PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hobileriniz

GULER
01.06.2011, 15:00
Arkadaslar,

Boyle bir basliga denk gelmedigim icin acma geregi duydum. Bos vakitlerinizde ne yapmayi seversiniz? Hobileriniz nedir?

Serdar Dilekoğlu
01.06.2011, 15:33
Boş dolu hep bilgisayar başındayım anca cumartesi geceleri halı saha maçı. Günde 3 saatim belediye otobüsünde geçtiği için artık onu da hobilerim arasına ekledim.

GULER
01.06.2011, 15:50
Boş dolu hep bilgisayar başındayım anca cumartesi geceleri halı saha maçı. Günde 3 saatim belediye otobüsünde geçtiği için artık onu da hobilerim arasına ekledim.

Istanbul trafigi gercekten ayri bir eziyet. Altyapi iyi olmayinca sonuc kotu oluyor. Burda cogu insanlar bisikletle A dan B ye gidiyor. Gerci Amsterdam Istanbulun 10da 1i bile degil ya neyse.

Misina
01.06.2011, 16:34
Balık Tutmak,Doğa Yürüyüşü Yapmak

Ömür Karadeniz
01.06.2011, 16:43
Boş zamanlarımda genellikle yürüyüş yaparım.Trabzonda Köşkün oralarda yürüyüş yapmayı hiçbirşeye değişmem.

GULER
01.06.2011, 17:05
Balık Tutmak,Doğa Yürüyüşü Yapmak

Yaz tatilinde Trabzonda oldugum surece bende volta atmayi cok severim:) Yalniz baligi nerde tutuyorsunuz?

Misina
01.06.2011, 17:41
Yaz tatilinde Trabzonda oldugum surece bende volta atmayi cok severim:) Yalniz baligi nerde tutuyorsunuz?

Akarsu ağızlarında Levrek.Ve adını yerini gizli tuttuğum Kırmızı Benekli Alabalık yağaı olan dereler.Haftasonu hava bi aksilik çıkarmazsa fotoları eklerim buraya :D

-Samet
01.06.2011, 17:45
Akşamları boş vaktim olur genelde , 1 saat falan müzik dinleyerek kitap okurum mesela.

Haftada bir halısaha yaparım :)

Yazın Trabzon'umun havasını çekerim :)

Harun CAN
01.06.2011, 23:11
Mesela bugünlerde oldukça boşum ve can sıkıntısında patlıyorum. Genelde bilgisayarda zaman geçiriyorum. Ama arada sahile inip fotoğraf çekmek ve madeni para koleksiyonuma yeni parçalar katmak da en büyük hobilerimden...

Trabzonda yalnız başına da zaman geçmiyo, tek dabanca takılacak yer lazım bana :)

Cem Akyüz
02.06.2011, 09:41
Cok fazla kitap okurum,tek basima sokaklarda gezmeyi cok severim hele birde yagmur yagiyorsa değmeyin keyfime.tarihi yerleri gezmeyi cok severim birde halisaha turnuvalarina katiliyoruz guzel oluyor