PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adrian Mierzejewski

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

TSelif
17.02.2012, 12:13
Yazık sana verilen paraya !

Trabzonspor 61
17.02.2012, 12:15
Kimdir bu adam? Nereden aldınız? Hangi akla dayanarak transfer ettiniz?

Mehmet Dinç
17.02.2012, 12:33
Adam 15 dakika oynadı, ne bekliyordunuz ki.

Sefa
17.02.2012, 12:34
5 Milyon 250 Bin € :(

TSelif
17.02.2012, 12:37
5 Milyon 250 Bin € :(

Off offf :mad:

Numan Yerlikaya
17.02.2012, 13:06
Allahtan gol felan atmadı 2-2 yapsaydı çok üzülürdüm

seyduna_efil
17.02.2012, 13:08
Adam 15 dakika oynadı, ne bekliyordunuz ki.

Çok daha fazla süre aldığı maçları da biliyoruz,değişen birşey yok kocaman bir FİYASKO..

Sibel
17.02.2012, 13:10
Bu adamı 5-10 dk oynatarak hiç bir verim alamazsın Şenol hocam. Böyle olacaksa satın gitsin bu adamı.
11de başlasaydı Aykut ve Halil'den 40 kat daha iyi iş göreceğine emindim.
Böyle yedeğe atarak kadro dışı bırakarak verim alınmaz.
Bir transferi daha bitirdik. Elimize sağlık.

FC-ST-PAULI-61
17.02.2012, 13:30
Sibel sanki Adam hep son 10 Dakikada giriyor.Adamda hic Is yok.Kendimizi kandirmaya gerek yok.

ağasarlı
17.02.2012, 13:35
bende katılıyorum. adamı son 10 dk da oyuna alıyorsun. ya ne bekliyorsun o dakikadan sonra.. 5 milyona sa 5 milyon... alındı birkere. bari adamı oynatında bişeye yarasın. ne kadar güçsüz de olsa bence takımdaki birçok kişiden daha teknik birisi... artık ona verilen parayı takmamak lazım. sen henrikeyi adrianı son 10 dk oyuna sokuyosun!! ulan son 10-15 dk da messi girse ne olur? ne yapabilir. nasıl bir taktik anlayıştır anlamadım........

Koray
17.02.2012, 13:37
İlk 11'de başladığı maçlarıda biliyoruz.

ağasarlı
17.02.2012, 13:39
neymiş adrianda hiç iş yokmuş???? sanki diğer oyuncularımız ronaldo ..... hangi oyuncumuz üst düzey (burak dahil) bana söylermisiniz?
bal yapmayan arı misali koşan serkan mı? ayakta duramayan halili mi? side takmışsınız adriana? helal olsun bize bu kazığı atanlara...... bizim bu yöneticlier bu menecerler olduğu müddetçe daha çok kazıklanırız!! nede olsa "gadromuz yeterli".
suçu sadece adriana atanlara acıyorum.........

kürşat61
17.02.2012, 13:39
Sanki 90 dakika oynadığı maçlarda döktürdü bu adamda, daha çok oynamalı diyorsunuz.

Sibel
17.02.2012, 13:41
Sibel sanki Adam hep son 10 Dakikada giriyor.Adamda hic Is yok.Kendimizi kandirmaya gerek yok.
Adrian 11 oyuncusu. Adam yedeğe bile alışkın değil, kadro dışı kaldı burda. Parayı verdiniz, yeteneği de var, üzerine gidin de verim alın. Hiç bir iş görmüyor oyuna sonradan girince.
Ne hikmetse bu adamı bitirmekten yana kullanıyor oyunu Şenol hocam. Kazanmaktan yana değil.
Adama da yazık oluyor kendi çapında, bize de yazık oluyor.
Aynı şekilde Henrique.
İlk izlediğimiz bu iki adamdan eser yok şimdi.

Giallorossi
17.02.2012, 13:42
Adriana sallayanlar, mantiga göre, Alanzinhoya küfür etmelidir.

ağasarlı
17.02.2012, 13:43
ben bizim takımın adriansız ilk 11 başladığı maçlarıda biliyorum renktaş!! adrian yokken barcelona gibi oynamadık kimse merak etmesin yani??? bırakın şu adrian fetişzmini...adama o kadar para verildi, bari ilk 11 oynasın , ama iyi ama kötü. bu saatten sonra aldığı parayı konuşmak yersiz.....takımın günah keçisi adrianmı?? henrike 4 e alındı volkan şen 3,5 milyona alındı. onlar ne yaptı???? demek ki tek sorun adriana fazladan 1,5 milyon dolar verilmesi mi yani??

ağasarlı
17.02.2012, 13:45
demekki sizin mantığınıza göre; bi topçu sahada boş boş koşsun serkan gibi , bi tane pas yapmasın bi tane çalım atmasın bi tane orta yapmasın önemli değil? öylemi?? sadece koşsun yani.....

Yaşar
17.02.2012, 13:46
Colman ile Adrian arasındaki fark nedir Allah aşkına?
Neden Colman'da ısrar ediliyor veya neden Adrian bir anda silinip atıldı.
Colman da Adrian gibi 5 milyonlarla gelseydi ona da aynı tavır uygulanır mıydı?
Adrian'ın Colman'dan daha kötü olduğunu söyleyebilecek birisi var mı?
Neden sürekli ilk tercih Alanzinho?
Ve Adrian Serkan'ın mı alternatifi bu takımda?

ağasarlı
17.02.2012, 13:49
sen ölyle veya böyel adrianı almışsın . o varken gidipte sağ bek serkanı ortasahaya çekiyorsun. serkan koşmaktan başka bişey yapabiliyomu. bari koy adrianı da adam mevkisinde oynasın....bu sene zaten pek bi bklentimiz yok. en azından adamlara verdiğimiz paranın hakkını çıkaralım...

Giallorossi
17.02.2012, 13:50
demekki sizin mantığınıza göre; bi topçu sahada boş boş koşsun serkan gibi , bi tane pas yapmasın bi tane çalım atmasın bi tane orta yapmasın önemli değil? öylemi?? sadece koşsun yani.....

Her aldigi topu rakip'e verecekse bos kossun daha iyi. Alanzinho bunu her macta yapiyor. Top kaptiriyor kalemizde ecel terleri döküyoruz. Serkan bir tane pas yapmadi diyorsun. Alanzinho 30 pas yaptiysa, 25i PSV oyuncularina pas verdi. Hemde süper pas verdi. Hollandali spiker bile dile getirdi. Alanzinho sanki PSV'nin oyuncusu diye. Masallah PSV'nin ataklarini güzel tazeledi.

Sibel
17.02.2012, 13:52
Adrian'ın 90 dk oynadığı maçları da gördük evet. En azından akıllı pasları oluyor ara sıra. İşe yarar pasları. Ama onları kimse görmez. Ancak Aykut atarsa görülür. Yumlu atarsa görülür. Göklere çıkarılır Yumlular Aykutlar. Aynı pası aynı asisti Adrian yapınca 5 milyonlar konuşulur.
Şimdi herkes der ki 5 milyon değeri varsa bir şey beklememiz normal. Onların liginde en iyi oyunculardan biri Adrian. Tabii ki bu fiyata satılacaktı. Tıpkı Burak için konuşulan fiyatlar gibi. O da daha üst bir lige gitiiği zaman.
Madem parayı verdin kullan oyuncunu değerlendir ama nerdee.

FC-ST-PAULI-61
17.02.2012, 13:52
Adrian 11 oyuncusu. Adam yedeğe bile alışkın değil, kadro dışı kaldı burda. Parayı verdiniz, yeteneği de var, üzerine gidin de verim alın. Hiç bir iş görmüyor oyuna sonradan girince.
Ne hikmetse bu adamı bitirmekten yana kullanıyor oyunu Şenol hocam. Kazanmaktan yana değil.
Adama da yazık oluyor kendi çapında, bize de yazık oluyor.
Aynı şekilde Henrique.
İlk izlediğimiz bu iki adamdan eser yok şimdi.
Henrique de katiliyorum da Adriana bence yeterince Sans verildi.
Cektigi Sutlar,duran Toplari inanilmaz kötü kullanmasi beni bitiriyor.
Adrian bence Antremanda iyi calismiyor cünkü bukadarda kötü olamaz.
Öyle Oyunculari hic sevmem mesela Volkan Senin nekadar yetenekli oldugunu herkes bilir ama artik hirsli degil.Bursada ölümüne oynuyordu.Bizde rahat.

pazarkapılı
17.02.2012, 14:14
adrian kadar bir oyuncuyu altyapıdan cıkaramayan altyapı hocaları....

adrian kadar genc oyuncuyu yedek klubesinde bile oturtacak kadar yürekli olamayan teknik ekip....

ağasarlı
17.02.2012, 18:58
adraiana kimse iyi topçu demiyor zaten.. madem bu adama bu kadar para verildi. çıksın oynasın 11 de. adamın mevkisine sen serkanı koyuyosun ya.. tamam serkan çok çalışkan ama. o da bi yer kadar. bu iş sadece koşmayla olsaydı umutu yollmazdı bu takım..(gerçi şu rezil oyunumuzu örünce onu bile arar olduk) sen 70 dk halile sabrediyosun. biim bilemediğimiz bişey mi var halilde.. henriqe hem son 10 dk da giriyor. ne bekliyosun o saatten sonra?? artık bu seneden iş geçti.en azından aldığımız oyuncuları oynatalım.
adrian 5.5 milyona alındıysa volkan da 3,5 milyona alındı. volkan ne yaptı peki.? neden ona laf etmiyosunuz? tek sorrun volkanın 2 milyon daha ucuz olmasımı???

ağasarlı
17.02.2012, 19:01
görmeyende sanırki adrianın 11 de olmadığı maçlarda sanki barcelona gibiydi takım...

coren
18.02.2012, 03:42
Bırakın daha Adrian sevdasını. Kaç maç oynadı kıpırtı yok. Daha fazla ısrarcı olmanın anlamı yok. Sahada 1 dk bile durmasını istemiyorum suratını görünce sinir oluyorum.

kogale
18.02.2012, 11:51
33 maç oynamış,yaklaşık olarak 55.81 dk sahada kalmış ve 6 asisti var.Biraz olsun kıpırtı göstermiş.
Takımın geneline baktığımızda performans açısından müthiş dengesiz bi takım görüyoruz.
Colman bi maç 2 gol atsa şaşırmam başka bir maç saha içinde volta atsa yine şaşırmam.
Alanzinho =allah'lık ali bey.
Halil gol atsa şaşırmam kaçırsa şaşırmam
Volkan benim ne işim var la burda tarzı bakışlarıyla sahada dolanıyor
Olcan takımda kesilicek son adamlardan biri
Henrique seneye ortalığı kızıştırıcak ama bu sene yeterli zaman verilmiyo
Aykut yolda rastlasam torpilin kim olm senin diyebilceğim bi adam

bunların arasında en büyük günah keçimizde adrian oldu takıma sinirlenen gelip burda adrian'a yorum yazıyo.Bu adamda yetenek var ısrarcı olmazsa eğer o verdiğin 5 milyon euro tamamen çöpe gider.

Yavuz Hasan
18.02.2012, 19:31
colman-adrian ikiside savaşçı değil

ikisi birden oynayınca ortasaha belediye parkı gibi oluyor

sene sonu colman gider

mücadele gücü yüksek bi ortasaha yanında teknik gücü yüksek adrian

iyi bir kamp dönemi lige damga vuracak bir adrian

yada kendine takım arayan bir adrian

Burak Sahin
18.02.2012, 19:36
colman-adrian ikiside savaşçı değil

ikisi birden oynayınca ortasaha belediye parkı gibi oluyor

sene sonu colman gider

mücadele gücü yüksek bi ortasaha yanında teknik gücü yüksek adrian

iyi bir kamp dönemi lige damga vuracak bir adrian

yada kendine takım arayan bir adrian

colman selcuk savascimiydi peki cok merak ettim :)

Yavuz Hasan
18.02.2012, 20:11
colman selcuk savascimiydi peki cok merak ettim :)
colman-adrian aynı tarz oyncu
birbirlerini tamamlamıyorlar
selçuk mücadeleci bi adamdı
selçuk-colman birbirini tamamlıyordu

seyduna_efil
18.02.2012, 23:59
görmeyende sanırki adrianın 11 de olmadığı maçlarda sanki barcelona gibiydi takım...

Madem Adrian cok ıyı bır oyuncu Barcelona olmayan bu takımı Barcelona gibi pas yapan bir takım halıne getirsin...

Ufuk
19.02.2012, 00:52
Adrian'ın 90 dk oynadığı maçları da gördük evet. En azından akıllı pasları oluyor ara sıra. İşe yarar pasları. Ama onları kimse görmez. Ancak Aykut atarsa görülür. Yumlu atarsa görülür. Göklere çıkarılır Yumlular Aykutlar. Aynı pası aynı asisti Adrian yapınca 5 milyonlar konuşulur.
Şimdi herkes der ki 5 milyon değeri varsa bir şey beklememiz normal. Onların liginde en iyi oyunculardan biri Adrian. Tabii ki bu fiyata satılacaktı. Tıpkı Burak için konuşulan fiyatlar gibi. O da daha üst bir lige gitiiği zaman.
Madem parayı verdin kullan oyuncunu değerlendir ama nerdee.

kendinde söylüyorsun hocam.. bu adam bizi 2 milyona gelse kimse bişey demez.. aykut kaç paraya gelmiş pas atınca herkes diyecek tabi bak bu çocuğu kaça aldık geldi orta sahada sırıtmıyor arada güzel paslar atıyor. ee adriana gelince bu adamı kaç paraya aldık vasat bi oyuncu arada paslar atıyor öyle genelde silik denir doğal olarak..

misal henriqueye bile bişey demem daha yeni oynadığı sürede iyi yada kötü bişeyleri yapmaya çalışıyor. yaşıda genç kumaşını farkettik fiziğide etkili bu sezon olmasada seneye iş yapabilir deriz..

bahadır2561
19.02.2012, 11:36
Biraz zaman verin,sizde çok sabırsızsınız

61trabzonomer
19.02.2012, 12:48
Biraz zaman verin,sizde çok sabırsızsınız

aynen alanın ilk geldği seneye benzetiyorum ,bu seneden geçtim seneye artık gerçek performansını izliycez bazı oyuncular böyle oluyor maalesef.

delikoyun
19.02.2012, 13:15
adrianve colman gider erman ve cernat gelir

Emre ÖZTÜRK
19.02.2012, 13:26
Bundan sonra her maç 11 çıkması gerektiğini düşünüyorum.Rezalet oynasa bile oynasın...

Murat'
19.02.2012, 13:27
aynen alanın ilk geldği seneye benzetiyorum ,bu seneden geçtim seneye artık gerçek performansını izliycez bazı oyuncular böyle oluyor maalesef.

Yahu yapmayın Alan devre arasında takıma katılmıştı, takımla beraber kamp bile yapmamıştı, ama inanılmaz oynadığı bir Galatasaray maçı vardı.17 maçta 4 golle oynamıştı.Peki takımla beraber kamp dönemi geçiren ve 33 maçta forma giyen Adrian'ın nesi var, 4 tane asisti.Adrian gerçekten iyi oyuncu olabilir, belki biz futbol cahiliyiz bilmiyorum ama ben onda bu ışığı göremiyorum maalesef.

ağasarlı
19.02.2012, 14:05
ben adrianı iyi bir futbolcumu dedim????.. adama bu kadar para verdin. çıkacak oynayacak. sen bu henriqe yi adria nı volkanı neden aldın?? sana sınıf atlatsınlar diye değilmi. e peki bu adamlar neden yedekte bekliyor. bu sene bizim takımdan hiç ümidim yok. hele bu psv maçı sonrası.. en aından aldığımız oyuncular çıksın oynasın. aldığı paraya değsin. yoksa ben b,ilmiyormuyum adrianın iyi olmadığını??
artık bırakın şu ; ben futbolcunun çok koşan efendi ama yeteneksiz olanını severim mantığını. futbol yok ortada futbol alooo.. benim takım çıksın sahaya iki pas yapsın. yenilsin önemli değil... ben oyun istiyorum. çok koşan efendi ama bal yapmayan arı istemiyorum artık. bu psikozdan kurtulsun hoca da artık. nerde jaja lar?? nerde şimdi? elin bjk si sarhoş fernandeze sabrettide, biz jajaya sabredemedik..... yaıklar olsun...

Bordo_MaviM_61
19.02.2012, 18:40
İyi oynadın usta girdikten sonra doğruya doğru..

Sibel
19.02.2012, 19:27
Sen neden 80de girersin ben onu anlamıyorum işte. Bunun ne faydası dokunuyor bize? 11de başlamalı bu adam. Bu kadar net. Hücumda ileri doğru top açabilecek en iyi isim sen iken yedekte bekliyorsun.
Pes.

Uğur Ö.
19.02.2012, 20:08
Bence takım Adrianın üzerine koyulmalı yada Burak'ın takımın yüzde 90 ı olması yerine yüzde 70 i olsun yüzde 20 si bu adama verilsin.Oyunkurucumuz var adam pas alamıyor gerçekten dikkat ettim kaç kere pas istedi ama o pasları alamıyor bir kimlik verilmeli Adriana

h@msi61
19.02.2012, 20:35
Sen neden 80de girersin ben onu anlamıyorum işte. Bunun ne faydası dokunuyor bize? 11de başlamalı bu adam. Bu kadar net. Hücumda ileri doğru top açabilecek en iyi isim sen iken yedekte bekliyorsun.
Pes.

Cidden hic 11'de oynadigi mac izlemediniz mi? O kadar da mac oynadi halbuki...

Sibel
19.02.2012, 20:53
Cidden hic 11'de oynadigi mac izlemediniz mi? O kadar da mac oynadi halbuki...
Demek istediğimi anlayamadıysanız onu bilemiyorum. Ama bu takımda ısrar edilmesi gerekenler varsa onlardan biri de Adrian'dır. Eğer 11de başlamayacaksa bu adamdan verim falan alınmaz.
İnsanların görüşleriyle dalga geçercesine yorumlar yazmayın.
Size göre yeteneksizdir, bana göre yeteneklidir. Bitti. Daha önce bir çok yorum yaptım. Aynı şeyleri tekrar yazmayacağım.

Numan Yerlikaya
19.02.2012, 20:58
Alanı 2-3 maçtır gördükten sonra Adrian oynasın bari napalım

Hürgün Aygün
19.02.2012, 21:04
Adrian değil de Henrique oynasın bence PSV ve bugünkü maçta beğendim ben ilk 11'de denenmesinden zarar gelmez.

Hami_41
19.02.2012, 21:35
orta sahadan oyunu yönlendirecek teknik kapasite ve oyun zekasına sahip bir futbolcu...

hamdi_61
19.02.2012, 22:31
Bir kuruşluk adama beş kuruş verirsen şikayet etmeyeceksin.

Aytaç Çakıroğlu
19.02.2012, 22:58
kapasitesi ve yeteneği asla bu değil. açıl be adrian sen oynarsan bu takım bam başka olcaktır. ısrara edilmeli.

61trabzonomer
19.02.2012, 23:02
Yahu yapmayın Alan devre arasında takıma katılmıştı, takımla beraber kamp bile yapmamıştı, ama inanılmaz oynadığı bir Galatasaray maçı vardı.17 maçta 4 golle oynamıştı.Peki takımla beraber kamp dönemi geçiren ve 33 maçta forma giyen Adrian'ın nesi var, 4 tane asisti.Adrian gerçekten iyi oyuncu olabilir, belki biz futbol cahiliyiz bilmiyorum ama ben onda bu ışığı göremiyorum maalesef.

hayattada bazen böyle olur bir kez özgüven gittimi herşeyini kaybetmiş gibi hissediyorsun ,adrian kötü günler geçiriyor o kesin, kötü oynuyor oyununu bende beğenmiyorum ama bişey biliyorum bazı oyuncular ilk geldikleri sene bişey yapamıyor sonra açılıyor, adrian bunlardan biri olduğunu nerden çıkardın diyorsan, yeteneği olduğuna inanıyorum ve hep nedense alanzinhonun ilk geldiği zamanlar aklıma geliyor..

davorvuga
19.02.2012, 23:20
bu adam çok iyi futbolcu.ayağını top ne de güzel yakışıyor. 2-3 maç peşpeşe bir 90 dakika oynasın ne olur ya. sadece fizik gücü zayıf. adrian oynadıkça açılacak bence. ama ben şenol güneşin ona 90 dakika oynama şansı vereceğine inanmıyorum. halil'e nasıl dayanıyor her maç biraz da adrian ve henrique'ye şans ver artık. neyse euro 2012'de polonya milli takımıyla döktürürse o zaman değerini anlar inşallah şenol güneş

Samet Yildirim
19.02.2012, 23:35
Az süre aldi birsey demek dogru olmaz.

Fatih Öztürk
20.02.2012, 01:47
Adrian ne zaman açılacaksın be birader.fazlasıyla şans buldun bi silkelen be kardeşim.

coren
20.02.2012, 02:15
Adriana yeterince şanş verildi bence daha fazla ısrar etmenin anlamı yok.

Fatih ÇOLAK
20.02.2012, 02:19

Ha şöyle :D:D

4-3-3 oynayacaksak bu sistemi oynatacak olan Adrian'dır...

Haa hem Olcan, hem Volkan'ı kullanırsak ne Adrian ne de Alan oynamamalıdır ama onu da yapmak için Zokora tarzında değil, Colman tarzı bir oyuncuya daha ihtiyaç var...

abcabca
20.02.2012, 02:21
2-3 milyon demeden elden çıkartalım yoksa iyice elimizde patlayacak.

Yaşar
20.02.2012, 02:41
Başka bir açıdan bakacak olursak, maçı değiştiren adam oldu.
3-2 den sonra girdi ve beraberliği kurtardık.
10 dakika oynayan adama bu maçtan sonra eleştiri yapabiliyorsak ben de böyle bir ironi yapayım dedim.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2012, 04:12
Yedek kala kala iyice paslanmış. Eskiden son hamlelerde başarısız olsa da klas işlere imza atıyordu şimdi o da yok...

Turgay Atalay
20.02.2012, 09:02
Mersin maçında garanti ilk 11 başlayacak ve başlaması da gerekli olan oyuncu....

Alican Altunbaş
20.02.2012, 11:27
orta sahada top ayağına aldığında araya pas göndermeyi düşünen iki oyuncumuzdan biri kimse kusura bakmasın alanzinho takımı ileri taşımakta iyi ama pas özürlü bir arkadaşımız maça göre iki oyuncuda farklı değerlendirilebilir diye düşünüyorum.Adamı aldınmı aldın faydalanmanın yollarına bakıcaksın..

Alican Altunbaş
20.02.2012, 11:34
Kaç maçtır takım kötü oynuyor adrian yedek bazen oyuna bile girmiyor nadirde olsa yani değişen bir şey yok takım kötü bireysel olarak bir oyuncuya yüklenmek bence yanlış kalitelidir değildir tartışmıyorum ama bu adama bu kadar yüklenmenin doğru olmadığını düşünüyorum..

x_man
20.02.2012, 11:39
bu maçta iyiydi doğruya doğru

hamdi_61
20.02.2012, 11:51
2-3 milyon demeden elden çıkartalım yoksa iyice elimizde patlayacak.

hala patlamadı yani :)

Oruç
20.02.2012, 12:03
Sezonun ilk maçında ne kadar da iyidi. Ne oldu bu çocuğa anlamış değilim.

hasancebi81
20.02.2012, 12:10
Adrian ne zaman açılacaksın be birader.fazlasıyla şans buldun bi silkelen be kardeşim.

Katılmıyorum renktaş. Fazlasıyla şans derken ??? Maçın son 10 dakikasında giren oyuncu ne şansı bulmuş oluyor. Avrupa kupasında kırmızı kart gördükten sonra doğru dürüst şans bulamadı. Ki ondan önceki 2-3 lig maçını hatılıyorum, buradaki yorumlara bak, adamı Messiye benzeten bile oldu. Şans dediğin 3-4 maç 60-70 dakka oynatırsın adamı bakarız. Alanzinhoya sabreden bir Şenol Hoca bu adama sabredemiyomu 3-4 maç. Zaten bir ümidimiz yok. Baktın olmuyor, 5 milyon euroluk adamın yedektede işi yok. Seneye satalım.

talibim
20.02.2012, 12:16
transferda ödenen bonservis bedelinin fazla olmasıyla alakalı eleştirileri anlayabiliyorum ve bana görede doğru eleştirilerdir!fakat "adrian futbolcu değil" gibi içi boş eleştirileri anlayamıyorum.adrian'ı jaja'nın yerine geldi onun yaptıklarını yapsın diye beklersek daha çok bekleriz.adrian daha başka özellikleri olan bir futbolcu,işte burada da deha hocamız şenol güneş'e iş düşüyor!o değil mi burak'ı dünya yıldızı yapan!aykut'dan xavi yapmaya çalışan!haziran ayında dünya kupası maçları başlayacak ve adrian polonya milli takımının kadrosunda.

saygı duyduğum,ve her yaptığında müspet bir sebep aramama rağmen şenol hoca bu sene takımı toparlayamadı!gerek idari gerekse teknik hatalardan olmadı!ilk üç şenol güneş döneminde olduğu gibi,bu dönemde de şenol hoca transfer sezonunu boş geçirdi!!!

şimdi bantı geri saralım ve hafızamızı zorlayalım şenol güneş zamanında yapılan traansferler nelermiş "tomas jun,fabiano eller,jefferson,jaja...." jaja da malumunuz problemli diye yarım sezon sonunda gönderildi...

şenol hoca akil bir insan..spor adına fair play adına tarihi konuşmalar yapıyor fakat bu konuşmalarını takım içinde yapmıyor veya yapamıyor!ve şenol hoca sanırım yönetim tarafından işine gelince kaale alınıyor işine gelmeyince yok gibi davranılıyor!mesela tff 58.madde oylaması için toplanıyor ve şenol hoca orada maddenin değişmemesi için çok etkili bir konuşma yapıyor,oylamadan sonra bir öğreniyoruzki trabzonspor başkanı sadri şener maddenin değişmesi yönünde imza atıyor!!!bu nedir şimdi!!!..aile içinde bile aynı şeyleri konuşamıyor muyuz?..şimdi siz gelin meselelere bir de transfer yönüyle bakın...trabzpnspor mahalle takımı gibi yönetilemez!!!

velhasılı kelam,adrian kötü bir futbolcu değil..!bu sene takımda 27 gol atmasından sebep burak dışında iyi bir sezon geçiriyor diyebileceğimiz başka bir oyuncumuz yok!!!..istikrarsız bir sezon geçiriyoruz hem takım olarak hem fert fert oyuncu bazında...

marcusjava
20.02.2012, 12:34
bu mandrake sağ kanada kaçmayıp serkanın yerinde olsaydı 4-3 yenmiştik kayseriyi.

Paksoy
20.02.2012, 14:30
Bence bu hafta 11 oynayacak. Volkan ile beraber tekrar enerji katacak takıma öyle de olması lazım Burak ve Olcan'a bağımlı olduk hücumda

Fatih ÇOLAK
20.02.2012, 14:41
PSV maçında oynamalı, başka şansımız yok...Ben güveniyorum, bir de Şenol Hoca güvense...

-------Zokora------
--Colman---Adrian--

cakalkerem
20.02.2012, 14:46
Şenol Hoca kendi tuttuğu adamlardan başkasına güvenmez..her gelen yabancı oyuncuyu haftalarca kulübede tutmuyormu?
Malesef hocanın yabancı oyunculara karşı tavrı var...Elinden gelse ilk 11 in hepsini Türk futbolculardan kurulu oynatacak...

Adrian iyi kumaş belki ama daha hiç elbise haline gelmiş kısmını göremedik sadece ham olarak duruyor...Yazık bu kadar paraya Amrabat alınırdı ve daha verimli olurdu.....

Bu transfer politikası kesinlikle yanlış...off.offf

Fatih Öztürk
20.02.2012, 17:11
Katılmıyorum renktaş. Fazlasıyla şans derken ??? Maçın son 10 dakikasında giren oyuncu ne şansı bulmuş oluyor. Avrupa kupasında kırmızı kart gördükten sonra doğru dürüst şans bulamadı. Ki ondan önceki 2-3 lig maçını hatılıyorum, buradaki yorumlara bak, adamı Messiye benzeten bile oldu. Şans dediğin 3-4 maç 60-70 dakka oynatırsın adamı bakarız. Alanzinhoya sabreden bir Şenol Hoca bu adama sabredemiyomu 3-4 maç. Zaten bir ümidimiz yok. Baktın olmuyor, 5 milyon euroluk adamın yedektede işi yok. Seneye satalım.

üstad;Adrian süper ligde 1329 dakika sahada kaldı.12-13 maç ilk onbirde sahaya çıktı.avrupa arenasında forma giydi.daha ne şansı verilebilir bu Adriana?

Tolunay Abdioğlu
21.02.2012, 21:09
Israr E-DİL-ME-Lİ!

demir
21.02.2012, 21:43
brozekler gıttıgınden beri bir garip bedenen sahada ama aklını arayıpda kendı bıle bulamıyordur sanırım...

oflukaan
21.02.2012, 23:09
alanzinho ve colman karısımı bir oyuncu form tutarsa ilk 11 de rahat oynar

Uğur Ö.
21.02.2012, 23:23
Burak'a atılan topların üçte biri buna atılsa her maç şov yapar.

Fatih ÇOLAK
21.02.2012, 23:24
PSV maçında oynamalı...

Bordo_MaviM_61
22.02.2012, 00:06
PSV maçında oynamalı...

Aynen.
Belki de sezonun futbolunu oynayıp turu bile bize getirebilir bu adam.
Dengesiz çünkü şu ana kadar oynamadıklarını bir maçta topluca oynarsa turu getiren adam olur.

.....
22.02.2012, 00:14
Yavaş yavaş sezon başındaki performansına yaklaşıyor. Hadi bakalım.

İskender YILMAZ
22.02.2012, 00:18
Bence PSV maçındaki kilit adam.

Yaşar
22.02.2012, 00:48
Adrian hakkında atılan son 10 mesajın hiçbirinde para kelimesi geçmiyor.
Bu anları göreceğim aklımın ucundan geçmezdi.

Samet Yildirim
22.02.2012, 01:33
Psv macinda ilk 11 de olmali bence.

Ali İhsan
22.02.2012, 08:47
Hep aklımda Lewandowski örneği var. Geçen sene ayakta duramayan 5 milyon euroluk adam, bu sene geçen senenin yıldızı Barrios'un sakatlığında takımını sırtlayan adam oldu.

Tek ümidim bu kaldı, umarım uyum süreci problemidir. Çünkü yeteneğinden eminim, fizik ve mental olarak dip durumda.

Murat'
22.02.2012, 17:54
Hep aklımda Lewandowski örneği var. Geçen sene ayakta duramayan 5 milyon euroluk adam, bu sene geçen senenin yıldızı Barrios'un sakatlığında takımını sırtlayan adam oldu.

Tek ümidim bu kaldı, umarım uyum süreci problemidir. Çünkü yeteneğinden eminim, fizik ve mental olarak dip durumda.

Geçen sene ayakta duramıyor dediğin adamın 33 maçta 8 golü 3 tane de asisti varmış.

balli_kuymak
22.02.2012, 17:57
Lewandowski benim bildiğim geçen sene takımının şampiyon olmasında büyük rol oynadı.Biz Adrian'a koskoca bir sezon verdik alışması için ben kalan maçlar dahil bu sezon Adrian'dan bişey beklemiyorum gelecek sezon nasıl olacağını hep beraber göreceğiz..

Emirhan Yazıcı
22.02.2012, 18:14
Lewandowski benim bildiğim geçen sene takımının şampiyon olmasında büyük rol oynadı.Biz Adrian'a koskoca bir sezon verdik alışması için ben kalan maçlar dahil bu sezon Adrian'dan bişey beklemiyorum gelecek sezon nasıl olacağını hep beraber göreceğiz..

Lewandowski Gecen Sene Vasat üstü bile degildi :)

Erbay
22.02.2012, 18:15
Adamın kariyer rekoru 7 gol zaten. Hiçbir zaman skorer bir adam olmamış. Iniesta falan deniliyor da, o da çok skorer değil ya, Adrian'ın öne çıkan bir özelliğini bile göremedik ki. Alex Ferguson'ın rahle-i tedrisinden geçse belki fizik olarak güçlenir orta sahanın ortasında kullanılır ama bu haliyle o bölgede oynaması facia olur.

sessizkral_1
22.02.2012, 18:20
siz kendinizi kandırmaya devam edin.

ben bunu yapmayacağım.bu adam bizim seneye iskeletimizi asla oluşturamaz.böyle bir riske girilmez.

adrian ve henruqie sene sonunda kiralanmalı.SATILAMAYACAĞINI BİLDİĞİM İÇİN diyorum bunu.

burası eğitim kampı değil.birilerini kazanmak için daha kaç yıl daha heba edeceğiz

yoksa fiziği dipteymiş yok uyum sağlayamamış falan

yılda kaç milyon dolar kazanıyor bu adamlar

olcan geldiği ilk maçta kalitesini ortaya koydu

bu adam daha serbest vuruş kullanmayı bile bilmiyor

yanımdaki adama bende pas atarım.Trabzonspor standartlarında bir futbolcunun oynadığı mevkiye göre şuan 10 gol 7-8 asisti olması lazımdı en az.

vasat anadolu takımlarının forvet arkası oyuncularının gol istatistiklerine bakın ne demek istediimi anlayacaksınız

lütfen yorum yaparken bu klübün Trabzonspor olduğunu idrak ederek yapın.

FC-ST-PAULI-61
22.02.2012, 18:23
Aynen katiliyorum Abi.

Fatih ÇOLAK
22.02.2012, 18:59
siz kendinizi kandırmaya devam edin.

ben bunu yapmayacağım.bu adam bizim seneye iskeletimizi asla oluşturamaz.böyle bir riske girilmez.

adrian ve henruqie sene sonunda kiralanmalı.SATILAMAYACAĞINI BİLDİĞİM İÇİN diyorum bunu.

burası eğitim kampı değil.birilerini kazanmak için daha kaç yıl daha heba edeceğiz

yoksa fiziği dipteymiş yok uyum sağlayamamış falan

yılda kaç milyon dolar kazanıyor bu adamlar

olcan geldiği ilk maçta kalitesini ortaya koydu

bu adam daha serbest vuruş kullanmayı bile bilmiyor

yanımdaki adama bende pas atarım.Trabzonspor standartlarında bir futbolcunun oynadığı mevkiye göre şuan 10 gol 7-8 asisti olması lazımdı en az.

vasat anadolu takımlarının forvet arkası oyuncularının gol istatistiklerine bakın ne demek istediimi anlayacaksınız

lütfen yorum yaparken bu klübün Trabzonspor olduğunu idrak ederek yapın.

Baştan hata yapıyorsunuz, Adrian forvet arkası oyuncusu değil ;)

Sisteme göre adam almıyoruz, resmen ezbere transferler yapıyor...Şenol hoca ne istiyordu? Çift yönlü 2 orta sahamı oynatacaktı? O zaman ne Adrian ne de Zokora alınmamalıydı...

Madem alındı, bu takım:

------Zokora------
--Colman--Adrian--

olarak 10 numara top oynar...Oynayacakta...

sessizkral_1
22.02.2012, 19:10
Baştan hata yapıyorsunuz, Adrian forvet arkası oyuncusu değil ;)

Sisteme göre adam almıyoruz, resmen ezbere transferler yapıyor...Şenol hoca ne istiyordu? Çift yönlü 2 orta sahamı oynatacaktı? O zaman ne Adrian ne de Zokora alınmamalıydı...

Madem alındı, bu takım:

------Zokora------
--Colman--Adrian--

olarak 10 numara top oynar...Oynayacakta...

bende diyorumki bu adam bahsettiğiniz mantıkta alındı ozaman niye yedek

ve şunuda diyorum madem forvet arkası olarak alınmadı.ozaman o mevkide neden defalarca denendi bu adam?

hadi diyelim siz haklısınız ortasahaya alındı

ee

ozaman jajanın yeri neden doldurulmadı ?

adrianın teknik kapasitesi ile alakalı elimizde net bir bilgi yok doğrudur.çok iyi olabilir bu yönü.

ancak bu adam bu ligin adamı değil bunu fizik ve kondisyonuyla belli ediyor.liderlik özellikleri yok.sorumluluk almıyor.maç içerisinde yokolup gidiyor.kendini öne atmıyor.

umarım siz haklı çıkarsınız.

benim korkum sırf 10 milyon euro verdik diye adrian ve henruqie ile birdahaki senemizi HEBA EDECEĞİMİZDİR.

umarım yönetim bir B planı düşünmüştür.

gabriel omar
22.02.2012, 19:24
Daha fazla üstüne gidilmemesi taraftarıyım .Bana göre bu sene olmasa da seneye belki bir şeyler verebilir.

Ama her an bonservis ücretini kafasına vurarak bir şey elde edemeyiz.

Punisher-61
22.02.2012, 21:14
Daha fazla üstüne gidilmemesi taraftarıyım .Bana göre bu sene olmasa da seneye belki bir şeyler verebilir.

Ama her an bonservis ücretini kafasına vurarak bir şey elde edemeyiz.

seneyede düzelmezse ne olacak??? ise yaramaz adam elimizde kalacak..aslinda bizde bircok böye gereksiz adamlar var ama neyse

Samet Türkmen
22.02.2012, 22:55
Şenol Güneş ile arası nasıl Adrian'ın ?

Sibel
22.02.2012, 23:09
İnşallah yarın ilk 11de olursun Adrian.
Daha fazlasını söylemeyeceğim.
(Burda olumlu mesajlar görmek beni çok mutlu etti.)

Samet Türkmen
22.02.2012, 23:16
Adrian adamsın :p

batuhan249
22.02.2012, 23:48
Adrian boş adamsın
Acilen trabzonu terketmen dileğiyle

OYılmaz
22.02.2012, 23:59
Adrian'ın adı Adnan olsaydı taraftarlar tesisleri basardı.

Emirhan Yazıcı
23.02.2012, 00:01
Valentin Stocker 5 Tane adrian yapar maliyeti 3 milyon :)

Ama Güveniyorum Edrianıma

ysfemr
24.02.2012, 14:16
bu maçlarda oynamadıgına sevindim yoksa suçlu yine adrian olabilirdi böylece kötü oldugu maçlarda tek suçlu adrianın olmadıgı ortaya çıkmıştır heralde...

ağasarlı
24.02.2012, 17:21
aykut varken , adriana ne gerek var canım.. ;) bak herkes senin yerine aykut oynadığı için çok mutlu.. aykutta bu performans varken senin bir daha forma yüzü görmen zor !!!!!

Sibel
24.02.2012, 17:47
Sibel son iki yorumu çok beğendi.

Ceyhun Öncü
24.02.2012, 18:22
mac basi ve devre arasinda yaptigi acayip hareketler var
ben bukadar teknik oldugunu tahmine etmemisdim

Süleyman Baykan
24.02.2012, 18:33
mac basi ve devre arasinda yaptigi acayip hareketler var
ben bukadar teknik oldugunu tahmine etmemisdim

Arkadaşlar bu adam Polonya'da çok önemli bir oyuncu çok şey bekliyorlar milli takım adına Avrupanın en önemli spor kanalı Canal+ Avrupa gelecek vaadeden en iyi 5 oyuncu arasında gösterdi Adrian'ı Adrian sanki korkuyor ürküyor bir türlü güvenli oynamıyor Şenol Hoca onda savunmada yapmasını bekliyor Adrian serbest oynasa çok daha etkili olur sanki gol atamadıkça kendini başarısız görüyor bir gol bulsa rahatlayacak gibi gerçekten ama gerçekten boş oyuncu değil umarım düzelir sezon başı yaptığı bir asist var Manisa'da o asist kalitesini belli ediyor zaten.

Sibel
24.02.2012, 18:37
Arkadaşlar bu adam Polonya'da çok önemli bir oyuncu çok şey bekliyorlar milli takım adına Avrupanın en önemli spor kanalı Canal+ Avrupa gelecek vaadeden en iyi 5 oyuncu arasında gösterdi Adrian'ı Adrian sanki korkuyor ürküyor bir türlü güvenli oynamıyor Şenol Hoca onda savunmada yapmasını bekliyor Adrian serbest oynasa çok daha etkili olur sanki gol atamadıkça kendini başarısız görüyor bir gol bulsa rahatlayacak gibi gerçekten ama gerçekten boş oyuncu değil umarım düzelir sezon başı yaptığı bir asist var Manisa'da o asist kalitesini belli ediyor zaten.
Ben bunu anlatmaya çok çalıştım. Ama söyledikleriniz karşınızdakinin anladığı kadardır...
Adrian yedekte kalarak bitiriliyor...

Sefa Murat Dokuz
24.02.2012, 19:30
Bu adamda ekstra birşey olduğunu düşünmüyorum, artık forma bile alamıyor. Henrique bile o göbeği eritti takıma giriyor , tez zamanda giderde kurtuluruz inşallah.

Ömer Faruk61
24.02.2012, 20:37
Ula bu ahalinin senden de özür dileyeceği zaman gelecek.İnanıyorum :)

kürşat61
24.02.2012, 20:44

Daha ne geleceği bekleniyor yaş olmuş 24. Şimdi neyse o.

Genç Mustafa işine benziyor buda. :)

Tolunay Abdioğlu
26.02.2012, 12:13
Bu adamın bu kadar kolay harcanıp, gözümüzün önümüzden kayıp gitmesine gönlüm el vermez.Şans bekliyor ve bulamıyor. Şuan oynayan oyuncularımız kadar onunda makul sürelerde oynatılmayı hakettiğini düşünüyorum.

Semra
26.02.2012, 13:21
Hala güveniyorum, güvenmek istiyorum...
Şansın açık olsun Adrian.

ahamitokutan
26.02.2012, 13:36
yıldızımız bugün oynar mı dersiniz?

Fatih ÇOLAK
26.02.2012, 17:57
Bugün benden alkış alan 1.adamsın, maçı çevirecek hareketi de yaptın ama sıkıntı yok haftaya yedek kalırsın yine...

Uğur Ö.
26.02.2012, 17:58
Her zaman dedim sadece beynini çıkarıp sahaya koysan gene iyi oynar.Bu adamın üstüne nezaman takımı kurarsak ozaman birşeyler yaparız.

E. Okan Bülbül
26.02.2012, 17:59
Adamsın ulan ! Bi assist bi %100lük gol pası. 15dakikada daha ne yapsın.

Murat'
26.02.2012, 18:00
Beşiktaş maçında garanti ilk 11'de olur, haftaiçi de İspanya ile milli maçı var.

Numan Yerlikaya
26.02.2012, 18:00
Bence iyiydi

Uğur Ö.
26.02.2012, 18:01
Ceza sahasının önünde topla buluştumu herzaman iyi birşeyler yapıyor.Adrianı çok topla buluşturmamız lazım o bölgede.Alex kadar verimli bir oyuncu haline gelir belkide daha fazla

Fatih ÇOLAK
26.02.2012, 18:09
Alanzinho cezalı olmasaydı BJK maçında yine yedek kalırdı ama hâla şüphelerim var oynayıp-oynamayacağına...

Bu takımı şu kadro içerisinde oynatacak adam Adrian'dır dedik, dalga geçtiniz...

DeAgLeMaNyAq
26.02.2012, 18:16
Adam durarak oynuyor. Hırs yok tempo yok ancak top ayağına geldi mi klas işler yapıyor. Hoca da doğal olarak bu isteksizliğinden çok şans vermiyor...

61trabzonomer
26.02.2012, 18:17
bjk ilk 11 de başlar.

Ömer SEVİNÇ
26.02.2012, 18:17
Kendine güvenini tekrar kazanması lazım.

Uğur Ö.
26.02.2012, 18:19
Adam durarak oynuyor. Hırs yok tempo yok ancak top ayağına geldi mi klas işler yapıyor. Hoca da doğal olarak bu isteksizliğinden çok şans vermiyor...
Bunun sebebi güven.3 maç sürekli ilk 11 e koy.Colman gibi kötü oynasada devam ettir biraz.Yetenekli oyuncuya güvenmesi lazım.Burak' a güvendiği gibi...

İskender YILMAZ
26.02.2012, 18:19
Henrique'yle beraber sürekli 11 oynaması gerektiğini düşündüğüm 2 isimden biri. Maç temposu kazanmalı, ceza sahası önünde iş yapabilecek belki de tek oyuncu takımda, elimizdeki bu ve faydalanmalıyız.

sametaydin
26.02.2012, 18:22
Bu maç için söylenecek bir şey yok girdi kısa zamanda bir asist yaptı ve bir de %100 lük gol pası verdi yani yapması gereken her şeyi yaptı diyebiliriz.

Ama bir tek maçla güvenemem ben adriana. Sürekli bir performans göstermeli.

Fatih ÇOLAK
26.02.2012, 18:23
Şu kadar diyorum, şu ligde haftalardır oynatılmayan (en zayıf rakibe karşı bile) bir adam düşünün son 10 dk. oyuna giriyor ve 1 asist, 1'de asist olabilecek süper pas atıyor...

Belki Alex derim...Adrian bugün bunu yaptı işte, Adrian çok klas bir oyuncu ama küstürülmeye çalışılıyor...Alanzinho yıllardır asist yapmıyor, gol atmıyor ama hâla bu adam kadar eleştirilmiyor...Kur takımı bu adamın üstüne, oynat 3-5 hafta gör bak Adrian'ı...

-Samet
26.02.2012, 18:26
Tek ihtiyacı olan şey kondisyon ve form tutmak.Bu yüzden oynadığı diğer maçların çoğunda etkisizdi.

Emre ÖZTÜRK
26.02.2012, 18:26
30 yaşında geldiğinden beri soru işareti olan sene sonu sözleşmesi bitecek olan Alanzinho oynayacağına sen oyna Adrian.

kandemir_kubra
26.02.2012, 18:28
Kimlere tahammül ediyoruz biz sana mı tahammül edemiycez gir artık şu 11e oyna üst üste 3 maç olmuyorsa olmaz zorlamayız ama 10 dakikaylada kestirip atamayız. Polonyanın en iyi oyuncususun ya göster işte oyuna girince kendini..

Oğuzhan
26.02.2012, 18:28
Adrian beni bugün gerçekten çok mutlu etti. Sahaya girdikten sonra çok güzel bir asist, bir de gol pası daha ne yapsın. Pas yapan takıma şu adamı koyun bakın neler yapıyor. Mücadele dam dum oynayacam diyorsanız kulübede oturtun yazık etmeyin uşağı millete.

Fatih ÇOLAK
26.02.2012, 18:59
Adrian iyi şeyler yapınca başlık pek ilgi görmemiş :cool:

h@msi61
26.02.2012, 19:20
Bugun hareketlendi sanki.Biraz olsun defansa yardim eden bir oyun sekliyle Zokora'nin yerine oynamasi cok iyi olur. Colman defansif, Adrian oyun kurucu oynar.

Semra
26.02.2012, 19:21
Isın şu formaya!
Şansın bol olsun be Adrian...

delikoyun
26.02.2012, 19:23
adrian yanıltmasın adriandan faydalanmak için orta sahamız apaçi gibi oyuncularla dolu olması lazım bence umutsuz vakıa daha diri daha güçlü bir florin cernat daha katkı sağlar bence andre moritz cernat ve erman transfer etmemi gereken oyuncular 2 de stoper almalıyız

TSelif
26.02.2012, 19:23
Seni bi türlü çözemedin Adrian. 90 dakika mı oynaman lazım bilmiyorum ama sanırım her maç son 10*15 dakika işine gelmiyor... Ne diyim sen de haklısın :)

Mollasalihoğlu
26.02.2012, 19:55
Kapanan MİY'e karşı araya tek top atacak bir adam lazımdı ve Adrian'ı çok geç aldık oyuna.. Maalesef..

Sibel
26.02.2012, 20:28
Ne dersek diyelim seni 11de başlatmıyor Şenol hoca.
Ve ben deli oluyorum. Kulübüde çürütüyor seni. Adrian'a ihtiyacımız var. Var var var!
Eğer kulübeye itilmeyip 11 istikrarı verilseydi çok şeyler değişik olabilirdi.
Oyuna girdi oyunu değiştirdi. Onun yeri 11! Usandım ben.
Pozisyon bulma adına elimizdeki en iyi adam Olcan ve Adrian. Ama yedek bırakılarak değil. 75ler 80ler kurtarmıyor bizi. İlk 11 şart.
Adamın güvenini kırdınız bari çok geç olmadan toparlamaya çalışın.

gabriel omar
26.02.2012, 20:53
Bugün beğendim ama hala 90 dakika tempoyla oynayamaz diye düşünüyorum.Tekrar ediyorum özel olarak fizik kondisyon çalıştırılmalı işinin ehli uzmanlar tarafından yoksa bir iki maç sonra tepkiler yine başlar.

Legolas77
26.02.2012, 21:07
Kapanan MİY'e karşı araya tek top atacak bir adam lazımdı ve Adrian'ı çok geç aldık oyuna.. Maalesef..

abi araya kacacak adamda yoktu ki ??? bugün tek artı şu sebepten aldı silik degildi aa adrian var sahada dedim en azından 1 2 pozisyon yaptı gelecek seneye kaldı ümitlerimiz ama adrian volkan henrique bunlardan gelecek sene cok sey bekliyorm

Samet Yildirim
26.02.2012, 21:21
15 dakikada neler yapabilir diyordum ama neler yapmadiki..

Bravo...

kürşat61
26.02.2012, 21:24
Şenol Güneş gibi bir engel var önünde koç.

gabriel omar
26.02.2012, 21:30
Şenol Güneş gibi bir engel var önünde koç.

Yapmayın lütfen bu konuda da Şenol hocaya suç bulunmasın.Kaç maç oynadı Adrian gelen tepkileri hepimiz gördük.Kaldı ki Şenol hoca Adrianı oynattığı için nasıl olurda Adrianı oynatırsın,5 milyon verdirttin ondan oynatıyorsun diyenler bile oldu.

Anlamadım ki Şenol hoca taraftara daha nasıl yaransın.

Fatih ÇOLAK
26.02.2012, 23:38
http://s14.directupload.net/images/120226/tio5d2gb.swf

Şu pası ligde kaç oyuncu atar/düşünür/atabilir?

seyduna_efil
27.02.2012, 00:21
her şeye rağmen aykuttan daha iyidir...

Burak Sahin
27.02.2012, 00:56
Şu kadar diyorum, şu ligde haftalardır oynatılmayan (en zayıf rakibe karşı bile) bir adam düşünün son 10 dk. oyuna giriyor ve 1 asist, 1'de asist olabilecek süper pas atıyor...

Belki Alex derim...Adrian bugün bunu yaptı işte, Adrian çok klas bir oyuncu ama küstürülmeye çalışılıyor...Alanzinho yıllardır asist yapmıyor, gol atmıyor ama hâla bu adam kadar eleştirilmiyor...Kur takımı bu adamın üstüne, oynat 3-5 hafta gör bak Adrian'ı...

yuhh bee hay senin ben futbol anlayisina ayip bee adrian kim kardesim alanzinho yillaridr bu takimin formasini büyük bir basariyla giyiyor bu kadarda nankör olunmaz, ben adriani orta sahanin ortasinda firtina gibi 2 ksiiye artislik hareket yaparken neden göremiyorum ????? neymis asist yapmismis yaparsa yapsin kardesim alanzinho bizim oflu alimiz hemde senol hocamizin prensi lütfen biraz sagduyulu davranalim :)

Burak Sahin
27.02.2012, 01:00
Yapmayın lütfen bu konuda da Şenol hocaya suç bulunmasın.Kaç maç oynadı Adrian gelen tepkileri hepimiz gördük.Kaldı ki Şenol hoca Adrianı oynattığı için nasıl olurda Adrianı oynatırsın,5 milyon verdirttin ondan oynatıyorsun diyenler bile oldu.

Anlamadım ki Şenol hoca taraftara daha nasıl yaransın.

arkadasim siz harbi harbi hocanin sirf adriani '' 5 milyonluk oyuncu kötü oynuyor oynatma hocam'' diyen taraftarlari duydugu icin mi oynatmadigini saniyorsunuz :)
geldigi günden beri alanzinho oynatma hocam dyoruz bizi niye duymuyor bu hoca :) adriani resmen kendi egolari icin harciyor adami küstürecek adamda kacip gidecek bu kadar basit... yaptigi asistler bu adamin kalitesini belli eder......

Burak Sahin
27.02.2012, 01:01
gecen seneki fernandes ile bu seneki fernandesin oynadigi oyun arasinda fark yok ama carvalhal bu sene takimi fernandesin üzerine kurdu bak fernandes nasil oynuyor nasil oynatiyor ama biz hala bir adriana yer acamadik aykutlarin halillerin
serkanlarin alanzinholarin yüksek performansindan ötürü...

gabriel omar
27.02.2012, 01:08
arkadasim siz harbi harbi hocanin sirf adriani '' 5 milyonluk oyuncu kötü oynuyor oynatma hocam'' diyen taraftarlari duydugu icin mi oynatmadigini saniyorsunuz :)
geldigi günden beri alanzinho oynatma hocam dyoruz bizi niye duymuyor bu hoca :) adriani resmen kendi egolari icin harciyor adami küstürecek adamda kacip gidecek bu kadar basit... yaptigi asistler bu adamin kalitesini belli eder......

Yahu bu adamı 90 dakika oynarkende gördük Şenol hoca adamı oynattı diye bir küfredilmediği kalmıştı o zaman nerdeydiniz ?

Ki oynatmamakta da haklıydı Şenol hoca ligin başındaki bir kaç maç hariç çok kötü oynadı Adrian.

Şenol hoca egosu yüzünden Adrianı harcıyor demek hakaret etmektir,hak yemektir.

Bir tek son maça göre karar vermeyin sene başından beri Adrianı bir tartın ondan sonra Şenol hocaya sallayın.

Ki bende Adriandan birazda olsa umudu olan ,en azından seneye fayda sağlanabileceğini düşünen bir adamım.Ama oynamıyor diyede Şenol hocaya hakaret etmenin anlamı yok.Komik oluyor.

Burak Sahin
27.02.2012, 01:13
Yahu bu adamı 90 dakika oynarkende gördük Şenol hoca adamı oynattı diye bir küfredilmediği kalmıştı o zaman nerdeydiniz ?

Ki oynatmamakta da haklıydı Şenol hoca ligin başındaki bir kaç maç hariç çok kötü oynadı Adrian.

Şenol hoca egosu yüzünden Adrianı harcıyor demek hakaret etmektir,hak yemektir.

Bir tek son maça göre karar vermeyin sene başından beri Adrianı bir tartın ondan sonra Şenol hocaya sallayın.

Ki bende Adriandan birazda olsa umudu olan ,en azından seneye fayda sağlanabileceğini düşünen bir adamım.Ama oynamıyor diyede Şenol hocaya hakaret etmenin anlamı yok.Komik oluyor.

wallahi komik bu durum varsa ne benim nede sensin o komik durum trabzonsporun futbol diye oynadigi oyundur... ve bununda bir numarali sorumlusu hoca dir buraki kazandi alkisladik teo gitti niye gitti kimse bilmiyor belki kalmak istemedi belki baska bir nedeni var jaja yi kacirdi elinden ne selcuga neden egemene kalmasi yönünde bir baski yapmadi adriani küstürüyor henrique keza öyle alt yapidan hicbir genci 18 almiyor sercan kaya baris özbek jebrin hicbir sekilde 18 almiyor serkan aykut zokora orta sahasi ile maclara cikip tarihe gecti... yoruldum daha anlatamicam....

MonteCristo
27.02.2012, 01:17
Bu maçta katkın oldu ama 1 maç hiçbirşey... Üstelik de kaybettik maçı, 1 asist yaptın o da ziyan oldu gibi birşey.

Erbay
27.02.2012, 01:22
Adrian'a şans verilmedi falan diyen yok herhalde değil mi :) Daha ne verecekti Şenol Güneş.

h@msi61
27.02.2012, 06:30
Adrian'a şans verilmedi falan diyen yok herhalde değil mi :) Daha ne verecekti Şenol Güneş.

Var var, ozellikle sezonun ilk yarisinda surekli 11 oynayip sahada ruh gibi gezdigini cabucak unutanlar var ne yazik ki...

Mustafa Yılmaz.20
27.02.2012, 11:10
Çok zorlama bir yorum olmuş. Aynı aykutun alex'i yedek bırakma bahanesine benzemiş.

Var var, ozellikle sezonun ilk yarisinda surekli 11 oynayip sahada ruh gibi gezdigini cabucak unutanlar var ne yazik ki...
Hoca Adrian'ı hazırla(ya)madı. Tıpkı 2 sezondur Jaja ve Olcan dışındaki transferler gibi.. Bunu şans vermedi olarak algılamıyorsunuz herhalde değil mi :)

gabriel omar
27.02.2012, 11:46
wallahi komik bu durum varsa ne benim nede sensin o komik durum trabzonsporun futbol diye oynadigi oyundur... ve bununda bir numarali sorumlusu hoca dir buraki kazandi alkisladik teo gitti niye gitti kimse bilmiyor belki kalmak istemedi belki baska bir nedeni var jaja yi kacirdi elinden ne selcuga neden egemene kalmasi yönünde bir baski yapmadi adriani küstürüyor henrique keza öyle alt yapidan hicbir genci 18 almiyor sercan kaya baris özbek jebrin hicbir sekilde 18 almiyor serkan aykut zokora orta sahasi ile maclara cikip tarihe gecti... yoruldum daha anlatamicam....

Bak güzel renktaşım ben senle oynadığımız oyun iyi,mükemmel diye yahut diğer oyuncular hakkında tartışmıyorum ki :)Ben diyorum ki Adrian bu zamana kadar yeterince şans buldu daha düne kadar sahada nasıl yürüdüğü unutulmasın diyorum.Bunda Şenol hocanın bir suçu yoktur diyorum sadece.

Ali İhsan
27.02.2012, 11:48
Aklını başına devşirip yazınki turnuvaya odaklanırsa kalan haftalarda yükselişe geçer. Yeteneği var. Azimli olsa sonu da gelecektir.

Özge
27.02.2012, 12:30
Oyuna girdikten sonra önemli katkıları olmuştu.Asistin yanında güzel de bir pası vardı fakat değerlendiremediler.

Oğuzhan
27.02.2012, 13:35
http://s14.directupload.net/images/120226/tio5d2gb.swf

Şu pası ligde kaç oyuncu atar/düşünür/atabilir?

Harika atmış gerçekten

newrocki
27.02.2012, 14:13
adrian 2 henrique eder ama neden yeterli şans verilmiyor anlamıyorum... alanzinho'dan serkan'dan colman'dan kötü değil objektif bakılırsa. ısınması lazım, şans lazım...

DeAgLeMaNyAq
27.02.2012, 15:00
Çok zorlama bir yorum olmuş. Aynı aykutun alex'i yedek bırakma bahanesine benzemiş.

Ben bir zorlama göremiyorum adamın oyun yapısı böyle. Adrian'ın pres yaptığını ya da sürekli hareketli olduğunu görebildik mi? Ha diyeceksiniz ki Jaja da bunların hiçbirini yapmıyordu ama o da durduğu yerde işe bitiriyordu. Adrian henüz o seviyeye gelemedi...

messi_61
27.02.2012, 15:07
Adam cok oturdu kenarda besiktas macinda oynamali.. besiktas mac kadrosu boyle olmali
_____________Onur__________________
Serkan____celutska___Giray____Cech Yedekler: tolga,zokora,henrique,baris,ferhat,halil,jebrin

Volkan__sercan_____colman___Olcan

___________Adrian____________

__________ Burak___

yektakurtulus
27.02.2012, 15:12
edit.........

Erbay
27.02.2012, 16:25
Hoca Adrian'ı hazırla(ya)madı. Tıpkı 2 sezondur Jaja ve Olcan dışındaki transferler gibi.. Bunu şans vermedi olarak algılamıyorsunuz herhalde değil mi :)
Peki bahsettiğiniz durumda Jaja ile Adrian arasında "hazırlanma" olarak bir fark var mı? Jaja mı ilk maçlarında daha fazla oynadı yoksa Adrian mı? Adrian'ın en iyi maçının ilk maçı olması da ilginç.

h@msi61
27.02.2012, 16:28

Yahu profosyonel futbolcu, kendisini mental ve fizik olarak hazirlayacak olan da o. Adamin gucu yok, hoca ne yapsin bu duruma. Topcu kabiz olsa hocadan bileceksiniz yahu, olacak is degil.

Mustafa Yılmaz.20
27.02.2012, 16:45
Peki bahsettiğiniz durumda Jaja ile Adrian arasında "hazırlanma" olarak bir fark var mı? Jaja mı ilk maçlarında daha fazla oynadı yoksa Adrian mı? Adrian'ın en iyi maçının ilk maçı olması da ilginç.
Jaja'nın şansı ilk maçında golle tanışması ve formayı aldığı dönemde çok formda olması. Geçen sezon kısa da olsa formsuz bir dönem geçirmişti. Eğer o da ilk maçlarında da benzer bir formsuzluk yaşasaydı muhtemelen taraftalar ona da Adrian, Teofilo ya da Paulo'ya söylediklerinin benzeri söylüyor olacaklardı.

Benim anlayamadığın Adrian'ın en fazla eleştiri aldığı konuların "5 milyonluk bonservisi" ve "sahada ne yapacağını bilmiyor olması" konuları. Bu ikisininde sorumlusu Adrian değil. Pas hatası yapar, yanlış pas tercihlerinde bulunur, çok kötü şut çeker vs.. O zaman eleştiri olması normal ama ben daha çok üstteki iki nedenden eleştirildğini görüyorum çok anlamsızca.

Asi Çaykaralı61
27.02.2012, 19:12
Adrian oyuna girdikden sonra oyun biraz daha hızlandı

Fatih ÇOLAK
27.02.2012, 19:46
Jaja'nın şansı ilk maçında golle tanışması ve formayı aldığı dönemde çok formda olması. Geçen sezon kısa da olsa formsuz bir dönem geçirmişti. Eğer o da ilk maçlarında da benzer bir formsuzluk yaşasaydı muhtemelen taraftalar ona da Adrian, Teofilo ya da Paulo'ya söylediklerinin benzeri söylüyor olacaklardı.

Benim anlayamadığın Adrian'ın en fazla eleştiri aldığı konuların "5 milyonluk bonservisi" ve "sahada ne yapacağını bilmiyor olması" konuları. Bu ikisininde sorumlusu Adrian değil. Pas hatası yapar, yanlış pas tercihlerinde bulunur, çok kötü şut çeker vs.. O zaman eleştiri olması normal ama ben daha çok üstteki iki nedenden eleştirildğini görüyorum çok anlamsızca.

Sayfaları arasak kararttığım kısım kaç kez çıkar acaba? :)

Zokora'ya da 5 verildi, Alan'a da 4 verildi örneğin...Şimdi diyeceksiniz ki Zokora bu eleştirilir mi? Eleştirilir arkadaş, Zokora geldiğinde en çok sevinenlerden birisiydim ben ama adam resmen emekliliğe gelmiş, son haftalarda bariz belli oluyor, Avrupa'da oynadığı futbolun %20-30'unu oynuyor burada...

Keza Alanzinho, ilk geldiği yarım sezon fena değildi ama ondan sonra pekte bir şey vermedi, Adrian-JAJA ile kıyaslanıyor hep ama aslında kıyaslanması gereken Alan ve JAJA'dır ve bu ikiliye baktığımızda Alan'a verilen para çöpe gitmiştir...

Bu para kısmının artık tartışılmaması gerekiyor, bırakalım adam gerçek performansını koysun ortaya, bunun içinde küstürülmemeli...Adam şans buldu son 10 dk. da ve en iyi şekilde değerlendirdi, şimdi haftaya 45 dk.nın altında şans bulursa bu adam yazıktır, haksızlıktır...

Numan Yerlikaya
27.02.2012, 19:59
Beşiktaş maçında 11 de başlasın ne kaybederiz

Samet Yildirim
27.02.2012, 21:12
Adrian 2 forvetin arkasinda oynar yoksa burakin arkasinda yine hüsran.

ağasarlı
27.02.2012, 21:48
anladık artık tek sorun adrian değil... stoper de lazım... millet boş zamanında sevgilisini hayal eder.... ulan ben boş zamanımda; takıma, soner+alper+muhammet demir+serdar azizi transfer ediyorum.. dikkat edin chavi iniesta yı değil..!! hayallerimi bile sınırlamak zorunda kaldım yönetimin sayesinde... bravo hepsine. bizi bu hale düşürenlere.....

cakalkerem
27.02.2012, 22:07
bu adam ne zaman top oynayacak

Bera B.
27.02.2012, 22:38
Beni tatmin etti.

seyduna_efil
27.02.2012, 22:45
Fizik olarak güçlenirse belki düşündüğümüz kadar kötü biri olmadığını gösterebilir..

Paslar konusunda herkesle hemfikirim,yetenekli oyuncular ancak o pasları atabilir..

gabriel omar
27.02.2012, 22:50
Fizik olarak güçlenirse belki düşündüğümüz kadar kötü biri olmadığını gösterebilir..

Paslar konusunda herkesle hemfikirim,yetenekli oyuncular ancak o pasları atabilir..

Üstüne özel olarak düşülmeden bu açığı kapatabileceğini sanmıyorum.Fenerin Stochta yaptığını biz neden yapamıyalım ?

SensitiveLord61
27.02.2012, 23:33
Besiktaş maçında kitlese birtane kendine gelir de işte.....

iskenderliden
27.02.2012, 23:36
Uyum sorunu ve sakatlıklar fazla etkili olamada gelecek yıl çok ümitliyim inşallah verilen paranın hakkını verir.

munzevil
28.02.2012, 12:51
Bizim en büyük transferimiz mentör ve çok iyi bir kondisyoner ve vücut geliştirmeci olacaktır,o zaman adriandan ve sahada paspas olan bi kaç oyuncumuzdan üst düzey yarar sağlayacaz.

Vede oyuncularımızı esas yerlerinde oynatmak,örnek henriqueyi sağ kanatta değilde forvette,adrianı forvet arkasında oynatmak gibi...

nchls
28.02.2012, 13:25
Bizim en büyük transferimiz mentör ve çok iyi bir kondisyoner ve vücut geliştirmeci olacaktır,o zaman adriandan ve sahada paspas olan bi kaç oyuncumuzdan üst düzey yarar sağlayacaz.

Vede oyuncularımızı esas yerlerinde oynatmak,örnek henriqueyi sağ kanatta değilde forvette,adrianı forvet arkasında oynatmak gibi...

Çok doğru.Futbol da güç her şey.Ne kadar teknik olursan ol gücün yoksa olmuyor.Kayseri maçı aklıma gelince bizden Amrabata çarpan kamyon çarpmışa dönüp yere düşüyodu.Psv maçında keza adamlar bizim oyuncuların 2 katı gibi görünüyordu.Fizik güçleri bizden çok yüksekti.Kondisyoner ve Fitness koç var mı bilmiyorum ama kesinlikle olmalı

Uğur Ö.
28.02.2012, 13:26
Çok doğru.Futbol da güç her şey.Ne kadar teknik olursan ol gücün yoksa olmuyor.Kayseri maçı aklıma gelince bizden Amrabata çarpan kamyon çarpmışa dönüp yere düşüyodu.Psv maçında keza adamlar bizim oyuncuların 2 katı gibi görünüyordu.Fizik güçleri bizden çok yüksekti.Kondisyoner ve Fitness koç var mı bilmiyorum ama kesinlikle olmalı
Şu konu hakkında başlık açmayı düşünüyorum.Bu takımın fizik kondüsyonerleri Ersun Yanal zamanındakilere göre rezalet

nchls
28.02.2012, 13:31
Adrian bence Alex vari bir oyuncu.Attığı toplar bana alexi hatırlatıyor.Ama moralmen çökmüş,küsmüş gibi.Milli takımında döktürüyor yoksa.Dönüm noktası inter maçında ki direkten dönen kafasıydı.O gol olsa her şey hem onun için güzel olurdu hem de biz gerçek adrianı izlerdik.Ben hala ümitliyim ama.Alanzinhonun cezalı duruma düşmesi belki adrian için bir şans.Beşiktaş maçında 11 oynarsa kendini gösterebilir,inşallah ta gösterir.Ama alanzinho yok yerine aykut oynarsa da hiç şaşırmam

nchls
28.02.2012, 13:37
Şu konu hakkında başlık açmayı düşünüyorum.Bu takımın fizik kondüsyonerleri Ersun Yanal zamanındakilere göre rezalet

Rezalet ki ne rezalet.Mustafa yumluya mesela kimse demiyor mu sen defans adamsın.Bu nasıl bir fizik,dal gibi

Hamza Milet
28.02.2012, 14:11
Mustafa yumlu güçlenmek için bol bol yemek yiyormus. eey gidi akil
bu isin usülü varr biseyi varr

Hamza Milet
28.02.2012, 14:17
Su adriana verilen paralara 100 tane yerli adrian alirdik. Disiplinsiz deyip gönderdigimiz Jaja Engin çatir çatir top oynuyorlar. Engin gibi oyuncu bedavaya yakin geldiydi. Verimli olma olasiligi yüzde 80 idi, ve geçen sene herkez bunu gördü. Arada sirada arizali hareketler yapsaydida savasan bir oyuncuydu. Adrian son 10 dakka oyuna girdi geçenki maçta sanki 1 hafta araliksiz agir bir iste çalisti geldi mübarek. böyle bir oyuncuya ümit baglamamali.

NUEVA61
28.02.2012, 14:21
istatistiklere baktıgımız zaman adrıanın bu takımın as oyuncusu olması gerektıgını dusunuyorum final pasları ölümcül....

ağasarlı
28.02.2012, 16:59
adrianı avrupa şampiyonasında çok merak ediyorum . bakalım neler yapacak..

FC-ST-PAULI-61
28.02.2012, 17:24
1 Mac iyi oynar 10 Mac kötü oynar.Adriandan fazla seyler beklememek lazim.Bazen oynar bazen oynamaz.Normal bir Oyuncu.

Murat'
28.02.2012, 18:19
İki üç sayfa geride Adrian Djokaj diye bir futbolcunun başlığı var, o adama bile methiyeler düzülmüş ya bu forumda başka bir şey demiyorum.Adrian ondan daha iyi oyuncu kabul ediyorum eyvallah ama kesinlikle bu ligde ve bizim takımda oynayabilecek bir isim değil, hele Jaja gibi bir oyuncudan sonra.

Sibel
28.02.2012, 20:24
Bjk maçında 11de başlaman dileğiyle.

Uğur Ö.
28.02.2012, 21:53
Rezalet ki ne rezalet.Mustafa yumluya mesela kimse demiyor mu sen defans adamsın.Bu nasıl bir fizik,dal gibi
Burak Mustafanın makarna yediğini söyledi vücut yapmak için.Bu cümleyi bile söylemesi fizik kondüsyonerlerin bir halta yaramadığının göstergesidir.

Erbay
28.02.2012, 21:55
Burak Mustafanın makarna yediğini söyledi vücut yapmak için.Bu cümleyi bile söylemesi fizik kondüsyonerlerin bir halta yaramadığının göstergesidir.
Makarna yiyor ama salonda çalıştığı hiç görmedim gibisinden bir şeyler dedi :D

Atakan
28.02.2012, 22:22
Makarna yiyor ama salonda çalıştığı hiç görmedim gibisinden bir şeyler dedi :D
Aynen öyle. Yiyor ama ağırlık çalışmıyor, kendinden kas olacak sanıyor demiş Burak. Bu sözden sonra Mustafa'ya yorum yapmamak lazım aslında.

kürşat61
28.02.2012, 22:25
Adamı oynatmazsan tabi ki 5 milyon €'luk kazık olur daha ne olacaktı.

Fatih ÇOLAK
29.02.2012, 16:50
21:45 'da Polonya-Portekiz hazırlık maçı var, 11'de olması bekleniyor Adrian'ın...

edit:yanlış saat :D

M.ALİ ÇOKLUK
29.02.2012, 17:00
edriyın ıhh ıhh :)

crazyman_61
29.02.2012, 19:11
ümit yok adriandan :)

gabriel omar
29.02.2012, 19:39
21:45 'da Polonya-Portekiz hazırlık maçı var, 11'de olması bekleniyor Adrian'ın...

edit:yanlış saat :D

Adriancılar maç saati bir link atar sanırım öhöm :D

Sibel
29.02.2012, 19:43
Maçın mı var cano?
Başarılar Mierze. Bol bol oyna da gel.:rolleyes:

Fatih ÇOLAK
29.02.2012, 20:21
Adrian formayı Obraniak'a kaptırdı...Son haftalarda çok formdaydı Obraniak, üzüldüm Adrian adına...

Sibel
29.02.2012, 23:39
Adam milli takımda döktürüyor şu anda. Özgüveni var orda, burda yok... Vardı da elinden alındı...

Semra
29.02.2012, 23:45
Milli takımdaki Adrian'ı istiyorum!
Kendine güveni eksik ve galiba takıma ait hissetmiyor kendini ya da başka bir şey...
Adrian'ın kötü futbolcu olduğunu düşünmüyorum...

Fatih ÇOLAK
29.02.2012, 23:48
La ne yaptın sen?

Maçı bulacağım ve oynadığı 10 dakikayı paylaşacağım burada...Şu adamı harcanıp gidecek, üzülüyorum...Şenol Hocam Allah aşkına şu adama göre kur sistemi, hemen BJK maçında...

Samet Yildirim
29.02.2012, 23:53
La ne yaptın sen?

Maçı bulacağım ve oynadığı 10 dakikayı paylaşacağım burada...Şu adamı harcanıp gidecek, üzülüyorum...Şenol Hocam Allah aşkına şu adama göre kur sistemi, hemen BJK maçında...
Abicim adrianin sistemi belli.

2 forvetin arkasinda...rakip alanda oynayabilen takim...pas yapabilen bir takim vs. arti adrianin en büyük özelligi oyun kurma ve akil dolu paslari...ama kardesim burak disinda önde kimse yok arti takim oyunu rakip alana yikamiyor cünkü santrafora giden her top dönüyor bunlar hep dezavantaj adrian adina..
Ve tek forvet arkasi oynayan 10 numara golcu özelligi olmali jaja veya alex mesela öyle ama adrian öyle degil adrian klasik oyun kurucu ama sen inadina tek forvetin arkasina koyarsan ozaman buraka mahkum kalirsin takim islemez...adrian inanilmaz paslar atabilen birisi ama takimin rakip alana yikamiyor yiksa bile burak sadece var oda pas vs. yapamiyor...

4-3-1-2

kaleci
4 lü savunma
-----zoko----
-colman-olcan-
-----adrian----
---hen.-burak--

tabiki zamanzaman volkan sen de kaliteli adam oldugu icin 4-4-2 ye felan dönülebilinir.

Sibel
29.02.2012, 23:56
Fatih Allah bu duanı kabul etsin. AMİN. Allah bize o günleri göstersin. AMİN.
İçim kıyılıyor içim. Başlığı görünce bile ağlamak geliyor içimden artık.
Şu adamı harcıyoruz ya sanki bizde daha iyisi varmış gibi.
Ne olurdu sanki üzerine gidilseydi?
Bu adamı mutlu et, güvenini geri ver sonrası gelir.
Neden bu yeteneği kazanmak yerine köreltirsin bana bunu kimse izah edemez.
Böyle al verlerle kadro falan kuramayız. Böyle dağılır kalırsın işte.

Fatih ÇOLAK
01.03.2012, 00:02
Fatih Allah bu duanı kabul etsin. AMİN. Allah bize o günleri göstersin. AMİN.
İçim kıyılıyor içim. Başlığı görünce bile ağlamak geliyor içimden artık.
Şu adamı harcıyoruz ya sanki bizde daha iyisi varmış gibi.
Ne olurdu sanki üzerine gidilseydi?
Bu adamı mutlu et, güvenini geri ver sonrası gelir.
Neden bu yeteneği kazanmak yerine köreltirsin bana bunu kimse izah edemez.
Böyle al verlerle kadro falan kuramayız. Böyle dağılır kalırsın işte.

Geçen hafta 15 dk. oynadı, bugün 10 dk. ama 25 dakikaya neler sığdırdı...

Smuda Grosicki'yi 65'de aldı, adamın yüzünü göremedik, Adrian girdi oyuna 35 dakika (2.yarı) fazla etkili olamayan Polonya maçı rakip sahaya yıktı...Adrian girdikten sonra Grosicki'yi de 1-2 kez kaçırdı :)

İşallah Şenol Hocam Adrian'a daha fazla değer verir...Abartısız bu ligin en yetenekli oyuncularından...

gabriel omar
01.03.2012, 00:04
Fatih bekliyoruz görüntüleri :)

Fatih ÇOLAK
01.03.2012, 00:06
Fatih bekliyoruz görüntüleri :)

Maç daha yeni bitti, işallah ileriki saatlerde paylaşacağım ama şu başlangıç olsun :)

http://s7.directupload.net/images/120229/em3i57ln.swf

Bana ait değil, alıntıdır :)

Sibel
01.03.2012, 00:08
İstediğim ve sürekli direttiğim tek şey bu adamı kazanmak.
Bu adamın yeteneklerinden yararlanmak...

Semra
01.03.2012, 00:08
1'i hariç duran topları da etkili kullandı. Adrian kendine güvenildiğini hissetmek istiyor olabilir. Takımını yönlendirişi, topu kullanışı, pasları olumluydu. Aldığı süreyi en iyi şekilde değerlendirdi.

ileri_libero
01.03.2012, 00:56
Hız,çevikli,zeka yeterince var adamda.Forvet arkası değil merkez ortasaha oynamalı.

trab61
01.03.2012, 01:02
Cok ilginç. Adam resmen bizde oynayamiyor. Gercektende kötü futbolcu değil. Kesinlikle kazanmamız lazım.

Fatih Özkan
01.03.2012, 01:04
Bu adam sandığımız kadar boş bir adam değil kesinlikle...
Milli Takım'da çok farklı oynuyor...
Bir sebebi olmalı...
Burda kendine en ufak bir güveni yok...
O güven aşılanmalı bu adama!

Yaşar
01.03.2012, 01:31
Birisi Adrian'ın iyi oynadığını mı söyledi yoksa?
Aman sakın ha!
Adrian gibilerden Bank Asya'da çok var!

Hürgün Aygün
01.03.2012, 01:36
Daha önce buraya birçok eleştiri mesajı gelmişti buna ben de dahil çok kötü performans sergilediğini yazmıştık.Ancak Şenol Hoca ilk yarı neredeyse her maç oynattı Adrian'ı bir fayda göremedi.Hâliyle de kesti ilk 11'den.Biz bugüne kadar eleştirdik Adrian'ı ancak kötü bir futbolcu olduğunu söylemedik sadece ilk yarı göstermiş olduğu performansla ilk 11'i haketmediğini söyledik hâlâ da dediklerimin arkasındayım.Milli takım maçını izlemedim ancak çok güzel oynamış yorumlara bakılırsa.Adrian şuan takımda bulunan birçok oyuncudan çok üst seviyede de olabilir.Ancak bunu artık sahaya yansıtması lazım inşallah performansını arttırır da ilk 11'in vazgeçilmez ismi olur.Yoksa Adrian düşmanımız değil, davalımız değil neden kötülüğünü isteyelim? :) :)

DeAgLeMaNyAq
01.03.2012, 03:45
Pawel niye kadroda yoktu sakat falan mı?

Sinan Ayaz
01.03.2012, 04:02
Pawel niye kadroda yoktu sakat falan mı?

Sakat değil bildiğim kadarıyla kadroya çağırılmıyor

Gurpas
01.03.2012, 09:23
Colman, Adrian arkalarında Zoko nasıl olur acaba Şenol Hocam bi denesen

Murat'
01.03.2012, 09:56
Milli takımda böyle oynamaya devam etsin sezon sonunda da aldığımız paraya verelim gitsin.

Alican Altunbaş
01.03.2012, 12:00
Colman ile yan yana oynarsa pas trafiğimizde artacaktır buna inanıyorum..

Zokora

Adrian Colman

Olcan Volkan

Burak

Bu şekilde oynayamazmıyız?

a f s
01.03.2012, 13:01
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/9893-7G4S6C7E.png

unal.hso
01.03.2012, 13:11
Baştan beri hep dedim bu adam klas adam :) Mersin maçında devre arası full Adrian'ı izledim hatta gözlüklerimi taktım HD kalitesinde olsun dedim :) İzlerken dedim bi patlasa bizi uçurur :) İNŞALLAH beşiktaş maçında 11'de olur.

Fatih ÇOLAK
01.03.2012, 14:07
Daha önce buraya birçok eleştiri mesajı gelmişti buna ben de dahil çok kötü performans sergilediğini yazmıştık.Ancak Şenol Hoca ilk yarı neredeyse her maç oynattı Adrian'ı bir fayda göremedi.Hâliyle de kesti ilk 11'den.Biz bugüne kadar eleştirdik Adrian'ı ancak kötü bir futbolcu olduğunu söylemedik sadece ilk yarı göstermiş olduğu performansla ilk 11'i haketmediğini söyledik hâlâ da dediklerimin arkasındayım.Milli takım maçını izlemedim ancak çok güzel oynamış yorumlara bakılırsa.Adrian şuan takımda bulunan birçok oyuncudan çok üst seviyede de olabilir.Ancak bunu artık sahaya yansıtması lazım inşallah performansını arttırır da ilk 11'in vazgeçilmez ismi olur.Yoksa Adrian düşmanımız değil, davalımız değil neden kötülüğünü isteyelim? :) :)

Kardeşim bende bu kötü oynama olayına hep Alanzinho'yu örnek verdim :)

Yaklaşık 7-8 haftadır hiçbir şey vermiyor, keza Colman'da öyle gidiyor ama kötü dediğimiz Adrian takımın en fazla asist yapan adamı, hemde çoğu maçta son 15-20 dk. oynamasına rağmen, son haftalarda ki iyi oyunuyla 11'i fazlasıyla hakediyor...

NOT:Adrian'ın dün oyunda olduğu 10 dakikalık bölümü ekleyeceğim 1-2 saate :)

Alican Altunbaş
01.03.2012, 14:12
Kardeşim bende bu kötü oynama olayına hep Alanzinho'yu örnek verdim :)

Yaklaşık 7-8 haftadır hiçbir şey vermiyor, keza Colman'da öyle gidiyor ama kötü dediğimiz Adrian takımın en fazla asist yapan adamı, hemde çoğu maçta son 15-20 dk. oynamasına rağmen, son haftalarda ki iyi oyunuyla 11'i fazlasıyla hakediyor...

NOT:Adrian'ın dün oyunda olduğu 10 dakikalık bölümü ekleyeceğim 1-2 saate :)

Kesinlikle oyun zekası yüksek yeterli şansı bulduğunu düşünmüyorum ben üstelik Colman ile beraber orta sahada oynamalı şahsi fikrim:)

sessizkral_1
01.03.2012, 14:55
duran top kullanmadığı sürece oynayabilir

Samet Yildirim
01.03.2012, 15:37
Adriani nasil kullandiginiza bagli.

Burak santrafor ve arkasinda adrian olursa daha cok bekleriz.

2 forvetin arkasinda cok is yapar.

sessizkral_1
01.03.2012, 16:56
adriandan umutlu olan arkadaşlara saygılıyım

ancak seneye adrian var nasılsa diyip o mevkiye oyuncu alınmaması büyük kumar olur

adrianın oyun kurucu özelliği iyi

ancak fizik ve kondisyon olarak çok vasat ayrıca duran toplardada çok kötü

bu 2 önemli özellikten yoksun bir oyuncunun o mevkide bizim takımda başarılı olma şansı çok düşük

Milli takımında oynadığı 10 dakika ile değerlendiren arkadaşlara saygım var.adı üstünde "10 dakka"

irfanköse276
01.03.2012, 17:03
Adriani nasil kullandiginiza bagli.

Burak santrafor ve arkasinda adrian olursa daha cok bekleriz.

2 forvetin arkasinda cok is yapar.

2 forvet oynayabilecek güçteki ortasahaya önümüzdeki iki senede ulaşabileceğimizi düşünmüyorum malesef.

Adrian hakkında ulusal basında en pahalı yedek haberleri filan yapılmaya başlandı, iyice baskı oluşacak. iki maç iyi oynasa yeter aslında, nasıl olsa göklere çıkarırız ozaman

sessizkral_1
01.03.2012, 17:20
ben adrianın henruqie ile beraber sene sonunda sivas gençler istanbul b.b gibi takımlara kiralanmasından yanayım

Lige daha iyi alışmaları sağlanabilir.ve sonuçları daha iyi görebiliriz

Ceyhun Öncü
01.03.2012, 17:22
2 forvet oynayabilecek güçteki ortasahaya önümüzdeki iki senede ulaşabileceğimizi düşünmüyorum malesef.

Adrian hakkında ulusal basında en pahalı yedek haberleri filan yapılmaya başlandı, iyice baskı oluşacak. iki maç iyi oynasa yeter aslında, nasıl olsa göklere çıkarırız ozaman

tek santraforlu sistemde orta sahan gole dönük olacak
gecen sene santraforumuz 14 gol atti
arkasindaki burak ve jaja 30 gol

bu sene ise gol yükünü sadece santraforumuz cekiyor ve birazda olcan

saglam bir vittek veya henrique yi takima adapte etmemiz lazim
yada skora katkisi olan bir forvet alacagiz (jaja, alex vs.)

suan icin bir kadro yapmak zorunda kalsam

onur
serkan celustka musti cech
zokora
adrian colman olcan
henrique burak

RoyalEvil61
01.03.2012, 17:25
forvet arkasi oynamasi lazim. :) cok yavas oldugu icin kanatlarda resmen eziliyor. :D

Samet Yildirim
01.03.2012, 17:30

Bu takim rahatlikla 4-3-1-2 oynar bana göre.

Zaten BUrakin varsa tek santrafor oynayamazsin oynarsan takimin futbol oynamaz oynayamaz yani. Zaten görüyoruzda, bundan burakin sucu yok cocuk sirti dönük oynayamiyor top tutamiyor ozaman tek forvet oynamanin anlami nedir ?

Samet Yildirim
01.03.2012, 17:34
tek santraforlu sistemde orta sahan gole dönük olacak
gecen sene santraforumuz 14 gol atti
arkasindaki burak ve jaja 30 gol

bu sene ise gol yükünü sadece santraforumuz cekiyor ve birazda olcan

saglam bir vittek veya henrique yi takima adapte etmemiz lazim
yada skora katkisi olan bir forvet alacagiz (jaja, alex vs.)

suan icin bir kadro yapmak zorunda kalsam

onur
serkan celustka musti cech
zokora
adrian colman olcan
henrique burak
Aynen öyle tek santrafor oynuyorsan 10 numaran golcu özelligi olmali adrianda bu yok kendisi klasik oyun kurucu arti tek santraforun top tutamiyorsa, set oyunu oynayamiyorsa, sirti dönük oynayamiyorsa zaten tek santraforlu sistem islemez.

Bu takim bana göre 4-3-1-2 oynamali.

--------------zoko-----------
-------colman-----olcan-----
-------------adrian-----------
---------forvet---forvet-----

Zokora hem ön libero oynar kendisi istedigi gibi...colman ile olcan bana göre bu mevkide oynama özellikleri mevcut...adrianda forvet gibi degilde orta saha gibi oynar önünde hareketli oyuncular olmasi avantaj arkasinda pas yapabilen oyuncularin olmasi avantaj...yani bence cuk oturuyor.

Haaa tabiki Volkan Sende kaliteli adam oda iyi oldugu zaman rotasyon yaparak 4-4-2 felan olabilir.

irfanköse276
01.03.2012, 17:35
Bu takim rahatlikla 4-3-1-2 oynar bana göre.

Zaten BUrakin varsa tek santrafor oynayamazsin oynarsan takimin futbol oynamaz oynayamaz yani. Zaten görüyoruzda, bundan burakin sucu yok cocuk sirti dönük oynayamiyor top tutamiyor ozaman tek forvet oynamanin anlami nedir ?

Burak'ın tek oynayamadığını hepimiz görüyoruz. Adrian'ın forvet arkası oynamasına da evet diyorum ama senin belirlediğin taktikteki 3lü kim olacak ?

Olcan-Colman-volkan mı? Bu da olmaz malesef

kürşat61
01.03.2012, 17:38
Bjk maçında da 11'de olmazsa artık diyecek birşey yok.

futbalski60
01.03.2012, 17:40
Geçen sene devre arasında gelseydi farkını gösterirdi hem de ucuza almış olurduk. Adrian pasa dayalı, yardımlaşarak oynayan ekiplerde daha iyi performans gösteren bir isim. Şuan ki Trabzonspor daha çok bireysel oynayan ve sahaya iyi yayılamayan bir ekip artı oyunu yerden de oynayamıyoruz. Bu durumda Adrian kendi başına bir seyler yapmaya çalışıyor haliyle başarısız oluyor zaten tek başına bir sey yapacak bir isim değil. Diğer bir sorun da temposu, maç yoğunluğu olumsuz bir şekilde temposunu etkiledi bunu Şenol Hoca da belirtmişti zaten ve bir süre kesik yemek zorunda kaldı normalde geçen yıl izleğimiz Adrian yere sağlam basan sahada hareketli bir oyuncuydu temposu düştüğü için bunları yapamıyor. Ama tüm bunlara rağmen ben yine de faydalı olduğunu düşünüyorum 24 final pası vermiş ve takımda Colman'la beraber en üretici isim.

Samet Yildirim
01.03.2012, 17:41
Burak'ın tek oynayamadığını hepimiz görüyoruz. Adrian'ın forvet arkası oynamasına da evet diyorum ama senin belirlediğin taktikteki 3lü kim olacak ?

Olcan-Colman-volkan mı? Bu da olmaz malesef
Hepimiz görüyorsak ona göre düsünmeliyiz ozaman :)

olcan-colman-volkan hic olmaz :)

-------zokora--------
--colman----olcan---
-------adrian---------

(Ama Zokora tabiki performansini arttirmali sezon basina yaklasmali)...

Ama volkan sen de iyi adam rotasyonda kullanarak 4-4-2 felan dönebiliriz form durumlarina göre tabiki.

En azindan su bir gercek bizim bu takim tek forvetli oynayamaz.

Ceyhun Öncü
01.03.2012, 18:04
Buraka tek forvet oynayamiyor demek dogru degil kanimca
sonucda 29 gol atmis birinden bahsediyoruz

adrianinda klasik 10 numaradan ziyade barcelonadaki iniesta vari biri olarak düsünüyorum
pasör driblingi iyi olan biri

nchls
01.03.2012, 18:56
---------zokora-----------
----colman---adrian-------
henrique--burak----olcan

FC-ST-PAULI-61
01.03.2012, 19:25
Biz hep 4-2-3-1 oynayacagiz diye düsünüyorum.Volkan ve Olcan Ligin en iyi Kanat Oyunculari bizde.Adrian biraz cabalasa forvet arkasinda oynar.
Son Maclarda kendisi kesinlikle göstermeli.Cünkü Seneye Soner veya Alper aliriz bence yüzde yüz.Ozaman Zokora-Colman-Soner/ Alper üclüsü kesin ilk 11 de olur.

Asi Çaykaralı61
01.03.2012, 19:56
Bir tane arkadaşımız Adrian'ın oynadığı kısmın videosunu yapacakmışız.Bana gönderdikden sonra sizlere sunacağım belkide kendisi buraya sunar

Fatih ÇOLAK
01.03.2012, 20:31
Bir tane arkadaşımız Adrian'ın oynadığı kısmın videosunu yapacakmışız.Bana gönderdikden sonra sizlere sunacağım belkide kendisi buraya sunar

Zeki bendim o :)

Adrian'ın oynadığı 10 dakikalık kısım, 10 dakikada yapabilecek herşeyi yaptı bence...

epDXbcljcq4

Sibel
01.03.2012, 20:34
Fatih eline sağlık.:) Çok teşekkürler.

Atakan
01.03.2012, 22:25
Yok abi ya adam topları kafalarına kafalarına atıyor. Korneri bile iyi kullandı. Merak ediyorum acaba bizim Türkiye'deki toplarda mı bir sorun var yoksa sahalarda falan mı. Nuri de milli maçta ön direği geçiremedi topu kaç kere.

Çıldırtcaksın bizi Adrian.

Düzenleme: Son korneri izlememiştim. Yine yerden ön direğe atmış :D

sessizkral_1
01.03.2012, 22:27
fizik kondisyon sorunu var

kendiside lige alışamadığını söyledi tempo olarak

10 dakikada bunları yapması çok şaşırtmamalı

ilk 11 başlasaydı bukadar katkı sağlarmıydı ? tartışılır

Sibel
01.03.2012, 22:31
İlk geldiği zamanlarda bunu yazmıştım. Adrian iyi bir ''takım'' oyuncusu.
Öldürücü paslar, akıllıca ve zekice. Bizde ilk zamanlar bir maçta öyle bir pas atmıştı ki burdan anlayabilirsiniz bunu. Hangi maçtı unuttum ama.:)

Fatih ÇOLAK
01.03.2012, 22:36
fizik kondisyon sorunu var

kendiside lige alışamadığını söyledi tempo olarak

10 dakikada bunları yapması çok şaşırtmamalı

ilk 11 başlasaydı bukadar katkı sağlarmıydı ? tartışılır

10 dakikada oyuncu maça ısınamaz...

Bir adam 2 maçtır son 10 dakika şans bulup çok iyi işler yapıyorsa iyi oyuncudur, bunu kabullenmemiz lazım ;)

Emirhan Yazıcı
01.03.2012, 22:39
Adrian Karsıtları Oldugu Sürece By Oyuncu 40 DK Oynasın Yinede Begenmessiniz

Fatih Abi Eline Saglık

Adrian SENEYE Patlama Yapacaktır.

Sinan Ayaz
01.03.2012, 23:03
Adrian'ın iyi mi kötü mü olduğunu tartışana kadar 1 tane daha Olcan bulsak süper olacak

gabriel omar
01.03.2012, 23:46
Fatih teşekkürler :)

Zeki bir oyuncu olduğunu hepimiz görebiliyoruz.Ama fizik kondisyon olarak üst seviyeye gelmedikçe ligimizde 10 dakikalık futbolcu olmaya devam edecektir.Bir maç iyi olur bir maç dökülür.

Bu kadar bonservis verdiğin bir adamla niye özel olarak ilgilenmezsin,niye bir tane işinin ehli kondisyoner getirip yatırımını korumazsın anlamıyorum.Sene başından beri bu yönde özel olarak çalıştırılsaydı eminim çok daha fazla işe yarayacaktı.

Adrian konusunda hep aynı şeyi yazıyorum ama niye Fenerin Stochta yaptığını yapmak hiç aklımıza gelmiyor anlamıyorum.

Gerçi sırf Adrian değil bizim takımın kondisyonu komple yerde ya.Bu işle özel olarak bir an önce ilgilenilmeli.Bu ligde güçlü fizik olarak üstün değilsen kazanamazsın.Alın getirin Avrupadan bu işin profesyoneli bir kaç kondisyoner.

Fatih ÇOLAK
01.03.2012, 23:50
Fatih teşekkürler :)

Zeki bir oyuncu olduğunu hepimiz görebiliyoruz.Ama fizik kondisyon olarak üst seviyeye gelmedikçe ligimizde 10 dakikalık futbolcu olmaya devam edecektir.Bir maç iyi olur bir maç dökülür.

Bu kadar bonservis verdiğin bir adamla niye özel olarak ilgilenmezsin,niye bir tane işinin ehli kondisyoner getirip yatırımını korumazsın anlamıyorum.Sene başından beri bu yönde özel olarak çalıştırılsaydı eminim çok daha fazla işe yarayacaktı.

Adrian konusunda hep aynı şeyi yazıyorum ama niye Fenerin Stochta yaptığını yapmak hiç aklımıza gelmiyor anlamıyorum.

Gerçi sırf Adrian değil bizim takımın kondisyonu komple yerde ya.Bu işle özel olarak bir an önce ilgilenilmeli.Bu ligde güçlü fizik olarak üstün değilsen kazanamazsın.Alın getirin Avrupadan bu işin profesyoneli bir kaç kondisyoner.

Burak, Mustafa konusunda sürekli yiyor ama güç çalışmıyor diyordu...Futbolcular kendi halinde mi güç, fizik kazanacak?

Keza Adrian, Volkan, Olcan(o daha yeni geldi, gelecek seneye bakmak lazım)...Ölüyor arkadaş oyuncular, ufak darbelerde yerlerdeler, tamam çok maç oynadık, yorulduk diyelim de BJK oyuncularını da görüyoruz, yorgunluk başka birşey, güç başka birşey...

Bu konularda çok eksiklerimiz var maalesef...

ibrahim
02.03.2012, 00:04
Bu adam sezon basinda alinirken Senol Hoca Sampiyonlar Ligini kafasinda bitirmisti. Yeni bir kadroyla iki tur birden gecmek imkansiz gibi bir seydi. Bu seneyi hazirlanma senesi olarak gecirmek istemisti. Rahat bir sezon gecirip seneye iyi hazirlanirim diye düsündü. Ta ki UEFA bizi Sampiyonlar Ligine direkt alana kadar. Takim daha tanisma faslindayken birden kendini üc kulvarda yarisir halde buldu. Sike olaylarini örtbas etmek icin Play-Off zimbirtisida icad edilince koca senenin takvimi iyice skisti. Böyle bir ortamda hic bir futbolcumuzdan üst düzey bir sey beklemiyorum. Adrianda bu futbolculara dahil. Ara sira kizmisligim vardir ama asla umudumu kesmedim Adriandan. Seneye cok seyler bekliyorum ama. Orasi ayri. :)

gabriel omar
02.03.2012, 00:12
Burak, Mustafa konusunda sürekli yiyor ama güç çalışmıyor diyordu...Futbolcular kendi halinde mi güç, fizik kazanacak?

Keza Adrian, Volkan, Olcan(o daha yeni geldi, gelecek seneye bakmak lazım)...Ölüyor arkadaş oyuncular, ufak darbelerde yerlerdeler, tamam çok maç oynadık, yorulduk diyelim de BJK oyuncularını da görüyoruz, yorgunluk başka birşey, güç başka birşey...

Bu konularda çok eksiklerimiz var maalesef...

Bu işler futbolun temeli aslında.Ayakta kalacaksın,daha ilk yarı bitmeden nefes nefese kalmayacaksın.Biz bu temel işleri boşverdiğimizden çok basit yerlerde ,basit kayıplar yaşıyoruz.

Şenol hoca bu işle ilgilenen ekibini daha dikkatli seçmeli.Hatta bana kalırsa komple değiştirmeli.Çünkü başarısız oldukları açıkça ortada.

Futbolcu dediğin az biraz cyborg gibi olmalı bence :) Dakika 90da olsa o deparı atabilmeli geçen seneki Burak gibi :)

Süleyman Baykan
02.03.2012, 00:26
Maçın 10 dk. bölümünü şimdi izledim Fatih kardeşim eline sağlık bu arada.

Adrian'ın ülkesinde ne kadar saygı duyulan bir oyuncu olduğunu şurdan anlayın frikik var son dakika o kadar oyuncu kullanmaya geliyor Adrian geliyor birşeyler diyor hepsi gidip Adrian'a bırakıyorlar topu.

Adri biraz güven milli takımdaki yüz ifaden kendinden emin Trabzonspor forması giydiğindeki yüz ifaden ise ürkek ve hata yapma korkusu ile dolu bunu aşman lazım seni alırken öpücük değil tomarla para verdik çünkü:D

Uğur Ö.
02.03.2012, 00:56
Fizik kondüsyonerler bu takıma ne kazandırdı zaten çok merak ediyorum.Adriana takım içinde bir güvensizlik var

yektakurtulus
02.03.2012, 01:15
yeterince sans buldu!!

haddini bilerey oynamiyor adrian