PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaptan Için Tesislere...(Persembe-15:45)

#10 Fietra
07.02.2006, 23:40
Arkadaslar idman saati konusunda tam bir bilgimiz yok...Simdilik 16:00 diye biliyoruz...Degisiklik olursa bildircez...Persembe 15:45te tesiste olcagiz...

Tribün büyüklerimiz tarafindan gelen istekle böyle bir organizasyon düzenlemeye karar verdik...Fatih Tekkemizin son açiklamalri, yalniz oldugu yönündeki görüsleri sonucu her zaman yaninda oldugumuzu da gösterebiliriz...Zor günler geçiren futbolcularimizin sürekli yanlarinda oldugumuzu göstermek amaciyla da olumlu bir organizasyon olacaktir diye düsünüyoruz...

------------------------------------------

Bu mesaj kalearkasi.net'te XAVI tarafindan gönderilmistir.

Ben de buradaki üyelerimizi bu organizasyon hakkinda bilgilendirmek istedim.Edited by: #10 Fietra

poetricus
08.02.2006, 00:05
Memnuniyetle!

Kismet olursa oradayim.

İleli
08.02.2006, 00:59
Varya yazin izine geldigimde boyle seyler yapmazsaniz benden cekeceginiz varsmileys/smiley1.gif

aka5
08.02.2006, 02:35
ins katilim buyuk olur simdiden böle bisey dusundunuz icin smileys/smiley32.gif

Burçak
08.02.2006, 10:58
büyük bi mani çikmazsa orda olacagim.

Nytre
08.02.2006, 13:19
"asla yalniz degilsiniz!"

halil ibo
08.02.2006, 13:36
Trabzon'daki taraftarimiz bugünlerde çok yoruluyor.Amataraftarlik bu degil mizaten.Yoksa iyi gün dostu çoktur.Biz kötü günlerinde takimimizi yalniz birakmayalim.

Bordo-mavi formasi herseyi olan,herseyimiz büyük kaptanimiz için yorulmaya degmez mi ? Her ne kadar bizi kast etmediysede kaptana yalnizligini unutturalim. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Egemen
08.02.2006, 15:22
helal olsun kardeslerimm.. bugünlerde yorulmazsak ne zaman yorulacaz. yata yata olmaz bu isler.. hava souk ama olsun taraftar ceker her cefayi, görmesede vefayi...

OmeR.
08.02.2006, 15:26
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="624">
<t><tr><td colspan="3" width="100%">http://www.spor3.com/haberimaj/fatih1312.jpgTürkiye'nin gururu Fatih Tekke !</span>

Bu ülke Fatih Tekke?ye hak ettigi yeri vermemistir?
</span></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="3" width="624">

</td>
</tr>
<tr>
<td height="15" width="469">

</td>
<td colspan="2" ="text" height="15" width="155">

</td>
</tr>
<tr>
<td colspan="3" ="detay" width="624">
<table ="mavi" align="right" cellpadding="2" cellspacing="0" height="80" width="150">
<t><tr>
<td valign="top">
<div align="center">
<table style="width: 144px; height: 128px;" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<t><tr>
<td ="topmavi" colspan="2" height="20" width="144">Sayfa
Fonksiyonlari</td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2" bgcolor="#dcecf0" height="3" width="144">

</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#dcecf0" height="22" width="27">

http://www.spor3.com/_image/friendsend.gif</td>
<td bgcolor="#dcecf0" height="22" valign="middle" width="147">Arkadasina gönder (java&#115;cript openPOP'tavsiye.php?id=125471','tavsiye','500','40 0')</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#dcecf0" height="21" width="27">

http://www.spor3.com/_image/yorumyaz.gif</td>
<td bgcolor="#dcecf0" height="21" width="147">Yorum yaz (java&#115;cript openPOP'yorum.php?id=125471','yorum','450','310')</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#dcecf0" height="21" width="27">

http://www.spor3.com/_image/print.gif</td>
<td bgcolor="#dcecf0" height="21" width="147">Yaziciya gönder (http://www.spor3.com/detay.php?d=125471)</td>
</tr>
</t></table>

< name="I1" src="http://s&#111;ndakika.haber3.com/" border="0" align="middle" border="0" height="200" scrolling="yes" width="147">
</>

</div></td>
</tr>

</t></table>

<div id="metin">Galibiyetin film müzigi...
Hani her seyi kaybedeceginizi düsünürsünüz de, bir kahraman çikar
filmin sonunda, her seyi ters yüz eder ve o anda bir müzik baslar...
Iste Fatih Tekke öyle bir sey...

Kahramanlar yalnizdir. Onlar kazanmak için egitmistir ruhlarini.
Tirnaklariyla kazirlar adini, onlarin ayaklari paslanmaz.

Onlar anlatilmayani bile yasatir taraftarina...

Her futbolcu gibi pozisyon öldürür de, düsmani bile hapsirsa "çok yasa" der.

Fatih Tekke, maçin kaderini degistirecek kadar yeteneklidir de, bu ülke ona hak ettigini verememistir.

Çünkü kendini her daim yalniz birakan bir takimin futbolcusudur.

Fatih Tekke ülkesi gibi sever formasini...

Yöneticileri Roma'yi sever gibi sever Fatih Tekke'yi...

Buna ragmen Fatih Tekke, "yalan kosularin" içindeki arkadaslarinin yerine bile mücadele eder...

O yüzden futbolun büyülü masallarinda, onun adi geçer...

Pas Fotomaç

Hakki YALÇIN</div></td></tr></t>
</table>

poetricus
08.02.2006, 16:56
Fatih Tekke, maçin kaderini degistirecek kadar yeteneklidir de, bu ülke ona hak ettigini verememistir.Çünkü kendini her daim yalniz birakan bir takimin futbolcusudur. Fatih Tekke ülkesi gibi sever formasini...
Yöneticileri Roma'yi sever gibi sever Fatih Tekke'yi...

Aman dikkat: Bu hergele Fatih'i övme numarasi yaparak Trabzonspor'a saldiriyor. Fatih Millî Takim'da yalniz birakilirken, Hakan Sükür'ün formasini giydigi için tahkirlere maruz kalirken kilini kipirdatmayan adam birden bire Fatih'i savunmaya mi kalkti? Daha düne kadar ip yaglayan bu kadrolu celladin timsah gözyaslarina inanacak misniz? Hz. Peygamber rüyama girip emretmedikçe bu heriflerin iyi niyetine inanmam.Edited by: Poetricus

Külünkoğlu
08.02.2006, 17:35
bir çakallik, bir tatli su kurnazligi bir yazinin içinde ancak bu kadar gizlenebilir, ama o çakallikzeytinyagi gibi su üstüne çikar böylece...

zevat hakki yalçin di degil mi ? hani su Fatih için 2 sene önce "hareketleri antipatik" diyen adam. hakki yalçin di degil mi ? Fatih'in silahi için ne yazmis bi baksak mi ?

Küçükalioğlu
08.02.2006, 17:46
bir çakallik, bir tatli su kurnazligi bir yazinin içinde ancak bu kadar gizlenebilir, ama o çakallikzeytinyagi gibi su üstüne çikar böylece...

zevat hakki yalçin di degil mi ? hani su Fatih için 2 sene önce "hareketleri antipatik" diyen adam. hakki yalçin di degil mi ? Fatih'in silahi için ne yazmis bi baksak mi ?

Külünkoglu bi çikar habununda foyasini hatirliyorum ben öle biseler ama silahla ilgili bulamiyorum sen bu arsiv islerini iyi biliyorsun üç kagitçinin en önde gideni bu ........... hakki yalçin

Çebi
08.02.2006, 18:27
Taraftar tesislerde bulusacak
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/080206taraftar.jpgTrabzonspor taraftar sitelerinden www.kalearkasi.net (http://www.kalearkasi.net/) önderliginde yapilan organizasyonda Bordo-Mavili kulübe gönül veren taraftarlar takimimizin yarin 16.00?da yapacagi antrenman öncesinde tesislerde bulusacaklar.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Oyuncularimiza Malatyaspor maçi öncesinde destek vermeyi planlayan taraftarlarimiz, birlik beraberlik görüntüsü içerisinde antrenmani izleyecekler.
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>

Çebi
08.02.2006, 22:20
Haydi bmn...sadece 2-3 kisi mi geliyor?

Emorfo
09.02.2006, 11:56
Gidecek olanlarin ayaklarina yüreklerine saglik...

Ahmet sende avatari degistir artik smileys/smiley1.gif

aka5
09.02.2006, 12:01
arklar gidince su bizim transfer isinide sorun ya neoldu ne gitti aliyoz mu adam filan

Burçak
09.02.2006, 12:47
saat yaklasiyor. sondurum nedir?

Nytre
09.02.2006, 13:52
Taraftar tesislerde bulusacak
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/080206taraftar.jpgTrabzonspor taraftar sitelerinden www.kalearkasi.net (http://www.kalearkasi.net/) önderliginde yapilan organizasyonda Bordo-Mavili kulübe gönül veren taraftarlar takimimizin yarin 16.00?da yapacagi antrenman öncesinde tesislerde bulusacaklar.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Oyuncularimiza Malatyaspor maçi öncesinde destek vermeyi planlayan taraftarlarimiz, birlik beraberlik görüntüsü içerisinde antrenmani izleyecekler.
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right>isteyönetim bunu yapmai bize adimizdan hitap etmek daha iyi. </DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>

Salih61
09.02.2006, 13:54
Arkadaslar geçen hafta gibi olmasin...Geçen hafta bizden kaç kisi geldi ki...Hep beraber gidelim dedim...Kimseden ses çikmadi...Organize olmak daha iyi degil mi?...

poetricus
09.02.2006, 14:27
Geçen hafta bir ben vardim. Sonra Emrah Hocam ve Esi geldiler. Bir de 10 dakikaligina ugrayip ayrilan iki kisi vardi. Baska gelen arkadas olduysa da göremedim. En azindan sahsen tanidiklarim arasinda gelen yoktu. Birazdan tesislere dogru yola çikiyorum.

Beni tanimaniz için yakama kirmizi gül takayim mi?Edited by: Poetricus

Salih61
09.02.2006, 14:32
Geçen hafta bir ben vardim. Sonra Emrah Hocam ve Esi geldiler. Bir de 10 dakikaligina ugrayip ayrilan iki kisi vardi. Baska gelen arkadas olduysa da göremedim. En azindan sahsen tanidiklarim arasinda gelen yoktu. Birazdan tesislere dogru yola çikiyorum.

Beni tanimaniz için yakama kirmizi gül takayim mi? Yok hocam gerek yok...Ama bizden kimse gelmiyor...Bakin arkadaslar kimse gelecem deyipde gelmemezlik yapmasin...Ayrica daha geçen hafta tesislerdeydik...Gideceksek tüm takim için gidelim...Çünkü geçen hafta fatih için gitmistik...Bir debmn de bir kopukluk var...Bunun nedenini bilmiyorum ama eski heyecan yok gibi...Bu da hiç hos degil... Edited by: FORZA61

poetricus
09.02.2006, 14:49
Arkadaslar 15.10'de Fakülteden çikiyorum. Kendisini almami isteyenler selimgil61@hotmail.com'a mesaj atip nereden alacagimi belirtsinler lütfen. MSN açik. Hadi kalabalik olalim. Saflari sik ve düzgün tutalim. Edited by: Poetricus

halil ibo
09.02.2006, 14:57
Gurbet o kadar aciki ne varsa içinde...Simdi Trabzon'da olmak vardi anasini satayim.Haydi gerçek Trabzonspor'lular tesislere.Tabela taraftarlari dereagzina...smileys/smiley7.gif

aka5
09.02.2006, 15:02
smileys/smiley19.gif

Beni tanimaniz için yakama kirmizi gül takayim mi?

Yok hocam gerek yok...Ama bizden kimse gelmiyor...Bakin arkadaslar kimse gelecem deyipde gelmemezlik yapmasin...Ayrica daha geçen hafta tesislerdeydik...Gideceksek tüm takim için gidelim...Çünkü geçen hafta fatih için gitmistik...Bir debmn de bir kopukluk var...Bunun nedenini bilmiyorum ama eski heyecan yok gibi...Bu da hiç hos degil...

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifarklar bole yapmayin ya suan baska yerde olupta orda olmak isteyen kac kisi var bilyomusunuz .orenek olarak kendimi verebiliim.da hiç trabzonu görmedi ama keske trabzonlu olsadim ve orda yasadimsmileys/smiley19.gif

poetricus
09.02.2006, 15:09
Trabzon disindaki arkadaslari rencide etmek ya da kiskandirmak gibi bir amacimiz yok. Trabzon'da olan bu renklere gönül vermis herkesin bize katilmasi gerektigine inadigimiz için yaziyoruz bunlari. Il disindaki arkadaslarimizin gönüllerinin bizimle oldugundan süphemiz yok.Edited by: Külünkoglu

poetricus
09.02.2006, 15:12
Saat 15:10. tesislere dogru uçusa geçiyorum.

Haydi usaklar! Bordo Mavi askina!

#10 Fietra
09.02.2006, 15:12
Trabzon disindaki arkadaslari rencide etmek ya da kiskandirmak gibi bir amacimiz yok. Trabzon'da olan bu renklere gönül vermis herkesin bize katilmasi gerektigine inadigimiz için yaziyoruz bunlari. Il disindaki arkadaslarimizin gönüllerinin bizimle oldugundan süphemiz yok.

Abi daha büyük fontlarda yazar misin?

Külünkoğlu
09.02.2006, 16:46
Yok hocam gerek yok...Ama bizden kimse gelmiyor...Bakin arkadaslar kimse gelecem deyipde gelmemezlik yapmasin...Ayrica daha geçen hafta tesislerdeydik...Gideceksek tüm takim için gidelim...Çünkü geçen hafta fatih için gitmistik...Bir debmn de bir kopukluk var...Bunun nedenini bilmiyorum ama eski heyecan yok gibi...Bu da hiç hos degil...

Degerli Arkadasim, üzerine ölü topragi serpilen Koskoca Trabzon'u BMN'ye baglamayalim. Süphesiz ki bu asamada BMN'deki arkadaslarin aktif rol almasini isteriz ama bazi zamanlarda yanliz da kalabiliriz, önemli olan bu durumun bizde yilginliga sebebiyet vermemesi,unutmayalim ki bugün gelemeyenler yarin gelecek olanlardir.

Yapici olalim, sabirli olalim, birlik olalim Kazanacagiz...

Nytre
09.02.2006, 17:43
trabzonspor.org.tr den olay duyuruldu... sanirim bu sefer daha kalabalik ve etkili olacak ....

herkese simdiden tesekkürler.. trabzonsporumuza sevgimizi veiyoruz çok mu???

poetricus
09.02.2006, 19:58
Tek basima BMN'yi gurula temsil ettim. Herkese tesekkürler.

Nytre
09.02.2006, 20:07
kalabalik miydi?.. tek gittigine göre sanmiörum

dellalpi
09.02.2006, 20:21
hade yaww neler oldu yorumm tesisilerdekilerrrr

hamucera
09.02.2006, 20:30
sanirim pek bisi olmadi anlasilan o

aka5
09.02.2006, 20:39
evet neoldu ya?

Çebi
09.02.2006, 22:29
Organizasyonda bazi iletisim eksiklikleri oldu...Organizasyona kisa süre kala bazi arkadaslarimiz org. ertleme düsüncesinde olduklarini bildirdiler, yapcak birseyimiz kalmadi bizimde.Bu karari geregi kadar duyurmamiza zaman da kalmadi...Elverissiz hava kosullarinin da etkisi oldu, düsünülen sey ÇILGINLAR kemik tayfadan abilerimizin de katilimiyla futbolculara tatli, çiçek vb. götürülerek güzel bir org. yapilmasiydi ama olmadi, söyledigim gibi abilerimizin de istegiyle org. erteleme düsüncesi olusmus fakat bu karar çok geç ulasti bize...Sonuç olarak 15-20 kisilik bir grup vardi bugün sadece tesislerde...O kardeslerimizin hepsine de sonsuz tesekkürler... Edited by: BordoMavim

Külünkoğlu
10.02.2006, 10:42
Giden arkadaslara çok tesekkürler.

@ Poetricusbu konudaki istikrarli ve inatçi tavrin yüzünden sana ayrica tesekkürler.

Zafer Keskin
10.02.2006, 12:50
BEN istanbula geldigim zman oluyor böyle org. ama ayin 25. inde geliyorum bekleyin :))))))))) ondan sonra umarim org. fazla katilim olur ...

poetricus
11.02.2006, 14:19
Her neyse! Görünen o ki elverissiz hava sartlari, orginazasyon bozuklugu ve iletisim eksikligi hep üstüste gelince böyle seyler oluyor. Hakikaten hava çok soguktu. Çilginlardan da katilim sayisi azdi. Trabzon'da yasayan bütün Trabzonsporlularin göstermesi gereken vefayi sadece BMN ya da Kalearkasinin sorumlulugu olarak görmek yanlis. Konustugum kisiler lise ögrencilerinden yasli insanlara kadar pekçok insanin ugradigini ama bir kisminin idman saatlerini bile bilmeden geldigini söylediler. Bu da ister istemez bizi iletisim ve organizasyon konularini iyice elden geçirmeye sevk ediyor. Temel idam edilirken son sözü: "Ha bu bana ders olsun!" olmus.

Tek basina da olsa BMN'yi temsil etmek güzeldi. Bu arada odamdan ayrildigim üç bes dakika içinde kendisini almam için mesaj birakip sonrada irtibati koparan arkadasa bir türlü ulasmak nasip olmadi. Döndügümde çevrimdisi olmasaydi belki de iki kisi olacaktik. Kendisinden huzurlarinizda özür diliyorum.

Tek oldugum için ne kirgin ne kizgin ne de yilginim. Tek basima da olsa her zaman bu camia için gerekeni yaparim.

Selamlar!

Salih61
11.02.2006, 15:35
Her zaman dogru dürüst bir organizasyon yok ki...Yani gelecekler listesi 30-40 kisi oluyor...Bulusma zamani gelince kimse yok sadece 5-6 kisi...Bu böyle olmaz ama her zaman mazeret bulunamaz...Ben her zaman birlik beraberlikten yana oldum yine olucam...Çünkü bunlar basariyi getirir...Ayni TRABZONSPORUMUZUN kurulusunda saglanan beraberlik gibi ama BMN ye 2 yildir üyeyim ve 2 yildir dogru dürüst bir organizasyon ne yazik ki göremedim...Kimse bu yazdiklarimdan alinmasin...

61viya
11.02.2006, 15:38
Osmancim açligin basliga saygisizlik gibi olmasin ama bi baska seyden bahsetmek istiyorum.Düzenle(yeme)digimiz Kaptana destek organizasyonu için birçogunuz gibi ben de çok üzgünüm.Böyle olmamaliydi bu güzel fikrin sonucu..

Ama su an bahsetmek istedigim sey baska bisey.Bilirsiniz belki,ben onlari gördügüm zaman kitleniyorum maalesef,ve sevgimi bitürlü haykiramiyorum yüzlerine...Maalsef bu hep böyle olacak gibi...Onlara biriktirdigim onlarca mektup var evimizde,onlari bi kez daha görebildisgim an,sahiplerine verebilmek için yazmistim.Bu sevdayi bari yazili olarak anlatabilmek için...Ama maalesef bu sene,Trabzona gitmek gibi bi ihtimalim yok...Trabzondaki insanlara öyle imreniyorum ki.Onun için düsündüm tasindim,Cenk in özelden yazdigi bi mesajla da gaza gelip,Kaptna yazdigim mektuplarsan bi tanesini yollamk istedim Kaptana..Nazar boncuklu bi anahtarlikla birlikte...Kelimeler kifayetsiz de kalsa,yazdim biseyler.Hatta "sana olan hislerimiz anlatilamaz" dmek için bos mektup yollamayi bile düsündüm ama biçimsiz olurdu sanirimsmileys/smiley4.gifVelhasil kelam,mektubu temize çekmedim.Eger eklememi istediginiz biseyler olursa zevkle ilave ederim.Hos,biçogumuzun hisleri ortak zaten ya,bilginiz olsun istedim.

Osmancim tekrar kusura bakma ama baslik açmak istemedim.

Muhalif
11.02.2006, 17:53
Mektubu burada görmek isterizsmileys/smiley4.gif

Benim ilave edecegim sey; kendini yalniz hissetmemesini yaz kaptana.. yok eger basaramazsa bunu, Kafka'nin 'bütün basarilarim yalnizligimin ürünüdür' sözünü yaz da moral bulsunsmileys/smiley2.gifayrica bazen kaybettikçe büyürsünüz sözünü de hatirlat Senol hocanin.. mektubun basligina da 'mektup yazdim Hasan'a/Ha Hasan'a ha sana gibi manidar bir ikilik koyarsan muhtesem olursmileys/smiley17.gif

Kaptana moral vermekonusundaki kisisel gayretlerini takdirle izlemekteyiz bunu da bilsmileys/smiley17.gif

#10 Fietra
11.02.2006, 21:03
Begüm abla niye kusura bakayim kismileys/smiley1.gif

61viya
13.02.2006, 12:37
Eveeeetttt...Mektubumu temize çekmis bulunmaktayim...=)))

Az sonra yolluyacagim.Zarfin üstüne Fatih TEKKE yazarken ellerim titredi yafsmileys/smiley17.gif

Mektup aslinda özelim Cenk smileys/smiley4.gifAma madem çok israr ettin,yazayim baariiismileys/smiley36.gifAma bilmiyorum sizde mektubu okuyacak sabir var mi??????? Ayiptir söylemesi 3 sayfa sürrdü de...smileys/smiley4.gif

onurkaradeniz
13.02.2006, 13:21
begüm döktürüyon yinesmileys/smiley36.gif

61viya
13.02.2006, 14:18
Naparsin be onur...Elimden gelen tek sey bu...smileys/smiley4.gifKatip olacak kizmisim wallasmileys/smiley36.gifSimdi çikiyorum...Bos bi vaktimde yazarim mektubu da isterseniz eger...