PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Tişörtler Neyin Nesi?

Sayfa : [1] 2 3 4

Selman
30.05.2011, 15:33
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/30/4977.jpg
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/30/4978.jpg

Yarın bu tişörtleri üstüne giyecek zatlara sesleniyorum.

Gidin önce kimiğinizden Trabzon ibaresini sildirin.Sonra da Trabzonspor hakkında tek laf etmeyin.Bu nedir yahu ?

SEDAT
30.05.2011, 15:37
- O tişörtler yıllarca " Forumda siyasete izin veriyorsunuz , Faruk Özak'ı haksız eleştiriyosunuz " diyenlere güzel bir enstantane olsa gerek...

Enes Ünal Kaya
30.05.2011, 15:45
bbilinç altına yerleşmek için ellerinden geleni yapacaklardır

Adem Erdoğan
30.05.2011, 15:46
İsraf.....

bordox
30.05.2011, 15:47
Yazık,niye parti renklerinde yapmamışlar.

ApoCaN28
30.05.2011, 15:48
Trabzonspor üzerinden siyasete devam oh maşallah .

Trabzon halkı Trabzonspor'u ne kadar önemsiyor göreceğiz .

Not : (Genelleme yapmıyorum)

izzet
Armamizi yanlis kullanmislar

Barış Çebi
Ancak 2023 de şampiyon olursunuz der gibi. Renkler de bordomavi,hey maşallah.Tam kepazelik, Trabzona geleceğine yarın git orduya mesela.Adamlar şampiyon da olmuşlar, oradan daha iyi oy toplarsın.Trabzonda işiniz yok arkadaş.

Hürgün Aygün
30.05.2011, 15:49
Futbola siyaset sokmayın diyenler iyi bakın!
Siyasete futbolu sokanların kim olduğunu görürsünüz belki...

tarsus
30.05.2011, 15:50
aşık olduğum renkleri siyasi rant uğruna kullananların allah belasını versin....

Selman
Yönetici olduğum zamanlar forumda siyasetin konuşulmasına çok kızardım.Halen daha kızıyorum.Zaten siyaset konuşmuyorum.Bunu her kim yaparsa karşısında olurum.Git ak partinin kendi renklerinden yap kardeşim tişörtünü.Neden kutsalımız ? Neden bordo mavi ?

Trabzonspor armasının yerine ak parti logosunu göğsünde taşımayı kendilerine yedirenler varsa buyursunlar giysinler!

Canberk
Buyun giyenede dağıtana da GİYECEK OLANA DA 40 gün 40 gece söverim haberleri olsun...
Şerefsizler...

İlk gördüğümde ki tepkim. Hâlâ daha dediğim lafın arkasındayım. Bu kadar rezillik olamaz yahu...

iso_4939
30.05.2011, 15:51
ben boyle işin ulan bu ne...

Yavuz Selim Bal
30.05.2011, 15:51
Peki bu partiye oy vermeye devam edicek kişilerin kimliğinden Trabzon ibaresini kaldırtıp Trabzonspor hakkında tek laf etmemeleri size mi kalıyor bu nasıl birşeydir ya...

iso_4939
30.05.2011, 15:53
varya bız ıcımızden bır tane sözü gecen trabzonsporluyu bagımsız mıllet vekıli olarak secsek varya kesın kazanır bızımde baskalarına mınnet etmeyız bızı savunsun dıye.....

LazAnisT
30.05.2011, 15:53
Yarın bu tişört yok satar.

Dereli
30.05.2011, 15:54
Yakında Kulübün renklerini de değiştirelim derlerse şaşırmam.

Hüseyin Bağdat
30.05.2011, 15:55
Daha önce miting için gittiği yerlerde neden yapmamışlar...

Bunlarla mı kandıracaklar?

Selman
30.05.2011, 15:55
Peki bu partiye oy vermeye devam edicek kişilerin kimliğinden Trabzon ibaresini kaldırtıp Trabzonspor hakkında tek laf etmemeleri size mi kalıyor bu nasıl birşeydir ya...

Yanlış yere geldin arkadaşım.Bak bakalım ne yazmışım ben.Büyük harflerle tekrar yazıyorum.

TRABZONSPOR ARMASI YERİNE AK PARTİ LOGOSUNU GÖĞSÜNDE TAŞIMAYI KENDİLERİNE YEDİRENLER BUYURSUNLAR GİYSİNLER.

Oy verenler mi demişim ben ? Hangi kafadasın ?

Ve evet bu tişörtü giyenler benim nezdimde Trabzonlu olamazlar orası ayrı da.Trabzonsporlu hiç olamazlar.Kutsal arma yerine akp logosu.Vay anasını.

Ilelioglu
30.05.2011, 15:56
Ortami yumusatmak icin tabiki, bakin Basbakan'dan size jest. :rolleyes:

Ne demisti Faruk Özak : "Futbola siyaseti karistirmayin"...:D

Simdi bunu nasil aciklayacak...?

:mad:

Barış Çebi
30.05.2011, 15:57
Allah belanızı versin. 2023 de Trabzonu şampiyon yapacağız da der bunlar.

tarsus
30.05.2011, 15:58
bir tek formamızı çalmaları HAYALDİ şimdi çaldıkları yetmiyormuş gibi üzerine ampül koydular GERÇEK oldu

Turgut Altun
30.05.2011, 15:58
Selman sana yazmamış onu, yukarda başka yazıya istinaden yazmış.

Yavuz Selim Bal
30.05.2011, 16:00
Yanlış yere geldin arkadaşım.Bak bakalım ne yazmışım ben.Büyük harflerle tekrar yazıyorum.

TRABZONSPOR ARMASI YERİNE AK PARTİ LOGOSUNU GÖĞSÜNDE TAŞIMAYI KENDİLERİNE YEDİRENLER BUYURSUNLAR GİYSİNLER.

Oy verenler mi demişim ben ? Hangi kafadasın ?

Ve evet bu tişörtü giyenler benim nezdimde Trabzonlu olamazlar orası ayrı da.Trabzonsporlu hiç olamazlar.Kutsal arma yerine akp logosu.Vay anasını.

Yanlış yerde değil doğru yerdeyim bundan emin olabilirsin."Kutsal arma" mı neye çevirdik bu işi ya Allah aşkına adamlar t-shirt basmışlar logolarını koymuşlar isteyen'de giyer bu giyenlerinde Trabzonluluğu veya Trabzonspor sevgisini kurcalamak afedersin ama ne sana nede başkasına düşmez...

altinkaya08
Bütün bu olanlardan sonra Trabzonlu ve Trabzonsporlular 12 haziranda gerçekten bir sınavdan geçecekler.Bakalım sınıftamı kalacaklar ve siyasi oyunlara alet olmaya devam edecekler yoksa yeter mi diyecekler.Göreceğiz çok az kaldı.

LazAnisT
Tepki büyürse tişörtleri dağıtamazlar

Ilelioglu
30.05.2011, 16:02

Sana daha önce yazmistim AKP'nin avukatligini yapma diye, zira bunu gerektirecek durumda yok ortada.

Biz Basbakan diyoruz, sen parti oy diyorsun, biz kimsenin siyasi düsüncelerine müdahale etmiyoruz, herkes istedigi partiye oyunu vermekte özgürdür...!

Biz sunu diyoruz...

Basbakan lig yarisi devam ederken bir yanlis yapmistir ve bu yanlis protesto edilmeli yoksa ilerki seneler yine ayni seyler basimiza gelir.

Ama simdi görüyoruzki AKP Basbakan'nin bu yanlisini bu T-Shirt'ler ile ört pas etmek istiyor.

Yanlis üstüne yanlis...

Ben acikcasi sunu beklerdim Basbakan'dan...

Trabzonlu Kardeslerim, o gün yasananlar ne bana nede AKP yakismamisitir vs...ayrica kulagima gelen bir takim şike iddaalari var ve bunlarin arastirilmasi icin bir komisyon kurulmasini talep edecegim vs...

:cool:

Nytre
30.05.2011, 16:03
dün başlık açtım ki : "20.000 forma ile maça mı mitinge mi" diye ama silinmiş ...

hatayı lafımızda değil karşımızda bulmasak söylemezdik zaten bir şeyler...

sımdı bu tişöertleri giyecek olanların acaba utanması olacak mı ? yüzleri tutacak mı ?

Murat Altun
30.05.2011, 16:04
Trabzon tek birşeye hazırdı Bu sene hocasıyla takımıyla kazıyarak savaşarak anasının AK sütü gibi helal olarak hak ettiği ŞAMPİYONLUĞA hazırdı Ç A L I N D I ...

İçim acıyor

Her aklıma gelişinde ülkeme vede adalete dair inancım derinden yara alıyor

Yavuz Selim Bal
30.05.2011, 16:06
Sana daha önce yazmistim AKP'nin avukatligini yapma diye, zira bunu gerektirecek durumda yok ortada.

Biz Basbakan diyoruz, sen parti oy diyorsun, biz kimsenin siyasi düsüncelerine müdahale etmiyoruz, herkes istedigi partiye oyunu vermekte özgürdür...!

Biz sunu diyoruz...

Basbakan lig yarisi devam ederken bir yanlis yapmistir ve bu yanlis protesto edilmeli yoksa ilerki seneler yine ayni seyler basimiza gelir.

Ama simdi görüyoruzki AKP Basbakan'nin bu yanlisini bu T-Shirt'ler ile ört pas etmek istiyor.

Yanlis üstüne yanlis...

Ben acikcasi sunu beklerdim Basbakan'dan...

Trabzonlu Kardeslerim, o gün yasananlar ne bana nede AKP yakismamisitir vs...ayrica kulagima gelen bir takim şike iddaalari var ve bunlarin arastirilmasi icin bir komisyon kurulmasini talep edecegim vs...

İyide o zaman aynı şeylerden bahsediyoruz bende herkesin istediğe partiye oy vermesinden yanayım boş oy atıcam diyenlere buda onlara yarar diğer partilere atın zihniyetine karşı çıkıyorum.Ayrıca kimsenin avukatlığınıda yaptığım yok sadece görüşlerimi bildiriyorum...

Recep Alkan
30.05.2011, 16:08
Ama guzel olmus be.

Adamlar bir miting bastiriyor, biz satmak icin basamiyoruz :)

Trabzonun nanzini yarin tutacagiz...

TSelif
30.05.2011, 16:09
Her gittiği yere (şehire) böyle tşört yaptırmışlar mı ?

Hami-Ünal-Orhan
30.05.2011, 16:10
Bu seçimler Trabzon'daki taraftar dağılımı konusunda en gerçekçi anket olacak. Trabzon'da kaç tane Trabzonsporlu kaç tane FB'li var göreceğiz.

Ilelioglu
30.05.2011, 16:12
İyide o zaman aynı şeylerden bahsediyoruz bende herkesin istediğe partiye oy vermesinden yanayım boş oy atıcam diyenlere buda onlara yarar diğer partilere atın zihniyetine karşı çıkıyorum.Ayrıca kimsenin avukatlığınıda yaptığım yok sadece görüşlerimi bildiriyorum...

Hayir arkadas sen daha önceki mesajlarinda da neden AKP'ye oy vermeyim e getirdin isi.

Konuyu farkli yerlere cekiyorsun, oysa konu Basbakan'nin yaptigi "YANLISTIR".

Umarim anladigin konunun ne oldugunu.

:rolleyes:

Ve bize, Trabzonsporlulara, düsen görev bu yanlisa "TEPKI" göstermektir.

Yavuz Selim Bal
30.05.2011, 16:14
Hayir arkadas sen daha önceki mesajlarinda da neden AKP'ye oy vermeyim e getirdin isi.

Konuyu farkli yerlere cekiyorsun, oysa konu Basbakan'nin yaptigi "YANLISTIR".

Umarim anladigin konunun ne oldugunu.

Ve bize, Trabzonsporlulara, düsen görev bu yanlisa "TEPKI" göstermektir.

Neyse bunu tartışmaya gerek yok zaten ama benim vermek istediğim mesaj isteyen istediğine verir yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın bu kimsenin trabzonlu yada trabzonsporlu olduğu gerçeğini değiştirmez selametle...

champions
30.05.2011, 16:14
TS logosu mu olması gerekiyordu orada? Forma mı yapmalıydılar yani? Bordo-mavi renkleri kimsenin tapulu malı değil bildiğim kadarıyla.Amaç üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek olunca böyle anlamsız eleştiriler çıkıyor ortaya.

Osman Erdoğan
30.05.2011, 16:15
güzelmiş nerden alabiliriz

gülsüm
hayal kurmada sınır tanımaz oldular...

logitech
bırakın bu işleri !!!! ne var tişörtlarda ???
ne güzel işte,
kalbin üzerinde bulunan trabzonspor armasının yerini akp almış.
tamda yakışır iş olmuş, kimin Trabzonspor’u neye değiştiğini öğrenmiş olacağız.
Fener’e şampiyonluk bize tişört !!!!
kalkınmanızı anladık da, adaletinizin....

Selman
30.05.2011, 16:20
TS logosu mu olması gerekiyordu orada? Forma mı yapmalıydılar yani? Bordo-mavi renkleri kimsenin tapulu malı değil bildiğim kadarıyla.Amaç üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek olunca böyle anlamsız eleştiriler çıkıyor ortaya.

Yahu Faruk sen yapma bari.Sen bana bunun bir örneğini daha göstersene.Hangi ilde o ilin futbol takımın renklerinden tişört bastırıp dağıttılar ? Göğsüne de kendi partilerinin logosunu koydular ?

tarsus
30.05.2011, 16:20
çalınan şampiyonluk yerine stad sözü,kupa verine ampüllü tşört.az bastırmışlar 100bin adet bastırmalıydılar ki o kadar duygularını hislerini saygılarını iletecek hatırlarını soracak trabzonsporlu vardır!!!

SEDAT
30.05.2011, 16:23
- Ben burda bazı kişilikleri gördükten sonra bu tşörte bişey diyemiyorum , giyer abi giyer , bu adamlar giyer , bunlara bedava tişört verde isterse sarı-lacivert olsun onuda giyer , dağıtana bak sen renklere değil...

Fatih Özkan
30.05.2011, 16:24
Trabzonsporlu olup o tişörtü giyecek olanlara yazıklar olsun!

murat
30.05.2011, 16:25
BMN de artik parti tutmaya baslamis anlasilan... Trabzonsporun sampiyonlugunu basbakanin caldigini zannedenler bence siyasi gorusu degisik olanlar veya gaza getirilenlerdir... Bugune kadar siyaset konusuyor diye ceza yiyenlerin hepsinden ozur dilemeli BMN!!

SEDAT
30.05.2011, 16:26
BMN de artik parti tutmaya baslamis anlasilan... Trabzonsporun sampiyonlugunu basbakanin caldigini zannedenler bence siyasi gorusu degisik olanlar veya gaza getirilenlerdir... Bugune kadar siyaset konusuyor diye ceza yiyenlerin hepsinden ozur dilemeli BMN!!

- Hangi Partiliymiş Bmn onuda söyleyin bari...

İlker Yazıcıoğlu
30.05.2011, 16:27
Allah kahretsin bu zihniyete destek verenleri.Yahu kardeşim adamlar ,siyaseti futbola sokmayın diyor,dalga geçer gibi yaptıkları formalara bak.Eğer Trabzon insanı adamsa a.k partisine oy vermez.

Selçuk Demircioğlu
30.05.2011, 16:29
- Hangi Partiliymiş Bmn onuda söyleyin bari...

Anlatamazsın anlamazlar...Ben burda şu partiye oy verin diyene rastlamadım...
İşlerine geldiğini anlar bunlar...

ozturk
30.05.2011, 16:29
Tasarımı güzel olmuş.Ben beğendim:)

İlker Yazıcıoğlu
30.05.2011, 16:31

Sen olayları ve söylemleri kendi kafana göre yorumluyorsun.Burada hiçkimse başbakan ,trabzonsporun şampiyonluğunu engelledi demiyor zaten.Sıkıntı,olmayacak zamanda ister istemez tarafını belli ederek,futbol federasyonunu ve hakemleri etkilemesidir.Sen hala bunu anlamadıysan,kusura bakma ama sana söyleyecek laf yok.Burada hiç kimse gidin şu partiye oy verin demiyor,diyemez de zaten.Sadece yapılan bunca adaletsizliklere bir tepki verin diyor.Bu tepki kimine göre başka partiye oy vermek olur,kimine göre de boş oy atmak olur!!Anladın??

Eren Karaahmetoğlu
30.05.2011, 16:36
Bordo kravat mavi gömlek yetmedi mi?

Yalnız çok manidar olmuş. Trabzonspor ambleminin yerinde AKP amblemi. Trabzonspor mu AKP mi? Trabzonlu Gençler grubuna bol bol dağıtılmalı.

U.Sadıkoğlu
30.05.2011, 16:37
O Tshirti giyen adam değildir..

Kimliğine ihanet etmiştir..

Şeref söz konusu , haysiyet söz konusu..

İktidar yürüsün , i.. fener büyüsün !
Ş.sizler yarın iyi bi cevap verilecektir.

logitech
30.05.2011, 16:37
evet bizim partimiz var gece gündüz savunuyoruz bir türlü aklımızdan çıkartamıyoruz bu parti öyle bir parti ki nereye gitsek bizimle beraber geliyor. onun yüzünden isten güçten oluyoruz kavgalar ediyoruz DELİ gibi Seviyoruz. Partimizin adı TRABZONSPOR !!!

Osman Erdoğan
30.05.2011, 16:38
trabzonspor yönetiyor herhalde trabzonu trabzonspor sevdamız ancak siyasi istismar yapılmamalı onun üzerinden ne oy veririm nede oyumu baska birine veririm ikisi farklı şeyler tepki tabiki verilcek ama oy vermegi o kadar küçültmemek lazim bence ikisi farklı şeyler tşorte gelince yanlış bişe ama ben begendim giyerim ama miting alanında

SEDAT
30.05.2011, 16:41
trabzonspor yönetiyor herhalde trabzonu trabzonspor sevdamız ancak siyasi istismar yapılmamalı onun üzerinden ne oy veririm nede oyumu baska birine veririm ikisi farklı şeyler tepki tabiki verilcek ama oy vermegi o kadar küçültmemek lazim bence ikisi farklı şeyler tşorte gelince yanlış bişe ama ben begendim giyerim ama miting alanında

- Sana giydirmişler zaten haberin yok renkdaş...

Özge
30.05.2011, 16:43
Bu kadar şeyden sonra hala onu giyen Trabzonsporlu olursa yazıklar olsun!

Ahmet Kuru
30.05.2011, 16:43
siyaset asla sporun içine girmemeli dedik,diyoruz ve yıllar sonrada diyeceğiz ama giriyor,girecekte.
Herkes oy için elinden geleni yapma gayretinde.Bunlar aslında normal şeyler.
Fakat biz duygusal insanlarız,duygusallığıda geçtim ''taraf''ız sonuçta.

Ama bir protesto olur mu? Bence olmaz.Yine meydan kalabalık olur...

İlker Yazıcıoğlu
30.05.2011, 16:46
Siyaset,futbola alet edilmesin fiyen adamlar,Trabzon'da galatasaraylı değil de Trabzonsporluluğunu millete ispatlayacağım diye maymuna dönüyor maymuna.Verin oy,bu adamlar gibi maymunlar sizi temsil etsin mecliste.Yok efendim ev yaptırmış da falan da filan.Ulan bu kadar ucuz mu bu ilşler ya??İnsanda biraz onur haysiyet onur.Yazıklar olsun hala şu adamları destekleme konusunda yorum yapan adamlara.

Fatih Özkan
30.05.2011, 16:47
Yaptıklarının farkına halk vardı, sonunda da tutuştular...
Çabalıyorlar milleti kandırmak için!

Barış Çebi
30.05.2011, 16:49
FENERIN ALNIMIZIN AKIYLA SAMPIYON OLDUK DEMESI OROSPUNUN NAMUSUMLA PARA KAZANIYORUM DEMESIYLE AYNIDIR

Yazılı t-shirt yaptırsalarmış keşki. Böyle bir pankart kesin açılmalı trabzon miting alanında.

logitech
30.05.2011, 16:50
Fener'e şampiyonluk bize tişört, adaletinize...... Bunu kabul edecek kadar mal Trabzonspor'lu olamaz. insan alır eline bakar ve bi düşünür.

Gürsoy61
30.05.2011, 16:54

Bir soru soracağım size.

Başbakanın konuşulan şike olaylarının üstüne gideceğini,futbolda derin devleti temizleyeceğine inanıyor musunuz?

İlker Yazıcıoğlu
30.05.2011, 16:55
Bir soru soracağım size.

Başbakanın konuşulan şike olaylarının üstüne gideceğini,futbolda derin devleti temizleyeceğine inanıyor musunuz?

O,kendi söylediğine inanıyor mu ki de buna inansın???

bestrafer
30.05.2011, 16:57
Ulan bir yandan yemiş başbakan var diye birbirimizi yiyoruz kaç gündür. Yapmayın bunu Allah aşkına yapmayın.

Kimileri var başbakanı ilahlaştırıp her daim arkasında olur, kimileri var adam nefes alsa bile suç diye sayıp söver. İkisi de yanlış abi. Bir başbakan var diye ne hallere geldik. Her şekilde bu Trabzon'a, Trabzonspor'a, Türkiye'ye zarar veriyor. Bir tek başbakan ve yandaşları bu işten karlı çıkıyor. Bu düzen böyle hep devam eder. Kim gelirse gelsin, kim giderse gelsin. Bu ülkede demokrasi yok dememin tek sebebi de budur. Biz yapılacaklara göre değil kişiye göre oy veriyoruz. Takım tutar gibi siyasi parti tutuyoruz. Siyasi parti liderlerini peygamberleştiriyoruz neredeyse.

Bu tür oyunlara düşmeyelim BMN. Trabzonluluk onuruna yakışmıyor bu.

İskefiyelireis
30.05.2011, 16:59
Fener'e şampiyonluk bize tişört, adaletinize...... Bunu kabul edecek kadar mal Trabzonspor'lu olamaz. insan alır eline bakar ve bi düşünür.

Üzgünüm ama bu forumda bile mal çok. İsteyen üstüne alınabilir...

Selman
30.05.2011, 17:01

Bunu söyleyen de eski bir Bmn yöneticisi.Yani bir zamanlar yanında yer aldığın adamların böyle işlere girebileceğine nasıl aklın alıyor Murat abi.Pes vallahi.

28TS61
30.05.2011, 17:06
azizeye ayip edilmis. bunun sari-lacivertlisi yaplilip fenev bunla sahaya cikmali

oflubektas
30.05.2011, 17:08
Ben "kalem" dağıtılacak diye biliyordum :) Yok muydu öyle bişey ?

Ilelioglu
30.05.2011, 17:10
Yahu Faruk sen yapma bari.Sen bana bunun bir örneğini daha göstersene.Hangi ilde o ilin futbol takımın renklerinden tişört bastırıp dağıttılar ? Göğsüne de kendi partilerinin logosunu koydular ?

Sucluluk psikolojisi iste...:)

Ilelioglu
30.05.2011, 17:12

Avrupa'dan sorumlu olan eleman...:D

Yazdigin yaziyi kac kere okudun?

Buna baliklama atlamak denir. Konudan haberdar degilsin, en azindan olmaya bak.

Yukaridaki iddaa kime ait?

asil suskun
30.05.2011, 17:12
trabzonspor secime malzeme yapilmaya calisiliyor
haydi trabzonsporlular
sandiga gitmeyerek onlara en güzel cevabi verelim

zekeriyya
30.05.2011, 17:13
gençlik oyunlarına 350 milyon tl
stad iyileştirmesine 7 milyon tl.

para hie etmişler Trabzonspor'A
sesleniyorum
ulan dingiller
kimin parasını veriyorsun babanın parasını mı
yaptığın yatırım ve paralar ortada
gençlik ve spor il müdürlüğünün değilmi tapular

Ilelioglu
30.05.2011, 17:15
siyaset asla sporun içine girmemeli dedik,diyoruz ve yıllar sonrada diyeceğiz ama giriyor,girecekte.
Herkes oy için elinden geleni yapma gayretinde.Bunlar aslında normal şeyler.
Fakat biz duygusal insanlarız,duygusallığıda geçtim ''taraf''ız sonuçta.

Ama bir protesto olur mu? Bence olmaz.Yine meydan kalabalık olur...

Eger öyle olursa, o kalabalik hakkinda ne düsüneyim?

Azda olsa tepki gösterilmeli yahu...:rolleyes:

Ilelioglu
30.05.2011, 17:17
Bir soru soracağım size.

Söz konusu Fener olunca mi? :D

Sadece gülüyorum...:rolleyes:

Ahmet Selvi
30.05.2011, 17:17
böyle konuşuyoruz ama 13 haziran sabahı

seçim haritasının üstünde Trabzonda akp logosu olur :(:(

Ilelioglu
30.05.2011, 17:19
böyle konuşuyoruz ama 13 haziran sabahı

seçim haritasının üstünde akp logo olur :(:(

Sende anlamadin olayi ve konuyu, pes pes...:cool:

Ahmet Selvi
30.05.2011, 17:21
Sende anlamadin olayi ve konuyu, pes pes...:cool:
mesaajımı şimdi düzenledim :)

pardon

Fatih Özkan
30.05.2011, 17:21
Bu t-shirtleri,a.k.partisi mitinginde jan başkan denen o zavallı ve de onun o zavallı grubu giyer ve de başbakana alkış tutarlar.demedi demeyin

Daha ne olacaktı ki ?

murat
30.05.2011, 17:27
Bunu söyleyen de eski bir Bmn yöneticisi.Yani bir zamanlar yanında yer aldığın adamların böyle işlere girebileceğine nasıl aklın alıyor Murat abi.Pes vallahi.

Sevgili Selman burada AKP i destekliyenler neredeyse "hain" ilan edilecekler. Ben bu konuyu BMN yonetiminde herkesle rahatlikla yuz yuzede konusurum cunku hepsi cok cok degerli insanlar!! BMN icin yani Trabzonspor icin yaptiklarini kimse inkar edemez onlar kaliteli, akli baslinda ve elestiriye acik insanlardir onun icin yazdim. Sonucta hepimiz Trabzonspor yendiginde seviniyor yenilince uzuluyoruz. Burada AKP e karsi olanlar cirit atarken desteklemek ayip oluyor. Kesip atalim su siyaseti artik bu konuyu kapatalim, sikenin ustune gidelim.

jeepeers
30.05.2011, 17:27
trabzonlu gençler taraftar grubuna gerçekten yazıklar olsun
başkanları olan kişiye grubun ilk kurulduğu zamanlardan beri destek vermiş biri olarak yazıyorum buraya
dediğiniz gibi ancak onların tayfa giyer bu t-shirtleri son zamanlarda yalandıkları kişiler sanırım maddi destek te sağlıyosur bunlara
bizim armamızın üstüne parti logosunu tanıyanlara yazıklar olsun

admiral99
30.05.2011, 17:28
hukumet karisiti olanlar burda Trabzonspor'u bahane edip akp dusmanligini korukluyor, bari kime oy verelim onu soyleyin de 12 haziranda yanlis yapmayalim.

lutfen gidin secim burolarinda calismalarinizi surdurun. burda siyaset yasak diyen BMN yoneticileri bu konunun acilmasina nasil izin veriyor? o zaman da bizde karsi gorus olarak mi siyaset yapalim burda?

muhalif olunmasi gereken kurum bizzat Trabzonspor'un yonetimidir.

kulubu buralara kadar tasiyan futbolculari bir bir elinden kacirmistir. su an da da Istanbul kuluplerinin transferlerini bitirmesini beklemektedir ki kendileri de transfere baslasin.

emre olayinda pasif kalmistir, sesini medyaya tam duyuramamistir.

Selcuk olayinda daha bir cepheyle(fener) savasamazken Galatasaryla ikinci bir cephe acmaya calismis ama (onuda) basaramamistir.

Egemen ve Selcuk'un imza atmamasindan koca bir 2.yari bir sey anlayamamistir. kulubu maddi manevi zarara ugratmistir.

Yeni bir yonetim ve kaliteli futbolcularla yeni sezonda da en buyuk sampiyon adayi olmaliyiz.

Cenk Tosun maliyeti ne olursa olsun gelmeli, son sozum de bu.

temel_yilmaz
30.05.2011, 17:30
hukumet karisiti olanlar burda Trabzonspor'u bahane edip akp dusmanligini korukluyor, bari kime oy verelim onu soyleyin de 12 haziranda yanlis yapmayalim.

lutfen gidin secim burolarinda calismalarinizi surdurun. burda siyaset yasak diyen BMN yoneticileri bu konunun acilmasina nasil izin veriyor? o zaman da bizde karsi gorus olarak mi siyaset yapalim burda?

kulubu buralara kadar tasiyan futbolculari bir bir elinden kacirmistir. su an da da Istanbul kuluplerinin transferlerini bitirmesini beklemektedir ki kendileri de transfere baslasin.

Selcuk olayinda daha bir cepheyle(fener) savasamazken Galatasaryla ikinci bir cephe acmaya calismis ama (onuda) basaramamistir.

Egemen ve Selcuk'un imza atmamasindan koca bir 2.yari bir sey anlayamamistir. kulubu maddi manevi zarara ugratmistir.

Yeni bir yonetim ve kaliteli futbolcularla yeni sezonda da en buyuk sampiyon adayi olmaliyiz.

Sende forumları karıştırmışsın transfer forumuna yazmalısın bence .Nasıl siyaset yapılmasın ki adamlar bordomavi tişört bastırıyor önünede ampul koyuyorlar şimdi kim siyaset yapıyor?Git kendi renklerinde bastır tişörtünü neden insanların kutsalına oyun oynuyorsunuz ki.Emre olayında transfer olayınada katılmıyorum bu kokuşmuş düzende değil 9 19 puan farkda olsa bizi şampiyon yapmazlar.

İlker Yazıcıoğlu
30.05.2011, 17:33

Sen kendini kandırmaya devam et.Burada yazılanları iyi okuyun,ondan sonra yorum yazın.Burada kimse kimseye git şu partiye oy verin demiyor.Yazarken biraz düşünün.Burada bir protesto sözkonusu.Bu protestoyu kimi başka partiye oy vererek yapar,kimisi de boş oy atarak yapar.Kimisi de gider aynı partiye veriri.Meselen budur.Lütfen bu engin görüşlerinizi başka mevzularda ortaya çıkarın.Gereksiz polyanacılık yapmanın ne yeri ne de sırası.Bu işleri A partisi veya B partisi de yapsaydı,buradan aynı tepkiler yükselecekti.

Gamze
30.05.2011, 17:33
Ayıptır be...

e..d..a..
30.05.2011, 17:36
insanların düşüncelerine tabii ki saygım sonsuzdur. bu konuda hiç kimseye tek bir laf söyleyemem hakkım değil çünkü. ama şöyle bir durum var ortada Trabzonspor seçimlerden önce hatırlanmıyodu yapılan haksızlklar kulak arkası ediliyodu o zamn seçim zamanı da kimse biz Trabzonspora bu katkıyı yaptık demesin! diyemez! ayıp denen bir şey var ortada.

futbol ayrı siyaset ayrı mevzu ama boş vaatleri yapılmamışları yaptık diyenleri de görüyo bu millet.

Oğuz ZEYTİN
30.05.2011, 17:37
Gömlek üzerine gömlek değiştirenlerin yeni tişörtü işte, niye şaşırıyorsunuz!?

h@msi61
30.05.2011, 17:37
fenerin armasini neden bizim renklerimizdeki tshirtlere yapistirmislar?

İlker Yazıcıoğlu
30.05.2011, 17:38
Ayrıca kimsenin kimseyi,desteklediği veya yadırgadığı yok.Burada fikirler söyleniyor herkes ona göre yorum yapıyor.Tabi ki terbiye sınırları içerisinde,Herkes istediği ideolojiyi destekler.Burada sorgulanan bu değil,Yapılan haksızlıkların,her kim yaparsa yapsın tartışılmaya açılmasıdır.yönetime kabahat buluyorsunuz.Doğrudur hatalar yapılmıştır,ama unutmayın ki bu yönetimle kazandık 82 puanı.Bundan daha başarılı bir yönetim söylerseniz biz de biliriz.Ayrıca kimse yönetimin yaptığı yanlışları,akp'ye vurmuyor.Eğer,gözlüklerinizi çıkarın ve de FORUM GENEL sayfasına bakarsanız,En çok mesaj ve de eleştiri alan,yorum yapılan sayfanın 'Yönetime Yönelik Eleştiriler' kısmında olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz.

Selman
30.05.2011, 17:39
Sevgili Selman burada AKP i destekliyenler neredeyse "hain" ilan edilecekler. Ben bu konuyu BMN yonetiminde herkesle rahatlikla yuz yuzede konusurum cunku hepsi cok cok degerli insanlar!! BMN icin yani Trabzonspor icin yaptiklarini kimse inkar edemez onlar kaliteli, akli baslinda ve elestiriye acik insanlardir onun icin yazdim. Sonucta hepimiz Trabzonspor yendiginde seviniyor yenilince uzuluyoruz. Burada AKP e karsi olanlar cirit atarken desteklemek ayip oluyor. Kesip atalim su siyaseti artik bu konuyu kapatalim, sikenin ustune gidelim.

Abi en sonda söyleyeceğini en başta söylersen tepki alırsın.Ben olaya Trabzonspor üzerinden bakıyorum.Siyaset benim için mide bulandırıcıdır.Benim takımım da partim de Trabzonspor.

Şimdi birileri Trabzonspor arması yerine herhangi bir parti logosunu bordo mavi tişörte bastıracak, miting alanında dağıtacak ama futbola siyaseti biz karıştıracağız.

Yok öyle yağma.

logitech
30.05.2011, 17:40
fenerin armasini neden bizim renklerimizdeki tshirtlere yapistirmislar?

Vardır bir bildikleri :)

Fatih Özkan
30.05.2011, 17:44
Bu tişörtleri birileri üçer beşer alacaktır elbet...
Peki hiç mi düşünmeyecekler ?
Hiç mi vicdanları sızlamayacak ?
Benimkiler de soru işte...

Burak
30.05.2011, 17:53
Trabzon'dan başka bir şehirde yapıldı mı bu tişört uygulaması

Ilelioglu
30.05.2011, 18:07
Trabzon'dan başka bir şehirde yapıldı mı bu tişört uygulaması

Hayir tabiki, sucluluk psikolojisi iste.

Baktilar olacak gibi degil tepkileri ancak böyle azaltirirz dediler ve...:rolleyes:

Yanlis üstüne yanlis...:mad:

Tahir61
30.05.2011, 18:14
bunu siyasi kavgaya dönüştürenler var.bu iş akp chp mhp savaşı değil.ben ist da oyumu akp ye vereceğim fakat trabzondaki kardeşlerime ya sandığa gitmeyin ya boş atın dedim.amacım akp yi indirip muhalefeti başa getirmek değil amacım başbakana, tüm türkiyeye trabzonsporun trabzon şehri için ne kadar önemli olduğunu göstermek.

Ilelioglu
30.05.2011, 18:16
bunu siyasi kavgaya dönüştürenler var.bu iş akp chp mhp savaşı değil.ben ist da oyumu akp ye vereceğim fakat trabzondaki kardeşlerime ya sandığa gitmeyin ya boş atın dedim.amacım akp yi indirip muhalefeti başa getirmek değil amacım başbakana, tüm türkiyeye trabzonsporun trabzon şehri için ne kadar önemli olduğunu göstermek.

Bizde bu yapilanlara tepki gösterilmesini istiyoruz, özellikle Basbakana.

Yanliz sen bile oy'dan bahsediyorsun, hangi oy?

Kim kime oy veriyor benim umrumda degil, önemli olan yanlisi prostesto etmektir!

BALKAN 06
30.05.2011, 18:17
trabzonun akp ile imtahanı:)

İlker Yazıcıoğlu
30.05.2011, 18:20

Abi kusura bakma da anlam veremiyorum.Oyun nerede kullanılacağının ne önemi var.Şu akp'nin trabzonsporu ne kadar görmezden geldiğini,tüm yapılanlara rağmen hala oyumu onlara vereceğim diyorsan yazık vallahi.Bunun tarbzon'u istanbul'u olur mu?İstanbul'da oy vereceğin akp ile trabzon'daki akp farklı partiler mi??Yapmayın allah aşkına.Kaş yapayım derken göz çıkarıyorsunuz??

Dursun Kaplan
30.05.2011, 18:20
Ya arkadaş ampülü ne gada çok seven varmış. :)

magicyattara
30.05.2011, 18:22
İsraf.....

fazla söze gerek yok..

Ilelioglu
30.05.2011, 18:25
Ya arkadaş ampülü ne gada çok seven varmış. :)

Sevsinler, bu onlarin sonucta en dogal hakki ama kimse Trabzonspor'u Siyasete degismesin....!

Badaloğlu
30.05.2011, 18:29
Her gittiği yere (şehire) böyle tşört yaptırmışlar mı ?

Bunların sarı-laciverti, sarı-kırmızı ve siyah beyazlarından da varmıdır acaba?

Artık iyice midem bulanıyor bu siyasilerden. Hangi siyasi parti lideri olursa olsun, gittikleri yerlerde boğazlarına o şehrin takımlarının atkılarını takmasını bile istemiyorum. Dün tv'yi zaplarken baktım x partinin lideri boğazında yeşil-beyaz Bursa atkısı ile millete nutuk atıyor. Yuh artık yaaaa...

Emirhan Uludüz
30.05.2011, 18:30
Ciddiyeti bir yana bırakalım, adamlar Ts Club dan iyi çalışıyor :D

bordo61
30.05.2011, 18:34
Sadece Trabzon'a özel mi bunlar.

Artık midem kaldırmıyor böyle şeyleri , nedir yani 1 tişörte oy değişecek yada yanlışları görüyorsa görmeyecek bir insan var mı dünyada

Necmettin ALTUNTAŞ
30.05.2011, 18:39
İstismar edilmedik bir formamız kalmıştı nihayet onu da istismar ettiler.Yazıklar olsun.Bu yaşıma geldim böyle rezillik görmedim.

Ahmet Karadeniz
30.05.2011, 18:42
Yarın bu tişörtleri üstüne giyecek zatlara sesleniyorum.

Gidin önce kimiğinizden Trabzon ibaresini sildirin.Sonra da Trabzonspor hakkında tek laf etmeyin.Bu nedir yahu ?

resimi göremiyorum?

Ali Tunahan Güllü
30.05.2011, 18:47
gençlik oyunlarına 350 milyon tl
stad iyileştirmesine 7 milyon tl.

para hie etmişler Trabzonspor'A
sesleniyorum
ulan dingiller
kimin parasını veriyorsun babanın parasını mı
yaptığın yatırım ve paralar ortada
gençlik ve spor il müdürlüğünün değilmi tapular

Aynen öyle cebinden veriyor sanki yok bunlarım yaptıM,şunları yaptıM.
Kimse kanmıyor artık kimse.

asil suskun
30.05.2011, 18:48
renklerimizi lekelemeye calisanlara en iyi cevapi verecegiz insallah

Murat Hızal
30.05.2011, 18:49
Inception tişört:)

Badaloğlu
30.05.2011, 18:49

Dostum,

Çok basit bir mantıkla olaya bakarsan sorunu kendiliğinden aşacaksın. Sen diyorsunki: ''bu tip başlıkları açmakla siyaset yapılıyor burada'' peki bende şimdi sana soruyorum. Bu tarz başlıkların burada açılmasına izin vermesek karşı siyaset yapmış olmayacakmıyız?;) Hem neden rahatsız oluyorsun ki?

Eğer samimi bir BMN üyesi isen burada bizi ve ailemizi çok iyi tanırsın. Bizim derdimiz asla siyaset olmadı. Bizim tek derdimiz Trabzonspor'dur, başkasını tanımıyoruz. İsterse Kanuni Sultan yattığı yerden çıksın gelsin, onuda tanımıyoruz.

Trabzonspor tek gerçeğimiz...Siyasetçilerin canı cehenneme...

Benim için Siyaset: yalan, dolan, talandır...

zafer6161
30.05.2011, 18:50
renklerini tutturamamışlar,sarı lacivert olacaktı :)

Ahmet Karadeniz
30.05.2011, 18:51
resimi merak ettim göremiyorum

61viya
30.05.2011, 18:55
Kabahatin çoğu senin -demeye de dilim varmıyor ama- kabahatin çoğu senin canım kardeşim!

Selman
30.05.2011, 18:55

Ahmet sıkıntı tarayıcından kaynaklı sanırım.Resim 1. mesajda duruyor.

Çağdaş DENİZ
30.05.2011, 19:03
vay arkadaş ya biz burada günlerdir boşa bağırıyoruz.adamlar 20.000 t-shirt basar yine de millet bu 20.000 t-shirti giyer.boşa çırpınıyoruz biz burda.madem öyle birşey yapacaksınız beyaz yapsaydınız.
gel de sinirlenme arkadaş

giyen TRABZONSPOR'LU DEĞİLDİR...

bordolumavi
30.05.2011, 19:09
boşa konusuyoruz yarın gorur bakarsınız mıtınge gıdenler ustune gıyecekler sonrada guzel bır gorntu verıp trabzonda bıze karsı kotu bır durum yok dıyecekler,babasının hayrına yaptırmadılar bu boktan seylerı

POYRAZ
30.05.2011, 19:10

Fotograflar bende de görünmedi.
Fotograflarin ikisini de masaüstüne indir sonra üzerine tikla, acilacaktir.
Ben öyle yaptim.

lazzz61
30.05.2011, 19:11
inanmak elde deıl ya adamlar dalga gecıyor bızım gerızekalı ahmaklarda oraya gıdıp bu adamı desteklıcek valla yazıklar olsun yaa gercekten yazıklar olsun trabzonllugumdan utandım bugun

aseld
30.05.2011, 19:12
Trabzonlunun onuruyla imtihanı var 12 haziranda. yenilen hakkımızın intikamı alınmalı

Sibel
30.05.2011, 19:14
PES! Düşün artık Trabzonspor'un yakasından'YETER...

erdemtilki
30.05.2011, 19:22
başbakan futboldaki derin yapılanmanın üstüne sakın gitmesin bucaspor başkanı trabzon malzemecisi orduspor kalecisi mersin idmanyurdu yöneticisi falan gibi adamlar tutuklanır futbolda ergenekon da siyasetdekine benzer trabzon halkı başbakana ve arkasında hırsızlıkla aldıkları şampiyonlugu kutlayanlara gerekli dersi vermesini bilir her yerde kişisel menfaat yada başka durumları tutdukları takımın önüne geçen insanlar olur ama asil ve asi trabzonlu duruşuna sahip kişilerin şehrimizde çogunlukta olduguna eminim

Sibel
30.05.2011, 19:26
Erkek olsaydım,yarın o tişörtü giyenleri döverdim.

DNA-TS
30.05.2011, 19:36
faruk bey acıklasın bu formanın ne anlama geldiğini.hani kulübe siyaset karıştırılmasın deniliyordu? en başta siz karıştırdınız korktunuz neyden korkuyorsunuz eroğan bayraktarınız demedimi en fazla %1 tepki olur diye nedir bu korkunuz

Mahmut Baran
30.05.2011, 19:41
Ben malum siyasi iradenin muhalifi olarak şimdiye kadar hep sustum Ama ; Bakan ve eski başkan Faruk Özak'ın '' Futbola siyaset sokuyorlar'' sözünü yiyip YERYüzünde sevdiğim renkler olan BORDO-MAVİ nin sembolü olan TEK SEVDAM TRABZONSPOR'un amblemini kaldırıp yerine KIYTIRIK AMPÜL KUllanarak TRABZONSPOR'umu ''KANDİLDEKİ MANZARA KARŞISINDA DUYGULANMAMAK ELDE Mİ ?'' diyen zihniyetin ''TRABZONSPOR'umu siyasete alet etmesinden tiksiniyorum''. TÜRKİYE'nin tek futbol şehrini EURO2016 şehirlerinde göstermeyen , Fenerbahçe denen ŞİKE takımının başkanını ve kaptanını ilk randevuda ağırlayıp '' Buca maçında kaza olmamasının önüne geçilmesini dileyen'' ve TRABZONSPOR yönetiminin randevu taleplerine hep kayıtsız kalan Bir OY uğruna TRABZONSPOR'umu kullanan zevzevata lanet ediyorum.

Kamil Çakmak
30.05.2011, 20:01
Bunu Feneryüm lardan siparış verebilirmiyiz?

memozcan
30.05.2011, 20:07
haydaa , bu iktidarla 2023 e kadar şampiyonluk hayal dememk ki, hayaldi gerçek oldu...

TS-FAN
30.05.2011, 20:10
boşa konusuyoruz yarın gorur bakarsınız mıtınge gıdenler ustune gıyecekler sonrada guzel bır gorntu verıp trabzonda bıze karsı kotu bır durum yok dıyecekler,babasının hayrına yaptırmadılar bu boktan seylerı

Malesef aynen dediğin gibi olur kardeşim,aynen..

Fatih Öztürk
30.05.2011, 20:21
inanıyorum t.g. harıç kımse gıymez bunlardan.

Enes Ünal Kaya
30.05.2011, 20:25
Futbol'a Siyaset Karıştığının Tescilidir.

Şuana Kadar Nerde Yapıldı Böyle Bir Uygulama..
Bursada Yeşil Beyaz Bastılar Mı ? Yada Sakaryada Siyah Yeşil Falan

Ilelioglu
30.05.2011, 20:27
Futbol'a Siyaset Karıştığının Tescilidir.

Şuana Kadar Nerde Yapıldı Böyle Bir Uygulama..
Bursada Yeşil Beyaz Bastılar Mı ? Yada Sakaryada Siyah Yeşil Falan

Yok Trabzon'a özel yapiliyor, Trabzon insani o kadar kolay kanmiyormus...:rolleyes:

Sucluluk psikolojisi iste...

Nasil ortami yumusatiriz onun derdindeler.

umit077
30.05.2011, 20:30
tek kelimeyle rezalet. bakanımdan yeni açıklama bekliyorum"trabzonspor üzerinden siyaset yapanlar var"diye.

Ozan Yazıcı
30.05.2011, 20:31
Niye bu kadar eminsin?

Trabzon'un gelişi Ordu'dan bellidir..

Çağdaş DENİZ
30.05.2011, 20:31
Erkek olsaydım,yarın o tişörtü giyenleri döverdim.

:D:D sibel senin erkek olmana gerek yok.sen zaten o t-shirtle gezenlerden daha erkeksin emin ol...

Murat Karaman
30.05.2011, 20:33
Şu siyaset denilen şey devlet için yapılmalı! Devletin çıkarları düşünülmeli. Nedir bu şimdi, nedir? Yönetimin içine siyaset sokuldu, yetmedi, şimdi de bordomavi tişortlar üstüde de parti logosu. Çok gereksiz işler bunlar, çok! Bugün bordomavi tişort hazırlatanlar yarın başka şehirlere gidip, o şehrin atkılarını takacaklar. Özellikle son seçimlerde moda oldu her parti başkanı gittiği kentin takımının atkısını kafasına geçiriyor. Siyasilerden dönek var mı bu ülkede? :)

Mustafa ÖZDEMİR
30.05.2011, 20:33
ampulu geç kıratı seç...

Murat Karaman
30.05.2011, 20:46
Mesele parti meselesi değil. Yani şu TOKİ başkanı eleman hangi partiden olursa olsun bu ülkede nefret edilecek, mide bulandıracak bir insan. Zaten daha siyasete girmeden TT açılışında yaptığı saçma sapan konuşmalar. Milletvekli adayı olarak şu an yaptığı açıklamalar tamamen kaliteli bir insan olmamasından kaynaklanıyor. Ve şunu net bir şekilde söylüyorum ki bu tip insanlar hiçbir partiden milletvekli olmayı haketmiyorlar. Her partinin içinde iyisi var kötüsü var. Kurumları yani partileri değerlendirmeye gerek yok. Önemli olan içindeki kalitesiz insanların yaptıklarıdır. Bu yüzden de bu TOKİ eski başkanının partisine bakılmaksızın bu ülkede milletvekili olması ülke adına üzüntü vericidir. Ve şu %1'lik açıklaması çok talihsiz. İnsanların isyanını, tepkisini azaltacağına hala olayı alevlendiriyor.

ille de 7
30.05.2011, 20:46
Başlıktaki sorunun cevabı belli. Ben 2023'e kadar buradayım. Size de o zamana kadar 99 puan da alsanız şampiyonluk yok diyor. Hedefinizi 2023 yapın diyor.

DNA-TS
30.05.2011, 20:47
lan bari bordo mavi buzdolabı fırın falan verseydiler bi işe yarardı , millete buzdolabı bizimkilere bordo mavi tişört lan burada bile eşitsizlik vurudmduymazlık var :)

Kader KORELİ
30.05.2011, 21:06
Başbakan'ın fenevden yana alenen taraf çıkmasından sonra seçimlerde buna karşılık bir tepki verilmesini çok istiyordum. Bu asıl mevzuydu aslında. Ama şimdi işin bir diğer yüzü ise bu milletvekili adaylarının bu tepki verilecek korkusuyla bulundukları söylemler, taraftar grubu ayarlamaya çalışmaları, ancak herşey geçtikten sonra hakkı yendi Trabzonspor'un diyebilmeleri, yüzde bir oy kaybederiz, Trabzon'luların bilmek kaçının ikinci takımı Gese'dir demeleri, Trabzon'a gelince takım değiştirmeleri, miting için ak parti logolu bordo mavi tişört getirtmeleri, kendi kişisel sitelerinde stadyum üzerinden reklam yapmaları, akpartiyi 'tutanların' Trabzonspor forumunda çarpıtmalarla, küçümsemelerle tepkiyi dindirmeye çalışmaları.. bunlar çok iğrenç işler.. benim gözümde battıkça battılar bu olaylardan sonra.. düşündümde Allah aşkına Faruk Nafız Özak'ın ne özelliği, ne kabiliyeti var? Ne yapmış da, ne başarmış da bakan olmuş? Bakan iken türk sporu için ne yapmış? Camiamızın önemli değerlerindendir eyvallah, saygı da duyarım, ama bir yerlere gelmişse Trabzonspor sayesinde gelmiştir. Ben tepkiyi mepkiyi bir yana birakalım her ikisinin de bu tavırlarından, karakterlerinden, ezikliklerinden dolayı TRABZON'da milletvekili olmayı hak etmediklerini düşünüyorum. Bir tepki koymayı düşünüyorsunuzsa da barajı aşabilecek başka bir partiye verin oyunuzu, boşa giden oyların hiç bir yararı olmaz. Muhafazakar biriyseniz de örnegin aklı selim, hiç polemiğe, saçma atışmalara girmeyen, spora bulaşmayan, dürüst bir parti olan Has'a verirsiniz oyunuzu. Yeterki Türk milleti Trabzon'la her isteyenin istediği oyunları oynayamacağını görsün!

oflum61
30.05.2011, 21:09
:D:D sibel senin erkek olmana gerek yok.sen zaten o t-shirtle gezenlerden daha erkeksin emin ol...

Kizlar etmayin, etma!

Recep Alkan
30.05.2011, 21:12
Yarin beklenen protesto gerceklestirilemeyrbilir. Meydan icin guvenlik onlemleri alinscak ve formali olanlar meydana alinmayacaktir...

Umarim cok saglam bir protesto yapilabilir....

bahadır2561
30.05.2011, 21:13
inanıyorum t.g. harıç kımse gıymez bunlardan.

Aynen :alkış:

ofluhalit
30.05.2011, 21:14
olay ak parti pak parti meselesi değil,futbola siyaseti sokan başbakana gereken dersi vermektir.madem bucada sorun çıkmadı hallettiler.bırakında sandıkta sorun çıksın.çıksın ki kimse Trabzonluyu aptal yerine koymasın.ak parti Trabzonda 0 çekse de iktidar olabilir ama bu herkese verilecek bir ders olarak tarihe geçer.bundan sonrakilere de ders olur....

MARVEL
30.05.2011, 21:21
Bukadarda olmaz, Trabzonspor ablemini formadan cıkar Akparti amblemini koy.. Bukadar cesareti nerden buluyorlar.. Yarın Trabzonsporlu kimseyi protestodan korktukları ıcın o mitinge sokmazlar bence

oflum61
30.05.2011, 21:25
Rahmetli Erbakanin cok söyledigi bir söz vardi.
Bir oy savas bir civi gibi dir, savas kazandirir savas kaypedirir.

Yani Komutanin atinin nalindaki civi düserse, nal düser, nal düser ise tirnak düser, tirnak düserse atini ayagi düser, ayak düserse at düser, at düserse komutan düser, komutan düserse ordu düser, ordu düserse SAVASI kaypedersin.

Bende kesinlikle Basbakanimzin o iki cakali kabul etmesin asla ama asla kabulleniyorum, kiniyorum.
Yani tepkimizi en SERT bir dille yapacagiz, yapalim. Ama yagmurdan kacarken DOLUYA kapilmayalim, sonra zararli biz cikacariz.

Ben demekki onun kavgasini veriyordum yillardir ve hala veriyorum. Yani anadolu insanini Trabzonsporu tutun diye ugrasiyorduk. Ama bizim en yakinimiz gidiyor istanbul takimlarindan tutuyor.
Benim yanimda karenizliyim, hele hele Trabzonluyum ama fenevi, bjk, gs yi tutuyorum desin de göreyim.

Yani kisaca biz taraftar kazanmaya calisalim. Büyüklerim herzaman söylerler: Köse baslarina gecmemiz lazim, ne kadar cok gecersek o kadar basarili oluruz.

leviathan_-1461
30.05.2011, 21:30
Bazıları gerçekten kendini çok zeki zannediyor yada bizleri saf..

KoRNea
30.05.2011, 21:37
Bu tişörtler alınıp yarın miting alanının yanında yakılmalı, dumanıyla tayyip denen derebeyi boğulmalı. Bu kadar da aşağılanmaz bi şehir...

Gürkan
30.05.2011, 21:38
Bu açıkça "Artık Trabzonlular için Trabzonspor ilk sırada değil" demektir.

oflum61
30.05.2011, 21:38
aynen...:alkış:

Ampulü yakki aydinlanirsiniz!

TurkTS
30.05.2011, 21:43
sayın siyasetçilerimizin artık bu kadar ucuz propagandalar yapmamaları lazım. but t shirt lerin ne amaçla yapıldığını herkes az çok anlıyor. bu sezon açık bir şekilde Trabzonspor un hakkı yenilmiştir ve bu tarz hamlelerle Trabzonspor a gönül verenlerin ağzına bir kaşık bal çalma hamlesi gerçekten çok gereksiz. bizim t shirt e değil adalete ihtiyacımız var.

bordo61
30.05.2011, 21:45
İşin cılkını çıkarmayalım arkadaşlar.

İsterseniz birde e-seçim otobüsü getirelim buraya dönsün dursun bangır bangır.

Murat Karaman
30.05.2011, 21:48
Yaşanan bu hadise Trabzon eksenlidir. Ve tepkinin yeri de sadece Trabzon kentidir. Olayı ülke geneline yansıtmak ve genel bir siyasi duruşun tartışılması saçmadır. Tepkinin odağında ise özellikle 2 şahıs var. Özak ve eski TOKİ başkanı. Olayı başka yerlere çekmek saçmalıktır! Allah'tan bu forumda çoğu kişi bunun farkında. Siyaset tartışma konusu değildir. Bir kaç siyasetçi konumuzdur. Çünkü kendileri futbolun içine girmiş ve içine de etmişlerdir!

ünsalyılmaz
30.05.2011, 21:50
yarın için bir protesto düzenleniyormu acaba?

DNA-TS
30.05.2011, 21:51
Yaşanan bu hadise Trabzon eksenlidir. Ve tepkinin yeri de sadece Trabzon kentidir. Olayı ülke geneline yansıtmak ve genel bir siyasi duruşun tartışılması saçmadır. Tepkinin odağında ise özellikle 2 şahıs var. Özak ve eski TOKİ başkanı. Olayı başka yerlere çekmek saçmalıktır! Allah'tan bu forumda çoğu kişi bunun farkında. Siyaset tartışma konusu değildir. Bir kaç siyasetçi konumuzdur. Çünkü kendileri futbolun içine girmiş ve içine de etmişlerdir!

Aynen oyle tepki trabzonda olmali ki amacina ulassin mesele trabzonun meselesi diger yerleri baglamaz gereken cevap pirasa sacli ve tokican erdoya verilecektir

TraBz1o61
30.05.2011, 21:52
önceden solcular örümcek beyinli dediğinde kan beynime sıçrar müslümana hakaret sayardım da meğersem haklılarmış adamlar trabzonspoara başbakanın alelen yaptığı pisliğe rağmen hala bazı trabzonlu arkadaşların spoara siyaset bulaştırmayın sölemlerini örümcek kafalılığa benzetiyorum

Canberk
30.05.2011, 21:54
Ne kadar KÖR varmış forumda bee...
Alayınıza yazıklar olsun gidip o kendinden aciz sırma saçla Galatasaraylı TRabzonla alakası olmayan bi adamı bizi temsile göndereceksiniz...

Size söylenecek çok şey varda BMN'ye dua edin...

Gürkan
30.05.2011, 22:01
tepkimizi göstermez isek bu bize seneye yenilmiş hak olarak geri dönecektir.

Sibel
30.05.2011, 22:04
Yarin beklenen protesto gerceklestirilemeyrbilir. Meydan icin guvenlik onlemleri alinscak ve formali olanlar meydana alinmayacaktir...

Umarim cok saglam bir protesto yapilabilir....
Ben de sıkı önlem alacaklarını düşünüyorum.Ama forma meselesi,yok artık dedirtir.Formamı giymek benim en doğal hakkımdır.Şehrimde formamla istediğim yere giderim,bunu kimse engelleyemez.Engellemeye de kalkmaz umarım.

RepLay
30.05.2011, 22:04
Protesto edecek arkadaşlara önerim kalın giyinsinler lakin joplarla cevik kuvetle uzaklaştırılabilirsiniz yada miting alanına alınmaya bilirsiniz.

Canberk
30.05.2011, 22:06
Dokunulmazlığı var ya PADİŞAHIM'ın baktılar protesto kokuyor ortam bas biberi bas jopu...
Ulan biri beşi değil alayı aynı DEMOKRAT bir ülkenin ve ileri demokrasinin getirisine bak...

Sibel'e ek olarak Trabzon'da Trabzonspor forması giyemeyeceksek nerde giyeceğiz ? Böylesine cesaret edemezler bence.

Murat Karaman
30.05.2011, 22:07
Bence mitingin protesto edilmesine gerek yok. Ha isteyen etsin ona bir şey demem ancak önemli olan sadece Trabzon kentinde seçimleri etkileyebilmek. Zaten yarın miting bir şekilde protesro edilirse sanırım malum medyada Trabzonsporlular terörist gibi gösterilebilir. Ne Trabzonsporluluğumuz kalır, ne de adamlığımız. Baksanıza bakan Özak bize "seçimden seçime Trabzonsporlu" diyor. Kendisi ne acaba!

cemoli5408
30.05.2011, 22:11
Trabzon şehri ve Trabzonsporlu her ildeki renktaşlar sandıkta tepkisini göstermez ise, bunun anlamı, bizim ensemize vurup ağzımızdan lokmayı alabilirisiniz demektir. bana kalırsa taraftarın en az %50 si sandıkta tepki koyacaktır. Gurbette olan Trabzonsporluların canı daha çok yanmıştır, çünkü Trabzon'da kutlama yapılmamıştır ama 80 ilde küfürler saça saça şampiyonluk kutlamalrının sesini her Trabzonsporlu kederle ve öfkeyle dinlemek zorunda kalmıştır. bunların bir anlamı olmalı...

Sibel
30.05.2011, 22:19
Trabzonlu ve Trabzonsporlunun değer yargılarını istismar edip,böyle Trabzonsporluyu kendisini savunmak zorunda bırakanlar Allah'tan bulun.Yarın büyük ihtimal olay çıkacak.Yine kötü başlıklar atılacak bizim için,yine çirkin sıfatlar kullanılacak kim bilir.Niye bu durumda bırakıyorlar bizleri?Hakkımızı savunmanın,hak aramanın suç gibi yansıtıldığı bir ülkedeyiz bu koşullarda zaten,ortamı gerip her türlü zorlukla bu insanları başbaşa bırakan -herkes-,Allah sizleri bir ömür boyu güldürmesin.Yapmanız gereken işinize bakmak,adaletli,ve uygun şekilde.Kullanmayın bu insanları.Düğüm oldu boğazım,Allah'a havale ediyorum hepinizi.Nedir bu oyun,nasıl bir düzen bu?...

pReN@_61
30.05.2011, 22:21
Hayaldi gerçek oldu.

kaan aydın
30.05.2011, 22:28
Trabzonspor siyaset üstüdür dedik defalarca.Kimse Trabzonsporu kullanmasın dedik..
Bunlar ne yaptı ampul resmini Bordo-Mavi t-şortlere bastı.şimdi siyaset spora karışmadı mı?
Ey kelaynak,ey cimbom yalaması(daha 3 ay önce ben GS liyim diyen sözde Trabzonlu) sizin gayeniz Trabzonsporu kullanarak kesenizi güçlendirmek.
Siz para için siyasi görüşlerinizi bile satarsınız ki size Trabzonsporluluğu anlatmam bile..
En ufak hakkım varsa haram zıkkım olsun..

Murat Karaman
30.05.2011, 22:28
Bakın Özak'ın dediklerini yapanlar iyi Trabzonspor'lu. Yapmayanlar kötü. İşte taraftarı bu hale getirdiler.

Ömer Kibar
30.05.2011, 22:35
Bunları yarın güzelce protesto etmek lazım ama benim güzel şehrim gider yine destekler..O tişörtleri de giyerler keyifle ..

Hasan Cubukcu
30.05.2011, 22:38
insallah yarin iyi bir ders alirlar !!!

Ahmet Öztürk
30.05.2011, 22:38
Teşekkür ediyorum bu taraftarı O'cu Bu'cu şeklinde birbirine düşürenlere..
Sene boyunca bordo ile maviyi yanyana görmeyenler Trabzon'a gelecek diye özel tshirtler yaptırıldı, maaşallah..
Trabzonspor'un şampiyonluğunu başbakan çaldı demiyorum, sadece bu ASİL renklerin, Uğruna KAN akıtılan, CANlar verilen renklerin oy için kullanılmasını hazmedemiyorum.. Başbakanın yaptığı hizmetler yetmiyor olacak ki Trabzon insanını ikna etmeye, böyle bir yola başvuruyor. Bence buna gerek yoktu ama hayırlısı diyelim..
Bunu giyenlerin Trabzonlu veya Trabzonsporluluğunu sorgulamam herkesin fikri kendine.

Son birşey söylemek istiyorum. Bi arkadaş BMN partisini belli etti demişti yalnıs hatırlamıyorsam. Lütfen o partiyi söylesin ona oy vereceğim. Gerçekten kararsızım, bu zamana kadar olumsuz bir hareketini görmediğim insanlar bi partiyi destekliyorsa vardır bi sebebi deyip peşlerinden gideyim.. Yoksa oy pusulasına Trabzonspor abmlemi yapıstırıp altına evet mührünü basacağım..

Sefa Murat Dokuz
30.05.2011, 22:40
Ben en çok, Fener'in Şampiyonluğu Hayal'di Gerçek oldu Pankartını sevdim !
T-sirtlere gelirsek, bordo maviyi kirletmiş ampül. Şampiyonluğun göz göre göre gaspına maşa olanlara, BİZİM RENKLERİMİZİ parti logolarıyla kullanıp malzeme yapanlara ders verilecektir.

Hasan Cubukcu
30.05.2011, 22:45
La allahiniza olayim yarin bir rezill olsunlar daha , allahiniza gidin oraya onalra ne olursunuz gösterin Trabzonsherinin alay konusu olmadigini !!!

TSuha61
30.05.2011, 22:46
Futbolla siyaseti karıştırmayın mı çorba oldu çorba :)

Murat Karaman
30.05.2011, 22:48
Bu forumun ve buradaki %90'lık çoğunluğun yan olduğu tek şey Trabzonspor'dur. Kimse tuhaf işler peşine girmesin ve yanlış suçlamalarda bulunmasın!

Kaya
30.05.2011, 23:01
Futbolun için siyaset değil ama siyasetçiler girmiştir, evet.
Bu nedenledir ki, takımımızı değerlendirirken siyasetçilerin tutumunu da değerlendirmek zorunda kalıyoruz.
Ancak siyaset yapmamamız gerekiyor.
Yani konumuz siyaset değil, futbolun içine giren bazı siyasilerdir.
Bu bakımdan da lütfen konuyu bu şekilde değerlendirerek yorumda bulunun dostlar.

TSuha61
30.05.2011, 23:02
"Lisanslı formalarımızı çıkardık Lisansız bordo mavi tişörtlerimizle geliyoruz" bu da hayaldi gerçek oldu!

lazzz61
30.05.2011, 23:08
yarın herkes ts formasını gıysn meydanda gezsın ben akçaabattan gelecem arkadasımlaa yarın herkes formasını gıysın

erol-61
30.05.2011, 23:13
http://img13.imageshack.us/img13/2336/62291609.png (http://imageshack.us/photo/my-images/13/62291609.png/)

Hasan Cubukcu
30.05.2011, 23:13
tgliler giyer sic hic merak etmeyin !!!

Hasan Cubukcu
30.05.2011, 23:16
http://img13.imageshack.us/img13/2336/62291609.png (http://imageshack.us/photo/my-images/13/62291609.png/)

vallahi gercek omus güzel demiyelimde yarin bunlarida dagitsinlar bari !!!

Su mahkeme olayi nasil olacak sikayette bulunacagizmi Fbyi !!!

Sibel
30.05.2011, 23:19
İstikrar sürsün,fenerbahçe büyüsün!

ünsalyılmaz
30.05.2011, 23:21
yarın herkes ts formasını gıysn meydanda gezsın ben akçaabattan gelecem arkadasımlaa yarın herkes formasını gıysın

bende akçaabattayım yarın beraber olalım

Çağdaş DENİZ
30.05.2011, 23:27
tecrübe sahibi biri olarak söylüyorum mitingde protesto yapmak isteyenler:
1-kesinlikle r.t.e gelmeden protestoya başlamayın( dağıtılırsınız ve önlem alınır)
2-forma giyecekseniz de kendinizi belli etmeyin
3-gruplar halinde protestodan bahsetmeyin ve yürümeyin
4-mümkünse formanın üzerine birşeyler giyin,rte gelince çıkarırsınız
5-mitingteki insanların tam ortasında ya da en köşesinde bağırmayın

Cem Zırıh
30.05.2011, 23:28
benim gozlermi gormuyor acaba :D ben niye kirmizi beyaz goruyorum :D

Murat Karaman
30.05.2011, 23:34
Bence mitingi protesto etmek biraz tehlikeli ve gereksiz. Boş yere medya tarafından terörist diye damgalanır taraftarımız. Sade ve güzel bir pankart açılır. Trabzon'da geçit yok denir. Kendimizi de zor duruma düşürmeyelim.

Çağdaş DENİZ
30.05.2011, 23:36
Bence mitingi protesto etmek biraz tehlikeli ve gereksiz. Boş yere medya tarafından terörist diye damgalanır taraftarımız. Sade ve güzel bir pankart açılır. Trabzon'da geçit yok denir. Kendimizi de zor duruma düşürmeyelim.

en doğrusu 50 kişiye miting vermesi rte nin ama nerdeee:(:confused::confused:

inadına_Trabzon
30.05.2011, 23:42
Fenerin şaibeli anca averajla şampiyonluğuna yoğunlaşalım.

SDanışmaz
Resmen sövmüşler.

Hasan Cubukcu
en doğrusu 50 kişiye miting vermesi rte nin ama nerdeee:(:confused::confused:

evet yauu düsün elli kisi ne gülerim , öyle gurur duyarimki vallahi yanimdan gecilmez havamdan !!!

macuka
30.05.2011, 23:43
Arkadaslar bu islere girecekseniz dikkatli olmanizi tavsiye ederim.
"Parasiz egitim istiyoruz" diyen 2 genc 13 aydir hapiste diye konusuluyor. Basbakanin ne yapacagi belli olmaz, fazla gaza gelmeden bu isleri yapin. Kraldan daha kralcilar vardir orda, en akillicasi sessizce bir pankart acmak, bir muddet bagirmak ve geri cekilmek,
Sonra gazetelerde "bunlar PKK li" yaftasi yiyen resminizi gormeyelim:)

Gökçebey
30.05.2011, 23:44
Arkadaslar bu islere girecekseniz dikkatli olmanizi tavsiye ederim.
"Parasiz egitim istiyoruz" diyen 2 genc 13 aydir hapiste diye konusuluyor. Basbakanin ne yapacagi belli olmaz, fazla gaza gelmeden bu isleri yapin. Kraldan daha kralcilar vardir orda, en akillicasi sessizce bir pankart acmak, bir muddet bagirmak ve geri cekilmek,
Sonra gazetelerde "bunlar PKK li" yaftasi yiyen resminizi gormeyelim:)

Çok pis dayak yerler. :)

Bir de şu var. Yarın çok kalabalık olacak orada. Çünkü çevre illerden bütün teşkilatlar toplanıp gelecek. Sorsan Trabzon mitingi.

Hasan Cubukcu
30.05.2011, 23:50
anasin satim trabzonsporlulara böyle bir sey olsa catismaya baslariz vallahi !!

Zeki Şevik
30.05.2011, 23:53
Çok uyanık adamlar bunlar. Bu yaptırdıkları tişörtleri giyecek birileri mutlaka olacaktır. Hiç olmadı kendi teşkilatlarına giydirecekler. Böyle olunca da formasını giyip gidenler arada kaynayacak. Uzaktan bakınca, bakın ne kadar da kalabalığız diyecekler

DNA-TS
31.05.2011, 00:02
yani yukarıda söylenenlerde ihitmaller dahilinde sen gidip tepkini koyarsın burası benim şehrim arkamda bana destek cıkacak adam olur sanırsın ama gümbürtüye gidersin o kalabalıkta linc bile edilebilirsin ki düşünmek bile istemiyorum sonra olacakları.
işin özeti şu tepkiyi meydanlarda pankart falan olarak koyulur araklıdaki gibi asıl tepki 12 haziran akşamı sandıklar acıldığında görülmelidir.

Kaya
31.05.2011, 00:02
Allah aşkına bazı arkadaşlar verilecek haklı tepkiyi saçma sapan boyutlara vardırıyor.

BMN forumlarında tartışma konusu siyaset değil, bir takım siyasilerdir.

Kimsenin kimseye hakaret hakkı olmadığı gibi devlet yönetiminde bulunan kişileri eleştirirken seçeceğimiz kelimelerde özenli olmak zorundayız!

Ne olursa olsun!

erol-61
31.05.2011, 00:11
yarın beyaz formayla çıkalım sahaya olmazmı nedersiniz onlar BORDO - MAVİ beklerken herkez beyaz forma işte ozaman kalabalığız diyemezler :D

Kasım BEKTAŞ
31.05.2011, 00:13
mitingde akpliler sadece Trabzondan olmayacaktır, çevre illerden teşkilatlar katılacaklardır...
onlarda süreci takip ediyorlar ve organize olarak bu protestoyu engellemek isteyeceklerdir...

yani adamlar organize olacaklar, eğer verilecek tepki bireysel olursa sonuç alınmaz aksine amacına ulaşmadan kötü şekilde bitebilir...

verilecek tepki mutlaka organize olmalıdır,
oluşabilecek iki topluluk (menfaatçiler&Trabzonsporlular) durumunda gerçek Trabzonsporlular desteklerini kime vereceklerini daha rahat görebilmelidir....

umarım sağlam bir protesto olur... Trabzonspor'un Trabzon için ne demek olduğunu tüm Türkiye yarın görmelidir...

Ömer Faruk61
31.05.2011, 00:20
Yuhhhh be..Bu ülke nasıl bir ülke arkadaş.1 haftadır muhalefetin Trabzonspora siyaseti karıştırdığını zırvalayan Spordan Sorunlu Bakan Bu nedir? İnsanlarla bu kadar dalga geçilmez.Bu kadar insanların duygularıyla oynanmaz.Faruk Özak ve Erdoğan Bayraktar meclise girerse Trabzona yapılan her şey mübahtır...

Misina
31.05.2011, 00:48
Sadece sinekler ampul etrafında toplanır.

Muhalefet Spora siyaset karıştırıyor diyen faruk özak buna ne diyeceksin?

ünsalyılmaz
31.05.2011, 00:56
mitingde akpliler sadece Trabzondan olmayacaktır, çevre illerden teşkilatlar katılacaklardır...
onlarda süreci takip ediyorlar ve organize olarak bu protestoyu engellemek isteyeceklerdir...

yani adamlar organize olacaklar, eğer verilecek tepki bireysel olursa sonuç alınmaz aksine amacına ulaşmadan kötü şekilde bitebilir...

verilecek tepki mutlaka organize olmalıdır,
oluşabilecek iki topluluk (menfaatçiler&Trabzonsporlular) durumunda gerçek Trabzonsporlular desteklerini kime vereceklerini daha rahat görebilmelidir....

umarım sağlam bir protesto olur... Trabzonspor'un Trabzon için ne demek olduğunu tüm Türkiye yarın görmelidir...

onlar örgütlenecekse bizim pazar günkü trabzon yürüyüşümüze olan katılım kadar yine olsun kimse bize diklenemez!!

ts_ist61
31.05.2011, 01:02
yarın teyyip trabzona geliyo trabzonspor formamı giyip uzaktan mitingi izleyecem umarım çok az kişi gelir gerçi fazla kişi gelir kesin çünkü adamlar köylerden çevre illerden bile parti militanı getiriyolar bakalım rte yarın ne yalanlar uyduracak. yok 6 trilyon verdik yok 27 milyon dolar yok akyazı yok bu yok şu peki fb ye gs ye verdikleriniz sadece gs ye yapılan stad 600 milyon dolar kendi açıkladı oraya giden trabzonlular da umarım seçimde bir kez daha düşünüp kararlarını değiştirirler de fbli tayyibe korkak faruka gsli bayraktara iyi bir ders veririz.

Misina
31.05.2011, 01:04
Kulüp korsana geçit yok diye bas bas bağırsın şampiyonluğumuzu alan parti renklerimiz üzerinden korsan tişört bassın.

Yarın ki miting gerçek Trabzonsporlularla menfaatçi Trabzonsporluları çok iyi belli edecek.

uzunismail
31.05.2011, 01:36
Yuh artık diyorum.. Tepki olsun istedik ama güllük gülistan bir miting olacak herhalde.. Yazıklar olsun tepki vermeyi bile beceremiyoruz..

Ah Trabzonum oy vereceksen ver ama tepkinizi koyun beeee.. Bu kadar koyun olunmaz ki ama... Bunuda beceremedik..

Bıyıklıoğlu
31.05.2011, 01:39
Yarın Giresun,Rize ve Gümüşhane'den Trabzon'a vatandaş taşıyıp mitingin alabalık olduğunu göstermeye çalışacaklar.

*
Eğer şu t-shirtleri Trabzonsporlular giyerse benim gözümde vatan hainleridir.Bugün memleketini satan yarın vatanını da satar.

ESER
31.05.2011, 01:41
goygoyculardan bir kere daha tiksindim...

hodlu
31.05.2011, 02:51
Çalınan şampiyonluğumuzu geri versinler önce.Bu artık memleket meselesi olmuştur.

Fatih Özkan
31.05.2011, 03:06
Yarın Giresun,Rize ve Gümüşhane'den Trabzon'a vatandaş taşıyıp mitingin alabalık olduğunu göstermeye çalışacaklar.

*
Eğer şu t-shirtleri Trabzonsporlular giyerse benim gözümde vatan hainleridir.Bugün memleketini satan yarın vatanını da satar.

Aynen öyle...
Bayburt civarlarından da seçmen taşıyacaklarmış...
Bu gece muhabbeti geçti...

bordolumavi
31.05.2011, 03:38
ıstedıklerı kadar baska sehırlerden adam getırsınler trb halkı bırseyı sıldımı sıler,yarın ıns tayyıp ve yalakaları gereken cvb ı alırlar...

only ts
31.05.2011, 03:45
tshirt yapmalarına birşey demiyorum tshırtte hedef 2023 demelerinede birşey demiyorum hatta ve hatta ampul resmi koymalarınada birşey demiyorum ama o tshirti bordo mavi renkte yapmalarını şiddetle kınıyorum çıldırıyorum kendimi zor tutuyorum !!

Külünkoğlu
31.05.2011, 08:14
Günaydın arkadaşlar,

Bugün Trabzon ileri demokrasinin bütün nimetlerinden faydalanacak diye düşünüyorum...

ibzolist
31.05.2011, 08:23
futbolu siyasete karıştırmayın diyen bir oluşumun bu organizasyonu yapması emrenin şakasından daha komik

Nytre
31.05.2011, 08:35
Günaydın arkadaşlar,

Bugün Trabzon ileri demokrasinin bütün nimetlerinden faydalanacak diye düşünüyorum...

miting yerini bordo-mavi balonlarla süslemek nasıl ileri demokrasiyse...

BALKAN 06
31.05.2011, 08:45
siyaset için söylüyorsam babam ölsün:)
bugün başbakana bu miting zından edilmezse Trabzonspor un diğer anadolu takımlarından zerre farkı kalmamış demektir bana göre,
yapanın yaptığı yanına kar kalmamalı,
işi vur-kır ve şiddete dökmeden bir şekilde burnundan getirilmeli şampiyonluğumuzu çalanların...

yigits
31.05.2011, 08:50
Kardeş takım oluruz şimdi biz bunla renkler falan aynı ya!

Turgut Çelik
31.05.2011, 08:52
Evet büyük gün geldi çattı.
Trabzonum en ciddi sınavını bugün verecek. Bana göre sağlam bir tepki verilmezse tüm bu yapılanlar yapanın yanında kar kalacak ve yine bilen bildiğini okuyacaktır.
Gerçi büyük ihtimalle protestucularu miting alanına bile sokmayacaklardır. çevre illerden gelecek seçmenler ile kalabalık görünecektir orası peki ya 12 haziranda da sandiğa gitmemizi engelleyebilecekler mi? Sandık alanına da sokmayacaklar mı bizleri?

Alper Calik
31.05.2011, 09:01
Günaydın arkadaşlar,

Çok merak ediyorum ne olacak?

Trabzondakiler bir protesto yapacaklar mı?

Yaparsalar, başbakanı protesto ettiler diye gözaltına mı alınacaklar.

Keşke, polislerin gözaltına alamayacağı kadar fazla, bütün mitinge gidenler adaplı ve edepli bir protesto yapsa da bizimle dalga geçmenin ne demek olduğunu başbakanımız da anlasa ...

ozturk
31.05.2011, 09:03
Provokasyon tutmaz inşallah...

Celal Demir
31.05.2011, 09:09
tepkiye bişey demem fakat iş hakaret boyutana ulaşmamlı kesinlikle konu ne olursa olsun ordaki nsan bu ülkenin başbakanıdır...

Barış Burak
31.05.2011, 09:16
tişörtü bordo mavi renk yaptırıp, siyaset futbola karışmasın derseniz,aklı başında olan herkes sizin yalancı olduğunuzu anlar.

inşaallah tongaya düşmeyiz.

mourner
31.05.2011, 09:17
saat kaçta miting ? tv'den izleyeceğim..umarım trabzonsporluların sesini duyarım..

yigits
31.05.2011, 09:19
saat kaçta miting ? tv'den izleyeceğim..umarım trabzonsporluların sesini duyarım..

Kesinlikle duyarsın renktaş.Trabzonlu Gençler grubu hem R.T.E'yi karşılamaya hem de miting alanına gider !

mourner
31.05.2011, 09:24
Kesinlikle duyarsın renktaş.Trabzonlu Gençler grubu hem R.T.E'yi karşılamaya hem de miting alanına gider !

heyecanla bekliyorum ;)

Gökhan Döner
31.05.2011, 09:26
tepkinin en büyüğünü Trabzon halkı sandık başında verecektir.
Hatta ve hatta İstanbul da bile hissedecekler. ..........................

Hüseyin Bağdat
31.05.2011, 09:31
Alanın süslemesinide bordo mavi renklerle yaparlar herhalde...

werg
31.05.2011, 09:34
Bu olaylarla ilgili başlıkların ilerde silinmemesini rica ediyorum çünkü ilerde başka siyasilerin Trabzonun hakkını yediğinde. Renktaşların takınacağı tavırlarda farklılıklar olup olmayacağını görmek istiyorum.Bugün siyasilerin hakkımız yemediğini yada yediğini savunan arkadaşlar yarın birgün aynı duruşu göstereceklermi merakla bekliyorum.Daha öncede fikrimi belirttiğim gibi benim için önemli olan ne Tekirdağ ne Ankara ne de başka bir şehirde ki Trabzonsporluların tepkisi(oy olarak) benim için önemli olan Trabzonda ki seçmenlerimizi takınacağı tavır

Celal Demir
31.05.2011, 09:39
bu olay saçma olmuş :S diğer mitinglerde nasıl davranılıyorsa bundada öyle davranılmalıydı bizim mitingin bir özelliğimi var yani burda yanlış yapılmıştır bence...

werg
31.05.2011, 09:42
bu olay saçma olmuş :S diğer mitinglerde nasıl davranılıyorsa bundada öyle davranılmalıydı bizim mitingin bir özelliğimi var yani burda yanlış yapılmıştır bence...
Bunu bazı arkadaşlara anlatamıyoruz ama

Celal Demir
31.05.2011, 09:44
burda fenerli bi abim var niye dövüyonuz bizimkileri diyor... Trabzon a fener formasıyla gelecekmiş :D

Celal Demir
31.05.2011, 09:46
Bunu bazı arkadaşlara anlatamıyoruz ama

ya tepki vermek doğal fakat kimseyede sen şuna oy verme diyemeyiz sonuçta seçim işi farklı bişey ama tepki verileceksede adam gbi verilmeli hakaret etmeden...

werg
31.05.2011, 09:48
ya tepki vermek doğal fakat kimseyede sen şuna oy verme diyemeyiz sonuçta seçim işi farklı bişey ama tepki verileceksede adam gbi verilmeli hakaret etmeden...
O zaman kimsede yarın bi gün şu adamlar bizim hakkımız yiyor gelin bu adamlara tepki verelim demesin

Kamil Çakmak
31.05.2011, 09:49
Bizim renkleri kullanarak tişört yaptırılması Siyasetin nasılda Trabzonsporumuz üzerinden yapıldığnın kanıtıdır. Biz tepki olsun diye buruda eleştiri yapıyoruz. Niye? hakkımız yendi.

Ya bunlar ne yapıyor? hem hak yiyorlar, hem renklerimizi kullanarak hoş görünmeye çalışıyorlar. Trabzonlu bu oyunlara gelmez umarım.

Celal Demir
31.05.2011, 09:51
O zaman kimsede yarın bi gün şu adamlar bizim hakkımız yiyor gelin bu adamlara tepki verelim demesin

ben bir tepkimiz olmasın demiyorumki tabi olsun.. ama hakeret olmasın diyorum sonuçta provakatörler çıkıp ortalığı birbirine katsa iyimi olur bunlar olmaz demeyin olabilecek şeyler...

werg
31.05.2011, 09:52
Bizim renkleri kullanarak tişört yaptırılması Siyasetin nasılda Trabzonsporumuz üzerinden yapıldığnın kanıtıdır. Biz tepki olsun diye buruda eleştiri yapıyoruz. Niye? hakkımız yendi.

Ya bunlar ne yapıyor? hem hak yiyorlar, hem renklerimizi kullanarak hoş görünmeye çalışıyorlar. Trabzonlu bu oyunlara gelmez umarım.
Hocam o kadar hakkımız yiyen adam var ki birlik olmazsak bu işlerin üstesinden gelemiycez seneye kesilecek o kadar hesap var ki hangi birine yetişicez mhk ya mı? tff ye mi? tsyd ye mi? medyaya mı? ligtv mi ? kayseri eskişehir ......

werg
31.05.2011, 09:54
ben bir tepkimiz olmasın demiyorumki tabi olsun.. ama hakeret olmasın diyorum sonuçta provakatörler çıkıp ortalığı birbirine katsa iyimi olur bunlar olmaz demeyin olabilecek şeyler...
Muhakkak fırsat kollayan adamlar vardır ben zaten miting alanına gidelim diye birşey söylemem bu adamlar protestoyu provake edip canımızı daha da sıkacak olayların yaşanmasına vesile olabilir

Trapezus-61
31.05.2011, 09:56
Bence en iyi tepki mitinge kimsenin gitmemesi ve sandık başında verilecek tepkidir.

Kamil Çakmak
31.05.2011, 09:58
Hocam o kadar hakkımız yiyen adam var ki birlik olmazsak bu işlerin üstesinden gelemiycez seneye kesilecek o kadar hesap var ki hangi birine yetişicez mhk ya mı? tff ye mi? tsyd ye mi? medyaya mı? ligtv mi ? kayseri eskişehir ......

Başbakanın Azil yıldırım ziyaretleri saydığın kurumlara baya bi cesaret vermiştir. Bu kurumlara siz ne yapıyorsunuz diye tepki olmadığa ortadadır. Güçlünün yanında olmuşlardır, çıkar ilişkilerinin yanında olmuştur medya, satılmışlığın nanıskasıdır bütün yaşananlar.

Gökçebey
31.05.2011, 09:59
Son dakika gelişmesi. Polis dün akşam birçok tribün gurubu lideri ve üyesini merkeze almış, mitingde herhangi bir protesto olması halinde başlarının sıkıntıya gireceğini söylemiş.

Ne güzel memleket !

Celal Demir
31.05.2011, 09:59
Muhakkak fırsat kollayan adamlar vardır ben zaten miting alanına gidelim diye birşey söylemem bu adamlar protestoyu provake edip canımızı daha da sıkacak olayların yaşanmasına vesile olabilir

işte orda sahneye gerçek TRABZONSPOR lular çıkmalı buna izin vermemelidir zaten ortam gergin dahada kötü şeylerin olmaması gerekir ama dediğim gibi kimseye sen şuna oy ver şuna verme diyemeyiz sonuça herkes yine istediği partiye oy verecek ama biz TRABZONSPOR lular olarak tepkimiz ortaya şimdide koyacağız gelecektetede.. başbakan zamanlama hatası yapmıştır, bu hatın üstüne birde bu tişört rezilliği hiç iyi olmadı bence... mademki bu olaylarla ilginiz yoktu ozaman diğer illerde nasıl miting yapıyorsanız burdada öyle yapmalıydınız.. açıkça söylüyorum ben Başbakanın destekçisiyim ama bu konularda çok yanlışı var malesef...

Kamil Çakmak
31.05.2011, 10:06
Son dakika gelişmesi. Polis dün akşam birçok tribün gurubu lideri ve üyesini merkeze almış, mitingde herhangi bir protesto olması halinde başlarının sıkıntıya gireceğini söylemiş.

Ne güzel memleket !

Bu tarafsızlık ilkelerine uyulmamasının sonucunda gelecek tepkiyi onlarda tahmin ediyorlar.

2-3 bin polisle güvenlik sağlarlar bugün..

zeki gursoy
31.05.2011, 10:10

Ne güzel memleket !
kalanlar başbakanı anıtparkta görünce bellerine kadar eğilerek selam versinler....tabi üstlerinde ampüllü bordo mavi tişörtlerle...
rezalet ya, valla rezalet....

Lazman
31.05.2011, 10:17
Bu Tişörtler Neyin Nesi?

Takimin sirtindan oy kampanyasi.
Daha oncede demistim turkiyede hersey birbirine karismis. Siyasetci siyaset yapsa,sporcu spor yapsa,manken mankenlik yapsa hic problem cikmaz.

Harun CAN
31.05.2011, 10:27
tepkiye bişey demem fakat iş hakaret boyutana ulaşmamlı kesinlikle konu ne olursa olsun ordaki nsan bu ülkenin başbakanıdır...

NE kadar da düşünüyosun başbakanı yaa.. Sen korkma bu hükümetin polisi bırak hakareti, orda millet yalanlarla iyice gaza gelip ouuuv eveeeet diye bağırırken sen aradan ufak bi yuh desen polis alır götürür, ağzına s... getirir.!

Külünkoğlu
31.05.2011, 10:27
Günaydın arkadaşlar,

Çok merak ediyorum ne olacak?

Ne olacak İstanbul'dakinin aynısı olacak diyecektim ki Gökçe yazmış..

Ne güzel memleket !

DNA-TS
31.05.2011, 10:33
mesela başları sıkıntıya gireceğini söylerken neyi kast etmişler acaba.şiddet işkence falan mı uygulayacaklar.hani hedef 2023 tü ? la bir protestoyu bile görecek tahammülünüz yok neyden korkuyorsunuz en fazla %1 azalır oyunuz ;)

ünsalyılmaz
31.05.2011, 10:33
Ne olacak İstanbul'dakinin aynısı olacak diyecektim ki Gökçe yazmış..

pazar günü trabzon yürüyüşünde hiçbir taraftar grubu başkanı yoktu.. hatta en önde orta yaşlarda bi teyze vardı.. taraftar grubuyla bizim işimiz yok eğer tepki verilecekse pazar günkü gibi olmalıdır.. hiçbir kargaşa olay çıkartmadan protesto edilmesidir.. amaç başbakanın protesto var olduğunu bilmesi.. kavga falan değil..

Şuşoğlu
31.05.2011, 10:37

Ne güzel memleket !

ileri demokrasi böyle birşey işte

Volkan Albayrak
31.05.2011, 10:37
işte böyle adaletten medet umuyoruz

altinkaya08
31.05.2011, 10:38
Bugünki miting saat kaçta arkadaşlar?

Nihal Ayvaz
31.05.2011, 10:41
Nasıl sinirlendim Gökçe abinin yazdığını okuyunca.İleri demokrasi bu demek yani.

Ahh Trabzon halkı aklını başına alsada şunlara sandıkta cevaplarını verse..

oflum61
31.05.2011, 10:51
Dostum,

Çok basit bir mantıkla olaya bakarsan sorunu kendiliğinden aşacaksın. Sen diyorsunki: ''bu tip başlıkları açmakla siyaset yapılıyor burada'' peki bende şimdi sana soruyorum. Bu tarz başlıkların burada açılmasına izin vermesek karşı siyaset yapmış olmayacakmıyız?;) Hem neden rahatsız oluyorsun ki?

Eğer samimi bir BMN üyesi isen burada bizi ve ailemizi çok iyi tanırsın. Bizim derdimiz asla siyaset olmadı. Bizim tek derdimiz Trabzonspor'dur, başkasını tanımıyoruz. İsterse Kanuni Sultan yattığı yerden çıksın gelsin, onuda tanımıyoruz.

Trabzonspor tek gerçeğimiz...Siyasetçilerin canı cehenneme...

Benim için Siyaset: yalan, dolan, talandır...

Badaloglu kardes,

iste bunun yüzünden sen hep yenilen olacaksin!!! Bana senin su yazdiklarin sunu hatirlatiyor: Bir zamanlar kiz cocuklarini okula göndermiyorlardi diye toplumunda hakaret ediyorlaredi, simdi okuyorlar basi örtülü diye üniversiteye sokmuyor!!!!

Kendimize gelelim!!! Her türlü imkana sahip OLACAGIZ. Daha cok calisacagiz, daha cok kosacagiz, az konusacagiz!

Sen o Gürsoylara, Bayraktara ve diyerlerine sor: Sen nasil Trabzonlusun, Trabzona bir gram faydan yok?!?!?!?

ünsalyılmaz
31.05.2011, 10:53
miting 14.30'da... böylemi bizi sindireceklerini sanıyolar tişört basarak grup başkanlarını karakola alarak.. ben bu haberi duyunca daha çok sinirlendim..!! daha çok tahrik oldum

Celal Demir
31.05.2011, 10:59
NE kadar da düşünüyosun başbakanı yaa.. Sen korkma bu hükümetin polisi bırak hakareti, orda millet yalanlarla iyice gaza gelip ouuuv eveeeet diye bağırırken sen aradan ufak bi yuh desen polis alır götürür, ağzına s... getirir.!

kime yapılmış daha önce böyle bişey ?

Barış Çebi
31.05.2011, 11:02
Erdoğan Bayraktar, istanbulda yaşayan GS li arkadaşları sms ile mitinge çağırıyor. Bu bile komedidir. Senin kime neye hizmet ettiğini çözemedim.
Trabzonda 20 bin adam ellerinde meşalelerle o miting alanında show yapıp taşkınlık yapmadan protestosunu edecekki bu adamlar ancak o zaman hizaya gelecek.
Trabzon şehri uyuma, şehrine ve takımına sahip çık.