PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paulo Henrique Carneiro Filho

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30

h@msi61
06.10.2013, 22:25
Yalniz basina stoperlerle iyi savasti, fizik gucu cok yuksek gercekten...

artvints
06.10.2013, 22:32
adam güçlü diye vuran vurana, yıkılmıyor da, ama topu kaybediyor, olsun.

DeAgLeMaNyAq
06.10.2013, 22:50
Egemen yaka paça indirip durdu adamı...

Mert'
06.10.2013, 22:52
Geçen seneye göre gelişme var adamada kendisinden nefret edenlerdenim ama gelişimini görmezden gelemeyiz.

Sefa
06.10.2013, 22:53
En iyi oyununu oynadı diyebilirim..

Sefa Murat Dokuz
06.10.2013, 22:54
Çok iyiydi.
İlk yarıda kesme ortasını çok iyi kestiler.
Olcan'a kanada çıkardığı pas çok iyiydi.
Topu alıp dikine gidebiliyor.
Egemen ikinci yarı yaka paça indirdi penaltı en kötü frikik olmalıydı.
Güçlü dönüşleri çok ilginç. Biraz şut çalışması lazım. Gayet iyiydi tek başına olmasına rağmen.

Tuğrul
06.10.2013, 23:03
Takımın en iyisiydi.

Daha basit oynamalı. MRA bu yönde ikaz etmeli.

Mesela bir pozisyonda 3 kişinin arasına girip kaptırdı, aldı falan derken etkili olabilecek pozisyonu şut atarak öldürdü. Halbuki sağda Yusuf'u görse muhtemelen gollük bir pozisyon yakalayacaktık.

Muhammed Ayaz
06.10.2013, 23:04
2 haftadır büyük gelişme var kendisinde fiziğini aklıyla birleştirmeye başladı insallah daha iyi olacak

Yaşar
06.10.2013, 23:07
Adrian çok kötü bir gününde olmasaydı bu maçı alirdık.
Çünku yine cok iyi bir Henrique vardı sahada ve iyi işler yaptı hücumda.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Erbay
06.10.2013, 23:10
Bence çok iyi falan değildi. Özellikle ilk yarı Egemen yedi adamı. Çok yalnız olması ve ikinci yarıdaki çalımları falan günü kurtardı benim nazarımda :) Ama yetersiz yani bir tane kafa topu falan indiremiyor.

Alika87
06.10.2013, 23:20
Bence çok iyi falan değildi. Özellikle ilk yarı Egemen yedi adamı. Çok yalnız olması ve ikinci yarıdaki çalımları falan günü kurtardı benim nazarımda :) Ama yetersiz yani bir tane kafa topu falan indiremiyor.

Egemenin faul yapmadan müdahalesi varmiydi mac boyunca??

Fatih
06.10.2013, 23:23
İyi mücadele etti ofansta daha etkili olabilirdi.

Cihansev
06.10.2013, 23:48
Bana göre maçın adamıydı.. hucumda tek başına güreşti resmen.. boşuna güreşçi demiyoruz aadam ayıboğan yaw.. egemenin faullerine rağmen topu bi çok kere indirdi ama tek başına kaldı destek görmedi

Terzioğlu
07.10.2013, 00:10
Egemen serefsizi köpek gibi dalip durdu adama ama yinede iyiydi.

TSemih61
07.10.2013, 00:12
Vay arkadaş bu adamın topla olan garip ilişkisine rağmen iyi oynadı süperdi filan deniyor. Her hareketi olumsuzdu neredeyse. Hele şu havadan gelen toplarda yaptıklarını şu zamana kadar hiçbir futbolcuda görmedim Henrique'den başka. Topu bırakıp adamla güreşmeye çalışıyor bir tane top alamıyor.

Ali İhsan
07.10.2013, 00:14
Rakibin kural dışı sertliğine rağmen mücadelesi iyiydi bence, Lazio maçıyla baya bir kredi aldı...

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 00:18
Vay arkadaş bu adamın topla olan garip ilişkisine rağmen iyi oynadı süperdi filan deniyor. Her hareketi olumsuzdu neredeyse. Hele şu havadan gelen toplarda yaptıklarını şu zamana kadar hiçbir futbolcuda görmedim Henrique'den başka. Topu bırakıp adamla güreşmeye çalışıyor bir tane top alamıyor.

Ne kadar seviyosunuz boş konuşmayı.
Güreştiği pozisyonlara bak bakalım Egemen'in kaktırması kendini atmaları. Yahu ikinci yarı bizim yarı alanın orda havadan gelen bir topu alışı ve dönüşü var iki fenerliyi 1.5 saniye içinde oyundan düşürdü.
Egemen'i geçti Egemen yaka paça indirdi bir pozisyonda ikinci yarı yine net penaltıydı. Erman Toroğlu'da net penaltı artı sarı kart dedi.

Nazim Can
07.10.2013, 00:35
sikecilerin ortasahaya atttgi paslari, baskiyla iyi kesdi, umut vari presler yapti, su anda baya baya formda, gol atamiyor ama taktiksel anlamda cok iyi isler cikartiyor.

TSemih61
07.10.2013, 00:36
Ne kadar seviyosunuz boş konuşmayı.
Güreştiği pozisyonlara bak bakalım Egemen'in kaktırması kendini atmaları. Yahu ikinci yarı bizim yarı alanın orda havadan gelen bir topu alışı ve dönüşü var iki fenerliyi 1.5 saniye içinde oyundan düşürdü.
Egemen'i geçti Egemen yaka paça indirdi bir pozisyonda ikinci yarı yine net penaltıydı. Erman Toroğlu'da net penaltı artı sarı kart dedi.

Erman Toroğlu'nu ciddiye alıp "boş konuşma" diyene bakın hele. AYrıca o pozisyon ceza sahası dışındaydı diye hatırlıyorum. Ne iyi valla maç içinde göze hoş gelen bir hareket yap tüm herkes tav olsun. Bugün çoğu topu kaptırdı hep olumsuz kullandı topları. Bir pozisyonda bencillik yapmayıp Yusuf'un önüne bıraksaydı topu belki bu maç galip gelebilirdik.

Bir arkadaş "... oyuncu bu maç ne yaptı?" tarzında videolar hazırlıyordu. Rica ediyorum bir de Henrique için yapsın aynı çalışmayı.

exelans_25
07.10.2013, 00:39
bi gelisme olduğu dogru ama aklini daha fazla kullanmali basit oynamali

Ogün YAZICI
07.10.2013, 00:47
maç boyu egemen henrique'ye nasıl bir kuvvet uyguladıysa janko'yu marke etmeye başladıktan sonra aynı kuvveti ona uygulayınca yerle bir oldu janko :) geldiği günden beri tarzını çok beğeniyorum henrique'nin ama bu sene verimli oynuyor...aynen devam...

Ömer SEVİNÇ
07.10.2013, 00:53
Olacak olacak. Daha yaşı genç güreşçimizin. Tecrübe eksikliği var çok ciddi.

Alper Beyazay
07.10.2013, 00:53
İyi mücadele ettin bugün.. Düzelmeye başladın..

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 00:59
Erman Toroğlu'nu ciddiye alıp "boş konuşma" diyene bakın hele. AYrıca o pozisyon ceza sahası dışındaydı diye hatırlıyorum. Ne iyi valla maç içinde göze hoş gelen bir hareket yap tüm herkes tav olsun. Bugün çoğu topu kaptırdı hep olumsuz kullandı topları. Bir pozisyonda bencillik yapmayıp Yusuf'un önüne bıraksaydı topu belki bu maç galip gelebilirdik.

Bir arkadaş "... oyuncu bu maç ne yaptı?" tarzında videolar hazırlıyordu. Rica ediyorum bir de Henrique için yapsın aynı çalışmayı.

Pozisyon ceza sahası dışında başlamış olabilir adamı sen ceza sahası içinde halen daha çekmeye devam edersen penaltı oluyor. O zaman ne güzel çekeyim ben adamı ceza sahasına girerken avantajını alayım elinden sonra bırakayım ceza sahasında engelliyeyim kurallar dahilinde varmı böyle saçmalık. Avantaj oynattığını düşün avantaj içinde bir kez daha faul olsa ilk faul mu çalınır ikinci mi ? Adamı nerde ilk tuttuğun önemli değil hareket devam ediyor içerde indiriyor. PENALTI.

Ne kaptırması arkadaş ya başka maç izlemişsin sen.
2 kişinin içinden çıkıp vurduğu şut var. 2 kişiyi geçip soldan ayağından açıp yine dikine gittiği pozisyon var ki o kadar yanlız ki soldan gidip tercih hatası yaptı. İlk yarı faul yapıldığı yine dikine sağ açıktan gittiği ama faul çalınmayan geç düştüğü pozisyon var. Takımda 1 TANE böyle dikine giden oyuncu yazsana buraya göbekten böyle delici 1 tane oyuncu yaz. Yusuf kanattan biraz sürüyor oda basmak zorunda kalıyor topa.

Janko'yu gördük topa değemiyor. 3 saniye bile tutamıyor topu. Bizim bu kontra sistemine asla olmaz hücümdada tek forvet olamaz Janko.
Henrinin bugün presi yeter. 82 dk da 9500 m koştu. 90 dk sahada kalıp Henri kadar koşmayanlar var.

İlk yarının başında keza hem Olcan'a açtığı bir ara pası hem sağ köşeden solda Yusuf'a kesme ortası çok iyiydi. Birini Olcan çok sıfıra inip yok etti, diğerini son anda defans kesti.

Boşa sallayın tek pozisyon felan Adam gayet faydalı oynuyor boş konuşuyorsun tekrarlıyorum.

Yaşar
07.10.2013, 01:28
Adrian, Yusuf, Malouda ve Henrique'den oluşan hücum gücümüzde bu adamlardan hepsi vasatın üstünde oynamalı ki pozisyon bulup, gol atabilelim.
Lazio maçında Henrique, Adrian, Yusuf üçlüsü harika oynadı 3 gol attık.
Bu maçta Adrian çok kötüydü, Malouda da Zokora'nın yanında oynayınca ileride sadece Yusuf ve Henrique'nin becerilerine kaldık.

ibrahim
73847923 kafa topundan birini alamadin be tosunum. :)

Berat Akçay
Şu kafa toplarına yalandan da olsa zıplamayı denemelisin

İbrahim CİHAN
07.10.2013, 01:33
şu adama biraz bitiricilik yüklesek 10 yıl forvet aramayız. buraktan 10 kat daha yetenekli. net

Muhammed Ayaz
07.10.2013, 01:47
Henrique yi de adam ettik ya forvet almaya almaya helal olsun bize bence iyi bir forvet kıvamına gelmeye başladı yavaş yavaş

Oğuz B.
07.10.2013, 01:55
2 nolu çakal tarafından sürekli faule maruz kaldı. Geri adım atmadı. Tebrik ederim Henriq.

İsa
07.10.2013, 02:14
İsteği ve gücü ile aynı kıvamda yeteneği ve futbol aklı olsa olurdu bu iş.

Nasıl iyi bir golcü olunur yazıp youtubedan bir kaç video izlesin kesin çok faydasını görür.

Mesela en basitinden Konya maçında deneği aşırtma vuruşla bugün 3-4 kişinin arasından geçip şut çektiği pozisyonda uzak direğe vurması gerektiğini bir kaç video izleyerek öğrenebilir...

Rakip savunma oyuncuları ile didişmek için harcadığı enerjiyi keşke gol atmak için harcasa...

Ergin Varlibas
07.10.2013, 02:15
7 milyonu unutmayın forumdakiler.

Fatih Kuloğlu
07.10.2013, 04:49
Oyana buyana çarpıp önünde kalan toplarıda atıversin bi zahmet kaleye. Adam ettiniz başımıza bunuda.

Erkan YILMAZ
07.10.2013, 07:06
aferin tosunum gol atamasanda savaştın şikecilerle iii niyetliydin

bu sene de piş eminim seneye daha iii olacan biraz bitiricilik biraz beceri tamamdır:)

ihsan candas
07.10.2013, 11:17
çok beğendim...

Erbay
07.10.2013, 11:21
Harbiden hiç hava topuna çıkamıyor ya.

Bud Spencer
07.10.2013, 11:24
begendim, savasti

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 11:35
Sol açıkta taç çizgisi üzerinde sıkışan bir topu aniden Rakibin üstünden atışı çok iyiydi. Olcan sanırım önü bomboş kaldı ilerde bir anda.

Bedri Sertkaya
07.10.2013, 11:43
Daha ne yapsın.Tek başına en iyi stoperlerle boğuşuyor.Her geçen gün daha da iyi oluyor.

Sol açıkta taç çizgisi üzerinde sıkışan bir topu aniden Rakibin üstünden atışı çok iyiydi. Olcan sanırım önü bomboş kaldı ilerde bir anda.

İ. SARAL
07.10.2013, 12:50
Adam tam bir "Ayıboğan" :)

poetricus
07.10.2013, 12:57
Adam tam bir "Ayıboğan" :)
"Ayı" kısmı her zaman yerinde de "boğan" kısmını zaman zaman görebiliyoruz.

Sefa Murat Dokuz
07.10.2013, 13:02
Elimizde tutalım demiyorum. Şu adamı biraz Hulk:D gibi pazarlayıp 5-6 € ya satsak bile çok iyidir. Kur farkından bile iyi para getirisi olacak.

İ. SARAL
07.10.2013, 13:10
Elimizde tutalım demiyorum. Şu adamı biraz Hulk:D gibi pazarlayıp 5-6 € ya satsak bile çok iyidir. Kur farkından bile iyi para getirisi olacak.

Adam'ın geçen seneki bitik hali bile Sporting Lizbon'u cezbediyorsa, bu seneki hali o dediğin paraları edebilir :)

sametaydin
07.10.2013, 13:16

Bana göre ederini bulan her futbolcu satılmalıdır özellikle de şu mali durumdayken. Colman da satılmalıydı zamanında mesela. Ama daha iyisini bulamazsak bence satılması çok yanlış olur. Önce daha iyisini bulmalıyız. Henriqe takımın en iyi ve faydalı oyuncusu şu anda. Henriqe o paraları Trabzonspora kazandırabilir bence daha da fazlasını kazandırabilir. Hee yönetim hedefe gidecem takıma 3-4 tane daha gerekli mevkilere oyuncu alacam şampiyonluğa oynucam para şimdilik önemli değil bu takımı finanse ederim diyorsa o zaman satılmasa da olur. Çünkü bence henriqe bu takıma her türlü katkı sağlar zaten.

Onur Civelek61
07.10.2013, 13:47
Çalım atmak bu kadar da zor olmamalı.Eee 3 kişinin arasına girince zor tabi...
Henrique yerine Burak olsa yine şampiyon oluruz.

İbrahim CİHAN
07.10.2013, 13:54
Çalım atmak bu kadar da zor olmamalı.Eee 3 kişinin arasına girince zor tabi...
Henrique yerine Burak olsa yine şampiyon oluruz.

burak'ın 3 kişinin arasından geçtiğini bırakın 1 tane çalımını hatırlamıyorum geçtiyse de şansa geçmiştir. onda çalım yeteneği yok burak'ın tek artısı son vuruşları geliştirmesiydi. ki onun da son maçlarda görüyoruz kaçırdıklarını :). henrique'nin bazen çalıma girmesinin nedeni zorunluluk. yardıma kimsenin gelmeyişi. bunu çoğu kişi anlamaya başladı. biraz olumlu bakılmaya başlandığında herkes anlayacak.

Kadir
07.10.2013, 14:03
Paulo kardeşim; beynin, ayakların ve top arasında bağı kurmalısın.

Samet Yildirim
07.10.2013, 20:15
2 mactir oyun olarakda begeniyorum.

İskender YILMAZ
07.10.2013, 20:57
Nesini çok beğendiniz Allah aşkına Trabzonspor santraforunun olası meziyetlerini o kadar mütevazi seviyeye indirgedi ki bu adam artık maç içindeki ufacık pozitif hareketlerini biriktirip 'beğenilesi' olarak sunuyorsunuz.

Bırak hava topu almayı hava topuna bile çıkamıyor, bırak akıcı pas becerisini müsait pozisyonda aldığı topları bile gönül rahatlığıyla rakibe hediye edebiliyor, bırak duvar olmayı, hızlı ve etkili kanat oyuncularımıza ve Adrian'a boş ve müsait alan yaratmayı top her ayağına geldiğinde 'Acaba bu sefer de mi 1 saniye içinde mi saçmalayacak yoksa 2 saniyeye çıkarabilecek mi bu süreyi?' diye düşünüyoruz.

Herif sadece iri vücuduyla az biraz stoperlerle boğuşmayı deniyor her maçta. Ne pas becerisi, ne golcü sezisi, ne son vuruş becerisi, ne hava topu, ne oyun zekası, ne serilik.. Sadece iyi niyetli mücadele..

Bu mu iyi Allah aşkına? Bu mu Trabzonspor santraforu? Ben aklımın erdiğinden beri Trabzonspor'da Fatih Tekke'yi, bir dönem Ersen Martin'i, Umut Bulut'u, Teofilo'yu, son olarak da Burak Yılmaz'ı izledim. Oyun içindeki meziyetleri açısından en zayıfı Burak Yılmaz'dı fakat o da skor yükünü çok ekstrem şekilde yüklenirdi ki Burak Yılmaz'ı anlatmaya lüzum yok zaten.

Ben Trabzonspor'umun en ucunda Henrique'yi değil Trabzonspor'a yakışan santraforu görmek istiyorum.

ilhan
07.10.2013, 21:16
Maçta kendi yapması gereken işleri bir kenara bıraktı ve Adrian'ın yapması gereken işleri yaptı. Adrian'ın sahada hiç olmayışı Henrique'nin her topa koşmasına ve her yere yetişmeye çalışmasına sebep oldu. Beğendim mi? Hayır. Ama bu kadar çıt kırıldım bir orta saha olduğu sürece Henrique bundan fazlasını zor oynar. Futbol şansı yanında olursa zaten hasbelkader gol atıyor.

Ceyhun Dündar
07.10.2013, 21:19
Adam eline tukurdu arkadas:S

Ceyhun Dündar
07.10.2013, 21:21
Satılır mı ya bu:))
Biri hayrına gelse verın avuni bize dese...

kopeli
07.10.2013, 21:35
Elinden geleni yapmaya çalışıyor.Net posizyonlarıda atıyor.Dün cok abartılan Sow'uda gördük,ilk yarıda çaprazdan şutu dışında tehlike yaratamadı.

Yaşar
07.10.2013, 21:52
Nesini çok beğendiniz Allah aşkına Trabzonspor santraforunun olası meziyetlerini o kadar mütevazi seviyeye indirgedi ki bu adam artık maç içindeki ufacık pozitif hareketlerini biriktirip 'beğenilesi' olarak sunuyorsunuz.

Bırak hava topu almayı hava topuna bile çıkamıyor, bırak akıcı pas becerisini müsait pozisyonda aldığı topları bile gönül rahatlığıyla rakibe hediye edebiliyor, bırak duvar olmayı, hızlı ve etkili kanat oyuncularımıza ve Adrian'a boş ve müsait alan yaratmayı top her ayağına geldiğinde 'Acaba bu sefer de mi 1 saniye içinde mi saçmalayacak yoksa 2 saniyeye çıkarabilecek mi bu süreyi?' diye düşünüyoruz.

Herif sadece iri vücuduyla az biraz stoperlerle boğuşmayı deniyor her maçta. Ne pas becerisi, ne golcü sezisi, ne son vuruş becerisi, ne hava topu, ne oyun zekası, ne serilik.. Sadece iyi niyetli mücadele..

Bu mu iyi Allah aşkına? Bu mu Trabzonspor santraforu? Ben aklımın erdiğinden beri Trabzonspor'da Fatih Tekke'yi, bir dönem Ersen Martin'i, Umut Bulut'u, Teofilo'yu, son olarak da Burak Yılmaz'ı izledim. Oyun içindeki meziyetleri açısından en zayıfı Burak Yılmaz'dı fakat o da skor yükünü çok ekstrem şekilde yüklenirdi ki Burak Yılmaz'ı anlatmaya lüzum yok zaten.

Ben Trabzonspor'umun en ucunda Henrique'yi değil Trabzonspor'a yakışan santraforu görmek istiyorum.

Adamın yanına ne kadar çok oyuncu sokarsan bu adamdan o kadar faydanırsın.
Her maç 2 tane hayvan gibi stoperle boğuşmak ekran basından kolay görünüyor herhalde.

İskender YILMAZ
07.10.2013, 22:21
Adamın yanına ne kadar çok oyuncu sokarsan bu adamdan o kadar faydanırsın.
Her maç 2 tane hayvan gibi stoperle boğuşmak ekran basından kolay görünüyor herhalde.

Orası hücum varyasyonlarıyla, dolayısıyla oyun felsefemizle alakadar. Hücum futbolu oynamıyoruz, kontra ataklarla gol yoklayan bir anlayışımız var.

Bana kolay görünmesi değil söz konusu, kolay veya zor boğuşacak tabi ki işi ne? Trabzonspor'un santraforu değildir Henrique. Maksimum Gençlerbirliği seviyesinde bir isimdir.

Ali İhsan
07.10.2013, 22:31

Brezilya'da küfür falan mı acaba bu :)

TSemih61
07.10.2013, 23:11

Forumda aynı fikirde olduğum birini görmek güzel. 3 sezondur amatör futbolcudan farkı olmayan adamı İbrahimovic yapacaklar neredeyse.

Ergin Varlibas
07.10.2013, 23:15
Çok yararlı oynuyor, bunu görebilmek için futbolcu olmaya gerek yok. Zaten dediğim gibi sene sonu transfer teklifleri gelince anlar taraftar değerini ;)

Mustafa Hazıroğlu
07.10.2013, 23:19
Hücum anlamında etkisiz kaldı çünkü Adrian da etkisizdi.

Stoperlerle boğuşmasını ve mücadelesini beğendim.

Ufuk
07.10.2013, 23:37

Sanırım dudakta kanama felan var mi diye baktı.

annttiigs
08.10.2013, 02:31
egemen'e güreşmek istiyorsun. gel o zaman dedi resmen. ama egemen hala aynı egemen. song'dan öğrendiği kendisini kaldırıp atma huyunu hala bırakmadı.

poetricus
08.10.2013, 07:06
Rivayet olunur ki Madam Aygonoş kocası Agop Efendi'nin ölümüne çok ama çok üzülmüş. Müteveffanın dost ve arkadaşları kadıncağızın hâline acıyıp bir anma töreni düzenlemişler. Söze başlayan Agop Efendi'nin ufak tefek meziyetlerini biraz da abartarak anlatmaya başlayınca Madam coşmuş, başlamış eşine övgüler düzmeye;
-Ah Agop ah! Sen ne adam idin. İngilizce bilirdin!
Oradakiler bu uyduruk övgüyü pek içlerine sindiremeseler de hatır gönül meselesi bir şey dememişler, ama Madam da durmak bilmiyormuş:
-Fransızca bilir idin, Almanca bilir idin!
Derken bazıları mübalağanın ucu kaçınca rahatsız olup, manalı manalı bakmaya, "öhö öhö" gibi sesler çıkarmaya başlamışlar ama Madam coşmuş bir kere:
-Japonca bilir idin, Eskimoca bilir idin. diye devam edince hazırundan biri dayannamayıp:
-"Saçmalama Madam bizim Agop hiçbir şey bilmezdi." demiş.
Madam lafın altında kalır mı? Kalmaz tabiî:
-Olsun, öğrenmeye heves eder idi.
Bu başlıktaki bazı yazıları okuyunca nedense aklıma bu sevimli trajikomik hikâye geliyor.
Ah Henrique, Ah! sen ne forvet idin:
Adam eksiltir idin!
Dripling yapar idin!
Kaleyi gördüğün yerden vurur idin!
Asista yapar idin!
...
Yani hepsine heves eder idin!

Cihansev
09.10.2013, 01:16
Rivayet olunur ki Madam Aygonoş kocası Agop Efendi'nin ölümüne çok ama çok üzülmüş. Müteveffanın dost ve arkadaşları kadıncağızın hâline acıyıp bir anma töreni düzenlemişler. Söze başlayan Agop Efendi'nin ufak tefek meziyetlerini biraz da abartarak anlatmaya başlayınca Madam coşmuş, başlamış eşine övgüler düzmeye;
-Ah Agop ah! Sen ne adam idin. İngilizce bilirdin!
Oradakiler bu uyduruk övgüyü pek içlerine sindiremeseler de hatır gönül meselesi bir şey dememişler, ama Madam da durmak bilmiyormuş:
-Fransızca bilir idin, Almanca bilir idin!
Derken bazıları mübalağanın ucu kaçınca rahatsız olup, manalı manalı bakmaya, "öhö öhö" gibi sesler çıkarmaya başlamışlar ama Madam coşmuş bir kere:
-Japonca bilir idin, Eskimoca bilir idin. diye devam edince hazırundan biri dayannamayıp:
-"Saçmalama Madam bizim Agop hiçbir şey bilmezdi." demiş.
Madam lafın altında kalır mı? Kalmaz tabiî:
-Olsun, öğrenmeye heves eder idi.
Bu başlıktaki bazı yazıları okuyunca nedense aklıma bu sevimli trajikomik hikâye geliyor.
Ah Henrique, Ah! sen ne forvet idin:
Adam eksiltir idin!
Dripling yapar idin!
Kaleyi gördüğün yerden vurur idin!
Asista yapar idin!
...
Yani hepsine heves eder idin!

Henriqeyi kötülemek icin bu kadar uzun ve boş şeyler yazmana gerek yok. Henriqe cok kötü bi oyuncu doğru ibrahimovic ondan daha iyi

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

demir
09.10.2013, 08:21
suan gozle gorulur bır cabası var ama cok calısması gerekıyor var olan yeteneklerını kullanamadıgı acıkca ortada ve yeteneklerını kullanabılmemız ıcın bu adamın yanına birilerını koymamız gerekıyor bırazda oyun zekasını gelıstırmesı lazım ne zaman pas atıp ne zaman calım atıp ne zaman sut cekmesı gerektıgını ogrenmesı lazım.. kafa topuna gelınce o bızım takım ıcın ımkansız bır durum zaten orta sahamızın boy ortalamasının cok dusuk olması zaten kafa yetenegı olmayan henriqenın bu olayını tamamem ımkansızlastırıyor henriqe hızını bıraz daha arttıra bılırse onunde hava topuna hakım ( janko gibi) bir oyuncu ile ıs yapabılır belkı..

poetricus
09.10.2013, 08:48
Henriqeyi kötülemek icin bu kadar uzun ve boş şeyler yazmana gerek yok. Henriqe cok kötü bi oyuncu doğru ibrahimovic ondan daha iyi.
"Kötülemek" mi?

http://www.kulturtv.com.tr/images/kitap/b58a698086a0e18e5a31035cc1d4051f.jpg

Ayrıca: Ne kadar uzun ya da kısa yazacağım benim bileceğim iş. Okumayın, Efendim, İbrahimoviç okur.

munzevil
09.10.2013, 10:46
İYİ bir solbek,orta sahaya çok çok çok iyi iki oyuncu,yanındada iyi bir santrafor olmadıktan sonra(4-4-2) tosun paşadan hakkıyla faydalanamayız.

Böyle performansı yüzde ellilerde kalır ve bence hak etmediği eleştiriler alır.

kürşat61
09.10.2013, 19:18
Forvet bölgesi hariç heryerde oynar.

ANIL
11.10.2013, 16:40
makine çalışıyor
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/14571-4K1V3F4H.jpg

Ceyhun Dündar
11.10.2013, 16:50
makine çalışıyor
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/14571-4K1V3F4H.jpg

Herturlu zarar:)

ccd6167
11.10.2013, 17:37
Hayir guclusun anladik az cok gol atabiliyorsun yikilmiyorsun

Amma

Arkadas pas calis nasil atilir diye keza senin mevkinin bizjm sistemde en onemli artisi pas atabilmesidir

Su an kötü nun iyisi yapacak birşeyler yok ins boyle devam eder

Ben önümüzdeki 4 macta en az 5-6gol atacağıni düşünüyorum

Bert Macklin
11.10.2013, 20:10
FDPgrFehCB4

İbrahim CİHAN
11.10.2013, 21:21
bi bakıyomuşuz henrique 2014 dünya kupasında brezilya forveti :D ne gülerim :D

Naci Karakol
11.10.2013, 22:42

Sanırım Henrique'yi sadece Trabzonspor'da izledin.
Adam Westerlo'da bildiğimiz Burak Yılmaz'dı.
Onun kadar atamasa da aralara kaçmalar, sert şutlar, kafa golleri vs.
Ne olduysa bize geldikten sonra oldu.
Ama yavaş yavaş ayak uyduruyor.

Ali İhsan
12.10.2013, 00:05
bi bakıyomuşuz henrique 2014 dünya kupasında brezilya forveti :D ne gülerim :D

Kalede Jefferson var ona şaşırmıyorsak Henrique'ye de şaşırmayız sanırım...

Erman Aydın
12.10.2013, 00:47
brezilyalı mehmet yıldız

İbrahim CİHAN
12.10.2013, 01:51
Kalede Jefferson var ona şaşırmıyorsak Henrique'ye de şaşırmayız sanırım...

ben jefferson'u da beğeniyodum. bence onun da değerini bilemedik. inşallah bi gün henrique'yi de görürüz oralarda ne diyelim :)

Alper Beyazay
12.10.2013, 10:31
Son zamanlarda gözüme girmeye başladı. Ama kaç ay önce de dediğim gibi, Henrique 10 maç üst üste hat-trick yapsa da golcü falan değil.

Sefa Murat Dokuz
12.10.2013, 12:17
ben jefferson'u da beğeniyodum. bence onun da değerini bilemedik. inşallah bi gün henrique'yi de görürüz oralarda ne diyelim :)

Burda bende söylemiştim defalarca bu Jefferson iyi kaleci diye. Kova bilmemne futbol cahilleri eski kafalar o adamı da yedi. Şimdi 10m € dan fazla değeri var A Milli Takıma kadar yükseldi Brezilyada. 22 yaşında kaleciye daha ilk sezonunda tamamen başka bir kültürdeki futbola biraz bocaladı diye yapmadık eleştirileri bırakmadılar. İnönü'deki Bjk 3-1 , Trabzondaki 3-1 Gs maçlarında hatırladığım çoğu derbi büyük maçlarda harika oynamıştı. Henrique'yi de harcayacaklar da işte bu sefer destekçisi daha fazla Jefferson'a göre.

Son zamanlarda gözüme girmeye başladı. Ama kaç ay önce de dediğim gibi, Henrique 10 maç üst üste hat-trick yapsa da golcü falan değil.
Yav he he

asilhamsi
12.10.2013, 16:22
muthis bir yardımcı forvet.Sistem geregi tek forvet oynamak zorunda kalıyor.

Elimizde selcuk-colman gibi bir tandem olsa henrique hem kendi cosar hem diger forveti costurur.

orhan42
12.10.2013, 18:28
Canını dişine takıp naz kapris yapmadan elinden geleni yapmaya çalışıyor.tek eksiği yanında iş bitirici bir forvet oyuncusunun olmayışı ve tek kalması..

Alper Beyazay
12.10.2013, 22:14
Yav he he

Sene sonu 7m Euro'dan fazla satarız diyen de sen miydin yoksa? Tabi Henrique efsane golcü, sene sonuna kalmaz milli takımın vazgeçilmez oyuncusu olur.

Sefa Murat Dokuz
12.10.2013, 22:39
Sene sonu 7m Euro'dan fazla satarız diyen de sen miydin yoksa? Tabi Henrique efsane golcü, sene sonuna kalmaz milli takımın vazgeçilmez oyuncusu olur.

Öyle bir iddam olmadı, Ama 5m€ ya satarız. Neyse kaale alınmaya değmezsin açık söylüyorum.10 maç üst üste hat trcik yapacak oyuncu sence golcü değil böyle bir zihniyet kaale alınmaya değmez. :)

Alper Beyazay
13.10.2013, 00:29
Öyle bir iddam olmadı, Ama 5m€ ya satarız. Neyse kaale alınmaya değmezsin açık söylüyorum.10 maç üst üste hat trcik yapacak oyuncu sence golcü değil böyle bir zihniyet kaale alınmaya değmez. :)

Kaale almıyormuş adama bak. Sen kimsin ki?!

Futbolcu başlığında tartışmamak ve konuyu uzatmamak için yazdığımı editliyorum. Daha da üsteleyecek olursan özel mesaja beklerim.

Henrique son haftalardaki yükselişini devam ettirirsin umarım.

Erhan Gursoy
13.10.2013, 16:38
10 macta 30 gol atan adam golcu degildir, yumlunun yaninda stoper oynamasi lazim

drose61
13.10.2013, 16:48
Yine de bizi fıtık ettiği zamanları düşünmezsek, ülkedeki en iyi 10 forvetten biri. Mesela Bjk'de daha iyisi yok bence, belki Eneramo aynı ayardadır o da bizim deli oğlan gibi ağır ama güçlü.

FC-ST-PAULI-61
13.10.2013, 17:01
Yine de bizi fıtık ettiği zamanları düşünmezsek, ülkedeki en iyi 10 forvetten biri. Mesela Bjk'de daha iyisi yok bence, belki Eneramo aynı ayardadır o da bizim deli oğlan gibi ağır ama güçlü.
Tabi tabi kesin öyledir hele 8jk örnegine yüzde yüz katiliyorum.
Orda ondan iyisi yok.Kesinlikle Hugo Almeida denen Adam nedir ? Görüyoruz 8tasta kafayla gol atiyor,sol ayakla cok düzgün sutlar cekiyor,top indiriyor yani cok sacma isler yapiyor.Bir forvet hicmi henrique gibi tuhaf calimlar denemez hicmi 100 kere ofsayta düsüp dengesiz sutlar cekmez ? Almeida bunlari yapamazsa henriquenin tirnagi olamaz.En iyi 10 forvetede katiliyorum.Ne onu en iyisibence.Drogba,Burak,Webo,Sow,Emenike,Kuyt,Bobo ,Nobre,Djebbour,Baros,Diarra,Babel,Muhammet,Cenk,G ekas falan bos Adamlar henrique en iyisidir.

İbrahim CİHAN
13.10.2013, 17:17
Orda ondan iyisi yok.Kesinlikle Hugo Almeida denen Adam nedir ? Görüyoruz 8tasta kafayla gol atiyor,sol ayakla cok düzgün sutlar cekiyor,top indiriyor yani cok sacma isler yapiyor.Bir forvet hicmi henrique gibi tuhaf calimlar denemez hicmi 100 kere ofsayta düsüp dengesiz sutlar cekmez ? Almeida bunlari yapamazsa henriquenin tirnagi olamaz.En iyi 10 forvetede katiliyorum.Ne onu en iyisibence.Drogba,Burak,Webo,Sow,Emenike,Kuyt,Bobo ,Nobre,Djebbour,Baros,Diarra,Babel,Muhammet,Cenk,G ekas falan bos Adamlar henrique en iyisidir.

özletmiştin buralarda kendini :) henrique sayfasının vazgeçilmezisin çoğu zaman sen ne demişsin diye bakıyorum bu sayfaya :D

Antonio
13.10.2013, 17:37
henrique R9naldoyu andırıyor. biraz da kendini geliştirirse. Avrupada totenham tarzı bir takıma gider...

Erhan Gursoy
13.10.2013, 18:58
Henrique kocum sen altin yumurtlasanda, elin boku kiymetli gelir. Sen gollerini atmaya devam et aslanim!

TSemih61
13.10.2013, 19:03
Fener maçında Onur'un degajında bile ofsayta düşmüştü. Ligde en fazla ofsayta düşen oyunculardan biridir Henrique. Amaçsız şekilde saçma sapan ofsayta düşüyor. Amaçsızdan kastım mesela Burak Yılmaz araya kaçmaya çalışıyor sık sık genelde bu yüzden ofsayta düşüyor. Henrique'nin ise böyle bir derdi yok kafasına göre sahanın heryerinde dolaşabiliyor.

Alper Beyazay
13.10.2013, 19:41

Ya bırak kime ne anlatıyorsun. Yorma boşa kendini..

Yaşar
13.10.2013, 20:51
Neden birbiri görüşüne saygı duymayı bilmezsiniz yahu?

cakalkerem
13.10.2013, 22:05
başlık yukarıya

Mert'
13.10.2013, 23:07

yok artık lebron james

yorumsuz6117
17.10.2013, 00:56

http://inciswf.com/hahahah.swf

Samet Yildirim
17.10.2013, 23:24
Oyun olarak begenmezdim ama Laziove fb maclarinda iyidi...Insallah daha iyi olur.

Ergin Varlibas
18.10.2013, 01:42

Bendim onu diyen :) Unutmayin hala bu lafimi.

Colakoglu
20.10.2013, 16:44
Bana bir tane positif hareketini gösterecek birisi varmi Allah askina

kopeli
20.10.2013, 17:02
cok bencil oynuyor.pas oyununu benimsese daha başarılı olacak.

FC-ST-PAULI-61
20.10.2013, 17:52
Artistlik ediyor birde cikti diye yahu sen 60 dakikada inanilmaz rezil oynadin nesin kimsin sen

Mert Acar
20.10.2013, 17:54
Ne desem az, sana http://vocaroo.com/i/s1XnRwVXimAz gelsin .

Mert'
20.10.2013, 17:55
Yine rezildi..

Ogün'
20.10.2013, 17:56
Bugün muhteşem bir futbol ortaya koydu.Tebrik ediyorum.Uzun zamandır bu kadar ''kompakt''oynayan bir forvet görmemiştik.

TSemih61
20.10.2013, 17:56
Henrique ile yürümez bu iş. Bir tane olumlu hareketi yoktu maçta. Emre bile 5 dakika içinde daha olumlu bir tablo çizdi.

bangkook_61
20.10.2013, 17:57
Gol atmasında kaçırmasında değilim. Top tutamıyor herif. Ayağına attığımız her topu kaybediyor, duvardan seker gibi . Hücumumuz başlamadan savunmamız başlıyor ondan sonra.

DeAgLeMaNyAq
20.10.2013, 17:58
Devre arasına kadar sabretmekten başka yapacak bir şeyimiz yok ne yazık ki...

jojuk
20.10.2013, 18:00
Devre arasına kadar sabretmekten başka yapacak bir şeyimiz yok ne yazık ki...

bu takımda bir tek forvet o var sanki adam yürümekten aciz sabretmektenn başka bir şeyimiz yok diyosun

Enes Ünal Kaya
20.10.2013, 18:00
Ne desem az, sana http://vocaroo.com/i/s1XnRwVXimAz gelsin .

ahahah öldüm gülmekden :)

Çıkarken El Kol Haraketleri Fazla Olmaya Başladı .. Sanki Dünya Yıldızı . Kaldıki Dünya Yıldızı Olmasıda Ona Bu Hakkı Vermez

jojuk
20.10.2013, 18:04
bu henriyi savunanlar varmı sayfada ???

MuratJ
20.10.2013, 18:05
fetişistler nerede ?

yüzyılın bidonudur bu adam.

DeAgLeMaNyAq
20.10.2013, 18:07
bu takımda bir tek forvet o var sanki adam yürümekten aciz sabretmektenn başka bir şeyimiz yok diyosun

Kim var? Janko'yu şu haliyle 90 dakika izleyelim yine Henrique oynasın deriz...

jojuk
20.10.2013, 18:08

henrimi :D:D:D forvetsiz oynasak daha iyi

Erbay
20.10.2013, 18:09
Futbolcu dersem öteki tarafta hesap sorarlar diye korkuyorum.

kopeli
20.10.2013, 18:10
Burak Yılmaz'ın 2-3 numara kücük versiyonu.

jojuk
20.10.2013, 18:10
bence nasıl futbolcu oldugu araştırılmalı belkide futbolcu değildir ???

Mert'
20.10.2013, 18:11
Emre Güral oynasın en azından devre arasına kadar bunda bir halt yok anlaşıldı.

Emrah Akcagöz
20.10.2013, 18:17
Birkaç hafta öncesine kadar oyundan çıkınca forvet oyundan çıkarılıyor takım forvetsiz kalıyor deniyordu şimdi gene cansız varlık muamelesi yapılmaya başlanmış.

Ancak hocanın sayfasında yine forvet çıkarılıyor falan gibi zırva yazılar okuyabiliriz.

Bartuğ13
20.10.2013, 18:34
takıma faydalı oynadığı, savunma arkasına koşular yaptığı bir gerçek.

ancak kaleye 1,5 metreden dışarı atması, karşı karşıya pozisyonları ağırdan alması ve kaçırması kabul edilebilir değil!

yeter artık atacaksın o golleri!

Enes Ünal Kaya
20.10.2013, 18:38
http://www.ligtv.com.tr/haber/penaltidan-daha-net

Bu Pozisyonun Savunulacak Yanı Yok.

oGW0fStPQ2M

Henrique mi Daha Netti Acun Mu

dağlıca61
20.10.2013, 18:39
futbolcunun bencil olanı değil takımı için oynayanı makbuldür, bencilliği nedeni ile ilk yarıda kaçırdığı pozisyon bugün milyonların yüreğine kor ateş düşürdü, bu zamana kadarki yaptıklarının benim için hiçbir değeri yok artık.

Fatih
20.10.2013, 18:39
7 milyon Euro :)

TSemih61
20.10.2013, 18:50
takıma faydalı oynadığı, savunma arkasına koşular yaptığı bir gerçek.

ancak kaleye 1,5 metreden dışarı atması, karşı karşıya pozisyonları ağırdan alması ve kaçırması kabul edilebilir değil!

yeter artık atacaksın o golleri!
Savunma arkasına koşu mu? Ben hiç görmüyorum bu koşuları hocam.

Veysel
20.10.2013, 18:50
...

TSemih61
20.10.2013, 18:51
Biz Henrique'ye kaç maç sabrettik. Emre ve Janko'ya sezon sonuna kadar sabredebiliriz.

Mert'
20.10.2013, 18:52
7 milyon euroluk adamdır kendisi.

FC-ST-PAULI-61
20.10.2013, 18:55
;1919379069']7 milyon euroluk adamdır kendisi.
10 milyon euro.Gerci niye satalim satsak nolacak napacagiz parayla henriqueden iyisinimi bulacagiz bidaha kardes :) Bence 2019a kadar uzatalim.
Ama simdiden söyliyim öyle 60da cikarmaya devam edersek gider.Cok Kizdi.Zaten hayali interde oynamak.

Soner Albayrak
20.10.2013, 19:13
https://pbs.twimg.com/media/BXCFenrCAAAHGtf.jpg:large

Ogün YAZICI
20.10.2013, 19:24

burada suç ofsayttan çıkmayan olcan'da idi ama sonuç olarak bir takım şu pozisyonu gol yapamıyorsa durum çok vahim...

DeAgLeMaNyAq
20.10.2013, 19:24
Şu kare amatörlüğümüzün resmidir. Olcan şurada hafif geriye kaçsa ve Henrique'ye bağırıp pas istese maç kopmuştu...

Sefa Murat Dokuz
20.10.2013, 19:40
Çok dikkat ettim o pozisyonda Olcan tecrübesinde adam nasıl ofsaytta koşar ya nasıl. Henrique belki vermeyecekti ama oldu da verse böyle 2 ye 0 ofsayt olacaktı. Bizim hücüm oyuncularını aklım almıyor. Henrique Olcan'a bakmadı bile. Ama oyundan çıkınca bunun kırmızı kartta etkisi var rakip kaleye gitmekte çok zorlandık. Kötü oynadı ama Malouda çıkmalıydı.

Yaşar
20.10.2013, 19:41
Şu kare amatörlüğümüzün resmidir. Olcan şurada hafif geriye kaçsa ve Henrique'ye bağırıp pas istese maç kopmuştu...

Hay aģzına saģlık.
Aynı şeyi mać başlığında yazdim.
Henrique o topu Olcan'a atardı, ama Olcan'ın ofsaytta olduģunu görünce vazgeçti.
Burada suçun büyüğü Olcan da.

bangkook_61
20.10.2013, 19:41
Olcan böyle pozisyonlarda ofsayta düşme konusunda Isaac'le kıyasıya yarışır. IQ fakiri adamın teki. İşin kötüsü az buçuk yeteneği de vardı onu da kaybetmiş gibi oynuyor. Volkan Şen'in sol ayaklısı kıvamında şu an.

jojuk
20.10.2013, 20:18
Adam Akıllı Bir Forvet Bizde Gol Kralı Olur

jojuk
20.10.2013, 20:19
henri yi ne kadar da savunuyosun ??

Bedri Sertkaya
20.10.2013, 20:40
Santraforsuz takımda gol atmayı bilmeyen takım oyunu oynamayan bir santrafor Henrique...Hoca onu çıkarıp yine santraforsuz devam etti.Hocaya kızmayacağım.Şu Legia'yı yenelim.Avrupa önemli.

DeAgLeMaNyAq
20.10.2013, 20:45
henri yi ne kadar da savunuyosun ??

Arşive bakın bence uğraşacak vaktim yok...

Sibel
20.10.2013, 21:06
Bence Henrique hiç çalışmıyor.

Emre ÖZTÜRK
20.10.2013, 21:12
Cehennem kombinemsin

jojuk
20.10.2013, 21:27
Henrique böyle devam etsin en az 7 milyon'a satılır. Bu lafımı kaydedin bir yere

:):):)

jojuk
20.10.2013, 21:29
Henrıque ye 5 m euro versınler ucak bıletlerı benden.
Tanıdık falan varsa gıttıgı yerde konaklamasını bıle karsılarım:))

bravo hislerime tercümansın =)

Steril61
20.10.2013, 21:40
Bu kalası başımıza bela eden Allah'ından bulsun ne diyeyim...

serdaracıl
20.10.2013, 21:42

Şu pozisyona bak arkadaş. Millet olmayan pozisyonda gol atar maç kazanır bizimkiler burunlarının dibindeki kaleye topu sokamaz

endlessdeath
20.10.2013, 21:43
bu adam santarafor değil henriqe forvet destekçisi benim görüşüm arada gol atarsa ne ala :)

Erbay
20.10.2013, 21:43
Bu pozisyonda kalecinin dibine fazla girdi.

Cafer Bulur
20.10.2013, 21:46

Dogru ama henrique de gol vuruslari iyi olmayan bir oyuncu oldugunu yine belgeledi.

Henrique ye bizi muhtac eden zihniyete yaziklar olsun.

Samet Türkmen
20.10.2013, 21:50
Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra da bendduacısı olacağım. Önce Umut sonra Henrique.

İbrahim CİHAN
20.10.2013, 22:12
karşı karşıya kaldığı pozisyonda en azından vuruş yapabildi. harika malouda topa bile dokunamadı 2 pozisyonda. karşı karşıya kaçar messi bile kaçırıyo. henrique daha iyi olacak. 7m euroculardan biri de benim. burak için 10-15m konuşuluyosa henrique için 7 az bile.

cakalkerem
20.10.2013, 22:16
henrique 1 kaçırıyor

geçen hafta buruno 4 burak 4 %100 gol kaçırdı bu kadar yaygara çıkmadı.....

şu anda tek forvetimiz var...onu da küstürmeyin adam elinden geleni yapmaya çalışıyor...

kabiliyeti bu kadar

Samet Türkmen
20.10.2013, 22:20
henrique 1 kaçırıyor

geçen hafta buruno 4 burak 4 %100 gol kaçırdı bu kadar yaygara çıkmadı.....

şu anda tek forvetimiz var...onu da küstürmeyin adam elinden geleni yapmaya çalışıyor...

kabiliyeti bu kadar

Ama o beni Trabzonspor'a küstürüyor abi :( Bizim de sbrımız bir yere kadar:o

Mert Oğuzlu61
20.10.2013, 22:30
yemin ederim 100 bin euroluk değeri olmayan, süper ligin en yeteneksiz ve en beceriksiz forvet oyuncularından birisi.

80 metrelik kale nereye vurursan vur gol, hangisini atacaksın ? sen o golü atacaksınki 3 puanı getiresin, takım kendine gelsin rahatlasın felan.

yine ilk yarı maçın başlarında bir pozisyon var sol çaprazdan içeri giriyor, bu adamın orda yapmaya çalıştığı şey futbol zekasının 0(sıfır) bile olmadığının en büyük kanıtıdır.

bide trip atıyor çıkarken, sen kimsin ya nesin sen değil TS nin elazığ ın golcüsü olamazsın, elazığ ı geçtim avrupada 100 bin euro verip bir tane takım almaz bunu gelmiş antrenörüne trip atıyor, git önce topa vurmayı öğren, topa vurmayı geçtim top sürmeyi öğren !

2 tane BAL takımı ayarında avrupa takımına gol attı topçu kesildi başımıza, girdi iyice yıldız havalarına. emre güral bundan 10 kat daha iyi golcüdür adama şans vermiyorlarki.

Berat Akçay
20.10.2013, 22:58
Çok kaçırıyor ama çıkmamalıydı. O bölgede oynayabilecek tek futbolcu. İkinci yarı Malouda'nın ki hariç pozisyonumuz yok

Soner Albayrak
20.10.2013, 23:20
Ciğerimiz soldu forvetsizlikten..

Alper Beyazay
20.10.2013, 23:49
Devam edin biricik forvetinizi savunmaya. Gelin başlığa gelin, Henrique'nin desteğinize ihtiyacı var.

Yaşar
21.10.2013, 00:02
Devam edin biricik forvetinizi savunmaya. Gelin başlığa gelin, Henrique'nin desteğinize ihtiyacı var.

Adam Trabzonspor forveti degil mi?
Sadece bizim forvetimiz olmuyor bu durumda. :)
Inan bugün kaçırdığı pozisyonda Henrique den çok Olcan a kızıyorum.
O pozisyonda kendisini ofsayttan kollayamıyor, üstüne ustlük bir de top istiyor.

Ali İhsan
21.10.2013, 01:01
Lazio maçındaki kredisini çabuk tüketti...

Hocasının bile tek şikayet ettiği yer onun oynadığı mevkii...

Kadir
21.10.2013, 01:04
Fatih Tekke ile Burak Yılmaz arası dönemde yaşadığımız golcü sıkıntısında yine en azından Umut hatta Gökhan Ünal bile verimli olmuştu.

Burak Yılmaz sonrası ise şu ana kadar tam bir boşluk içerisindeyiz.

Erbay
Bir de oyundan çıkarken artislik yapıyor. Zoppeylen vuracaksun buğa.

Alper Beyazay
Adam Trabzonspor forveti degil mi?
Sadece bizim forvetimiz olmuyor bu durumda. :)
Inan bugün kaçırdığı pozisyonda Henrique den çok Olcan a kızıyorum.
O pozisyonda kendisini ofsayttan kollayamıyor, üstüne ustlük bir de top istiyor.

Orda büyük hata Olcan'ın doğru. Fakat bir forvet oyuncusunun orda o golü yapması lazım, Henrique'nin son vuruşları çok kötü. Diğer özelliklerini tekrar sayıp konuyu yine her zaman ki tartışmalara getirmek istemiyorum. :)

Ergin Varlibas
21.10.2013, 02:21
Adamin forvet olmadigini dillendire dillendire dilimizde tuy bitti.. Kacirdigi pozisyonda bence low IQ Olcanin daha buyuk hatasi var. Tam bir mongol. Henrique son 2 mactir kotu. Kacirdigi pozisyonu bircok forvet kaciriyor. Henriqueye yuklenmeden once bir suru futbolcu var yuklenilcek. Forvet alinmamasi onun sucu degil.

Courage
21.10.2013, 04:08
Seni başımıza musallat edenin hayatına senin gibi beceriksiz biri girerde darmadağın olur inşallah.

Sayesinde bizimki her hafta darmadağın çünkü!

Alper Beyazay
21.10.2013, 08:22
Adamin forvet olmadigini dillendire dillendire dilimizde tuy bitti.. Kacirdigi pozisyonda bence low IQ Olcanin daha buyuk hatasi var. Tam bir mongol. Henrique son 2 mactir kotu. Kacirdigi pozisyonu bircok forvet kaciriyor. Henriqueye yuklenmeden once bir suru futbolcu var yuklenilcek. Forvet alinmamasi onun sucu degil.

Forvet oyuncusu değil de, defans oyuncusu mu Henrique? Santrafor değil diyebilirsin, kanat forvet diyebilirsin eyvallah. Ama Henrique golcü değil, kanatta oynasa da bize bir yararı olmaz.

Sefa
21.10.2013, 08:27
Az önce özeti izledim. Sen Trabzonspor'un as forveti oldun ya yazıklar olsun bizi bu hale getirenlere..

Maçı izleseydim büyük günaha sokmuştun beni..

serdaracıl
21.10.2013, 09:18
La bi git deli ettin beni

alper*
21.10.2013, 09:20
Elinden geleni yapıyor. :alkış:

seyduna_efil
21.10.2013, 11:04
Devre arasında hemen satılmalı,hazır piyasa yapmışken..

drose61
21.10.2013, 11:06
Aynen devam , illa ki atacaksın o pozisyonları, geçen seneyle aranda dağlar kadar fark var.

Sefaenes
21.10.2013, 14:02
medya da demec vermesi yok mu bu hafta gol atacam benim macim olacak diye gülüyorum o haberlere genelde Allah dan bos kaleye arada bir gol atiyorda busene bizi biraz güldürdü. Ah onu ucakdan indiren hocaya tsk ederim birde indirmeseydi halimiz ne olurdu forvetsiz kalmisdik gerci en cok sevinen bizim rakip defans seviniyor onlarin bosluklarini defansda iyi yapiyor

Ergin Varlibas
21.10.2013, 15:02
Forvet oyuncusu değil de, defans oyuncusu mu Henrique? Santrafor değil diyebilirsin, kanat forvet diyebilirsin eyvallah. Ama Henrique golcü değil, kanatta oynasa da bize bir yararı olmaz.

Oyle demek istedim. Ayrica yarari olmaz diyorsun, senenin basindan beri takimin en yararli oyuncusu. Bunu neden gormezden geliyorsunuz? Adami yok etmek icin hatasini bekliyorsunuz. Gol kacirdigi an buraya geliyorsunuz. Iyi oynadigi zamanda, kotu takima karsi oynadi, onu herkez atardi falan diorsunuz. Yani adam bu saatten sonra agziyla kus tutsa yaranamaz. Bu oyuncu eminim sivassporda falan olsaydi(bundan 100% eminim) keske su herifi transfer edebilseydik vs tarzi laflar donerdi burda.

Garip bi taraftarimiz var. Dunku pozisyonu kacirmamaliydi, ama kacirabilir futbol bu, bir cok futbolcu kacirmistir bu veya bundan daha kolay toplari. Bu futbolcu da elalemin degil bizim topcumuz. Baska forvetimiz varda biz mi bilmiyoruz? Adam oynadigi futbol ile bas bas ben 2. forvetim yardimci forvetim dio ama biz onu yoketmek icin neden ariyoruz. Ayni Umut Bulutu yok ettigimiz gibi..

Alper Beyazay
21.10.2013, 15:14
Oyle demek istedim. Ayrica yarari olmaz diyorsun, senenin basindan beri takimin en yararli oyuncusu. Bunu neden gormezden geliyorsunuz? Adami yok etmek icin hatasini bekliyorsunuz. Gol kacirdigi an buraya geliyorsunuz. Iyi oynadigi zamanda, kotu takima karsi oynadi, onu herkez atardi falan diorsunuz. Yani adam bu saatten sonra agziyla kus tutsa yaranamaz. Bu oyuncu eminim sivassporda falan olsaydi(bundan 100% eminim) keske su herifi transfer edebilseydik vs tarzi laflar donerdi burda.

Garip bi taraftarimiz var. Dunku pozisyonu kacirmamaliydi, ama kacirabilir futbol bu, bir cok futbolcu kacirmistir bu veya bundan daha kolay toplari. Bu futbolcu da elalemin degil bizim topcumuz. Baska forvetimiz varda biz mi bilmiyoruz? Adam oynadigi futbol ile bas bas ben 2. forvetim yardimci forvetim dio ama biz onu yoketmek icin neden ariyoruz. Ayni Umut Bulutu yok ettigimiz gibi..

Ben hiçbir zaman hatasını bekleyip yok etme amacında biri değildim. Yorumlarım ağır gelebilir Henrique için ama, bundan birkaç safya öncesine de bakarsan, ''bir yükseliş var umarım devam eder'' tarzında yorumlar yaptım. İyi oynadığı zaman kötü takıma karşı oynadı kim olsa aynısını yapardı demedim. Ama şöyle bir durum var. Takımın en yararlı oyuncusu diyorsun şuan. Bu konuda şunu diyebilirim. Başka bir forvet oynasaydı onun yerine, şu ana kadar ki Henrique'nin yaptığı katkıyı yapabilirdi, hatta daha fazlasını. Transfer sezonuna kadar yapabileceğimiz tek şey Henrique'nin formunun yükselmesini beklemek. Artık Janko'dan da umudum yok çünkü.

FC-ST-PAULI-61
21.10.2013, 15:19
Bu herif asla Trabzonsporun forveti olamaz.Böyle kötü,beceriksiz,yeteneksiz yabanci oynatacagima parayi basip Antepten Muhammeti alirim.Mis gibi TÜRK hemde.Yabanci Golcü alirsam cok üst düzey golcü alirim.
Henrique ligin en kötü forveti.Konyaya bakiyorum Gekas Akhisara bakiyorum Niasse iyi.
En kötüsü bu henrique.Adamin Gol vurusu okadar kötüki inanilmaz,hicbir golcü böyle vurmaz.
Her Topuda kaybeder sonrada artistlik eder cikarken.Yaziklar olsun bunu Trabzonspora layik görenlere.
Takimi sabote ediyor bu sifir.

endlessdeath
21.10.2013, 15:25
elkeson bu adamdan iyidir tıkla izle (http://www.youtube.com/watch?v=rFy5L8T5bVI) renktaşlar

Cenkhan
21.10.2013, 15:35

Ben en başında buradaydım, 5. lig takımlarına gol attığı zamanlarda hani, hatırlarsın. Sabırla bekliyorum gururu bir kenara bırakıp şu futbol fakirini savunmaktan vazgeçeceğin günü.

Adam yeteneksiz. Yahu arkadaş vaktiyle Gökdeniz de kaleci ile karşı karşıya gol kaçırırdı ama adam hep kendini geliştirmek için uğraşırdı. Her maç ileri gitmeye çalışırdı, vuruş tarzı, vurulacak köşe vs vs her detayda farklılık denerdi. Şimdi nerelere geldiği ortada. Bu geliştirilebilecek bir özellik çünkü..

Yalnız Henrique kişisinin daha ayağına atılan pası tutamaması, inatla ofsayta düşmesi, her pozisyonda yanlış tercih yapması, gaslı guvvetli olduğu iddia edildiği halde hiçbir maçta hiçbir stoperi ezememesi buna karşın devamlı top ezmesi.. nasıl düzelecek?

Adam futbolu profesyonel seviyede oynayabilecek yetenekler ile doğmamış malesef. Gelişimini sağlayacak zekası da kıt belli ki. Milletçe sabırsızlıkta dünya markasıyız ama hala bu elemana tahammül ediyoruz. Vallahi bravo.

Erbay
21.10.2013, 15:42
Boyu kaç bu Henrique'nin çok merak ediyorum. Bacakları mı kısa nedir hiç uzayamıyor koşularda. Harbi sıfır ya, uzaydaki kara delik.

Yaşar
21.10.2013, 15:44
Adamı külliyen kazma yaptınız yahu.
Biraz tutulacak bir yanı var, en azından yüzü kaleye dönükken etkili.

Fatih Öztürk
21.10.2013, 15:48
Yaşar doğru diyor tamam Henri kazmanın tekide yüzü kaleye dönükken iyi yinede.gerçi benim literatürümde kazmanın sapıda kendiside kazmadır.adam bi gıdım kendini geliştirmezmi 3 sene oldu be arkadaş 3 sene dile kolay.

Cenkhan
21.10.2013, 17:22
Adamı külliyen kazma yaptınız yahu.
Biraz tutulacak bir yanı var, en azından yüzü kaleye dönükken etkili.

Sivas maçında kaçırdığı golü izah edemeyiz bu durumda. Ki bunlardan düzinelerce var geçmişinde.

Malesef en etkisiz hali asıl kaleyi düşündüğü hali. Beyni kervan olup yola koyuluyor o anda. Bir gün, yine topla buluştuğu ve hemmen olduğu yere kendiliğinden çöktüğü anda oturup "olmuyor, oldurulamıyor.." diyip ağlayacak diye korkuyorum. Babası tenise yazdırsaydı keşke..

Minimum zararla oynamasını istiyorsak, bölgeye hakikisi transfer edilene kadar, sağ açığa koymalıyız. Malouda ve Yusuf da olmuyor orada çünkü. Onlar gerçek mevkilerine dönsün, bizim Johnny Bravo da ortanın sağına..

Yaşar
21.10.2013, 17:34
Sivas maçında kaçırdığı golü izah edemeyiz bu durumda. Ki bunlardan düzinelerce var geçmişinde.

Malesef en etkisiz hali asıl kaleyi düşündüğü hali. Beyni kervan olup yola koyuluyor o anda. Bir gün, yine topla buluştuğu ve hemmen olduğu yere kendiliğinden çöktüğü anda oturup "olmuyor, oldurulamıyor.." diyip ağlayacak diye korkuyorum. Babası tenise yazdırsaydı keşke..

Minimum zararla oynamasını istiyorsak, bölgeye hakikisi transfer edilene kadar, sağ açığa koymalıyız. Malouda ve Yusuf da olmuyor orada çünkü. Onlar gerçek mevkilerine dönsün, bizim Johnny Bravo da ortanın sağına..

En faydalı işleri yüzunü kaleye dondügü zamanlar yapıyor.
Sırtı dönük aldıgı her topu kaybediyor cünkü.
Kesinlikle tek forvetin en ucunda oynayacak kapasitesi yok, bunda hem fikirim.

Samet Türkmen
21.10.2013, 18:03
Ardiyeye bile koymam.

Gülüyorum artık Henrique'den birşey bekleyenlere. Hahahaha

Yaşar
21.10.2013, 18:06
Adamı hakkında yapabildiklerini yazın, belki birileri gelir, buraları okur da, satarız. :)

halil ibo
21.10.2013, 18:08
İlginç yani ! Beğenmediğimiz beceri ve kabiliyet özürlü bu Brezilayalı takımın en skoreri :) Ne hallere düştük.

Samet Türkmen
21.10.2013, 18:08
Merak ediyorum, Rize'ye teklif etsek ücretsiz, alacak mı bu adamı ?

kandemir_kubra
21.10.2013, 19:50
Sen ne çeşitsin ya bi git bırak şu takımın yakasını... Seni görünce aklıma hep o hamburgerli fotoğrafın geliyor, seni hamburger gibi görüyorum, aşırı göbekli ve hantalsın... Futbolculuk senin mesleğıln değil...

Sefa Murat Dokuz
21.10.2013, 20:07
Burak Yılmaz kaç haftadır kaçırdıkları %100 10 tane kaçırdı heralde. 1 gol atsa yine kral olacak.
Henrique yüzü kaleye dönük topla giderken çok iyi. Bunun dışında çoğu özelliği kalan %80'i kötü.

Sacit
21.10.2013, 20:28
Kabahat senin değil, seni bu takımda oynatandadır.

Antonio
21.10.2013, 20:30
:alkış:

bangkook_61
21.10.2013, 21:22
Bu kadar kötü bir oyuncu bu ülkeye gerçekten az gelmiştir.

jojuk
21.10.2013, 23:14
inanılmaz goller kaçırıyor şut çekemiyor gol atamıyor adam geçemiyor hiç bir şey yapamıyor ama trabzonspor un ilk 11 inde oynuyor bu adam dan yedek bile olmaz defol henri

Kadir
21.10.2013, 23:34
Burak Yılmaz kaç haftadır kaçırdıkları %100 10 tane kaçırdı heralde. 1 gol atsa yine kral olacak.
Henrique yüzü kaleye dönük topla giderken çok iyi. Bunun dışında çoğu özelliği kalan %80'i kötü.

Burak Yılmaz son 3 sezonda 76 gol atmış ligde Henrique'nin kariyeri boyuncu toplam lig golü sayısı 45.

Gerçekten Burak Yılmaz sonrası kısır kaldı.

İbrahim CİHAN
21.10.2013, 23:38
Burak Yılmaz son 3 sezonda 76 gol atmış ligde Henrique'nin kariyeri boyuncu toplam lig golü sayısı 45.

Gerçekten Burak Yılmaz sonrası kısır kaldı.

burak yılmaz son 3 sezondan önce napıyodu peki? var mı son 3 sezona kadar 45 golü mesela?

Kadir
21.10.2013, 23:51
burak yılmaz son 3 sezondan önce napıyodu peki? var mı son 3 sezona kadar 45 golü mesela?

Bize hazır olmuş adam lazım, sonuçta öyle böyle adam atmış. Burak Yılmaz sadece bir örnek.

Henrique yaş 24 hala olmasını mı bekleyeceğiz? İnşallah tez zamanda bir golcü buluruz, Gökhan Ünal'ın bile ilk geldiği sezon gösterdiği performans Henrique'yi katlar.

Fatih
21.10.2013, 23:57
Gol kaçırdı diye forvet eleştirilmez takıma hiçbir şey vermiyor oluşu en büyük handikapı.

İbrahim CİHAN
22.10.2013, 00:22
Gol kaçırdı diye forvet eleştirilmez takıma hiçbir şey vermiyor oluşu en büyük handikapı.

ben özellikle bu sene faydalı olduğunu düşünüyorum. skor katkısı da yüzde 50nin üzerinde gol ve asist bazında. bitiricilik konusunda ciddi sıkıntıları var. 3-5 maç üstüste gol atsa ya da bi hattrick falan yapsa kafa olarak da tam olarak rahatlayıp daha çok atacak. inşallah.

Yaşar
22.10.2013, 00:33
UEFA maçlarında gol atmaya devam ederse, bu başlıkta da olumlu şeyler yazarsak sene sonu gider diye düşünüyorum.
Yorumları İngilizce ve Portekizce atsak daha sağlam reklam olur.

Alika87
22.10.2013, 00:36
Belki bizim Libor Kozak'imiz olur :D

jojuk
22.10.2013, 00:48
ben özellikle bu sene faydalı olduğunu düşünüyorum. skor katkısı da yüzde 50nin üzerinde gol ve asist bazında. bitiricilik konusunda ciddi sıkıntıları var. 3-5 maç üstüste gol atsa ya da bi hattrick falan yapsa kafa olarak da tam olarak rahatlayıp daha çok atacak. inşallah.

bitiricilik konusunda ciddi sıkıntıları var diyosun sonrra inşallah çok gol atacak onu begeniyorum diyosun :eek:

İbrahim CİHAN
22.10.2013, 01:47
bitiricilik konusunda ciddi sıkıntıları var diyosun sonrra inşallah çok gol atacak onu begeniyorum diyosun :eek:

evet, var. kafası rahat değil çünkü. forvetin gol atabilmesi için rahat olması lazım. bunu da aşacağına inanıyorum; onun yeteneğine güveniyorum. adam eksiltebiliyo, güçlü, hızlı da aslında, asist özelliği de var ilerde çoğalabilsek yardıma gidebilsek. tek eksiği bitiricilik o da kafası rahat olursa, soğukkanlı davranırsa hallolur. burak bu takımda o kadar gol attıysa; bana göre daha yetenekli olan henrique çok daha faydalı olacaktır. 30 35 tane atar demiyorum ama 15i rahatlıkla bulup 10 da asist yapabilcek kapasite var. bence gol sorunumuzun temelinde forvet değil ortasahamızın pasifliği var. önce bunu çözmemiz lazım.

jojuk
22.10.2013, 01:56
evet, var. kafası rahat değil çünkü. forvetin gol atabilmesi için rahat olması lazım. bunu da aşacağına inanıyorum; onun yeteneğine güveniyorum. adam eksiltebiliyo, güçlü, hızlı da aslında, asist özelliği de var ilerde çoğalabilsek yardıma gidebilsek. tek eksiği bitiricilik o da kafası rahat olursa, soğukkanlı davranırsa hallolur. burak bu takımda o kadar gol attıysa; bana göre daha yetenekli olan henrique çok daha faydalı olacaktır. 30 35 tane atar demiyorum ama 15i rahatlıkla bulup 10 da asist yapabilcek kapasite var. bence gol sorunumuzun temelinde forvet değil ortasahamızın pasifliği var. önce bunu çözmemiz lazım.

bende bu yoruma :D:D böle gülerim

İbrahim CİHAN
22.10.2013, 02:01
bende bu yoruma :D:D böle gülerim

herkes jojuk gibi düşünmek zorunda değil. İbrahim Cihan gibi düşünmek zorunda da değil. fakat saygı her zaman olmalı; olmak zorunda.

jojuk
22.10.2013, 02:25
herkes jojuk gibi düşünmek zorunda değil. İbrahim Cihan gibi düşünmek zorunda da değil. fakat saygı her zaman olmalı; olmak zorunda.

trabzonspor da forvet oyna sana yüzlerce şans verilsin kaçır kaçırda bi yere kadar sabretiyor ona millet ben henriye saygı felan duymuyorum golcü değil ondan ancak artiz olur

61Cem61
22.10.2013, 03:33

.

Harun-61
22.10.2013, 10:47
Adamin üstüne gitmeye gerek yok. Kapasitesi bu kadar, net!

Suc onda degil, hazirlik maclarin'da Henrique'yi görüp'de ona güvenen ve forvet almayan teknik heyet ve yönetimde'dir.

.

İskender YILMAZ
22.10.2013, 11:27
Bank Asya'da orta sıralara oynayan takımlarda iyi işler yapabilir.

Sibel
22.10.2013, 17:05
Paulo: Trabzonspor'da yapacağım daha çok şey var.
:(

Courage
22.10.2013, 17:48
Bazıları doğuştan şanslı vallahi!

Herif milyonlarca insana her hafta saç-baş yoldurdu,yolduruyor. Ama bu kadar beceriksizliğin yanında torunlarına bile yetecek parayı kazandı.

Sende hayatına devam et baldırı çıplak vatandaş! :cool:

Bayundur Han
23.10.2013, 00:00
Sezon basinda bizi havaya soktun simdi adam adama bile atamiyorsun. Sana guvenmem hata zaten.

kopeli
23.10.2013, 09:57
1 mac ile kimseyi asmanın luzümü yok.Her santrafor gol kaçırabilir.

Alper Beyazay
23.10.2013, 10:29

:D:D:D Yazacak bir şey bulamadım. Sen çok yanlış anlamışsın.

jojuk
23.10.2013, 16:07

1 maç değil her maç kaçırıyor heral sen maç izlemiyosun

kopeli
23.10.2013, 16:23
1 maç değil her maç kaçırıyor heral sen maç izlemiyosun

henriqe'nin standartları belli.Bobo-Nobre potansiyelinde bir santrafor.

kaldı ki her santrafor gol kaçırır.hepsini atsın mı ??

Turgay Atalay
23.10.2013, 16:24

Rakip kale çizgisi önündeki topu voleyle uzaklaştıran forvet olarak tarihe geçmiştir kendisi:) Daha nice başarılarını izleyip duracağız malesef...

demir
23.10.2013, 16:28
tabıkı her futbolcu gol kacırır ama ıkı oyuncu bırden kalecı ıle karsı karsıya ıken ne yapsan gol olacak bır pozısyonda topu kalecının ustune vurmak gol kacırmak degıl aptallıkdır hatta sarhoslukdur... bır oyuncu bır 70lık ıcıp maca cıksa bu salaklıgı yapmaması lazım..

Turgay Atalay
23.10.2013, 16:31

Hocam bu adam Bobo veya Nobre nin yarısı etmez, yapmayın Allah aşkına...Hiç bir iş bulamamış futbolcu olmuş bu şanslı velet.

alper*
23.10.2013, 16:33
Henrique bu yıl gol kralı olacak.

Mert Oğuzlu61
23.10.2013, 16:34

sana tek bir soru sorucam ; oturup bobo nun yada nobre nin tek bir maçını izledin mi ? (nobre derken eskisi, şimdiki değil)

Alper Beyazay
23.10.2013, 16:34
Bobo'nun yarısı etmez Henrique. Nobre'den bile kötü.

kopeli
23.10.2013, 16:35
tabıkı her futbolcu gol kacırır ama ıkı oyuncu bırden kalecı ıle karsı karsıya ıken ne yapsan gol olacak bır pozısyonda topu kalecının ustune vurmak gol kacırmak degıl aptallıkdır hatta sarhoslukdur... bır oyuncu bır 70lık ıcıp maca cıksa bu salaklıgı yapmaması lazım..

evet o posizyonda büyük bencillik yaptı.Sisvas maçı dışındaki Lig ve Avrupa maçlarında potansiyeline göre olumlu isler yaptı bence.

kopeli
23.10.2013, 16:42
sana tek bir soru sorucam ; oturup bobo nun yada nobre nin tek bir maçını izledin mi ? (nobre derken eskisi, şimdiki değil)

Drogba demedim Nobre ve Bobo dedim.

Nobre ve Bobo cok mu süper diki fb ve bjk'de ?? Yani her sene gol kralı falan mı oluyorlardı.Her bulduklarını atıyorlar mıydı ? Yada bol bol asist mi yapıyorlardı ? Vay bee ne santraforlarmışda haberimiz yokmuş.

Nobre fb'nin en iyi zamanına denk geldi,daha doğrusu Alex gibi bir efsane ile oynama şansı buldu.Alex'in önünde Henriqe'de oynasa Nobre kadar katkı sağlardı.

Bobo desen 26 yasına kadar Bjk'de tutunabildi,Bjk potansiyelinde bir santrafor olmadığı için su an Kayseri'de.

Cok büyük santraforlarmış yaw.Kendi oyuncumuzu ezmekte bizim üstümüze yok.

Mert Oğuzlu61
23.10.2013, 17:03
Drogba demedim Nobre ve Bobo dedim.

Nobre ve Bobo cok mu süper diki fb ve bjk'de ?? Yani her sene gol kralı falan mı oluyorlardı.Her bulduklarını atıyorlar mıydı ? Yada bol bol asist mi yapıyorlardı ? Vay bee ne santraforlarmışda haberimiz yokmuş.

Nobre fb'nin en iyi zamanına denk geldi,daha doğrusu Alex gibi bir efsane ile oynama şansı buldu.Alex'in önünde Henriqe'de oynasa Nobre kadar katkı sağlardı.

Bobo desen 26 yasına kadar Bjk'de tutunabildi,Bjk potansiyelinde bir santrafor olmadığı için su an Kayseri'de.

Cok büyük santraforlarmış yaw.Kendi oyuncumuzu ezmekte bizim üstümüze yok.

sen ciddiyim oturup 90 dakka bu adamların (bizle oynadıkları maçlar hariç) tek maçını izlememişindir gelmişin burda bide yorum yapıyorsun.

neymiş nobre fb nin en parlak dönemine denk gelmiş. adam atıyor muydu atıyordu, çokta güzel top oynuyordu o yıllarda tekkeli dönemde şampiyonluk yarışı verirken bizide boş geçmiyordu. bjk de bir türlü istikrarı yakalayamadı. mersin de biraz parladı sonra kayseri ye geçti şuanki hali için konuşmuyorum tabiki ama eski nobre ile henrique yi kıyaslamam biri ceza sahası golcüsü diğeri golcü molcü değil sıradan bir forvet. henrique nin yaşındayken nobre dağıtıyordu ortalığı.

bobo kayseri de 18 gol attı, keşke bize gelseydi beleşe kayseri ye gittide coştu. bjk deyken en beğendiğim oyuncularıydı adam potansiyel tehlike, d.kiev zamanında 9 milyon euro verdide satmadı bjk sonra düşüşe geçmişti ama yinede adam oynuyordu. hala daha oynuyor ama şuan sakat, kayseri bunun sıkıntısını çekiyor.

henrique nin sivas maçında sağında solunda önünde arkasında (kaleciyi sayma artık tek hareketle geçerdi onu) adam yokken, istese kaleciyi geçeceği, isterse topun dibine girip aşırtacağı yani hemen hemen her türlü gol yapabileceği bir pozisyonda gidip topu korcan ın üstüne vurması bu adamın golcü zekasınında, futbol zekasınında sıfır bile değil, direk eksilerde olduğunun en büyük kanıtıdır.

8 maçta dandik 2 golü var asisti felanda yok, bu mu golcü ? izlemesek golcü diye yutturacaksınız, avrupa liginde dandik köy takımlarına attığı golleri istatistik diye önüme sunmayın sakın... lazio maçında herkes alanzinho ya sövdü ama o maçta bile kaçırdığı bir gol var, alanzinho yüzünden güme gitti. yine eleştirildi ama hafif kaldı tabi alanzinho günah keçisi oldu.

r9emre
23.10.2013, 17:16
Bu sezon ligde 10-12 golü görür, Avrupa'da zaten fena değil sene sonu 3-4 M € arası bir rakama satarız herkes rahatlar. Gelecek olan umarım daha iyi olur.

Sibel
23.10.2013, 17:21
Henrique bu yıl gol kralı olacak.
İnşallah.

FC-ST-PAULI-61
23.10.2013, 17:36

hahahahaha bobo ve nobre he :D Tirnagi olamaz bu oyuncularin.Bunlar top saklayabilen kafaylada gol atabilen GOLCÜLER .

Ikinci cümlene bakiyorum bilmeyende cok nadir kacirir sanacak :D

Yaşar
23.10.2013, 17:46
Övmede de, yermede de abarttıģınızı düsünüyorum.
Henrique, herhangi bir Anadolu takımında olsa adı transferde anılırdı.

Alper Beyazay
23.10.2013, 19:57
Gol kralı olacakmış. :D:D:D

cakalkerem
23.10.2013, 20:03
yarın 2 golu var

Mert'
23.10.2013, 20:12

Bobonun yarısı olsa birşey demem. Bobo bundan 5 kat daha iyi golcü adam bu yazıları görse intihar eder. :D

ThePatriot61
23.10.2013, 20:39
Öyle veya böyle su an en skorer oyuncu durumunda. Bir yandan bogmak istiyorum su herifi ama...kovmirem ula...

canna52
23.10.2013, 20:50
burdaki taraftara hastayım ya
size henriqe de fazxla

adrianı forvete koyan mı dersin yoksa ,lk 18 e zor giren emreye c.ronaldo muamelesi yapan mı dersin..

sahada hayaletkeri oynayan jankonun kafasına top atamadık diyen mi dersin

,ster kabul edin ister etmeyin elimizdekinin en iyisi henrique olduğu için forvette henr,que oynuyor. bu kadar basit

şimdi über futbol bilginizi foruma zerk etmeye devam edebilirsiniz

FC-ST-PAULI-61
23.10.2013, 20:52
;1919382020']Bobonun yarısı olsa birşey demem. Bobo bundan 5 kat daha iyi golcü adam bu yazıları görse intihar eder. :D
Alem adamlar ya henriqueyi izlemiyoruz sanki :D

cakalkerem
23.10.2013, 20:55
kovulmaz..yanında iyi bir partnerle daha çok gol atar tek olmaz....

cakalkerem
23.10.2013, 21:00
size henriqe de fazxla

adrianı forvete koyan mı dersin yoksa ,lk 18 e zor giren emreye c.ronaldo muamelesi yapan mı dersin..

,ster kabul edin ister etmeyin elimizdekinin en iyisi henrique olduğu için forvette henr,que oynuyor. bu kadar basit

işte budur

Alika87
23.10.2013, 21:06
size henriqe de fazxla

Fazla söze gerek yok!!!

Kimse demiyor Henrique süper yildiz, ama elimizde en iyi forvet kendisi ve su an, takimi satisa cikarsan Onur'dan sonra en cok para edecek oyuncu Henrique. Barrios'a, Berbatov'a henrique var diye yok mu dedik?

Mert Oğuzlu61
23.10.2013, 21:17
Fazla söze gerek yok!!!

Kimse demiyor Henrique süper yildiz, ama elimizde en iyi forvet kendisi ve su an, takimi satisa cikarsan Onur'dan sonra en cok para edecek oyuncu Henrique. Barrios'a, Berbatov'a henrique var diye yok mu dedik?

çok fm oynamaktan oluyor bunlar. gerçi fm de bile 500 bin eurodan listeye koysan ordada teklif veren çıkmaz.

taş çatlasa 1.5 milyon euroya enayi kulübün birine satarız o da imkansız hangi enayi bu adama bu kadar para verirki ? sadece istatistiklerine baksa (uefada köy takımlarına attığı golleri çıkardığımızda) zaten durum anlaşılacak. adamda para edecek bir özellik yokki, ağır hantal son vuruşları kötü, hava toplarında berbat, vasat bir forvet işte.

henriyi en değerli (!) golcümüz pozisyonuna sokanlar utansın, sizin suçunuz yok tabi sizde haklısınız biryerde, başka forvet yok cidden başka forvetimizde yok.

Alika87
23.10.2013, 21:23
çok fm oynamaktan oluyor bunlar. gerçi fm de bile 500 bin eurodan listeye koysan ordada teklif veren çıkmaz.

taş çatlasa 1.5 milyon euroya enayi kulübün birine satarız o da imkansız hangi enayi bu adama bu kadar para verirki ? sadece istatistiklerine baksa (uefada köy takımlarına attığı golleri çıkardığımızda) zaten durum anlaşılacak. adamda para edecek bir özellik yokki, ağır hantal son vuruşları kötü, hava toplarında berbat, vasat bir forvet işte.

henriyi en değerli (!) golcümüz pozisyonuna sokanlar utansın, sizin suçunuz yok tabi sizde haklısınız biryerde, başka forvet yok cidden başka forvetimizde yok.

Sporting 2m vermeye hazirdi, diyelim henrique icin biri 2milyon euro ödüyor. Hangi oyuncumuz 2milyondan fazla eder avrupa piyasasinda?? Onur haric.

edit: Bu arada fm oynadigim yok. 20 yildir avrupa futbolunu takip ederim ve 20 yildir almanyada amatör kümede oynarim. Eski hocam suan avusturya ikinci lig takimini calistiriyor. Süper olmasa bile, az cok iyi bir futbol egitimi aldim aldim ve taktikten, sistemden iyi anlarim.

Mert Oğuzlu61
23.10.2013, 21:29
Sporting 2m vermeye hazirdi, diyelim henrique icin biri 2milyon euro ödüyor. Hangi oyuncumuz 2milyondan fazla eder avrupa piyasasinda?? Onur haric.

sporting kiralayalım dedi adam uçağa binecekken tolunay döndürdü uçaktan, emin ol o vakit çıkarıp 2 milyon euro verselerdi, henri kırmızı kurdelesiyle portekize postalanmış olurdu. bütün yabancılarımız satılıktı, teklif bekleniyordu. bu yaz teklif gelse yine satarlardı, forvet alamayınca şimdi el mahkum bunu vitrine çıkarmaya çalışıyorlar piyasa yapması için ısmarlama haberler felan yok efendim fransızlar izliyor lyon istiyor, yok efendim scoutlar henrinin peşinde... inanmayın yaw :)

devre arası 1.5 milyon veren çıksın satarlar hemen başka bir golcü alırlar bakın görün eğer alabileceğimiz bir golcü bulursak henrique ilk fırsatta satılacak. MRA nın heleki 6 0 4 sisteminde henriyi takımda tutacağına hiç ihtimal vermiyorum.

cakalkerem
23.10.2013, 21:32
daha iyisi alınabilecekse satılmasında mahsur yok ama gecen dönem gördük ki henriqu dışında hiçbir yabancımıza teklif yok..çünkü bizimkiler gerçekten orta kalite bile değil

Koray
23.10.2013, 23:48
Brezilyanin yuz karasi.

Dunyanin en yereneksiz Brezilyali forveti bizde sanirim.

ilhan
24.10.2013, 00:06
Bu maçta golü var.

İbrahim CİHAN
24.10.2013, 00:18
inşallah yarın gollerine devam eder. arka arkaya atmalı artık. hem ligde hem uefada.

Emirhan Makul
24.10.2013, 00:55
inşallah yarın gollerine devam eder. arka arkaya atmalı artık. hem ligde hem uefada.

Ancak arkadan atar bence

sametaydin
24.10.2013, 01:20
Bence taraftar henriqe oynadığı sürece ona destek olmalı. Sonuçta her futbolcu gibi henriqe den de maksimum verim alınmalı. Taraftarın ıslıklamasıyla filan bu olmaz daha kötü olur bence. Oynadıgı sürece her futbolcuya destek olunmalı. Sonuçta bu oyuncu da iyi niyetle sahaya çıkıyor şöyle bi pozisyon olsa da golü kaçırsam da bi taraftarı çıldırtsam gibi bi arzusu yok elinden geldiğince gol atmak istiyor.

jojuk
24.10.2013, 03:32
bu adam değilmi boş kaleye topu süremeyen hala daha destekden bahsedenler var neyin desteği henri beyfendi kaçırsın trabzonspor tel tel dökülsün henri beye destekler eksilmesin susun azıcık susun forvete mustafa tiryakii koysak daha verimli olur ..

Tolga
24.10.2013, 04:38
Tosunum koyar bu akşam bi tane ...

demir
24.10.2013, 11:30
tamam henriqeden su halıyle bıze santrofor olmaz ama yıgıdı oldurun hakkınıda verın gıdıp nobre ılede karsılastırmayın nobre bana gore futblcu bıle degıl.. henrıkenın en azından bır takım sayılabılecek mezıyetlerı yada yeteneklerı var bobrede oda yok...

kopeli
24.10.2013, 11:35
;1919382020']Bobonun yarısı olsa birşey demem. Bobo bundan 5 kat daha iyi golcü adam bu yazıları görse intihar eder. :D

Kayserispor'da R.Madrid zaten.Caktırma :o

FC-ST-PAULI-61
24.10.2013, 11:37
tamam henriqeden su halıyle bıze santrofor olmaz ama yıgıdı oldurun hakkınıda verın gıdıp nobre ılede karsılastırmayın nobre bana gore futblcu bıle degıl.. henrıkenın en azından bır takım sayılabılecek mezıyetlerı yada yeteneklerı var bobrede oda yok...
Bu Maclari nasil izliyorsunuz anlamak güc.
Nobre Top saklayan,hava hakimiyeti süper olan iyi bir gol vurusuda olan bir Santrafor.
Oyüzdende 100 tane mi ne atti ligde.
Henriquenin ne gibi meziyetleri varmis ?
Hava hakimiyeti sifir,gol vurusu sifir,top saklama sifir,sol ayagi zaten yok.
Hangi meziyetlerden bahsediyorsunuz siz idmandami birseyler görüyorsunuz ?
Ofsayta düsme,amatör gibi vurmak ve her topu kaybetme meziyeti var evet.

artvints
24.10.2013, 11:48
gerçekçi olalım, kötü forvet henrique.santrafor meziyetleri yok.özellikle topun değerini hiç bilmiyor, bu da çok zorluyor takımı.

kopeli
24.10.2013, 11:49
henriqe aslında bizimle halı sahada bile oynayamaz deyin de,rahatlayın bari :)

Ergin Varlibas
24.10.2013, 15:02
henriqe aslında bizimle halı sahada bile oynayamaz deyin de,rahatlayın bari :)

Halisaha da bildigin tek basina takim olur bu adam. :)

r9emre
24.10.2013, 15:50
Bu akşam gol atarsa tamamdır zaten bu seneki misyonunu tamamlamış olur zaten Avrupa Ligi'nde tonla para kazanmış olacağız sayesinde şu seviyeye kadar ön elemeler filan.. Parasını bu sene çıkardı artık kimse şu kadar para harcandı onun için filan demez umarım.. Keza Adrian'da geçen sezon Türkiye Kupası'nda yaptıklarıyla çıkarmıştı.. Tartışılacak para muhabbeti kaldıysa Janko'ya ödenen bonservis ve yıllık aldığı 1.7 M €..

Arkadaşın dediği gibi biz üst düzey bir santrafora Henrique için karşı mı çıktık? Gelsin Henrique yedek alternatif olsun dedik ama eldeki en iyisi bu.. Bundan sonra da Emre.. Janko değil. Janko ilk geldiğinden çok sevinmiştim ama adam yok yani zerre uyum sağlayamadı bize.

Antonio
24.10.2013, 16:19
henriqueden bu maçta umutluyum. Keza bu son şansı. Devre arası ade. gelirse formayı rüyasında görür. Amin...