PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 40.Yılda Şampiyonluk!

Sayfa : [1] 2

Nytre
04.02.2006, 22:16
Trabzonsporumuzun baskani ve bütün trabzonspor camiasinin her zaman beklentisi sampiyonluk olmustur. Ancak 40. yil bizim için önemlidir. ve baskanda 40.yilda sampiyonluk için ellerinden geleni yapmak istiyor.

40. YILDA SAMPIYONLUK

BIZIM IÇIN ÇOK ÖNEMLI
Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, 2007 yilinda Trabzonspor'un 40. kurulus yildönümünü kutlayacaklarini belirterek, "Önümüzdeki sezonu farkli kilmak bizim için çok degerli olacaktir. En büyük hedefimizde sampiyon olabilecek bir kadroyu kurmaktir" dedi. Albayrak, Trabzonspor Dergisi'ne verdigi röportajda, 2007 yilinin kendilerini için çok önemli oldugunu kaydetti.
DAHA DEGERLI OLACAK
Gelecek sezonun kendileri için çok önemli oldugunu belirten Albayrak, Trabzonspor taraftarinin 22 yildir çektigi sampiyonluk hasreti bilindigini de ifade ederek, "Bizim 39. ne de 41. yilimiz daha önemsizdir. Bizim her yilimiz çok degerli ve çok önemlidir. Ancak önümüzdeki sezonu iki türlü farkli kilmak da bizim için çok degerli olacaktir. Biz de bunun için, bu sezondan baslayarak, çalismalarimiza basladik. En büyük hedefimizde gelecek sezon sampiyon olabilecek bir kadro kurmak ve sampiyon olmaktir" dedi.
SIYASET GIREMEZ
Bu sezon ligde hedeflerinin olabilecekleri yere kadar gitmek oldugunu belirten Albayrak, "Bu sezon hedefimiz ligi en iyi yerde bitirmek olacaktir. Su anda matematiksel olarak sansimiz ligin zirvesi içinde devam ediyor. Ancak en azindan hedefimiz UEFA Kupasi'na katilmak. UEFA Kupasi'na katilabilmek için elimizden gelen her seyi yapacagiz" dedi. Trabzonspor'a hiçbir zaman siyasetin giremeyecegini belirten Albayrak, "Trabzonspor'a hiçbir zaman siyaset giremez. Bu çok açik ve nettir. Trabzonspor hiç bir zaman kimsenin direktifinde olmamistir. Bizler Trabzonspor partisinin bir çalisanlariyiz" dedi.

karardeniz gazetesi.

61-firtina
04.02.2006, 22:21
Bencede önemli 40 yil hemde ezikbahçenin 100 yilinda onlara sampiyonluk göstermemek en büyük dilegim

selimberkan
04.02.2006, 22:21
allahin izni ile olacagiz fenerin yuzuncu yilindaki fenerini kara bir örtü ile örtecegiz tabi lucescu gelirse

rigormortis
04.02.2006, 22:24
Walla hiç fena olmaz yani kirkinci yilda sampiyon olsak hatta çok iyi olur smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

salihismet
04.02.2006, 22:30
Trabzonsporun $ampiyon olabilmesi icin bu olayin aydinlanmasi lazim. Aslinda Türk futbolu bogazina kadar pisligin icine girmi$tir,belki T spor sayesinde temizlenirde bizde eskiden oldugu gibi temiz bir $ompiyonluk aliriz.</span>

BDiler61
04.02.2006, 22:30
çok güzel olur valla

salihismet
04.02.2006, 22:39
Ben T.sporun 6 $ompiyonlugunun 4 ünü doya doya ya$adim, birisi aynen $öyle bir yazi asmi4ti tribünlere:
Fener: Ezduk oni
Cimbom: Binduk oni
Kartal :Vurduk oni

</span>

Taner Gündoğdu
04.02.2006, 22:43
Ben T.sporun 6 $ompiyonlugunun 4 ünü doya doya ya$adim, birisi aynen $öyle bir yazi asmi4ti tribünlere:

smileys/smiley36.gif

ne ezdirirler ne bindirirler ne vurdururlar...

İslam Sezer
04.02.2006, 22:51
ya eger 40.yilda sampiyon olalim daha ne isteriz ki,bunun için tüm TS liler kenetlenmeli,ve artik bizi anlayan bizimle ayni hisleri paylasan futbolcular bulalim.azicik basariyla bi taraflari kalkip tonla para isteyen degilsmileys/smiley7.gif,azicik geriye düsünce tepki alinca moralini bozan küsen ben gidicem diye aglayan degilsmileys/smiley7.gifabuk sabuk olaylarla TS nin adini zor durumlara sokan,TS mizi sampiyon yapmak hayaliyle yasamak yerine keseyi doldurmayi planlayansmileys/smiley7.gif,TS nin büyüklügünü göremeyen,farkinin önemini farkedemeyen çoluk cocukla degilsmileys/smiley7.gif.Cok karakterli bir kadro kuralim,çürükleri kovalim.Sampiyon olamamamiz için hiç bir neden yok.Sadece 40.yilda degil önümüzdeki yillara amborga koyan bir kadro kurmak ümidiyle insallah Allah nasib eder diyelim....

salihismet
04.02.2006, 22:52
Nasil yani , gücümüzmü yetmez yoksa birilerimi müsade etmez?
Yalniz $una inaninki T.spor bir dirilirse kimse onu durduramaz.
</span>

Harun-61
04.02.2006, 23:04
sadece söylemekle olmaz, her alanda güclenmek lazim...icraat lazim...gayret lazim...!

hadi in$aAllah...smileys/smiley32.gif

Fanatik28
04.02.2006, 23:15
40. yilinda Sampiyon olmak istiyorsan, simdi iyi bir kadro kurman gerek. Keza lig 3. olmak veya türkiye Kupasini almak bu mevcut kadroyla cok zor. Hele ki su andaki durumumuza bakarsak. Avrupa kupalarina katilamayan bir takima da yildiz transfer edemezsiniz. Cünkü yildizlar Avrupada oynamak ister. Büyük para teklif ederseniz belki oynarlar. Sonucta Sampiyon olmak icin , iyi yabanci oyunculara sahip olmalisiniz. FB´nin 100. yili, onlarin bir veya iki yildizi daha kadrosuna kattigini düsnürsek, bizim transferde ne gibi bir yol izlememiz gerektigini anlarsiniz.

Sevgi
04.02.2006, 23:19
yarin ki maçida kaybedersek küme düsme hattina yerlesiyoruz.Seneye sampiyon olma sansimiz çok yükseksmileys/smiley1.gif

salihismet
04.02.2006, 23:25
Yani $ampiyon olmak icin dü$me korkusunnu ya$amakmi lazim?
Demek oluyorki artik her iki senede bir $ampiyon olacagiz.
</span>

Nytre
05.02.2006, 00:28
MAFYA DISARI KUPALAR IÇERI!!!!!!!!!!!!!!!!

Nytre
05.02.2006, 00:29
trabzonsporumuzun 40.yilinda gerçektende bütün trabzonspor camiasi edirneden karsa trabzondan istanbula ankaradan vana birlesmeli ayrica avrupanin dört bir yanindaki trabzonsporlularda bu kenetlenmenin içerisinde olmali....

haydi trabzonsporlu bu inançla simdi yola çikalim!.

kutoz
05.02.2006, 00:49
Lafla peynir gemisi yürüseydi, bugün Türkiye seçim meydanlarinda vaatlerde bulunan siyasetçiler sayasinde dünyanin lideri olurdu...

Yarin kalkip bu yönetim enkaz edebiyati yaparsa hiç sasirmayin. Ama bir gerçek var ki, bu takim bu halde oldugu için onlar yönetime geldiler. Yani daha iyi yerlere Trabzonspor'u getirsinler diye oy verdiler. Bu yüzden, biz zaten takimi aldigimizda kötüydü demek, kimseyi tatmin etmeyecektir.

Yönetimi sonuna kadar desteklerim. Istikrarin, bir sekilde basariyi getirecegine inancim sonsuzdur. Ama bu taraftar, getirdigi gibi götürmesini de çok iyi bilir.

Insallah su söz gerçek olmaz; "Gelen gideni aratir"Edited by: kutoz

Çebi
05.02.2006, 01:03
Bu sözü veren sayin baskanimiz önce "neden Fatih Tekke'ye yapilan ilk saldiriyi Valiyi arayarak yargiya intikal etmesini önledigini" açiklasin...

BASKAN VE VALI BILIYORDU
Fatih Tekke 29 Ocak gecesi araçlarini kursunlayan Hakan Süleyman ile bir ay önce Zigana Dagi Tesisleri'nde bulustu... Amaci, Gökdeniz Karadeniz ile anlasmazligini çözmekti. Aralarinda tartisma çikti. Süleyman, ayaklarinin dibine birkaç el ates etti. Tekke, bunu Baskan Albayrak'a anlatti. O da vali ile paylasti. Ancak, "Trabzon zarar görür" gerekçesiyle konu yargiya intikal ettirilmedi.

Ilk saldiri örtbas edilmis

Hakan Süleyman, bir ay önce de Fatih Tekke'nin ayaklarinin dibine ates etmis. Valiyle görüsen Trabzonspor Baskani Albayrak, olayin kapatilmasini saglamis.

--------------

"Trabzon'da hedef futbolcu Fatih Tekke, Vali Hüseyin Yavuzdemir'in olayi yalanlamasininaksine SABAH'in haberlerini dogruladi: SABAH'ta yazilanlarin hepsini fazlasiyla yasadim... Benim bunlari konusmam dogru degil ama verdiginiz bilgiler dogru. Tesekkür ediyorum... "

---------------

BASKANIMIZ BIZZAT IÇINDE OLDUGU BU OLAYDA NEDEN SESSIZ KALIYOR? Neden böylesi bir olayi ört bas etmeye kalkiyor...

40. yilda sampiyonlugu bosver sayin baskan...bu isleri bir açikla hele...neden bu olayi kapadiniz sayin baskan?...

Berk Akçay
05.02.2006, 01:16
uff sampiyon olalimda 40 mis 41 mis hiç önemi yok artik su sampiyonlugu görmek istiyorum

Muhalif
05.02.2006, 01:42
Böyle bir konu mu vardi, yoksa sene basinda baska bir konuda konusulmus muydu tam hatirlamiyorum ama sözü edilmisti yani.. hatta sanirsam konu vardi ve avniaker.net'de meydana gelen 100.yilda sampiyonluk vukuatiyla bagdastirilacagi düsünülüp kapatilmisti.. her neyse..

40'i 50'si kimseyi avutmaya gerek yok.. bizim 40. ise seneye fb nin 100.yili yani.. bu karambolde transfer yapamayacagini kestiren yönetimin 40 rakamini ortaya atip seneye kadar taraftari beklemeye davet etmesi herhalde isin özü.. aslinda zaten bu seneden bir sey olacagi yok.. gelecek senenin transferlerini bahar ayinda ayarlasinlar ve transferin ilk günü tüm imzalar atilmis olsun yeterli benim için.. ama o iste de ne kadar becerikli olacaklarindan süpheliyim.. bkz: ugur boral fb transferi..

ama yöneticiler sunu bilmeli ki bu tür 40. yil hikayelerini kimse önemsemiyor artik.. alay konusu olursun rakip taraftarlar arasinda hatta.. dur bakalim hele 40'lari çiksin sonra sampiyon olurlar v.b geyik muhabbeti yaparlar..

seneye dogru mevkiilere dogru transferlerle sampiyonluk hayal degil bence.. gs parasiz, bjk yanlis yönetiliyor.. 100.yili olan fb ile çekisiriz yeter ki adam gibi transfer yapabilsinler..

oumaer61
05.02.2006, 01:48
uff sampiyon olalimda 40 mis 41 mis hiç önemi yok artik su sampiyonlugu görmek istiyorum

valla bendesmileys/smiley18.gif

TSezgin61
05.02.2006, 02:23
ne 40. senesi yaaa, birakin bu isleri. kimi kandiriyorlar. böyle demeyle olmuyor. eziklerin 100. yili simdi adamlar hava olsun diye getirir oraya 2 tane yildiz. biz onlara neyle karsilik verecez, fatih akyellemi, ömer rizaylami. yönetim adam gibi adimlar atsin. yildiz transferleri yapsin. stadi yapsin, ancak öyle inandirir bizi 40. senede sampiyonluga. ama böyle biz 20. seneyide gördük. 30. seneyide. o yüzden önce inandirsinlar....laf etmesinler

onurts61
05.02.2006, 07:48
Aslinda cok guzel bir topic acan arkadasin eline saglik 5 mayis 1996 yi unutturmak icin ve fenerin onumuzdeki 100 yilini kabusa donusturmek icin onumuzdeki yil bulunmaz bir firsat ve 100 yilda bir gelen bir firsat hala 2. devreden umudu olanlar baskana neden yildiz almada diye kizanlar var bence 2. devreyi kafamizdan silelim zaten en kotu halde 4. yada5. olacaz uefa ya gitmesek ne olur fenerin 3 sezon oncesini hatirlayalim kume dusmus goztepeyle izmirde 1-1 berabera kaldi ve uefa ya gidemedi ve ondan sonra 2 sezondur sampiyon oluyor ve buyuk ihtimalle bu sezonda sampiyon olacak yani elimizde tarihi bir firsat var yonetime onumuzdeki yil icin yol gosterelim emin olun burayi takip ediyorlar adamlarin kafalarini yildizmis suymus buymus diye bulandirmayalim onumuzdeki yil icin alinabilecek dunya capinda 2-3 oyuncuyla turkiyeden yapilacak takviyelerle en buyuk seytanin 100.yilini onlara zehir ederiz bundan buyuk bir onur varmidir dusunun tum etrafimizdaki fenerliler belki omurlerinin sonuna kadar bizim yanimizda baslari onde gezecek nasil ki simdi biz onlarin yaninda baslari onde geziyorsak 40.yilimizda sampiyonluk degilde fenerin 100.yilinda sampiyonluk diye bir akim baslatmaya calissak ve reklamimizi iyi yapsak cok faydali olur kanaatindeyim simdiden onumuzdeki yil transfere baslamalari icin yonetime burdan baski uygulayalim bu sene kazanilacak bir 3.lugu seneye kazanilacak sampiyonluga degismeyelim ben inaniyorum onumuzdeki yil seytanin 100.yili onlardan cok bizi motive edecek yeterki sevsede sevmesede yonetimdeki insanlara sahip cikalim yildiz gokyuzundedir diye anlamsiz sozlerle ucuz bahanelerle kostek olmayalim.

temelyilmaz
05.02.2006, 10:50
ya bu adamlar temizlemedikten sonra trabzon sampiyon falan olamaz kimse hayal falan görmesin hangi yildizi getireceksinizi getireceginiz adam fatih tekke gibi bi futbolcumu getirsinler ne olur ondan da para isterler bu sampiyonluk hayaliyle yasamayin bu adamlar trabzonun peisi birakmaz sampiyonda yaptirmazlar çünkü agababalari febeli

Nadir Bekar
05.02.2006, 13:42
sampiyon olalim da 41 42 hatta ve hatta 43. yili da beklerim.yetti artik beeeeeeee

selimberkan
05.02.2006, 13:55
isallah

cakal 61
05.02.2006, 13:59
insallah da ben seneye askerimsmileys/smiley5.gif smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifaman basver bir hiyar icin sampiyonlukmu erteleneceksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifinsallah ki insallahsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

eren_61
05.02.2006, 14:17
bizde çok istiyoruz.ama seneye eziklerin 100. yili masa basinda alirlar sampiyonlugu.ama biz sampiyon olursan o eziklere iyi bi kapak olur

Taner Gündoğdu
05.02.2006, 14:35
Nasil yani , gücümüzmü yetmez yoksa birilerimi müsade etmez?
Yalniz $una inaninki T.spor bir dirilirse kimse onu durduramaz.

tabiki birileri müsade etmez. sizce fenerbahçenin amaci ne? azize avrupadaki basariyi simdilik önemsiyor mu? eger önemseseydi daum hala takimin basinda olur muydu? onlarin tek derdi gs 'nin 4 sene üst üste sampiyonluk rekorunu egale etmek hatta geçmek. bu sene büyük ihtimal sampiyonlar, seneye 100.yillari yine sampiyon olurlarsa al sana 4 senelik seri! peki bu tesadüf mü? sefilleri oynayan fenerbahçe birden saha kalkiyor 4 sene üst üste sampiyon oluyor... akla mantiga uyuyor mu? birileri çok güzel çalisiyor.... 40.yilda sampiyonluk hayal gibi... çok büyük bir irade ve birliktelik lazim... saha da sadece rakipleri degil hakemide yenmek lazim... saha disinda medyayi yenmek lazim... kafasi karismiyacak trabzonsporlu futbolcular lazim... peki bunlarin hepsi 1 senede olur mu? eger olursa bizde sampiyon oluruz...Edited by: golasaliyim

Erbay
05.02.2006, 16:49
O temam hersene kandiriyorlar bizi sampiyon olcaz diye.Hem sampiyon olmak için 1.ligde olmak gerekiyor ciddi ciddi kümeye dogru gidiyoruzsmileys/smiley19.gif

tsmaniac
05.02.2006, 19:03
aldiklari uyduruk topçularla 200 yil daha ilk bese bile giremeyiz

TAMTÜRK61
05.02.2006, 19:07
Bugün Vahid yeni ve genc oyuncular sahaya sürdü ve kismen de olsa basarili oldular. Bo kadro cekirdek kadro olsun. Sampiyonluk 40.yil biraz hayal. Takima ruh veren 74-75 yili ruhunu veren biri ciksa ,neden olmasin....

Burçak
05.02.2006, 21:32
bizim 40. yilimiz, ezikbahçenin 100. yili. böyle bi zamanlamayla sampiyon olmanin tadi hiç biseye degisilmez.

Özgür Öztürk
05.02.2006, 22:48
Bizi bize biraksalar, disdan gayri müdahaleler olmazsa 40. yilda neden olmasin. Ama febe 100. yilinda bütün pisliklerini ortaya çikaracagi kesin. Bu dezavantaj için simdiden önlemler ve çalismalar yapilmali....

gurbetçi 61
05.02.2006, 22:56
insaallah oluruz

zafercalikoglu
06.02.2006, 10:37
inancimizi yitirmeyelim ,feneirn 100 yilinda sampiyon olmak kadar guzel bir lseymi var,96 ininda intikamini çtir çatir lmis oluruz iste,

gilimalı
06.02.2006, 13:44
artik birakalim fenerle ugrasmayida biz kendi isimize bakalim fb gs nin 100.yilinda sampiyon olduda ne oldu hersey oldu bitti ikisi yine sampiyonluk için çekisiyo biz baskalariyla ugrastikça hirs yapiyoruz ve takima zarar veriyoruz sampiyonluk gelsinde ne zaman gelirse gelsin hiç önemli degil ha fb nin 100. yilinda ha 101. yilinda yeterki o kupa o sehire bi daha girsin

Ayşe Aygün
06.02.2006, 13:47
Biz sampiyon olalimda en kisa zamanda kaçinci yilimida oldugumuz hiç önemli degil.Ben her tarihe raziyim en erken olmak sartiyla.

aka5
06.02.2006, 14:09
aslinda cok guzel olur hele fenerin 100.yilinda ama bana hic inandirici gelmiyo o aziz varken bize 100 yilda samp zor.100 yilinda sadece biz deil gsde cok isticek cunku fb onlarin 100.yilinda oldu.bjk acisindan bakarsak suan 100.yilinda samp olan tek takim onlarda bu unvani kaybetmek istemicek.bence seneye lig cok kariscak gibime geliyor.bence turkiye lig tarihinin en zevkli en cekismeli ligi olcak!!!!

halil ibo
06.02.2006, 14:22
40.yil o kadarda önemli degil bence.Her yil sampiyon olamayisimiza 1 yil daha ekleniyor.Bunu en kisa zamanda sonlandirmaliyiz.En kisa zamanda önümüzdeki sezon o da tesadüf 40.yilimiz.Haydi hayirlisi...

Külünkoğlu
06.02.2006, 16:53
40 yada 41. yilda sampiyonluk arasindaki fark çok önemli degildir. En acil tarafindan sampiyonluk lazim bize bir kulübün 100. yili olmasi onlari baglar. Tam bu zamanda bize gelecek olan sampiyonluk tabiki güzel olur.

birde gözden kaçan su konu vardir 40 yilda yaptigimiz mücadeleler nelerdir ?100 yilin kaçi evcilik oyunu ile alinmis sampiyonluklarla doludur.Süphesiz 40. yilimizda sampiyonluk güzel ve anlamlidir. ilk cümle ile sonraki paragraf tezat ama ne idiim sunlarin 100. yili ayar etmeye yetiyor da artiyor insallah sampiyon olamazlar.smileys/smiley4.gif

Nytre
07.02.2006, 14:15
trazonsporumuzun 40,yilinda etkinlikler yapmasi ve trabzonsporumuzun 40,yilinda önüne simdiden bir hedef koymasi camiayi daha iyi motive edecektir.

yas ilerliyor 100,yili göremeyecegimize göre :)

aka5
07.02.2006, 19:17
trazonsporumuzun 40,yilinda etkinlikler yapmasi ve trabzonsporumuzun 40,yilinda önüne simdiden bir hedef koymasi camiayi daha iyi motive edecektir.

yas ilerliyor 100,yili göremeyecegimize göre :)

evet aynen katiliyorum.sanki yuzuncu yilimizmis gibi kutlamalar yapilmali.turubunleri surekli dolu tutarak takimimiza 40.yilnda sahip cikilmali.buda iddali transferlere ve seri galibiyetlerebakar tabi.gercce okadar yasli degiliz ama 22 yasindayim da samp gormedim ya.ben dogdum sene samp olduk enson onada görme denmez zatensmileys/smiley36.gifsuda var tabi ilkokul 4e kadar bjkyi tutumustum .sonra bianda takim degistirdim kendi kararimla.zaten ben trabzonlu degilim.karadenizlide degilim bursaliyim.ama kendimi trabzonun ve trabzonsporun bir parcasi olmaktan gurur duyuyorum!!!!keske trabzonda dogsaydim yada ailem yada akrabalarim karadenizli olsadismileys/smiley19.gifhayatim boyuncahic trabzona gitmedim .onu boakin karadenizin bi sehrine gitmedim.iste benim ki böle bisevda.trabzonun havasini istdaki maclara giderek aliyorum.neyse içim bi hos oldu .keske samp olsak.valla samp olalim formayi bayragi giycem once kadikoye sonra mecidikoye daha sonrada besiktasa gidecem gezecem ole.nasil yikdik sizi bidaha k....bizans dicem!!

Nytre
07.02.2006, 19:23
yönetim ve kulüp bu konuyu ne kadar ciddiye alirsa taraftar onlarin 100kati hatta 40kati daha ciddiye alir...

baskan bazi açiklamalriyla bunu ciddiye aldigini gösterdi...

artik bizim bile bmn olarak ve taraftar olarak 40.yil için bazi organizasyonlar ve hazirliklar yapmamiz gerekiyor.

TAMTÜRK61
08.02.2006, 10:41
Inanmak basarmanin yarisidir.. 40.yilda sampiyonluk neden olmasin,olur. Önce Trabzonspor taraftarlari ce camia icersinde lobi yapip kamuoyu olusturmaliyiz.

Simdiden baslayalim..

Adem Erdoğan
08.02.2006, 16:57
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=b3366b68>

ne mutlu sanaki 4 sampiyonluk görmüssün.biz bi tane görsek keske.oda fenerin 100. yilinda olur insallah.o zman iste o sampiyonluk kazanilan 6 sampiyonluga bedel olur.

unutmadan birde sunu hadirladayum.gs a yardim kampanyasina bizde katilalim evde pirinç bulgur ne varsa yollayalim.usaklar aç kalmis.açliktan antremana bile çikamaz duruma gelmisler.smileys/smiley19.gif</BLOCKQUOTE>

Nytre
08.02.2006, 17:03
kutsal adamsin ya!...

vay be...

selcuk
08.02.2006, 17:09
benimde 1 2 cift eski ayakkabim var adresi verin hemen yolluyayim smileys/smiley4.gifEdited by: selcuk

İ.Öztel
08.02.2006, 17:32
Inanmak basarmanin yarisidir.. 40.yilda sampiyonluk neden olmasin,olur. Önce Trabzonspor taraftarlari ce camia icersinde lobi yapip kamuoyu olusturmaliyiz.

Simdiden baslayalim.. iºte formül burada smileys/smiley32.gif

Sönmez Özlü
09.02.2006, 01:41
Ahhh, ahh!

Yok abi isin açigi inanmiyorum bu gidisle.

Gerçi bir senede çöken takim bir senede düzelebilir ama pek iyiye gidisat da görünmüyor.

Yine de düsünmesi bile güzel. Fener'in 100. kurulus yildönümünde Trabzon sampiyon. heyt be

sanatik
09.02.2006, 03:33
Tavukbahcenin yüzsüz yilinda sampiyonluk icin, cunkü bizden baska takim yok onlarla basedebilecek gelecek sezon.

gs zaten pek yakinda knock-out olacak, anternmanlara bile cikmiyorlar artik, bir iki mac daha puan verdikden sonra sampiyon tavukbahcedir ve böylece gelecke sezon icinde kendine güvenleri yeni bir sampiyonluklari icin optimal durumda olacakdir, Ayrica gs de halen kapatilmadiysa ancak bilmem ne icin oynar ama sampiyonluk tavuklar ile aramizda gecer ! ( besiktasi saymiyorum bile :--)

Bu yüzden biz kenetlenmemiz gerek ! Gelecek yil gs liler bile Trabzonlu olacak.

selcuk
09.02.2006, 03:50
ezikbahcenin 100cü yilinda sampiyon olacagimiza inaniyorum ama bilmem saat gece iki oldugu ici hayalmihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gif görmeye basladim ama bide uefa kupasini alirsak yani ezikler utancdan birdaha sokakda kendilerini gösteremesler ve uefaya bu halimisde katilmayi basarirsak seneye uefayida alirik

UğuR
09.02.2006, 08:35
Degil kirk,39,41 hersene biz sampiyon olalim.Bizim hedefimiz her sene sampiyonluk olmali.Sampiyon olmasakda en büyük gene TRABZON.

Tahir
09.02.2006, 11:15
Insaallah oluruz da sampiyonlugunu gördügümüz bir takimin taraftari olmus oluruz Ama aksam dedigini sabah unutan yöneticilerle zor.

Faik Yılmaz
09.02.2006, 11:19
ÇOK ZOR ASK BU....

YOKKI KARSILIGI......

Adem Erdoğan
09.02.2006, 11:26
Tavukbahcenin yüzsüz yilinda sampiyonluk icin, cunkü bizden baska takim yok onlarla basedebilecek gelecek sezon.

gs zaten pek yakinda knock-out olacak, anternmanlara bile cikmiyorlar artik, bir iki mac daha puan verdikden sonra sampiyon tavukbahcedir ve böylece gelecke sezon icinde kendine güvenleri yeni bir sampiyonluklari icin optimal durumda olacakdir, Ayrica gs de halen kapatilmadiysa ancak bilmem ne icin oynar ama sampiyonluk tavuklar ile aramizda gecer ! ( besiktasi saymiyorum bile :--)

Bu yüzden biz kenetlenmemiz gerek ! Gelecek yil gs liler bile Trabzonlu olacak.

seneye tek rakibimiz fb.gs a artik 2. ligde basarilar.bjk da arada piyon iste.yönetim bu sezon biter bitmez harekete geçerse seneye büyük isler olur.

Emorfo
09.02.2006, 12:10
Büyük hedeflerle seçilen yönetim Trabzonspor'un 40. yilinda sampiyonluk hedefi için planli programli ve titiz bir çalisma sart. Önümüzdeki sene bol alternatifli bir kadro kurup, camiann bu hedef dogrulsunda birlesip Trabzonspor'lu her bireyin bu hedefe ulasmak için var gücüyle çalismasi gerekiyor. Futbolcular sahadaki mücadelesiyle, taraftarlarimiz tribünlerde takimi yalniz birakmayip verecegi destekle, yönetim ise Trabzonspor'un aleyhine çalisan dis güçlerle savasarak bu hedefe ulasmak mümkün. Trabzonspor'un artik sampiyonluk zamani gelmistir. 2 sene üstüste kaçirilan sampiyonlukla Trabzonspor sampiyonlugu haketmistir. Artik hem gönüllerin hemde Türkiys Süper Ligi'nin Sampiyonu olarak Trabzonspor'u görmek istiyor. Trabzonspor camiasinin her bireyine bu hedefe ulasmak dogrutulsunda görevler düsmektedir....

Selman
10.02.2006, 17:05
aka5 seninle ayni kaderi paylasiyoruzama bir fark var ben aslen Maçkaliyim.Ama dogma büyüme Istanbul.Ya ne güzel olur degilmi sunlarin 100. yilinda TRABZONSPORUMUZ sampiyon olsa.Dogdugumdan beridir görmedim ya ama andim var bende Tuzla'nin girisinekoskocaTRABZONSPOR bayragi asmazsam ne olayim.Yakacamulen Tuzlayi.Bu gidisle biraz zor gözüküyor ama bencede Lucescu bu takimin basina gelmeli.Adam eziksarayi kimlerle çeyrek finale tasidi sampiyonlar ligine neden bize yapamasin?

aka5
10.02.2006, 18:32
aka5 seninle ayni kaderi paylasiyoruzama bir fark var ben aslen Maçkaliyim.Ama dogma büyüme Istanbul.Ya ne güzel olur degilmi sunlarin 100. yilinda TRABZONSPORUMUZ sampiyon olsa.Dogdugumdan beridir görmedim ya ama andim var bende Tuzla'nin girisinekoskocaTRABZONSPOR bayragi asmazsam ne olayim.Yakacamulen Tuzlayi.Bu gidisle biraz zor gözüküyor ama bencede Lucescu bu takimin basina gelmeli.Adam eziksarayi kimlerle çeyrek finale tasidi sampiyonlar ligine neden bize yapamasin?

busene sampiyonluga oynsadik son mac olan bjk macina gidecektim herseyi sallayip.doya doya sap yasiyacaktim kendime soz vermistim.bolece trabzonumuda ilk defa görecektim ama nasip olmadi.ozellikle seneye olursa cok guzel olur.bence 100 yillik sampiyonluga deger olcak.eziklerin yilinda samp oluyosun ya .off hayali bile olduruyo adami.lucescu konusuna gelince bence vahid cok ii hoca takim kötuye gitse bile o adami elimizden cikarmamaliyiz.

TAMTÜRK61
11.02.2006, 18:24
Büyük hedeflerle seçilen yönetim Trabzonspor'un 40. yilinda sampiyonluk hedefi için planli programli ve titiz bir çalisma sart. Önümüzdeki sene bol alternatifli bir kadro kurup, camiann bu hedef dogrulsunda birlesip Trabzonspor'lu her bireyin bu hedefe ulasmak için var gücüyle çalismasi gerekiyor. Futbolcular sahadaki mücadelesiyle, taraftarlarimiz tribünlerde takimi yalniz birakmayip verecegi destekle, yönetim ise Trabzonspor'un aleyhine çalisan dis güçlerle savasarak bu hedefe ulasmak mümkün. Trabzonspor'un artik sampiyonluk zamani gelmistir. 2 sene üstüste kaçirilan sampiyonlukla Trabzonspor sampiyonlugu haketmistir. Artik hem gönüllerin hemde Türkiys Süper Ligi'nin Sampiyonu olarak Trabzonspor'u görmek istiyor. Trabzonspor camiasinin her bireyine bu hedefe ulasmak dogrutulsunda görevler düsmektedir....

Camiamizdaki herkes ,taraftar dernekleri,is adamlari,yerel basin ve tabiki yönetim toplantilar yapilarak takimimizin basarisi icin ve 40.,41. farketmez sampiyonluklarin gelmesi icin futbolcularimiza da eski efsane Trabzonspor ruhunun yüklenmesi gereklidir.

Sanki efsane kadromuz Sampiyonluk icin mi basladilar. Ilk önce önüne gelen her takimi yenebildigi kadar yenmekti.Baktilar basari geliyor.Takimda oynayanlar birbirlerini cok iyi taniyorlardi ve dayanisma vardi.....ISTE BU RUHUN GELMESI GEREKIR.

Nytre
12.02.2006, 22:24
bu kadroya yazin 2 yildiz (avrupa çapinda) baskanin söz verdigi iki yildizda gelirse çok daha iyi olur..

ayrinca INANMAK BASARMANIN YARISI!..

onun için simdiden kilitlenmemiz lazim HEDEFE!..

(ben diyorum ki yazin tolgayida geri alalim sartlar uygunsa)

40.yila iliskin geceler eglenceler de yapilmali bmn.de trabzonda ankarada istanbulda bursada kocaelinde güzel seyler yapmali...

Nytre
19.02.2006, 21:22
insallah avrupaya gideriz...

hedefleri olan bir takim olarak baskanin koydugu hedefe sarilmali ve bunun için taraftar olarak görevlerimizi yerine getirmeliyiz.

toshiba
20.02.2006, 01:05
Temeller saglam atiliyor eger yeni sezonda da bu teknik adam ile yola devam edersek 40'nci yilimizda, 20 yillik hasreti de dindiriiz diyorum. Ama mutlaka bu adamin tutulmasi gerek diye dusunuyorum. Yeni birisiyle yola devam etmeye calisirlarsa onun takimi tanimasi sehre uyum saglamasi ne kadar zaman alir bilemem, bunlar olduktan sonra da rakiplerimizle aramizda kac puan fark olur ve kacinci hafta olur merak konusu.

Trabzon'lu bir federasyon baskaninin olmasi da, rakiplerimizle ayni sartlarda mucadale etmemizi saglayacagina eminim, saha icinde ve disinda.

eys_61
20.02.2006, 14:02
40. yilda sampiyonluk eziklerin 100.yili olmasi dolayisiyla da ayri bir önem tasiyor aslinda.ahh ne güzel olur

TAMTÜRK61
20.02.2006, 14:07
40. yilda sampiyonluk eziklerin 100.yili olmasi dolayisiyla da ayri bir önem tasiyor aslinda.ahh ne güzel olur

Dostum sen Fbli misin? Artik su Fb formasini görmek istemiyorum.

Kabul et artik Fatih Akyel Trabzonsporlu oldugunu ispat etmistir.

"Keske" basligi altinda (eys_61) su avatari degistirse diye yazdim..

Ayrica Moderatörlerin dikkatine! 40.yilda sampiyonluk sonuna kadar destekliyorum.Baskana da güveniyorum..Edited by: Ünyeli61

noname
20.02.2006, 14:12
40, 41,61, 74 benim için ayni. Sampiyon olmanin yili benim için farketmez. Her sene olmak isterim. Önümzdeki sene 40. yilimizda sampiyonluk için degil.. Camiamizin sampiyonluk özlemini gidermek için tribünlerde olacagiz! Destekleyecegiz!

ozcan_asanoglu
20.02.2006, 14:33
su takima 3-4 kaliteli takviye ile sadece 40 degil, 40, 41 ve 42. yillardada sampiyon oluruz, emin olun..

eys_61
20.02.2006, 15:15

Ayrica Moderatörlerin dikkatine! 40.yilda sampiyonluk sonuna kadar destekliyorum.Baskana da güveniyorum..

SizinleTrabzonsporlulugumu tartisacak degilim.

avatar konusuna gelince F. Akyelin ezikbahçe formali olmasi mi sizi rahatsiz eden?eger öyleyse ben zaten bosu bosuna koymusum o avatari oraya.ayni sahsin TRABZONSPOR formali resmini de kullanabilirdim ama yakistiramiyorum ve tekrar ediyorum isterse sampiyon yapsin IS-TE-MI-YOR-UM.

not:istediginiz gibi olsun avatar degisecek

UmutBaykan
20.02.2006, 15:44
insallah 3. olup avrupaya gideriz .Takima eklenecek bir veya iki yildiz takimi daha kuvvetli yapacaktir.Ben ce trabzonspor seneye sampiyonluga oynar

halil ibo
20.02.2006, 16:03
Kaliteli takviye için Avrupa kupasina katilma hakkini elde etmemiz sart.Bunun için takimimiz istim üstünde.Allah korusun sene basindaki talihsizlikler yasanmazsa,sakatlik vs.mutlu sona ulasacagiz.Dünkü o muhtesem direnci gördükten sonra hani puan farki biraz daha az olsa 40.yili beklemeye gerek yok diyecegim ama.Biz yinede 40.yili bir görelim.Görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler.smileys/smiley2.gif

TAMTÜRK61
20.02.2006, 20:05

Ayrica Moderatörlerin dikkatine! 40.yilda sampiyonluk sonuna kadar destekliyorum.Baskana da güveniyorum..

SizinleTrabzonsporlulugumu tartisacak degilim.

avatar konusuna gelince F. Akyelin ezikbahçe formali olmasi mi sizi rahatsiz eden?eger öyleyse ben zaten bosu bosuna koymusum o avatari oraya.ayni sahsin TRABZONSPOR formali resmini de kullanabilirdim ama yakistiramiyorum ve tekrar ediyorum isterse sampiyon yapsin IS-TE-MI-YOR-UM.

not:istediginiz gibi olsun avatar degisecek

Dostum tesekkür ederim.Sen yine Fatih Akyel'i sevme! Kararina saygi duyuyorum.Tepkim Fb formasi istemedigim icin. Hani bir söz insanin istemedigi ot yani basinda bitermis. 2 enistem ikisi de fenerli. Kafasi yiyecegim.Iste gördügün gibi antifenerliyim.Edited by: Ünyeli61

Nytre
20.02.2006, 20:08
arkadaslar "bu takim" diyorsunuz ancak bu takimin hala eksikleri var onu da diyelim...

forvette fatihsiz olmuyor.. fatih gibi bir adam lazim hala.. ömer riza diyoruz da o adamin daha isinmasi lazim.. ayrica yine sol kanada ve ortasahaya bir de defansa adam gerekiyor.

bunlarida avrupadan ya da türkiyedeki üst düzey futbolcularla takviye etmemiz halinde eger avrupaya gidebilirsek ilk önce avrupada sonra sampionluk yarisinda iddiali duruma geliriz..

ayirca fb. 100.yil olduu için gerçekten bomba transferler yapacaktir...

adamlar 32 yasinda bile olsa adindan dolayi aliyorlar iste..

Nytre
08.03.2006, 13:09
40,yil!!!!

iste bütün mesele bu!

Erdinç Dilek
08.03.2006, 13:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624><T>
<T>
<tr>
<TD width="100%" colSpan=3>?Gönüllerin degil ligin sampiyonu olacagiz?

Trabzonspor Ikinci Baskani Haciosmanoglu, gelecek yil için çok iddiali açiklamalar yapti? </TD></TR>
<tr>
<TD width=624 colSpan=3></TD></TR>
<tr>
<TD width=469 height=15>
</TD>
<TD width=155 colSpan=2 height=15 ="text">
08.03.2006 10:34 </TD></TR>
<tr>
<TD width=624 colSpan=3 ="detay">
<TABLE height=80 cellSpacing=0 cellPadding=2 width=150 align=right ="mavi"><T>
<T>
<tr>
<TD vAlign=top>
<tr>
<TD height=2></TD></TR>
<tr>
<TD></TD></TR>
<tr>
<TD height=2></TD></TR><!-- Haber3 S&#111;n Dakika
<tr>
<td height="2">
< name="I1" src="http://s&#111;ndakika.haber3.com/" width="147" height="200" scrolling="yes" align="center" border="0">
</>
</TD>
</TR>
Haber3 Son Dakika --></TD></TR>
<DIV></DIV></T></T></TABLE>
<DIV id=metin>Ibrahim Haciosmanoglu, "40. yilimizda herkesin korkulu rüyasi bir takim olusturacagiz. En az 4 yildiz gelecek. Trabzonspor artik gönüllerin degil ligin sampiyonu olacak" diye konustu..

Korkulu rüya olacagiz
Trabzonspor'u yeniden efsane olan günlerini yeniden yasatmak için göreve geldiklerini belirten Haciosmanoglu, "Temellerini attigimiz yeni Trabzonspor, herkesin alkislayacagi, rakiplerin korkulu rüyasi bir takim olacak" dedi.

Unvanimizi geri alacagiz
F.Bahçe'nin 100. yilinda sampiyon olacaklarini belirten Haciosmanoglu, "Bizde 40. yilimizi kutlayacagiz. Yani bizim için 100. yildan farki yok. Sampiyonlugu alarak Fener'i üzecegiz. Artik gönüllerin sampiyonu degil, Süper Lig'in sampiyonu olacagiz. Geçmiste 'Anadolu'nun Beyi' olarak adlandiriliyorduk. Yeniden ayni sifati alacagiz" diye konustu.

Yerli yildizlar alinacak
Kadroyu güçlendireceklerini de belirten Bordo-Mavili yönetici, "Trabzonspor, herkesin takdir edecegi 4 yildiz oyuncu alacak. Yabanci kontenjanimizi gerekirse bosaltacagiz. Transferi ses getirecek yerli oyuncularla da görüsüyoruz. Ligi kasip kavurarak, 24 yillik sampiyonluk özlemini dindirecek efsane Trabzonspor'u kuracagiz" ifadelerini kullandi.

Takvim </DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: erdinç67

mitralyoz61
08.03.2006, 14:18
Bizim 40. yilimiz fenerin 100. yilina denk geliyor bunun için sampiyon olmamiz çok önemli. Sampiyon olmaktan çok fenerin 100 . yilinda sampiyonlugunu engelledigimiz için sevnirim hadi insallah olur

Punisher-61
08.03.2006, 14:30
Bizim 40. yilimiz fenerin 100. yilina denk geliyor bunun için sampiyon olmamiz çok önemli.

Böylece 96nin acisini cikarmis oluruz hemde nasil..ondan sonra Trabzonspor istersede hic sampiyon olmasin ama fenerin 100.Yilinda Trabzonspor Sampiyon olmali...OLACAKTAsmileys/smiley1.gif

Murat'
08.03.2006, 14:51
insallah oluruz yaaaa yetr artik bi sampiyonluk görelim

toshiba
08.03.2006, 15:38
Gecen yil sonunda dayoneticinin birisi "hakemleri de yenecek kadro kuracagiz onumuzdeki sezon" diyordu da, yonetimleri hazir kadroyu da dagitmisti. Umarim buyoneticinin soyledigi de gume gitmez.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624><T><T>
<T>
<tr>
<TD width="100%" colSpan=3>?Gönüllerin degil ligin sampiyonu olacagiz?

Trabzonspor Ikinci Baskani Haciosmanoglu, gelecek yil için çok iddiali açiklamalar yapti? </TD></TR>
<tr>
<TD width=624 colSpan=3></TD></TR>
<tr>
<TD width=469 height=15>
</TD>
<TD width=155 colSpan=2 height=15 ="text">
08.03.2006 10:34 </TD></TR>
<tr>
<TD width=624 colSpan=3 ="detay">
<TABLE height=80 cellSpacing=0 cellPadding=2 width=150 align=right ="mavi"><T><T>
<T>
<tr>
<TD vAlign=top>
<tr>
<TD height=2></TD></TR>
<tr>
<TD></TD></TR>
<tr>
<TD height=2></TD></TR><!-- Haber3 S&#111;n Dakika
<tr>
<td height="2">
< name="I1" src="http://s&#111;ndakika.haber3.com/" width="147" height="200" scrolling="yes" align="center">
</>
</TD>
</TR>
Haber3 Son Dakika --></TD></TR>
<DIV></DIV></T></T></T></TABLE>
<DIV id=metin>Ibrahim Haciosmanoglu, "40. yilimizda herkesin korkulu rüyasi bir takim olusturacagiz. En az 4 yildiz gelecek. Trabzonspor artik gönüllerin degil ligin sampiyonu olacak" diye konustu..

Korkulu rüya olacagiz
Trabzonspor'u yeniden efsane olan günlerini yeniden yasatmak için göreve geldiklerini belirten Haciosmanoglu, "Temellerini attigimiz yeni Trabzonspor, herkesin alkislayacagi, rakiplerin korkulu rüyasi bir takim olacak" dedi.

Unvanimizi geri alacagiz
F.Bahçe'nin 100. yilinda sampiyon olacaklarini belirten Haciosmanoglu, "Bizde 40. yilimizi kutlayacagiz. Yani bizim için 100. yildan farki yok. Sampiyonlugu alarak Fener'i üzecegiz. Artik gönüllerin sampiyonu degil, Süper Lig'in sampiyonu olacagiz. Geçmiste 'Anadolu'nun Beyi' olarak adlandiriliyorduk. Yeniden ayni sifati alacagiz" diye konustu.

Yerli yildizlar alinacak
Kadroyu güçlendireceklerini de belirten Bordo-Mavili yönetici, "Trabzonspor, herkesin takdir edecegi 4 yildiz oyuncu alacak. Yabanci kontenjanimizi gerekirse bosaltacagiz. Transferi ses getirecek yerli oyuncularla da görüsüyoruz. Ligi kasip kavurarak, 24 yillik sampiyonluk özlemini dindirecek efsane Trabzonspor'u kuracagiz" ifadelerini kullandi.

Takvim </DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

TAMTÜRK61
08.03.2006, 16:58
Yönetim olarak, takim ve taraftar olarak inanirsak neden 40.yilimizda sampiyon olmayalim. Bakin su eziklerin haline nal toplamaya basladilar.

Önemli olan inancli,dayanakli,güclü bir takim olusturmak. Lige iyi baslangic yapip taraftarimizin destegini de arkamiza alirsak neden olmasin?

Tek korkum hakemlerin ön yargilari ve alttan alttan ayak oyunlaridir.

Her zaman kullandigim cümle sudur:"Inanmak basarmanin yarisidir."Edited by: Ünyeli61

Serhat ŞAHİN
08.03.2006, 17:47
Umarim 2. Baskanin dedigi gibi olur. 40 . yilda guzel bi takim olup sampiyon oluruz yeter artik bu hasret dinsin...

izmirdenayhan
08.03.2006, 22:56
Ligde 3.bile olamayacagimizi düsünen bir lider basimizda kalirsa nasil sampiyon olacagiz bilemiyorum.....

Umarim planlar gerçek olur TRABZONSPORUM DA basinda büyüklügünün bilincide olan bir lider yönetiminde sampiyon olur....

Emre B.
08.03.2006, 23:21
Seneye sampiyon olucazzz.Kaçisi yok

Nytre
09.03.2006, 02:36
takimdaki oyuncularin kaliteleri üst düzeylere çikarilirsa tabiki hedeflerde yukarilara çikar...

onun için yildizlar gelirse takima tabiki sampionluk istemek en dogal hakkimiz olur

buramburam61
09.03.2006, 02:47
Su fb'lilere 40.yilimizda bir ders vermek geliyor içimden.96'nin acisi hala yüregimde.Bu yönetim umut veriyor bana.Insallah 40. yilimizda biter bu hasret.

falcon61
09.03.2006, 10:36
40. yil olsun olmasin farketmez seneye sampiyon olmamiz lazim yoksa bizdeki bu jenerasyonda yavas yavas kaybolup gidecek acilen takima takviye yapilmali bu sezon görüyoruzki febe de gese de iyi futbol oynamamalarina ragmen farki açan takimlar oldular sezon basinda cimrilik etmeseydik simdi çok farkli yerlerdeydik.Üstüne bide Anorthosis maçi var hala unutamadik...

voldamirin
09.03.2006, 14:05
inanirlarsa bırak türkiye ligini sampiyonlar ligini bile kazanir bu takım ama inanmak iste bunu hissetmedikce ruhunda real madirid gibi ol gene bisey olmaz(zaten onlarda obisey olmuo smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley4.gif smileys/smiley4.gif )

Nytre
10.03.2006, 10:03
insan gercek sey|ere inanir.. inanmasi icin kafasinda kabu| etmesi |azim... bunu kabu| etmesi icinde ku|ubun sampi0n|uk yarisi icin kadr0yu isteni|en düzeyecikarmasi |azim....

ve yönetici|erin söz|eride inandirici iddia|i ve "bizim hedefimiz bu siz (taraftar( de bu hedefimizde bize destek verin" deme|...

Sacit
10.03.2006, 10:56
kesinlikle olucaz be çaresi yok smileys/smiley7.gif

nemo_61
10.03.2006, 11:19
bu sezon basin da su sampiyonlar liginden elenmeseydik..biz bu sezon sampiyonlugun en büyükj adayiydik..ama olmusla ölmüse çare bulunmuyo

mitralyoz61
10.03.2006, 21:44
Bi sampiyonluk görmeden ölürsem valla benim için çok ama çok büyük bi kayip olur.Gözüm açik giderim valla.

tonyali_61
10.03.2006, 21:50
allahin izniyle senye sampiyonuz

Lapina
10.03.2006, 21:58
Insallah.

mitralyoz61
10.03.2006, 22:01
insallahi masallahi yok olmamiz lazim

hakantpl
10.03.2006, 22:06
Fenerin 100.Yilinda Samiyon Olacagiz... Fedasasyonda Seneye degismezse Sartlar Esit oLacak En Azindan.. Hakem Hatalariyla Sampiyonluk Gitmez Sanirim. :)

sultantekke
11.03.2006, 16:32
sampiyonluk bizim için gelecek demek onun için mutlaka smp. olmak lazim

La_Brujita
11.03.2006, 17:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>ismet61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text> Ben T.sporun 6 $ompiyonlugunun 4 ünü doya doya ya$adim, birisi aynen $öyle bir yazi asmi4ti tribünlere:

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Insallah 40. yilimizda sampiyonluk yasar ve 100. yil sampiyonlugunu gostermeyiz Istanbul takimina sampiyon TS

mitralyoz61
13.03.2006, 12:31
Seneye sampiyon olmak için 2 tane yabani göndermek lazim bunlar lee ve djokaj. onlar giderse bizi yattara fatih gökdeniz szymkoviak ve yeni gelecek olan 2 tane süper yabanci sampiyon yapar.

Zatenh defansa laf yok onlar zaten çok ii masallah

halil ibo
13.03.2006, 12:40
Djokaj hakkinda sene sonu saglikli bir karar verilebilecegini düsünüyorum.Ilk maçinda olumlu izlenim edinmistik ancak bu görüntüsü ile yabanci kontenjanini doldurmayi hak etmiyor.Lee konusuna gelince bence daha iyi bir yabanci alinamayacaksa gönderilmemeli.Çünkü o tam bir asker.

Öyle yada böyle mevcut kadro kaliteli transferlerle desteklenmezse önümüzdeki senede beklenen sevgiliye kavusamayiz.

Nytre
13.03.2006, 14:30
bu djokaj denen adam ilk maçta butun senenin performansinimi gösterdi bize?

40.yilda yapmamiz gereken çok sey var bu seneyi cosku ile kutlamamiz gerekiyor..

yöneticimiz dedigi söz vardi "formayi yildiz sattirir"...

sen al avrupa çapinda 4 yildiz o sene formamiz 100.000satmiyormu.

Muhammet Ali Senocak
13.03.2006, 15:39
40.ç yiLimizda sampiyonLuk için iLk önce takima 2-3 yiLdiz Lazim ayrica bence en önemLisi fenerin hakemLere ve federasyona yedireceqi paraLari engeLLemek Lazim bu fener ne yapar yapar macLari satin aLir sampiyonLuk için az yapamadi bunu herkesce maLum smileys/smiley7.gif

Nytre
13.03.2006, 15:50
cem papila olayindan sonra stadimizda söyle bir pankart vardi...

"futbolcu alma hakem al"... iste azizenin transfer politikasi bu!..

Semih58
19.03.2006, 22:43
Sampiyonluk yarin belki yarin dan da yakin

Selman
19.03.2006, 23:34
Bu hocaylami güldürmeyin benismileys/smiley36.gif

eren_61
19.03.2006, 23:35
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

eren_61
19.03.2006, 23:36
bende güldüm

Nytre
19.03.2006, 23:41
k0rkak futb0|a hayir!...

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 23:50
azize alkisliyo maçta zuhaahahahasmileys/smiley4.gif

Nytre
19.03.2006, 23:59
hangi macta?

Selman
20.03.2006, 00:03
k0rkak futb0|a hayir!...

O zaman hocayada hayir.Bugün Symeki oynatmayan hoca seneye yönetim istesede Fatih Tekke'nin yanina birini aldirmaz.Nasil oynatacak bir arada?smileys/smiley7.gif

SessizKral
20.03.2006, 14:52
bu kadro korunup bir iki takviye yapilirsa mutlaka sampiyon oluruz.....40. yilda....

Punisher-61
20.03.2006, 14:56
k0rkak futb0|a hayir!...

O zaman hocayada hayir.Bugün Symeki oynatmayan hoca seneye yönetim istesede Fatih Tekke'nin yanina birini aldirmaz.Nasil oynatacak bir arada?smileys/smiley7.gif

#

Benim anlamadigim Defansif futbolu neden hic kimse begenmiyor????

Biz Trabzonspor taraftari tabiki acik ve atak oynayan bir takima alistik..ama ligin ikinci yarisindaki maclara bi bakin..defansif futbol ne kadar isimize yariyor..takim az Gol yiyor..ve dafans cok saglam simdi..

Yunanistan Defans Futbolla AVRUPA SAMPIYONU oldu beyler..

Aslıhan
20.03.2006, 15:08
evet haklisin ama simdide gol atamiyoruz bitanede attik mi yatiyoz defansa oyun ceza sahamizin içinde oynaniyo

böyle oluncada fazla dayanamiyoruz ez fazla 10 dk. sonra gol yiyoruz

morientes
20.03.2006, 15:22
Arkadaslar artik palavralara karnimiz tok.Yok gelecege yatirim yapiyoruz yok alt yapidan adm çikaracaz ,yok hedef ikincilik ,yok küçülerek büyüyecez vs.... böyle bir sey olamaz daha nekar bekleyeceksiniz nekadar .. ist medyasinda daha nekar takiminizin büyüklügü tartisma konusu olacak..Artik yeter biktim biktik sunuda unutmayin.. kimse 2.leri hatirlamaz.Misal 94-95,95-96,2003-2004,200-2005.. lami cimi yok zorla sampiyon olcaz

eren_61
20.03.2006, 16:13
defansif futbol mu nerde trabzon futbol mu oynuyo.bir bu samsun maçinin ilk yarisi biraz iyiydi o kadar.ayrica biz büyük takimiz.bizim futbolumuz zevk vercek herkeze biz öyle oynamaliyiz.

Sacit
20.03.2006, 16:17
oluruz ama bu hoca ile degil tabii.iyi transferler ve kaliteli bi yabanci hoca ile

Y.Sert
20.03.2006, 16:36
tam aksine.bu hocayla oluruz.5 yillik anlasma yapilsin,seneye de söledigi topcular alinsin tamamdir.istikrar sart arkadaslar.3 yildir basimiza ne geldiyse zirt birt t.direktör degistirmekten geldi,bunu hala anlamadinizmi.ne baskan ne yönetim,ne taraftar.hocaya sabredilmeli.baska yolu yok.

Hüseyin Çümen
20.03.2006, 17:27
bence 40. yilda sampiyonluk hayal futbol hiç ümit vermio 1 farkli skorlara aboneyiz hoca degismeli

Emiroğlu
20.03.2006, 17:35
ASLINDA SAMPIYONLUGA O KADAR YAKINIZKI... ELIMIZDE FATIH TEKKE GÖKZENIZ SYMEK YATTARA GIBI YILDIZLAR VAR.. DEFANSTA STEPHANOV VE FATIH AKYEL VAR.. YAPMAMIZ GEREKEN UCUK SEKILDE DE DEGIL NORMALIN BIRAZ ÜSTÜ PARAYLA 2 KALITELI YABANCI ALMAK VE 1-2 TÜRK FUTBOLCU TAKVIYESI... KULÜBÜMÜZÜN MADDIYATIDA BUNLARIN FAZLASINI YAPACAK DURUMDA.. BU KADAR YAKINKEN BÖYLE EZIYET CEKMEK ANLASILIR GIBI DEGIL.. DURUMUMUZA FUTBOLUMUZA BAKILDIGINDA SAMPIYONLUK HAYALL.. FAKAT 1-2 FUTBOLCUNUN GÖNDERILIP KALITELI YERLI YABANCI 4 ADAM ALDIGIMIZDA EN TEPEYE OYNAYACAK BI KADROMUZ VAR.. INSALLAH YÖNETIM BISEYLERI BECEREBILIR. ÖNLERINDDE COK ACI BI YÖNETIM ÖRNEGI VAR 2 YIL SAMPIYONLUGA OYNADIKK CIMRILIK YAPMASAK 1-2 FUTBOLCU ALABILSEK ATAY AKTUG DÖNEMINDE DE SAMPIYON OLABILIRDIK.. YÖNETIMIN BUNLARI GÖRMESI DERS ALMASI VE PARAYA KIYMASI LAZIM... BU JENERASYON BITMEDEN SAMPIYON OLMALIYIZ.

Selman
20.03.2006, 17:36
k0rkak futb0|a hayir!...

#

Benim anlamadigim Defansif futbolu neden hic kimse begenmiyor????

Biz Trabzonspor taraftari tabiki acik ve atak oynayan bir takima alistik..ama ligin ikinci yarisindaki maclara bi bakin..defansif futbol ne kadar isimize yariyor..takim az Gol yiyor..ve dafans cok saglam simdi..

Yunanistan Defans Futbolla AVRUPA SAMPIYONU oldu beyler..

Defansin saglamligina bisey dedigimiz yok zaten arkadasim.Tam oturmasada iyi bir defansa sahibiz.Hatalar tabiki olacak.Samsun maçinda oldugu gibi ilk pozisyonlari gol oldu.Ama Yattara (gereginden) fazla gelirse bi fayda alamazsin.Bu maç geriye pek gelmedi belli periyotlarda nasil oynadigi belli.Biz degilmiyiz Istanbul ...lerine kafa tutan biz degilmiyiz onlarin hegomanyasina son veren.Allah askina bu futbol tarziyla nasil basaracaksiniz.Defansif oynacaksak Yattara'da oynamasin.Yunanistan gibi 4 defans 5 ortasaha oyuncusu tek forvet oynayalim.Sence Sampiyon olabilirmiyiz.Bizim yapimiza ters defansif futbol.Tabi bu benim düsüncem.Her maç saldiralimda demiyoruz tabiyki.Ama Antep 90 dakika samsun 45 dakika üstüne saldirriyorsa, kendi evinde Sivas karsisinda korkak futbol yüzünden pozisyon bulamiyosan, uzun zamandir birlikte oynamayip ilk defa bu sansi yakalamis 4 futbolcundan bence en önemlisi(her ne kadar formsuz olursa olsun heran herseyi yapabillecek bir kapasitede futbolcu)Syzmek oynamiyorsa oturup bir düsünmek gerekli...

Saygilarimla,

Emiroğlu
20.03.2006, 17:46
beyler fatih yattara gökdeniz symek in as oynadigi bi kadro defansif futbol oynayamaz..... bu adamlarida kesemeyiz. as cikmalilar... bu kadroyla defansif futbola bende karsiyim.

Nytre
20.03.2006, 19:42
defans defansta bir yere kadar.. sen yunanistanin avrupa sampiyonu oldugunu söylüyorsun ama onlarin oynadigi futbol muydu?...

o futbolla ne kadar sürekli sampiyonluk elde edebilirsin ki?...

bizim hocanin takimi defans oynatmasi ile yunanistan takiminin defanslari arasindaki mantik farkli...

biri gol yememek için diger saldiramadigi için defans oynuyor.

morientes
22.03.2006, 17:32
dünyanin hiçbir büyük takimi defans oyanamaz hücum oynar üstünlügünü kabul ettirir. ezer,rezil eder , bizim gibi rezil olmaz.Kahveye maça gidemiyorum ya bu ne rezilliksmileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
05.04.2006, 18:33
eger 4-5 tane kaliteli oyuncu transfer edersek sampiyonoluruz

Kalkinmali
05.04.2006, 18:36
Cok Zor Kardeslerim benim !!!smileys/smiley19.gif

Kendimizi Toparlayalim ve hep beraber Destek olalim Takimimiza !!!

ctmeoy
05.04.2006, 18:43
iki türlü sampiyon olursunuz ya chelsea gibi paraya kiyip ne kadar iyi oyuncu varsa toplayarak yada barca gibi bir kac senede oturmus kadro kurarak simdi tarbzonspora bakiyoruz chelsea gibi büyük paralar harcayabilirmiyiz(türkiye sartlarinda 50 milyon avro)tabiki hayir peki barca gibi oturmus kadromuz varmi onu da biz yokettik 2 yil üstüste 2. olan bi takimi dagitip yeniden kurduk. kisacasi

biz bu kafayla 40.yilda sampiyon olamayiz.

zafercalikoglu
06.04.2006, 12:05
çok zor bu gidisle bu topçularla bu hirsla 40 da olsa 80 de olsa zor ama ümidim var,ümitsiz yasanmaz,

Sacit
06.04.2006, 13:21
dünyanin hiçbir büyük takimi defans oyanamaz hücum oynar üstünlügünü kabul ettirir. ezer,rezil eder.

gerektigin de defans yaparsin ama bu kadar yapilmaz ki smileys/smiley7.gif

TSunami
06.04.2006, 13:40
sampiyon olmanin yolu bellidir.
-kadro
-yönetim
-teknik heyet
-camia
-taraftar
bütünlesmesi.
-kaliteli takviyelerle alternatifli bir kadro kurulabilir. maddi sorun yok.
-taraftar zaten son yillarda gerçekten kulübe sahip çikiyor (ufak tefek olaylari saymaya gerek yok bu kadar badirede olur bunlar). bu konuda en büyük belirsizlik stadin yikilmasi durumunda nasil etkilenecegi.
-yeni ve heyecanli bir yönetim büyük bir destekle geldiler kredileri var
-belirsizligin basinda teknik heyet geliyor. eger yönetimden Halilodzicle devam karari çikarsa hocayi en çok elestirenlerden ben dahil artik o andan itibaren destek vermek zorundayiz.
-en büyük sikinti yillardir camia kisminda. geçmiste sampiyonluk yasamis yönetici-oyuncu-teknik adam grubu kulübün üstünde belirleyici etkileri var ve su ana kadar bu etkilerini istemeyerek de olsa hep kötüye kullandilar. bu gruba isadamlarini ve digerönde gelenleri eklersek bunlarin kesinkez destek olmalari arti çesitli alanlarda kulübün haklarini korumalari gerekir. hiç birsey yapamiyorlarsa gölge etmemeliler.

bu birlik saglanabilirse, çok abartili bir kadro kurmaya gerek kalmadan istikrarli bir kadro ilesadece 3 sülükler disindaki maçlarin tamamini kazansak 28x3= 84 puan eder. bu konsantrasyonla bu sülükleri biz rahat yeneriz. (bu hesabi biz bunlarla bas edemeyiz muhabbetini yapanlar için yaptim).
yani biz böünmeyelim kendi içimizde birlik olup onlarla basedelim sahada evellah topçular çok rahat bas ederler onlarla.

------------------
transfer olarak da avrupanin en ünlü isimlerini almaya falan gerek yok. maç çevirebilecek oyuncu lazim. sikistigimiz anda devreye girecek. açikcasi türkiye ligi için alex anelkadan daha ideal bir isim. son yillarda fbnin aman aman top oynamadanp.v.hoijdonk ve alex in bireysel anlik performanslariyla sampiyon oldugunu unutmamali.(hakemleri saymadim bizim isimiz olmaz)Edited by: TSunami

Fatih Akgün
06.04.2006, 14:24
valla sampiyonluk çok ama çok zor arkadaslar

Mustafa Mahmutoğlu
08.04.2006, 10:39
bence 4-5 kadar fazla sayida transfer gerekmiyor zaten 4 tane Türkiye'nin en iyi futbolculari bizde 1-2 tane en fazla 3 tane transfer yeter bizesmileys/smiley2.gif

Samsa
08.04.2006, 11:16
eger 4-5 tane kaliteli oyuncu transfer edersek sampiyonoluruz

evet de o zor biraz yaw. smileys/smiley1.gifinsallah baskanimiz alir 5 tane kaliteli futbolcu

farozlu61
08.04.2006, 23:59
1 TANE YILDIZ BILE ALINMAYACAK GÖRÜRSÜNÜZ BASKAN YAN ÇIZMEYE BASLADI BILE
TAKIMIN DENGELERINI BOZMAK ISTEMIYORMUS
SEN BOZ BIZ DÜZELTIRIZ SEN YETER KI BOZ

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 00:47
lan yillardir bu hikayeyi dinliyoruz takimin dengesini bozmak istemiyomus bak sen.bu örnegi wermek istemezdim ama ;;;azize yildirim alexi,anelkayi alinca dengeler bozulmuyor da biz yildiz alincami dengeler bozuluyooo

Nytre
30.05.2006, 22:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 04-Subat-2006 Saat 22:16 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=308313&amp;TPN=7) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonsporumuzun baskani ve bütün trabzonspor camiasinin her zaman beklentisi sampiyonluk olmustur. Ancak 40. yil bizim için önemlidir. ve baskanda 40.yilda sampiyonluk için ellerinden geleni yapmak istiyor.

40. YILDA SAMPIYONLUK

BIZIM IÇIN ÇOK ÖNEMLI
Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, 2007 yilinda Trabzonspor'un 40. kurulus yildönümünü kutlayacaklarini belirterek, "Önümüzdeki sezonu farkli kilmak bizim için çok degerli olacaktir. En büyük hedefimizde sampiyon olabilecek bir kadroyu kurmaktir" dedi. Albayrak, Trabzonspor Dergisi'ne verdigi röportajda, 2007 yilinin kendilerini için çok önemli oldugunu kaydetti.
DAHA DEGERLI OLACAK
Gelecek sezonun kendileri için çok önemli oldugunu belirten Albayrak, Trabzonspor taraftarinin 22 yildir çektigi sampiyonluk hasreti bilindigini de ifade ederek, "Bizim 39. ne de 41. yilimiz daha önemsizdir. Bizim her yilimiz çok degerli ve çok önemlidir. Ancak önümüzdeki sezonu iki türlü farkli kilmak da bizim için çok degerli olacaktir. Biz de bunun için, bu sezondan baslayarak, çalismalarimiza basladik. En büyük hedefimizde gelecek sezon sampiyon olabilecek bir kadro kurmak ve sampiyon olmaktir" dedi.
SIYASET GIREMEZ
Bu sezon ligde hedeflerinin olabilecekleri yere kadar gitmek oldugunu belirten Albayrak, "Bu sezon hedefimiz ligi en iyi yerde bitirmek olacaktir. Su anda matematiksel olarak sansimiz ligin zirvesi içinde devam ediyor. Ancak en azindan hedefimiz UEFA Kupasi'na katilmak. UEFA Kupasi'na katilabilmek için elimizden gelen her seyi yapacagiz" dedi. Trabzonspor'a hiçbir zaman siyasetin giremeyecegini belirten Albayrak, "Trabzonspor'a hiçbir zaman siyaset giremez. Bu çok açik ve nettir. Trabzonspor hiç bir zaman kimsenin direktifinde olmamistir. Bizler Trabzonspor partisinin bir çalisanlariyiz" dedi.

karardeniz gazetesi.

-----------------------------

Hiç Bir Seyi Unutmuyoruz...

Siz de Unutmayin!...

Mert67
30.05.2006, 22:29
tek temennimiz sampiyonluk ama su an hiç umudum yoksmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Nytre
30.05.2006, 22:50
ben üzülmüyorum...

trabzon taraftarina ümit-söz-vaad verenler umarim sözlerini yerlerine getirirler ve inaniyorum buna.

ctmeoy
30.05.2006, 22:55
ben gecen sezondan sonra bizim 5 yil geriye gittigimizi falan düsünüyodum ama artik daha cok inaniyorum takima cünkü geyse o inanilmaz daginik capulcu kadroyla sampiyon oldu bunu unutmayin kimsenin sans vermedigi geyse bütün imkansizliga ragmen sampiyon olabiliyosa kadrosu ondan 2 kat iyi olan trabzonspor neden sampiyon olmasin......

ben inaniyorum siz de inanin zaten inanmadan basariyi yakalayamayiz

macka61
30.05.2006, 23:18
ilerki seneleri bilmem ama yeni sezon çok zor sampiyon olmak istiyorsak iyi yönetim teknik kadro futbolcu camia ve taraftar bütünlesmesi gerekir

Nytre
31.05.2006, 00:06
geriye falan gittigimiz yok...

bekleyin biraz daha..

Ustaalioğlu
31.05.2006, 00:15
ben 41. yildakine de raziyim, yeterki tekrar sampiyon olabilecegimiz gosterilsin, ilk sampiyonluktan belki de daha onemli hale geldi...

Muhammet_61
31.05.2006, 00:19
Bu dünya'ya geldigimden beri sampiyonluk görmedim. Sampiyonluk nedir? Yasamadigim için bilmiyorum.Istanbul'da yasiyorum.Yillar yili baska takimlarin sampiyonluk kutlamalarini içten içe aglayarak izledim. Ancak takimimdan hiçbir zaman utanmadim. Simdi de takimimdan tek bir sey istiyorum. Bu sevinci bizle bir kez tanistirin. Biz de elimizde bayraklarla sokaklarda kosturalim. Biz de cosalim. Yönetimimiz bu sözle geldi. Simdi sözleri tutma zamani.

enmavi61
31.05.2006, 12:57
arkadaslar bi sene içinde sampiyonluk olur mu sizce??? hayalll ama gerçeklesmesi için dualarla katmerlenen bi hayal sabirsiz bir kalanbalaik içindfe kayboluyoruzz 22 senedir aynii degirmende dövülüyoruzzz arkadaslar artikk bir takim gerçekleri kabul etmek gerek buda sampiyonlugun sihirli degnekle olmayacagidirr.. sabir4li olup elimizden gelen yardimi yapmaliyiz olur olmaz o baska mevzuu bu sevdayiii ölümsüz kilan bizim bordomavi askimizz yönetime destek verelimmm vede olup bitenleri düsünürek tartisalimm

Burçak
31.05.2006, 13:04
sampiyon olabilmek plan program isidir. bizimkiler ne bi hoca alabildiler daha, nede adi transfererde geçen yildizlarimiz için bizi ferahlatacak açiklamalar yapmadilar. ve bu beni müthis bi karamsarliga itiyor.

ahmetto
31.05.2006, 13:13
40 yilda tabik isampiyonluk isterim hatta 41 yilda 42 yilda her sene isterim veya isteriz ama nerde daha lig baslamadan stres bunalima soktular bizi sampiyon olabilmemiz için saglam kadro sart büyük yönetim sart taraftar sat elbirligi sart ancak o zaman sampiyon oluruz.

halil ibo
31.05.2006, 13:26
Sampiyonluk bilmem kaçinci yilinda gökten zembille inmez.Para harcayacaksin,emek harcayacaksin hepsinden önemlisi bunlari belli bir proje dahilinde harcayacaksin.

84 yilindan sonraki tüm yönetimlerimiz planli,programli bir sekilde gelecege yatirim yapmamislardir.Bunda gerek yönetimlerin günü kurtarma gerekse taraftarin her sene sampiyonluk istemeyerek yönetimleri yanlisa sevk etmesi yol açsin bunun bedelini tüm camia ödemektedir.

40.yilda sampiyonluk hem bu anlamda hemde 31.05.2006 tarihi itibariyle görülenyönetim anlayisi sebebiyle hayalden öteye geçemez.

Oruç
31.05.2006, 13:30
Fb'nin 100.yilinda sampiyon olacagimiza ihtimal vermiyorum. Yedirir mi bize Aziz Yildrim 'Baba' ? Ulusoy FBnin 100.yilinda bir takimin sampiyon olmasina izin verirse ertesi sene pilini pirtini toplar Levent'i terk eder.

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 13:36
aynen öyle

armagan67
31.05.2006, 18:32
sampiyon olalimda ne zaman olursak olalim ben goreyim artik bir sampiyonluk

Tahir
31.05.2006, 18:36
abi ben hiçsampiyonluk görmedim.artik yeter bitsin bu özlem.

stuttgartli
31.05.2006, 18:55
sampiyonluk icin tumtakimin yuregiyle oynamasi lazim ve ek trasferler gerek insaallah olacagiz biz inaniyoruz ama onlarda inanmali.onlarda inanacak ve sampiyon olacagiz

Tahsin Armutcu
31.05.2006, 18:59
ne zamanki fb kupayi alir biz de o zaman sampiyon oluruz

gurbetçi 61
31.05.2006, 20:44
bu gidisle sampiyonluk baya zor gözüküyor,insaallah yanilirim

iZzY61
31.05.2006, 22:32
bizler daha ne 20 yillar bekleriz, sezon basliyacak hala t.d. yok
transfer yok, yonetim fos daha coook bekleriz smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Tansu Onur Erdoğan
01.06.2006, 01:53
ben önümüzdeki 3 yil icin ümidimi yitirdimm teseküürler saygi deger yönetimimize

Emiroğlu
01.06.2006, 01:54
ben önümüzdeki 3 yil icin ümidimi yitirdimm teseküürler saygi deger yönetimimize

Sen gene iyimsersin ben 33 yil için ümidimi yitirdim...

sanatik
01.06.2006, 01:57
Fb'nin 100.yilinda sampiyon olacagimiza ihtimal vermiyorum. Yedirir mi bize Aziz Yildrim 'Baba' ? Ulusoy FBnin 100.yilinda bir takimin sampiyon olmasina izin verirse ertesi sene pilini pirtini toplar Levent'i terk eder.

fb yide juventus ile birlikde indirselerde rahatlasak artik, ne bu yillardir hic bir ceza meza cekmeden bää türkish futbol böyle devam etse ne olur etmese ne olur, ne kazanacak ?

40 yil daha bekleriz böylelikle

KONT
01.06.2006, 02:43
fenerin yüzüncü yilinda sapiyon olursak 23 sene gelmeyen sampiyonlugun deymeyin keyfine:)

Nadir Bekar
01.06.2006, 03:46
fenerin yüzüncü yilinda sapiyon olursak 23 sene gelmeyen sampiyonlugun deymeyin keyfine:)

unutun bu yönetimlemi sampiyon olacaz bunun hayali bile zor

adamlar transfer bile yapamadilar transferin dedikodusu bile yok

zor

Colakoglu
01.06.2006, 04:14
ümitsiz olmayin okadar..

morientes
01.06.2006, 14:00
Gerçketen ama gerçekten parali bir baskanimiz olursa bunun gibi fos degil mesala bir rus is adami trbzonu satin alirsa o zaman sampiyon olabilriz..

macka61
01.06.2006, 14:18
bitsin artik bu çile 40 yilimizda sampiyonluk görmek istiyorum yönetimde bu sözle basa geldi söz söylemesin icraat yapsin lütfen

Colakoglu
01.06.2006, 15:11
Ister inanin ister inanmayin,ilginc bi rüya gördüm.. sampiyon olduk
diye gördüm bu sene ama cok tuhafti ya son macimizi besiktasa karsi
oynadik kaybettik ama galatasarayda kaybettigi icin sampiyon
olmusuz...agliyodum ya..böyle rüya görmek istemiyorum artik insan
uyandimi cok kötü oluyosmileys/smiley13.gif

eren_61
01.06.2006, 15:19
artik sampiyonlugun vakti geldi de geçiyo.haydi yönetim haydi trabzon sampiyonluk bekliyor bu taraftar sizden.

Colakoglu
01.06.2006, 15:26
Bu sene tuhaf seyler olucak gibi... Sampiyon olabiliriz

Mayls
01.06.2006, 15:40
busene fener sampiyon olacak gibi nede olsa adamlarin 100.yili. parayi verirler kupayi alirlar

iste bu yüzden bu sene sampiyonluk bekliyorum trabzonsporumdan

Tahir
01.06.2006, 15:44
abi bu sikintilardan sonra sampiyonkuk hayal olma yolunda ilerliyor benim ümitim yok

Murat'
01.06.2006, 15:45
100. yilimuhtemelen göremeyecegiz bari 40. yilda sampiyonluk tgörelim

Harun
03.06.2006, 09:33
Hocamizi aldik.Yapilacak olumlu transferlerle sampiyon olmamiz için hiç bir neden yok.Bu takim sürekli saldiran sürekli baski kuran bir oyun ortaya koyarsa taraftar zaten gereken destegi verir.Önce bunu yapalim basari o zamn otomatik olarak gelecektir.

Burçak
03.06.2006, 09:49
eziklerin yüzsüzlüklerinci yillarinda, bizim Sampiyon olmamiz tarif edilemez bir haz verir ...

Emre7
03.06.2006, 09:50
arkadaslar yönetim hoca isini bitirdi sira transferde kaliteli takviyelerle birlikte basariya ulasmamiz için bi sart yok...

peki bize is düsmüyomu...sira bize geliyo 15 haziranda diyolar ama bana kalirsa haziran biter yeni formalar vs... gelecek tam da transfer döneminde takima verecegimiz maddi destekler onlara taraftarin onlarla oldugunu göstermezmi...unutmayin trabzonsporun bu sene 4 olmasinin en büyük etkisi takimi desteklemesidir..yoksa futbolcular gibi ligin 2.yarisindan itibaren biraksaydik simdi degil 4., 8. ancak olurduk

macka61
03.06.2006, 11:23
CENABI HAK nasip ederse bu yil insallah sampiyon olacagiz ALLAHIM sen bana trabzonsporu sampiyon göster

tsmaniac
03.06.2006, 14:09
el oglunda anelka var aurelio var delgado var bilalle çagdasla ahmetle veliyle musayla mi sampiyon olacagizsmileys/smiley36.gif dandik gaziantepsporun bile bizden çok sansi var

zedboysts
03.06.2006, 14:29
Beyler o bise degilde bi de kayseri toldoyu aldi kolombiyali mi nereli unuttum milli takim kaptanii çok üst düzey bi oyuncu biz de burda düstükçe düsüyoz

selcuk
03.06.2006, 15:47
toldo degil toledo okadarda süper biri degil

tsmaniac
03.06.2006, 16:18
sok sok sok trabzon harmansporun genç forveti osmana yöneldi aylik 200 ytl isteyen yildiz forvete yönetim 150 ytl önerince is yatti b planina geçildi günlükçüsporun kaptani yusufsmileys/smiley7.gif isimiz bu hesaba dönecek yakinda haberiniz olsun yahu biz büyük takimiz transfer yaparken veron, rivaldo, edmilson, ze roberto nun adi filan geçmeli dandik bilalin alinin velinin degil

Cabri61
03.06.2006, 16:21
arkadaslar sakin ve sabir...daha teknik direktör yeni geldi...bundan sonra transferleri bekleyelim...açikcasi güzel seyler bekliyorum...ve umudum var bundan...

aliemre
03.06.2006, 16:22
41 kere maasallah deriz belkiismileys/smiley17.gif

Sacit
03.06.2006, 18:37
Hocamizi aldik.Yapilacak olumlu transferlerle sampiyon olmamiz için hiç bir neden yok.Bu takim sürekli saldiran sürekli baski kuran bir oyun ortaya koyarsa taraftar zaten gereken destegi verir.Önce bunu yapalim basari o zamn otomatik olarak gelecektir.

Nadir Bekar
03.06.2006, 19:08
arkadaslar sakin ve sabir...daha teknik direktör yeni geldi...bundan sonra transferleri bekleyelim...açikcasi güzel seyler bekliyorum...ve umudum var bundan...

su taraftara bi bak bakalim kim sakin kimde sabir kaldi

açikçasi ben de ayni kanaatteyim bizimkiler bisey yapacagi yok sagdan soldan ali veli hasan hüseyin diye topluyolar 5-6 tane futbolcu içlerinden belki bir tanesi yildiz oluyo oda 10 senede bir onuda geliyo elin oglu aliyo

bu sene ve daha sonraki seneler de sampiyonluk filan hayal

artik Trabzonspor dilim varmiyo ama sirdan bir anadolu takimi

eziklerle Trabzon da yapacagimiz maçlarda adamlar galibiyet parolasi ile geliyolar Trabzon a ama eskiden adamlar inisallah berabere kaliriz diyolardi

Bu takimdan ne köy olur ne de kasaba

cakal 61
03.06.2006, 19:58
vallahi benimhic umutim yok ama

ama ne bileyim sanki bombalar arka arkaya patliyacak

Egemen
03.06.2006, 20:01
herkeste pespese patlatacaklar bombalari die bi heyecan var..

hiç ümidim yok ama heyecan bende de var smileys/smiley2.gif

Cabri61
03.06.2006, 20:29

su taraftara bi bak bakalim kim sakin kimde sabir kaldi

açikçasi ben de ayni kanaatteyim bizimkiler bisey yapacagi yok sagdan soldan ali veli hasan hüseyin diye topluyolar 5-6 tane futbolcu içlerinden belki bir tanesi yildiz oluyo oda 10 senede bir onuda geliyo elin oglu aliyo

bu sene ve daha sonraki seneler de sampiyonluk filan hayal

artik Trabzonspor dilim varmiyo ama sirdan bir anadolu takimi

eziklerle Trabzon da yapacagimiz maçlarda adamlar galibiyet parolasi ile geliyolar Trabzon a ama eskiden adamlar inisallah berabere kaliriz diyolardi

Bu takimdan ne köy olur ne de kasaba

arkadasim o dedigin ezikler olayi beklenilen bir olaydi çünkü o maçlarda kadro olarak bizden iyiydiler...(örnek:alex-i.ege eslesmesi)

teknik direktör daha dün imza atti...teknik direktör dogrultusunda transfer yapmamiz gerekir ki yaptigimiz transferler yerini bulsun...tartisiliyorsada hoca sorunu bitmesi en önemlisiydi....artik bundan sonra transferleri bekleyecegiz...ben hasan hüseyin naci gibi olacagini düsünmüyorum...çok asiri yildiz da beklemiyorum...ama takimimiza katki yapacaklarini düsünüyorum...

not: futbol seviyemiz anadolu klüpleriyle ayni olabilir ama asla bizim gibi olamazlar

Nytre
04.06.2006, 12:46
Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, 40. yillarinda sampiyonluk hedeflediklerini...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, 40. yillarinda sampiyonluk hedeflediklerini belirtirken, Bordo-Mavili taraftarlarin gurur duyacagi bir takim olusturmak istediklerini söyledi
GURUR DUYACAKSINIZ
TRABZONSPOR Baskani Nuri Albayrak, Trabzonspor?un gelecek yil 40. kurulus yildönümünü kutlayacagini hatirlatarak, ?Her sezon oldugu gibi Trabzonspor?un önümüzdeki sezondaki hedefi de sampiyonluk olacaktir. Formanin agirligini tasiyabilecek yeni oyuncular kadromuza katarak, tüm Trabzonspor taraftarlarinin gurur duyacagi bir takim olusturma hedefindeyiz? dedi.

GELECEGE YATIRIM
BASKAN Nuri Albayrak, ?Bir yandan profesyonel futbol takimimizi güçlendirmek için çalisirken diger yandan da Trabzonspor Kulübü?nün yarinlarini garanti altina alacak projeler konusunda çalismayi sürdürüyoruz. Kulübe kalici ve sürekli gelir saglayacak projeleri çok yakinda sizlerle paylasmayi umuyoruz. Taraftarlarimiza basarilar yasatmak amacindayiz? diye konustu.

taka gazetesi...

Naim
04.06.2006, 12:55
Aslinda bu sene buna en çok bizim inanmamiz gerekiyor
ama hoca ve yönetime olan nedenini çok anlayamadigim kirginlik sebebi ile sampiyonluk konusunda kimseden bir hareket görmüyorum
aslinda bizim öyle inanmamiz gerekiyorki taraftar olarak bugunden Kutlamalari Bagdattami istiklaldemi yapacaz diye konusmamiz lazim
Önce biz inanacagiz sonra Yönetime inanadiracagiz sonrada futbolcuya ve tüm türk kamuoyuna aslinda bizim nekadar inandigimizi ne kadar hazir oldugumuzu göstermemiz gerekiyor
büzükbahçenin 100 yil teraneleri arasinda kaybolmasin bizim haykirisimiz
Ayaga kalkin

jefferson61sefa
04.06.2006, 13:00
bence çok zor ama imkansiz degil iyi hakemlerle ve iyi bir kadroyla sampiyon olabiliriz ama hakemler çok etkilio

Muhammet Ali Senocak
04.06.2006, 13:30
hiç biLe zor deiL 1-2 takviye bu takimi sampiyon yapar ben buna inaniyorum tek korkum ezikbahcenin sampiyon oLabiLmek için hakemLere para yedirmesi eqer bunu basaramazsa zaten sampiyon oLamazLar ve en büyük adayLardan biri oLan biz oLuruz yönetime hocamiza ve takimia güveniyorum

40. YILDA SAMPIYONLUK IÇIN HAZIRLIKLAR BASLASIN

jefferson61sefa
04.06.2006, 13:39
eziklerin aptalex i gitsin zaten duran top organizasyyonu bitecek istediklerei kadar atlasindlar yere o zaman
bide hakemelr hep faul çalio aptalex kesio fuciano vuruo

Nytre
04.06.2006, 13:39
bu camia kenetlensin hakemleri degil onlarin arkasindakileri bile ezer geçer...

sampiyonluga inanmak 24.haftada ilk ikiye girdikten sonra olmamali!..

bastan sona kadar olmali!

tsmaniac
04.06.2006, 22:09
bombalar elimizde patlamasinda onu birakin 4. olabilirsek ne mutlu bize yönetimin bu kafasiyla biz ancak ankaragücüyle falan yarisabiliriz elin oglu roberto karlosu getiriyo bizimkiler yok adacikspordan murat yok püskülspordan hayrullahsmileys/smiley18.gif

macka61
04.06.2006, 22:36
albayrak söylediklerini yapsin biz onu krallar gibi yasatiriz

İ.Öztel
04.06.2006, 23:13
bombalar elimizde patlamasinda onu birakin 4. olabilirsek ne mutlu bize yönetimin bu kafasiyla biz ancak ankaragücüyle falan yarisabiliriz elin oglu roberto karlosu getiriyo bizimkiler yok adacikspordan murat yok püskülspordan hayrullahsmileys/smiley18.gif Taraftar inanmazsa kim inanacak peki sampiyonluga ? Bu takim kim için sampiyon olacak ? coskuyu sadece futbolcularmi yasayacak ? bi kere de pozitif enerji saç etrafina be renkdas. En azindan temennilerde bulun .. Eline yapismaz heralde.

Inandiktan sonra asilmayacak engel yok gibidir. Inanmak basarmanin yarisidir. Td muzde gelir gelmez bu konuya vurgu yapti " taraftarlar inannsin" dedi. Bizde bize düsen görevi yapalim.

Fanatik28
04.06.2006, 23:51
Vallahi Trabzon`daki arkadaslar darilmasin. Ama televizyondaki maclari izleyince, ilk gördügüm sey, bu taraftar ile sampiyonlugu yakalayamayacagimiz. Biz ne zaman Trabzon`da tribün birlikteligini yakalarsak ancak o zaman sampiyonluk ipini gögüslemeye cok yaklasiriz.

Maclarimiz Trabzon disinda oynansin deyince, Trabzon`daki arkadaslar hemen ayaklaniyorlar. Hadi Trabzondakiler, artik bir birliktelik saglayin. Cünkü buna ihtiyacimiz var. Düsünün FB`nin 100. yilinda sampiyon oldugumuzu. Su hayali kurun artik ve gerekeni yapin.

Ben Almanya´da yasiyorum. Türkiye`ye her gelisimde, kulübüme katki olsun diye, en az 150-200 milyonluk alisveris yapiyorum. Hem kulübe, hemde kendime bir katkida bulunuyorum. Daha fazlasida elimden gelmez.

Ne olur! 40. yil hedefi gercekten güzel bir hedef. Bunu hepimiz sahiplenelim. Iste o zaman, mutlu günler cok yakindir.Edited by: Fanatik28

denizgrsy
05.06.2006, 01:15
sampiyonluk yasayalim su fani dünya dan göçüp gitmeden de yili önemli degil,tabiii 40. yil ile birlikte baska farkli zevkler de var,fb nin 100. yilinda sampiyon Trabzon..adamlar tarih kitaplarinda 100. yillarinda bizden bahsederlersmileys/smiley36.gifbi de 100. yil cd lerine bizim gollerimizden ve Horon dan olusan bi klip koyarlar artiksmileys/smiley2.gif

selcuk
05.06.2006, 01:27
http://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/66.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/85.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/32.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/72.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/65.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/83.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/82.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/69.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/84.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/32.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/68.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/221.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/78.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/69.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/67.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/69.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/75.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/harf/siyah/33.gif

Nytre
05.06.2006, 16:34
bu haykirisimizi sadece forumlarda degil statta pankartlarla tezahuratlarla dile getirmemiz lazim

Turan AKYILDIZ
05.06.2006, 16:40
aynen öyle.artik sözde degil özde gerçekten birlik olmaliyiz.öyle takim iyi olunca degil kötü oluncada destek olmaliyiz ki 40.yilimizda sampiyonluk gelsin.önce biz taraftar olarak inanmaliyiz ki futbolcularimizi da bu yönde olumlu etkiliyebilelim.hayde arkadaslar gün birlik zamani

Gamze_TS
05.06.2006, 17:09
Birlik ,tribun destegi,iyi transferler,inanc,bizans oyunlarina dayanma kuvveti, biraz da sansla olur bu is insallah. Ah su sampiyonlugu bir gorsem...

Alptuğ
05.06.2006, 17:14
her sene oldugu ngibi bu seneye de sampiyonluk iddiasiyla baslariz insallah 40.yilimizda sampiyonluk sevincini tatariz ben hger zaman inaniyorum bir sampiyonluk gormeyi cok istiyorum 21 senedir bekliyom

Bülent Bayraktar
05.06.2006, 17:37
BEklemekten sikildik gelsin sampiyonluk

sametaydin
05.06.2006, 19:53
ya ben türkiyede futbolun o kadar da kalitesiz olduguna inanmiyorum. hele önümüzdeki sene dahada kalieli olacak ligimiz. bu baglamda 1-2 transferle sampiyon oluruz sözlerine katilmiyorum.oynadigimiz son maclari unutmayalim. takim su an berbat durumda. yani 2 takviyeyle ne kada düzelebilir orasi belli olmaz ama zor.

tsmaniac
05.06.2006, 20:28
hadi biz inaniyoruz ama yönetim demekki inanmiyorki gidip uyduruk uyduruk adamlar aliyolar simdi ronaldoyu alsak nenemde inanir ama yok çagdas yok hamdullahsmileys/smiley11.gif

selcuk
05.06.2006, 21:00
arkadaslar 40 yilda sampiyon olacagiz diyorukda bu önümüzdeki sezon kirkinci degil 39.sezonumuz ben 2 sezon beklemek istemiyorum siz istiyorsaniz baska olay

kurulus yili 67 ilk sezonumuz 67-68 buna 40 yil yada sezon eklersen 2007-2008 sezonu olur yani bu sene 39.yilimiz haksizmiyim

macka61
05.06.2006, 21:35
ha kirk ha otuz dokuz sampiyonluk istiyoruz

sanatik
05.06.2006, 23:15
hadi biz inaniyoruz ama yönetim demekki inanmiyorki gidip uyduruk uyduruk adamlar aliyolar simdi ronaldoyu alsak nenemde inanir ama yok çagdas yok hamdullahsmileys/smiley11.gif

kusura bakma ama güelsim geldi smileys/smiley4.gif

bir sey yazacak halimde kalmadi smileys/smiley1.gif

Fanatik28
05.06.2006, 23:25
Bir diger önmeli unsur da, Bizans medyasini fazla takip etmemek. Yani fazla gazete okumamak.

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 03:22
40. yilda ki sampiyonluk 100yillik sampiyonlugabedeldir valla

Colakoglu
06.06.2006, 03:26
40. yilda ki sampiyonluk 100yillik sampiyonlugabedeldir valla

yapma ya senin ne ilginc düsüncelerin var öyle ....

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 03:28
sence kaç yila bedel 1 yilcikmisadece yapmabe febe nin 100.yilinda sampiyon olmak 100 sampiyonlukeder vallabence heryerimizeyildiztakmalarigerekir

Colakoglu
06.06.2006, 03:33
Eger 40. Yilimiz diye sampiyon olmamizi istiyosan tamam,ama fenerin
100. Yili diye olmak istiyosan ona karsiyim,cünkü fener diye bir takimi
kaale bile almiyorum....

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 03:40
neden bu sitede febe düsmanligini trabzon sevgisinin önüne geçirenlerin sayisi pekteazimsanmiycak sayidaaslinda sirffebe düsmenligi yüzünden gese yi destekleyebilen bir topluluk var ve ben onlardan nefret ediorum

kusra bakmahakaret algilama sende istanbul eziklerinekarsi sempati varmi sadece mrk

Colakoglu
06.06.2006, 03:47
benim icimde fener düsmanligi,trabzon sevgisinin önüne gecmedigi icin
40. yilimizda sampiyon olmamiz,fenenir 100. yilinda sampiyon olmamizdan
daha önemli geliyo bana...smileys/smiley2.gif

Yazilarimi biraz takip edersen istanbul takimlari hakkinda neler düsündügümü cok cabuk cözebilirsin smileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 03:52
isim yok senitakip edecem alala

Colakoglu
06.06.2006, 03:55
Bazen biraz takip iyidir sacma yorum yapma sayini azaltirsmileys/smiley36.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.06.2006, 11:35
arkadaslar 40 yilda sampiyon olacagiz diyorukda bu önümüzdeki sezon kirkinci degil 39.sezonumuz ben 2 sezon beklemek istemiyorum siz istiyorsaniz baska olay

kurulus yili 67 ilk sezonumuz 67-68 buna 40 yil yada sezon eklersen 2007-2008 sezonu olur yani bu sene 39.yilimiz haksizmiyim

o zaman 39-40 ve 41. yilda sampiyon olalim insallah..
ya Sampiyon olalim ben baska bise istemiyorum
senesi mühim degil artik... smileys/smiley36.gif

selcuk
06.06.2006, 11:53
sadece sey demek istedim bi hata oldugunu hesaplarda bence ts den baska takim ne sampiyn nede sampiyonlar ligini kazansismileys/smiley2.gif

tsmaniac
07.06.2006, 19:42
valla sampiyon olalimda hangi yilda olursa olsun.. o günleri dünya gözüyle bir kez görelim diyoruz ama ne transfer var hiç bisey yok bi arpa boyu kadar bile yol alamadik takim dahada güçlenecegine geriliyor bakiyoruzki yok patatestarlasispordan muhittin yok kozalakspordan nurettin ancak hamsi evereste çikarsa sampiyonuksmileys/smiley7.gif yeter yahu kanser olduk ömrümüzü yedi bu amatör yönetimler.. aslinda yönetim transfer edelim biz

The Legend
07.06.2006, 20:01
biran önce sampiyon olalimda 40.yilmis 50.yilmis farketmez.

Bülent Bayraktar
07.06.2006, 20:02

sonusta bu sene 2007 sezonu degilmi

eren_61
07.06.2006, 20:05
bu gidise bakilirsa kesinlikle hayal.ama zaman ne gösterir bilemem daha tfransferler olmadi.beklicez

Hüseyin Çümen
07.06.2006, 22:06
aslinda çok zor degil ihtiyacimiz olan bölgelere vasatin üstü transferler yapilsa bence genede sampiyonluga pynar bu takim 2 sene üst üste febe ye kilpayi kaçirdik sampiyonlugu kadromuz bundan da ii degildi defansimiz saglamdi tek artimiz oydu gene az gol atiyoduk ama gol de yemiyoduk tolga çok salamdi ve erdinçle ii anlasolardi yapilacak sey çok salam bi defans bizi sampiyonluga oynatir orta saha ve forvete 3 takviye bizi sampiyonlugun en güçlü adayi yapar

ve bence teknik direktrümüz bizi osenelerde sampiyonluga oynatan sahislardan daha ii suan kimnederse desin

Amasyali
07.06.2006, 22:27
Bu yönetimin basina beni geçirsinler 3 yil içinde kupalara ambargo koymazsam bana da Özkan demesinler. Ah o gün bi gelse. Parali yönetim geldi diye sevindik, bunlar da kendine zengin çikti. Yildiz falan istemiyorum ben. Is görecek bir iki adam alinsin, ona da raziyim.

tsmaniac
07.06.2006, 22:48
yönetim geldi eeee noldu? eski tas eski hamam... geçen senenin kopyasini yasayacagizsmileys/smiley7.gif

Nytre
18.06.2006, 17:05
bence yasamayacagiz...

t.direktorun soylemleri umut verici ama elimizdede iyi bir kumas olmadikça hayalden oteye gitmez bu durum....

simdi transfer konusunda iyi bir takim gerekiyor.

TAMTÜRK61
18.06.2006, 17:18
Yönetimden bir patlama bekliyoruz ama hala ses seda yok.

Aslinda teknik direktör iyi ,eline cok iyi futbolcular verilse 40.yilimizda samypiyonluk yasayabilcegimize inaniyorum.

lazutlarlivera
18.06.2006, 17:24
Bana bunu suan itibariyle sorarsaniz "çok zor,insallah" derim ama

sol a bi adam orta sahaya bi beyin ve bide stoper alinirsa "2007 nisan

ayinin 2. haftasinda SAMPIYONUZ" derim.Bu kadar eminim.Edited by: lazutlarlivera

Erbay
18.06.2006, 17:49
Bu sene çok zor.Seneye sampiyon olma ihtimalimiz daha yüksek.Zaten ben o sampiyonluk anketinde 2008 için oy kullaniyorum

eren_61
19.06.2006, 11:29
imkansiz görünüyor.insallah sampiyon oluruz demekten baska çaremiz yok

UğuR
19.06.2006, 12:57
Insallah diyelimAncak on numara iyi bir on numara lazim bu takima.Inansalar olur olmaz diye bir sey yok.

Hüseyin Çümen
19.06.2006, 13:35
Yönetimden bir patlama bekliyoruz ama hala ses seda yok.

Aslinda teknik direktör iyi ,eline cok iyi futbolcular verilse 40.yilimizda samypiyonluk yasayabilcegimize inaniyorum. firtina öncesi sessizlik die buna diolar heralde smileys/smiley2.gif

cakal 61
19.06.2006, 14:56
insallah o firtinaBUYUKBIRBOMBA ile kopar

Turan AKYILDIZ
19.06.2006, 14:58
ne sessizlik ama.insani çlidirtiyor

Kemhacıoğlu
19.06.2006, 17:32
yönetim hangi konuda ses çikartti ki transfer döneminde çikartsin. ben bu kadar aciz bir yönetim görmedim...

Keleşoğlu
19.06.2006, 20:49
guzel hayalsmileys/smiley5.gif

Vakfikebirli
19.06.2006, 21:29
gelecegin takimini yarattik i$te budur dersek sezon sonunda benden mutlusu yoktur...

ahmetto
20.06.2006, 08:40
Aslinda ben çok ümitliydim ama malesef her geçen gün ümidim kiriliyor.Transfer kaliteli yildiz transferleri olmassa hatta en büyük yildizlarimizdan birinide kaybedecegimiz kesin kaybedersek bu sene de hayal olur.Ne zaman gülecek bizim su garip yüzümüz.

telha23
20.06.2006, 14:04
büyük bi hayal

büyük bi düs

Turan AKYILDIZ
20.06.2006, 14:16
maalesef bu kadroyla ve bu kafa yapisiyla degil 40.yil 80.yil hatta 100.yilda bile sampiyonluk hayak.hayali birakin daha da ötesi.bir ütopya..

halil ibo
20.06.2006, 14:33
Gerçekçi bakis açisiyla;yönetim ve T.D.degistirme hizimizla,isabetli yerli-yabanci futbolcu transferleri yapilamadigi sürece bencede hep hayallerimizi süsleyecek.

Duygusal olarak baktigimizda ise her sene sampiyonluga oynariz.Bazen erken koptugumuz olmuyor degil.smileys/smiley2.gif

Gamze_TS
20.06.2006, 14:36
40. yil 50. yil Allah su sampiyonluklari gormeyi birdaha nasip etsin bana. Yoksa gozum acik gidicem.

caykarali erhan
20.06.2006, 22:00
bence bu seneden biseler olacak.ii gidio transfer politikasi simdiye kadar.eksklere uygun awrupadan oyuncular gelrse bence sampiyon olmamiz o kadarda zor deil.smileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
20.06.2006, 22:04
enaz 3 tane yerli alicaz bu belli bise onlara okadar kafayi takmiyorum da su yabancilar bi gelse artik yaa ümidimizi kirma yönetim artik

dengeleri bozmak istemiyosunda biz yildiz istiyoruz bi söz var açik yildiz oyuncu alacaz dediniz onu nasil yaparsaniz yapin alin dengeler u-mu-rum-da de-gil

since1967_
20.06.2006, 22:15
ya bu yönetim öncellikle elinde olan yildizi tutsun. tek açiklama yapsin. bizim para için satacak futbolcumuz yok. herseyi birakin bir kenara kimse kaleci ne olacak demiyor. jeffersonla devam etmek intihar olur bizim için. stoperde büyük problem var. sola iki adam almak lazim defansif ofansif. forvet ve ortasahaya ciddi takviyeler yapmak sart. ama elde ne var umut bulut. tamam büyük transfer ama dünyanin parasini verdiler. sonra ricardinho 3,5 milyon euro pahali diye vazgeçtik diyorlar. yahu umutu alirken dünya kadar para verdiniz ona ne diyeceksiniz. birakin arkadaslar ya. 25 inde sezonu açiyoruz elde var umut. baska bi sey yok. bunlar pazardan peynir alamaz. (hani forma anlasmasi, stad, kurumsallasma, alt yapi tesislerinin tasindigi yerde a kalitede olmasi tuttuklari bir söz gösterin size inanayim.)

ctmeoy
21.06.2006, 01:57
bu kadroyla hayal suan saateler kaci gösteriyosa o an ki kadro ......

Nytre
24.06.2006, 14:19
sampiyon olmak için 15 kisi bir araya geldiniz yönetim olarak..

15 kisi bir ise giristiniz...

simdi bu kavga ne ? bu huzursuzluk ne? sizin örnek olmaniz gerekmiyor mu ey yönetim?

her seyi yapalim ama sampiyon da olalim!.. olmaz öyle sey...

tek yönde birlik ol!... köstek degil destek olun!...

bortecine_61
24.06.2006, 17:44
arkadaslar ilk önce bizim yani taraftarlarin inanmasi gerekiyor..sehirde hiç ole bi hava yok.eskiden bayrak falan asilirdi.sehir sampiyonluk havasina girmeliki yönetim baski hissetsin.isin ciddiyetinin farkina varsin...

Punisher-61
24.06.2006, 17:50
arkadaslar ilk önce bizim yani taraftarlarin inanmasi gerekiyor..sehirde hiç ole bi hava yok.eskiden bayrak falan asilirdi.sehir sampiyonluk havasina girmeliki yönetim baski hissetsin.isin ciddiyetinin farkina varsin...

Inanmak icin Umut lazim ama...Yönetimde taraftari umutlandirmiyor...

anack bos konusmalan bizi uyutmaya calisiyorlar

Erbay
24.06.2006, 19:35
Aynen uyutmaya devam ediyorlar.Ilk önce Ricardinhoydu sonra Marcelinho sonra Mossoro sonra..........fosss...

oumaer61
26.06.2006, 20:48
ilk basta umutlu idik ama allah kerim bu gidisle seneye yinehüsran yasayacagiz gibime geliyorsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

tsmaniac
27.06.2006, 14:09
mossoro fossorosmileys/smiley36.gif

Fatih Akgün
27.06.2006, 14:23
HAYALERIMIZ OKADAR GÜZEL KI YAKINDA BU YÖNETIM BU HAYELLERIMIZIN IÇINEDE EDECEK HIÇ SÜPHEM YOK