PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baro ayağa kalktı

35deniz
02.06.2011, 12:36
Baro ayağa kalktı
Trabzon barosuna kayıtlı 300 avukatın imzası ile FİFA, UEFA ve TFF'ye skaündalın incelenmise için müracaatta bulunulacak

Trabzon Barosu Başkanlığı 1136 sayılı Avukatlık kanunun 76. Maddesi'nde kendisine tanınan, 'Hukukun üstünlüğünü savunmak ve korumak' yetkisinden hareketle; 2010 - 2011 Türkiye, "Spor Toto Süper Ligi" ile ilgili olarak UEFA, FIFA VE TFF nezrinde ve yargı boyutunda müracaatlarda bulunmaya karar verdi. Başvuruya Baroya üye 300 avukatın imzasının yer aldığı belirtildi.

Her çeşit spor faaliyetini Türk gençliğinin milli terbiyesinin ana unsurlarından saymak lâzımdır. Bu işte hükümetin şimdiye kadar olduğundan daha çok ciddi ve dikkatli davranması , Türk gençliğinin spor bakımından da milli heyecan içinde , itina ile yetiştirilmesi önemli tutulmalıdır.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

35deniz
02.06.2011, 13:15
Göktaş suç duyurusunda...

AK Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş suç duyurusunda bulundu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, Emre Belözoğlu ve mesaj olayında ismi geçenler hakkında bugün Trabzon Adliyesine giderek suç duyurusunda bulundu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş 2010- 2011 Süper Lig sezonunda yaşanan olaylarla ilgili bugün Trabzon Adliyesine gelerek, AK Partili Av. Ahmet Metin Genç ile birlikte suç duyurusunda bulundu.

Göktaş'ın açıklamalarından satırbaşları

Ligde yaşananlar yenilir yutulur cinsten değil. Mesaj olayında ismi geçen herkesten şikayetçi oluyorum. Zaten Ankaragücü maçı da bütün gerçeği ortaya koymuştur. Bana tehdit mesajları değil ancak küfürlü çok sayıda mesaj geldi. Ayrıca Facebook'ta da benim aleyhimde mesajlar var. Bunların hepsinin takipçisi olacağım.

Her çeşit spor faaliyetini Türk gençliğinin milli terbiyesinin ana unsurlarından saymak lâzımdır. Bu işte hükümetin şimdiye kadar olduğundan daha çok ciddi ve dikkatli davranması , Türk gençliğinin spor bakımından da milli heyecan içinde , itina ile yetiştirilmesi önemli tutulmalıdır.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ilelioglu
02.06.2011, 13:26
Tam 300 avukat mi?

Eger gercekten böyle birsey yaparsalar bu müthis olur. Hepsine destegim sonsuz...

;):)

Hadi Trabzon....!

Mayls
02.06.2011, 14:17
Sanırım uzun süre sonra ilk kez Trabzon'da Trabzonspor'la resmi bağlantısı olmayan bir kurum Trabzonspor'a destek oluyor. Heyecan verici :)

Ve olması gereken de bu. Trabzonspor'un hakkı yendiğinde her Trabzonlu elinde olan tüm imkanları kullanıp bu haksızlığa karşı çıkmalı.

bariskaratas
02.06.2011, 14:20
şimdiye kadar bekledikleri ayıp

Celal Demir
02.06.2011, 14:25
http://www.haber61.net/video-galeri/kemalettin-goktastan-suc-duyurusu-18.htm

hadi bakalım ALLAH yardımcımız olsun...

Armağan Dere
02.06.2011, 14:27
Şimdiye kadar nerdeydiniz?...Ah yönetim ah..Eskişehir maçı Cuma gününe verildiğinde yaygarayı koparsaydınız,Şampiyon olacaktık belki de..

innocence
02.06.2011, 14:32
bulunulacak,yapılacak,edilecek,gidilecek... ama ne zaman ?

1 saat 61 dakika olduğu zaman mı ?

talsuv61
02.06.2011, 14:34
Buna da şükür, şu yürüyüşler de her hafta yapılsa....

Mustafa Ayazoğlu
02.06.2011, 14:37
Bana öyle geliyor ki Emre Belezoğlu yasal olmayan yollarla dinlenildi. Resmi boyuta henüz ulaşmadı.
Olay bilgi dahilinde.

AKP Millet Vekili, Kemalettin Göktaş çok net ve cesur konuşuyor.

mkmoglu
02.06.2011, 14:52
bülent atamanı destekleyip emenike olayında yol alabiliriz..atamanın pek çok şeyi anlatacağini inanıyorum..

Deniz Tosunoğlu
02.06.2011, 15:04
Kendisini tanimiyorum ama Kemalettin Göktasa helal olsun.

Fatih Özkan
02.06.2011, 15:07
300 Avukat...
Güzel bir haber...

Ilelioglu
02.06.2011, 15:12
bülent atamanı destekleyip emenike olayında yol alabiliriz..atamanın pek çok şeyi anlatacağini inanıyorum..

Evet sadece bu mesaj olayindan yola cikmamak lazim.

;):)

Mustafa Ayazoğlu
02.06.2011, 15:17
Şöyle bir ihtimal var mı?

Polis bazı yöneticileri, futbolcuları dinliyordur. Bunun normalde Almanya'da ki şike olaylarından sonra anlayabiliriz.
El altından mektup göndermiştir. Delilleri ile.

Yasal olmayan yollardan herkes çok rahat dinlenebilir çünkü.

Neden ve nasıl bu kanıya vardım, iktidar partisi millet vekili olması bende bu düşünceyi sağlıyor.
En başından beri güvenilir kaynaktan bahsediyor.

Murat Altun
02.06.2011, 15:22
feneve verilen penaltıları attıkkları ofsayt golleri rakiplerine verilen ama feneve verilmeyen kartları rakiplerine atakalrını kesmek için çalınan komik ofsayt ve faulleri vs içeren bir video hazırlansa adamlar ciddiye almazlar yok artık şakamı bu derler
üzerine emenikeler sezer öztürkler bülen uygunsuzlar gözüne karlar ok gibi saplanan hakemler azizin hakemleri federasyonu medyayı tehditleri
üzerine kaymağı emre şerefsizinin mesaj olayları ile koyarlar artık

Deniz Tosunoğlu
02.06.2011, 15:23
Ekrem Okumus: ''Mesajlari ben attim''
Emre: ''Hepsi montaj''

:)

poweraktion
03.06.2011, 00:18
Ben hic sanmiyorum yine cirkeflik kazanacaktir ayni fener istanbulspor macinda kanitlanan sike bir sey olmadi hemde tayip mÜsade etmez

Mehmet S. Pervan
03.06.2011, 00:48
Allah razı olsun o avukatlardan, inşallah istediğimiz bir sonuç çıkar.

Çağdaş DENİZ
03.06.2011, 00:54
arkadaşlar bu konuyu hukuk bölümünde konuşsak daha iyi olurdu ama yine de tşkler bu konu için

öncelikle hukuk devletinin olmazsa olmazlarından tez-antitez-sentez üçlüsünün kollarından biri olan müdafanın etkili biçimde kullanılmasına hizmet eden Trabzon Barosu'na kayıtlı meslektaşlarımı bu davranışlarından dolayı teker teker kutluyorum.Hukukun üstünlüğü ve hukuk devletini sağlamak,sporda düzeni,adaleti sağlamak,insanların adalete olan inançlarını kuvvetlendirmek adına yapılan bu davranış ne mutlu ki yine bu aziz takımın mensupları hukukçularca yapılmıştır.Her birinize tekrar teşekkürü bir borç bilir saygılarımızı sunarız...

POYRAZ
03.06.2011, 02:02

hadi bakalım ALLAH yardımcımız olsun...

Arkadaslar videoyu izlemeyeniniz varsa izlesin lütfen.
Milletvekilinin sakasi yok. Ayrica kendisi icin hakaret yazilan siteleri de tespit ettiriyormus ve hepsini mahkemeye verecekmis. Umarim bir takim kazanimlarimiz olur. Haram sampiyonlugun üzerine yatip gasp edilmis sampiyonluga hala seviniyor köpekler.

POYRAZ
03.06.2011, 02:13
Ekrem Okumus: ''Mesajlari ben attim''
Emre: ''Hepsi montaj''

Ilk önce böyle bir seyin olmadigini, daha sonra
saka oldugunu söylediklerini de ekleyelim.

Emre EFENDİOGLU
03.06.2011, 02:43
Baro hazır ayağa kalmışken, Aziz Yıldırım'ın Sakaryaspor'da top koştururken aldığı sahte çürük raporununda üzerine gitsin.
Aziz beyde kalça çıkığı varmış!!

Serdar Dilekoğlu
03.06.2011, 10:14
İşte böyle haberler olduğu sürece kendimi iyi hissediyorum.

Sonucunda birşey çıkmasa bile birlikteliğimizin göstergesi olması nedeniyle çok iyi.

Badaloğlu
03.06.2011, 10:16
Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Trabzonspor'un FIFA'ya başvurma girişimiyle ilgili olarak, "Niye FIFA? İzahı bile yok. FIFA'ya başvurulmayacağını bilemeyecek kadar acizler. Hiç olmazsa mantıklı olun ve bağlı olduğu üst birlik olan UEFA'ya şikayet edin" dedi.
Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu ilan etmesinden sonra yaşananlara asbaşkan Şekip Mosturoğlu'ndan sert ve net yanıtlar geldi...
TRT 3'teki Basın Tribünü programında soruları yanıtlayan Mosturoğlu, Trabzonspor'un FIFA'ya gitmesiyle ilgili olarak, "Biz FIFA'ya başvurduk, bundan sonra sonuç alacağız diyorlar. Türkiye'de bir anayasa değişikliği yapıldı.

Spora özgü kararların Tahkim sürecine tabii olduğu ve oradaki kararların kesin ve nihai olduğunu bilemiyorlar. Bunu bilmekten bile acizler.

'Biz uluslararası başvuru yapacağız'. Nereye? FIFA'ya. Niye FIFA'ya? Hiçbir izahatı yok. Kamuoyunu bir beklenti içine sokuyorlar. FIFA'nın verebileceği bir karar yok.

Hiç olmazsa mantıklı olun ve bağlı olduğu üst birlik olan UEFA'ya şikayet edin. Bir Anayasal değişiklik var, FIFA da yazılı bir cevap vererek. 'Senin anayasanda böyle bir değişiklik varsa' derse acaba kamuoyuna nasıl hesap verecekler?

'Fenerbahçe, FIFA'yı da manipule etti' mi diyecekler. Bugün 'Fenerasyon' diyenler FIFA'ya da 'Fenerbahçeli' mi diyecekler. Tehlikeli kavramlarla kamuoyunu beklentiye sokuyorsunuz.

Bu takımlar gelecek sezon da karşı karşıya gelecekler. Olabilecek olumsuz olayların sorumlusu kim olacak, hiç bunu düşünen var mı?" ifadesini kullandı.
Şekip Mosturoğlu bununla da sınırlı kalmadı. Ligin tescil edilip edilmeyeceği konusuna da değinen Mosturoğlu, "Lig tescil edilmez diyenler nasıl bunu söyleyebiliyor? Hangi talimata hangi kanuna dayanarak söylüyor?

Ben bir spor hukukçusu olarak bunu söyleyecek durumda değilim. Geçen sene Rüştü konusunda başvurumuz olmadı. Başvuruya gerek yok, federasyon resen de harekete geçebilir. Federasyonun talimatlarına aykırılık teşkil ediyorsa ve emareler varsa ufak da olsa federasyon resen harekete geçer" dedi.

Hasan YAYLI
03.06.2011, 10:26
Bana öyle geliyor ki Emre Belezoğlu yasal olmayan yollarla dinlenildi. Resmi boyuta henüz ulaşmadı.
Olay bilgi dahilinde.

AKP Millet Vekili, Kemalettin Göktaş çok net ve cesur konuşuyor.

Burada kağan ın 20.dk da kart görüp çıkarım dediği söyleniyo açıklanmayan başka mesajlarda mı var bizim bilmediğimiz...

pReN@_61
03.06.2011, 10:33
İnşallah bir şeyler çıkar.

iso_4939
03.06.2011, 10:36
herkes bu emre olayına takmıs baska seylerıde eklesınler bari bi emine teyze bı sezercık var onlarıda eklesınler.

Hami_41
03.06.2011, 10:50
Emrenin futbol hayatı biter inşallah...

lazibere
03.06.2011, 10:55
AKP kaybettiği presjtijini tabzon milletvekilini konuşturarak geri almaya çalışlıyor..

Çok hayl kurmayın

seçim bittği an o itirazların hepsi geri alınır.. Dosyada kapanır..

Bunun siyasi bir manevra olduğunuda unutmayın..

Ortada bir suç duyurusu da yoktur..

Yıen kandırılıyorsun trabzon

LazAnisT
03.06.2011, 11:01
Şu baro ve Trabzondaki diğer sivil toplum kuruluşları zamanında bırakın ayağa kalkmayı kıçlarını azcık sandalyeden yukarı kaldırsalardı şampiyon olmuştuk.

xenit
03.06.2011, 11:22
http://i51.tinypic.com/ws1zyc.jpg

Ilelioglu
03.06.2011, 11:44
Her zaman söylüyorum bu Kulübün Avukatlara yada Hukuk Adamlarina ihtiyaci var diye.

Böyle olmaz gercekten, neden koskoca bir Kulübün Avukatlari veya Hukuk Adamlari yok?

Bunlar Yönetimin disinda ama Kulübün calisani olmalari lazim.

Yönetim artik bu konuya bir el atmali...:cool:

-----------------------------------------------------------------------

Sekip'in aciklamalarina gelince, bizde biliyoruzki FIFA'nin verebilecegi bir karar yok, onlarda büyük ihtimal TFF halletsin diyecektir ama yinede sizin yaptiginiz adiliklerden haberleri oldu, fena mi oldu yani?

Hem bu TFF'nin olayi ciddiye almasi anlamina da gelir, Sekip bunlari biliyor ama hesapta ters köseden vuracak.

Ayrica UEFA'ya da ek olarak basvurmak gerekirdi...:)

cenk52
03.06.2011, 12:04
AKP kaybettiği presjtijini tabzon milletvekilini konuşturarak geri almaya çalışlıyor..

Çok hayl kurmayın

Agzina saglik dostum...
Keske bir sonuc ciksa ama nerede, resmen bir parmak bal caliyorlar agzimiza
12 hazirandan sonra tff tescil eder is biter
Bu memlekette yapanin yanina kar kaliyor arkadas, sadece futbol degil herseyimiz boyle...

Ilelioglu
03.06.2011, 12:14
Insallah bir oyun degildir bütün bunlar...

Göz boyamak icin yapilmiyordur umarim...

:cool:

Ilelioglu
03.06.2011, 12:15
Baro ayağa kalktı
Trabzon barosuna kayıtlı 300 avukatın imzası ile FİFA, UEFA ve TFF'ye skaündalın incelenmise için müracaatta bulunulacak

Trabzon Barosu Başkanlığı 1136 sayılı Avukatlık kanunun 76. Maddesi'nde kendisine tanınan, 'Hukukun üstünlüğünü savunmak ve korumak' yetkisinden hareketle; 2010 - 2011 Türkiye, "Spor Toto Süper Ligi" ile ilgili olarak UEFA, FIFA VE TFF nezrinde ve yargı boyutunda müracaatlarda bulunmaya karar verdi. Başvuruya Baroya üye 300 avukatın imzasının yer aldığı belirtildi.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Müracat oldu mu?

ünsalyılmaz
03.06.2011, 12:17
şampiyonluktan geçtim şu fenere adam akıllı iyi bir ceza verilmesi gerek.. emreninde futbol hayatı bitsin

Ilelioglu
03.06.2011, 12:27
'Fenerbahçe özellikle bazı şeylerin açığa çıkmasından çok rahatsız'

Hasan Yener, suçlayıcı açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'na sert cevap verdi.
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, suçlayıcı açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'na sert cevap verdi. "Yarası olan gocunur" diyen Yener, "Fenerbahçe özellikle bazı şeylerin açığa çıkmasından çok rahatsız" şeklinde konuştu.

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki tartışma ligin sona ermesinin ardından da devam ediyor. Dün TRT 3'de katıldığı basın tribünü programında Trabzonspor'u suçlayıcı açıklamalar yaparak, "Kuralları bilmiyorlar. Spora özgü kararların Tahkim sürecine tabii olduğu ve oradaki kararların kesin ve nihai olduğunu bilemiyorlar. Bunu bilmekten bile acizler" ve "Lig tescil edilemez diyenler bunu nasıl söyleyebiliyor? İçimiz çok rahat ve ferah bir şekilde Emenike'yi transfer ettik. Mesajı atan Emre değil, niye tartışılıyor anlamadım" diyen Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'na cevap Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener'den geldi. Yener, DHA'ya yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe bazı şeylerin açığa çıkmasından çok rahatsız oldu" dedi.

"ORTADA BAZI BELGELER VAR"

Yener, Trabzonspor olarak yasal haklarını, yasal yerlere başvurarak kullandıklarını belirterek, "Bildiğiniz gibi Ahmet Bulut'un menajerlik şirketi Liechtenstein'a kayıtlı olup, FIFA menajeri statüsünde görev yapıyor. Dolayısıyla bu tür faaliyetlerde bulunan menajer içinde FIFA'ya başvurulması son derece normal. Kaldı ki ortada savcılığa yapılmış başvurular var. Elde hem çekilen mesaj metinleri, hem de bazı görüşmelerin belgeleri var. Dolayısıyla Türkiye de temiz futbol sadece lafla olmuyor, bazı olayların, bazı suç unsuru oluşturabilecek şeylerin üstüne gitmekle temiz futbol olur" dedi.

"TEMİZ FUTBOL LAFTA KALMASIN"

Temiz futbol için her türlü eylemde bulunacaklarını da belirten Yener, "Yoksa temiz futbol lafta kalır. Temiz futbol için hiçbir eylemde bulunmazsanız, Türk futbolu bundan ileriye gidemez. Bu tür olaylar Türk futboluna yara verir ama soruşturma yapılır. Soruşturma sonucunda gerçekler ortaya çıkarsa temiz futbolda gerçekleşmiş olur. Yarası olan gocunur. Trabzonspor olarak dik duruşumuzu sürdüreceğiz. Taraftarlarımız endişe etmesin, önümüzdeki yıl oluşturacağımız kadro ile hem Avrupa da, hem de Süper Lig de başarılı olacağız" dedi. Yener, "Günahların takımı Fenerbahçe" yazılı pankarttan yedikleri 15 bin TL'lik para cezasına yaptıkları itirazın reddedilmesiyle ilgili olarak ise, "Tahkim kurulunun bu kararını kamuoyunun tartışmasına açıyoruz" diye konuştu.

"OYUNCULARIMIZA GELEN TEKLİFLER HAKKINDA KARARI HOCAMIZ VERECEK"

Yener, bazı futbolcularına transfer teklifleri geldiğini de belirterek, "Bu konudaki kararı hocamız verecek. Şu an itibariyle bir çok oyuncumuza teklif var. Ama hocamızla görüşmeden hiç birisini göndermeyi düşünmüyoruz" dedi.

Bu arada Orduspor'un Trabzonspor'dan Sezer Badur'u, Mersin İdmanyurdu'nun ise Barış Ataş'ı transfer etmek için girişimlere başladığı öğrenildi.

Yunus Emre SEL/TRABZON, (DHA)

ARAF
03.06.2011, 17:17
emre beni başkanla kavga ettirme lafı vardı
şu azizeninde işin içinde olduğunu meydana çıkartın
küme düşürün şu şakacıları

Sibel
03.06.2011, 18:20
Kantinde,formamı giymiş oturuyordum.Yan masadan bir ses,
Trabzon'u zorla şampiyon yapacaklar...

zimba
03.06.2011, 19:05
bence belge melge yok trabzon taraftarinin gazini aliyolar secimden sonraya dek
ben birinin sapkadan tavsan cikaracagina inanmiyorum - keske olsa!

Cem Zırıh
03.06.2011, 19:19
yeminle sampiyonluk falan istemiyorum su karaktersizlere bu olaylarin icinde kim varsa hepsine tek tek cezalarini agir bir sekilde versinler hak yerini bulsun baska hic birsey istemiyorum ...

Cem Zırıh
03.06.2011, 19:20
bence belge melge yok trabzon taraftarinin gazini aliyolar secimden sonraya dek
ben birinin sapkadan tavsan cikaracagina inanmiyorum - keske olsa!

hayirdir chp limisin :DxD

woollss
03.06.2011, 20:20

Çok hayl kurmayın

:alkış::alkış::alkış::alkış: çok doğrı bi tespit... tabiki yönetimin arkasındayız her zaman ama fazla bel bağlamamak lazım bu konuya...

28TS61
03.06.2011, 22:47
bu pozisyona bakin, birde selcuk sahinin karabükspora karsi 16. dakikadaki pozisyonu hatirlayin ve aradaki farki bulun

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntv&seekTime=03-06-2011%2022:28

bunu ve karabükteki pozisyonu yan yana ekleyebilen biri var mi ?

OLCAY ÇAKIR
08.06.2011, 00:14
Sahi var mı bir gelişme acaba?

Sibel
08.06.2011, 00:17
Göstermelik olunca her şey kolay...
Bir icraat görmek nasip olmaz bize.

OLCAY ÇAKIR
08.06.2011, 00:21
Ayağa kalktık ama netice alabiliyor muyuz?

İşler yürüyor mu?

61mehmet61
08.06.2011, 00:30
şu olayı da siyasete döktünüz ya helal olsun. şimdi size sormak istiyorum: bu şike olayını ortaya çıkaran ve tartışmayı başlatan akp milletvekili değil mi? yarın buradan birşeyler çıkar da bizim haklılığımız ispatlanırsa olayı siyasete dökenler akp li olacak mı? bence bu olayı kullanan a, b, c partili art niyetli insanlar oldu ve burdaki birçok kişi de onların gazına geldi. amaç Trabzonsporun hakkını aramak değil siyasetti ve bunu da başardılar. Ben Hasan Yenerin veya Sadri Şenerin de samimi olduğuna inanmıyorum. 9 puan eritilirken, haklarımız yenirken, taraflı hakem atamaları yapılırken neredeydiniz? iş işten geçtikten sonra istediğin kadar hak ara.

Onur Akyüz
08.06.2011, 15:18
bizimle alakalı herşeyde otur kalk oynuyorlar.

ayağa kalkıyorlar,sonra oturuyorlar,

kalk otur kalk otur.

arada sandalye kapmaca filan işte güzel güzel eğleniyorlar.

Serdar Dilekoğlu
08.06.2011, 17:51
Bu ayağa kaldırma olayı hep taraftarın başı altından çıkıyor.

Ne gerek var arkadaşım isyan edip belli çevreleri uyandırmanın.

Bak onlar daha sonra iyi olurlar sen yine cezayı çekersin.

28TS61
10.06.2011, 20:22
federasyon baskani kendi sahsi icin ugrastigi kadar birazda sikeyle ugrasca

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=85632

Ömer TOPAL
11.06.2011, 16:45
ne oldu bizim baro oturdumu :D

objek
11.06.2011, 17:06
Bu islerde baro veya mesaj bunlardan birsey cikmaz isin basi hakemler canli yayinda canli sike yapiliyor ama adina yorum farki dediler fb uydurma penaltilari devrenin basinda yaristan kopmamak icin (manisa maci 1-0 maglupken) aldi sonundada buca maci (3-1 maglupken) bize verilen buca macindaki penaltinin fazla onemi yok zaten 1-0 ondeydik birde eskisehir macini sabote eden hakemi cok ince bir kararla karabuk fb macina veriyorlar madem burakin cekmesini goruyorsun golu iptal ediyorsun kararinda iyiniyetli ve eminsen sorun yok ama ayni hakem ayni hareketi (gole giden angelov) karabuk fb macinda yapan selcuk sahini oyundan atmiyor olay acik artniyet ama kanunlar onunde hicbirsey yazmaz hakem yorumu der gecerler

Ilelioglu
11.06.2011, 17:47
Ses Seda yok...:cool:

Mustafa Ayazoğlu
11.06.2011, 20:13
Baro oturdu şapa

OLCAY ÇAKIR
11.06.2011, 22:40
Barodan haber var mı?

Ya da davadan diyelim?

Kulüp takipçisi mi bu işin?

Yoksa tüm kulüp ve camia transfere mi odaklı?

littlebighorn
11.06.2011, 22:42
Arkadaşlar yargı tarafından çok bir şey ummayın.