PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Sezonda Bambaşka Bir Taraftar Görmek İstiyoruz !!!

SADECETRABZON61
01.06.2011, 11:34
Evet 2 Ay Sonra Sezon Açılacak..
Yönetim Geçen Seneki Yanlışlıkları Yapmasın Kombineleri Dağıtmasın Mümkünse Maraton Tribünü için Kombine Olayı Kaldırılsın.
Gençler Maça Yönlendirilsin.
Maçın Başlamasına 15 dk Kala Dolan Bir Stad İstemiyoruz.
Bunun için Bmnde Konuları Silmek Yerine Adım Atmayı Tercih ederse Trabzonsporumuzun Başarısıda Gelicek demektir.
Çünkü Her maç kenarlardaki boşlukları daha Stadımızı Dolduramıyoruz..

REMEDY_61
01.06.2011, 11:54
kesinlikle doğru,şampiyonluğa oynayan takım o stadı dolduramıyorsa ortada büyük hataların oldugu aşikardır.

Ömer Yüce
01.06.2011, 12:02
Bu taraftar gruplarıyla asla ve sanmıyorum... O stada çekirdek sokulmamalı ama kulübün en büyük gelir kaynağı çekirdek olur mu hiç

Ahmet Pulusoğlu
01.06.2011, 12:03
Bencede. Artik maraton çekirdek değilde tuzlu fıstık yemeli.

SILENT06
01.06.2011, 12:21
Taraftar gruplarının birleşmesi şart. Tribünde her biri ayrı telden çalıyor.Ortaya kuru gürültü çıkıyor.Her birine sorsanız bizden iyi ve ateşli grup yok der.FITINA adlı tek bir grup olması şart.Tribün işi organizasyon işi.Bir organizasyonu 50 grup yaparsa onun adı organizasyon değil karnaval olur...

Ahmet Öztürk
01.06.2011, 12:37
Şahsi fikrimdir. Geçen seneyi mumla arayacak Trabzon tribünleri..

Yasin T.
01.06.2011, 13:33
Her sene açılan başlıklardan biri.Bu sene de hiçbir şey değişmeyecek.

barisb
01.06.2011, 13:37
tırt... burda bile teyy teyyyy...

Şeref
01.06.2011, 13:44
maratonu komple kapatmalıyız. kale arkasından deniz tarafından bir yer yeterli olur bence ama maraton oturmamalı yerinde

Fatih Özkan
01.06.2011, 13:49
Kombineler taraftar gruplarına peşkeş çekilmesin!

Mert Pasa
01.06.2011, 13:52
Bu konu duzelmez,gelecek kusaklara insallah

Yine Bu takimi gonulden sevenlerin varligi stadyumdaki gaflet ve dalalet icindekilerin ayibini ortmeye calisacak

Çağatay_
01.06.2011, 14:24
Tamam, taraftar bağırmıyor da.. O stadın dolmaması olayı farklı.

Kenarda açı kötü olduğundan insanlar ortaya yöneliyor.Kenarlar boş gibi gözüküyor ..

Sinan SARI
01.06.2011, 14:49
Trabzondaki taraftarlardan yana zerre kadar bir beklentim yada umudum yok.Tabiri caizse ekşi bir cacıktan ibaret, karmakarışık...

robinhood61
01.06.2011, 15:32
boşuna çabalamayın arkadaşlar . trabzondan sesleniyorum bu dediğiniz imkansız. bu insanlar yüzünden tayin istedim buralardan
bana heyecan vermedikleri gibi heyecanımı köreltiyorlar.

Serdar Dilekoğlu
01.06.2011, 15:36
Türkiye'de en fazla liderlik vasfına sahip toplum olduğumuzdan tribünde ki grup sayılarında artma bekliyorum.

Çok seslilikten dolayı kimin ne bağırdığı belli olmayacak.

Avni Aker cehennemi diye bir kavram tarih olacak.

Bunun tek yolu tüm grupları devre dışı bırakmak.

Yeniden bir tribün yapılanmasına gidilmesi gerekiyor ki bunu da biz başaramayız.

Jester
01.06.2011, 16:56
Acaba bu bir ilham verebilir mi?

http://vikingkiz.blogg.se

ThornWithin
01.06.2011, 17:57
Avni Aker'de tek bir maç izleme şansını yakaladım o da geçen sene ki liverpool maçıydı.
Burda olumsuz yorum yapan arkadaşların ne demek istediğini, ben heyecandan yerimde duramazken arkamda çekirdek çitleyen orta yaşlı bi renkdaş "gençler oturun da maçı izleyelim" dediğinde anladım.

Umarım bu sene bi çare bulunur...

-Samet
01.06.2011, 18:04
Avni Aker'de tek bir maç izleme şansını yakaladım o da geçen sene ki liverpool maçıydı.
Burda olumsuz yorum yapan arkadaşların ne demek istediğini, ben heyecandan yerimde duramazken arkamda çekirdek çitleyen orta yaşlı bi renkdaş "gençler oturun da maçı izleyelim" dediğinde anladım.

Umarım bu sene bi çare bulunur...

Liverpool maçını izlemeye gitmişken küfür gibi laf ...

Madem öyle çekirdek çitleyenler bir yerde toplansın :)

POYRAZ
01.06.2011, 18:27
Cekirdek yemek temizlenmesi zor oluyor gibi bir bahane bulup yasaklanamaz mi ya?
Sahaya damgasini vurabilmesi acisindan maraton cok önemli.
Tribün gruplarinin birlesmesi acisindan malesef umudum cok az.

SADECETRABZON61
01.06.2011, 19:39
Yönetim Maalesef Bu Seneyide mahfedicek bu seneyle.
Şu maratona Yaşlı amcalara Kombine dağıtmayalım Kombine Olayını sınırlamalıyız.
Yoksa Biri bağırırken Otur Evladım Diye Ağzında Çekirdekle Çok İnsan Görücez Ve Giderek Tribünümüz Gidiyor.

Misina
01.06.2011, 19:43
44 Yıllık sevdasını bir kaç bin kombineye satanlar bu trübünlerde olduğu müddetçe hiç birşey değişmez

Ali İhsan
01.06.2011, 20:09
Çok hesabımız var. Tff ile, mhk ile, hakemler ile, medya ile ve en önemlisi bir çok omurgasız rakip ile.

Eğer o taraftar o hesapları unutursa yazıklar olsun. Ben elimden geldiğince İstanbul veya civardaki maçlara gideceğim ve boğazım yırtılırcasına Trabzonspor'u haykıracağım.

Ahmet Öztürk
01.06.2011, 20:15
maratonu komple kapatmalıyız. kale arkasından deniz tarafından bir yer yeterli olur bence ama maraton oturmamalı yerinde

oturmazlar merak etmeyin. nasılsa tg oradan ayırtmış kombineleri. bi miting bize maratonu kazandırıyo ama oda fıss :D

mda61
01.06.2011, 20:46
Şahsi fikrimdir. Geçen seneyi mumla arayacak Trabzon tribünleri..

Katılıyorum. TG'nin sesi geçen seneki gibi çıkamayacak. Onların yanında olan gruplardan birisi ayrıldı mesela son olaylardan sonra. Daha da güç kaybedeceklerdir.

Ellerinde tüm tribüne sahip olma fırsatı vardı, herkesin imrendiği bir gruptu ama kendilerini bitirdiler.

Selman
01.06.2011, 21:02
Bedeva sırta geçirilen polarlardan sonra bedava alınan maraton kombineleriyle beraber ampul logolu, bordo mavi tişörtleriyle ışıl ışıl olur tribünlerimiz.

Daha ne istiyorunuz ?

İlyas Özdemir
01.06.2011, 22:30
tek tribün grubu hiç bir yönetimin işine gelmez araştırın nerdeyse tüm takımların 2-3 grubu var hatta tek grub olarak gözüken gruplar bile kendi içlerinde çeşitli bölümlere ayrılıyorlar bu yüzden Trabzonda tek tribün grubu olayı imkansız

Ahmet Öztürk
01.06.2011, 22:34
tek tribün grubu hiç bir yönetimin işine gelmez araştırın nerdeyse tüm takımların 2-3 grubu var hatta tek grub olarak gözüken gruplar bile kendi içlerinde çeşitli bölümlere ayrılıyorlar bu yüzden Trabzonda tek tribün grubu olayı imkansız

Böyle birşeyi istemedim açıkcası. Sadece birisi Bordo derken diğeri Trabzonum benim diğeri beraber yürüdük biz bu yağmurda demesin yeter :D

Sibel
01.06.2011, 22:36
Böyle hayallerle ancak kendimizi harap ediyoruz.O stad dolmaz,dolmuyor...

Harun CAN
01.06.2011, 22:42
Stad stad değil, taraftar zaten taraftar değil...

Çok üzülüyorum bu halimize.... İLk Avni Aker maçıma 2002-2003 sezonunda Diyarbakır maçında gitmiştim. Ço özlüyorum o günleri o seyirciyi... Maratonun tam ortasındaydım ve inanılmaz çoşkuluydu...

Stadın içinde su hariç hertürlü yiyecek satışı yasaklanmalı... Girişinde de aynı şekilde çekirdek vs sattırılmamalı. Bu ne ya çekirdek yiyeceksen git evinde otur izle maçı..!

Ayrıca bu yönetim toplu olarak kombine satışı yaptığı müddetçe stad hiçbir zaman dolmaz. Trabzondaki sadece Lise öğrencileri için müthiş bir kampanya yapılsa eminim en az 10 000 kombine sadece lise öğrencileri alır. Mümkünse şahşahlı günleri görmüş yaşı40 ve üzeri olanlar gelmesin çünkü yaptıkları tek şey arkadan beri dürtüp" otur göremeyruk" demek...ve çekirdek yemek

SADECETRABZON61
01.06.2011, 22:46
Yönetim Adım Atıyormu Bunun İçin Klübe Yakın İsimler Forumdakinler Görüşlerini Sundumu ?
Bmn Yöneticileri Neredesiniz :)
En Önemli Konumuz Olduğunu Düşünüyorum Yine Yaşlı Amcalarımızın Otur Evladım demesinimi İzlicez ? Kenarları Boş Olan Stadı Dolduramadığımız Maçın Başlamasına 15 dk kala dolan Bir Taraftarmı izliycez Yine..
Ben Bu Seneryodan SIKILDIM SİZDE SIKILDIYSANIZ TEPKİNİZİ Verin !!!

Burçak
02.06.2011, 01:22
bugüne kadar bu sorun çözülmedi. bundan sonrada çözülmez..
ki bu sene en beğendiğim tribün çok şaşırttı beni. en güvendiğim tribün onlardı ama yanılttılar.
şampiyonluğumuzu çalanlar şimdide Trabzondaki taraftarları birbirine düşürmeye başladı.

zahido
02.06.2011, 02:49
Taraftar gruplari artik ortak hereket etmeli, birlesmeli..

Bakin ligin ikinci yarisinda sorunlu olan fener gruplari birlesme karari aldilar ve etkisi ortada..

Bizim stadda her kafadan bir ses cikiyor..

kapali ayri bi tezahurat kale arkalari ayri bi tezahuratta bulunuyor..

O staddan tek ses cikmadigi surece birlik beraberlik mesajlari yalan..

Sencer Bulut
02.06.2011, 02:59
Bu sorun ancak yönetimle cözülerbilir.Yönetim taraftar grubu olusturacak misal TSunami diyede bir isim konulabilir amigoları ayarlayacak ve olusturdugun gurubu maratona yerlestirecek...

UmutBaykan
02.06.2011, 09:11
İsterim ki maratonda bütün gruplar birleşsin ama her sene sezon sonu başlayan bu konuşmalar sonuçsuz kalacak yine,çünkü bizim milletimizde birlik yok kimse kimsenin egemenliği altına girmek istemez orda.Ben zor görüyorum,zaten her fırsatta kavga eden gruplar var,yönetiminde elini taşın altına koyduğu yok.Bu durumda birlik zor.

SADECETRABZON61
02.06.2011, 11:27
Yönetim neden Bu İşe el atmıyor ?

ünsalyılmaz
02.06.2011, 12:19
Arkadaşlar salı günkü protesto videolarını izlemek isteyen facebookta yüklemeye başlıyorum.. isteyen ekleyebilir.. aramaya Ünsal YİLMAZ yazın.. burdaki avatarım facemdede profil resmidir ordan bulabilirsiniz..

Guroni
02.06.2011, 13:09
Türkiye'de en fazla liderlik vasfına sahip toplum olduğumuzdan tribünde ki grup sayılarında artma bekliyorum.

Çok seslilikten dolayı kimin ne bağırdığı belli olmayacak.

Avni Aker cehennemi diye bir kavram tarih olacak.

Bunun tek yolu tüm grupları devre dışı bırakmak.

Yeniden bir tribün yapılanmasına gidilmesi gerekiyor ki bunu da biz başaramayız.

Hangi lider vasıflarından bahsediyoruz ki. Liderlik dediğiniz şeyin bizde olsa olsa karşılığı şu olur "Herşey benim" ve gruplar kimse kusura bakmasın ama Trabzonsporu herşeyden üstün görmüyor. Kendini öne çıkarmaya çalışıyor. En basit örnek bu sene yapılan haksızlıkta bile bir birimize kenetlenerek hareket edemeyip AKP'lisi AKP'yi CHP'lisi CHP'yi MHP'lisi de MHP benimseyerek yorum yaptık buralarda.

Bu sene kombineleri ucuza satsınlar ardından da otobüs ve uçak firmalarıyla anlaşılsın onlardan da kombinesi olanlara ayrı bir indirim yapılmasını isterlerse hemde maça gelen taraftar sayısı artmış olur hem de artan taraftar profili belki bu gruplaşmaları çözer. Çünkü şehir dışından gelenler ve Trabzonspor'u stad da seyretmek isteyenler bu konuda daha aç durumda

Osman Erdoğan
02.06.2011, 13:23
traftar takımına inandıgı vakit doluyor ztn stad

SADECETRABZON61
02.06.2011, 18:19
Yönetim adım atıyormu ? Bilgisi Olan varmı?
Yönetime İLetildimi.

Erdal DİLEK
02.06.2011, 20:09
bence bu şaka meselesi kocaman bir pankart yapılıp bir sene boyunca maraton tribünün oraya asılmalı. hatta eminike sezer ve kusan doğa ile ilgilide her mac lig tvnin gözüne sokulmalı. tabiki lig tv de. .

SADECETRABZON61
03.06.2011, 12:15
Henüz bir gelişme vs yokmu Yönetimin ?

Hazar_
03.06.2011, 12:16
Keşke bütün gruplar aynı yerde olsa ama herhangi bir gruba dahil olmuş olsaydım,midesizlerle aynı yerde olmak istemezdim .

majesty_61
03.06.2011, 14:31
Keşke bütün gruplar aynı yerde olsa ama herhangi bir gruba dahil olmuş olsaydım,midesizlerle aynı yerde olmak istemezdim .

tg ailesinin kapısı herkese açıktır

POYRAZ
03.06.2011, 14:54
Bu sorun ancak yönetimle cözülerbilir.Yönetim taraftar grubu olusturacak misal TSunami diyede bir isim konulabilir amigoları ayarlayacak ve olusturdugun gurubu maratona yerlestirecek...

Benim görüsüm de bu yönde. Tribün isine yönetimin el atmasi gerekli bence.
Tek bir cati altinda birlesme baska türlü olmayacak gibi görünüyor.

Mustafa YILMAZ
03.06.2011, 15:06
değişen bir şey olmayacak bence yine aynı anda 4-5 farklı tezahurat duyarız. bir birleşseler o zaman inler o stat ama yok işte

61_Hasan_69
03.06.2011, 15:17
Trabzonlu Gençler Delice Sever...

silentpain61
04.06.2011, 02:02
zihniyet değişmeli....kendisine taraftar diyenler siyasi partilerin yada sivil toplum kuruluşlarının bedava bilet dağıtmasını beklememeli bir zahmet elini cebine atıp bilet almalı....bilet alan kesim zaten GERÇEK TARAFTARLAR olacağından sorunda kalmıyacaktır....

Doğukan Uçan
04.06.2011, 07:32
birden fazla taraftar grubu olmaz ses kirliliği oluyor birşey anlaşılmıyor birleşme şart

Burak
04.06.2011, 07:41
Fener Türkiye kupasını alır, bizim tribünler birleşmez.

Hazar_
04.06.2011, 07:48
Trabzonlu Gençler Delice Sever...

Kimi sever ?

tisan61
04.06.2011, 08:48
yönetimin yapacağı tek ve en kolay olan bütün gurupların kale arkasına alınıp birleştirilmesi
yoksa size bilet milet yok bu kadar
bütün kale arkasının aynı anda haereket ettiğini düşünürsek yeterde artar bile

Burak DERELİ
04.06.2011, 09:01
Bence taraftar grupları birleşmesede olur ama Avni Aker'e girdiğinde herkes bir olarak hareket etmeli.
Her gruptan birer lider tribünde birbirleriyle koordineli çalısmalı.
Bütün gruplar kendileri toplanıp istediği yapsın ama Avni Aker'e girince tek bir grup gibi davranılmalı

SADECETRABZON61
05.06.2011, 10:29
Yönetime Bu Konudaki Sıkıntılar anlatldımı acaba ? Yazıyoruz çiziyoruz ama adım atan varmı ?

majesty_61
05.06.2011, 10:51
dün toplantı vardı yönetimle gruplar arasında....maratona taraftar koymak istemiyor yönetim....taraftar ta biz zorla gireriz dedi....bi konuda anlaşılamadı....taraftar bire bir tehdit etti yönetimi......yöneticiler baya korktu.....maratonun göbeğini bi grup girecek kanımca

SADECETRABZON61
05.06.2011, 10:53
dün toplantı vardı yönetimle gruplar arasında....maratona taraftar koymak istemiyor yönetim....taraftar ta biz zorla gireriz dedi....bi konuda anlaşılamadı....taraftar bire bir tehdit etti yönetimi......yöneticiler baya korktu.....maratonun göbeğini bi grup girecek kanımca

Bu Yönetim ne saçmalıyor maratona taraftar grubu girmesin mi İstiyor Pes doğrusu Böyle yöneticilerlemi Biz Şampiyon Olcaz !

majesty_61
05.06.2011, 10:57
Bu Yönetim ne saçmalıyor maratona taraftar grubu girmesin mi İstiyor Pes doğrusu Böyle yöneticilerlemi Biz Şampiyon Olcaz !

yönetim maraton ve kale arkasının yeni yapılan bloklarına taraftar istemiyor...ama gruplar kesinlikle karşılık çıktı ağırlığını koydu...

deserts61
05.06.2011, 12:06
trabzon tribünlerinin en güçlü grubu olarak trabzonlu gençlerin maratona verilmesi gerekir. jan abi herşeyin üstesinden gelir kimse canını sıkmasın....

tstafi
05.06.2011, 12:12
dun toplantıda sonuc cıkmadı bugun tekrar toplanılacak bakalım karar ne olur..

Ahmet Öztürk
05.06.2011, 12:17
Hiç birşey çıkmaz. Umutlanmaya gerek yok. Her gurup kendini en iyi gördüğü ve ben onlarla hareket edeceğime onlar gelsin benimle hareket etsin dediği için yine hiçbirşey çıkmaz. Bu arada maratona taraftar gurubu almak istemeyen yönetici, taraftardan şikayet etmesin! Sezon ortasında tribünden çekirdek sesleri geliyor demesin!

ilyas BAHADIR
05.06.2011, 12:38
Ya kardeşim Herşeyden ve herkesten önce TRAZONSPOR diyemeyen taraftar grupları dedikleri 3-5 tane çapulcu stada girecekse hiç girmesin..gferçek saf taraftar girmeyecekse...ne olur stadı kirletmesinler girmesinler..birbirine küfreden taraftar gruplarımız var..dün Bmn üyesi olduğum için küfür yemişim..çok doluyum ama bizim insanımızdabn taraftar falan olmaz..anca çıkarcı olur..

ilyas BAHADIR
05.06.2011, 12:41
Aziz yıldırımı falan kötülüyoruz falan filan ama bu taraftar gruplarının can damarını kesmiş atmıştır.. ne zaman ki öyle oluruz tribünler dolar.

krdnz
05.06.2011, 12:47
Daha fazla bölünme olacaktır.Paramparça oldu zaten.

Dün el üstünde olanlar bugün alaşağı ediliyor bkz. GG , TG...

İyi niyet kalmamış,yangına körükle gidiliyor.Trabzon Trabzonspor'un kıymetini bilmiyor.

U.Sadıkoğlu
05.06.2011, 12:49
Öncelikle satılık taraftarlardan stadı temizlememiz gerekiyor..

Beleşe biletle stada giren , deplasmana bilet parasına gidenlerle para uğruna onurunu , duruşunu satanlarla omuz omuza yürünmez bunlar yeri gelir Trabzonspor'u da satarlar..

Kasım BEKTAŞ
05.06.2011, 13:15
taraftar şöyle olsun, böyle olsun diye onca başlık açıldı ama değişen bir şey yok...

en basiti, şu an etkili grup görünen Trabzonlu Gençler para uğruna, menfaat uğruna Trabzonspor'u ceplerine tercih ettiler, demek herkesin ağırlığı bir yere kadar...

ancak yinede stadda coşkunun üst seviyeye çıkması için o stada ÇATI ŞART...

yapılacak olan transferlerin birinden vazgeçip ona verilecek para ile ÇATI yapılsın çok daha etkili olur...

majesty_61
05.06.2011, 14:04
trabzon tribünlerinin en güçlü grubu olarak trabzonlu gençlerin maratona verilmesi gerekir. jan abi herşeyin üstesinden gelir kimse canını sıkmasın....

jan başkan kalearkasında aynı yerde kalacak

SADECETRABZON61
05.06.2011, 19:57
dun toplantıda sonuc cıkmadı bugun tekrar toplanılacak bakalım karar ne olur..

Bugün durum nedir ?

Sibel
05.06.2011, 20:11
Gruplar,kendilerini bir ayrı özerk topluluk olarak görmekten vazgeçip Trabzonspor için orda bulunduğunu unutmamalı.Bu da grupları tek sesliliğe götürür.Ama herkes kendi kafasında esiyor.Önceliğin ne olduğunu herkes iyi anlamalı...Zor...

Cengiz Çubukcu
06.06.2011, 16:45
bu sezon bazı taraftarlarımız hakikaten kalite anlamında dibe vurdurlar, ben önümüzdeki sezon havaalanında topçu karşılamaya gittiğinde Trabzonspordan başka ağzından sözcük çıkmayan bir taraftar hayal ediyorum ....

Sibel
06.06.2011, 19:22
Ha gayret,grup sayısı 100ü bulsun.Amaç nedir anlamıyorum ki...

Erdal DİLEK
06.06.2011, 20:16
1. lig tv yi seyretmeyen bir taraftar
2. yorumları izlemeyen bir taraftar
3. fanatik ve hürriyet gazetesi almayan ve okumayan bir tarftar
4. sadece macı izleyemeyenler trt de macın özeti izlemeyen bir tarftar
5. her koşulda sahadaki takımı alkışlayan bir taraftar
6. doğa eminike sezer bülent uygun, emreye her fırsattat sözlü ve yazılı(pankartta olabilir) bazı hatırlatmalar yapan taraftar
7. cekirdekyemeyen şarkılı tezaurat yapmayan oflama buflama yapmayan bir tezaurat taraftar hayal ediyorum ve ben artık ben böyle olmaya karar verdim

Kubilay ŞAHİN
06.06.2011, 20:37
Görürüz.....

Ahmet Faruk
06.06.2011, 22:35
Öncelikle sorunu tam olarak tanımlayabilmek gerekli kalıcı çözümler için.
Bir kere biz burada yerleşmiş bir kültürün değiştirilmesinden bahsediyoruz. Kültür diyorum yahu, kültür...

Ömer E.
07.06.2011, 00:18
Tribünde taraftarların birleşmesi şart her kafadna ayrı bir ses çıkıyor güzel de olmuyor... Taraftarlar birleşmese bile aynı anda hareket etmeliler ... 60 dk dan sonra stad da ses cıkmıyorr sanki saha kapalıymış gibi maç oynanıyor....

hocego
07.06.2011, 00:20
maratona çatı yapılsa, her taraftar aynı anda çekirdek çitlese bile atmosfer olur orda be

POYRAZ
07.06.2011, 05:15
Zokora'nin Istanbul'a gelisinde bazi taraftarlarimiz Zokora ile fotograf cektirmisler.
Atkilarinda Mavi Firtina yaziyordu. Umarim buda yeni bir grup degildir, bana yeni bir grup gibi geldide.

.....
07.06.2011, 07:40
Her sene aynı başlangıç , her sene aynı son.

Hüseyin Sahtiyan
07.06.2011, 09:32
Deplasmanlarda aslında bunu herkesin katılımıyla gayet güzel beceriyoruz. Kayseri maçı olsun, Kasımpaşa maçı olsun, Bursa maçı olsun ciddi manada övgüyle bahsedilen İstanbul tribünlerinden kat be kat kaliteli tribün yaptık.

Yalnız içerde senin üstü kapalı bir tribünün yoksa, zaten bölünmüşlük fazlaysa, stadın üstü açık olmasına rağmen Maraton'dan stada hakim olabilecekken tamamen ticari amaç güdüp taraftar gruplarını k.çını yırtsanda sesin havaya dağıldığı kale arkalarına hapsedersen şikayet etmeye yüzün olmamalı.

28TS61
07.06.2011, 11:23
Zokora'nin Istanbul'a gelisinde bazi taraftarlarimiz Zokora ile fotograf cektirmisler.
Atkilarinda Mavi Firtina yaziyordu. Umarim buda yeni bir grup degildir, bana yeni bir grup gibi geldide.

malesef herkes kendi cikari icin biseyler yapiyor. tezahuratlar bile kendiler icin yapiliyor.
TRABZONSPOR veya BORDO-MAVI pek duyulmaz hic nedense.
cok aci bir durum gercekten

bugün trabzondada ayni görüntülerle karsilasacagiz, yine x bir grup zokoraya kendi gruplarinin atkilarini takacak ve kendi gruplarinin ismini bagiracaklar

:(

SADECETRABZON61
07.06.2011, 20:52
Yokmu Yönetimden ses ?

hocego
08.06.2011, 00:56
biz de görmek istiyoruz öyle taraftar da nasıl?

beyzade_61
08.06.2011, 01:37
Siz bu sene görün maraton'u.

brushfield
08.06.2011, 20:41
Bambaşka bir taraftar görseniz ne olacak? Amacınız ne? Şampiyon mu olacaksınız? Hadi ordan...

Alptekin Akyazı
08.06.2011, 20:45
ÖlÜmÜne trabzonlu genÇler ÖlÜmÜne jan baŞkan herkes haddİnİ bİlecek İlerİ gerİ konuŞmuycak!!!

Takım tutar gibi taraftar grubu tutan zihniyetler bugüne kadar Trabzonspor'a fayda sağlamamıştır.
Bu mesajı sana örnek olarak yazıyorum diğerleri de gereken cevabı alsınlar.
Her zaman ÖNCE Trabzonspor DİYECEKSİN !

SADECETRABZON61
08.06.2011, 21:01
Bambaşka bir taraftar görseniz ne olacak? Amacınız ne? Şampiyon mu olacaksınız? Hadi ordan...

Senin Gibi Yorum Yapanıda İlk defa Görüyorum !!! Pes Doğrusu !!
Şampiyonluk Taraftardan Geçer..Bak bakalım Puan Kaybettğimiz maçların 3 ü Hiç sahada !!

Sibel
08.06.2011, 21:12
Takım tutar gibi taraftar grubu tutan zihniyetler bugüne kadar Trabzonspor'a fayda sağlamamıştır.
Alptekin abi söylenmesi gerekeni söyledi.
Öncelik Trabzonspor'dur,birileri bunu artık anlamalı.Gerisi teferruat.

Fatih Solmaz
08.06.2011, 21:19
çocukluğumdan beri gördüğüm grupların önceliği her zaman kendileri olmuştur.

Alper Calik
08.06.2011, 21:19

Trabzonspor veya herhangi bir kulübün formayı giyen resmi oyuncusu bile takım üstünde olamazken, ASLA DA OLAMAZ, X, Y, Z, calik, vb. taraftarı da kim oluyor?

Bu ne yanlış düşüncedir?

Böyle taraftarlık mı olur?

Alptekin, Allah sabırlar versin size ...

Burçak
08.06.2011, 21:33
Belki izlemişsinizdir. İzlemeyenlerde vardır diye paylaşmak istedim.
Üni Ts Başkanı galiba. Konuşmalarını çok beğendim.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=120027964747388&comments

eraytaskin61
09.06.2011, 03:52
ya takımını bu kadar seven, bağlı olan taraftar nasıl böyle oluyor, bunu ciddi ciddi oturup tartışmak lazım şehrin ileri gelenleriyle

Mustafa 42
09.06.2011, 08:23
stadi dolduralimda bize iyi fitbolcular alsinlar bizde seyrederken zevkalalim oyunculardan vede oyundan yani böyle pisirik fitbolcu transfer edilirse pek kolay kolay dolacagina inanmiyorum yani hep bizler bu takima gönül verenleriz ya yöneticiler adam akilli süper fitbolcu almiyorlar neden acaba alinirsa stadt kendiliginden dolarda tasarda

brushfield
09.06.2011, 11:58
Birilerini yukarıda yaptığım yorum rahatsız etmiş. Ben Trabzonspor bu şerefsizlerin liginde oynadığı sürece destek vermeyeceğim. Bundan sonra sadece avrupa kupası maçlarını izlerim, elendik mi de benim için futbol bitmiştir o sezon. Size Türkiye süper liginde iyi eğlenceler diliyorum.

Ömer E.
09.06.2011, 17:00
Klubün bu işe bi çözüm getirmesi lazım bagıran taraftarın arasında cekırdek cıtlatan ewladım otur dıye amclar olmucak ona gore ayaralancak kombıneler werılırken . bir de gruplar arası koordınasyon olması lazım bırı baska bagırıo bırı baskaa kım daha cok bagırıo dıye yarış ediyolar aralarında böyle taraftarlık olmaz .... halbukı oraya gelen herkes takımı ııcn gelıo TRABZONSPOR geliyoorr...

SADECETRABZON61
09.06.2011, 21:58
Klubün bu işe bi çözüm getirmesi lazım bagıran taraftarın arasında cekırdek cıtlatan ewladım otur dıye amclar olmucak ona gore ayaralancak kombıneler werılırken . bir de gruplar arası koordınasyon olması lazım bırı baska bagırıo bırı baskaa kım daha cok bagırıo dıye yarış ediyolar aralarında böyle taraftarlık olmaz .... halbukı oraya gelen herkes takımı ııcn gelıo TRABZONSPOR geliyoorr...

Aynen renkdaşım ama Yöneticilere iletildimi bu sorun kimse Birşey demiyor ?

Sibel
09.06.2011, 23:37
Nedense bu başlığı her okuduğumda-çok beklersiniz- diyesim geliyor...
Çok zor bu değişim,bu koşullarda...

SADECETRABZON61
10.06.2011, 17:51
Nedense bu başlığı her okuduğumda-çok beklersiniz- diyesim geliyor...
Çok zor bu değişim,bu koşullarda...

Sibel Sen Olumsuz Olursan o şekilde bakarsın :)

hanifta
10.06.2011, 18:41
ben de yepyeni bi yönetim görmek istiyorum...

Sibel
11.06.2011, 18:11
Sibel Sen Olumsuz Olursan o şekilde bakarsın :)
Bu sene gördük yaşananları.İnsanlar grup adına destek veriyorlar,Trabzonspor 2.planda.Bu mantık devam ettikçe kimse başka taraftar beklemesin.Maratonda orta yaşlı kesim oluyor genelde.Tezahüratlara ara sıra katılıyorlar,bazen de hiç.Ayrı ayrı noktalarda bulunan gruplar bazı genel tezahüratlar dışında hep başka telden çalıyor.Biri birine uyayım derken diğeri değiştiriyor.Adam akıllı oturup bu işe çözüm getirmedikten sonra,zor.

Ahmet Öztürk
11.06.2011, 18:54
Bayraktar'lar dan birisi 4100 adet kombine almış. Bu kombineler kimlere dağıtılacak acaba bilgisi olan var mi?

POYRAZ
11.06.2011, 19:18
Bayraktar'lar dan birisi 4100 adet kombine almış. Bu kombineler kimlere dağıtılacak acaba bilgisi olan var mi?

Tahminime göre tezahüratlara katilmayi istemeyen insanlara.

SADECETRABZON61
11.06.2011, 22:14
Bu sene gördük yaşananları.İnsanlar grup adına destek veriyorlar,Trabzonspor 2.planda.Bu mantık devam ettikçe kimse başka taraftar beklemesin.Maratonda orta yaşlı kesim oluyor genelde.Tezahüratlara ara sıra katılıyorlar,bazen de hiç.Ayrı ayrı noktalarda bulunan gruplar bazı genel tezahüratlar dışında hep başka telden çalıyor.Biri birine uyayım derken diğeri değiştiriyor.Adam akıllı oturup bu işe çözüm getirmedikten sonra,zor.

Ben Trabzonda Olsam çıkarım Yönetime hatta Başkana Kadar Bunu dile getirmek lazım.

Sibel
11.06.2011, 22:24
Stadta bomba var,havaya uçacağız deseler,bu yönetimden bazıları ses çıkarmadan dışarı çıkar(çok mu acımasız oldum? bilmiyorum).Sanki umursuyorlar,kime şikayet edeceksin?
Oooyy,oyy...

SADECETRABZON61
12.06.2011, 18:57
Stadta bomba var,havaya uçacağız deseler,bu yönetimden bazıları ses çıkarmadan dışarı çıkar(çok mu acımasız oldum? bilmiyorum).Sanki umursuyorlar,kime şikayet edeceksin?
Oooyy,oyy...

Doğru demiş Olabilirsin :)

hocego
13.06.2011, 23:51
taraftarın değişmesi çok zor. adamın biri klübe katkı olsun diye 4000 kombine almış. alma kardeşim alma ya. alıp kimlere veriyosun. ya geliyo maça ya gelmiyo. gelse de bağırmıyo. başka türlü katkı yapın şu takıma. 4000 kombine parasına forma satın al ts club den dağıt olmayanlara bu şekil bişeler yap. olmuyor böyle olmuyor.

SADECETRABZON61
14.06.2011, 12:25
taraftarın değişmesi çok zor. adamın biri klübe katkı olsun diye 4000 kombine almış. alma kardeşim alma ya. alıp kimlere veriyosun. ya geliyo maça ya gelmiyo. gelse de bağırmıyo. başka türlü katkı yapın şu takıma. 4000 kombine parasına forma satın al ts club den dağıt olmayanlara bu şekil bişeler yap. olmuyor böyle olmuyor.

Bu Yönetimin hatası yine aynı senaryo sonra boş görünce stadı neden doldurmuyorsunuz diyorlar.
YAHU Kardeşim sen kombineleri neden dağıtıyorsun bu 4000 kombineyi alan insanda başka Türlü klübe katkı sağlayamıyormu böyle birşey yapıyor !!!

Hasan Habip Özbay
15.06.2011, 17:08
malesef trabzondaki tarfatralarımız pardon seyirci bunlar neden mi bu yıl bursadan kalktık 8 kişi trabzon-bursa maçına gittik ama ne yalan söyleyeeyim şok olduk ne şehir nede stada gelen taraftarlar takımına inanılmaz duyarsız biz deplasman taraftarıyız trabzonsporumuzun kıymetini çok iyi biliriz ama trabzondaki bir kısım hariç fiyasko kahroldum desem yeridir artık stada sadece taraftar istiyoruz seyirciler televizyon başına

SADECETRABZON61
15.06.2011, 19:04
malesef trabzondaki tarfatralarımız pardon seyirci bunlar neden mi bu yıl bursadan kalktık 8 kişi trabzon-bursa maçına gittik ama ne yalan söyleyeeyim şok olduk ne şehir nede stada gelen taraftarlar takımına inanılmaz duyarsız biz deplasman taraftarıyız trabzonsporumuzun kıymetini çok iyi biliriz ama trabzondaki bir kısım hariç fiyasko kahroldum desem yeridir artık stada sadece taraftar istiyoruz seyirciler televizyon başına

Çok Güzel yazmşsın ama bu yönetimle bu iş zor.

yattarinho61
15.06.2011, 19:21
bekleriz bambaska taraftari.. bizim taraftar anca, facebook´da yarisma düzenler hangi grup daha cok taraftara sahip ;) .. sonra ver oglum rant kavgasi ..

hatice_61
18.06.2011, 13:47
ah ah şole birlik olan taraftar olsak onuda taraftar grup başkanları sağlaması lazım maçta her kafadan ses çıkyıo

SADECETRABZON61
18.06.2011, 18:44
Bu sene KOmbine olayı yine yanlş yapıldı...yine taraftar göremicez sanırım.

SADECETRABZON61
21.06.2011, 12:23
Gelişme varmı arkadaşlar ?

halil ibo
21.06.2011, 12:48
Beni en çok üzen başlıklar konularından biri.Seyirciye taraftar olmayı öğretmek.
Taraftarlık bilinci çok farklı birşey ! TV karşısında bile kendini kaybedebilen taraftarların Avni Aker'i doldurduğu günleri görebilmek ümidiyle...

SADECETRABZON61
24.06.2011, 12:04
Durum nedir arkdşlar?

bkandil
24.06.2011, 13:38
Nasıl yani yeni bir grupmu bilgi verebilirmisiniz ?

Grup eski de adı yeni,

Oy karşılığı verilen biletlerle maça giden taraftar grubu, (oyun kime verildiğini söyleyemem, siyesete giriyor)

Ahmet Öztürk
25.06.2011, 20:57
JAN BAŞKAN!!! eğer bu tribüne gerçek bi lider olacaksa tek adayımız var o da JAN BAŞKAN.....

Futbola siyaseti karıştırmayın başlıklı açıklamasının altına bizede imza attırır mı jan başkan ? Sonra bir partinin mitinginde üzerimize giymemiz için parti logolu bordo mavi t-shirtlerden bizede verir mi dersiniz ?

Bunları yaparsa bencede jan başkan !?

SADECETRABZON61
27.06.2011, 12:11
Grup eski de adı yeni,

Oy karşılığı verilen biletlerle maça giden taraftar grubu, (oyun kime verildiğini söyleyemem, siyesete giriyor)

Ne Oyu hocam ?

tgbarış
28.06.2011, 04:27
:confused:

tgbarış
28.06.2011, 04:35
trabzonlu gençler grubunda her partiden insanlar var ! biz takımı tribünde desteklerken bizim yanımızda kimse yoktu....Deplasmana giderken şehirden sadece grup olarak biz gidiyorduk

İş işten geçince yolda yürümekle takım sahiplenilmez. Takımı tribünde sahplenmeyen insanlar , emeğe rant diyen insanlar allah verdiğimiz harcadığımız paraları fitil fitil çoluğundan çocuğundan çıkarsın ..Biz aç deplasmanlara gittik geldik içerde takımı sonun kadar destekledik...

BEDAVA KOMBİNE ALIP SATANLARLA UĞRAŞIN TRABZONLU GENÇLER GRUBUNLA DEĞİL!!!!!1000 KİŞİ GELİYORUZ DİĞERLERİ GİBİ 15 20 KİŞİ DEĞİL !....

Çekemeyenlere inat peşindeyiz jan mari !

SADECETRABZON61
29.06.2011, 18:30
Durum ne arkadaşlar ?