PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barış Özbek

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6

ihsan candas
21.12.2011, 14:26
gitmeli....

bdrmv08
21.12.2011, 14:58
Transferi hataydı. Bugün ortaya dökülenlerden sonra sözleşmesinin fesh edilmesi gerekir. Bize yakışan budur.

ysfemr
21.12.2011, 15:10
eger menajerine saydıgı kadronun fenere verilecegini biliyorsa trabzonda su içirilmemeli ama oyle muhabbet ederken menajerine soylemesinde bence bir sakınca yok çunkü futbolcular daha ne özel bilgilerini bile menajerleriyle çok rahat paylaşırlar buda bir gercek.......

Deniz Tosunoğlu
21.12.2011, 15:22
adam kadro saymış ne var bunda büyütecek

Iyi niyetli olmadigi icin herkes tepki veriyor. Bana gore gonderilmeli..

DeAgLeMaNyAq
21.12.2011, 16:54
Kadroyu vermesini geçtim. Adam sırf şans bulamadığı için kendi takımını hiçe sayıp inşallah FB yener diyor. Yarın öbür gün benzer bir dileği de bizim aleyhimize kullanırsa da büyütmeyelim o zaman olur mu?

serdaracıl
21.12.2011, 22:45
umarım formayı giymeden gidersin

Ugur Kursad
21.12.2011, 23:41
Yarın bir gün herhangi bir futbolcumuz takımdan ayrılacağı sezon takımın kadrosunu saysa ve inşallah yenilirler dese bunun kayıtları çıksa bu anlayışlı ! ne var bunda diyen taraftarımız ne der acaba ... Kesinlikle takımdan gönderilmesi gereken bir futbolcudur bana kalırsa .

Tyler Durden
22.12.2011, 01:03
Tek kelime: DEFOL

Legolas77
22.12.2011, 14:20
Tek kelime: DEFOL

aynısını tekrarlıyorum

D.Demir
22.12.2011, 14:36
Adam menejeriyle konuşuyor uşaklar. Basın bayılıyor Trabzonspor u karıştırmaya. Serkan için de demediklerini bırakmadılar mı ?
Lütfen gözünüzü açın biran. Dar pencereden bakmayın uşaklar.

Düşünki topçusunuz. Menejer arıyor ve soruyor oynuyormusun oynamıyormusun diye? Oynatmıyor diyince ee kimi oynatıyor ki diyor?
Kaldıkı ben Ş.L. 1 gün önceden kadrolar açıklanıyor neyin bilgisini veripte yardım edilebilir Kadroyla karşı tarafa?

Maçtan 30dk önce kadrolar resmen açıklanıyor. Karşı taraf böyle kazanıcaksa o anda yapar değişikliğini neyi değiştiricekse artık varın siz düşünün..

Son olarak Barış Trabzonspor un şu anda topçusudur. Bizden biridir. Başka olaylara konsantre olacağımıza BU AKŞAMKİ KAZIM KOYUNCU PANKARTIMIZ gibi.
Bunlara takılıp yıpratmayın ne kendinizi ne trabzonsporumuzu.

Travelair
22.12.2011, 14:39
Sağ kanattan gelin diyor (Eğer doğruysa) bu kafada olan oyuncunun Trabzonspor'da kalmaması lazım

bahadır2561
22.12.2011, 15:06
umarım formayı giymeden gidersin

aynen, o formaya dokunma sakın

mkmoglu
22.12.2011, 15:28
ne kadar çabuk adamı harcadık..

Ali İhsan
22.12.2011, 15:34
Barış'ı savunmak gibi olmasın ama sadece menejerine kadroyla ilgili bir kaç bilgi vermiş galiba (hep kendi adamlarını oynatıyor, beni oynatmıyor gibi). Sağdan gelin, inşallah fener yener falan gibi lafları Barış demiş gibi menejeri ekliyor azizeyle konuşurken. Hemen asmasak sanki...

DeAgLeMaNyAq
22.12.2011, 15:56
Barış'ı savunmak gibi olmasın ama sadece menejerine kadroyla ilgili bir kaç bilgi vermiş galiba (hep kendi adamlarını oynatıyor, beni oynatmıyor gibi). Sağdan gelin, inşallah fener yener falan gibi lafları Barış demiş gibi menejeri ekliyor azizeyle konuşurken. Hemen asmasak sanki...

O kadarına emin olamayız belki menajeriyle yüzyüze görüşmesinde böyle bir şey söyledi...

İlker Akçay
22.12.2011, 16:10
O kadarına emin olamayız belki menajeriyle yüzyüze görüşmesinde böyle bir şey söyledi...

Belki de menejeri Aziz'e sempatik görünmek için yapmıştır :) Malum sene sonunda serbest kalacak bir oyuncu ve transferi için herşeyi yapacaklar menejerler :)

Ali İhsan'a katılıyorum..Kendisinin söyleyip,söylemediğini bilmeden hemen asmayalım derim..

Cengiz Çubukcu
22.12.2011, 17:23
bu başlığın kendisi açıklama yapana kadar kilitlenmesini rica ediyorum....

Şenol Altunsoy
22.12.2011, 17:38
Bende bu başlığın yönetim bir açıklama yapana kadar kapatılmasından yanayım.Yoksa küfredip ceza alabilirim her an.

SEDAT
22.12.2011, 17:58
* Başlık bir süre kapalı kalıcak...

Süleyman Eruyar
11.01.2012, 11:50
Barış Özbek senden ümitliyim,

İnşallah beni yanıltmazsın,

Ceyhun Öncü
11.01.2012, 12:01
monaco doomun diyorum
bordo mavi formayi giymek sana nasip olmaz Insallah

hüseyin1975
11.01.2012, 12:01

Kulagimizla duymadigimiz, gözümüzle görmedigimiz icin yargilayamayiz, bu Günah olur.
Su an icin bizim Futbolcumuz ve Destek vermeliyiz.
Ben sahsen kendisinden cok ümitliyim ve forma girerse Colman ile Zokoraya cok iyi alternatif olur ve belki birisini "kesebilir".

x_man
11.01.2012, 12:03
bu adam hala burdamı fener maçı öncesi yine taktikler verdimi acaba tez zamanda defol

hüseyin1975
11.01.2012, 12:03
Ayrica Teknik Ekip onunla kesin görüsmüsdür bu Konulari.
Halen bizdeyse vardir bir bildikleri.

Süleyman Eruyar
11.01.2012, 12:21
Şenol Güneş bu adamı oynatmakta mahsur görmez ise, benim için sorun yoktur,

yani Şenol Güneş in bu oyuncuya yaklaşımı ne ise benimde odur,

Samet Metin
11.01.2012, 12:28
adamı harcamaya gerek yok.
"defol" falan yazanlar olmuş lütfen yapmayın. geçmişte yapılmış hataları olabilir cezası varsa hukuk verir.
sözleşmeli profosyonel bir oyuncumuzdur, benzer hareketi bizim kulübümüzde de tekrarlarsa ozaman "defol" denilebilir ama şimdi verdiğimiz paranın hakkını almak için oynatılmalı bence. faydalı olacağına da inanıyorum şahsen...

Murat'
11.01.2012, 13:05
Sakatlığı konusunda neden hiçbir açıklama duyamıyoruz. Bizim sağlık ekibi ne iş yapar ya da kimlerden torpillidir.

Turgay Atalay
11.01.2012, 13:09
Sakatlığı konusunda neden hiçbir açıklama duyamıyoruz. Bizim sağlık ekibi ne iş yapar ya da kimlerden torpillidir.

Bu konuyu bende çok merak ediyorum...Antrenman resimlerinde Barış var, ancak son durumu konusunda hiçbir haber yok.

x_man
11.01.2012, 14:46
adamı harcamaya gerek yok.
"defol" falan yazanlar olmuş lütfen yapmayın. geçmişte yapılmış hataları olabilir cezası varsa hukuk verir.
sözleşmeli profosyonel bir oyuncumuzdur, benzer hareketi bizim kulübümüzde de tekrarlarsa ozaman "defol" denilebilir ama şimdi verdiğimiz paranın hakkını almak için oynatılmalı bence. faydalı olacağına da inanıyorum şahsen...

Daha ne yapacaktı neyini affedelim daha çok şey yazardım ama insanlıktan çıkmayım

Sefa
11.01.2012, 14:48
Bu adamın bu takımda yeri yok!

UgurAk61
12.01.2012, 02:59
onun aldigi parayi bana verin yemin ediyorumki bak üstüne basa basa diyorum asist krali olurum ve buragi acik ara gol krali yaparim hersene! 3ay idman yapiyim yeter

Burak Sahin
12.01.2012, 03:47
cok sansli adam annesi kadir gecesi dogurmus :) iyiki adriani 5.250 ye aldik bu senenin günah kecisi o :) gecen senenin umuttu barisda adrianin ardindan ikinci sirada günah kecisi olarak... bence form tutarsa serkanin bir gömlek üstü iste sag bekde oynayabiliyor....

MuratJ
12.01.2012, 03:49
Açık konuşmam gerekirse Feldkamp döneminde kendisini beğeniyordum.

Faik Yılmaz
12.01.2012, 08:36
Hazırlık maçı kıvamında Güngören maçında 1 dakika bile oynatılmayan Barış Özbek.....

Yazık sana verilen paralara.......

Sadece menejerine 220.000 euro verilmiş bu adamın ( 500.000 tl)...

hepimize geçmiş olsun....

Faik Yılmaz
12.01.2012, 08:39
Görünen tek bir gerçek var.....

Sakat sakat kasmışlar bize adamı işte....

Güzel bir menejer kazığıdır kendileri....

Açıklama yapıp ne diceklerki sakat sakat aldık admaı ne zaman iyileşeceğinide bilmiyoruzmu dicekler....

delikoyun
12.01.2012, 10:13
neden güngörene karşı oynamadı

-Samet
12.01.2012, 17:04
neden alındı oynamayacaksa kupada bile ?

Faik Yılmaz
06.02.2012, 08:39
Ne çerez çekirdek kupa maçında oynatılıyor.....

Ne de takımndaki bütün oyncular döküldüğünde bile takımda 5 dakika olsun şans bulamıyor....

Hadi sene başı öyle ya da böyle sakatlandı oynamıyordu....

Tam 2 aydır antrenmanlara çıkıyor...

Madem öyle bulunmaz hint kumaşı neden 11 de ya da sonradan oyuna giremiyor....

Oysa iyi bir oyuncu olsa Colmanın bu kadar kötü olduğu dönemde forma şansı bulması gerekirdi.....

Ama Şenol Hoca dökülen Colmanı oynatıyorda 2 aydır hazırlanan Barışı oynatmıyor....

Neden acaba böyle bir deha , böyle bir yetenek 40 yılda bir gelir bizlere :)

Ah haram paralarımız ah.....

oflubektas
07.02.2012, 15:26
Zararın neresinden dönersek kardır. Her kulüpte olduğu üzere bu tür kazıkların hesabını soracak bir mekanizma yok maalesef. Yarın tek taraflı olarak sözleşmesini fesh etsek bile kâr ederiz. Bizim geçen seneki 8 numaramız gs ye gitti, biz de misilleme (!) olarak galatasarayın 8 numarasını aldık. Şimdi sayın yöneticilerimiz iki resim arasındaki 7 farkı bulmakla meşgul.

Gurpas
07.02.2012, 16:27
Barış'tan umutluyum background u iyi.

ysfemr
07.02.2012, 19:10
antep maçında

aykut barış
colman

tarzı bir orta saha beliyorum....

Atakan
07.02.2012, 20:11
Colman'ın yerinde oynamasını bekliyorum ben.

delikoyun
07.02.2012, 21:14
allahınızı severseniz su aykutu yazmayın 5 kuruş etmez adam

machinist_61TS
07.02.2012, 21:20
allahınızı severseniz su aykutu yazmayın 5 kuruş etmez adam

5 kuruş etmez falan biraz ağır be renktaş..

delikoyun
08.02.2012, 21:38
aykut bu takımın oyuncusu değil özelliği yok

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.02.2012, 10:40
Bu çocuk GS'ye ilk geldiğinde sanırım Serdar Bali
"Trabzonspor da böyle genç yıldızları kadrosuna katmalı" demişti...
Sakat sakat transfer edilmesi konusu saçmalık şahsi kanaatimce zira alırken adamı alıp sağlık testine sokuyorsun her zaman.

Aykut konusunun da yeri burası değil ama söylemeden geçemeyeceğim;
kendi oyuncularımızı bu şekilde eleştirmek bana Trabzonspor'a ihanet gibi geliyor...

.....
09.02.2012, 10:43
Benim kadromda Barış'a yer yok. Kusura bakma Özbek...

Ertan 51
09.02.2012, 10:43
Nasıl bir sakatlıkmış arkadaş aman diyim adam küflendi resmen,
bari son 10 dk. larda oyuna girse de hafızamızdaki o sarı kırmızı Barış ı silse,
hala daha sempati besleyemedik Bordo Mavi görürsek belki canımız kaynar.

Travelair
09.02.2012, 10:57
Bu çocuk GS'ye ilk geldiğinde sanırım Serdar Bali
"Trabzonspor da böyle genç yıldızları kadrosuna katmalı" demişti...
Sakat sakat transfer edilmesi konusu saçmalık şahsi kanaatimce zira alırken adamı alıp sağlık testine sokuyorsun her zaman.

Aykut konusunun da yeri burası değil ama söylemeden geçemeyeceğim;
kendi oyuncularımızı bu şekilde eleştirmek bana Trabzonspor'a ihanet gibi geliyor...

Zokora'nın bile "Sağlıklıdır" şeklinde raporla poz verdiği fotoğrafı hatırlıyorum. Her futbolcunun sözleşme öncesi sağlık kontrolü fotoğrafını görürdük ama Barış'ın göremedim. Yapılmamıştır demiyorum ama bu sefer neden gizli tutuldu anlayamadım

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.02.2012, 12:17
Zokora'nın bile "Sağlıklıdır" şeklinde raporla poz verdiği fotoğrafı hatırlıyorum. Her futbolcunun sözleşme öncesi sağlık kontrolü fotoğrafını görürdük ama Barış'ın göremedim. Yapılmamıştır demiyorum ama bu sefer neden gizli tutuldu anlayamadım

Umarım bu masum bir şüphedir, zira Trabzonspor'un sağlık kontrolü yapmadan bir oyuncu alacağına inanmak istemiyorum... :/

Mollasalihoğlu
09.02.2012, 12:27
Umarım bu masum bir şüphedir, zira Trabzonspor'un sağlık kontrolü yapmadan bir oyuncu alacağına inanmak istemiyorum... :/

Barış Özbek'in yaşadığı sakatlığı yaşayan adam basının önünde imza falan atamaz.

Faik Yılmaz
09.02.2012, 12:28

Hadi Sakat alınıp alınmadığı bahsini kapattık diyelim......

Takımıyla 100 gündür İdman yapan kaliteli bir oyuncu neden gazozuna maçlarda bile oynatılmıyor....

Bu kadar kaliteliyse neden 100 gündür ortasahamız da bu kadar kötüyken neden şans bulamıyor......

Form tutması için bir 100 gün daha bekleyeceksek zaten lig bitiyor...

Heralde önümüzdeki yıla bakıcaz....

Tabi lig arasında yeniden boya yaparken sakatlanmazsa.....:)

Not: Sakatlıktan sonra İlk idmana çıktığı haberini altta paylaşıyorum....

--------------------------------------------------------------
Trabzonspor’da neşeli idman

01 Kasım 2011 Salı, 21:01

Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda yarın sahasında Rusya temsilcisi CSKA Moskova ile yapacağı maçın son idmanını yaptı.

Hüseyin Avni Aker Stadı’nda Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları devam eden Robert Vittek ve Sezer Badur dışında bütün futbolcular katıldı. Sezon öncesi geçirdiği sakatlık nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Barış Özbek de ilk kez takımla idmana çıktı.

Bordo-mavili futbolcuların, ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık olan idmanda oldukça neşeli oldukları görüldü. Isınma çalışması sırasında grup oyunu oynayan futbolcular, açıkta kalan arkadaşlarına horon oynattı.
-----------------------------------------------------------------------

Mollasalihoğlu
09.02.2012, 12:30
Adamın kötü futbolcu olduğunu iddia etmek başka, sakat olarak imza attığını iddia edip hem kulübü hem adamı itham etmek başka..

Faik Yılmaz
09.02.2012, 12:38
Adamın kötü futbolcu olduğunu iddia etmek başka, sakat olarak imza attığını iddia edip hem kulübü hem adamı itham etmek başka..

- Ben bir futbolcunun evde tamir yaparken bu şekilde kendini sakatlayamayacağını düşünüyordum halada öyle düşünüyorum... O dönemdeki ve hala çelişkili haberlerde hala neden ve nasıl sakatlandığı konusunda net bilgiler içermiyor....

Yani Onurun nedne sakatlandığını sorsan gözümün önünde oldu derim ama bunu görmedim açıkcasıda açıklamalar doğru görünmediği gibi saçmada geliyor....

Bu konuda bence en son suçlanacak olan bizleriz diye düşünyorum....

- Menejeri 220.000 euro almış..... Yani tabiri caize oyuncusunu güzel pazarlamış.....

- Daha 1 kere bile 11 de yer alamdığına göre sakatlktan kurtulduğu halde kadroda yer verilmediğine göre

Bir şeyler var , şüpheler var......

Oyuncu yattığı yerden kazanmış.....
Menejeri kazanmış....

Bir tek kazanmayan biziz.....

Mollasalihoğlu
09.02.2012, 12:49
- Ben bir futbolcunun evde tamir yaparken bu şekilde kendini sakatlayamayacağını düşünüyordum halada öyle düşünüyorum... O dönemdeki ve hala çelişkili haberlerde hala neden ve nasıl sakatlandığı konusunda net bilgiler içermiyor....

Yani Onurun nedne sakatlandığını sorsan gözümün önünde oldu derim ama bunu görmedim açıkcasıda açıklamalar doğru görünmediği gibi saçmada geliyor....

Bu konuda bence en son suçlanacak olan bizleriz diye düşünyorum....

- Menejeri 220.000 euro almış..... Yani tabiri caize oyuncusunu güzel pazarlamış.....

- Daha 1 kere bile 11 de yer alamdığına göre sakatlktan kurtulduğu halde kadroda yer verilmediğine göre

Bir şeyler var , şüpheler var......

Oyuncu yattığı yerden kazanmış.....
Menejeri kazanmış....

Bir tek kazanmayan biziz.....

Diz bağları kopan adam basının önünde imza atamayacağı gerçeğini değiştiren hiçbir şey yok...

Faik Yılmaz
09.02.2012, 12:53
Bu Dhanın haberi.....

Almanya'da devam olan Barış Özbek hafta içerisinde Trabzon'a gelecek.

Sezon başında Almanya'da evinin çatısını onarırken düşen ve yaşadığı sakatlık sonrası yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Barış Özbek, nihayet Trabzon'a geliyor. Geçirdiği ameliyatın ardından tedavisine Almanya'da devam edilen oyuncunun hafta içerisinde Trabzon'a geleceği ve burada doktor kontrolünde çalışmalarına başlayacağı ifade edildi.
------------------------------------------------------
Milliyetin Haberi.

Trabzonspor'da Barış Özbek şoku

Trabzonspor'a büyük umutlarla gelen Barış Özbek, Karadeniz takımının formasını giyemeden sakatlandı. Hem de çok ciddi bir şekilde... Almanya'da idman sırasında sakatlanan Barış'ın 6 ay sahalardan uzak kalacağı iddia ediliyor.
--------------------------------------------------------
Eurosporun Haberi......

Trabzonspor (http://tr.eurosport.com/futbol/teams/trabzonspor/teamcenter.shtml)’un, Galatasaray (http://tr.eurosport.com/futbol/teams/galatasaray/teamcenter.shtml)’dan transfer ettiği Barış Özbek, evinde tamir işleriyle uğraşırken sağ diz çapraz bağlarını kopardığı için en az altı ay sahalardan uzak kalacak.

Sezonu daha bugün açan Trabzonspor’a ilk kötü haber yeni transfer Barış Özbek’ten geldi.
24 yaşındaki futbolcu, Almanya’daki evinde tamir işleriyle uğraşırken düştü ve sağ diz çapraz bağlarını kopardı.

Ayrıca tamir işi yaparken sakatlandığına dair muhtelif gazetelerin ve haber ajanslarının haberleri var.....

Hangisine inanacağımızı şaşırdık....
Tek gerçek olan 3 milyon lira para harcandı ve topu topu 2 kere ayağına top değdi.....

Mollasalihoğlu
09.02.2012, 12:57
Yahu abicim Japonca mı yazıyorum?

Bu adam gelirken sakattı diyorsunuz, nedir dayanağı?

Faik Yılmaz
09.02.2012, 13:09
Diz bağları kopan adam basının önünde imza atamayacağı gerçeğini değiştiren hiçbir şey yok...

Zedelenir , yırtık olur..... Tedavi oluncada senin benim gibi yürüyebilir.....
Ancak azıcık zorlamada kopar....

Fatih Tekkenin ayağı bir sürü ameliyat oldu platinde takıldı..... Yürüyor hatta koşuyor ama ufak bir hamlede sakatlanıyor 1 ay 2 ay sahalardan uzak kalıyor.....

Bununda onun gibi bir durumu olabileceğini düşünmüyormusunuz....

Sakat sakat alındı derken topallıyor ayağında alçı varken imza attı demiyorumki.....

Mollasalihoğlu
09.02.2012, 13:18
Zedelenir , yırtık olur..... Tedavi oluncada senin benim gibi yürüyebilir.....
Ancak azıcık zorlamada kopar....

Fatih Tekkenin ayağı bir sürü ameliyat oldu platinde takıldı..... Yürüyor hatta koşuyor ama ufak bir hamlede sakatlanıyor 1 ay 2 ay sahalardan uzak kalıyor.....

Bununda onun gibi bir durumu olabileceğini düşünmüyormusunuz....

Sakat sakat alındı derken topallıyor ayağında alçı varken imza attı demiyorumki.....

Bağı kopan adam 1 hafta sonra yürüyemez..
İstediğin doktora sorabilirsin.

Faik Yılmaz
09.02.2012, 13:32
Barış Özbek in bizden önceGs'deki ciddi sakatlıkları.......

Aslan'a kötü haber

04 Şubat 2009 /

Lig TV'nin haberine göre karşılaşmanın uzatma dakikalarında dizinden sakatlanan Barış'ın, Kayseri (http://www.haberform.com/arama/kayseri-328.html)spor maçında oynaması zora girdi. Sivas (http://www.haberform.com/arama/sivas-184.html) dönüşü çekilen Mr'ında sol dizinde ödem tespit edilen genç futbolcunun tedavisine hemen başlandığı belirtildi. Tedavisine hemen başlanan Barış'ın durumunun kritik olduğu ifade edildi. Doktorlar, genç futbolcuyu Kayseri (http://www.haberform.com/arama/kayseri-328.html)spor maçına yetiştirmeye çalışıyor....
-------------------------------------------------
18 Aralık 2010

Konyaspor maçı öncesi Galatasaray'da Barış Özbek sakatlanarak kadrodan çıkartıldı.

18 Aralık 2010 Cumartesi - 19:57
Sporx.com
Süper Lig'de pazar günü Konyaspor'a konuk olacak Galatasaray'da, son antrenmanda sakatlanan Barış Özbek'in yapılan ilk tetkiklerinde kaburgasında çatlak tespit edildi.
----------------------------------

30 Ocak 2011 Pazar
G.Saray'da Barış şoku

Sarı-Kırmızılılar'ın genç oyuncusu Bursa maçını tamamlayamadı.
Galatasaray'ın deplasmanda Bursaspor ile karşılaştığı mücadelede talihsiz bir an yaşandı.
Sarı-Kırmızılılar'ın oyuncusu Barış Özbek, bir ikili mücadele sonrası sol omzundan sakatlandı ve 10. dakikada yerini Mustafa Sarp'a bıraktı. Genç oyuncunun omuz bağlarının koptuğu öğrenildi

Görüldüğü üzere 2011 başında 2 kere sırt ve omuz bölgesinden 2009 dada sakatlandığı diz bölgesinden ciddi sakatlıklar geçiren bir oyuncu kendileri.....

5 ay önce 2 tane ciddi sakatlık geçiren bir oyuncuya avuç dolu para vermek nasıl bir mantıktır anlamıyorum....

Omuzdan koyveriyor ayaktan koyveriyor ama bizim yöneticilerde para bol bir çırpıda 3 milyon veriyor......

Mollasalihoğlu
09.02.2012, 14:19
Diz tamam da, kaburga ve omuz sakatlıkları %99 darbeye bağlı olur..

Barış'ı sevmeyebilirsin de, bu kadar zorlama yazılara gerek yok bence.

Murat'
09.02.2012, 14:41
Faik abi bu sakatlık konusunda haksızlık ediyorsun bence.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.02.2012, 14:49
Sadri Şener, Şenol Güneş, Ünal Karaman ve Barış Özbek ile menajeri para yemek için tüm camiaya komplo mu kurdular yani???
Fazla zorlama ve amacını aşacak yerlere gidecek şeyler bence...

Tam sezon oynayan her oyuncu zaten en az 3-4 kez darbeye bağlı sakatlık yaşıyor, o yüzden sakatlık haberleri de fos.
Zira adam zaten bir hafta sonraki maça yetişmesinden bahsetmiş haberlerde.
Yani ufak çapta sakatlıklar...

Ben taraftarlarımızın sevmedikleri oyuncular hakkında atıp tutmaktansa, hiç yorum yapmamalarından yanayım.
Eleştirileri ayrı tutuyorum...

Travelair
09.02.2012, 14:57
Bu arada ben sakat imzaladı demiyorum. Kendisi açıkladı: Profesyonel yardımcı antrenörü ile idmanda sakatlanmış. Yalnızca diğer futbolcularda olduğu gibi sözleşme öncesi sağlık kontrolleri için yapılmış bir habere, çekilmiş bir görüntüye fotoğrafa rastmamayı garipsedim.
Artık iyileşti. 11'i zorlamasını bekliyoruz

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.02.2012, 15:03
Bu arada ben sakat imzaladı demiyorum. Kendisi açıkladı: Profesyonel yardımcı antrenörü ile idmanda sakatlanmış. Yalnızca diğer futbolcularda olduğu gibi sözleşme öncesi sağlık kontrolleri için yapılmış bir habere, çekilmiş bir görüntüye fotoğrafa rastmamayı garipsedim.
Artık iyileşti. 11'i zorlamasını bekliyoruz

Yapılabilecek en iyi şey katkı sağlamasını beklemek, ummak..

oflubektas
09.02.2012, 16:16
Sayın Mollasalihoğlu biraderler; Eminim ki Barış Özbek bırakın Trabzonspor'un başarısını, kadroda olmayı bile sizin kadar umursamıyordur. Ben de bilgilerime değil, hislerime dayanarak, kısacası "niyet okuyuculuğu" yaparak bir yorumda bulundum ama maalesef durum bu.

Geçen sezonun yarısını sakat, ve son 10 haftasını kadro dışı geçirmiş, hiç talibi yokken, hocanın da onayı alınmadan (ki bu kesin bilgidir) kendisiyle yıllık 1 Milyon € garanti para ile sözleşme yapan yönetim suçludur. Sakatlığı bittikten sonraki performansı da ortada. Benim için yeni bir Fatih Akyel vakasıdır. Pardon, nefret etmemize rağmen F.Akyel 2-3 ay göz boyayacak kadar top oynadı, Barış Özbek olsa olsa Viktor Shaaka :) veya İvanoviç ile mukayese edilebilir.

gabriel omar
09.02.2012, 16:22
Sayın Mollasalihoğlu biraderler; Eminim ki Barış Özbek bırakın Trabzonspor'un başarısını, kadroda olmayı bile sizin kadar umursamıyordur. Ben de bilgilerime değil, hislerime dayanarak, kısacası "niyet okuyuculuğu" yaparak bir yorumda bulundum ama maalesef durum bu.

Geçen sezonun yarısını sakat, ve son 10 haftasını kadro dışı geçirmiş, hiç talibi yokken, hocanın da onayı alınmadan (ki bu kesin bilgidir) kendisiyle yıllık 1 Milyon € garanti para ile sözleşme yapan yönetim suçludur. Sakatlığı bittikten sonraki performansı da ortada. Benim için yeni bir Fatih Akyel vakasıdır. Pardon, nefret etmemize rağmen F.Akyel 2-3 ay göz boyayacak kadar top oynadı, Barış Özbek olsa olsa Viktor Shaaka :) veya İvanoviç ile mukayese edilebilir.

Hocanın onayı dışında alınması doğru mudur ?

Öyleyse yönetime yazıklar olsun ne diyeyim .Akılları sıra Selçuğun intikamını aldılar demek.

Mollasalihoğlu
09.02.2012, 20:18

Hepsini konuşur, tartışırım; katılırım, katılmam..

Ama Trabzonspor bu adama imza attırdığında bu adam "SAKATTI" diyen, bunu ispat edecek..

Diz bağları kopan adam yürüyemez yahu, kaldı basın önünde imza atacak..

İskender YILMAZ
09.02.2012, 20:48
Benim kadromda Barış'a yer yok. Kusura bakma Özbek...

Bi şans var be Allasen renktaş :)

Faik Yılmaz
10.02.2012, 08:27
Yapılabilecek en iyi şey katkı sağlamasını beklemek, ummak..

Valla ya ben çok kötümserim ya siz çok iyimsersiniz....

Lig bitti neredeyse daha ne katkısı yapacak yahu......

Faik Yılmaz
10.02.2012, 08:42
Sadri Şener, Şenol Güneş, Ünal Karaman ve Barış Özbek ile menajeri para yemek için tüm camiaya komplo mu kurdular yani???
Fazla zorlama ve amacını aşacak yerlere gidecek şeyler bence...

Tam sezon oynayan her oyuncu zaten en az 3-4 kez darbeye bağlı sakatlık yaşıyor, o yüzden sakatlık haberleri de fos.
Zira adam zaten bir hafta sonraki maça yetişmesinden bahsetmiş haberlerde.
Yani ufak çapta sakatlıklar...

Ben taraftarlarımızın sevmedikleri oyuncular hakkında atıp tutmaktansa, hiç yorum yapmamalarından yanayım.
Eleştirileri ayrı tutuyorum...

Yahu ben bağları kopmuş dışarı çıkmış salınıyor dışardanda görünüyor ona rağmen yöneticiler bunu görerek oyuncuyu aldılar demiyorumki.....

Diyelimki Allah göstermesin senin ayağın kırıldı. Ve iyileştin yürüyorsun hatta maç bile oynarsın ama ileride en ufak bir darbede yeniden sakatlanırsın.....demek istediğim böyle bir şey.. yoksa evinde otururken onca takım varken neden kimse ona talip olmadı.....?

Ve Madem bu kadar eminsiniz 2 soru sorucam size......

-Oyuncu alınırken her oyuncuya rutin olarak yapılan tam teşekküllü sağlık taramasından geçirilmiş midir.....Eğer geçmemişse neden geçirilmemiştir....

- Ve Sadri Şener diyor ya " bütün oyuncular hocanın rızasıyla alındı..." Barış Özbek alınırken Şenol hocanın muvaffakiyeti alınmışmıdır.....

Mollasalihoğlu
10.02.2012, 09:40

-Oyuncu alınırken her oyuncuya rutin olarak yapılan tam teşekküllü sağlık taramasından geçirilmiş midir.....Eğer geçmemişse neden geçirilmemiştir....

- Ve Sadri Şener diyor ya " bütün oyuncular hocanın rızasıyla alındı..." Barış Özbek alınırken Şenol hocanın muvaffakiyeti alınmışmıdır.....

İlk sorunun cevabını öğrenmeye çalışacağım.
Bütün oyuncuların hocanın rızası ile alınmadığını hepimiz adımız gibi biliyoruz..

MonteCristo
10.02.2012, 09:45
Barış Özbek pek sevilmeyen bir adam ama izlediğim maçlarda gs taraftarının kurban keçisi gibi biraz abartılı eleştirildiğini görmüştüm. Yani takım kötüydü, Barış takımdaki herkes kadar hata yapıyordu ama üç katı tepki alıyordu.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.02.2012, 12:58
Yahu ben bağları kopmuş dışarı çıkmış salınıyor dışardanda görünüyor ona rağmen yöneticiler bunu görerek oyuncuyu aldılar demiyorumki.....

Diyelimki Allah göstermesin senin ayağın kırıldı. Ve iyileştin yürüyorsun hatta maç bile oynarsın ama ileride en ufak bir darbede yeniden sakatlanırsın.....demek istediğim böyle bir şey.. yoksa evinde otururken onca takım varken neden kimse ona talip olmadı.....?

Siz bir ithamda bulunuyor,
yönetimden, teknik kadrodan ve sağlık ekibinden bir çok insanı
hiçbir şeye dayanmadan zan altında bırakıyorsunuz.
Sornra rutin yapılması gereken şeylerin yapılmamış olma ihtimalini ima ederek yapıldıklarını ispat etmemi istiyorsunuz.
itham değil midir ispata bağlı olan.
Siz bu gerekli çalışmaların yapılmadığını biliyorsanız,
sebebiyle, sonucuyla, sorumlusuyla, ispatıyla bildirin beraber hesap soralım sorumlulardan.

eğer ispat yoksa, kanıt yoksa, bilgi yoksa bu yaptığınız maalesef iftiraya girer...

Faik Yılmaz
10.02.2012, 13:24
Siz bir ithamda bulunuyor,
yönetimden, teknik kadrodan ve sağlık ekibinden bir çok insanı
hiçbir şeye dayanmadan zan altında bırakıyorsunuz.
Sornra rutin yapılması gereken şeylerin yapılmamış olma ihtimalini ima ederek yapıldıklarını ispat etmemi istiyorsunuz.
itham değil midir ispata bağlı olan.
Siz bu gerekli çalışmaların yapılmadığını biliyorsanız,
sebebiyle, sonucuyla, sorumlusuyla, ispatıyla bildirin beraber hesap soralım sorumlulardan.

eğer ispat yoksa, kanıt yoksa, bilgi yoksa bu yaptığınız maalesef iftiraya girer...

Ben kesin öyledir demiyorum ki......

Ama Fatih Tekke sahada sakatlandı bunu gördük biliyoruz.....
Sonra mesela Onur sahada topa çıkarken sakatlandı hepimiz biliyoruz nerede , nasıl sakatlandığını......

Ama bu oyuncu kendim spor yaparken sakatlandım diyor, yöneticiler antrenman yaparken sakatlandı diyor , gazeteler damdan düştü boya yaparken oldu diyor...

Yani kesin bir bilgi yok ortada......

Olması gerekmiyormu peki....

şu saatte şurda sakatlandı diyebiliyormuyuz hayır.....

Bu oyuncuyu tatil yaparken büyük , küçük kimse istemişmi peki hayır.....Neden bizden başka kimse talip olmamış.....

220.000 euro gibi yüksek bir bonservis menejerlik ücreti ödenmişmi....evet

ve son olarak tam teşekküllü sağlık raporu da alınmamışsa bunca soru işareti ortadayken benim şüphelenmem neden garip olsunki.......

Ayrıca 3 milyon lira harcadıktan sonra , 1 Kasımdan beri yani 101 gündür antreanmana çıkıp hala hazır olamayan bir oyuncu için sakat aldıktamı oynamıyor demenin iftira ile nitelendirilemeyeceğini düşünüyorum....

Not : iki Mollasalihoğlu aynı konuya birden yorum yapınca hanginize cevap yazdığımıda karıştırdım.......kusura bakmayın olurmu :D

miynat
10.02.2012, 18:15
bknz. "iki akil adam ile polemiğe girince havaya giren adam"

Barış Özbek form tutarsa bu kadroda ilk 11 oynar. Kimi keser bilemem ama gönlümden geçen isim Colman.

DeAgLeMaNyAq
10.02.2012, 19:14
Aykut'tan bile formayı kapamadığına göre Zokora gelince hiç şansı olmayacak gibi gözüküyor...

Mustafa Yüksek
10.02.2012, 19:37
Öncelikle sağlık kontrolünden geçen bir adamın bağlarının kopuk olduğuna ihtimal dahi vermiyorum. Bunun üstüne yapacağımız her yorum farkında olmadan suçsuz insanlara iftira atmak olabilir. Biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor.

Ama bağları kopuk biri rahatlıkla yürüyerek gelip imzasını atabilir, bol bol poz verebilir. Hani koşmaya kalksa yuvarlanır ama bağlarını koparmasına rağmen gündelik yaşamını sürdüren arkadaşlarım var.

Yalnız Barış Özbek gibi bir futbolcuya her ne olursa olsun senelik bu kadar garanti para vermek skandaldır. Büyük bir transfer başarısızlığıdır.

Son olarak, menajeri olan konuşmasına bir yorumda bulunayım. Barış 15 yaşında saf çocuk değil. Menajerine saydığı kadronun nereye gideceğinin gayet farkında olabilecek bir adam. Bu açıdan Barış bilerek para kazandığı takımın kadrosunu söylemiştir.

Ayrıca rakibin kadroyu erkenden bilmesinin bir değeri olmasa, aykut kodoman harıl harıl Buca'nın kadrosunu not almazdı telefondan. Evet, rakibin kimleri oynatacağını bilirseniz, nasıl oynayacağını da bilirsiniz.

Velhasıl, sevabınla günahında bu klüpten tez zamanda defol barış. Bu formayı senin gibi yüreği küçük adamlar taşıyamaz.

Zeki Akyol
10.02.2012, 22:02
Geri paslardan nefret ediyorumm aldığı 5 pası da üstüste geriye kullandı . bazıları oyunu genişletmek için yaptı yada takım yeniyor zamana oynadı diyecek belki ama bi
r pozisyonda Olcan birinde de Burak a ara pas atsa kalecile karşı karşıya kalacak o geri pas veriyor az beyninle oyna :(

Necmi6161
10.02.2012, 22:14
Geri paslardan nefret ediyorumm aldığı 5 pası da üstüste geriye kullandı . bazıları oyunu genişletmek için yaptı yada takım yeniyor zamana oynadı diyecek belki ama bi
r pozisyonda Olcan birinde de Burak a ara pas atsa kalecile karşı karşıya kalacak o geri pas veriyor az beyninle oyna :(

geri vermesini şenol güneş istemiştir belki , yani maç 3-1. top çevirmemiz gerekiyor . topun bizde kalması gerekiyor.

ne olursa olsun sonuna kadar arkasındayım. attığımız golde payı var.

gittikçe iyi oynamaya başlar.

Çakıroğlu İhsan
10.02.2012, 22:16
Böyle boş adamlar bu kadar para kazanıyo ve Trabzonda oynuyo ya çıldırıyorum topçu olmadığım için :D

Uğurtan
10.02.2012, 22:22
Faydalı olabilir diyordum.

Kısa sürede hatalı düşündüğümü farkettim.

Bomboş pozisyonlarda ve her aldığında geri dönüşün deli etti beni.

Sana senede 1 milyon Euro verecek olmak içimi acıttı.

inception61
10.02.2012, 22:42
seni tanımıyorum ama senden nefret ediyorum attığın geri paslardan olsun simsarlığından olsun hakkım varsa hakkımızı helal etmiyorum sana istersen assist kralı ol senden bir şey olmaz

dozoroo
10.02.2012, 23:11
kale direğinden bile değersiz benim için .boş işte

Sinan Ayaz
10.02.2012, 23:16
Canlı Bomba...

Berkedogan
10.02.2012, 23:37
boş yere kulübede yer kaplıyor barış ataş bence bu adamı katlar.

Samet Türkmen
10.02.2012, 23:41
Beyler sapara kaleye geçti diye bilerek geri oynadık kaç atak. Bu unutulmamalı. Kızmayın Barış'a.

Emirhan Yazıcı
10.02.2012, 23:43
Barış'ın Maç Eksigi Oldugu Kabak Gibi Belli Uyum Sorunuda Var Zamanla Düzelicektir.!

Abluka
10.02.2012, 23:52
İnanıyorum ve güveniyorum...
Takımla bağı kurabilir ve kendisini buraya ait hissederse çok faydalı olacak çok...

yerli camoranesi :)

Kadir
10.02.2012, 23:58
İnanıyorum ve güveniyorum...
Takımla bağı kurabilir ve kendisini buraya ait hissederse çok faydalı olacak çok...

yerli camoranesi :)

bu iyiydi.

Necmi6161
11.02.2012, 00:10
bu iyiydi.

espri yapmadıki . barışta o potansiyel var.

almanya genç takımında mesut la birlikte değişmez oyuncuydu adam. salaklık yaptı. almanyada kalsaydı böyle olmazdı.

Kadir
11.02.2012, 00:13
espri yapmadıki . barışta o potansiyel var.

almanya genç takımında mesut la birlikte değişmez oyuncuydu adam. salaklık yaptı. almanyada kalsaydı böyle olmazdı.

Kesinlik o potansiyel olmasa bizim formamızı giyemezdi zaten tıpkı Tayfun Cora gibi..

Samet Türkmen
11.02.2012, 00:31
Kesinlik o potansiyel olmasa bizim formamızı giyemezdi zaten tıpkı Tayfun Cora gibi..

Oynatmayalım mı yani Barış'ı ? Gelmeden gönderelim mi ? Belli bir süre destek olun. Baktık olmuyor hepimiz köstek oluruz zaten.

Sefa Murat Dokuz
11.02.2012, 00:33
Abi özgüven 0 , insan ileri bir tane pas vermez mi ya , 3 kere aynı pası attı ileri giderken bileği döndürüp geriye pas. Mantıksız işler..

Kadir
11.02.2012, 00:36
Oynatmayalım mı yani Barış'ı ? Gelmeden gönderelim mi ? Belli bir süre destek olun. Baktık olmuyor hepimiz köstek oluruz zaten.

Sezon sonu gönderebiliriz.. Zaten Zokora döndükten sonra yedek kulübesinde de yer bulamaz.

Samet Türkmen
11.02.2012, 00:39
Şenol Hocam ne olur söyle rakibe saygıdan bilerek ileri atmadık topu diye de Barış'a sarmasınlar boş yere.

sametaydin
11.02.2012, 00:57
Niye oyuna alındı bilmiyorum.

Niye kadroya alındı bilmiyorum.

Niye Trabzonspora alındı bilmiyorum.

Barışı alan veya aldıran kişi onu niye aldığını ve ondan ne beklediğini açıklamalı bence.

Burak Sahin
11.02.2012, 01:26
Cok sacma yorumlar var burda sevmemek ayri sevmeyebilirsin kendini ama adamin futbolculuguna camur atmak o kadarda kolay degil aykuttan cok daha donanimlibirisi gerek alman genc millideki performansi gerek kalli zamanindaki performansi gayet tatmin ediciydi gecen sneki gs nin hangi oyuncusu iyidiki ?!?! Takim olarak ligde zor kaldilar zaten... Ritmini bulur özgüvenini yeniden yakalarsa sag bek de oynayabiliyor oldugundan bu takima cok katki yapar.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

uemit
11.02.2012, 02:02
[QUOTE=joeBur@k;1918300603]Cok sacma yorumlar var burda sevmemek ayri sevmeyebilirsin kendini ama adamin futbolculuguna camur atmak o kadarda kolay degil aykuttan cok daha donanimlibirisi gerek alman genc millideki performansi gerek kalli zamanindaki performansi gayet tatmin ediciydi gecen sneki gs nin hangi oyuncusu iyidiki ?!?! Takim olarak ligde zor kaldilar zaten... Ritmini bulur özgüvenini yeniden yakalarsa sag bek de oynayabiliyor oldugundan bu takima cok katki yapar.....

bu yoruma cok katilmicam, ümit milli takimlarda oynamasi tabiki bir arti ama hersey demek degil, semih aydilek (kayserideki) oda u 21 e kadar oynudo almanya icin..

SEDAT
11.02.2012, 02:03
* Arkadaş adam daha Bismillah yani, bir durun bir bakalım nedir ne değildir. Yıllardır topa vurmadan Trilyonlar kazananlar var bu takımda...

Emre GÜRDAL
11.02.2012, 02:09
maç eksigi var gerçek bu asıl onu gidersin sonra yroum yaparız deme...

Ceyhun Öncü
11.02.2012, 02:09
Sikecinin takimimda yeri yok, aldigim formanin kurusu bu adama gidiyor diye icim aciyor
b8in takimimda yeri yok, girdikden sonra yine maci kapattim

gecen sezon gsde kim iyi diye yazilmis, yahu bu adamin iyi oldugu bir sezon yok! kalli döneminde geldiginde sag bekde fena degildi, almanya u21de oynadi diyorsunuz, ee? hasan ücüncüde bizim ümit millide oynamidimi?

ah ulan o sakatliklari gecirmicekdim, b8in onda birine oynar macdan sonra toplari toplardim, cimi keserdim

Chiko
11.02.2012, 02:10
Sezon basinda Werder Bremen kendisiyle ciddi olarak ilgileniyordu, Thomas Schaaf(antrenörleri) israrla istemisti hatta Allofs(baskan) sona yaklastik diyordu.

Ben cok sey bekliyorum Baris'tan, Aykut son maclarda vasat altinda oynuyor.

Burak Sahin
11.02.2012, 02:21
[QUOTE=joeBur@k;1918300603]Cok sacma yorumlar var burda sevmemek ayri sevmeyebilirsin kendini ama adamin futbolculuguna camur atmak o kadarda kolay degil aykuttan cok daha donanimlibirisi gerek alman genc millideki performansi gerek kalli zamanindaki performansi gayet tatmin ediciydi gecen sneki gs nin hangi oyuncusu iyidiki ?!?! Takim olarak ligde zor kaldilar zaten... Ritmini bulur özgüvenini yeniden yakalarsa sag bek de oynayabiliyor oldugundan bu takima cok katki yapar.....

bu yoruma cok katilmicam, ümit milli takimlarda oynamasi tabiki bir arti ama hersey demek degil, semih aydilek (kayserideki) oda u 21 e kadar oynudo almanya icin..

Evet genc ümit millilerde oynamak hersey demek degil ama bir referansdir sonucda, baris aykuttan cok daha yetenekli donanimli bir orta saha bana göre... Form tutarsa zaten sahada görürüz...

Ceyhun Öncü
11.02.2012, 02:23
Sezon basinda Werder Bremen kendisiyle ciddi olarak ilgileniyordu, Thomas Schaaf(antrenörleri) israrla istemisti hatta Allofs(baskan) sona yaklastik diyordu.

Ben cok sey bekliyorum Baris'tan, Aykut son maclarda vasat altinda oynuyor.

cidden soruyorum kardesim
bremen istese almazmiydi? zaten baris almanyada oynamak istiyorum diyordu gsdeyken hedefim hayalim diyordu almanya icin
Klaus Allofs ilgilendik, biz bir futbol kulübüyüz her ülkede ilgilendigimiz futbolcular var demisdi, kaldiki bu adam alman pasaportlu ve bu ülkenin ümit millisindede oynamis bi kac kere dogal yani, arasdirincada vazgecmisler dogal olarak
sonuc maglum, bize gagaladilar

Burak Sahin
11.02.2012, 02:28
cidden soruyorum kardesim
bremen istese almazmiydi? zaten baris almanyada oynamak istiyorum diyordu gsdeyken hedefim hayalim diyordu almanya icin
Klaus Allofs ilgilendik, biz bir futbol kulübüyüz her ülkede ilgilendigimiz futbolcular var demisdi, kaldiki bu adam alman pasaportlu ve bu ülkenin ümit millisindede oynamis bi kac kere dogal yani, arasdirincada vazgecmisler dogal olarak
sonuc maglum, bize gagaladilar

Adamin kisiligini sevmemekle , futbolculuguna camur atmak, bu ikisinin arasindaki cizgiyi yakala bu adam bu takimin futbolcusu sike yapmis diyorsun öyle olsa basda senol hoca istemezdi veya devre aradinda gönderirdi o oynattiktan sonra sana da desteklemek düser elestireceksen birak oynasin futbolunu elestir herkesden senol hoca karakterinde adam beklerseniz cok beklersiniz, profesyonel düsünmen yeterli....

Ceyhun Öncü
11.02.2012, 02:41
Adamin kisiligini sevmemekle , futbolculuguna camur atmak, bu ikisinin arasindaki cizgiyi yakala bu adam bu takimin futbolcusu sike yapmis diyorsun öyle olsa basda senol hoca istemezdi veya devre aradinda gönderirdi o oynattiktan sonra sana da desteklemek düser elestireceksen birak oynasin futbolunu elestir herkesden senol hoca karakterinde adam beklerseniz cok beklersiniz, profesyonel düsünmen yeterli....

ya abi etme yemisim profesyonelligi, bana mustafa gibi aykut gibi tolga gibi adamlar lazim, tolgayi lillede canli gördüm adam beraberlikden sonra hüngür hüngür agladi, mustafa desek adam bu forma icin canimi veririm diyor 200 bin tlye oynuyor baris özbek bir milyon € (!)aykut barisin 10da birine oynuyor

bu adam menejerine sag tarafdan gelirseler duman ederler diyor o kadar serefli bir adam

sezer badur gibi kazma futbolculari bi nevi kabul edebilirim ama baris gibi seref yoksunu bi adami asla

batuhan249
11.02.2012, 02:46
Bos adamsin vesselam.
S'en bugun oyuna girdikten sonra ne yapmaya
Calistin hic anlamadim
Senin gibi yetenek yoksunu ve ayrica
Oyleyada. Boyle sikeye bulasmis Adamlari
Ben bu kutsal formanin icinde. Gormek istemiyorum

ibrahim
11.02.2012, 02:48
Niye oyuna alındı bilmiyorum.

Niye kadroya alındı bilmiyorum.

Niye Trabzonspora alındı bilmiyorum.

Barışı alan veya aldıran kişi onu niye aldığını ve ondan ne beklediğini açıklamalı bence.
Ayni sorulari bende soruyordum kendi kendime.

Baris oyuna girdikten sonra Colmanin pozisyonunda gecmesi ve Colmanin ileri uca yakin oynamasidan sonra biraz sekillendi kafamda Senol Hocanin düsüncesi.

Maclarin skistigi ve pozisyon bulamadigimiz anlarda yüzde yüz isimize yarar diye düsünüyorum.

DeAgLeMaNyAq
11.02.2012, 02:49
Barış bu saatten sonra en azından bu sezon için skor açısından rahatlayan bir maç olmadıkça şans bulamaz. Bulsa bile ancak Colman ve Zokora'nın bir ceza veya sakatlık durumunun olması lazım...

Burak Sahin
11.02.2012, 02:56
Sen önce git serkanin 2005 deki fb ile oynadigimiz ve sampiyonlugun gittigi macdaki hareketine bak sonuca direk etki etmek nasil oluyormus görürsün yemisim profisyenelligi dimi?!?!

Ceyhun Öncü
11.02.2012, 03:20
Sen önce git serkanin 2005 deki fb ile oynadigimiz ve sampiyonlugun gittigi macdaki hareketine bak sonuca direk etki etmek nasil oluyormus görürsün yemisim profisyenelligi dimi?!?!

Serkan sucluysa serkanda gitsin
Benim icin isimlerin önemi yok

Serefsiz heryerde serefsizdir

DeAgLeMaNyAq
11.02.2012, 03:22

Bu mantıkla ligdeki oyuncuların yarısını elememiz lazım. Bugün Burak'ın bazı aykırı hareketlerine biz göz yumabiliyoruz ama bir de rakip takım taraftarlarını düşünün nasıl sinir oluyorlar...

Ceyhun Öncü
11.02.2012, 03:27
Buarada yanlis anlasilmasin
Istanbul takimlarinda oynayip formalarinin hakkini veren adamlara kapimm herzaman acik
Ben ne gabrice ne bugun saparaya kizdim bugün

Benim kizdigim nokta bu adamin bir sekilde sikeye bulasmasi ve ardindan bizim formamizi giymesi

Soner Albayrak
11.02.2012, 03:48
Maç eksiği oldukça fazla. Zamana ihtiyacı var gelecek sene takımda iyi işler yapabilir..

Hürgün Aygün
11.02.2012, 18:55
Çok acımasız eleştiriler var.Adam daha 2 maç oynadı üstelik 2'si de oyuna sonradan girerek.Şenol Hoca ile performansı artacaktır inşallah.

Sibel
11.02.2012, 20:55
Bütün topları geri yolladı. :)

.....
11.02.2012, 21:45
Ben Trabzonspor forması giyen bütün oyunculara sahip çıkmaya çalıştım. Yetersiz olsalarda formamızı giydiği için saygıyı hakketti. Ama Barış Özbek böyle bir saygıyı haketmiyor.

Kendi takımını rakibine satan birisinden bize yarar gelmez.

İddianamede Barış Özbek ile (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) menajer Doğan Ercan arasındaki konuşmalar şu şekilde yer alıyor:

D.E. Oynuyor musun?
B.Ö. Yok oynamıyorum ya abi, bu adam oynatmaz artık beni ya. Yok sorma bana yani bu adam hep kendi oyun (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)cularını hep oynattırıyor.
D.E. İyi forvet (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) kim oynuyor?
B.Ö. Kewell oynamıyor ya Baros oynuyor. Sağda Kazım oynuyor, sol (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)da da Stancu.
D.E. Stancu şey Gökhan Zan oynuyor mu?
B.Ö. Hmm oynuyor stoperde.
D.E. Hım şeyle o zaman Servet’le Neill’i mı kesti?
B.Ö. Yok (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) Neill’ı sağ beke koydu ya.

‘Barış Özbek, sağdan G.Saray’ı bayıltırlar diyor!’

İddianamenin ek klasörlerinde, geçen sezon G.Saray’da oynayan ve sezon başında Trabzon’a geçen Barış Özbek’e yönelik ilg (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)inç sözler dikkat çekiyor. 18 Mart’ta F.Bahçe’nin 2-1 kazandığı G.Saray derbisinden 2.5 saat önce menajer Doğan Ercan ile F.Bahçe asbaşkanı Ali Yıldırım arasında şu konuşmalar geçiyor:

A.Y: Nasıl yani, Yekta, Kulyo, o şey oynamıyor mu Cana?
D.E: O da şimdi Barış aradı da dedim orta sahada kim oynuyor, şey dedi abi, dedi Yekta’yı oynatıyor dedi konuşmuş birde.
A.Y: Hım Ayhan’ı oynatmıyorlar.
D.E: He oynatmıyor bir de o Cana oynuyormuş işte Kulyo, Kulyo.
A.Y: E Cana da var (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) Kana da var.
D.E: Valla abi bunları söyled (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)i bana haber vereyim dedim.
A.Y: İyi tamam baboş tamam tamam. Ne diyor Barış.
D.E: Barış’ın morali bozuk inşallah Fener yener diyor. (Gülüyor)
A.Y: Allah aşkına
D.E: Valla Kur’an çarpsın, s… gitsinler nasıl olsa kontratım bitiyor diyor anladın mı, sağ taraftan oynasınlar diyor, Doğan abi diyor.
A.Y: Hım…
D.E: Sağ tarafları kötü Neil şey ağır ya Ali abi.
A.Y: Hı hı.
D.E: Hakan Balta da kötü diyor ama sağ taraftan oynarlarsa diyor şey yaparlar diyor bayıltırlar diyor.

Kaynak: Habertürk

Ali İhsan
11.02.2012, 21:58
Bu adamın
Tipini sevmeyebilirsin, ki ben de sevmem
Futbolunu sevmeyebilirsin, ki ben de gsdeki ilk senesi hariç düzgün oynadığını görmedim
Sakatlıktan sonra bitti dersin, ki ben de sakatlığının etkilerinin uzun süre süreceğini ve bize çok faydalı olamayacağını düşünüyorum.

Ama bu adamın menejeriyle yaptığı isyanvari bir görüşmenin ardından menejerinin gidip Aziz Yıldırım ile yaptığı ve Barış'ın söylemediği sözleri söylemiş gibi yaptığı bir görüşmeden dolayı adını haine, şikeciye çıkaramazsınız. Elinizde Barış'ın görüşme kaydı var adam sağdan gelsinler falan diyor mu?

Mert67
11.02.2012, 22:01
Bu adamın
Tipini sevmeyebilirsin, ki ben de sevmem
Futbolunu sevmeyebilirsin, ki ben de gsdeki ilk senesi hariç düzgün oynadığını görmedim
Sakatlıktan sonra bitti dersin, ki ben de sakatlığının etkilerinin uzun süre süreceğini ve bize çok faydalı olamayacağını düşünüyorum.

Ama bu adamın menejeriyle yaptığı isyanvari bir görüşmenin ardından menejerinin gidip Aziz Yıldırım ile yaptığı ve Barış'ın söylemediği sözleri söylemiş gibi yaptığı bir görüşmeden dolayı adını haine, şikeciye çıkaramazsınız. Elinizde Barış'ın görüşme kaydı var adam sağdan gelsinler falan diyor mu?

Bu adamın şikeci olup olmaması bizim teşviğe teşebbüs mevzusuna benziyor. Yeterli delil yok. :)
Bende her sayfada Barış'a dair karakter tahlilleri yapılmasından sıklıdım.

Samet Yildirim
12.02.2012, 01:20
yarim sene yoktu fazla haksizlik yapmamak lazim..

Kadroda olmasi iyidir.

sifuni
12.02.2012, 01:37
Bu isin daha Play Offu var Baris o zamana kadar form tutacaktir ve takim orta sahasindaki alternatif sayisini cikaracagini düsünüyorum.

Burak Sahin
12.02.2012, 02:00
Bu mantıkla ligdeki oyuncuların yarısını elememiz lazım. Bugün Burak'ın bazı aykırı hareketlerine biz göz yumabiliyoruz ama bir de rakip takım taraftarlarını düşünün nasıl sinir oluyorlar...

Bu mantigi ben benimseyen biri degilim ama bazi arkadaslar bize gelen futbolcularin futbolculuklarinin yaninda gandhi vari karakter bekliyorlar jaja alkolik gitsin burak mac esnasinda soldaki arkadasina birsey dedi cok antipatik baris özbek zaten serefsiz ölsede olur bize Hüseyin, yumlu tarzi efendi tipli oyuncular lazim ki yetenek falan önemli degil akilli uslu efendi olsunlar kafidir ;)

machinist_61TS
14.02.2012, 23:19
Ben Trabzonspor forması giyen bütün oyunculara sahip çıkmaya çalıştım. Yetersiz olsalarda formamızı giydiği için saygıyı hakketti. Ama Barış Özbek böyle bir saygıyı haketmiyor.

Kendi takımını rakibine satan birisinden bize yarar gelmez.

İddianamede Barış Özbek ile (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) menajer Doğan Ercan arasındaki konuşmalar şu şekilde yer alıyor:

D.E. Oynuyor musun?
B.Ö. Yok oynamıyorum ya abi, bu adam oynatmaz artık beni ya. Yok sorma bana yani bu adam hep kendi oyun (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)cularını hep oynattırıyor.
D.E. İyi forvet (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) kim oynuyor?
B.Ö. Kewell oynamıyor ya Baros oynuyor. Sağda Kazım oynuyor, sol (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)da da Stancu.
D.E. Stancu şey Gökhan Zan oynuyor mu?
B.Ö. Hmm oynuyor stoperde.
D.E. Hım şeyle o zaman Servet’le Neill’i mı kesti?
B.Ö. Yok (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) Neill’ı sağ beke koydu ya.

‘Barış Özbek, sağdan G.Saray’ı bayıltırlar diyor!’

İddianamenin ek klasörlerinde, geçen sezon G.Saray’da oynayan ve sezon başında Trabzon’a geçen Barış Özbek’e yönelik ilg (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)inç sözler dikkat çekiyor. 18 Mart’ta F.Bahçe’nin 2-1 kazandığı G.Saray derbisinden 2.5 saat önce menajer Doğan Ercan ile F.Bahçe asbaşkanı Ali Yıldırım arasında şu konuşmalar geçiyor:

A.Y: Nasıl yani, Yekta, Kulyo, o şey oynamıyor mu Cana?
D.E: O da şimdi Barış aradı da dedim orta sahada kim oynuyor, şey dedi abi, dedi Yekta’yı oynatıyor dedi konuşmuş birde.
A.Y: Hım Ayhan’ı oynatmıyorlar.
D.E: He oynatmıyor bir de o Cana oynuyormuş işte Kulyo, Kulyo.
A.Y: E Cana da var (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#) Kana da var.
D.E: Valla abi bunları söyled (http://forum.donanimhaber.com/m_55811705/tm.htm#)i bana haber vereyim dedim.
A.Y: İyi tamam baboş tamam tamam. Ne diyor Barış.
D.E: Barış’ın morali bozuk inşallah Fener yener diyor. (Gülüyor)
A.Y: Allah aşkına
D.E: Valla Kur’an çarpsın, s… gitsinler nasıl olsa kontratım bitiyor diyor anladın mı, sağ taraftan oynasınlar diyor, Doğan abi diyor.
A.Y: Hım…
D.E: Sağ tarafları kötü Neil şey ağır ya Ali abi.
A.Y: Hı hı.
D.E: Hakan Balta da kötü diyor ama sağ taraftan oynarlarsa diyor şey yaparlar diyor bayıltırlar diyor.

Kaynak: Habertürk

Olayı gayet güzel özetlemişsin.Baştan sona yazdıklarına katılıyorum..

ANIL
18.02.2012, 16:47
bu forumda bir tek ben güveniyorum sana heralde.

Burak Sahin
18.02.2012, 18:56
benide ekle anil arkadasim.......aykutun serkanin oynadigi futbolun toplamindan daha iyi oynar ama iste adaletin olmadigi yerde adamin sansi yok.....

serdaracıl
18.02.2012, 20:47
Taraftar futbolcusundan utanir mı senin bu takımda olmandan utanıyorum o derece

Burak Sahin
19.02.2012, 06:19
Taraftar futbolcusundan utanir mı senin bu takımda olmandan utanıyorum o derece

adamla sahsi bir sorununuz mu var....bu kin bu nefret neden anlayamiyorum...

bingolts
19.02.2012, 10:29
Barış özbek iyi bir futbolcu eleştirmekten vazgeçin sahip çıkın

Süleyman Baykan
19.02.2012, 10:50
Bu adam belki yaptığı bazı şeylerle itici gelebilir açıkçası Burak İstanbul takımlarında oynarken gıcık oluyordum lakin kendini çok geliştirdi ve yaşadığı olaylardan ders aldı daha sağlam bir kişiliği ve duruşu var artık Barış Özbek Almanya'da altyapısını tamamlamış bir oyuncu Almanya genç milli taımlarında oynamış ve Trük milli takımını tercih etmiş bir isim ve şuan Florya'da değil Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Hayrettin Şiranlı sahasında antrenman yapıyor.

Armağan Dere
19.02.2012, 13:15
8 ay boyunca 45 dk bile top oynamadan
2,5 Trilyon lira alan tek adamsın belki de Barış.
Bu konuda seni tebrik ediyorum Barış(!).

Murat'
19.02.2012, 13:32
Aldığı para konusunda yerden göğe kadar haklısınız, burda kesinlikle yönetimin işbilmezliği var.Ama bu sadece Barış için değil diğer oyuncular için de geçerli.Yönetim ücretler konusunda kantarın topuzunu feci halde kaçırdı, ya da artık futbolun mali tablosu bu fiyatları gerektiriyor.Ben şimdi başka bir şeyden bahsedeceğim.Ben Barış'tan ümitliyim, onun Galatasaray'da iki sezon ortaya koyduğu performans ortada, o zamanlar burda yapılan yorumları çok iyi hatırlıyorum.''Biz neden Barış Özbek gibi gurbetçiler bulamıyoruz''Barış genç diye tabir ettiğimiz Aykut'tan sadece bir yaş daha büyük.

serdaracıl
19.02.2012, 14:09
adamla sahsi bir sorununuz mu var....bu kin bu nefret neden anlayamiyorum...

Fatih Akyel neyse barış Ozbek de o benim gozumde

Ünal Cumhur
19.02.2012, 15:43
Fatih akyel vari bir transfer. Bu adama yılda 1meuro verenler alah sizi bildigi gibi yapsn.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=40.985680,28.849949

pReN@_61
19.02.2012, 15:46
Geriye ve yana oynamaktan başka bir şey yok mu lugatında be adam ?

Faik Yılmaz
27.02.2012, 08:39
Hadi sakatlanma şeklini geçtik diyelim....

Profesyonel bir oyuncunun oynaması için kaç ay antrenmana çıkması lazım.....

Kendisi 1 kasım 2011 tarihinden beri tam 116 gündür antreanmana çıkıyor ama ne hikmetse 18 kişilik kadroda bile yer bulamıyor.....

anth
27.02.2012, 09:08
Yönetimle birlikte bir zahmet kulübün kapısından içeri girmesin.... Artık o iddaanamenin içinde herhangi bir şekilde adı geçen adamı istemiyorum...

Turgay Atalay
27.02.2012, 09:24
Sana verilen her bir kuruş haram zıkkım olsun, hakkım varsa (ki var bir sürü kalitesiz ürün alıyorum, bu takımın yüzü suyu hürmetine) helal etmiyorum. Sezon sonu topuk, topuk, topuk

Faik Yılmaz
02.03.2012, 13:17
Sakatlıktan kurtulup qntrenmanlara başladığı tarih...... 1 Kasım 2011
Bugün ...... 2 Mart 2012

Tam 123 gündür antrenman yapan ama 18 kişilik kadroya bile giremeyen Barış Özbek......

Güzel yere kapak attın valla.... sana helal olsun...

Senin transferinde parmağı olan herkese de hakkımız haram olsun.....

Tyler Durden
02.03.2012, 14:04
Sakatlıktan kurtulup qntrenmanlara başladığı tarih...... 1 Kasım 2011
Bugün ...... 2 Mart 2012

Tam 123 gündür antrenman yapan ama 18 kişilik kadroya bile giremeyen Barış Özbek......

Güzel yere kapak attın valla.... sana helal olsun...

Senin transferinde parmağı olan herkese de hakkımız haram olsun.....

barisi sevmem, alindiginda da boyle adamlarin
bizde yeri olmamali diyen biri olarak
tespitine katilmiyorum.en azindan adamin
bir sucu oldugunu dusunmuyorum.
hoca oynatmiyorsa baris ne yapsin?zokoranin yoklugunda tel tel dokulen
orta sahamizda bile tercih edilmedi..
bir sakatliktir aldi basini gidiyor.
senol hocanin klasik inadi..takima yeni katilan veya
sakatliktan donen futbolcularin takima monte olmasi en az bir alti ayi buluyor.
bu hesaptan yola cikarsak barisin forma yuzu gorebilmesi icin
en az iki ayi daha var..

Turgay Atalay
02.03.2012, 14:58
barisi sevmem, alindiginda da boyle adamlarin
bizde yeri olmamali diyen biri olarak
tespitine katilmiyorum.en azindan adamin
bir sucu oldugunu dusunmuyorum.
hoca oynatmiyorsa baris ne yapsin?zokoranin yoklugunda tel tel dokulen
orta sahamizda bile tercih edilmedi..
bir sakatliktir aldi basini gidiyor.
senol hocanin klasik inadi..takima yeni katilan veya
sakatliktan donen futbolcularin takima monte olmasi en az bir alti ayi buluyor.
bu hesaptan yola cikarsak barisin forma yuzu gorebilmesi icin
en az iki ayi daha var..

Demek ki hala daha ilk 11 i zorlayacak seviyeye gelmemiş, gelememiş...Şayet o seviyeye gelmiş ve ona rağmen Aykuta formasını kaptırıyorsa futbolu bıraksın daha iyi...Durumu çok vahimdir

Ceyhun Öncü
02.03.2012, 16:27
benide ekle anil arkadasim.......aykutun serkanin oynadigi futbolun toplamindan daha iyi oynar ama iste adaletin olmadigi yerde adamin sansi yok.....

adaletin oldugu bir yerde olsaydi zaten suan hapisdeydi!

Ömer SEVİNÇ
03.03.2012, 15:00
Şu takımda geçirdiği 1 dakikaya bile yazıklar olsun.

poetricus
03.03.2012, 15:10
Bu oyuncu senede 1 milyon 250 Avro garanti para alıyor; çıt yok, ama onur 900.000 Avro isteyince; "Yedek bir oyuncuya o kadar verilmez!" deniyor.
Bazıları doğuştan şanslı olurmuş.

Bir de form tutması hikâyesi vardı değil mi?

inception61
04.03.2012, 16:31
O haram paralar senden çokar evlat bedduaların en güzeli senin olsun.
bu takıma gönül vermiş biri olarak bu kişiyi alanada hakkımı helal etmiyorum
hadi iyi antremanlar muhbir:D

Travelair
11.03.2012, 10:21
Profesyonel futbolcu Barış Özbek'in kulübümüze transferi konusunda futbolcu ile 3 yıllık (2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya;

-2011-2012 futbol sezonu için 1.015.000 EUR garanti ücret ve 3.125 EUR maçbaşı ücreti,
-2012-2013 futbol sezonu için 1.005.000 EUR garanti ücret ve 3.125 EUR maçbaşı ücreti,
-2013-2014 futbol sezonu için 900.000 EUR garanti ücret ve 3.125 EUR maçbaşı ücreti ödenecektir.

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=159022

Yöneticilerimiz nasıl pazarlık yapıyorlar?

Ücreti çok buluyorum, o ayrı. Maç başılarını yüksek tutup garanti parayı az tutmak da bir ilkedir. Ona da uyulmamış...

Peki ücretin sonraki yıllarda artması gerekmez mi? Yani futbolcunun uyum sağlaması, performansının, veriminin artacağı düşünülerek seneler geçtikçe arttırırsın ücretini. Burda düşürüyorsun. Anlamak güç

Sefaenes
11.03.2012, 10:29
buna verilen parala Basketbola verse yönetim daha iyi bir is yapmisdi geldigini hic istemedigim karektersiz oyunculardan insallah seneye kadroda olmaz ama yönetim baskalarini yollar bunu birakir

Ozan Yazıcı
11.03.2012, 11:13
Kabahat sende degil seni transfer edenlerde..

.....
11.03.2012, 11:49
Çöpe giden paralar. Yazık ya yazık.

Uğur Ö.
11.03.2012, 12:12
Barış gibi takımda senede bir kere veya en çok iki kere oynayacak adamlara bukadar para verilmesinin mantığı ne.Git basketbola yatır o parayı kafayı yedirtecekler zorla.Ah Şenol Hocam niye alıyorsun oynatmıyacağın adamları

Murat SİSMAN
11.03.2012, 12:49
Yattara için yattığı yerden para alıyor diyenler.

bingolts
11.03.2012, 14:08
bu adam sakatlandı yoksa banko oynardı taraftara bak etmediği laf yok .... Tek kelimeyle cinconda ilk yılında süperdi öyle oynasın yeter.

SEDAT
12.03.2012, 10:32
* Şenol Hoca seni bu takıma kazandıracaktır. Evlenmişsin diye haberler var, Allah mutlu etsin...

Faik Yılmaz
12.03.2012, 10:36
bu adam sakatlandı yoksa banko oynardı taraftara bak etmediği laf yok .... Tek kelimeyle cinconda ilk yılında süperdi öyle oynasın yeter.

Bir oyuncunun sakatlandıktan sonra antrenmanlara başlaması ile oynaması arasında kaç gün geçmesi gerekiyor....

130 güğn oldu yetmezmi...

Lig bitti yahu ne zaman oynayacak bu adam...

1 kasım 2011 den beri antrenman yapıyorda neden oynamıyor madem bu kadar bulunmaz hint kumaşıysa bu adam...

Sezon sonu gönderilmeli daha fazla para harcanmadan...

Yazık verilen paralara.....

demir
12.03.2012, 10:43
barış suankı halı ıle kadroda ılk 11 e girmesi bence mucize suankı halı ıle anca aykutun yedegı olurkı aykutun durumunu hepımız goruyoruz zokora sakat , colman kartcezalısı, serkan da sakat olacakkı belkı kadroya bir ihtimal gırebılır ondanda suphelıyım...

barıs kotu bır oyuncu degıl fakat aldıgı paraya deger bır oyuncu olmadıgı da kesın evet sakatlandı kıolay bır sakatlık surecıde gecırmedıgı asıkar fakat barıs sakat olmasada bu kadroya gıremezdı bence ...

Tolga_61
12.03.2012, 12:02
Barış Öbek Almanya da evlenmiş.Umarım bundan sonra hayatı ve futbolu düzene girer.Adam saha içinden çok dışarda ses getiriyor...:)

Adem Erdoğan
12.03.2012, 12:09
Düğününde oynayabilmişmi bari. :)

Tolga_61
12.03.2012, 14:04
Yarın düğünde gelin ayağına bastığı için sakatlandı 6 ay yok derlerse hiç şaşırmam:D

Ligos61
12.03.2012, 14:32
Takımda kalmasını kabullenemiyorum oturdukları yerden trilyonları kazanıyorlar.Sezon sonu derhal gönderilsin.

messi_61
12.03.2012, 14:37
Takimda gormek istemiyorum bu tipsiz adami !!

hamdi_61
12.03.2012, 14:40
evlilik haberleri nereden çıktı ? zaten evlenmemiş miydi bu adam ? hatta yunan adalarına tatile gitmişti. hani bize imza attıktan hemen sonra.

Allah Allah ben mi yanlış hatırlıyorum.

düzeltme: Ben yanlış hatırlıyormuşum.tatile gittiğinde evli değilmiş, nişanlıymış.

http://www.trabzonhaber.com.tr/spor/baris-ozbek-yakalandi-h4250.html

Soner Albayrak
12.03.2012, 14:57
Yattığı yerden para kazanan bi işe yaramaz daha. Ne zaman oynayacak bu adam?

Erbay
12.03.2012, 14:58
Ben de beğenmiyorum, kesinlikle gitmesini istiyorum ama adam silah zoruyla imzalattırmadı o sözleşmeyi yönetime. Çatır çatır alacak parasını.

cakalkerem
12.03.2012, 15:09
yavaş yavaş takma adapte olabilir bence....fena oyuncu değil...

endlessdeath
13.03.2012, 01:24
Düğününde oynayabilmişmi bari. :)
süper bi espiri

olcay_61
13.03.2012, 16:57
bu sene geçti artık ama önümüzdeki sezon rotasyonda faydalanabileceğimiz bir oyuncu olacak bence.

buarada koca sezonda 2 kez gördüm Barışı; varlıbaşta sinemada ve bugün de meydanda otoparkta :D inşallah sahada görmek de nasip olur :)

Fatih ÇOLAK
13.03.2012, 17:07
Sezon sonunda gideceğini düşünüyorum, takas olabilir...10 dakikalık performansa 1 milyoncuk kazanmış olacak...

gabriel omar
13.03.2012, 17:26
Sezon sonunda gideceğini düşünüyorum, takas olabilir...10 dakikalık performansa 1 milyoncuk kazanmış olacak...

Hakkını vermek lazım sakat olduğu dönemlerin parasını almayacaktı sanırım o yüzden 1 milyon almış sayılmaz.

Hem Barış bu parayı yatarak kazansa bile ona hiç bir şey denemez.Kabahat Barış gibi futbolcuyla senelik 1.1 milyon euro gibi bir ücretle anlaşmayı başarmış yöneticilerimizde.

Takastada kimseye kitleyebileceğimizi sanmıyorum.Belki ücretini yarı yarıya indirirse bir Anadolu kulübüne satarız.

Fatih ÇOLAK
13.03.2012, 17:32
Hakkını vermek lazım sakat olduğu dönemlerin parasını almayacaktı sanırım o yüzden 1 milyon almış sayılmaz.

Hem Barış bu parayı yatarak kazansa bile ona hiç bir şey denemez.Kabahat Barış gibi futbolcuyla senelik 1.1 milyon euro gibi bir ücretle anlaşmayı başarmış yöneticilerimizde.

Takastada kimseye kitleyebileceğimizi sanmıyorum.Belki ücretini yarı yarıya indirirse bir Anadolu kulübüne satarız.

Bence takasta kullanılır neden olmasın, örn. Antep ile bence gayet mümkün, zaten Barış'a kızmıyorum, oynatılmayacağı biline biline sakatlanınca sözleşmesinin feshedilmemesine kızıyorum...

gabriel omar
13.03.2012, 17:52
Bence takasta kullanılır neden olmasın, örn. Antep ile bence gayet mümkün, zaten Barış'a kızmıyorum, oynatılmayacağı biline biline sakatlanınca sözleşmesinin feshedilmemesine kızıyorum...

Şu an aldığı senelik ücreti değil Antep Bursaspor bile vermez Barışa.Yarı yarıya bir indirime giderse belki.

Antep zaten ekonomik olarak sıkıntıda hiç böyle gereksiz bir hamle yapacaklarını sanmam.Ama umarım yaparlar.

Ertan1982
13.03.2012, 17:58
takimdan yolanmali.para istiyorsa imza attiran kimler varsa kendi cebinden versin.oh ne güzel yöneticiyim diye ortalikta dolas Trabzonspor´un parasiyla millete peskes cek.yok öyle,zararini son kurusuna kadar verecekler.kendi islerini böyle yönetiyorlar mi??

DeAgLeMaNyAq
13.03.2012, 19:03

Bence de hakkını vermek lazım Ekim ayından beri para alıyor ama oynadığını gören olmadı...

gabriel omar
13.03.2012, 19:17
Bence de hakkını vermek lazım Ekim ayından beri para alıyor ama oynadığını gören olmadı...

Kırk yılın başı adamı bir yerde öveyim dedim onda da tepki aldım :)

Barış hakkındaki gerçek görüşlerimi yazınca ceza alıyorum o yüzden mümkün mertebe övülecek bir davranışını yazdım bu sefer :)

DeAgLeMaNyAq
13.03.2012, 19:23
Söylediklerim tepki amaçlı değil. Ben zaten hiçbir zaman Barış'a kızmadım, performansını görmeden kızanları da anlamıyorum. Kızılacak yer yönetimdir...

malimar61
13.03.2012, 19:55
http://www.guncel61.com/genel/baris-ozbek-evlendi.html barış özbek evlenmiş

slmn
13.03.2012, 19:58
balayını ise Amerika’da satın aldıkları evde geçirecek. :)

Tolga
13.03.2012, 20:01
Neyse Allah yardımcısı olsun . . .

DeAgLeMaNyAq
13.03.2012, 20:23
balayını ise Amerika’da satın aldıkları evde geçirecek. :)

Paraların nereye gittiği belli oldu. :) Güle güle otursunlar...

inception61
13.03.2012, 21:40
Doğduğun topraklara git evlat bura sana göre değil BURASI TRABZON;)

Sefaenes
17.03.2012, 08:12
ya bunu istemedik sakatlandi parayi aldi ya simdi neden oynamiyor okadar cok paramiz varsa o parayi gidin fakir cocuklara verin ama buna vermeyin

cendelsahinov
19.03.2012, 03:25
Niye oynamıyor? Burası bir tarla mı? Trabzonspor amatör bir takım mı? Madem ki oynamayacak devre arası gönder gitsin. Bu kadar plansız transfer politikası olur mu? Adamda suç yok. Silah zoruyla gelmedi Trabzon'a.

Veysel
19.03.2012, 08:44
Niye oynamıyor? Burası bir tarla mı? Trabzonspor amatör bir takım mı? Madem ki oynamayacak devre arası gönder gitsin. Bu kadar plansız transfer politikası olur mu? Adamda suç yok. Silah zoruyla gelmedi Trabzon'a.

Bana bunun verdikleri paranın %20 sini versinler daha çok işe yaramazsam adam değilim getir götür işlerini yaparım be bunun gibi sığır gibi yatmam 1 sezondur :)

Murat'
19.03.2012, 09:48
Bana bunun verdikleri paranın %20 sini versinler daha çok işe yaramazsam adam değilim getir götür işlerini yaparım be bunun gibi sığır gibi yatmam 1 sezondur :)

Sen de çok tamahkarsın valla. Sana da gerek yok, asgari ücret+yok+ SSK ile beraber oynayacak milyonlarca insan var bile. :)

Turgay Atalay
19.03.2012, 09:53
Aykutu kesemeyen adamın bu takımda işi yok, derhal yollanmalı, derhal.

x_man
19.03.2012, 12:44
barışcell yaz 3434'e yolla maç kadroları eline gelsin

Faik Yılmaz
21.03.2012, 08:26
sakatlığı geçtikten sonra 140 gündür antrenman yapıyor....

ve kupa maçında değil 11 de 18 dede yer bulamıyor.....

demek ki hiç bir şey yok bu adamda....

yoksa Şenol Hoca bu dar zamanda kesinlikle oynatırdı Onu.....

sene sonu beklenmesine gerek yok hemen ilk uçakla gönderilmeli ....

Mert Oğuzlu61
21.03.2012, 16:59
8 dakka (a.gücü) = 2 000 000 TL !!!!!!!!

bu paranın hesabını vermeliler, az buzda birşey değil birileri bu paranın hesabını vermeli !

barış topa dokunmadan, bir sene futbol oynamadan 2m TL alıyor. adaletini seveyim dünya...!

Murat'
21.03.2012, 17:19
Bu paranın hesabını verecek olan elbetteki iş bilmez yönetimdir.Bu oyuncuya bu parayı hiç kimse vermezdi.

Ertan1982
21.03.2012, 17:31
Gidin Babasiz cocuklari okutun buna verilen parayla.En azindan Vatana Millete faydasi olur.

Batuhan
21.03.2012, 20:38
Aykutu kesemeyen adamın bu takımda işi yok, derhal yollanmalı, derhal.

Aynen öyle. Üstelik yıllık 1 milyon euro maaş! :yattara:

hamdi_61
21.03.2012, 20:56
Gidin Babasiz cocuklari okutun buna verilen parayla.En azindan Vatana Millete faydasi olur.

%100 katılıyorum.

Yavuz Hasan
21.03.2012, 21:23
sakatlığı geçtikten sonra 140 gündür antrenman yapıyor....

ve kupa maçında değil 11 de 18 dede yer bulamıyor.....

demek ki hiç bir şey yok bu adamda....

yoksa Şenol Hoca bu dar zamanda kesinlikle oynatırdı Onu.....

sene sonu beklenmesine gerek yok hemen ilk uçakla gönderilmeli ....

sağlam olan bir çok oyuncuyu oynatmayan şenol güneş mi kesinlikle oynatırdı

Sefaenes
02.04.2012, 00:47
ligler bitti bu adam mac oynamadan 1 sezonu gecirip para kazandi ona bu parayi verenler acaba cebinden mi veriyor sakatlandiginda sözlesmeni yirtmiyan yöneticilere yaziklar olsun seneye takimda görmek istemiyorum. Bu sarlatan takimdan gittiginde bizi parasini almadi diye mahkemeye vermesse sasirmam

Sefa
02.04.2012, 00:48
Sevmiyorum, hazzetmiyorum, gideceği günü iple çekiyorum ek olarak Aykut'u kesemiyorsan direkt futbolu bırak..

Emre B.
02.04.2012, 10:18
Aykut'u bile kesemiyosan sen topçu değilsin. Dön Almanya'da bölgesel liglerde oyna.

Necmi6161
02.04.2012, 11:25
aykutu kesemiyorsan dön git diyorsun da , şenol hoca onu oynatmayı düşünüyor mu acaba öz evladı aykut varken ?

Misina
02.04.2012, 11:35
1 milyon euroluk adam 18 de niye yok Balayına mı gitti yoksa?

güneyli
02.04.2012, 12:16
Hıyar dersem çık,armut dersem çıkma..

poetricus
02.04.2012, 15:48
1 milyon euroluk adam 18 de niye yok Balayına mı gitti yoksa?
Yunan adalarını bir taramak lazım. Sakatken oralardaydı.

Hatice Aslan
02.04.2012, 17:11
aykutu kesemiyorsan dön git diyorsun da , şenol hoca onu oynatmayı düşünüyor mu acaba öz evladı aykut varken ?

Çalışan yetenekli olan elbet formayı kapar. Yorum yaparken saçmalama kardeşim yaşın kadar konuş lütfen :) Volkan nasıl kaptı formayı ? Kötüydü hırslandı çalıştı ve ilk11'de sahaya sürülmeye başladı değil mi? Bu arkadaşta çalışsın hırslansın bir zahmet , Aykut'u kesemiyorsa bu Barış'ın suçu.

Burak Sahin
03.04.2012, 10:05
Eger söz konusu yetenekli caliskan basarili olan aykut ts de oynayan aykutsa ve o aykut daha hic oyununu göremedigimiz baris özbekden daha yetenekli basarili gözüküyorsa bu taraftar arasinda gercekden ne futboldan ne futbolcudan anlamayan tonla adam var.... Yahu barisin ölüsü aykutu ikiye katlar....

munzevil
03.04.2012, 10:08
oynamadan,damdan düşerek bu kadar para kazanan başka kimse varmı acaba.?

Necmi6161
03.04.2012, 14:39
Çalışan yetenekli olan elbet formayı kapar. Yorum yaparken saçmalama kardeşim yaşın kadar konuş lütfen :) Volkan nasıl kaptı formayı ? Kötüydü hırslandı çalıştı ve ilk11'de sahaya sürülmeye başladı değil mi? Bu arkadaşta çalışsın hırslansın bir zahmet , Aykut'u kesemiyorsa bu Barış'ın suçu.

yaşın kadar konuş ne demek ya ? ne alakası var ?

barış özbeğin ölüsü 3 aykut yapar. barış özbeği formsuz halde oraya koysan ne oynayacağı bellidir , aykut ise yokları oynuyor.

öz evlat aykuttan vazgeçemiyor şenol hoca ama.

Necmi6161
03.04.2012, 14:40
Eger söz konusu yetenekli caliskan basarili olan aykut ts de oynayan aykutsa ve o aykut daha hic oyununu göremedigimiz baris özbekden daha yetenekli basarili gözüküyorsa bu taraftar arasinda gercekden ne futboldan ne futbolcudan anlamayan tonla adam var.... Yahu barisin ölüsü aykutu ikiye katlar....

aynen öyle , ama bunu burdaki ''çok bilmişlere'' anlatamazsın

Mahmut Baran
03.04.2012, 15:31
tiz elden kellesi vurulmalı . zaten seni sevmemiştim sütoğlan

Hatice Aslan
03.04.2012, 17:38
yaşın kadar konuş ne demek ya ? ne alakası var ?

barış özbeğin ölüsü 3 aykut yapar. barış özbeği formsuz halde oraya koysan ne oynayacağı bellidir , aykut ise yokları oynuyor.

öz evlat aykuttan vazgeçemiyor şenol hoca ama.

Çok bilmişlikle suçluyorsunda bende soruyorum o zaman madem bu Barış'ın ölüsü Aykut'u 3e katlıyorsa neden Aykut'u kesecek kadar azmedip hırslanıp çalışmıyor ? Azimle çalışan formayı kapar arkadaş Volkan nasıl yerlerde sürünürken birden 11'in vazgeçilmezi oldu? Mustafa Yumlu mesela ne kadar stoper eksikliğimizden dolayı ilk 11'de sahaya çıksada kötü oyununu geliştirmeye başladı en aza indirdi hatalarını demekki çalışıyor bunun için. Ben bu yorumları yaparken Aykut'u savunmuyorum onun kötü oynadığı konusunda hepimiz hemfikiriz zaten benim kafamı kurcalayan demekki Barış formayı kapmak için hiç çabalamıyor. Bunun öz evlatla falan alakasıda yoktur. Asıl öz evlat yorumunu yapanlar zaten birşeylerden anlamıyordur şimdi anladın mı küçük kardeşim ? :)

gabriel omar
03.04.2012, 17:50
Ah seni takasta birine kitleyebilsek.

Emrah KabuL
03.04.2012, 19:10
Sezer Badur,Sapara,Barış Ataş demek ki sırf bu adam oynayabilsin diye gönderildi.

Ama ne yazık ki gönderilen bu 3 oyuncu ve Barış Özbek,Aykut'tan 3 değil 5 gömlek üstün.

Ayrıca sürekli tercih edilmesinin çalışma,azim ve hırs ile alakası falan yok.

Bu kadar çalışan,hırs yapan bir oyuncu her maç saha içinde kaybolur mu ?

Bir futbolcu 2-3 maç dahi olsa iyi oynamaz mı yahu..hiç mi denk gelmez arkadaş.

Aşk-ı TS nickli arkadaş elbette ki Aykut'u savunacak.

Çünkü her maç kötü oynamasına rağmen Aykut'u sahaya süren Şenol Güneş.

Şenol Güneş'e toz kondurmayan bir insanın Aykut için gerçekçi bir yorum yapabilmesi mümkün mü ?

Yok Volkan Şen çalışmış da, hırs yapmış falan da.. geçiniz.

Volkan Şen,Trabzonspor'a gelirken kendini ispat ederek gelmiştir.

Adam Bursaspor ile şampiyonluk yaşamış,gösterdiği üstün performans ile büyük kulüplerin gözdesi haline gelmiş ve ligin en iyi kanat oyuncularından biri olarak gösterilmiştir.

Fakat bize transfer olduğun da formsuz olduğundan dolayı gelir gelmez ilk 11'de şans bulamadığı doğrudur,şans verildiğinde 1-2 maç iyi işler yapmış olmasıyla beraber,sağ açık da oynayabilecek kanat oyuncusu da olmadığı için formayı kapmıştır.Gerçi halen daha istenilen seviye de olmamasına rağmen adamın en azından belli bir potansiyeli var.O yüzden Volkan'da ısrar edilmelidir.

Hatice Aslan
03.04.2012, 19:52

Şenol Güneş'e toz kondurmayan bir insanın Aykut için gerçekçi bir yorum yapabilmesi mümkün mü ?

Sana çok mu dokunuyor Şenol Güneş'e toz kondurmamam? Ne bu şiddet bu celal ? Ne bu kin öfke nefret ? Aykut'u savunduğum falan yok! Yine diyorum çalışan azimle hırsla formayı almak isteyen alır! Barış bu formayı alamıyorsa suç onundur! Adam gibi çalışanın hakkını her yerde verirler emin ol. Nasıl bir futbol bilgisine sahipsiniz anlamadım gitti arkadaş! Biz birilerini savununca futbol bilgisi sıfır oluyoruz siz sürekli birilerini aşağılayınca futbol bilgesi oluyorsunuz ilginç!

Arkadaşım bak Şenol Güneş'in sonuna kadar destekçisi olurum her insanın hatası olabilir siz hayatınızda hiç hata yapmadınız mı ? En ufak bile bir hatanız olmadı mı ? Bu adam hata yapar insandır sonuçta ayarlı robot değildir ben bu adamı savunurum arkadaş neden mi ? Yaşadığımız 6 şampiyonlukta hatta 7.sinde bile alın teri olduğu için. Düzgün bir üslubla herkesi eleştirebilirsiniz ama size bu insanları aşağılama hakkını kimse vermez veremez buna hiçkimseninde hakkı yok. Herkes haddini bilerek eleştirsin , bizler düzgün eleştirenlerin değil saldıranların haddini bilmeyenlerin karşısındayız ne kadar zoruna gitse de!

Sen kimsin bilmiyorum acaba gerçekten Trabzonspor'lumusun yoksa fenerin tarlasından biri misin Allah bilir! Fener maçı öncesi antu sitesinin girişinde Şenol Güneş ve Başkanımızla dalga geçen fenerlilerden 2002'de ki Milli Takım başarısını elde eden Şenol Güneş'i yerden yere vuran kıyafetinden saçından ailesine kadar laf eden, o kirli medyadan dahi farkınız olmadığını gün geçtikte görüyorum malesef!

Şenol Güneş konusunada yazdım bizim mesajlarımızı alıntı yaparak yada alıntı yapmadan direk şahsımıza saldırarak hiçbiryere varamaz sadece kendinizi küçük düşürürsünüz. Neden mi? Çünkü burada sürekli şahıslara futbolcularımıza hocamıza saldıranları diğer konularda aktif göremediğimizdendir işte bunlar neyin ne olduğunu koyar ortaya.

Yeter artık insanında bir patlama noktası var iğne batırılmış gibi gelip burda sağa sola saldırmanın anlamı yok sakin olan insanı çıldırtırsın sen ve senin gibiler!
Haddini bil saygısızlık yapma! Biraz yaşınızın verdiği olgunluğu kabullenin yahu!

Kadir
03.04.2012, 20:13
Arkadaş biz maaşa 3 kuruş zam gelse diye beklerken böyleleri yattıkları yerden malı götürüyor.. Adalateniiii...!

Necmi6161
03.04.2012, 21:54
Sezer Badur,Sapara,Barış Ataş demek ki sırf bu adam oynayabilsin diye gönderildi.

Ama ne yazık ki gönderilen bu 3 oyuncu ve Barış Özbek,Aykut'tan 3 değil 5 gömlek üstün.

Ayrıca sürekli tercih edilmesinin çalışma,azim ve hırs ile alakası falan yok.

Bu kadar çalışan,hırs yapan bir oyuncu her maç saha içinde kaybolur mu ?

Bir futbolcu 2-3 maç dahi olsa iyi oynamaz mı yahu..hiç mi denk gelmez arkadaş.

Yok Volkan Şen çalışmış da, hırs yapmış falan da.. geçiniz.

Volkan Şen,Trabzonspor'a gelirken kendini ispat ederek gelmiştir.

Adam Bursaspor ile şampiyonluk yaşamış,gösterdiği üstün performans ile büyük kulüplerin gözdesi haline gelmiş ve ligin en iyi kanat oyuncularından biri olarak gösterilmiştir.

Fakat bize transfer olduğun da formsuz olduğundan dolayı gelir gelmez ilk 11'de şans bulamadığı doğrudur,şans verildiğinde 1-2 maç iyi işler yapmış olmasıyla beraber,sağ açık da oynayabilecek kanat oyuncusu da olmadığı için formayı kapmıştır.Gerçi halen daha istenilen seviye de olmamasına rağmen adamın en azından belli bir potansiyeli var.O yüzden Volkan'da ısrar edilmelidir.

doğru diyorsun , o yüzden aykut konusunda tartışmaya gerek yok onla :D

esra61
03.04.2012, 22:32
bu uşak nereler de yüzünü gören cennetlik...:)

Hatice Aslan
03.04.2012, 22:34
Aykut'u savunmadığımı kötü oynadığı konusunda hemfikir olduğu yazdığım halde saçmalamakta sınır tanımayan eyy futbol bilgesi(!)kişilere..

Yorumculuk 15 yaşında çocukla 2-3 Anti Şenol Güneş'ci(Ki onlar belli kişiler zaten)ye kaldıysa BMN forum kapansın gitsin. Kin , öfke , nefretle dolmuşsunuz buna sebep ne acaba? Ne yaptıysa bu adam size onun getirdiği başarıları bile haketmeyecek kadar nankörsünüz her fırsatta neredeyse küfür yazmadığınız kalıyor belkide içinizden küfrederek yorum yapıyorsunuz bizler bunları yüzünüze vurunca aynı kişiler kendini futbol bilgesi gibi görüp yine karşılarındakini aşağılayarak saldırmaya başlıyor devam edin. Şurda sadece belli kişilerle tartışıyoruz nedense hep aynı kişiler değişmeyen!Bu seviyesizlikle insanların beynine kan sıçratırsınız ancak şu seviyesizliğinize karşın kötü kelimeler yazmamak için kendimi tutuyorum ama suç sizdede değil fenerin tarlasından çıkanları bu foruma alanlarda. Hala insanları aşağılayarak kendi egonuzu tatmin ediyorsunuz bu kadar küçülüyorsunuz. İnsan şimdi saygı duymuyorsa bile yaşanılan 7 şampiyonluğun hatrına saygı gösterir eleştireceksede düzgün bir üslubla eleştirir terbiye sınırlarını aşmadan! Ailesinden öğrendiği terbiyeyle.. Ama görüyorum ki 15 yaşındaki çocuk dahil 60 yaşındaki 7. şampiyonluk yaşatmış ŞL'yi Trabzonspor taraftarına gördürtmüş adam hakkında saygısızca yorum yapabiliyorsa yazık diyorum sadece ama suç yine sizde değil size burda bu saygısızlığı yapmanıza müsade edenlerde. Siz ve sizin gibi kişiler, eleştirilecek yönü olsa dahi üslub bozmadan saygı duymanız gereken birine saldırarak egosunu tatmin etmeye çalışanlara laf anlatmaya çalışmakla en büyük hatayı yapıyoruz! İster Şenol Güneş eyyamcısı deyin ister fasulyeden sallıyor diyin(fasulyeden sallıyor diyenler gerçekten kupalarda Şenol Güneş'in alın teri olduğunu bilmeyen yada kabullenmek istemeyenlerdir) ben 7 Şampiyonluk yaşatan birisine saygı duyarım! SAYGI diyorum acaba anlar mısınız ? Bu adam bizlere Şampiyonlar Ligini göstermiş ben bunun hatırına SAYGI duyarım. 6. Şampiyonluk bizzat elinden geçmiş 7. tescillenmemiş olsada herkes tarafından kabul edilen şampiyonluklarımızın hatrına SAYGI duyarım! Herkes eleştirilebilir ama üslüb bozmadan eleştirin dediğim zaman bile boş konuşuyor karşılığını veriyorsunuz siz bu dünyada saygı nedir öğrenememişsiniz neyden bahsediyorsunuz ki? Asıl boş konuşan sizlersiniz , sizi buralarda konuşturanlara ne diyeceğim bilemiyorum.. İnsan şu yazıyı okur ve utanır ama SAYGI nedir bilmeyen ve bu kelimeyi yazdığımda bile boş konuşuyorsun karşılığını aldığım kişiler UTANMAYI nerden bilebilir ki.

Emrah KabuL
03.04.2012, 23:55
Aşk-ı TS nickli arkadaşım; gereğinden fazla abartıyorsun.

Kin,öfke falan yok.
Hele bir otur soluklan.
Sakin ol.Çünkü uzattıkça saçmalıyorsun.

Yavuz Hasan
05.04.2012, 22:38
objektif bakıldığında

şu takımda alternatifler arasındaki en hırslı en yetenekli en... en... en... adam aykutsa geçmiş olsun bize

Mert Pasa
08.04.2012, 09:22
olmuyor ve korkarim olmayacak da

ysfemr
08.04.2012, 12:58
bugün bence bu adam 11 çıkacak .....

Yavuz Hasan
08.04.2012, 20:55
Oynaması gerekirdi bugün kaybedecek birşeyin olmadığı bir maç oynadık

Barış Ferhat jebrın paulo bugün oynamalıydılar

Haa oynamadılar da ne oldu ne kazandık süper bir oyun mu izledik

Bud Spencer
10.04.2012, 16:02
senol hoca dün ligtv´de baris olmadi/tutmadi" gibi birseyler söyledi

insallah gidersin bu takimdan baris

Çağdaş DENİZ
10.04.2012, 16:57
barış özbek bir orduspor maçında oynatılabilirdi bence:(

Chiko
10.04.2012, 17:47
Aykut yerine Baris'i tercih ederim.

Burak Sahin
10.04.2012, 20:50
bu sene hoca oynatmadigina göre seneyede düsünmüyor demektir....seneye yolcu....

.....
12.04.2012, 17:08
Yol yakınken takas yoluyla yollamamız lazım.

Faik Yılmaz
13.04.2012, 08:28
barış özbek bir orduspor maçında oynatılabilirdi bence:(

bence Ordsupora gönderilse daha iyi olur....

Ya da herhangi başka bir klübe.....

Emirhan Makul
13.04.2012, 09:24
Kaleci korcandan farkı olmayan futbolcumuz, sezon sonu gönderilmeli bu konu hakkında bir kelime dahi edilmemeli. Trabzonspor'a geldiği için utandığım futbolculardan birisi, fatih akyel gibi.

Ali Yerlikaya
13.04.2012, 10:29
sezon sonu ins. Iyi bir takas anlasmasinda kullanilir...
En azindan 1 sezon bedavadan dagittimiz masrafi cikartabilsek iyi olicak...

Tayfun
13.04.2012, 12:25
Sivas maçı öncesi maç önü röportajında saçları bozulmasın diye "bordo mavi" bereyi takmayan, galatasaray'da oynarken karşı takıma "sağdan oynasınlar" deyip yediği tabağa tüküren şahsın bu takımda işi yoktur benim gözümde.

pReN@_61
13.04.2012, 15:26
Niye alındı ki?Hatayı en baştan yaptık...Gönderilsin.

ihsan candas
13.04.2012, 15:31
rahat rahat gitsin diyebileceğim isimlerden...

Fatih Özkan
15.04.2012, 17:44
La ne işin var Ankara'da ?

Bud Spencer
15.04.2012, 17:49
La ne işin var Ankara'da ?

ankara????

SAFA
20.04.2012, 14:47
İnşallah sene sonu bu başlıkta adın olmaz .

Turgay Atalay
20.04.2012, 14:55
Git bu takımdan pis

bahadır2561
21.04.2012, 16:47
Transferinde emeği gecenleri Allah bildiği gibi yapsın

inception61
22.04.2012, 08:58
Olum yolda yürürken hem arkana hemde önüne bak :D
sana şunu diyorum aldığın o haram paralar o çok sevdiğin saçlarında çıksın kel ol ulan:)

Sefaenes
23.04.2012, 14:21
bunun sayfasi en kisa zamanda fatih akyel gibi kilitlenir insallah gelmesine en kizdigin sikeci oyunculardan biri. Bunun aldigi maasla Baskentbal takimi düsmez haberlerde Trabzonspor küme düstü diye okumastik orada yapilan hareketleri görmezdik.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2012, 17:27
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10439-0N1T7Y4F.jpg

A2 takımımızın en pahalı oyuncusu... :)

Berkan
27.04.2012, 17:42
Olum yolda yürürken hem arkana hemde önüne bak :D
sana şunu diyorum aldığın o haram paralar o çok sevdiğin saçlarında çıksın kel ol ulan:)

Güldürdün renkdaş :D

oflukaan
29.04.2012, 05:09
yönetim hatası

Burak Sahin
29.04.2012, 13:00
yönetime sallayip durmayin hoca bizzat istemis barisi...

BMWM3
29.04.2012, 13:11
Yerli Gattuso diyorlardi bu adam icin. Harbiden bunak feldkamp doneminde baya iyi oynuyodu. Keske o haline donebilse.

inception61
29.04.2012, 13:11
yönetim hatası

BENCE adam imalat hatası:D

endlessdeath
29.04.2012, 13:26
1 milyon euro verdiysek kimseye satmamalı bence onun parasını yönetimden kesilmeli veya sözleşmesi bitmeden takasa girilmelidir.Satılırsa zarar edilir.

Tolga
29.04.2012, 14:34
yönetime sallayip durmayin hoca bizzat istemis barisi...

Eyvallah.Bakıyorum da kaçırdığın eleştiri fırsatı yok.Alkışlanması gereken bir performans cidden.

Ilelioglu
29.04.2012, 16:22
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10439-0N1T7Y4F.jpg

A2 takımımızın en pahalı oyuncusu... :)

Yillik 1 Milyon Euro aliyor, ama Basketbol takimi küme düsüyor, Bayan Futbol Takimi kapatiliyor. Yazik..

Tolga
29.04.2012, 17:49
Yillik 1 Milyon Euro aliyor, ama Basketbol takimi küme düsüyor, Bayan Futbol Takimi kapatiliyor. Yazik..

Aynen a2 takımına senelik en çok yıllık ücret veren kulüp biziz ama lider biz değiliz aga :D Demek ki herşey para değilmiş AZİZ'im . . .

Hatice Aslan
29.04.2012, 17:51
1461'e yollasınlar belki fayda sağlar takıma, ama orada bile oynayamıcak durumdaysa istenmiyorsa tamamen üretim hatası.

cyberentalpi
02.05.2012, 01:54
bu adamın tapesi ciktigi gun kluple iliskisini kesmeyen yonetime hocaya herkese yazıklar olsun

benim gozumde ha sezer ozturk denen sikeci ha kaleci korcan ha bu barıs ozbek

poetricus
02.05.2012, 08:45
Bu adamın tapesi çıktığı gün klüple ilişkisini kesmeyen yönetime, hocaya herkese yazıklar olsun!

Benim gözümde ha Sezer Öztürk denen şikeci, ha kaleci Korcan ha bu Barıs Özbek.
Her kelimesine katılıyorum kardeşim.

Faik Yılmaz
02.05.2012, 09:00
1 KASIM 2011

02 MAYIS 2012.....

184 gündür antrenman yapıp 1 tek maçta bile 90 dakika oynatılmayan Barış Özbek....

Sana verdiğimiz paralar haram olsun....

Seni bu takıma alanlarada yazıklar olsun.....