PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN cep film festivali (Yakinda...)

Nytre
04.02.2006, 13:11
evet arkadaslar!...

abd.de yapilan ve dünyadaki ilk cep telefonuyla çekilen videolari konu edinen bir festival yapildi...

bende diyorum ki türkiyedeki ilk cep telefonu ile çekilen tribün çekimleriyle ilgili bir yarisma yapalim...

bu yarisma baya uzun sürsün çünkü önümüzde baya maç var ve iyi malzeme toplanir böylece bizim de bir arsivimiz olur ve bu yarisma her sene yenilenir...sizce?

selimberkan
04.02.2006, 13:20
güzel fikirsmileys/smiley32.gif

Jeffer
04.02.2006, 13:22
bencede gerçekten güzel bir fikir

Salih61
04.02.2006, 13:35
Nasil olacak?...Biraz Tarif edermisin?...

atagulep34
04.02.2006, 13:58
GÜZEL FIKIR ARKADASLAR.GÜZEL VE ÖZENDIRICI YARISMA OLURSABÖYLELIKLEDE MAÇA GITMEYI ÖZENDIRE BILIRIZ.

KIYAMETE KADAR SENINLEYIM...

DKaraduman
05.02.2006, 16:43
ben çekmesine çekerim de nasil internete yayacagiz bunu???

atagulep34
07.02.2006, 17:11
ARKADASLAR PEKI ISTANBUL'DAKI TAKIMDASLARIMIZ NASIL KATILACAKTIR BUNU HIÇ DÜSÜNMEMISTIM AÇIKÇASI FIKRI OLAN YAZSIN.

Karahan35
07.02.2006, 17:21
cep telefonlari ile çekilen görüntüleri izleyebilmemiz içinmpegablePlayer yüklememiz gerekecek

Nytre
07.02.2006, 18:56
arkadaslar ben söyle düsündüm olayi....

bu yarisma diyelimki bir ay sonra baslar ve 6ay sürer. 6aylik süre içerisinde herkes diyelim ki 3videoyu asmamak kaydiyla çekim yapar ve bu bir web havuzunda toplanir. daha sonra bir ay içeirsinde kurulan birjuri tarafindan ya da anket usulü olarak oylama yapilir ve birinci ikinci ve üçüncü secilir.

bu secimler kategoreilerede ayrilabilir. örnek : görüntü olarak , ses olarak , ortam olarak gibi...

ödülde iyi bir sey olur.. örn:kombine ...

cep tel. ile çekilen görüntülerin internet ortamina ya da web ortamina nasil aktarilacagi konusunu tam bilmiyorum.. bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

halay_37
08.02.2006, 13:24
ÇOK GÜZEL BIR FIKIR AMA BUNLARI NASIL YAPACAGIZ

Nytre
08.02.2006, 13:32
zor bir sey degil ki...

ben yönetimden kaya ile konustum o da yönetime iletecek...

simdi çekecegiz cep telimizden filmeleri onlar bir orada dursun.. daha sonra belirtilen bir adrese (mail adresine) gönderilir..

bunu pc. ortamina iletirken usb kullaniliyor...

bunu yapmak zor bir sey degil..

bunu biriktirmeye baslayalim bence.. iyi bir de arsivimiz olur.

saglam
08.02.2006, 14:00
zor bir sey degil ki...

ben yönetimden kaya ile konustum o da yönetime iletecek...

simdi çekecegiz cep telimizden filmeleri onlar bir orada dursun.. daha sonra belirtilen bir adrese (mail adresine) gönderilir..

bunu pc. ortamina iletirken usb kullaniliyor...

bunu yapmak zor bir sey degil..

bunu biriktirmeye baslayalim bence.. iyi bir de arsivimiz olur.

güzel fikirsmileys/smiley20.gif
yönetim ilgilenecektir bununla, az sabretsmileys/smiley2.gif

Nytre
09.02.2006, 18:02
yönetim ilgileniyor.. gerekli altapi hazirlandiginda (kurallar-süre-ödül-verilerin nerede toplanacagi gibi) bir ilan ve yine bu konudan mevzuya devam edecegiz..

ayrica aklima su geldi.. bir maçtan farkli arkadaslarimiz farkli görüntüler çekmis olabilir.. bu durumdada sanirm aralarindan en güzelleri secilecektir..

Çakır
01.03.2006, 11:43
Yönetim olarak bu konu üzerine odaklanmis durumdayiz, yarismayla ilgili tüm detaylar (kurallar, ödüller, jüri seçimi, gönderme ve degerlendirme süresi vb) konuyla ilgilenen arkadaslarla da temasta kalinarak en iyi sekilde belirlenmeye çalisiliyor. Gerekli tüm hazirliklari tamamlayip, yarismanin Mart ayinin ortasinda eksiksiz olarak baslamasini saglayacagiz.

Öncelikle öneriyi bize sunan Emin'e ve destek olan tüm arkadaslara tesekkürler. Sagolun arkadaslar, hep birlikte güzel bir ilki daha ortaya çikaracagiz.

eys_61
01.03.2006, 12:45
ooooooo süper valla.çok güzel seyler çikacaktir eminim

Adem Erdoğan
01.03.2006, 22:48
güzel bi fikirde benim 6210 da kamera yok.neyse artik bizde jüri oluruz.

Nytre
02.03.2006, 01:53
bu organizasyondan önce acaba bir telefon kampanyasi mi yapsak? :)

en azindan arsivimizin boyutlari iki üç katina çikacaktir....

Kaya'ya Çakir'a ve diger bmn yönetim kurulundaki arkadaslara da ben tesekkür ederim benimle ilgilendikleri için.

Çakır
30.03.2006, 16:56
Arkadaslar, daha önce Mart ayinda yapacagimizi açikladigimiz Cep Film Festivali organizasyonunu mevcut takvimdeki sikisikligi ve düzenlemeyi planladigimiz organizasyonun büyüklügünü göz önüne alarak yaz aylarinda baslatma karari aldik.

Zaman sorunu yasamayacagimiz kapsamli bir organizasyon gerçeklestirebilmek amaciyla, yarismamiz sezon sona erdikten sonra,takimin yaz kampinda oldugu dönemdebaslayacak ve önümüzdeki sezonun baslarinda sona erecek.

Yarismayla ilgili tüm ayrintilari ve takvimi belirlendiginde sizlere duyuracagiz. Bilgilerinize.

Nytre
30.03.2006, 17:35
tesekkürler çakir kardes... iyi çalismalar.