PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DreamBox hakkinda bilgilendirme ...

Cem Zırıh
29.05.2011, 13:52
Arkadaslar madem ki ligtv yi kapatma konusunda herkes hem fikir bu konuda su ortaya cikiyorki her ne kadar ligtv yi kapatiyor olsakda kimse takimimizin maclarini izlemekdende geri kalmak istemeyecekdir ... Su unutulmamalidir ki yasal olmayan dreambox kullanimi degil yayin in izinsiz dagitimidir bu yuzden bu konunun herhangi bir sakincasi oldugunu dusunmuyorum bu baslik altinda herkes birbirine maclari izlemek konusunda dreambox un temin edilebilecegi yerler konusunda yardimci olabilir internet uzerinden satin alimlarda daha cok indirim oluyor diye duymustum benimde net bir bilgim yok acikcasi bu konuda bilgili olan arkadaslar yardim ederlerse seviniriz ...
Elveda Pisligtv ...

Burak DERELİ
29.05.2011, 13:56
bunların burada konuşulması yasak.Hem yasal açıdan hemde forumumuz açısından.

Miraç Atalay Çiftçi
29.05.2011, 13:57
Maçların yayın haklarını elinde bulunduran LigTv'nin internet üzerinde bu konuda yapılmış tüm yorumları neredeyse takip ettiğini, özellikle bizim gibi futbolla alakası olan sitelere konu hakkında bilgilendirme göndererek suçun sabitliğini hatırlattığını göz önünde bulundurursak, LigTV'yi yasa dışı yollardan izlemenin yanı sıra bunu sağlayacak yolların da sitemiz bünyesinde bulunması imkansızdır.

Uydu ve teknolojileri başlığında DreamBox kutusu ve alıcısı hakkında konuşulabilir fakat içeriği asla ve asla ligtv olamaz, olmamalıdır.