PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF 29 Haziran Kongresi

Sami Kuk
04.06.2011, 12:57
Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, 24 Haziran’da yapılacak kongre öncesi aday olmama kararı aldı. Özgener’in yokluğunda Mehmet Atalay ile Göksel Gümüşdağ’ın kongre öncesi nabız yoklamaya başladığı belirtilirken, eski başkan Haluk Ulusoy’a baskı yapıldığı, milli takımlar sorumlusu Levent Kızıl’ın da adaylığını açıklamasının gündemde olduğu öğrenildi.

Mehmet Atalay olursa süper olur.Göksel Gümüşdağın ismi geçiyor ne alakaysa artık.Azizin çocuğu bu adam öyle birşey olmaz umarım..

Miraç Atalay Çiftçi
04.06.2011, 13:01
Özgener aday olmayacak ve %70 Atalay ismi ön plana çıkıyor.

Sami Kuk
04.06.2011, 13:11
Benim dıkkatımı çeken şu aday olmamasının nedenlerinden bir tanesi nekadar doğruysa...

7. Kamuoyundan özellikle Altay’ın küme düşmesi ve Rize’nin Süper Lig’e çıkamaması karşısında yükselen farklı tepkiler.

Rizespor ne alaka bizi cıkarmayan yönetim ve Hoca Tff ye tepki falanda olmadı:) He ama Rizeli iş adamları falan kulaklarını cektiyse baska:)

Ayrıca Bu adam Altayın Baskanı olucak görürsünüz:)

bangkook_61
04.06.2011, 13:54
Gelen gideni aratır..

Hürgün Aygün
04.06.2011, 13:56
İnşAllah adaletli,bu işi hakeden birisi gelir başa hayırlısıyla...

Sami Kuk
11.06.2011, 01:11
Ntv Spor Son Dakıka

Mehmet Ali Aydınlar Tff Baskan adaylıgını acıkladı.. Kimdir bu?

Fenerbahçe yöneticisi,fanatik fenerli,acıbadem hastanesi sahibi vb.. Buda var:)

http://img64.imageshack.us/img64/8573/mehmetaliaydinlar006.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/64/mehmetaliaydinlar006.jpg/)

Emre Bekar
11.06.2011, 01:12
Mehmet Ali Aydınlar seçimde aday olacağını açıklamış.Seçim 29 Hazirandaymış bu arada, başlığı düzeltsek.Bide bu konuyu genele alsak daha iyi olur gibime geliyor

Sami Kuk
11.06.2011, 01:43
Mehmet Ali Aydınlar seçimde aday olacağını açıklamış.Seçim 29 Hazirandaymış bu arada, başlığı düzeltsek.Bide bu konuyu genele alsak daha iyi olur gibime geliyor

Aynen forum yonetıcılerı baslıgı duzenleyıp genele alırmısınız.Takıpte olalım ve tepkımızı koyalım

ilyas BAHADIR
24.06.2011, 11:33
TFF Baskanlik Seciminde Adaylar: Mehmet Ali Aydınlar, İhsan Atun, Nedim Delibaş, Gökhan Erkek, Salih Tuğsan Okyar, Safiye Aydoğan

Buyrun..tanıyanlar parmak kaldırsın

Sami Kuk
24.06.2011, 14:15
TFF Baskanlik Seciminde Adaylar: Mehmet Ali Aydınlar, İhsan Atun, Nedim Delibaş, Gökhan Erkek, Salih Tuğsan Okyar, Safiye Aydoğan

Buyrun..tanıyanlar parmak kaldırsın

Ohaa:S gercekmi bu:)

Nedim Delibaş ı tanıyorum süper olur secılırse.Diğerleri sanki nedim delibaşın oylarını dağıtmak ıcın aday gösterilmiş..

asil suskun
24.06.2011, 17:15
neden bizim yönedimin sesi cikmiyor bu konuda