ama şutları kaleye fare gibi gidiyor adam geçemez ceza sahasında etkili olamaz serbest vuruş kullanamaz dripling felan yok rakip defansı açabilme özelliği yok eee ne diye giyiyorsun 10 numaralı formayı ? ne işe yarar bu adam ????

koca sezon boyunca 1 maç sadece 1 maç söyle umutlanmam için ? yok işte adamın kapasitesi bu... buna güvenip transfer yapmamak olmaz gelecek sene şampiyonluğa oynayacak güçlü bir kadro kurmak istiyorsak o bölgeye en kalitelisinden bir takviye şart.

esra61
08.04.2012, 21:09
golü bırak bu adamın kaleye şut çektiği maç hatırlamıyorum, o mevkide oynayan adamın hücum gücü yüksek olmalı. adrian çok kolay markaj yiyor ve maç içinde kaybolup gidiyor, solak oyuncu ama şutları kaleye fare gibi gidiyor adam geçemez ceza sahasında etkili olamaz serbest vuruş kullanamaz dripling felan yok rakip defansı açabilme özelliği yok eee ne diye giyiyorsun 10 numaralı formayı ? ne işe yarar bu adam ????

koca sezon boyunca 1 maç sadece 1 maç söyle umutlanmam için ? yok işte adamın kapasitesi bu... buna güvenip transfer yapmamak olmaz gelecek sene şampiyonluğa oynayacak güçlü bir kadro kurmak istiyorsak o bölgeye en kalitelisinden bir takviye şart.

bjk maçını örnek verebiliriz....biz geçen sene jaja yı izlediğimiz için aynı şeyleri adriandanda yapmasını bekliyoruz yapamayınca bu adamda iş yok deyip bir kenara atıyoruz yanlış..futbolcuları kıyaslamaktansa kişi olaraak değerlendirirsek daha iyi olur..bu senen bekleneni veremedi ama üstünde durulursa seneye bomba gibi bir adrian izleyebiliriz diye düşünüyorum...

Veysel
08.04.2012, 21:13
Arkadaşlar Adrian'da bir özgüven eksikliği var. Ben insandam anlarım bu adama gerekli destek sevgi verildimi bu adam iyi olacak. Bakıyorum takip ediyorum antrenmanlarda adamla böyle üvey evlat modunda nasıl burak kendine özgüven geldiğinde patlama yaptı oda yapacak inanıyorum ben bu adamda iş var bir dahaki sezon inşallah bize bunu gösterecek.

Erbay
08.04.2012, 21:13
Bu maç hakkını yemeyelim net bir asist yaptı ama gol olmadı. Sonra sertlik arasında kayboldu. Genel olarak değerlendirdiğimde hayal kırıklığından başka bir şey değil. Bu lig çok sert oynanıyor, Adrian'ın oynayacağı bir ortam kesinlikle yok. İspanya liginde bir takıma gitse şöyle orta karar, başarılı olur mesela. Ama bizde ı-ıh.

Uğur Ö.
08.04.2012, 21:36

Şampiyonlar ligi maçları +elemelerde ,İlk manisa maçı ,geçen bjk maçı gerçekten çok var.Rakip defansı açamaz demişin bugün gördük tek bir pasla nekadar kolay olduğunu rakibi açmanın.

Alex te çalım atamıyor kolay kolay adam geçemiyor ama okadar zeki ki o zekasıyla bu olmayan özelliklerini kapatıyor.Ve fb oyunu Alexin üstüne kuruyor o yüzden önplana çıkıyor

Eğer sistemli bir takım olacaksak Adrain çok iş görür.Dediğim takımın şuanda Burak dışında gol atacak çok az oyuncu var.

Serdær
08.04.2012, 21:38
Tomas Jun , Lange ve son olarak Adrian.

Adları hep beraber anılacak .

zafer6161
08.04.2012, 21:40
bugünkü pası kalitesini gösteriyor,seneye devamlı oynamalı.küstürülmememli

Alika87
08.04.2012, 22:00
bugünkü pası kalitesini gösteriyor,seneye devamlı oynamalı.küstürülmememli

misir ekmek, akcaabat köftesi ve bol bol hamsiyle beslememiz lazim onu, biraz kilo alsin ve güclensin diye :D

Bülent Bayraktar
08.04.2012, 22:47
Keske hersey bir pasla olsaydi !!
Kendine gidip takim aramali mumkunse gittigi takimida kaziklayarak !!

Murat'
09.04.2012, 09:25
Hepimizin umudu Avrupa şampiyonası, fakat ben ordan da bize ekmek çıkacağını pek zannetmiyorum, Adrian milli takımda da ikinci, üçüncü seçenek artık.

cakalkerem
09.04.2012, 09:29
hemen üçak bileti alınmalı tek taraflı ve gönderilmeli....

sessizkral_1
09.04.2012, 10:52
Uçak biletini ben alıcam sadece uçuş saatini söylesin

Gurpas
09.04.2012, 11:00
Adrian Adrian Adrian takım zaten berbat bence iyi bir futbolcu seneye kalırsa daha iyi olur.

Yavuz Hasan
09.04.2012, 12:57
Ne olursa olsun zararına gonderılmeyecektir bu da gelecek sezon da beraberiz anlamına gelir

İyi bir tatil iyi bir kamp geçirmesi dileği ile

Samet Yildirim
09.04.2012, 13:35
ilk 11 de baslamamasi büyük hataydi. Müthis pas verdi onun disinda pek yoktu.

Seneye kadroda olacak zatende ben olsam ilk 11 e hazirladim kendisini.

nchls
09.04.2012, 13:55
Kendisi yapmıyorsa birisi kafasına vura vura fizik,güç çalıştırsın adriana. Türkiye ligi için güç güç güç.Her şey. Sezon öncesi kampı güçlenerek geçirirse takımın değişmezlerinden olacağını düşünüyorum . Tekniği iyi. Zeka olarak ligin üstünde . Güç bence tek sorunu. Önceden demişimdir yine diyorum takımda genel anlamda bu yönde çok büyük eksiklik var zaten.

.....
09.04.2012, 13:59
Ordu maçında kesin ilk 11 çıkar diye bekledim ama olmadı.

Oyuna girdikten sonra Burak'a verdiği pas müthişti.

Bu uşağın da oynaması gerekiyor.

Fatih ÇOLAK
09.04.2012, 14:19
Colman'la birlikte takımın en teknik ve zeki oyuncusu...

Tek sorunu fizik ve özgüven maalesef, Şenol Hoca çok daha fazla şans tanımalı, ne düşünüyor anlamıyorum valla...

Tolga
09.04.2012, 16:31
Abi şu kadroda herkese katlandım bütün sezon boyunca da bu adam bütün duygularımı parça pinçik etti ya :D Ulan 5 Milyon verdik dedik bütün 1 sezon boyunca git yanlışlıkla kendi kalene gol at bari.Goldeki son olay senin olsun yani.Tık yok.

Isınsın dedik ilk yarı bitti.İkinci yarı başladı yine bi numarasını göremedik.Sadece 1 gol beklemiştim bu garibandan :D Sezon sonu en az zararla satılman dileğiyle topraam.

SAFA
09.04.2012, 16:35
Kimse kusura bakmasın ben Adrian'ı sırf o pası atması için 90 dakika tutarım . Hele de Colman yokkken .

Sibel
09.04.2012, 17:59
Harcanıyorsun Mierze. Bilemiyorum ki Aykut'ta olup sende olmayan ne var?
Kas? Fizik? Tamam...

Hürgün Aygün
09.04.2012, 18:00
Oyuna girdikten sonra katkı verdi kesinlikle ligin ikinci yarısında performansını arttırdı.Şenol Hoca Süper Final'de daha fazla zaman verecektir Adrian'a...

Burhan Açıkgöz
13.04.2012, 14:07
Adriandan patlama bekliyorum. Bizden ayrıldıktan sonra olursa üzülürüm.

Hatice Aslan
13.04.2012, 16:46

Adrian büyük ihtimalle satılmaz. Satılacaklar arasında brozekler glo var ve Henri varmış umarım onlarda TR içine satılmaz zira yolladığımız futbolculardan gol yeme geleneğimiz var :D

ESER
13.04.2012, 16:59

abi patladi zaten, bundan daha patlak bir hal alabilmeyi basarabilirse aferin kendisine

Samet Türkmen
14.04.2012, 20:49
abi patladi zaten, bundan daha patlak bir hal alabilmeyi basarabilirse aferin kendisine

Özellikle mesaj yazma gereği hissettim . Aynen katılıyorum. :D Ama Aykut'un yerine oynasın yinede.

Uğur Ö.
14.04.2012, 23:13
Adrian kötü oyuncu değil bunu sayfa 20 leri okuyarak anlarsınız.Bu adamın sorunu fizik olarak iyi değil ve bir türlü üst üste maç oynayamadı.Eğer 5 maç üst üste oynatabilseydik sürekli oynayan ve bukdar eletşri almayan bir oyuncu olurdu.Şenol Güneş beğenmemiş herhalde Adrianı oynatmıyor o yüzden

Mert Oğuzlu61
15.04.2012, 18:20
bu maç gol at ve takım kazansın, üye olduğumdan beri değiştirmediğim avatarıma bir hafta seni koyacağım. risk budur...

nasıl olsa atamayacaksın... hatta golü geçtim kaleye isabetli bir şut çek, yine değiştiricem... onada razıyım ! (bu kısım espriydi)

Fatih ÇOLAK
15.04.2012, 18:42
bu maç gol at ve takım kazansın, üye olduğumdan beri değiştirmediğim avatarıma bir hafta seni koyacağım. risk budur...

nasıl olsa atamayacaksın... hatta golü geçtim kaleye isabetli bir şut çek, yine değiştiricem... onada razıyım ! (bu kısım espriydi)

Oynamadan bu dediklerin nasıl yapılacaksa?

Ama girer son 5 dakikada ve muhtemelen pek bir şey yapamaz, sen gelir dersin ki bakın şut çekemedi...

Uğur Ö.
15.04.2012, 21:03
Şenol Güneş tarafından takımın kurtarıcısı ilan edildi.Yenik olduğumuzda sahaya giriyor.Diğer türlü niye oynasın takım yenik değilse

DeAgLeMaNyAq
15.04.2012, 21:09
Katkısı tartışılsa bile sahada yırtınan bir Alanzinho varken umursamaz şeklilde takılan Adrian'ı aramak anlamsız...

Fatih ÇOLAK
15.04.2012, 21:12
Katkısı tartışılsa bile sahada yırtınan bir Alanzinho varken umursamaz şeklilde takılan Adrian'ı aramak anlamsız...

Usta belli ki Alan'a sempatin var eyvallah...

Adrian bugün 20 dk oyunda kaldı, zaten etkisiz olan ve 2-0 yenik durumda olan takımda hiç bir şey yapmadı/yapamadı...

Ama buraya yırtınan Alanzinho dersen, diğer bütün oyunculara ayıp edersin...

Alanzinho bugün en kötüler arasında ilk üçe girer ama hâlâ yırtınan diyebiliyorsak yazıklar olsun...

Sibel
15.04.2012, 21:16
Şenol Güneş tarafından takımın kurtarıcısı ilan edildi.Yenik olduğumuzda sahaya giriyor.Diğer türlü niye oynasın takım yenik değilse
Katılıyorum. Kim kimi dalgaya alıyor çözemiyorum.

FC-ST-PAULI-61
15.04.2012, 21:17
Cok kötü bir Futbolcu.Polonya Liginde oynar baska biyerde oynayamaz.Fizik Gücü sifirin altinda.

MDanışmaz
15.04.2012, 21:20
Köşede topu arkadaşına verirken taca attınya notunu verdim güle güle

DeAgLeMaNyAq
15.04.2012, 21:22
Usta belli ki Alan'a sempatin var eyvallah...

Adrian bugün 20 dk oyunda kaldı, zaten etkisiz olan ve 2-0 yenik durumda olan takımda hiç bir şey yapmadı/yapamadı...

Ama buraya yırtınan Alanzinho dersen, diğer bütün oyunculara ayıp edersin...

Alanzinho bugün en kötüler arasında ilk üçe girer ama hâlâ yırtınan diyebiliyorsak yazıklar olsun...

Alanzinho'ya hiçbir sempatim falan yok ben sahada koşan adama bakıyorum. Benim yırtınmadan kastım da bu. Son dakikalarda oyuna girip eli belinde gezen Alanzinho değildi...

Hatice Aslan
15.04.2012, 21:23
Maç başlamadan önce taraftar; Adrian mutlaka oynamalı!
Maç devam ederken taraftar; Oyuna müdahale et hocaaa! oyuncu değişikliği yap hocaa!
Şenol hoca oyuncu değişikliği yapar Adrian'ı oyuna alır..
Sonrasında taraftar; Adrian git bu takımdan , Adrian oynama , Adrian kötüsün , Adrian topçu musun! Hoca Adriana nasıl dayanıyorsun sen nasıl hocasın!

Hep aynı muhabbet.

Not: Adrian'ı savunmuyorum.

Çetocan
15.04.2012, 21:24
Adrian Allah'ını Seversen Git Bir Gaziantep'te Bir 16 Maca Cık Sonra Burdaki Arkadaslarda Aynı Sapara Gibi Geri İstesinler Seni

Fatih ÇOLAK
15.04.2012, 21:29
Alanzinho'ya hiçbir sempatim falan yok ben sahada koşan adama bakıyorum. Benim yırtınmadan kastım da bu. Son dakikalarda oyuna girip eli belinde gezen Alanzinho değildi...

Yanlış maç izlemişim demek ki, bir ara Alan oyunda mı değil mi diye unuttum meğer oyundaymış...

Murat GENEL
15.04.2012, 22:03
Polonia Warsaw Başkanı kıs kıs gülüyordur nasıl kakaladım diye..Klübün en büyük fiyaskolarından Lange,Misse Misse ve bu eleman..

Gördüğü sarı kart ibretlik..30 saniye önce oyuna girmişsin 70 dakika oynayan adam arkandan topla gelip 3 metre takıyor sana ve faul yapıp sarı yiyorsun..Allahından bulsun seni getiren..

ThePatriot61
15.04.2012, 22:16
Ben seneyi neneyi bekleyemem. Adam biraz olsun gelecege isik verir onuda yapamiyor. Hemen satilsin. Thomas Jundan bile daha büyük bir kazik.

Inanilmaz...

Yavuz Hasan
15.04.2012, 22:31
tarihe geçenler arasınna girdin adrian

erdo6
15.04.2012, 22:33
bavulunu topla ve defol git

h@msi61
16.04.2012, 06:28
Grosicki'nin Bursa'ya attigi golu gordum de vay anasini dedim :)

Fatih ÇOLAK
16.04.2012, 12:20
Grosicki'nin Bursa'ya attigi golu gordum de vay anasini dedim :)

Gördük, sıradan bir gol işte...

Şu Grosicki'yi bir bizim maçlarda göremedik, hatta büyük maçların çoğunda göremedik...

Murat GENEL
16.04.2012, 12:24
Grosicki iyi oyuncu ama Trabzonspor'da ne yapar tartışılır bence de alınması hata olur ama Grosicki Adrian'dan iyi..Düşünün öyle bir adam aldık..Ülkenin en iyisi dediler bir de..Yazın Euro 12'de foyası daha da meydana çıkacak..

anth
16.04.2012, 12:26
Maça girdikten sonra bir pozisyonda 5 metre önündeki adama bomboş pozisyonda topu atamayıp, taça atan adamın kumaşı iyimiş...

Üstelik bu adam takımın oyun kurucusu olacak diye 5 milyon euro verdiğimiz adam...

Kimse masal anlatmasın; büyük vurgun olmuştur bu transferden...

anth
16.04.2012, 12:27
Ödemediğimiz taksidi kaldıysa vermesinler; kendini postalasınlar...

FC-ST-PAULI-61
16.04.2012, 12:34

Şu Grosicki'yi bir bizim maçlarda göremedik, hatta büyük maçların çoğunda göremedik...

Bu Saka mi Kardesim?
Ama simdi Adrianda sivasda öyle oynar veya Grosicki kücük Takimin büyük Topcusu falan demeyin.Bu Sacmaligi biraksin lütfen Adriancilar.

Fatih ÇOLAK
16.04.2012, 12:42
Bu Saka mi Kardesim?
Ama simdi Adrianda sivasda öyle oynar veya Grosicki kücük Takimin büyük Topcusu falan demeyin.Bu Sacmaligi biraksin lütfen Adriancilar.

Ya ne alakası var Adrian'cılar falan...

Grosicki'yi büyük takımlarla oynanan hiç bir maçta göremedik, belki 1-2 maç istisna çıkar, ayrıca 3 ay önce falan milli takım maçını izledim, herif son 30 dk oynadı, sadece 1 kere olumlu bir şey yaptığını gördüm, Adrian ise sadece 10 dakikada neler yaptı...

Adrian 2.yarının başından beri doğru düzgün oynatılmıyor, o zaman bu kadar acımasız eleştiri nedendir?

Hani diyoruz Polonya'dan veya Belçika'dan oyuncu almayın diye...

Grosicki'de Polonya'dan gelme o halde, Adrian kötü, Henriqe kötü, Jebrin kötü vs. vs. birazcık da klubün suçu yokmu?

Sözde 5 milyona adam alıyorsun, adamın fizik gücü zayıf, tut kondisyoneri çalıştır...

Takım yenik durumda, kötü de oynuyor, Adrian ve Henriqe girsin son 10-15 dakikada maçı çevirsin, başka?

Adrian ve Henriqe'nin başarısızlığında kendilerinin de suçu vardır elbet ama klüp de suçludur bu konuda, haftalardır 5-10 dk oynayan adamları yerden yere vuruyoruz...Ayrıca bazı eleştiriler de çok komik oluyor...

Erbay
16.04.2012, 12:42
Ya utanmasanız "bu adam çekingen, iyi futbol oynamaya utanıyor yüzü kızarıyor ondan oynamıyor" diyeceksiniz. O kafa kontrolünden sonra olmayan ümitlerimi de kestim.

Uğur Ö.
16.04.2012, 14:41
Ya utanmasanız "bu adam çekingen, iyi futbol oynamaya utanıyor yüzü kızarıyor ondan oynamıyor" diyeceksiniz. O kafa kontrolünden sonra olmayan ümitlerimi de kestim.
Kafayla Halile indirmişti ordada neyse Düz pas atamayan Serkan suçlu değil havadan tsubasa kontorlü yapamayan adam suçlu

Turgay Atalay
16.04.2012, 14:57
Grosicki büyük takımlara karşı iş yapamaz, küçük takımları duman eder.
Adrian küçük takımlara karşı iş yapamaz, büyük takımlar bunu duman eder...İkisinin arasındaki fark sevgili polyannacılar.

FC-ST-PAULI-61
16.04.2012, 15:08
Grosicki 4 Büyüklere karsi cok iyi oynuyor.Özellikle Gecen Sene Gollerde atti.
Bu Senede gayet iyi oynadi 4 Büyüklere karsi Feneri Sivasda bitirdi.Ben 90 Dakika izledim Sivasi 4 Büyüklere karsi.
Erman Kilicda Grosickide kesinlikle Adriandan daha iyi.
Ne görüyorsunuz bu Adrianda Antremanda mi cok iyi? 1-2 kere iyi pas atti koskoca Sezonda hala Adrian diyorsunuz.

DeAgLeMaNyAq
16.04.2012, 15:32
Grosicki'nin artılarına bakalım: Süratli, çalım yeteneği var ve iyi şut çekiyor...

Adrian'ın artılarına bakalım: Çok iyi ara pası atıyor...

Mevki olarak aynı yerin oyuncusu olmasalar da sonuç ortada...

gabriel omar
16.04.2012, 16:09
Grosicki bize gelse Sivastaki kadar iş yapamayacağı doğrudur.Sıkı markaj,kapalı defanslar vesaire.Ama kimse kendini kandırmasın ölmüş Grosicki bize Adriandan çok fayda sağlardı.

5 Adriana verene kadar 3 Grosickiye verip onu alsaydık durumumuz daha farklı olabilirdi.

Yahu adam bir kere diri.10 dakika sonra dili dışarda kalmıyor.Her şey teknik ya da klas değildir.Bazen önüne aldığın topu ceza sahasına kadar sürebilmek ara pası atmaktan daha faydalı olur.Adrianı gördük beceripte Güngörenli oyuncuları bile hızıyla geçemedi.

Evet belki Adrian futbolun yumuşak oynandığı bir ligde,sistemini oturtmuş bir takımda işe yarayabilir.Ama bu ligde olmaz.Bir senede fizik kondüsyon olarak zerre gelişmedi.

Avrupa kupasından sonra elden çıkarılması hem onun hemde bizim için en iyisi.Ne o bizim beklentilerimize cevap verebilir ne de biz onun.

Bunlarıda bir Adrian düşmanı olarak falan yazmıyorum.Belki de ondan en ümitli olanlardan biriydim.Ama artık rüyadan uyanmak lazım.

serkan taşdemir
16.04.2012, 18:19
ligdeki ilk manisa maçında burağa yaptığı asistten sonra ne büyük topçu kazandık demiştik...

Sefa Murat Dokuz
16.04.2012, 18:22
Bu adam 5 milyon € değil 500 bin € ancak eder oda belki

Royal Heart
16.04.2012, 18:23
Adrian tutmadı. Zarar edilmeyecek bir fiyata elden çıkarılmalı.

Ali Yerlikaya
16.04.2012, 18:25
Hoca maalesef guvenmiyor kesinlikle kotu bir oyuncu degil...
Euro 2012 de ins. cok iyi bir performans sergiler...

Hatice Aslan
16.04.2012, 18:27
Facebook'ta bir sayfada görmüştüm aynen şöyle yazmışlardı.

Avrupa'da her takımda mutlaka bir Adrian var hepside sağlam bir bizimki foss çıktı..

hasancebi81
16.04.2012, 19:56
Yaw adam kustu takima kimse gormuyomu. Senol Hoca sagolsun kusturdu. Hangi macti hatirlamiyorum ilk 11 baslamisti ve 70. dakika civari oyundan cikarken sitem etti hocaya. Sonrada Alan Alan Alan. adam bakiyo iyide oynasam Alan oynayacak, yirtsamda olmayacak. Senol hoca hakedene formayi vermedikten sonra, takintilarindan kurtulmadiktan sonra bu adamdan bisi olmaz.

Buragi senol gunes adam etmis. Yaw onu ettide Engin Baytari, Ceyhunu, Ereni, Sercani, vs.vs. baska kimse nie yok. Senol Gunesin adam ettigi bir tane adam soylesenize bana. Yok olmaz olamaz.

Sacit
16.04.2012, 20:11
Üzülüyorum ama ne fayda..

dağda koyun bekleyecek tipte adamları futbolcu diye Trabzonspor'a alıyorlar.

ne söyleyelim daha..

seyduna_efil
16.04.2012, 22:25
Yönetim Adrian'dan ciddi paralar yedi,ister inanın ister inanmayın..

DeAgLeMaNyAq
16.04.2012, 22:55
Yönetim Adrian'dan ciddi paralar yedi,ister inanın ister inanmayın..

Yönetim kurulu çapulculardan oluşan kişilerden olsa hak veririm ama bir çoğu hali vakti yerinde zengin iş adamı. Buradan gelecek paraya mı kaldılar?

seyduna_efil
16.04.2012, 22:58
Yönetim kurulu çapulculardan oluşan kişilerden olsa hak veririm ama bir çoğu hali vakti yerinde zengin iş adamı. Buradan gelecek paraya mı kaldılar?

Sadri Şener'in başkan olmadan önce borç içinde olduğunu hatırlatırım borçları yüzünden bir ara yurt dışına çıkış yasağı konmuştu kendisine,şimdi borcu harcı kalmadı.....

h@msi61
16.04.2012, 22:59

Keske Adrian da siradan, hatta bos kaleye filan bir gol atsaydi da gorseydik :) Ya da kucuk maclarda filan sov yapsaydi keske en azindan. Adam rakip ayirt etmiyor, super bir istikrari var gercekten.

Ayrica Grosicki Adrian'in kacta kaci bonservisine alindi? Ve kimbilir Adrian'in aldigindan ne kadar dusuk bir ucrete oynuyor.. Boyle transfer olmaz olsun.

gabriel omar
16.04.2012, 23:11
Grosicki büyük takımlara karşı iş yapamaz, küçük takımları duman eder.
Adrian küçük takımlara karşı iş yapamaz, büyük takımlar bunu duman eder...İkisinin arasındaki fark sevgili polyannacılar.

Doğru bir yorum.

Bunu bir zamanların Polyannacısı olarak söylüyorum :)

Fatih ÇOLAK
16.04.2012, 23:27
Keske Adrian da siradan, hatta bos kaleye filan bir gol atsaydi da gorseydik :) Ya da kucuk maclarda filan sov yapsaydi keske en azindan. Adam rakip ayirt etmiyor, super bir istikrari var gercekten.

Ayrica Grosicki Adrian'in kacta kaci bonservisine alindi? Ve kimbilir Adrian'in aldigindan ne kadar dusuk bir ucrete oynuyor.. Boyle transfer olmaz olsun.

Orası öyle tabii ki ama bu kesinlikle yönetimin suçudur...

Adrian 5 milyonluk oyuncu değildir ama Alanzinho'nun 10 numara oynadığı takımda her türlü oynar, belki pres yapamaz, belki ikili mücadele kazanamaz ama öyle kritik 1-2 pas atar ki kötü oynadığımız maçta puan alabiliriz...

Adrian gider bana göre, ben turnuvada iyi işler yapacağını düşünüyorum ve muhtemelen gitmek isteyecektir...Adrian konusunda kendi de dahil tüm ekibe suç buluyorum ben, BJK maçında müthiş oynamışken bir anda son 10 dakika topçusuna dönüşmesini aklım almıyor, hani önünde ki Alanzinho iyi işler yapsa tamam diyeceğim ama abartısız sokaktan bir adam çevirseniz Alan'ın yaptığını yapar...

Adrian Colman yokken bile oynatılmadı, ben başka şeyler olduğunu düşünüyorum, haftalardır Alan bir şey yapamıyorken, bu adam Ordu maçında girdi ve takımın tek pozisyonun hazırlayıcısı oldu...

5 milyonla başlayan hatalar zinciri devam etti durdu, madem verip aldın, durumu da idare edeceksin...Adrian'a da üzülüyorum, Henriqe'ye de, belki transfer ücretleri çok abartılıydı ama gördükleri muameleyi haketmiyorlar bence, işallah Henriqe şu ligden bir takıma kiralanır, Adrian'da izleyebileceğimiz bir lige, birde o gözle izleriz...

Serdar A
16.04.2012, 23:28
Vakit çok değil . Hatanın neresinden dönülürse kardır .

Samet Yildirim
16.04.2012, 23:36
Adrian takim olan bir takimda is yapar yoksa ne oynamak istedigi belli olmayan bir takimda birsey yapamaz...

Üstüne üstün Senol Hoca dün birkez daha tekrarladi iyi bir oyuncu oldugunu bosuna tartisma konusu yaratmaya gerek yok...

Ayrica bundan sonrada zaten üstüne gitmeye gerek yok cünkü ayrilma sansi sifir.

Burak Sahin
17.04.2012, 00:13
adriani gecen seneki takima koysaydik takir takir top oynardi, maalesef cok kötü bir takima denk geldi sonra takimin kötü olmasinada kendi cok büyük katki sagladi....

Yasin Altuntas
17.04.2012, 01:41
adriani gecen seneki takima koysaydik takir takir top oynardi, maalesef cok kötü bir takima denk geldi sonra takimin kötü olmasinada kendi cok büyük katki sagladi....

Pardon ama biz 5 Milyon'u takima ayak uydursun diye degil, Takim ona ayak uydursun diye verdik. Gecen sene beni oynatsaydin ben bile oynardim.

Burak Sahin
17.04.2012, 01:52
Pardon ama biz 5 Milyon'u takima ayak uydursun diye degil, Takim ona ayak uydursun diye verdik. Gecen sene beni oynatsaydin ben bile oynardim.

pardon ama adriani istiyorum alin onu diyen kimse git onun yakasina yapis benim degil pardon ama.....

objek
17.04.2012, 02:12
Bu adama o paralar birazda symkowyak gibi tutarsa cok iyi isler yapar dusuncesiyle verildi ama o zaman fatih tekke gokdeniz ve yattara en iyi donemlerini yasiyordu simdi roller deyisti zaten symkowyakta bir sezon iyi oynadi gerisi gelmedi takimi sirtlayan oyuncular olursa bu tip oyuncular onlara asist yaparak iyi gozukurler sorumlulugu verdinmi altinda ezilirler

Ümit Küçük
17.04.2012, 13:07
bu adamdan hiç birşey olmaz boşuna kendinizi kandırmayın....barcada olsa bile iş yapamaz

Hatice Aslan
17.04.2012, 18:28
Bu adamında bize gelmeden önceki halini izledim kesinlikle bu adam 'futbolcu' ama Henri'yle Adrian biraz 'küstüm oynamıyorum' rolüne bürünüyorlar sanki.. Ya da başka bir problem olabilir.

Fatih ÇOLAK
17.04.2012, 21:32
Hoca bu hafta Adrian'ı mı oynatacak yoksa? İlgileniyor adamlan :D

Hadi işallah...

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10365-1T5C4J4T.jpg

Samet Yildirim
17.04.2012, 23:22
Adrian öz güven kaybi var bu kesin...Hocada söylüyor zaten...

Hatice Aslan
17.04.2012, 23:25
Adrian öz güven kaybi var bu kesin...Hocada söylüyor zaten...

Bunu bizlerde yazıyoruz ama bazıları hala bu adamın ve Henrique'nin futbolcu olmadığını söylüyor. Adamlardaki tek şey özgüven kaybı.

Samet Yildirim
17.04.2012, 23:26
Bunu bizlerde yazıyoruz ama bazıları hala bu adamın ve Henrique'nin futbolcu olmadığını söylüyor. Adamlardaki tek şey özgüven kaybı.
Ben hayatim boyunca yabanci transferlerden ilk sezon birsey beklemedim bundan sonrada beklemeyecegim hele hele böyle bir sürecte arti yep yeni takimla...

Hatice Aslan
17.04.2012, 23:28
Ben hayatim boyunca yabanci transferlerden ilk sezon birsey beklemedim bundan sonrada beklemeyecegim hele hele böyle bir sürecte arti yep yeni takimla...

Keşke bu taraftarın çoğunda böyle bir sabır olsa olabilse.. :)

Punisher-61
17.04.2012, 23:50
Keşke bu taraftarın çoğunda böyle bir sabır olsa olabilse.. :)

mantiga bak yani yabancilar ilk yil yatip para kazansinlar cünkü gercek gücünü 2. Sezona sakliyor öyle mi..??

Diyelim adrian takimda kaliyor ve seneye yine kötü o zaman ne olacak??? Yazik degil mi paraya?? Yabanci kontenjanina?? Diger futbolculara??? Taraftara???

Hatice Aslan
17.04.2012, 23:56
mantiga bak yani yabancilar ilk yil yatip para kazansinlar cünkü gercek gücünü 2. Sezona sakliyor öyle mi..??

Diyelim adrian takimda kaliyor ve seneye yine kötü o zaman ne olacak??? Yazik degil mi paraya?? Yabanci kontenjanina?? Diger futbolculara??? Taraftara???

Yahu ALLAH aşkına birkerede saldırmadan yorum yapın!
Kimseye yatsın dedim mi ben? Nasıl ne şekilde okuyup anlıyorsunuz pes diyorum.
Adamda özgüven kaybı var bu adamın videolarını aç izle bize gelmeden önce neymiş bize gelmiş ne olmuş. Yönetim bu adama 5 milyon euro bayılıp almış şimdi satmaya kalksak kim verecek o parayı? Alacak adamlar demeyecek mi sizde doğru düzgün oynayamıyor 5 milyon vermem diye? Önümüzdeki sezon denersin bakarsın olmadı ara transfer geldiğinde takasta kullanırsın.

Mert Oğuzlu61
17.04.2012, 23:56
adam dünyanın parasını alıyor hala özgüven zırvasını dile getiriyorsunuz, ne özgüveni Allah aşkına bana verecekler o parayı avni akerin çimlerini yerim. lütfen oyna diye yalvaracaz mı adama ? geçen sene gs ye nasıl stancu yu culio yu felan geçirdiler, aynısını bizde yaşadık işte. terim gelir gelmez attı adamları takımdan, gs ye yakışmayan topçulardı ve yollandılar... bizde bunlardan kurtulmalıyız, bu kadar basit...

ama satılacağınıda sanmam zaten isteyende yok verilen parada ortada, gelecek sezonda kadroda olacağı kesin. belki alanzinho-alper takası olur adrian kulübeye geçer zaten ilk 11 için hiç şansı yok, oraya jaja gibi bir adam lazım. yeni gelecek oyuncunun yedeği olur en fazla.

güneyli
18.04.2012, 09:16
Asıl taraftar olarak biz adrianda güven sorunu yaşıyoruz..

Uğur Ö.
18.04.2012, 16:10
Özgüven dediğimiz bir maç süper oynarken yinede 90 dk oynayamaması veya bir maç vasat oynadımı 5 maç forma yüzü bulamamasısıdır. Hala neyi inat ediyorsunuz anlamıyorum.3 maç 90 dk oynanamamış adam var ortada ve ondan iyi birşeyler bekliyoruz.Takım yenik duruma düşüyor haydi Henriqecim Adriancım kurtar beni.Yahu insan bunlar demezlermi Colman yok ama hoca genede Serkanı oynatıyor demek benden birşey beklemiyor.Yada iyi oynuyor genede oyundan çıkıyor.Daha dün yaşadık Teofilo da ki bu durumu.Keza Henriqe de öyle.Forvet diye alıyoruz adam çizgiden dışarı çıkmıyor.Ama ceza alanına koydunmu benim hatırlayabildiğim 3 tane asisti var ve hepside bize puanlar kazandırdı. Bazıları olaya çok dar pencereden bakıyor.Adam son 10 dk girecek , diğerlernin 80 dk yapamadığını 10 dk da yapacak(tabi genelde ya yeniğiz ya da berabere).Nerede böyle oyuncu söyleyin alalım onu girsin 10 dk da halletsin maçı

Selçuk Demircioğlu
18.04.2012, 16:38
Şöyle 10 maç üst üste koysaydı ilk 11 e adamı ne olduğunu anlayacaktıkta saolsun hocamız...

Samet Yildirim
18.04.2012, 20:48
Bugün cift kale macta as takimdaydi...

Muhtemelen ilk 11 de baslar...

Bud Spencer
18.04.2012, 20:58
Şöyle 10 maç üst üste koysaydı ilk 11 e adamı ne olduğunu anlayacaktıkta saolsun hocamız...

abi hoca 5-6 mac üst üste oynatmisti adriani ama olmadi ve hala olmuyor

cok tembel bir oyuncu adrian

senol günes gibi bir adama küfür ettirdi bu herif

Uğur Ö.
18.04.2012, 23:19

Hangi maçlar 5-6 maç üst üste oynadığı.Sene başıysa sene başında en çok övgü alan adam Adriandı

Bud Spencer
18.04.2012, 23:23
Hangi maçlar 5-6 maç üst üste oynadığı.Sene başıysa sene başında en çok övgü alan adam Adriandı

benfica
manisa
besiktas

baska hangi macta iyi oynadi?

oynadigi maclar burada:
http://www.transfermarkt.de/de/adrian-mierzejewski/leistungsdaten/spieler_16955.html

eger bukadar süre alipta ÜC macta adam gibi oynarsan
kötü oldugun zamanda tembellik yapip birazcik bile pres yapmazsan
senol günes gibi bir adamdan bile küfür yersin

Fatih ÇOLAK
18.04.2012, 23:24

Sezonun 2.yarısında 3 maç üst üste oynamışlığı yok, BJK maçında ki oyunu hatrına 5 maç oynatırdım onu ben :)

Ama o maçtan sonraki hafta 65'de çıktı, Alan gol atınca Adrian bir daha forma yüzü göremedi doğru düzgün...

Uğur Ö.
19.04.2012, 01:26
benfica
manisa
besiktas

baska hangi macta iyi oynadi?

oynadigi maclar burada:
http://www.transfermarkt.de/de/adrian-mierzejewski/leistungsdaten/spieler_16955.html

eger bukadar süre alipta ÜC macta adam gibi oynarsan
kötü oldugun zamanda tembellik yapip birazcik bile pres yapmazsan
senol günes gibi bir adamdan bile küfür yersin

En iyi maçı CSKA yı yazmamışın.Lille maçında penaltı yaptırdı.İnter maçında da çok iyidi.Zaten sezon başında bayağı oynuyordu.Benim demek istediğim takımda çok maçın içine eden oyuncular oluyor.Ama kesik yemiyorlar.Bu adam azıcık kötü oynadımı hemen yedek.Biraz güven vereceksin yoksa

Burak Sahin
21.04.2012, 07:06
aykuta yumluya güvendigi kadar bu adamada güvenseydi belki bir nebze daha verim alabilirdik....

bahadır2561
21.04.2012, 11:16
Az sabır hemen parlamayın (!)

ağasarlı
21.04.2012, 11:20
dua edelim avrupa şampiyonsında bir kıpırdanma göstersin. iyi bir fiyata okutabiklriz böylelikle..iyi topçu olablir amma velakin fizik yok. ezilir bu kasap liginde...

Legolas77
21.04.2012, 11:31
seneye daha iyi olacak bana kalırsa 5 liralık birşeyler yapacak en azından sonra sadri başkanda espri yapar bizim aldıgımız adamlar zaten 1 yıl sonra parlıyor diye

Uğur Ö.
21.04.2012, 19:58
Ne yaparsan yap sevilmeyeceksin Adrian.İki maç hat-trick yap belki biraz övgü alırsın ancak diğer türlü herzaman eleştri alacaksın.Her türlü hemde.Yol yakınken gönderilsin hem taraftara yazık her maç aynı yorumu yapmaktan hem Adriana yazık üvey evlat muamelesi görmekten

sessizkral_1
21.04.2012, 20:16
bugün harbi saçmaladın

DeAgLeMaNyAq
21.04.2012, 20:55
Polonya mafyası tarafından takıma yerleştirilmiş bir ajan gibi...

sessizkral_1
21.04.2012, 20:58
hamlelerin,kararların okadar kötüki adrian ne diyeceğimi bilemiyorum

kötü oyununu %100 gol pozisyonunda bomboş olcana topu vererek belki bir nebze kredilendirebilirdin ancak yapmadın, üstüne üstük cezasahamızın yanında kaptırdığın saçma sapan bir topdan maç 1-1 e geliyordu

Fatih ÇOLAK
21.04.2012, 20:58
Bazı pozisyonlarda saçmaladı, bunda haftalardır doğru düzgün oynayamayışının da etkisi olabilir(en son 4 ay önce 90 dakika oynamıştı)...

Ama takım haftalar sonra 2 pastan fazlasını gördü, ben Adrian'ı beğendim bugün, çok istekliydi, birkaç hafta daha devam ederse oynamaya, çok daha iyi olacaktır...

Son saniyede ki şutu da müthişti, gol olsaydı çok iyi olacaktı kendisi için...

Uğur Ö.
21.04.2012, 21:03
Anlamadığım bugün Olcan hiçbirşey yapmadı ama tek O su geçmdi forumda.Ben Adrianı eleştirmeyin demiyorum.Ama nefret duygusu var.Tek kötü hareketinde laf ediyonuz.Ayıptır.Ben Adriancı değilim.Takımımdaki her oyuncuya önyargısız bakmaya çalışıyorum.Bir senedir düzgün oynamayan bir adamdan bahsediyoruz.İlk 90 dksında takır takır oynayacak hali yok.Anlamıyorum bu nefretin sebebi nedir.Diğer oyuncularla aynı seviyede hatta bazılarından daha iyi oynamasına rağmen neden bu adam bir hata yaptımı asılıyor.Çok yükleniyoruz bu adama çok...

Vkgz
21.04.2012, 21:03
yararsız bir oyuncu

Batuhan
21.04.2012, 21:04
Gol yememize sebep olabilirdi, üstüne üstlük net gol pozisyonumuzu harcadı. Şu iki pozisyon bile özetler hâlini, çok kötüydü maalesef.

Fatih ÇOLAK
21.04.2012, 21:05
Anlamadığım bugün Olcan hiçbirşey yapmadı ama tek O su geçmdi forumda.Ben Adrianı eleştirmeyin demiyorum.Ama nefret duygusu var.Tek kötü hareketinde laf ediyonuz.Ayıptır.Ben Adriancı değilim.Takımımdaki her oyuncuya önyargısız bakmaya çalışıyorum.Bir senedir düzgün oynamayan bir adamdan bahsediyoruz.İlk 90 dksında takır takır oynayacak hali yok.Anlamıyorum bu nefretin sebebi nedir.Diğer oyuncularla aynı seviyede hatta bazılarından daha iyi oynamasına rağmen neden bu adam bir hata yaptımı asılıyor.Çok yükleniyoruz bu adama çok...

Eline sağlık, bunu savununca da Adrian'cı oluyoruz, Olcan'a bugün helal olsun diyip, Adrian'a berbatsın demek, anlamıyorum ki...

Royal Heart
21.04.2012, 21:06
Adrian'ın beni getirdiği son nokta : Durduğu her an kulüp adına israf.

Uğur Ö.
21.04.2012, 21:08
Eline sağlık, bunu savununca da Adrian'cı oluyoruz, Olcan'a bugün helal olsun diyip, Adrian'a berbatsın demek, anlamıyorum ki...

Acaba diyorum herzaman bir oyuncu mu adıyoruz nefretimizi dökeceğimiz işler kötü gittimi tüm hatayı birisine adamayı
Geçen senelerde Umut,ondan önce Hüseyin,ondan önce...
Belkide budur problem.

Fatih Öztürk
21.04.2012, 21:17
Trabzonsporun yabancı futbolcu seceresini araştırıyorum.bunun kadar kötüsünü henüz göremedim.

gurkankyildiz
21.04.2012, 21:50
Adamda şans yok arkadaş şans ya. İnter maçında direkten döner,bu maçta mükemmel vurur dışarıya çıkar. Bir gol atsa kendi de rahatlıcak ama şans yok.
Ama son şutun haricinde delirtti beni ikinci yarıda o ayrı.

KoRNea
21.04.2012, 21:53
Kardes sen ne ise yararsın? Hele o yalandan kendini atmaların yok mu!

Hatice Aslan
21.04.2012, 21:54
Ceza sahamızda kaptırdığı top gol olabilirdi kritik bir hata yaptı neyseki aleyhimize sonuçlanmadı.

ThePatriot61
21.04.2012, 22:06
Ceza sahamızda kaptırdığı top gol olabilirdi kritik bir hata yaptı neyseki aleyhimize sonuçlanmadı.

Onu birak bjkyi üce iki yakaladigimiz pozisyonda ne düsündü acaba? Solda Olcan bombos görmüyor. Henrique kosu yapti pas atmiyor. Adam kendi basina gitmek istedi de nereye gidiyorsun kardesim? Toramani ruh mu sandin da icinden gececeksin?

Bunun yüzünden kel olacagim ulan!

Erbay
21.04.2012, 22:10
Rezil oynadı. Ne işe yararsın sen arkadaş.

Hatice Aslan
21.04.2012, 22:18
Onu birak bjkyi üce iki yakaladigimiz pozisyonda ne düsündü acaba? Solda Olcan bombos görmüyor. Henrique kosu yapti pas atmiyor. Adam kendi basina gitmek istedi de nereye gidiyorsun kardesim? Toramani ruh mu sandin da icinden gececeksin?

Bunun yüzünüzden kel olacagim ulan!

Orda Olcan'ı görüp pası verseydi 2-0 bitecekti maç :)

DeAgLeMaNyAq
21.04.2012, 22:50
Ahmet Çakar bazen öyle bilmeden konuşuyor ki anlamak mümkün değil. Adrian'ın öyle büyük bir maliyeti yok dedi resmen... :)

.....
21.04.2012, 22:54
Birşeyler yapmaya çalıştı. Bu adam sürekli oynasa daha da iyi oynar.

esra61
21.04.2012, 23:04
devamlı 11 de şans bulmy başlayınca gerçek adrianı herkes görücek inş...iyiydi bu mçta da....

macuka
21.04.2012, 23:07
Su gercek Adrian i bir gorsek de benim yas 40 oldu.. bu adam geldiginde 39 du..
Son paslari atamayan kaliteli diye yutturduklari yabancilardan bir tanesi daha, tipki Alanzinyo gibi.. ne kadar bal yapmayan ari varsa bize gelmis

Mert Oğuzlu61
21.04.2012, 23:15
90 dakka oynasın ondan sonra gelin yorum yapın diyenler... artık kabul edin bazı şeyleri, bu adam tarihimizin en büyük kazığıdır açık ve net...!

42 maç = 0 gol !!!!!!!! ççççççççç

seni çöpe atacağım poşete yazık...

.....
21.04.2012, 23:17
Olacak olacak. Sabır sabır.

Fatih ÇOLAK
21.04.2012, 23:23
Ahmet Çakar bazen öyle bilmeden konuşuyor ki anlamak mümkün değil. Adrian'ın öyle büyük bir maliyeti yok dedi resmen... :)

Adrian'ın bonservis ücretini Melo 1 yılda alıyor neredeyse :cool: