PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'u Şahsi Menfaatler İçin Yalnız Bırakan Trabzonspor'lular!

U.Sadıkoğlu
29.05.2011, 20:12
Bugün Türkiye'nin 4/1 yanında Trabzonspor'lu taraftarlar olarak gayet demokratik bir şekilde protestomuzu gerçekleştirdik..

Fakat burada ters veya yanlış olan bi durum vardı..

Hemen hemen adı tribünde okunan tüm taraftar grupları veya taraftar oluşumları oradaydı..

Fakat bizleri yalnız bırakanlar gerek bazı taraftar grupları ve Trabzonspor'lular gerçekten çok ayıp etmiştir..

Bizler her zaman önce Trabzonspor dedik fakat bugün görüyoruz ki bazıları beslendikleri yerlere ihanet edemiyorlar gerçekten yazık.. Çok yazık..

"Trabzonsporluyum" diyen herkesi aynı noktada buluşup yaptıklarının sorgulanma vakti gelmiştir.

Ali YİĞİT
29.05.2011, 20:23
Birbirimizle kavga etmemiz,Bi grup bağırırken diğer grupun onlara uymaması için başka besteler söylemesi aslında bazı gerçekleri çokta güzel önümüze sundu bugün.

Herkes istiyo ki benim dediğim olsun,Trabzonspor şahsı egolar altında kullanılıyor.

Barış Burak
29.05.2011, 20:27
her şerde bir hayır vardır derler ya, işte hayır burada bence... bu dar zamanlarda birlik olunacaktır.

Canberk
29.05.2011, 20:28
Aferin hepsine koca bir aferin...
Adamlara bak hele kendi menfaatimize gittik orda yürüdük (yürüdünüz) sanki...

Bunlar böyle oldukça daha çok maça Ayar çekerler...

Hekimoğlu
29.05.2011, 20:32
Onlara Trabzonsporlular demeyelim başlık hoşuma gitmedi onlara satılıklar diyebiliriz adiler diyebiliriz maşa diyebiliriz Trabzonsporlu diyemeyiz.

vse61
29.05.2011, 20:37
Trabzonspor'luluğun İstanbula(güçlüye) karşı başkaldırı olduğunu anlamayan tam anlamıyla Trabzonspor'lu olamaz.

Mollasalihoğlu
29.05.2011, 20:42
Herkes şahsi egolarını bir kenara bırakmadığı sürece zaten bizim taraftarımızın organize olamayacağı aşikâr..

TSuha61
29.05.2011, 20:55
Kişisel menfaatler, Trabzonsporun önüne geçmişse ben onlara zaten trabzonspor taraftarı demiyorum.. Sadece "gibi görünenler.."

Mert67
Bu adamlar utanmaya başladım.Ne yazık ki Trabzon'daki tribünleri de bunlar ele geçirdi.

Burak
Anlamadım nedenini ama çok ufak birşey yüzünden tepki gösterdiğimiz medyaya iyi malzeme verdik bugün.

U.Sadıkoğlu
29.05.2011, 20:57
Anlamadım nedenini ama çok ufak birşey yüzünden tepki gösterdiğimiz medyaya iyi malzeme verdik bugün.

Mevzu bugün ki fener'li mevzusu değil..

Bugün o platformda bizleri yalnız bırakan sözde Trabzonspor'lular..

Yanlış anlaşılma olmasın.. Medyanın malzemesini yiyeyim adam geliyor orada kaç kişinin arasında Trabzon forması altında fb forması aynı şeyi bi Trabzonspor'lu yapsa..

Haber şu olurdu " Trabzonspor taraftarı tahrik ettiği fenerbahçeli gruptan nasibini aldı " !!!

Bıyıklıoğlu
29.05.2011, 21:00

Bugün o olaylar olmasaydı buna eminim,basın bu kadar yer vermeyecekti bu habere...

POYRAZ
29.05.2011, 21:19
.............................

Hasan Cubukcu
29.05.2011, 22:52
burda tglilerden yöneticimiz varmi bilen varsa lütfen özelden cevap verirse menun olurum !!!

Hürgün Aygün
29.05.2011, 23:17
Bu grubun ne olduğu bugün değil ya içerideki İBB ya da G.Antep(tam hatırlayamadım) maçından önce ortaya çıkmıştı.Siyaset uğruna Galatasaray'dan Trabzonspor'a dönen ve ardından ben zaten Trabzonluyum 2.takımım Galatasaray diyen siyasetçiye karşılamaya yaptıklarında ne oldukları belli olmuştu!

_OziloZ_
30.05.2011, 00:15
Karabük maçı dönüşü gece 4'de takımı karşılamaya gitmiştik kardeşimle. Bir tanesi genç trabzonsporlular idi sanırım ama diğer grubu bilmiyorum hatta grup mudur onu da bilmiyorum. Bir ara akp mevzusu yüzünden neredeyse kavga çıkacaktı. Hatta orada beklediğimiz 1 saat içerisinde 2 kavga çıkmak üzereyken araya girenler tarafından insanlar yatıştırıldı. Yapılan tezahuratların da % 90'ı küfürdü. Eğer orada takımı karşılayanlar stada gidip takımı destekliyorsa gerçekten yazık.. Şurada 1 saat beklemiştik ve o sürede tahminen 200 kişi kadar insan bile birbirine tahammül edemedi. geçtiğimiz yıllarda 3 sene üstüste kombine almıştım sonra taraftara kızıp ligtv aldım. 2 senedir maçları ligtv'den izliyorum tek maça bile gitmedim.. Konuyla alakası yoktu belki ama yine de yazmak istedim..

hodlu
30.05.2011, 00:23
Aslında çok güzel ve gerekli bir başlık ama açıkça yazamadığımız gerçekler yüzünden gerekli yararı sağlamayacak...