PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adrian Mierzejewski

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

Bdeniz_61
03.02.2012, 10:03
Güçsüz ve üstünde bir ürkeklik var.Belki kendini gösteremediği için özgüven sıkıntısı yaşıyordur.Alanzinho ilk geldiği zamanı hatırlıyorum reklam panolarına yapışıyordu güçsüzlükten.Adrian fizik olarak kendini toparlarsa birşeyler yapabilir.Yapabileceğine de inanmak istiyorum ama istediği kadar forma şansı bulamayabilir de .Bkz. Pawel.

trab61
03.02.2012, 12:11
Adrianin zamana ihtiyacı var. Kesinlikle en geç seneye vazgecilmemiz olacak. Sabır sabır....

yatmaztara
03.02.2012, 13:03
ben böyle etkisiz, sönük, ürkek, pasif futbolculara kızmam. böyle adamları trabzonspor gibi bir takıma 6 milyon euroya alan kişilere kızarım.

gabriel omar
03.02.2012, 13:35
Hala ümidimi kesmek istemiyorum.Bu sene değil belki ama seneye fayda sağlayabiliriz.

En kötü ihtimalle Avrupa kupası sonrası 1 2 milyon zararla satarız herhalde.

güneyli
03.02.2012, 14:43
Adriandan umudu kesmeyenler olarak keleynaklar kadar kaldık..Bu adam bu form durumuyla avrupa şampiyonasında zorlanır..eee ohalde kendisine iyi bakacak...Play offlara yaklaştıkça fit duruma gelecektir...Ben hala mantık çercevesinde düşünüyorum..Bu adam bu değil..

Necmi6161
03.02.2012, 15:36
bende adriandan umudu kesmedim , ama şenol hoca kesmiş gibi. 80 de bile oyuna almıyor. bursa maçında alanzinho yu 70 dk oynatacağına ikinci yarı alabilirdi. hemde alanzinho maçın en kötüsüydü.

Oğuzhan
03.02.2012, 16:23
bende adriandan umudu kesmedim , ama şenol hoca kesmiş gibi. 80 de bile oyuna almıyor. bursa maçında alanzinho yu 70 dk oynatacağına ikinci yarı alabilirdi. hemde alanzinho maçın en kötüsüydü.

Maçları kazandığımıza göre hoca doğrusunu yapıyor değil mi ?

İkinci yarının en fazla puan toplayan takımıyız. Saygı duymayı öğrenelim biraz. Kişilerden önce kulübün başarısı gelir. 5 milyon verdik diye oynamayacak bu adam sonuçta. Yeterli olsa ilk 11 başlar. 10 dakika oynamış 20 dakika oynamış pek fark etmez.

Sadettin_
03.02.2012, 16:34
tmm işler yi gıtmıyo adrian için ama bi antepte bi eskisehirde oynasa idi cok begenecektık sapara misali . Adrian su anda başka bı anadolu klubunde ortasahada çatır çatır oynar bence hatta lafını ederiz bizde topa vuramıodu diye ..
Not: Adrianı hiç sevmem

GULER
04.02.2012, 09:56
Bu adamda yetenek var ama biz niye goremiyoruz acaba??

demir
04.02.2012, 10:58
adrian yeteneklı evet ama suankı performansı ıle bızım takımın oyubncusu ızlenımı vermıyor avrupa macında o golu sayılmadıgından beri cok varlık gosteremıyor ozamana kadar sanırım hepımız ıyı oldugunu dusunuyorduk alanzınho kac senedır bızde yenı yenı kadroya gırmeye basladı sahsen benım fıkrım alanzınho varken adriana gerek yoktu daha akılcı bır oyuncu alabılırdık yerıne...

Necmi6161
04.02.2012, 12:29
Maçları kazandığımıza göre hoca doğrusunu yapıyor değil mi ?

İkinci yarının en fazla puan toplayan takımıyız. Saygı duymayı öğrenelim biraz. Kişilerden önce kulübün başarısı gelir. 5 milyon verdik diye oynamayacak bu adam sonuçta. Yeterli olsa ilk 11 başlar. 10 dakika oynamış 20 dakika oynamış pek fark etmez.

şenol hoca adriandan ümidi kesmiş diyince saygısız mı oluyorum ? saygı duymak ne alaka ? .

Misina
04.02.2012, 17:51
Tarihimizin en pahalı fiyaskosu seni bu takıma kazandıranların ....

DeAgLeMaNyAq
04.02.2012, 17:54
Kötü oyunu eleştirmem ama oynamaya oynamaya takımla bağları iyice kopmuş...

Uğur Ö.
Yahu takım 2 pas yapmaktan aciz aldığı toplarıda Burak'a atıyor.Adriana pas atan mı var neyse o kısır döngüye giremiyeceğim

Sefa
Sen de topçuysan..

E. Okan Bülbül
04.02.2012, 18:00
evet bir mağlubiyetin faturası daha adriana kesiliyor.

Sibel
04.02.2012, 18:03
Ayıptır ayıp! Kim oynadı da Adrian'a kesiyorsunuz bileti?
Çok muhteşem oynadık sanki, hayret bir şey ya.
Neyse çok sinirliyim zaten!

FC-ST-PAULI-61
04.02.2012, 18:05
Nekadar kötü bir Adam bu ya.

Murat'
04.02.2012, 18:09
Tarihimizin en pahalı transferi olduğu için yenilince hepimiz soluğu burda alıyoruz, bunu ben de yapıyorum maalesef. Halbuki buraya değil yönetim başlığına koşmamız lazım, bu adama bu parayı veren yönetim.

batuhan249
04.02.2012, 18:09
Bu adam dakika93 olmus orta yapacagina volkana ara pasi atmaya ugrasiyo
Kardesim sen bu volkanla beraber kac Mac oynadin da ona ara pasi vermeye
Calisiyon yapsana ortani zaten Mac bitmis
Ben bu arkadasin trabzonu kafasinda mental
Olarakta fiziksel olarakta bitirdigine inaniyorum
Acil gonderilmeli umutsuz vaka

seyduna_efil
04.02.2012, 18:11
Ayıptır ayıp! Kim oynadı da Adrian'a kesiyorsunuz bileti?
Çok muhteşem oynadık sanki, hayret bir şey ya.
Neyse çok sinirliyim zaten!

Herkesin iyi oynadığı maçlarda da aynı Adrian,farkeden bir şey yok yani..Adrian kötü oynama konusunda inanılmaz bir istikrara sahip,hiç bir maç şaşırtmıyor bizi...

Kazım Uzunboy
04.02.2012, 18:14
Bu adam dakika93 olmus orta yapacagina volkana ara pasi atmaya ugrasiyo
Kardesim sen bu volkanla beraber kac Mac oynadin da ona ara pasi vermeye
Calisiyon yapsana ortani zaten Mac bitmis
Ben bu arkadasin trabzonu kafasinda mental
Olarakta fiziksel olarakta bitirdigine inaniyorum
Acil gonderilmeli umutsuz vaka

Kusura bakma ama orta açmasıyla bitiriyorsanız adamı yazık harbiden.

Sabahtan akşama kadar orta açtılar da ne oldu?

Çizgiye inme fikri vardı ki attı pası Volkan'a.

Ayrıca orta açtığında orda kim olacaksa, onla oynadığı kadar oynamıştır Volkan'la da..

yorumsuz6117
04.02.2012, 18:15
Bedavaya versek almaz bu adamı..

MuratJ
04.02.2012, 18:16
senol gunesin futboldan ne kadar anladigini adrian tranferiyle rahatca gorebiliriz

-Samet
04.02.2012, 18:16
Şenol Güneş...

Herkesin iyi oynadığı maçlarda da aynı Adrian,farkeden bir şey yok yani..Adrian kötü oynama konusunda inanılmaz bir istikrara sahip,hiç bir maç şaşırtmıyor bizi...

Aynen aynen adrian yüzünden kaybettik maçı ....

Enes Ünal Kaya
04.02.2012, 18:17
Alanzinho Çıkıp Adrian'ın Girdiğini Dakika 55 De Anladım Faul Mü Ne Yaptıda Öyle Ancak

batuhan249
04.02.2012, 18:17
Yazik verilen paralara tita bundan100 kat iyi futbolcu
Defolsun gitsin

Sibel
04.02.2012, 18:18
Önüne düşen topa Burak ayak atmasa belki Adrian gol atacaktı.
Buna da yorum yapsanız ya.
Hem adamın vuruşuna hem belki muhtemel bir golümüze engel oldu Burak efendi.
Üstelik bir de kızdı!

Çetocan
04.02.2012, 18:18
Birde 10 Numarılı Formayı Giyiyor Ne Acet Sana Sen Bu Takımın Esofmanı nı Dahil Giymemen Lazım....

delikoyun
04.02.2012, 18:19
bu adamı şenol güneş aldırdı kimseye yalan söylemeyin beş para etmez herif defolsun artık satın şunu ya

Batuhan
04.02.2012, 18:20
Ha bir de, bu adam Umut'un yerine 10 numarayı aldığında göbek atanlar vardı. Umut'un verdiği katkının çeyreğini verdi mi meçhul :)

canibus
04.02.2012, 18:23
Ha bir de, bu adam Umut'un yerine 10 numarayı aldığında göbek atanlar vardı. Umut'un verdiği katkının çeyreğini verdi mi meçhul :)

Umut neler cekti bizden neler dendi adama bende dahil cogumuz elestirdik, demekki bu takimda en cok elestirilen 10 numarayi giyenler oluyor :)

Mert Oğuzlu61
04.02.2012, 18:24
Şenol Güneş'in bu transferle ilgisi yok bilmeden sallamayın her okuduğunuza da inanmayın.

takımın teknik direktörü kimdi ?

Fatih Öztürk
04.02.2012, 18:26
Adrianı bank asyaya bi takıma verselerdide gözümüzün önünde durmasaydı.30 yaşıma geldim.tehtehleri misse misseleri shakaları gördüm,ki bunları çok ucuza almıştık ama bu adrian kadar kötü topçu görmedim.

seyduna_efil
04.02.2012, 18:27
Aynen aynen adrian yüzünden kaybettik maçı ....
Maçı Adrian yüzünde kaybettik mi dedik,oyuncunun her zaman ki performasını eleştiriyoruz,hatta bundan sonra eleştirmeyi düşünmüyorum çünkü kötü oynama konusunda okadar ıstıkrar sağladı ki eleştiriye bile gerek kalmadı..

Şenol Güneş'in bu transferle ilgisi yok bilmeden sallamayın her okuduğunuza da inanmayın.

Şenol Güneş'in aldırdığını iyi biliyorum..Yönetim Romariç ve Adrian'den birisini seçmesini istemişti Şenol Hoca'dan,yönetim Romariç için ısrar ediyordu ama Şenol Hoca,usta 10 numara Adrian'ın alınması için ciddi baskı yaptı yönetime..

Umut'un gitmesini en çok isteyenlerden biri de bendim ama Adrian'ı görünce adama ihanet etmişiz diyorum...

-Samet
04.02.2012, 18:28
Maçı Adrian yüzünde kaybettik mi dedik,oyuncunun her zaman ki performasını eleştiriyoruz,hatta bundan sonra eleştirmeyi düşünmüyorum çünkü kötü oynama konusunda okadar ıstıkrar sağladı ki eleştiriye bile gerek kalmadı..

Hiç inanasım gelmedi.

Bizzat takip edeceğim.

Followladım.

Sibel
04.02.2012, 18:28
Bu maç bu eleştirileri hak edecek kadar ne yapmıştır Adrian biri cevap versin.
Çok merak ettim.

seyduna_efil
04.02.2012, 18:29
Şenol Hocanın aldırdığını ispatlayabilir misin?

Sen aldırmadığını ıspatlayabilir misin??

seyduna_efil
04.02.2012, 18:30
Hiç inanasım gelmedi.

Bizzat takip edeceğim.

Followladım.

Eleştirmeyeceğim demedim sadece düşünüyorum dedim ama sen yinede takip et beni,sakın bırakma..

Fatih Öztürk
04.02.2012, 18:31
Bu maç bu eleştirileri hak edecek kadar ne yapmıştır Adrian biri cevap versin.
Çok merak ettim.

kardeş.
sadece bu maç için değil.geldi geleli öyle yada böyle 30 maçın üzerinde forma giydi.50 bin liralık 3.lig topçusu kadar takıma katkısı yok.
halı sahada verkaç yapmak için tellere top çarptıran topçulara benziyor.
kısaca halı saha topçusu.

Sibel
04.02.2012, 18:37
kardeş.
sadece bu maç için değil.geldi geleli öyle yada böyle 30 maçın üzerinde forma giydi.50 bin liralık 3.lig topçusu kadar takıma katkısı yok.
halı sahada verkaç yapmak için tellere top çarptıran topçulara benziyor.
kısaca halı saha topçusu.
Benim beklediğim cevap bu değil malesef abi.
Ben bu maç 'defol' kelimesini özellikle hak edecek ne yaptı çok merak ediyorum.
Böyle her maç sonrası içlerinde biriktirip biriktirip bu adamı özellikle yerden yere vuranlar var.
Lanet olsun aldığı paraya, adamın bir olumlu hareketine bile eyvallah demekten aciz bırakıyor bazılarını.Olumlu yönleri fazla bile olsa bir olumsuz hareketiyle belirttiğiniz üzere geçmişten geleceğe üstü çiziliyor.
Yazıklar olsun. Evet, defolup gitmeli Adrian tıpkı Umut gibi!!!

Uğur Ö.
04.02.2012, 18:40
Yahu takım iki pas yapamıyor ve orta sahada biri topu aldığı zaman direk Burak'a atıyor.Adrian takım arkadaşlarından pas mı alıyor.Aldığı toplar kaptığı toplar okadar

Punisher-61
04.02.2012, 18:42
bu adriani senol günes aldirdi yoksa oynatmazdi...

Samet Türkmen
04.02.2012, 18:43
DJ Adrian.

Fatih Öztürk
04.02.2012, 18:44
Böyle her maç sonrası içlerinde biriktirip biriktirip bu adamı özellikle yerden yere vuranlar var.
Lanet olsun aldığı paraya, adamın bir olumlu hareketine bile eyvallah demekten aciz bırakıyor bazılarını.Olumlu yönleri fazla bile olsa bir olumsuz hareketiyle belirttiğiniz üzere geçmişten geleceğe üstü çiziliyor.
Yazıklar olsun. Evet, defolup gitmeli Adrian tıpkı Umut gibi!!!

herkes bu kadar kötü oyunun getirdiği sinirle yorumlarda bulunuyor.
genel itibariyle adrian bizim istediğimiz oyuncu değil.
hatta iddia ederim 1990 yılından sonra bu kadar kötü bir yabancı oyuncumuz olmadı.sırf avrupa şampiyonasına gidecek diye iyi paraya satma hesaplarına oynatılan oyuncu takıma ne kadar zarar veriyor görünüyor.madem para olarak zarar ettin bari kötü futbolcuyu sahaya alma.umut bulut için taraftarlarımız ikiye bölünmüştü.ama herkesin ortak fikri takıma katkısının olduğu yönündeydi.ama bu adriana kefil olacak tek taraftarımız yok.
hoşumuza gitmiyor.parasına nalet olsun.

marcusjava
04.02.2012, 18:44

adrian misyonundaki oyuncular yaptıklarıyla değil yapmadıklarıyla eleştirilir. kendi oyuncusunu çalımlayıp kendi kalesine gol atıp kendi tribünlerine hareket çekmesini mi bekliyorsunuz?

Uğur Ö.
04.02.2012, 18:47
Adrian playmaker dediğimiz bildiğin oyun kurucu.Takım sistemi oyun kurucuya göre hazırlanır.Ama bizim oyun kurucumuz Burak olduğu için Burak'ın oynadığı hiçbirmaç etkili oynayamıcaktır

Fatih Öztürk
04.02.2012, 18:49
Adrian playmaker dediğimiz bildiğin oyun kurucu.Takım sistemi oyun kurucuya göre hazırlanır.Ama bizim oyun kurucumuz Burak olduğu için Burak'ın oynadığı hiçbirmaç etkili oynayamıcaktır

Allah aşkına adrian ne oyun kurucusu.takım her türlü sistemi denesin.isterseler oyunu adrianın üzerine kursun hoca.bu adrian kötü futbolcu.bakın kötü oynuyor demiyorum.kötü oyuncu!

seyduna_efil
04.02.2012, 18:50
Sadece şunu söyleyeceğim ve bu dediğimi iyi düşün Şenol Güneş 5.25 milyon Euroluk bir transfer için yönetime baskı yapar mı bu riski alır mı?

Her insan hata yapar...

Oyun kurucu diye alınan bir futbolcu üzerine oyun kuramıyorsak anla Adrian'ın durumunu..

Sibel
adrian misyonundaki oyuncular yaptıklarıyla değil yapmadıklarıyla eleştirilir. kendi oyuncusunu çalımlayıp kendi kalesine gol atıp kendi tribünlerine hareket çekmesini mi bekliyorsunuz?
Evet, aynen bunu bekliyorum ben de. Hâttâ yıllarca beklediğim oyuncu şekli bu.:ok
Kesinlikle ...

Samet Türkmen

Tamam da bari önündeki oyuncuya pas atmayı öğrensin.

marcusjava
DJ Adrian.

sirk mi lan burası, mandrake*

http://www.substanceofcode.com/wp-content/uploads/2007/05/horizontal-line.png
*kolpaçino 2'de komiserin aydemir akbaş'a hitabı. Adrian için söylenebilecek bi bu kaldı sanırım.

Uğur Ö.
04.02.2012, 18:54
Göz var nizam var.Takım halısaha maçıda oynanan ilerde çalım atan bir forvet gerisi ona hizmet eden her pası ona atmaya çalışan bir oyuncu topluluğu.Bu yüzden bizden giden oyuncular bukadar göze çarpıyor.Emin olun Adrian Antep'e gitse nekadar güzel oynuyor lafı buraya yazılacak.Bu takımda Burak dışında sivrilecek oyuncu yok bildiğin yok

sametaydin
04.02.2012, 18:54
Sana kızmıyorum. Bu kadar berbat bir oyuncuya milyonlarca kişinin tahammül edememesine rağmen sürekli şans veren hocana kızıyorum.

seyduna_efil
04.02.2012, 18:56
Göz var nizam var.Takım halısaha maçıda oynanan ilerde çalım atan bir forvet gerisi ona hizmet eden her pası ona atmaya çalışan bir oyuncu topluluğu.Bu yüzden bizden giden oyuncular bukadar göze çarpıyor.Emin olun Adrian Antep'e gitse nekadar güzel oynuyor lafı buraya yazılacak.Bu takımda Burak dışında sivrilecek oyuncu yok bildiğin yok

Olcan gelir gelmez sivrilmediği için bu kadar takdir alıyor değil mi??

Fatih Öztürk
04.02.2012, 18:57
inşallah sene sonuna takımdan gider.isterse barcelonaya gitsin.bizden uzak dursunda.

Uğur Ö.
04.02.2012, 18:59
Olcan gelir gelmez sivrilmediği için bu kadar takdir alıyor değil mi??
Olcan ligi bilen ve Adriandan daha değişik dikine çalım atabilen bir oyuncu.Ancak iki üç hafta içinde oda Burak'a hizmet eden bir oyuncu haline gelecektir emin ol.

OYılmaz
04.02.2012, 19:02
Adrian'ı Polonya büyükelçisi diye mi aldık yoksa futbolcu olarak mı ?

seyduna_efil
04.02.2012, 19:04
Olcan ligi bilen ve Adriandan daha değişik dikine çalım atabilen bir oyuncu.Ancak iki üç hafta içinde oda Burak'a hizmet eden bir oyuncu haline gelecektir emin ol.

Adrian,Burak yüzünden başarısız öyle mi?? Adrian gerçekten iyi futbolcu olsa Burak'a rağmen başarılı olurdu..

Yaşar
04.02.2012, 19:04
Bu kötü takımda bari bu maçtaki mağlubiyetin sorumlusu Adrian olmasın arkadaşlar.
Değişiklik doğru fakat kişi yanlıştı.
Kesinlikle Colman-Adrian değişikliği olmalıydı.

Punisher-61
04.02.2012, 19:07
Bu kötü takımda bari bu maçtaki mağlubiyetin sorumlusu Adrian olmasın arkadaşlar.

hayir abi sen kurtarici diye adriani sahaya sürersen macdan umudunu kestin anlamina gelir...

Sibel
04.02.2012, 19:10
Olur mu abi, geçen yıl 9 puanımız da Adrian yüzünden gitti. Bizi şampiyonluktan etti, bu sene de edecek. Yaşadıkça edecek, ruhuyla bile mağlubiyetin sorumlusu olacak. Bizim anlayışımızda doğru düzgün eleştirmek yok, illa kırıp dökmek var.

seyduna_efil
04.02.2012, 19:17

Olur mu abi, geçen yıl 9 puanımız da Adrian yüzünden gitti. Bizi şampiyonluktan etti, bu sene de edecek. Yaşadıkça edecek, ruhuyla bile mağlubiyetin sorumlusu olacak. Bizim anlayışımızda doğru düzgün eleştirmek yok, illa kırıp dökmek var.

Biz bu maçı Adrian yüzünden kaybettik demedik ki,bulursanız öyle bir cümlemizi yayınlayın..

Ama şu da bir gerçek ki Adrian sayesinde aldığımız bir maçta yok..

Yaşar
04.02.2012, 19:19
Bu maçta Messi girse yine kazanamazdık.

.....
04.02.2012, 19:29
Adri de suç yok.Onu bu takıma alanda suç.

zafer6161
04.02.2012, 19:55
bu maçtada adriana tepki gösteren olursa,cinayet işlemiş gibi günaha girersiniz,,,,

adamın kapasitesi o neyapsın garibim,,,
bize yalvardımı beni alın diye ve 5 mil.euro verin,,,,

bASTURk
04.02.2012, 19:59
Adrian transferinde emeği geçen herkes istifa etsin.
Ne fener,ne medya ne fenerasyon...Bu yönetimden daha fazla zarar veremediler bize.

ysfemr
04.02.2012, 20:00
aga 45 dakika sahada kaldın iyi oynamanı geçtim ayagına top degsin ya çok birşey degil topa dokun koskoca 45 dakika.....

kandemir_kubra
04.02.2012, 21:00
Benim için bitmiş bi futbolcu. Milyonlara yazık vallahi..

Kıvanç Çuvalcı
04.02.2012, 21:11
Ben hala iyi topcu olduguna inaniyorum ama simdilik olmadi. Bir de bu mac icin ozel olarak elestirilmesini anlamadim neyi kimden kotu yapti.

h@msi61
04.02.2012, 21:13
Ilk yaridaki kotu futboldan sonra belki birseyler yapar diye dusunmustum ama kendini guzel hatirlattin. Ne olur git su takimdan, topcu degilsin.

yektakurtulus
04.02.2012, 21:14
en azindan duran toplari kullanamadigini kabul etmis
kafayi calistirdi

DeAgLeMaNyAq
04.02.2012, 21:18
http://www.haber61.net/images/news/46618.jpg

Çocuk ne yapsın. Yöneticilerin ve hocanın kafasına silah mı dayadı da 5.2 milyon euroyu gasp etti...

Hürgün Aygün
04.02.2012, 23:55
İyi oyna da demiyorum artık ama biraz sorumluluk al ya...

Sacit
05.02.2012, 00:16
''formasının kollarının uçlarını avuçlarının içinde sıkarak top bekleyeceğine aralara kaçsın boş alan oluştursun''

İşte adrian'ı tanımlayan bir cümle..

Not: alıntıdır

MDanışmaz
05.02.2012, 01:03
Fizik olarak çok kötü aynı sorun Volkan'da da var sürekli top kaybediyorlar ilk olarak buna çözüm bulmaları lazım..Sezon başındaki halinden eser yok..Asla 5 milyonluk topçu değil ama bu kadar da kötü değil..

Fatih Öztürk
05.02.2012, 01:28
''formasının kollarının uçlarını avuçlarının içinde sıkarak top bekleyeceğine aralara kaçsın boş alan oluştursun''

İşte adrian'ı tanımlayan bir cümle..

Not: alıntıdır

sahada öyle duruyor. daha doğrusu yürüyor.

hayırdır zorunamı gitti?

Sefa
05.02.2012, 01:45

hayırdır zorunamı gitti?

Senin zoruna gitmiyor mu trilyonlar döktüğün adamın sahada yürümesi, fayda sağlamaması, umutsuz vaka olması ?

Fatih Öztürk
05.02.2012, 01:51
Senin zoruna gitmiyor mu trilyonlar döktüğün adamın sahada yürümesi, fayda sağlamaması, umutsuz vaka olması ?

hop hop yönetici efendi yavaş ol:)

ben bu forumda adrianın en büyük düşmanıyım.

alıntı yapan arkadaş benim kelimelerimle aklı sıra dalga geçiyor.

ben ona atıfta bulundum.

Sefa
05.02.2012, 01:54
hop hop yönetici efendi yavaş ol:)

ben bu forumda adrianın en büyük düşmanıyım.

alıntı yapan arkadaş benim kelimelerimle aklı sıra dalga geçiyor.

ben ona atıfta bulundum.

Valla ben bir serzeniş göremedim. Olaya tam hakim olamadığımdan olabilir..

Yavaşlık bir durum yok benim zoruma gidiyor mesela bu durum öyle sorunca duruşunuz belli olmadı belli ki ironi var ama bazen çözemiyoruz. :)

Fatih Öztürk
05.02.2012, 02:00
Valla ben bir serzeniş göremedim. Olaya tam hakim olamadığımdan olabilir..

Yavaşlık bir durum yok benim zoruma gidiyor mesela bu durum öyle sorunca duruşunuz belli olmadı belli ki ironi var ama bazen çözemiyoruz. :)

Burakın forum sayfasında Adrianla ilgili bi iki cümle yazdım..yukarıdaki arkadaşta aklı sıra dalga geçeçek kelimeleri cımbızla aldı adrianın sayfasına koydu.

sanırım felsefe yapmamı bekliyordu.

olay bundan ibaret:)

Erdem Keser
05.02.2012, 04:42
Hangi birine kızayım bende şaşırdım.

Ömür Karadeniz
05.02.2012, 12:28
Şu Adriancılar niye uğramıyor bu sayfaya,hayırdır.Fatih hocama katılıyorum,Adrian için 5 milyonluk değil dediğimiz zaman bizi linç edenler şimdi kafalarını kuma sokmuş çıkarmıyorlar.Forum sakinleri görsün kim dost kim düşman.:)
Alınan her topçuya sırf biz aldık diye şak şak yapan zihniyet bir adım öteye geçemez kimse kusura bakmasın,bu adamın sene başından beri fiyasko çıkacağı belliydi.

kürşat61
05.02.2012, 12:30
Bu adam satsan satılmaz şuan.

Zararın kralını ederiz satmaya kalkarsak. Colman nasıl keyine göre top oynuyorsa bu adamda mutlaka oynamalı.

Tayfun
05.02.2012, 12:32
Bizim yönetim Polonya pazarına gerçekten çok daldı ki "pazardan" birini bulup getirdiler sonunda.

macuka
05.02.2012, 12:36
Adrian in alinisinda "avanta" dondugunu acayip bir sekilde hissediyorum,
o yuzden bir sifir fazla verilerek alinan bir topcu. (5.000.000 verildi, degeri 500.000 Euro)

Adrian a kizmaya gerek yok, Senol Hoca da " o kadar para aliyor, oynasin hakkini versin" dusuncesi ile oynatiyor.
Adrian sene sonu postalanacak bence, ama adam biraz oynasa 1-2 milyon edecek ama oynamiyor ki.:)

Fatih ÇOLAK
05.02.2012, 12:37
Valla bende şu düşünceye karşıyım...

Adrian'a 5 verdik diye Adrian'a yüklenmek...

Sanki adam zorlan gelin bana 5 milyon verin dedi...

Adrian 5 milyonluk olmasa da iyi bir oyuncu, en az sahada yürüyen Alanzinho ve Colman'dan iyi oynar...

Bu arada yönetim 3 sene önce Alan'a 4 milyon euro verdi!!! Peki Alan bize ne verdi???

Bu adamı 6 ayda asmanın anlamı nedir???

Kazım Uzunboy
05.02.2012, 12:38
Arkadaşlar Allah aşkına bırakın şu Adriancılar, Burakçılar, bilmem neyciler laflarını.

Adrian alındı ve ben de destekçisiydim ki hala daha destekçisiyim.

İşin aslı çoğunun destekçisiyim.

Yukarıda da biri söylemiş adam kendi mi verdirtti sanki 5 milyon Euroyu?

Adam bilerek mi oynamıyor? O da ister elbette çok iyi olmayı. Belki de olacaktır..

Alınıpta bekleneni veremeyen sadece Adrian mı?

@FATİH ÖZTÜRK

Abi sen neden bu adamın düşmanısın?

@Ömür Karadeniz

Bu adam Olcan gibi verimli olmaya başlasa sen daha gelecek misin buraya?

Veya gelince ne diyeceksin?

Adam hakkında yanılmış olacaksın.

Heh işte daha uğramayanları da böyle düşün. Senin gibi düşünmediler, yanıldılar.

Bu adamı transfer edenle, Celutska'yı ve Cech'i transfer eden aynı hoca ve aynı yönetim.

Alper Calik
05.02.2012, 12:50
Adrian,
Neither your physical capacity nor your play was developed, both of them are far below yours and Trabzonspor's quality. You are absent. With this condition you do not deserve playing in Trabzonspor.

Adrian,
Ne fizik kapasiten ne de oyunun gelişti, ikisi de hem senin hem de Trabzonspor un kalitesinin çok altında. Kayıpsın. Bu halinle Trabzonspor da oynamayı hak etmiyorsun.

güneyli
05.02.2012, 12:52
taç çizgisi kenarında yaptığı 3. faulden sonra şenol hoca"ne kadar faul yapıyor yaa diye konuşunca ünal hoca cümleyi söyledi,olmayacak demesi artık ondan beklentilerin çok altında kaldığını gösteriyor...

Fatih Öztürk
05.02.2012, 13:04
Arkadaşlar Allah aşkına bırakın şu Adriancılar, Burakçılar, bilmem neyciler laflarını.

Adam bilerek mi oynamıyor? O da ister elbette çok iyi olmayı. Belki de olacaktır..

@FATİH ÖZTÜRK

@Ömür Karadeniz

Heh işte daha uğramayanları da böyle düşün. Senin gibi düşünmediler, yanıldılar.

Bu adamı transfer edenle, Celutska'yı ve Cech'i transfer eden aynı hoca ve aynı yönetim.

kazım kardeşim.

aslında adrianın kendisine değil,onu takıma alana düşmanım.parası pulu bir kenara ne oyuna katkısı var nede gelecek vadediyor.bazı arkadaşlar teo filoyla kıyaslamışlar.teo filo, umut ve buraktan fırsat bulup doğru dürüst forma giydimi acaba.

olmuyor kardeşim.30 küsür maç oynadı.yarısından fazlasında ilk onbirde sahaya sürüldü.bir kaç isabetli, pası dışında oyuna katkısı yok.malesef yok.hoşuma gitmiyor bu durum.kulübümüzü kazıklatanlar utansın ne diyeyim.

Mehmet Kıroğlu
05.02.2012, 13:14
Takımda forma giymek istiyorsan Burak la iyi gecinip yalakalik yapacaksın futbol oynayanlar bilir her takımın papazları vardır papazlar senden hoslanmiyorlarsa zorda kalmadan sana top atmazlar ne kadar ii topçu olursan ol kendini gösteremezsin

M.S.SOFU
05.02.2012, 13:21
Takımda forma giymek istiyorsan Burak la iyi gecinip yalakalik yapacaksın futbol oynayanlar bilir her takımın papazları vardır papazlar senden hoslanmiyorlarsa zorda kalmadan sana top atmazlar ne kadar ii topçu olursan ol kendini gösteremezsin

bizim takımda papazlar belli

burak(kusura bakmasın çok iyi oynuyor olabilir ama pas atmıyor),alanzinho,adrian,serkan

Mehmet Kıroğlu
05.02.2012, 13:26
bizim takımda papazlar belli

burak(kusura bakmasın çok iyi oynuyor olabilir ama pas atmıyor),alanzinho,adrian,serkan
Haklısın kardesim burada is hocaya düşüyor çekip takımı konuşacaksın kimse vazgeçilmez değildir önemli olan takımın basarisidir isterse 50 gol atsın kim porsa olsun takıma zarar veriyorsa keseceksin vittek iyileşse çok daha iyi olacak bence

Numan Yerlikaya
05.02.2012, 13:34
Yahu Teofilo'da ilk sene bişey yapamadı ama maç içinde çok beğeniyordum ben ama bunda öyle birşey yok

M.S.SOFU
05.02.2012, 13:35
Haklısın kardesim burada is hocaya düşüyor çekip takımı konuşacaksın kimse vazgeçilmez değildir önemli olan takımın basarisidir isterse 50 gol atsın kim porsa olsun takıma zarar veriyorsa keseceksin vittek iyileşse çok daha iyi olacak bence

kesinlikle
bu konuda suç futbolcularda değil
şenol hocada
benim anladığım şu
hoca takımı oturtmaya çalışıyor
daha sistemi tam oturtamadı
bu yüzden sistemi oturtmak anlamında bazı maçları kaybediyoruz
buna antalya ve karabük maçıda dahil
sistemi oturtmak adına gençleride kaybediyoruz
adrianın yerine sahaya çıkacak bir sercan,colmanı kesecek olan bir jebrin,ve daha niceleri
şimdi herkes bu oyuncular sahaya çıkınca dökülür diyecek
ama şunuda belirtmek lazım
oyuncuları oynatarak kazanırsınız
papazlaştırdığınız oyuncuları oynatarak kaç tanesini kazanabilirsiniz
sadece burak yılmazı kazandık bu sayede
rotasyon ihtiyacımız çok açık ve net bir şekilde görülüyor
burada suç kesinlikle şenol hocada
burak yılmaza papaz diyoruz,burada suç pas atmayan burakta değil
burak elbet bir gün gol atamayacak
zaten 2 haftadır atamıyor ve ufa ufak taraftar homurdanmaya başladı.
burada suç burakta değil
her maç gol atan bir forvetin trabzonsporda işi olmaz,gider avrupada iyi bir kulüpte oynar.
siz eğer burağı kenara çekmesini bilmiyorsanız,oyuncu yorulacak formda düşecektir
bu doğanın bir kanunudur.
nasıl iyi olanı takdir ediyorsak kötü olanıda eleştireceğiz
ve bu noktada suçlu şenol hoca.
çok açık ve net
burada hocayı şutlayalım demiyorum
hoca kalsın ama teknik direktör olmasın.başkan olsun.
hocanın vizyonu çok farklı
milletvekili de olabilir

Mehmet Kıroğlu
05.02.2012, 13:47
Çok haklısın kardesim Senol hocaya başkanlık yakışır bu saatten sonra

Uğur Ö.
05.02.2012, 14:20
Şu Adriancılar niye uğramıyor bu sayfaya,hayırdır.Fatih hocama katılıyorum,Adrian için 5 milyonluk değil dediğimiz zaman bizi linç edenler şimdi kafalarını kuma sokmuş çıkarmıyorlar.Forum sakinleri görsün kim dost kim düşman.:)
Alınan her topçuya sırf biz aldık diye şak şak yapan zihniyet bir adım öteye geçemez kimse kusura bakmasın,bu adamın sene başından beri fiyasko çıkacağı belliydi.
Adriancı demek te bana göre bir tür ırkçılıktır.Hoşuna mı gidiyor Adrianın kötü olması.Oh ben haklı çıktımmı diyorsun.Bu adam Polonya milli takımının oyun kurucusu.Ve futbolu bilen tüm yorumcular Adrianı övüyor(Aralarında Serdar Bali bile var).Aha 646456 kere söyledim gene söylüyorum.Bu takım bu taktikle(taktik lafın gelişi taktik felan yok) hiçbiryere gelemez ve Burak dışında sükse yapacak adam olmaz.Olcan demişti biri niye oynadı ozaman diye de Olcan ile Burak arasındaki uyumsuzluk okadar fazlaki maç içinde Olcanın Burak'a attığı paslardan sonraki haline bakın Olcanda rahatsız oluyor Burak'ın bukadar sistemin baştacı yapılmasından bu duruma dikkat ettim maç içinde sallamıyorum

canibus
05.02.2012, 14:25
Yahu Teofilo'da ilk sene bişey yapamadı ama maç içinde çok beğeniyordum ben ama bunda öyle birşey yok

Teofilo gibi bi patlama yapabilecegine bende pek inanmiyorum ama Teofilo gibi bi kacis yapabilirmi onu bilemem :)

Sibel
05.02.2012, 14:28

@FATİH ÖZTÜRK

@Ömür Karadeniz

Bu adamı transfer edenle, Celutska'yı ve Cech'i transfer eden aynı hoca ve aynı yönetim.Allah razı olsun.

Sacit
05.02.2012, 14:32

hayırdır zorunamı gitti?

Tabiyki hayır.. bizzat katılıyorum, bu adam yüzünden Avni Aker'in kapanmasından korkuyorum(sahaya atlama durumu olabilir) ! dünkü maçta hiç olmadığı kadar kendimi kaybettim..

bangkook_61
05.02.2012, 14:39
İşin garibi dün Burak'a iyi bir pas attı Burak topa bakmadığı için kıçına çarptı. Bu adam kötü diyemem ama yok biz de olmadı. 5 milyon olayına hiç değinmeyelim. Bizim adamımız değil. Bir arkadaş yazmıştı burada. Polonyalı oyuncular takım ne kadar iyiyse o kadar iyiler. İşleyen bir makine varsa ortada harika verim verebilirler.

Samet Türkmen
05.02.2012, 14:40
Adrian form tutacak ta, Henrique form tutacak ta, Halil form tutacak ta. Ta ta ta .

Sibel
05.02.2012, 14:40
Bire bin katıp doğru, yalan yanlış ne varsa ekleyip saldırın Adrian'a.(bazıları)
Devam devam.:ok
Muhteşem taraftar profili.

Sacit
05.02.2012, 14:43
Bana birisi şunu söylesin; cezasahası içinde kaleye vuracak yerde niye pas atıyor niye ? halbuki kaleye vursa %95 gol olacak ya gol olacak.. messi'yi izlesin diyecem ama neyse !

Kaleye vuramıyor çünkü gücü yok, halısaha da bile oynayamaz. Hiç bu kadar kendimi kaybetmemiştim bu sene ki lig maçlarında.. ama cezasahası içinde pas atması beni çileden çıkartıyor, yanımda olsa yemin ediyorum ölümüne giydiririm bu adama..

Uğur Ö.
05.02.2012, 14:44
32 maç oynadı diyorlar.http://www.transfermarkt.com.tr/tr/adrian-mierzejewski/profil/spieler_16955.html sitesine göre sadece 5 maç 90 dk oynamış.20 maç 90 dk oynamış gibi düşünebiliriz.Ancak 5 tane 90 dk lık maç oynaması üzücü

Uğur Ö.
05.02.2012, 14:46
Bana birisi şunu söylesin; cezasahası içinde kaleye vuracak yerde niye pas atıyor niye ? halbuki kaleye vursa %95 gol olacak ya gol olacak.. messi'yi izlesin diyecem ama neyse !

Kaleye vuramıyor çünkü gücü yok, halısaha da bile oynayamaz. Hiç bu kadar kendimi kaybetmemiştim bu sene ki lig maçlarında.. ama cezasahası içinde pas atması beni çileden çıkartıyor, yanımda olsa yemin ediyorum ölümüne giydiririm bu adama..
Uzaktan direğe çarpan bir şutu var(gençlerbirliği maçı olabilir).O şutu atan adamın gücü yok demek saçma olur.Kaleye vurmaması olayına katılıyorum.Paslı oynamak bir yere kadar vurması lazım.Güngören maçında pas vermek için boş kaleye gol atmadı

Sibel
05.02.2012, 14:48
Tabi Burak adamın topuna neden atladı demekten korkuyoruz da niye vurmamışmış. Burak'a pas attığında duvar misali top neden sekmiştir?
Volkan'ın yapacağı orta, önü kapalı olduğu için daha mantıklı gelmiştir ona.
Sizde art niyet varken çok beklersiniz. Messi gelse bir pozisyon kaçırsa adamı rezil rüsva edecek kişiler var.
Tebrik ediyorum.

unal.hso
05.02.2012, 14:52
Tabi Burak adamın topuna neden atladı demekten korkuyoruz da niye vurmamışmış. Burak'a pas attığında duvar misali top neden sekmiştir?
Volkan'ın yapacağı orta, önü kapalı olduğu için daha mantıklı gelmiştir ona.
Sizde art niyet varken çok beklersiniz. Messi gelse bir pozisyon kaçırsa adamı rezil rüsva edecek kişiler var.
Tebrik ediyorum.

Messiyi bile küstürür bu taraftar :) Hayattan soğutur adam daha topa vuramaz :)

Sacit
05.02.2012, 14:52
Uzaktan direğe çarpan bir şutu var(gençlerbirliği maçı olabilir).O şutu atan adamın gücü yok demek saçma olur.Kaleye vurmaması olayına katılıyorum.Paslı oynamak bir yere kadar vurması lazım.Güngören maçında pas vermek için boş kaleye gol atmadı

Bir maçta kaleye vurdu diye böyle bir yargı da bulunamayız bana göre..
çünkü bu bir kanıt olamaz.. görevi itibariyle en az 5, 6 şut çekmesi lazım her maç.. kesinlikle gücü yok, buna adım gibi eminim.. ikili mücadelelerde top çaldığını görmedim, ayakta duramıyor. bir futbolcu rakibini korkutması gerekiyor(jaja gibi)

Samet Türkmen
05.02.2012, 14:54
Ama bazı arkadaşlar tutarlı olmuyor şimdi. Burak'ı aforoz edip Adrian'a tahammül gösterin demek yanlış. Rahat olalım arkadaşlar, Adrian form tutacak, iş yapacak topçu değil.

Adrian'ın tercihleri bile hep yanlış. Kafa yapısı meselesi. Adrina deyince aklıma sadece ''uyuz'' kavramı geliyor.

Cafer Bulur
05.02.2012, 14:55
Ama bazı arkadaşlar tutarlı olmuyor şimdi. Burak'ı aforoz edip Adrian'a tahammül gösterin demek yanlış. Rahat olalım arkadaşlar, Adrian form tutacak, iş yapacak topçu değil.
Gayet basit,meyve veren agac taslanir.

Burak kendisine ceki düzen verse meyve verir ama adrian dan bir cacik olmaz,tamamen bos bir oyuncu.

Uğur Ö.
05.02.2012, 14:57
Bir maçta kaleye vurdu diye böyle bir yargı da bulunamayız bana göre..
çünkü bu bir kanıt olamaz.. görevi itibariyle en az 5, 6 şut çekmesi lazım her maç.. kesinlikle gücü yok, buna adım gibi eminim.. ikili mücadelelerde top çaldığını görmedim, ayakta duramıyor. bir futbolcu rakibini korkutması gerekiyor(jaja gibi)
İkili mücadelerde top çalamadığına katılıyorum topa sert dalmıyor.Ama top kaptığını çok görüyorum dünde kaptı.Şut potansiyeli var bunu söyleme istedim.Ancak herzaman söylediğim birşey Adrina pas gelmiyor.Her aldığı topu Burak yerine Adriana atsa bu takım daha iyi oynar.Oyun kurucumuz var pas atmıyoruz adama şaka gibi ancak seken topları topluyor yada defansa gelerek top alıyor.Gerçi Burak dışında pas alan oyuncu az takımda orası ayrı birşey

Sibel
05.02.2012, 15:10
Hiç bir iş yapmadı diyenlere soruyorum.
2ye 2 yakalandığımız pozisyonda Adrian'ın olası bir gol pozisyonunu engellediğini kimse değerlendirmiyor.
Burak'a attığı pası.
Burak'ın ondan çaldığı topu.
Bunların 2si bizim leimize gol olabilirdi, diğeri de aleyhimize gol.
Ama Adrian sadece yürüdü, hatta oturdu çekirdek çitledi. Muhteşem oynayan Trabzonspor'a sıfır katkı yaptı, hiç de müdahalede bulunmadı.
Tabi bunları Aykut yapsa aferin Aykut, iyi kestin topu, ahh o pasını alsaydılar keşke.
Yumlu'nun geçen maç yaptığı asistin benzerini Adrian yapmıştı. Bence daha da güzeliydi. Ama bu Adrian. Yumlu bir pozisyonla göklere çıkarılabilir, Adrian çıkarılamaz.

sametaydin
05.02.2012, 15:12
Bu adrian acaba maçlardan sonra filan kendini tv den izliyor mudur? İzliyorsa kendini nasıl buluyor çok merak ediyorum. Ben böyle oynasam ve kendimi izlesem utanırım heralde.

Ömür Karadeniz
05.02.2012, 15:21
Adriancı demek te bana göre bir tür ırkçılıktır.Hoşuna mı gidiyor Adrianın kötü olması.Oh ben haklı çıktımmı diyorsun.Bu adam Polonya milli takımının oyun kurucusu.Ve futbolu bilen tüm yorumcular Adrianı övüyor(Aralarında Serdar Bali bile var).Aha 646456 kere söyledim gene söylüyorum.Bu takım bu taktikle(taktik lafın gelişi taktik felan yok) hiçbiryere gelemez ve Burak dışında sükse yapacak adam olmaz.Olcan demişti biri niye oynadı ozaman diye de Olcan ile Burak arasındaki uyumsuzluk okadar fazlaki maç içinde Olcanın Burak'a attığı paslardan sonraki haline bakın Olcanda rahatsız oluyor Burak'ın bukadar sistemin baştacı yapılmasından bu duruma dikkat ettim maç içinde sallamıyorum
Kardeşim,Trabzonspor için hangisi iyi olacaksa o doğru çıksın,benim dediğim doğru çıktı diye sevinecek değilim eğer Trabzonsporumuzun zararına ise.Adrian transferi başlıbaşına bir fiyaskodur bunu kabullenmemiz lazım,bunu inkar edenle ben burda futbol konuşmam kimse kusura bakmasın çünkü adam bizi umutlandıracak en ufak bir hareket bile göstermiyor forma bulduğu maçlarda.Bu arada Polonya milli takımı dedin,söylesene bana bu Polonya çok üstün başarılar kazanmış bir ülke mi?

Uğur Ö.
05.02.2012, 15:34
Kardeşim,Trabzonspor için hangisi iyi olacaksa o doğru çıksın,benim dediğim doğru çıktı diye sevinecek değilim eğer Trabzonsporumuzun zararına ise.Adrian transferi başlıbaşına bir fiyaskodur bunu kabullenmemiz lazım,bunu inkar edenle ben burda futbol konuşmam kimse kusura bakmasın çünkü adam bizi umutlandıracak en ufak bir hareket bile göstermiyor forma bulduğu maçlarda.Bu arada Polonya milli takımı dedin,söylesene bana bu Polonya çok üstün başarılar kazanmış bir ülke mi?
5.2 milyon verilmesi tabikide mantık dışı.Polonya tabikide üstün başarı kazanmadı.Ama Türkiye Polonyadan üstünmü sence.Polonya 7 kere dünya kupasına katılmış.Tabi bakış açısı bana göre çok şey yaptı beni umutlandıracak sana göre yapmadı.Bu Adriandan ne beklediğimize bağlı.İyi niyetinden şüphem yok ama bazı şeylerde dikkatli yorum yapmak lazım.Adrianda Barış Özbekte bizim oyuncumuz üvey evlat gibi görülmesinler

Dip.Ing.Mag.
05.02.2012, 15:34
adrian dan halen daha bir seyler medet uman arkadaslara tavsiyem futbolu tekrar ögrensinler... yazik verilen paralara, asrin kazigi olarak tarihe gecmistir. hadi gecmis olsun!

Koray
05.02.2012, 16:01
Sende suç değil.

Senin gibi adama 5 milyonu gözü kapalı sayan Yönetim'de.

Varşova o paraya senin gibi 10 tane Adrian çıkarır şimdi.

Samet Yildirim
05.02.2012, 16:04
Bukadar kötü olmasi anormal.

Umarim manisa-benfica maclarina en yakin zamanda ulasir performans olarak.

Furkan S.
05.02.2012, 16:12
Bukadar kötü olmasi anormal.

Umarim manisa-benfica maclarina en yakin zamanda ulasir performans olarak.

bence bizim ligde iş yapmaz fizik olarak anormal derecede kötü.. sahada resmen eziliyor. tekniği üst düzey ama burada iş yapamaz sene sonu en az zararla satılmalı...

Samet Yildirim
05.02.2012, 16:13
bence bizim ligde iş yapmaz fizik olarak anormal derecede kötü.. sahada resmen eziliyor. tekniği üst düzey ama burada iş yapamaz sene sonu en az zararla satılmalı...
Stoch da böyleydi 2.sezonu ortada.

Yani 2.sene degesebilir bakalim.

Furkan S.
05.02.2012, 16:16
Stoch da böyleydi 2.sezonu ortada.

Yani 2.sene degesebilir bakalim.

ohoo bekle babam bekle o iş olmaz biz şimdi bu adamın keyfini mi bekleyeceğiz. hayal kırıklığı... aynı hayal kırıklığını henriquede de yaşadım benfica maçın izlemesen neyse :) adam maçta benficanın sağ kanadını çürütmüştü...

Samet Yildirim
05.02.2012, 16:17
ohoo bekle babam bekle o iş olmaz biz şimdi bu adamın keyfini mi bekleyeceğiz. hayal kırıklığı... aynı hayal kırıklığını henriquede de yaşadım benfica maçın izlemesen neyse :) adam maçta sol kanadı çürütmüştü...
Stoch, Eneramo vs. cok örnek var..

ilk sene ile ikinci sene arasindaki fark cok...

Adrianda da olabilir ama olmayabilirde tabiki...

beklemek lazim baska yapacak birsey yok.

Furkan S.
05.02.2012, 16:20

bekle bekle nereye kadar aldığımız oyuncuların %90'ında 1 sene bekliyoruz yok uyum sorunuydu yok fizik sorunuydu...

Sibel
05.02.2012, 16:21
Adrian yetenekli bir oyuncu. Trabzonspor'un böyle bir oyuncuyu kazanmasını istiyorum.
Bütün dileğim bu.

Fatih Öztürk
05.02.2012, 16:24
Tabiyki hayır.. bizzat katılıyorum, bu adam yüzünden Avni Aker'in kapanmasından korkuyorum(sahaya atlama durumu olabilir) ! dünkü maçta hiç olmadığı kadar kendimi kaybettim..

sacit kardeşim kusura bakma sert çıktıysam. yenildikmi ironileri bile anlayamıyorum:D

Cafer Bulur
05.02.2012, 16:27

Biraz isik olmasi lazim samet.

Kabul edelim ki adrian da zerre kadar bir isik yok...

Dip.Ing.Mag.
05.02.2012, 16:29
Adrian yetenekli bir oyuncu. Trabzonspor'un böyle bir oyuncuyu kazanmasını istiyorum.
Bütün dileğim bu.

yetenekli ama neye göre kime göre? evet kendi capinda yetenekli. polonya da geldigi takimdakilere göre yetenekliydi ama bir alex in sag ayagi, bir jaja nin sol ayagi etmez... vasat bir oyuncu. sivasin 800 bin euro ya aldigi grosicki ondan daha yetenekli. ama bizimkii 5 milyon euro.

Fatih Öztürk
05.02.2012, 16:31
sercan kayanın adı shercan olsaydı banko forma giyerdi.yabancı oyuncularımızın çoğu kalitesiz.halbuki yabancı hakkını kaliteliden yana kullanman gerekiyor.çok büyük paralar veriliyor.verilmesine karşı değilim ama bari işe yarasınlar.3-5 sene öncesine kadar istanbul takımlarıyla maddi anlamda arada uçurum vardı.şimdi üç aşağı beş yukarı dengelendi.en az 3 milyon euroluk yabancılar alıyoruz.ama ortada icraat yok.

Sibel
05.02.2012, 16:32
yetenekli ama neye göre kime göre? evet kendi capinda yetenekli. polonya da geldigi takimdakilere göre yetenekliydi ama bir alex in sag ayagi, bir jaja nin sol ayagi etmez... vasat bir oyuncu. sivasin 800 bin euro ya aldigi grosicki ondan daha yetenekli. ama bizimkii 5 milyon euro.
Bana göre yetenekli. Size göre olmayabilir. Bana karşı da hiç bir oyuncumuzu Alex denen kişiyle kıyaslamayın.
Adrian Jaja değil, olmayacak da. Ondan Jaja olmasını bekleyenler düşünsün bunu.
5 milyon euro meselesini de kulübe iletin.

Dip.Ing.Mag.
05.02.2012, 16:35
Bana göre yetenekli. Size göre olmayabilir. Bana karşı da hiç bir oyuncumuzu Alex denen kişiyle kıyaslamayın.
Adrian Jaja değil, olmayacak da. Ondan Jaja olmasını bekleyenler düşünsün bunu.
5 milyon euro meselesini de kulübe iletin.

tamam iste sorun da orada ya adrian size göre yetenekli oldugu icin beklentileri hic bir zaman karsilayamayacak ve Trabzonspor a gelmis vasat transferler listesine adini yazdirip gidecek.

bir ikincisi de burada bu oyuncunun futbol yeteneklerinden bahsediyorsak tabi ki de yetenekli dediginiz oyuncuyu yetenekli sinfiinda bulunan oyuncularin "yetenekleri" ile kiyaslamak gayet dogal bir durum.

Samet Yildirim
05.02.2012, 16:37

Beklemekten baska care yok.

Trabzona gidip kesecek halimiz yok :)

Dip.Ing.Mag.
05.02.2012, 16:40

adamin feri gitmis ne isigi :)

Sibel
05.02.2012, 16:45
tamam iste sorun da orada ya adrian size göre yetenekli oldugu icin beklentileri hic bir zaman karsilayamayacak ve Trabzonspor a gelmis vasat transferler listesine adini yazdirip gidecek.

bir ikincisi de burada bu oyuncunun futbol yeteneklerinden bahsediyorsak tabi ki de yetenekli dediginiz oyuncuyu yetenekli sinfiinda bulunan oyuncularin "yetenekleri" ile kiyaslamak gayet dogal bir durum.Adrian'ın kendini gösterememesi yeteneksiz olduğu anlamına gelmiyor.
Başkalarına o örneği verebilirsiniz, bana vermeyin.

kürşat61
05.02.2012, 16:51
Adrian hayal kırıklığı yaratıyor

Bordo mavili takımın en pahalı transferi olarak sezon başında kadroya dahil edilen Adrian Mierzejewski, sergilediği performans ile hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Bugüne kadar oynanan maçlarda beklenenin çok altında kalan Adrian, dün Medical Park Antalyaspor ile oynanan karşılaşma da sonradan oyuna girmesine karşın bir etkinlik gösteremedi. Adrian'ın kötü performansının devam etmesi durumunda 18 kişilik kadroya girme ihtimalinin oldukça düşmesi bekleniyor.

Samet Türkmen
05.02.2012, 17:16
Adrian'ın kendini gösterememesi yeteneksiz olduğu anlamına gelmiyor.
Başkalarına o örneği verebilirsiniz, bana vermeyin.

Sence yeteneği olabilir, belki gerçekten de yetenekli. Ama hiçbir iş yapmıyorsa yolları ayırırsın yerine başkasını alırsın. Hayat böyle sürer gider. Zaman önemlidir.

Birgün oynayacak ... Bu sadece boşuna vakit kaybı.

Sibel
05.02.2012, 17:21
Sence yeteneği olabilir, belki gerçekten de yetenekli. Ama hiçbir iş yapmıyorsa yolları ayırırsın yerine başkasını alırsın. Hayat böyle sürer gider. Zaman önemlidir.

Birgün oynayacak ... Bu sadece boşuna vakit kaybı.
Bir uyana cevap yetiştiriyorsunuz bir bu yana tebrik ediyorum. :):D

Murat Erdem
05.02.2012, 17:57
...ben de atom profesörüyüm (!)

Emirhan Yazıcı
05.02.2012, 18:07
Şuan Sen Sivasta Oynasaydın Emin Ol Herkes Seni İsterdi

Teknigin Var Bileklerin İyi Ben İnanıyorum

Chiko
05.02.2012, 18:12
Bu adam yerli olsa yedekte bile oturmazdi.

ThePatriot61
05.02.2012, 18:23
Avrupa Sampiyonasini beklemekte fayda var. Milli takiminda en azindan iyi oynuyor. Biraz parlayip piyasa yapsa en az 4 milyon euroya satabiliriz. Su an satmaya kalksak 1 milyon euro etmez.

fanatikdevri
05.02.2012, 18:31
tamam al uçur bizi demiyoruz da ne biliyim arasıra bize umut verecek bir şey yap,o kadar para boşa gitmiş olamaz yani,o kadar insafsız değildir satan kişiler.

delikoyun
05.02.2012, 18:31
adrian yetenekli değil tam bir komedi geldiği lig lig değil 5 milyon euro verdik yazık

Mert Oğuzlu61
05.02.2012, 18:46
Avrupa Sampiyonasini beklemekte fayda var. Milli takiminda en azindan iyi oynuyor. Biraz parlayip piyasa yapsa en az 4 milyon euroya satabiliriz. Su an satmaya kalksak 1 milyon euro etmez.

hiçbir avrupa kulübü buna 4 milyon € vermez. avrupa şampiyonasında polonya nında sürpriz takım felan olabileceğini sanmıyorum.

Punisher-61
05.02.2012, 20:27
hiçbir avrupa kulübü buna 4 milyon € vermez. avrupa şampiyonasında polonya nında sürpriz takım felan olabileceğini sanmıyorum.

Adriani 4 milyona satmak icin polonya yari final oynamasi sart..yani hayal...
Bu adam elimizde kaldi kimse umutlanmsin

Ertan1982
05.02.2012, 20:31
Ruslar Araplar kapimizi calmasalar 4 Mio hayal.En fazla 2.5-3 mio euro.

Gurpas
05.02.2012, 21:05
Adrian dan hiç bir umudum kalmadı uyuşmadı adamla kanımız bundan sonrada düzeleceğini zannetmiyorum israr etmese hoca takımımıza yazık

ahamitokutan
05.02.2012, 21:09
sene sonu 1 milyona polonyaya geri yollarsak kardır.hangi 2 -3ten bahsediyorsunuz ya...

canibus
05.02.2012, 21:19
sene sonu 1 milyona polonyaya geri yollarsak kardır.hangi 2 -3ten bahsediyorsunuz ya...

polonya liginden baska bir oyuncuyla takas edelim :)

Samet Türkmen
05.02.2012, 21:33
Bir uyana cevap yetiştiriyorsunuz bir bu yana tebrik ediyorum. :):D

Can sıkıntısı işte :D Sokakta görsem Trabzonsporumun topçusu diye bağrıma basarım :D

TS-FAN
05.02.2012, 22:48
Adrian'ı izleyip (izlendiyse tabi!) alınmasına onay veren kim acaba?
Gerçekten çok merak ediyorum.
Bilen varsa,ama gerçekten bilen varsa,beni bilgilendirirse çok memnun olacağım.

x_man
05.02.2012, 23:35

Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum kim aldırdı kim izledi kim sebep oldu

tsukru61
06.02.2012, 00:15
Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum kim aldırdı kim izledi kim sebep oldu
İşte ben onların alayını çok seviyorum.

Yaşar
06.02.2012, 00:22
Adamın Youtube görüntülerini izleyip ''bu adam bizi uçurur'' diyenlerle, ''bundan bir şey olmaz'' '' bu adam topçu değil'' diyenlerin aynı kişiler olması ne kadar ilginç değil mi?
Bu adama 5,250 verilirken burada kendimizi yırrtık çok para veriyoruz diye.
Ama bazı çok bilmişlerimiz hemen tepki koymuşlardı.
Babanızın parası değil ya, size ne!

İskender YILMAZ
06.02.2012, 01:59
Sen de başını alıp git ne olur.

kürşat61
06.02.2012, 02:01
Adrian için 4 milyon €'lardan bahsediliyor, 2 milyon € vereni bulursak öpüp başımıza koymamız lazım. Adam şuan piyasa yapacak bir performans sergilemedi. Tek umudumuz Avrupa şampiyonası.

Mustafa Yılmaz.20
06.02.2012, 02:09
Daha 1 yıl bile olmadan 5M € verdiğimiz oyuncuyu kazanmak yerine 1M €'ya satmayı ancak Trabzonspor taraftarı düşünür zaten.

irfanköse276
06.02.2012, 02:14
şenol hoca da izledi adrianı. İzleyip alanlara küfür imasında bulunanlara duyurulur

irfanköse276
06.02.2012, 02:16

ilk kim izledi bilemem. İzleme komitemizin çalışma prensiplerini bilmiyorum.

4 haziran yada 5 haziranda polonya milli takımının arjantinle yaptığı maçta adrianı şenol hoca izledi ve kendisiyle de görüştü.

Şentürk
06.02.2012, 02:38
İlk oynadığı Benfica maçında acayip umutlanmıştım ama bir türlü olmadı olmuyor, sezon sonu zarar etmeden satışının yolları aranmalı, avrupa şampiyonası fırsat inşallah kendini gösterir

yektakurtulus
06.02.2012, 02:49
avrupa sampiyonasi diyorsunuzda ama adrianin takimda fazla süre alacagina inanmiyorum

obraniak önde

Fatih Öztürk
06.02.2012, 03:04
Babam kadar severim şenol hocayı.Adrianın alınmasında emeği varsa yanlış yaptı.bildiğimiz kötü oyuncu.defalarca dedim yine diyorum.bu adam kötü oynamıyor.zaten kötü oyuncu.malesef böyle.30 küsür maç oynamış bir kaç asisti var.ama Trabzonsporun tesislerine girebilecek yeteneği yok.

Soner Albayrak
06.02.2012, 03:11
Olmadı, tutmadı, işe yaramadı, adrian bizde oynamaz seneye başka takıma gider büyük ihtimalle karadeniz havası bozmuş adamı.

Recep Alkan
06.02.2012, 12:36
Bu adam topçu ise ben Cumhurbaşkanıyım.

İlk seyrettiğim günden bu yana diyorum, sen topçu değilsin.

Verdiğimiz parayı geçtim artık, o zaten kaçtı bize.

Takımdan git bari de, seni de topçudan sayıp transfer yapmamazlık yapmasın bazı ulemalar...

Koray
06.02.2012, 12:43
Sezon sonu transfer dönemi gelsede bi kulübün kapısının önüne atıp kaçsak.

AYYILDIZ
06.02.2012, 12:59
Lange,Tomas Jun'dan bir ust kazik sinifina giriyor.

Sibel
06.02.2012, 13:08
Kim aldı diye isyanlara girenler Adrian'ın bir kaç maçını izlesin. Geldiği zamanki performansına baksın ondan sonra böyle cümleler kursun.
Adrian kötü bir futbolcu olarak gelmedi, formsuz bir futbolcu olarak göze batıyor şu an.
Beklenen(ve de var olan) verim alınamıyor.
Neyse.

Tolga_61
06.02.2012, 13:16
Burak Yılmaz İstanbul takımlarındayken kötü futbolcumuydu? Onlar niye bıraktı biz niye aldık? Burak'ı şu an kimse 10 milyon a bırakmak istemiyo.O zamanlar Burak'a da 2-3 verseler de satsak deniliyormuy du acaba?:)

Faik Yılmaz
06.02.2012, 13:18
3 trilyon etmeyecek bir oyuncuya 13 trilyon lira verirsen olacağı budur.....

Sadece oda değil yabancı transferimiz genel olarak hep kötü oldu bu yıl.....

Koray
06.02.2012, 13:22
Kim aldı diye isyanlara girenler Adrian'ın bir kaç maçını izlesin. Geldiği zamanki performansına baksın ondan sonra böyle cümleler kursun.
Adrian kötü bir futbolcu olarak gelmedi, formsuz bir futbolcu olarak göze batıyor şu an.
Beklenen(ve de var olan) verim alınamıyor.
Neyse.

Önceden fırtınalar estiriyordu da bizim mi haberimiz yok.

Ne formsuzluğu.

MonteCristo
06.02.2012, 13:30
Sanki alırken çekin üstüne yanlışlıkla bir "0" fazla yazmışız gibi...

Sibel
06.02.2012, 13:32
Önceden fırtınalar estiriyordu da bizim mi haberimiz yok.

Ne formsuzluğu.
Fırtınalar estirmiyordu, etkisiz bir oyuncu değildi. Ve biz bir Barça olmadığımıza göre bizim için iyi olabilecek bir oyuncu idi.

Koray
06.02.2012, 13:37
Ben bize geldikten sonra ki durumuna bakarım, bakmalıyız.

Bizden önceki antin kuntin Polonya liginde yaptıklarını baz almamalıyız.

Bir futbolcu önceden takımına çok katkı yapmışsa ve sonra aynı takımda kötü performans sergilemeye başlamışsa işte o futbolcuya formsuz denilir, Adrian'a değil.

Erman Aydın
06.02.2012, 13:38
Evet kumaşın iyi ama yetersiz görünüyorsun.Jaja''dan sonra seninle olmayacak gibi ama hala sabredilmeli diye düşünüyorum.Sene sonu takdir Şenol .güneş'indir.

Sibel
06.02.2012, 13:41
Ben bize geldikten sonra ki durumuna bakarım, bakmalıyız.

Bizden önceki antin kuntin Polonya liginde yaptıklarını baz almamalıyız.

Bir futbolcu önceden takımına çok katkı yapmışsa ve sonra aynı takımda kötü performans sergilemeye başlamışsa işte o futbolcuya formsuz denilir, Adrian'a değil.
Benfica maçındaki Adrian nasıldı? Ben ona güveniyorum, bize katkı sağlayacağına inanıyorum ama olmuyor. Bunun aksini iddia etmedim zaten.
Sorun nerde buna cevap bulmak lazım.

canna52
06.02.2012, 13:59
Benfica maçındaki Adrian nasıldı? Ben ona güveniyorum, bize katkı sağlayacağına inanıyorum ama olmuyor. Bunun aksini iddia etmedim zaten.
Sorun nerde buna cevap bulmak lazım.

benfica maçlarında ortasahayı geçemedik ki.. adrianda bizim oyunu yönlendirecek, topa yön verecek oyuncumuz ya o bakımdan söylüyorum.

bu tempoyla adrianın başarılı olması imkansız. ilk maçlarda herkes abartırken de çok iyi oynamıyordu. şimdi yoğun fikstürün ardından iyice sahada kaybolmaya başladı.

İslam Sezer
06.02.2012, 14:07
antalya maçında burakın topuna vurmak istedi ki vurabilirdi eğer burak ona pas atmak istese.
burak topu önündeki adamın üstünden aşırıp kendi vurmak istedi ve beraber hiç ettiler.
burak pozisyon sonrası nerden çıktı bu adam der gibi yüzünü buruşturdu.adrian ise onun suratına bile bakmadı.
kısaca tam bir iletişimsizlik var.sevgisizlik var.o kadar belli ki bu.burak özellikle olcanı görmek istiyor pas verirken ama adrianı tercih etmiyor.
paylaşım yoksa adam başarılı olamaz.

Fatih ÇOLAK
06.02.2012, 14:29
Adrian oynarken maçları dikkatli izleyin, pas alamıyor, atmıyorlar...

İlk haftalarda ki 1'e 2'ler vs. hiçbiri olmuyor artık...

Sibel
06.02.2012, 14:41

Ben sana başkaları yazmadan olası cevabı yazayım.

''O adama niye pas atsınlar ki?:D ''

Fatih ÇOLAK
06.02.2012, 14:42
Ben sana başkaları yazmadan olası cevabı yazayım.

:alkış::D:D

onur_alabuga_61
06.02.2012, 14:55

bn sana onn nedeni söylymm bütün toplar orta sahada toplanması gerekeirken colman adrian sapara zokora gibi futbolcular bu sistemde amele rolü üslenp bütün topları burğa atmann peşinde olduğu için bunu sonuncundada adriann pres yapamamasndan dolayı ve baskıdan dolayı yedik yeteneklerini tartışmaya gerek yok..henriquede bu sistemin kurbanı oldu forvet adam bi sağ bek oynamadı--burağın oynamadığı avrupa maçlarına bi bakın yada burağın oynamadığı sezon öncesi maçlar..burak çok büyük yetenek türkiyede bir numara ama ts bu değil ts pas yapan takım oyunu oynayan bi takım ama şimdi burağa oynayan bi takım olduk buda hep yetenekli oyunculara zarar veriyo hemde burağa burakta bu yüzden eleştiri alıyo . bu sistem burağıda yakında yer yazık olur...

lazo1967_61
06.02.2012, 15:16
bu adami asil mevkisi ne kardesim?
hoca onu joker gibi kullaniyor neresi aksiyorsa orda oynuyor.
Bir sagda oynuyor bir orta sahada bir forvet arkasi.
Bu adamdan nasil verim almayi dusunuyorsun o zaman.
Adam oyuna girdiginde sahda kaybolup gidiyor.

Gurpas
06.02.2012, 15:25
Bu adamın sorunu farklı arkadaş yetenikli ama sorun Şenol Hoca da

E. Okan Bülbül
06.02.2012, 16:27
yanlış oynatılıyor bence.bi bakıyorum defanstan top cıkarmaya gitmiş.sen önce ilerdeki işini yap sonra bonus katıp defansa yardımcı olursun.bunlarda hep taktik hatalar bnce

Sibel
06.02.2012, 21:00
Adrian'ın mutsuz olduğunu düşünüyorum. Şu an açıklamalarını izledim 11de neden yoksun sorusuna gözleri dolar oldu.
Ciddi özgüveni sarsılmış bence. Geldiği yerde en iyi oyunculardandı. Burda yedekte kalmak ona yaramadı.
Evet duygusal davranıyorum belki ama böyle düşünüyorum.

ThePatriot61
06.02.2012, 21:19

Polonyanin grubu:

Polonya
Yunanistan
Rusya
Cek Cumhuriyeti

Bence süpriz yapabilirler. Yeterki iyi oynasin orda teklif gelir mutlaka.

Celticte mesela Paweli milli takiminda attigi gol istatistigi yüzünden begendi. Bizde saysan max. 3-4 gol atmistir.

canibus
06.02.2012, 21:19
Adrian'ın mutsuz olduğunu düşünüyorum. Şu an açıklamalarını izledim 11de neden yoksun sorusuna gözleri dolar oldu.
Ciddi özgüveni sarsılmış bence. Geldiği yerde en iyi oyunculardandı. Burda yedekte kalmak ona yaramadı.

Mutsuz zaten her halinden belli Adrian bence Alanzinhodan farki yok ikiside yetersiz yanliz bu kadar kötü oynamasinin nedeni hem mutsuz olmasi hemde özgüvenini kaybetmesi.

Punisher-61
06.02.2012, 21:23
Adrian 5.25 milyon euro...menajerin aldigi para 1 milyon adrianin yillik ücretinide 1 milyon diyelim...

7.25 milyonluk transferin Haline bakin...futbolcu demek icin 1000 sahit lazim...

Kimse eski formundan bahsetmesin cünkü kimse bu adami önceden izlemedi bundan eminim polonyada yasamiyorsa tabi... Yoksa gercekten polonya ligini takip eden mi var aramizda??

Ben istatistiklere bakarim tanimadigi bir topcunun ve internette bu adamka bukdugum istatistiklere bakilirsa su anki performansi budur yani bu adam bukadar yani üstüne koyabilecek bir görüntü cizmiyor..

Birde teofiloda öyleydi böyleydi diyor bir kac arkadas burda... Trabzonspora o kadar yabanci geldi gitti aralarinda bir gec acilan teofilo vardi digerleri geldikleri gibi gittiler..

gudoz81
06.02.2012, 21:24
antalya maçında burakın topuna vurmak istedi ki vurabilirdi eğer burak ona pas atmak istese.
burak topu önündeki adamın üstünden aşırıp kendi vurmak istedi ve beraber hiç ettiler.
burak pozisyon sonrası nerden çıktı bu adam der gibi yüzünü buruşturdu.adrian ise onun suratına bile bakmadı.
kısaca tam bir iletişimsizlik var.sevgisizlik var.o kadar belli ki bu.burak özellikle olcanı görmek istiyor pas verirken ama adrianı tercih etmiyor.
paylaşım yoksa adam başarılı olamaz.
sadece benmi fark ettim diyordum.
selçuktan sonra yeni kanka olcan
2 li lere karşı değilim ama takım bütünlüğünü bozmamak şartıyla.

Punisher-61
06.02.2012, 21:26

Gözleri mi doldu??? Bende bankadaki borca bakinca gözlerim doluyor onun öyle Bir derdi yok...

Geldigi yerde futbol mu oynaniyor orda burak yilmazin peygamberligini ilan ederler...

canibus
06.02.2012, 21:30
Gözleri mi doldu??? Bende bankadaki borca bakinca gözlerim doluyor onun öyle Bir derdi yok...

Geldigi yerde futbol mu oynaniyor orda burak yilmazin peygamberligini ilan ederler...

Nasil futbolmu oynaniyor Polonya ligi ile bizim ligimiz arasinda öyle fazla kalite farki yok. Gaziantep Legia Varsova ya elenmisti bu sene hatirlatirim, Adrian tutmadi olmadi abartilacak kadar kötü futbolcuda degil olmadi iste adami yerden yere vurmanin ne anlami var sen Adriana degil git Adriana o 5 milyonu verenlere kiz.

Sibel
06.02.2012, 21:31

Yok, orda halı saha maçı yapıyorlar. Böyle kıyaslama yapacaksak biz yurt dışına ne diye futbolcu göndermek istiyoruz?
Siz bir Real, Barça maçı izlerken biz de futbol mu oynuyoruz diye düşünmüyor musunuz?
O zaman misal verelim, Burak Yılmaz Arsenal'e gitti. Ve Adrian gibi oldu orda.
Ne farkı var?
Burak Yılmaz kötü futbolcu mu oluyor böyle olunca?

Ertan1982
06.02.2012, 21:32
Burakin pozisyonunda Adrian hataliydi.Burak Pozisyon akisi olarak tam sut cekecek Adrian birden ortaya cikti.

Sibel
06.02.2012, 22:04
Bunu anlatmak istemiştim. Dün Ayhan abi söyleyince izledim.
İnsanın değerli olduğu bir konumdan değersiz bir konuma düşmesi özgüvenini kaybetmesine yol açar. Mutsuzlaşır, verimsizleşir.
XjziQfhXYGk

Sacit
06.02.2012, 22:12
Bunu anlatmak istemiştim. Dün Ayhan abi söyleyince izledim.
İnsanın değerli olduğu bir konumdan değersiz bir konuma düşmesi özgüvenini kaybetmesine yol açar. Mutsuzlaşır, verimsizleşir.
XjziQfhXYGk

İşte şu videodaki adrian'ı istiyorum ben..

izlerken diyorum; şimdi de yap bunları yap güzel insan.. :(
teknik kapasiteni lütfen kullan lütfen..

Sefa
06.02.2012, 23:02
Hız ya da fizik gücü olmayan bir futbolcunun Türkiye'de başarılı olma ihtimali çok ama çok düşük.. Bunlar yokken bir de mücaedele etmezsen enkaz gibi kalırsın..

Murat'
06.02.2012, 23:07
Fizik gücü Türkiye'de bunları yapmasına müsade etmiyor, bizim ligimiz Polonya ligine göre çok sert.

Great White
06.02.2012, 23:22
sadece adrian için konuşmuyorum; futbolcular içi hazırlanmış videolar film fragmanları gibidir

vasat bir filmde bile en can alıcı sahneler orada seçilerek gösterilir ama filme girdiğinizde bütün olayın sadece fragmandakilerden ibaret olduğunu anlarsınız ve çok geçtir artık. girişte parayı bayılmışsınızdır zira

bu da o hesap

misal, hasan üçüncü' nün gökdeniz' e attığı o muhteşem pas dahil bir kaç olumlu hareketini ve tekmeye kafa atan bir iki pozisyonunu birbirine ekleyip, bir de üzerine dokunaklı bir müzik yapıştırdığınızda kendinizi iniesta' yı izliyor sanabilirsiniz :D

böyle yani

Legolas77
06.02.2012, 23:31
[QUOTE=Sibel;1918294035]Bunu anlatmak istemiştim. Dün Ayhan abi söyleyince izledim.

çok beklersiniz ekranda izlerken girip ver ulan formayı o formanın anlamını bilmiyorsun ben oynayayımda gör demek geliyor ama işte hayal aleminde kalıyor adrian boş bunu kabul edelim bu sezon adriandan bi halt olmaz gelecek sezon belki

gabriel omar
06.02.2012, 23:56
Bilmiyorum özel kondisyonerler eşliğinde çalıştırılıp güçlendirilmesi çok mu zor ?İyi yada kötü sonuçta bu adama 5 milyon euro gibi yüksek bir yatırım yaptık niye bu yatırımımızı korumaya çalışmıyoruz.

Bu kadar yüksek bir meblağ ödenerek alındıysa özel olarak ihtimam gösterilsin,fizik gücü üst seviyeye çıkarılmaya çalışsın.

Öyle ya da böyle arkadaşlar Adrian bizim futbolcumuz.Hemde bize çok pahalıya mal olan bir oyuncu.Ya farklı yollarla bu adamın üstüne düşüp,performansını arttırıp zararımızı azaltırız ya da olduğu gibi bırakıp ,her maç sövüp Lange,Jun kazıklarına bir üçüncüsünü ekleriz.

Hakikaten bu işten anlayan arkadaşlara soruyorum ,işinini ehli ,dünya çapında ünü olan kaliteli kondisyonerlerle Adrianı en azından ligimizin şartlarına dayanacak seviyeye çıkaramaz mıyız ?

Hızı için bir şey diyemiyorum onu antremanla arttırmak pek mümkün olmasa gerek.

x_man
07.02.2012, 00:17
en azından sabırlı bir taraftar gurubumuz oluştu buda bir gelişmedir

unal.hso
07.02.2012, 00:37
Adrian bize geldi Küçük Emrah'a döndü resmen.Yüzü gülmüyor.Çok ümitliydim ama olmadı malesef.

Asi Çaykaralı61
07.02.2012, 11:04
Adrian sana takımın en çok ihtiyacı olan dönemlerinden bir tanesiyiz sende kalite var bunu seziyorum

recdodo
07.02.2012, 11:10
Şehirde kadro dışı bırakıldı diye bir söylenti dolaşıyor???

Sibel
07.02.2012, 11:47
Ben o videoyu Adrian'ın yeteneklerini göstermek için koymadım. Olağanüstü bir şey yok videoda zaten.
Ülkesinde iyi bir oyuncu olduğunu ve burdaki kötü tablonun onun daha da çok verimsizleşmesinde etken olabileceğini söyledim.
Olayları çarpıtmaktan vazgeçin. Satın gitsin nemize lazım!
Geleni yollayın, Adrian gitsin, Henri gitsin, Volkan gitsin ne diye aldık ki bu adamları. Bazılarında futbolcuya sahip çıkma gibi bir huy zaten hiç yok.
Biz bu adama o kadar para verdik e az da olsa yeteneği var biraz üzerine gidip bize fayda göstermesini bekleyelim demek çooooooooooook zor.
Zaten bu ülkede her yeni transfer anında patlama yapar. Biz de bunun örneği çoook. Böyle habire değiştirin kadroyu sonra uyum bekle, takım ruhu bekle.

ysfemr
07.02.2012, 12:11
yalnız iyi oynar kötüü oynar ama adamın antalya maçında yine müthiş bir asistini yedi burak ,şu koşarken top arkasına çarpıp geri dönmüştü yoksa adam müthiş görmüştü tek pasta orayı......

onur_alabuga_61
07.02.2012, 13:37
eğer güçlü bir karekteri varsa seneye özgüvenini toplayıp çıkış yakalayabilir aynı selçuk inan gibi selçuk inanın ilk senesi herks ıslıklıyordu çok ii hatılıyrmm ..

Punisher-61
07.02.2012, 20:31
eğer güçlü bir karekteri varsa seneye özgüvenini toplayıp çıkış yakalayabilir aynı selçuk inan gibi selçuk inanın ilk senesi herks ıslıklıyordu çok ii hatılıyrmm ..

ben selcukun isliklandigini hatirlamiyorum.... ama söyle bir gercek var gelecek sezonun kadrosunda senol günes adriani hesaba katarsa isimiz zor..yani bir yabanci kontenjan bile bile lades olacak...

Punisher-61
07.02.2012, 20:39
Ben o videoyu Adrian'ın yeteneklerini göstermek için koymadım. Olağanüstü bir şey yok videoda zaten.
Ülkesinde iyi bir oyuncu olduğunu ve burdaki kötü tablonun onun daha da çok verimsizleşmesinde etken olabileceğini söyledim.
Olayları çarpıtmaktan vazgeçin. Satın gitsin nemize lazım!
Geleni yollayın, Adrian gitsin, Henri gitsin, Volkan gitsin ne diye aldık ki bu adamları. Bazılarında futbolcuya sahip çıkma gibi bir huy zaten hiç yok.
Biz bu adama o kadar para verdik e az da olsa yeteneği var biraz üzerine gidip bize fayda göstermesini bekleyelim demek çooooooooooook zor.
Zaten bu ülkede her yeni transfer anında patlama yapar. Biz de bunun örneği çoook. Böyle habire değiştirin kadroyu sonra uyum bekle, takım ruhu bekle.

bir yönden haklisin oturmus bir kadro birbirne iyi uyum saglar amaa...

elinde hic bir katki saglayamayan adamlar varsa yani gercekten hic bir hayrini göremedigin futbolcu varsa sana gelecek kadro icin umut veriyor mu??

ben sezon basinda bir topcu alirsam o senesi icin mi basari beklerim ondan, yoksa hadi ilk senesini es gecelim bakalim 2. sezon nasil olur diye mi düsünim..
volkan sen ve henrique cok oynuyorlar..ama adrian harbi kötününde kötüsü..haksizmiyim..hani olurya 5 mactan 1-2 iyi oynar o zaman derim ki biraz sabir olacak... ama oda yok

ağasarlı
07.02.2012, 20:51
beyler fazla stres yapmaya gerek yok. adrian avrupa kupasında biraz kendini gösterirse, bir kaç milyon dolar zararına elden çıkarılır. ve bizde oynamış olduğumuz bu kumarı sonlandırırız. emin olun yönetimde farkında hatanın. ama atsan atılmaz, satsan satılmaz şu saatte.. bekleye sene sonunu mecbur..

machinist_61TS
07.02.2012, 21:29
Hemen kestirip atmayalım adam 16 takımlı polonya liginden geldi bir sezonda oynadığı maçı burda 4 ayda oynadı ustelik türkiye ligi polonyaya göre daha sert ve katı defans anlayışı var. Sezon başı çok da fena oynamıyordu şuan çok formsuz olabilir.Lige tam anlamıyla uyum sağlayamadı seneye büyük patlama bekliyorum ben ondan. Çok sayıda orneği var teofilo ilk geldiği sezon auuwww eden çok sayıda taraftar vardı.. Biraz sabır..

TS-FAN
08.02.2012, 03:34
sadece adrian için konuşmuyorum; futbolcular içi hazırlanmış videolar film fragmanları gibidir

vasat bir filmde bile en can alıcı sahneler orada seçilerek gösterilir ama filme girdiğinizde bütün olayın sadece fragmandakilerden ibaret olduğunu anlarsınız ve çok geçtir artık. girişte parayı bayılmışsınızdır zira

bu da o hesap

misal, hasan üçüncü' nün gökdeniz' e attığı o muhteşem pas dahil bir kaç olumlu hareketini ve tekmeye kafa atan bir iki pozisyonunu birbirine ekleyip, bir de üzerine dokunaklı bir müzik yapıştırdığınızda kendinizi iniesta' yı izliyor sanabilirsiniz :D

böyle yani

E yanii :D

Osman Yavuz
08.02.2012, 11:56
Özgüven iyice dibe vurdu. Hocanın artık 11'de başlatması lazım diye düşünüyorum. En azından milli takımda oynayacak kadar maç oynamalı.

özçelik61
08.02.2012, 12:29
hala içinde ümidini koruyanlardanım...

CesurHamsi
08.02.2012, 12:43
hala içinde ümidini koruyanlardanım...
senin boyle dusundugunu bilebilirdim :D:D

ESER
08.02.2012, 12:45
celtic bir kiyak daha yapsa fena olmazdi.

bASTURk
08.02.2012, 13:35
Tamam iyi oyuncu olabilir Adrian.Zaten onu almak için Avrupa'nın dev kulüpleriyle rekabet halindeydik(!) Az kalsın Wisla Krakow giriyordu devreye.Mahir yöneticilerimiz Krakow'un teklifinden 5 Milyon Eurocuk fazla vererek bu yeteneği Trabzon'a getirdi.Tarafsız futbol oteriteleri Adrian için Slav'ların Maradonası da demiş olabilir vs..

Kesin olan bir şey var:Adrian tutmadı! Olmadı işte.Bunu 30 maçtır anlayamadık mı, ille de sözleşmesi bitene kadar bekleyecek miyiz...

Polonya'dan şuradan buradan isteyen varsa Glo ve Piotr'u da beraberinde verip, bu aşk daha fazla belimizi bükmeden Polonya futboluyla ilişkileri ikinci katip seviyesine indirelim.

Bordo_MaviM_61
09.02.2012, 00:37
Canım sıkıldı..
Sanırım stres atmak için doğru yerdeyim:)
Getirin bana adrianııı

Travelair
09.02.2012, 10:39
Türkiye Süperligi'nin sert karakterine ısınması için 1 sene Antalyaspor gibi bir takıma kiralansa fena olmaz

delikoyun
09.02.2012, 12:01
hata yönetimin kendi ligimizden banko 11de oynayabielcek bir oyuncu almıyoruz yıldız dediğimiz oyunculardan birini almıyoruz yerine adrianı alıyoruz 10 futbolcu alacağımıza ozan ipek olcan adın alper potuk florin cernat andre moritz alaydık şimdi neredeydik acaba neden aykut sercan brozekler,adrian gibi 10 -12 oyuncu alırız anlamış değilim böylşe saçmalıklar artık olmasın

Samet Türkmen
10.02.2012, 02:09
Form tutacaktı ? Nedir son durum ? Henrique ve Adrian sahilde balık tutar en fazla. Açık konuşup, kulübün büyüklüğüne yakışır davranıp bunları gönderemiyorsan yazık.

Uğraştığımız topçulara bakın ya. Yetmedimi artık. Yıllardır bıktık 2.sınıf adamlardan. Gürcüler, polonyalılar falanda filanlar.

Polonyalıların yaptığı tek iyi birşey var. Online oyunlarda süperler. Çok organizeler. Bu açıdan takdir ederim sadece.

Adrian my friend, we dont want you. You cant play kardeşim. Artık go home.

canibus
10.02.2012, 18:53
Form tutacaktı ? Nedir son durum ? Henrique ve Adrian sahilde balık tutar en fazla. Açık konuşup, kulübün büyüklüğüne yakışır davranıp bunları gönderemiyorsan yazık.

Uğraştığımız topçulara bakın ya. Yetmedimi artık. Yıllardır bıktık 2.sınıf adamlardan. Gürcüler, polonyalılar falanda filanlar.

Polonyalıların yaptığı tek iyi birşey var. Online oyunlarda süperler. Çok organizeler. Bu açıdan takdir ederim sadece.

Adrian my friend, we dont want you. You cant play kardeşim. Artık go home.

Ar yu pıleyır, Adrian :)

http://www.youtube.com/watch?v=vawgn-uGTdU

Zeki Akyol
10.02.2012, 22:00
uşak işin zor zaten geçen hafta oyuna girdin ne yapaildin kocaman bir hiç ...çok çalışman lazım yada az kendini oyuna vermen lazım

DeAgLeMaNyAq
10.02.2012, 22:12
Sezon başından beri ilk defa kadroda olmasına rağmen oyuna giremedi. Yavaş yavaş kopuyor herhalde...

Yaşar
10.02.2012, 23:53
bence Alanzinho yerine girmeliydi.
kendine güveninini kazanması için bu tarz maçlarda şans verilmeli.

Emirhan Yazıcı
10.02.2012, 23:58
PSV Maçına Saklandı Sanırım Avrupada Daha İyi Bir Adrian Var..

DeAgLeMaNyAq
11.02.2012, 00:05
PSV Maçına Saklandı Sanırım Avrupada Daha İyi Bir Adrian Var..

Yapma Allah aşkına 6 maçtır yedek bekleyen oyuncu mu PSV maçına saklanacak... :)

Mustafa Gegüç
11.02.2012, 00:07
Bence kapağını hiç açmamak lazım, sirkesi fazla gelmiştir mazallah patlar matlar :D

Numan Yerlikaya
11.02.2012, 00:16
Yapma Allah aşkına 6 maçtır yedek bekleyen oyuncu mu PSV maçına saklanacak... :)

Aynen :) ..

Mert Özsarı
11.02.2012, 00:16
Unutursun için yana yana , nerelerdesinnnnn ?

Yasin Altuntas
11.02.2012, 03:41
Bugünki Pozisyonunda cok begendim, takimin en iyilerindendi.

sametaydin
11.02.2012, 03:46
Takıma en faydalı olduğu maçtı bu.

ibrahim
11.02.2012, 03:47
Olurmu olur... Biliyorsun PSV takipte. Bir sürpriz hazirliyordur Senol Hoca onlara belki?? :)

zafer6161
11.02.2012, 09:44
psw yi dağıtacak

lazo1967_61
11.02.2012, 14:04
cska macini izliyordum simdi adam colmana oyle bir pas cikartiki muthis.
Bu adam cok buyuk yetenek ama git gide kotuye gidiyor.

x_man
11.02.2012, 14:12
yedeksin sen yedek kal

Hürgün Aygün
11.02.2012, 18:39
Patlayacak patlayacak bir yere kadar.Teofilo, Jaja dediniz ancak hepsi bir süre sonra açıldı.Adrian ilk sezon neredeyse her maç forma giydi bazıları sonradan oyuna girerek olsa da.Ancak hiç umut vermedi bana.Play offlara 8 maç var bence bu süre içinde son 20-25 dakika oyuna girmeli eğer skor da iyiyse performansı inşallah artar ilk 11'i de tekrar yakalar.Ancak ben pek sanmıyorum...

Burak Sahin
12.02.2012, 03:07
Bak aslanim bu takimda kalmak istiyorsan bak oynamak degil kalmak istiyorsan orta sahada bir iki adam gecmen vede sempatik olman yeterli o zaman birde sana mackali apo falan deriz, o zaman ne kac milyon euroya geldigin batar nede 5 yil takimda kalipda bir gram kendini gelistiremesende birsey olmaz isin sirri bu....yani kisaca topu alcan hizli bir sekilde bir kac calim atcan bunu mac esnasinda Birkac kez yapsan kafidir....ha birde sempatik olmayi unutma....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mert Pasa
12.02.2012, 14:01
Playofflarin yildizi olursun insallah,o formayi kim giyerse giysin ondan umit kesilmez

Samet Türkmen
12.02.2012, 14:39
Burak haksız eleştirilere maruz kaldığı sürece Adrian başlığını hep en üstte tutmaya çalışacağım. Henrique başlığında takılarak da yapabilirim bunu arasıra.

Uğur Ö.
12.02.2012, 15:18
Burak haksız eleştirilere maruz kaldığı sürece Adrian başlığını hep en üstte tutmaya çalışacağım. Henrique başlığında takılarak da yapabilirim bunu arasıra.
Çok zekice (!)

Samet Türkmen
12.02.2012, 16:12
Çok zekice (!)

Ya. Çok çabuk anlaşılır öyle olduğum.

delikoyun
13.02.2012, 09:21
bu sayfada daha ilk maçlarında dedim ki bu adamı alacağımıza cernat ı alalım bana dediki bu sayfanın futbol cahilleri cernat kim dün fener maçının yıldızı ,trabzon maçının yıldız ı adrian kim ben soruyorum cevap verin ilk yazılarımı okuyun çelişki yok ama bu sayfa bu tür adamlarla dolduğu sürece trabzon şampiyon olamaz

Yunus Emre SEYHAN
14.02.2012, 13:21
Rüyamda Ts - Fb maçında üst üste 2 gol atıyordu, hemen anladım rüya olduğunu!

Sibel
15.02.2012, 23:20
Başlığı yukarı çıkarmayayım dedim, bu sefer şans dilemeyeyim dedim, bu sefer olacak demeyeyim dedim, dayanamadım...
Eğer oynarsan bol şans Mierze. Sana olan inancımı asla kaybetmedim, her şey güzel olmasa da.
Bize yakışacağını hep düşündüm, öyle olmasını istedim.
Yeteneklerine inandım, sabretmeye değeceğini düşündüm, düşünüyorum da.
Bol şans...

unal.hso
15.02.2012, 23:30
Benimde hâlâ umudum var ama işte :) psv maçından sonra tesislere gideceğim konuşacam Adrianla diyecem reis nedir bu halin ? :)

Bordo_MaviM_61
15.02.2012, 23:32
Başlığı yukarı çıkarmayayım dedim, bu sefer şans dilemeyeyim dedim, bu sefer olacak demeyeyim dedim, dayanamadım...
Eğer oynarsan bol şans Mierze. Sana olan inancımı asla kaybetmedim, her şey güzel olmasa da.
Bize yakışacağını hep düşündüm, öyle olmasını istedim.
Yeteneklerine inandım, sabretmeye değeceğini düşündüm, düşünüyorum da.
Bol şans...

Bu maçta Halil kesin oynar Alan kesin oynar. Duruma göre ya da şöyle söyleyeyim Allah korusun 60 veya 70 lerde aleyhimize bir skor olursa hoca oyuna alır.
Yoksa bu maç oynama şansı yok.

özçelik61
16.02.2012, 09:08
edriyin hadi toprağim silkin şenol hoca bile ümidi kesecek senden 1-2 gol seni diriltir..ligdeki tüm 10 numaraların 3-5 golü 2-3 asisti var sen müslüm gürses gibi s çiziyorsun bu genç yaşında,ne zaman gol atıp formanı çıkartıp taraftara doğru deli bi koşuş yapacaksın hala bekleyuruz

machinist_61TS
16.02.2012, 12:45
Adriyan psv maçında gol atar.Buraya ayazıyorum bak.