PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Taksim, Trabzon Meydan'daydık...

Sayfa : [1] 2

Cafer KILIÇSOY
26.05.2011, 18:23
Trabzonspor'a yapılan haksızlıkları protesto etmek için pazar günü saat 13:00'de Taksim Meydanında düzenlenecek protesto yürüyüşüne tüm Trabzonsporlular davetlidir!

Tarih: 29/05/2011
Yer: Taksim Meydanı
Saat: 13:00

Hasan ZAİMOĞLU
26.05.2011, 18:25
dershaneden tüyüp geliyorum !

iskenderunlu
26.05.2011, 18:27
İskenderun'da formamla geziyor olacağım size destek için

haltun
26.05.2011, 18:36
hafta sonu taksimdeyizz

Gürsoy61
26.05.2011, 18:49
Hele şükür,çok güzel oldu BMN ninde destek vermesi.

Yılmaz
26.05.2011, 18:51
hayde millet haftasonu hava da güzel , zamanı gelmedimi ?

Ömer Faruk61
26.05.2011, 19:22
Oradayım Allahın izniyle....

Ünal Cumhur
26.05.2011, 19:25
Oradaym inşallah

Murat Altun
26.05.2011, 19:27
Yinemi yürüyoruz

Sezon boyu söyledik iş işten geçmeden birşeyler yapın çalınıyor yine şampiyonluk sezon sonu çalınan şampiyonluğun ardından yine yürürüş yapsak ne olacak yapmasak ne olacak diye Bence fenevlileri eğlendirmekten başka bir işe yaramaz

Yada bir karşı duruş gösterilecekse artık bu yürüyüşle birlikle çoook uzun soluklu bir protesto başlatmalıyız bir yürüyüşle kalmamalı
Her ortamda her maçta her oraganizasyon da protestoalrımızı yapmalıyız pankartlşa olur tezahüratla olur artık her neyle olursa bu işi unutmadığımızı ve artık canımıza tak ettiğini anlamalılar

Her maç her ortam her organizasyonda her yerde

Bize her yer PROTESTO

ertekin61
26.05.2011, 19:32
Pazar günü taksimdeyiz!!! Keşke lig bitmeden yapılsaydı yürüyüş...

EmRe-61
26.05.2011, 19:33
Toplayabildiğim kadar adam toplayıp pazar günü bende oradayım inşallah.

Emre EFENDİOGLU
26.05.2011, 20:01
Valililk vs. izin falan var mı?

Serhat
26.05.2011, 20:03
Bütün Barbaros Orda olacagız ;)

Yaşar
26.05.2011, 20:03
İzin varsa yürüyüş de var. Ordayız Allah'ın izniyle.

lemi61
26.05.2011, 20:14
sampiyonluk treni gitti bille neyi degistirecegizki??? adamlar takmiyor bile

SEDER
26.05.2011, 20:40
bence geç kaldık..bu yürüyüşü zamanında yapacaktık..sezon içinde hıncal haklımı diye açtığım başlıklar itinayla kapatıldı.şampiyonluğumuzu çalıyolar birşeyler yapmamız lazım naralarına kulaklar tıkandı. ta o zaman şampiyonluk kaçtıktan sonraki yürüyüş taleplerine katılmayacağımı belirtmiştim.

5 ay önce açılan başlıklar ve yorumları lütfen okuyun

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27975

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=27251

Mustafa Ayazoğlu
26.05.2011, 20:41
Bakanın başkanın şampiyonluğu vermiş. Taraftar olarak arkanda duran olmaz.

Bu saatten sonra hiç bir yarar ve fayda sağlamaz.

Hasan ZAİMOĞLU
26.05.2011, 20:42
sampiyonluk treni gitti bille neyi degistirecegizki??? adamlar takmiyor bile
takmasınlar,iplemesnler,tiklemesinler .... biz her daim kol kola olduğumuzu gösterelim onlar isterse kıçlarını dönsünler ;)

Ilelioglu
Basbakan'a da gönderme yapin lütfen...

Ayrica Yönetime'de...

:mad:

Enes Ünal Kaya
Geç Kaldık... Çok Geç..

Ama Sesimizi Medya ya Duyururuz.. Kaç Gündür Her Yerde Görüyordum Bunu.. Bmn Yi Bekliyordum

Ilelioglu
26.05.2011, 20:43
Keske bende olsaydim, ah ah....:cool:

bASTURk
26.05.2011, 20:50
Oradayız !

Ilelioglu
26.05.2011, 20:59
En iyi protesto ve en cok ses getiren 31 Mayis'ta Trabzon'da olabilir ancak, müthis bir kalabalik ve "Bizim oyumuz TRABZONSPOR'A"diye haykirmak...!!

Futbol Siyaset birbirine karismasin, yeter yahu...!

Barış Burak
26.05.2011, 21:02
ordayım. aöf sınavına girmem gelirim.

Hasan Algan
26.05.2011, 21:16
cumartesi istanbula uçuyorum ama pazara kalabilir miyim bilemiyorum.. eğer kalırsam orada olacağım formamla bağıra bağıra !!!!

Bıyıklıoğlu
26.05.2011, 21:18
Aöf sınavı var mecbur sınava gideceğim.Yoksa askerlik kapıya dayandı alıp götürecekler beni :)

Yetişirsem orada olacağım...

Sibel
26.05.2011, 22:19
İlk hedef,AZiz ve çetesini unutmayın...

Nytre
26.05.2011, 22:46
cok basarılı olacagını dusundugum bır protesto olacak !

sağduyulu - kendısını sadece trabzonspor taraftarı olarak goren ve hıc bır şemsiyeye gerek duymayan özgür trabzonsporluların pis düzene (kendı ıcındekı bıle!) haykırısı olacak !

trabzonspora siyasetı bulastıranlara ve hala bulastırmaktan utanmayanlara ve de çirkef azizeye ve mevcut yonetıme de .... tepkimiz bitmeyecek !

Samet Türkmen
26.05.2011, 23:26
Bu organizasyonun facebook'Ta veya başka bir yerde sayfası var mı ? Az ihtimal olsa da bir yerde Bursa,İzmir gibi illerde de olacağını okudum. Bilgi edinmem lazım.

SeRHaD
26.05.2011, 23:32
Arkadaşlar şampiyonluk giderken niye yapmadınız diyenlerde oluyor ama,Biz dedik ya şampyion olmak için her yok mübah değil,Adamlık görsünler diyeceğim ama görmezler..bende sınavlar nedeniyle gidemiyorum yoksa ist. gidecektim..

Fatih Öztürk
26.05.2011, 23:41
sövmek varsa bende ordayım.

Kul
26.05.2011, 23:52
Bu organizasyonun facebook'Ta veya başka bir yerde sayfası var mı ? Az ihtimal olsa da bir yerde Bursa,İzmir gibi illerde de olacağını okudum. Bilgi edinmem lazım.

Bursa'da organize birşey yok Samet.. Heykel'de gerekli izin alınmadan böyle birşeye kalkışmak saçmalık..

Facebook'ta o başlığı açan arkadaşın ne kadar Bursa bilgisi olduğu ortada bence gerek yok.. Yapılacaksa İstanbul'da tüm dernek ve federasyonların birleşerek gerçekleştireceği güzel bir protesto olabilir.

Ahmet Kuru
26.05.2011, 23:52
Bende inşallah orada olacağım...Bu protestoyu diğer taraftar gruplarıda biliyor mu? Yani reklamı yapıldı mı tabiri caizse?

Çağdaş DENİZ
27.05.2011, 00:12
benim başlığım kapatıldı şimdi BMN başlık açıyo hayret birşey yaa
dedik ki biz izin alacağız sorumlulukn bize ait.yok dediler son gün başlık açıyolar
bu kadar da olmaz yahu.1 hafta önceden organize olmamız lazımdı...

Cafer KILIÇSOY
27.05.2011, 01:21
Çağdaş BMN'de organizasyon başlıklarını İl Temsilcisi Yöneticisi ve onun bilgisi dahilinde İl Temsilcileri açar.

Bu bir kuraldır kardeşim, şahsi olarak algılama.

Fanatik34
27.05.2011, 01:27
31 Mayis´ta muhtemel Trabzon´da da kendi adamlarini meydana getirerek güya Mitingde gövde gösterisi yapacaklar.

Bu yürüyüsün en az Trabzon´da ki Miting kadar kalabalik olmasi gerek, yoksa 1000 kisiyle hicbir anlami olmaz!

r9emre
27.05.2011, 01:32
Bence 31 Mayıs'ta Trabzon'da tüm taraftarlar toplanıp Erdoğan mitingini protesto edip engellemelidir.Taksim'de yapılacak olan yürüyüşten 1000 kat daha ses getirir,tüm siyasilerin korkulu rüyası oluruz.

bordolumavi
27.05.2011, 01:36
ark lar bu tarz yuruyusler ıcın 200-300 kısı ıle ses getırmek ımkansız hatta komık duruma dusuluyor bence,kımse kızmasın alınmasın ama bosuna toplanılmıs oluyor,,,bu baslık yerıne bence basbakanın trb dakı mıtıngınde o mıtıng yaparken trb ıcınde cok kalabalık bır yuruyus yapmak cok daha fazla etkıleyıcı olur ama tabı buna ızın verırmı emnıyet oda ayrı bır konu,,,cunku konu basbakan oluyorsa en ufak bır protestoya ızın verılmıyor...basbakan konusma yaparken cok yukse bır sesle trabzonspor tezahuratları ıle basbakanın sesını kesmek onu cıleden cıkarırdı:)) tabı secımı kzanırsa lıgden dusmekte bu ısın bı rıskı:))

mda61
27.05.2011, 02:15
Bende oradayım.

İstiklal'de Fenerli dövmek yok ama yazık adamlara. Gelmeseler bari o gün formayla oralara :)

Hamdi Karamahmutoğlu
27.05.2011, 02:29
Orada olacağım.
Bilecik'ten sırf protesto için gelecek Akrabamla beraber.
Trabzonspor'un 'dik duruşu'nu dosta, düşmana göstermek için.

Enes Ünal Kaya
27.05.2011, 03:05
http://www.bobiler.org/Hayaldi_gercek_oldu_m208955n_yekfb

Hayaldi Gerçek Oldu

Tyler Durden
27.05.2011, 03:08
Çağdaş BMN'de organizasyon başlıklarını İl Temsilcisi Yöneticisi ve onun bilgisi dahilinde İl Temsilcileri açar.

Bu bir kuraldır kardeşim, şahsi olarak algılama.

sorumu yanlis anlamada, BMN temsilcisi yuruyus icin valilikten izin mi aliyor?Merakimdan soruyorum..niye boyle bir kural oldugunu merak ediyorum

Çakıroğlu İhsan
27.05.2011, 03:38
Bende topluyorum akrabaları ordayız..

zekeriyya
27.05.2011, 08:16
ben ve tayfam ile oradayız inşallah

Ali YİĞİT
27.05.2011, 09:10
Ordayım!!!

Gökçebey
27.05.2011, 09:16
Bursa'da organize birşey yok Samet.. Heykel'de gerekli izin alınmadan böyle birşeye kalkışmak saçmalık..

Facebook'ta o başlığı açan arkadaşın ne kadar Bursa bilgisi olduğu ortada bence gerek yok.. Yapılacaksa İstanbul'da tüm dernek ve federasyonların birleşerek gerçekleştireceği güzel bir protesto olabilir.

Ezbere iş yapılıyor. Trabzon'daki protestonun toplanma yeri Meydan/Belediye önü. Burası günlerdir kapalı. İnşaat alanı. Hiçbir yerine giriş yok. Ee nerede toplanacak bu millet? Valilikten izin alınmış mı? Seçim arefesinde zaten Trabzon gergin. Gösteri provokasyona uygun. İzinsiz yürüyüş yapmaktan millet kafasına cop yerken biz kime hizmet etmiş olacağız?

Trabzon ayağına temkinli yaklaşıyorum ben. Oturduğu yerden hayde yürüyelim diyenler valilik izin belgesini sunsunlar bakalım. Yoksa iş korsan eyleme dönecek.

winner
27.05.2011, 09:33
Böyle bir organizasyona gerek olmadığını düşünüyorum.

İşin sorumlusu belli, tepkinin zamanı da çok açık.

Hem de demokratik yollardan ve en ses getirecek şekilde.

Bir milyon kişiyi yürütseniz böyle ses getiremezsiniz.

Trabzonspor'un bu şehir ve camia için ne demek olduğunu anlayacağız.

Trabzonspor birinci öncelik mi yoksa bu laf hikaye mi...

Burçak
27.05.2011, 09:34
bu iş baştan beri amatörce geliyor bana. haydi yürüyoruz dendi çıkıldı bi yola. basında haber olunca da ..
ama belirtilen yerler için izin alınmış mı. yada oralara gidilirse kim ile muhatap olunacak vs belli değil.

arifberkay
27.05.2011, 10:00
Geç kalınmış bir organizasyon ama yine de oradayız...

İlyas Özdemir
27.05.2011, 11:38
bende yürüyüşün faydasız olacağı kanısındayım Trabzonda yapılacak mitinge yoğunlaşmamız gerekir diye düşünüyorum eğer iktidar partisinin Trabzon mitinginde ses getirirsek çok daha anlamlı olur ayrıca önümüzdeki sezon Trabzonda oynanacak ilk maçtan önce temiz lig istiyoruz konulu bir açık hava toplantısı yapılabilir 10-20 bin kişi toplayabilsek çok ses çıkarabiliriz

Yiğit Gayretli
27.05.2011, 11:41
Orda olmak için ciddi bir savaş vereceğim :)

erolizmts
27.05.2011, 12:13
Şu saatten sonra yapılacak bir yürüyüşün ne ilgi çekeceğini ne de dikkate alınacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal "bunlar yine ağlıyorlar" tarzı şekilde algılanacaktır.

admiral99
27.05.2011, 18:41
Cok yanlis! is isten gecmis artik. bu yuruyus ve protestolarin adresi Trabzonspor kulubu olmali. Iyi futbolcular birer birer rakiplere gidiyor ve yonetim hala uyuyor. Transfer de cok geride kaldi Sadri Sener. Resmen herkes alacagini alsin kalanlari da biz aliriz havasi var.

Lig devam ederken federasyona bir yuruyusu anlardim ama su an ki yuruyus positif anlamda hic bir sey katmaz.

güneyli
27.05.2011, 18:52
Milletin burnundan soluduğu zamanda aman dikkat....Yürüyüş ve protesto temel bir hak...Bunu şunun için söyledim,az önce haberlerde star gazetesi baskını yapan grubun içinden 6 kişi polis tarafından alınmış polis arabası içindeki gençlerden birinin üzerinde Trabzonspor forması...Millet fiziksel olarak dejarj olacak yer arıyor...

Ilelioglu
27.05.2011, 19:01
Şu saatten sonra yapılacak bir yürüyüşün ne ilgi çekeceğini ne de dikkate alınacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal "bunlar yine ağlıyorlar" tarzı şekilde algılanacaktır.

31 Mayis'ta Trabzon'da Basbakani protesto et bak nasil ilgi cekiyor.

Bence o gün Trabzon'da yürüyüs olmali.

;)

Mehmet Cihan Kocaman
27.05.2011, 19:03
31 mayısta akp mitingi var saat 14.00'da.
Asıl yürüyüş,protesto orda olmalı.Miting ataparkda yapılacak.Trabzonsporluyum diyen herkes orda toplansın protesto etsin.Olmadı pankart açsın!

Ilelioglu
27.05.2011, 19:07
31 mayısta akp mitingi var saat 14.00'da.
Asıl yürüyüş,protesto orda olmalı.Miting ataparkda yapılacak.Trabzonsporluyum diyen herkes orda toplansın protesto etsin.Olmadı pankart açsın!

Neden olmasin ki, Trabzonsporlu Fanatiklerin sayisi en az oradaki kalabalik kadar olur ve sesleri daha fazla cikar, önemli olan o alana girebilmek.

Pankart'ta acilsin tabiki...."Bir aksilik olmadi Sayin Basbakanim, Aziz'in ayarladi...!"

güneyli
27.05.2011, 19:13
Bütün kameraların beklenti içinde olacağı Trabzon mitingi bulunacak en uygun mekan...Her protesto Tüm Türkiyede yankı bulur..

Ilelioglu
27.05.2011, 19:15
Bütün kameraların beklenti içinde olacağı Trabzon mitingi bulunacak en uygun mekan...Her protesto Tüm Türkiyede yankı bulur..

Kesinlikle, zaten eger bu protestoyu yapmazsak bazi seyleri kabul ettigimiz anlamina gelir.

"Haksizliga" dur denmeli artik...!

Mehmet Cihan Kocaman
27.05.2011, 19:24
Neden olmasin ki, Trabzonsporlu Fanatiklerin sayisi en az oradaki kalabalik kadar olur ve sesleri daha fazla cikar, önemli olan o alana girebilmek.

Pankart'ta acilsin tabiki...."Bir aksilik olmadi Sayin Basbakanim, Aziz'in ayarladi...!"

aynen öyle..
Trabzona geldiğine pişman olsun başbakan.

sercaninanc
27.05.2011, 19:36
dekoder kıralım

sercaninanc
27.05.2011, 19:38
mtingi boykot edin kimse gitmesin bi protestocular gitsin yakıp yıkmaya gerek yok sessiz kalırsak 2004 teki gibi gene alırlar elimizden

Ilelioglu
27.05.2011, 20:44
mtingi boykot edin kimse gitmesin bi protestocular gitsin yakıp yıkmaya gerek yok sessiz kalırsak 2004 teki gibi gene alırlar elimizden

Sessiz kaldigimiz sürece haksizliga ugrayan hep biz oluruz, Basbakan'a gereken tepki gösterilmeli ve buna bu Halkin sonuna kadar hakki var ve kimse bu haklarini ellerinden ALAMAZ....!!!

Mertcan
27.05.2011, 21:25
Ordayız !:cool::cool::cool::cool::cool:

Burak TOSUN
27.05.2011, 21:38
Geliyorum! Sanaldan çıkmam gerek artık.

Fatih Solmaz
27.05.2011, 21:38
kamil kamil konuşup adamın canını sıkmayın ordayız!!!!

Barış Bağcıoğlu
27.05.2011, 21:40
Ankara'da Güvenpark tayız

U.Sadıkoğlu
27.05.2011, 21:43
Abi konuyu açtığın için teşekkür ederim benim konu kilit yemişti :D nasip burayaymış..

jackal
27.05.2011, 22:22
bence geç kaldık daha önce yapılmalıydı. daha öncede lig bitiminde binlerce kişi yürüdü sonuç ortada. ama yinede orada olacağım inşallah.

Mehmet
27.05.2011, 22:46
Bu neyin protestosu olacak.

Kendi elimizle kaybettiğimiz Şampiyonluğun mu?

Trabzonspordan ayrılan futbolcularımı?

Giden futbolcuları elinde tutamayan yönetimi mi?

Yoksa futbolcu transferinde geç kalınmasınımı?

Şampiyonla aynı puanı almışız bunun keyfini mi çıkartacağız?

Seneye 3. olmaya bile razı oluruz da heralde onuda göremeyiz bir daha asıl bundan korkuyorum !

Gürsoy61
28.05.2011, 00:18
Şahsen benim protestom Sadri Şener'e,yönetimin becereksizliğine ve futbola siyaset karışmasına olacak.

yalniz adam
28.05.2011, 00:24
bence gitmeyin arkadaşlar..onlar bir şey anlayacak durumda değiller..haram helal bilmeyen adamları protesto etsen ne etmesen ne..allaha havale edin..

Ilelioglu
28.05.2011, 00:39
bence gitmeyin arkadaşlar..onlar bir şey anlayacak durumda değiller..haram helal bilmeyen adamları protesto etsen ne etmesen ne..allaha havale edin..

Bu mu yani?

:rolleyes:

Emre GÜRDAL
28.05.2011, 00:43
mitingdeyim inşallah ama formamla beraber herkesn orda olması lazım tabiki formasıylan...

Sibel
28.05.2011, 00:44
İlk hedef Aziz Yıldırım,TFF,MHK olmalı...

Çağdaş DENİZ
28.05.2011, 00:46
cumartesi gece şilede mangalda olacağım.pazar öğleye de taksime yetişmeye calışacağım.
hep destek tam destek:D

cafer abi bu arada tepkim sana değildi yanlış anlama sakın;)

Ilelioglu
28.05.2011, 00:49
31 Mayis AKP Trabzon Mitingi;

Basbakan:

Tanjant hayaldi gercek oldu...
Zagnos hayaldi gercek oldu...
E bak Stat'da gercek olacak, oda hayal degilmiydi?...
Futbol'a gelince; Fenerbahce'nin Sampiyonlugu hayaldi gercek oldu...

Faruk'ta alkislar, Halkimiz'da dinler bu emege saygi göstermeyeni...

Ah ah orada olacaktim ki, nasil haykirirdim...

Uykusuz gecen gecelerim, sinavlardan aldigim kötü notlar, bugünki sinavimin kötü gecisi, niye?

Cünkü zamanim hep burada gecti, yani BMN'de. Niye?

Cünkü Trabzonspor'u cok seviyorum, onsuz yapamiyorum. Bizde emek verdik.

27 yildir bekliyoruz ama yarisin tam ortasinda bir ülkenin "Basbakani" ülke Futboluna bircok kez kara leke sürmüs Kulübun Baskanini ve Futbolcusunu makaminda agirliyor ve diyorki "bir aksilik cikmasin"...

"Ayarlariz" cevabini aldigi halde, yüzü eksimiyor halen devam gülüyor...

Oysa Türkiye'nin ekonomik sorunlari, hukuk sorunlari, terör sorunlari, vs yokmu?

Bütün bunlar bittide sira Futbol'a mi geldi yani?

Yazik benim gibi gelecegini bile Trabzonspor icin feda etmeye göze alan genclere. Gelecegini bile riske atanlara.

Bunun karsiligi saygisizlik bunun karsiligi haksizlik bunun karsiligi bu olmamaliyidi kesinlikle.

Yaziklar olsun bütün bu adilikleri bizlere yasatan ve buna göz yumanlara.

Hepsine yaziklar olsun, hakkim varsada haram olsun.

Ilelioglu
28.05.2011, 00:52
İlk hedef Aziz Yıldırım,TFF,MHK olmalı...

Ilk hedef Basbakan olmali....:rolleyes:

O bile bütün bunlara göz yumdu ve taraf oldu, oysa bir ülkenin Basbakani sempati duysa dahi haklidan yana olur.

U.Sadıkoğlu
28.05.2011, 03:24
Başlık çok ilgisiz haydi Trabzonspor'lular haydi..

Yılmaz
28.05.2011, 10:30
o saatelerde mecburen orda olacağım , bi ara çıkar meydana nabız alırız !
ama neyin protestosu olacak bu merak ediyorum ,
pasif protestocuyuz o gün =)

DNA-TS
28.05.2011, 10:58
neyi protesto edecek trabzonspor taraftarları? yada ne değişecek? trabzonda papila olayından sonra 30000 kişi yürümedimi ne değişti? sadece medyada 30 saniyelik haber oldu bakıyoruz aradan 7 sene geçmiş düzen gene aynı yani bu eylem gene bir sonuç cıkarmayacak.haa tepkimizi gösterelim derseniz böyle yürüyerek horon oynayarak tepki olmaz lig tv si olan onu iptal eder olmayan malum medya organlarını almaz ne bileyim gerekli mercilere tepkilerini belirten fakstır maildir bişe gönderir. ama işin kolayını bulduk doğru meydanlara.böyle yaparak gitgide antipatik oluyoruz haberiniz olsun.senin başkanın bakanın milletvekillerin ne tepki verdi ki olan bitene.

Osman Erdoğan
28.05.2011, 11:03
bence taksimi secmek cok tehlikeli bu organasizyonu yapanlar olacakları üstleniomu cok merak ediyorum es kaza orda bdp fln ve onun benzeri gruplarda miting yaparsa orda olacakları tahmin bile edemiyorum veya bir patlama olursa ve atı alan üsküdari gecdi bundan sonra ülkeyi yıksakda yok son olarak ben trabzon taraftarını gecen atv de yapdıkları gibi ezik duruma düşürmelerini istemiyorum hatırlıosanuz bir aynı dedim gibi karşılaşma olmuşdu trabzon taraftarını yerden yere vurmuşlar istedimiz kadar haklı olalım herkes ffarklı yorumlamışdı...trabzon sehrinin artık olaylarla anılmasını istemiyorum

hamucera
28.05.2011, 11:28
protesto güzel ama ne önemi var şimdi düşünüyorum. Çünkü daha önce de çok yapıldı değişen birşey yok. Yine olmayacak aksine arkadaş söylediği gibi daha antipatik oluyoruz. Senin başkanın milletvekilin tepki vermiyorsa sen ne kadar yürürsen yürü. Birşey yapılacaksa bu etkili olmalı. Miting mi olur yoksa unutmuş gibi görünüp sandıkta mı olur onu bilmiyorum iyi düşünmek gerekiyor. Ama ortak fikir bu saatten sonra değişen birşey olmaz inceden ve etkili bir mesaj vermeliyiz. Şu an bulunduğum serviste zurriyet var ve bizden 1 kelime haber göremiyorum. Bu bile bir etkidir aslında.

U.Sadıkoğlu
28.05.2011, 11:38
Peki ya ne yapalim beyler antipatik olalim bizi bizden baskasi sevmedin zaten istemiyoruz. Yuruyusun amaci Ttabzonsporun yalniz olmadigini kamuoyuna gostermek bu kadar basit ndden bu kadar karsi ciktiginizi anlayamadim..

Osman Erdoğan
28.05.2011, 11:59
işte yanlış burda bizi bizden baska seven yok degil bizi fbden cok seven var biz kendimizi sevdircez yoksa eskişehirspor van gelir şampiyonlu elimizden alır kamulaşmayı daha hiiçbir yönetim başaramamış tepki verilir ben sadece taksimin tehlikeli olcandan yanayım

U.Sadıkoğlu
28.05.2011, 12:20
Düşün ki bi kız var çok seviyosun aşıksın böyle deli gibi gecen gündüzün o..

Kızı annesi istemedi, babası istemedi , kardeşleri istemedi, en yakın dostları istemedi , en yakın akrabaları bile istemedi..

Ve oda sana geldi.. Ne yaparsın ? :)

Osman Erdoğan
28.05.2011, 12:27
Düşün ki bi kız var çok seviyosun aşıksın böyle deli gibi gecen gündüzün o..

Kızı annesi istemedi, babası istemedi , kardeşleri istemedi, en yakın dostları istemedi , en yakın akrabaları bile istemedi..

o dedin kişilerin ellerine torun veririm:D:Dherkesi mutlu ederim:D

U.Sadıkoğlu
28.05.2011, 12:37
o dedin kişilerin ellerine torun veririm:D:Dherkesi mutlu ederim:D

Önce sahip çıkalım sonra oraya geliriz kardeşim :))

Umut Şeref
28.05.2011, 13:22

Seneye 3. olmaya bile razı oluruz da heralde onuda göremeyiz bir daha asıl bundan korkuyorum !

82 puanla kendi elinle şampiyonluk kaybediyosun? Senin elini merak ettim abi.

aseld
28.05.2011, 13:33
taksimde bir yürüyüşe gerek yok benim fikrim bu yöndedir. zaten emzik verelim susun diyip duruyor insanlar. cevabımızı seneye ligde vermeliyiz bir de madem basbakan Trabzona gidiyormuş orada verilebilir ama en ii cevap sandıkta ve ligde verilirse olur yoksa toplanıp 3 gün yürüyelim birşey değişmez değişmeyecekte. katılacak olan herkese kolaylıklar diliyorum ama bence vazgeçilmeli.

Turgut Çelik
28.05.2011, 13:41
Bu yürüyüş yerel gazetelerde de yer buldu umarım etkili olur

Ahmet Öztürk
28.05.2011, 14:08
Bu yürüyüşün amacını şampiyonluğu geri almak olarak mi düşünüyorsunuz anlamadım. Evet olan oldu. Ama takımın sahiplenmeye ihtiyacı var. Karabük dönüşü havaalanında ki 300 kişi mi sadece bu takımı bağrına basan?

Yürüyüş olmalı. İstanbul'da da ankarada da ızmir'de de, Trabzon'da da her yerde olmalı ki, sahipsiz olmadığımız bilinsin. Hiç bir şey için değilse bile takım için bu gerekli.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.05.2011, 14:18
Çaykur Rizespor, Orduspor, Giresunspor, Karşıyaka, Adana Demirspor ve gerçekten şu ligin temiz olmamasından rahatsız olacak seviyede olan kulüplerin taraftar forumlarına bilgilendirme mesajları yazmamız gerekiyor.

Emre Emiroğlu
28.05.2011, 14:57
Ben hala gereksiz görüyorum.

Çağdaş DENİZ
28.05.2011, 15:18
Bu yürüyüş yerel gazetelerde de yer buldu umarım etkili olur

bugün mü çıktı? hangi gazetelerde?nette var mı?

Gürkan
28.05.2011, 16:30

ilk yarı 42 puan 9 fark
2.yarı 40 puan eşitlik.Kaçta kaç yapmamız lazım kaybetmemek için şampiyonluğu.
ya da ne yapmamız lazım

parlayan
28.05.2011, 16:43
Tepkimizi göstermeyip susalımı önerenler Şenol Güneş'in basın toplantısından sonra ne düşündüler?
Hiç gerek yoktu hocam bunlara nerden çıktı şimdi diye mi düşündüler acaba...
Ben yarın 2 arkadaşımla birlikte orada olacağım.
Trabzonspor'umuzun yalnız olmadığını, haksızlıklara karşı her zaman bir tepkimiz olduğunu göstermek için.

esra61
28.05.2011, 17:18
trabzonlu gençler grubu destek veriyomu merak etdim?????

Mira_61
28.05.2011, 17:28
Yarın kuzenim ve ev arkadaşımla birlikte ben de Taksim'deyim.

selokal61
28.05.2011, 17:29

TG İstanbulda ki arkadaşlar katılacaklar diye biliyorum....Zaten yarın ki yürüyüşte siyasi meselelere girilmeyeceğini düşünüyorum..Asıl hedef kahpe aziz ve askerleri...

Ilelioglu
28.05.2011, 17:53
TG İstanbulda ki arkadaşlar katılacaklar diye biliyorum....Zaten yarın ki yürüyüşte siyasi meselelere girilmeyeceğini düşünüyorum..Asıl hedef kahpe aziz ve askerleri...

Basbakan'nin yaptigi?

Süleyman Eruyar
28.05.2011, 18:01
düşün ki bi kız var çok seviyosun aşıksın böyle deli gibi gecen gündüzün o..

o dedin kişilerin ellerine torun veririm:d:dherkesi mutlu ederim:d

:) :) :) :) :)

juliant
28.05.2011, 20:25
aslında başbakanın azız yıldırım tarafından kullanıldıgını anlatan bısıler soylesek yada pankart yapsak aızın bıyerı kalkar ama basbakanada cok dokunur ozaman onumuzdekı sene mesafelı davranır ona karsı dıye dusunuyorum

Ilelioglu
28.05.2011, 21:16
Yahu olay parti olayi mi? Neden konu Basbakan olunca sürekli Siyasete gidiyor bu is?

Konu belli farkli yerlere cekmeye gerek yok, Basbakan'nin yaptigi bir yanlis var ve bence buna tepkisiz kalmamaliyiz.

Trabzonsporlu olarak mesela Basbakan'i destekliyor olabilirsin ve yine oyunu kullanirsin ama bu demek degildir ki Basbakan'nin yaptiklarini görmezden gelecen.

Yanlisa tepki göstermek siyasi düsüncelerimizi degistirmemeli.

Trabzonspor'da da cok yanlislar oluyor biz takim mi degistiriyoruz?

Olaya böyle bakmak lazim.

Sibel
28.05.2011, 21:33
Siyasete değil,lütfen TFF, MHK ve Aziz'e yüklenin bu yürüyüşte..

Ilelioglu
28.05.2011, 21:42
Siyasete değil,lütfen TFF, MHK ve Aziz'e yüklenin bu yürüyüşte..

Sibel sende mi anlamak istemiyorsun?

:)

Sibel
28.05.2011, 22:47
Sibel sende mi anlamak istemiyorsun?

:)Sadece, hedefi tek yöne çevirmek doğru değil bana göre. Öncelikler unutulmasın istiyorum.

Fanatik34
28.05.2011, 22:56
Yürüyüs anlamsiz veya gereksiz degil arkadaslar ama hep birseyi eksik yapiyoruz. Sadece bir yürüyüsle hicbirseye varamayiz bu dogru. O yüzden bu sadece yürüyüste kalmamali!

Mesela 2005´te ki Cem Papila faciasini, yilin o günü Federasyona Siyah Celenk koyarak anlamdirabilirdik

Mesela bu yil icinde Basbakan´in Buca maci ile ilgili aciklama yaptigi günü, bu senenin kara günü ilan ederek, seneye ve ondan sonraki seneler...

Ilelioglu
28.05.2011, 23:00
:)Sadece, hedefi tek yöne çevirmek doğru değil bana göre. Öncelikler unutulmasın istiyorum.

Bende öyle birsey söylemedim zaten, o zaman neden "Basbakan"'i da yazmadin?

:cool:

Sibel
28.05.2011, 23:18
Bende öyle birsey söylemedim zaten, o zaman neden "Basbakan"'i da yazmadin?

:cool:
Yazılması gereken yerde yazmıştım. Her başlıkta aynı muhabbetlerin dönmesi biraz kötü oluyor. Siyaset çıktı,futbol adına yapılan haksızlıkları konuşmaz olduk.Tepki,hakeden herkese verilmeli doğru bir şekilde.O yüzden gündemi geriye çekmek lazım diye yazdım. Her zaman dediğim gibi,bunu yapan,yaptıran ,göz yuman ,yumdurtan herkes hesabını vermeli.
Hakkımızı savunurken, başkalarına malzeme vermeyelim istiyorum. Yarın için,şans sizden yana olsun diyorum,gidenlerin ayağına sağlık.

Kamil Çakmak
28.05.2011, 23:31
Bu organizasyonu sadece gurbetçi gençlermi organize ediyor? Dernekler falan varmı?

Kamil Çakmak
28.05.2011, 23:33
Ayrıca bu başlık baya bi zayıf kalmış BMN nin bu konuda bi çabası yok gibi görünüyor.

U.Sadıkoğlu
28.05.2011, 23:56
Anadolu yakasından geçen var mı ?

tayfa_61>34
29.05.2011, 00:17
Pazar günün bir gurup arkadaşla beraber orda olacağız.

.....
29.05.2011, 02:24
Şimdiden ayağınıza sağlık.

Mehmet
29.05.2011, 08:01
Mehmet tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917660345#post1917660345)

82 puanla kendi elinle şampiyonluk kaybediyosun? Senin elini merak ettim abi.

önemli rakibe 9 puan fark atmışken, iilk yarı devre arasını uykuda geçirmiş bizim takım 2. devreye ne kadar kötü başladık. Kendi elimiz bu.

krdnz
29.05.2011, 08:17
Takım devre arası uyudu mu bilmem ama medyanın uyutma taktiği hedefine ulaşmış.

Mehmet
29.05.2011, 09:47
Uyudu uyutuldu, 2. devreye tedbirsiz olarak rehavetle gevşek başlandığı gerçek.
Bu kadar avantajı koruyamamak ?

Tolunay Abdioğlu
29.05.2011, 10:42
Uyudu uyutuldu, 2. devreye tedbirsiz olarak rehavetle gevşek başlandığı gerçek.
Bu kadar avantajı koruyamamak ?

Herkes takmış 9 puan farka.Tutturmuşlar 9 puanlık farkı nasıl koruyamadık diye.

İlk yarı 42 puan toplayan takım,İkinci yarı sadece 2 puan az topladı.Sadece 2 kez yenilen, ligin en az gol yiyen, deplasmanda en çok puanı toplayan bir takım.

Rakibi ise,satın aldığı futbolcular,hakemler ve yöneticilerle 18'de 17.5 yapmış.

Her türlü şerefsizliğe rağmen savaşını sonuna kadar sürdüren bir TRABZONSPOR var ortada.Herkesin buna saygı duyması gerek.Bu takım bu sezon herşeyi sonuna kadar haketti.

Eğer bu sezon mücadele verilen lanet şeyin adı futbolsa,onun şampiyonu TRABZONSPOR!

Mehmet
29.05.2011, 10:56
Önemli olan da bu 82 puanı büyük başarı
olarak kabul edebilmek gurur duymak.
Keşke her yıl aynı başarılar tekrar edilebilse.

Yalnız şampiyonluğu biz elimizin tersi ile ittik istemedik gibi geliyor bu kadar kolay kaçtı şampiyonluk, burada rakibin de i...liği var tabiki..

verep
29.05.2011, 11:01
BEN GELMİYORUM ÇÜNKÜ
Nasrettin Hoca, oğlunu çeşmeye gönderecekmiş. Testiyi eline verdikten sonra oğlunun kulağını çekmiş. Sonra da:
-Sakın testiyi kırma!diye bağırmış. Bu durumu görenler:
-Ne yapıyorsun , Hoca Efendi demişler. Çocuk testiyı kırmış değil ki... Hiç suçu olmayan çocuğu ne diye azarlıyorsun Hoca:
-Testi kırıldıktan sonra iş işten geçmiş olur demiş.

Reha Demirbaş
29.05.2011, 11:59
Bu organizasyonu sadece gurbetçi gençlermi organize ediyor? Dernekler falan varmı?

Gurbetçi gençler mi? İnsan soğuyor bu ismi duyunca.

Bıyıklıoğlu
29.05.2011, 12:10
Gurbetçi gençler mi? İnsan soğuyor bu ismi duyunca.

Hangi kısmı sana soğuk geldi bu iki kelimenin?

yaranozlu
29.05.2011, 12:27
çok çabuk unutuluyor yapılanlar, bazen hakikaten kafamızın çalışmadığını düşünüyorum. siz bu ülkede sporun sadece spor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Trabzonspor siyaset üzerinden Fenerbahçeye satılmıştır. Mhk, Aziz vs. bunların kök nedeni hükumettir. Birisi hırsızlık yapıyor ve cezalandırmadığın gibi hırsızlığına ortak oluyorsun. Allah belanızı versinden başka ne denir? Ben Trabzonsporlularla maça giderim ama eyleme gitmem. TG bile siyaseti karıştırmayın diye açıklama yapmış, seçim süreci etkilenmesin demiş. Siyaset sporla içiçedir ve Trabzonsporun başarısı için siyaset de çok önemlidir. TGye bir bildiri verilmiş ve onu okumaları sağlanmış, utandığım hemşeri toki bayrakdarla stat işini ayarlayacaklar, uyuşuk Özakla bizi de uyutacaklar.

Bugünkü eylemin temelini hükumet oluşturmalı fakat yine samastlara falan kayarız, hedeften saparız ve başka bir sene yine ağlarız. Açıkça söylüyorum Türkiye genelinde ne oy aldıkları umrumda değil ama bir tane Trabzonsporludan oy alırlarsa üzülürüm. Hangi parti gelir önemli değil ama onlar gelmesin. 0 oy alsınlar, tepki nasıl olur görsünler. Aksi takdirde sivasspordan, emenikeden farkımız kalmaz, biz taraftarlığımızı satamayız. Şampiyon olmadık zerre üzülmedim hem de karabükteydim fakat buna üzülürüm. Tepkisizlikdir beni hasta eden, birisi hakkını yiyorsa sen de cezayı keseceksin. Umarım bu sene biz de bir şampiyonluk kutlarız. 12 haziranda...

Uğur Demircioğlu
29.05.2011, 12:27
Eskişehir maçından önce aziz yıldırım ve alex başbakanın huzuruna çıkıyor ve o maç da iki golümüz sayılmıyorsa buca maçından önce başbakan alaycı bir şekilde açıklama yapabiliyorsa hala arkalığını almayı bırakın.Hatırlatırım 2005te de mitingte dediklerini.Hani bu sefer alalen yapmadı diyorsanız o zamanı hatırlatıyım.(Trabzonspor şampiyon oluyor da biz mi yapmıyoruz).Yok siyasi mesaj verilmemeli bugün yok başbakana laf edilmemeli falan.Bunları geçin.Bugün gerekli bütün kişi ve kurumlara gerekli mesaj verilmeli.Birazdan taksimdeyiz bunun için.

Reha Demirbaş
29.05.2011, 12:28
Hangi kısmı sana soğuk geldi bu iki kelimenin?

O grubu sevmiyorum diyelim.

61_Hasan_69
29.05.2011, 12:34

TG katılmıyor benim bildiğim.. En azından bursadaki yürüyüşe biz TG Bursa olarak katılmıyoruz..

bordo(61)mavi
29.05.2011, 12:52
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/large/309195835.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1306663652&Signature=J1V5UkpQOyfbRkRLG%2BKExkv2bRk%3D

Trabzon'lular Istiklal'i tribune cevirdiler, orumceklesmis sistemi, federasyonu protesto ediyorlar..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

Tolunay Abdioğlu
29.05.2011, 12:58
-İstiklal'de ne kadar fener'li varsa!-

İskender Çakmak
29.05.2011, 13:11
canli yayin var mi herhangi kanalda

sirkan
29.05.2011, 13:13
canli yayin var mi herhangi kanalda

evet eurosport HD yayin yapiyor...:D

Canberk
29.05.2011, 13:19
Metin abi(Külünkoğlu) yükledi az önce buyrun (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150202105218376&comments) size İstiklal'den 3'lü videosu :)

Cem Zırıh
29.05.2011, 13:19
arkadaslar gercekten yayin veren bir kanal yokmu ?

Cagdas Topal
29.05.2011, 14:44
Taksim ' de olay çıkmış herhalde :(

m.kubilay
29.05.2011, 14:45
Seçimde Trabzonspor arması bastıralım.oy pusulası yerine onu atalım..

Hamza Öztürk
29.05.2011, 14:45
az aydinlatin bizi ya bizimkiler birilerinden kaciyormus ama polis ama fenerli picler bilmiyorum

Cagdas Topal
29.05.2011, 14:46
Bir grup fenerliye saldırmışlar bizimkiler polisler grubu dağıtmaya başlamış .

Recep Alkan
29.05.2011, 14:48
Ortalık karşmış sanırım...

Ahmet Başkaya
29.05.2011, 14:48
Bir kaç fenerliyi araya almışlar keşke yapmasalardı medya bunu gösterir şimdi .

Hamza Öztürk
29.05.2011, 14:49
öyleyse iyi yapmislar vurun kahpeye

Ahmet Başkaya
29.05.2011, 14:50
Polisler halka yapmış şu an .

erolizmts
29.05.2011, 14:50
Umarım 'kaş yapayım derken göz çıkarmak' deyiminin gerçekleştiği olaylar yaşanmaz..

Mehmet S. Pervan
29.05.2011, 14:51
Vurun şerefsizlere hakettiler!

Murat Hızal
29.05.2011, 14:54
Haklıyken haksız duruma düşme konusunda kimse bizim elimize su dökemez.

Merak ediyorum yine neler oldu.

nesta61
29.05.2011, 14:55
molotof yokmu atin yakin her yeriii.... BIZE HER YER TRABZON!

Ahmet Başkaya
29.05.2011, 14:56
molotof yokmu atin yakin her yeriii.... BIZE HER YER TRABZON!

Otobüslere falan :) Tövbee ..

.....
29.05.2011, 14:57
Canlı veren kanal var mı ?

Hqmi
29.05.2011, 14:58
Taksim meydanı canlı izlemek için

http://www.canlitv.com/index.php?id=10966

Not: Internet Explorer'dan açın.

Selçuk Demircioğlu
29.05.2011, 14:59
olayları görmüyoruz ama kesin bizimkiler hakim olamadı kendilerine...kargaşa çıkarmaya mı gittik derdimizi anlatmayamı?

Murat Hızal
29.05.2011, 15:01
olayları görmüyoruz ama kesin bizimkiler hakim olamadı kendilerine...kargaşa çıkarmaya mı gittik derdimizi anlatmayamı?

Hele bi neler olmuş görelim ondan sonra gerekenler söylenir.

Peşin hükümlü olmaya gerek yok, sadece geçmişte yaşanan bazı örnekler ''acaba'' dedirtiyor bize.

Selçuk Demircioğlu
29.05.2011, 15:03
gerçi bu ülkede hakkını almak için vurup kıracaksın kapıları tekmeliyeceksin hakem odası basacaksın tehdit edeceksin v.s

REMEDY_61
29.05.2011, 15:05
taksimde karıştı ortalık,sağlıklı haber alabilsek barii...

Cagdas Topal
29.05.2011, 15:07
2-3 fenerlinin el hareketleri ile olaylar çıkmış , tahrik etmiş şerefsizler .

Mehmet S. Pervan
29.05.2011, 15:09
taksimde karıştı ortalık,sağlıklı haber alabilsek barii...
herkes ortalık karıştı diyor, nette tvde radyoda en ufak bi haber bile yok nası oluyo bu iş

nesta61
29.05.2011, 15:12
BU ULKEDE ADALET DIYE BIR MEKANIZMA YOK arkadaslar

Bülent Dizman 53
29.05.2011, 15:18
şampiyonluğunu kutlamaya çalişirken ! ülkesinin dört bi yanında dayak yiyen başka bir taraftar grubu yok.dogusundan batısına kuzeyinden güneyine ve tabiki istanbula :)
http://www.facebook.com/video/video.php?v=214541371902710&oid=355438399132&comments
http://www.facebook.com/video/video.php?v=214525378570976&oid=355438399132&comments
http://www.facebook.com/video/video.php?v=214522311904616&oid=355438399132&comments
http://www.facebook.com/video/video.php?v=214489401907907&oid=355438399132&comments
http://www.facebook.com/video/video.php?v=214485751908272&oid=355438399132&comments
http://www.facebook.com/video/video.php?v=214481865241994&oid=355438399132&comments
http://www.facebook.com/video/video.php?v=214485518574962&oid=355438399132&comments

ünsalyılmaz
29.05.2011, 16:19
istanbulda yürüyüşe katılan kuzenimi aradımda birkaç fenerli laf atmış kafa atmışlar bizimkilere heralde sonra kaçmaya başlamış herkes peşine koşmuş kafeye falan girmeye çalışmış ama baya bi dağıtmış bizimkiler orayı polis müdahalesiyle yatışmış olaylar

bordo61
29.05.2011, 16:37
http://twitter.com/#!/tvbordomavi

Trabzon yürüyüş resimleri var.

Ufuk Bayraktar 'a teşekkür ederiz

only ts
29.05.2011, 16:45
bu ülkede yakıp yıkmak gerek ki sesini duyurasın.. parçalayın heryeri yakın arabaları

mhayri
29.05.2011, 16:46
Bu eylemden sonra federasyonun kulübe 5 maç saha kapatma cezası vermesini diliyorum...

winner
29.05.2011, 16:50
keşke olay olmasaymış, boyutunu çok bilmiyoruz tabii.

ama kalabalıkları kontrol etmek zordur hele de tahrik ihtimali varsa.

bu organizasyonu başından beri gereksiz bulmuştum.

ses getirecek tepkinin yeri ve zamanı belli.

TSuha61
29.05.2011, 17:02
Olay abartılacak bir olay değil 1-2 haddinizi bilmez fenerliye ter attırdı millet :) Çevik kuvvet mudahil oldu. Öyle de büstün oraya herkes geri döndü

Ömer Faruk61
29.05.2011, 17:09
Horon süperdi Herkese teşekkürler Ancak organizasyon 0.Her zamanki gibi.Yahu basın açıklamasına bir mikrofon,megafon vs.getiremiyormuyuz.Kemençecilere,Tulumculara mikrofon şart.Horon tepiyoruz kemençe duyulmuyor.:D

Cevikoglu
29.05.2011, 17:10
yav arkadaş millet şampiyon olmaktan bıktı, biz yürümekten bıkmadık :)
allah allah her sene bir yerlere yürüyoruz
oyunu kuralına göre oynayacaksın.
sen adalet adalet diye haykıra dur, biri gelir ensene vurur, alır elindeki
boşuna yürümeyin arkadaşlar
ayağınıza yazık

TSuha61
29.05.2011, 17:11
Horon süperdi Herkese teşekkürler Ancak organizasyon 0.Her zamanki gibi.Yahu basın açıklamasına bir mikrofon,megafon vs.getiremiyormuyuz.Kemençecilere,Tulumculara mikrofon şart.Horon tepiyoruz kemençe duyulmuyor.:D

Kemençesiz oynadık diyelim biz ona :D Sadece kemencenin görüntüsü vardı sesi yok :)

Sibel
29.05.2011, 17:11
Neler dediniz,neler yaptınız,neler yazdınız? Anlatın da öğrenelim artık:)

Ömür Karadeniz
29.05.2011, 17:14
Şu keşke olmasaydı diyipte pembe tablo çizenleri kınıyorum.Eğer bu ülkede birilerinin sesini duymasını istiyorsan asacaksın,keseceksin.Raconsa racon buyrun.

ferhat odabaş
29.05.2011, 17:15
ulusal medya denen salyalı köpekler haber yapmamış yürüyüşleri...

Ömer Faruk61
29.05.2011, 17:19

Yaparlar mı onlara da giydirdik.İ.ne basın bunu da yazın....

Fatih Özkan
29.05.2011, 17:20

Bunu diyecektim tam...
Haber sitelerine baktım ama dikkate bile almamış şerefsizler...

Mert67
29.05.2011, 17:21

Yapanlarda sadece kavgayı yazmış onuda Trabzonsporlular birbirine girdi diye yazmış.

Ömer Faruk61
29.05.2011, 17:23
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/41697/trabzonsporlulardan-protesto

Soner Kurt
29.05.2011, 17:26
http://www.htspor.com/trabzonspor/haber/635095-firtinadan-tepki

Sibel
29.05.2011, 17:35
Resimler çok güzel.

Berat Akçay
29.05.2011, 17:46
Kemençesiz oynadık diyelim biz ona :D Sadece kemencenin görüntüsü vardı sesi yok :)
Aynen kemence sesi yoktu ses varmış gibi oynadık :D:D

Ömer Faruk61
29.05.2011, 17:56
Organizasyon konusunda Birlik konusunda sıkntılarım çok....Her zaman söylüuorm bunu 1 tane salak fenerlinin peşinden 300 kişi koşmak da nesi. Meydanda Basın açıklaması yapılacak biri fenerli kovalar diğerleri kendi halinde takılır.Basın açıklaması yapan kişinin sesi duyulmuyor..Hani Megafon,Mikrofon?? İstiklalde yeri göğü inletmemiz ve ayrıldıktan sonra arabadan çalan kemençe eşliğinde horon dışında malesef vasatız.Organizasyon çok önemli bence....

U.Sadıkoğlu
29.05.2011, 18:05
On numaraydı gelen herkesin ayağına sağlık bunlarda benden..

http://img841.imageshack.us/img841/292/img2011052900093.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/5112/img2011052900092.jpg

Nytre
29.05.2011, 18:05
ıstanbuldan suphem yoktu ancak trabzondan suphem vardı yuruyus konusunda ...

suphelerımın nedenı ıse trabzonda su anda trıbundekı en aktıf grubun baskanından bır mesaj bomba gıbı dusuyor : "siyaseti futbola sokanları kınıyoruz...! "

! yanlıs anlamayın sakın ! sıyasılere degıl taraftarlara dıyorlar bunları ! yanı dıyorlar kı başbakana faruk ozaka ıktıdara laf etmeyın sadece tff.ye mhk.ye fb.ye laf edın !

amaçları bugunku yuruyuse dogrudan etkı edıp trabzonsporluları yuruyuse katılmaları ya da katılacaklarsa da siyasi mesajlar vermemelerıdır...

hangı akla hızmettır bu ?

sımdı ıse trabzondaki söylentılerın başında "para aldılar" "kombine aldılar" "laf etmeyın dedıgı kısılerle yemek yıyorlar" gelmektedır...

şahsen boyle bır taraftar grubunun ıcerısınde olmak benım onurumu buyuk oranda zedelerdı...

ancak amaclarına ulasamadılar !

trabzonspor taraftarı bu yuruyusu hıc bır gruba baglı kalmadan organıze ettıler ! fotograflara bır bakın ! hangı grubun pankartını gordunuz ? bu yuruyus hayatlarında sadece trabzonsporu on plana koyan ( ısmarlama taraftar olmayan) ınsanların yuruyusu oldu ... ınsanlar kulaktan kulaga - facebook - taraftar sıtelerı gıbı yerlerden ogrendı bu yuruyusun saatını !

ıste bugun sıyasetten nemalanmak ıcın trabzonsporu kullanmaya calısan ınsanlardan bıkan trabzonspor taraftarları daha bılınclı daha aktıf daha cok sese sahıptırler !

trabzonspor taraftarı bugun cok guzel bır mesaj vermıstır herkese !

ve de bır iki grubun yonlendırmesıne veya siyasetten nemalanarak mılyonlarca trabzonspor taraftarına "engel" olma hevesını kursagında bırakmıstır !

yaşasın özgür - bağımsız trabzonspor !

winner
29.05.2011, 18:12
Bir gıda paketi de o taraftar grubuna gitti demek ki.Yani gs kongre üyesi sabık toki başkanının deyimiyle "zekat"

Ya da daha büyük menfaat vaadi.

Onlar tepkilerini nereye yöneltirse yöneltsin gerçek taraftar bu sezonun failini biliyor.

Kimsenin yönlendirmesine ya da menfaat teminine de gerek yok.Çünkü karşılıksız sevenler bu takımın gerçek sahipleri...

fox_istanbul
29.05.2011, 18:15
arkadaşlar bu tür organizasyonlar yapılırken daha geniş çaplı bir bir duyuru yapılmasını tavsiye ederim bir trabzonsporlu olarak orada olamadığım için çok çok üzgünüm...

Bıyıklıoğlu
29.05.2011, 18:20
Erdoğan Bayraktar'a sözde sürpriz karşılama yaparak şakşakçılık yapan ekibin dün kınama mesajı yayınlaması çok şaşırtmamıştı,bugünkü Trabzon'daki videolarda da kendilerine rast gelemedim maalesef...

Siyaseti Trabzonspor'a karıştırmayın diyen sözde Trabzonspor taraftar grubu aslında kendisi siyasete tamamen bulaşmış durumda bizleri kandırdığını düşünüyor...

Nytre
29.05.2011, 18:29
http://www.beyazgazete.com/video/2011/05/15/bayraktar-projelerini-anlatiyor-tv8.html

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110528/trabzonsporlu_taraftarlarin_siyaset_tepkisi.html

http://www.karadenizgazete.com.tr/default.asp?baslik=ERDOgAN-BAYRAKTARA-CANLI-YAYIN-SuPRIZI&p=haber&id=6997

http://www.cezasahasi.net/2011/05/sa...-taraftar.html

gerçekten yorumsuz !!!!

bugunku yuruyuste "herkes" yoktu ....

Ömer Faruk61
29.05.2011, 18:34
http://www.cezasahasi.net/2011/05/sahibinden-kiralk-taraftar.html

winner
29.05.2011, 18:39
Besleme taraftar! yeni bir olgu değil.

İşte siyaset karıştırmayın diyenlerin gerçek yüzleri.

Tanısın tüm Trabzonspor taraftarı bunları.

Bıyıklıoğlu
29.05.2011, 18:40
http://www.beyazgazete.com/video/2011/05/15/bayraktar-projelerini-anlatiyor-tv8.html

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110528/trabzonsporlu_taraftarlarin_siyaset_tepkisi.html

http://www.karadenizgazete.com.tr/default.asp?baslik=ERDOgAN-BAYRAKTARA-CANLI-YAYIN-SuPRIZI&p=haber&id=6997

gerçekten yorumsuz !!!!

Hocam bu olay Yattara'nın küfürlere maruz kaldığı maçtan önce yaşandı,sabah bu sürpriz karşılamayı yaptılar;akşamda diğer görevlerini yerine getirdiler...

Nytre
29.05.2011, 18:44
bır yanda sıyasete futbol bulastıran sıyasıler

dıger tarafta sıyasetı kucaklayan taraftarlar (azınlıkta da olsa)

ve de bugun hiç bir siyasetcinin maşası olmayan bınlerce özgür trabzonspor taraftarı !

....

winner
29.05.2011, 18:45
Trabzonspor denilince bilet,menfaat,para verene tezahürat anlamı çıkaranlar için çok normal davranışlar...

TSelif
29.05.2011, 18:47
Bayraktar iyi besliyor bunları. En basiti sırtlarındaki polarları o yapptırdı.
Yazıklar olsun satın alınarak susturulan sözde TRABZONSPOR taraftarlarına !!!

Nytre
29.05.2011, 18:51
Bayraktar iyi besliyor bunları. En basiti sırtlarındaki polarları o yapptırdı.
Yazıklar olsun satın alınarak susturulan sözde TRABZONSPOR taraftarlarına !!!

sımdı sıyasetı kım bulastırıyor futbola acaba ?

taraftar mı sıyasıler mı ?

hesap ortada !

Nytre
29.05.2011, 18:56
Medya ak olanı nasıl kara gösterir ! işte kanıtı !

http://www.tumspor.com/haber/20110529/FBli-diye-kovaladilar-Trabzonlu-cikti.php

zihniyet belli ! trabzonsporu karalayamazsın kanal 7 !!!

esra61
29.05.2011, 18:56
taksim'e gidip destek olan tüm taraftarlarımıza teşekkürler............
iyi günde değil her zaman TRABZONSPORLUYUZ.........

sametbey
29.05.2011, 19:04
Az önce Gördüm. ATV Haber`de öne baslikda Taksim meydani protestomuzu haber yapmislar, detaylar az sonra. BORDO MAVI TEPKI baslik adinda.
Herkes ATV`yi Haber bültenine baksin.

Saygilar

Tolunay Abdioğlu
29.05.2011, 19:05
Fenerbahçe'li taraftarlar linç edildi diyordu ATV'de.

winner
29.05.2011, 19:05
Medya ak olanı nasıl kara gösterir ! işte kanıtı !

http://www.tumspor.com/haber/20110529/FBli-diye-kovaladilar-Trabzonlu-cikti.php

zihniyet belli ! trabzonsporu karalayamazsın kanal 7 !!!

İktidarın gayri resmi yayın organından Trabzonspor taraftarına iftiralar.

işte kara propoganda.

28TS61
29.05.2011, 19:06

http://www.cezasahasi.net/2011/05/sa...-taraftar.html

gerçekten yorumsuz !!!!

ben bunlara ilk günden beri karsiydim ve hala karisiym. niyetleri belli. belese gecinmek. yaziklar olsun.

U.Sadıkoğlu
29.05.2011, 19:08
Yürüyüş birazdan ATV'DE !

bordo61
29.05.2011, 19:08
Herkesin büyük bir sempati ile baktığı TG gruba siyaset karıştırdığı sebebiyle herkesin tepkisini çekmeye başladı.

Trabzonspor'un A B C partilisi olmaz . Sadece Trabzonspor'u olur . Bunu bilmeleri gerek

TSuha61
29.05.2011, 19:10
http://www.cezasahasi.net/2011/05/sahibinden-kiralk-taraftar.html

Gerçekten utanç verici!

ilknurozmen
29.05.2011, 19:13
Bizim iktidarın şakşakçı, paralı askerlerine ihtiyacımız yok, biz onlar olmadan da duyururuz sesimizi. Bugün Trabzonsporun haklarını savunmak adına yürüyen bütün renkdaşlarımı tebrik ederim, ayağınıza, yüreğinize sağlık, teşekkürler..

28TS61
29.05.2011, 19:14
herkesin gercek yüzü ortaya cikiyor böylece

naimbektas6161
29.05.2011, 19:15
Bugün yürüyüşe katılıp sesimizi duyurmamızda destek olan herkese teşekkürler..

yaranozlu
29.05.2011, 19:21
bahsedilen grupla bursada beraber bağırdık, trabzondaki en iyi grup onlarda diyorduk, satılmış çıktılar, yazıklar olsun! birilerinin eline tutuşturduğu bildiriyi okumakta bile güçlük çeken başkan, yanındaki genç çocukların da zihnini baskıyla doldurarak bu rezilliğe ortak olmalarını sağlamıştır. dik durmaktan, onurlu, şerefli olmaktan bahseden bizlere yakışmayan ve bizi temsil ettiğini düşünen bu insaları aramızdan ve tribünden temizlemeliyiz. varsın statta çıt çıkmasın, haysiyet, onur ve şeref vazgeçilmez değerlerimizken bu tür hareketler gururuma dokunmakta. üzülerek izledim, sırtımdan vurulmuşa döndüm. hala beklediğim tepki gelmiş değil, umarım 12 haziranda bordo-mavi formalarımızla bugünki gibi trabzonda ve taksimde şampiynoluk kutlarız. şahsen ben 1 milletvekili bile çıkaramazlarsa türkiyede %90 oy alslar bile kutlama yaparım. başkanımız hocamız dolaylı olarak başbakanın yaptıkarlını anlatırken... konuşamıyorum, şampiyon olamamaktan beter bu duygu, resmen kalleşliktir

Mesut AKYILDIZ
29.05.2011, 19:21
Benim gibi Akp'li birisinin bile bu olanlardan sonra Akp'ye muhalif bir tavır takındığı halde varlık sebebi Trabzonspor olan taraftar gruplarının aleni bir şekilde takımının hakkının gasp edildiği ortamda taraftarlıklarını menfaate tahvil etmesi karaktersizliğin daniskası hatta başka birşeydir ama burası yeri değil....

28TS61
29.05.2011, 19:31
atv yi acin

Fatih Özkan
29.05.2011, 19:32
Kimin ne olduğu ilk yarıdaki Fener maçında ortaya çıkmıştı zaten...

Ilelioglu
29.05.2011, 19:32
keşke olay olmasaymış, boyutunu çok bilmiyoruz tabii.

ama kalabalıkları kontrol etmek zordur hele de tahrik ihtimali varsa.

bu organizasyonu başından beri gereksiz bulmuştum.

ses getirecek tepkinin yeri ve zamanı belli.

31 Mayis 2011 TRABZON...;):)

Tolunay Abdioğlu
29.05.2011, 19:33
Neredeydiniz?

Trabzonspor tribünlerinin en büyük taraftar grubu,bugun ki yürüyüşte neredeydiniz?

Barış Burak
29.05.2011, 19:33
taraftarların çoğu,grupları birleştirirse en kalabalık olan Trabzonlu Gençler birleştirir diye düşünüyordu,bende dahil...

bu zaman içerisinde ypaılanlara,en sağlam tepkinin Trabzonlu Gençlerden geleceğini düşünüyorduk,bende dahil...

Galatasaraylı olduğu stat açılışında belli olan bir milletvekili adayı var.Hangi partiden olduğu yemin ederim umrumda değil.Ne yani Başbakana kızanların hepsimi muhalif? Partizanlık yaftasını yakıştırarak olayları aydınlatamazsınız. Olaylar açık ve net,insanlar partizanlığı bırakmış ve Trabzonsporluluğun ne olduğunu siyasi iradeye gösterme peşindeler.Bu insanların işi gücü var,salak mı uğraşacaklar bunun için pazar günlerini heba edip?

Gsli adam çıkmış ben Trabzonsporluyum diye sokaklarda dolaşıyor,herkes biliyor onun ne olduğunu,Trabzonlu Gençlerde biliyor o adamın galatasaraylı olduğunu, niye bu o zaman?

Sorarım size, lig bitmeden Trabzonsporu dilinden düşürmeyen E. Bayraktar,niye lig bitince ''2. likte başarı'' diyor. Biz bilmiyormuyuz ikinciliğin başarı olduğunu? Bizim itirazımız ikinciliğe değil,eğer ikinciliği haketseydik kimse sesini çıkarmazdı. Bizim isyanımız, adaletiszliğiyle ünlü lanet türk futboluna. Jan Maride söylemiş işte,İstanbul kartelleri diye,işte onlara... Onlar her başı sıkıştıklarında siyaseti kullanıyorlar,siyasetçilerde Trabzonsporu kullanıyor. Bıktım artık bu kirli düzende.

Ben Jan Başkandan bunu beklemezdim.Hepimiz,birleştirirse o birleştirir diyorduk. Güneydoğudaki isyan eden güruhlarla, adaletsizlik için sesini duyurmaya çalışan Trabzonspor taraftarının davranışı nasıl aynı kefeye konulabilir?

Gösteriye giden,gidemeyen tüm renktaşlarımın ayaklarına sağlık.Allah biliyor içimizdeki niyeti.Eğer benim içimde, Trabzonsporu kullanıp,bu olanlardan istifade iktidarı kötüleme niyetim varsa,fenerbahçeli olayım. İçimdeki niyette belli dışavurumumda...Çoğumuzun olduğu gibi.Amacımız futbola siyaseti karıştırmak değil,istediği zaman işine geldiği gibi Trabzonsporu kullanabileceğini sanan güruhların sahibi olduğu siaseti Trabzonsporumdan uzak tutmak.

Allah nasip ederde iyi bir ders alırlar inşaallah.Akılları başlarına gelir.

Bu yapılanların cezasını elbet herkes çekecek,ilahi adalet elbet birgün tecelli edecek.

Kahrolsun Trabzonsporu kullanan siyaset mantığı! Kahrolsun Trabzonlu olupta başka takımı tutan fakat hoş görünmek için Trabzonsporluyum diyen insanlara. İçiniz dışınız bir olsun.

Herkesin tekrardan ayağına sağlık. Büyük bir hayal kırıklığı var bende, ben ciddi cidd Trabzonlu Gençler birleştirir diyordum.

Hasan Cubukcu
29.05.2011, 19:35
Babam büyük bir ihtimalle oyune akpye vercek ama ben ikna etmeye caliscagim akpyis sevmedigimden degil bize haksizlik yaptiklarina dolayi yaptiklari yanlarina kar kalmasin !!!

Bu sene derslerini vermezsek baska zamanlar herhangi bir parti veya kurulus yien hakkimizi yiyecekler lerdir .

ts_tuncay_ts
29.05.2011, 19:36
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv 19:31:32

Ilelioglu
29.05.2011, 19:36
atv yi acin

Fenerlileri yakalayamadik, tüh be....:mad:

sercaninanc
29.05.2011, 19:37
31 indede taksimi aratmayalım

Hasan Cubukcu
29.05.2011, 19:37
Babam büyük bir ihtimalle oyune akpye vercek ama ben ikna etmeye caliscagim akpyis sevmedigimden degil bize haksizlik yaptiklarina dolayi yaptiklari yanlarina kar kalmasin !!!

Bu sene derslerini vermezsek baska zamanlar herhangi bir parti veya kurulus yien hakkimizi yiyecekler lerdir .

Ilelioglu
29.05.2011, 19:38

Aynen, sen Almanya'dasin Baban oy kullanmak icin Türkiye'ye mi gidecek?

Buradaki yazilanlari okut sen bir ona, Aziz'le neler konustuklarini özellikle.

Hasan Cubukcu
29.05.2011, 19:40
evet Türkiyeye gidecek aynisinida amcam anlatacagim zaten o biliyordur fanatik Tsli !!!

hodlu
29.05.2011, 19:41
Görevli olarak Çankırı da olmam nedeni ile yürüyüşe gelemedim.Yürüyüşe giden tüm renkdaşlarıma teşekkürler.Allah şampiyonluğumuzu 'çalanların' belasını verir inşallah...

Eren Karaahmetoğlu
29.05.2011, 19:44
Vay be Tg.. Şimdi haberim oluyor tüm bunlardan.

Tüm taraftarların kendilerine olan sempatisini yok ettiler. Belki de nefrete dönüştürecekler. Yazıklar olsun.

Nytre
29.05.2011, 19:44
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv 19:31:32

iki haber arasındakı 4609045345345 niyet farkını bulunuz !!!!!

BULAŞMAYIN BIZE !!!

pascalli
29.05.2011, 19:46
Taksimdeki kovalamaca protestonun şeklini değiştirdi..tüm basın Trabzonspor'un protestosunu anlatacaktıki bir provakasyon işin mahiyetini değiştirdi..basının büyük çoğunluğu bizimle alay etmeye başladı..başlıklar genellikle şöyle "trabzonlular kendi taraftarını fenerli diye linç edecekti" ..arkadaşlar bu tür organizasyonlarda lütfen biraz daha dikkatli olalım...İstanbul'da sadece fenerliler değil bütün takımlar düşmanlık ve çekememezlik içinde...her yaptığımız eylemde birliği sağlayalım bizim bizden başka dostumuz yok.

Ilelioglu
29.05.2011, 19:47
Neredeydiniz?

Trabzonspor tribünlerinin en büyük taraftar grubu,bugun ki yürüyüşte neredeydiniz?

TG'mi...?

Gurbetci Gencler varmiydi peki...?

Erkan
29.05.2011, 19:47
Bunu diyecektim tam...
Haber sitelerine baktım ama dikkate bile almamış şerefsizler...

Adamlar oyle anlattilarki, sampiyonlugu kilpayi kacirdik diye fener'i protesto ediyormusuz gibi. Ve taksimde, kendi icimizden birisini fenerli ilan edip linc etmeye calismisiz gibi. Bunlar harbiden cok adiler..

U.Sadıkoğlu
29.05.2011, 19:50
TG'mi...?

Gurbetci Gencler varmiydi peki...?

Gurbetçi Gençler her zaman ki gibi en öndeydi kardeşim.

Barış Burak
29.05.2011, 19:52
yapılan haberlere bakıyorum da; ulan istanbul köpekleri bir tanede o protestonun amacını anlatan bir yazı koyarsınız sakın!

yarın büyük puntolarla bordomavili taraftarlar linç girişiminde bulundu yazın tamam mı? fb yi mağdur gösterin. biz yine doğruyu söyleyerek 9. köyden kovulmaya çalışalım.

bu düzen elbet birgün yıkılacak.elbet birgün bitecek.

winner
29.05.2011, 19:53
eski başkan nuri albayrak'ın yeğeni, başbakanın damadı olan şahsın ceo'su olduğu grubun tv'si olan atv'nin haberi verme şekli:

"kendilerini Trabzonspor taraftarı olarak tanıtan grubun protestosu lince dönüştü"

yorumsuz...

U.Sadıkoğlu
29.05.2011, 19:54
Böyle şerefsiz bir basın gördünüz mü ? Sen çık istanbul taksim'de 3bin kişiyle yürüyüş yap.. Oradan bir o.çocuğu fenerli çıksın , Trabzonspor'lu taraftarlara laf atsın küfür etsin.. Ondan sonra Trabzonspor taraftarları taksim'i birbirine kattı.. Hepiniz şerefsizsiniz, kimin köpeği olduğunuz belli N.K.F.V.A.S !

Eren Karaahmetoğlu
29.05.2011, 19:55
Gurbetçi Gençler için her zaman, her koşulda birinci sıra Trabzonspor'dur. Olması gereken de budur. Ancak Trabzonlu Gençler'in de öyle olduğunu düşünüyordu herkes. Gerçekten Avni Aker'deki en etkili grubumuzun bu muhteremler olmasından utanıyorum şuan.

Ne zaman Trabzonspor tribünlerini tek bir çatı altında görebileceğiz bakalım.

SDanışmaz
Şu malum grup Trabzonspor'u siyasete bulandırmayın diyor ama kendileri siyasetin en dibine girmişler haberleri yok!
Vermişler ellerine ısmarlama bildiriyi, bunu okuyun demişler, bunlar da paşa paşa okuyorlar.

Yahu siz Trabzonspor için bir araya gelmişsiniz, Trabzonspor olmasa bir hiçsiniz. Bunun farkında değil misiniz?

Biz sanki şampiyonluk gittidiye yürüyüş yapıp, ayaklanıyoruz. Bizim davamız Trabzonspor'a haksızlık yapılması. Bizim davamız adaletin yerine getirilmesi. Tabi onlar Trabzonspor'u düşünmediği için bunları bilemezler..

Ilelioglu
Gurbetçi Gençler her zaman ki gibi en öndeydi kardeşim.

Helal olsun, en sevdigim taraftar grubu...;)

mda61
TG'ye olan tüm sempatim bitti. Bundan sonra, güçlünün yalakalığını yapanlarla işim olmaz. Birisi bunlara Trabzonsporluluğun ne demek olduğunu anlatmalı.

Hasan Cubukcu
helal gurbetcilere yaziklar olsun satanlara !!

Para neyki para gelir gider hasiyet ve seref giderse bir daha gelmez eygidi satilmislar !!!

Barış Burak
29.05.2011, 20:00
Gurbetçi Gençler en öndeydi.Gerçekten tebrikler,pek çok şeyi göze aldılar Trabzonspor için.

kimbilir ne karalama kampanyaları ypaılır şimdi, uyanık olmaları,attıkları adımlara bundan sonra dikkat etmeleri lazım. tongaya düşmemeleri lazım.

Kasım BEKTAŞ
29.05.2011, 20:01
yürüyüşe katılanlara teşekkürler...

susmak bir manada kabul etmek demektir...

her ne kadar bu yürüyüş bize şampiyonluğu geri getirmyecekse de, sezon içerisindeki hakem ve siyasilerin önümüze koyduğu engelleri içimize sindirmediğimizi göstermek için gerekliydi...

ilave olarak yürüyüşe TG katılmayıp birde üstüne iktidar yanlısı tavır alması gerçekten çok üzücü
Gurbetçi Gençlere ve katılan diğer gruplara helal olsun

ne zaman üzerinde bordo mavi forma giyenler, ÖNCE TRABZONSPOR der o zaman özlemimiz sona erer aksi halde işimiz çok zor

TSuha61
29.05.2011, 20:01
eski başkan nuri albayrak'ın yeğeni, başbakanın damadı olan şahsın ceo'su olduğu grubun tv'si olan atv'nin haberi verme şekli:

"kendilerini Trabzonspor taraftarı olarak tanıtan grubun protestosu lince dönüştü"

yorumsuz...

Linc etme kısmına yorum yapmıyorum :) kendisini trabzonspor taraftarı olarak grup mu :) :) Komedi kanalı mıydı ATV ?

sercaninanc
29.05.2011, 20:02
istanbul fatihte 29.05.2011 tarihinde çekilmiştir

http://img856.imageshack.us/img856/8022/fotoraf0180.jpg
Shot at 2011-05-29

Tolunay Abdioğlu
29.05.2011, 20:03
GG'nin öncülüğünde gerçekleşen bir organizasyonuydu zaten.Gurbetçi Gençler'in hiçbir zaman için Trabzonspor uğruna verdikleri bu onurlu mücadele de,kendilerini bazı çıkarlar için kulllandırmalarını düşünemiyorum bile.

Barış Burak
29.05.2011, 20:06
birde şunu söyliyeyim, umarım fbnin bu yaptığı haksızlıklardan sonra, fb amigosunu trabzonda çiçeklerle karşılamayız...

Kaya
29.05.2011, 20:07
Her Zaman Önce TRABZONSPOR Diyeceksin...

Bu tepki bunun göstergesidir...

DePaR
29.05.2011, 20:07
Kombineleri ucuzdan alıp sonra onları maç başı satarak para kazananlar, menfaaat olunca işin içinde ne denilirse o yapılır.

TSuha61
29.05.2011, 20:09
Medya ve basına iyi küfür edemedikki Böyle yayınlıyorlar haberleri. Trabzonspor taraftarının haklı tepkisi yerine.. Trabzonspor taraftarı olay çıkardı. 2-3 saatlik yürüyüşte 2 dakkalık olayı lanse ediyorlar millete sadece! Bir dahaki sefer Kamelarını, fotoğraf makinelerini ellerinden almak lazım ki haber yapamasınlar! ne de olsa olumlu bir şey yazdıkları yok!

winner
29.05.2011, 20:09

Haftalardır söylüyoruz.

Önceliği Trabzonspor olanların ortaya çıkacağı bir dönemdeyiz.

Bakıp, göreceğiz..

SDanışmaz
29.05.2011, 20:12

BMN paracı değil miydi? Nasıl ilk önceliği Trabzonspor oluyor! :rolleyes:

Kaya
29.05.2011, 20:13
Medyada aldığı emir doğrultusunda yayın yapıyor...

Yürüyüşün hedefindekileri kimse söyleyemiyor...

Hasan Cubukcu
29.05.2011, 20:13
Para gelir Para gider ama hasiyet ve seref giderse bir daha gelmez!!!

28TS61
29.05.2011, 20:14

iki haber arasındakı 4609045345345 niyet farkını bulunuz !!!!!

BULAŞMAYIN BIZE !!!

bu zamana kadar bu grupta hic bir trabzonspor ürünnü (formalar haric) görmedim.
her yerde kendi atkilari ve bazi atkilarda taptiklari sahsin kafasi var.
bir kez bile TRABZONSPOR dediklerini duymadimda

Barış Burak
29.05.2011, 20:20
Medyada aldığı emir doğrultusunda yayın yapıyor...

Yürüyüşün hedefindekileri kimse söyleyemiyor...

olmuyor Kaya Abi...Siz BMN olarak yanlış yapıyorsunuz.Klavyecisiniz hepiniz,Trabzonsporu internetten seviyorsunuz...(!)

Ne işi var BMN nin istiklalde dimi ama? Önce Trabzonspor diyebiliyorken, bundan sonra artık BMN ye sanalcı diyenler sanırım artık hiç konuşamayacaklar...

Öncekiler görmezden gelindide,bu organizasyonuda görmezden gelsin bakalım birileri... Ellerinize sağlık.

ÖNCE TRABZONSPOR.

Canberk
29.05.2011, 20:26

İşte bu yüzden hepimiz buradayız ağabey...

O adamlara denecek çok laf var ama burayı kötü göstermek istemeyiz :)

Enes Ünal Kaya
29.05.2011, 20:31
ATV bilip bilmeden konuşmuş afkursun

Canberk
29.05.2011, 20:33
ATV başbakan'ın damadının. Başbakana karşı yürüdüler diyebilir mi Yunus ? :D

Fatih Öztürk
29.05.2011, 20:48
Trabzonlu gencler grubu başkanı mehmetle deplasmanlarda göz aşınalığım bır kaç kez oldu.delıkanlı sözünün erı lafını yutmamalıdır!şahsen bı kere sordum Trabzonda sıyası oyunlar taraftarı etkılıyormu dıye.kesınlıkle sıyaset grubumuzda yok,trıbünede sokturmayız demiştı.kadıköyde yenıldığımız maçta bu grupta oradaydı.20 kısı ve zıl zurna sarhoslardı.bende rahatsız olduğum icın fenerın alt trıbündeydım.tellere tırmanmıs bı genç arkadaş (muhtemelen kafadan kontak) olan bu arkadaşa 20 kişı saldırdı.sanırım telden asagıya ın muhabbetıydı.o lınçte başkan mehmette çocugun kafasına tekme attı. araya gırdım ama bende nasıbı aldım olanlardan.cocuk apar topar polıs nezaretınde hastaneye kaldırıldı.maç bıttı eve geldım sırtımda koca bır morluk vardı.sanırim tekmeden dolayı.Allah bana karsılasmayı nasıp ederse mehmet baskana ne dıyeceğımı şuanlık kestıremıyorum.tabi halını hatırını sorma nıyetım yok...hastalığım sebebıyle taksıme gıdemedım.gıden herkese tesekkürler.

Sibel
29.05.2011, 21:13
Bir dakikada neler okudum neler öğrendim ,pes!
İçimizdeki bir avuç solmuş renkliler,yazıklar olsun!