PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetimden Açıklama: Galatasaray İle İlişkileri Dondurduk!

iskenderunlu
26.05.2011, 18:03
Trabzonspor Yönetim Kurulu, Galatasaray'ın kendilerinden habersiz olarak Selçuk İnan transferini gerçekleştirmesine tepkili.

Bu konuda Başkan Sadri Şener başta olmak üzere bir çok yöneticinin Galatasaray ile dostluk ilişkilerinin belli bir süre rafa kaldırılması konusunda karar aldığı öğrenildi.
Trabzonspor Yönetim Kurulu, halen sözleşmesi devam eden Selçuk İnan ile bugün görüşeceğini açıklamış ancak Galatasaray yönetimi futbolcuya dün akşam imza attırmıştı. Gerek Galatasaray'ın gerekse Selçuk İnan'ın bu tavrı büyük tepki çekti.

kaynak:fanatik.com.tr

SEDAT
26.05.2011, 18:06
- Beşiktaşlada dondurmuştunuz Yusuf olayında , yemezler , hepinizin Allah ...tövbe tövbe.

Bayraktaroğlu
26.05.2011, 18:07
Senin önünde koskaca bir yıl vardı Sadri Başkan o zaman neredeydin.Transfer çalışmalarını sezon sonuna bıraktık dersen adamlar tabi konuşur ve anlaşırlar.Kendi basiretsizliğini örtmeye kalkma bu leke senin üzerine yapıştı bir kere

The_Storm
26.05.2011, 18:09
Oysa bu sene ilişkilerimiz pek bir sıcaktı ;)

selokal61
26.05.2011, 18:10
İstanbul takımlarının hepsi ile zaten ilişkimizin olmaması gerkiyor..Gs-Fb-Bjk bunların birbirlerinden çok ta farkı yok..Küme düşsün şerefsizler....

ARAF
26.05.2011, 18:21
sadri bize espri yapsana...
gs nin de çok umrundaydı sanki
hem biz nezaman dost olduk üç kız kardeşle ki
şampiyonluğun çalınmış tek laf etmemişsin konuştuğun konuya bak
iyi uykular yönetim

Misina
26.05.2011, 18:22
Başkanım hiç kusura bakma ama bu açıklamanın üzerine sana ha ..ktir demek geliyor içimden.1 yıldır neredeydin? ilk yarı dökülen fb devre arası alex ile sözleşme yeniledi o alex fbyi tek başına şampiyon yaptı.Sen ne yaptın elindeki mevkilerinin en iyi yerli oyuncuları olan oyuncularını bedavaya rakiplerine kaptırdın

deserts61
26.05.2011, 18:24
bizde başkanla ilişkilerimizi dondursak acaba trabzonspor bi yarar sağlayabilirmiyiz?????

Hasan ZAİMOĞLU
26.05.2011, 18:26
angi ilişkieri dondurduk. sanki kız alıp kız veriyorduk.adamlar her türlü oynuyor biz etik butik peşindeyiz.

DJTT
26.05.2011, 18:27
Benden simdi güzel bir küfürü yediniz adil yönetim! Sen enayi gibi adamin kontratini en gec ocak ayina kadar uzatmasan. Seni mi beklicekler?
"Sayin Sadri sener efendi sizler tatildesiniz kusura bakmayiniz sizin bir oyuncunuz var adi selcuk onunla pazarlik yapa biliriz miyiz" demesini bekledin ha? Adi herifler! Isini yapamiyor herseyi yanlis yapiyor ondan sonra cikip mimimi diye ötüyon!

seçuk
26.05.2011, 18:28
Burdan iu sonuç mu çıkıyor.. Selçuk T.S yonetimiyle hiç masaya oyurmadan gs ye imza attı. Dogru mu??

DJTT
26.05.2011, 18:30
Burdan iu sonuç mu çıkıyor.. Selçuk T.S yonetimiyle hiç masaya oyurmadan gs ye imza attı. Dogru mu??

oturmustur ama yönetim öyle diyor sen onlara bakma.
Bizi her zaman gibi uyutmaya calisiyorlar kardesim!

Mayls
26.05.2011, 18:34
Sen ezeli rakibinden ne nezaketi bekliyorsun? Sen televizyon programlarını gezeceğine futbolcularınla sözleşme imzalasaydın ellerinde milyon dolarlarla çalacaklardı kapını nezaketen.

Bu kadroyu sen kurdun başkan. Ama özellikle şu son dönemlerde çok beceriksiz hareket ediyorsun.

inadina61_08
26.05.2011, 18:36
Allahını seversen neyin dostu yahu, siz gidinde o kafaları rafa kaldırın, gs'ye sadece fb den daha az gıcık oluyorum o kadar, dost dedin de ne faydasını gördün, sanki oyuncu alış verişin oldu(aslında oldu hep biz verdik) al sana ver bana yapıyorsun, dost dediğin Eskişehir fb gibi olur bak gökhan ünal ve bilica gitti eskiciye, eee şampiyonluğun faturası da böyle, itilmişleri böyle eziklere itelemekle olur..sana ne faydası oldu gs'nin dostmuş pehhh, gelde külahıma anlat sen.. yedinmi kazığı pardon pardon yedikmi kazığı olan yine bize oldu sana ne olur ki yönetim ve başkanıma basar giderler, biz sizin lüks tatillere yada yurtdışına gidip kafa dağıtamayız ki varsa yoksa TRABZONSPOR..gerçek taraftar 7/24;kafayı sıyırmaya başladı :)
GÜNAYDIN BAŞKAN VE YÖNETİM,
NOT: İnanılmaz bir Sadri Başkan taraftarıydım, Transfer yapmamasına bile olumlu bir yön arayacak kadar hatta Şampiyonluğumuz Çalındığında bile tepkisizliklerine Onurlu duruş bahanesi ile kabullendim, ama bunlar; takımın darmadağın olması SİZİN SUÇUNUZ Yönetim..

TSuha61
26.05.2011, 18:39
Sadri Şener ilişkisi varı, ilişkisi yok olarak değiştirdi.. Yemeyenin malını yerler! eşek niğdeyi geçti siz nerdesiniz..

Koray
26.05.2011, 18:47
Bak hele bak bir süre dondurmuşlar.

Bizler alay ediyorlar resmen.

Sen en iyi futbolcunu resmen rakibine kaptır sonra dırdır et geç bu işleri zamanında niye imza attırmadınız.

Fazla duramayacaksınız o koltukta.

bahadır2561
26.05.2011, 18:48
Bunların bi Allah bir dediğine inanın arkadşlar

kolombo
26.05.2011, 18:51
eşşeğin si.... ne arı konmuştur.selçuğun transferinden kazanılan paralar açıklanmalı bunuda yapacak olan hala hazırda olan yönetimdir...

TSelif
26.05.2011, 18:53
Burda kendini mi haklamaya çalışıyorsun sayın başkan.
Ha Selçuğu ve gs yi taraftarın önüne atmak ve kendini temize çıkarmaksa amacın şunu bil o zaman.. Biz çocuk değiliz . Zaten Selçuğu sildik gs ise hiç yoktu .. eee ne yani senin haberin yoktu e mi Selçuk imza atarken..
Bi git işine kimi kandırıyorsun .. yazıklar olsun .. neye mi ? bilmiyorum herkese yazıklar olsun.

ugere
26.05.2011, 18:57
http://www.maraton.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=141024
allah askina bu nedir ??

Hürgün Aygün
26.05.2011, 18:59
Boş konuşmakta üstüne yok başkan cidden.

Çağdaş DENİZ
26.05.2011, 19:02
valla ben yönetimden bu açıklamayı bile beklemiyordum.hayret...

Taner Uykuçeken
26.05.2011, 19:03
Galatasarayında çok umrundaydı sizin tavrınız siz etik davranmaya devam edin, yemişim etiğinizi

Çağdaş DENİZ
26.05.2011, 19:03
Aziz Yıldırım'dan 'Selçuk' yorumu!
Aziz Yıldırım, Galatasaray’a transfer olan Selçuk İnan konusunda ortaya şok bir iddia attı! Aziz Yıldırım, “Selçuk İnan, devre arasında bize teklif edildi, almadık” dedi.

Aziz Yıldırım, Lig TV’de katıldığı “Şampiyonlar Lig TV’de” programında Selçuk İnan’la ilgili sorulan soruya, “Selçuk’u Trabzonspor devre arasında bize veremeye yakındı. Mukavele teklif ettiler. Biz ‘hayır’ dedik. ‘Şu an Selçuk Trabzon’a yakışır, sezon sonu görüşelim’ dedik. Bunu da söylüyorum ki herkes bilsin gerçekleri. Sezon sonunda da kendisi Galatasaray’a söz verdiğini belirterek imza attı. Hayırlı olsun.” şeklinde cevap verdi.

Aziz Yıldırım, Emenike transferinde çok kararlı olduklarını ve transferi bitirdiklerini, transferi Şekip Mosturoğlu’nun takip ettiğini belirtti.

sametaydin
26.05.2011, 19:05
Şakamısınız la siz? İlişkileri dondurmuşlarmış. Yürüyün gidin lan. Adamlar sözleşmesi biten oyuncuyu aldılar bu kadar basit.

metehan
26.05.2011, 19:10
http://www.maraton.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=141024
allah askina bu nedir ??
Devre arası vermek isteyen kulüp mü, yoksa Selçuk mu böyle birşey istedi. Bundan tam emin olamadım.

Erbay
26.05.2011, 19:13
Bu dondurmanın etkisi nedir yani sanki devletiz var ya. Nota verelim nota. Ver Sadri Başkan notayı ver doooooo reeeee miiii haaaaa siiii

logitech
26.05.2011, 19:16
eminim galatasaraylılar bu açıklamdan sonra şöyle bir bakıp,
gülmüşlerdir.

el_conquistador
26.05.2011, 19:20
Arkadaslar, Lig TV'de Aziz Yildirim'in aciklamalari var. Isteyen izler. Trabzonspor yönetimi teklif etmemis Selcuk'u, herhalde menajeri yapmis. Yanlis bilgilerle ortami germeyin lütfen.

Murat Altun
26.05.2011, 19:20
Son dakika

Galatasaray yönetimi tesislere giderek acil bir toplantı düzenledi kriz durumundan nasıl çıkarız Trabzonspor ile dondurulan ilişkilerimizi nasıl çözeriz Araya obamayımı azizi yıldırımı mı yoksa yüce insan adalet timsali sporda hiç bir dalavereye izin vermeyen spor bakanımız Faruk özak ımı devreye soksak diye kara kara düşünüyorlarmış

Ya bizim yönetim başladınız yine iş güç yok komedi açıkalmalara icraatlara

bekir61
26.05.2011, 19:24
sadrinin kankasi adnan gidince iliskileri dondurmuslar :D

Ömer Faruk61
26.05.2011, 19:24
Yahu bunlar ne yönetiyorlar Mahalle Takımı filan mı yönetiyorlar.YÖNETİM KENDİNE GEL....

ugere
26.05.2011, 19:31
Şakamısınız la siz? İlişkileri dondurmuşlarmış. Yürüyün gidin lan. Adamlar sözleşmesi biten oyuncuyu aldılar bu kadar basit.

aynen ya bunlar valla salak saniyolar bizi icim ona yaniyor.Senki kiralik verdigin oyuncuya bize karsi oynayamaz diye madde koydurmayan bi yonetimsin.Fm oynayanlar bilir hepimiz koydururuz kiralik verdigimiz oyuncuya ama bizimkiler koydurmaz vizyon 0 mi sizde ey yonetim.Bence Senol Gunes in aciklamasinda yakinma vardi biz kiralik verdigimiz oyuncuya bize karsi oynamayamaz maddesi koydurmuyoruz derken.Ama forumda bazi romantikler inanmis iste gabric gol atmista o 2 puan sampiyonluktan etmiste konu bile acmislar.O actiginiz konu ts nin bi zaafliginin gostergesidir.Simdide gs le biseyleri dondurmusuz tee allam ya.

Badaloğlu
26.05.2011, 19:33
Merak etmeyin yakında Galatasaray'lı olduğunu söyleyen bir vekilimiz olacak. O düzeltir aranızı!!!

Uyumaya devam et Sadri başkan... Şenol hoca dün basın toplantısında bu konuya dikkat çekmese, sen önümüzdeki sene başı Selçuk'la anlaşmak için randevüleştik derdin...

Yiğit Gayretli
Çok onurlu ve omurgalı bir duruş. Ayakta alkışlıyorum !

apachi61
bizim yönetim akıllı olsa ardaya teklif yapar bakarsın gelir mi gelir böyle duygusallıkla olacak işler değil bu işler sen bana vurdun bi daha benimle konuşma der gibi ne bu be iş yapın biraz lafla yürümüyor peynir gemisi sadri başkan

Ahmet Erkan Sezgün
26.05.2011, 19:48
Ben sansa küstüm Galatasaray,büyük bir kazık atana kadar bir daha konuşma benimle ( Sadri Şener ve Ekibi ).Hangi ilişkileri askıya alacak acaba ?!

Keleşoğlu
26.05.2011, 19:49
bu başlık biraz soğukmu ne? onlarında çok umrunda zaten dondurmuşlar

Kazım Uzunboy
26.05.2011, 19:51
Adamların zaten bizimle bir ilişkisi yok ki.

Almışlar alacaklarını, daha bundan sonrada olmaz.

poetricus
26.05.2011, 19:51
Hiçbir şey yapacak halleri kalmadı ortaoyununa başladıbizim yöneticiler. Gündem değiştirme soytarılığı...

tarsus
26.05.2011, 19:56
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

DJTT
26.05.2011, 19:58
la gitt!!!!!! Rezil yönetim!!!!!

Yasin T.
26.05.2011, 19:59
Bizim yönetim Mustafa Sarp'ı alıp misilleme yapar. :)

Fatih
26.05.2011, 20:01
Ezeli rakibinle dost olursan attığı kazığa da katlanırsın.

OKTAY YILMAZ
26.05.2011, 20:12
emin olun fenerbahçe hem gs den hem de bjk den kat be kat daha karakterlidir.
fener düşmandır, sevilmez ama herkese karşı öyledir, ben hepinizin düşmanıyım der, ayağını denk alırsın, ona karşı dikkatli olursun
Ama gs ve bjk öylemidir?
bu iki şerefsiz camia yıllarca hep yüzümüze gülüp arkadan bıçağı takmıştır.
Dikkat edin son 10 yılda trabzon transferde kime el atsa bu iki camia hemen gidip alacaklarından değildir piyasayı kızıştırır futbolcu ya ederinden çok daha fazla kazık paraya alırız yada yüksek fiyat nedeni ile vazgeçeriz.
feneri savunduğumdan değil onlarla aynı topçu peşinde koştuğumuz sadece 3 yıl önce selçuk konusunda yaşadık, selçuğu bize bıraktılar burağı aldılar,
yıllar önce süründüğümüz zamanlarda g.tü kalkık anadolu klüpleri ile bjk ve gs bir olup ts daha az alsın yayın gelirlerinden diyende bu iki pislik camia.
bu arada kaderin cilvesimidir bunların pisliğimidir bilinmez
bu iki takım kafaya oynadığı zaman biz 2. bile olamadık, fener kafaya oynadığında ise ya birinci olmuşuz (ben göremedim o günleri :) ya da 2. olmuşuz)
fener çok pislik bir camiadır ama inanın gs den de bjk den de çok çok daha temizdir...

ugere
26.05.2011, 20:12
Bizim yönetim Mustafa Sarp'ı alıp misilleme yapar. :)

ahahaha allah korusun :D

Ahmet Erkan Sezgün
26.05.2011, 20:31
fener düşmandır, sevilmez ama herkese karşı öyledir, ben hepinizin düşmanıyım der, ayağını denk alırsın, ona karşı dikkatli olursun
Ama gs ve bjk öylemidir?
Dikkat edin son 10 yılda trabzon transferde kime el atsa bu iki camia hemen gidip alacaklarından değildir piyasayı kızıştırır futbolcu ya ederinden çok daha fazla kazık paraya alırız yada yüksek fiyat nedeni ile vazgeçeriz.
feneri savunduğumdan değil onlarla aynı topçu peşinde koştuğumuz sadece 3 yıl önce selçuk konusunda yaşadık, selçuğu bize bıraktılar burağı aldılar,
yıllar önce süründüğümüz zamanlarda g.tü kalkık anadolu klüpleri ile bjk ve gs bir olup ts daha az alsın yayın gelirlerinden diyende bu iki pislik camia.
bu iki takım kafaya oynadığı zaman biz 2. bile olamadık, fener kafaya oynadığında ise ya birinci olmuşuz (ben göremedim o günleri :) ya da 2. olmuşuz)
fener çok pislik bir camiadır ama inanın gs den de bjk den de çok çok daha temizdir...

Kesinlikle katılıyorum üstad fb diğerlerinin yanında delikanlı,en azından aziz yıldırım ne yapacağını açıkca söylüyor,tehdit edecekse televizyonlarda,gazetelerde tehdit ediyor.Arkadan numara çevirmiyo,fakat diğerleri sinsi sinsi iş çeviriyorlar.Ha transfer konusuna gelince ben gs yi suçlamıyorum adamlar bedavaya o özellikte oyuncu bulmuşlar elbette alacaklar.

Semih GÜL
26.05.2011, 20:42
seviyeli olun b iraz bu ya, Trabzonspor yönetiminden bahsediyorsunuz, kullandığınız kelimelere bakın,yazık, yazık...

Ilelioglu
26.05.2011, 20:47
Yönetim isifa etsin, istedigi parayi vermezsen gider....!

Yönetimi istifaya davet ediyorum, zaten yakinda Avni Aker söyle inleyecek: "Istifa, istifa, Yönetim istifa....!!!"

:mad:

Mustafa ÖZDEMİR
26.05.2011, 20:53
sözde dondu...

OLCAY ÇAKIR
26.05.2011, 20:57
Dondurmam Gaymak .... gibi oldu...Ne ilişkisi, ne dondurması...Tribüne oynamak olarak algıladım...Hem orada başkan ve yönetim değişikliği oldu, farkında mısınız?Yani KANKA yok... Pampa var artık:)

Trabzonspor 61
26.05.2011, 20:57
Ama gs ve bjk öylemidir?

burada febeyi övüp benim midemi bulandırma istersen ? daha yeni sampiyonlugumuzu caldılar ne diyorsun sen yahu? canı cehenneme febenin..

Yiğit Gayretli
26.05.2011, 21:01
Ola Sadri yerım o ballari :) Ne gada da şirın :)

Herıf oldi bizım başgan :)

GULER
26.05.2011, 21:04
Bizim kulubun herhangi bir rakiple ne tur iliskisi olabilir ki zaten? Boyle sacma sapan aciklamalari yapmayi biraksin artik yonetim. Islerine baksinlar bir zahmet...

Ilelioglu
26.05.2011, 21:06
Bu Basliga kilit gelsin, nasil bir aciklamadir bu...?

Adami elinden kaciriyorsun sonra geseye laf atiyorsun, sanki gesenin ne mal oldugunu bilmiyoruz.

Ömer Faruk61
26.05.2011, 21:20
Yahu Allah aşkına susun be Arkadaş bu kadar konuşmasanız kimse tepki vermez.Gider Mustafa Sarpı alır msilleme dersiniz.Allah sizi bildiği gibi yapsın.Arkadaş Susun ya İlişlkilerin neler bizde bilelim.Gidin biraz kankanız Faruk Nafizle takılın belki o size bu tepkilerden nasıl kurtulabileceğiniz konusunda akıl verir.ALLAHIM SEN ŞENOL HOCAMDAKİ ŞU SABIRDAN BİZEDE İHSAN EYLE...

hodlu
26.05.2011, 21:21
Ne ilişkin vardı ki dondurdun.Sen kendi elindeki silahı rakibine ver sonra olmayan dostluklara güven.Yahu siz bu açıklama ile delileri bile güldürdünüz...........

Cengiz Çubukcu
26.05.2011, 21:22
tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış, adamlar Selçuk'u kaptı şimdi bize kıs kıs gülüyorlar...

cihatöztürk
26.05.2011, 21:26
Şampiyonluk göz göre göre çalınmış çıkıp tek kelime etmemiş bey efendi...

Selçuğada 2 senedir imza attıramadı gs yönetimine sallıyor şimdi

bi sus artık ya

zafer6161
26.05.2011, 21:30
galatasarayla ilişkimiz mi vardı ???

benim bildiğim gs nin tek ilişik olduğu takım fenerbahçeydi...

bordolumavi
26.05.2011, 21:31
gs yonetımı bu acıklamadan sonra selcuk ınanın sozlesmesını fesh eder,,,bızım yonetımın yapacagı en ıyı şey susmaktır sadece susmaları yeter ozellıkle baskanın

TSelif
26.05.2011, 21:36
tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış, adamlar Selçuk'u kaptı şimdi bize kıs kıs gülüyorlar...
Selçuk ta harbi adam(!) çıktı di mi. Adam(!) devre arası gsye sözlenmiş meğer ... bi kere daha helal olsun sana Selçuk... gerçekten adam(!)mışsın:)

Üzeyir Gönül
26.05.2011, 21:39
Allah aşkına, hangi ağızdan duydunuz böyle bir açıklamayı? Ya da hangi güvenilir bir spor sitesinden duydunuz? Gidip işi gücü yalan dolan olan bir spor gazetesinin sitesinden uydurma bir haber okudunuz ortalığı ayağa kaldırdınız. Vallahi tebrik ederim sizi. Bu haberin bir kışkırtma olduğunun farkında değil misiniz? Sadri Şener'in açıklamasına göre Galatasaray kulübü etik davranmamıştır; ancak ilişkileri askıya aldık, diye bir açıklaması yok. Yahu, zaten hangi ilişkileri askıya alıyorsunuz? Çok sıkı fıkı ilişki içindeyiz de ilişkileri askıya alacağız. Güldürmeyin adamı!

Hala daha Selçuk, Egemen ve diğerleri konusunda yönetime, dolayısıyla Sadri Şener'e yüklenmeler devam ediyor. Dün ve bugün hepiniz okumuşsunuzdur: Selçuk 5 yıllığına 18 milyon euro para alacakmış GS'den. Bizim takımımız bir futbolcuya 5 yıl için bu kadar parayı verebilir mi? Hadi Selçuk'a verdi; diğerlerine ne vereceksin? Sen daha 23 bin kişilik bir statta 10 bin kombine satamazken, birçok maçta tribünlerde boşluklar olurken (şampiyonluğa oynarken bile), TS Club'larda satılan formaların diğer takımların satış rakamlarının yanında komik kaldığı da düşünülürse bu kadar parayı nereden bulup da vereceksiniz?

Sadri Şener ve ekibi ve hatta Şenol Güneş, gerçekten salaktı da Selçuk'la, Egemen'le görüşmediler de gitti adamlar. Komik duruma düşmeyin lütfen. Ben ne başkana ve yönetim kuruluna, ne de Şenol Güneş'e kızgınım veya kırgınım. Benim Selçuk ve Egemen'e de sadece yönetimle son bir defa konuşup bütün kamuoyuna bir açıklama yapmadan gittikleri için kızgınlığım var. Yoksa, gideni zorla tutamazsınız. Daha dün yazdım:

Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir.

woollss
26.05.2011, 21:43
küstüüüm oynamıyorummmmm

bordo61
26.05.2011, 21:47
Fenerbahçe göstere göstere , Galatasaray ise arkadan iş çevirenlerin takımı

Her zaman şirin gözükenlerden korkacaksın

jeepeers
26.05.2011, 21:54
umarım yaşanan olaylar hiçbir bizans temsilcisi ile dost olamayacağımızı anlamamızı sağlar
özellikle yönetim bazında farkındalıkların artması çok önemli
bunlar ezelden beri böyleydi hep böyle kalacak

bordo08
26.05.2011, 22:01
Onlarında çokda umrundaydı.Kendi futbolcuna anlaşama sonra sağa sola laf at...

Punisher-61
26.05.2011, 22:04
Aman aman ben küstüm daha oynamiyorum.......

Bunlar herkesi kendileri gibi beceriksiz, agir,amatör ve saf sandi galiba

admiral99
26.05.2011, 22:04
birakin alsinlar 5 yilligina bir futbolcuya 16 mi 18 mi iste herneyse bu kadar milyon euro vermek akil kari degil. bu konu niye bu kadar buyutuluyor ki? adam gitmek istiyorsa gider.. Arda'da gitmek istiyor ama zorla tutmaya calisiyorlar. Ondan bir sey olmaz yeni sezonda.

Hekimoğlu
26.05.2011, 22:10
Ama ben bu haberde esprituel başkanımızın esprilerinden bir demek göremiyorum olmuyor böyle başkan.

SEDAT
26.05.2011, 22:11
- Trabzonspor Klübü Durumunu İlişkisi Yok olarak değiştirdi
....(Beğen) ..(Kalay Bas)..( Allahım sen sabır ver )...

Ömer Faruk61
26.05.2011, 22:14
- Trabzonspor Klübü Durumunu İlişkisi Yok olarak değiştirdi
....(Beğen) ..(Kalay Bas)..( Allahım sen sabır ver )...

Süper abi ççççççççç

Burçak
26.05.2011, 22:14
gs ile muhatap olmak hata zaten
o adilerinde febeden bi farkları yok.
bu transfer olayı için demiyorum. onlar dahada çirkeftirler.

hamucera
26.05.2011, 22:18
bu açıklamanın arkasından çok pis bişi gelecek gibi geliyor ama bakalım

Mustafa Ayazoğlu
26.05.2011, 22:21
Ben gülerim bu habere ve Sadri Şener'e artık maskara oyuncak oldu.

Beyanatları ciddiye alınmayacak.

AKSOY_61
26.05.2011, 22:24
Yönetimden bir saçmalık daha

Oruç
26.05.2011, 22:26
Çok da umurundaydı gesenin değil mi ? Şu ahbap çavuş ilişkilerine son verme zamanı. Kimse bizim dostumuz değil hele ki İstanbul takımları.

Mesut AKYILDIZ
Yönetim Selçuk İnan'ı imza atmaya ikna edemeyerek .ıçtı şimdi de sıvıyor.....

TraBz1o61
hayatımda gördüm göreceğim en beceriksiz yönetim bu olsa gerek ben tamamen bir ak parti düşmanıyım az çok yorumlarımı okuyanlar bilir lakin emin olun şampiyonluğun gitmesinin 100 de 55 i yönetimin özelliklede sadri şenerin ve yenerin saçma sapan açıklamaları sürekli olmadık zamanda espri yapması ciddiyettten uzak ne kadar aciz olduyklarının göstergesidir olan gene şenol güneşe oldu sen adama zamanında imza attırama şimdi suçluyu başka yerde ara kusura bakma sadri sen bizi aptal zannetme istifa etmelisin orayı haketmiyorsun

uzunismail
26.05.2011, 22:35
Bu yönetim sene başından bu yana saçma sapan açıklamalar hariç başka hiç bişey yapmamıştır...

Yönetim tecrübesiz diyeceğim yok arkadaş çoğu yıllarını verdi Trabzonspora...

O zaman burdan şunu çıkarıyorum.. Yıllardır Trabzonum neden şampiyon olamıyor belli oldu..

Basiretsiz ucuz yönetim.. Çevir uzun sokaktan 10 kişi onlarda yönetir bunların yönettiği kadar... Bu açıklama başlı başına acizlik zaten

orkun kır
26.05.2011, 22:36
arkadaşlar gs açıklama yapmış Trabzon bizle barışmazsa çok üzülürüz diye :D bizimkilerin yaptığı bu açıklamalardan utanıyorum gerçekten.. kimse kusura bakmasın ben alayına gider politikasından yanayım..

28TS61
26.05.2011, 22:41
dondurmam kaymak

iskenderunlu
26.05.2011, 22:45
valla yazıyı fanatik sitesinde okuyunca vay halimize dedim resmen

Samet Demir
26.05.2011, 22:45
bonservis mi verselerdi siz küsmeyin diye adama? kendimizi rezil ediyoruz böyle saçmalıklarla. bişeyi beceremedin bari sus otur yerinde. ayrıca biz selçuğa o parayı verirmiydik? vermezdik. görüşmenin de manası olmazdı bu nedenle.

macuka
26.05.2011, 22:46
Ama gs ve bjk öylemidir?

%100 katiliyorum, Gs hepsine bes ceker...

Yonetim dondurma konusu ise,
Sadri Sener kesinlikle iyi bir baskan degildir ve Trabzonsporu yonetememistir. Hep palavra uzerine is yapmistir, gecistirmistir.
Taraftara hic bir zaman dogruyu soylememistir, yalan soylemek hep isine gelir..

Hadi canim sende demek isteyenler kendisi ile celisen baskanimizin onceki aciklamalarinida gorebilir.

Bir kezde su hata deyin yaw... Adamla anlasma imzalama, sonra baskasi gelip alinca iliskini dondur...
Kariyi cibildak plaja yolla, sonrada el oglu ile "neden bakiyorsun" diye kavga et...Gene sinirlendim:)

Pshycologist41
26.05.2011, 22:48
Sen dondurdun ya ilişkileri nasılda üzülmüştür gs kahırlanmıştır çökmüştür...

DNA-TS
26.05.2011, 22:52
Kariyi cibildak plaja yolla, sonrada el oglu ile "neden bakiyorsun" diye kavga et...

bu durumu açıklayan en açık ve net cümle buydu twitter ım olsa yazardım sadri başkana.

İsmail Coşgun
26.05.2011, 22:52
Son iki üç gün içinde olanlar şüphesiz kaçan şampiyonluktan daha beter üzdü Trabzonspor taraftarını... Ama yönetim halen tribünlere oynamaya devam ediyor. Yeterince onurumuz kırıldı. Somut hareketler bekliyor taraftar sizden.

SEDAT
26.05.2011, 22:54
- Ünal Aysal bunu duyunca kendini yerden yere atmış , nayır olamaz diye:rolleyes:

Özge
26.05.2011, 22:56
Geç bile kaldık.

Sibel
26.05.2011, 23:00
Ağlayalım mı şimdi bu üzücü habere?Peçete lütfen...Artık açıklama yapma yönetim,yeter.

Sefa Murat Dokuz
26.05.2011, 23:06
Cevabı Avni Akerde Selçuk'lu GS'ye golleri döşeyip suratlarını görürken verirsin. Böyle değil. Alırsın 2-3 tane dünya markası oyuncu yada isabetli transfer. Örneğin, Antep'ten Danny, Kayseri'den Cangele, Gençlerden Orhan Şam ve Pektemek, Sevilla Zokora o zaman sahada konuşursun.

iskenderliden
26.05.2011, 23:07
Hala galatasarayı kardeş takım olarak gören trabzonsporlulara sesleniyorum dostunuz budur işte olay budur aziz yıldırım gereken açıklamayı yaptı yönetim şapkasını önüne koymalıdır artık yeni selçuklar bulmalıdır...

Semih
26.05.2011, 23:11
Atarını yiyeyim sayın başkan ! :)

Samet Türkmen
26.05.2011, 23:20
Derhal görevi bırakmalılar ! Ben böyle saçmalık görmedim.

SeRHaD
26.05.2011, 23:23
tavşan dağa küsmüş...

Adem Erdoğan
26.05.2011, 23:26
Yaz geldi; bozulmasın diye dondurmuşturlar.

Fatih Öztürk
26.05.2011, 23:31
Anneciğım şu cımboma bıse söyle yaa lopılopumu aldı.

Samet Türkmen
26.05.2011, 23:35
Nofrost mu acaba ?

Nonserviam
26.05.2011, 23:41
Yani başkan kötü konuşayım söveyim rahatlayım diyorum yok olmuyor, genede bu takımın başkanısın biraz koltuğun ağırlığını hisset.

Şu takımın başına Hüseyin Baybaşin gibi bir adam gelecek, arkana yaslanıp sene sonu şampiyonlukları kutlayacaksın. ahh ahh

Selçuk Aydın61
26.05.2011, 23:42
başkankan kusura bakma alkışlayamam... ŞAK ŞAK cı derler banada...

yabancı yıldız alamaz bunlar MAZERET BELLİ trabzona gelmiyorlar istanbula şukadar uzak... kayseri nerde antep nerde ...para para para... OKADAR başkan...

Eren Karaahmetoğlu
26.05.2011, 23:49
Hay dostluk ilişkisi kere kafanıza taş düşmesin.

galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş.

Üçü de aynı halt. Dostluk diyorsanız başka takımlar bulun. Drogheda'yla ilişkilere önem verin mesela.

highlander
26.05.2011, 23:52
Selçuk İnan Trabzon'da kalmak istedi mi acaba?Verdiği demeçlerden hiç de istediği anlamı çıkmıyor.Aklı da fikri de İstanbul'daymış sanki.Türkiye'deki hakim zihniyet, her alanda İstanbul'u öne çıkarıyor.Dünya kadar İstanbul'a git telkinine maruz kaldığına eminim geçtiğimiz 6 ayda.Bu açıdan bakınca, Sadri Şener'in hatalı olduğunu düşünmüyorum.Herşeyde İstanbul'u merkez aldırmaya çalışan felsefenin sonucu bu.İlişkileri dondurmak hiçbirşey ifade etmiyor.Zira ahlak ve dürüstlük erdem olmaktan çoktan çıktı bu ülkede.İstanbul takımları aç sırtlanlar gibi saldıracaklardır.Ne var ne yok almaya çalışacaklardır.Trabzonspor yarından tezi yok, 14 yaş altı takımına eğilmelidir bana kalırsa.Elimizdeki elmastır o çocuklar.Şenol Güneş ve Ünal Karaman bu takıma eğilmelidir.Titizlikle,bilgiyle,yönlendirmeyle.14 yaş altı takımı Trabzonspor'un umut ışığıdır.Bu yörenin,şehrin havasını içine çekmiş,senelerini bu şehirde,bu kültürle yoğrulmuş oyuncularla büyüyecek Trabzonspor.Bunu bu sene bir kez daha gördük.Ne olur, 14 yaş altı takımına değerinden daha fazla ihtimam gösterin.Trabzonspor'un başka varoluş yolu yok.

Mayls
26.05.2011, 23:59
Dostluk ilişkilerini geçtim. Galatasaray sana haber vermek zorunda mı? Futbolcunun sözleşmesi bitmiş, adamlar da doğal olarak kulüple değil, futbolcuyla görüşüyor.

Selçuk Aydın61
27.05.2011, 00:02
geseden cevap ÇOKTA TIN.....

mancester
27.05.2011, 00:03
gs da etikmi varki futbol tarihinin en sikeci en pislik ahlaksiz duzenbaz klubu oyuncunun sozlesmesi 31 mayisda sona eriyor reziller ahlaksizlar.

Kabahat yonetimdede buyuk coook onceden uzatacaklardi sozlesmeyi 1 yil onceden belkide zamaninda bu yonetim vizyonsuz misyonsuz dedigimde demedigini birakmadi bazi arkadaslar gorun iste size yonetim sampiyonluk niye kacmis gorun bakalim yonetimde mutlak revizyon sart ...

pReN@_61
27.05.2011, 00:04
"Bir süre.."

İşte bu çok önemli.:)

aaahmet61
gs nin suçunu anlayamadım.suçu selçuğu bonservissiz almışsa helal olsun adamlara demekten başka ne denir ?sanki biz hiç böyle futbolcu transfer etmedik.

İlyas Özdemir
Trabzonspor şamar oğlanımı şampiyonluğu elinden alındı şimdide oyuncuları teker teker kopartılıyor

SDanışmaz
27.05.2011, 00:14
Nasıl bir ilişki vardı ki zaten?

Başkana konuş diyoruz, konuşunca da saçmalıyor...

Mehmet Ç.
27.05.2011, 00:16
Olan Mustafa Sarp'a oldu.

Artik bize gelecegine Orduspor'a felan gider :)

StyLe
27.05.2011, 00:16
Sadri Şener başkanım sen değilmiydin devre arasında;"Selçuk ve Egemen bizim çocuklarımız. Ligin sonunda görüşür imzaları attırırız. Aceleye gerek yok." Hatta hani Selçuk sana "başkanım sen varsan bende varım, sen yoksan giderim" diyen? Hata yaptın başkanım, seni çok seviyorum, gitmenide istemem hiç bir zaman, ama bu defa hata yaptın, bu iki adam da sana kazık attı bunun da farkındayım...

Takım şampiyonluğa oynarken, bunlar diğer takımlar ile görüşüyorlarmış demek ki, Egemenin bir ara sakat olduğu döneme de inanmıyorum artık. Yaptıkları hizmetler için her ikisine de teşekkürler. Yeni takımlarında yüce rabbim Allah gönüllerine göre versin diyeyim.

Gürkan
27.05.2011, 00:23
Gs den söoyle bir cevap gelse, Onuru verin tekrar dost olalım.

Harun-61
27.05.2011, 00:24
Beceriksizliklerini bu sekilde örtmeye calisiyorlar.

.

Yaşar
27.05.2011, 00:36
Gs, Fb ve Bjk kulüplerinin birbirinden çok fazla bir farkı yoktur. Aralarındaki en büyük fark, Fb açık açık yapar bazı şeyleri; Gs ve Bjk çaktırmadan yapar. Hangisinin daha tehlikeli olduğunun tahminini de siz yapın isterseniz.

Ömer Sak
27.05.2011, 00:38
Sadri Sener futbol bu millet külübünü düsünüyor onlar senin gibi tatil yaptiktan sonra transferlere baslamiyorlar adamlar ellerini cabuk tutuyor ;)

tlotwat
27.05.2011, 00:44
beyler dogru mu bilmiyorum ama milliyette azizenin dunki lig tvdeki programinin ozeti yaziyordu azize selcuk devre arasinda bize geldi sezon sonu icin anlasalim diye bizde sezon sonu konusuruz dedik diye yaziyor

My
27.05.2011, 00:56
Fanatik gazetesine ne kadar itibar edilir bilmem ama eğer bu haber doğruysa durmumuz gerçekten kötü. Akılları tutulmuş resmen.

DURAS
27.05.2011, 00:57
sn.şenerin kanşekeri düşmüş iyiden iyiye. açıklamaları subcortical. ALLAH şifa versin. 1. devre sonlarından itibaren, bize yapmadıklarını bırakmayan azizle köprüleri attık diye demeç verme, selçuk için bu kadar sert demeç ver. brravvoooo

atf61
27.05.2011, 01:01
ya başkan bırak bu işleri yemezler...bizi aptal mı sanıyosun...

Emre Emiroğlu
27.05.2011, 01:35
Sorunda o ya zaten başkan. Konu zaten adamların bizle iletişimsizliği.
İlişkileri dondursan ne yazar.
Adam senle ilişkisini kullanarak iş görmediki.
Buda açıklamamı şimdi

Tolga
27.05.2011, 01:36
o değilde bu gesenin başkanı drogba bir takımın oyuncusu sözleşmesi devam ediyor vs onunla ilgilenmemiz doğru olmaz demiş =)=) bizim gavur şaapmamız gerekirken birbirimize yapıyorsak napıyoruz =))) Türkmüşüz hadi ordaan . . .

Dogan
27.05.2011, 02:36
Daha GS ile alakalı espiri yapmayacak mıymış? :D

Şaka bi yana yönetimin acil ses getiren transfer yapması lazım yoksa gün geçtikçe daha da yıpranacak. Ben burdayım mesajı veren bi transfer olmalı ama.

Merakla bekliyoruz.

Fatih Özkan
27.05.2011, 02:48
Adam senin oyuncunu bedava aldıktan sonra istersen boşanma davası aç...

ThePatriot61
27.05.2011, 02:53
Ya vallahi gerizekali bunlar ya. Ne kafasiz adamlar ya. Ne desek bos anasini satayim. Bize hic mi adam gibi yönetim gelmeyecek?

Anıl Caner
27.05.2011, 03:29
Konuşması gereken onca konuda ağzını açmayıp, konuştuğu anda bu kadar fazla saçmalayan ve sadece zarar veren başka adam görmedim.

Bizim bir ilişkimiz falan da yoktu Galatasaray ile.

Ulan takımın başkanı çıkıp galatasaray ile ilişkisinden bahsederse elin antu.com ergeni koyar tabi yatak odası fotoğrafını.

Galatasaray kimdir ki bizim onunla bir ilişkimiz olsun?

Hayatınız kolpa. Her hareketleriyle kamuoyuna itici imaja büründüyorlar bizi.

Ahmet Pulusoğlu
27.05.2011, 03:41
Millet Trabzonsporluluğunu donduruyor sen neden bahsediyorsun...

61baron61
27.05.2011, 03:54
Trabzonspor Yönetim Kurulu, Galatasaray'ın kendilerinden habersiz olarak Selçuk İnan transferini gerçekleştirmesine tepkili.

Bu konuda Başkan Sadri Şener başta olmak üzere bir çok yöneticinin Galatasaray ile dostluk ilişkilerinin belli bir süre rafa kaldırılması konusunda karar aldığı öğrenildi.
Trabzonspor Yönetim Kurulu, halen sözleşmesi devam eden Selçuk İnan ile bugün görüşeceğini açıklamış ancak Galatasaray yönetimi futbolcuya dün akşam imza attırmıştı. Gerek Galatasaray'ın gerekse Selçuk İnan'ın bu tavrı büyük tepki çekti.

kaynak:fanatik.com.tr
millet catir catir transfer yapiyo ::bizimkiler hala iyi niyet pesinde ...bu oyunu kuralina göre oynayin artik ...BIKTIK

only ts
27.05.2011, 04:15
gs nin neresi bize dost ? hangi kültürü hangi yapısı neresi bize benziyor. onlar kim ? züppe takımı gs mi bizim dostumuz ? onlar değilmi bizi zamanında şampiyonluktan eden. Allah belasını versin öyle dostluğun. ha fb ha gs ha bjk bunlardan olsa olsa düşman olur. hiçbirinin birbirinden farkı yok. ey gidi sadri başkan eyy gidiiiii

POYRAZ
27.05.2011, 05:44
Ya kardesim adamlarin dedigi dostluk iliskileri kan kardesligi falan degil. Her kulüp birbirine sevgili ve saygili olmaliya, iste o saygiyi falan rafa kaldirdik diyorlar. Ya Sayin baskanim, elindeki adama yuvada imza attirmayi becerememissiniz birde rakibin dürüst olmadigindan yakiniyorsunuz. Elin oglu dürüstlük mürüstlük dinlemiyor. Adam senin oyuncu ile konusmani bekler mi hic? Isine yarayacagini düsündügü oyuncuyu bonservissiz sekilde almis iste. Artik biktim bu etik olmaktan, delikanliliktan falan. Yahu koskoca Türkiye'de neden bir tek biz delikanli kulübüz? Hangi delikanlilik Selcuk'un yerini dolduracak önümüzdeki sezon? Bu kafayi kaldirip cöpe atin. Ati alan Üsküdar'i gecti. Firsatini buldunmu katacaksin oyuncuyu kadrona.

Celal Demir
27.05.2011, 08:47
burda gs klübünün bir kabahati bulunmadığını düşünüyorum sonuçta sözleşmesi bitmiş istediği takıma gider bizim başkan saçmalama konusunda bir hayli uzmanlaşmış... sen geçen yıl becerip imza attıramadım şimdi ağlıyorsun. ayrıca nedemek dostluğumuzu dondurduk biz dostmuyduk bunlarla.. sadri kaptaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan uyan uyan BİZİM BİZEN BAŞKA DOSTUMUZ YOOOK... bu işi yapamayacaksanız çekin gidin...

L.Burrows
27.05.2011, 08:51
Adamlar oyunu kuralına göre oynuyor. Ne yapsalardı yani türkiyenin en iyi orta saha oyuncusunu bonservisi olmadan almak yerine bi trabzonspora soralım belki sözleşme yenilerler öbür sene bonservis parası verip alalımmı deselerdi. Biz de egemeni bursadan promise yi gençlerden alırken aynısını yapmadıkmı. Anormal bi durummu sanki ne diyeceklerini şaşırmış bu insanlar. Hiçmi şenol hocadan bişeyler öğrenemedi bunlar. Konuştuğun zaman dinlenecek bişeyler söylemeyi ne zaman öğrenecekler. Hep boş boş gereksiz açıklamalar.

Faik Yılmaz
27.05.2011, 08:55
Adı sanı ne olursa olsun.....

Domuzdan post İstanbul takımından dost olmaz.

Hüseyin Bağdat
27.05.2011, 08:59
Sen zamanında futbolcunla sözleşme uzatmazsan,başkasına gidince kızmaya hakkın olamaz...

Sen G.S ile ilişkilerini dondursan ne olur dondurmasan ne olur...

Bizim derdimiz ne siz neyle uğraşıyorsunuz. Millet kadrolarını güçlendiriyor siz boş boş dolanıyorsunuz...

silentpain61
27.05.2011, 09:14
yawww gs ne yapmış boşta olan adamı almış hayret bişey yaaaa polyanna'nın çiftliğimi burası herkes birbirine şirinlik yapsın...sen futbolcunla anlaşama,elinde tutama sonra git milllete ilişkileri dondurduk de....... hayret yaaaaaa
egemende gitti yattarada gitti bu üç futbolcudan alabileceğin bonservisi hiçmi düşünemedin??
neyse daha bişey yazmıyım sinirleniyorum...

batugol
27.05.2011, 09:20
bizim yönetim çenesini dondursa daha makbüle geçecek

UmutBaykan
27.05.2011, 09:44
Bu yönetimin yaptıkları bana çok saçma geliyor artık,yani çocuk gibiler ey yarabbim.Gs ile ne ilişkin var da dondurdun,o 3 bizans takımıyla bizim bir ilişkimiz olamaz ki.

winner
27.05.2011, 09:46
At binenin kılıç kuşananın Sadri Bey.

Bu yaşa gelmişsin bu ülkede ki düzeni anlayamamışsın.

Sen bunları boşverde esprilerine devam et...

Recep Alkan
27.05.2011, 09:47
Dag daga kusmus dagin haberi yok...

Ey gidi ey....

arifberkay
27.05.2011, 09:48
Ünal aysal üzüntüsünden dün gece uyuyamamış....

kaan aydın
27.05.2011, 10:21
Çok art niyetli bir açıklama ve asla tasvip etmiyorum.GS yi eleştiriyorsan bjk yi bin defa eleştirmen lazım,lig bitmeden futbolcunla anlaşmış sen neden bahsediyorsun.
Bu yönetim basiretsizdir.Basiretsizliğini de her platformda göstermektedir.
Sende adam ol onların sözleşmesi biten futbolcularına imza attırda görelim!
Neymiş efendim etik değilmiş,hadi ordan bee.
Elimizden şampiyonluğu alırlarken etikmiydiler.Daha 5 gün oldu.Yazık bu taraftara defolungidin..

Kaya
27.05.2011, 10:21
Yerine ve olumlu bir karar...

Galatarasay ile dostluk kelimesini zaten yanyana getirmeniz büyük bir hata yönetim!

Siz uyurken futbolcularınızı birbir götürüyorlar.

Taraftar olarak bizler de sizlerle ilişkilerimizi dondursak mı ne!

GS ve dostlukmuş!

Yazık yazık!

winner
27.05.2011, 10:25
Ne yaptı gs?

Sözleşmesi biten oyuncu için niye sana sorsun.

Sen oyuncuna sahip çıkamıyorsan, 6 aydır imza attıramıyorsan gs'ye niye kızıyorsun.

Başkan çalınan şampiyonluğun tepkisini ne aziz yıldırım'a, ne tff'ye ne de zatı şahaneye yöneltemeyince neye saracağını şaşırdı.

Sus bari artık...

Kaya
27.05.2011, 10:28
Başkanın o 6 ay boyunca daha yoğun işleri vardı.

Ne yapsın?

Selçuk'la mı ilgilensin?

Değil mi?

Bak zaten dostluk ilişkisi vs. kurulmuş 6 ay boyunca...

Yine kandırmaca,

Yine aldatmaca!

bahadır2561
27.05.2011, 10:31
Vayy sert erkek moduna geçmişiz, salıverin küçük enişteyi

Doğan BULAT
27.05.2011, 10:48
Yiyorsa al Galatasaraydan bi yıldız futbolcusunu kulubune sormadan..ondan sonra isterse onlar düşman olsun.. Siz yapamazsınız gücünüz yok paranız yok ama elin oğlu böyle gelir adamını alır gider.. Ardaya Baroşa Pinoya teklif yapsanıza karıştırsanıza akıllarını.. Oyunu kuralına göre oynamazsan böyle bakakalırsın arkalarında..
Bunu söylemekten artık nefret ediyorum ama malesef büyüklüğümüz lafta kalmış bizim..

talsuv61
27.05.2011, 10:54
Bunların en iyisi fb. Yani iki yüzlü değiller bizi kullanmıyorlar.

Murat'
27.05.2011, 12:06
Bence bizim menajer bozuntuları ile her türlü ilişkimizi dondurmamız gerekiyor.Dün Aziz Yıldırım açıkladı, Selçuk'un menajeri devre arasında Fenerbahçe'ye Selçuk'u teklif etmiş.Yani bu şerefsiz adam Selçuk'u İsranbul'a göndermeyi en başından aklına koymuş.Bu arda Sadri başkana şunu sormak istiyorum biz Egemen'i alırkan Bursaspor'a sorduk mu, yada Isaac'i.

deserts61
27.05.2011, 12:16
küstüm oynamıyom gibi bişey bu, arkadaşım sanki zorla aldılar bu adamı sen elindeki adamı tutamazsan başkası gelip alır sen isac ı alırken güzeldi ama ne bilim egemeni alırken güzeldi şimdi başkasıda gelir selçuğu egemeni alır sen zamanında halletmediğin için başı şeyleri yazık sana yönetim başkasına yalandan yere çamur atma ilişkileri dondurduk falan ayaklarını geç yusufu bjk aldığında bjk ilede ilişkileri dondurmuştuk bjk şampiyon olamadı dimi o sene ilişkileri dondurduk diye mantıklı düşünün allah aşkına kendi hatalarını saçma sapan beyanlar vererek kapatmaya çalışıyonuz ama olmuyo işte yakışmıyo sizlere pardon sizede bu yakışır demem lazımdı dimi.....ben kısa zamanda sadri başkandan açıklama bekliyorum selçuğu gs aldı tebrik ederimm diye 2 hafta önce fb nin şampiyonluğunu kutlamıştı ya ondan sebep....

aaahmet61
27.05.2011, 12:18
trabzonspor başkanını biraz insafsızca eleştriyorsunuz.bu adam takmım nerden nereye getirdi.şampiyonlar liginde oynayacak futbolcularımız yerlisi yabancısı hepsi kaçtı.peki buna cevabınız var mı niye kaçtılar.birisi doğuştan bjk lı birisi doğuştan gs li.futbolcularımız her hafta sonu eğlenmeye istanbula gidiyormuş.istanbul bir çekim merkezi.Allah aşkına siz bizim başkanın yerinde olsanız ne yapardınız şu trabzonda yıldız olupta kaçmaya çalışan futbolculara.

ApoCaN28
27.05.2011, 12:23
Adı sanı ne olursa olsun.....

Domuzdan post İstanbul takımından dost olmaz.

Katılıyorum Nokta .

deserts61
27.05.2011, 12:28
trabzonspor başkanını biraz insafsızca eleştriyorsunuz.bu adam takmım nerden nereye getirdi.şampiyonlar liginde oynayacak futbolcularımız yerlisi yabancısı hepsi kaçtı.peki buna cevabınız var mı niye kaçtılar.birisi doğuştan bjk lı birisi doğuştan gs li.futbolcularımız her hafta sonu eğlenmeye istanbula gidiyormuş.istanbul bir çekim merkezi.Allah aşkına siz bizim başkanın yerinde olsanız ne yapardınız şu trabzonda yıldız olupta kaçmaya çalışan futbolculara.
burda kimse o koltuğa aday değil ama sadri başkan ben yaparım demiş ve o koltuğa oturmuş ve yaptıkları fiyaskodur. ilk geldiği sene ersun hocayla bir çok transfer yaptı ve bu transferlerin bir çoğu boş çıktı iyi olanlarda şimdi gitti. bunun nerseinde başarı bu seneki başarıdan bahsediyosanız bu başarı sadri şenerin başarısı değildir arkadaş bu başarı ŞENOL GÜNEŞİN başarısıdır. geçen sene hugo brosu aldı 3 ay dayamadı bu takımın başında hugo ama aynı takıma 1-2 takviyeyle türkiye kupasını aldırdı şenol hoca ve bu senede şampiyonluğa oynattı. hatırlarmısınız bilmiyorum ama geçen sene eğer şenol hoca gelmeseydi sadri şerener çokdan istifa etmişti şenol hocayı bir kurtarıcı olarak getirdi takımın başına şenol hoca sadece takımı değil yönetimide kurtarmıştır. bundan sebepde bu yönetimin başarısı yoktur bence. giden ouncularla ilgili bi kaç şey söyliyim size geçen sene yazın selçukla eegemenle sözleşme imzalanmalıydı imzalayamadın satmalıydın en azından para kazanıp yerine sağlam oyuncular alırdın şimdi egemeni satıp orhanı alsaydık selçuğu satıp sezeri alsaydık kötü mü olurdu takım çok az değişimle bunu atlatabilirdi. yanlışmıyım....

veliogluozcan
27.05.2011, 12:51
sen oyuncuyu elinde tutama, sonra suçu etiğe galatasaraya at ohh ne güzel dünya. çok zeki olmuş yönetim ama kıvırma konusunda

hay1699
27.05.2011, 12:56
komik olmuş..

Kemence_61
27.05.2011, 13:01
Yönetim Kurulumuz kulübümüzle sözleşmeleri 31 Mayıs 2011 tarihinde sona erecek olan Egemen Korkmaz ve Selçuk İnan’ın sözleşmelerinin bu süre beklenmeden feshedilmeleriyle ilgili süreci başlattı.

Bu amaçla hazırlanan fesih yazısı gerek oyunculara gerekse de Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderildi.
Fesih yazısında şu ifadelere yer verildi:
“Kulübümüz ile halihazırda yürürlükte bulunan ve 31.05.2011 tarihine kadar da devam eden bir hizmet sözleşmesi olmasına rağmen başka bir kulüple kulübümüzün yazılı izni alınmaksızın ve bilgi verilmeksizin yapmış olduğunuz görüşmeler ve anılan kulübün de tarafınızla anlaştığını resmi kanallarla kamuoyuna duyurması neticesinde aramızdaki hizmet ilişkisini fiilen sona erdirdiğiniz ortada bulunduğundan konuya açıklık getirmek amacıyla işbu ihbarnamemizle aramızdaki ilişkinin fesihle sonuçlanmış olduğunu ihbaren bildiririz.
Muhatap futbolcuyla kulübümüz arasında bulunan Profesyonel Futbolcu Sözleşmesi 31.05.2011 tarihine kadar devam etmektedir. Bu süre zarfında sözleşmeli bir futbolcumuz olan muhatap, başka bir kulüple transfer görüşmesi yapmak niyetindeyse Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatı’nın 19/6. Maddesi uyarınca kulübümüzden yazılı izin almak zorundadır.
Sözleşmesi devam eden bir futbolcuyla görüşme önceliği de etik olarak kendi kulübündedir. Ancak muhatap futbolcu, gerek talimatın açık hükmüne gerekse de etik kurallara uymayarak fiili hizmet ilişkisinin sonlandırılması anlamına gelecek şekilde üçüncü bir kulüple bilgimiz dışında görüşerek sözleşme imzalamıştır. Bu durum resmi kanallardan ve Menkul Kıymetler Borsası’na yapılan bildirimlerden de açıkça anlaşılmaktadır. “

mda61
27.05.2011, 13:14
Kimse ne yönetime, ne Galatasaray'a, ne Selçuk ve Egemen'e kızsın.

Galatasaray ve Beşiktaş bizim vermeyeceğimiz paraları verdiler oyunculara, oyuncularda gittiler. Egemen'in bir ailesi var, çocuğunun okul hayatı var vs. İstanbul herkes için bir çekim merkezi.

Ayrıca bir renktaşın lafıydı bu, aynen katılıyorum: Siz Trabzon'da mı üniversite okumayı tercih ederdiniz,İstanbul'da mı ? Trabzon hepimizin daha çok sevdiği bir şehir olabilir ama İstanbul'daki imkanları ve onların bize/futbolculara verdiklerini gözardı edemeyiz.

Selçuk'un devre arasındaki lafına gelince. Boşverin derim ben. Ne sözler duyduk biz hey gidi.

MahmutHSO
27.05.2011, 13:18
Yönetim Kurulumuz kulübümüzle sözleşmeleri 31 Mayıs 2011 tarihinde sona erecek olan Egemen Korkmaz ve Selçuk İnan’ın sözleşmelerinin bu süre beklenmeden feshedilmeleriyle ilgili süreci başlattı.

Bu amaçla hazırlanan fesih yazısı gerek oyunculara gerekse de Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderildi.
Fesih yazısında şu ifadelere yer verildi:
“Kulübümüz ile halihazırda yürürlükte bulunan ve 31.05.2011 tarihine kadar da devam eden bir hizmet sözleşmesi olmasına rağmen başka bir kulüple kulübümüzün yazılı izni alınmaksızın ve bilgi verilmeksizin yapmış olduğunuz görüşmeler ve anılan kulübün de tarafınızla anlaştığını resmi kanallarla kamuoyuna duyurması neticesinde aramızdaki hizmet ilişkisini fiilen sona erdirdiğiniz ortada bulunduğundan konuya açıklık getirmek amacıyla işbu ihbarnamemizle aramızdaki ilişkinin fesihle sonuçlanmış olduğunu ihbaren bildiririz.
Muhatap futbolcuyla kulübümüz arasında bulunan Profesyonel Futbolcu Sözleşmesi 31.05.2011 tarihine kadar devam etmektedir. Bu süre zarfında sözleşmeli bir futbolcumuz olan muhatap, başka bir kulüple transfer görüşmesi yapmak niyetindeyse Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatı’nın 19/6. Maddesi uyarınca kulübümüzden yazılı izin almak zorundadır.
Sözleşmesi devam eden bir futbolcuyla görüşme önceliği de etik olarak kendi kulübündedir. Ancak muhatap futbolcu, gerek talimatın açık hükmüne gerekse de etik kurallara uymayarak fiili hizmet ilişkisinin sonlandırılması anlamına gelecek şekilde üçüncü bir kulüple bilgimiz dışında görüşerek sözleşme imzalamıştır. Bu durum resmi kanallardan ve Menkul Kıymetler Borsası’na yapılan bildirimlerden de açıkça anlaşılmaktadır. “

Konu gayet mantıklı bence.Acaba herhangi bir yaptırmı varmı bunun? Neticede sözleşmen bitmeden başka sözleşme imzalamışsın

iskenderunlu
27.05.2011, 13:18
Futbol Federasyonu’na gönderilen yazıda, “Milli takım kadrosunda bulunan Selçuk ve Egemen artık bizim futbolcumuz değildir. Bu oyuncuların Avrupa’da oynamaları nedeniyle verilecek olan primleri yeni kulüplerine gönderilsin” ifadesi kullanıldı

Mustafa Ayazoğlu
27.05.2011, 13:19
Yönetim kendince taraftara şov yapıyor.. Yiyen var mı bu numarayı !

Başkan seçilirsem imza atar diyen ben değildim..

Laz_61
27.05.2011, 13:20
S...G....ulan ben böyle Yönetimin...

Mert Oğuzlu61
27.05.2011, 13:21
Kimse ne yönetime, ne Galatasaray'a, ne Selçuk ve Egemen'e kızsın.

Galatasaray ve Beşiktaş bizim vermeyeceğimiz paraları verdiler oyunculara, oyuncularda gittiler. Egemen'in bir ailesi var, çocuğunun okul hayatı var vs. İstanbul herkes için bir çekim merkezi.

Ayrıca bir renktaşın lafıydı bu, aynen katılıyorum: Siz Trabzon'da mı üniversite okumayı tercih ederdiniz,İstanbul'da mı ? Trabzon hepimizin daha çok sevdiği bir şehir olabilir ama İstanbul'daki imkanları ve onların bize/futbolculara verdiklerini gözardı edemeyiz.

Selçuk'un devre arasındaki lafına gelince. Boşverin derim ben. Ne sözler duyduk biz hey gidi.

öyle birşeyin olmadığı ortaya çıktı, KAP a bildirilen rakam 2m € yıllık 15 bin € maç başı... öyle 6m € verilmiş felan bunlar hikaye çıktı senin anlayacağın, ntvspor un masalları.

mda61
27.05.2011, 13:46
öyle birşeyin olmadığı ortaya çıktı, KAP a bildirilen rakam 2m € yıllık 15 bin € maç başı... öyle 6m € verilmiş felan bunlar hikaye çıktı senin anlayacağın, ntvspor un masalları.

Biliyorum bu paranın verildiğini ama buradaki soru şu. Biz ne kadar verdik ? Bizde 2 milyon verdiysekte Selçuk gittiyse, o zaman söverim Selçuk'a ama hiç sanmıyorum :)

Fatih Özkan
27.05.2011, 13:47
Biliyorum bu paranın verildiğini ama buradaki soru şu. Biz ne kadar verdik ? Bizde 2 milyon verdiysekte Selçuk gittiyse, o zaman söverim Selçuk'a ama hiç sanmıyorum :)

Yönetimi eleştirelim ama bu kadar da abartmayalım!
Selçuk'a 2.5 Milyon Euro önerildi...
Yahu niyetli olan adam bu kadar erkenden gider miydi ?

TSezgin61
27.05.2011, 13:51

aziz yildirim gercekleri döktü ortaya bu konuda yönetimin bir sucu olmadigida ortaya cikti.

herif ilk yari sonunda geseye söz vermis. ligler bitmedende anlasmis.

kalma niyeti olsa kalirdi...

Mert Oğuzlu61
27.05.2011, 14:02

işin ilginç yanı, sadri başkan olaylardan habersiz, selçuk ile masaya oturup pazarlık yapıcam diye bekliyorken selçuk onunla konuşmadan direk gs ile anlaşıyor.. 1 gün sonrada biz oturacaktık selçukla masaya ama adam bizimkilerle konuşmaya tenezzül bile etmemiş, yani para değil sorun adam gitmek istemiş bu kadar açık ve net.. böylece bjk gs fb isterse ts nin oyuncusunu şak diye alır söyleminin doğrululuğuda birkez daha ispatlanmış oluyor köylüm. gerçekler acıdır, biberde acıdır.. olay bu :)

Travelair
27.05.2011, 14:04
Komedi ve aczin akıl almaz karışımı

F.Erdem
27.05.2011, 14:06
Empati yapıyorum.

Geseli yöneticiler : "Çok da umrumuzda"

Tyler Durden
27.05.2011, 14:10
Selcuk ve Egemen konusunda bence yonetimin bir sucu yok..ikiside sezon icerisinde anlasmisti.
Ozellikle Selcuk.Bu adam sezon boyunca yalan konusup topu yonetime atti.
Ayrica 2 milyon euro almayacak arkadaslar.
Bu kadar paragoz bir adam bonservisi olmadan 2ye imza atar mi?Hele ki bu kadar taliplisi varken.
Dogru duzgun transfer yapmazlarsa iste o zaman yonetim biraksin gitsin..

ISTS
27.05.2011, 14:35
Küstük biz geseye. Ayıp ettiler bize.
Çocuk muyuz biz.:mad:

selyas
27.05.2011, 14:40
Yazık ki YAZIK.... bİZE YAZIK, BU TAKIMA YONETİCİLİK YAPANLARA...
FB nin sampiyon kadrosuna adam 3 (herkesten kabul gormus) katıyor,
Biz bırakın adam katmayı takımı dagıtıyoruz.
Hadi lan, Egemen ve Selçuk kadar Yönetim de suçlu...
Aklınız varsa, oturun şimdiden Burağa imza attırın.
En iyi adamlar satıldı: Orhan, Mustafa, Emenike, Sezer...
Lan daha kimi alıp şampiyonluğa oynayacaksınız. 1 Haftadır içim yanıyor, içiim... Bi de ustune takımı dagıttık.
Kendimize pembe yalanlar uyduruyoruz: Şenol Hoca yeni Selçuklar yetiştirir.. Sonra 5 yıl daha şampiyonluk için bekleriz dimi, ne de olsa 27 yıldır bekliyoruz. Alışığız...
Bak istanbul takımlarına, adamlar 3 yıl gectimi, şampiyonluk için kıçını yırtıyor, Bizde 27 yıl üzerine kıçını yırtan yönetici yok, Kaçan 2 şampiyonlugumuz, 96/2011, basiretsiz yöneticiler yuzunden oldu... (Ama su an senden iyiside yok Sadri Başkan, onuda kabul ediyorum...)
Yerli futbolcu olmadıgı surece, sadece yabancı alınarak bir sey olmaz...

Mustafa Ayazoğlu
27.05.2011, 14:43
Sadri Şener değilmiydi başkan seçilirsem Selçuk imzalayacak diyen..

Şimdide Gs ye küs numaraları falan, taraftarla dalga geçiyor bizimkiler. Kendi başarısızlıklarından bu kadar ucuz yırtılır mı?

Trabzonspor taraftarı bu kadar saf mı?

hüseyin1975
27.05.2011, 14:45
Bu yazi icin herhalde günlerdir ugrasmislardir.
Transfere vakit ayirmaya zaman kalmamisdir tabi.

iskenderunlu
27.05.2011, 16:00
yeni açıklamalar gelmiş yönetimden:
, “Bu sezon yaşananları gördükten sonra geçen yılın son haftasında Trabzonspor’un sergilediği onurlu duruşun ne anlam ifade ettiğini sanırım tarafsız kesimler daha iyi yorumlamışlardır. Bu yüzden taraftarlarımız takımlarıyla ne kadar övünse azdır.
Yaklaşık 3 yıllık bir süreçte istikrarını koruyan ve sürekli yenilenen kadromuzun geçen sezon elde ettiği iki önemli kupanın yanı sıra, ligin son haftasında gösterdiği örnek tavır, hedeflerimizi daha yukarıları taşıma sonucunu da beraberinde getirmiştir. Özellikle bu sezon yaşananları gördükten sonra, geçen yılın son haftasında Trabzonspor’un sergilediği onurlu duruşun ne anlam ifade ettiğini sanırız tarafsız kesimler de daha iyi yorumlamışlardır. Bu yüzden taraftarlarımız takımlarıyla ne kadar övünseler azdır

Barış Kaptanoğlu
27.05.2011, 16:02
arkadaş bizim cinconla neden dondurulacak bir ilişkimiz olsun yaaa.bu adamların işine gelince dostu oluruz işine gelmeyince düşmanı....hiç bir istanbul takımı ve artık bir çok anadolu takımı Trabzonla dost olamaz

TAHSİN 61
27.05.2011, 16:31
Gidicek tabii abi tutamzsın zaten onların hedefı orasıydı. Ben hizmetlerinden dolayı çok teşekkur ederim. Ama bundan sonra bir gs oyuncusu olduğu için capacity ve istinye parkta karşılaştığımızda pisliğimi yaparım örnek Blica ve aykut kocaman soktuğum laflar gibi.. Yönetim transfer yapcaktır ama seneye bukadr başarılı olabılirmiyiz bunu konuşmak gerek kımse vazgecilmez değil

bordox
27.05.2011, 16:33
Komedi ve aczin akıl almaz karışımı

Harika bir özet olmuş.

Mustafa Ayazoğlu
27.05.2011, 16:37
Anlamadığım şey biz Galatasaray ile dost , ahbap mıydık ?

1 sezon imza attıramadın oyuncuya , sen dua et Galatasaray aldı. 18 milyon euro çok deli para ret edilecek gibi değil.