PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Türkiye'de Trabzonspor'dan Başka Takımda Oynayamaz" Şerhi.

Adil ÖZGÜR
12.06.2011, 01:15
Anadolunun isimsiz kulüplerinden transfer olur,
Onca yıl Trabzonspor formasını sırtına giyer,
Trabzonda KOLBASTI OYNAR,
Futbolcuların en önde gideni olur, ÜÇLÜ ÇEKTİRİR,
Trabzon halkımız tarafından da benimsenir,
Tam şampiyon olacağı sırada, hay aksi KÖR ŞEYTAN sakatlar,
Sözleşmeleri bitecek, sezon sonu imzalayacağım diye söz verir, verilir...
Balon patlar,
Sözde büyükler tarafından yutulurlar.
İstanbul'a malzeme olurlar.

Bu nedenle;

Transfer yapılırken yıldız oyuncular veya lider oyuncuların sözleşmelerine Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımlarda oynayamaz şerh'i konulsun,

O kulüplerin Trabzonspor'dan daha büyüğüz dememesi için ve bu tip oyuncular İstanbul'a kaptırılmasın.
Sistem bozulmasın.
Bu zinhiyeti hafızalardan silelim. Futbolcularımızın kafası rahat olsun.

qlii
12.06.2011, 01:44
gayet doğru bir düşünce... yapılması gerekir..

Mayls
12.06.2011, 01:51
Bence daha kolayı var. Sözleşmesi bitmek üzere olan futbolcularla bir sene önceden masaya oturursun. İmzalamazsa en uygun fiyata satarsın.

Hem böylece sadece İstanbul sorununun önüne değil, genel anlamda bedelsiz transfer sorununun önüne geçilmiş olur.

Ama bahsedilen madde de mantıklı bir madde.

Adem Erdoğan
12.06.2011, 01:59
Abi adamları zaten zorla getiriyoruz bir de böyle bir madde olursa hiç gelmek istemezler.

salihismet
12.06.2011, 02:08
Bu zamanda böyle bir seyin olmasi insan haklarina aykiri bir kere, yerlinin yerlisi bile böyle bir anlasmaya imza atmaz.
En azindan söyle yapsak anlasmayi; ise yaradigi müddetce Trabzondan baska yerde oynayamaz, ise yaramayinca
bosuna para vermemis oluruz.

Burçak
12.06.2011, 02:35
biz duygusal bakıyoruz olaya. ama bu maddeyi teklif etmek bence tuhaf olur.
adamlar profeyonel olrak yapıyorlar bu işi.
biri bana şuan kazandığım paranın 2 katını verse ve sosyal olarak şuan ki şartlarımdan çok çok daha fazla imkan bulabileceğim bi yer de iş imkanı verse bende olsam severek kabul ederim.
diğer taraftan herhangi birine böyle bir maddeemiz var derseniz adamın aklıda karışır. gideceği yoksada merak eder niye böyle bi madde isteniyr diye :)

YasKo
12.06.2011, 02:42
Mantık hatası. Her zaman kadro değişiminden yana biri olarak 3-4 sene hizmet etmiş bir futbolcunun bu saatten sonra istediği yere gitmesini hoş karşılarım.. mutlu da olurum.. ve heyecanla yeni gelenleri izlemek için ekrana kurulurum:)

lazibere
12.06.2011, 03:05
Her zaman az parala çok iş yapmaya kalkarsan maalesef elindekı oyuncuları kaptırırsın. Buyuklük maddi olarak da iyi futbolcuları besleyebiliyorsan olur.. Her yıldız yaptığın oyuncunun talipleri olacaktır.. Biz o parayı vermez dersen her sene bir yıldız bulmak zorundasın..

Bu açıdan bu tür sorunlar basiretsiz yönetimlerin doğurduğu sonuçlardır.. Atay aktuğ, fatih'i çok steyen fenerbahçe'ye '' en iyi oyuncumu rakibime vermem demişti''. Şimdi ise, kımın eli kımın cebınde belli değil

Paksoy
12.06.2011, 04:19
Bir futbolcu tavrını net belli edip sözünü arkadasında durmayıp , o kadar sene ekmeğini yediği Trabzonspor'da adam olup,İstanbul takımları karşısında madam olmasıdır. Bizi üzen, sinirlendiren..

SALDIRAY
12.06.2011, 04:28
Sözleşmeleri biten oyuncular istedikleri takımlara gidebilirler. Bizler bu işe duygularımızı neden katıyoruz. Onlar giderken bizi düşünüyorlar mı da biz onları düşüneceğiz. Hee bize vaat verip daha sonra bunu gerçekleştirmeyenler utansın. Mevcut başkan seçilsin tekrar sözleşme imzalarım diyenler utansın. Gidenler gitmiş biz neden uzatıyoruz.

Tolga
12.06.2011, 04:48
Böyle şeyler güzel hoşta iş oyuncunun isteğinde.Adam gitmek istiyorum ben artık yapamıyorum dese pskilolojik olarak sahada hiçbirşey vermez.Ne yapacağız ? ? ? Gülizar gibi senelik parasını alır yatar.Yönetim sadece Egemen konusunda hata yaptı bence.Selçuk ve Ceyhun zaten gitmeye meyilliydiler.Çünkü ikiside genelde transferlerini o dönemde Trabzonspor'da forma bulabiliriz düşüncesiyle geldik dediler.

Egemen konusunun tam detayını bilmiyorum ama oda inatlaşıp gitmiş.Neyse bir insanın içinde olacak konu neyse.Yoksa hiçbir insana istemediği birşeyi yaptıramazsınız.Gördük hepsinin ense traşlarını.Ama yalan konuşup kaçtılar Allah soracak.Tek dileğim Allah önce bizlere sordurur hesaplarını ondan sonra ilahi adalet.

Ahmet Kuru
12.06.2011, 05:01
Bencede mantıklı. Özellikle yerli oyuncularda kullanılacak birşey..
Biz kimseyi getirirken anadoludan zorla getirmiyoruzdur.
Herkes koşa koşa geliyor.Fakat birazcık kendini gösterdi mi hemen burunları büyüyor,nereden geldiklerini unutuyor..
Sonuna kadar destekliyorum...

.....
12.06.2011, 05:13
İçinde olmadıktan sonra zincirede vursan durmaz. Zaten durmasınlarda!...

Murat BAYRAKTAR
12.06.2011, 05:18
Dışardan gelenler neyse de Trabzonlu olup, bu takımda isim yapıp öyle veya böyle bir şekilde İstanbul takımlarına gidenleri hazmedemiyorum.

adem28
12.06.2011, 07:19
sende karşı atağa geç mesela ersan gülümüde sen alsaydın misilleme olarak ardaya verilen paranın iki katını teklif etseydin bizim yöneticiler tuhaf biz büyük kulubüz deyip masaya yumruğunu vuramıyor malesef .....

Adil ÖZGÜR
12.06.2011, 08:45
Bütün eleştirilerin haklılık payı olabilir.
Şota ve Arçil gelirken aynı anlaşma üzerine getirildi ve Avrupaya gittiler.
Oyuncuların stilini belirttik, Yıldız olabilecek, veya Lider olabilecek oyuncuların anlaşmalarına böyle bir şerh konulabilir.
Geçmiş dönemde Trabzonspor bunu yaptı.

Yoksa gelen futbolcular Trabzonsporu SIÇRAMA TAHTASI OLARAK görüyor.

krdnz
12.06.2011, 09:07
Önce Trabzonspora gelmek zorlaştırılmalı.

Öyle herkese o forma giydirilmemeli.

macuka
12.06.2011, 09:12
Onceleri Trabzon disindan olanlarin Trabzonspor a para icin gelip oynamalarina kizdim,
Sonra yabancilarda geldi, onlara tam ifrit oldum,
oyle bir hale geldim ki Trabzon kokenli oyunculara da kizdim,
Su an ise yalama oldum neye kizacagimi bile bilmiyorum:)

Herkes gelsin, oynasin, gitsin ne halt ediyorlarsa etsinler, sampiyon yapsinlarda (Baskasinin hakkini yemeden)

bordo61
12.06.2011, 09:22
Hülle yapar.

Kaçar bir daha gelmez.

Oynamak istemeyeni durdurmak mümkün değil.

krdnz
12.06.2011, 09:24
Onceleri Trabzon disindan olanlarin Trabzonspor a para icin gelip oynamalarina kizdim,
Sonra yabancilarda geldi, onlara tam ifrit oldum,
oyle bir hale geldim ki Trabzon kokenli oyunculara da kizdim,
Su an ise yalama oldum neye kizacagimi bile bilmiyorum:)

Herkes gelsin, oynasin, gitsin ne halt ediyorlarsa etsinler, sampiyon yapsinlarda (Baskasinin hakkini yemeden)

Doğru söylüyorsun.

Biz futbolcuların Trabzonsporu bizim gibi sevmesini bekliyoruz.

Çok şey istiyoruz çünkü biz çok seviyoruz.

Ilelioglu
12.06.2011, 10:19
Istedigi parayi verirsin olur biter, yoksa kimse kolay kolay gitmez Trabzon'dan...

;):)

Taner Gündoğdu
12.06.2011, 10:21
sözleşmesi biten oyuncudan bahsediyorsak sözleşmesine bu maddeyi koysan ne ifade ederki? sözleşmesi bittiğinde o madde de hükmünü yitirir. olay sözleşmesi bitmeden oyuncuyla sözleşme yenilemekte. tabi zorla değil adamı ikna ederek

Ahmet Pulusoğlu
12.06.2011, 10:44
Bence daha kolayı var. Sözleşmesi bitmek üzere olan futbolcularla bir sene önceden masaya oturursun. İmzalamazsa en uygun fiyata satarsın.

Hem böylece sadece İstanbul sorununun önüne değil, genel anlamda bedelsiz transfer sorununun önüne geçilmiş olur.

Ama bahsedilen madde de mantıklı bir madde.

Zaten sözleşmesinin bitmesine 1 sene kala diğer ist. çakallarıda irtibata geçiyor imza atma seneye bizdesin diye.

Herşey futbolcunun kişiliğinde bitiyor. İçinde fesatlık varsa ne etsen tutaman.

jacek cyzıo
12.06.2011, 11:17
arkadaşlarım selçuk a dünya bonsevis parası verdik.alırken üç değil beş yıl imzalatmak lazım çünki o oyuncuya yatırım yapıyorsun.sözleşmesinin bitimine bir buçuk sene kala oturursun yeni makul bir sözleşme önerirsin şark kurnazlığına kaçmadan adamı beleş oynatmaya kalkmadan.baktın adam yan çiziyor.anında kadro dışı ve satış listesine koyarsın.hem zarar etmezsin hemde koca kulübü istanbul şerefsizlerine madara ettirmezsin.adamlar beleş mezar bulsa içine girecek.gs ali turanı ayarttı ne oldu kayseri kadro dışı bıraktı.adam topa vurmayı unuttu sonuç malum.şimdi yönetimi uyarıyorum.burak yılmaz için açlar ağızlarının suyunu akıtmaya başladılar.haberiniz olsun.

Sümeyye Şahin
12.06.2011, 11:18
Yapılırsa güzel olur tabii ki ama kabulü konusunda futbolcuları düşündüren bir madde olur.
Biz şimdi bedelsiz gidenlere ahlanıp vahlanıyorsak, önceden düşünsünler zaten, niyetinin ne olduğu ortaya çıksın.
Ya da günümüz futbolunda yapılan en doğalı masaya oturup, niyetini yöneten grup olarak anlamalısın.

M.S.SOFU
12.06.2011, 11:33
adam anlaşmaz olur biter

bence yıldız oyuncu transferine kafa yormaktansa altyapı yatırımlarını arttırmalı ,görüldüğü gibi öyle konumlara düştükki artık nasıl yıldız oyuncuyu elimizde tutacağız der olduk,trabzonsporun 28 senede kaybettiği marka değeri budur işte

lazibere
12.06.2011, 11:40
:)))Çok komik,

Bu söylediğiniz faşizst rejimlerde olur... Gerekçesi ne?? Para vermeyerek adamı zorla tutmak??

Bırakın allah aşkına

Burak TOSUN
12.06.2011, 11:46
Bu tür şeylere gerek yok, Kayserispor bile böyle bir durumla karşı karşıya kalınca Ali Turan'ı bitirdi, oynatmadı.
Biz neden oynatıyoruz?

federer61
12.06.2011, 11:49
Sen önce şöyle bir kafanı kaldır da fazla ileriye gitmeden 3 büyüklerin oyuncu kiralama şartlarına bir bak.Adamlar diyor ki ligde bana karşı oynatamazsın.Sen de buna gerek yok biz adaletli bir takımız de Gabric gelsin çaksın kafayı gitsin şampiyonluk.

Biz bu olaya kendi penceremizden,kendi duygu dünyamızdan bakıyoruz.Herkes olaya böyle bakmaz,kimileri (!) için bir basamaktır Trabzonspor ...

Furkan
12.06.2011, 12:10
Yurt dışında bi kulübe transfer olursa futbolcunun yeniden transferi için böyle bi madde konulabilir ama biz bi oyuncuya nasıl böyle bir kontrat yaptırıcaz pek anlayamadım doğrusu ?

Uğurtan
12.06.2011, 12:31
Hadi kontrat yaptırdın.

Sözleşmesi biten oyuncuda ne gibi bir hakkın kalıyorki mesela?

Onur Şeref
12.06.2011, 12:47
Sözleşme tarihi bittikten sonra dolayısıyla o madde de ortadan kalkmış olmayacak mı?

Tamam abi imzalarım sözleşmem bitince de giderim. Sözleşmem varken zaten sen bırakmazsan gidemiyorum.

Fazla mürekkep harcamak için birebir.

Erdal DİLEK
12.06.2011, 12:52
zaten bize çok gelmek istiyorlar ya bu maddeyi görünce koşa koşa gelirler. olmaz öyle şey. ayrıca konuyla ilgili olarak selcuk ve egemene zerre kadar kızmaya hakkımız yok. bizde onların yerinde olsak aynısının daha fazlasını yapardık

zafer6161
12.06.2011, 13:25
eğer o maddeyi koydurursak 1 tane bile transfer yapmamız mümkün değil....

My
12.06.2011, 13:28
zaten bize çok gelmek istiyorlar ya bu maddeyi görünce koşa koşa gelirler. olmaz öyle şey. ayrıca konuyla ilgili olarak selcuk ve egemene zerre kadar kızmaya hakkımız yok. bizde onların yerinde olsak aynısının daha fazlasını yapardıkYok daha neler. Selçuk'un yaptığı resmen şerefsizlik. Bunu nasıl kendinize yakıştırırsınız!

Mayls
12.06.2011, 13:29
Zaten sözleşmesinin bitmesine 1 sene kala diğer ist. çakallarıda irtibata geçiyor imza atma seneye bizdesin diye.

Herşey futbolcunun kişiliğinde bitiyor. İçinde fesatlık varsa ne etsen tutaman.
Hiçbir takım sözleşme sonuna bir yıl kalan adamla irtibata geçemez. Öyle bir şey anlaşılırsa dava açarsın, bu kadar basit.

Futbolcun imzalamak istemiyorsa da satarsın. Bedava göndereceğini para kazanırsın transferden.

Ahmet Pulusoğlu
12.06.2011, 13:45
Hiçbir takım sözleşme sonuna bir yıl kalan adamla irtibata geçemez. Öyle bir şey anlaşılırsa dava açarsın, bu kadar basit.

Futbolcun imzalamak istemiyorsa da satarsın. Bedava göndereceğini para kazanırsın transferden.

İyi de arkadaş adam bağıra bağıra gelmeyecek ki görüşmeye. Zaten paragöz olan menajerlerle görüşecekler. Klübun ruhu bile duymaz. Futbolcu istemiyorsa nereye satiyorsun.

iso_4939
12.06.2011, 13:55

Öyle herkese o forma giydirilmemeli.

işte söz bu ...............

iso_4939
12.06.2011, 13:59
Yok daha neler. Selçuk'un yaptığı resmen şerefsizlik. Bunu nasıl kendinize yakıştırırsınız!

aynen katılıyorum ..egemene bısey dıyemem ama selcuk tam dansözlük yaptı birde utanmadan sarı kırmızı çizgiliformayı gıyınıp unutulmaz kadroda olmak istiyorum...utanmaz adi adam.

My
12.06.2011, 14:07

Öyle herkese o forma giydirilmemeli.Temel olarak evet katılıyorum ama Selçuk'u göz önüne alırsak Selçuk o 'zorlaştırılmalı' ların içine girmiyor mesela :) Adam fena kandırdı bizi valla. Adam kendini o kadar inandırdı ki bizlere çıkan her türlü transfer haberlerine rağmen kimse toz kondurmuyordu kendisine. Bu şahısın ciddi derecede karaktersizlik sorunu var. Kim Selçuk'un içini bilebilirdiki? Şimdi buna bizden başka yerde oynamayacaksın şerhi koysan n'olcak koymasan n'olcak. Böyle bir şeyin uygulanabilirliğinin olduğunu düşünmüyorum. transferde sorun olur, herkese uygulayamazsın sorun olur, sözleşmesinin bitmesini bekler her hangi bir yaptırımın olamaz...

MehmeTS_ADANA
12.06.2011, 14:27
sözleşmelere eskiden bu tür maddeler konuyordu fakat bosman kurallarından sonra bu maddeyi koymak çok zor

krdnz
12.06.2011, 15:15
eğer o maddeyi koydurursak 1 tane bile transfer yapmamız mümkün değil....

Sanki şimdi koşa koşa geliyolar..:)

krdnz
12.06.2011, 15:17
Nihat Kahveci Beşiktaştan başka takımda forma giymem diyor.

Avrupa olursa giderim yoksa futbolu bırakırım diyor.

Ben böyle futbolcuları seviyorum.Takıma maddi bağlardan çok duygu bağı ile bağlı olacak.

Erdal DİLEK
12.06.2011, 16:12
Yok daha neler. Selçuk'un yaptığı resmen şerefsizlik. Bunu nasıl kendinize yakıştırırsınız!
alakası yok abi, sen galatasarayda oynasan ve seni trabzonspor istese üstelik daha fazla para vererek, ne yaparsın acık yüreklilikle söyle. . . ve adamlar lig boyunca adam gibi oynadılar en azında kendi uşağımız dediğimiz enginden kat kat daha fazla ve daha sorunsuz. .

ha önemli bi dip not kimin kıvırdığını tam olarak bilmiyoruz belkide herşey bize yansıtıldığı gibi değildir değil mi. . .

Birtan Karaman
12.06.2011, 16:15
O beyin yok yönetimde...

ESER
12.06.2011, 16:18
oyle bir sozlesmeye hicbir futbolcu imza atmaz ve boyle birsey dogru da olamaz,
futbolcular alinir satilir , her futbolcu her takimda oynar,

burada yanlis olan futbolcunun baska takima transfer olmasi degil, geldigi gun yagcilik yapmak icin soyledigi sozleri unutup sozlesmesi bittiginde kaypaklik yapmasi ve bunun taraftarca hazmedilememesi.

ben gidenin arkasindan ah tuh vah etme taraftari degilim. gider cemal, gelir kemal.

onur-ts
12.06.2011, 16:50
onlar köle değil, futbolcu.dolayısıyla böyle bi madde çok saçma olur günümüzde.kaldı ki biz, kiraladığımız oyuncuya "bize karşı oynayamaz maddesi" bile koymayan bir kulübüz.sırf bu yüzden gabriçten gol yiyip olası şampiyonluğun gitmesinde bi pay olmuştur.bunu yapan kulübüz.hem futbolcuyu bi kulüple sınırlayamayız, haksızlık bu yani.haaa bu işin çözümü de şudur, bi sene önceden sözleşme uzatacaksın, yoksa satacaksın ki bizim yönetim gibi batırmayasın.öyle olsa barça messiye, real ronaldoya madde koydursun bizden başkasında oynayamaz, bizde oynayacaklar cenazesini biz gömecez diye.saçma yani.

My
12.06.2011, 16:58
alakası yok abi, sen galatasarayda oynasan ve seni trabzonspor istese üstelik daha fazla para vererek, ne yaparsın acık yüreklilikle söyle. . . ve adamlar lig boyunca adam gibi oynadılar en azında kendi uşağımız dediğimiz enginden kat kat daha fazla ve daha sorunsuz. .

ha önemli bi dip not kimin kıvırdığını tam olarak bilmiyoruz belkide herşey bize yansıtıldığı gibi değildir değil mi. . .Maalesef Selçuk konusunda yanılıyorsun Erdal. Egemen'e bir tek kelime etmedim. Egemen nasıl kaybedildi, neden kaybedildi BMN sayfalarında yazılı zaten. Ama bu şerefsiz para için felan satmadı bizi. Hatta doğru düzgün para bile konuşamadık kendisiyle.

Adnan Polat: "Selçuk'la ön anlaşmayı ben yaptım. Ali Dürüst (http://www.webaslan.com/ali-durust/)'ü çağırdım holdinge. Adnan Sezgin (http://www.webaslan.com/adnan-sezgin/) ile hazırladığımız Selçuk İnan (http://www.webaslan.com/selcuk-inan/) sözleşmesini önüne koydum ve 'imzala' dedim. Daha doğrusu ön anlaşma değil de ön söz vardı. Ben O'na 'Trabzonspor'u şampiyon yapmak için neyin varsa ortaya koy' dedim. Seni o zaman Galatasaray (http://www.webaslan.com/galatasaray/)'a alacağım demiştim. O da elinden geleni yaptı. Ben de sözümü tuttum."

Ömer Yüce
12.06.2011, 20:14
Hadi kontrat yaptırdın.

Sözleşmesi biten oyuncuda ne gibi bir hakkın kalıyorki mesela?

Evet buna cevap bekliyorum... O kadar şey düşünen taraftarımız buna cevap versin...

Özkan
12.06.2011, 20:23
Futbolcuna sulanan tipleri, kan emici şerefsiz menajerleri ve karaktersiz topçuları kaçıp gittiklerinde ve alçaklık yaptıklarında hayatlarının kayacağına ikna edersin, olur biter.

Cem Zırıh
12.06.2011, 22:33
aynen katılıyorum ..egemene bısey dıyemem ama selcuk tam dansözlük yaptı birde utanmadan sarı kırmızı çizgiliformayı gıyınıp unutulmaz kadroda olmak istiyorum...utanmaz adi adam.

bu ropoirtaji ne zaman yapti :S

Tayfun Aydın
12.06.2011, 23:14
Bu sene ki A.Gücü maçında bize gol atan kimdi Gabric di dimi sen kiralık verdiğn oyuncuyu bile kendine karşı oynayamaz diye şerh koyamıyorsun ne transferide başka takımda oynayamazda.Ayrıca nu despotluktur senin artık Hamilerin Ali Kemal lerin Dozer Cemillerin yok...

atf61
12.06.2011, 23:27
afedersiniz bu adamlar kölemi...

Çağatay_
13.06.2011, 00:00
Bu tip bir maddenin hukuki olarak uygun olacağını düşünmüyorum.

salihismet
13.06.2011, 00:33
Ya benimsin ya topragin diyorsun yani.

sefayasin
13.06.2011, 00:44
ustalar konu başlığı nasıl dikkatinizi çekmez. önce türkçemize sahip çıkalım da gerisini sonra konuşalım. ŞERHİ DEĞİL. ŞEHRİ YAPALIM

salihismet
13.06.2011, 00:53
Giray hoca Trabzonspora hoca oldugu zamanlar vatandasin biri yanina gelip hocam der; iyiki siz geldiniz

Trabzonsporun basina cok sevindim, ve devam etmis, hocam; bende bi usak var cok güzel top oynayi,
rüzgar gibi bi usak, ucayi demis, gelipte bi izlesen usagi.

Giray hocada kendisine cocugun hanki mevkide oynadigini sorunca adam kizmis; ben saga diyirimki usak ucayi
sen bana deyisinki hanki mevkide oynayi, ucan usagin mevkisi mi olurmus? so...rim senin mevkine.

Konuyla pek alagali deyil ama aklima geldigi icin yazdim, böyle bir anlasmayi yerlinin yerlisine bile yapamayiz

Murat Hızal
13.06.2011, 01:00
ustalar konu başlığı nasıl dikkatinizi çekmez. önce türkçemize sahip çıkalım da gerisini sonra konuşalım. ŞERHİ DEĞİL. ŞEHRİ YAPALIM

:) Gayet doğru nesi var başlığın.

İroni varsa eğer, vakit baya geç oldu ironiye uyanamadım:)

Barış Cem
13.06.2011, 13:59
Sözleşmelere böyle bir madde koydurulsa bile hukuki olarak geçerliliği olmaz, çünkü anayasal bir hak olan çalışma özgürlüğünü kısıtlmak olur.

Burçak
13.06.2011, 14:09
@salihismet
Diyalog bombaymış :D

Fatih Öztürk
13.06.2011, 14:17
afedersiniz bu adamlar kölemi...

Asgari ücretlinin aç gezdiği yerde Trilyonları indirenler az biraz köle olsun değilmi?

salihismet
13.06.2011, 23:25
@salihismet
Diyalog bombaymış :D

Sagol Burcak.

Mehdi
13.06.2011, 23:31
Diğer kural.
Türkiye'de başka bir takıma kiraladıysak bize karşı oynayamaz şerhi.

Fenerbahçe bu kuralı sadece sattığı kalecilerde uygulamıyor!

Burçak
13.06.2011, 23:35
Diğer kural.
Türkiye'de başka bir takıma kiraladıysak bize karşı oynayamaz şerhi.

Fenerbahçe bu kuralı sadece sattığı kalecilerde uygulamıyor!

Kanga neredesin uğramıyosun hiç. ayıp oluyo :D

Mehdi
13.06.2011, 23:39
Bu hafta Ordu kanga.:)

Burçak
13.06.2011, 23:42
Kanga diyorum anlasana :))))

hocego
13.06.2011, 23:46
öyle saçmalık mı olur . adama gülerler. hangi devirde yaşıyoruz.

Mert Pasa
14.06.2011, 16:35
mukaveleler 5 yillik yapilsin 3 yil sonu uzatmayanlari 1 yil icerisinde en uygun anda mutlaka satilsin,ederine satilan herkesin yeri dolar,aci olan 10 milyon euroyu gececek Selcuk Egemen Yattara ve Ceyhunun bedava gitmesidir.